Licensed to Middle Atlantic Swimming-Sr SC Champ - Organization License
                                   HY-TEK's MEET MANAGER 6.0 6/14/2017 03:44 PM
                        Diplomat June Summer Storm 2017                        
                                    Results                                    
 
Event 1  Women Senior 400 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kahn, Shelby              14 RY                   5:26.43    5:22.49  
       33.85  1:11.17  1:54.69  2:36.63  3:22.12  4:08.01  4:46.02  5:22.49
  2 Anderson, Maddie          15 FCA                  5:35.97    5:33.65  
       34.62  1:15.40  1:56.38  2:35.58  3:26.88  4:19.64  4:56.45  5:33.65
  3 Shaffer, Maggie           14 DSC                  5:47.98    5:45.47  
       34.45  1:16.68  2:00.95  2:45.52  3:36.43  4:27.80  5:06.98  5:45.47
  4 Doucette, Megan           14 NLAC                 6:05.62    5:46.78  
       35.99  1:17.82  2:03.47  2:49.19  3:35.73  4:26.18  5:06.76  5:46.78
  5 Ladd, Madeline            14 CAA                  5:58.59    5:47.37  
       37.46  1:20.24  2:03.19  2:45.67  3:37.10  4:27.90  5:08.10  5:47.37
  6 Haupt, Lily               14 EAAC                 6:11.21    5:51.82  
              1:20.59           2:51.29           4:33.53  5:14.49  5:51.82
  7 Fritz, Madison            14 NPAC                 5:29.37    5:52.74  
       34.82  1:19.47  2:08.41  2:54.35  3:41.78  4:30.21  5:14.09  5:52.74
  8 Gemma, Ava                13 York Y                    NT    6:05.58  
       38.83  1:25.55  2:14.22  3:00.62  3:50.23  4:41.22  5:24.48  6:05.58
  9 Lyesnykova, Alina         13 CVAC                 6:09.85    6:10.40  
       38.34  1:21.72  2:14.71  2:46.78           3:02.18  3:52.53  6:10.40
 10 Devine, Molly             15 York Y                    NT    6:10.66  
       35.86  1:19.18  2:07.46  2:54.51  3:49.06  4:44.57  5:27.85  6:10.66
 11 Hunt, Katelyn             16 York Y               6:14.37    6:15.17  
       41.73  1:30.61  2:18.29  3:04.59  3:54.96  4:46.98  5:31.51  6:15.17
 12 Nedrow, Lauren            16 DSC                       NT    6:15.78  
       38.69  1:28.98  2:16.10  3:01.41  3:58.71  4:55.92  5:36.52  6:15.78
 13 Brown, Nya                14 York Y                    NT    6:19.97  
       40.50  1:28.31  2:18.39  3:08.22  4:01.37  4:56.10  5:38.64  6:19.97
 14 Walsh, Keely              15 York Y                    NT    6:27.80  
       41.04  1:31.10  2:19.96  3:07.91  4:03.53  4:58.30  5:43.46  6:27.80
 15 Galvin, Tamar             14 FCA                  6:47.61    6:30.93  
       42.90  1:34.51  2:25.53  3:16.97  4:10.48  5:07.15  5:49.92  6:30.93
 16 Clow, Jalyn               13 MARA                      NT    6:42.02  
       39.34  1:29.46  2:19.63  3:10.57  4:08.88  5:08.48  5:54.62  6:42.02
 -- Wilford, Brooke           12 CAA                       NT         DQ  
       44.73  1:43.66           3:31.90  4:34.62  5:41.30  6:27.53       DQ
 
Event 2  Men Senior 400 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Heasley, Foster           15 NLAC                 5:04.81    4:57.56  
       30.41  1:06.44  1:46.36  2:26.39  3:07.61  3:49.68  4:24.64  4:57.56
  2 Hong, Joseph              14 CBST                 5:17.39    4:59.99  
       31.53  1:08.78  1:47.90  2:26.33  3:08.22  3:50.97  4:25.89  4:59.99
  3 Deppen, Jack              14 NPAC                 5:12.04    5:17.05  
       30.57  1:06.83  1:46.07  2:25.55  3:13.17  4:03.80  4:40.65  5:17.05
  4 Replogle, Jacob           13 NPAC                 5:42.33    5:22.77  
       33.82  1:10.91  1:53.58  2:36.27  3:22.19  4:08.51  4:46.36  5:22.77
  5 Haupt, Henry              13 EAAC                 5:42.66    5:32.96  
       35.56  1:16.31  2:01.01  2:45.67  3:31.92  4:18.85  4:57.27  5:32.96
  6 Fuhrman, Garrett          17 York Y                    NT    5:41.17  
       35.29  1:18.17  2:04.69  2:50.78  3:37.94  4:26.48  5:05.04  5:41.17
  7 Cunningham, Josh          14 RY                   6:12.88    5:54.05  
       35.62  1:23.53  2:08.44  2:53.67  3:44.05  4:35.56  5:17.21  5:54.05
  8 Ruszala, Christian        15 UN                   6:59.61    5:58.58  
       35.06  1:19.51  2:05.54  2:48.57  3:43.63  4:38.98  5:19.57  5:58.58
  9 Ventura, Timmy            13 York Y               6:27.05    6:08.79  
                17.44           2:49.75                    5:26.05  6:08.79
 10 Klein, Scott              13 NPAC                 6:40.33    6:09.61  
       41.38  1:32.29  2:18.12  3:02.78  3:55.16           5:30.78  6:09.61
 11 Lawler, Jack              15 HHAA                      NT    6:33.41  
       38.53  1:27.79  2:19.46  3:11.03  4:12.56  5:11.83  5:55.12  6:33.41
 
Event 3  Girls 9-10 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ruszala, Hailey           10 UN                   5:31.95    5:14.82  
       35.22  1:15.52  1:56.19  2:36.51  3:17.35  3:57.22  4:38.04  5:14.82
  2 Faikish, Maddie           10 NPAC                 5:20.88    5:17.61  
       33.67  1:13.29  1:54.38  2:35.65  3:16.80  3:58.29  4:38.88  5:17.61
  3 Plank, Cheyenne           10 DSC                       NT    6:33.33  
       44.82  1:34.12  2:24.71  3:14.79  4:05.40  4:55.14  5:44.30  6:33.33
  4 Snyder, Rebecca           10 York Y                    NT    6:35.44  
       39.95  1:28.14  2:19.11  3:10.78  4:03.34  4:55.55  5:47.45  6:35.44
  5 Parreno, Antonia           9 LBA                       NT    6:45.35  
       42.37  1:31.75  2:22.71  3:14.84  4:07.76  5:01.68  5:54.69  6:45.35
  6 Stankiewicz-Goldsmit, Ol  10 FCA                       NT    6:49.09  
       44.44  1:35.88  2:28.80  3:21.38  4:13.53  5:05.88  5:58.99  6:49.09
 
Event 3  Girls 11-12 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Parker, Hannah            12 HHAA                 5:37.25Y   5:04.03  
       34.05  1:11.66  1:51.13  2:29.48  3:08.66  3:48.00  4:26.32  5:04.03
  2 Naveen, Annika            12 FCA                  5:49.35    5:09.98  
       33.85  1:13.19  1:52.92  2:32.79  3:12.38  3:52.39  4:32.53  5:09.98
  3 Pillar, Claire            12 FCA                  5:30.98    5:16.28  
       34.89  1:15.23  1:55.71  2:36.44  3:16.35  3:57.22  4:37.64  5:16.28
  4 McCool, Kiaha             11 NLAC                      NT    5:16.91  
       34.85  1:14.80  1:55.02  2:35.46  3:16.59  3:57.12  4:37.44  5:16.91
  5 Reteneller, Riley         12 CBST                 5:24.43    5:17.17  
       33.79  1:12.24  1:52.41  2:33.39  3:14.49  3:56.28  4:37.66  5:17.17
  6 Raser, Emma               11 NPAC                 5:27.72    5:18.04  
       35.35  1:14.73  1:55.69  2:36.21  3:17.41  3:58.92  4:39.09  5:18.04
  7 Brandbergh, Ana           12 CBST                      NT    5:25.17  
       34.97  1:14.51  1:56.31  2:37.74  3:19.26  4:01.70  4:44.13  5:25.17
  8 Tilley, Emma              11 DYD                       NT    5:32.40  
       35.55  1:16.48  1:59.23  2:41.95  3:25.07  4:07.22  4:50.26  5:32.40
  9 Davidson, Dawn            11 LBA                  5:49.40    5:36.40  
       37.53  1:19.81  2:03.07  2:47.06  3:29.88  4:11.81  4:55.22  5:36.40
 10 English, Chloe            11 FCA                  5:55.94    5:38.49  
       36.07  1:18.49  2:01.61  2:45.16  3:29.80  4:13.38  4:57.33  5:38.49
 11 Behling, Clara            11 FCA                  5:56.78    5:43.07  
       35.68  1:16.87  1:59.22  2:43.32  3:28.23  4:13.97  4:59.29  5:43.07
 12 Weichseldorfer, Sarah     11 York Y                    NT    5:48.10  
       38.27  1:20.57  2:05.49  2:50.51  3:36.86  4:22.46  5:05.90  5:48.10
 13 Packer, Katelyn           11 NLAC                      NT    5:50.71  
       38.89  1:23.03  2:08.51  2:54.62  3:38.82  4:23.77  5:08.43  5:50.71
 14 Doucette, Kate            11 NLAC                      NT    5:56.86  
       40.32  1:24.51  2:09.97  2:55.80  3:40.16  4:26.97  5:13.02  5:56.86
 15 Pesavento, Mia            12 CVAC                      NT    6:05.63  
       39.07  1:24.15  2:11.30  2:59.78  3:47.66  4:34.98  5:21.89  6:05.63
 16 Secord, Ann               12 ACWS Swimming             NT    6:13.51  
       39.31  1:26.51  2:15.68  3:05.00  3:53.95  4:44.12  5:32.02  6:13.51
 17 Miller, McKelden          11 DYD                       NT    6:16.74  
       41.04  1:30.20  2:19.30  3:08.67  3:58.03  4:46.71  5:34.82  6:16.74
 18 O'Leary, Anna             11 York Y                    NT    6:35.14  
       46.37  1:36.34  2:27.29  3:18.01  4:07.99  4:57.78  5:47.72  6:35.14
 19 Collins, Jackie           11 York Y                    NT    7:12.66  
       46.14  1:39.55  2:34.89  3:31.32  4:27.55  5:23.07  7:12.66         
 
Event 4  Boys 9-10 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Boone, Carter             10 NLAC                      NT    5:44.74  
       36.36  1:18.93  2:03.99  2:48.99  3:32.36  4:17.65  5:02.10  5:44.74
  2 Olson, Trevor             10 DSC                  5:59.20    6:09.75  
       40.96  1:28.05  2:16.43  3:04.40  3:50.84  4:33.89  5:23.79  6:09.75
  3 Miller, Stevy             10 York Y                    NT    6:21.35  
       41.18  1:29.82  2:19.81  3:09.20  3:58.72  4:47.48  5:35.42  6:21.35
  4 Whitney, Colby            10 FCA                       NT    6:27.20  
       42.22  1:31.86  2:21.97  3:12.58  4:04.16  4:55.08  5:43.58  6:27.20
  5 Kohler, Felix             10 FCA                       NT    6:27.71  
       43.12  1:32.32  2:24.96  3:14.17  4:07.36  4:58.52  5:45.40  6:27.71
  6 Simpkins, Connor          10 FCA                       NT    6:48.33  
       41.15  1:32.95  2:25.41  3:18.87  4:11.32  5:05.20  5:59.19  6:48.33
  7 Serota, Harry             10 FCA                       NT    7:04.61  
       46.52  1:38.44  2:31.66  3:28.37  4:22.47  5:16.65  6:11.26  7:04.61
 
Event 4  Boys 11-12 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Woodzell, Ryan            12 DYD                  5:05.00    5:00.46  
       33.20  1:11.00  1:48.96  2:28.08  3:06.87  3:45.84  4:23.96  5:00.46
  2 Ruszala, Hayden           12 UN                   5:22.44    5:17.46  
       34.82  1:14.90  1:56.41  2:37.27  3:17.78  3:59.92  4:39.42  5:17.46
  3 Maietta, Ryan             12 FSSC                 5:23.87    5:31.71  
       35.31  1:16.73  2:00.40  2:42.35  3:25.16  4:09.01  4:52.74  5:31.71
  4 Miller, Kyle              12 York Y               5:50.26    5:31.99  
       34.98  1:16.75  1:58.82  2:41.63  3:24.91  4:08.46  4:51.59  5:31.99
  5 Grega, Alex               11 York Y                    NT    5:35.01  
       37.14  1:18.58  2:00.76  2:43.26  3:26.21  4:09.31  4:52.92  5:35.01
  6 Schnapf, Aidan            11 CBST                      NT    5:40.35  
       37.02  1:18.02  2:00.81  2:44.38  3:27.98  4:12.88  4:57.51  5:40.35
  7 Murray, Ethan             11 FCA                  5:57.70    5:52.57  
       38.34  1:23.38  2:10.64  2:54.22  3:41.70  4:25.30  5:11.88  5:52.57
  8 Briggs, Gavin             12 FCA                  6:43.28    5:56.06  
       37.44  1:21.38  2:06.82  2:53.09  3:40.04  4:26.49  5:11.92  5:56.06
  9 Ferroni, Ethan            11 York Y                    NT    6:04.81  
       40.81  1:27.76  2:14.69  3:02.08  3:49.75  4:37.14  5:24.64  6:04.81
 10 Faikish, Cole             11 NPAC                      NT    6:06.49  
       39.42  1:26.77  2:14.37  3:01.12  3:49.59  4:36.45  5:23.53  6:06.49
 11 Wright, Tyler             11 York Y                    NT    6:07.72  
       42.05  1:28.42  2:15.92  3:02.96  3:51.66  4:37.72  5:24.83  6:07.72
 12 George, Kiran             11 FSSC                 6:20.39    6:25.20  
       40.06  1:28.65  2:18.26  3:08.64  3:58.58  4:49.43  5:38.63  6:25.20
 
Event 5  Women Senior 800 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Schmidt, Trinity          15 UN                   9:44.39    9:52.77  
       34.11  1:10.58  1:48.12  2:25.39  3:02.89  3:40.49  4:18.06  4:55.38
     5:32.85  6:10.53  6:47.89  7:25.17  8:02.43  8:39.85  9:16.96  9:52.77
  2 Riegel, Julia             14 CBST                10:07.19   10:03.86  
       34.95  1:12.62  1:50.65  2:28.55  3:06.40  3:44.62  4:22.74  5:00.75
     5:39.12  6:17.40  6:55.30  7:33.49  8:11.50  8:49.47  9:27.03 10:03.86
  3 Challis, Jodie            15 NLAC                10:05.56   10:06.86  
       34.71  1:12.31  1:50.92  2:28.85  3:07.28  3:45.16  4:23.65  5:01.79
     5:40.69  6:19.41  6:57.77  7:36.21  8:14.31  8:52.88  9:30.78 10:06.86
  4 Merrifield, Morgan        16 York Y                    NT   10:21.09  
       33.75  1:12.50  1:51.19  2:29.80  3:08.31  3:47.13  4:26.14  5:05.40
     5:45.32  6:25.47  6:58.90  7:45.26  8:25.45  9:04.84  9:43.52 10:21.09
  5 Hilty, Alexa              13 York Y                    NT   10:26.16  
       34.70  1:12.49  1:51.19  2:30.92  3:11.27  3:51.93  4:31.98  5:12.14
     5:51.87  6:32.79  7:12.78  7:52.59  8:31.62  9:11.46  9:49.82 10:26.16
  6 Greene, Abeegael          17 NPAC                10:32.35   10:29.29  
       34.82  1:13.62  1:52.79  2:32.11  3:11.87  3:51.45  4:31.24  5:10.70
     5:50.84  6:30.49  7:10.55  7:50.48  8:30.57  9:10.44  9:47.12 10:29.29
  7 Petrakis, Nyah            12 CBST                10:51.36   10:36.37  
       35.04  1:14.89  1:54.48  2:34.81  3:14.45  3:54.79  4:35.44  5:15.61
     5:56.07  6:37.21  7:17.09  7:57.55  8:37.95  9:18.58  9:58.34 10:36.37
  8 Schwedler, Joy            14 CBST                10:22.89   10:36.79  
       35.28  1:14.33  1:53.88  2:33.84  3:13.98  3:55.23  4:35.13  5:15.54
     5:56.29  6:37.26  7:17.71  7:57.82  8:38.24  9:18.64  9:58.26 10:36.79
  9 Hoffman, Natasha          14 NLAC                      NT   10:36.92  
       34.45  1:13.31  1:53.16  2:33.32  3:13.87  3:54.48  4:35.13  5:15.68
     5:56.35  6:36.72  7:17.25  7:57.59  8:38.38  9:18.90  9:58.96 10:36.92
 10 Volpp, Anna               15 FCA                 11:27.40   10:46.62  
       34.99  1:15.07  1:54.90  2:35.52  3:15.78  3:57.09  4:37.61  5:18.81
     5:59.56  6:41.45  7:22.68  8:04.73  8:45.80          10:07.30 10:46.62
 11 Koehle, Ally              12 NLAC                      NT   10:51.78  
       36.31  1:16.29  1:58.35  2:39.99  3:21.52  4:02.63  4:45.09  5:26.01
     6:07.10  6:49.10  7:31.43  8:12.01  8:53.81  9:33.54 10:13.62 10:51.78
 12 Raphaely, Kate            17 FCA                       NT   10:57.67  
       34.74  1:15.66  1:58.27  2:40.05  3:23.11  4:04.61  4:46.39  5:28.23
     6:10.41  6:52.24  7:34.24  8:15.54  8:57.38  9:37.87 10:19.27 10:57.67
 13 Potts, Mikayla            10 NPAC                      NT   11:01.55  
       35.82  1:17.71  2:01.09  2:43.18  3:25.75  4:07.43  4:49.33  5:31.45
     6:14.75  6:56.90  7:38.52  8:19.11  9:01.60  9:43.66 10:24.02 11:01.55
 14 Wise, Bella               17 York Y                    NT   11:02.67  
       35.62  1:15.20  1:56.06  2:37.93  3:20.24  4:02.73  4:45.04  5:27.73
     6:10.32  6:52.61  7:34.75  8:17.13  8:59.12  9:41.24 10:22.88 11:02.67
 15 Cianfrani, Catherine      14 FCA                 11:12.26   11:06.88  
                                                           4:45.10         
     6:09.45                                              10:25.65 11:06.88
 16 Hendrickson, Ava          13 EAAC                      NT   11:07.71  
              1:18.44  2:00.84  2:44.25  3:26.81  4:10.07  4:53.41  5:37.02
     6:19.40  7:01.90  7:44.97  8:26.68  9:09.04  9:49.87 10:31.01 11:07.71
 17 Froman, Emily             13 York Y              12:06.81   11:08.89  
       27.96  1:15.52  1:56.92  2:38.85  3:20.67  4:03.52  4:46.45  5:29.32
     6:12.79  6:55.89  7:38.58  8:21.01  9:03.56  9:45.90 10:28.17 11:08.89
 18 Wilkerson, Sonya          13 FCA                       NT   11:21.28  
       29.71  1:17.20  1:59.76  2:42.26  3:24.07  4:08.06  4:46.96  5:35.75
     6:18.88  7:02.69  7:45.69  8:29.40  9:12.68  9:55.97 10:39.40 11:21.28
 19 O'Leary, Erin             14 York Y                    NT   11:35.89  
       37.92  1:21.26  2:05.22  2:50.33  3:34.17  4:18.60  4:56.91  5:46.98
     6:25.05  7:16.02  7:59.90  8:44.53  9:28.66 10:12.32 10:55.80 11:35.89
 20 Heiner, Brooke            14 York Y                    NT   11:43.88  
       38.08  1:21.36  1:59.90  2:50.04  3:34.62  4:18.59  5:02.91  5:47.24
     6:32.18  7:16.53  7:55.82  8:46.00  9:26.02 10:15.25 10:53.11 11:43.88
 21 Morales, Charlotte        13 FCA                       NT   11:47.45  
       37.82  1:20.35  2:04.65  2:49.06  3:34.68  4:18.97  5:03.66  5:48.53
     6:33.55  7:19.95  8:04.77  8:49.40  9:34.19 10:18.86 11:03.94 11:47.45
 22 Schweigert, Caroline      11 MARA                      NT   12:24.10  
       40.02  1:26.76  2:15.00  3:03.43  3:51.53  4:38.72  5:26.01  6:14.14
     7:02.66  7:48.71  8:36.52  9:23.07 10:10.02 10:56.04 11:40.40 12:24.10
 23 Murray, Megan             13 FCA                       NT   13:56.18  
                       9:34.79          11:22.72 12:05.79 12:58.10 13:56.18
 
Event 6  Men Senior 800 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Etter, Steven             16 NLAC                 9:12.87    8:56.56  
       31.12  1:04.07  1:37.78  2:11.69  2:45.95  3:20.13  3:54.08  4:28.12
     5:02.00  5:35.96  6:09.85  6:43.39  7:17.12  7:50.84  8:24.11  8:56.56
  2 Anderson, Gus             19 FCA                  9:00.26    9:21.79  
       31.38  1:05.16  1:39.22  2:13.38  2:47.92  3:22.79  3:58.29  4:34.48
     5:10.34  5:45.87  6:21.98  6:58.72  7:35.92  8:11.94  8:47.88  9:21.79
  3 Wilkerson, Billy          16 FCA                  9:14.70    9:25.34  
       30.92  1:06.04  1:37.38  2:18.36  2:53.45  3:30.01  4:05.78  4:42.20
     5:18.00  5:54.87  6:30.13  7:07.20  7:36.32  8:17.88  8:46.87  9:25.34
  4 Hoffman, Leif             13 NLAC                 9:46.81    9:28.62  
       30.97  1:05.79  1:41.43  2:17.28  2:53.96  3:29.99  4:06.40  4:42.57
     5:18.89  5:55.47  6:31.89  7:07.88  7:43.89  8:19.49  8:54.96  9:28.62
  5 Distenfeld, Tyler         14 CVAC                      NT    9:44.25  
       32.07  1:08.46  1:45.68  2:23.49  3:01.36  3:38.74  4:16.61  4:54.98
     5:32.67  6:09.98  6:46.45  7:23.68  7:59.81  8:36.86  9:12.52  9:44.25
  6 Klein, William            15 NPAC                 9:33.82    9:45.51  
       31.83  1:06.34  1:42.39  2:19.56  2:57.06  3:34.41  4:12.15  4:49.20
     5:27.23  6:03.74  6:41.66  7:19.19  7:57.14  8:33.47  9:10.66  9:45.51
  7 Forstmeier, Peter         17 NLAC                      NT    9:46.84  
       32.13  1:08.26  1:44.30  2:22.31  2:58.36  3:36.28  4:13.52  4:51.11
     5:28.73  6:06.62  6:43.40  7:20.52  7:57.72  8:34.56  9:11.94  9:46.84
  8 Gao, Phillip              13 FCA                 10:39.91    9:48.86  
       32.45  1:08.15  1:45.16  2:22.78  3:00.36  3:37.79  4:15.44  4:53.35
     5:31.20  6:09.28  6:47.27  7:24.45  8:01.29  8:37.32  9:14.02  9:48.86
  9 Bloom, Reece              14 NLAC                      NT    9:50.39  
       32.17  1:09.43  1:46.57  2:24.65  3:01.55  3:39.35  4:16.76  4:54.05
     5:31.15  6:08.87  6:46.86  7:24.92  8:01.87  8:39.38  9:14.40  9:50.39
 10 Potts, Mason              11 NPAC                10:54.23    9:52.29  
       31.04  1:06.68  1:44.15  2:21.23  2:59.00  3:36.82  4:14.36  4:51.78
     5:29.76  6:07.93  6:45.76  7:24.11  8:00.70  8:37.79  9:16.97  9:52.29
 11 Blake, Teddy              11 NLAC                      NT    9:56.92  
       32.07  1:09.49  1:45.77  2:24.96  3:01.83  3:39.78  4:17.53  4:54.99
     5:33.40  6:11.40  6:49.80  7:27.42  8:06.13  8:43.97  9:18.63  9:56.92
 12 Wingert, Gabriel          16 CBST                10:14.08    9:57.61  
       30.79  1:06.19  1:42.01  2:19.27  2:56.71  3:34.79  4:12.33  4:50.78
     5:28.69  6:07.55  6:45.89  7:25.06  8:03.61  8:42.73  9:20.90  9:57.61
 13 Fissel, Orval             16 York Y              10:00.93    9:57.75  
                21.24             59.39                                    
              2:15.87           2:43.05  2:59.24  3:10.44  9:20.81  9:57.75
 14 Cassidy, Galen            17 FCA                  9:53.78   10:06.52  
       33.18  1:10.35  1:47.45  2:25.39  3:02.59  3:40.35  4:18.33  4:57.16
     5:35.35  6:14.43  6:53.15  7:32.52  8:10.97  8:50.61  9:28.97 10:06.52
 15 Bullard, Alex             13 FCA                 11:23.56   10:09.51  
       32.87  1:10.02  1:48.91  2:27.33  3:06.37  3:44.93  4:23.38  5:01.87
     5:40.57  6:20.28  6:59.27  7:37.96  8:16.28  8:54.69  9:32.63 10:09.51
 16 Faikish, Ryan             14 NPAC                10:48.91   10:23.06  
       31.74  1:10.16  1:48.67  2:27.11  3:06.25  3:45.73  4:25.26  5:05.31
     5:46.11  6:26.97  7:07.44  7:47.33  8:26.95  9:06.38  9:45.75 10:23.06
 17 Kohler, Boris             14 FCA                 11:29.67   10:27.46  
       32.84  1:11.26  1:51.09  2:30.69  3:10.37  3:50.01  4:29.81  5:10.26
     5:49.81  6:29.95  7:10.09  7:49.99  8:30.35  9:10.15  9:49.71 10:27.46
 18 Peterson, Jackson         14 RY                        NT   10:34.23  
       34.45  1:12.62  1:52.02  2:32.72  3:12.39  3:52.66  4:33.31  5:14.63
     5:55.50  6:36.83  7:17.78  7:58.57  8:39.28  9:20.06 10:00.05 10:34.23
 19 Foery, Luke               15 York Y                    NT   10:34.55  
       32.76  1:09.18  1:47.38  2:26.41  3:07.84  3:49.51  4:30.70  5:12.51
     5:54.31  6:35.42  7:13.21  7:57.62  8:38.10  9:18.37  9:58.79 10:34.55
 20 Horner, Harry             14 NLAC                      NT   10:48.62  
       33.97  1:14.35  1:54.40  2:35.58  3:15.46  3:56.56  4:38.90  5:21.36
     6:02.59  6:44.88  7:25.39  8:05.70  8:46.86  9:28.78 10:08.86 10:48.62
 21 Serota, Max               14 FCA                       NT   11:00.50  
       34.21  1:14.84  1:55.97  2:38.47  3:21.09  4:03.53  4:46.01  5:29.13
     6:11.70  6:55.15  7:37.60  8:19.46  9:00.64  9:42.36 10:23.19 11:00.50
 22 Bauman, Brian             16 HHAA                10:59.43Y  11:14.61  
       32.28  1:11.07  1:51.49  2:34.10  3:17.27  4:00.43  4:45.07  5:30.52
     6:15.58  7:00.22  7:44.79  8:28.65  9:10.64  9:53.05 10:34.84 11:14.61
 23 Faikish, Aidan            12 NPAC                10:37.82   11:20.21  
       35.49  1:16.86  1:59.82  2:42.45  3:25.06  4:07.98  4:51.43  5:34.09
     6:16.73  6:59.45  7:42.54  8:25.50  9:08.79  9:52.02 10:34.91 11:20.21
 24 Ginter, Lance             12 ACWS Swimming             NT   11:20.25  
       35.42  1:17.60  2:01.67  2:45.18  3:28.82  4:12.87  4:56.69  5:41.37
     6:23.39  7:05.66  7:49.51  8:32.96  9:15.04  9:58.29 10:40.72 11:20.25
 25 Eberly, Nathan            13 MARA                      NT   11:30.58  
       38.29  1:21.13  2:03.96  2:47.43  3:31.88  4:15.92  5:00.46  5:44.36
     6:28.85  7:13.16  7:56.89  8:40.23  9:21.02 10:07.83 10:50.86 11:30.58
 26 Driscoll, Moseley         13 York Y                    NT   11:36.37  
       37.58  1:20.86  2:04.34  2:48.08  3:19.03  4:17.46  5:02.15  5:46.83
     6:32.25  7:16.32  8:01.36  8:45.67  9:29.20 10:13.07 10:43.44 11:36.37
 27 MacKilligan, Cameron      14 MARA                13:06.65   11:51.17  
       38.34  1:20.64  2:06.51  2:53.55  3:39.23  4:24.06  5:09.64  5:54.33
     6:38.82  7:24.27  8:09.51  8:52.96  9:37.67 10:22.76 11:07.95 11:51.17
 28 Gleba, Alex               14 York Y                    NT   12:21.64  
       37.79  1:22.68  2:09.68  2:56.80  3:44.31  4:30.45  5:18.25  6:04.91
     6:52.57  7:40.84  8:29.37  9:16.12 10:03.53 10:50.03 11:04.46 12:21.64
 29 Sanderson, Max            12 UN                        NT   12:35.50  
       41.85  1:28.17  2:16.36  3:02.76  3:50.58  4:38.88  5:27.66  6:15.90
     7:05.16  7:52.30  8:40.45  9:28.00 10:15.83 11:02.97 11:50.72 12:35.50
 
Event 7  Women 15 & Over 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Forsyth, Elisabeth        15 FCA                  2:30.51    2:30.70  
       35.46  1:13.58  1:52.55  2:30.70                                    
  2 Anderson, Maddie          15 FCA                  2:27.86    2:33.05  
       36.22  1:14.43  1:53.66  2:33.05                                    
  3 Goroshko, Julia           15 CBST                 2:32.40    2:35.71  
       37.00  1:16.46  2:35.71                                             
  4 DiCamillo, Lauren         16 CAA                  2:32.69    2:38.85  
       37.98  1:18.28  1:58.93  2:38.85                                    
  5 Schulz, Parker            15 NPAC                 2:29.57    2:40.50  
       37.17  1:17.54  1:59.31  2:40.50                                    
  6 Zang, Vicky               16 NPAC                 2:46.40    2:43.46  
       38.09  1:19.76  2:02.17  2:43.46                                    
  7 Towers, Alex              15 PCAC                 2:43.67    2:44.78  
       38.99  1:21.02  2:03.36  2:44.78                                    
  8 Merrifield, Morgan        16 York Y                    NT    2:46.65  
       38.95  1:21.32  2:04.30  2:46.65                                    
  9 Wise, Bella               17 York Y                    NT    2:46.78  
       39.13  1:21.40  2:04.96  2:46.78                                    
 10 Devine, Molly             15 York Y               2:46.06    2:48.24  
       39.27  1:22.78  2:07.53  2:48.24                                    
 11 Amber-Messick, Adeline    15 UN                   2:41.24    2:49.04  
       40.45  1:23.07  2:06.55  2:49.04                                    
 12 Duane, Ava                17 FCA                       NT    2:54.35  
       40.33  1:24.50  2:09.85  2:54.35                                    
 13 Nedrow, Lauren            16 DSC                  2:50.60    2:56.24  
       40.20  1:24.34  2:11.06  2:56.24                                    
 14 Walsh, Keely              15 York Y                    NT    2:57.38  
       39.80  1:23.97  2:10.88  2:57.38                                    
 15 Bennett, Kassie           18 DSC                  2:51.58    2:58.46  
       41.28  1:26.03  2:12.10  2:58.46                                    
 16 Ramon, Amy                15 LBA                  3:02.19    2:59.95  
       41.75  1:27.07  2:13.06  2:59.95                                    
 17 Buckwalter, Alison        16 FSSC                 3:01.67    3:05.67  
       43.99  1:31.96  2:20.00  3:05.67                                    
 18 Marston, Araby            15 York Y                    NT    3:06.30  
       42.25  1:29.05  2:17.52  3:06.30                                    
 19 Caley, Reese              16 KIDS                 3:04.30    3:13.64  
       43.35  1:32.06  2:23.43  3:13.64                                    
 20 Godfrey, Willow           15 FCA                  3:16.19    3:13.94  
       45.53  1:33.53  2:23.65  3:13.94                                    
 21 Thomas, Morgan            15 KIDS                 3:16.37    3:14.07  
       44.23  1:33.80  2:24.73  3:14.07                                    
 -- Horenstein, Jess          15 FCA                       NT         DQ  
       44.93       DQ                                                      
 
Event 8  Men 15 & Over 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Killion, Connor           17 CBST                 2:08.55    2:16.09  
       31.12  1:05.20  1:40.55  2:16.09                                    
  2 Montenegro, sam           18 PCAC                 2:17.53    2:20.96  
       32.66  1:07.83  1:44.17  2:20.96                                    
  3 Etter, Steven             16 NLAC                 2:23.07    2:22.25  
       33.79  1:09.50  1:46.24  2:22.25                                    
  4 Khayt, Tom                16 CBST                 2:23.22    2:22.79  
       34.12  1:10.80  1:46.74  2:22.79                                    
  5 Perot, Robbie             15 FSSC                 2:33.77    2:25.12  
       34.77  1:11.20  1:48.86  2:25.12                                    
  6 Wilkerson, Billy          16 FCA                  2:30.10    2:26.26  
       34.46  1:11.50  1:49.47  2:26.26                                    
  7 Bauer, Michael            18 KIDS                 2:28.43    2:26.93  
       34.03  1:11.21  1:49.62  2:26.93                                    
  8 Anderson, Gus             19 FCA                  2:23.21    2:28.26  
       35.90  1:13.89  1:51.95  2:28.26                                    
  9 Bergin, Kyle              16 LBA                  2:27.04    2:30.21  
       33.62  1:11.52  1:50.93  2:30.21                                    
 10 Forstmeier, Peter         17 NLAC                 2:24.44    2:31.61  
       35.17  1:13.24  1:53.31  2:31.61                                    
 11 Wolstenholme, Sean        17 CAA                  2:38.97    2:35.79  
       36.62  1:15.60  1:56.97  2:35.79                                    
 12 Fissel, Orval             16 York Y               2:38.71    2:39.47  
       36.75  1:17.24  1:59.45  2:39.47                                    
 13 Block, Auden              16 DSC                  2:41.77    2:42.14  
       37.07  1:17.89  1:59.90  2:42.14                                    
 14 Dencker, JP               16 PCAC                 2:39.53    2:43.47  
       36.30  1:17.52  2:01.17  2:43.47                                    
 15 Peters, Matthew           15 York Y               2:44.79    2:44.32  
       38.19  1:19.35  2:02.65  2:44.32                                    
 16 Ruszala, Christian        15 UN                   2:43.46    2:45.71  
       40.34  1:21.58  2:03.60  2:45.71                                    
 17 Foery, Luke               15 York Y                    NT    2:46.17  
       38.87  1:20.67  2:03.54  2:46.17                                    
 18 Russell, Tanner           16 York Y               2:50.00    2:46.44  
       39.83  1:21.52  2:04.11  2:46.44                                    
 19 Lawler, Jack              15 HHAA                 2:20.73Y   2:59.90  
       41.33  1:28.91  2:16.44  2:59.90                                    
 20 Fong, Spage / See Cha     17 DSC                       NT    3:03.80  
       42.12  1:27.86  2:16.05  3:03.80                                    
 21 Hohman, Brendan           15 DSC                  3:03.35    3:05.51  
       43.28  1:31.38  2:19.93  3:05.51                                    
 22 Bing, Eric                15 FCA                       NT    3:16.10  
       45.60  1:35.43  2:26.69  3:16.10                                    
 
Event 9  Women 13-14 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Scholer, Haley            13 CBST                 2:24.75    2:24.42  
       34.14  1:09.93  1:47.16  2:24.42                                    
  2 Stanford, Catherine       14 LBA                  2:34.53    2:30.64  
       35.30  1:13.41  1:52.44  2:30.64                                    
  3 Ladd, Madeline            14 CAA                  2:35.02    2:35.75  
       36.60  1:16.46  1:57.23  2:35.75                                    
  4 Walsh, Gabi               14 DSC                  2:40.61    2:39.50  
       37.09  1:18.15  1:59.32  2:39.50                                    
  5 Kahn, Shelby              14 RY                   2:43.79    2:39.61  
       37.70  1:18.22  1:59.37  2:39.61                                    
  6 Boldizar, Hope            14 FSSC                      NT    2:42.41  
       38.11  1:20.17  2:02.19  2:42.41                                    
  7 Yosko, Mackenzie          14 CAA                       NT    2:43.29  
       37.70  1:18.99  2:01.22  2:43.29                                    
  8 Bradburn, Amalia          14 RY                   2:46.49    2:45.53  
       38.57  1:20.04  2:03.52  2:45.53                                    
  9 Strayer, Catie            13 York Y               2:49.79    2:45.78  
       38.62  1:20.40  2:03.94  2:45.78                                    
 10 Hosking, Sarah            14 KIDS                 2:50.05    2:46.58  
       38.58  1:21.57  2:05.17  2:46.58                                    
 11 Froman, Emily             13 York Y               2:48.19    2:46.84  
       39.51  1:21.28  2:04.83  2:46.84                                    
 12 Koerper, Lizzy            14 NPAC                 2:43.30    2:47.35  
       37.81  1:19.48  2:03.57  2:47.35                                    
 13 Koehle, Maddy             14 NLAC                 3:06.99    2:50.24  
       39.30  1:22.78  2:07.85  2:50.24                                    
 14 Westhafer, Elise          14 FSSC                 2:56.08    2:51.49  
       41.51  1:25.30  2:09.18  2:51.49                                    
 15 Miller, Isabel            13 FSSC                      NT    2:52.30  
       41.10  1:25.86  2:10.78  2:52.30                                    
 16 Wolstenholme, Lauren      14 CAA                  2:50.93    2:52.37  
       40.37  1:24.27  2:08.22  2:52.37                                    
 17 Iaccarino-Modni, Hanna    13 LBA                  2:52.24    2:52.38  
       39.60  1:23.85  2:09.76  2:52.38                                    
 18 Cianfrani, Catherine      14 FCA                  2:57.04    2:53.77  
       41.80  1:25.12  2:10.04  2:53.77                                    
 19 Corvaia, Devon            13 PSC                       NT    2:53.86  
       40.74  1:25.86  2:11.10  2:53.86                                    
 20 Thamm, Charlotte          14 NPAC                 2:53.07    2:54.48  
       39.98  1:25.60  2:10.64  2:54.48                                    
 21 Suko, Anya                13 CBST                 2:59.53    2:55.22  
       42.19  1:26.83  2:11.92  2:55.22                                    
 22 O'Leary, Erin             14 York Y               2:52.50    2:55.47  
       43.45  1:27.25  2:12.42  2:55.47                                    
 23 Goodwin, Shannon          13 CBST                      NT    2:56.87  
       40.74  1:25.85  2:12.02  2:56.87                                    
 24 Albert, Em                13 PCAC                      NT    2:58.01  
       43.99  1:30.22  2:14.39  2:58.01                                    
 25 May, Georgia              14 DYD                  2:59.50    2:58.52  
       41.53  1:27.17  2:14.14  2:58.52                                    
 26 Lyesnykova, Alina         13 CVAC                 3:01.63    2:58.57  
       40.95  1:26.17  2:13.25  2:58.57                                    
 27 Morales, Charlotte        13 FCA                  3:20.13    2:58.97  
       42.64  1:28.12  2:14.12  2:58.97                                    
 28 Moran, Sofia              13 PCAC                      NT    2:59.75  
       43.46  1:29.37  2:14.79  2:59.75                                    
 29 Hillman, Olivia           14 CAA                  3:32.61    2:59.92  
       43.82  1:29.40  2:15.48  2:59.92                                    
 30 Wilkerson, Sonya          13 FCA                  2:58.76    3:00.30  
       41.51  1:26.73  2:13.94  3:00.30                                    
 31 Vergara, Alexandra        14 CBST                      NT    3:00.54  
       43.01  1:29.90  2:16.56  3:00.54                                    
 32 Secord, Jane              13 ACWS Swimming        3:02.18    3:01.12  
       41.02  1:27.95  2:15.36  3:01.12                                    
 33 Brown, Nya                14 York Y                    NT    3:02.10  
       42.99  1:29.77  2:17.44  3:02.10                                    
 34 Sciarretta, Francesca     14 CAA                  3:14.76    3:11.29  
       45.20  1:33.97  2:23.07  3:11.29                                    
 35 Solderitch, Lindsay       13 KIDS                      NT    3:14.97  
       42.73  1:31.38  2:23.25  3:14.97                                    
 36 Reyes-Toidze, Mariam      13 FCA                  3:31.43    3:34.88  
       48.13  1:41.98  2:38.45  3:34.88                                    
 37 Murray, Megan             13 FCA                  3:33.12    3:42.05  
       52.23  1:49.77  2:47.69  3:42.05                                    
 -- Devaney, Kaitlyn          13 LBA                  2:46.20         DQ  
       37.56  1:20.25       DQ                                             
 -- Rothman, Sophia           13 FCA                  3:54.41         DQ  
       53.49  1:52.14  2:51.56       DQ                                    
 
Event 10  Men 13-14 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Deppen, Jack              14 NPAC                 2:20.84    2:23.01  
       32.03  1:07.75  1:45.44  2:23.01                                    
  2 Hong, Joseph              14 CBST                 2:36.31    2:24.73  
       33.85  1:10.47  1:48.02  2:24.73                                    
  3 Juskalian, Tyler          13 PCAC                 2:25.88    2:25.24  
       33.14  1:09.65  1:47.06  2:25.24                                    
  4 Brownstead, Matt          14 NLAC                 2:39.98    2:26.69  
       33.23  1:10.37  1:49.36  2:26.69                                    
  5 McBryan, Danny            14 CBST                 2:28.43    2:27.98  
       34.02  1:10.96  1:49.39  2:27.98                                    
  6 Hoffman, Leif             13 NLAC                 2:29.10    2:29.64  
       35.08  1:12.98  1:51.54  2:29.64                                    
  7 Spector, Seth             13 CBST                 2:37.04    2:31.71  
       34.86  1:13.17  1:52.82  2:31.71                                    
  8 Replogle, Jacob           13 NPAC                 2:24.27    2:33.61  
       33.97  1:12.93  1:53.73  2:33.61                                    
  9 Krystkiewicz, Thomas      14 CBST                      NT    2:36.61  
       35.86  1:16.12  1:56.81  2:36.61                                    
 10 Cohen, Ethan              13 FCA                  2:45.72    2:36.80  
       37.39  1:17.59  1:35.04  2:36.80                                    
 11 Kohler, Boris             14 FCA                  2:47.55    2:37.39  
       36.93  1:16.63  1:57.64  2:37.39                                    
 12 Gao, Phillip              13 FCA                  2:39.64    2:37.95  
       36.99  1:17.33  1:58.20  2:37.95                                    
 13 Bloom, Reece              14 NLAC                      NT    2:38.97  
       38.56  1:20.08  1:59.82  2:38.97                                    
 14 Ramon, Freddy             13 LBA                  2:40.89    2:39.68  
       36.90  1:16.70  1:58.43  2:39.68                                    
 15 Cunningham, Josh          14 RY                   2:51.08    2:41.76  
       37.50  1:18.74  2:01.58  2:41.76                                    
 16 Cheng, Guanjie            14 FCA                  2:52.90    2:41.85  
       37.22  1:18.46  2:01.09  2:41.85                                    
 17 Bullard, Alex             13 FCA                  2:47.06    2:44.82  
       38.27  1:20.69  2:03.13  2:44.82                                    
 18 Seymour, Jayden           14 RY                   2:49.36    2:46.50  
       37.89  1:18.98  2:02.68  2:46.50                                    
 19 Hebel, Evan               14 RY                   2:47.13    2:51.24  
       40.23  1:24.16  2:51.24                                             
 20 Klein, Scott              13 NPAC                      NT    2:51.46  
       40.68  1:24.67  2:09.30  2:51.46                                    
 21 Strieb, Sam               14 RY                        NT    2:52.37  
       39.05  1:22.73  2:52.37                                             
 22 Swain, Franky             14 CBST                      NT    2:53.76  
       41.33  1:24.61  2:09.08  2:53.76                                    
 23 Faikish, Ryan             14 NPAC                 3:04.45    2:57.44  
       41.10  1:25.97  2:11.50  2:57.44                                    
 24 Driscoll, Moseley         13 York Y               2:57.76    2:58.52  
       42.40  1:28.64  2:14.73  2:58.52                                    
 25 Gleba, Alex               14 York Y               3:14.86    3:02.70  
       43.12  1:30.41  2:18.26  3:02.70                                    
 26 Shack, Liam               13 FCA                       NT    3:48.73  
       53.81  1:50.58  2:50.86  3:48.73                                    
 
Event 11  Women 15 & Over 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Krauss, Marisa            15 LCY                  1:23.72    1:21.83  
       37.80  1:21.83                                                      
  2 Lopez-Ona, Marissa        15 PCAC                 1:16.87    1:22.78  
       38.50  1:22.78                                                      
  3 Olson, Rachel             15 DSC                  1:26.21    1:25.63  
       40.26  1:25.63                                                      
  4 Iaccarino-Modni, Josephi  15 LBA                  1:29.73    1:26.19  
       40.85  1:26.19                                                      
  5 Marston, Araby            15 York Y               1:25.13    1:26.54  
       40.59  1:26.54                                                      
  6 Wise, Bella               17 York Y                    NT    1:27.37  
       40.76  1:27.37                                                      
  7 Challis, Jodie            15 NLAC                 1:25.55    1:28.42  
       41.70  1:28.42                                                      
  8 Yoder, Katie              15 DSC                  1:39.56    1:29.29  
       42.23  1:29.29                                                      
  9 Kellner, Isabella         15 CBST                 1:36.22    1:29.84  
       42.54  1:29.84                                                      
 10 Rickert, Marlee           15 RY                   1:33.53    1:30.19  
       41.33  1:30.19                                                      
 11 Wolf, Peyton              16 CAA                  1:23.46    1:31.29  
       42.90  1:31.29                                                      
 12 Hunt, Katelyn             16 York Y               1:29.46    1:32.63  
       42.94  1:32.63                                                      
 13 Raphaely, Kate            17 FCA                  1:46.93    1:33.63  
       43.91  1:33.63                                                      
 14 Lahmann-Metcalfe, Helen   15 RY                   1:39.03    1:35.53  
       43.92  1:35.53                                                      
 15 Bria, Kristin             17 CAA                  1:31.07    1:35.68  
       45.38  1:35.68                                                      
 16 Towers, Alex              15 PCAC                 1:32.99    1:35.95  
       46.28  1:35.95                                                      
 17 Horenstein, Jess          15 FCA                       NT    1:36.00  
       44.99  1:36.00                                                      
 18 Volpp, Anna               15 FCA                  1:32.51    1:36.24  
       44.35  1:36.24                                                      
 19 Merrifield, Morgan        16 York Y                    NT    1:37.77  
       45.42  1:37.77                                                      
 20 Alulis, Rachael           16 KIDS                 1:41.14    1:38.40  
       45.37  1:38.40                                                      
 21 Buckwalter, Alison        16 FSSC                 1:34.34    1:40.43  
       48.80  1:40.43                                                      
 22 Caley, Reese              16 KIDS                 1:38.51    1:41.86  
       48.19  1:41.86                                                      
 23 Walsh, Keely              15 York Y               1:41.36    1:43.35  
       49.89  1:43.35                                                      
 24 Secord, Mary              15 ACWS Swimming        1:48.08    1:43.80  
       47.68  1:43.80                                                      
 25 Bennett, Kassie           18 DSC                  1:37.76    1:43.97  
       48.83  1:43.97                                                      
 26 Thomas, Morgan            15 KIDS                 1:48.79    1:47.09  
       51.69  1:47.09                                                      
 27 Duane, Ava                17 FCA                       NT    1:47.38  
       50.82  1:47.38                                                      
 
Event 12  Men 15 & Over 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Whitley, Reece            17 PCAC                 1:00.90    1:03.15  
       30.10  1:03.15                                                      
  2 Challis, Mikey            17 NLAC                 1:06.82    1:07.89  
       31.72  1:07.89                                                      
  3 Heasley, Foster           15 NLAC                 1:12.34    1:12.80  
       33.93  1:12.80                                                      
  4 Mislan, Trevor            16 CBST                 1:10.79    1:13.88  
       34.35  1:13.88                                                      
  5 Palumbo, Michael          17 UN                   1:13.42    1:14.61  
       35.22  1:14.61                                                      
  6 Dolan, Daniel             16 UN                   1:04.97Y   1:15.35  
       34.91  1:15.35                                                      
  7 Feldman, Brian            17 NLAC                 1:15.68    1:15.44  
       34.22  1:15.44                                                      
  8 Thomas, Williams          15 TRI                  1:24.80    1:15.81  
       35.67  1:15.81                                                      
  9 Woodman, Nate             19 NLAC                 1:14.40    1:15.82  
       35.13  1:15.82                                                      
 10 Sherk, Zach               15 RY                   1:14.04    1:16.62  
       34.78  1:16.62                                                      
 11 Parkhill, Evan            16 CBST                      NT    1:17.71  
       35.85  1:17.71                                                      
 12 Montenegro, sam           18 PCAC                 1:16.58    1:18.46  
       37.06  1:18.46                                                      
 13 Moore, Ethan              15 CAA                  1:19.88    1:19.66  
       36.72  1:19.66                                                      
 14 Khayt, Tom                16 CBST                 1:18.14    1:20.49  
       38.39  1:20.49                                                      
 15 Cassidy, Galen            17 FCA                  1:17.22    1:21.06  
       38.61  1:21.06                                                      
 16 Peters, Matthew           15 York Y               1:16.59    1:21.95  
       38.68  1:21.95                                                      
 16 Bergin, Kyle              16 LBA                  1:32.86    1:21.95  
       39.28  1:21.95                                                      
 18 Ventura, Stephen          16 York Y               1:21.32    1:22.51  
       39.43  1:22.51                                                      
 19 Sumner, Stuart            16 CBST                 1:16.33    1:22.61  
       39.36  1:22.61                                                      
 20 Guo, Matthew              17 CBST                 1:34.55    1:24.60  
       39.90  1:24.60                                                      
 21 Forstmeier, Peter         17 NLAC                 1:26.15    1:24.65  
       39.66  1:24.65                                                      
 22 Klein, William            15 NPAC                 1:22.94    1:24.78  
       40.60  1:24.78                                                      
 23 Fissel, Orval             16 York Y               1:24.84    1:25.47  
       40.44  1:25.47                                                      
 24 Foery, Luke               15 York Y                    NT    1:30.28  
       42.53  1:30.28                                                      
 25 Reedy, James              17 York Y               1:38.51    1:30.83  
       41.78  1:30.83                                                      
 26 Wilkerson, Billy          16 FCA                  1:35.01    1:30.99  
       42.98  1:30.99                                                      
 27 Bing, Eric                15 FCA                       NT    1:35.98  
       44.84  1:35.98                                                      
 28 Ruszala, Christian        15 UN                   1:41.83    1:36.31  
       46.18  1:36.31                                                      
 29 Hohman, Brendan           15 DSC                  1:33.59    1:37.24  
       44.99  1:37.24                                                      
 
Event 13  Women 13-14 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Pyott, Olivia             14 FSSC                 1:22.63    1:19.71  
       38.79  1:19.71                                                      
  2 Scholer, Heidi            14 CBST                 1:24.51    1:22.76  
       37.58  1:22.76                                                      
  3 Bitting, Kaitlyn          14 RY                   1:23.79    1:22.90  
       38.90  1:22.90                                                      
  4 Scholer, Haley            13 CBST                 1:25.10    1:24.11  
       40.37  1:24.11                                                      
  5 Fritz, Madison            14 NPAC                 1:20.50    1:24.50  
       40.33  1:24.50                                                      
  6 Brandbergh, Ellie         14 CBST                 1:23.26    1:24.52  
       38.72  1:24.52                                                      
  7 Storm, Hananh             13 PCAC                 1:13.04Y   1:24.74  
       39.93  1:24.74                                                      
  8 Riegel, Julia             14 CBST                 1:24.71    1:24.75  
       40.13  1:24.75                                                      
  9 Koehle, Maddy             14 NLAC                 1:31.40    1:24.80  
       39.58  1:24.80                                                      
 10 Hosking, Sarah            14 KIDS                 1:26.97    1:25.14  
       40.07  1:25.14                                                      
 11 Doucette, Megan           14 NLAC                 1:28.10    1:25.23  
       41.21  1:25.23                                                      
 12 Vergara, Viviana          13 CBST                 1:27.38    1:25.59  
       40.70  1:25.59                                                      
 13 Lyesnykova, Alina         13 CVAC                 1:23.59    1:25.92  
 14 Kahn, Ella                13 RY                   1:28.51    1:26.02  
       40.41  1:26.02                                                      
 15 Shaffer, Maggie           14 DSC                  1:28.81    1:26.57  
       41.28  1:26.57                                                      
 16 Schwedler, Joy            14 CBST                 1:27.12    1:28.56  
       42.30  1:28.56                                                      
 17 Stramara, Gabrielle       13 FSSC                 1:31.59    1:30.52  
       41.71  1:30.52                                                      
 18 Mulveny, Leila            14 BRY                  1:15.78Y   1:30.78  
       42.57  1:30.78                                                      
 19 Daly, Kaelan              14 NPAC                 1:30.60    1:30.85  
       43.97  1:30.85                                                      
 20 DiCamillo, Jordyn         14 CAA                  1:28.62    1:30.92  
       42.85  1:30.92                                                      
 21 Jucewicz, Brianna         13 CBST                 1:33.75    1:31.20  
       42.88  1:31.20                                                      
 22 Bohm, Melanie             14 CAA                  1:25.90    1:31.53  
       43.52  1:31.53                                                      
 23 Haupt, Lily               14 EAAC                 1:31.63    1:31.82  
       42.98  1:31.82                                                      
 24 Hendrickson, Ava          13 EAAC                      NT    1:32.07  
       43.24  1:32.07                                                      
 25 Laux, Laura               14 York Y                    NT    1:32.32  
       42.33  1:32.32                                                      
 26 Devaney, Kaitlyn          13 LBA                  1:36.01    1:32.36  
       43.20  1:32.36                                                      
 27 deSyon, Corinne           13 DSC                  1:46.83    1:34.85  
       44.66  1:34.85                                                      
 28 Thomas, Isabella          13 TRI                  1:36.87    1:35.48  
       45.48  1:35.48                                                      
 29 Hoffman, Natasha          14 NLAC                 1:41.43    1:36.32  
       45.55  1:36.32                                                      
 30 Wolstenholme, Lauren      14 CAA                  1:50.18    1:37.79  
       45.09  1:37.79                                                      
 31 McCallion, Eve            13 CBST                 1:47.75    1:38.64  
       46.37  1:38.64                                                      
 32 O'Leary, Erin             14 York Y                    NT    1:38.76  
       47.25  1:38.76                                                      
 33 Iaccarino-Modni, Hanna    13 LBA                  1:38.20    1:39.30  
       47.72  1:39.30                                                      
 34 Burke, Bryana             13 CBST                      NT    1:39.67  
       47.18  1:39.67                                                      
 35 Heiner, Brooke            14 York Y                    NT    1:39.70  
       48.61  1:39.70                                                      
 36 Brown, Nya                14 York Y                    NT    1:40.25  
       47.70  1:40.25                                                      
 37 Clow, Jalyn               13 MARA                 1:34.46    1:40.50  
       47.35  1:40.50                                                      
 38 Galvin, Tamar             14 FCA                  1:41.24    1:40.91  
       48.23  1:40.91                                                      
 39 May, Georgia              14 DYD                       NT    1:42.36  
       49.61  1:42.36                                                      
 40 Albert, Em                13 PCAC                      NT    1:43.42  
       48.76  1:43.42                                                      
 41 Solderitch, Lindsay       13 KIDS                      NT    1:44.50  
       49.52  1:44.50                                                      
 42 Shumaker, Olivia          14 DSC                       NT    1:45.68  
       51.16  1:45.68                                                      
 43 Morris, Lexie             14 LCY                       NT    1:46.60  
       50.32  1:46.60                                                      
 44 Suko, Anya                13 CBST                      NT    1:46.65  
       51.39  1:46.65                                                      
 45 Brinkman, Sidney          13 MARA                      NT    1:48.49  
       50.83  1:48.49                                                      
 46 Secord, Jane              13 ACWS Swimming        1:53.04    1:49.32  
       51.34  1:49.32                                                      
 47 Bergin, Emily             13 LBA                  1:59.52    1:50.05  
       52.25  1:50.05                                                      
 48 Reyes-Toidze, Mariam      13 FCA                  1:59.00    1:59.90  
       55.06  1:59.90                                                      
 49 Seminara, Rosemarie       14 MARA                      NT    2:04.52  
       57.65  2:04.52                                                      
 50 Murray, Megan             13 FCA                  2:11.77    2:09.70  
     1:01.91  2:09.70                                                      
 51 Rothman, Sophia           13 FCA                  2:20.36    2:16.82  
     1:03.08  2:16.82                                                      
 -- Howard, Lily              13 DSC                  1:46.03         DQ  
       49.76       DQ                                                      
 -- Gemma, Ava                13 York Y               1:26.77         DQ  
       42.68       DQ                                                      
 
Event 14  Men 13-14 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hong, Joseph              14 CBST                 1:15.05    1:12.81  
       34.36  1:12.81                                                      
  2 Meinhold, David           14 UN                   1:20.93    1:18.22  
       36.44  1:18.22                                                      
  3 McBryan, Danny            14 CBST                 1:24.63    1:20.91  
       37.92  1:20.91                                                      
  4 Graver, Stephen           13 EAAC                 1:30.15    1:24.42  
       38.02  1:24.42                                                      
  5 Deppen, Jack              14 NPAC                 1:29.20    1:25.75  
       40.22  1:25.75                                                      
  6 McCallion, Max            14 CBST                 1:26.24    1:26.06  
       38.88  1:26.06                                                      
  7 Pant, Dhruv               14 CAA                  1:41.90    1:26.20  
       41.65  1:26.20                                                      
  8 Cunningham, Josh          14 RY                   1:30.61    1:27.40  
       41.37  1:27.40                                                      
  9 Peiffer, Zachary          14 ACWS Swimming        1:37.24    1:27.59  
       40.22  1:27.59                                                      
 10 Kohler, Boris             14 FCA                  1:34.77    1:28.23  
       41.63  1:28.23                                                      
 11 Ventura, Timmy            13 York Y               1:30.88    1:31.16  
       43.55  1:31.16                                                      
 12 Seymour, Jayden           14 RY                   1:30.68    1:32.22  
       41.65  1:32.22                                                      
 13 Kovan, Henry              13 UN                   1:35.11    1:33.27  
       43.47  1:33.27                                                      
 14 Serota, Max               14 FCA                  2:04.01    1:34.84  
       45.13  1:34.84                                                      
 15 Horner, Harry             14 NLAC                 1:52.27    1:36.01  
       46.15  1:36.01                                                      
 16 Klein, Scott              13 NPAC                 1:47.98    1:36.27  
       47.18  1:36.27                                                      
 17 Strieb, Sam               14 RY                   1:33.26    1:36.59  
       44.78  1:36.59                                                      
 18 Hebel, Evan               14 RY                   1:34.45    1:36.90  
       45.75  1:36.90                                                      
 19 MacKilligan, Cameron      14 MARA                 1:42.09    1:37.70  
       45.18  1:37.70                                                      
 20 Parry, Jacob              14 PSC                       NT    1:39.35  
       47.63  1:39.35                                                      
 21 Driscoll, Moseley         13 York Y               1:42.76    1:40.58  
       48.79  1:40.58                                                      
 22 Swain, Franky             14 CBST                      NT    1:40.98  
       47.46  1:40.98                                                      
 23 Gleba, Alex               14 York Y               1:49.33    1:45.85  
       50.38  1:45.85                                                      
 24 Shack, Liam               13 FCA                       NT    2:01.87  
       58.12  2:01.87                                                      
 
Event 15  Women 15 & Over 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lopez-Ona, Gabriella      15 PCAC                 2:23.99    2:29.91  
       33.55  1:10.58  1:49.63  2:29.91                                    
  2 Anderson, Maddie          15 FCA                  2:57.38    2:47.69  
       35.56  1:17.09  2:02.11  2:47.69                                    
  3 Challis, Jodie            15 NLAC                 3:21.65    2:53.35  
       37.27  1:22.04  2:08.18  2:53.35                                    
  4 Volpp, Anna               15 FCA                  2:59.68    2:56.40  
       38.00  1:24.02  2:11.56  2:56.40                                    
  5 Alulis, Rachael           16 KIDS                 3:17.71    3:23.63  
       42.20  1:35.49  2:30.60  3:23.63                                    
 
Event 16  Men 15 & Over 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Woodman, Nate             19 NLAC                 2:13.71    2:18.92  
       30.43  1:04.77  1:41.17  2:18.92                                    
  2 Etter, Steven             16 NLAC                 2:30.01    2:25.30  
       32.59  1:09.31  1:47.97  2:25.30                                    
  3 Bergin, Kyle              16 LBA                  2:25.71    2:29.32  
       31.49  1:07.21  1:46.78  2:29.32                                    
  4 Glass, Nick               17 DSC                  3:02.38    2:31.90  
       32.20  1:12.23  1:50.89  2:31.90                                    
  5 Ventura, Stephen          16 York Y               2:34.39    2:36.47  
       32.50  1:11.28  1:53.60  2:36.47                                    
  6 Fissel, Orval             16 York Y               2:56.68    2:47.03  
       35.07  1:17.49  2:02.36  2:47.03                                    
  7 Peters, Matthew           15 York Y               2:39.24    2:53.63  
       36.14  1:20.03  2:06.40  2:53.63                                    
  8 Reedy, James              17 York Y               3:05.11    3:11.88  
       41.04  1:30.47  2:21.70  3:11.88                                    
 
Event 17  Women 13-14 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kahn, Shelby              14 RY                   2:45.10    2:36.09  
       33.98  1:12.62  1:54.25  2:36.09                                    
  2 Bitting, Kaitlyn          14 RY                   2:42.49    2:41.39  
       36.32  1:17.81  2:00.10  2:41.39                                    
  3 Strayer, Catie            13 York Y               2:44.53    2:44.67  
       36.79  1:18.60  2:02.16  2:44.67                                    
  4 Daly, Kaelan              14 NPAC                      NT    2:52.50  
       37.50  1:21.69  2:08.04  2:52.50                                    
  5 Thamm, Charlotte          14 NPAC                      NT    2:58.05  
       38.09  1:22.83  2:09.88  2:58.05                                    
  6 Goodwin, Shannon          13 CBST                 2:40.00    3:02.72  
       38.34  1:23.92  2:13.81  3:02.72                                    
  7 Burke, Bryana             13 CBST                      NT    3:06.32  
       42.09  1:28.51  2:18.24  3:06.32                                    
  8 Moran, Sofia              13 PCAC                      NT    3:06.89  
       40.06  1:27.91  2:18.53  3:06.89                                    
  9 Hosking, Sarah            14 KIDS                      NT    3:08.98  
       39.05  1:28.02  2:19.21  3:08.98                                    
 10 Wilkerson, Sonya          13 FCA                  3:19.08    3:13.91  
       40.10  1:29.85  2:21.55  3:13.91                                    
 11 Froman, Emily             13 York Y               3:37.21    3:16.02  
       41.48  1:30.70  2:22.43  3:16.02                                    
 12 McCallion, Eve            13 CBST                      NT    3:16.10  
       40.09  1:26.86  2:20.81  3:16.10                                    
 13 Cianfrani, Catherine      14 FCA                  3:16.84    3:17.54  
       43.49  1:34.93  3:17.54                                             
 14 Brown, Nya                14 York Y                    NT    3:19.71  
       42.11  1:31.94  2:26.69  3:19.71                                    
 15 Heiner, Brooke            14 York Y                    NT    3:22.44  
       41.89  1:31.64  2:27.03  3:22.44                                    
 16 O'Leary, Erin             14 York Y                    NT    3:27.24  
       44.00  1:36.92  2:33.09  3:27.24                                    
 -- DiCamillo, Jordyn         14 CAA                  2:37.82         DQ  
       39.41  1:25.97  2:13.81       DQ                                    
 
Event 18  Men 13-14 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Peiffer, Zachary          14 ACWS Swimming        2:39.50    2:33.35  
       31.51  1:09.17  1:50.01  2:33.35                                    
  2 Juskalian, Tyler          13 PCAC                      NT    2:36.18  
       33.65  1:12.52  1:53.79  2:36.18                                    
  3 Krystkiewicz, Thomas      14 CBST                      NT    2:36.62  
       32.74  1:10.02  1:51.70  2:36.62                                    
  4 Spector, Seth             13 CBST                      NT    2:43.23  
       34.06  1:13.60  1:58.19  2:43.23                                    
  5 Ramon, Freddy             13 LBA                  2:46.14    2:44.01  
       34.71  1:15.29  1:59.40  2:44.01                                    
  6 Haupt, Henry              13 EAAC                      NT    2:45.01  
       35.44  1:17.71  2:02.50  2:45.01                                    
  7 Kohler, Boris             14 FCA                  2:52.88    2:52.35  
       37.63  1:21.21  2:06.48  2:52.35                                    
  8 Zimmerman, Andrew         14 DSC                  2:53.96    2:58.32  
       39.23  1:25.51  2:12.51  2:58.32                                    
  9 Cunningham, Josh          14 RY                        NT    2:58.91  
       36.08  1:21.89  2:11.89  2:58.91                                    
 10 Wojcik, Matthew           13 HHAA                      NT    3:00.10  
       41.09  1:25.98  2:15.76  3:00.10                                    
 11 Horner, Harry             14 NLAC                      NT    3:00.28  
       37.79  1:23.99  2:11.16  3:00.28                                    
 12 Cheng, Guanjie            14 FCA                  3:12.60    3:15.82  
       42.09  1:31.82  2:24.45  3:15.82                                    
 13 Gleba, Alex               14 York Y                    NT    3:29.86  
       43.98  1:38.06  2:33.35  3:29.86                                    
 
Event 19  Women 15 & Over 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Schulz, Parker            15 NPAC                 1:00.56    1:03.10  
       30.30  1:03.10                                                      
  2 Forsyth, Elisabeth        15 FCA                  1:02.76    1:03.30  
       31.18  1:03.30                                                      
  3 DiCamillo, Lauren         16 CAA                  1:00.90    1:03.49  
       30.46  1:03.49                                                      
  4 Goroshko, Julia           15 CBST                 1:02.05    1:03.58  
       30.44  1:03.58                                                      
  5 Merrifield, Morgan        16 York Y                    NT    1:03.72  
       30.04  1:03.72                                                      
  6 Rickert, Marlee           15 RY                   1:04.41    1:04.03  
       30.79  1:04.03                                                      
  7 Lopez-Ona, Gabriella      15 PCAC                 1:05.15    1:04.37  
       31.03  1:04.37                                                      
  8 Yoder, Katie              15 DSC                  1:10.69    1:05.21  
       31.21  1:05.21                                                      
  9 Zang, Vicky               16 NPAC                 1:02.64    1:05.37  
       31.32  1:05.37                                                      
 10 Wolf, Peyton              16 CAA                  1:04.79    1:06.11  
       31.17  1:06.11                                                      
 11 Lopez-Ona, Marissa        15 PCAC                 1:05.23    1:07.93  
       32.55  1:07.93                                                      
 12 Lahmann-Metcalfe, Helen   15 RY                   1:09.80    1:08.53  
       32.41  1:08.53                                                      
 13 Towers, Alex              15 PCAC                 1:05.77    1:08.62  
 14 Iaccarino-Modni, Josephi  15 LBA                  1:09.72    1:08.88  
       33.44  1:08.88                                                      
 15 Olson, Rachel             15 DSC                  1:08.93    1:10.16  
       33.08  1:10.16                                                      
 16 Ramon, Amy                15 LBA                  1:10.43    1:10.30  
       33.54  1:10.30                                                      
 17 Raphaely, Kate            17 FCA                  1:06.69    1:10.54  
       32.87  1:10.54                                                      
 18 Marston, Araby            15 York Y               1:10.90    1:11.09  
       33.85  1:11.09                                                      
 19 Krauss, Marisa            15 LCY                  1:16.37    1:11.32  
       33.91  1:11.32                                                      
 20 Kellner, Isabella         15 CBST                 1:06.85    1:11.33  
       33.61  1:11.33                                                      
 21 Nedrow, Lauren            16 DSC                  1:09.76    1:11.59  
       33.77  1:11.59                                                      
 22 Wise, Bella               17 York Y                    NT    1:12.54  
       34.41  1:12.54                                                      
 23 Buckwalter, Alison        16 FSSC                 1:10.33    1:13.93  
       35.80  1:13.93                                                      
 24 Devine, Molly             15 York Y               1:12.50    1:14.28  
       35.08  1:14.28                                                      
 25 Bennett, Kassie           18 DSC                  1:09.12    1:14.33  
       35.44  1:14.33                                                      
 26 Secord, Mary              15 ACWS Swimming        1:15.12    1:14.87  
       35.75  1:14.87                                                      
 27 Thomas, Morgan            15 KIDS                 1:20.58    1:15.91  
       35.91  1:15.91                                                      
 28 Duane, Ava                17 FCA                       NT    1:16.86  
       36.19  1:16.86                                                      
 29 Godfrey, Willow           15 FCA                  1:23.62    1:17.53  
       36.98  1:17.53                                                      
 30 Walsh, Keely              15 York Y               1:17.11    1:17.75  
       36.34  1:17.75                                                      
 31 Caley, Reese              16 KIDS                 1:13.70    1:19.82  
       36.82  1:19.82                                                      
 32 Bossi, Courtney           15 CAA                       NT    1:20.95  
       38.37  1:20.95                                                      
 33 Horenstein, Jess          15 FCA                       NT    1:21.39  
       39.39  1:21.39                                                      
 
Event 20  Men 15 & Over 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Challis, Mikey            17 NLAC                   58.74      56.74  
       27.55    56.74                                                      
  2 Killion, Connor           17 CBST                   54.69      56.96  
       27.31    56.96                                                      
  3 Bauer, Michael            18 KIDS                 1:00.66      57.04  
       26.94    57.04                                                      
  4 Perot, Robbie             15 FSSC                   57.99      57.53  
       28.06    57.53                                                      
  5 Sumner, Stuart            16 CBST                   55.99      57.81  
       28.08    57.81                                                      
  6 Anderson, Gus             19 FCA                    59.38      58.03  
       27.80    58.03                                                      
  7 Wilkerson, Billy          16 FCA                    59.35      58.52  
       28.16    58.52                                                      
  8 Palumbo, Michael          17 UN                     57.66      58.78  
       27.56    58.78                                                      
  9 Heasley, Foster           15 NLAC                 1:00.20      59.22  
       28.61    59.22                                                      
 10 Mislan, Trevor            16 CBST                   58.01      59.32  
       28.31    59.32                                                      
 11 Moore, Ethan              15 CAA                  1:03.75    1:00.39  
       28.61  1:00.39                                                      
 12 Montenegro, sam           18 PCAC                   59.72    1:00.96  
       28.89  1:00.96                                                      
 13 Feldman, Brian            17 NLAC                 1:03.68    1:01.30  
       28.84  1:01.30                                                      
 14 Klein, William            15 NPAC                 1:03.47    1:01.39  
       29.42  1:01.39                                                      
 15 Ruszala, Christian        15 UN                   1:01.73    1:01.41  
       29.01  1:01.41                                                      
 16 Parkhill, Evan            16 CBST                      NT    1:01.46  
       29.05  1:01.46                                                      
 17 Wolstenholme, Sean        17 CAA                  1:03.98    1:01.47  
       29.68  1:01.47                                                      
 18 Corrigan, Jayden          16 DSC                  1:16.72    1:02.37  
       29.68  1:02.37                                                      
 19 Forstmeier, Peter         17 NLAC                      NT    1:02.66  
       29.58  1:02.66                                                      
 20 Russell, Tanner           16 York Y               1:03.45    1:03.01  
       30.09  1:03.01                                                      
 21 Ventura, Stephen          16 York Y               1:05.80    1:03.02  
       30.16  1:03.02                                                      
 22 Dencker, JP               16 PCAC                 1:01.42    1:03.06  
       30.12  1:03.06                                                      
 23 Fissel, Orval             16 York Y               1:01.80    1:03.45  
       30.21  1:03.45                                                      
 24 Foery, Luke               15 York Y                    NT    1:03.56  
       30.68  1:03.56                                                      
 25 Cassidy, Galen            17 FCA                  1:02.74    1:03.85  
       30.36  1:03.85                                                      
 26 Guo, Matthew              17 CBST                 1:09.12    1:04.98  
       30.77  1:04.98                                                      
 27 Peters, Matthew           15 York Y                 59.94    1:05.01  
       30.19  1:05.01                                                      
 28 Thomas, Williams          15 TRI                  1:12.36    1:05.79  
       31.53  1:05.79                                                      
 29 Block, Auden              16 DSC                  1:04.43    1:06.58  
       31.02  1:06.58                                                      
 30 Dolan, Daniel             16 UN                     58.71Y   1:06.74  
       31.51  1:06.74                                                      
 31 Lawler, Jack              15 HHAA                   57.20Y   1:10.32  
       33.36  1:10.32                                                      
 32 Hohman, Brendan           15 DSC                  1:09.89    1:10.60  
       33.19  1:10.60                                                      
 33 Reedy, James              17 York Y               1:08.16    1:13.67  
       35.68  1:13.67                                                      
 34 Fong, Spage / See Cha     17 DSC                  1:13.90    1:17.01  
       35.29  1:17.01                                                      
 35 Bing, Eric                15 FCA                  1:18.81    1:19.62  
       36.94  1:19.62                                                      
 -- Bergin, Kyle              16 LBA                    58.05         DQ  
       27.81       DQ                                                      
 
Event 21  Women 13-14 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Stanford, Catherine       14 LBA                  1:00.90    1:00.75  
       29.05  1:00.75                                                      
  2 Kahn, Shelby              14 RY                   1:02.58    1:01.87  
       29.96  1:01.87                                                      
  3 Vergara, Viviana          13 CBST                 1:03.72    1:02.58  
       29.86  1:02.58                                                      
  4 Scholer, Haley            13 CBST                 1:03.05    1:03.61  
       30.72  1:03.61                                                      
  5 Stewart, Danielle         14 DYD                  1:04.55    1:03.76  
       30.34  1:03.76                                                      
  6 Shaffer, Maggie           14 DSC                  1:05.23    1:04.61  
       30.75  1:04.61                                                      
  7 Riegel, Julia             14 CBST                 1:08.14    1:05.41  
       31.93  1:05.41                                                      
  8 Scholer, Heidi            14 CBST                 1:06.37    1:05.44  
       30.72  1:05.44                                                      
  9 Daly, Kaelan              14 NPAC                 1:01.61    1:05.45  
       31.22  1:05.45                                                      
 10 Bradburn, Amalia          14 RY                   1:05.89    1:05.54  
       31.84  1:05.54                                                      
 11 Bitting, Kaitlyn          14 RY                   1:05.73    1:05.99  
       32.10  1:05.99                                                      
 12 Stramara, Gabrielle       13 FSSC                 1:06.31    1:06.31  
       31.80  1:06.31                                                      
 13 Fritz, Madison            14 NPAC                 1:07.00    1:06.40  
       31.89  1:06.40                                                      
 14 Hoffman, Natasha          14 NLAC                 1:06.32    1:07.06  
       32.31  1:07.06                                                      
 15 Storm, Hananh             13 PCAC                   59.12Y   1:07.09  
       31.75  1:07.09                                                      
 16 Boldizar, Hope            14 FSSC                 1:10.81    1:07.22  
       32.13  1:07.22                                                      
 17 Koehle, Maddy             14 NLAC                 1:14.31    1:07.35  
       32.34  1:07.35                                                      
 18 Laux, Laura               14 York Y               1:10.14    1:07.42  
       32.19  1:07.42                                                      
 19 Brandbergh, Ellie         14 CBST                 1:05.54    1:07.64  
       31.56  1:07.64                                                      
 20 Haupt, Lily               14 EAAC                 1:05.97    1:07.83  
       32.47  1:07.83                                                      
 21 Devaney, Kaitlyn          13 LBA                  1:09.51    1:07.84  
       31.31  1:07.84                                                      
 22 Ladd, Madeline            14 CAA                  1:08.21    1:08.14  
       32.61  1:08.14                                                      
 23 Vergara, Alexandra        14 CBST                 1:07.67    1:08.17  
       32.55  1:08.17                                                      
 24 Doucette, Megan           14 NLAC                 1:12.87    1:08.19  
       32.95  1:08.19                                                      
 25 Pyott, Olivia             14 FSSC                 1:10.94    1:08.20  
       32.78  1:08.20                                                      
 26 Walsh, Gabi               14 DSC                  1:08.32    1:08.60  
       32.86  1:08.60                                                      
 27 Miller, Isabel            13 FSSC                 1:11.89    1:08.63  
       33.84  1:08.63                                                      
 28 Westhafer, Elise          14 FSSC                 1:12.61    1:08.82  
       33.70  1:08.82                                                      
 29 Koerper, Lizzy            14 NPAC                 1:09.07    1:08.90  
       32.71  1:08.90                                                      
 30 Mulveny, Leila            14 BRY                  1:01.99Y   1:08.98  
       32.92  1:08.98                                                      
 31 DiCamillo, Jordyn         14 CAA                  1:04.82    1:09.53  
       33.26  1:09.53                                                      
 32 Hammond, Kayla            14 TRI                  1:08.19    1:10.13  
       33.26  1:10.13                                                      
 33 Yosko, Mackenzie          14 CAA                  1:12.74    1:10.23  
       33.66  1:10.23                                                      
 34 Corvaia, Devon            13 PSC                       NT    1:10.37  
       33.58  1:10.37                                                      
 35 Lyesnykova, Alina         13 CVAC                 1:10.86    1:10.71  
       33.24  1:10.71                                                      
 36 Kahn, Ella                13 RY                   1:11.20    1:11.05  
       34.16  1:11.05                                                      
 37 O'Leary, Erin             14 York Y               1:10.36    1:11.62  
       35.07  1:11.62                                                      
 38 Froman, Emily             13 York Y               1:13.47    1:11.84  
       34.89  1:11.84                                                      
 39 May, Georgia              14 DYD                  1:11.52    1:11.95  
       33.94  1:11.95                                                      
 40 Hillman, Olivia           14 CAA                  1:20.50    1:12.00  
       35.27  1:12.00                                                      
 41 Wilkerson, Sonya          13 FCA                  1:10.01    1:12.13  
       33.80  1:12.13                                                      
 42 Sciarretta, Francesca     14 CAA                  1:14.82    1:12.31  
       34.87  1:12.31                                                      
 43 Moran, Sofia              13 PCAC                 1:11.94    1:12.49  
       35.26  1:12.49                                                      
 44 Bohm, Melanie             14 CAA                  1:09.62    1:12.57  
       33.36  1:12.57                                                      
 45 Gemma, Ava                13 York Y               1:14.39    1:13.02  
       35.57  1:13.02                                                      
 46 Morris, Lexie             14 LCY                       NT    1:14.14  
       34.98  1:14.14                                                      
 47 Brown, Nya                14 York Y               1:12.39    1:14.29  
       35.87  1:14.29                                                      
 48 Cianfrani, Catherine      14 FCA                  1:12.30    1:14.32  
       35.38  1:14.32                                                      
 49 Albert, Em                13 PCAC                      NT    1:14.48  
       35.41  1:14.48                                                      
 50 Hendrickson, Ava          13 EAAC                 1:12.01    1:15.04  
       35.80  1:15.04                                                      
 51 Morales, Charlotte        13 FCA                  1:15.87    1:15.35  
       35.69  1:15.35                                                      
 52 Suko, Anya                13 CBST                 1:18.16    1:15.76  
       36.26  1:15.76                                                      
 53 Burke, Bryana             13 CBST                 1:19.16    1:15.86  
       37.70  1:15.86                                                      
 54 Clow, Jalyn               13 MARA                 1:24.25    1:15.97  
       35.97  1:15.97                                                      
 55 Shumaker, Olivia          14 DSC                  1:23.86    1:17.18  
       35.93  1:17.18                                                      
 56 Heiner, Brooke            14 York Y               1:14.71    1:17.27  
       36.46  1:17.27                                                      
 57 Secord, Jane              13 ACWS Swimming        1:19.20    1:17.32  
       35.61  1:17.32                                                      
 58 Thomas, Isabella          13 TRI                  1:18.25    1:17.69  
       36.72  1:17.69                                                      
 59 deSyon, Corinne           13 DSC                  1:46.55    1:18.33  
       37.12  1:18.33                                                      
 60 Galvin, Tamar             14 FCA                  1:19.07    1:19.23  
       38.28  1:19.23                                                      
 61 Jucewicz, Brianna         13 CBST                 1:20.09    1:19.32  
       37.66  1:19.32                                                      
 62 Solderitch, Lindsay       13 KIDS                      NT    1:19.39  
       36.92  1:19.39                                                      
 63 Howard, Lily              13 DSC                  1:36.10    1:20.25  
       37.56  1:20.25                                                      
 64 Bergin, Emily             13 LBA                  1:21.49    1:20.26  
 65 Brinkman, Sidney          13 MARA                      NT    1:23.35  
       38.74  1:23.35                                                      
 66 Edwards, Kelsie           13 ACWS Swimming             NT    1:24.70  
       40.51  1:24.70                                                      
 67 Reyes-Toidze, Mariam      13 FCA                  1:27.07    1:27.81  
       41.20  1:27.81                                                      
 68 Murray, Megan             13 FCA                  1:30.81    1:34.19  
       44.30  1:34.19                                                      
 69 Rothman, Sophia           13 FCA                  1:38.23    1:35.07  
       43.92  1:35.07                                                      
 70 Seminara, Rosemarie       14 MARA                      NT    1:42.71  
       48.52  1:42.71                                                      
 
Event 22  Men 13-14 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Brownstead, Matt          14 NLAC                 1:00.18      55.57  
       26.36    55.57                                                      
  2 Meinhold, David           14 UN                     59.43      58.70  
       27.68    58.70                                                      
  3 Juskalian, Tyler          13 PCAC                 1:02.35      59.56  
       28.22    59.56                                                      
  4 Deppen, Jack              14 NPAC                      NT    1:00.34  
       28.62  1:00.34                                                      
  5 Peiffer, Zachary          14 ACWS Swimming             NT    1:02.20  
       30.12  1:02.20                                                      
  6 Graver, Stephen           13 EAAC                 1:11.25    1:02.93  
       29.20  1:02.93                                                      
  7 Hoffman, Leif             13 NLAC                 1:04.99    1:03.34  
       30.36  1:03.34                                                      
  8 Replogle, Jacob           13 NPAC                 1:03.38    1:03.55  
       30.38  1:03.55                                                      
  9 Clarke, Benjamin          14 ACWS Swimming        1:06.40    1:03.69  
       30.68  1:03.69                                                      
 10 Gao, Phillip              13 FCA                  1:05.01    1:03.78  
       30.77  1:03.78                                                      
 11 Bloom, Reece              14 NLAC                      NT    1:04.26  
       30.73  1:04.26                                                      
 12 Hebel, Evan               14 RY                   1:05.42    1:05.46  
       31.36  1:05.46                                                      
 13 Pant, Dhruv               14 CAA                  1:23.69    1:06.19  
       31.82  1:06.19                                                      
 14 Cohen, Ethan              13 FCA                  1:08.82    1:06.41  
       32.46  1:06.41                                                      
 15 McCallion, Max            14 CBST                 1:09.52    1:06.46  
       30.85  1:06.46                                                      
 16 Roark, Liam               14 DSC                  1:10.39    1:06.76  
       32.70  1:06.76                                                      
 17 Faikish, Ryan             14 NPAC                 1:05.44    1:06.96  
       31.38  1:06.96                                                      
 18 Bullard, Alex             13 FCA                  1:07.49    1:07.02  
       31.94  1:07.02                                                      
 19 Horner, Harry             14 NLAC                 1:14.29    1:07.04  
       31.88  1:07.04                                                      
 20 Haupt, Henry              13 EAAC                 1:07.46    1:07.59  
       31.79  1:07.59                                                      
 21 Seymour, Jayden           14 RY                   1:10.68    1:07.73  
       31.88  1:07.73                                                      
 22 Strieb, Sam               14 RY                   1:07.73    1:08.29  
       31.64  1:08.29                                                      
 23 Cheng, Guanjie            14 FCA                  1:13.22    1:08.57  
       32.91  1:08.57                                                      
 24 Krystkiewicz, Thomas      14 CBST                 1:22.53    1:08.73  
       31.87  1:08.73                                                      
 25 MacKilligan, Cameron      14 MARA                 1:14.73    1:10.06  
       33.27  1:10.06                                                      
 26 Serota, Max               14 FCA                  1:25.33    1:10.69  
       33.76  1:10.69                                                      
 27 Wojcik, Matthew           13 HHAA                      NT    1:11.72  
       34.48  1:11.72                                                      
 28 Driscoll, Moseley         13 York Y               1:12.91    1:12.14  
       34.59  1:12.14                                                      
 29 Swain, Franky             14 CBST                      NT    1:12.25  
       34.40  1:12.25                                                      
 30 Klein, Scott              13 NPAC                 1:16.05    1:13.09  
       34.95  1:13.09                                                      
 31 Zimmerman, Andrew         14 DSC                  1:10.41    1:13.64  
       34.08  1:13.64                                                      
 32 Ventura, Timmy            13 York Y               1:13.18    1:13.72  
       34.73  1:13.72                                                      
 33 Parry, Jacob              14 PSC                       NT    1:13.89  
       35.02  1:13.89                                                      
 34 Kovan, Henry              13 UN                   1:14.90    1:15.62  
       35.11  1:15.62                                                      
 35 Gleba, Alex               14 York Y               1:20.72    1:18.28  
       36.20  1:18.28                                                      
 36 Shack, Liam               13 FCA                       NT    1:37.82  
       45.54  1:37.82                                                      
 
Event 23  Women 15 & Over 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Forsyth, Elisabeth        15 FCA                  2:34.54    2:36.17  
       36.05  1:16.55  2:02.35  2:36.17                                    
  2 DiCamillo, Lauren         16 CAA                  2:37.23    2:38.79  
       32.96  1:13.49  2:04.53  2:38.79                                    
  3 Lopez-Ona, Marissa        15 PCAC                 2:30.12    2:40.68  
       35.01  1:16.55  2:01.16  2:40.68                                    
  4 Lopez-Ona, Gabriella      15 PCAC                 2:37.61    2:40.77  
       33.43  1:15.85  2:05.06  2:40.77                                    
  5 Anderson, Maddie          15 FCA                  2:40.07    2:42.53  
       36.14  1:17.16  2:08.49  2:42.53                                    
  6 Goroshko, Julia           15 CBST                 2:37.77    2:42.67  
       33.87  1:14.39  2:06.29  2:42.67                                    
  7 Rickert, Marlee           15 RY                   2:42.65    2:42.83  
       32.90  1:14.58  2:05.94  2:42.83                                    
  8 Challis, Jodie            15 NLAC                 2:39.34    2:42.99  
       35.69  1:18.81  2:05.93  2:42.99                                    
  9 Kearns, Abigail           15 CBST                 2:59.19    2:43.74  
       35.98  1:19.31  2:07.93  2:43.74                                    
 10 Wise, Bella               17 York Y                    NT    2:46.93  
       36.47  1:17.98  2:08.28  2:46.93                                    
 11 Kellner, Isabella         15 CBST                 2:46.97    2:46.94  
       33.62  1:18.69  2:06.15  2:46.94                                    
 12 Zang, Vicky               16 NPAC                 2:42.25    2:48.27  
       33.89  1:17.05  2:10.73  2:48.27                                    
 13 Towers, Alex              15 PCAC                 2:43.93    2:49.35  
       38.59  1:22.01  2:13.36  2:49.35                                    
 14 Merrifield, Morgan        16 York Y                    NT    2:50.38  
       35.74  1:19.93  2:15.63  2:50.38                                    
 15 Iaccarino-Modni, Josephi  15 LBA                       NT    2:50.49  
       37.89  1:23.67  2:11.78  2:50.49                                    
 16 Yoder, Katie              15 DSC                  3:17.44    2:50.72  
       35.98  1:24.35  2:12.04  2:50.72                                    
 17 Raphaely, Kate            17 FCA                  3:05.35    2:52.47  
       37.69  1:23.52  2:14.06  2:52.47                                    
 18 Volpp, Anna               15 FCA                  2:54.82    2:53.21  
       37.01  1:22.74  2:14.14  2:53.21                                    
 19 Marston, Araby            15 York Y                    NT    2:56.26  
       39.14  1:29.58  2:16.06  2:56.26                                    
 20 Devine, Molly             15 York Y                    NT    2:56.30  
       36.99  1:22.54  2:16.07  2:56.30                                    
 21 Nedrow, Lauren            16 DSC                  3:05.29    2:56.83  
       37.38  1:22.96  2:18.51  2:56.83                                    
 22 Hunt, Katelyn             16 York Y               2:59.33    2:58.22  
       41.86  1:27.73  2:16.83  2:58.22                                    
 23 Ramon, Amy                15 LBA                  3:01.75    2:59.27  
       40.20  1:26.86  2:21.86  2:59.27                                    
 24 Lahmann-Metcalfe, Helen   15 RY                        NT    3:00.33  
       37.88  1:25.45  2:19.32  3:00.33                                    
 25 Alulis, Rachael           16 KIDS                 3:08.61    3:05.47  
       40.07  1:29.59  2:23.53  3:05.47                                    
 26 Secord, Mary              15 ACWS Swimming        3:08.76    3:05.73  
       39.07  1:27.30  2:25.30  3:05.73                                    
 27 Duane, Ava                17 FCA                       NT    3:13.14  
       42.20  1:30.70  2:28.53  3:13.14                                    
 28 Horenstein, Jess          15 FCA                       NT    3:16.61  
       46.31  1:38.16  2:29.95  3:16.61                                    
 29 Godfrey, Willow           15 FCA                  3:12.90    3:18.74  
       43.04  1:33.33  2:34.34  3:18.74                                    
 30 Bossi, Courtney           15 CAA                       NT    3:26.14  
       45.39  1:39.04  2:41.42  3:26.14                                    
 
Event 24  Men 15 & Over 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Whitley, Reece            17 PCAC                 2:07.04    2:08.83  
       28.26  1:00.90  1:37.47  2:08.83                                    
  2 Challis, Mikey            17 NLAC                 2:15.18    2:16.66  
       28.34  1:04.34  1:43.41  2:16.66                                    
  3 Perot, Robbie             15 FSSC                 2:25.76    2:20.66  
       31.31  1:08.39  1:49.17  2:20.66                                    
  4 Heasley, Foster           15 NLAC                 2:22.55    2:21.39  
       30.41  1:08.49  1:49.14  2:21.39                                    
  5 Killion, Connor           17 CBST                 2:16.17    2:25.01  
       29.73  1:06.72  1:52.09  2:25.01                                    
  6 Woodman, Nate             19 NLAC                 2:19.18    2:25.34  
       29.21  1:08.08  1:51.43  2:25.34                                    
  7 Montenegro, sam           18 PCAC                 2:23.57    2:26.94  
       31.99  1:09.61  1:52.26  2:26.94                                    
  8 Khayt, Tom                16 CBST                 2:25.48    2:29.12  
       32.26  1:10.50  1:54.44  2:29.12                                    
  9 Bauer, Michael            18 KIDS                 2:43.90    2:29.32  
       30.68  1:10.27  1:55.60  2:29.32                                    
 10 Palumbo, Michael          17 UN                   2:24.72    2:29.42  
       30.09  1:11.60  1:54.48  2:29.42                                    
 11 Mislan, Trevor            16 CBST                 2:25.54    2:32.54  
       33.37  1:13.30  1:58.24  2:32.54                                    
 12 Glass, Nick               17 DSC                  2:34.70    2:32.82  
       30.39  1:10.32  1:57.90  2:32.82                                    
 13 Klein, William            15 NPAC                 2:28.12    2:32.85  
       33.72  1:12.89  1:59.49  2:32.85                                    
 14 Ventura, Stephen          16 York Y               2:30.98    2:35.05  
       31.01  1:12.61  1:58.37  2:35.05                                    
 15 Feldman, Brian            17 NLAC                 2:49.84    2:35.16  
       31.03  1:12.81  1:58.91  2:35.16                                    
 16 Parkhill, Evan            16 CBST                      NT    2:36.62  
       34.04  1:14.98  1:58.66  2:36.62                                    
 17 Cassidy, Galen            17 FCA                  2:35.89    2:39.19  
       33.72  1:18.24  2:03.55  2:39.19                                    
 18 Wolstenholme, Sean        17 CAA                       NT    2:39.64  
       36.29  1:16.69  2:05.82  2:39.64                                    
 19 Thomas, Williams          15 TRI                  2:57.55    2:42.15  
       35.66  1:19.38  2:04.65  2:42.15                                    
 20 Russell, Tanner           16 York Y               2:45.49    2:44.90  
       35.21  1:19.58  2:10.11  2:44.90                                    
 21 Ruszala, Christian        15 UN                   2:48.86    2:45.20  
       36.32  1:19.26  2:13.09  2:45.20                                    
 22 Block, Auden              16 DSC                  2:54.39    2:47.57  
       33.59  1:17.74  2:13.41  2:47.57                                    
 23 Foery, Luke               15 York Y                    NT    2:53.84  
       37.70  1:23.21  2:14.78  2:53.84                                    
 24 Reedy, James              17 York Y               2:57.15    3:00.29  
       38.04  1:24.75  2:19.51  3:00.29                                    
 25 Lawler, Jack              15 HHAA                      NT    3:03.86  
       37.09  1:27.56  2:25.27  3:03.86                                    
 26 Bing, Eric                15 FCA                  3:19.05    3:17.62  
       46.09  1:38.22  2:31.68  3:17.62                                    
 
Event 25  Women 13-14 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Stanford, Catherine       14 LBA                  2:28.75    2:31.53  
       31.15  1:10.70  1:57.46  2:31.53                                    
  2 Bitting, Kaitlyn          14 RY                   2:38.91    2:38.71  
       33.19  1:17.35  2:02.56  2:38.71                                    
  3 Vergara, Viviana          13 CBST                 2:41.15    2:39.04  
       32.93  1:16.36  2:03.60  2:39.04                                    
  4 Riegel, Julia             14 CBST                 2:38.92    2:40.52  
       34.98  1:19.38  2:04.50  2:40.52                                    
  5 Scholer, Heidi            14 CBST                 2:45.88    2:41.25  
       34.88  1:17.17  2:03.58  2:41.25                                    
  6 Brandbergh, Ellie         14 CBST                 2:32.01    2:41.78  
       32.57  1:15.05  2:02.70  2:41.78                                    
  7 Shaffer, Maggie           14 DSC                  2:45.43    2:42.34  
       34.35  1:17.25  2:06.39  2:42.34                                    
  8 Doucette, Megan           14 NLAC                 2:51.80    2:43.82  
       34.99  1:18.72  2:05.34  2:43.82                                    
  9 Koehle, Maddy             14 NLAC                 2:59.84    2:44.56  
       34.81  1:20.14  2:06.18  2:44.56                                    
 10 Fritz, Madison            14 NPAC                 2:35.63    2:45.80  
       34.20  1:18.05  2:05.28  2:45.80                                    
 11 Storm, Hananh             13 PCAC                 2:22.50Y   2:45.94  
       35.62  1:20.46  2:09.34  2:45.94                                    
 12 Bradburn, Amalia          14 RY                   2:46.92    2:46.84  
       35.60  1:20.50  2:09.56  2:46.84                                    
 13 Koerper, Lizzy            14 NPAC                 2:47.66    2:48.39  
       36.30  1:18.80  2:08.88  2:48.39                                    
 14 Pyott, Olivia             14 FSSC                 2:49.60    2:49.39  
       37.64  1:25.06  2:11.42  2:49.39                                    
 15 Mulveny, Leila            14 BRY                  2:27.98Y   2:50.38  
       38.59  1:24.41  2:12.66  2:50.38                                    
 16 Laux, Laura               14 York Y               2:54.08    2:51.12  
       36.22  1:18.88  2:12.02  2:51.12                                    
 17 Thamm, Charlotte          14 NPAC                 2:44.99    2:51.14  
       35.30  1:20.15  2:12.64  2:51.14                                    
 18 Boldizar, Hope            14 FSSC                      NT    2:51.32  
       37.42  1:19.82  2:13.70  2:51.32                                    
 19 Strayer, Catie            13 York Y               2:49.32    2:51.68  
       36.73  1:21.51  2:12.73  2:51.68                                    
 20 Schwedler, Joy            14 CBST                 2:47.32    2:52.40  
       37.16  1:24.94  2:12.83  2:52.40                                    
 21 Kahn, Ella                13 RY                   2:53.48    2:52.45  
       37.65  1:24.53  2:11.66  2:52.45                                    
 22 Hoffman, Natasha          14 NLAC                      NT    2:52.90  
       37.09  1:23.84  2:15.90  2:52.90                                    
 23 Gemma, Ava                13 York Y               2:54.82    2:54.43  
       39.46  1:26.66  2:16.18  2:54.43                                    
 24 Miller, Isabel            13 FSSC                 2:53.18    2:54.56  
       35.08  1:20.66  2:14.82  2:54.56                                    
 25 Vergara, Alexandra        14 CBST                 2:48.43    2:54.89  
       37.80  1:24.58  2:15.96  2:54.89                                    
 26 Lyesnykova, Alina         13 CVAC                 2:51.72    2:55.63  
       37.32  1:24.88  2:15.36  2:55.63                                    
 27 Goodwin, Shannon          13 CBST                 2:56.36    2:55.95  
       38.22  1:24.71  2:17.97  2:55.95                                    
 28 Wolstenholme, Lauren      14 CAA                  3:00.88    2:56.06  
       40.41  1:24.55  2:17.96  2:56.06                                    
 29 Iaccarino-Modni, Hanna    13 LBA                       NT    2:58.13  
       35.64  1:21.68  2:17.74  2:58.13                                    
 30 May, Georgia              14 DYD                  3:01.55    2:59.51  
       40.28  1:26.75  2:20.20  2:59.51                                    
 31 McCallion, Eve            13 CBST                 3:10.64    2:59.90  
       38.30  1:23.25  2:18.27  2:59.90                                    
 32 Hendrickson, Ava          13 EAAC                 3:06.84    2:59.99  
       43.99  1:30.73  2:21.49  2:59.99                                    
 33 Corvaia, Devon            13 PSC                       NT    3:00.83  
       38.23  1:22.67  2:22.22  3:00.83                                    
 34 Hammond, Kayla            14 TRI                  3:03.12    3:02.03  
       37.17  1:25.06  2:21.52  3:02.03                                    
 35 Jucewicz, Brianna         13 CBST                 3:06.46    3:02.22  
       41.19  1:29.80  2:17.83  3:02.22                                    
 36 Clow, Jalyn               13 MARA                 3:18.97    3:04.79  
       38.51  1:26.49  2:23.01  3:04.79                                    
 37 Hillman, Olivia           14 CAA                  3:30.79    3:05.03  
       39.01  1:24.72  2:25.46  3:05.03                                    
 38 Morales, Charlotte        13 FCA                  3:04.29    3:05.39  
       46.09  1:31.24  2:25.79  3:05.39                                    
 39 Albert, Em                13 PCAC                      NT    3:05.57  
       41.45  1:28.08  2:24.75  3:05.57                                    
 40 Suko, Anya                13 CBST                 3:09.97    3:05.60  
       40.18  1:25.49  2:23.35  3:05.60                                    
 41 Shumaker, Olivia          14 DSC                  3:09.01    3:07.26  
       40.08  1:27.04  2:25.33  3:07.26                                    
 42 Heiner, Brooke            14 York Y               3:04.22    3:07.31  
       40.40  1:30.69  2:25.02  3:07.31                                    
 43 Sciarretta, Francesca     14 CAA                  3:14.14    3:09.08  
       42.43  1:34.34  2:31.70  3:09.08                                    
 44 Galvin, Tamar             14 FCA                  3:12.44    3:12.45  
       43.73  1:37.33  2:30.96  3:12.45                                    
 45 deSyon, Corinne           13 DSC                       NT    3:16.50  
       45.27  1:36.20  2:31.04  3:16.50                                    
 46 Solderitch, Lindsay       13 KIDS                      NT    3:19.97  
       43.41  1:31.91  2:32.26  3:19.97                                    
 47 Reyes-Toidze, Mariam      13 FCA                  3:41.72    3:37.04  
       48.87  1:45.27  2:51.72  3:37.04                                    
 48 Bergin, Emily             13 LBA                  3:48.14    3:38.12  
       51.06  1:44.09  2:51.70  3:38.12                                    
 49 Murray, Megan             13 FCA                  3:35.39    3:46.67  
       53.22  1:50.61  2:59.93  3:46.67                                    
 50 Rothman, Sophia           13 FCA                  4:09.22    3:59.45  
       54.04  1:53.85  3:07.94  3:59.45                                    
 -- Ladd, Madeline            14 CAA                  2:45.12         DQ  
       37.48  1:17.28  2:07.91       DQ                                    
 -- Brinkman, Sidney          13 MARA                      NT         DQ  
       44.87  1:44.30  2:44.98       DQ                                    
 -- Devaney, Kaitlyn          13 LBA                  2:52.13         DQ  
       34.50  1:16.86  2:09.01       DQ                                    
 
Event 26  Men 13-14 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Brownstead, Matt          14 NLAC                 2:33.66    2:19.10  
       28.80  1:04.43  1:47.26  2:19.10                                    
  2 Hong, Joseph              14 CBST                 2:25.88    2:20.18  
       30.76  1:07.43  1:47.68  2:20.18                                    
  3 Juskalian, Tyler          13 PCAC                 2:31.81    2:29.04  
       30.75  1:09.57  1:55.11  2:29.04                                    
  4 Deppen, Jack              14 NPAC                 2:25.65    2:29.10  
       30.23  1:07.74  1:53.27  2:29.10                                    
  5 Meinhold, David           14 UN                        NT    2:32.97  
       30.82  1:10.26  1:56.42  2:32.97                                    
  6 Hoffman, Leif             13 NLAC                 2:32.68    2:33.60  
       32.43  1:13.19  1:59.50  2:33.60                                    
  7 Spector, Seth             13 CBST                 2:38.30    2:33.86  
       33.55  1:11.88  1:58.45  2:33.86                                    
  8 Replogle, Jacob           13 NPAC                 2:43.47    2:35.33  
       32.42  1:12.30  1:59.82  2:35.33                                    
  9 Bloom, Reece              14 NLAC                      NT    2:38.12  
       34.42  1:15.76  2:04.70  2:38.12                                    
 10 Gao, Phillip              13 FCA                  2:40.48    2:38.56  
       34.54  1:15.58  2:04.15  2:38.56                                    
 11 Pant, Dhruv               14 CAA                  3:11.42    2:38.76  
       35.61  1:18.92  2:04.37  2:38.76                                    
 12 Krystkiewicz, Thomas      14 CBST                 2:55.58    2:39.30  
       33.29  1:14.15  2:01.30  2:39.30                                    
 13 Graver, Stephen           13 EAAC                 2:53.83    2:40.69  
       35.55  1:18.55  2:05.98  2:40.69                                    
 14 Cunningham, Josh          14 RY                   2:51.99    2:42.09  
       35.67  1:17.59  2:07.54  2:42.09                                    
 15 Ramon, Freddy             13 LBA                  2:55.52    2:43.01  
       34.78  1:17.64  2:06.31  2:43.01                                    
 16 Cohen, Ethan              13 FCA                  2:49.64    2:47.03  
       37.03  1:18.10  2:08.91  2:47.03                                    
 17 Bullard, Alex             13 FCA                  2:57.76    2:47.09  
       35.91  1:18.87  2:10.76  2:47.09                                    
 18 Hebel, Evan               14 RY                   2:59.99    2:48.79  
       35.39  1:19.68  2:12.64  2:48.79                                    
 19 Clarke, Benjamin          14 ACWS Swimming        2:50.99    2:51.24  
       35.33  1:21.18  2:15.58  2:51.24                                    
 20 Horner, Harry             14 NLAC                 3:18.26    2:53.04  
       35.64  1:21.25  2:15.40  2:53.04                                    
 21 Ventura, Timmy            13 York Y               2:53.24    2:53.06  
       36.50  1:22.14  2:12.48  2:53.06                                    
 22 Serota, Max               14 FCA                  2:59.57    2:53.51  
       40.52  1:26.51  2:16.34  2:53.51                                    
 23 Seymour, Jayden           14 RY                   2:55.97    2:53.96  
       38.73  1:24.45  2:14.80  2:53.96                                    
 24 Strieb, Sam               14 RY                   2:48.18    2:56.31  
       37.42  1:24.63  2:17.20  2:56.31                                    
 25 Faikish, Ryan             14 NPAC                 3:05.02    2:56.37  
       37.06  1:22.72  2:18.05  2:56.37                                    
 26 Klein, Scott              13 NPAC                 3:05.59    2:56.50  
       42.17  1:25.95  2:21.32  2:56.50                                    
 27 Wojcik, Matthew           13 HHAA                      NT    2:57.43  
       39.41  1:24.58  2:18.28  2:57.43                                    
 28 Roark, Liam               14 DSC                  3:02.15    3:03.41  
       38.37  1:25.22  2:23.99  3:03.41                                    
 29 Parry, Jacob              14 PSC                       NT    3:03.82  
       41.42  1:31.38  2:25.58  3:03.82                                    
 30 MacKilligan, Cameron      14 MARA                      NT    3:04.32  
       42.02  1:28.99  2:24.70  3:04.32                                    
 31 Zimmerman, Andrew         14 DSC                  3:06.46    3:05.56  
       38.79  1:29.98  2:25.64  3:05.56                                    
 32 Shack, Liam               13 FCA                       NT    4:02.90  
     1:03.37  2:02.18  3:08.56  4:02.90                                    
 
Event 27  Women Senior 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Anderson, Maddie          15 FCA                  4:45.09    4:45.16  
       33.00  1:08.56  1:44.26  2:20.27  2:56.60  3:33.39  4:09.94  4:45.16
  2 Forsyth, Elisabeth        15 FCA                  4:48.74    4:47.74  
       33.28  1:09.83  1:47.16  2:24.55  3:01.29  3:37.99  4:14.03  4:47.74
  3 DiCamillo, Lauren         16 CAA                  4:45.99    4:54.41  
       33.67  1:10.90  1:49.18  2:27.44  3:05.57  3:42.96  4:19.60  4:54.41
  4 Stewart, Danielle         14 DYD                  4:52.05    4:54.50  
       33.65  1:10.27  1:47.60  2:25.15  3:02.43  3:39.64  4:17.91  4:54.50
  5 Schulz, Parker            15 NPAC                 4:49.56    4:54.68  
       32.49  1:08.69  1:45.61  2:23.04  3:00.35  3:38.38  4:17.31  4:54.68
  6 Westhafer, Elise          14 FSSC                 5:20.66    5:01.41  
       34.96  1:12.79  1:50.40  2:28.81  3:07.31  3:45.89  4:23.95  5:01.41
  7 Olson, Rachel             15 DSC                  5:09.20    5:02.13  
       34.07  1:11.88  1:50.54  2:29.63  3:08.12  3:46.77  4:25.26  5:02.13
  8 Riegel, Julia             14 CBST                 4:58.14    5:02.22  
       35.00  1:12.52  1:51.22  2:29.43  3:08.37  3:46.67  4:24.77  5:02.22
  9 Towers, Alex              15 PCAC                 4:57.40    5:02.70  
       34.46  1:13.24  1:51.39  2:30.03  3:08.75  3:47.30  4:25.38  5:02.70
 10 Hoffman, Natasha          14 NLAC                 5:05.94    5:11.50  
       34.26  1:12.83  1:52.24  2:32.03  3:11.99  3:52.56  4:33.01  5:11.50
 11 Strayer, Catie            13 York Y               5:17.38    5:13.10  
       35.81  1:15.10  1:55.47  2:35.61  3:15.64  3:55.42  4:34.99  5:13.10
 12 Mulveny, Leila            14 BRY                       NT    5:13.89  
       35.00  1:14.71  1:54.94  2:35.18  3:15.52  3:56.00  4:35.59  5:13.89
 13 Kearns, Abigail           15 CBST                 5:19.36    5:13.91  
       35.54  1:15.15  1:54.84  2:35.91  3:15.87  3:55.94  4:35.13  5:13.91
 14 Yosko, Mackenzie          14 CAA                  5:26.06    5:14.75  
       35.87  1:15.40  1:55.51  2:36.49  3:16.73  3:57.05  4:36.77  5:14.75
 15 Raphaely, Kate            17 FCA                  5:46.13    5:17.53  
       34.41  1:14.31  1:54.80  2:35.67  3:16.99  3:57.94  4:38.44  5:17.53
 16 Amber-Messick, Adeline    15 UN                   5:12.59    5:18.44  
       36.03  1:15.78  1:56.08  2:36.73  3:17.44  3:58.09  4:38.76  5:18.44
 17 Volpp, Anna               15 FCA                  5:20.50    5:19.00  
       36.05  1:15.87  1:57.63  2:38.64  3:20.29  4:00.59  4:41.22  5:19.00
 18 Cianfrani, Catherine      14 FCA                  5:21.70    5:20.14  
       36.31  1:16.57  1:57.95  2:38.98  3:20.06  4:00.90  4:41.53  5:20.14
 19 Lahmann-Metcalfe, Helen   15 RY                        NT    5:20.31  
       34.54  1:13.40  1:54.01  2:35.43  3:16.70  3:58.41  4:40.37  5:20.31
 20 Froman, Emily             13 York Y               5:48.69    5:21.80  
       35.62  1:16.16  1:56.81  2:38.53  3:19.53  4:01.48  4:41.96  5:21.80
 21 Gemma, Ava                13 York Y               5:31.51    5:21.84  
       36.87  1:17.67  1:58.81  2:40.46  3:21.36  4:02.88  4:43.07  5:21.84
 22 DiCamillo, Jordyn         14 CAA                  5:48.95    5:24.00  
       38.43  1:21.00  2:04.02  2:46.18  3:27.34  4:07.93  4:47.13  5:24.00
 23 Vitko, Sophia             14 DSC                  5:28.59    5:25.33  
       36.44  1:16.46  1:57.62  2:39.46  3:21.54  4:03.36  4:44.74  5:25.33
 24 Corvaia, Devon            13 PSC                       NT    5:26.55  
       37.76  1:20.39  2:02.60  2:44.26  3:25.70  4:07.79  4:48.50  5:26.55
 25 Hendrickson, Ava          13 EAAC                      NT    5:32.12  
       36.95           2:02.68  2:44.98  3:28.18  4:09.79  4:52.04  5:32.12
 26 Sciarretta, Francesca     14 CAA                       NT    5:32.32  
       38.68  1:22.91  2:06.84  2:50.00  3:33.09  4:15.74  4:55.53  5:32.32
 27 Hammond, Kayla            14 TRI                  5:54.67    5:33.47  
       36.19  1:17.45  1:59.70  2:43.17  3:25.60  4:08.40  4:51.42  5:33.47
 28 Suko, Anya                13 CBST                      NT    5:37.16  
       38.12  1:21.24  2:04.51  2:47.77  3:31.75  4:14.91  4:56.61  5:37.16
 29 Hillman, Olivia           14 CAA                  6:13.21    5:38.71  
       37.83  1:20.36  2:04.11  2:48.12  3:31.89  4:15.38  4:58.09  5:38.71
 30 Hunt, Katelyn             16 York Y               5:46.46    5:39.27  
       38.93  1:21.40  2:04.69  2:48.23  3:31.63  4:15.10  4:58.60  5:39.27
 31 Wilkerson, Sonya          13 FCA                  5:31.82    5:39.32  
       37.49  1:19.63  2:03.12  2:46.22  3:30.32  4:14.30  4:57.89  5:39.32
 32 Secord, Mary              15 ACWS Swimming        5:52.43    5:45.68  
       39.26  1:23.04  2:08.33  2:52.58  3:36.92  4:20.82  5:04.67  5:45.68
 33 Albert, Em                13 PCAC                      NT    5:47.12  
       39.74  1:23.44  2:08.43  2:52.92  3:37.92  4:21.95  5:05.15  5:47.12
 34 Morales, Charlotte        13 FCA                  5:51.42    5:48.41  
       38.49  1:23.26  2:07.66  2:52.84  3:36.68  4:21.39  5:05.43  5:48.41
 35 Galvin, Tamar             14 FCA                  6:03.70    5:51.28  
       40.32  1:23.45  2:08.47  2:54.10  3:39.27  4:23.98  5:08.58  5:51.28
 36 Secord, Jane              13 ACWS Swimming             NT    5:51.71  
       37.00  1:20.87  2:07.98  2:54.61  3:38.94  4:24.57  5:09.97  5:51.71
 37 Alulis, Rachael           16 KIDS                 5:43.26    5:53.86  
       37.87  1:21.43  2:06.99  2:52.48  3:39.71  4:25.88  5:11.34  5:53.86
 38 Godfrey, Willow           15 FCA                  6:25.48    5:58.45  
       40.44  1:25.03  2:10.53  2:56.83  3:42.67  4:28.47  5:15.36  5:58.45
 39 Caley, Reese              16 KIDS                 5:35.03    6:14.05  
       39.85  1:26.25  2:13.14  3:01.47  3:49.61  4:38.62  5:27.05  6:14.05
 40 Moore, Chloe              10 York Y                    NT    6:35.49  
       43.12  1:33.04  2:24.05  3:14.68  4:06.90  4:57.87  5:49.51  6:35.49
 
Event 28  Men Senior 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Etter, Steven             16 NLAC                 4:32.28    4:25.33  
       30.98  1:04.06  1:37.53  2:11.28  2:45.04  3:18.81  3:52.57  4:25.33
  2 Anderson, Gus             19 FCA                  4:19.28    4:26.43  
       30.77  1:04.00  1:37.52  2:11.32  2:45.42  3:19.65  3:53.43  4:26.43
  3 Hong, Joseph              14 CBST                      NT    4:28.15  
       30.65  1:03.78  1:37.82  2:11.76  2:46.49  3:21.19  3:55.33  4:28.15
  4 Wilkerson, Billy          16 FCA                  4:35.40    4:31.40  
       31.15  1:05.50  1:40.98  2:15.28  2:50.14  3:24.34  3:58.77  4:31.40
  5 Heasley, Foster           15 NLAC                 5:12.62    4:32.35  
       30.09  1:04.54  1:39.93  2:15.63  2:50.37  3:25.23  4:00.06  4:32.35
  6 Forstmeier, Peter         17 NLAC                 4:44.05    4:36.00  
       30.00  1:03.48  1:38.11  2:14.28  2:50.46  3:26.73  4:01.83  4:36.00
  7 Corrigan, Jayden          16 DSC                  4:43.31    4:37.74  
       31.57  1:06.57  1:42.77  2:18.28  2:52.92  3:28.23  4:03.28  4:37.74
  8 Hoffman, Leif             13 NLAC                 4:38.80    4:39.11  
       31.31  1:06.34  1:42.82  2:18.52  2:53.77  3:29.24  4:04.51  4:39.11
  9 Glass, Nick               17 DSC                  4:34.47    4:43.10  
       31.57  1:05.80  1:42.99  2:20.24  2:58.11  3:31.49  4:07.64  4:43.10
 10 Klein, William            15 NPAC                 4:42.72    4:45.80  
       32.07  1:07.45  1:43.17  2:19.75  2:56.82  3:33.12  4:09.82  4:45.80
 11 Replogle, Jacob           13 NPAC                 4:49.68    4:46.38  
       32.17  1:07.36  1:43.57  2:19.25  2:55.57  3:32.49  4:09.80  4:46.38
 12 Gao, Phillip              13 FCA                  4:51.11    4:47.09  
       32.48  1:08.10  1:44.66  2:21.31  2:58.43  3:35.57  4:12.45  4:47.09
 13 Spector, Seth             13 CBST                 5:06.75    4:49.69  
       32.17  1:08.33  1:44.67  2:21.66  2:58.86  3:36.76  4:14.07  4:49.69
 14 Mislan, Trevor            16 CBST                 4:37.26    4:49.73  
       31.51  1:06.54  1:43.13  2:20.52  2:57.27  3:34.27  4:12.73  4:49.73
 15 Cassidy, Galen            17 FCA                  4:50.28    4:49.76  
       32.06  1:08.16  1:45.25  2:22.61  2:59.61  3:37.09  4:14.64  4:49.76
 16 Sumner, Stuart            16 CBST                 4:38.93    4:50.53  
       31.74  1:07.09  1:44.12  2:21.32  2:58.96  3:36.84  4:14.08  4:50.53
 17 Bloom, Reece              14 NLAC                      NT    4:51.31  
       32.99  1:09.99  1:48.04  2:25.13  3:02.47  3:39.40  4:15.95  4:51.31
 18 Blake, Teddy              11 NLAC                 5:32.12    4:54.16  
       32.41  1:10.07  1:47.71  2:25.08  3:03.19  3:40.65  4:18.14  4:54.16
 19 Bauer, Michael            18 KIDS                 5:08.19    4:58.05  
       31.45  1:07.38  1:44.89  2:22.76  3:02.04  3:41.38  4:21.36  4:58.05
 20 Russell, Tanner           16 York Y               5:33.90    4:59.32  
       33.69  1:10.25  1:48.42  2:27.07  3:06.15  3:45.34  4:24.25  4:59.32
 21 Juskalian, Tyler          13 PCAC                      NT    5:00.60  
       34.14  1:11.66  1:50.65  2:29.56  3:07.79  3:45.88  4:23.53  5:00.60
 22 Kohler, Boris             14 FCA                  5:12.69    5:06.75  
       32.48  1:09.90  1:49.12  2:28.61  3:08.03  3:47.59  4:28.09  5:06.75
 23 Foery, Luke               15 York Y                    NT    5:08.98  
       32.87  1:09.86  1:48.41  2:29.07  3:10.00  3:51.25  4:29.90  5:08.98
 24 Clarke, Benjamin          14 ACWS Swimming        5:06.93    5:09.37  
       33.35  1:11.21  1:50.09  2:30.38  3:10.88  3:51.43  4:31.07  5:09.37
 25 Bauman, Brian             16 HHAA                 5:14.49Y   5:16.91  
       32.66  1:09.86  1:49.96  2:31.29  3:13.10  3:55.31  4:37.28  5:16.91
 26 McCallion, Max            14 CBST                      NT    5:17.37  
       33.77  1:12.61  1:53.28  2:33.91  3:14.66  3:56.03  4:37.00  5:17.37
 27 Serota, Max               14 FCA                  5:27.40    5:19.56  
       34.15  1:14.10  1:54.85  2:36.37  3:17.92  3:59.22  4:40.19  5:19.56
 28 Cohen, Ethan              13 FCA                  5:18.76    5:20.78  
       35.50  1:15.90  1:57.68  2:39.61  3:21.65  4:03.29  4:43.74  5:20.78
 29 Zimmerman, Andrew         14 DSC                  5:28.60    5:21.19  
       35.19  1:15.92  1:58.74  2:40.80  3:22.65  4:04.23  4:45.17  5:21.19
 30 Roark, Liam               14 DSC                  5:34.37    5:21.40  
       35.54  1:15.98  1:56.88  2:38.92  3:21.16  4:02.55  4:43.60  5:21.40
 31 Cheng, Guanjie            14 FCA                  5:36.57    5:25.91  
       35.49  1:16.80  1:59.78  2:42.31  3:23.95  4:07.12  4:48.38  5:25.91
 32 Ventura, Timmy            13 York Y                    NT    5:31.65  
       36.36  1:18.06  2:00.58  2:42.67  3:25.94  4:08.63  4:51.12  5:31.65
 -- Seymour, Jayden           14 RY                   5:44.72        DFS  
 
Event 31  Women 9-10 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Potts, Mikayla            10 NPAC                 1:24.53    1:18.03  
       36.76  1:18.03                                                      
  2 Faikish, Maddie           10 NPAC                 1:25.04    1:27.47  
       39.52  1:27.47                                                      
  3 Ricciardi, Allyson        10 CBST                 1:44.09    1:28.19  
       38.79  1:28.19                                                      
  4 Ernst, Carley             10 DSC                       NT    1:30.80  
       41.23  1:30.80                                                      
  5 Conner, Alexa             10 LMAC                      NT    1:34.51  
       41.28  1:34.51                                                      
  6 Bair, Camryn              10 UN                   1:30.19    1:43.71  
       43.32  1:43.71                                                      
  7 McCauley, Caroline        10 FCA                       NT    1:45.31  
       46.71  1:45.31                                                      
  8 Parreno, Antonia           9 LBA                  1:48.49    1:46.30  
       49.38  1:46.30                                                      
  9 Oswald, Jamie             10 FCA                  1:45.24    1:51.38  
       48.27  1:51.38                                                      
 10 English, Penelope          9 FCA                  2:04.39    1:51.79  
       49.46  1:51.79                                                      
 11 Minchak, Jami             10 LBA                  1:52.60    1:54.77  
       52.31  1:54.77                                                      
 12 Stankiewicz-Goldsmit, Ol  10 FCA                  2:00.22    1:58.72  
       53.80  1:58.72                                                      
 13 Snyder, Rebecca           10 York Y                    NT    2:03.58  
       57.19  2:03.58                                                      
 14 Bitting, Morgan            9 RY                        NT    2:03.92  
       56.86  2:03.92                                                      
 15 Plank, Cheyenne           10 DSC                  2:13.08    2:05.41  
       57.50  2:05.41                                                      
 16 Dotan, Ella               10 FCA                  2:23.28    2:17.56  
     1:03.05  2:17.56                                                      
 17 Murphy, Ciara              9 KIDS                      NT    2:21.51  
     1:05.84  2:21.51                                                      
 18 Moore, Violet              9 FCA                       NT    2:22.16  
     1:02.45  2:22.16                                                      
 19 Reliquet, Mathilde        10 FCA                  2:18.50    2:30.14  
 
Event 32  Men 9-10 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Papanikolaou, Marcus      10 CBST                      NT    1:22.77  
       38.14  1:22.77                                                      
  2 Boone, Carter             10 NLAC                      NT    1:29.54  
       41.01  1:29.54                                                      
  3 Whitney, Colby            10 FCA                  1:41.44    1:33.64  
       43.26  1:33.64                                                      
  4 Simpkins, Connor          10 FCA                  1:49.18    1:43.33  
       45.62  1:43.33                                                      
  5 Smith, Cameron            10 FCA                  1:59.49    1:48.72  
  6 Miller, Stevy             10 York Y               2:07.01    1:51.24  
       52.88  1:51.24                                                      
  7 Steckel, Heston            9 FCA                  1:54.82    1:52.16  
       52.45  1:52.16                                                      
  8 Witmer, Andrew             9 FCA                       NT    2:09.31  
       57.85  2:09.31                                                      
  9 Haxton, Aaran             10 FCA                       NT    2:09.94  
     1:00.32  2:09.94                                                      
 10 Huynh, Tue                 9 FCA                       NT    2:26.49  
     1:06.84  2:26.49                                                      
 11 Stifel, Oliver            10 FCA                       NT    2:29.84  
     1:07.05  2:29.84                                                      
 -- Fisher, Brady             10 FCA                       NT         DQ  
     1:03.35       DQ                                                      
 -- Clary, Aidan               9 TRI                       NT         DQ  
     1:07.53       DQ                                                      
 
Event 33  Women 11-12 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Parker, Hannah            12 HHAA                 1:04.51Y   1:14.71  
       34.83  1:14.71                                                      
  2 Stark, Heather            12 CBST                 1:23.63    1:18.52  
       36.71  1:18.52                                                      
  3 Stark, Ilene              12 CBST                 1:28.78    1:18.79  
       36.73  1:18.79                                                      
  4 Reteneller, Riley         12 CBST                 1:40.55    1:21.42  
       36.26  1:21.42                                                      
  5 Gao, Emily                12 RY                   1:17.78    1:21.78  
       37.17  1:21.78                                                      
  6 Petrakis, Nyah            12 CBST                 1:24.28    1:22.24  
       36.40  1:22.24                                                      
  7 Fulton, Alexa             12 LCY                  1:33.26    1:22.52  
       41.15  1:22.52                                                      
  8 Ramsey, Lauren            12 RY                   1:20.41    1:23.80  
  9 Koehle, Ally              12 NLAC                 1:38.20    1:25.30  
       38.92  1:25.30                                                      
 10 Nigrini, Maddy            12 RY                   1:26.02    1:25.73  
       38.50  1:25.73                                                      
 11 Davidson, Dawn            11 LBA                  1:25.06    1:25.81  
       39.40  1:25.81                                                      
 12 Behling, Clara            11 FCA                  1:29.76    1:26.26  
       39.71  1:26.26                                                      
 13 English, Chloe            11 FCA                  1:28.07    1:26.40  
       39.97  1:26.40                                                      
 14 Cunningham, Maddie        12 RY                   1:43.73    1:26.99  
       40.68  1:26.99                                                      
 15 Bozzomo, Sara             12 HHAA                      NT    1:27.96  
       42.63  1:27.96                                                      
 16 Paggi, Sofia              11 LBA                  1:26.62    1:28.37  
       41.53  1:28.37                                                      
 17 Fabian, Carol             12 York Y               1:41.60    1:29.83  
       42.07  1:29.83                                                      
 18 McCool, Kiaha             11 NLAC                      NT    1:29.84  
       40.05  1:29.84                                                      
 19 Rozes, Isabel             11 EAAC                 1:36.00    1:29.86  
       40.05  1:29.86                                                      
 20 Guglielmo, Ava            11 LBA                  1:32.80    1:30.09  
       38.81  1:30.09                                                      
 21 May, Tori                 12 DYD                       NT    1:31.38  
       42.68  1:31.38                                                      
 22 Suko, Caroline            11 CBST                 1:36.93    1:32.75  
       41.67  1:32.75                                                      
 23 Doucette, Kate            11 NLAC                 1:47.26    1:32.93  
       43.57  1:32.93                                                      
 24 Miller, McKelden          11 DYD                       NT    1:35.49  
       42.33  1:35.49                                                      
 25 Tilley, Emma              11 DYD                       NT    1:36.56  
       40.68  1:36.56                                                      
 26 Packer, Katelyn           11 NLAC                      NT    1:37.96  
       47.30  1:37.96                                                      
 27 Green, Olivia             12 KIDS                 1:41.98    1:38.56  
       42.91  1:38.56                                                      
 28 Weichseldorfer, Sarah     11 York Y                    NT    1:38.65  
       46.79  1:38.65                                                      
 29 Secord, Ann               12 ACWS Swimming        1:46.84    1:39.84  
       43.95  1:39.84                                                      
 30 O'Leary, Anna             11 York Y                    NT    1:40.57  
 31 Cohen, Maren              11 FCA                  1:52.20    1:40.75  
       45.63  1:40.75                                                      
 32 Goyal, Milan              11 FCA                       NT    1:42.55  
       45.93  1:42.55                                                      
 33 Huynh, An                 11 FCA                  1:57.17    1:43.24  
       45.76  1:43.24                                                      
 34 Lane, Hope                12 FCA                  1:53.00    1:45.00  
       47.67  1:45.00                                                      
 35 Way, Emily                11 York Y                    NT    1:46.58  
       47.68  1:46.58                                                      
 36 Mao, Jia-Jia              11 FCA                  1:47.23    1:46.99  
       46.17  1:46.99                                                      
 37 Milhomme, Saylor          11 NLAC                 2:00.25    1:47.51  
       50.90  1:47.51                                                      
 38 Burson, Amaya             11 FCA                  1:51.87    1:47.74  
       47.03  1:47.74                                                      
 39 Bond, Valerie             12 PCAC                      NT    1:52.17  
       50.83  1:52.17                                                      
 40 Davidson, Andrea          12 KIDS                      NT    1:54.18  
       49.46  1:54.18                                                      
 41 Murphy, Taegan            11 KIDS                 2:15.85    1:54.65  
       48.02  1:54.65                                                      
 42 Collins, Jackie           11 York Y                    NT    1:57.91  
       53.24  1:57.91                                                      
 43 Kesler, Ella              11 FCA                  2:17.67    2:09.59  
 44 Musselman, Kendra         11 KIDS                      NT    2:09.81  
       57.06  2:09.81                                                      
 
Event 34  Men 11-12 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Potts, Mason              11 NPAC                 1:15.49    1:11.48  
       33.88  1:11.48                                                      
  2 Woodzell, Ryan            12 DYD                       NT    1:16.03  
       36.33  1:16.03                                                      
  3 Ginter, Lance             12 ACWS Swimming        1:19.63    1:19.76  
       36.66  1:19.76                                                      
  4 Thomas, Matthew           12 FCA                  1:28.40    1:20.39  
       36.46  1:20.39                                                      
  5 Uhlig, Ty                 12 NLAC                 1:44.31    1:22.44  
       37.84  1:22.44                                                      
  6 Grega, Alex               11 York Y               1:33.17    1:22.78  
       39.58  1:22.78                                                      
  7 Almodovar, Jayden         11 MARA                 1:25.10    1:22.81  
       37.29  1:22.81                                                      
  8 Miller, Kyle              12 York Y               1:36.50    1:26.86  
       39.40  1:26.86                                                      
  9 Schnapf, Aidan            11 CBST                 1:36.01    1:29.56  
       40.43  1:29.56                                                      
 10 Ferroni, Ethan            11 York Y               1:43.36    1:30.23  
       44.31  1:30.23                                                      
 11 Briggs, Gavin             12 FCA                  1:41.14    1:30.79  
       42.80  1:30.79                                                      
 12 Scholer, Rich             11 CBST                 1:43.14    1:31.76  
       42.32  1:31.76                                                      
 13 Thomas, Ian               11 KIDS                      NT    1:34.54  
       41.45  1:34.54                                                      
 14 Murray, Ethan             11 FCA                  1:33.61    1:39.60  
       46.16  1:39.60                                                      
 15 Ladd, Jake                11 KIDS                 1:52.79    1:40.66  
       43.52  1:40.66                                                      
 16 Wright, Tyler             11 York Y                    NT    1:47.13  
       50.70  1:47.13                                                      
 17 McCallion, Samuel         11 CBST                 2:15.03    1:47.93  
       47.05  1:47.93                                                      
 18 Rice, Alex                12 FCA                  2:01.27    1:53.10  
       52.83  1:53.10                                                      
 19 Romano, Brady             12 LBA                       NT    2:00.69  
       52.00  2:00.69                                                      
 -- Shapiro, Ryan             11 LBA                  1:37.00         DQ  
       41.55       DQ                                                      
 -- Johnson, Coop             12 FCA                  2:03.74         DQ  
       50.15       DQ                                                      
 
Event 35  Women 9-10 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ruszala, Hailey           10 UN                     38.87      37.06  
  2 Parker, Sarah             10 HHAA                   32.72Y     37.19  
  3 Gao, Annie                10 RY                     40.19      38.51  
  4 Ricciardi, Allyson        10 CBST                   41.02      38.54  
  5 Potts, Mikayla            10 NPAC                   42.58      38.85  
  6 Ruggeri, Lauren           10 LCY                    41.77      39.97  
  7 Ernst, Carley             10 DSC                    41.21      41.30  
  8 Reasons, Kayla             9 RAD                    35.07Y     41.43  
  9 Taylor, Sovannary         10 NEYS                      NT      42.41  
 10 Kellner, Gabriella        10 CBST                   48.45      43.23  
 11 Caley, Brenna             10 KIDS                   47.49      43.35  
 12 English, Penelope          9 FCA                    49.17      43.92  
 13 Deangelis, Stephanie      10 LBA                    45.26      43.97  
 14 Hahn, Milla                9 PSC                       NT      44.02  
 15 Bishop, Lucy              10 MARA                      NT      44.16  
 16 Stankiewicz-Goldsmit, Ol  10 FCA                    45.97      44.48  
 17 Moore, Chloe              10 York Y                    NT      44.87  
 18 Miller, Brianna            9 York Y                    NT      46.24  
 19 Jones, Cooper              9 LCY                       NT      46.79  
 20 Parreno, Antonia           9 LBA                    47.05      47.29  
 21 O'Connell, Teagan         10 LBA                    48.78      47.69  
       55.45    47.69                                                      
 22 Milhomme, Hadley           9 NLAC                   53.06      48.05  
 23 Obenski, Lucille           9 LCY                       NT      48.34  
 24 Blough, Madelyn           10 ACWS Swimming             NT      48.87  
 25 Minchak, Jami             10 LBA                    48.21      48.90  
 26 Hickey, Lillian            9 TRI                       NT      49.89  
 27 Snyder, Rebecca           10 York Y                    NT      50.01  
 28 McGann, Sarah              8 CAA                       NT      50.47  
 29 Plank, Cheyenne           10 DSC                    49.86      50.61  
       23.74    50.61                                                      
 30 Brown, Anelia              9 FCA                       NT      50.94  
 31 Coombe, Taylor             9 PSC                       NT      51.13  
 32 Bitting, Morgan            9 RY                     50.76      51.53  
       54.11    51.53                                                      
 33 Persch, Hailey             9 CAA                       NT      53.52  
 34 Miller, Zella              9 DYD                       NT      56.68  
 35 Roettger, Mia             10 DSC                    53.26      56.80  
 36 Reliquet, Mathilde        10 FCA                    57.73      57.75  
 37 Dotan, Ella               10 FCA                  1:02.90      57.87  
 38 Moore, Violet              9 FCA                    56.81      58.23  
 39 Chow, Morgan              10 FCA                  1:13.67      59.38  
       38.35    59.38                                                      
 40 Sciarretta, Natalie        9 CAA                       NT    1:00.65  
 41 Shapiro, Gwen             10 FCA                  1:26.92    1:00.96  
 42 Primus, Claudia           10 DSC                  1:01.69    1:01.73  
 43 Madsen, Elizabeth         10 CAA                       NT    1:02.97  
 44 Bush, Emma                10 TRI                       NT    1:26.17  
 
Event 36  Men 9-10 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Scott, Brady              10 CBST                      NT      39.26  
  2 Papanikolaou, Marcus      10 CBST                      NT      40.90  
  3 Kohler, Felix             10 FCA                    44.03      41.05  
  4 May, Brady                10 DYD                    42.82      41.51  
  5 Miller, Stevy             10 York Y                 43.05      41.54  
  6 Whitney, Colby            10 FCA                    46.72      44.18  
  7 Simpkins, Connor          10 FCA                    43.89      44.98  
  8 Vitko, Ivan               10 DSC                    49.75      45.15  
  9 Feldman, Derek            10 CBST                      NT      45.25  
 10 Reed, Chase                9 York Y                    NT      45.58  
 11 Olson, Trevor             10 DSC                    46.09      45.60  
 12 Ricciardi, James           9 CBST                      NT      45.84  
 13 Smallwood, Cooper         10 TRI                  1:02.23      46.49  
 14 Serota, Harry             10 FCA                    48.32      47.11  
 15 Steckel, Heston            9 FCA                    50.82      48.76  
 16 Van Beurden, Noah         10 CBST                      NT      49.26  
 17 Burson, Beckett            9 FCA                       NT      50.27  
 18 Friedman, Benjamin         9 FCA                       NT      50.32  
 19 Clary, Aidan               9 TRI                       NT      52.16  
 20 Fisher, Brady             10 FCA                       NT      52.98  
 21 Guglielmo, Gerard         10 LBA                    54.53      55.81  
 22 Martin, Shane              9 LCY                       NT      56.71  
 23 Stifel, Oliver            10 FCA                    58.32      57.86  
 24 Huynh, Tue                 9 FCA                  1:06.70    1:06.55  
 -- Bauriedel, Oskar           9 FCA                       NT         DQ  
 -- Shade, Ethan               9 FCA                       NT         DQ  
 
Event 37  Women 11-12 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Fulton, Alexa             12 LCY                    37.12      35.28  
  2 Perot, Liz                12 FSSC                   41.08      36.55  
  3 Pillar, Claire            12 FCA                    38.17      36.72  
  4 Brandbergh, Ana           12 CBST                   40.23      36.92  
  5 Minchak, Kaitlin          12 LBA                    37.33      37.01  
  6 Ramsey, Lauren            12 RY                     36.83      37.04  
  7 May, Tori                 12 DYD                    38.01      38.30  
  8 Martin, Sydney            11 LCY                    39.71      38.35  
       28.12    38.35                                                      
  9 Schweigert, Caroline      11 MARA                   44.31      38.36  
 10 McCool, Kiaha             11 NLAC                      NT      38.71  
 11 Watkins, Azlynn           11 PSC                    41.95      38.73  
 12 Wolfe, Ella               11 MARA                   43.39      39.35  
 13 Wilford, Brooke           12 CAA                       NT      39.48  
 14 Varlaro, Mikayla          11 HHAA                      NT      40.00  
 15 Goetz, Peyton             11 WAP                    33.18Y     40.24  
 15 Guglielmo, Ava            11 LBA                    38.96      40.24  
 17 Rozes, Isabel             11 EAAC                   40.25      40.38  
 18 Suko, Caroline            11 CBST                   42.14      40.71  
 19 Paggi, Sofia              11 LBA                    40.67      40.98  
 20 Harberson, Sophie         11 DSC                    40.43      41.39  
 21 Way, Emily                11 York Y                    NT      41.47  
 22 He, Katie                 12 CBST                   42.40      41.61  
 23 English, Chloe            11 FCA                    43.91      41.70  
 24 Walters, Cali             12 LBA                    42.56      41.96  
 25 Sullivan, Keira           11 LBA                    41.66      41.98  
 26 Secord, Ann               12 ACWS Swimming          44.32      42.19  
 27 Sullivan, Lauren          11 LBA                    40.46      42.40  
 28 Dialinos, Alexia          11 York Y                    NT      42.86  
 29 Moriarty, Margaret        11 LBA                    44.84      42.87  
 30 Werther, Elizabeth        11 LBA                    45.55      42.97  
       20.42    42.97                                                      
 31 Murphy, Marli-Marie       12 LBA                    42.55      43.29  
 32 Meade, Ashley             11 LBA                    43.96      43.55  
 33 Packer, Katelyn           11 NLAC                      NT      43.96  
 34 Mao, Jia-Jia              11 FCA                    45.16      43.98  
 35 Cohen, Maren              11 FCA                    47.79      44.07  
 36 Weichseldorfer, Sarah     11 York Y                 43.98      44.29  
 37 Bond, Valerie             12 PCAC                   41.83      44.30  
 38 Arthur, Mikayla           11 RY                     44.56      44.33  
 39 Milhomme, Saylor          11 NLAC                   49.40      44.91  
 40 Doucette, Kate            11 NLAC                   53.77      45.03  
 41 Huynh, An                 11 FCA                    46.08      45.26  
 42 Hillman, Anna             11 CAA                       NT      45.47  
       27.19    45.47                                                      
 43 Lacovara, Leah            11 LCY                       NT      45.87  
 44 Goyal, Milan              11 FCA                    46.66      45.91  
 45 Burson, Amaya             11 FCA                    44.20      46.31  
 46 Anderson, Kari            11 DSC                    47.75      46.77  
 47 Miller, McKelden          11 DYD                       NT      46.88  
 48 O'Leary, Anna             11 York Y                 48.18      47.51  
 49 Kesler, Ella              11 FCA                    48.01      48.50  
 50 Roark, Olivia             11 DSC                    52.63      55.09  
 51 Sooter, Aubrey            11 UN                        NT    1:01.57  
 -- Collins, Jackie           11 York Y                    NT         DQ  
 -- Goodling, Erin            12 CBST                   45.93         DQ  
 
Event 38  Men 11-12 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Potts, Mason              11 NPAC                   38.94      32.89  
  2 Uhlig, Ty                 12 NLAC                   37.85      35.48  
  3 Blake, Teddy              11 NLAC                   39.87      36.13  
  4 Souidi, Samir             12 LBA                    38.05      36.72  
  5 Brewer, Owen              12 CVAC                   39.15      36.94  
  6 Woodzell, Ryan            12 DYD                    36.06      37.30  
  7 Ginter, Lance             12 ACWS Swimming          39.44      38.08  
  8 Grega, Alex               11 York Y                 42.29      38.55  
  9 Ruszala, Hayden           12 UN                     41.63      38.77  
 10 Erdley, Shawn             12 NLAC                   42.49      38.91  
 11 Miller, Kyle              12 York Y                 40.14      39.38  
 12 Schnapf, Aidan            11 CBST                   40.76      39.87  
 13 Thomas, Matthew           12 FCA                    41.64      42.13  
 14 Golduber, Ethan           12 LBA                       NT      42.42  
 15 Briggs, Gavin             12 FCA                    43.09      42.52  
 16 Reasons, Kyle             11 RAD                    38.47Y     42.77  
 17 Olin, Jake                11 FCA                    40.89      42.85  
 18 McCallion, Samuel         11 CBST                   43.60      43.94  
 19 Sanderson, Max            12 UN                     45.97      44.58  
 20 Kramer, Cooper            12 LBA                    45.65      44.72  
 21 Wright, Tyler             11 York Y                 53.71      45.89  
 22 Rice, Alex                12 FCA                    46.41      46.48  
 23 Hernandez, Julian         12 CAA                       NT      47.11  
 24 Romano, Brady             12 LBA                    50.97      48.54  
 25 Mindiola, Juan            11 FCA                    56.22      53.12  
 26 Ramos, Harris             12 LBA                       NT      58.75  
 27 Smallwood, Carson         11 TRI                  1:15.34    1:03.00  
 -- Ferroni, Ethan            11 York Y                 42.95         DQ  
 
Event 39  Women 9-10 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Faikish, Maddie           10 NPAC                 1:08.87    1:07.98  
       32.55  1:07.98                                                      
  2 Ruszala, Hailey           10 UN                   1:11.41    1:09.50  
       33.37  1:09.50                                                      
  3 Potts, Mikayla            10 NPAC                 1:19.46    1:12.79  
       35.02  1:12.79                                                      
  4 Ricciardi, Allyson        10 CBST                 1:25.32    1:14.26  
       36.35  1:14.26                                                      
  5 Gallagher, Rachel         10 UN                   1:05.30Y   1:14.55  
       35.62  1:14.55                                                      
  6 Gao, Annie                10 RY                   1:15.23    1:14.71  
       34.99  1:14.71                                                      
  7 Bair, Camryn              10 UN                   1:13.22    1:17.04  
       36.40  1:17.04                                                      
  8 Oswald, Jamie             10 FCA                  1:22.68    1:17.27  
       36.21  1:17.27                                                      
  9 Ernst, Carley             10 DSC                  1:20.51    1:17.55  
 10 Ruggeri, Lauren           10 LCY                  1:19.09    1:17.87  
       36.97  1:17.87                                                      
 11 Kellner, Gabriella        10 CBST                 1:22.02    1:18.09  
       36.96  1:18.09                                                      
 12 Reasons, Kayla             9 RAD                  1:12.86Y   1:22.18  
       38.07  1:22.18                                                      
 13 English, Penelope          9 FCA                  1:29.66    1:24.50  
       41.03  1:24.50                                                      
 14 Hahn, Milla                9 PSC                       NT    1:24.51  
       40.24  1:24.51                                                      
 15 Moore, Chloe              10 York Y                    NT    1:27.57  
       42.65  1:27.57                                                      
 16 Snyder, Rebecca           10 York Y               1:28.54    1:28.02  
       41.34  1:28.02                                                      
 17 Parreno, Antonia           9 LBA                  1:28.00    1:28.25  
       42.16  1:28.25                                                      
 18 Caley, Brenna             10 KIDS                 1:43.82    1:28.83  
       40.57  1:28.83                                                      
 19 Bishop, Lucy              10 MARA                      NT    1:28.92  
       40.72  1:28.92                                                      
 20 Miller, Brianna            9 York Y                    NT    1:29.04  
       42.40  1:29.04                                                      
 21 Milhomme, Hadley           9 NLAC                      NT    1:29.31  
       42.60  1:29.31                                                      
 22 Jones, Cooper              9 LCY                       NT    1:31.86  
       42.09  1:31.86                                                      
 23 McCauley, Caroline        10 FCA                  1:32.37    1:32.53  
       42.87  1:32.53                                                      
 24 McGann, Sarah              8 CAA                       NT    1:32.75  
       41.63  1:32.75                                                      
 25 Stankiewicz-Goldsmit, Ol  10 FCA                  1:32.52    1:33.25  
       43.20  1:33.25                                                      
 26 Hickey, Lillian            9 TRI                       NT    1:33.74  
       44.14  1:33.74                                                      
 27 Coombe, Taylor             9 PSC                       NT    1:34.79  
       43.73  1:34.79                                                      
 28 Persch, Hailey             9 CAA                       NT    1:36.55  
       42.98  1:36.55                                                      
 29 Bitting, Morgan            9 RY                   1:44.96    1:36.73  
       42.96  1:36.73                                                      
 30 Strieb, Sydney             9 RY                        NT    1:39.43  
       43.28  1:39.43                                                      
 31 O'Connell, Teagan         10 LBA                  1:38.47    1:39.86  
       45.79  1:39.86                                                      
 32 Obenski, Lucille           9 LCY                       NT    1:41.42  
 33 Murphy, Ciara              9 KIDS                      NT    1:42.94  
       46.69  1:42.94                                                      
 34 Roettger, Mia             10 DSC                  1:41.51    1:46.04  
       49.01  1:46.04                                                      
 35 Dotan, Ella               10 FCA                       NT    1:47.12  
       49.36  1:47.12                                                      
 36 Brown, Anelia              9 FCA                  1:50.24    1:47.55  
       47.96  1:47.55                                                      
 37 Miller, Zella              9 DYD                       NT    1:47.90  
 38 Shapiro, Gwen             10 FCA                  2:08.10    1:48.44  
       49.84  1:48.44                                                      
 39 Primus, Claudia           10 DSC                  2:02.91    2:00.00  
       56.22  2:00.00                                                      
 40 Madsen, Elizabeth         10 CAA                       NT    2:00.82  
       55.28  2:00.82                                                      
 41 Chow, Morgan              10 FCA                  2:39.86    2:05.11  
 42 Bush, Emma                10 TRI                       NT    2:32.52  
     1:10.81  2:32.52                                                      
 
Event 40  Men 9-10 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Papanikolaou, Marcus      10 CBST                      NT    1:13.15  
       34.45  1:13.15                                                      
  2 Boone, Carter             10 NLAC                      NT    1:14.66  
       35.87  1:14.66                                                      
  3 Vitko, Ivan               10 DSC                  1:22.90    1:15.75  
       36.07  1:15.75                                                      
  4 Scott, Brady              10 CBST                      NT    1:18.62  
       36.14  1:18.62                                                      
  5 May, Brady                10 DYD                       NT    1:22.64  
       39.28  1:22.64                                                      
  6 Whitney, Colby            10 FCA                  1:24.99    1:22.85  
       39.35  1:22.85                                                      
  7 Smith, Cameron            10 FCA                  1:27.31    1:23.85  
       40.10  1:23.85                                                      
  8 Olson, Trevor             10 DSC                  1:23.70    1:24.07  
       40.23  1:24.07                                                      
  9 Miller, Stevy             10 York Y               1:29.94    1:24.42  
 10 Bauriedel, Oskar           9 FCA                  1:31.29    1:26.51  
       40.43  1:26.51                                                      
 11 Steckel, Heston            9 FCA                       NT    1:26.98  
 12 Kohler, Felix             10 FCA                  1:27.73    1:28.69  
       41.07  1:28.69                                                      
 13 Summer, Josh              10 HHAA                      NT    1:31.30  
       42.90  1:31.30                                                      
 14 Reed, Chase                9 York Y                    NT    1:31.31  
       42.77  1:31.31                                                      
 15 Feldman, Derek            10 CBST                      NT    1:32.85  
       41.28  1:32.85                                                      
 16 Serota, Harry             10 FCA                  1:39.46    1:35.21  
       45.00  1:35.21                                                      
 17 Seitz, Joshua              9 ACWS Swimming             NT    1:35.97  
       45.51  1:35.97                                                      
 18 Shapiro, Jason            10 LBA                       NT    1:36.22  
       44.53  1:36.22                                                      
 19 Haxton, Aaran             10 FCA                  1:46.68    1:37.28  
       46.07  1:37.28                                                      
 20 Martin, Shane              9 LCY                       NT    1:37.32  
       46.89  1:37.32                                                      
 21 Burson, Beckett            9 FCA                  1:38.31    1:38.71  
 22 Van Beurden, Noah         10 CBST                      NT    1:40.50  
 23 Clary, Aidan               9 TRI                       NT    1:41.11  
 24 Witmer, Andrew             9 FCA                  1:39.50    1:41.79  
       49.19  1:41.79                                                      
 25 Fisher, Brady             10 FCA                  1:42.28    1:44.48  
 26 Guglielmo, Gerard         10 LBA                  1:43.79    1:50.96  
       51.96  1:50.96                                                      
 27 Stifel, Oliver            10 FCA                  1:56.84    1:53.63  
       50.48  1:53.63                                                      
 28 Shade, Ethan               9 FCA                       NT    1:56.54  
 
Event 41  Women 11-12 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Stark, Ilene              12 CBST                 1:07.85    1:06.04  
       31.97  1:06.04                                                      
  2 Pillar, Claire            12 FCA                  1:08.31    1:06.27  
       32.03  1:06.27                                                      
  3 Fulton, Alexa             12 LCY                  1:11.60    1:06.51  
       32.85  1:06.51                                                      
  4 Perot, Liz                12 FSSC                 1:19.99    1:07.60  
       32.88  1:07.60                                                      
  5 Brandbergh, Ana           12 CBST                 1:10.49    1:08.62  
       32.84  1:08.62                                                      
  6 Reteneller, Riley         12 CBST                 1:12.69    1:09.53  
       33.21  1:09.53                                                      
  7 Watkins, Azlynn           11 PSC                  1:15.31    1:10.40  
       34.17  1:10.40                                                      
  8 Petrakis, Nyah            12 CBST                 1:09.55    1:10.46  
       33.34  1:10.46                                                      
  9 McCool, Kiaha             11 NLAC                      NT    1:11.34  
       33.94  1:11.34                                                      
 10 Gao, Emily                12 RY                   1:10.29    1:11.49  
       34.78  1:11.49                                                      
 11 Stark, Heather            12 CBST                 1:15.19    1:11.53  
       34.50  1:11.53                                                      
 12 May, Tori                 12 DYD                  1:10.95    1:11.60  
       34.22  1:11.60                                                      
 13 Bevivino, Gianna          11 HHAA                 1:03.17Y   1:11.67  
       34.50  1:11.67                                                      
 14 Bozzomo, Sara             12 HHAA                      NT    1:12.13  
 15 Linsey, Samantha          11 ACWS Swimming             NT    1:12.32  
       33.93  1:12.32                                                      
 16 Tilley, Emma              11 DYD                  1:14.33    1:13.56  
       35.22  1:13.56                                                      
 17 Davidson, Dawn            11 LBA                  1:18.72    1:13.94  
       35.42  1:13.94                                                      
 18 Green, Olivia             12 KIDS                 1:15.86    1:14.10  
       35.12  1:14.10                                                      
 19 Fabian, Carol             12 York Y               1:28.71    1:14.11  
       35.53  1:14.11                                                      
 20 Walters, Cali             12 LBA                  1:13.66    1:14.17  
       35.18  1:14.17                                                      
 21 He, Katie                 12 CBST                 1:16.68    1:14.99  
       35.63  1:14.99                                                      
 22 Behling, Clara            11 FCA                  1:15.57    1:15.18  
       35.44  1:15.18                                                      
 23 Weichseldorfer, Sarah     11 York Y               1:14.68    1:15.19  
       35.37  1:15.19                                                      
 24 Koehle, Ally              12 NLAC                 1:23.53    1:15.25  
       36.18  1:15.25                                                      
 25 Martin, Sydney            11 LCY                  1:17.21    1:15.39  
       36.23  1:15.39                                                      
 26 Paggi, Sofia              11 LBA                  1:14.88    1:15.59  
       36.21  1:15.59                                                      
 27 Cunningham, Maddie        12 RY                   1:20.75    1:16.26  
       37.01  1:16.26                                                      
 28 Rozes, Isabel             11 EAAC                 1:19.47    1:16.40  
       36.63  1:16.40                                                      
 29 Minchak, Kaitlin          12 LBA                  1:23.22    1:16.57  
       36.13  1:16.57                                                      
 30 Lane, Hope                12 FCA                  1:18.57    1:16.97  
 31 Guglielmo, Ava            11 LBA                  1:17.50    1:17.26  
       36.78  1:17.26                                                      
 32 Goetz, Peyton             11 WAP                  1:04.50Y   1:17.30  
       37.30  1:17.30                                                      
 33 English, Chloe            11 FCA                  1:22.94    1:17.32  
       37.04  1:17.32                                                      
 34 Murphy, Marli-Marie       12 LBA                  1:16.17    1:17.35  
       37.33  1:17.35                                                      
 35 Wilford, Brooke           12 CAA                       NT    1:17.49  
       36.44  1:17.49                                                      
 36 Meade, Ashley             11 LBA                  1:18.81    1:17.62  
       37.86  1:17.62                                                      
 37 Doucette, Kate            11 NLAC                 1:32.56    1:18.01  
       38.92  1:18.01                                                      
 38 Way, Emily                11 York Y                    NT    1:19.34  
       39.19  1:19.34                                                      
 39 Packer, Katelyn           11 NLAC                      NT    1:19.50  
       38.27  1:19.50                                                      
 40 Sullivan, Lauren          11 LBA                  1:19.96    1:22.44  
       40.44  1:22.44                                                      
 41 Sullivan, Keira           11 LBA                  1:20.11    1:22.45  
       41.49  1:22.45                                                      
 42 Secord, Ann               12 ACWS Swimming        1:19.64    1:22.52  
       38.52  1:22.52                                                      
 43 Moriarty, Margaret        11 LBA                  1:29.03    1:22.99  
       39.01  1:22.99                                                      
 44 Werther, Elizabeth        11 LBA                  1:37.89    1:23.29  
       38.72  1:23.29                                                      
 45 Miller, McKelden          11 DYD                       NT    1:23.31  
       39.43  1:23.31                                                      
 46 Arthur, Mikayla           11 RY                   1:26.61    1:23.95  
       38.21  1:23.95                                                      
 47 Goyal, Milan              11 FCA                  1:29.01    1:24.50  
       40.25  1:24.50                                                      
 48 Varlaro, Mikayla          11 HHAA                      NT    1:24.61  
       40.39  1:24.61                                                      
 49 Hillman, Anna             11 CAA                       NT    1:24.93  
       40.31  1:24.93                                                      
 50 O'Leary, Anna             11 York Y               1:25.23    1:25.24  
       40.43  1:25.24                                                      
 51 Burson, Amaya             11 FCA                  1:25.79    1:25.92  
       40.74  1:25.92                                                      
 52 Murphy, Taegan            11 KIDS                 1:45.53    1:26.33  
       39.12  1:26.33                                                      
 53 Lacovara, Leah            11 LCY                       NT    1:26.52  
       40.58  1:26.52                                                      
 54 Huynh, An                 11 FCA                  1:34.77    1:26.84  
       40.40  1:26.84                                                      
 55 Davidson, Andrea          12 KIDS                 1:39.78    1:27.78  
       41.59  1:27.78                                                      
 56 Palmer, Kaylee            12 LBA                  1:27.82    1:29.60  
       41.95  1:29.60                                                      
 57 Mao, Jia-Jia              11 FCA                  1:28.64    1:32.72  
       42.06  1:32.72                                                      
 58 Collins, Jackie           11 York Y                    NT    1:33.14  
       43.95  1:33.14                                                      
 59 Musselman, Kendra         11 KIDS                 1:38.27    1:34.92  
       43.87  1:34.92                                                      
 60 Roark, Olivia             11 DSC                       NT    1:35.22  
       45.25  1:35.22                                                      
 61 Kesler, Ella              11 FCA                       NT    1:35.35  
       43.95  1:35.35                                                      
 -- Raser, Emma               11 NPAC                 1:13.74         DQ  
       33.23       DQ                                                      
 
Event 42  Men 11-12 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Potts, Mason              11 NPAC                 1:07.24    1:03.62  
       30.21  1:03.62                                                      
  2 Woodzell, Ryan            12 DYD                  1:06.22    1:06.03  
       32.15  1:06.03                                                      
  3 Uhlig, Ty                 12 NLAC                 1:11.04    1:07.61  
       32.50  1:07.61                                                      
  4 Blake, Teddy              11 NLAC                 1:14.91    1:07.72  
       32.72  1:07.72                                                      
  5 Souidi, Samir             12 LBA                  1:10.60    1:09.01  
       33.33  1:09.01                                                      
  6 Ruszala, Hayden           12 UN                   1:12.03    1:11.15  
       33.79  1:11.15                                                      
  7 Erdley, Shawn             12 NLAC                 1:20.09    1:11.34  
       34.36  1:11.34                                                      
  8 Miller, Kyle              12 York Y               1:16.55    1:11.51  
       33.73  1:11.51                                                      
  9 Brewer, Owen              12 CVAC                 1:17.90    1:12.80  
       35.43  1:12.80                                                      
 10 Angelinas, Konstantinos   11 NEYS                      NT    1:12.85  
 11 Grega, Alex               11 York Y               1:17.62    1:13.53  
       35.25  1:13.53                                                      
 12 Schnapf, Aidan            11 CBST                 1:17.72    1:15.54  
       36.17  1:15.54                                                      
 13 Ferroni, Ethan            11 York Y               1:18.53    1:17.62  
       38.74  1:17.62                                                      
 14 Murray, Ethan             11 FCA                  1:19.02    1:18.14  
       36.76  1:18.14                                                      
 15 Reasons, Kyle             11 RAD                  1:07.80Y   1:18.22  
       36.57  1:18.22                                                      
 16 Thomas, Ian               11 KIDS                      NT    1:18.66  
       37.23  1:18.66                                                      
 17 Sanderson, Max            12 UN                   1:23.94    1:19.49  
       38.18  1:19.49                                                      
 18 Briggs, Gavin             12 FCA                  1:23.69    1:20.21  
       38.15  1:20.21                                                      
 19 Scholer, Rich             11 CBST                 1:27.43    1:20.88  
       38.37  1:20.88                                                      
 20 Ladd, Jake                11 KIDS                 1:24.81    1:21.94  
       39.16  1:21.94                                                      
 21 Olin, Jake                11 FCA                  1:27.78    1:22.54  
       38.63  1:22.54                                                      
 22 Shapiro, Ryan             11 LBA                  1:21.27    1:23.84  
       38.09  1:23.84                                                      
 23 Wright, Tyler             11 York Y                    NT    1:26.03  
       41.84  1:26.03                                                      
 24 McCallion, Samuel         11 CBST                 1:23.59    1:27.28  
 25 Johnson, Coop             12 FCA                  1:33.47    1:27.41  
       41.06  1:27.41                                                      
 26 Golduber, Ethan           12 LBA                       NT    1:32.65  
       42.61  1:32.65                                                      
 27 Kramer, Cooper            12 LBA                  1:45.80    1:33.88  
 28 Hernandez, Julian         12 CAA                       NT    1:34.01  
       42.22  1:34.01                                                      
 29 Romano, Brady             12 LBA                  1:33.97    1:37.44  
       45.87  1:37.44                                                      
 30 Mindiola, Juan            11 FCA                  2:00.86    1:52.94  
       53.43  1:52.94                                                      
 -- Smallwood, Carson         11 TRI                  2:16.70         DQ  
 
Event 43  Women 9-10 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gao, Annie                10 RY                     40.24      40.87  
  2 Bair, Camryn              10 UN                     41.54      43.05  
  3 Parsia, Alex              10 PVAC                   40.77Y     48.04  
  4 Ernst, Carley             10 DSC                    49.58      48.05  
  5 Reasons, Kayla             9 RAD                    39.35Y     48.20  
  6 Gallagher, Rachel         10 UN                     40.73Y     48.54  
  7 Hahn, Milla                9 PSC                       NT      50.65  
  8 Oswald, Jamie             10 FCA                    48.27      50.75  
  9 Deangelis, Stephanie      10 LBA                    50.59      51.32  
 10 McCauley, Caroline        10 FCA                    57.39      52.12  
 11 Ruggeri, Lauren           10 LCY                       NT      52.60  
 12 Kellner, Gabriella        10 CBST                   55.52      52.73  
 13 Persch, Hailey             9 CAA                       NT      54.18  
 14 Blough, Madelyn           10 ACWS Swimming             NT      54.74  
 15 Milhomme, Hadley           9 NLAC                 1:02.78      55.30  
 16 Hickey, Lillian            9 TRI                       NT      55.32  
 17 Snyder, Rebecca           10 York Y                    NT      56.55  
 18 Miller, Zella              9 DYD                       NT      56.93  
 19 Coombe, Taylor             9 PSC                       NT      57.49  
 20 O'Connell, Teagan         10 LBA                    59.33      57.60  
 21 Minchak, Jami             10 LBA                    55.23      57.96  
 22 Strieb, Sydney             9 RY                        NT      58.32  
 23 Parreno, Antonia           9 LBA                       NT      58.72  
 24 Jones, Cooper              9 LCY                       NT      58.73  
 25 Caley, Brenna             10 KIDS                 1:05.00      59.32  
 26 Bitting, Morgan            9 RY                     58.60      59.66  
 27 Primus, Claudia           10 DSC                       NT      59.81  
 28 Moore, Violet              9 FCA                  1:01.87    1:00.26  
 29 Stankiewicz-Goldsmit, Ol  10 FCA                    58.37    1:00.35  
 30 Reliquet, Mathilde        10 FCA                  1:06.43    1:01.11  
 31 Madsen, Elizabeth         10 CAA                       NT    1:01.42  
 32 McGann, Sarah              8 CAA                       NT    1:01.74  
 33 Dotan, Ella               10 FCA                  1:13.10    1:06.49  
 34 Chow, Morgan              10 FCA                  1:20.92    1:10.02  
 35 Bush, Emma                10 TRI                       NT    1:11.70  
 36 Brown, Anelia              9 FCA                  1:15.97    1:16.71  
 37 Sciarretta, Natalie        9 CAA                       NT    1:21.98  
 -- Miller, Brianna            9 York Y                    NT         DQ  
       22.64       DQ                                                      
 -- Shapiro, Gwen             10 FCA                       NT         DQ  
 
Event 44  Men 9-10 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Papanikolaou, Marcus      10 CBST                      NT      46.56  
  2 May, Brady                10 DYD                    48.51      47.98  
  3 Vitko, Ivan               10 DSC                    48.86      48.43  
  4 Kohler, Felix             10 FCA                    54.04      48.68  
  5 Bauriedel, Oskar           9 FCA                    52.58      50.55  
  6 Simpkins, Connor          10 FCA                    51.78      50.62  
  7 Miller, Stevy             10 York Y                 51.01      51.18  
  8 Feldman, Derek            10 CBST                      NT      51.61  
  9 Scott, Brady              10 CBST                      NT      53.66  
 10 Summer, Josh              10 HHAA                   48.84Y     53.88  
 11 Friedman, Benjamin         9 FCA                    57.36      55.06  
 12 Haxton, Aaran             10 FCA                    54.69      56.31  
 13 Smallwood, Cooper         10 TRI                  1:08.27      56.69  
 14 Smith, Cameron            10 FCA                  1:00.47      56.71  
 15 Serota, Harry             10 FCA                    56.59      57.31  
 16 Boone, Carter             10 NLAC                      NT      57.61  
 17 Ricciardi, James           9 CBST                      NT      59.61  
 18 Reed, Chase                9 York Y                    NT      59.70  
 19 Martin, Shane              9 LCY                       NT    1:00.39  
 20 Olson, Trevor             10 DSC                  1:03.96    1:01.38  
 21 Fisher, Brady             10 FCA                  1:00.57    1:01.59  
 22 Burson, Beckett            9 FCA                  1:06.37    1:01.64  
 23 Huynh, Tue                 9 FCA                  1:06.61    1:01.91  
 24 Witmer, Andrew             9 FCA                  1:06.85    1:02.75  
 25 Van Beurden, Noah         10 CBST                      NT    1:04.91  
 26 Guglielmo, Gerard         10 LBA                  1:10.53    1:11.81  
 27 Shade, Ethan               9 FCA                       NT    1:17.88  
 -- Shapiro, Jason            10 LBA                    50.00         DQ  
 
Event 45  Women 11-12 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Petrakis, Nyah            12 CBST                   38.94      38.97  
  2 Perot, Liz                12 FSSC                   46.31      39.72  
  3 Pillar, Claire            12 FCA                    39.86      39.85  
  4 Goodling, Erin            12 CBST                   45.16      40.83  
  5 Raser, Emma               11 NPAC                   44.82      41.82  
  6 Behling, Clara            11 FCA                    44.61      42.75  
  7 Bevivino, Gianna          11 HHAA                   36.78Y     43.43  
  8 Nigrini, Maddy            12 RY                     42.53      44.46  
  9 Minchak, Kaitlin          12 LBA                    46.14      44.76  
 10 Suko, Caroline            11 CBST                   44.73      44.77  
 11 He, Katie                 12 CBST                   45.84      44.90  
 12 Burson, Amaya             11 FCA                    44.18      45.10  
 13 Wolfe, Ella               11 MARA                      NT      45.75  
 14 Ramsey, Lauren            12 RY                     49.11      46.20  
 15 Koehle, Ally              12 NLAC                   48.44      46.24  
 16 Harberson, Sophie         11 DSC                    49.97      46.48  
 17 Tilley, Emma              11 DYD                       NT      46.79  
 18 Walters, Cali             12 LBA                       NT      46.92  
 19 Linsey, Samantha          11 ACWS Swimming             NT      47.51  
 20 Milhomme, Saylor          11 NLAC                   53.14      47.99  
 21 Werther, Elizabeth        11 LBA                    58.06      48.02  
 22 Mao, Jia-Jia              11 FCA                    50.90      48.17  
 23 Meade, Ashley             11 LBA                    48.91      48.19  
 24 Schweigert, Caroline      11 MARA                   53.50      48.21  
 25 Fabian, Carol             12 York Y                 51.31      48.24  
 26 Martin, Sydney            11 LCY                    50.03      48.62  
 27 Weichseldorfer, Sarah     11 York Y                 53.03      49.42  
 28 Paggi, Sofia              11 LBA                    49.66      49.48  
 29 O'Leary, Anna             11 York Y                    NT      49.55  
 30 Huynh, An                 11 FCA                  1:01.06      49.86  
 31 Arthur, Mikayla           11 RY                     55.17      49.90  
 32 Way, Emily                11 York Y                    NT      50.27  
 33 Palmer, Kaylee            12 LBA                       NT      50.37  
 34 Murphy, Marli-Marie       12 LBA                    52.82      50.44  
 35 Goyal, Milan              11 FCA                    51.62      50.88  
 36 Anderson, Kari            11 DSC                    54.94      52.05  
 37 Moriarty, Margaret        11 LBA                    59.33      52.69  
 38 Cohen, Maren              11 FCA                    54.89      53.27  
 39 Lane, Hope                12 FCA                    52.50      53.56  
 40 Davidson, Andrea          12 KIDS                   58.79      54.03  
 41 Lacovara, Leah            11 LCY                       NT      56.77  
 42 Roark, Olivia             11 DSC                    59.26    1:01.57  
 43 Sooter, Aubrey            11 UN                        NT    1:06.35  
 
Event 46  Men 11-12 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ginter, Lance             12 ACWS Swimming          45.18      42.92  
  2 Angelinas, Konstantinos   11 NEYS                      NT      43.33  
  3 Miller, Kyle              12 York Y                 49.63      43.42  
  4 Erdley, Shawn             12 NLAC                   49.71      44.22  
  5 Almodovar, Jayden         11 MARA                   45.39      44.53  
  6 Blake, Teddy              11 NLAC                   53.07      44.77  
  7 Thomas, Matthew           12 FCA                    46.21      45.85  
  8 Souidi, Samir             12 LBA                    47.56      46.55  
  9 Ruszala, Hayden           12 UN                     50.99      47.23  
 10 Shapiro, Ryan             11 LBA                    47.72      49.78  
 11 Reasons, Kyle             11 RAD                    40.70Y     49.98  
 12 Wright, Tyler             11 York Y                    NT      52.56  
 13 Briggs, Gavin             12 FCA                    54.94      53.30  
 14 Murray, Ethan             11 FCA                    55.82      53.61  
 15 Olin, Jake                11 FCA                    51.01      55.68  
 16 Schnapf, Aidan            11 CBST                 1:07.55      57.91  
 17 Golduber, Ethan           12 LBA                       NT      58.54  
 18 Kramer, Cooper            12 LBA                       NT      58.69  
 19 Johnson, Coop             12 FCA                  1:03.16      59.30  
 20 Romano, Brady             12 LBA                    58.85      59.47  
 21 Rice, Alex                12 FCA                  1:00.92    1:01.39  
 22 Mindiola, Juan            11 FCA                  1:17.51    1:12.45  
 23 Smallwood, Carson         11 TRI                       NT    1:44.72  
 -- Ramos, Harris             12 LBA                       NT         DQ  
 -- Hernandez, Julian         12 CAA                       NT         DQ  
 
Event 47  Women 9-10 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Potts, Mikayla            10 NPAC                 3:17.84    2:52.46  
       36.83  1:22.67  2:16.05  2:52.46                                    
  2 Parker, Sarah             10 HHAA                 2:38.37Y   2:56.01  
       37.55  1:24.29  2:16.25  2:56.01                                    
  2 Ruszala, Hailey           10 UN                   3:07.10    2:56.01  
       40.50  1:25.07  2:18.60  2:56.01                                    
  4 Faikish, Maddie           10 NPAC                 2:56.42    2:59.05  
       40.49  1:26.62  2:19.57  2:59.05                                    
  5 Gao, Annie                10 RY                        NT    2:59.11  
       39.07  1:25.88  2:15.40  2:59.11                                    
  6 Gallagher, Rachel         10 UN                   2:48.39Y   3:10.34  
       43.54  1:33.42  2:30.36  3:10.34                                    
  7 Reasons, Kayla             9 RAD                  3:03.47Y   3:13.75  
       44.86  1:34.91  2:30.86  3:13.75                                    
  8 Bair, Camryn              10 UN                        NT    3:14.14  
       44.53  1:36.94  2:32.28  3:14.14                                    
  9 Kellner, Gabriella        10 CBST                 3:23.82    3:19.47  
       45.60  1:38.04  2:38.22  3:19.47                                    
 10 Taylor, Sovannary         10 NEYS                      NT    3:19.58  
       43.10  1:34.25  2:34.03  3:19.58                                    
 11 Conner, Alexa             10 LMAC                 2:55.88Y   3:20.38  
       41.49  1:32.02  2:32.65  3:20.38                                    
 12 Oswald, Jamie             10 FCA                  3:40.30    3:24.36  
       48.69  1:41.83  2:40.64  3:24.36                                    
 13 English, Penelope          9 FCA                  3:55.09    3:28.74  
       47.38  1:38.69  2:42.52  3:28.74                                    
 14 Milhomme, Hadley           9 NLAC                      NT    3:32.54  
       48.28  1:41.88  2:41.42  3:32.54                                    
 15 Moore, Chloe              10 York Y                    NT    3:34.88  
       49.83  1:43.29  2:48.98  3:34.88                                    
 16 Caley, Brenna             10 KIDS                 3:59.76    3:40.45  
       50.56  1:41.05  2:50.90  3:40.45                                    
 17 McCauley, Caroline        10 FCA                  3:33.01    3:40.82  
       47.93  1:45.21  2:48.06  3:40.82                                    
 18 Deangelis, Stephanie      10 LBA                       NT    3:42.38  
       52.21  1:49.11  2:51.68  3:42.38                                    
 19 Miller, Brianna            9 York Y                    NT    3:43.31  
       51.40  1:47.72  2:53.38  3:43.31                                    
 20 Plank, Cheyenne           10 DSC                  3:56.82    3:49.33  
       58.82  1:56.62  3:01.01  3:49.33                                    
 21 Minchak, Jami             10 LBA                       NT    3:50.92  
       53.88  1:54.14  2:59.50  3:50.92                                    
 22 O'Connell, Teagan         10 LBA                       NT    4:09.52  
       59.09  2:04.42  4:09.52                                             
 23 Murphy, Ciara              9 KIDS                      NT    4:17.10  
     1:06.87  2:05.31  3:20.83  4:17.10                                    
 24 Reliquet, Mathilde        10 FCA                  5:04.31    4:23.88  
     1:06.26  2:08.02  3:17.93  4:23.88                                    
 25 Moore, Violet              9 FCA                  4:37.37    4:32.80  
     1:05.23  2:15.51  3:25.58  4:32.80                                    
 -- Obenski, Lucille           9 LCY                       NT         DQ  
     1:04.06  2:02.36  3:22.02       DQ                                    
 -- Brown, Anelia              9 FCA                  4:32.68         DQ  
       59.55  2:01.44  3:34.96       DQ                                    
 
Event 48  Men 9-10 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 May, Brady                10 DYD                  3:19.66    3:12.37  
       42.59  1:30.83  2:29.80  3:12.37                                    
  2 Whitney, Colby            10 FCA                  3:24.79    3:14.49  
       42.02  1:32.75  2:32.08  3:14.49                                    
  3 Boone, Carter             10 NLAC                      NT    3:15.99  
       42.33  1:30.98  2:36.64  3:15.99                                    
  4 Scott, Brady              10 CBST                      NT    3:25.09  
       44.69  1:34.36  2:41.39  3:25.09                                    
  5 Kohler, Felix             10 FCA                  3:33.17    3:29.31  
       51.95  1:40.60  2:40.45  3:29.31                                    
  6 Smith, Cameron            10 FCA                  3:45.46    3:31.13  
       51.11  1:43.15  2:46.42  3:31.13                                    
  7 Bauriedel, Oskar           9 FCA                  3:35.80    3:32.88  
       50.35  1:43.04  2:45.14  3:32.88                                    
  8 Simpkins, Connor          10 FCA                  3:30.56    3:38.97  
       49.86  1:46.66  2:49.22  3:38.97                                    
  9 Feldman, Derek            10 CBST                      NT    3:41.75  
       52.10  1:50.97  2:54.86  3:41.75                                    
 10 Steckel, Heston            9 FCA                  3:46.87    3:45.36  
       53.49  1:47.50  2:58.11  3:45.36                                    
 11 Serota, Harry             10 FCA                  3:53.13    3:49.76  
       54.77  1:53.37  2:57.50  3:49.76                                    
 12 Smallwood, Cooper         10 TRI                       NT    3:55.73  
     1:01.95  2:01.17  3:08.58  3:55.73                                    
 13 Witmer, Andrew             9 FCA                       NT    3:58.80  
       58.77  1:59.59  3:11.99  3:58.80                                    
 14 Burson, Beckett            9 FCA                  4:14.61    4:10.52  
       59.91  2:01.05  3:17.73  4:10.52                                    
 15 Van Beurden, Noah         10 CBST                      NT    4:10.85  
     1:01.17  2:01.92  3:16.89  4:10.85                                    
 16 Haxton, Aaran             10 FCA                  4:33.01    4:17.36  
     1:02.78  2:07.89  3:21.22  4:17.36                                    
 17 Huynh, Tue                 9 FCA                  4:43.76    4:42.41  
     1:07.47  2:25.73  4:42.41                                             
 18 Stifel, Oliver            10 FCA                  4:38.87    4:42.95  
     1:05.55           3:37.28  4:42.95                                    
 
Event 49  Women 11-12 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Stark, Ilene              12 CBST                 2:47.44    2:42.06  
       35.44  1:18.34  2:04.60  2:42.06                                    
  2 Parker, Hannah            12 HHAA                 2:25.15Y   2:44.77  
       35.33  1:16.35  2:09.36  2:44.77                                    
  3 Gao, Emily                12 RY                   2:50.81    2:49.77  
       38.42  1:23.38  2:12.66  2:49.77                                    
  4 Raser, Emma               11 NPAC                 2:57.49    2:49.81  
       36.55  1:21.61  2:11.59  2:49.81                                    
  5 Petrakis, Nyah            12 CBST                 2:51.99    2:51.64  
       36.34  1:24.27  2:12.36  2:51.64                                    
  6 Brandbergh, Ana           12 CBST                 2:56.35    2:53.68  
       39.19  1:23.03  2:15.43  2:53.68                                    
  7 Goodling, Erin            12 CBST                 3:06.36    2:54.28  
       39.42  1:25.98  2:13.72  2:54.28                                    
  8 Pillar, Claire            12 FCA                  2:56.97    2:55.78  
       39.42  1:26.40  2:17.28  2:55.78                                    
  9 Watkins, Azlynn           11 PSC                  3:06.58    2:56.65  
       38.59  1:23.54  2:18.92  2:56.65                                    
 10 Davidson, Dawn            11 LBA                  3:05.37    2:57.68  
       38.49  1:25.99  2:19.60  2:57.68                                    
 11 Koehle, Ally              12 NLAC                 3:25.93    2:58.96  
       38.71  1:27.33  2:20.17  2:58.96                                    
 12 Stark, Heather            12 CBST                 2:59.08    2:59.32  
       37.51  1:24.65  2:18.37  2:59.32                                    
 13 He, Katie                 12 CBST                 3:53.40    2:59.54  
       39.17  1:28.29  2:21.02  2:59.54                                    
 14 Behling, Clara            11 FCA                  3:02.12    2:59.85  
       40.50  1:29.45  2:19.67  2:59.85                                    
 15 Minchak, Kaitlin          12 LBA                  3:30.47    3:00.00  
       41.82  1:25.81  2:19.35  3:00.00                                    
 16 Nigrini, Maddy            12 RY                        NT    3:00.18  
       36.69  1:27.09  2:17.46  3:00.18                                    
 17 May, Tori                 12 DYD                  3:01.37    3:00.82  
       40.52  1:25.13  2:21.74  3:00.82                                    
 18 McCool, Kiaha             11 NLAC                      NT    3:03.23  
       42.21  1:27.86  2:26.68  3:03.23                                    
 19 Ramsey, Lauren            12 RY                   3:07.56    3:03.47  
       39.07  1:25.88  2:21.15  3:03.47                                    
 20 Rozes, Isabel             11 EAAC                 3:14.40    3:05.24  
       41.59  1:27.80  2:25.84  3:05.24                                    
 21 Meade, Ashley             11 LBA                       NT    3:06.22  
       43.07  1:30.50  2:27.01  3:06.22                                    
 22 Walters, Cali             12 LBA                  3:11.11    3:06.41  
       39.60  1:31.05  2:24.95  3:06.41                                    
 23 Bevivino, Gianna          11 HHAA                      NT    3:06.51  
       43.49  1:33.41  2:26.91  3:06.51                                    
 24 Fabian, Carol             12 York Y               3:18.96    3:06.72  
       42.52  1:29.76  2:26.24  3:06.72                                    
 25 Guglielmo, Ava            11 LBA                       NT    3:07.06  
       40.87  1:29.18  2:25.25  3:07.06                                    
 26 English, Chloe            11 FCA                  3:10.87    3:07.33  
       39.74  1:27.15  2:25.85  3:07.33                                    
 27 Suko, Caroline            11 CBST                 3:20.45    3:07.41  
       42.60  1:30.34  2:24.83  3:07.41                                    
 28 Linsey, Samantha          11 ACWS Swimming             NT    3:07.95  
       40.47  1:31.36  2:25.72  3:07.95                                    
 29 Milhomme, Saylor          11 NLAC                 3:46.30    3:11.94  
       47.99  1:36.92  2:30.47  3:11.94                                    
 30 Sullivan, Keira           11 LBA                  3:44.72    3:12.43  
       44.98  1:34.18  2:32.20  3:12.43                                    
 31 Goetz, Peyton             11 WAP                  2:53.58Y   3:12.48  
       42.60  1:29.67  2:30.87  3:12.48                                    
 32 Wolfe, Ella               11 MARA                      NT    3:14.07  
       43.94  1:34.81  2:29.80  3:14.07                                    
 33 Green, Olivia             12 KIDS                 3:16.51    3:14.69  
       44.19  1:34.29  2:31.72  3:14.69                                    
 34 Sullivan, Lauren          11 LBA                  3:11.83    3:15.33  
       45.96  1:33.94  2:33.86  3:15.33                                    
 35 Doucette, Kate            11 NLAC                 3:50.83    3:16.27  
       44.90  1:34.58  2:37.19  3:16.27                                    
 36 Schweigert, Caroline      11 MARA                 3:27.51    3:16.39  
       46.30  1:34.35  2:32.71  3:16.39                                    
 37 Murphy, Marli-Marie       12 LBA                       NT    3:22.50  
       45.36  1:38.80  2:38.65  3:22.50                                    
 38 Packer, Katelyn           11 NLAC                      NT    3:22.57  
       47.10  1:35.97  2:40.83  3:22.57                                    
 39 Wilford, Brooke           12 CAA                       NT    3:22.88  
       45.65  1:33.80  2:37.47  3:22.88                                    
 40 Cohen, Maren              11 FCA                  3:34.31    3:24.68  
       47.04  1:37.73  2:39.54  3:24.68                                    
 41 Bond, Valerie             12 PCAC                 3:30.89    3:25.34  
       47.60  1:38.92  2:41.25  3:25.34                                    
 42 Lane, Hope                12 FCA                  3:29.25    3:26.40  
       48.88  1:36.80  2:42.60  3:26.40                                    
 43 Davidson, Andrea          12 KIDS                      NT    3:28.37  
       48.54  1:37.69  2:40.72  3:28.37                                    
 44 Secord, Ann               12 ACWS Swimming             NT    3:29.07  
       46.39  1:37.03  2:43.96  3:29.07                                    
 45 Murphy, Taegan            11 KIDS                 3:45.72    3:29.60  
       48.64  1:39.19  2:42.19  3:29.60                                    
 46 Arthur, Mikayla           11 RY                        NT    3:31.68  
       49.74  1:44.81  2:47.44  3:31.68                                    
 47 Miller, McKelden          11 DYD                       NT    3:35.26  
       46.21  1:43.77  2:52.69  3:35.26                                    
 48 Varlaro, Mikayla          11 HHAA                      NT    3:36.99  
       45.82  1:40.06  2:48.07  3:36.99                                    
 49 Anderson, Kari            11 DSC                       NT    3:37.59  
       56.67  1:49.92  2:51.13  3:37.59                                    
 50 Hillman, Anna             11 CAA                       NT    3:38.68  
       52.20  1:47.12  2:54.00  3:38.68                                    
 51 Palmer, Kaylee            12 LBA                       NT    3:45.71  
       50.15  1:49.63  2:50.99  3:45.71                                    
 52 Kesler, Ella              11 FCA                  3:58.43    3:57.06  
       54.85  1:53.57  3:03.59  3:57.06                                    
 53 Musselman, Kendra         11 KIDS                      NT    3:58.20  
       57.97  1:55.42  3:03.01  3:58.20                                    
 
Event 50  Men 11-12 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Potts, Mason              11 NPAC                 2:51.41    2:37.83  
       34.52  1:13.88  2:03.76  2:37.83                                    
  2 Woodzell, Ryan            12 DYD                  2:50.68    2:48.61  
       36.20  1:19.01  2:12.82  2:48.61                                    
  3 Ruszala, Hayden           12 UN                   3:13.38    2:50.18  
       36.33  1:21.99  2:14.78  2:50.18                                    
  4 Uhlig, Ty                 12 NLAC                 3:05.29    2:51.86  
       38.30  1:20.04  2:17.84  2:51.86                                    
  5 Erdley, Shawn             12 NLAC                 3:12.51    2:52.50  
       41.24  1:26.11  2:16.21  2:52.50                                    
  6 Ginter, Lance             12 ACWS Swimming        2:56.23    2:52.60  
       37.20  1:21.80  2:14.35  2:52.60                                    
  7 Almodovar, Jayden         11 MARA                 3:10.29    2:58.87  
       36.46  1:24.56  2:19.54  2:58.87                                    
  8 Grega, Alex               11 York Y               3:05.98    2:59.19  
       39.87  1:27.58  2:18.93  2:59.19                                    
  9 Angelinas, Konstantinos   11 NEYS                      NT    2:59.84  
       42.28  1:27.79  2:19.76  2:59.84                                    
 10 Brewer, Owen              12 CVAC                 3:09.14    3:00.43  
       36.42  1:22.17  2:19.24  3:00.43                                    
 11 Thomas, Matthew           12 FCA                  2:58.17    3:01.97  
       37.76  1:26.04  3:01.97                                             
 12 Scholer, Rich             11 CBST                 3:09.95    3:09.00  
       42.79  1:33.17  2:24.88  3:09.00                                    
 13 Thomas, Ian               11 KIDS                      NT    3:15.88  
       43.10  1:34.11  2:30.20  3:15.88                                    
 14 Murray, Ethan             11 FCA                  3:21.61    3:19.74  
       49.89           1:23.58  3:19.74                                    
 15 Reasons, Kyle             11 RAD                  3:03.47Y   3:21.23  
       46.83  1:38.48  2:38.27  3:21.23                                    
 16 Ladd, Jake                11 KIDS                      NT    3:27.29  
       45.66  1:40.00  2:41.85  3:27.29                                    
 17 Olin, Jake                11 FCA                  3:30.11    3:39.42  
       54.76  1:48.93  2:54.38  3:39.42                                    
 18 Sanderson, Max            12 UN                   3:38.74    3:43.29  
       53.53  1:49.24  2:59.17  3:43.29                                    
 19 Johnson, Coop             12 FCA                  3:58.91    3:43.51  
       52.72  1:49.79  3:00.05  3:43.51                                    
 20 Rice, Alex                12 FCA                  3:50.62    3:46.85  
       53.65  1:49.16  2:58.31  3:46.85                                    
 21 Mindiola, Juan            11 FCA                  5:02.22    4:40.56  
     1:11.03  2:16.11  3:43.34  4:40.56                                    
 
Event 51  Women 15 & Over 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Forsyth, Elisabeth        15 FCA                  2:12.99    2:15.07  
       31.14  1:05.22  1:40.52  2:15.07                                    
  2 Shaffer, Sabrina          15 PCAC                 2:17.42    2:18.09  
       33.35  1:08.51  1:43.56  2:18.09                                    
  3 Anderson, Maddie          15 FCA                  2:16.22    2:19.78  
       32.30  1:07.93  1:44.21  2:19.78                                    
  4 Schulz, Parker            15 NPAC                 2:15.81    2:19.85  
       31.42  1:06.67  1:43.22  2:19.85                                    
  5 Goroshko, Julia           15 CBST                 2:17.72    2:20.47  
       32.24  1:07.56  1:44.15  2:20.47                                    
  6 Lopez-Ona, Gabriella      15 PCAC                 2:19.58    2:20.50  
       33.42  1:09.24  1:45.02  2:20.50                                    
  7 DiCamillo, Lauren         16 CAA                  2:14.65    2:21.76  
       32.38  1:08.85  1:45.97  2:21.76                                    
  8 Rickert, Marlee           15 RY                   2:21.67    2:22.43  
       32.50  1:08.89  1:45.80  2:22.43                                    
  9 Merrifield, Morgan        16 York Y                    NT    2:25.07  
       33.76  1:11.11  1:49.17  2:25.07                                    
 10 Challis, Jodie            15 NLAC                 2:24.41    2:25.84  
       33.66  1:11.15  1:49.47  2:25.84                                    
 11 Zang, Vicky               16 NPAC                 2:15.91    2:27.15  
       33.42  1:10.48  1:48.96  2:27.15                                    
 12 Lopez-Ona, Marissa        15 PCAC                 2:23.91    2:27.30  
       34.03  1:12.27  1:50.62  2:27.30                                    
 13 Towers, Alex              15 PCAC                 2:25.15    2:27.57  
       33.79  1:12.13  1:50.25  2:27.57                                    
 14 Olson, Rachel             15 DSC                  2:27.87    2:27.63  
       34.16  1:11.79  1:50.37  2:27.63                                    
 15 Kearns, Abigail           15 CBST                 2:29.06    2:27.96  
       34.09  1:11.27  1:49.96  2:27.96                                    
 16 Ramon, Amy                15 LBA                  2:31.62    2:31.21  
       35.29  1:13.36  1:52.29  2:31.21                                    
 17 Volpp, Anna               15 FCA                  2:30.66    2:31.38  
       34.56  1:13.54  1:53.75  2:31.38                                    
 18 Raphaely, Kate            17 FCA                  2:28.64    2:31.45  
       34.24  1:12.98  1:53.52  2:31.45                                    
 19 Amber-Messick, Adeline    15 UN                   2:33.72    2:32.06  
       35.23  1:13.70  1:53.47  2:32.06                                    
 20 Iaccarino-Modni, Josephi  15 LBA                       NT    2:32.27  
       34.31  1:12.96  1:52.43  2:32.27                                    
 21 Nedrow, Lauren            16 DSC                  2:43.62    2:34.26  
       34.82  1:14.05  1:54.49  2:34.26                                    
 22 Wise, Bella               17 York Y                    NT    2:34.72  
       35.45  1:14.78  1:55.10  2:34.72                                    
 23 Devine, Molly             15 York Y               2:40.35    2:37.31  
       35.82  1:15.77  1:56.58  2:37.31                                    
 24 Marston, Araby            15 York Y                    NT    2:38.18  
       36.08  1:16.44  1:57.58  2:38.18                                    
 25 Bennett, Kassie           18 DSC                       NT    2:45.12  
       37.83  1:19.61  2:02.39  2:45.12                                    
 26 Secord, Mary              15 ACWS Swimming        2:47.79    2:45.64  
       37.30  1:19.22  2:02.96  2:45.64                                    
 27 Thomas, Morgan            15 KIDS                 2:45.51    2:52.99  
       38.01  1:22.79  2:08.40  2:52.99                                    
 28 Caley, Reese              16 KIDS                 2:40.57    2:54.09  
       36.66  1:20.07  2:07.83  2:54.09                                    
 29 Horenstein, Jess          15 FCA                       NT    3:05.95  
       40.38  1:28.44  2:19.41  3:05.95                                    
 
Event 52  Men 15 & Over 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Perot, Robbie             15 FSSC                 2:04.77    2:03.72  
       29.43  1:01.03  1:32.95  2:03.72                                    
  2 Killion, Connor           17 CBST                 1:57.79    2:04.32  
       28.57  1:00.46  1:33.14  2:04.32                                    
  3 Woodman, Nate             19 NLAC                 2:02.10    2:04.78  
       29.45  1:01.19  1:33.81  2:04.78                                    
  4 Anderson, Gus             19 FCA                  2:04.89    2:05.70  
       30.06  1:02.07  1:34.33  2:05.70                                    
  5 Heasley, Foster           15 NLAC                 2:22.60    2:08.14  
       28.70  1:00.85  1:34.67  2:08.14                                    
  6 Bergin, Kyle              16 LBA                  2:15.23    2:11.36  
       31.11  1:05.13  1:38.81  2:11.36                                    
  7 Etter, Steven             16 NLAC                 2:13.28    2:11.43  
       31.33  1:04.35  1:38.42  2:11.43                                    
  8 Glass, Nick               17 DSC                  2:08.60    2:12.61  
       29.91  1:03.59  1:37.22  2:12.61                                    
  9 Bauer, Michael            18 KIDS                 2:17.21    2:13.43  
       29.00  1:02.86  1:38.05  2:13.43                                    
 10 Klein, William            15 NPAC                 2:09.54    2:14.38  
       30.71  1:04.57  1:39.42  2:14.38                                    
 11 Mandrell, Gage            16 FSSC                 2:28.71    2:15.68  
       30.32  1:04.63  1:40.51  2:15.68                                    
 12 Wolstenholme, Sean        17 CAA                       NT    2:16.38  
       31.48  1:06.75  1:42.99  2:16.38                                    
 13 Leach, Daniel             15 PACS                      NT    2:16.85  
       31.56  1:07.19  1:42.52  2:16.85                                    
 14 Cornish, Kyle             15 LBA                  2:15.48    2:18.77  
       30.87  1:05.81  1:42.41  2:18.77                                    
 15 Cassidy, Galen            17 FCA                  2:16.39    2:19.19  
       31.18  1:06.92  1:43.40  2:19.19                                    
 16 Guo, Matthew              17 CBST                 2:26.73    2:19.52  
       31.17  1:06.00  1:42.43  2:19.52                                    
 17 Ruszala, Christian        15 UN                   2:19.65    2:20.05  
       31.19  1:06.30  1:43.61  2:20.05                                    
 18 McElrath, Chip            16 CBST                 2:14.84    2:20.78  
       30.51  1:05.83  1:43.22  2:20.78                                    
 19 Russell, Tanner           16 York Y               2:21.18    2:20.98  
       33.02  1:09.19  1:45.86  2:20.98                                    
 20 Dencker, JP               16 PCAC                 2:19.75    2:22.42  
       29.77  1:05.39  1:43.00  2:22.42                                    
 21 Block, Auden              16 DSC                  2:39.67    2:26.60  
       31.51  1:07.61  1:46.54  2:26.60                                    
 22 Thomas, Williams          15 TRI                  2:38.08    2:27.69  
       32.45  1:09.26  1:49.19  2:27.69                                    
 23 Foery, Luke               15 York Y                    NT    2:28.06  
       32.55  1:09.14  1:49.59  2:28.06                                    
 24 Horen, Nicholas           15 LBA                       NT    2:28.92  
       33.69  1:12.26  1:51.90  2:28.92                                    
 25 Wallace, Cameron          15 CBST                 2:41.76    2:30.40  
       34.19  1:12.75  1:52.16  2:30.40                                    
 26 Korich, Owen              16 DSC                  2:43.09    2:33.51  
       34.34  1:14.05  1:55.07  2:33.51                                    
 27 Hohman, Brendan           15 DSC                  2:34.81    2:33.85  
       34.28  1:14.13  1:55.00  2:33.85                                    
 
Event 53  Women 13-14 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McAlllister, Mai          14 PCAC                 2:20.19    2:17.14  
       32.51  1:07.86  1:42.71  2:17.14                                    
  2 Stewart, Danielle         14 DYD                  2:19.61    2:18.59  
       32.11  1:07.25  1:42.86  2:18.59                                    
  3 Riegel, Julia             14 CBST                 2:23.68    2:21.37  
       33.08  1:08.83  1:45.47  2:21.37                                    
  4 Bitting, Kaitlyn          14 RY                   2:22.57    2:21.55  
       32.92  1:09.46  1:46.36  2:21.55                                    
  5 Bradburn, Amalia          14 RY                   2:20.39    2:21.71  
       32.62  1:08.63  1:45.95  2:21.71                                    
  6 Shaffer, Maggie           14 DSC                  2:24.95    2:22.50  
       32.03  1:08.36  1:46.11  2:22.50                                    
  7 Daly, Kaelan              14 NPAC                 2:22.89    2:22.77  
       32.57  1:08.89  1:46.06  2:22.77                                    
  8 Storm, Hananh             13 PCAC                 2:26.87    2:26.66  
       33.76  1:11.19  1:48.66  2:26.66                                    
  9 Fritz, Madison            14 NPAC                 2:24.94    2:26.89  
       32.96  1:09.74  1:48.84  2:26.89                                    
 10 Boldizar, Hope            14 FSSC                 2:28.21    2:27.26  
       33.16  1:10.57  1:49.58  2:27.26                                    
 11 Haupt, Lily               14 EAAC                 2:20.56    2:27.45  
       33.39  1:10.73  1:49.44  2:27.45                                    
 12 Koehle, Maddy             14 NLAC                 2:46.05    2:27.50  
       32.96  1:09.78  1:48.61  2:27.50                                    
 13 Hoffman, Natasha          14 NLAC                 2:27.59    2:27.97  
       33.15  1:10.81  1:49.65  2:27.97                                    
 14 Doucette, Megan           14 NLAC                 2:34.87    2:28.33  
       33.25  1:10.79  1:49.93  2:28.33                                    
 15 Ladd, Madeline            14 CAA                  2:33.46    2:29.06  
       34.00  1:11.85  1:50.89  2:29.06                                    
 16 Vergara, Alexandra        14 CBST                 2:25.88    2:29.64  
       34.70  1:13.10  1:52.11  2:29.64                                    
 17 Yosko, Mackenzie          14 CAA                  2:35.78    2:30.47  
       34.20  1:12.93  1:51.98  2:30.47                                    
 18 Mulveny, Leila            14 BRY                  2:11.71Y   2:32.41  
       34.68  1:14.32  1:54.13  2:32.41                                    
 19 Moran, Sofia              13 PCAC                 2:29.82    2:32.67  
       34.91  1:13.58  1:53.24  2:32.67                                    
 20 Corvaia, Devon            13 PSC                       NT    2:32.77  
       34.27  1:13.76  1:54.73  2:32.77                                    
 21 Strayer, Catie            13 York Y               2:38.03    2:33.94  
       34.61  1:13.38  1:54.02  2:33.94                                    
 22 Gemma, Ava                13 York Y               2:39.27    2:34.34  
       35.45  1:14.91  1:55.20  2:34.34                                    
 23 Wolstenholme, Lauren      14 CAA                       NT    2:34.85  
       35.59  1:14.93  1:55.10  2:34.85                                    
 24 Hammond, Kayla            14 TRI                  2:40.18    2:35.43  
       35.44  1:15.72  1:56.76  2:35.43                                    
 25 Sciarretta, Francesca     14 CAA                  2:51.06    2:35.88  
       36.15  1:16.97  1:57.99  2:35.88                                    
 26 Cianfrani, Catherine      14 FCA                  2:34.93    2:36.10  
       35.66  1:15.71  1:56.57  2:36.10                                    
 27 Brown, Nya                14 York Y               2:34.65    2:37.84  
       36.51  1:17.28  1:58.40  2:37.84                                    
 28 May, Georgia              14 DYD                  2:37.91    2:38.33  
       35.27  1:15.35  1:57.29  2:38.33                                    
 29 Hillman, Olivia           14 CAA                  3:08.81    2:38.89  
       36.20  1:16.62  1:58.64  2:38.89                                    
 30 Lyesnykova, Alina         13 CVAC                 2:37.80    2:39.19  
       34.63  1:14.66  1:57.12  2:39.19                                    
 31 Suko, Anya                13 CBST                      NT    2:40.15  
       36.22  1:17.65  1:59.75  2:40.15                                    
 32 Wilkerson, Sonya          13 FCA                  2:33.46    2:41.57  
       35.52  1:15.96  1:58.25  2:41.57                                    
 33 Albert, Em                13 PCAC                      NT    2:43.40  
       38.77  1:20.14  2:02.53  2:43.40                                    
 34 Hendrickson, Ava          13 EAAC                      NT    2:44.29  
       37.18  1:20.33  2:02.95  2:44.29                                    
 35 Secord, Jane              13 ACWS Swimming             NT    2:46.55  
       36.10  1:18.95  2:03.81  2:46.55                                    
 36 Verrelli, Lauren          13 EAAC                      NT    2:51.32  
       40.05  1:23.91  2:08.99  2:51.32                                    
 37 Solderitch, Lindsay       13 KIDS                      NT    2:59.00  
       36.84  1:21.21  2:09.95  2:59.00                                    
 38 Reyes-Toidze, Mariam      13 FCA                  3:00.97    3:00.89  
       39.69  1:25.84  2:14.07  3:00.89                                    
 39 Wan, Catherine            13 FCA                  3:05.26    3:17.05  
       40.57  1:30.23  2:23.39  3:17.05                                    
 40 Rothman, Sophia           13 FCA                  3:31.80    3:20.26  
       42.14  1:34.48  2:29.75  3:20.26                                    
 
Event 54  Men 13-14 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Brownstead, Matt          14 NLAC                 2:13.00    2:03.42  
       28.38    59.82  1:32.22  2:03.42                                    
  2 Distenfeld, Tyler         14 CVAC                 2:17.23    2:09.79  
       29.47  1:03.06  1:37.13  2:09.79                                    
  3 Juskalian, Tyler          13 PCAC                 2:17.54    2:12.64  
       29.53  1:02.95  1:37.61  2:12.64                                    
  4 Hoffman, Leif             13 NLAC                 2:17.20    2:15.42  
       30.29  1:04.46  1:39.90  2:15.42                                    
  5 Replogle, Jacob           13 NPAC                 2:16.56    2:15.79  
       30.86  1:04.81  1:40.14  2:15.79                                    
  6 Peiffer, Zachary          14 ACWS Swimming        2:30.04    2:16.30  
       30.02  1:04.22  1:40.63  2:16.30                                    
  7 McBryan, Danny            14 CBST                 2:17.44    2:16.68  
       30.59  1:05.01  1:40.42  2:16.68                                    
  8 Spector, Seth             13 CBST                 2:37.68    2:16.94  
       31.10  1:05.96  1:42.19  2:16.94                                    
  9 Bloom, Reece              14 NLAC                      NT    2:18.83  
       32.18  1:07.99  1:44.73  2:18.83                                    
 10 Faikish, Ryan             14 NPAC                 2:25.94    2:20.86  
       31.84  1:08.14  1:45.33  2:20.86                                    
 11 Pant, Dhruv               14 CAA                  2:31.98    2:20.95  
       33.04  1:09.20  1:46.02  2:20.95                                    
 12 Clarke, Benjamin          14 ACWS Swimming        2:26.60    2:21.37  
       31.49  1:07.51  1:45.51  2:21.37                                    
 13 Haupt, Henry              13 EAAC                 2:34.50    2:21.94  
       32.91  1:10.34  1:46.91  2:21.94                                    
 14 Graver, Stephen           13 EAAC                 2:41.81    2:22.70  
       31.34  1:07.45  1:45.50  2:22.70                                    
 15 Bullard, Alex             13 FCA                  2:30.85    2:22.84  
       31.87  1:08.32  1:45.91  2:22.84                                    
 16 Cornish, Danny            13 LBA                  2:21.63    2:23.17  
       31.57  1:07.73  1:45.28  2:23.17                                    
 17 Hebel, Evan               14 RY                   2:28.19    2:24.76  
       32.53  1:09.58  1:47.77  2:24.76                                    
 18 Cunningham, Josh          14 RY                   2:51.62    2:25.43  
       32.45  1:10.14  1:48.89  2:25.43                                    
 19 King, Dean                14 CBST                      NT    2:26.40  
       34.18  1:12.21  1:51.26  2:26.40                                    
 20 Kulick, Cody              13 CBST                 2:23.42    2:27.42  
       30.59  1:07.18  1:48.33  2:27.42                                    
 21 Seymour, Jayden           14 RY                   2:31.81    2:29.40  
       32.51  1:09.96  1:50.77  2:29.40                                    
 22 Klein, Scott              13 NPAC                 2:46.43    2:30.78  
       34.91  1:13.44  1:52.80  2:30.78                                    
 23 Thorne, Spencer           13 FCA                  2:32.70    2:31.08  
       33.71  1:12.05  1:52.42  2:31.08                                    
 24 Cohen, Ethan              13 FCA                  2:27.87    2:31.11  
       34.39  1:13.34  1:52.94  2:31.11                                    
 25 Horner, Harry             14 NLAC                 2:40.71    2:31.38  
       34.19  1:13.00  1:53.49  2:31.38                                    
 26 Zimmerman, Andrew         14 DSC                  2:34.55    2:32.20  
       34.24  1:15.91  1:55.53  2:32.20                                    
 27 Roark, Liam               14 DSC                  2:35.69    2:32.64  
       35.05  1:15.00  1:56.41  2:32.64                                    
 28 MacKilligan, Cameron      14 MARA                 2:45.18    2:38.27  
       36.18  1:16.87  1:58.74  2:38.27                                    
 29 Ventura, Timmy            13 York Y               2:45.88    2:39.15  
       34.83  1:15.90  1:58.35  2:39.15                                    
 30 Kovan, Henry              13 UN                   2:45.14    2:48.40  
       36.52  1:19.15  2:04.76  2:48.40                                    
 31 Gleba, Alex               14 York Y               2:54.48    2:50.41  
       36.82  1:20.35  2:06.90  2:50.41                                    
 32 Leyzerzon, Alexander      13 CBST                      NT    2:55.58  
       37.83  1:22.46  2:09.13  2:55.58                                    
 33 Shack, Liam               13 FCA                       NT    3:31.87  
       45.03  1:39.30  2:35.21  3:31.87                                    
 
Event 55  Women 15 & Over 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lopez-Ona, Gabriella      15 PCAC                 1:05.58    1:08.27  
       32.46  1:08.27                                                      
  2 Shaffer, Sabrina          15 PCAC                 1:07.56    1:09.48  
       33.59  1:09.48                                                      
  3 DiCamillo, Lauren         16 CAA                  1:07.53    1:10.24  
       33.08  1:10.24                                                      
  4 Shiroff, Sayde            16 CBST                 1:13.02    1:10.55  
       33.13  1:10.55                                                      
  5 Zang, Vicky               16 NPAC                 1:09.86    1:11.22  
       33.46  1:11.22                                                      
  6 Amber-Messick, Adeline    15 UN                   1:13.23    1:13.29  
       34.50  1:13.29                                                      
  7 Merrifield, Morgan        16 York Y                    NT    1:14.56  
       35.64  1:14.56                                                      
  8 Goroshko, Julia           15 CBST                 1:17.49    1:15.12  
  9 Challis, Jodie            15 NLAC                 1:20.72    1:16.98  
       36.99  1:16.98                                                      
 10 Kellner, Isabella         15 CBST                 1:14.19    1:17.48  
       35.33  1:17.48                                                      
 11 Volpp, Anna               15 FCA                  1:19.56    1:18.15  
       35.94  1:18.15                                                      
 12 Wise, Bella               17 York Y                    NT    1:18.58  
       35.75  1:18.58                                                      
 13 Towers, Alex              15 PCAC                 1:35.14    1:18.74  
       37.04  1:18.74                                                      
 14 Bennett, Kassie           18 DSC                  1:21.18    1:22.53  
       37.47  1:22.53                                                      
 15 Secord, Mary              15 ACWS Swimming        1:30.70    1:25.66  
       39.09  1:25.66                                                      
 16 Marston, Araby            15 York Y               1:27.91    1:28.78  
       40.35  1:28.78                                                      
 17 Walsh, Keely              15 York Y                    NT    1:29.66  
       39.82  1:29.66                                                      
 18 Hunt, Katelyn             16 York Y               1:33.86    1:31.36  
       41.89  1:31.36                                                      
 19 Horenstein, Jess          15 FCA                       NT    1:40.88  
       46.73  1:40.88                                                      
 20 Sink, Jillian             15 Aqua Culture              NT    1:54.00  
       48.81  1:54.00                                                      
 21 Brannon, Abby             15 Aqua Culture              NT    1:54.72  
       50.31  1:54.72                                                      
 
Event 56  Men 15 & Over 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Challis, Mikey            17 NLAC                 1:02.54    1:00.47  
       28.21  1:00.47                                                      
  2 Woodman, Nate             19 NLAC                 1:01.83    1:01.71  
       28.66  1:01.71                                                      
  3 Bergin, Kyle              16 LBA                  1:02.88    1:02.16  
       29.08  1:02.16                                                      
  4 Heasley, Foster           15 NLAC                 1:04.12    1:03.40  
       29.48  1:03.40                                                      
  5 Leach, Daniel             15 PACS                      NT    1:03.81  
       30.17  1:03.81                                                      
  6 Bachman, Hunter           15 ACWS Swimming        1:05.50    1:04.48  
       29.68  1:04.48                                                      
  7 Anderson, Gus             19 FCA                  1:01.85    1:04.61  
       30.11  1:04.61                                                      
  8 Khayt, Tom                16 CBST                 1:05.27    1:05.51  
       30.68  1:05.51                                                      
  9 Cornish, Kyle             15 LBA                  1:06.09    1:06.73  
       30.39  1:06.73                                                      
 10 Ventura, Stephen          16 York Y               1:06.49    1:07.82  
       30.68  1:07.82                                                      
 11 Feldman, Brian            17 NLAC                      NT    1:07.96  
       30.73  1:07.96                                                      
 12 Forstmeier, Peter         17 NLAC                 1:12.03    1:09.15  
       31.18  1:09.15                                                      
 13 Sumner, Stuart            16 CBST                 1:04.36    1:09.92  
       31.87  1:09.92                                                      
 14 Rutherford, Kyle          16 Aqua Culture         1:12.84    1:10.73  
       32.29  1:10.73                                                      
 15 Block, Auden              16 DSC                  1:11.02    1:10.84  
       33.39  1:10.84                                                      
 16 Corrigan, Jayden          16 DSC                       NT    1:11.83  
       32.94  1:11.83                                                      
 17 Fissel, Orval             16 York Y               1:14.21    1:12.25  
       33.66  1:12.25                                                      
 18 McElrath, Chip            16 CBST                 1:07.45    1:12.63  
       32.36  1:12.63                                                      
 19 Ziegler, Galen            20 Aqua Culture         1:13.54    1:16.05  
       34.47  1:16.05                                                      
 20 Bierman, Ashton           15 Aqua Culture         1:23.47    1:18.05  
       33.24  1:18.05                                                      
 21 Weinel, Dan               24 Aqua Culture              NT    1:21.04  
       35.10  1:21.04                                                      
 22 Powell, Rob               16 Aqua Culture         1:23.32    1:21.19  
       35.47  1:21.19                                                      
 23 Ruszala, Christian        15 UN                   1:20.67    1:21.97  
       36.91  1:21.97                                                      
 24 Wallace, Cameron          15 CBST                 1:27.53    1:24.14  
       41.19  1:24.14                                                      
 25 Horen, Nicholas           15 LBA                       NT    1:25.04  
       37.34  1:25.04                                                      
 26 Hohman, Brendan           15 DSC                  1:33.19    1:26.48  
       39.96  1:26.48                                                      
 27 Bing, Eric                15 FCA                       NT    1:41.44  
       44.41  1:41.44                                                      
 28 Pullen, Chase             15 Aqua Culture              NT    1:56.41  
       51.19  1:56.41                                                      
 -- Korich, Owen              16 DSC                       NT         DQ  
       34.83       DQ                                                      
 
Event 57  Women 13-14 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Stanford, Catherine       14 LBA                  1:07.06    1:06.92  
       30.93  1:06.92                                                      
  2 Kahn, Shelby              14 RY                   1:11.04    1:09.09  
       32.61  1:09.09                                                      
  3 Stramara, Gabrielle       13 FSSC                 1:08.49    1:09.93  
       33.01  1:09.93                                                      
  4 McAlllister, Mai          14 PCAC                 1:11.56    1:11.49  
       33.43  1:11.49                                                      
  5 Vergara, Viviana          13 CBST                 1:13.26    1:11.84  
       33.06  1:11.84                                                      
  6 Shaffer, Maggie           14 DSC                  1:13.80    1:12.60  
       34.10  1:12.60                                                      
  7 Bitting, Kaitlyn          14 RY                   1:13.22    1:12.77  
       34.07  1:12.77                                                      
  8 Riegel, Julia             14 CBST                      NT    1:13.59  
       34.71  1:13.59                                                      
  9 Miller, Isabel            13 FSSC                 1:20.11    1:14.25  
       34.36  1:14.25                                                      
 10 DiCamillo, Jordyn         14 CAA                  1:11.37    1:14.37  
       35.05  1:14.37                                                      
 11 Daly, Kaelan              14 NPAC                 1:14.37    1:15.06  
       35.01  1:15.06                                                      
 12 Brandbergh, Ellie         14 CBST                 1:08.95    1:15.59  
       32.46  1:15.59                                                      
 13 Butera, Bella             13 York Y                    NT    1:16.28  
 14 Strayer, Catie            13 York Y               1:16.87    1:16.64  
       36.58  1:16.64                                                      
 15 Bradburn, Amalia          14 RY                   1:17.60    1:17.17  
       35.59  1:17.17                                                      
 16 Hosking, Sarah            14 KIDS                 1:21.80    1:17.43  
       34.63  1:17.43                                                      
 17 Doucette, Megan           14 NLAC                 1:22.47    1:17.63  
       34.94  1:17.63                                                      
 18 Fritz, Madison            14 NPAC                 1:15.95    1:18.02  
       35.06  1:18.02                                                      
 19 Goodwin, Shannon          13 CBST                 1:12.02    1:18.13  
       37.61  1:18.13                                                      
 20 Moran, Sofia              13 PCAC                 1:19.25    1:19.18  
       37.10  1:19.18                                                      
 21 Iaccarino-Modni, Hanna    13 LBA                  1:22.78    1:20.74  
       37.06  1:20.74                                                      
 22 Hammond, Kayla            14 TRI                       NT    1:21.23  
 23 Froman, Emily             13 York Y               1:25.04    1:21.78  
       37.28  1:21.78                                                      
 24 Burke, Bryana             13 CBST                 1:34.60    1:22.04  
       39.53  1:22.04                                                      
 25 Pyott, Olivia             14 FSSC                      NT    1:22.34  
       39.28  1:22.34                                                      
 26 Stewart, Danielle         14 DYD                  1:21.61    1:23.02  
       35.67  1:23.02                                                      
 27 Clow, Jalyn               13 MARA                 1:33.37    1:23.59  
       37.76  1:23.59                                                      
 28 Hillman, Olivia           14 CAA                  1:50.60    1:24.70  
       40.49  1:24.70                                                      
 29 Gemma, Ava                13 York Y               1:44.53    1:24.91  
       39.28  1:24.91                                                      
 30 Brown, Nya                14 York Y                    NT    1:26.04  
       41.47  1:26.04                                                      
 31 Heiner, Brooke            14 York Y                    NT    1:26.10  
       37.22  1:26.10                                                      
 32 Kahn, Ella                13 RY                   1:29.82    1:26.32  
       38.87  1:26.32                                                      
 33 Lyesnykova, Alina         13 CVAC                 1:25.93    1:26.71  
       37.95  1:26.71                                                      
 34 May, Georgia              14 DYD                       NT    1:26.88  
       39.99  1:26.88                                                      
 35 Suko, Anya                13 CBST                 1:33.95    1:28.44  
       39.51  1:28.44                                                      
 36 O'Leary, Erin             14 York Y               1:28.46    1:29.09  
       40.37  1:29.09                                                      
 37 Cianfrani, Catherine      14 FCA                  1:23.70    1:30.25  
       41.57  1:30.25                                                      
 38 Secord, Jane              13 ACWS Swimming             NT    1:30.53  
       39.64  1:30.53                                                      
 39 Albert, Em                13 PCAC                      NT    1:31.64  
       42.04  1:31.64                                                      
 40 Connelly, Jocelyn         13 Aqua Culture              NT    1:35.80  
       43.67  1:35.80                                                      
 41 Galvin, Tamar             14 FCA                  1:38.33    1:35.95  
       44.59  1:35.95                                                      
 42 Solderitch, Lindsay       13 KIDS                      NT    1:37.10  
       44.05  1:37.10                                                      
 43 Sciarretta, Francesca     14 CAA                       NT    1:37.29  
       43.15  1:37.29                                                      
 44 Cantu, Sophie             13 FCA                  1:36.31    1:41.78  
       48.24  1:41.78                                                      
 45 Meyer, Emily              14 Aqua Culture         1:47.96    1:43.79  
       47.18  1:43.79                                                      
 46 Bergin, Emily             13 LBA                  2:24.62    1:44.16  
       47.69  1:44.16                                                      
 47 Powell, Lilly             14 Aqua Culture              NT    1:53.14  
 48 Murray, Megan             13 FCA                  1:49.85    1:58.95  
       52.50  1:58.95                                                      
 49 Reyes-Toidze, Mariam      13 FCA                  1:48.00    2:00.15  
       52.29  2:00.15                                                      
 -- Anderson, Kayla           14 Aqua Culture         2:06.21         DQ  
       49.33       DQ                                                      
 
Event 58  Men 13-14 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Brownstead, Matt          14 NLAC                 1:09.10      59.49  
       27.51    59.49                                                      
  2 Peiffer, Zachary          14 ACWS Swimming        1:07.75    1:04.04  
       29.04  1:04.04                                                      
  3 Deppen, Jack              14 NPAC                 1:04.48    1:04.70  
       29.65  1:04.70                                                      
  4 Juskalian, Tyler          13 PCAC                 1:08.98    1:05.02  
       29.86  1:05.02                                                      
  5 Meinhold, David           14 UN                   1:07.26    1:05.93  
       29.82  1:05.93                                                      
  6 Hoffman, Leif             13 NLAC                 1:11.29    1:10.19  
       32.53  1:10.19                                                      
  7 Cornish, Danny            13 LBA                  1:12.24    1:11.92  
       33.25  1:11.92                                                      
  8 Ramon, Freddy             13 LBA                  1:11.63    1:12.53  
       34.03  1:12.53                                                      
  9 Clarke, Benjamin          14 ACWS Swimming        1:17.79    1:12.69  
       33.41  1:12.69                                                      
 10 Replogle, Jacob           13 NPAC                 1:10.31    1:12.73  
       33.14  1:12.73                                                      
 11 Gao, Phillip              13 FCA                  1:16.43    1:13.41  
       34.27  1:13.41                                                      
 12 Bloom, Reece              14 NLAC                      NT    1:14.16  
       35.13  1:14.16                                                      
 13 Graver, Stephen           13 EAAC                 1:23.89    1:15.57  
       34.13  1:15.57                                                      
 14 Zimmerman, Andrew         14 DSC                  1:20.01    1:16.15  
       35.47  1:16.15                                                      
 14 Haupt, Henry              13 EAAC                 1:14.10    1:16.15  
       35.75  1:16.15                                                      
 16 Pant, Dhruv               14 CAA                  1:39.53    1:16.36  
       36.46  1:16.36                                                      
 17 Faikish, Ryan             14 NPAC                 1:22.36    1:16.82  
       34.90  1:16.82                                                      
 18 Hebel, Evan               14 RY                   1:17.78    1:17.60  
       35.74  1:17.60                                                      
 19 Horner, Harry             14 NLAC                 1:34.99    1:18.15  
       35.31  1:18.15                                                      
 20 Ernest, Micah             14 Aqua Culture         1:29.07    1:20.31  
       36.07  1:20.31                                                      
 21 Strieb, Sam               14 RY                   1:21.52    1:20.90  
       36.10  1:20.90                                                      
 22 Roark, Liam               14 DSC                  1:25.61    1:21.09  
       38.45  1:21.09                                                      
 23 Thorne, Spencer           13 FCA                  1:22.27    1:21.93  
       37.65  1:21.93                                                      
 24 He, Kevin                 14 CBST                 1:29.11    1:23.30  
       36.27  1:23.30                                                      
 25 Driscoll, Moseley         13 York Y                    NT    1:28.05  
       40.21  1:28.05                                                      
 26 Klein, Scott              13 NPAC                 1:35.06    1:30.20  
       41.77  1:30.20                                                      
 27 Gleba, Alex               14 York Y               1:39.52    1:34.27  
       43.08  1:34.27                                                      
 28 Surowiec, Nathan          14 Aqua Culture              NT    1:35.15  
       40.38  1:35.15                                                      
 29 Shack, Liam               13 FCA                       NT    2:27.40  
 -- Kulick, Cody              13 CBST                      NT         DQ  
       37.69       DQ                                                      
 
Event 59  Women 15 & Over 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Goroshko, Julia           15 CBST                   28.82      28.60  
  2 Merrifield, Morgan        16 York Y                    NT      29.17  
  3 Rickert, Marlee           15 RY                     29.79      29.28  
  4 Schulz, Parker            15 NPAC                   28.57      29.46  
  5 Shiroff, Sayde            16 CBST                   30.91      29.47  
  6 DiCamillo, Lauren         16 CAA                    28.63      29.75  
  7 Zang, Vicky               16 NPAC                   29.09      29.91  
  8 Forsyth, Elisabeth        15 FCA                    29.10      29.96  
  9 Shaffer, Sabrina          15 PCAC                   29.63      30.41  
 10 Anderson, Maddie          15 FCA                    30.82      30.97  
 11 Kellner, Isabella         15 CBST                   31.33      31.11  
 12 Nedrow, Lauren            16 DSC                    31.99      31.50  
 13 Lopez-Ona, Gabriella      15 PCAC                   29.47      31.57  
 13 Raphaely, Kate            17 FCA                    29.76      31.57  
 15 Towers, Alex              15 PCAC                   31.41      31.76  
 16 Olson, Rachel             15 DSC                    31.98      31.78  
 17 Ramon, Amy                15 LBA                    32.33      32.03  
 18 Marston, Araby            15 York Y                 31.51      32.10  
 19 Iaccarino-Modni, Josephi  15 LBA                    31.60      32.19  
 20 Alulis, Rachael           16 KIDS                   33.93      32.46  
 21 Secord, Mary              15 ACWS Swimming          34.16      32.48  
 22 Devine, Molly             15 York Y                 33.26      33.69  
 23 Wise, Bella               17 York Y                    NT      33.72  
 24 Thomas, Morgan            15 KIDS                   35.34      34.45  
 25 Walsh, Keely              15 York Y                 34.86      34.61  
 26 Horenstein, Jess          15 FCA                       NT      35.03  
 27 Brannon, Abby             15 Aqua Culture              NT      35.40  
 28 Hunt, Katelyn             16 York Y                 34.68      36.10  
 29 Sink, Jillian             15 Aqua Culture              NT      40.16  
 
Event 60  Men 15 & Over 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bachman, Hunter           15 ACWS Swimming          25.99      25.59  
  2 Bauer, Michael            18 KIDS                   27.00      26.01  
  3 Killion, Connor           17 CBST                   24.98      26.05  
  4 Southward, Michael        19 DSC                    26.51      26.31  
  5 Challis, Mikey            17 NLAC                   26.91      26.35  
  6 Glass, Nick               17 DSC                    26.68      26.68  
  7 Sumner, Stuart            16 CBST                   26.38      26.85  
  8 Feldman, Brian            17 NLAC                   27.28      26.95  
  9 Rutherford, Kyle          16 Aqua Culture           27.73      27.06  
 10 Dencker, JP               16 PCAC                   27.20      27.13  
 11 Anderson, Gus             19 FCA                    27.58      27.18  
 12 Perot, Robbie             15 FSSC                   27.93      27.50  
 13 Sherk, Zach               15 RY                     34.35      27.53  
 14 Ruszala, Christian        15 UN                     28.25      28.05  
 15 Peters, Matthew           15 York Y                 28.04      28.14  
 16 Montenegro, sam           18 PCAC                   27.41      28.18  
 17 Weinel, Dan               24 Aqua Culture           27.66      28.31  
 18 Ziegler, Galen            20 Aqua Culture           28.25      28.78  
 19 Wolstenholme, Sean        17 CAA                    31.28      28.83  
 20 Cassidy, Galen            17 FCA                    27.77      28.88  
 21 McElrath, Chip            16 CBST                   28.99      29.10  
 22 Ventura, Stephen          16 York Y                 29.88      29.18  
 23 Russell, Tanner           16 York Y                 28.98      29.20  
 24 Foery, Luke               15 York Y                    NT      29.43  
 25 Fissel, Orval             16 York Y                 29.50      29.57  
 26 Horen, Nicholas           15 LBA                       NT      29.78  
 27 Klein, William            15 NPAC                   30.58      29.88  
 28 Wallace, Cameron          15 CBST                   32.84      30.04  
 29 Korich, Owen              16 DSC                    33.52      30.05  
 30 Bierman, Ashton           15 Aqua Culture           29.81      30.23  
 31 Thomas, Williams          15 TRI                    30.87      30.28  
 32 Guo, Matthew              17 CBST                   31.68      30.71  
 33 Hohman, Brendan           15 DSC                    33.16      31.54  
 34 Powell, Rob               16 Aqua Culture           30.73      32.14  
 35 Bing, Eric                15 FCA                       NT      33.76  
 36 Pullen, Chase             15 Aqua Culture              NT      35.64  
 
Event 61  Women 13-14 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Stanford, Catherine       14 LBA                    27.76      27.86  
  2 Daly, Kaelan              14 NPAC                   28.78      29.17  
  3 Vergara, Viviana          13 CBST                   29.46      29.21  
  4 Kahn, Shelby              14 RY                     29.35      29.22  
  5 McAlllister, Mai          14 PCAC                   28.90      29.58  
  6 Shaffer, Maggie           14 DSC                    30.30      30.05  
  7 Hoffman, Natasha          14 NLAC                   29.96      30.10  
  8 Stramara, Gabrielle       13 FSSC                   30.00      30.23  
  9 Brandbergh, Ellie         14 CBST                   29.39      30.58  
 10 DiCamillo, Jordyn         14 CAA                    29.80      30.82  
 11 Stewart, Danielle         14 DYD                    36.49      30.93  
 12 Boldizar, Hope            14 FSSC                   31.27      31.02  
 13 Ladd, Madeline            14 CAA                    31.17      31.04  
 14 Bradburn, Amalia          14 RY                     30.43      31.10  
 15 Storm, Hananh             13 PCAC                   31.26      31.26  
 16 Haupt, Lily               14 EAAC                   30.42      31.29  
 17 Vergara, Alexandra        14 CBST                   31.68      31.31  
 18 Butera, Bella             13 York Y                 32.13      31.44  
 19 Froman, Emily             13 York Y                 32.02      31.61  
 20 Koehle, Maddy             14 NLAC                   33.31      31.64  
 20 Doucette, Megan           14 NLAC                   33.05      31.64  
 22 Wolstenholme, Lauren      14 CAA                    34.90      31.84  
 23 Hammond, Kayla            14 TRI                    32.83      31.95  
 24 Corvaia, Devon            13 PSC                       NT      32.11  
 25 Lyesnykova, Alina         13 CVAC                   32.24      32.17  
 26 Goodwin, Shannon          13 CBST                   33.07      32.20  
 27 Mulveny, Leila            14 BRY                    28.16Y     32.34  
 28 Pyott, Olivia             14 FSSC                      NT      32.36  
 29 O'Leary, Erin             14 York Y                    NT      32.58  
 30 Kahn, Ella                13 RY                     32.07      32.66  
 31 Sciarretta, Francesca     14 CAA                    36.35      32.73  
 32 Yosko, Mackenzie          14 CAA                    33.96      32.74  
 33 May, Georgia              14 DYD                    32.79      32.84  
 34 Strayer, Catie            13 York Y                 36.28      33.00  
 35 Secord, Jane              13 ACWS Swimming          35.01      33.06  
 36 Heiner, Brooke            14 York Y                 34.01      33.17  
 37 Moran, Sofia              13 PCAC                   32.73      33.31  
 38 Hillman, Olivia           14 CAA                    38.47      33.38  
 39 Wilkerson, Sonya          13 FCA                    32.71      33.59  
 40 Vitko, Sophia             14 DSC                    33.48      33.70  
 41 Hendrickson, Ava          13 EAAC                   33.22      33.84  
 42 Thomas, Isabella          13 TRI                    33.28      33.86  
 43 Suko, Anya                13 CBST                   34.99      33.99  
 44 Brown, Nya                14 York Y                 33.57      34.01  
 45 Clow, Jalyn               13 MARA                   33.89      34.27  
 46 Albert, Em                13 PCAC                      NT      34.45  
 47 Iaccarino-Modni, Hanna    13 LBA                    33.65      34.53  
 48 Shumaker, Olivia          14 DSC                    34.94      35.02  
 49 Morales, Charlotte        13 FCA                    35.72      35.23  
 50 Meyer, Emily              14 Aqua Culture           36.59      35.73  
 51 Bergin, Emily             13 LBA                    36.31      35.82  
 52 Verrelli, Lauren          13 EAAC                      NT      35.96  
 53 Sooter, Claire            13 CAA                    39.82      36.92  
 54 Galvin, Tamar             14 FCA                    36.19      37.08  
 55 Connelly, Jocelyn         13 Aqua Culture              NT      37.20  
 56 Cantu, Sophie             13 FCA                    38.03      37.57  
 57 Edwards, Kelsie           13 ACWS Swimming             NT      37.89  
 58 Anderson, Kayla           14 Aqua Culture           41.05      38.04  
 59 Wan, Catherine            13 FCA                    41.88      38.86  
 60 Rothman, Sophia           13 FCA                    39.45      39.40  
 61 Murray, Megan             13 FCA                    38.55      41.29  
 62 Powell, Lilly             14 Aqua Culture              NT      45.17  
 63 Seminara, Rosemarie       14 MARA                      NT      45.20  
 
Event 62  Men 13-14 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Brownstead, Matt          14 NLAC                   26.41      24.87  
  2 Meinhold, David           14 UN                     26.72      26.58  
  3 Juskalian, Tyler          13 PCAC                   27.78      26.81  
  4 Peiffer, Zachary          14 ACWS Swimming          28.53      27.89  
  5 Graver, Stephen           13 EAAC                   31.38      28.17  
  6 Deppen, Jack              14 NPAC                   28.59      28.40  
  7 McBryan, Danny            14 CBST                   29.21      28.52  
  8 Spector, Seth             13 CBST                   28.99      28.54  
  9 Cornish, Danny            13 LBA                    29.11      28.94  
 10 Cunningham, Josh          14 RY                     28.50      29.06  
 11 Strieb, Sam               14 RY                     29.78      29.09  
 12 Faikish, Ryan             14 NPAC                   29.33      29.17  
 13 Gao, Phillip              13 FCA                    29.26      29.30  
 14 Replogle, Jacob           13 NPAC                   30.51      29.43  
 15 Clarke, Benjamin          14 ACWS Swimming             NT      29.57  
 16 Hebel, Evan               14 RY                     31.80      29.62  
 17 He, Kevin                 14 CBST                   30.79      29.68  
 18 King, Dean                14 CBST                      NT      29.82  
 19 Horner, Harry             14 NLAC                   33.99      30.21  
 20 Ramon, Freddy             13 LBA                    29.30      30.23  
 21 Kulick, Cody              13 CBST                   29.59      30.28  
 22 Seymour, Jayden           14 RY                     32.19      30.29  
 23 Roark, Liam               14 DSC                       NT      30.41  
 24 Bullard, Alex             13 FCA                    30.79      30.59  
 25 Cohen, Ethan              13 FCA                    31.93      31.30  
 26 MacKilligan, Cameron      14 MARA                   32.66      31.66  
 27 Kovan, Henry              13 UN                     34.37      31.85  
 28 Surowiec, Nathan          14 Aqua Culture              NT      32.12  
 29 Zimmerman, Andrew         14 DSC                    32.58      32.47  
 30 Ernest, Micah             14 Aqua Culture           33.04      32.60  
 31 Driscoll, Moseley         13 York Y                 34.40      32.85  
 32 Ventura, Timmy            13 York Y                 38.09      33.60  
 33 Gleba, Alex               14 York Y                 36.12      34.16  
 34 Leyzerzon, Alexander      13 CBST                   44.16      35.46  
 35 Shack, Liam               13 FCA                       NT      44.91  
 
Event 63  Women 15 & Over 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Forsyth, Elisabeth        15 FCA                  1:10.27    1:10.73  
       35.27  1:10.73                                                      
  2 Rickert, Marlee           15 RY                   1:12.19    1:10.99  
       34.39  1:10.99                                                      
  3 Goroshko, Julia           15 CBST                 1:08.93    1:13.36  
       36.36  1:13.36                                                      
  4 Anderson, Maddie          15 FCA                  1:10.35    1:13.71  
       36.52  1:13.71                                                      
  5 Schulz, Parker            15 NPAC                 1:09.74    1:14.14  
       35.66  1:14.14                                                      
  6 Shaffer, Sabrina          15 PCAC                 1:12.42    1:14.56  
       36.81  1:14.56                                                      
  7 DiCamillo, Lauren         16 CAA                  1:14.46    1:16.23  
       37.62  1:16.23                                                      
  8 Shiroff, Sayde            16 CBST                 1:15.87    1:16.62  
       37.34  1:16.62                                                      
  9 Merrifield, Morgan        16 York Y                    NT    1:17.17  
       41.52  1:17.17                                                      
 10 Lopez-Ona, Gabriella      15 PCAC                 1:14.91    1:17.32  
       37.94  1:17.32                                                      
 11 Lopez-Ona, Marissa        15 PCAC                 1:16.67    1:18.21  
       38.29  1:18.21                                                      
 12 Towers, Alex              15 PCAC                 1:16.02    1:19.55  
       38.59  1:19.55                                                      
 13 Amber-Messick, Adeline    15 UN                   1:16.24    1:19.72  
       38.80  1:19.72                                                      
 14 Devine, Molly             15 York Y               1:17.56    1:20.26  
       38.75  1:20.26                                                      
 15 Nedrow, Lauren            16 DSC                  1:18.65    1:21.50  
       39.45  1:21.50                                                      
 16 Raphaely, Kate            17 FCA                  1:26.39    1:22.95  
       40.16  1:22.95                                                      
 17 Walsh, Keely              15 York Y               1:24.10    1:23.86  
       40.68  1:23.86                                                      
 18 Hunt, Katelyn             16 York Y               1:26.78    1:24.21  
       41.37  1:24.21                                                      
 19 Bennett, Kassie           18 DSC                  1:20.91    1:25.16  
       41.33  1:25.16                                                      
 20 Ramon, Amy                15 LBA                  1:25.75    1:25.47  
       41.80  1:25.47                                                      
 21 Secord, Mary              15 ACWS Swimming        1:28.52    1:26.18  
       42.16  1:26.18                                                      
 22 Alulis, Rachael           16 KIDS                 1:29.57    1:29.08  
       42.58  1:29.08                                                      
 23 Caley, Reese              16 KIDS                 1:25.79    1:31.35  
       43.09  1:31.35                                                      
 24 Thomas, Morgan            15 KIDS                 1:30.66    1:32.50  
 25 Sink, Jillian             15 Aqua Culture         1:42.48    1:46.25  
       49.68  1:46.25                                                      
 
Event 64  Men 15 & Over 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Killion, Connor           17 CBST                   58.46    1:02.83  
       30.77  1:02.83                                                      
  2 Bergin, Kyle              16 LBA                  1:05.11    1:06.26  
       31.79  1:06.26                                                      
  3 Montenegro, sam           18 PCAC                 1:03.16    1:06.59  
       32.53  1:06.59                                                      
  4 Rutherford, Kyle          16 Aqua Culture         1:07.99    1:07.46  
       33.01  1:07.46                                                      
  5 Bauer, Michael            18 KIDS                 1:07.65    1:07.84  
       33.98  1:07.84                                                      
  6 Perot, Robbie             15 FSSC                 1:08.64    1:07.98  
       33.68  1:07.98                                                      
  7 Khayt, Tom                16 CBST                 1:08.65    1:08.44  
       33.50  1:08.44                                                      
  8 Forstmeier, Peter         17 NLAC                 1:07.51    1:08.95  
       32.88  1:08.95                                                      
  9 Leach, Daniel             15 PACS                      NT    1:09.09  
       33.86  1:09.09                                                      
 10 Etter, Steven             16 NLAC                 1:10.69    1:09.47  
       34.29  1:09.47                                                      
 11 Cornish, Kyle             15 LBA                  1:11.61    1:09.61  
       33.45  1:09.61                                                      
 12 Glass, Nick               17 DSC                  1:08.66    1:09.69  
 13 Mandrell, Gage            16 FSSC                 1:22.42    1:10.39  
       34.46  1:10.39                                                      
 14 Corrigan, Jayden          16 DSC                  1:10.59    1:11.40  
       34.59  1:11.40                                                      
 15 Dencker, JP               16 PCAC                 1:13.29    1:11.62  
       34.43  1:11.62                                                      
 16 Klein, William            15 NPAC                 1:09.81    1:12.25  
       35.63  1:12.25                                                      
 17 Block, Auden              16 DSC                  1:17.90    1:12.46  
       35.58  1:12.46                                                      
 18 Southward, Michael        19 DSC                  1:12.90    1:13.17  
       36.18  1:13.17                                                      
 19 Fissel, Orval             16 York Y               1:14.77    1:14.04  
       36.35  1:14.04                                                      
 20 Peters, Matthew           15 York Y               1:14.18    1:14.86  
       36.77  1:14.86                                                      
 21 Wolstenholme, Sean        17 CAA                  1:18.06    1:14.94  
       36.80  1:14.94                                                      
 22 Ruszala, Christian        15 UN                   1:17.83    1:16.64  
       37.67  1:16.64                                                      
 23 Russell, Tanner           16 York Y               1:19.14    1:17.63  
       38.36  1:17.63                                                      
 24 Ventura, Stephen          16 York Y               1:18.10    1:17.64  
       37.57  1:17.64                                                      
 25 Weinel, Dan               24 Aqua Culture              NT    1:18.30  
       37.54  1:18.30                                                      
 26 Ziegler, Galen            20 Aqua Culture         1:18.83    1:18.68  
       37.80  1:18.68                                                      
 27 Wallace, Cameron          15 CBST                 1:26.97    1:21.34  
       39.35  1:21.34                                                      
 28 Foery, Luke               15 York Y                    NT    1:22.01  
       40.29  1:22.01                                                      
 29 Horen, Nicholas           15 LBA                       NT    1:23.92  
       41.52  1:23.92                                                      
 30 Powell, Rob               16 Aqua Culture         1:25.40    1:30.09  
       42.50  1:30.09                                                      
 31 Pullen, Chase             15 Aqua Culture         1:44.01    1:46.37  
       50.87  1:46.37                                                      
 
Event 65  Women 13-14 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ladd, Madeline            14 CAA                  1:09.69    1:11.22  
       34.71  1:11.22                                                      
  2 Stanford, Catherine       14 LBA                  1:12.48    1:12.76  
       35.19  1:12.76                                                      
  3 Stewart, Danielle         14 DYD                  1:15.69    1:14.03  
       36.30  1:14.03                                                      
  4 Brandbergh, Ellie         14 CBST                 1:09.88    1:14.56  
       35.33  1:14.56                                                      
  5 Boldizar, Hope            14 FSSC                 1:17.36    1:15.79  
       36.53  1:15.79                                                      
  6 Yosko, Mackenzie          14 CAA                  1:21.20    1:17.28  
       37.31  1:17.28                                                      
  7 Hosking, Sarah            14 KIDS                 1:19.83    1:17.59  
       37.82  1:17.59                                                      
  8 Bradburn, Amalia          14 RY                   1:17.09    1:17.74  
       37.87  1:17.74                                                      
  9 Froman, Emily             13 York Y               1:18.58    1:18.13  
       38.60  1:18.13                                                      
 10 Miller, Isabel            13 FSSC                 1:18.12    1:18.16  
 11 Bitting, Kaitlyn          14 RY                   1:19.14    1:18.88  
       39.01  1:18.88                                                      
 12 Koehle, Maddy             14 NLAC                 1:26.77    1:19.50  
       37.57  1:19.50                                                      
 13 Wolstenholme, Lauren      14 CAA                  1:26.72    1:20.19  
       38.96  1:20.19                                                      
 14 Strayer, Catie            13 York Y               1:19.54    1:20.30  
       39.19  1:20.30                                                      
 15 Goodwin, Shannon          13 CBST                 1:28.09    1:20.41  
       39.19  1:20.41                                                      
 16 Iaccarino-Modni, Hanna    13 LBA                  1:21.01    1:20.97  
       39.71  1:20.97                                                      
 17 Storm, Hananh             13 PCAC                 1:19.07    1:23.87  
       40.28  1:23.87                                                      
 18 Moran, Sofia              13 PCAC                 1:27.86    1:23.98  
       42.31  1:23.98                                                      
 19 Gemma, Ava                13 York Y               1:27.64    1:24.07  
 20 Kahn, Ella                13 RY                   1:25.47    1:24.53  
       41.59  1:24.53                                                      
 21 Cianfrani, Catherine      14 FCA                  1:23.82    1:25.16  
       42.06  1:25.16                                                      
 22 O'Leary, Erin             14 York Y               1:22.46    1:25.18  
       42.57  1:25.18                                                      
 23 Suko, Anya                13 CBST                 1:26.32    1:25.28  
       42.37  1:25.28                                                      
 24 Thomas, Isabella          13 TRI                       NT    1:25.72  
       41.76  1:25.72                                                      
 25 May, Georgia              14 DYD                  1:25.89    1:25.74  
       41.31  1:25.74                                                      
 26 Brown, Nya                14 York Y                    NT    1:25.92  
       42.32  1:25.92                                                      
 27 Morales, Charlotte        13 FCA                  1:31.12    1:26.14  
       42.43  1:26.14                                                      
 28 Pyott, Olivia             14 FSSC                      NT    1:26.25  
       42.58  1:26.25                                                      
 29 Solderitch, Lindsay       13 KIDS                      NT    1:26.83  
       41.91  1:26.83                                                      
 30 Albert, Em                13 PCAC                      NT    1:27.71  
       43.38  1:27.71                                                      
 31 Wilkerson, Sonya          13 FCA                  1:27.76    1:28.11  
       42.54  1:28.11                                                      
 32 Clow, Jalyn               13 MARA                      NT    1:29.63  
       43.04  1:29.63                                                      
 33 Burke, Bryana             13 CBST                      NT    1:30.32  
       45.35  1:30.32                                                      
 34 Verrelli, Lauren          13 EAAC                      NT    1:30.74  
       45.62  1:30.74                                                      
 35 Sooter, Claire            13 CAA                  1:40.65    1:31.94  
       44.47  1:31.94                                                      
 36 Heiner, Brooke            14 York Y                    NT    1:32.35  
       45.38  1:32.35                                                      
 37 Connelly, Jocelyn         13 Aqua Culture              NT    1:35.00  
       46.66  1:35.00                                                      
 38 Meyer, Emily              14 Aqua Culture         1:37.61    1:36.65  
       48.02  1:36.65                                                      
 39 Wan, Catherine            13 FCA                  1:40.50    1:36.67  
 40 Edwards, Kelsie           13 ACWS Swimming             NT    1:37.62  
       49.30  1:37.62                                                      
 41 Bergin, Emily             13 LBA                  1:49.97    1:37.92  
 42 Cantu, Sophie             13 FCA                  1:37.39    1:38.05  
       47.66  1:38.05                                                      
 43 Murray, Megan             13 FCA                  1:45.62    1:43.51  
       49.64  1:43.51                                                      
 44 Anderson, Kayla           14 Aqua Culture         1:53.56    1:45.58  
       52.42  1:45.58                                                      
 45 Rothman, Sophia           13 FCA                       NT    1:46.64  
       51.18  1:46.64                                                      
 46 Reyes-Toidze, Mariam      13 FCA                  1:38.46    1:47.94  
       52.38  1:47.94                                                      
 47 Powell, Lilly             14 Aqua Culture         1:50.55    1:51.19  
 -- Shumaker, Olivia          14 DSC                  1:28.57         DQ  
       42.35       DQ                                                      
 -- Corvaia, Devon            13 PSC                       NT         DQ  
       39.84       DQ                                                      
 
Event 66  Men 13-14 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Brownstead, Matt          14 NLAC                 1:13.35    1:04.46  
       30.32  1:04.46                                                      
  2 Deppen, Jack              14 NPAC                 1:05.14    1:05.94  
       32.08  1:05.94                                                      
  3 Juskalian, Tyler          13 PCAC                 1:07.76    1:06.01  
       32.34  1:06.01                                                      
  4 Distenfeld, Tyler         14 CVAC                 1:09.82    1:06.16  
       32.64  1:06.16                                                      
  5 McBryan, Danny            14 CBST                 1:08.68    1:09.31  
       33.64  1:09.31                                                      
  6 Hoffman, Leif             13 NLAC                 1:09.13    1:09.98  
       34.49  1:09.98                                                      
  7 Meinhold, David           14 UN                        NT    1:11.09  
       34.95  1:11.09                                                      
  8 Spector, Seth             13 CBST                 1:13.56    1:11.87  
       34.65  1:11.87                                                      
  9 Bloom, Reece              14 NLAC                      NT    1:12.70  
       35.82  1:12.70                                                      
 10 Cohen, Ethan              13 FCA                  1:16.48    1:13.35  
       36.01  1:13.35                                                      
 11 Cunningham, Josh          14 RY                   1:14.26    1:13.59  
       35.97  1:13.59                                                      
 12 Gao, Phillip              13 FCA                  1:14.82    1:13.83  
       36.36  1:13.83                                                      
 13 Ramon, Freddy             13 LBA                  1:15.98    1:15.26  
       36.59  1:15.26                                                      
 14 Peiffer, Zachary          14 ACWS Swimming        1:19.02    1:15.48  
       36.65  1:15.48                                                      
 15 King, Dean                14 CBST                      NT    1:16.56  
       37.18  1:16.56                                                      
 16 Cornish, Danny            13 LBA                  1:17.26    1:16.71  
       37.60  1:16.71                                                      
 17 Replogle, Jacob           13 NPAC                 1:22.20    1:17.06  
       36.78  1:17.06                                                      
 18 Hebel, Evan               14 RY                   1:17.64    1:17.30  
       37.18  1:17.30                                                      
 19 Seymour, Jayden           14 RY                   1:16.87    1:17.86  
       37.95  1:17.86                                                      
 20 Ventura, Timmy            13 York Y               1:22.17    1:18.61  
       38.45  1:18.61                                                      
 21 Bullard, Alex             13 FCA                  1:23.78    1:18.79  
       37.70  1:18.79                                                      
 22 Strieb, Sam               14 RY                   1:20.67    1:20.18  
       38.32  1:20.18                                                      
 23 Klein, Scott              13 NPAC                 1:24.03    1:20.42  
       39.39  1:20.42                                                      
 24 Horner, Harry             14 NLAC                 1:28.98    1:23.56  
       41.02  1:23.56                                                      
 25 Roark, Liam               14 DSC                  1:25.53    1:24.31  
       41.26  1:24.31                                                      
 26 Driscoll, Moseley         13 York Y               1:23.19    1:26.01  
       42.97  1:26.01                                                      
 27 MacKilligan, Cameron      14 MARA                 1:33.65    1:27.08  
       42.23  1:27.08                                                      
 28 Kulick, Cody              13 CBST                 1:19.88    1:27.43  
       42.48  1:27.43                                                      
 29 Gleba, Alex               14 York Y               1:34.37    1:27.92  
       42.94  1:27.92                                                      
 30 Surowiec, Nathan          14 Aqua Culture         1:32.86    1:28.75  
       44.60  1:28.75                                                      
 31 Leyzerzon, Alexander      13 CBST                      NT    1:43.55  
       50.11  1:43.55                                                      
 32 Shack, Liam               13 FCA                       NT    1:55.33  
       56.19  1:55.33                                                      
 
Event 67  Women 15 & Over 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lopez-Ona, Marissa        15 PCAC                 2:49.52    2:59.19  
       40.35  1:25.35  2:12.54  2:59.19                                    
  2 Olson, Rachel             15 DSC                  3:05.86    3:00.66  
       42.29  1:28.06  2:15.34  3:00.66                                    
  3 Challis, Jodie            15 NLAC                 3:05.64    3:03.82  
       41.81  1:28.97  2:17.00  3:03.82                                    
  4 Shiroff, Sayde            16 CBST                 3:06.54    3:08.45  
       42.82  1:31.63  2:20.16  3:08.45                                    
  5 Kearns, Abigail           15 CBST                 3:05.28    3:08.50  
       44.29  1:31.35  2:20.75  3:08.50                                    
  6 Wise, Bella               17 York Y                    NT    3:08.97  
       44.34  1:33.47  2:21.72  3:08.97                                    
  7 Iaccarino-Modni, Josephi  15 LBA                  3:13.02    3:11.74  
       44.28  1:32.25  2:22.72  3:11.74                                    
  8 Marston, Araby            15 York Y               3:09.94    3:12.60  
       42.85  1:32.22  2:24.21  3:12.60                                    
  9 Hunt, Katelyn             16 York Y               3:14.48    3:14.54  
       44.41  1:34.15  2:25.18  3:14.54                                    
 10 Volpp, Anna               15 FCA                  3:19.71    3:20.32  
       46.31  1:37.09  2:30.10  3:20.32                                    
 11 Horenstein, Jess          15 FCA                       NT    3:23.92  
       46.04  1:38.71  2:31.73  3:23.92                                    
 12 Walsh, Keely              15 York Y                    NT    3:32.35  
       49.47  1:43.94  2:38.27  3:32.35                                    
 13 Devine, Molly             15 York Y                    NT    3:32.62  
       48.70  1:42.83  2:38.64  3:32.62                                    
 14 Alulis, Rachael           16 KIDS                 3:37.21    3:33.89  
       47.09  1:43.35  2:38.89  3:33.89                                    
 15 Caley, Reese              16 KIDS                 3:33.72    3:36.89  
       48.87  1:43.52  2:40.00  3:36.89                                    
 16 Brannon, Abby             15 Aqua Culture              NT    3:54.01  
       48.34  1:47.47  2:50.06  3:54.01                                    
 
Event 68  Men 15 & Over 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Heasley, Foster           15 NLAC                 2:38.93    2:36.13  
       34.86  1:14.75  1:55.11  2:36.13                                    
  2 Feldman, Brian            17 NLAC                 3:05.75    2:47.92  
       36.76  1:19.92  2:04.50  2:47.92                                    
  3 Montenegro, sam           18 PCAC                 2:48.22    2:48.36  
       38.62  1:21.75  2:05.28  2:48.36                                    
  4 Cassidy, Galen            17 FCA                  2:46.59    2:51.15  
       39.37  1:23.53  2:07.97  2:51.15                                    
  5 Woodman, Nate             19 NLAC                 2:35.77    2:51.30  
       37.86  1:21.24  2:06.11  2:51.30                                    
  6 Thomas, Williams          15 TRI                  3:08.49    2:54.98  
       38.82  1:22.46  2:09.02  2:54.98                                    
  7 Ventura, Stephen          16 York Y               2:56.83    2:56.62  
       41.00  1:26.47  2:11.56  2:56.62                                    
  8 Mandrell, Gage            16 FSSC                 3:17.35    2:56.70  
       38.93  1:24.64  2:11.04  2:56.70                                    
  9 Forstmeier, Peter         17 NLAC                 3:06.81    2:57.37  
       39.44  1:25.13  2:11.92  2:57.37                                    
 10 Sherk, Zach               15 RY                        NT    3:00.36  
       38.34  1:24.59  2:13.66  3:00.36                                    
 11 Fissel, Orval             16 York Y               3:01.30    3:04.01  
       41.25  1:28.38  2:16.11  3:04.01                                    
 12 Sumner, Stuart            16 CBST                 2:49.37    3:04.46  
       41.77  1:28.70  2:16.55  3:04.46                                    
 13 Peters, Matthew           15 York Y               2:52.27    3:05.00  
       40.51  1:27.83  2:17.11  3:05.00                                    
 14 Bing, Eric                15 FCA                       NT    3:26.27  
       45.05  1:38.30  2:32.54  3:26.27                                    
 15 Bierman, Ashton           15 Aqua Culture         3:33.92    3:31.74  
       44.18  1:37.76  2:34.32  3:31.74                                    
 
Event 69  Women 13-14 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kahn, Shelby              14 RY                   2:57.12    2:55.97  
       40.81  1:25.64  2:10.76  2:55.97                                    
  2 Pyott, Olivia             14 FSSC                      NT    2:57.74  
       41.83  1:28.63  2:15.05  2:57.74                                    
  3 Bitting, Kaitlyn          14 RY                   2:58.98    2:59.00  
       41.12  1:26.83  2:12.88  2:59.00                                    
  4 Koehle, Maddy             14 NLAC                 3:14.21    3:02.99  
       40.86  1:28.23  2:14.64  3:02.99                                    
  5 Butera, Bella             13 York Y               3:13.74    3:04.66  
       43.42  1:30.29  2:18.42  3:04.66                                    
  6 Hosking, Sarah            14 KIDS                 3:06.60    3:05.09  
       41.11  1:27.91  2:16.53  3:05.09                                    
  7 Vergara, Viviana          13 CBST                 3:08.08    3:05.57  
       40.70  1:27.91  2:17.06  3:05.57                                    
  8 Lyesnykova, Alina         13 CVAC                 3:01.87    3:06.66  
       40.64  1:29.08  2:17.47  3:06.66                                    
  9 Storm, Hananh             13 PCAC                 2:58.66    3:06.92  
       41.57  1:30.28  2:20.16  3:06.92                                    
 10 Doucette, Megan           14 NLAC                 3:13.21    3:07.33  
       42.59  1:30.14  2:19.66  3:07.33                                    
 11 Mulveny, Leila            14 BRY                  2:44.93Y   3:08.62  
       43.05  1:31.83  2:20.90  3:08.62                                    
 12 Fritz, Madison            14 NPAC                 2:52.73    3:12.01  
       42.18  1:29.76  2:20.68  3:12.01                                    
 13 Daly, Kaelan              14 NPAC                      NT    3:12.51  
       43.95  1:32.59  2:23.23  3:12.51                                    
 14 Gemma, Ava                13 York Y               3:06.11    3:14.58  
       43.80  1:33.73  2:25.15  3:14.58                                    
 15 Vergara, Alexandra        14 CBST                 3:10.63    3:14.89  
       43.84  1:33.89  2:24.92  3:14.89                                    
 16 Vitko, Sophia             14 DSC                  3:20.30    3:17.80  
       44.83  1:35.29  2:26.90  3:17.80                                    
 17 Froman, Emily             13 York Y               3:21.54    3:18.09  
       45.79  1:35.31  2:26.71  3:18.09                                    
 18 DiCamillo, Jordyn         14 CAA                  3:04.26    3:19.21  
       45.29  1:36.05  2:27.80  3:19.21                                    
 19 Haupt, Lily               14 EAAC                 3:09.76    3:22.12  
       45.14  1:37.29  2:30.47  3:22.12                                    
 20 O'Leary, Erin             14 York Y                    NT    3:22.76  
       48.13  1:40.52  2:33.18  3:22.76                                    
 21 Hendrickson, Ava          13 EAAC                      NT    3:23.02  
       48.01  1:39.24  2:32.89  3:23.02                                    
 22 Thomas, Isabella          13 TRI                  3:32.67    3:24.40  
       46.91  1:38.28  2:31.75  3:24.40                                    
 23 Morales, Charlotte        13 FCA                  3:50.85    3:25.73  
       47.99  1:40.08  2:33.41  3:25.73                                    
 24 Hoffman, Natasha          14 NLAC                 3:30.22    3:29.77  
       47.49  1:41.15  2:36.31  3:29.77                                    
 25 Galvin, Tamar             14 FCA                  3:33.36    3:29.96  
       49.16  1:42.81  2:35.97  3:29.96                                    
 26 Burke, Bryana             13 CBST                      NT    3:30.74  
       49.75  1:42.79  2:37.43  3:30.74                                    
 27 Miller, Isabel            13 FSSC                      NT    3:33.22  
       49.13  1:44.72  2:39.16  3:33.22                                    
 28 Heiner, Brooke            14 York Y                    NT    3:36.84  
       50.28  1:46.09  2:42.09  3:36.84                                    
 29 Shumaker, Olivia          14 DSC                  3:41.83    3:43.68  
       51.04  1:47.82  2:47.26  3:43.68                                    
 30 Secord, Jane              13 ACWS Swimming             NT    3:45.92  
       49.41  1:48.48  2:47.45  3:45.92                                    
 31 Solderitch, Lindsay       13 KIDS                      NT    3:47.71  
       49.69  1:47.30  2:47.20  3:47.71                                    
 32 Bergin, Emily             13 LBA                  4:23.92    4:01.54  
       56.07  1:58.30  3:00.67  4:01.54                                    
 33 Reyes-Toidze, Mariam      13 FCA                       NT    4:12.71  
       57.96  2:02.14  3:07.64  4:12.71                                    
 34 Murray, Megan             13 FCA                  4:52.46    4:24.48  
     1:02.01  2:10.19  3:17.53  4:24.48                                    
 35 Rothman, Sophia           13 FCA                       NT    4:42.85  
     1:03.85  2:17.18  3:32.86  4:42.85                                    
 -- Wan, Catherine            13 FCA                  4:11.23         DQ  
       53.36  1:55.61       DQ                                             
 
Event 70  Men 13-14 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Distenfeld, Tyler         14 CVAC                 3:00.81    2:49.91  
       39.28  1:23.11  2:07.38  2:49.91                                    
  2 Haupt, Henry              13 EAAC                 2:55.50    2:55.57  
       40.18  1:26.23  2:10.75  2:55.57                                    
  3 He, Kevin                 14 CBST                 3:04.03    2:59.91  
       40.56  1:26.59  2:14.11  2:59.91                                    
  4 Pant, Dhruv               14 CAA                  3:16.87    3:02.46  
       41.80  1:28.76  2:16.81  3:02.46                                    
  5 Spector, Seth             13 CBST                      NT    3:04.81  
       41.67  1:28.46  2:18.84  3:04.81                                    
  6 King, Dean                14 CBST                      NT    3:04.96  
       42.24  1:30.22  2:19.40  3:04.96                                    
  7 Deppen, Jack              14 NPAC                      NT    3:06.72  
       42.48  1:30.33  2:18.31  3:06.72                                    
  7 Graver, Stephen           13 EAAC                 3:13.38    3:06.72  
       42.19  1:31.20  2:19.56  3:06.72                                    
  9 Thorne, Spencer           13 FCA                  3:14.97    3:10.26  
       43.46  1:31.28  2:20.67  3:10.26                                    
 10 Seymour, Jayden           14 RY                   3:13.82    3:11.33  
       42.61  1:31.22  2:21.41  3:11.33                                    
 11 Ventura, Timmy            13 York Y               3:13.58    3:15.65  
       45.41  1:35.00  2:25.36  3:15.65                                    
 12 Strieb, Sam               14 RY                        NT    3:19.32  
       45.10  1:36.26  2:28.39  3:19.32                                    
 13 Klein, Scott              13 NPAC                      NT    3:27.28  
       47.02  1:41.64  2:34.34  3:27.28                                    
 14 Kovan, Henry              13 UN                   3:27.96    3:27.65  
       48.69  1:41.88  2:36.71  3:27.65                                    
 15 Driscoll, Moseley         13 York Y                    NT    3:37.55  
       49.73  1:45.29  2:43.48  3:37.55                                    
 16 Ernest, Micah             14 Aqua Culture         3:43.61    3:39.00  
       48.26  1:43.96  2:41.90  3:39.00                                    
 17 Leyzerzon, Alexander      13 CBST                 4:00.82    3:41.90  
       50.97  1:47.15  2:45.63  3:41.90                                    
 
Event 71  Women Senior 1500 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Anderson, Maddie          15 FCA                 18:41.66   19:05.46  
       34.48  1:11.86  1:49.75  2:27.37  3:04.90  3:42.78  4:20.61  4:58.58
     5:36.65  6:14.88  6:52.44  7:30.71  8:09.59  8:48.50  9:27.38 10:06.58
    10:44.09 11:22.76 12:00.79 12:40.27 13:17.96 13:56.49 14:34.89 15:13.87
    15:52.99 16:32.14 17:09.48 17:48.89 18:27.38 19:05.46                  
  2 Forsyth, Elisabeth        15 FCA                       NT   19:13.23  
       33.46  1:10.60  1:49.19  2:27.04  3:05.97  3:44.94  4:24.83  5:04.66
     5:43.33  6:21.73  7:00.43  7:39.36  8:18.34  8:57.69  9:36.91 10:15.75
    10:54.77 11:33.83 12:12.96 12:52.31 13:31.25 14:10.20 14:48.88 15:27.76
    16:05.88 16:45.48 17:22.89 18:00.90 18:38.12 19:13.23                  
  3 Westhafer, Elise          14 FSSC                21:34.17   19:55.89  
       35.48  1:13.49  1:51.23  2:30.00  3:08.70  3:47.48  4:26.55  5:06.09
     5:45.78  6:26.08  7:05.64  7:46.11  8:26.08  9:06.54  9:46.65 10:26.88
    11:07.86 11:48.63 12:29.00 13:10.09 13:51.21 14:32.86 15:13.27 15:54.55
    16:34.76 17:16.16 17:56.87 18:37.96 19:18.53 19:55.89                  
  4 Butera, Bella             13 York Y                    NT   20:41.93  
       38.55  1:21.13  2:03.58  2:45.55  3:23.64  4:09.67  4:51.88  5:33.71
     6:09.81  6:56.56  7:36.52  8:20.11  8:59.45  9:43.77 10:25.77 11:07.14
    11:47.56 12:29.95 13:10.92 13:53.33 14:34.34 15:15.97 15:57.67 16:39.49
    17:20.66 18:01.46 18:42.09 19:23.36 19:58.71 20:41.93                  
  5 Raphaely, Kate            17 FCA                       NT   21:11.55  
       35.41  1:16.61  1:58.73  2:41.26  3:23.96  4:07.93  4:50.42  5:33.32
     6:16.21  6:59.31  7:42.30  8:25.92  9:09.53  9:52.77 10:36.16 11:19.29
    12:02.61 12:45.09 13:28.42 14:11.95 14:56.11 15:39.23 16:22.39 17:05.40
    17:48.75 18:31.65 19:12.96 19:52.54 20:32.65 21:11.55                  
  6 Pillar, Claire            12 FCA                       NT   21:12.20  
       36.18  1:16.92  1:59.04  2:41.81  3:23.96  4:06.37  4:49.28  5:32.08
     6:14.86  6:56.99  7:40.55  8:24.23  9:07.41  9:48.84 10:32.29 11:14.18
    11:56.86 12:40.00 13:23.19 14:05.51 14:48.66 15:30.86 16:15.38 16:59.15
    17:43.20 18:25.93 19:09.76 19:51.75 20:34.26 21:12.20                  
  7 Kahn, Ella                13 RY                        NT   21:16.88  
       37.15  1:19.93  2:02.70  2:46.54  3:22.16  4:11.68  4:54.58  5:37.49
     6:20.10  7:03.66  7:47.05  8:29.57  9:12.34  9:55.40 10:38.28 11:21.21
    12:00.34 12:46.24 13:29.06 14:11.07 14:44.23 15:36.43 16:19.49 17:02.60
    17:45.74 18:28.37 19:11.16 19:53.44 20:35.50 21:16.88                  
  8 Cianfrani, Catherine      14 FCA                 21:06.52   21:17.79  
       37.10  1:18.51  2:00.87  2:43.30  3:25.57  4:07.95  4:50.47  5:33.27
     6:16.02  6:58.65  7:41.35  8:24.22  9:06.96  9:50.74 10:33.42 11:16.77
    11:49.82 12:43.05 13:26.26 14:09.43 14:52.04 15:35.50 16:18.91 17:02.35
    17:45.51 18:28.93 19:11.79 19:53.85 20:36.29 21:17.79                  
  9 Watkins, Azlynn           11 PSC                       NT   21:27.95  
       39.12  1:22.21  2:05.97  2:49.10  3:32.91  4:16.52  5:00.32  5:43.26
     6:26.20  7:09.57  7:52.80  8:35.79  9:18.51 10:01.83 10:44.90 11:28.47
    12:11.65 12:54.07 13:37.66 14:21.10 15:04.85 15:48.53 16:32.34 17:15.20
    17:57.95 18:39.66 19:22.69 20:05.91 20:48.43 21:27.95                  
 10 Volpp, Anna               15 FCA                 21:17.39   21:32.43  
       30.49  1:18.77  1:52.46  2:44.26  3:28.07  4:11.17  4:54.69  5:38.82
     6:23.15  7:06.98  7:51.69  8:35.67  9:19.76 10:03.03 10:46.41 11:29.49
    12:13.11 12:56.18 13:39.74 14:23.23 15:07.65 15:51.28 16:35.27 17:19.02
    18:02.86 18:45.14 19:28.41 20:10.46 20:53.21 21:32.43                  
 11 Wilkerson, Sonya          13 FCA                       NT   22:24.02  
       39.41  1:22.98  2:08.04  2:53.24  3:38.82  4:23.36  5:08.29  5:53.41
     6:38.57  7:23.88  8:10.00  8:55.21  9:39.91 10:24.94 11:10.60 11:55.19
    12:41.03 13:26.30 14:11.31 14:56.19 15:41.59 16:26.53 17:11.75 17:57.27
    18:42.72 19:28.03 20:13.38 20:57.96 21:42.51 22:24.02                  
 12 Morales, Charlotte        13 FCA                       NT   22:25.53  
       38.62  1:22.84  2:07.36  2:52.43  3:37.47  4:23.73  5:08.98  5:54.33
     6:39.68  7:25.91  8:11.35  8:56.99  9:41.84 10:26.19 11:10.83 11:56.24
    12:41.32 13:26.49 14:11.89 14:57.06 15:42.19 16:27.76 17:12.77 17:57.49
    18:42.29 19:27.58 20:12.62 20:56.93 21:41.73 22:25.53                  
 13 Alulis, Rachael           16 KIDS                22:24.63   23:20.41  
       37.23  1:21.31  2:07.89  2:54.69  3:43.25  4:29.38  5:16.38  6:04.44
     6:51.21  7:37.10  8:24.46  9:11.81  9:59.47 10:46.66 11:34.51 12:22.11
    13:09.84 13:56.89 14:44.46 15:31.44 16:19.61 17:06.68 17:54.23 18:41.42
    19:28.69 20:15.83 21:03.18 21:50.29 22:36.40 23:20.41                  
 14 Galvin, Tamar             14 FCA                       NT   23:40.14  
       41.36  1:28.15  2:16.13  3:03.17  3:51.33  4:38.73  5:26.82  6:14.39
     7:02.55  7:51.36  8:38.94  9:27.02 10:14.57 11:02.35 11:50.34 12:38.12
    13:25.43 14:13.42 15:00.71 15:49.71 16:37.78 17:25.59 18:13.20 19:01.48
    19:49.21 20:37.00 21:23.52 22:10.75 22:56.66 23:40.14                  
 15 Pesavento, Mia            12 CVAC                      NT   23:53.68  
       40.71  1:28.01  2:16.01  3:04.13  3:51.77  4:40.23  5:27.75  6:18.53
     7:07.28  7:57.70  8:46.52  9:35.85 10:23.34 11:13.63 12:00.15 12:48.41
    13:36.50 14:26.27 15:13.33 16:02.58 16:49.81 17:37.18 18:24.22 19:12.53
    20:00.39 20:46.66 21:32.86 22:15.97 23:08.20 23:53.68                  
 16 Cantu, Sophie             13 FCA                       NT   25:06.86  
       46.18  1:35.73  2:26.58  3:17.77  4:08.37  4:59.40  5:50.43  6:40.83
     7:31.83  8:23.31  9:15.24 10:06.09 10:54.66 11:44.80 12:36.08 13:27.16
    14:19.97 15:12.46 16:04.70 16:57.27 17:48.78 18:39.46 19:30.27 20:20.12
    21:10.03 21:57.89 22:46.79 23:34.84 24:22.20 25:06.86                  
 
Event 72  Men Senior 1500 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Etter, Steven             16 NLAC                17:27.61   17:00.29  
       31.88  1:05.53  1:39.83  2:14.10  2:48.55  3:23.08  3:57.64  4:32.26
     5:06.68  5:41.14  6:15.38  6:49.99  7:24.31  7:58.75  8:33.04  9:06.93
     9:41.10 10:15.28 10:49.23 11:23.57 11:57.72 12:31.86 13:05.90 13:40.20
    14:14.26 14:48.12 15:21.75 15:55.23 16:28.75 17:00.29                  
  2 Forstmeier, Peter         17 NLAC                18:44.48   18:13.89  
       32.67  1:08.45  1:44.95  2:22.10  2:58.96  3:35.45  4:11.60  4:48.52
     5:24.90  6:01.75  6:38.36  7:15.14  7:51.16  8:27.68  9:04.52  9:41.81
    10:17.61 10:54.81 11:30.83 12:07.77 12:44.18 13:21.11 13:57.62 14:34.30
    15:11.58 15:48.63 16:25.19 17:01.18 17:38.43 18:13.89                  
  3 Hoffman, Leif             13 NLAC                18:21.35   18:20.38  
       32.05  1:08.10  1:44.82  2:21.38  2:58.82  3:35.78  4:12.82  4:49.63
     5:26.89  6:03.93  6:40.49  7:16.99  7:54.26  8:31.36  9:08.43  9:46.05
    10:23.44 11:00.67 11:38.58 12:15.98 12:52.44 13:29.43 14:05.59 14:42.62
    15:20.00 15:57.00 16:33.90 17:10.61 17:46.23 18:20.38                  
  4 Gao, Phillip              13 FCA                 19:57.38   18:56.92  
       33.84  1:10.73  1:48.90  2:27.10  3:05.41  3:43.97  4:22.37  5:00.96
     5:39.45  6:17.83  6:56.28  7:34.54  8:05.67  8:51.43  9:29.88 10:07.69
    10:45.95 11:24.03 12:02.27 12:40.46 13:18.88 13:57.21 14:35.18 15:13.17
    15:51.22 16:28.57 17:06.52 17:43.56 18:21.17 18:56.92                  
  5 Distenfeld, Tyler         14 CVAC                      NT   19:09.31  
       33.13  1:11.06  1:49.98  2:29.35  3:08.82  3:48.17  4:27.06  5:05.56
     5:44.66  6:23.59  7:02.70  7:41.79  8:21.00  9:00.71  9:39.70 10:18.95
    10:57.76 11:36.93 12:16.10 12:54.35 13:32.59 14:11.41 14:50.18 15:29.08
    16:07.28 16:46.77 17:24.26 18:00.66 18:37.45 19:09.31                  
  6 Bullard, Alex             13 FCA                 21:28.04   19:18.58  
       32.60  1:10.39  1:49.13  2:27.70  3:06.73  3:45.76  4:24.81  5:03.65
     5:42.99  6:22.28  7:01.35  7:40.89  8:19.76  8:58.48  9:38.08 10:16.97
    10:50.35 11:34.52 12:12.72 12:51.95 13:30.53 14:09.37 14:48.31 15:26.97
    16:06.52 16:45.54 17:24.26 18:02.98 18:41.28 19:18.58                  
  7 Russell, Tanner           16 York Y                    NT   19:46.74  
       34.18  1:12.01  1:50.61  2:29.93  3:09.10  3:48.45  4:27.99  5:06.98
     5:46.37  6:26.04  7:06.24  7:46.65  8:27.31  9:08.50  9:49.51 10:30.18
    11:10.04 11:51.11 12:31.50 13:11.49 13:52.77 14:33.86 15:14.34 15:55.17
    16:34.39 17:14.26 17:53.85 18:32.61 19:11.02 19:46.74                  
  8 Cassidy, Galen            17 FCA                 19:16.69   19:47.15  
       34.76  1:12.89  1:51.53  2:30.60  3:08.57  3:47.86  4:26.51  5:05.91
     5:44.78  6:24.75  7:04.17  7:43.84  8:23.12  9:02.89  9:42.42 10:22.37
    11:02.05 11:42.49 12:22.52 13:03.11 13:43.30 14:24.00 15:04.43 15:45.52
    16:25.85 17:06.40 17:46.79 18:27.78 19:08.07 19:47.15                  
  9 Peterson, Jackson         14 RY                        NT   20:35.88  
       35.71  1:15.70  1:55.32  2:36.10  3:16.73  3:58.63  4:40.36  5:22.94
     6:05.37  6:48.04  7:29.65  8:12.18  8:53.50  9:36.64 10:18.21 11:00.75
    11:42.44 12:25.16 13:06.37 13:48.06 14:29.28 15:10.63 15:51.95 16:33.50
    17:14.91 17:55.98 18:36.01 19:17.09 19:57.52 20:35.88                  
 10 Block, Auden              16 DSC                       NT   20:45.49  
       35.03  1:14.76  1:55.71  2:37.43  3:19.37  4:02.44  4:44.09  5:26.62
     6:08.52  6:50.95  7:33.30  8:15.08  8:57.45  9:40.78 10:22.36 11:04.76
    11:47.54 12:29.86 13:09.72 13:50.84 14:32.12 15:14.97 15:58.32 16:41.34
    17:22.12 18:04.73 18:45.74 19:26.79 20:08.51 20:45.49                  
 11 Cunningham, Josh          14 RY                        NT   20:45.62  
       34.96  1:15.08  1:55.58  2:37.09  3:17.71  4:00.10  4:43.49  5:25.08
     6:07.87  6:49.85  7:32.36  8:14.81  8:57.40  9:40.69 10:22.79 11:04.14
    11:46.64 12:30.35 13:10.59 13:54.77 14:38.82 15:18.97 16:02.09 16:43.09
    17:24.74 18:06.09 18:47.74 19:30.02 20:11.91 20:45.62                  
 12 Zimmerman, Andrew         14 DSC                       NT   20:59.37  
       36.00  1:17.04  1:59.49  2:41.41  3:23.89  4:06.69  4:49.93  5:32.75
     6:15.10  6:58.34  7:41.48  8:23.09  9:05.91  9:48.49 10:30.14 11:13.65
    11:57.10 12:40.23 13:23.49 14:05.39 14:48.66 15:32.52 16:13.84 16:55.06
    17:37.30 18:18.80 19:00.06 19:40.49 20:22.09 20:59.37                  
 13 Thorne, Spencer           13 FCA                       NT   21:14.85  
       35.71  1:16.32  1:58.53  2:41.32  3:24.25  4:07.12  4:49.07  5:32.57
     6:15.13  6:57.34  7:40.49  8:24.06  9:07.07  9:50.01 10:32.77 11:15.40
    11:58.13 12:41.20 13:25.10 14:08.53 14:51.22 15:34.81 16:18.70 17:01.21
    17:43.58 18:25.83 19:08.83 19:51.36 20:33.29 21:14.85                  
 14 Murray, Ethan             11 FCA                       NT   24:46.16  
       39.20  1:26.38  2:14.92  3:02.92  3:51.38  4:41.40  5:31.14  6:21.64
     7:11.93  8:01.19  8:50.99  9:41.27 10:32.37 11:23.32 12:11.49 13:02.13
    13:53.99 14:43.58 15:36.45 16:26.93 17:17.41 18:09.17 18:59.09 19:49.76
    20:38.92 21:29.56 22:20.49 23:09.86 23:46.28 24:46.16                  
 
Event 73  Women 9-10 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Faikish, Maddie           10 NPAC                 2:31.15    2:25.96  
       33.68  1:10.15  1:48.66  2:25.96                                    
  2 Ruszala, Hailey           10 UN                   2:40.57    2:29.27  
       34.32  1:12.58  1:51.67  2:29.27                                    
  3 Potts, Mikayla            10 NPAC                 2:45.98    2:31.50  
       34.76  1:13.52  1:53.34  2:31.50                                    
  4 Gallagher, Rachel         10 UN                   2:22.58Y   2:41.76  
       36.27  1:19.32  2:02.28  2:41.76                                    
  5 Bair, Camryn              10 UN                   2:32.11    2:42.23  
       35.67  1:17.74  1:59.84  2:42.23                                    
  6 Gao, Annie                10 RY                   2:50.06    2:46.99  
       35.33  1:17.65  2:03.15  2:46.99                                    
  7 Oswald, Jamie             10 FCA                  2:51.21    2:52.99  
       37.65  1:23.14  2:09.44  2:52.99                                    
  8 Moore, Chloe              10 York Y                    NT    2:59.30  
       40.37  1:26.94  2:14.23  2:59.30                                    
  9 Snyder, Rebecca           10 York Y               3:15.04    3:05.51  
       39.97  1:27.33  2:16.71  3:05.51                                    
 10 English, Penelope          9 FCA                  3:09.64    3:06.10  
       42.35  1:31.47  2:20.13  3:06.10                                    
 11 Milhomme, Hadley           9 NLAC                      NT    3:07.34  
       44.45  1:33.28  2:21.74  3:07.34                                    
 12 Plank, Cheyenne           10 DSC                  3:18.48    3:08.45  
       44.45  1:33.45  2:22.10  3:08.45                                    
 13 Stankiewicz-Goldsmit, Ol  10 FCA                  3:21.06    3:10.23  
       41.56  1:30.22  2:20.32  3:10.23                                    
 14 Miller, Brianna            9 York Y                    NT    3:12.05  
       41.30  1:31.51  2:24.59  3:12.05                                    
 15 Bradley, Addison          10 LBA                       NT    3:12.30  
       40.66  1:30.62  2:23.40  3:12.30                                    
 16 Parreno, Antonia           9 LBA                       NT    3:13.28  
       42.64  1:32.46  2:24.05  3:13.28                                    
 17 Caley, Brenna             10 KIDS                      NT    3:15.98  
       41.28  1:31.93  2:24.26  3:15.98                                    
 18 Seymour, Mikayla          10 RY                        NT    3:16.14  
       41.75  1:31.64  2:24.18  3:16.14                                    
 19 Bitting, Morgan            9 RY                        NT    3:25.96  
       44.74  1:37.40  2:32.21  3:25.96                                    
 20 McGann, Sarah              8 CAA                       NT    3:27.08  
       44.47  1:37.86  2:32.83  3:27.08                                    
 21 Murphy, Ciara              9 KIDS                      NT    3:28.74  
       47.13  1:42.18  2:39.92  3:28.74                                    
 22 O'Connell, Teagan         10 LBA                       NT    3:35.84  
       44.93  1:40.57  2:40.07  3:35.84                                    
 23 Brown, Anelia              9 FCA                  4:03.32    3:54.80  
       47.74  1:48.35  2:51.90  3:54.80                                    
 24 Miller, Zella              9 DYD                       NT    3:59.65  
       50.07  1:52.42  2:55.12  3:59.65                                    
 25 Shapiro, Gwen             10 FCA                       NT    4:05.00  
       56.64  2:02.96  3:06.76  4:05.00                                    
 26 Reliquet, Mathilde        10 FCA                       NT    4:37.11  
       59.98  2:15.05  3:26.42  4:37.11                                    
 27 Chow, Morgan              10 FCA                       NT    4:38.48  
       57.08  2:09.29  4:38.48                                             
 
Event 74  Men 9-10 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Papanikolaou, Marcus      10 CBST                      NT    2:36.94  
       35.73  1:16.15  1:58.13  2:36.94                                    
  2 Boone, Carter             10 NLAC                      NT    2:41.12  
       35.64  1:16.51  1:59.52  2:41.12                                    
  3 Vitko, Ivan               10 DSC                  2:51.02    2:44.51  
       37.90  1:21.51  2:05.11  2:44.51                                    
  4 Olson, Trevor             10 DSC                  3:00.80    2:52.40  
       39.29  1:23.75  2:09.04  2:52.40                                    
  5 Smith, Cameron            10 FCA                  3:02.32    2:55.05  
       39.94  1:26.50  2:13.49  2:55.05                                    
  6 May, Brady                10 DYD                  2:58.47    2:55.30  
       39.29  1:24.91  2:11.00  2:55.30                                    
  7 McCloskey, Max            10 CBST                      NT    3:03.85  
       38.49  1:25.67  3:03.85                                             
  8 Kohler, Felix             10 FCA                  3:21.12    3:08.04  
       42.09  1:33.25  2:23.34  3:08.04                                    
  9 Bauriedel, Oskar           9 FCA                  3:09.14    3:08.17  
       40.16  1:30.66  2:22.35  3:08.17                                    
 10 Smallwood, Cooper         10 TRI                       NT    3:08.86  
       42.48  1:30.97  2:20.65  3:08.86                                    
 11 Steckel, Heston            9 FCA                       NT    3:13.58  
       44.65  1:37.65  2:28.81  3:13.58                                    
 12 Simpkins, Connor          10 FCA                  3:13.58    3:15.19  
       41.76  1:34.60  2:26.30  3:15.19                                    
 13 Alderson, Spencer         10 HHAA                 2:38.19Y   3:15.97  
       43.36  1:36.36  2:27.95  3:15.97                                    
 14 Graaf, Sam                 9 TRI                       NT    3:29.00  
       43.72  1:37.70  2:36.74  3:29.00                                    
 15 Witmer, Andrew             9 FCA                  3:41.18    3:30.00  
       49.04  1:44.21  2:40.60  3:30.00                                    
 16 Haxton, Aaran             10 FCA                  3:44.12    3:31.18  
       49.77  1:47.30  2:42.21  3:31.18                                    
 17 Burson, Beckett            9 FCA                  3:46.17    3:31.20  
       48.51  1:47.27  2:43.76  3:31.20                                    
 18 Kail, Michael             10 Aqua Culture              NT    3:38.05  
       46.16  1:43.43  2:42.19  3:38.05                                    
 19 Huynh, Tue                 9 FCA                  4:11.73    3:58.75  
       51.98  1:53.44  2:55.72  3:58.75                                    
 20 Stifel, Oliver            10 FCA                       NT    4:17.61  
       57.78  2:02.16  3:12.69  4:17.61                                    
 
Event 75  Women 11-12 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Perot, Liz                12 FSSC                 3:15.31    2:25.49  
       33.43  1:10.88  1:49.34  2:25.49                                    
  2 Stark, Ilene              12 CBST                      NT    2:26.70  
       33.85  1:11.18  1:50.06  2:26.70                                    
  3 Naveen, Annika            12 FCA                  2:29.85    2:27.83  
       33.25  1:11.55  1:50.69  2:27.83                                    
  4 Parker, Hannah            12 HHAA                      NT    2:28.04  
       33.40  1:11.50  1:50.46  2:28.04                                    
  5 Pillar, Claire            12 FCA                  2:33.38    2:28.61  
       33.48  1:12.09  1:51.23  2:28.61                                    
  6 Petrakis, Nyah            12 CBST                 2:31.28    2:30.14  
       34.40  1:12.98  1:52.39  2:30.14                                    
  7 Brandbergh, Ana           12 CBST                 2:32.31    2:30.74  
       34.24  1:12.66  1:52.48  2:30.74                                    
  8 McCool, Kiaha             11 NLAC                      NT    2:32.46  
       34.67  1:14.00  1:53.82  2:32.46                                    
  9 Gao, Emily                12 RY                   2:40.03    2:35.27  
       36.44  1:16.48  1:56.78  2:35.27                                    
 10 May, Tori                 12 DYD                  2:35.68    2:35.58  
       36.25  1:15.98  1:56.79  2:35.58                                    
 11 Koehle, Ally              12 NLAC                 3:01.83    2:35.72  
       35.41  1:15.09  1:56.20  2:35.72                                    
 12 Bozzomo, Sara             12 HHAA                      NT    2:37.21  
       36.30  1:17.58  1:59.44  2:37.21                                    
 13 Stark, Heather            12 CBST                      NT    2:37.98  
       36.42  1:17.58  1:59.84  2:37.98                                    
 14 Tilley, Emma              11 DYD                  2:36.17    2:38.70  
       35.51  1:15.60  1:57.88  2:38.70                                    
 15 Nigrini, Maddy            12 RY                   2:41.37    2:38.84  
       36.10  1:18.05  2:00.36  2:38.84                                    
 16 Ramsey, Lauren            12 RY                   2:43.34    2:39.21  
       35.60  1:16.67  1:58.92  2:39.21                                    
 17 Goodling, Erin            12 CBST                 2:51.17    2:39.63  
       36.42  1:17.05  1:58.96  2:39.63                                    
 18 English, Chloe            11 FCA                  2:53.97    2:40.08  
       35.96  1:17.75  2:00.18  2:40.08                                    
 19 Rozes, Isabel             11 EAAC                 2:46.44    2:40.49  
       35.99  1:17.67  1:59.74  2:40.49                                    
 20 Davidson, Dawn            11 LBA                  2:40.40    2:41.02  
       35.58  1:16.37  1:59.69  2:41.02                                    
 21 Weichseldorfer, Sarah     11 York Y               2:42.65    2:42.72  
       36.71  1:18.55  2:01.50  2:42.72                                    
 22 Behling, Clara            11 FCA                  2:44.22    2:42.87  
       35.91  1:17.81  2:01.26  2:42.87                                    
 23 Fabian, Carol             12 York Y                    NT    2:44.23  
       37.09  1:19.92  2:03.78  2:44.23                                    
 24 Gerhardt, Kylie           11 DSC                       NT    2:45.10  
       38.09  1:20.51  2:03.91  2:45.10                                    
 25 Goetz, Peyton             11 WAP                  2:24.21Y   2:45.81  
       38.31  1:22.44  2:06.71  2:45.81                                    
 26 Lane, Hope                12 FCA                  2:57.78    2:46.12  
       36.80  1:18.35  2:03.45  2:46.12                                    
 27 Green, Olivia             12 KIDS                 2:41.13    2:46.65  
       36.13  1:19.47  2:03.52  2:46.65                                    
 28 Doucette, Kate            11 NLAC                 3:21.57    2:46.89  
       39.21  1:21.66  2:06.37  2:46.89                                    
 29 Cunningham, Maddie        12 RY                   3:00.88    2:50.64  
       39.36  1:24.26  2:10.04  2:50.64                                    
 30 Bond, Valerie             12 PCAC                 2:56.22    2:51.22  
       37.38  1:19.78  2:05.06  2:51.22                                    
 31 Packer, Katelyn           11 NLAC                      NT    2:52.03  
       39.33  1:23.56  2:08.69  2:52.03                                    
 32 Secord, Ann               12 ACWS Swimming        2:54.31    2:53.21  
       37.86  1:23.48  2:10.23  2:53.21                                    
 33 Schweigert, Caroline      11 MARA                      NT    2:53.37  
       39.68  1:25.37  2:11.13  2:53.37                                    
 34 Murphy, Marli-Marie       12 LBA                       NT    2:53.48  
       39.29  1:23.50  2:10.35  2:53.48                                    
 35 Milhomme, Saylor          11 NLAC                 3:35.49    2:54.84  
       42.04  1:27.25  2:12.44  2:54.84                                    
 36 Sullivan, Lauren          11 LBA                       NT    2:54.89  
       39.05  1:23.15  2:10.03  2:54.89                                    
 37 Way, Emily                11 York Y                    NT    2:55.06  
       40.92  1:27.19  2:15.61  2:55.06                                    
 38 Sullivan, Keira           11 LBA                  2:54.32    2:56.38  
       39.99  1:26.90  2:14.05  2:56.38                                    
 39 Miller, McKelden          11 DYD                       NT    2:57.61  
       40.20  1:27.53  2:15.44  2:57.61                                    
 40 Burson, Amaya             11 FCA                  3:03.80    3:02.34  
       39.59  1:26.47  2:15.57  3:02.34                                    
 41 Hillman, Anna             11 CAA                       NT    3:03.12  
       40.62  1:28.36  2:17.59  3:03.12                                    
 42 Easteadt, Nora            12 RY                   2:56.32    3:03.65  
       39.58  1:26.53  2:15.94  3:03.65                                    
 43 Davidson, Andrea          12 KIDS                      NT    3:09.25  
       40.11  1:28.08  2:18.76  3:09.25                                    
 44 Linz, Meghan              12 Aqua Culture              NT    3:11.39  
       43.66  1:33.09  2:23.96  3:11.39                                    
 45 Watson, Georgia           11 Aqua Culture              NT    3:12.86  
       40.86  1:29.79  2:23.20  3:12.86                                    
 46 Murphy, Taegan            11 KIDS                      NT    3:13.86  
       40.93  1:30.85  2:22.25  3:13.86                                    
 47 Huynh, An                 11 FCA                  3:27.66    3:14.10  
       41.17  1:31.98  2:25.18  3:14.10                                    
 48 Collins, Jackie           11 York Y                    NT    3:21.96  
       45.03  1:37.25  2:29.84  3:21.96                                    
 49 Kesler, Ella              11 FCA                  3:22.03    3:22.36  
       43.73  1:36.33  2:29.39  3:22.36                                    
 50 Musselman, Kendra         11 KIDS                      NT    3:28.30  
       45.72  1:39.45  2:33.97  3:28.30                                    
 51 Pasquinelli, Lilli        12 Aqua Culture              NT    3:28.79  
       48.83  1:40.83  2:34.47  3:28.79                                    
 52 Weinberg, Zoe             11 FCA                  3:53.64    3:43.51  
       50.18  1:47.67  3:43.51                                             
 
Event 76  Men 11-12 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Potts, Mason              11 NPAC                 2:26.11    2:16.02  
       30.44  1:05.49  1:42.24  2:16.02                                    
  2 Woodzell, Ryan            12 DYD                  2:24.71    2:21.75  
       32.00  1:08.00  1:45.62  2:21.75                                    
  3 Faikish, Aidan            12 NPAC                 2:26.64    2:23.65  
       31.46  1:07.54  1:45.80  2:23.65                                    
  4 Erdley, Shawn             12 NLAC                 2:44.44    2:28.73  
       34.15  1:12.82  1:51.94  2:28.73                                    
  5 Uhlig, Ty                 12 NLAC                 2:37.04    2:28.75  
       34.09  1:12.98  1:52.16  2:28.75                                    
  6 Souidi, Samir             12 LBA                  2:39.87    2:28.85  
       33.87  1:12.05  1:50.50  2:28.85                                    
  7 Ruszala, Hayden           12 UN                   2:31.01    2:32.40  
       34.32  1:13.46  1:53.63  2:32.40                                    
  8 Almodovar, Jayden         11 MARA                 2:45.17    2:34.69  
       33.38  1:11.76  1:54.14  2:34.69                                    
  9 Thomas, Matthew           12 FCA                  2:49.09    2:35.53  
       34.20  1:14.02  1:55.06  2:35.53                                    
 10 King, Corbin              12 CBST                      NT    2:37.75  
       35.95  1:17.84  2:00.39  2:37.75                                    
 11 Schnapf, Aidan            11 CBST                 2:47.09    2:40.31  
       35.82  1:16.21  1:57.95  2:40.31                                    
 12 Reasons, Kyle             11 RAD                  2:33.25Y   2:46.85  
       36.45  1:20.00  2:04.89  2:46.85                                    
 13 Murray, Ethan             11 FCA                  2:48.56    2:47.08  
       38.22  1:22.62  2:06.69  2:47.08                                    
 14 Briggs, Gavin             12 FCA                  3:13.55    2:48.67  
       38.13  1:21.50  2:05.48  2:48.67                                    
 15 Faikish, Cole             11 NPAC                      NT    2:49.41  
       37.40  1:21.26  2:07.70  2:49.41                                    
 16 Ferroni, Ethan            11 York Y               2:54.87    2:52.26  
       40.16  1:26.64  2:13.49  2:52.26                                    
 17 Thomas, Ian               11 KIDS                      NT    2:53.18  
       39.01  1:23.84  2:09.05  2:53.18                                    
 18 Sanderson, Max            12 UN                   2:54.80    2:53.41  
       39.29  1:23.37  2:09.18  2:53.41                                    
 19 Olin, Jake                11 FCA                  3:05.91    2:53.51  
       39.53  1:25.92  2:12.18  2:53.51                                    
 20 Ladd, Jake                11 KIDS                      NT    2:58.86  
       39.47  1:25.34  2:13.71  2:58.86                                    
 21 George, Kiran             11 FSSC                 2:57.94    3:02.64  
       39.82  1:26.92  2:15.27  3:02.64                                    
 22 Johnson, Coop             12 FCA                  3:19.25    3:05.70  
       41.46  1:30.00  2:19.10  3:05.70                                    
 23 Rice, Alex                12 FCA                  3:07.72    3:08.10  
       41.81  1:31.59  2:20.53  3:08.10                                    
 24 Graaf, Zach               12 TRI                  3:34.52    3:11.08  
       40.59  1:30.12  2:21.89  3:11.08                                    
 25 Barcikowski, Caden        12 Aqua Culture              NT    3:26.68  
       45.39  1:39.02  2:33.56  3:26.68                                    
 26 Smallwood, Carson         11 TRI                       NT    3:52.01  
       52.60  1:54.49  3:52.01                                             
 27 Mindiola, Juan            11 FCA                  3:58.40    3:55.29  
       53.03  1:55.17  2:56.92  3:55.29                                    
 
Event 77  Women 9-10 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Parker, Sarah             10 HHAA                      NT      34.54  
  2 Gao, Annie                10 RY                     37.36      35.12  
  3 Ricciardi, Allyson        10 CBST                   37.04      35.14  
  4 Potts, Mikayla            10 NPAC                   36.66      35.27  
  5 Ernst, Carley             10 DSC                    37.25      38.08  
  6 Gallagher, Rachel         10 UN                     34.10Y     38.51  
  7 Parsia, Alex              10 PVAC                      NT      38.63  
  8 Conner, Alexa             10 LMAC                   34.36Y     39.16  
  9 Ruszala, Hailey           10 UN                     41.35      39.30  
 10 Sawicki, Isabelle         10 CAA                       NT      39.91  
 11 Hahn, Milla                9 PSC                       NT      40.06  
 12 Bair, Camryn              10 UN                     36.80      40.91  
 13 Reasons, Kayla             9 RAD                    34.76Y     41.83  
 14 English, Penelope          9 FCA                    45.31      43.72  
 15 Minchak, Jami             10 LBA                    45.25      44.09  
 16 Blough, Madelyn           10 ACWS Swimming             NT      44.13  
 17 Oswald, Jamie             10 FCA                    40.64      44.43  
 18 McCauley, Caroline        10 FCA                    50.75      44.72  
 19 Deangelis, Stephanie      10 LBA                    45.68      45.14  
 20 Miller, Brianna            9 York Y                    NT      46.25  
 21 Fiander, Lila             10 CBST                      NT      47.38  
 22 Stankiewicz-Goldsmit, Ol  10 FCA                    46.75      47.92  
 23 Parreno, Antonia           9 LBA                    47.96      48.20  
 24 Milhomme, Hadley           9 NLAC                      NT      48.25  
 25 Seymour, Mikayla          10 RY                        NT      50.00  
 26 Caley, Brenna             10 KIDS                   52.93      52.19  
 27 Hickey, Lillian            9 TRI                       NT      52.63  
 28 Snyder, Rebecca           10 York Y                    NT      54.51  
 29 Bitting, Morgan            9 RY                        NT      55.01  
 30 Brown, Anelia              9 FCA                    58.32      57.54  
 31 Plank, Cheyenne           10 DSC                    54.62      57.87  
 32 Roettger, Mia             10 DSC                    58.33      58.52  
 33 Reliquet, Mathilde        10 FCA                  1:02.95    1:00.62  
 34 Chow, Morgan              10 FCA                       NT    1:04.01  
 35 Sciarretta, Natalie        9 CAA                       NT    1:09.38  
 -- Shapiro, Gwen             10 FCA                       NT         DQ  
 
Event 78  Men 9-10 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Papanikolaou, Marcus      10 CBST                      NT      36.00  
  2 Whitney, Colby            10 FCA                    45.28      40.55  
  3 Simpkins, Connor          10 FCA                    47.81      40.74  
  4 Seitz, Joshua              9 ACWS Swimming             NT      41.42  
  5 Miller, Stevy             10 York Y                 54.40      43.20  
  6 McCloskey, Max            10 CBST                      NT      44.39  
  7 Bauriedel, Oskar           9 FCA                    47.30      44.90  
  8 McGrath, Francis          10 CBST                      NT      45.99  
  9 Shapiro, Jason            10 LBA                    50.19      47.30  
 10 Myers, Gage Myers          9 DSC                    54.25      47.86  
 11 Reed, Chase                9 York Y                    NT      49.93  
 12 Graaf, Sam                 9 TRI                       NT      50.07  
 13 Steckel, Heston            9 FCA                    49.08      50.28  
 14 Alderson, Spencer         10 HHAA                      NT      50.70  
 15 Kail, Michael             10 Aqua Culture           55.83      51.91  
 16 Guglielmo, Gerard         10 LBA                    51.72      52.00  
 17 Fisher, Brady             10 FCA                    56.39      56.64  
 18 Burson, Beckett            9 FCA                  1:03.97      58.42  
 19 Van Beurden, Noah         10 CBST                      NT      59.34  
 20 Haxton, Aaran             10 FCA                  1:13.41    1:01.33  
 21 Stifel, Oliver            10 FCA                       NT    1:05.58  
 -- Shade, Ethan               9 FCA                       NT         DQ  
 -- Clary, Aidan               9 TRI                       NT         DQ  
 
Event 79  Women 11-12 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Naveen, Annika            12 FCA                    32.51      32.87  
  2 Fulton, Alexa             12 LCY                    34.31      32.88  
  3 Parker, Hannah            12 HHAA                   28.90Y     33.26  
  4 Ramsey, Lauren            12 RY                     34.50      34.60  
  5 Raser, Emma               11 NPAC                   42.94      35.39  
  6 Paggi, Sofia              11 LBA                    36.30      35.92  
  7 Nigrini, Maddy            12 RY                     36.07      36.22  
  8 Petrakis, Nyah            12 CBST                   35.02      36.32  
  9 Rozes, Isabel             11 EAAC                   37.93      36.51  
 10 Behling, Clara            11 FCA                    38.03      36.72  
 11 Guglielmo, Ava            11 LBA                    38.11      37.11  
 12 Bozzomo, Sara             12 HHAA                      NT      37.22  
 13 Walters, Cali             12 LBA                    37.37      37.94  
 14 Bevivino, Gianna          11 HHAA                   33.14Y     37.95  
 15 Minchak, Kaitlin          12 LBA                    44.22      38.05  
 16 Porto, Luiza              11 LMAC                   33.46Y     38.08  
 17 Cunningham, Maddie        12 RY                     43.41      38.20  
 18 English, Chloe            11 FCA                    40.25      39.03  
 19 Secord, Ann               12 ACWS Swimming          42.58      39.87  
 20 Buehler, Katie            11 CVAC                   45.89      40.23  
 21 May, Tori                 12 DYD                    39.47      40.24  
 22 Moriarty, Margaret        11 LBA                    44.96      40.52  
 23 Suko, Caroline            11 CBST                   41.22      40.57  
 24 Murphy, Marli-Marie       12 LBA                    40.39      41.11  
 25 O'Leary, Anna             11 York Y                 43.80      41.26  
 26 Araiza, Berenice          11 CVAC                   44.17      41.31  
 27 Meade, Ashley             11 LBA                    46.47      41.32  
 28 Miller, McKelden          11 DYD                       NT      41.36  
 29 Huynh, An                 11 FCA                    44.56      41.60  
 30 Goetz, Peyton             11 WAP                    34.78Y     41.78  
 31 Easteadt, Nora            12 RY                     40.54      42.13  
 32 Weichseldorfer, Sarah     11 York Y                 50.29      43.39  
 33 Goyal, Milan              11 FCA                    47.11      44.18  
 34 Burson, Amaya             11 FCA                    46.09      44.43  
 35 Heins, Pyper              11 LMAC                   41.50Y     44.87  
 36 Anderson, Kari            11 DSC                    48.16      46.55  
 37 Palmer, Kaylee            12 LBA                       NT      46.97  
 38 Bond, Valerie             12 PCAC                   48.24      47.94  
 39 Aievoli, Sophia           11 CAA                       NT      49.22  
 40 Roark, Olivia             11 DSC                       NT      55.65  
 41 Weinberg, Zoe             11 FCA                  1:03.21    1:02.65  
 -- Pesavento, Mia            12 CVAC                   48.25         DQ  
 
Event 80  Men 11-12 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Woodzell, Ryan            12 DYD                       NT      33.16  
  2 Potts, Mason              11 NPAC                   34.34      33.41  
  3 Faikish, Aidan            12 NPAC                   35.52      33.71  
  4 Brewer, Owen              12 CVAC                   37.01      33.83  
  5 Thomas, Matthew           12 FCA                    38.18      33.96  
  6 Ruszala, Hayden           12 UN                     36.06      34.24  
  7 Ginter, Lance             12 ACWS Swimming          35.60      34.38  
  8 Almodovar, Jayden         11 MARA                   35.09      34.61  
  9 Stockton, Graham          12 LCY                       NT      34.69  
 10 Zaitsev, Daniel           12 CVAC                   42.77      36.33  
 11 Uhlig, Ty                 12 NLAC                   39.30      36.93  
 12 Grega, Alex               11 York Y                    NT      37.11  
 13 Shapiro, Ryan             11 LBA                    45.31      38.45  
 14 Miller, Kyle              12 York Y                    NT      38.53  
 15 Ferroni, Ethan            11 York Y                 40.39      38.69  
 16 Souidi, Samir             12 LBA                    39.29      39.20  
 17 O'Leary, Michael          11 York Y                 39.04      39.49  
 18 Briggs, Gavin             12 FCA                    44.33      39.84  
 19 Schnapf, Aidan            11 CBST                   40.79      40.94  
 20 Erdley, Shawn             12 NLAC                   59.58      41.29  
 21 Graaf, Zach               12 TRI                       NT      41.98  
 22 Reasons, Kyle             11 RAD                    36.50Y     42.30  
 23 Faikish, Cole             11 NPAC                      NT      44.09  
 24 Murray, Ethan             11 FCA                    42.12      44.12  
 25 Johnson, Coop             12 FCA                    50.16      46.20  
 26 Wright, Tyler             11 York Y                    NT      47.15  
 27 Kramer, Cooper            12 LBA                    58.45      50.88  
 28 Olin, Jake                11 FCA                    49.43      54.55  
 29 Rice, Alex                12 FCA                    52.23      56.29  
 30 Smallwood, Carson         11 TRI                       NT    1:07.00  
 31 Mindiola, Juan            11 FCA                       NT    1:07.63  
 -- Golduber, Ethan           12 LBA                       NT         DQ  
 
Event 81  Women 9-10 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ruszala, Hailey           10 UN                   1:27.26    1:20.84  
       40.02  1:20.84                                                      
  2 Parker, Sarah             10 HHAA                 1:10.37Y   1:20.85  
       39.64  1:20.85                                                      
  3 Conner, Alexa             10 LMAC                 1:13.86    1:23.08  
       39.23  1:23.08                                                      
  4 Potts, Mikayla            10 NPAC                 1:30.03    1:23.87  
       40.99  1:23.87                                                      
  5 Faikish, Maddie           10 NPAC                 1:23.52    1:24.33  
       40.92  1:24.33                                                      
  6 Ricciardi, Allyson        10 CBST                 1:30.67    1:26.67  
       43.56  1:26.67                                                      
  7 Reasons, Kayla             9 RAD                  1:18.26Y   1:29.11  
       42.82  1:29.11                                                      
  8 Gallagher, Rachel         10 UN                   1:18.58Y   1:30.93  
       44.45  1:30.93                                                      
  9 Taylor, Sovannary         10 NEYS                      NT    1:32.02  
       43.22  1:32.02                                                      
 10 Hahn, Milla                9 PSC                       NT    1:32.63  
       44.70  1:32.63                                                      
 11 Stankiewicz-Goldsmit, Ol  10 FCA                  1:40.25    1:33.39  
       45.11  1:33.39                                                      
 12 Ernst, Carley             10 DSC                  1:35.54    1:33.45  
       44.82  1:33.45                                                      
 13 Caley, Brenna             10 KIDS                 1:43.64    1:33.61  
       44.45  1:33.61                                                      
 14 English, Penelope          9 FCA                  1:47.29    1:34.95  
       46.55  1:34.95                                                      
 15 Bishop, Lucy              10 MARA                      NT    1:35.40  
       45.97  1:35.40                                                      
 16 Moore, Chloe              10 York Y                    NT    1:35.47  
 17 Deangelis, Stephanie      10 LBA                  1:51.35    1:35.51  
 18 Oswald, Jamie             10 FCA                  1:35.04    1:36.39  
       47.12  1:36.39                                                      
 19 Bradley, Addison          10 LBA                  1:42.73    1:36.91  
 20 Seymour, Mikayla          10 RY                        NT    1:39.29  
       48.46  1:39.29                                                      
 21 Miller, Brianna            9 York Y                    NT    1:39.92  
       49.38  1:39.92                                                      
 22 Minchak, Jami             10 LBA                  1:44.46    1:40.91  
       49.03  1:40.91                                                      
 23 Milhomme, Hadley           9 NLAC                      NT    1:41.45  
       49.46  1:41.45                                                      
 24 Parreno, Antonia           9 LBA                  1:42.61    1:44.27  
       50.79  1:44.27                                                      
 25 Snyder, Rebecca           10 York Y               1:43.25    1:45.38  
       52.50  1:45.38                                                      
 26 O'Connell, Teagan         10 LBA                  1:50.81    1:47.57  
 27 Plank, Cheyenne           10 DSC                  1:56.81    1:49.08  
       53.81  1:49.08                                                      
 28 Bitting, Morgan            9 RY                        NT    1:50.90  
       52.18  1:50.90                                                      
 29 Coombe, Taylor             9 PSC                       NT    1:52.03  
       52.12  1:52.03                                                      
 30 Murphy, Ciara              9 KIDS                      NT    1:52.16  
       54.77  1:52.16                                                      
 31 Roettger, Mia             10 DSC                  1:56.81    1:53.98  
       55.44  1:53.98                                                      
 32 Brown, Anelia              9 FCA                       NT    1:56.71  
       56.16  1:56.71                                                      
 33 Miller, Zella              9 DYD                       NT    2:02.77  
 34 Shapiro, Gwen             10 FCA                  2:50.72    2:27.01  
     1:09.00  2:27.01                                                      
 35 Chow, Morgan              10 FCA                  2:46.28    2:28.36  
 -- McCauley, Caroline        10 FCA                  1:46.17         DQ  
       51.90       DQ                                                      
 
Event 82  Men 9-10 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Papanikolaou, Marcus      10 CBST                      NT    1:25.64  
       41.05  1:25.64                                                      
  2 Miller, Stevy             10 York Y               1:28.01    1:27.40  
       43.00  1:27.40                                                      
  3 Kohler, Felix             10 FCA                  1:29.87    1:28.24  
       43.01  1:28.24                                                      
  4 Boone, Carter             10 NLAC                      NT    1:29.87  
       43.61  1:29.87                                                      
  5 Smith, Cameron            10 FCA                  1:34.75    1:30.70  
       45.59  1:30.70                                                      
  6 Whitney, Colby            10 FCA                  1:42.21    1:34.07  
       45.60  1:34.07                                                      
  7 Olson, Trevor             10 DSC                       NT    1:34.74  
       45.99  1:34.74                                                      
  8 Bauriedel, Oskar           9 FCA                       NT    1:36.20  
       45.98  1:36.20                                                      
  9 Shapiro, Jason            10 LBA                       NT    1:39.42  
       47.14  1:39.42                                                      
 10 McGrath, Francis          10 CBST                      NT    1:39.51  
       48.65  1:39.51                                                      
 11 Reed, Chase                9 York Y                    NT    1:39.99  
       49.07  1:39.99                                                      
 12 Alderson, Spencer         10 HHAA                 1:23.65Y   1:40.29  
       49.24  1:40.29                                                      
 13 Smallwood, Cooper         10 TRI                  2:13.93    1:43.19  
 14 Witmer, Andrew             9 FCA                  1:57.57    1:44.85  
       50.40  1:44.85                                                      
 15 Suchindra, Ronak          10 LCY                       NT    1:46.66  
       50.74  1:46.66                                                      
 16 Clary, Aidan               9 TRI                       NT    1:50.42  
       53.36  1:50.42                                                      
 17 Myers, Gage Myers          9 DSC                       NT    1:53.92  
 18 Fisher, Brady             10 FCA                       NT    1:54.31  
       56.04  1:54.31                                                      
 19 Burson, Beckett            9 FCA                  2:02.06    1:55.67  
       55.86  1:55.67                                                      
 20 Haxton, Aaran             10 FCA                  2:04.96    1:57.36  
       59.43  1:57.36                                                      
 21 Shade, Ethan               9 FCA                       NT    2:00.43  
 22 Guglielmo, Gerard         10 LBA                  2:02.72    2:04.03  
 23 Stifel, Oliver            10 FCA                       NT    2:10.22  
     1:01.50  2:10.22                                                      
 24 Huynh, Tue                 9 FCA                       NT    2:14.86  
     1:06.44  2:14.86                                                      
 
Event 83  Women 11-12 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Fulton, Alexa             12 LCY                  1:21.59    1:16.93  
       38.80  1:16.93                                                      
  2 Perot, Liz                12 FSSC                 1:29.30    1:17.07  
       38.21  1:17.07                                                      
  3 Stark, Ilene              12 CBST                 1:20.24    1:17.15  
       38.23  1:17.15                                                      
  4 Gao, Emily                12 RY                   1:15.86    1:17.36  
       37.86  1:17.36                                                      
  5 Naveen, Annika            12 FCA                  1:19.78    1:18.41  
       37.61  1:18.41                                                      
  6 Minchak, Kaitlin          12 LBA                  1:19.68    1:19.14  
       37.98  1:19.14                                                      
  7 Fabian, Carol             12 York Y               1:32.04    1:20.38  
  8 Brandbergh, Ana           12 CBST                 1:24.99    1:20.47  
       39.51  1:20.47                                                      
  9 Raser, Emma               11 NPAC                 1:36.10    1:20.52  
       38.88  1:20.52                                                      
 10 Ramsey, Lauren            12 RY                   1:20.06    1:21.10  
       38.90  1:21.10                                                      
 11 May, Tori                 12 DYD                       NT    1:21.33  
       39.53  1:21.33                                                      
 12 McCool, Kiaha             11 NLAC                      NT    1:22.38  
       39.14  1:22.38                                                      
 13 Stark, Heather            12 CBST                 1:23.75    1:23.52  
       40.99  1:23.52                                                      
 14 Pillar, Claire            12 FCA                  1:27.51    1:23.88  
       40.52  1:23.88                                                      
 15 Schweigert, Caroline      11 MARA                 1:36.65    1:24.26  
       41.29  1:24.26                                                      
 16 Porto, Luiza              11 LMAC                      NT    1:24.54  
       40.64  1:24.54                                                      
 17 Tilley, Emma              11 DYD                  1:23.80    1:25.00  
       40.70  1:25.00                                                      
 18 Goodling, Erin            12 CBST                 1:31.14    1:25.01  
       41.31  1:25.01                                                      
 19 Green, Olivia             12 KIDS                 1:28.71    1:25.29  
       41.18  1:25.29                                                      
 20 Guglielmo, Ava            11 LBA                  1:25.79    1:25.44  
       41.88  1:25.44                                                      
 21 Rozes, Isabel             11 EAAC                 1:26.93    1:26.13  
       41.45  1:26.13                                                      
 22 Davidson, Dawn            11 LBA                  1:31.70    1:26.47  
       41.83  1:26.47                                                      
 23 Goetz, Peyton             11 WAP                  1:13.69Y   1:26.49  
       41.93  1:26.49                                                      
 24 Wolfe, Ella               11 MARA                 1:33.73    1:26.55  
 25 Paggi, Sofia              11 LBA                  1:48.60    1:27.36  
       42.75  1:27.36                                                      
 26 English, Chloe            11 FCA                  1:32.60    1:28.06  
       42.51  1:28.06                                                      
 26 Harberson, Sophie         11 DSC                  1:30.39    1:28.06  
       43.63  1:28.06                                                      
 28 Lane, Hope                12 FCA                  1:33.50    1:28.51  
       42.46  1:28.51                                                      
 29 Sullivan, Keira           11 LBA                  1:27.57    1:28.72  
       43.68  1:28.72                                                      
 30 Suko, Caroline            11 CBST                 1:30.26    1:28.79  
       44.04  1:28.79                                                      
 31 Davidson, Andrea          12 KIDS                 1:38.84    1:28.88  
       43.42  1:28.88                                                      
 32 Gerhardt, Kylie           11 DSC                       NT    1:29.18  
       42.99  1:29.18                                                      
 33 Meade, Ashley             11 LBA                  1:32.92    1:29.45  
       45.30  1:29.45                                                      
 34 Sullivan, Lauren          11 LBA                  1:29.09    1:29.69  
       44.29  1:29.69                                                      
 35 Koehle, Ally              12 NLAC                 1:37.76    1:30.72  
       43.60  1:30.72                                                      
 36 Walters, Cali             12 LBA                  1:34.86    1:30.85  
       44.08  1:30.85                                                      
 37 Varlaro, Mikayla          11 HHAA                      NT    1:31.19  
       43.44  1:31.19                                                      
 38 Packer, Katelyn           11 NLAC                      NT    1:31.31  
       44.42  1:31.31                                                      
 39 Secord, Ann               12 ACWS Swimming        1:30.76    1:31.61  
       44.40  1:31.61                                                      
 40 Murphy, Taegan            11 KIDS                 1:49.71    1:31.78  
       44.20  1:31.78                                                      
 41 Cunningham, Maddie        12 RY                   1:35.72    1:32.05  
       45.01  1:32.05                                                      
 42 Moriarty, Margaret        11 LBA                  1:35.94    1:32.78  
       43.91  1:32.78                                                      
 43 Buehler, Katie            11 CVAC                 1:41.16    1:33.89  
       45.10  1:33.89                                                      
 44 Bond, Valerie             12 PCAC                 1:29.87    1:34.02  
       45.84  1:34.02                                                      
 45 Milhomme, Saylor          11 NLAC                 2:19.28    1:34.62  
       46.37  1:34.62                                                      
 46 Werther, Elizabeth        11 LBA                       NT    1:34.83  
       45.52  1:34.83                                                      
 47 Way, Emily                11 York Y                    NT    1:35.14  
       48.59  1:35.14                                                      
 48 Weichseldorfer, Sarah     11 York Y               1:41.29    1:35.26  
       46.73  1:35.26                                                      
 49 Araiza, Berenice          11 CVAC                      NT    1:35.94  
       47.11  1:35.94                                                      
 50 Doucette, Kate            11 NLAC                 1:50.73    1:36.42  
       47.76  1:36.42                                                      
 51 Heins, Pyper              11 LMAC                 1:31.07Y   1:38.69  
       47.81  1:38.69                                                      
 52 Murphy, Marli-Marie       12 LBA                  1:33.85    1:38.97  
 53 Goyal, Milan              11 FCA                  1:46.18    1:39.23  
       49.07  1:39.23                                                      
 54 O'Leary, Anna             11 York Y                    NT    1:40.77  
       50.21  1:40.77                                                      
 55 Linz, Meghan              12 Aqua Culture         1:47.75    1:41.36  
 56 Hillman, Anna             11 CAA                       NT    1:41.45  
       49.10  1:41.45                                                      
 57 Pasquinelli, Lilli        12 Aqua Culture              NT    1:42.06  
       50.46  1:42.06                                                      
 58 Collins, Jackie           11 York Y                    NT    1:43.62  
       50.52  1:43.62                                                      
 59 Miller, McKelden          11 DYD                       NT    1:43.79  
       50.59  1:43.79                                                      
 60 Kesler, Ella              11 FCA                  1:43.84    1:44.60  
       49.56  1:44.60                                                      
 61 Musselman, Kendra         11 KIDS                      NT    1:44.85  
       51.26  1:44.85                                                      
 62 Watson, Georgia           11 Aqua Culture              NT    1:46.12  
       52.25  1:46.12                                                      
 63 Weinberg, Zoe             11 FCA                  2:10.39    1:57.92  
       57.30  1:57.92                                                      
 
Event 84  Men 11-12 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Potts, Mason              11 NPAC                 1:19.81    1:12.73  
       34.67  1:12.73                                                      
  2 Uhlig, Ty                 12 NLAC                 1:19.78    1:16.65  
       37.54  1:16.65                                                      
  3 Souidi, Samir             12 LBA                  1:20.81    1:17.28  
       37.88  1:17.28                                                      
  4 King, Corbin              12 CBST                      NT    1:20.87  
       39.18  1:20.87                                                      
  5 Ginter, Lance             12 ACWS Swimming        1:28.55    1:21.05  
       40.04  1:21.05                                                      
  6 Brewer, Owen              12 CVAC                 1:24.29    1:21.90  
       39.96  1:21.90                                                      
  6 Woodzell, Ryan            12 DYD                  1:23.90    1:21.90  
       38.93  1:21.90                                                      
  8 Miller, Kyle              12 York Y               1:25.14    1:22.71  
       40.19  1:22.71                                                      
  9 Schnapf, Aidan            11 CBST                 1:27.19    1:24.29  
       40.53  1:24.29                                                      
 10 Grega, Alex               11 York Y               1:27.42    1:24.77  
 11 Ferroni, Ethan            11 York Y               1:30.51    1:25.39  
       43.23  1:25.39                                                      
 12 Faikish, Cole             11 NPAC                 1:34.43    1:25.93  
       42.38  1:25.93                                                      
 13 Thomas, Ian               11 KIDS                      NT    1:26.15  
       41.63  1:26.15                                                      
 14 Ruszala, Hayden           12 UN                   1:29.90    1:26.79  
       42.50  1:26.79                                                      
 15 Zaitsev, Daniel           12 CVAC                 1:33.37    1:27.01  
       43.33  1:27.01                                                      
 16 Thomas, Matthew           12 FCA                  1:35.36    1:27.48  
       41.85  1:27.48                                                      
 17 Erdley, Shawn             12 NLAC                 1:31.28    1:29.01  
       41.48  1:29.01                                                      
 18 Briggs, Gavin             12 FCA                  1:42.59    1:33.56  
       46.00  1:33.56                                                      
 19 Golduber, Ethan           12 LBA                  1:36.27    1:33.96  
       44.50  1:33.96                                                      
 20 Sanderson, Max            12 UN                   1:37.39    1:36.82  
       48.13  1:36.82                                                      
 21 George, Kiran             11 FSSC                 1:37.38    1:37.10  
       47.13  1:37.10                                                      
 22 Wright, Tyler             11 York Y               1:36.68    1:37.35  
       48.29  1:37.35                                                      
 23 Ladd, Jake                11 KIDS                 1:43.09    1:37.55  
       49.17  1:37.55                                                      
 24 Kramer, Cooper            12 LBA                  1:41.09    1:38.07  
       47.69  1:38.07                                                      
 25 O'Leary, Michael          11 York Y                    NT    1:39.04  
 26 Shapiro, Ryan             11 LBA                       NT    1:39.20  
       48.18  1:39.20                                                      
 27 Johnson, Coop             12 FCA                  1:52.27    1:40.76  
       49.18  1:40.76                                                      
 28 Mindiola, Juan            11 FCA                  2:01.76    1:57.44  
       58.48  1:57.44                                                      
 
Event 85  Women 9-10 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Parker, Sarah             10 HHAA                   27.77Y     31.83  
  2 Faikish, Maddie           10 NPAC                   32.05      31.85  
  3 Ruszala, Hailey           10 UN                     32.59      32.05  
  4 Ernst, Carley             10 DSC                    32.38      32.24  
  5 Potts, Mikayla            10 NPAC                   35.00      32.70  
  6 Ricciardi, Allyson        10 CBST                   34.52      32.92  
  7 Gao, Annie                10 RY                     33.01      32.97  
  8 Gallagher, Rachel         10 UN                     30.57Y     33.49  
  9 Bair, Camryn              10 UN                     32.43      34.22  
 10 Sawicki, Isabelle         10 CAA                       NT      34.95  
 11 Taylor, Sovannary         10 NEYS                      NT      35.64  
 12 Reasons, Kayla             9 RAD                    31.31Y     36.33  
 13 Hahn, Milla                9 PSC                       NT      36.58  
 14 Bishop, Lucy              10 MARA                      NT      36.83  
 15 Blough, Madelyn           10 ACWS Swimming             NT      38.06  
 16 Moore, Chloe              10 York Y                    NT      38.39  
 17 McCauley, Caroline        10 FCA                    37.39      38.61  
 18 Miller, Brianna            9 York Y                    NT      38.83  
 19 English, Penelope          9 FCA                    39.04      38.89  
 20 Stankiewicz-Goldsmit, Ol  10 FCA                    40.44      39.07  
 21 Snyder, Rebecca           10 York Y                 41.67      39.10  
 22 Deangelis, Stephanie      10 LBA                    38.90      39.33  
 23 Hickey, Lillian            9 TRI                       NT      39.38  
 24 Milhomme, Hadley           9 NLAC                   45.97      39.48  
 25 McGann, Sarah              8 CAA                       NT      39.93  
 26 Minchak, Jami             10 LBA                    47.96      40.25  
 27 Fiander, Lila             10 CBST                      NT      40.64  
 28 Seymour, Mikayla          10 RY                        NT      41.24  
 29 Caley, Brenna             10 KIDS                   45.31      41.27  
 30 Parreno, Antonia           9 LBA                    39.94      41.41  
 31 Strieb, Sydney             9 RY                     40.24      41.70  
 32 O'Connell, Teagan         10 LBA                    43.40      43.58  
 33 Shapiro, Gwen             10 FCA                    53.88      46.96  
 34 Roettger, Mia             10 DSC                    46.46      47.51  
 35 Miller, Zella              9 DYD                       NT      47.87  
 36 Brown, Anelia              9 FCA                    49.57      48.01  
 37 Sciarretta, Natalie        9 CAA                       NT      53.75  
 38 Primus, Claudia           10 DSC                    55.29      53.76  
 39 Reliquet, Mathilde        10 FCA                  1:00.56      55.16  
 40 Chow, Morgan              10 FCA                  1:14.16      57.37  
 
Event 86  Men 9-10 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Papanikolaou, Marcus      10 CBST                      NT      32.25  
  2 Boone, Carter             10 NLAC                      NT      33.70  
  3 Vitko, Ivan               10 DSC                    35.45      34.19  
  4 Simpkins, Connor          10 FCA                    38.14      36.34  
  5 Smith, Cameron            10 FCA                    45.21      37.08  
  6 Whitney, Colby            10 FCA                    38.25      37.32  
  7 Miller, Stevy             10 York Y                 39.59      37.59  
  8 May, Brady                10 DYD                       NT      37.79  
  9 Bauriedel, Oskar           9 FCA                       NT      38.08  
 10 Olson, Trevor             10 DSC                    38.87      38.15  
 11 Seitz, Joshua              9 ACWS Swimming             NT      38.45  
 12 Alderson, Spencer         10 HHAA                   31.80Y     38.82  
 13 Kohler, Felix             10 FCA                    39.78      39.33  
 14 Reed, Chase                9 York Y                    NT      39.61  
 15 McGrath, Francis          10 CBST                      NT      40.07  
 16 McCloskey, Max            10 CBST                      NT      40.47  
 17 Ricciardi, James           9 CBST                      NT      40.61  
 18 Smallwood, Cooper         10 TRI                    50.41      40.78  
 19 Graaf, Sam                 9 TRI                       NT      40.99  
 20 Shapiro, Jason            10 LBA                    39.51      42.14  
 20 Clary, Aidan               9 TRI                       NT      42.14  
 22 Kail, Michael             10 Aqua Culture           40.17      42.78  
 23 Steckel, Heston            9 FCA                    40.84      42.83  
 24 Witmer, Andrew             9 FCA                    42.20      44.15  
 25 Suchindra, Ronak          10 LCY                    46.76      44.22  
 26 Fisher, Brady             10 FCA                    45.56      44.24  
 27 Van Beurden, Noah         10 CBST                      NT      44.57  
 28 Burson, Beckett            9 FCA                       NT      44.85  
 29 Guglielmo, Gerard         10 LBA                    47.52      46.69  
 30 Stifel, Oliver            10 FCA                       NT      47.07  
 31 Huynh, Tue                 9 FCA                    50.59      49.15  
 32 Shade, Ethan               9 FCA                       NT      50.38  
 
Event 87  Women 11-12 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Fulton, Alexa             12 LCY                    32.18      30.20  
  2 Naveen, Annika            12 FCA                    31.18      30.66  
  3 Parker, Hannah            12 HHAA                      NT      30.96  
  4 Gao, Emily                12 RY                     31.40      32.14  
  5 Brandbergh, Ana           12 CBST                   32.69      32.35  
  6 Stark, Heather            12 CBST                   33.79      32.61  
  7 McCool, Kiaha             11 NLAC                      NT      32.62  
  8 Raser, Emma               11 NPAC                   34.01      32.69  
  9 Bozzomo, Sara             12 HHAA                      NT      32.70  
 10 Fabian, Carol             12 York Y                 35.83      32.81  
 11 Ramsey, Lauren            12 RY                     32.20      32.83  
 12 May, Tori                 12 DYD                    32.32      32.92  
 13 Nigrini, Maddy            12 RY                        NT      32.99  
 14 Petrakis, Nyah            12 CBST                   33.96      33.06  
 15 Pesavento, Mia            12 CVAC                   39.94      33.10  
 16 Rozes, Isabel             11 EAAC                   35.72      33.60  
 17 Bevivino, Gianna          11 HHAA                   28.93Y     33.79  
 18 Minchak, Kaitlin          12 LBA                    34.27      33.88  
 19 Behling, Clara            11 FCA                    34.57      33.93  
 20 Lane, Hope                12 FCA                    35.69      33.98  
 21 Goetz, Peyton             11 WAP                    29.10Y     34.06  
 22 Wolfe, Ella               11 MARA                   36.88      34.10  
 23 Walters, Cali             12 LBA                    34.19      34.31  
 24 Way, Emily                11 York Y                    NT      34.33  
 25 English, Chloe            11 FCA                    36.20      34.64  
 26 Paggi, Sofia              11 LBA                    34.75      34.80  
 27 Porto, Luiza              11 LMAC                   30.68Y     34.81  
 28 Cunningham, Maddie        12 RY                     35.20      34.85  
 29 Werther, Elizabeth        11 LBA                    41.30      34.91  
 30 Tilley, Emma              11 DYD                       NT      34.96  
 31 Buehler, Katie            11 CVAC                   38.74      34.99  
 32 Milhomme, Saylor          11 NLAC                   41.18      35.14  
 33 Koehle, Ally              12 NLAC                   39.91      35.27  
 34 Guglielmo, Ava            11 LBA                    35.61      35.38  
 35 Easteadt, Nora            12 RY                     35.26      35.95  
 36 Weichseldorfer, Sarah     11 York Y                 35.99      35.96  
 37 Bond, Valerie             12 PCAC                   37.25      36.07  
 38 Murphy, Marli-Marie       12 LBA                    35.42      36.18  
 39 Meade, Ashley             11 LBA                    37.28      36.29  
 40 Suko, Caroline            11 CBST                   36.69      36.40  
 41 Doucette, Kate            11 NLAC                   41.60      36.49  
 42 Hillman, Anna             11 CAA                       NT      36.65  
 43 Miller, McKelden          11 DYD                       NT      36.67  
 44 Araiza, Berenice          11 CVAC                      NT      36.68  
 45 Packer, Katelyn           11 NLAC                      NT      36.93  
 46 Burson, Amaya             11 FCA                    37.20      37.00  
 47 Secord, Ann               12 ACWS Swimming          37.19      37.02  
 48 Sullivan, Keira           11 LBA                    35.79      37.06  
 49 Sullivan, Lauren          11 LBA                    37.70      37.54  
 50 Heins, Pyper              11 LMAC                   35.12Y     37.63  
 51 O'Leary, Anna             11 York Y                 40.12      37.66  
 52 Moriarty, Margaret        11 LBA                    39.25      37.83  
 53 Varlaro, Mikayla          11 HHAA                      NT      37.90  
 54 Goyal, Milan              11 FCA                    38.55      37.97  
 55 Palmer, Kaylee            12 LBA                       NT      38.37  
 56 Huynh, An                 11 FCA                    39.63      38.42  
 57 Anderson, Kari            11 DSC                    42.26      39.70  
 58 Davidson, Andrea          12 KIDS                   45.84      39.87  
 59 Aievoli, Sophia           11 CAA                       NT      41.83  
 60 Collins, Jackie           11 York Y                    NT      42.52  
 61 Kesler, Ella              11 FCA                       NT      42.86  
 62 Roark, Olivia             11 DSC                    42.36      43.17  
 63 Weinberg, Zoe             11 FCA                    54.00      47.59  
 
Event 88  Men 11-12 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Potts, Mason              11 NPAC                   31.10      29.41  
  2 Faikish, Aidan            12 NPAC                   30.19      30.27  
  3 Woodzell, Ryan            12 DYD                    30.74      30.42  
  4 Uhlig, Ty                 12 NLAC                   33.76      31.04  
  5 Ginter, Lance             12 ACWS Swimming          32.84      31.33  
  6 Thomas, Matthew           12 FCA                    34.25      31.79  
  7 Almodovar, Jayden         11 MARA                   33.71      31.85  
  8 Brewer, Owen              12 CVAC                   33.65      32.13  
  9 Miller, Kyle              12 York Y                 33.01      32.66  
 10 King, Corbin              12 CBST                      NT      32.83  
 11 Stockton, Graham          12 LCY                       NT      33.25  
 12 Souidi, Samir             12 LBA                    33.06      33.29  
 13 Grega, Alex               11 York Y                 35.82      34.28  
 14 Reasons, Kyle             11 RAD                    30.22Y     34.31  
 15 Faikish, Cole             11 NPAC                      NT      34.71  
 16 Olin, Jake                11 FCA                    36.14      34.81  
 17 Schnapf, Aidan            11 CBST                   35.25      35.08  
 18 Ferroni, Ethan            11 York Y                 35.62      35.10  
 19 Murray, Ethan             11 FCA                    36.18      35.12  
 20 Shapiro, Ryan             11 LBA                    36.04      35.32  
 21 Briggs, Gavin             12 FCA                    38.31      35.44  
 22 Zaitsev, Daniel           12 CVAC                   36.84      35.46  
 23 Sanderson, Max            12 UN                     37.00      37.46  
 24 George, Kiran             11 FSSC                   39.12      38.03  
 25 Graaf, Zach               12 TRI                    41.78      38.10  
 26 Rice, Alex                12 FCA                    41.14      38.43  
 27 O'Leary, Michael          11 York Y                 38.75      39.00  
 28 Wright, Tyler             11 York Y                 38.83      39.69  
 29 Kramer, Cooper            12 LBA                    39.37      39.72  
 30 Barcikowski, Caden        12 Aqua Culture           42.31      40.05  
 31 Bradley, Jake             12 LBA                    41.34      40.10  
 32 Golduber, Ethan           12 LBA                       NT      40.69  
 33 Smallwood, Carson         11 TRI                    55.00      46.90  
 34 Mindiola, Juan            11 FCA                    47.29      47.24  
 
Event 89  Women 9-10 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gao, Annie                10 RY                   1:36.54    1:27.48  
       42.66  1:27.48                                                      
  2 Bair, Camryn              10 UN                   1:37.43    1:37.77  
       46.61  1:37.77                                                      
  3 Faikish, Maddie           10 NPAC                 1:49.09    1:42.01  
       48.33  1:42.01                                                      
  4 Parsia, Alex              10 PVAC                      NT    1:43.33  
       49.87  1:43.33                                                      
  5 Reasons, Kayla             9 RAD                  1:29.46Y   1:44.84  
       49.13  1:44.84                                                      
  6 Bradley, Addison          10 LBA                  1:49.37    1:45.66  
       50.94  1:45.66                                                      
  7 Oswald, Jamie             10 FCA                  1:48.81    1:47.29  
       50.95  1:47.29                                                      
  8 Ernst, Carley             10 DSC                  1:53.30    1:48.10  
       51.01  1:48.10                                                      
  9 Deangelis, Stephanie      10 LBA                  1:50.28    1:49.82  
       51.88  1:49.82                                                      
 10 McCauley, Caroline        10 FCA                  1:54.81    1:55.40  
       54.54  1:55.40                                                      
 11 Moore, Chloe              10 York Y                    NT    1:56.37  
       55.68  1:56.37                                                      
 12 Hickey, Lillian            9 TRI                       NT    1:58.19  
       56.92  1:58.19                                                      
 13 Plank, Cheyenne           10 DSC                  2:22.48    2:02.18  
       58.52  2:02.18                                                      
 14 Fiander, Lila             10 CBST                      NT    2:02.28  
       58.67  2:02.28                                                      
 15 Coombe, Taylor             9 PSC                       NT    2:04.68  
       58.78  2:04.68                                                      
 16 Bitting, Morgan            9 RY                        NT    2:04.97  
       58.90  2:04.97                                                      
 17 O'Connell, Teagan         10 LBA                  2:09.56    2:05.13  
 18 Minchak, Jami             10 LBA                  2:02.22    2:06.74  
     1:00.80  2:06.74                                                      
 19 Primus, Claudia           10 DSC                  2:09.17    2:07.32  
     1:02.24  2:07.32                                                      
 20 Miller, Zella              9 DYD                       NT    2:07.57  
     1:00.98  2:07.57                                                      
 21 Reliquet, Mathilde        10 FCA                  2:19.90    2:10.50  
     1:03.09  2:10.50                                                      
 22 Strieb, Sydney             9 RY                        NT    2:13.58  
     1:05.18  2:13.58                                                      
 23 Murphy, Ciara              9 KIDS                      NT    2:31.51  
     1:11.05  2:31.51                                                      
 
Event 90  Men 9-10 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Vitko, Ivan               10 DSC                  1:49.29    1:46.54  
       50.47  1:46.54                                                      
  2 May, Brady                10 DYD                  1:47.74    1:48.64  
       51.76  1:48.64                                                      
  3 Kohler, Felix             10 FCA                  1:54.80    1:48.87  
       51.84  1:48.87                                                      
  4 Miller, Stevy             10 York Y               1:50.56    1:49.14  
       53.12  1:49.14                                                      
  5 Simpkins, Connor          10 FCA                  1:50.60    1:50.10  
       52.11  1:50.10                                                      
  6 Whitney, Colby            10 FCA                  1:54.67    1:52.07  
       54.45  1:52.07                                                      
  7 McCloskey, Max            10 CBST                      NT    1:58.05  
       57.39  1:58.05                                                      
  8 McGrath, Francis          10 CBST                      NT    1:59.47  
       56.58  1:59.47                                                      
  9 Smith, Cameron            10 FCA                  2:04.72    2:00.17  
       58.50  2:00.17                                                      
 10 Boone, Carter             10 NLAC                      NT    2:00.64  
       57.99  2:00.64                                                      
 11 Graaf, Sam                 9 TRI                       NT    2:07.21  
       59.20  2:07.21                                                      
 12 Smallwood, Cooper         10 TRI                  2:32.17    2:07.89  
     1:03.26  2:07.89                                                      
 13 Haxton, Aaran             10 FCA                  2:06.80    2:09.37  
       59.16  2:09.37                                                      
 14 Steckel, Heston            9 FCA                  2:11.80    2:10.09  
     1:02.03  2:10.09                                                      
 15 Myers, Gage Myers          9 DSC                  2:15.39    2:10.76  
     1:04.98  2:10.76                                                      
 16 Fisher, Brady             10 FCA                  2:14.06    2:15.95  
     1:05.79  2:15.95                                                      
 17 Witmer, Andrew             9 FCA                       NT    2:18.23  
     1:06.59  2:18.23                                                      
 18 Huynh, Tue                 9 FCA                  2:20.84    2:19.19  
     1:07.55  2:19.19                                                      
 19 Guglielmo, Gerard         10 LBA                  2:38.75    2:35.80  
     1:15.59  2:35.80                                                      
 20 Van Beurden, Noah         10 CBST                      NT    2:37.19  
     1:13.31  2:37.19                                                      
 21 Shade, Ethan               9 FCA                       NT    2:48.43  
     1:17.85  2:48.43                                                      
 
Event 91  Women 11-12 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Stark, Ilene              12 CBST                 1:23.84    1:23.88  
       40.02  1:23.88                                                      
  2 Petrakis, Nyah            12 CBST                 1:23.32    1:25.95  
       40.56  1:25.95                                                      
  3 Perot, Liz                12 FSSC                 1:39.68    1:27.56  
       42.06  1:27.56                                                      
  4 Goodling, Erin            12 CBST                 1:36.05    1:27.60  
       41.45  1:27.60                                                      
  5 Gao, Emily                12 RY                   1:28.76    1:27.78  
       41.10  1:27.78                                                      
  6 Behling, Clara            11 FCA                  1:35.05    1:30.20  
       42.20  1:30.20                                                      
  7 Raser, Emma               11 NPAC                 1:37.54    1:30.32  
       42.22  1:30.32                                                      
  8 Pillar, Claire            12 FCA                  1:29.31    1:31.44  
       42.84  1:31.44                                                      
  9 Nigrini, Maddy            12 RY                   1:32.64    1:32.90  
       44.66  1:32.90                                                      
 10 Minchak, Kaitlin          12 LBA                  1:38.08    1:35.12  
       44.00  1:35.12                                                      
 11 Bevivino, Gianna          11 HHAA                      NT    1:35.97  
       46.85  1:35.97                                                      
 12 Davidson, Dawn            11 LBA                  1:34.99    1:36.82  
       45.44  1:36.82                                                      
 13 Brandbergh, Ana           12 CBST                 1:37.68    1:36.91  
       46.10  1:36.91                                                      
 14 Koehle, Ally              12 NLAC                 1:52.16    1:38.33  
       47.78  1:38.33                                                      
 15 Meade, Ashley             11 LBA                  1:40.90    1:39.45  
       48.98  1:39.45                                                      
 16 Walters, Cali             12 LBA                  1:42.39    1:39.67  
       46.55  1:39.67                                                      
 17 Green, Olivia             12 KIDS                 1:47.78    1:40.05  
       46.48  1:40.05                                                      
 18 Suko, Caroline            11 CBST                 1:40.39    1:40.28  
       48.02  1:40.28                                                      
 19 Burson, Amaya             11 FCA                  1:39.11    1:40.86  
       48.36  1:40.86                                                      
 20 Harberson, Sophie         11 DSC                  1:41.36    1:41.86  
       47.38  1:41.86                                                      
 21 Araiza, Berenice          11 CVAC                 1:53.56    1:42.90  
       48.97  1:42.90                                                      
 22 Fabian, Carol             12 York Y               1:52.78    1:42.91  
       49.91  1:42.91                                                      
 23 Wolfe, Ella               11 MARA                      NT    1:43.02  
       47.96  1:43.02                                                      
 24 Milhomme, Saylor          11 NLAC                 1:58.00    1:43.93  
       51.72  1:43.93                                                      
 25 Werther, Elizabeth        11 LBA                  2:02.72    1:44.92  
       48.91  1:44.92                                                      
 26 Guglielmo, Ava            11 LBA                  1:44.86    1:45.73  
       50.55  1:45.73                                                      
 27 O'Leary, Anna             11 York Y                    NT    1:46.20  
       52.14  1:46.20                                                      
 28 Schweigert, Caroline      11 MARA                      NT    1:46.44  
       51.06  1:46.44                                                      
 29 Huynh, An                 11 FCA                  2:06.98    1:46.60  
       50.02  1:46.60                                                      
 30 McCool, Kiaha             11 NLAC                      NT    1:46.74  
       52.05  1:46.74                                                      
 31 Way, Emily                11 York Y                    NT    1:47.04  
       51.01  1:47.04                                                      
 32 Palmer, Kaylee            12 LBA                  1:49.36    1:48.65  
       49.70  1:48.65                                                      
 33 Buehler, Katie            11 CVAC                 1:54.92    1:49.71  
       51.87  1:49.71                                                      
 34 Anderson, Kari            11 DSC                  1:52.78    1:51.46  
       54.68  1:51.46                                                      
 35 Goyal, Milan              11 FCA                       NT    1:51.78  
 36 Pasquinelli, Lilli        12 Aqua Culture         1:53.50    1:51.84  
       53.99  1:51.84                                                      
 37 Heins, Pyper              11 LMAC                 1:41.01Y   1:53.13  
       53.35  1:53.13                                                      
 38 Murphy, Taegan            11 KIDS                 2:05.97    1:53.20  
       53.52  1:53.20                                                      
 39 Davidson, Andrea          12 KIDS                      NT    1:55.61  
       55.71  1:55.61                                                      
 40 Collins, Jackie           11 York Y                    NT    1:57.20  
       56.52  1:57.20                                                      
 41 Lane, Hope                12 FCA                  1:54.07    1:58.68  
       55.93  1:58.68                                                      
 42 Doucette, Kate            11 NLAC                 2:18.37    2:00.92  
       59.51  2:00.92                                                      
 43 Linz, Meghan              12 Aqua Culture         1:58.44    2:00.96  
       58.20  2:00.96                                                      
 44 Watson, Georgia           11 Aqua Culture         1:57.85    2:01.15  
       56.73  2:01.15                                                      
 45 Aievoli, Sophia           11 CAA                       NT    2:03.06  
       59.60  2:03.06                                                      
 46 Packer, Katelyn           11 NLAC                      NT    2:04.00  
       59.61  2:04.00                                                      
 47 Musselman, Kendra         11 KIDS                 2:14.58    2:04.92  
       58.87  2:04.92                                                      
 48 Roark, Olivia             11 DSC                       NT    2:06.48  
     1:01.26  2:06.48                                                      
 49 Kesler, Ella              11 FCA                  2:18.35    2:14.88  
     1:04.59  2:14.88                                                      
 
Event 92  Men 11-12 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Miller, Kyle              12 York Y               1:34.42    1:32.49  
       43.55  1:32.49                                                      
  2 Ginter, Lance             12 ACWS Swimming        1:35.92    1:33.80  
       44.74  1:33.80                                                      
  3 Erdley, Shawn             12 NLAC                 1:40.07    1:33.92  
       45.84  1:33.92                                                      
  4 Grega, Alex               11 York Y               1:39.79    1:34.46  
       44.52  1:34.46                                                      
  5 Zaitsev, Daniel           12 CVAC                 1:45.92    1:38.38  
       46.17  1:38.38                                                      
  6 Ruszala, Hayden           12 UN                   1:50.43    1:40.97  
       47.79  1:40.97                                                      
  7 King, Corbin              12 CBST                      NT    1:41.47  
       49.02  1:41.47                                                      
  8 Thomas, Ian               11 KIDS                      NT    1:42.57  
       49.89  1:42.57                                                      
  9 George, Kiran             11 FSSC                 1:37.03    1:42.63  
       47.61  1:42.63                                                      
 10 Reasons, Kyle             11 RAD                  1:31.16Y   1:46.53  
       49.07  1:46.53                                                      
 11 Wright, Tyler             11 York Y               1:53.67    1:49.17  
       52.88  1:49.17                                                      
 12 Ladd, Jake                11 KIDS                 2:00.80    1:49.32  
       52.70  1:49.32                                                      
 13 Olin, Jake                11 FCA                  1:53.14    1:51.73  
       54.18  1:51.73                                                      
 14 Barcikowski, Caden        12 Aqua Culture              NT    1:54.16  
       54.37  1:54.16                                                      
 15 Bradley, Jake             12 LBA                  1:56.53    2:00.25  
       56.94  2:00.25                                                      
 16 Johnson, Coop             12 FCA                  2:33.95    2:08.74  
     1:01.47  2:08.74                                                      
 17 Rice, Alex                12 FCA                  2:10.68    2:12.57  
     1:02.88  2:12.57                                                      
 -- Graaf, Zach               12 TRI                  2:08.38         DQ  
       57.28       DQ