Licensed to Middle Atlantic Swimming-Sr SC Champ - Organization License
                                   HY-TEK's MEET MANAGER 6.0 6/26/2018 10:24 AM
                      FCA June Mini Meet 2018 - 6/24/2018                      
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 8 & Under 100 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Friends' Central Aquatics-MA  'A'                 1:18.69    1:22.55  
       45.75  1:23.18  2:05.46  1:22.55                                    
  2 Dolphins Community Aquatics As-MA  'A'            1:21.51    1:25.73  
     1) Campbell, Sailor W 8            2) Campbell, Sealeigh J 8         
     3) McCottry, Kada S 7              4) Stewart, Morgan A 8            
       46.86  1:32.20  1:25.73                                             
  3 Friends' Central Aquatics-MA  'B'                 1:34.50    1:44.43  
       56.36  1:45.01  1:44.43                                             
 
Event 2  Boys 8 & Under 100 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Friends' Central Aquatics-MA  'A'                 1:26.85    1:35.39  
       50.27  1:35.39                                                      
 
Event 3  Girls 6 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Potts, Megan               6 NPAC-MA                21.57      20.28  
  2 Davidson, Norah R          6 FCA-MA                 24.35      23.07  
  3 Emmett, Reese A            6 GPAC-MA                26.26      25.23  
  4 Simmons, Carly             6 T85-MA                    NT      28.13  
 
Event 4  Boys 6 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Liu, Enmon B               6 FCA-MA                 22.66      21.64  
  2 Bektembay, Daniyar         6 UN-MA                  25.63      22.51  
 
Event 5  Girls 7 Year Olds 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Stanker, Rhiannon G        7 GPAC-MA                18.37      19.32  
  2 Baror, Maya                7 FCA-MA                 26.32      23.02  
 
Event 6  Boys 7 Year Olds 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Chernikh, Sergey           7 UN-MA                  17.40      15.85  
  2 Gursky, Solomon B          7 FCA-MA                 18.70      19.02  
  3 Nixon, Noble J             7 FCA-MA                 19.59      19.32  
  4 Gill, Raunak S             7 STRM-MA                21.65      19.89  
 
Event 7  Girls 8 Year Olds 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Whitney, Caroline G        8 FCA-MA                 15.54      15.43  
  2 Campbell, Sealeigh J       8 DCAA-MA                15.83      16.10  
  3 Campbell, Sailor W         8 DCAA-MA                15.81      16.50  
  4 Lu, Shannen G              8 FCA-MA                 17.37      17.05  
  5 Chen, Clara F              8 FCA-MA                 19.51      19.39  
  6 Doyle, Molly E             8 FCA-MA                 21.18      19.92  
  7 Abbas, Norah L             8 FCA-MA                 24.34      22.00  
  8 Bonta, Sonia s             8 FCA-MA                 25.96      23.26  
  9 Emmett, Riley E            8 GPAC-MA                21.45      23.94  
 
Event 8  Boys 8 Year Olds 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Scott, Conor S             8 FCA-MA                 18.82      18.00  
  2 Pirok, Caleb N             8 FSA-MA                    NT      18.81  
  3 Liu, Rich                  8 FCA-MA                 27.03      24.32  
 
Event 11  Girls 8 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 McGlinchey, Simone I       8 GPAC-MA                33.56      33.90  
  2 McCottry, Kada S           7 DCAA-MA                34.20      33.96  
  3 Campbell, Sealeigh J       8 DCAA-MA                35.06      34.24  
  4 Whitney, Caroline G        8 FCA-MA                 35.63      36.47  
  5 Campbell, Sailor W         8 DCAA-MA                36.49      36.50  
  6 Lu, Shannen G              8 FCA-MA                 39.94      38.13  
  7 Margolis, Avery M          8 GPAC-MA                43.36      42.08  
  8 Briscoe, Chloe R           7 GPAC-MA                48.51      43.00  
  8 Doyle, Molly E             8 FCA-MA                 45.89      43.00  
 10 Chen, Clara F              8 FCA-MA                 47.84      43.44  
 11 Potts, Megan               6 NPAC-MA                51.97      45.43  
 12 Procida, Avery M           7 GPAC-MA                42.92      45.59  
 13 Mantini, Elena B           8 FSA-MA                 47.26      46.84  
 14 Burris, Gwen F             8 FCA-MA                 50.56      47.27  
 15 Abbas, Norah L             8 FCA-MA                 51.65      48.02  
 16 Stewart, Morgan A          8 DCAA-MA                51.77      50.14  
 17 Emmett, Riley E            8 GPAC-MA                49.20      50.27  
 18 Chow, Alex T               8 FCA-MA                 54.49      50.84  
 19 Pirok, Cybele N            8 FSA-MA                    NT      51.59  
 20 Kamienchick, Gili          8 FCA-MA                    NT      53.27  
 21 Baror, Maya                7 FCA-MA               1:06.48      54.12  
 22 Emmett, Reese A            6 GPAC-MA                58.89      57.21  
 23 Bonta, Sonia s             8 FCA-MA               1:02.11      57.76  
 24 Davidson, Norah R          6 FCA-MA                 59.87      58.40  
 25 Simmons, Carly             6 T85-MA                    NT    1:03.93  
 
Event 12  Boys 8 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Friedman, William J        8 GSC-CA                 28.79      28.02  
  2 Mealey, Gage P             8 GPAC-MA                37.55      35.97  
  3 Chernikh, Sergey           7 UN-MA                  40.08      36.10  
  4 Maier, Carter J            8 GPAC-MA                39.33      39.09  
  5 Scott, Conor S             8 FCA-MA                 41.77      39.25  
  6 Stankiewicz-Goldsmit, Wi   7 FCA-MA                 46.83      42.45  
  7 Gursky, Solomon B          7 FCA-MA                 49.03      43.48  
  8 Nixon, Noble J             7 FCA-MA                 49.89      44.35  
  9 Gill, Raunak S             7 STRM-MA                51.39      45.15  
 10 Liu, Enmon B               6 FCA-MA                 58.79      48.13  
 11 Liu, Rich                  8 FCA-MA               1:04.53      52.59  
 
Event 13  Girls 6 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Potts, Megan               6 NPAC-MA                25.50      24.50  
  2 Simmons, Carly             6 T85-MA                    NT      26.33  
  3 Emmett, Reese A            6 GPAC-MA                34.47      30.57  
 
Event 14  Boys 6 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bektembay, Daniyar         6 UN-MA                  24.24      25.96  
 
Event 16  Boys 7 Year Olds 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Stankiewicz-Goldsmit, Wi   7 FCA-MA                 23.07      22.05  
  2 Gill, Raunak S             7 STRM-MA                24.66      23.41  
 
Event 17  Girls 8 Year Olds 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Campbell, Sailor W         8 DCAA-MA                19.85      20.28  
  2 Emmett, Riley E            8 GPAC-MA                24.40      22.88  
  3 Abbas, Norah L             8 FCA-MA                 24.88      24.06  
  4 Chow, Alex T               8 FCA-MA                 25.98      24.46  
 
Event 19  Girls 8 & Under 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 McGlinchey, Simone I       8 GPAC-MA              1:49.79    1:49.04  
       53.46  1:49.04                                                      
  2 DeVito, Bella C            8 GPAC-MA              1:54.13    1:49.09  
       53.04  1:49.09                                                      
  3 Stanker, Rhiannon G        7 GPAC-MA                   NT    1:58.83  
       54.09  1:58.83                                                      
  4 Briscoe, Chloe R           7 GPAC-MA                   NT    2:10.33  
       59.61  2:10.33                                                      
  5 Procida, Avery M           7 GPAC-MA                   NT    2:15.03  
     1:02.23  2:15.03                                                      
 -- Margolis, Avery M          8 GPAC-MA                   NT         DQ  
       56.85       DQ                                                      
 
Event 20  Boys 8 & Under 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Chernikh, Sergey           7 UN-MA                     NT    1:43.52  
       49.08  1:43.52                                                      
  2 Maier, Carter J            8 GPAC-MA                   NT    1:57.74  
       53.32  1:57.74                                                      
 -- Mealey, Gage P             8 GPAC-MA                   NT         DQ  
       56.60       DQ                                                      
 
Event 21  Girls 8 & Under 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 McCottry, Kada S           7 DCAA-MA                42.38      41.17  
  2 Lu, Shannen G              8 FCA-MA                 41.43      41.26  
  3 Chen, Clara F              8 FCA-MA                 58.13      47.62  
  4 Mantini, Elena B           8 FSA-MA                 54.39      50.81  
  5 Potts, Megan               6 NPAC-MA                   NT      54.10  
  6 Pirok, Cybele N            8 FSA-MA                    NT      54.45  
  7 Burris, Gwen F             8 FCA-MA                 57.22      54.69  
  8 Kamienchick, Gili          8 FCA-MA                    NT      54.75  
  9 Abbas, Norah L             8 FCA-MA                 59.36      54.95  
 10 Stewart, Morgan A          8 DCAA-MA                59.35      56.36  
 11 Chow, Alex T               8 FCA-MA                 58.61      57.08  
 12 Davidson, Norah R          6 FCA-MA                    NT    1:02.35  
 13 Baror, Maya                7 FCA-MA               1:00.13    1:04.83  
 -- Simmons, Carly             6 T85-MA                    NT         DQ  
 
Event 22  Boys 8 & Under 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Friedman, William J        8 GSC-CA                 33.24      33.27  
  2 Stankiewicz-Goldsmit, Wi   7 FCA-MA                 47.79      47.77  
  3 Pirok, Caleb N             8 FSA-MA                    NT      49.81  
  4 Nixon, Noble J             7 FCA-MA                 45.98      49.89  
  5 Gill, Raunak S             7 STRM-MA                58.14      53.12  
  6 Liu, Enmon B               6 FCA-MA                 59.03      54.08  
  7 Liu, Rich                  8 FCA-MA                    NT      58.51  
 -- Scott, Conor S             8 FCA-MA                 43.52         DQ  
 
Event 23  Girls 6 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Emmett, Reese A            6 GPAC-MA                35.85      35.22  
 
Event 24  Boys 6 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bektembay, Daniyar         6 UN-MA                     NT      29.85  
 
Event 25  Girls 7 Year Olds 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Baror, Maya                7 FCA-MA                    NT      35.80  
 
Event 26  Boys 7 Year Olds 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gursky, Solomon B          7 FCA-MA                 26.14      25.24  
  2 Nixon, Noble J             7 FCA-MA                 45.07      27.06  
  3 Stankiewicz-Goldsmit, Wi   7 FCA-MA                 29.11      34.76  
  4 Gill, Raunak S             7 STRM-MA                   NT      35.13  
 
Event 27  Girls 8 Year Olds 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Whitney, Caroline G        8 FCA-MA                 21.28      22.17  
  2 Campbell, Sealeigh J       8 DCAA-MA                21.35      22.98  
  3 Doyle, Molly E             8 FCA-MA                 27.36      26.95  
  4 Burris, Gwen F             8 FCA-MA                 29.39      28.94  
  5 Bonta, Sonia s             8 FCA-MA                    NT      34.25  
 
Event 29  Girls 8 & Under 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 McGlinchey, Simone I       8 GPAC-MA              1:27.78    1:28.83  
       42.89  1:28.83                                                      
  2 Lu, Shannen G              8 FCA-MA               1:41.73    1:31.83  
       44.38  1:31.83                                                      
  3 DeVito, Bella C            8 GPAC-MA              1:36.58    1:40.30  
       47.97  1:40.30                                                      
  4 Doyle, Molly E             8 FCA-MA                    NT    1:46.65  
       52.54  1:46.65                                                      
  5 Pirok, Cybele N            8 FSA-MA                    NT    1:54.49  
       54.46  1:54.49                                                      
  6 Margolis, Avery M          8 GPAC-MA              1:51.04    1:55.02  
       55.64  1:55.02                                                      
  7 Stanker, Rhiannon G        7 GPAC-MA                   NT    1:59.75  
       55.94  1:59.75                                                      
  8 Procida, Avery M           7 GPAC-MA                   NT    2:03.62  
     1:00.45  2:03.62                                                      
  9 Briscoe, Chloe R           7 GPAC-MA                   NT    2:10.79  
     1:01.75  2:10.79                                                      
 
Event 30  Boys 8 & Under 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mealey, Gage P             8 GPAC-MA                   NT    1:32.16  
       45.69  1:32.16                                                      
  2 Maier, Carter J            8 GPAC-MA                   NT    1:36.54  
       47.23  1:36.54                                                      
  3 Scott, Conor S             8 FCA-MA               1:41.66    1:41.00  
       49.20  1:41.00                                                      
 
Event 31  Girls 8 & Under 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Whitney, Caroline G        8 FCA-MA                 46.03      47.89  
  2 Campbell, Sealeigh J       8 DCAA-MA                51.99      53.30  
  3 Stewart, Morgan A          8 DCAA-MA              1:14.44    1:06.94  
  4 Emmett, Reese A            6 GPAC-MA              1:15.01    1:21.38  
 
Event 32  Boys 8 & Under 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Chernikh, Sergey           7 UN-MA                  48.67      47.07  
  2 Gursky, Solomon B          7 FCA-MA                 55.75      54.40  
  3 Pirok, Caleb N             8 FSA-MA                    NT      58.89  
 
Event 33  Girls 6 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Potts, Megan               6 NPAC-MA                23.63      23.48  
  2 Davidson, Norah R          6 FCA-MA                 31.53      31.07  
 
Event 34  Boys 6 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Liu, Enmon B               6 FCA-MA                 32.00      31.04  
 
Event 35  Girls 7 Year Olds 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Stanker, Rhiannon G        7 GPAC-MA                22.20      22.69  
  2 Briscoe, Chloe R           7 GPAC-MA                27.37      24.68  
  3 Procida, Avery M           7 GPAC-MA                27.60      31.79  
 
Event 37  Girls 8 Year Olds 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Campbell, Sailor W         8 DCAA-MA                17.41      17.52  
  2 Doyle, Molly E             8 FCA-MA                 23.70      23.66  
  3 Chen, Clara F              8 FCA-MA                 22.78      24.31  
  4 Emmett, Riley E            8 GPAC-MA                24.47      24.51  
  5 Burris, Gwen F             8 FCA-MA                 28.77      25.92  
  6 Pirok, Cybele N            8 FSA-MA                    NT      26.00  
  7 Mantini, Elena B           8 FSA-MA                 24.40      27.31  
  8 Chow, Alex T               8 FCA-MA                 27.59      29.89  
 -- Bonta, Sonia s             8 FCA-MA                    NT         DQ  
 -- Kamienchick, Gili          8 FCA-MA                    NT         DQ  
 
Event 38  Boys 8 Year Olds 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Liu, Rich                  8 FCA-MA                    NT      33.47  
 
Event 39  Girls 8 & Under 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 McGlinchey, Simone I       8 GPAC-MA              1:13.90    1:16.13  
       36.20  1:16.13                                                      
  2 McCottry, Kada S           7 DCAA-MA              1:14.82    1:16.38  
       36.35  1:16.38                                                      
  3 Campbell, Sealeigh J       8 DCAA-MA              1:21.72    1:18.22  
       36.39  1:18.22                                                      
  4 DeVito, Bella C            8 GPAC-MA              1:26.60    1:29.17  
       41.74  1:29.17                                                      
  5 Stewart, Morgan A          8 DCAA-MA                   NT    1:44.84  
       50.08  1:44.84                                                      
  6 Mantini, Elena B           8 FSA-MA                    NT    1:44.87  
       49.29  1:44.87                                                      
  7 Margolis, Avery M          8 GPAC-MA              1:39.32    1:47.94  
       48.34  1:47.94                                                      
  8 Abbas, Norah L             8 FCA-MA                    NT    1:52.90  
       53.18  1:52.90                                                      
 
Event 40  Boys 8 & Under 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Pirok, Caleb N             8 FSA-MA                    NT    1:39.77  
       46.49  1:39.77                                                      
 
Event 41  Girls 8 & Under 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Campbell, Sailor W         8 DCAA-MA                41.99      42.59  
  2 Whitney, Caroline G        8 FCA-MA                 42.89      45.21  
  3 DeVito, Bella C            8 GPAC-MA              1:03.84      54.50  
  4 Chow, Alex T               8 FCA-MA                    NT    1:09.53  
 
Event 42  Boys 8 & Under 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Friedman, William J        8 GSC-CA                 32.12      31.15  
  2 Mealey, Gage P             8 GPAC-MA                44.33      47.52  
  3 Stankiewicz-Goldsmit, Wi   7 FCA-MA                 55.86      57.11  
  4 Nixon, Noble J             7 FCA-MA                    NT    1:03.25  
  5 Gursky, Solomon B          7 FCA-MA                    NT    1:04.68  
 
Event 43  Girls 7 & Under 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Briscoe, Chloe R           7 GPAC-MA              2:06.06    2:02.76  
     1:00.76  2:02.76                                                      
  2 Davidson, Norah R          6 FCA-MA               2:34.64    2:15.27  
     1:05.13  2:15.27                                                      
 
Event 44  Boys 7 & Under 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Liu, Enmon B               6 FCA-MA                    NT         DQ  
     1:03.89       DQ                                                      
 
Event 45  Girls 8 Year Olds 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lu, Shannen G              8 FCA-MA               1:36.12    1:38.97  
       44.00  1:38.97                                                      
  2 Margolis, Avery M          8 GPAC-MA              1:56.50    1:51.21  
       52.11  1:51.21                                                      
  3 Chen, Clara F              8 FCA-MA               1:57.94    1:54.45  
       52.62  1:54.45                                                      
  4 Emmett, Riley E            8 GPAC-MA                   NT    2:04.65  
       51.81  2:04.65                                                      
  5 Kamienchick, Gili          8 FCA-MA                    NT    2:10.59  
  6 Stewart, Morgan A          8 DCAA-MA              2:13.25    2:16.45  
     1:07.64  2:16.45                                                      
 -- Bonta, Sonia s             8 FCA-MA                    NT         DQ  
     1:04.32       DQ                                                      
 
Event 46  Boys 8 Year Olds 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Friedman, William J        8 GSC-CA                    NT    1:15.79  
       32.97  1:15.79                                                      
  2 Scott, Conor S             8 FCA-MA               1:38.59    1:37.47  
       46.05  1:37.47                                                      
  3 Maier, Carter J            8 GPAC-MA              1:52.17    1:40.19  
       45.07  1:40.19                                                      
 
Event 47  Girls 8 & Under 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 McGlinchey, Simone I       8 GPAC-MA              3:19.02    3:15.10  
       42.20  1:31.64  2:33.84  3:15.10                                    
  2 McCottry, Kada S           7 DCAA-MA              3:25.67    3:15.58  
       44.76  1:33.24  2:33.64  3:15.58                                    
  3 Burris, Gwen F             8 FCA-MA                    NT    4:23.21  
     1:09.97  2:15.31  3:28.11  4:23.21                                    
 
Event 48  Boys 8 & Under 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mealey, Gage P             8 GPAC-MA                   NT    3:34.47  
       52.92  1:46.11  2:52.30  3:34.47                                    
 
Event 49  Girls 8 & Under 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Greater Philadelphia Aquatic C-MA  'A'            1:10.42    1:12.10  
     1) DeVito, Bella C 8               2) Stanker, Rhiannon G 7          
     3) Procida, Avery M 7              4) McGlinchey, Simone I 8         
       36.65  1:12.10                                                      
  2 Dolphins Community Aquatics As-MA  'A'            1:09.85    1:14.27  
     1) Campbell, Sailor W 8            2) Stewart, Morgan A 8            
     3) McCottry, Kada S 7              4) Campbell, Sealeigh J 8         
       42.70  1:14.27                                                      
  3 Friends' Central Aquatics-MA  'A'                 1:08.94    1:18.47  
       41.83  1:18.47                                                      
  4 Greater Philadelphia Aquatic C-MA  'B'            1:27.92    1:31.33  
     1) Briscoe, Chloe R 7              2) Emmett, Riley E 8              
     3) Emmett, Reese A 6               4) Margolis, Avery M 8            
       46.39  1:31.33                                                      
  5 Friends' Central Aquatics-MA  'B'                 1:23.98    1:42.01  
       53.84  1:42.01                                                      
 
Event 50  Boys 8 & Under 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Friends' Central Aquatics-MA  'A'                 1:17.54    1:28.80