Licensed to Middle Atlantic Swimming-Sr SC Champ - Organization License
                                   HY-TEK's MEET MANAGER 6.0 2/14/2018 11:43 AM
             2018 MA DST Last Chance Mini - 2/10/2018 to 2/11/2018             
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 8 & Under 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Crawford, Averie M         8 DST-MA               1:28.99    1:28.92  
  2 McCottry, Kada S           7 DCAA-MA              1:39.78    1:31.88  
  3 Bowen, Marika Z            8 Northeast Swimmi-MA  1:47.50    1:35.88  
  4 Rykaczewski, Reagan E      8 DST-MA               1:36.59    1:41.98  
  5 Prange, Kennedy E          8 DST-MA               1:41.44    1:42.02  
  6 Walch, Genevieve L         8 DST-MA                    NT    1:43.38  
  7 Scopio, Adeline G          8 DST-MA               1:49.62    1:48.55  
  8 Kumar, Ianna               8 UMAC-MA                   NT    1:49.74  
  9 Iliadis, Illy P            7 DST-MA                    NT    1:51.64  
 10 Li, Emma                   8 DST-MA                    NT    1:53.77  
 11 Wani, Sajiri G             8 UMAC-MA              2:08.98    1:58.76  
 12 Kipp, Kaitlin M            7 DST-MA                    NT    2:00.77  
 13 Wang, Kayla                7 DST-MA                    NT    2:07.42  
 14 Flynn, Genevieve M         6 DST-MA                    NT    2:11.92  
 15 Stewart, Morgan A          8 DCAA-MA                   NT    2:13.25  
 16 Minter, Paisley F          7 DST-MA                    NT    2:15.85  
 17 Bomba, Vivienne B          7 DST-MA                    NT    2:18.09  
 -- Boyle, Zoie T              7 DCAA-MA                   NT   X1:35.24  
 -- Boyle, Gracie D            7 DCAA-MA                   NT   X1:50.87  
 -- Minter, Brinkley F         6 DST-MA                    NT         DQ  
 -- Rodriguez, Neomi           8 Northeast Swimmi-MA  1:36.35         DQ  
 -- Sensing, Lizzy R           7 DST-MA                    NT         DQ  
 -- Hallur, Prisha             8 DST-MA                    NT         DQ  
 -- Karanjia, Anna M           6 DST-MA                    NT         DQ  
 -- Rineer, Brie M             7 DST-MA               2:17.56         DQ  
 
Event 2  Boys 8 & Under 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Walstrom, Seamus D         7 DST-MA               1:46.63    1:39.44  
  2 Stokes, Kayden S           8 LYM-MA               1:43.45    1:40.09  
  3 Hartman, George J          8 DCAA-MA                   NT    1:40.41  
  4 Gunjal, Aarush S           8 Dolphin Swim Tea-MA  1:47.45    1:43.92  
  5 Tomlin, Anthony J          7 DST-MA                    NT    1:44.91  
  6 Bowen, Lesnid              6 Northeast Swimmi-MA  1:52.06    1:48.73  
  7 Rolfe, Andy A              8 MSA-MA               2:08.22    1:59.03  
  8 Heim, Brogan A             8 ACAC-MA              2:08.64    2:03.97  
  9 McConnell, Lucas A         6 Dolphin Swim Tea-MA  2:41.60    2:22.94  
 -- Smyth, Jack W              6 DST-MA                    NT         DQ  
 -- Malipeddi, Srihan          6 DST-MA                    NT         DQ  
 -- Bhaskaran, Rajat           8 DST-MA                    NT         DQ  
 
Event 3  Girls 8 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Crawford, Averie M         8 DST-MA                 33.69      33.02  
  2 McCottry, Kada S           7 DCAA-MA                40.46      35.30  
  3 Campbell, Sealeigh J       7 DCAA-MA                36.46      35.52  
  4 Bowen, Marika Z            8 Northeast Swimmi-MA    42.93      37.35  
  5 Rodriguez, Neomi           8 Northeast Swimmi-MA    36.45      38.81  
  6 Walch, Genevieve L         8 DST-MA                    NT      38.97  
  7 Prange, Kennedy E          8 DST-MA                 39.51      40.00  
  8 Scopio, Adeline G          8 DST-MA                 41.41      40.81  
  9 Morris, Adriana L          8 DST-MA                 47.24      41.18  
 10 Jorgensen, Annika L        8 Dolphin Swim Tea-MA    42.03      41.39  
 11 Kipp, Kaitlin M            7 DST-MA                 44.63      42.24  
 12 Clymer, Addison G          8 ACAC-MA                   NT      44.72  
 13 Flynn, Genevieve M         6 DST-MA                    NT      47.35  
 14 Sensing, Lizzy R           7 DST-MA                    NT      48.03  
 15 Rineer, Brie M             7 DST-MA                 57.13      50.06  
 16 Wang, Kayla                7 DST-MA                 56.86      50.36  
 17 Minter, Paisley F          7 DST-MA                 55.23      51.18  
 18 Yu, Akilah H               7 DST-MA                    NT      51.50  
 19 Stewart, Morgan A          8 DCAA-MA                56.31      51.77  
 20 Bomba, Vivienne B          7 DST-MA                 49.00      52.64  
 21 Trice, Sarah W             8 DST-MA               1:05.41      57.77  
 22 Minter, Brinkley F         6 DST-MA                    NT      59.10  
 23 Karanjia, Anna M           6 DST-MA               1:11.67    1:02.50  
 24 McAllister, Aubrey M       7 DST-MA               1:07.08    1:05.14  
 25 Hager, Jordan E            6 DST-MA                    NT    1:07.60  
 26 Fishman, Natalie E         6 DST-MA                    NT    1:11.66  
 27 Correale, Adria M          6 DST-MA               1:23.87    1:22.93  
 28 Smyth, Cora E              5 DST-MA                    NT    1:32.23  
 -- Boyle, Zoie T              7 DCAA-MA                   NT     X37.05  
 -- Boyle, Gracie D            7 DCAA-MA                   NT     X40.77  
 
Event 4  Boys 8 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cavanaugh, Brett R         7 DST-MA                 38.09      36.15  
  2 Flynn, Aaron J             8 DST-MA                    NT      38.80  
  3 Tomlin, Anthony J          7 DST-MA                 39.48      39.65  
  4 Cosgrove, Cole S           8 RAD-MA                 42.91      39.87  
  5 Bowen, Lesnid              6 Northeast Swimmi-MA    47.54      41.79  
  6 Ma, Mark K                 8 DST-MA                    NT      43.92  
  7 Carfi, Thiago              7 DST-MA                 48.13      45.22  
  8 Rolfe, Andy A              8 MSA-MA                 42.32      46.35  
  9 Heim, Brogan A             8 ACAC-MA                48.51      47.05  
 10 Stewart, Logan L           6 DST-MA               1:00.24      49.88  
 11 Barksdale, Christian E     7 DST-MA                 50.30      52.87  
 12 Smyth, Jack W              6 DST-MA                 55.10      54.72  
 13 Ambrose, Austin C          8 DST-MA               1:05.79      55.34  
 14 Malipeddi, Srihan          6 DST-MA               1:00.86      57.73  
 15 McConnell, Lucas A         6 Dolphin Swim Tea-MA       NT      58.83  
 16 Wang, Kyle X               8 UMAC-MA                   NT      59.32  
 -- Otto, Riggins              7 ACAC-MA                   NT     X41.72  
 -- Savery, Gray P             7 DST-MA               1:09.14         DQ  
 
Event 5  Girls 8 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kiess, Andie N             7 DST-MA                 19.45      18.09  
  2 Kalish, Morgan G           8 DST-MA                 19.54      18.94  
  3 Crawford, Averie M         8 DST-MA                 20.30      19.26  
  4 McCottry, Kada S           7 DCAA-MA                20.03      19.79  
  5 Li, Emma                   8 DST-MA                    NT      24.09  
  6 Fischer, Sydney A          8 DST-MA                    NT      24.73  
  7 Jorgensen, Annika L        8 Dolphin Swim Tea-MA    27.61      25.06  
  8 Sensing, Lizzy R           7 DST-MA                 24.22      25.08  
  9 Wani, Sajiri G             8 UMAC-MA                27.28      25.20  
 10 Clymer, Addison G          8 ACAC-MA                24.61      26.07  
 11 Wang, Kayla                7 DST-MA                 32.57      26.28  
 12 Kipp, Kaitlin M            7 DST-MA                 25.89      27.77  
 13 Scopio, Adeline G          8 DST-MA                 31.21      28.67  
 14 Burslem, Makayla A         6 DST-MA                 28.08      28.92  
 15 Hallur, Prisha             8 DST-MA                 35.26      29.17  
 16 Flynn, Genevieve M         6 DST-MA                 27.52      29.93  
 17 Rineer, Brie M             7 DST-MA                 28.29      31.45  
 18 Stewart, Morgan A          8 DCAA-MA                35.33      32.74  
 19 Minter, Brinkley F         6 DST-MA                    NT      33.86  
 20 Bomba, Vivienne B          7 DST-MA                 34.41      37.16  
 21 Yu, Akilah H               7 DST-MA                 37.29      38.21  
 22 Minter, Paisley F          7 DST-MA                 34.77      38.61  
 23 Trice, Sarah W             8 DST-MA                 42.20      40.73  
 24 Karanjia, Anna M           6 DST-MA                 35.60      42.15  
 25 Correale, Adria M          6 DST-MA                 47.35      56.23  
 26 Fishman, Natalie E         6 DST-MA                 44.71    1:01.08  
 -- Boyle, Zoie T              7 DCAA-MA                   NT     X19.73  
 -- Boyle, Gracie D            7 DCAA-MA                   NT     X22.97  
 -- McAllister, Aubrey M       7 DST-MA                 48.75         DQ  
 -- Hager, Jordan E            6 DST-MA                    NT         DQ  
 
Event 6  Boys 8 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Barry, Patrick J           8 MSA-MA                 20.78      19.36  
  2 Hartman, George J          8 DCAA-MA                21.41      20.85  
  3 Cosgrove, Cole S           8 RAD-MA                 23.07      21.79  
  4 Gunjal, Aarush S           8 Dolphin Swim Tea-MA    21.50      22.54  
  5 Tomlin, Anthony J          7 DST-MA                 21.45      23.52  
  6 Carfi, Thiago              7 DST-MA                 28.47      23.55  
  7 Rolfe, Andy A              8 MSA-MA                 26.62      25.06  
  8 Flynn, Aaron J             8 DST-MA                    NT      26.36  
  9 Otto, Riggins              7 ACAC-MA                34.50      27.06  
 10 Ma, Mark K                 8 DST-MA                    NT      27.16  
 11 Bowen, Lesnid              6 Northeast Swimmi-MA       NT      27.24  
 12 Heim, Brogan A             8 ACAC-MA                29.98      27.49  
 13 Barksdale, Christian E     7 DST-MA                    NT      30.84  
 14 Ambrose, Austin C          8 DST-MA                 41.88      32.80  
 15 Malipeddi, Srihan          6 DST-MA                 36.34      34.37  
 16 McConnell, Lucas A         6 Dolphin Swim Tea-MA       NT      35.32  
 17 Stewart, Logan L           6 DST-MA                 39.84      38.07  
 18 Smyth, Jack W              6 DST-MA                    NT      44.29  
 -- Savery, Gray P             7 DST-MA                    NT         DQ  
 
Event 7  Girls 8 & Under 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kiess, Andie N             7 DST-MA                    NT    1:30.14  
  2 Rykaczewski, Reagan E      8 DST-MA                    NT    1:34.75  
  3 Jorgensen, Annika L        8 Dolphin Swim Tea-MA  1:40.81    1:35.46  
  4 Rodriguez, Neomi           8 Northeast Swimmi-MA       NT    1:36.71  
  5 Campbell, Sailor W         7 DCAA-MA                   NT    1:37.34  
  6 Crawford, Averie M         8 DST-MA                    NT    1:38.74  
  7 Morris, Adriana L          8 DST-MA               1:59.76    1:39.42  
  8 Gottesman, Serena D        8 DST-MA                    NT    1:48.03  
  9 Prange, Kennedy E          8 DST-MA                    NT    1:48.20  
 10 Kumar, Ianna               8 UMAC-MA                   NT    1:55.28  
 11 Iliadis, Illy P            7 DST-MA                    NT    1:57.18  
 12 Burslem, Makayla A         6 DST-MA                    NT    2:02.42  
 13 Fischer, Sydney A          8 DST-MA                    NT    2:11.17  
 14 Trice, Sarah W             8 DST-MA                    NT    2:26.05  
 15 Correale, Adria M          6 DST-MA                    NT    2:43.10  
 16 Fishman, Natalie E         6 DST-MA                    NT    2:46.02  
 -- Walch, Genevieve L         8 DST-MA                    NT         DQ  
 
Event 8  Boys 8 & Under 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cavanaugh, Brett R         7 DST-MA               1:43.55    1:31.00  
  2 Hartman, George J          8 DCAA-MA                   NT    1:41.53  
  3 Walstrom, Seamus D         7 DST-MA                    NT    1:42.20  
  4 Barksdale, Christian E     7 DST-MA                    NT    2:02.94  
  5 Ambrose, Austin C          8 DST-MA                    NT    2:04.26  
  6 Bhaskaran, Rajat           8 DST-MA                    NT    2:16.63  
 -- Ma, Mark K                 8 DST-MA                    NT         DQ  
 -- Flynn, Aaron J             8 DST-MA                    NT         DQ  
 
Event 9  Girls 8 & Under 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bowen, Marika Z            8 Northeast Swimmi-MA    49.93      47.01  
  2 Campbell, Sealeigh J       7 DCAA-MA                55.25      51.99  
  3 McCottry, Kada S           7 DCAA-MA                   NT      53.57  
  4 Prange, Kennedy E          8 DST-MA                 53.42      54.39  
  5 Boyle, Gracie D            7 DCAA-MA                   NT      54.55  
  6 Kalish, Morgan G           8 DST-MA                 57.99      55.82  
  7 Scopio, Adeline G          8 DST-MA                 58.12      57.18  
  8 Morris, Adriana L          8 DST-MA                 59.88      58.12  
  9 Gottesman, Serena D        8 DST-MA                    NT      58.21  
 10 Kumar, Ianna               8 UMAC-MA                   NT      58.78  
 11 Iliadis, Illy P            7 DST-MA               1:04.88    1:02.43  
 12 Li, Emma                   8 DST-MA                    NT    1:06.30  
 13 Kipp, Kaitlin M            7 DST-MA                    NT    1:09.11  
 14 Minter, Paisley F          7 DST-MA                    NT    1:12.57  
 15 Hallur, Prisha             8 DST-MA                    NT    1:18.59  
 16 Bomba, Vivienne B          7 DST-MA                    NT    1:19.18  
 17 Rineer, Brie M             7 DST-MA                    NT    1:23.53  
 18 Fischer, Sydney A          8 DST-MA                    NT    1:24.52  
 19 Stewart, Morgan A          8 DCAA-MA              1:14.44    1:24.95  
 20 Sensing, Lizzy R           7 DST-MA                    NT    1:32.79  
 21 Fishman, Natalie E         6 DST-MA                    NT    1:33.56  
 -- Boyle, Zoie T              7 DCAA-MA                   NT     X52.82  
 -- Wang, Kayla                7 DST-MA                    NT         DQ  
 -- Trice, Sarah W             8 DST-MA                    NT         DQ  
 -- Hager, Jordan E            6 DST-MA                    NT         DQ  
 -- McAllister, Aubrey M       7 DST-MA                    NT        XDQ  
 -- Minter, Brinkley F         6 DST-MA                    NT         DQ  
 
Event 10  Boys 8 & Under 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Barry, Patrick J           8 MSA-MA                 49.80      50.49  
  2 Flynn, Aaron J             8 DST-MA                    NT      55.09  
  3 Tomlin, Anthony J          7 DST-MA                 54.61      57.43  
  4 Gunjal, Aarush S           8 Dolphin Swim Tea-MA    58.41      59.03  
  5 Carfi, Thiago              7 DST-MA               1:09.37    1:01.83  
  6 Rolfe, Andy A              8 MSA-MA                 58.87    1:02.97  
  7 McConnell, Lucas A         6 Dolphin Swim Tea-MA       NT    1:13.26  
  8 Bhaskaran, Rajat           8 DST-MA                    NT    1:13.78  
  9 Ambrose, Austin C          8 DST-MA                    NT    1:14.68  
 -- Stewart, Logan L           6 DST-MA                    NT         DQ  
 -- Savery, Gray P             7 DST-MA                    NT         DQ  
 -- Malipeddi, Srihan          6 DST-MA                    NT         DQ  
 -- Barksdale, Christian E     7 DST-MA                    NT         DQ  
 -- Bowen, Lesnid              6 Northeast Swimmi-MA    56.97         DQ  
 
Event 11  Girls 8 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Rykaczewski, Reagan E      8 DST-MA                 21.49      19.56  
  2 Kiess, Andie N             7 DST-MA                 20.79      20.02  
  3 Kalish, Morgan G           8 DST-MA                 21.86      21.37  
  4 Bowen, Marika Z            8 Northeast Swimmi-MA    25.27      21.54  
  5 Morris, Adriana L          8 DST-MA                 21.66      21.72  
  5 Jorgensen, Annika L        8 Dolphin Swim Tea-MA    22.17      21.72  
  7 Scopio, Adeline G          8 DST-MA                 24.24      23.25  
  8 Wang, Kayla                7 DST-MA                 22.92      23.38  
  9 Hallur, Prisha             8 DST-MA                 25.01      23.92  
 10 Clymer, Addison G          8 ACAC-MA                22.93      24.22  
 11 Li, Emma                   8 DST-MA                    NT      24.35  
 12 Gottesman, Serena D        8 DST-MA                 26.39      24.87  
 13 Sensing, Lizzy R           7 DST-MA                 28.17      24.97  
 13 Burslem, Makayla A         6 DST-MA                 26.13      24.97  
 15 Kipp, Kaitlin M            7 DST-MA                 25.59      26.24  
 16 Flynn, Genevieve M         6 DST-MA                 29.97      27.00  
 17 Yu, Akilah H               7 DST-MA                 27.85      27.03  
 18 Stewart, Morgan A          8 DCAA-MA                32.99      27.42  
 19 Wani, Sajiri G             8 UMAC-MA                24.62      27.48  
 20 Fischer, Sydney A          8 DST-MA                    NT      27.60  
 21 Karanjia, Anna M           6 DST-MA                 30.02      28.10  
 22 Minter, Brinkley F         6 DST-MA                    NT      28.73  
 23 Rineer, Brie M             7 DST-MA                 27.19      28.83  
 24 Bomba, Vivienne B          7 DST-MA                 25.19      29.52  
 25 Minter, Paisley F          7 DST-MA                 28.84      31.17  
 26 Correale, Adria M          6 DST-MA                 34.83      31.69  
 27 Hager, Jordan E            6 DST-MA                    NT      31.86  
 28 Trice, Sarah W             8 DST-MA                 26.73      32.11  
 29 Fishman, Natalie E         6 DST-MA                 32.40      35.47  
 30 Smyth, Cora E              5 DST-MA                 32.54      36.60  
 -- McAllister, Aubrey M       7 DST-MA                 28.44         DQ  
 
Event 12  Boys 8 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Barry, Patrick J           8 MSA-MA                 19.85      19.94  
  2 Cavanaugh, Brett R         7 DST-MA                 20.25      20.33  
  3 Carfi, Thiago              7 DST-MA                 24.57      22.86  
  4 Gunjal, Aarush S           8 Dolphin Swim Tea-MA    23.65      23.16  
  5 Flynn, Aaron J             8 DST-MA                    NT      23.23  
  6 Otto, Riggins              7 ACAC-MA                24.71      23.58  
  7 Tomlin, Anthony J          7 DST-MA                 23.39      24.53  
  8 Rolfe, Andy A              8 MSA-MA                    NT      24.68  
  9 Ambrose, Austin C          8 DST-MA                 25.55      24.93  
 10 Cosgrove, Cole S           8 RAD-MA                 27.07      25.07  
 11 Savery, Gray P             7 DST-MA                 25.15      25.53  
 12 Bowen, Lesnid              6 Northeast Swimmi-MA    25.38      26.04  
 13 Barksdale, Christian E     7 DST-MA                 24.85      26.11  
 14 Malipeddi, Srihan          6 DST-MA                 28.52      26.45  
 15 Heim, Brogan A             8 ACAC-MA                27.74      27.27  
 16 Ma, Mark K                 8 DST-MA                    NT      27.49  
 17 Wang, Kyle X               8 UMAC-MA                27.67      27.56  
 18 Smyth, Jack W              6 DST-MA                 27.26      28.17  
 19 McConnell, Lucas A         6 Dolphin Swim Tea-MA    27.11      28.30  
 20 Stewart, Logan L           6 DST-MA                 28.09      29.79  
 
Event 13  Girls 8 & Under 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kiess, Andie N             7 DST-MA                    NT    1:38.34   20  
  2 Kalish, Morgan G           8 DST-MA                    NT    1:48.67   17  
  3 Campbell, Sailor W         7 DCAA-MA                   NT    1:52.92   16  
  4 Rykaczewski, Reagan E      8 DST-MA                    NT    1:59.18   15  
  5 Li, Emma                   8 DST-MA                    NT    2:08.65   14  
  6 Iliadis, Illy P            7 DST-MA                    NT    2:19.04   13  
 -- Burslem, Makayla A         6 DST-MA                    NT         DQ  
 -- Rodriguez, Neomi           8 Northeast Swimmi-MA  1:41.04         DQ  
 -- Crawford, Averie M         8 DST-MA                    NT         DQ  
 
Event 14  Boys 8 & Under 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cavanaugh, Brett R         7 DST-MA                    NT    1:41.88  
  2 Walstrom, Seamus D         7 DST-MA                    NT    1:46.55  
  3 Hartman, George J          8 DCAA-MA                   NT    2:01.74  
  4 Bhaskaran, Rajat           8 DST-MA                    NT    2:58.85  
 
Event 15  Girls 8 & Under 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kiess, Andie N             7 DST-MA               2:54.77    2:52.18  
  2 Campbell, Sealeigh J       7 DCAA-MA                   NT    3:05.38  
  3 Bowen, Marika Z            8 Northeast Swimmi-MA  4:11.85    3:11.44  
  4 Rodriguez, Neomi           8 Northeast Swimmi-MA  3:10.95    3:15.28  
  5 Campbell, Sailor W         7 DCAA-MA                   NT    3:17.50  
  6 Kalish, Morgan G           8 DST-MA               3:29.43    3:21.49  
  7 Prange, Kennedy E          8 DST-MA                    NT    3:25.64  
  8 Jorgensen, Annika L        8 Dolphin Swim Tea-MA  3:36.54    3:25.82  
  9 Rykaczewski, Reagan E      8 DST-MA                    NT    3:26.09  
 10 Walch, Genevieve L         8 DST-MA                    NT    3:26.71  
 11 Morris, Adriana L          8 DST-MA               3:43.48    3:37.41  
 12 Kumar, Ianna               8 UMAC-MA                   NT    3:38.60  
 13 Gottesman, Serena D        8 DST-MA                    NT    3:45.20  
 14 Hallur, Prisha             8 DST-MA                    NT    4:04.61  
 15 Burslem, Makayla A         6 DST-MA                    NT    4:16.85  
 16 Fischer, Sydney A          8 DST-MA                    NT    4:27.57  
 
Event 16  Boys 8 & Under 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cavanaugh, Brett R         7 DST-MA               3:00.12    2:50.00  
  2 Barry, Patrick J           8 MSA-MA                    NT    2:51.46  
  3 Walstrom, Seamus D         7 DST-MA                    NT    3:11.20  
  4 Hartman, George J          8 DCAA-MA                   NT    3:16.42  
  5 Ma, Mark K                 8 DST-MA                    NT    3:28.08  
  6 Bhaskaran, Rajat           8 DST-MA                    NT    4:30.09  
 
Event 17  Girls 7 & Under 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Dolphins Community Aquatics As-MA  'A'            1:03.75    1:08.88  
     1) Boyle, Zoie T 7                 2) McCottry, Kada S 7             
     3) Campbell, Sailor W 7            4) Campbell, Sealeigh J 7         
  2 Delaware Swim Team-MA  'A'                             NT    1:14.95  
     1) Wang, Kayla 7                   2) Iliadis, Illy P 7              
     3) Kiess, Andie N 7                4) Kipp, Kaitlin M 7              
  3 Delaware Swim Team-MA  'B'                             NT    1:28.68  
     1) Bomba, Vivienne B 7             2) Rineer, Brie M 7               
     3) Burslem, Makayla A 6            4) Flynn, Genevieve M 6           
  4 Delaware Swim Team-MA  'C'                             NT    1:35.85  
     1) Karanjia, Anna M 6              2) Yu, Akilah H 7                 
     3) Sensing, Lizzy R 7              4) Minter, Paisley F 7            
 
Event 18  Boys 7 & Under 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Delaware Swim Team-MA  'A'                             NT    1:12.06  
     1) Walstrom, Seamus D 7            2) Carfi, Thiago 7                
     3) Tomlin, Anthony J 7             4) Cavanaugh, Brett R 7           
  2 Delaware Swim Team-MA  'B'                             NT    1:40.19  
     1) Smyth, Jack W 6                 2) Savery, Gray P 7               
     3) Stewart, Logan L 6              4) Barksdale, Christian E 7