Licensed to Middle Atlantic Swimming-Sr SC Champ - Organization License
                                   HY-TEK's MEET MANAGER 6.0 12/5/2017 11:49 AM
            2017 MA MSA Robert Hornsleth Memorial Mini - 12/1/2017             
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 6 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Simpson, Megan E           6 UN WA-MA                  NT      18.80   20  
  2 Devlin, Keira E            6 WAC-MA                 23.70      20.18   17  
  3 Reasons, Kaitlyn E         6 RAD-MA                 22.26      21.19   16  
  4 Carroll, Claire K          6 ACAC-MA                   NT      22.00   15  
  5 Podolak, Lacey J           6 WAC-MA                    NT      23.22   14  
  6 Cahill, Eliza C            6 EAAC-MA                   NT      23.74   13  
  7 Doran, Molly               6 ACAC-MA                   NT      24.58   12  
  8 Wark, Tessa R              6 WAC-MA                 25.88      25.71   11  
  9 Ruslim, Eva                6 WAC-MA                    NT      25.77    9  
 10 Suchecki, Madison R        6 EAAC-MA                31.46      25.93    7  
 11 Jones, Madeleine H         6 WAC-MA                 32.10      25.99    6  
 12 Heebner-Elliott, Piper P   5 GRA-MA                 27.70      26.00    5  
 13 Norris, Ryan M             6 SSC-MA                    NT      26.42    4  
 14 Santillo, Katharine H      6 SSC-MA                 31.56      27.44    3  
 15 Faccio, Sophia M           6 UDAC-MA                26.62      27.71    2  
 16 Sawka, Violet A            5 UDAC-MA                28.92      28.34    1  
 17 DiMartile, Kate G          5 UDAC-MA                28.26      28.49  
 18 Rolfe, Brynn E             6 MSA-MA                 31.99      29.83  
 19 Grant, Jayden C            5 WAC-MA                    NT      30.05  
 20 Boden, Maggie M            6 GRA-MA                 30.57      30.24  
 21 Hauske, Megan L            5 WAC-MA                    NT      30.90  
 22 Boyer, Emma L              6 WAC-MA                    NT      30.96  
 23 Kowalchik, Mary Grace      5 LIFE-NJ                36.48      31.66  
 24 Mosier, Esther M           5 NAAC-MA                44.01      35.26  
 25 Shah, Suhani P             5 EAAC-MA                   NT      39.21  
 26 Wainstein, Emmie M         6 GRA-MA                 41.65      39.40  
 27 Trajano, Kailani A         5 NAAC-MA              1:24.44    1:48.66  
 
Event 2  Boys 6 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Filimonov, Feliks          5 UNATT-MA               16.97      16.57   20  
  2 Connell, Logan M           6 WAC-MA                 20.34      18.44   17  
  3 Mattisson, Johan M         6 RAD-MA                    NT      20.69   16  
  4 Libke, Dennis B            6 SSC-MA                 27.14      23.05   15  
  5 Perticari, Quin W          6 EAAC-MA                25.12      24.11   14  
  6 Kirby, Christian M         6 GRA-MA                    NT      24.50   13  
  7 Kalinowski, Thomas J       4 WAC-MA                    NT      25.01   12  
  8 Smith, Momo                6 WA-MA                  26.07      26.34   11  
  9 Petrov, Oleg               6 SSC-MA                    NT      26.40    9  
 10 Suchecki, Luke D           6 EAAC-MA                23.46      26.52    7  
 11 Barry, Shaun P             6 SSC-MA                    NT      27.15    6  
 12 Poole, Grayson R           5 WAC-MA                 40.19      29.35    5  
 13 Garrido, Evan T            6 GAAC-MA                   NT      29.86    4  
 14 Sullivan, Sawyer B         5 GRA-MA                    NT      31.23    3  
 15 Ryan, Sam S                6 EAAC-MA                35.34      35.71    2  
 16 Cole, Luke J               6 WAC-MA                    NT      38.17    1  
 17 Jubb, Maverick T           4 WAC-MA                    NT      46.39  
 18 Rigney, Liam T             4 WAC-MA                    NT      48.65  
 
Event 3  Girls 7 Year Olds 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Campbell, Sealeigh J       7 DCAA-MA                16.10      16.32   20  
  2 Campbell, Sailor W         7 DCAA-MA                16.70      16.45   17  
  3 McCottry, Kada S           7 DCAA-MA                17.85      17.24   16  
  4 Bobalik, Vivian R          7 GRA-MA                 18.22      17.87   15  
  5 Gulli, Kendall J           7 WAC-MA                 19.78      17.90   14  
  6 Stewart, Quinlan M         7 WA-MA                  20.12      18.20   13  
  7 Ruse, Nora M               7 EAAC-MA                19.54      18.39   12  
  8 Horsey, Riley E            7 WAC-MA                 20.60      18.62   11  
  9 Behun, Katie E             7 UN-MA                  18.60      18.82    9  
 10 Stark, Sass A              7 MSA-MA                 20.63      19.01    7  
 11 Taylor, Reagan E           7 ACAC-MA                48.92      19.79    6  
 12 Warner, Paisley W          7 WA-MA                  20.52      19.97    5  
 13 Poole, Kylie M             7 WAC-MA                 22.16      20.64    4  
 14 Laaguiby, Sophia           7 BSC-MA                 25.69      20.73    3  
 15 Mulshenock, Sophia L       7 WAC-MA                    NT      20.98    2  
 16 Martinak, Olivia S         7 SSC-MA                 22.07      21.73    1  
 17 Eruslanova, Liza           7 SSC-MA                 21.90      21.85  
 18 Deshields, Milan B         7 UN EA-MA                  NT      21.99  
 19 Bijlani, Shaina J          7 MSA-MA                 24.15      22.93  
 20 Fanelli, Sara E            7 RAD-MA                 23.58      23.32  
 21 Faccio, Meghan E           7 UDAC-MA                27.87      23.45  
 22 Lightman, Chloe A          7 BSC-MA                    NT      23.73  
 23 Morrow, Kylie E            7 WAC-MA                 26.06      24.00  
 24 Wills, Amber R             7 UDAC-MA                24.23      24.57  
 25 Rigney, Marlea M           7 WAC-MA                    NT      25.08  
 26 Gurk, Siena G              7 BSC-MA                    NT      25.37  
 27 Cantor, Avery E            7 BSC-MA                    NT      25.61  
 28 Navarro, Ana N             7 GAAC-MA                   NT      25.80  
 29 DiTullio, Kara J           7 GRA-MA                 31.08      26.42  
 30 Coleman, London M          7 WAC-MA                    NT      27.20  
 31 Jubb, Penny E              7 WAC-MA                 33.27      27.63  
 32 Zhou, Scarlett L           7 MSA-MA                 36.94      28.82  
 33 Grafe, Lizzie J            7 WAC-MA                 33.20      28.87  
 34 Benevento, Saoirse L       7 WA-MA                  34.05      29.50  
 35 Iannitti, Cerie E          7 UDAC-MA                28.36      29.76  
 36 Stehl, Mackenzie L         7 WAC-MA                    NT      37.47  
 
Event 4  Boys 7 Year Olds 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Patel, Manntram M          7 VINY-MA                17.93      17.23   20  
  2 Nagle, Parker O            7 WAC-MA                 20.07      17.73   17  
  3 Agger, Kevin R             7 EAAC-MA                18.42      18.00   16  
  4 Fox, Max B                 7 WAC-MA                 20.93      18.47   15  
  5 Scime, Tyler B             7 GRA-MA                    NT      18.99   14  
  6 Deaver, Nicholas P         7 GRA-MA                 19.99      19.26   13  
  7 Otto, Riggins              7 ACAC-MA                23.63      19.36   12  
  8 Sullivan, Cal              7 BSC-MA                    NT      19.39   11  
  9 Gu, Ray                    7 SSC-MA                    NT      19.58    9  
 10 Peng-Morris, Ethan         7 UDAC-MA                20.07      20.17    7  
 11 Deng, Jerry Y              7 MSA-MA                 21.52      20.58    6  
 12 Moore, Dane S              7 WA-MA                  24.94      22.01    5  
 13 Foo, Kent S                7 BSC-MA                 23.47      22.16    4  
 14 Davis, Aiden               7 ACAC-MA                29.12      22.36    3  
 15 Kelleher, Finn A           7 WAC-MA                    NT      22.43    2  
 16 Frey, Langston C           7 PCAC-MA                   NT      22.74    1  
 17 Heebner-Elliott, Trevor    7 GRA-MA                 24.79      23.88  
 18 Iannitti, Shane F          7 UDAC-MA                28.11      25.18  
 19 Rexroat, Max E             7 MSA-MA                 29.88      26.78  
 20 Julian, Jake R             7 MSA-MA                 37.56      27.79  
 21 Deasey, Liam B             7 EAAC-MA                38.70      28.35  
 22 Chowansky, Luka Z          7 BSC-MA                    NT      29.07  
 23 Kelly, John D              7 SSC-MA                 29.63      29.86  
 24 Carter, James              7 WA-MA                  28.40      30.95  
 25 Fisher, Soren J            7 GRA-MA                    NT      33.79  
 26 Popat, Om B                7 GAAC-MA                   NT      46.04  
 
Event 5  Girls 8 Year Olds 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Karpyn, Anna M             8 SSC-MA                 15.87      14.75   20  
  2 Grohsman, Elizabeth M      8 UDAC-MA                16.19      16.20   17  
  3 Misener, Lucia C           8 EAAC-MA                15.87      16.38   16  
  4 Myers, Caroline E          8 SSC-MA                 17.62      16.89   15  
  5 Parker, Julia H            8 SSC-MA                 17.74      17.08   14  
  6 Moore, Pamela H            8 WAC-MA                 18.27      17.09   13  
  7 DiMartile, Bridget R       8 UDAC-MA                17.70      17.40   12  
  8 Sawka, Natalie J           8 UDAC-MA                17.25      17.44   11  
  9 Cornejo, Rachel P          8 PCAC-MA                18.14      17.52    9  
 10 Clark, Kirsten V           8 UDAC-MA                17.34      17.74    7  
 11 Jameson, Harper G          8 EAAC-MA                   NT      17.77    5.5
 11 Braun, Casey               8 UDAC-MA                17.77      17.77    5.5
 13 Fichter, Bailey P          8 UDAC-MA                20.60      17.80    4  
 14 Lindsay, Cecilia J         8 SSC-MA                 18.66      18.17    3  
 15 Olex, Abby A               8 SSC-MA                 24.67      18.30    2  
 16 Aievoli, Ava C             8 CAA-MA                    NT      18.41    1  
 17 Dill, Orlaith Pronoun A    8 SSC-MA                 18.11      18.53  
 18 Flanagan, Elise C          8 SSC-MA                 20.22      18.57  
 19 Kasmer, Natalia G          8 BSC-MA                 22.48      18.98  
 20 Lewis, Ava G               8 ACAC-MA                   NT      19.08  
 21 Aievoli, Gianna M          8 CAA-MA                    NT      19.22  
 22 Jestice, Ellie R           8 ACAC-MA                22.47      19.61  
 23 Clymer, Addison G          8 ACAC-MA                   NT      20.08  
 24 Pierce, Alexandra S        8 BSC-MA                    NT      20.23  
 25 Murray Hayden, Colette E   8 RAD-MA                    NT      20.63  
 26 Daniels, Ellie M           8 ACAC-MA                20.62      20.71  
 27 Horan, Tessa f             8 ACAC-MA                22.36      21.38  
 28 Buzan, Reagan S            8 BSC-MA                 27.35      22.27  
 29 Doran, Kelly               8 ACAC-MA                   NT      22.91  
 29 Mathew, Layla Rhys G       8 WAC-MA                    NT      22.91  
 31 Stewart, Morgan A          8 DCAA-MA                25.96      23.11  
 32 Filippone, Jules G         8 BSC-MA                    NT      23.46  
 33 Cotterall, Cara            8 ACAC-MA                28.00      23.58  
 34 Neal, Michaela O           8 WAC-MA                    NT      24.43  
 35 Clark, Cate T              8 GRA-MA                    NT      24.64  
 36 Snyder, Ally J             8 EAAC-MA                24.81      24.85  
 37 Ciolko, Tara M             8 UDAC-MA                23.43      25.14  
 38 Hanway, Cassie T           8 SSC-MA                 25.76      26.96  
 
Event 6  Boys 8 Year Olds 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Snook, Landyn J            8 GRA-MA                 15.32      14.38   20  
  2 Baddick, Evan J            8 WAC-MA                 16.65      14.87   17  
  3 Barry, Patrick J           8 MSA-MA                 16.83      15.31   16  
  4 Kennedy, Scott F           8 MSA-MA                 17.37      16.24   15  
  5 Holmes, Alexander A        8 SSC-MA                 17.00      17.01   14  
  6 Bonczak, Michael           8 LIFE-NJ                19.99      17.03   13  
  7 Torrente, Gavin            8 LIFE-NJ                19.06      17.21   12  
  8 Kraft, Chase M             8 DCAA-MA                18.48      17.27   11  
  9 Hricko, Jack P             8 GRA-MA                 18.88      17.51    9  
 10 Johnson, Carter C          8 EAAC-MA                21.89      17.67    7  
 11 Li, Kevin J                8 SSC-MA                 22.93      17.72    6  
 12 Hartman, George J          8 DCAA-MA                   NT      17.83    5  
 13 Sullivan, Luke T           8 UDAC-MA                19.09      17.91    4  
 14 Rolfe, Andy A              8 MSA-MA                 19.01      18.06    3  
 15 Morrow III, Douglas E      8 WAC-MA                 19.23      18.13    2  
 16 Cosgrove, Cole S           8 RAD-MA                 19.50      18.14    1  
 17 Shelton, Brady H           8 WAC-MA                 21.08      18.23  
 18 DiTullio, Nick J           8 GRA-MA                 19.67      18.33  
 19 Faulkingham, Evan J        8 MSA-MA                 19.26      18.66  
 20 Nagle, Carson J            8 WAC-MA                 20.85      18.75  
 21 Veli, Aleksandr V          8 UNATT-MA                  NT      19.09  
 22 Gibbons, Noah C            8 MSA-MA                 20.79      19.98  
 23 Pennay, Frankie L          8 EAAC-MA                21.01      20.23  
 24 Hauser, Nayan Z            8 UNBSC-MA                  NT      20.29  
 25 Bailey, Carter R           8 WAC-MA                 20.82      20.34  
 26 Shelton, Tyler D           8 WAC-MA                 19.38      20.46  
 27 Johnson, Walter J          8 EAAC-MA                   NT      20.80  
 28 Liggett, Cam               8 BSC-MA                    NT      20.88  
 29 DePolo, Mikey M            8 MSA-MA                 26.76      21.93  
 30 Yu, Evan H                 8 MSA-MA                 32.81      22.60  
 31 Gilbert, Conor L           8 WA-MA                  28.64      22.80  
 32 Graham, Brady E            8 SSC-MA                 46.45      23.33  
 33 Gary, Dylan G              8 GAAC-MA                24.30      23.92  
 34 Cullen, James B            8 SSC-MA                 24.52      24.33  
 35 Grieve, Brady T            8 GAAC-MA                26.05      24.82  
 36 Ramayanam, Rishi           8 MSA-MA                 28.85      25.13  
 37 Peters-Whitaker, Oliver    8 EAAC-MA                28.74      25.26  
 38 Kim, Nathan                8 EAAC-MA                28.28      27.06  
 39 Hurley, Cavan J            8 WA-MA                  34.52      37.46  
 -- Schroeder, Koen V          8 CAA-MA                 23.49         DQ  
 
Event 7  Girls 6 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Simpson, Megan E           6 UN WA-MA                  NT      23.48   20  
  2 Devlin, Keira E            6 WAC-MA                 36.56      24.82   17  
  3 Reasons, Kaitlyn E         6 RAD-MA                 28.24      25.61   16  
  4 Jones, Madeleine H         6 WAC-MA                 37.45      27.47   15  
  5 Ruslim, Eva                6 WAC-MA                    NT      29.30   14  
  6 Wark, Tessa R              6 WAC-MA                 33.34      30.02   13  
  7 Podolak, Lacey J           6 WAC-MA                    NT      38.28   12  
  8 Faccio, Sophia M           6 UDAC-MA                   NT      41.35   11  
  9 Sawka, Violet A            5 UDAC-MA                   NT      42.39    9  
 10 Boden, Maggie M            6 GRA-MA                    NT      43.54    7  
 11 Heebner-Elliott, Piper P   5 GRA-MA                 49.52      45.36    6  
 12 Mosier, Esther M           5 NAAC-MA                59.16      46.09    5  
 13 Boyer, Emma L              6 WAC-MA                    NT      49.77    4  
 14 Rolfe, Brynn E             6 MSA-MA                    NT      50.30    3  
 -- Hauske, Megan L            5 WAC-MA                    NT         DQ  
 -- DiMartile, Kate G          5 UDAC-MA                   NT         DQ  
 
Event 8  Boys 6 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Connell, Logan M           6 WAC-MA                 23.76      19.57   20  
  2 Filimonov, Feliks          5 UNATT-MA               22.25      20.12   17  
  3 Mattisson, Johan M         6 RAD-MA                    NT      30.08   16  
  4 Barry, Shaun P             6 SSC-MA                    NT      31.55   15  
  5 Smith, Momo                6 WA-MA                  37.50      35.33   14  
  6 Libke, Dennis B            6 SSC-MA                    NT      38.07   13  
 -- Petrov, Oleg               6 SSC-MA                    NT         DQ  
 -- Sullivan, Sawyer B         5 GRA-MA                    NT         DQ  
 
Event 9  Girls 7 Year Olds 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Buerger, Ainsley B         7 GAAC-MA                24.97      20.58   20  
  2 Warner, Paisley W          7 WA-MA                  22.81      21.96   17  
  3 Behun, Katie E             7 UN-MA                  22.34      23.63   16  
  4 Taylor, Reagan E           7 ACAC-MA                   NT      24.97   15  
  5 Laaguiby, Sophia           7 BSC-MA                    NT      27.18   14  
  6 Martinak, Olivia S         7 SSC-MA                 26.55      27.82   13  
  7 Deshields, Milan B         7 UN EA-MA                  NT      28.04   12  
  8 Mulshenock, Sophia L       7 WAC-MA                    NT      28.99   11  
  9 Cantor, Avery E            7 BSC-MA                    NT      30.40    9  
 10 Wills, Amber R             7 UDAC-MA                28.18      30.48    7  
 11 Johnson, Izzy              7 NAAC-MA                29.31      30.86    6  
 12 Morrow, Kylie E            7 WAC-MA                 36.54      31.90    5  
 13 Gurk, Siena G              7 BSC-MA                    NT      32.44    4  
 14 Faccio, Meghan E           7 UDAC-MA                   NT      33.43    3  
 15 Grafe, Lizzie J            7 WAC-MA                 46.41      35.28    2  
 16 Navarro, Ana N             7 GAAC-MA                   NT      35.44    1  
 17 Coleman, London M          7 WAC-MA                    NT      40.47  
 18 Rigney, Marlea M           7 WAC-MA                    NT      42.67  
 19 Iannitti, Cerie E          7 UDAC-MA                   NT      43.60  
 
Event 10  Boys 7 Year Olds 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Patel, Manntram M          7 VINY-MA                21.85      20.60   20  
  2 Gu, Ray                    7 SSC-MA                    NT      23.18   17  
  3 Deaver, Nicholas P         7 GRA-MA                 25.67      24.87   16  
  4 Scime, Tyler B             7 GRA-MA                    NT      26.32   15  
  5 Sullivan, Cal              7 BSC-MA                    NT      27.25   14  
  6 Agger, Kevin R             7 EAAC-MA                24.60      28.18   13  
  7 Foo, Kent S                7 BSC-MA                 26.82      28.96   12  
  8 Peng-Morris, Ethan         7 UDAC-MA                28.68      29.65   11  
  9 Heebner-Elliott, Trevor    7 GRA-MA                    NT      36.80    9  
 10 Chowansky, Luka Z          7 BSC-MA                    NT      38.39    7  
 11 Iannitti, Shane F          7 UDAC-MA                   NT      40.29    6  
 12 Rexroat, Max E             7 MSA-MA                    NT      46.82    5  
 13 Kelly, John D              7 SSC-MA                    NT      49.05    4  
 -- Frey, Langston C           7 PCAC-MA                   NT         DQ  
 
Event 11  Girls 8 Year Olds 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sawka, Natalie J           8 UDAC-MA                18.71      18.71   20  
  2 Riches, Eden E             8 SSC-MA                 19.13      18.87   17  
  3 Devlin, Mia L              8 WAC-MA                 19.65      19.29   16  
  4 Smith, Abby W              8 BSC-MA                 22.15      19.30   15  
  5 DiMartile, Bridget R       8 UDAC-MA                21.85      19.77   14  
  6 Wilson, Paige S            8 GRA-MA                    NT      20.00   13  
  7 Grohsman, Elizabeth M      8 UDAC-MA                22.95      20.05   12  
  8 Lindsay, Cecilia J         8 SSC-MA                    NT      20.27   11  
  9 Wojnovich, Amelia E        8 EAAC-MA                22.20      20.32    9  
 10 Parker, Julia H            8 SSC-MA                 21.70      20.37    7  
 11 Auwarter, Alyssa P         8 UDAC-MA                20.51      20.47    6  
 12 Olex, Abby A               8 SSC-MA                 38.77      20.54    5  
 13 Kasmer, Natalia G          8 BSC-MA                 24.97      20.76    4  
 14 Flanagan, Elise C          8 SSC-MA                 22.35      20.84    3  
 15 Choudry, Emerson G         8 GAAC-MA                   NT      20.91    2  
 16 Ewer, Lily C               8 MSA-MA                 22.04      21.23    1  
 17 Le, Maya V                 8 SSC-MA                 22.39      21.66  
 18 Moore, Pamela H            8 WAC-MA                 23.26      22.05  
 19 Hehmeyer, Calla S          8 GAAC-MA                26.04      22.81  
 20 Hauske, Sara A             8 WAC-MA                 23.18      23.68  
 21 Dill, Orlaith Pronoun A    8 SSC-MA                 24.93      23.85  
 22 Mulshenock, Addison E      8 WAC-MA                 29.97      24.07  
 23 Clymer, Addison G          8 ACAC-MA                   NT      24.61  
 24 Buzan, Reagan S            8 BSC-MA                    NT      25.78  
 25 Jestice, Ellie R           8 ACAC-MA                26.63      26.48  
 26 Pierce, Alexandra S        8 BSC-MA                    NT      27.02  
 27 Neal, Michaela O           8 WAC-MA                    NT      27.04  
 28 Horan, Tessa f             8 ACAC-MA                27.80      27.31  
 29 Murray Hayden, Colette E   8 RAD-MA                    NT      28.02  
 30 Mathew, Layla Rhys G       8 WAC-MA                    NT      31.35  
 31 Hauske, Katelyn M          8 WAC-MA                 33.29      31.45  
 32 Stenstrom, Shaylie M       8 LIFE-NJ                35.25      33.18  
 33 Filippone, Jules G         8 BSC-MA                    NT      35.68  
 34 Hanway, Cassie T           8 SSC-MA                    NT      38.74  
 
Event 12  Boys 8 Year Olds 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Snook, Landyn J            8 GRA-MA                 17.37      16.60   20  
  2 Hutto, Jack A              8 GRA-MA                 20.40      18.52   17  
  3 Kennedy, Scott F           8 MSA-MA                 19.64      19.65   16  
  4 Torrente, Gavin            8 LIFE-NJ                21.02      19.99   15  
  5 Holmes, Alexander A        8 SSC-MA                 23.83      21.78   14  
  6 Hartman, George J          8 DCAA-MA                   NT      22.18   13  
  7 Shelton, Tyler D           8 WAC-MA                 22.69      22.46   12  
  8 Cosgrove, Cole S           8 RAD-MA                 25.99      23.07   11  
  9 Frieberg, Arbor B          8 WAC-MA                    NT      24.73    9  
 10 Li, Kevin J                8 SSC-MA                 20.60      26.46    7  
 11 Schroeder, Koen V          8 CAA-MA                    NT      27.26    6  
 12 Corbett, Paul H            8 WAC-MA                 45.78      27.69    5  
 13 Gary, Dylan G              8 GAAC-MA                   NT      30.54    4  
 14 Boucher, Max R             8 WA-MA                  32.87      31.00    3  
 15 Heim, Brogan A             8 ACAC-MA                46.44      31.16    2  
 16 Graham, Brady E            8 SSC-MA                    NT      37.22    1  
 -- Kim, Nathan                8 EAAC-MA                   NT         DQ  
 -- Peev, Sebastian G          8 UN-UD-MA               18.97         DQ  
 
Event 13  Girls 7-8 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lydon, Aubrey K            8 CAA-MA                 45.28      41.31   20  
  2 Campbell, Sailor W         7 DCAA-MA                43.44      42.90   17  
  3 Aiello, Taylor M           7 WAC-MA                 47.96      43.73   16  
  4 McCottry, Kada S           7 DCAA-MA                49.23      44.10   15  
  5 Braun, Casey               8 UDAC-MA                   NT      45.72   14  
  6 Gulli, Kendall J           7 WAC-MA               1:00.11      46.45   13  
  7 Cornejo, Rachel P          8 PCAC-MA                51.56      49.30   12  
  8 Cellucci, Kayla S          8 WA-MA                     NT      49.95   11  
  9 Poole, Kylie M             7 WAC-MA                    NT      53.78    9  
 10 Horsey, Riley E            7 WAC-MA               1:00.63      55.61    7  
 11 Moschella, Alex J          8 WA-MA                1:06.25    1:02.06    6  
 12 Cantor, Avery E            7 BSC-MA                    NT    1:13.60    5  
 13 Jubb, Penny E              7 WAC-MA                    NT    1:37.60    4  
 -- Gipson, Amelia B           8 GAAC-MA                46.18         DQ  
 
Event 14  Boys 7-8 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Markouski, Timophey V      8 UNATT-MA               50.25      47.64   20  
  2 Barry, Patrick J           8 MSA-MA                 54.90      47.80   17  
  3 Kraft, Chase M             8 DCAA-MA                49.68      49.24   16  
  4 Gregg, Garner R            7 WAC-MA                    NT      50.99   15  
  5 St-Laurent, Jeremy P       8 CAA-MA                    NT      51.29   14  
  6 Nagle, Parker O            7 WAC-MA                    NT      51.78   13  
  7 Fox, Max B                 7 WAC-MA                 59.86      52.94   12  
  8 Morrow III, Douglas E      8 WAC-MA                 55.97      53.98   11  
  9 Ruslim, Ethan              8 WAC-MA               1:19.55      54.25    9  
 10 Hartman, George J          8 DCAA-MA                   NT      54.66    7  
 11 Nagle, Carson J            8 WAC-MA                    NT      58.66    6  
 12 Luo, James H               7 SSC-MA                    NT      59.64    5  
 -- Deng, Jerry Y              7 MSA-MA                    NT         DQ  
 -- Bailey, Carter R           8 WAC-MA                    NT         DQ  
 -- Baddick, Evan J            8 WAC-MA                 43.97         DQ  
 
Event 15  Girls 8 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Karpyn, Anna M             8 SSC-MA                 35.55      34.38   20  
  2 Gipson, Amelia B           8 GAAC-MA                35.74      35.02   17  
  3 Campbell, Sealeigh J       7 DCAA-MA                36.47      36.46   16  
  4 Devlin, Mia L              8 WAC-MA                 38.53      37.17   15  
  5 Carmella, Keira A          8 CAA-MA                 46.09      37.64   14  
  6 Lydon, Aubrey K            8 CAA-MA                 39.60      38.18   13  
  7 Cellucci, Kayla S          8 WA-MA                  37.92      38.28   12  
  8 Smith, Abby W              8 BSC-MA                 44.79      39.85   11  
  9 DiMartile, Bridget R       8 UDAC-MA                43.33      40.21    9  
 10 Wilson, Paige S            8 GRA-MA                    NT      40.28    7  
 11 Ewer, Lily C               8 MSA-MA                 40.97      40.50    6  
 12 Le, Maya V                 8 SSC-MA                 44.53      40.64    5  
 13 Hehmeyer, Calla S          8 GAAC-MA                42.13      41.22    4  
 14 Choudry, Emerson G         8 GAAC-MA                42.45      41.39    3  
 15 Wojnovich, Amelia E        8 EAAC-MA                40.71      41.59    2  
 16 Jameson, Harper G          8 EAAC-MA                   NT      41.61    1  
 17 Flanagan, Elise C          8 SSC-MA                 43.57      41.82  
 18 Riches, Eden E             8 SSC-MA                 39.68      41.94  
 19 Clark, Kirsten V           8 UDAC-MA                   NT      42.75  
 20 Lindsay, Cecilia J         8 SSC-MA                 41.31      42.79  
 21 Fichter, Bailey P          8 UDAC-MA                47.78      43.52  
 22 Buerger, Ainsley B         7 GAAC-MA                43.21      44.92  
 23 Daniels, Ellie M           8 ACAC-MA                   NT      45.20  
 24 Dill, Orlaith Pronoun A    8 SSC-MA                    NT      46.08  
 25 Jestice, Ellie R           8 ACAC-MA                44.55      46.16  
 26 Behun, Katie E             7 UN-MA                  43.34      46.31  
 27 Pierce, Alexandra S        8 BSC-MA                    NT      46.96  
 28 Mulshenock, Addison E      8 WAC-MA                    NT      47.95  
 29 Lewis, Ava G               8 ACAC-MA                   NT      48.45  
 30 Devlin, Keira E            6 WAC-MA                 59.75      48.62  
 31 Martinak, Olivia S         7 SSC-MA                 56.75      48.98  
 32 Warner, Paisley W          7 WA-MA                  47.18      49.26  
 33 Stenstrom, Shaylie M       8 LIFE-NJ              1:15.25      49.37  
 34 Hauske, Katelyn M          8 WAC-MA                 53.15      51.42  
 35 Mathew, Layla Rhys G       8 WAC-MA                    NT      52.54  
 36 Cotterall, Cara            8 ACAC-MA                   NT      53.06  
 37 Deitz, Elsa A              8 BSC-MA                    NT      53.21  
 38 Mulshenock, Sophia L       7 WAC-MA                    NT      53.47  
 39 Lightman, Chloe A          7 BSC-MA                    NT      54.75  
 40 Rigney, Marlea M           7 WAC-MA                    NT      55.11  
 41 Fanelli, Sara E            7 RAD-MA                 58.76      55.84  
 42 Stewart, Morgan A          8 DCAA-MA                   NT      56.31  
 43 Bijlani, Shaina J          7 MSA-MA                 58.07      57.39  
 44 Navarro, Ana N             7 GAAC-MA                   NT      57.54  
 45 Wills, Amber R             7 UDAC-MA                56.63      58.17  
 46 Ruslim, Eva                6 WAC-MA                    NT      59.82  
 47 Neal, Michaela O           8 WAC-MA                    NT      59.89  
 48 Podolak, Lacey J           6 WAC-MA                    NT    1:00.09  
 49 DiTullio, Kara J           7 GRA-MA                    NT    1:03.97  
 50 Zhou, Scarlett L           7 MSA-MA                    NT    1:04.70  
 51 Clark, Cate T              8 GRA-MA                    NT    1:07.12  
 52 Benevento, Saoirse L       7 WA-MA                1:13.17    1:08.22  
 53 Heebner-Elliott, Piper P   5 GRA-MA               1:48.92    1:09.09  
 54 Rolfe, Brynn E             6 MSA-MA               1:12.20    1:09.16  
 55 Coleman, London M          7 WAC-MA                    NT    1:10.68  
 56 Hauske, Megan L            5 WAC-MA                    NT    1:12.71  
 57 Boyer, Emma L              6 WAC-MA                    NT    1:16.28  
 58 Wainstein, Emmie M         6 GRA-MA               1:34.91    1:33.41  
 
Event 16  Boys 8 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Snook, Landyn J            8 GRA-MA                 33.15      33.23   20  
  2 Bonczak, Michael           8 LIFE-NJ                49.99      38.36   17  
  3 Torrente, Gavin            8 LIFE-NJ                40.97      38.60   16  
  4 Hutto, Jack A              8 GRA-MA                 39.68      38.90   15  
  5 Shelton, Brady H           8 WAC-MA                 50.22      39.58   14  
  6 Miller, Everett J          8 GRA-MA                 40.13      40.03   13  
  7 Agger, Kevin R             7 EAAC-MA                57.49      40.26   12  
  8 Johnson, Carter C          8 EAAC-MA                   NT      40.92   11  
  9 Gregg, Garner R            7 WAC-MA                    NT      41.21    9  
 10 Hartman, George J          8 DCAA-MA                   NT      42.33    7  
 11 Sullivan, Luke T           8 UDAC-MA                47.15      42.49    6  
 12 Scime, Tyler B             7 GRA-MA                    NT      42.83    5  
 13 Cosgrove, Cole S           8 RAD-MA                 45.70      42.91    4  
 14 Ruslim, Ethan              8 WAC-MA                 51.60      43.18    3  
 15 DiTullio, Nick J           8 GRA-MA                 46.33      43.22    2  
 16 Rolfe, Andy A              8 MSA-MA                 46.45      43.34    1  
 17 Faulkingham, Evan J        8 MSA-MA                 42.30      43.54  
 18 Holmes, Alexander A        8 SSC-MA                 43.92      44.14  
 19 Frieberg, Arbor B          8 WAC-MA                    NT      45.86  
 20 Hauser, Nayan Z            8 UNBSC-MA                  NT      46.22  
 21 Luo, James H               7 SSC-MA                    NT      46.37  
 22 Deng, Jerry Y              7 MSA-MA                 49.51      46.83  
 23 Pennay, Frankie L          8 EAAC-MA                50.78      47.11  
 24 Peng-Morris, Ethan         7 UDAC-MA                47.70      47.51  
 25 Shelton, Tyler D           8 WAC-MA                 42.86      47.58  
 26 Corbett, Paul H            8 WAC-MA               1:13.32      48.95  
 27 Heim, Brogan A             8 ACAC-MA                   NT      49.32  
 28 Gilbert, Conor L           8 WA-MA                     NT      49.87  
 29 Liggett, Cam               8 BSC-MA                    NT      50.57  
 30 DePolo, Mikey M            8 MSA-MA               1:15.68      50.62  
 31 Kelleher, Finn A           7 WAC-MA                    NT      50.63  
 32 Johnson, Walter J          8 EAAC-MA                50.21      51.24  
 33 Boucher, Max R             8 WA-MA                  55.65      51.40  
 34 Frey, Langston C           7 PCAC-MA                   NT      55.52  
 35 Grieve, Brady T            8 GAAC-MA                58.48      56.38  
 36 Heebner-Elliott, Trevor    7 GRA-MA               1:05.20      56.64  
 37 Gary, Dylan G              8 GAAC-MA                58.17      58.28  
 38 Yu, Evan H                 8 MSA-MA                 54.06      58.51  
 39 Peters-Whitaker, Oliver    8 EAAC-MA                   NT      59.92  
 40 Ramayanam, Rishi           8 MSA-MA                    NT    1:01.44  
 41 Rexroat, Max E             7 MSA-MA                    NT    1:10.70  
 42 Iannitti, Shane F          7 UDAC-MA              1:06.15    1:11.39  
 43 Garrido, Evan T            6 GAAC-MA                   NT    1:18.21  
 44 Popat, Om B                7 GAAC-MA                   NT    1:25.95  
 
Event 17  Girls 7-8 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gipson, Amelia B           8 GAAC-MA              1:24.38    1:18.64   20  
  2 Auwarter, Alyssa P         8 UDAC-MA                   NT    1:23.51   17  
  3 Campbell, Sealeigh J       7 DCAA-MA              1:28.11    1:24.55   16  
  4 Campbell, Sailor W         7 DCAA-MA              1:28.44    1:25.80   15  
  5 Grohsman, Elizabeth M      8 UDAC-MA                   NT    1:26.83   14  
  6 Parker, Julia H            8 SSC-MA                    NT    1:27.02   13  
  7 Braun, Casey               8 UDAC-MA                   NT    1:27.56   12  
  8 Aiello, Taylor M           7 WAC-MA               1:32.86    1:28.38   11  
  9 McCottry, Kada S           7 DCAA-MA                   NT    1:31.50    9  
 10 Hehmeyer, Calla S          8 GAAC-MA                   NT    1:32.97    7  
 11 Cornejo, Rachel P          8 PCAC-MA              1:39.69    1:33.57    6  
 12 Moore, Pamela H            8 WAC-MA               1:34.95    1:33.70    5  
 13 Sawka, Natalie J           8 UDAC-MA              1:41.55    1:34.71    4  
 14 Horsey, Riley E            7 WAC-MA               1:46.88    1:35.23    3  
 15 Gulli, Kendall J           7 WAC-MA               1:57.96    1:37.57    2  
 16 Hauske, Sara A             8 WAC-MA               1:46.10    1:42.54    1  
 17 Stewart, Quinlan M         7 WA-MA                1:54.74    1:45.81  
 18 Mulshenock, Addison E      8 WAC-MA                    NT    1:45.99  
 19 Moschella, Alex J          8 WA-MA                     NT    1:52.75  
 20 Renna, Elise G             7 NAAC-MA                   NT    2:09.91  
 
Event 18  Boys 7-8 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Baddick, Evan J            8 WAC-MA               1:35.54    1:22.02   20  
  2 Markouski, Timophey V      8 UNATT-MA             1:20.15    1:22.08   17  
  3 Peev, Sebastian G          8 UN-UD-MA                  NT    1:27.73   16  
  4 Kraft, Chase M             8 DCAA-MA                   NT    1:28.25   15  
  5 Miller, Everett J          8 GRA-MA                    NT    1:29.56   14  
  6 Morrow III, Douglas E      8 WAC-MA               1:45.06    1:33.74   13  
  7 Hartman, George J          8 DCAA-MA                   NT    1:34.46   12  
  8 Rolfe, Andy A              8 MSA-MA               1:41.47    1:38.49   11  
  9 Fox, Max B                 7 WAC-MA               1:49.60    1:41.49    9  
 10 St-Laurent, Jeremy P       8 CAA-MA                    NT    1:42.63    7  
 11 Nagle, Carson J            8 WAC-MA                    NT    1:45.60    6  
 12 Kelleher, Finn A           7 WAC-MA                    NT    1:55.23    5  
 13 Bailey, Carter R           8 WAC-MA               1:55.83    1:59.90    4  
 14 DePolo, Mikey M            8 MSA-MA                    NT    2:02.37    3  
 15 Heebner-Elliott, Trevor    7 GRA-MA                    NT    2:22.01    2  
 
Event 19  Girls 6 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Simpson, Megan E           6 UN WA-MA                  NT      22.97   20  
  2 Cahill, Eliza C            6 EAAC-MA                   NT      25.45   17  
  3 Devlin, Keira E            6 WAC-MA                 28.60      26.51   16  
  4 Wark, Tessa R              6 WAC-MA                 34.22      27.06   15  
  5 Reasons, Kaitlyn E         6 RAD-MA                 29.00      28.24   14  
  6 Santillo, Katharine H      6 SSC-MA                 28.59      28.89   13  
  7 Faccio, Sophia M           6 UDAC-MA                30.17      29.15   12  
  8 Jones, Madeleine H         6 WAC-MA                 31.50      29.16   11  
  9 Podolak, Lacey J           6 WAC-MA                    NT      29.69    9  
 10 Suchecki, Madison R        6 EAAC-MA                   NT      31.88    7  
 11 Kowalchik, Mary Grace      5 LIFE-NJ                34.97      32.32    6  
 12 Sawka, Violet A            5 UDAC-MA                33.45      32.52    5  
 13 Heebner-Elliott, Piper P   5 GRA-MA                 30.44      33.35    4  
 14 Boden, Maggie M            6 GRA-MA                 30.68      33.59    3  
 15 Doran, Molly               6 ACAC-MA                   NT      33.87    2  
 16 Norris, Ryan M             6 SSC-MA                    NT      34.04    1  
 17 DiMartile, Kate G          5 UDAC-MA                35.68      36.30  
 18 Grant, Jayden C            5 WAC-MA                    NT      38.06  
 19 Hauske, Megan L            5 WAC-MA                    NT      38.74  
 20 Rolfe, Brynn E             6 MSA-MA                 34.83      40.36  
 21 Boyer, Emma L              6 WAC-MA                    NT      40.37  
 22 Mosier, Esther M           5 NAAC-MA                58.24      50.62  
 -- Shah, Suhani P             5 EAAC-MA                   NT         DQ  
 -- Carroll, Claire K          6 ACAC-MA                   NT         DQ  
 -- Wainstein, Emmie M         6 GRA-MA                 45.62         DQ  
 
Event 20  Boys 6 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Filimonov, Feliks          5 UNATT-MA               21.94      21.06   20  
  2 Connell, Logan M           6 WAC-MA                 22.34      21.40   17  
  3 Mattisson, Johan M         6 RAD-MA                    NT      24.17   16  
  4 Libke, Dennis B            6 SSC-MA                 29.52      27.88   15  
  5 Barry, Shaun P             6 SSC-MA                    NT      28.71   14  
  6 Smith, Momo                6 WA-MA                  29.44      29.97   13  
  7 Sullivan, Sawyer B         5 GRA-MA                    NT      30.98   12  
  8 Petrov, Oleg               6 SSC-MA                    NT      32.30   11  
  9 Poole, Grayson R           5 WAC-MA                 32.47      34.35    9  
 10 Perticari, Quin W          6 EAAC-MA                   NT      34.40    7  
 11 Kalinowski, Thomas J       4 WAC-MA                    NT      34.61    6  
 12 Garrido, Evan T            6 GAAC-MA                   NT      39.75    5  
 13 Cole, Luke J               6 WAC-MA                    NT      40.11    4  
 14 Rigney, Liam T             4 WAC-MA                    NT      42.03    3  
 15 Jubb, Maverick T           4 WAC-MA                    NT      50.41    2  
 -- Ryan, Sam S                6 EAAC-MA                32.95         DQ  
 -- Kirby, Christian M         6 GRA-MA                    NT         DQ  
 
Event 21  Girls 7 Year Olds 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Taylor, Reagan E           7 ACAC-MA                27.09      23.56   20  
  2 Behun, Katie E             7 UN-MA                  21.50      23.62   17  
  3 Stark, Sass A              7 MSA-MA                 24.05      24.31   16  
  4 Eruslanova, Liza           7 SSC-MA                 25.76      24.36   15  
  5 Laaguiby, Sophia           7 BSC-MA                    NT      24.99   14  
  6 Stewart, Quinlan M         7 WA-MA                  26.56      25.13   13  
  7 Mulshenock, Sophia L       7 WAC-MA                    NT      26.17   12  
  8 Martinak, Olivia S         7 SSC-MA                 25.52      26.34   11  
  9 Johnson, Izzy              7 NAAC-MA                26.66      26.42    9  
 10 Faccio, Meghan E           7 UDAC-MA                30.14      26.94    7  
 11 Morrow, Kylie E            7 WAC-MA                 26.54      27.22    6  
 12 Coleman, London M          7 WAC-MA                    NT      27.74    5  
 13 Lightman, Chloe A          7 BSC-MA                    NT      27.87    4  
 14 Bijlani, Shaina J          7 MSA-MA                 27.44      27.88    3  
 15 Fanelli, Sara E            7 RAD-MA                 28.02      27.91    2  
 16 Navarro, Ana N             7 GAAC-MA                   NT      28.68    1  
 17 DiTullio, Kara J           7 GRA-MA                 31.76      28.93  
 18 Gurk, Siena G              7 BSC-MA                    NT      29.28  
 19 Benevento, Saoirse L       7 WA-MA                  23.01      29.37  
 20 Deshields, Milan B         7 UN EA-MA                  NT      30.13  
 21 Cantor, Avery E            7 BSC-MA                    NT      30.76  
 22 Zhou, Scarlett L           7 MSA-MA                 37.01      32.40  
 23 Iannitti, Cerie E          7 UDAC-MA                34.28      33.52  
 24 Stehl, Mackenzie L         7 WAC-MA                    NT      37.14  
 
Event 22  Boys 7 Year Olds 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Patel, Manntram M          7 VINY-MA                23.19      21.00   20  
  2 Agger, Kevin R             7 EAAC-MA                20.94      21.74   17  
  3 Gu, Ray                    7 SSC-MA                    NT      22.11   16  
  4 Moore, Dane S              7 WA-MA                  24.78      22.74   15  
  5 Nagle, Parker O            7 WAC-MA                 27.07      23.15   14  
  6 Peng-Morris, Ethan         7 UDAC-MA                24.95      23.61   13  
  7 Otto, Riggins              7 ACAC-MA                33.40      24.71   12  
  8 Davis, Aiden               7 ACAC-MA                26.19      25.33   11  
  9 Scime, Tyler B             7 GRA-MA                    NT      26.52    9  
 10 Carter, James              7 WA-MA                  28.74      28.77    7  
 11 Frey, Langston C           7 PCAC-MA                   NT      29.10    6  
 12 Kelly, John D              7 SSC-MA                 29.08      29.29    5  
 13 Heebner-Elliott, Trevor    7 GRA-MA                 36.19      30.13    4  
 14 Julian, Jake R             7 MSA-MA                 30.82      31.00    3  
 15 Foo, Kent S                7 BSC-MA                 27.50      31.16    2  
 16 Devon, Eli G               7 BSC-MA                    NT      31.91    1  
 17 Chowansky, Luka Z          7 BSC-MA                    NT      32.14  
 18 Deasey, Liam B             7 EAAC-MA                34.01      32.77  
 19 Fisher, Soren J            7 GRA-MA                    NT      33.11  
 20 Rexroat, Max E             7 MSA-MA                 32.58      38.54  
 
Event 23  Girls 8 Year Olds 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Karpyn, Anna M             8 SSC-MA                 18.93      18.69   20  
  2 Misener, Lucia C           8 EAAC-MA                21.14      20.29   17  
  3 Myers, Caroline E          8 SSC-MA                    NT      20.63   16  
  4 Pierce, Alexandra S        8 BSC-MA                    NT      20.68   15  
  5 Wilson, Paige S            8 GRA-MA                    NT      21.33   14  
  6 Cornejo, Rachel P          8 PCAC-MA                23.06      21.56   13  
  7 Olex, Abby A               8 SSC-MA                 27.65      21.70   12  
  8 Parker, Julia H            8 SSC-MA                 23.33      21.72   11  
  9 Murray Hayden, Colette E   8 RAD-MA                    NT      21.92    9  
 10 Riches, Eden E             8 SSC-MA                 20.73      22.16    7  
 11 Smith, Abby W              8 BSC-MA                 23.41      22.20    6  
 12 Ewer, Lily C               8 MSA-MA                 22.04      22.26    5  
 13 Le, Maya V                 8 SSC-MA                    NT      22.85    3.5
 13 Lewis, Ava G               8 ACAC-MA                   NT      22.85    3.5
 15 Jameson, Harper G          8 EAAC-MA                   NT      23.03    2  
 16 Aievoli, Ava C             8 CAA-MA                    NT      23.06    1  
 17 Clymer, Addison G          8 ACAC-MA                   NT      23.07  
 18 Clark, Kirsten V           8 UDAC-MA                23.22      23.19  
 18 Fichter, Bailey P          8 UDAC-MA                23.89      23.19  
 20 Choudry, Emerson G         8 GAAC-MA                23.65      23.52  
 21 Flanagan, Elise C          8 SSC-MA                 22.81      23.80  
 22 Horan, Tessa f             8 ACAC-MA                26.29      24.08  
 23 Dill, Orlaith Pronoun A    8 SSC-MA                 24.29      24.22  
 24 Kasmer, Natalia G          8 BSC-MA                 25.12      24.32  
 25 Daniels, Ellie M           8 ACAC-MA                25.23      24.57  
 26 Aievoli, Gianna M          8 CAA-MA                    NT      25.19  
 27 Jestice, Ellie R           8 ACAC-MA                28.07      25.20  
 28 Deitz, Elsa A              8 BSC-MA                    NT      26.80  
 29 Cotterall, Cara            8 ACAC-MA                30.77      27.94  
 30 Buzan, Reagan S            8 BSC-MA                 32.63      28.45  
 31 Neal, Michaela O           8 WAC-MA                    NT      28.49  
 32 Filippone, Jules G         8 BSC-MA                    NT      29.10  
 33 Mathew, Layla Rhys G       8 WAC-MA                    NT      29.30  
 34 Snyder, Ally J             8 EAAC-MA                50.53      30.50  
 35 Hanway, Cassie T           8 SSC-MA                 30.80      31.79  
 36 Ciolko, Tara M             8 UDAC-MA                31.81      32.70  
 37 Clark, Cate T              8 GRA-MA                    NT      33.15  
 
Event 24  Boys 8 Year Olds 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Snook, Landyn J            8 GRA-MA                 19.20      18.29   20  
  2 Hutto, Jack A              8 GRA-MA                 19.64      18.58   17  
  3 Barry, Patrick J           8 MSA-MA                 19.85      20.85   16  
  4 Hricko, Jack P             8 GRA-MA                 24.28      20.97   15  
  5 Markouski, Timophey V      8 UNATT-MA               21.49      21.27   14  
  6 Bonczak, Michael           8 LIFE-NJ                23.99      21.31   13  
  7 Kennedy, Scott F           8 MSA-MA                 22.63      21.41   12  
  8 Holmes, Alexander A        8 SSC-MA                 21.81      21.73   11  
  9 Morrow III, Douglas E      8 WAC-MA                 23.25      22.03    9  
 10 DiTullio, Nick J           8 GRA-MA                 22.35      22.51    7  
 11 Pennay, Frankie L          8 EAAC-MA                23.21      22.56    6  
 12 Li, Kevin J                8 SSC-MA                 22.94      22.80    5  
 13 Shelton, Brady H           8 WAC-MA                 24.01      22.85    4  
 14 Faulkingham, Evan J        8 MSA-MA                 24.36      23.73    3  
 15 Veli, Aleksandr V          8 UNATT-MA                  NT      24.02    2  
 16 Hauser, Nayan Z            8 UNBSC-MA                  NT      24.15    1  
 17 Boucher, Max R             8 WA-MA                  25.12      24.26  
 18 Ruslim, Ethan              8 WAC-MA                 26.24      24.87  
 19 Johnson, Walter J          8 EAAC-MA                   NT      25.07  
 20 Gibbons, Noah C            8 MSA-MA                 23.83      25.23  
 21 Corbett, Paul H            8 WAC-MA                 31.18      25.32  
 22 Shelton, Tyler D           8 WAC-MA                 25.51      25.60  
 23 Sullivan, Luke T           8 UDAC-MA                25.99      26.47  
 24 Cullen, James B            8 SSC-MA                 27.72      26.90  
 25 Kim, Nathan                8 EAAC-MA                21.00      27.44  
 26 Heim, Brogan A             8 ACAC-MA                32.58      27.74  
 27 Yu, Evan H                 8 MSA-MA                 26.43      28.97  
 28 Gary, Dylan G              8 GAAC-MA                30.25      30.15  
 29 Graham, Brady E            8 SSC-MA                    NT      32.35  
 30 Ramayanam, Rishi           8 MSA-MA                    NT      34.28  
 -- Grieve, Brady T            8 GAAC-MA                35.05         DQ  
 -- Popat, Om B                7 GAAC-MA                   NT         DQ  
 
Event 25  Girls 7-8 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gipson, Amelia B           8 GAAC-MA                41.07      39.75   20  
  2 Devlin, Mia L              8 WAC-MA                 44.71      42.86   17  
  3 Carmella, Keira A          8 CAA-MA                 47.72      43.26   16  
  4 Auwarter, Alyssa P         8 UDAC-MA                   NT      44.12   15  
  5 Cellucci, Kayla S          8 WA-MA                     NT      44.54   14  
  6 Aiello, Taylor M           7 WAC-MA                 47.38      44.69   13  
  7 Grohsman, Elizabeth M      8 UDAC-MA                   NT      44.71   12  
  8 Braun, Casey               8 UDAC-MA                47.64      46.17   11  
  9 Smith, Abby W              8 BSC-MA                    NT      46.94    8  
  9 DiMartile, Bridget R       8 UDAC-MA                   NT      46.94    8  
 11 Campbell, Sealeigh J       7 DCAA-MA                49.81      47.59    6  
 12 McCottry, Kada S           7 DCAA-MA                   NT      47.66    5  
 13 Buerger, Ainsley B         7 GAAC-MA                50.19      47.93    4  
 14 Sawka, Natalie J           8 UDAC-MA                   NT      48.17  
 15 Bobalik, Vivian R          7 GRA-MA                    NT      48.22    3  
 16 Flanagan, Elise C          8 SSC-MA                    NT      49.97    2  
 17 Lewis, Ava G               8 ACAC-MA                   NT      50.13    1  
 18 Moore, Pamela H            8 WAC-MA                 50.82      50.35  
 19 Gulli, Kendall J           7 WAC-MA                 56.65      51.78  
 20 Hauske, Sara A             8 WAC-MA                 53.14      51.98  
 21 Fichter, Bailey P          8 UDAC-MA                   NT      52.04  
 22 Poole, Kylie M             7 WAC-MA                    NT      53.89  
 23 Mulshenock, Addison E      8 WAC-MA                 58.29      55.86  
 24 Daniels, Ellie M           8 ACAC-MA                   NT      56.51  
 25 Hauske, Katelyn M          8 WAC-MA               1:04.86      58.39  
 26 Stewart, Morgan A          8 DCAA-MA                   NT    1:00.95  
 27 Bijlani, Shaina J          7 MSA-MA                 57.90    1:01.32  
 28 Cotterall, Cara            8 ACAC-MA                   NT    1:02.24  
 29 Benevento, Saoirse L       7 WA-MA                1:04.76    1:04.88  
 30 Jubb, Penny E              7 WAC-MA                    NT    1:06.81  
 31 Moschella, Alex J          8 WA-MA                1:08.09    1:08.37  
 32 Grafe, Lizzie J            7 WAC-MA               1:17.60    1:12.12  
 -- Navarro, Ana N             7 GAAC-MA                   NT         DQ  
 -- Hehmeyer, Calla S          8 GAAC-MA                58.85         DQ  
 
Event 26  Boys 7-8 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hutto, Jack A              8 GRA-MA                 41.59      41.74   20  
  2 Peev, Sebastian G          8 UN-UD-MA                  NT      44.54   17  
  3 Torrente, Gavin            8 LIFE-NJ                53.45      45.63   16  
  4 Hricko, Jack P             8 GRA-MA                 45.88      45.92   15  
  5 Fox, Max B                 7 WAC-MA                 50.80      47.69   14  
  6 Miller, Everett J          8 GRA-MA                 47.59      49.95   13  
  7 DiTullio, Nick J           8 GRA-MA                    NT      51.62   12  
  8 Deaver, Nicholas P         7 GRA-MA                 57.40      52.33   11  
  9 Gregg, Garner R            7 WAC-MA                    NT      52.34    9  
 10 Faulkingham, Evan J        8 MSA-MA                 54.95      53.22    7  
 11 Boucher, Max R             8 WA-MA                  55.01      53.96    6  
 12 Moore, Dane S              7 WA-MA                     NT      54.94    5  
 13 Gilbert, Conor L           8 WA-MA                     NT      56.85    4  
 14 Bailey, Carter R           8 WAC-MA                 58.58      58.77    3  
 15 Luo, James H               7 SSC-MA                    NT      59.66    2  
 16 Carter, James              7 WA-MA                1:05.15    1:03.84    1  
 17 Gary, Dylan G              8 GAAC-MA              1:05.33    1:05.36  
 18 Grieve, Brady T            8 GAAC-MA              1:25.55    1:18.58  
 -- Liggett, Cam               8 BSC-MA                    NT         DQ  
 -- Popat, Om B                7 GAAC-MA                   NT         DQ  
 -- Johnson, Carter C          8 EAAC-MA                   NT         DQ  
 
Event 27  Girls 6 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Reasons, Kaitlyn E         6 RAD-MA                 27.28      25.65   20  
  2 Jones, Madeleine H         6 WAC-MA                 42.33      31.30   17  
  3 Wark, Tessa R              6 WAC-MA                 37.20      34.56   16  
  4 Santillo, Katharine H      6 SSC-MA                 39.73      35.48   15  
  5 Ruslim, Eva                6 WAC-MA                    NT      35.80   14  
  6 Devlin, Keira E            6 WAC-MA                 42.16      36.95   13  
  7 Podolak, Lacey J           6 WAC-MA                    NT      42.93   12  
  8 Hauske, Megan L            5 WAC-MA                    NT      46.26   11  
  9 Sawka, Violet A            5 UDAC-MA                   NT      46.97    9  
 10 Rolfe, Brynn E             6 MSA-MA                    NT      54.46    7  
 11 Kowalchik, Mary Grace      5 LIFE-NJ                59.99      55.36    6  
 12 Boyer, Emma L              6 WAC-MA                    NT      57.80    5  
 -- Faccio, Sophia M           6 UDAC-MA                   NT         DQ  
 -- Norris, Ryan M             6 SSC-MA                    NT         DQ  
 -- Boden, Maggie M            6 GRA-MA                    NT         DQ  
 -- DiMartile, Kate G          5 UDAC-MA                   NT         DQ  
 
Event 28  Boys 6 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Filimonov, Feliks          5 UNATT-MA               29.73      24.76   20  
  2 Connell, Logan M           6 WAC-MA                 37.55      32.91   17  
  3 Mattisson, Johan M         6 RAD-MA                    NT      34.06   16  
  4 Barry, Shaun P             6 SSC-MA                    NT      35.78   15  
  5 Petrov, Oleg               6 SSC-MA                    NT      41.02   14  
  6 Cole, Luke J               6 WAC-MA                    NT      41.32   13  
  7 Smith, Momo                6 WA-MA                  45.80      41.59   12  
  8 Libke, Dennis B            6 SSC-MA                    NT    1:03.70   11  
 -- Ryan, Sam S                6 EAAC-MA                   NT         DQ  
 -- Garrido, Evan T            6 GAAC-MA                   NT         DQ  
 
Event 29  Girls 7 Year Olds 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Aiello, Taylor M           7 WAC-MA                 26.34      23.43   20  
  2 Gulli, Kendall J           7 WAC-MA                 29.05      24.37   17  
  3 Bobalik, Vivian R          7 GRA-MA                 24.90      24.74   16  
  4 Warner, Paisley W          7 WA-MA                  27.46      27.96   15  
  5 Poole, Kylie M             7 WAC-MA                    NT      28.21   14  
  6 Laaguiby, Sophia           7 BSC-MA                 34.49      28.94   13  
  7 Buerger, Ainsley B         7 GAAC-MA                33.83      29.60   12  
  8 Gurk, Siena G              7 BSC-MA                    NT      30.60   11  
  9 DiTullio, Kara J           7 GRA-MA                    NT      31.34    9  
 10 Fanelli, Sara E            7 RAD-MA                    NT      33.87    7  
 11 Deshields, Milan B         7 UN EA-MA                  NT      34.84    6  
 12 Wills, Amber R             7 UDAC-MA                33.51      37.42    5  
 13 Faccio, Meghan E           7 UDAC-MA                   NT      37.64    4  
 14 Bijlani, Shaina J          7 MSA-MA                 46.03      38.37    3  
 15 Rigney, Marlea M           7 WAC-MA                    NT      42.12    2  
 16 Mulshenock, Sophia L       7 WAC-MA                    NT      43.28    1  
 17 Renna, Elise G             7 NAAC-MA                52.45      46.76  
 18 Coleman, London M          7 WAC-MA                    NT      47.98  
 19 Iannitti, Cerie E          7 UDAC-MA                   NT      49.15  
 -- Cantor, Avery E            7 BSC-MA                    NT         DQ  
 -- Ruse, Nora M               7 EAAC-MA                   NT         DQ  
 -- Martinak, Olivia S         7 SSC-MA                 33.62         DQ  
 -- Benevento, Saoirse L       7 WA-MA                  46.93         DQ  
 -- Grafe, Lizzie J            7 WAC-MA                    NT         DQ  
 
Event 30  Boys 7 Year Olds 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Patel, Manntram M          7 VINY-MA                31.29      24.59   20  
  2 Deaver, Nicholas P         7 GRA-MA                 24.11      26.00   17  
  3 Nagle, Parker O            7 WAC-MA                 28.17      27.24   16  
  4 Gregg, Garner R            7 WAC-MA                    NT      27.39   15  
  5 Gu, Ray                    7 SSC-MA                    NT      29.83   14  
  6 Sullivan, Cal              7 BSC-MA                    NT      30.21   13  
  7 Kelleher, Finn A           7 WAC-MA                    NT      30.57   12  
  8 Deasey, Liam B             7 EAAC-MA                   NT      30.88   11  
  9 Frey, Langston C           7 PCAC-MA                   NT      33.16    9  
 10 Scime, Tyler B             7 GRA-MA                    NT      34.49    7  
 11 Foo, Kent S                7 BSC-MA                    NT      34.77    6  
 12 Agger, Kevin R             7 EAAC-MA                36.53      40.11    5  
 13 Chowansky, Luka Z          7 BSC-MA                    NT      43.79    4  
 14 Iannitti, Shane F          7 UDAC-MA                   NT      54.91    3  
 -- Kelly, John D              7 SSC-MA                    NT         DQ  
 -- Rexroat, Max E             7 MSA-MA                 48.59         DQ  
 -- Julian, Jake R             7 MSA-MA                    NT         DQ  
 -- Cecchi, Matteo D           7 WA-MA                     NT         DQ  
 -- Popat, Om B                7 GAAC-MA                   NT         DQ  
 -- Otto, Riggins              7 ACAC-MA                34.03         DQ  
 
Event 31  Girls 8 Year Olds 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Le, Maya V                 8 SSC-MA                 23.56      23.82   20  
  2 Myers, Caroline E          8 SSC-MA                 23.99      23.90   17  
  3 Carmella, Keira A          8 CAA-MA                 27.28      23.91   16  
  4 Wojnovich, Amelia E        8 EAAC-MA                25.79      24.91   15  
  5 Choudry, Emerson G         8 GAAC-MA                   NT      26.15   14  
  6 Hauske, Katelyn M          8 WAC-MA                 30.86      26.30   13  
  7 Olex, Abby A               8 SSC-MA                 34.22      26.47   12  
  8 Wilson, Paige S            8 GRA-MA                    NT      26.76   11  
  9 Lindsay, Cecilia J         8 SSC-MA                    NT      26.77    9  
 10 Aievoli, Gianna M          8 CAA-MA                    NT      27.16    7  
 11 Aievoli, Ava C             8 CAA-MA                    NT      28.98    6  
 12 Pierce, Alexandra S        8 BSC-MA                    NT      29.21    5  
 13 Doran, Kelly               8 ACAC-MA                   NT      30.77    4  
 14 Cornejo, Rachel P          8 PCAC-MA                29.67      30.83    3  
 15 Jestice, Ellie R           8 ACAC-MA                36.90      30.96    2  
 16 Deitz, Elsa A              8 BSC-MA                    NT      31.02    1  
 17 Buzan, Reagan S            8 BSC-MA                    NT      31.54  
 18 Clymer, Addison G          8 ACAC-MA                   NT      33.41  
 19 Mathew, Layla Rhys G       8 WAC-MA                    NT      35.52  
 20 Filippone, Jules G         8 BSC-MA                    NT      38.24  
 21 Hanway, Cassie T           8 SSC-MA                    NT      38.25  
 22 Neal, Michaela O           8 WAC-MA                    NT      44.32  
 -- Murray Hayden, Colette E   8 RAD-MA                    NT         DQ  
 -- Ciolko, Tara M             8 UDAC-MA                32.04         DQ  
 -- Stewart, Morgan A          8 DCAA-MA                36.41         DQ  
 -- Parker, Julia H            8 SSC-MA                    NT         DQ  
 
Event 32  Boys 8 Year Olds 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Peev, Sebastian G          8 UN-UD-MA               23.02      22.85   20  
  2 Nagle, Carson J            8 WAC-MA                 26.52      23.53   17  
  3 Baddick, Evan J            8 WAC-MA                 25.79      23.54   16  
  4 Bonczak, Michael           8 LIFE-NJ                29.99      24.48   15  
  5 Shelton, Brady H           8 WAC-MA                 30.41      25.69   14  
  6 Rolfe, Andy A              8 MSA-MA                 25.94      26.16   13  
  7 Gibbons, Noah C            8 MSA-MA                 28.05      26.31   12  
  8 Sullivan, Luke T           8 UDAC-MA                25.87      26.60   10  
  8 DePolo, Mikey M            8 MSA-MA                 26.71      26.60   10  
 10 Frieberg, Arbor B          8 WAC-MA                    NT      26.86    7  
 11 Pennay, Frankie L          8 EAAC-MA                   NT      26.88    6  
 12 Schroeder, Koen V          8 CAA-MA                 30.94      27.91    5  
 13 Johnson, Carter C          8 EAAC-MA                   NT      29.05    4  
 14 Corbett, Paul H            8 WAC-MA                 36.20      29.36    3  
 15 Faulkingham, Evan J        8 MSA-MA                 29.63      29.45    2  
 16 DiTullio, Nick J           8 GRA-MA                 33.41      30.01    1  
 17 Hauser, Nayan Z            8 UNBSC-MA                  NT      30.18  
 18 Heim, Brogan A             8 ACAC-MA                31.97      31.05  
 19 Liggett, Cam               8 BSC-MA                    NT      32.70  
 20 Grieve, Brady T            8 GAAC-MA                   NT      32.86  
 21 Yu, Evan H                 8 MSA-MA                 32.01      34.36  
 22 Johnson, Walter J          8 EAAC-MA                   NT      34.91  
 23 Boucher, Max R             8 WA-MA                  31.80      35.09  
 24 Graham, Brady E            8 SSC-MA                    NT      40.85  
 -- Kim, Nathan                8 EAAC-MA                   NT         DQ  
 
Event 33  Girls 7-8 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gipson, Amelia B           8 GAAC-MA                53.85      47.33   20  
  2 Cellucci, Kayla S          8 WA-MA                  52.21      48.36   17  
  3 Misener, Lucia C           8 EAAC-MA                49.02      50.15   16  
  4 Devlin, Mia L              8 WAC-MA                 55.00      50.77   15  
  5 Auwarter, Alyssa P         8 UDAC-MA                   NT      51.54   14  
  6 Myers, Caroline E          8 SSC-MA                    NT      52.41   13  
  7 Le, Maya V                 8 SSC-MA                 54.45      52.52   12  
  8 Aiello, Taylor M           7 WAC-MA                 58.04      53.73   11  
  9 Moore, Pamela H            8 WAC-MA                 56.18      53.78    9  
 10 Hauske, Sara A             8 WAC-MA                 56.98      54.08    7  
 11 Dill, Orlaith Pronoun A    8 SSC-MA                 56.12      55.28    6  
 12 Campbell, Sailor W         7 DCAA-MA                58.77      56.27    5  
 13 Lydon, Aubrey K            8 CAA-MA                    NT      58.15    4  
 14 Kasmer, Natalia G          8 BSC-MA                    NT      58.42    3  
 15 Ewer, Lily C               8 MSA-MA                 59.02      58.96    2  
 16 Horsey, Riley E            7 WAC-MA               1:01.82      59.08    1  
 17 Stewart, Quinlan M         7 WA-MA                1:00.67    1:00.81  
 18 Sawka, Natalie J           8 UDAC-MA              1:17.01    1:06.38  
 19 Stewart, Morgan A          8 DCAA-MA                   NT    1:14.44  
 20 Morrow, Kylie E            7 WAC-MA               1:38.66    1:20.38  
 21 Moschella, Alex J          8 WA-MA                1:29.53    1:22.59  
 22 Jubb, Penny E              7 WAC-MA                    NT    1:30.12  
 
Event 34  Boys 7-8 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Markouski, Timophey V      8 UNATT-MA               46.43      45.96   20  
  2 Barry, Patrick J           8 MSA-MA                 52.62      49.80   17  
  3 Kraft, Chase M             8 DCAA-MA                   NT      53.11   16  
  4 Gibbons, Noah C            8 MSA-MA               1:00.76      58.14    7  
  5 Rolfe, Andy A              8 MSA-MA               1:05.04      58.87   15  
  6 Frieberg, Arbor B          8 WAC-MA                    NT      59.19   14  
  7 Hricko, Jack P             8 GRA-MA                    NT      59.22   13  
  8 St-Laurent, Jeremy P       8 CAA-MA                 59.56      59.71   12  
  9 Ruslim, Ethan              8 WAC-MA               1:14.22    1:00.37   11  
 10 Morrow III, Douglas E      8 WAC-MA               1:00.48    1:01.02    9  
 11 DePolo, Mikey M            8 MSA-MA               1:04.67    1:04.97    6  
 12 Luo, James H               7 SSC-MA                    NT    1:06.03    5  
 -- Gregg, Garner R            7 WAC-MA                    NT         DQ  
 -- Deng, Jerry Y              7 MSA-MA               1:00.89         DQ  
 
Event 35  Girls 7 & Under 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Campbell, Sailor W         7 DCAA-MA              1:42.38    1:38.87   20  
  2 McCottry, Kada S           7 DCAA-MA                   NT    1:44.28   17  
  3 Bobalik, Vivian R          7 GRA-MA                    NT    1:52.76   16  
  4 Horsey, Riley E            7 WAC-MA               1:59.74    1:54.97   15  
  5 Poole, Kylie M             7 WAC-MA                    NT    1:59.66   14  
  6 Behun, Katie E             7 UN-MA                1:49.99    2:04.28   13  
  7 Stewart, Quinlan M         7 WA-MA                2:10.32    2:05.87   12  
  8 Stark, Sass A              7 MSA-MA                    NT    2:15.35   11  
  9 Ruslim, Eva                6 WAC-MA                    NT    2:16.29    9  
 10 Jones, Madeleine H         6 WAC-MA                    NT    2:26.30    7  
 11 Rigney, Marlea M           7 WAC-MA                    NT    2:29.16    6  
 12 Grafe, Lizzie J            7 WAC-MA                    NT    2:34.13    5  
 13 Fanelli, Sara E            7 RAD-MA                    NT    2:39.46    4  
 14 Jubb, Penny E              7 WAC-MA                    NT    2:58.61    3  
 -- Reasons, Kaitlyn E         6 RAD-MA               2:12.77         DQ  
 -- Morrow, Kylie E            7 WAC-MA               2:39.72         DQ  
 -- Campbell, Sealeigh J       7 DCAA-MA              1:51.42         DQ  
 -- Wark, Tessa R              6 WAC-MA                    NT         DQ  
 
Event 36  Boys 7 & Under 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Filimonov, Feliks          5 UNATT-MA             1:47.01    1:40.26   20  
  2 Fox, Max B                 7 WAC-MA                    NT    1:49.52   17  
  3 Patel, Manntram M          7 VINY-MA              2:12.82    1:49.54   16  
  4 Connell, Logan M           6 WAC-MA               2:01.62    1:50.26   15  
  5 Gu, Ray                    7 SSC-MA                    NT    1:51.00   14  
  6 Nagle, Parker O            7 WAC-MA                    NT    1:52.91   13  
  7 Deaver, Nicholas P         7 GRA-MA                    NT    1:56.36   12  
  8 Luo, James H               7 SSC-MA               2:07.49    1:59.70   11  
  9 Peng-Morris, Ethan         7 UDAC-MA                   NT    2:02.12    9  
 -- Deng, Jerry Y              7 MSA-MA                    NT         DQ  
 -- Smith, Momo                6 WA-MA                2:39.54         DQ  
 -- Kelleher, Finn A           7 WAC-MA                    NT         DQ  
 
Event 37  Girls 8 Year Olds 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Grohsman, Elizabeth M      8 UDAC-MA              1:43.80    1:32.94   20  
  2 Auwarter, Alyssa P         8 UDAC-MA              1:35.56    1:35.34   17  
  3 Devlin, Mia L              8 WAC-MA               1:38.62    1:37.25   16  
  4 Misener, Lucia C           8 EAAC-MA              1:36.10    1:39.39   15  
  5 Carmella, Keira A          8 CAA-MA               1:51.34    1:39.40   14  
  6 DiMartile, Bridget R       8 UDAC-MA              1:57.66    1:39.72   13  
  7 Lydon, Aubrey K            8 CAA-MA               1:39.35    1:42.66   12  
  8 Wojnovich, Amelia E        8 EAAC-MA              1:44.67    1:45.36   11  
  9 Olex, Abby A               8 SSC-MA               2:21.32    1:46.86    9  
 10 Riches, Eden E             8 SSC-MA                    NT    1:47.23    7  
 11 Wilson, Paige S            8 GRA-MA                    NT    1:47.41    6  
 12 Ewer, Lily C               8 MSA-MA               1:50.59    1:47.85    5  
 13 Braun, Casey               8 UDAC-MA              2:21.79    1:49.01    4  
 14 Choudry, Emerson G         8 GAAC-MA                   NT    1:50.55    3  
 15 Lindsay, Cecilia J         8 SSC-MA                    NT    1:51.83    2  
 16 Kasmer, Natalia G          8 BSC-MA               2:04.28    1:54.18    1  
 17 Hauske, Sara A             8 WAC-MA               2:02.27    1:58.35  
 18 Mulshenock, Addison E      8 WAC-MA                    NT    2:04.90  
 19 Jameson, Harper G          8 EAAC-MA                   NT    2:07.05  
 20 Stenstrom, Shaylie M       8 LIFE-NJ              3:15.25    2:11.56  
 21 Deitz, Elsa A              8 BSC-MA                    NT    2:12.21  
 22 Hauske, Katelyn M          8 WAC-MA               2:18.95    2:12.45  
 23 Hehmeyer, Calla S          8 GAAC-MA                   NT    2:12.81  
 24 Moschella, Alex J          8 WA-MA                     NT    2:17.56  
 -- Myers, Caroline E          8 SSC-MA                    NT         DQ  
 -- Karpyn, Anna M             8 SSC-MA               1:30.31         DQ  
 
Event 38  Boys 8 Year Olds 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Snook, Landyn J            8 GRA-MA               1:31.53    1:29.20   20  
  2 Barry, Patrick J           8 MSA-MA               1:44.67    1:35.70   17  
  3 Hutto, Jack A              8 GRA-MA               1:47.97    1:36.45   16  
  4 Markouski, Timophey V      8 UNATT-MA             1:34.64    1:37.30   15  
  5 Baddick, Evan J            8 WAC-MA               1:38.63    1:39.59   14  
  6 Bonczak, Michael           8 LIFE-NJ              1:59.99    1:45.93   13  
  7 Hricko, Jack P             8 GRA-MA               2:00.39    1:46.66   12  
  8 Shelton, Brady H           8 WAC-MA               2:27.34    1:47.96   11  
  9 Ruslim, Ethan              8 WAC-MA               2:17.39    1:51.61    9  
 10 Miller, Everett J          8 GRA-MA               2:00.30    1:54.47    7  
 11 Frieberg, Arbor B          8 WAC-MA                    NT    1:56.06    6  
 12 Nagle, Carson J            8 WAC-MA               2:03.11    2:00.70    5  
 13 St-Laurent, Jeremy P       8 CAA-MA               2:02.40    2:00.97    4  
 14 Sullivan, Luke T           8 UDAC-MA                   NT    2:03.58    3  
 15 Schroeder, Koen V          8 CAA-MA                    NT    2:05.75    2  
 16 Shelton, Tyler D           8 WAC-MA               1:58.24    2:08.43    1  
 17 Corbett, Paul H            8 WAC-MA                    NT    2:14.96  
 -- Peev, Sebastian G          8 UN-UD-MA                  NT         DQ  
 -- Li, Kevin J                8 SSC-MA                    NT         DQ  
 -- Bailey, Carter R           8 WAC-MA               2:20.95         DQ  
 -- Pennay, Frankie L          8 EAAC-MA                   NT         DQ