Licensed to Middle Atlantic Swimming-Sr SC Champ - Organization License
                                   HY-TEK's MEET MANAGER 6.0 2/27/2018 09:45 AM
          2018 MA SJAC Mighty Mini Showdown - 2/24/2018 to 2/25/2018           
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 8 Year Olds 100 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Wilmington Aquatic Club-MA  'A'                   1:17.43    1:18.25  
     1) Aiello, Taylor M 8              2) Moore, Pamela H 8              
     3) Hutton, Ava L 8                 4) Devlin, Mia L 8                
       44.54  1:18.25                                                      
  2 Greater Philadelphia Aquatic C-MA  'A'            1:18.03    1:18.27  
     1) Sandy, Nora K 8                 2) Briscoe, Chanelle N 8          
     3) McGlinchey, Simone I 8          4) Cummins, Ella M 8              
       43.43  1:18.27                                                      
  3 South Jersey Aquatic Club-MA  'A'                      NT    1:25.35  
     1) Cottrell, Lia J 8               2) Longo, Natalie G 8             
     3) Kiesel, Addison E 8             4) Olson, Kyra L 8                
       47.46  1:25.35                                                      
  4 Eht Seahawks-MA  'A'                              1:31.19    1:27.45  
       50.70  1:27.45                                                      
  5 Pheasant Run Swim Club-MA  'A'                    3:00.00    1:27.70  
       46.37  1:27.70                                                      
  6 Wilmington Aquatic Club-MA  'B'                   1:27.50    1:29.86  
     1) Mulshenock, Addison E 8         2) Sullivan, Delaney K 8          
     3) Hauske, Sara A 8                4) Ventresca, Khloe R 8           
       49.32  1:29.86                                                      
  7 Greater Philadelphia Aquatic C-MA  'B'            1:29.39    1:32.48  
     1) Margolis, Avery M 8             2) Dugan, Alyssa L 8              
     3) DeVito, Bella C 8               4) Colon, Karrington R 8          
       52.32  1:32.48                                                      
  8 Wilmington Aquatic Club-MA  'C'                   1:45.95    1:44.16  
     1) Arunachalam, Anika 8            2) Hauske, Katelyn M 8            
     3) Rigney, Marlea M 8              4) Vicario, Adrianna R 8          
 
Event 2  Boys 8 Year Olds 100 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Greater Philadelphia Aquatic C-MA  'A'            1:17.18    1:19.88  
     1) Pyne, John F 8                  2) Price, Luke C 8                
     3) Coll, Klint D 8                 4) Oliveti, Joey A 8              
       43.58  1:19.88                                                      
  2 Wilmington Aquatic Club-MA  'A'                   1:25.55    1:24.76  
     1) Ruslim, Ethan 8                 2) Nagle, Carson J 8              
     3) Morrow III, Douglas E 8         4) Frieberg, Arbor B 8            
       47.89  1:24.76                                                      
  3 Eht Seahawks-MA  'A'                              1:24.10    1:25.61  
       47.49  1:25.61                                                      
  4 South Jersey Aquatic Club-MA  'A'                      NT    1:27.06  
     1) Markov, Aleksey D 8             2) Crutchfield, Austin C 8        
     3) Anton, Joseph W 8               4) Grady, Ben E 8                 
  5 Wilmington Aquatic Club-MA  'B'                   1:42.08    1:34.91  
     1) Kalampakas, Konstantinos 8      2) Hendrixson, Sam J 8            
     3) Corbett, Paul H 8               4) Bailey, Carter R 8             
       50.05  1:34.91                                                      
 -- Greater Philadelphia Aquatic C-MA  'B'            1:33.57         DQ  
     1) Johnson, Will V 8               2) Coyle, Patrick W 8             
     3) Runner, Ben J 8                 4) Stone, Rich M 8                
       53.25       DQ                                                      
 
Event 3  Girls 8 Year Olds 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cummins, Ella M            8 GPAC-MA              1:48.44    1:41.36  
  2 Aiello, Taylor M           8 WAC-MA               1:45.34    1:43.04  
       45.15  1:43.04                                                      
  3 McKeon, Kasidy B           8 ECCC-MA              1:54.88    1:44.01  
 
Event 4  Boys 8 Year Olds 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Morrow III, Douglas E      8 WAC-MA               2:06.47    1:51.32  
       47.46  1:51.32                                                      
  2 Coll, Klint D              8 GPAC-MA              1:39.50    1:55.23  
       45.54  1:55.23                                                      
 
Event 5  Girls 8 Year Olds 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Brown, Katie               8 Pheasant Run-MA        25.00      20.77  
  2 Hutton, Ava L              8 WAC-MA                 40.94      21.00  
  3 Doppler, Molly E           8 Pheasant Run-MA        22.28      21.25  
  4 Moore, Pamela H            8 WAC-MA                 22.84      22.79  
  5 McGlinchey, Simone I       8 GPAC-MA                25.66      23.02  
  6 Sandy, Nora K              8 GPAC-MA                23.70      23.99  
  7 Kershaw, Phoebe A          8 Pheasant Run-MA        50.00      24.28  
  8 Hauske, Katelyn M          8 WAC-MA                 26.30      24.39  
  9 Longo, Natalie G           8 SJAC-MA                24.92      25.30  
 10 Dugan, Alyssa L            8 GPAC-MA                26.34      25.34  
 11 Sullivan, Delaney K        8 WAC-MA                 26.14      25.67  
 12 Kelsey, Madison R          8 Unattached             27.87      25.72  
 13 Zilovic, Maya S            8 SEA-MA                 26.76      25.93  
 14 DeVito, Bella C            8 GPAC-MA                26.47      26.05  
 15 Kivlin, Anna G             8 SEA-MA                 28.20      26.47  
 16 Cottrell, Lia J            8 SJAC-MA                29.13      26.62  
 17 Olson, Kyra L              8 SJAC-MA                35.88      26.63  
 18 Margolis, Avery M          8 GPAC-MA                27.54      26.93  
 19 Lenhart, Caelee Maye       8 EMAC-MA                27.68      27.23  
 20 Kasthuri, Athira D         8 SJAC-MA                34.44      29.56  
 21 Foley, Sara R              8 SJAC-MA                32.78      31.28  
 22 Grasso, Mallory O          8 SEA-MA                 40.06      31.39  
 23 Mills, Molly K             8 Pheasant Run-MA        30.00      31.81  
 24 Arunachalam, Anika         8 WAC-MA                 34.92      31.87  
 25 Napoli, Joanna             8 SEA-MA                 38.84      32.49  
 26 Rigney, Marlea M           8 WAC-MA                 37.24      34.59  
 27 DeCosta, Abigail M         8 SEA-MA                 33.55      35.31  
 28 Kennedy, Maeve C           8 SEA-MA                 34.25      36.33  
 29 Rech, Riley C              8 GPAC-MA                41.49      36.34  
 30 Priolo, Sophia G           8 Pheasant Run-MA        37.40      39.13  
 -- Cooney, Lauren E           8 Pheasant Run-MA        55.00         DQ  
 -- Davis, Adelaide Q          8 ECCC-MA                47.23         DQ  
 -- Emmett, Riley E            8 GPAC-MA                37.80         DQ  
 -- Vicario, Adrianna R        8 WAC-MA                 39.55         DQ  
 
Event 6  Boys 8 Year Olds 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Price, Luke C              8 GPAC-MA                22.23      21.30  
  2 McCarroll, Owen G          8 TWAC-MA                21.58      21.48  
  3 Nagle, Carson J            8 WAC-MA                 22.07      22.53  
  4 Markov, Aleksey D          8 SJAC-MA                25.97      23.24  
  5 Cornell, Ryan W            8 SEA-MA                 23.25      23.54  
  6 Coley, Augie T             8 SJAC-MA                28.37      23.57  
  7 Lovett, Graham C           8 EMAC-MA                24.67      23.94  
  8 Hill, Collin S             8 Pheasant Run-MA        24.17      24.56  
  9 Beach, Brayden P           8 SJAC-MA                27.73      24.67  
 10 Crutchfield, Austin C      8 SJAC-MA                23.27      24.92  
 11 McCarroll, Liam K          8 TWAC-MA                24.81      24.94  
 12 Kalampakas, Konstantinos   8 WAC-MA                 29.64      25.19  
 13 Frieberg, Arbor B          8 WAC-MA                 24.83      25.37  
 13 Coyle, Patrick W           8 GPAC-MA                25.86      25.37  
 15 Hendrixson, Sam J          8 WAC-MA                 28.65      25.88  
 16 Ruslim, Ethan              8 WAC-MA                 27.51      26.25  
 17 Dillon, Owen A             8 SJAC-MA                30.63      26.58  
 18 Cedeno, Enzo B             8 GPAC-MA                27.20      26.75  
 19 Oliveti, Joey A            8 GPAC-MA                29.66      26.86  
 20 Kern, Sam W                8 GPAC-MA                31.09      26.98  
 21 Pechulis, Samuel J         8 EMAC-MA                31.13      27.00  
 22 Runner, Ben J              8 GPAC-MA                27.52      27.11  
 23 Keim, Asher C              8 SEA-MA                 30.48      27.49  
 24 Hughes, Charlie A          8 SEA-MA                 26.38      27.53  
 25 Sprang, Ryan P             8 GPAC-MA                28.66      27.86  
 26 Bailey, Carter R           8 WAC-MA                 31.97      28.59  
 27 Kelleher, Finn A           8 WAC-MA                 30.57      29.40  
 28 Keim, Boden H              8 SEA-MA                 29.67      29.73  
 29 Grady, Ben E               8 SJAC-MA                29.75      29.94  
 30 LaRussa, Evan T            8 EMAC-MA                31.02      30.11  
 31 Corbett, Paul H            8 WAC-MA                 29.36      31.24  
 32 Henhaffer, Quinn Q         8 Pheasant Run-MA        35.84      32.09  
 33 Stone, Rich M              8 GPAC-MA                32.47      32.22  
 34 Merlino, Michael A         8 SEA-MA                 37.33      34.77  
 -- Skirlis, Andy H            8 BLUE-MA                36.80         DQ  
 -- Kutcher, DJ J              8 Pheasant Run-MA        50.00         DQ  
 -- Anton, Joseph W            8 SJAC-MA                32.53         DQ  
 -- Kulach, Christian          8 UNSJA-MA               45.63         DQ  
 -- McComb, Crossett L         8 SJAC-MA              1:08.09         DQ  
 
Event 7  Girls 8 Year Olds 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Elko, Madelyn E            8 SEA-MA               1:28.85    1:25.67  
       40.98  1:25.67                                                      
  2 Devlin, Mia L              8 WAC-MA               1:29.88    1:28.57  
       42.73  1:28.57                                                      
  3 Hutton, Ava L              8 WAC-MA               1:32.97    1:29.47  
       43.79  1:29.47                                                      
  4 Kiesel, Addison E          8 SJAC-MA              1:31.13    1:30.15  
       43.11  1:30.15                                                      
  5 Sandy, Nora K              8 GPAC-MA              1:38.33    1:36.00  
  6 Briscoe, Chanelle N        8 GPAC-MA              1:42.30    1:36.88  
       47.76  1:36.88                                                      
  7 Mulshenock, Addison E      8 WAC-MA               1:42.22    1:37.11  
       46.99  1:37.11                                                      
  8 DeVito, Bella C            8 GPAC-MA              1:47.43    1:39.35  
       47.65  1:39.35                                                      
  9 Cummins, Ella M            8 GPAC-MA              1:40.39    1:39.36  
       46.62  1:39.36                                                      
 10 Colon, Karrington R        8 GPAC-MA              1:43.28    1:42.95  
       48.86  1:42.95                                                      
 11 Margolis, Avery M          8 GPAC-MA              1:55.50    1:51.04  
       52.95  1:51.04                                                      
 12 Hauske, Sara A             8 WAC-MA               1:59.62    1:54.21  
       53.96  1:54.21                                                      
 
Event 8  Boys 8 Year Olds 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Patel, Manntram M          8 VINY-MA              1:42.82    1:41.64  
       49.61  1:41.64                                                      
  2 Johnson, Will V            8 GPAC-MA              1:54.21    1:50.02  
       51.96  1:50.02                                                      
  3 Sprang, Ryan P             8 GPAC-MA              2:10.44    1:58.96  
       54.15  1:58.96                                                      
  4 Stone, Rich M              8 GPAC-MA              2:03.44    2:07.68  
     1:01.37  2:07.68                                                      
 -- Morrow III, Douglas E      8 WAC-MA               1:42.77         DQ  
       46.87       DQ                                                      
 -- Pyne, John F               8 GPAC-MA              1:39.44         DQ  
 
Event 9  Girls 8 Year Olds 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hutton, Ava L              8 WAC-MA                 54.15      40.50  
  2 Brown, Katie               8 Pheasant Run-MA        55.00      41.24  
  3 Elko, Madelyn E            8 SEA-MA                 43.59      41.36  
  4 Kiesel, Addison E          8 SJAC-MA                40.78      42.16  
  5 McKeon, Kasidy B           8 ECCC-MA                54.88      44.89  
  6 Kelsey, Madison R          8 Unattached             47.10      47.35  
  7 McGlinchey, Simone I       8 GPAC-MA                46.51      47.48  
  8 Mulshenock, Addison E      8 WAC-MA                 54.00      52.68  
  9 Cottrell, Lia J            8 SJAC-MA              1:02.71      53.06  
 10 Hauske, Sara A             8 WAC-MA                 55.74      53.07  
 11 Ventresca, Khloe R         8 WAC-MA                 57.25      53.55  
 12 Colon, Karrington R        8 GPAC-MA                53.16      59.35  
 13 Dugan, Alyssa L            8 GPAC-MA                55.50    1:08.92  
 -- Sullivan, Delaney K        8 WAC-MA               1:06.93         DQ  
 -- Emmett, Riley E            8 GPAC-MA              1:02.96         DQ  
 
Event 10  Boys 8 Year Olds 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Pechulis, Samuel J         8 EMAC-MA                45.34      40.46  
  2 McCarroll, Owen G          8 TWAC-MA                39.92      40.68  
  3 Markov, Aleksey D          8 SJAC-MA                52.48      45.48  
  4 Hughes, Charlie A          8 SEA-MA                 52.55      47.01  
  5 Beach, Brayden P           8 SJAC-MA              1:08.98      47.65  
  6 Frieberg, Arbor B          8 WAC-MA                 53.11      49.93  
  7 Nagle, Carson J            8 WAC-MA                 58.66      50.14  
  8 Dillon, Owen A             8 SJAC-MA              1:01.13      51.02  
  9 Pyne, John F               8 GPAC-MA                51.59      51.88  
 10 Grady, Ben E               8 SJAC-MA              1:05.34      53.94  
 11 Anton, Joseph W            8 SJAC-MA                58.53      55.01  
 12 Keim, Asher C              8 SEA-MA                 57.43      56.61  
 13 Coley, Augie T             8 SJAC-MA              1:05.34      59.10  
 14 Johnson, Will V            8 GPAC-MA                59.83      59.13  
 15 Keim, Boden H              8 SEA-MA                 59.08      59.88  
 16 Bailey, Carter R           8 WAC-MA               1:12.66    1:01.75  
 17 Oliveti, Joey A            8 GPAC-MA              1:08.50    1:02.68  
 18 Corbett, Paul H            8 WAC-MA               1:04.22    1:03.30  
 19 Kern, Sam W                8 GPAC-MA              1:07.84    1:06.34  
 20 Coyle, Patrick W           8 GPAC-MA                59.87    1:07.48  
 21 Henhaffer, Quinn Q         8 Pheasant Run-MA      1:15.00    1:07.71  
 -- Lovett, Graham C           8 EMAC-MA                58.25         DQ  
 -- Runner, Ben J              8 GPAC-MA                54.50         DQ  
 -- Hendrixson, Sam J          8 WAC-MA                 57.56         DQ  
 
Event 11  Girls 8 Year Olds 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Devlin, Mia L              8 WAC-MA               1:45.16    1:43.31  
       48.32  1:43.31                                                      
  2 Doppler, Molly E           8 Pheasant Run-MA      1:46.43    1:45.43  
       51.54  1:45.43                                                      
  3 Moore, Pamela H            8 WAC-MA               1:48.46    1:50.57  
       52.13  1:50.57                                                      
  4 Aiello, Taylor M           8 WAC-MA               1:51.06    1:52.14  
       53.95  1:52.14                                                      
  5 McKeon, Kasidy B           8 ECCC-MA              2:07.13    1:53.27  
       55.37  1:53.27                                                      
  6 Hauske, Sara A             8 WAC-MA               1:59.65    1:58.18  
       55.66  1:58.18                                                      
  7 Briscoe, Chanelle N        8 GPAC-MA              1:55.70    2:01.64  
       54.25  2:01.64                                                      
  8 Hauske, Katelyn M          8 WAC-MA               2:09.54    2:04.49  
       57.15  2:04.49                                                      
  9 Longo, Natalie G           8 SJAC-MA              2:00.13    2:05.36  
       58.40  2:05.36                                                      
 10 DeVito, Bella C            8 GPAC-MA              2:07.48    2:08.52  
       58.58  2:08.52                                                      
 11 Ventresca, Khloe R         8 WAC-MA               2:09.25    2:08.85  
     1:00.90  2:08.85                                                      
 
Event 12  Boys 8 Year Olds 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Price, Luke C              8 GPAC-MA              1:51.49    1:47.63  
       51.07  1:47.63                                                      
  2 Nagle, Carson J            8 WAC-MA               1:52.93    1:48.02  
       51.37  1:48.02                                                      
  3 Coll, Klint D              8 GPAC-MA              1:57.50    1:53.08  
       51.62  1:53.08                                                      
  4 Ruslim, Ethan              8 WAC-MA               2:06.35    1:57.15  
       54.06  1:57.15                                                      
  5 Coley, Augie T             8 SJAC-MA              2:14.33    1:58.77  
       53.46  1:58.77                                                      
  6 Frieberg, Arbor B          8 WAC-MA               2:04.50    2:01.67  
       58.83  2:01.67                                                      
 -- Johnson, Will V            8 GPAC-MA              2:10.44         DQ  
 
Event 13  Girls 8 Year Olds 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McKeon, Kasidy B           8 ECCC-MA                17.35      15.53  
  2 Elko, Madelyn E            8 SEA-MA                 15.95      15.56  
  3 McGlinchey, Simone I       8 GPAC-MA                15.49      15.70  
  4 Kiesel, Addison E          8 SJAC-MA                16.27      15.83  
  5 Briscoe, Chanelle N        8 GPAC-MA                15.68      15.92  
  6 Sandy, Nora K              8 GPAC-MA                15.71      16.38  
  7 Brown, Katie               8 Pheasant Run-MA        19.00      17.24  
  7 Doppler, Molly E           8 Pheasant Run-MA        16.42      17.24  
  9 Cottrell, Lia J            8 SJAC-MA                19.46      17.38  
 10 Kelsey, Madison R          8 Unattached             17.71      17.52  
 11 Dugan, Alyssa L            8 GPAC-MA                17.84      17.62  
 12 Cummins, Ella M            8 GPAC-MA                17.56      17.83  
 13 Mulshenock, Addison E      8 WAC-MA                 18.90      17.99  
 14 Colon, Karrington R        8 GPAC-MA                18.12      18.20  
 15 Sullivan, Delaney K        8 WAC-MA                 19.22      18.42  
 16 Mills, Molly K             8 Pheasant Run-MA        25.00      18.45  
 17 Longo, Natalie G           8 SJAC-MA                20.84      18.72  
 18 Grasso, Mallory O          8 SEA-MA                 22.39      18.87  
 19 Margolis, Avery M          8 GPAC-MA                19.69      18.97  
 20 Napoli, Joanna             8 SEA-MA                 22.90      19.11  
 21 Kershaw, Phoebe A          8 Pheasant Run-MA        30.00      19.15  
 22 Zilovic, Maya S            8 SEA-MA                 19.64      19.23  
 23 Hauske, Katelyn M          8 WAC-MA                 20.43      19.38  
 24 Rech, Riley C              8 GPAC-MA                20.04      19.61  
 25 DeCosta, Abigail M         8 SEA-MA                 20.47      19.69  
 26 Foley, Sara R              8 SJAC-MA                22.89      19.83  
 27 Lenhart, Caelee Maye       8 EMAC-MA                22.56      19.93  
 28 Olson, Kyra L              8 SJAC-MA                23.12      20.27  
 29 Kasthuri, Athira D         8 SJAC-MA                21.41      20.36  
 30 Kivlin, Anna G             8 SEA-MA                 21.46      20.37  
 31 Priolo, Sophia G           8 Pheasant Run-MA        22.82      20.66  
 32 Kennedy, Maeve C           8 SEA-MA                 22.41      21.25  
 33 Vicario, Adrianna R        8 WAC-MA                 23.13      21.66  
 34 Rigney, Marlea M           8 WAC-MA                 23.70      22.31  
 35 Emmett, Riley E            8 GPAC-MA                22.59      22.53  
 36 Davis, Adelaide Q          8 ECCC-MA                31.23      26.64  
 37 Arunachalam, Anika         8 WAC-MA                 25.18      27.00  
 38 Cooney, Lauren E           8 Pheasant Run-MA        40.00      32.38  
 
Event 14  Boys 8 Year Olds 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Pechulis, Samuel J         8 EMAC-MA                15.96      16.00  
  2 Coll, Klint D              8 GPAC-MA                15.92      16.06  
  2 Hughes, Charlie A          8 SEA-MA                 16.37      16.06  
  4 McCarroll, Owen G          8 TWAC-MA                15.53      16.40  
  5 Cornell, Ryan W            8 SEA-MA                 16.24      16.64  
  6 Markov, Aleksey D          8 SJAC-MA                17.60      16.83  
  7 Morrow III, Douglas E      8 WAC-MA                 17.40      17.02  
  8 McCarroll, Liam K          8 TWAC-MA                17.76      17.08  
  9 Pyne, John F               8 GPAC-MA                17.13      17.13  
 10 Oliveti, Joey A            8 GPAC-MA                16.42      17.35  
 11 Runner, Ben J              8 GPAC-MA                20.13      17.50  
 12 Grady, Ben E               8 SJAC-MA                18.71      17.80  
 13 Patel, Manntram M          8 VINY-MA                17.18      17.95  
 14 Coley, Augie T             8 SJAC-MA                21.13      18.21  
 15 Kern, Sam W                8 GPAC-MA                19.85      18.28  
 16 Keim, Asher C              8 SEA-MA                 21.10      18.38  
 17 Bailey, Carter R           8 WAC-MA                 20.34      18.48  
 18 Crutchfield, Austin C      8 SJAC-MA                18.65      18.53  
 19 Beach, Brayden P           8 SJAC-MA                20.71      18.55  
 20 Kalampakas, Konstantinos   8 WAC-MA                 19.34      19.21  
 21 Hill, Collin S             8 Pheasant Run-MA        18.31      19.69  
 22 Lovett, Graham C           8 EMAC-MA                18.25      19.86  
 23 Hendrixson, Sam J          8 WAC-MA                 19.95      19.89  
 24 Sprang, Ryan P             8 GPAC-MA                20.75      19.91  
 25 Stone, Rich M              8 GPAC-MA                19.03      19.93  
 26 Anton, Joseph W            8 SJAC-MA                18.59      19.95  
 27 Keim, Boden H              8 SEA-MA                 18.55      20.81  
 28 Skirlis, Andy H            8 BLUE-MA                24.12      21.05  
 29 Dillon, Owen A             8 SJAC-MA                19.89      21.17  
 30 Kelleher, Finn A           8 WAC-MA                 20.94      21.30  
 31 Corbett, Paul H            8 WAC-MA                 21.51      21.65  
 32 Coyle, Patrick W           8 GPAC-MA                18.75      22.06  
 33 Cedeno, Enzo B             8 GPAC-MA                22.42      22.95  
 34 Henhaffer, Quinn Q         8 Pheasant Run-MA        20.73      23.99  
 35 Merlino, Michael A         8 SEA-MA                 23.82      24.32  
 36 Robinson, Gavin M          8 WAC-MA                 29.00      24.75  
 37 Kutcher, DJ J              8 Pheasant Run-MA        40.00      25.51  
 38 LaRussa, Evan T            8 EMAC-MA                27.80      26.31  
 39 McComb, Crossett L         8 SJAC-MA                39.32      26.77  
 40 Kulach, Christian          8 UNSJA-MA               28.29      27.32  
 
Event 15  Girls 8 Year Olds 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Elko, Madelyn E            8 SEA-MA               1:32.87    1:28.73  
       40.02  1:28.73                                                      
  2 Devlin, Mia L              8 WAC-MA               1:37.25    1:28.76  
       41.62  1:28.76                                                      
  3 Hutton, Ava L              8 WAC-MA               1:55.90    1:28.94  
       42.90  1:28.94                                                      
  4 Kiesel, Addison E          8 SJAC-MA              1:34.45    1:33.95  
       42.68  1:33.95                                                      
  5 Doppler, Molly E           8 Pheasant Run-MA      1:36.80    1:34.15  
       44.47  1:34.15                                                      
  6 Sandy, Nora K              8 GPAC-MA              1:36.49    1:34.83  
       44.37  1:34.83                                                      
  7 Aiello, Taylor M           8 WAC-MA               1:37.58    1:35.52  
       43.08  1:35.52                                                      
  8 Moore, Pamela H            8 WAC-MA               1:37.05    1:37.59  
       47.98  1:37.59                                                      
  9 Briscoe, Chanelle N        8 GPAC-MA              1:41.15    1:41.61  
       47.15  1:41.61                                                      
 10 Kershaw, Phoebe A          8 Pheasant Run-MA      3:00.00    1:50.26  
       54.67  1:50.26                                                      
 11 DeVito, Bella C            8 GPAC-MA              1:47.23    1:51.50  
       53.90  1:51.50                                                      
 12 Cottrell, Lia J            8 SJAC-MA              1:53.92    1:52.57  
       55.73  1:52.57                                                      
 13 Sullivan, Delaney K        8 WAC-MA               2:00.50    1:52.94  
       51.58  1:52.94                                                      
 14 Dugan, Alyssa L            8 GPAC-MA              1:58.46    1:52.99  
       54.93  1:52.99                                                      
 15 Ventresca, Khloe R         8 WAC-MA               1:53.78    1:53.46  
       50.61  1:53.46                                                      
 16 Kivlin, Anna G             8 SEA-MA               2:30.55    1:54.00  
       51.12  1:54.00                                                      
 17 Olson, Kyra L              8 SJAC-MA              2:07.56    1:58.26  
       55.93  1:58.26                                                      
 18 Hauske, Sara A             8 WAC-MA               1:50.86    1:59.59  
       56.36  1:59.59                                                      
 19 Zilovic, Maya S            8 SEA-MA               2:03.55    2:00.46  
       57.42  2:00.46                                                      
 20 Napoli, Joanna             8 SEA-MA               2:21.07    2:04.82  
       54.54  2:04.82                                                      
 21 Longo, Natalie G           8 SJAC-MA              2:00.13    2:05.87  
     1:02.39  2:05.87                                                      
 22 Hauske, Katelyn M          8 WAC-MA               2:05.90    2:07.55  
     1:00.15  2:07.55                                                      
 23 Lenhart, Caelee Maye       8 EMAC-MA              2:09.10    2:07.68  
     1:05.36  2:07.68                                                      
 24 Grasso, Mallory O          8 SEA-MA               2:18.55    2:09.17  
     1:01.56  2:09.17                                                      
 25 Kennedy, Maeve C           8 SEA-MA               2:16.58    2:13.80  
       59.16  2:13.80                                                      
 26 DeCosta, Abigail M         8 SEA-MA               2:20.55    2:28.18  
     1:04.53  2:28.18                                                      
 -- Rigney, Marlea M           8 WAC-MA               2:25.98         DQ  
     1:02.95       DQ                                                      
 -- Arunachalam, Anika         8 WAC-MA               2:35.44         DQ  
     1:16.61       DQ                                                      
 -- Mulshenock, Addison E      8 WAC-MA               2:03.53         DQ  
       51.11       DQ                                                      
 -- Emmett, Riley E            8 GPAC-MA              2:20.44         DQ  
       56.15       DQ                                                      
 -- Foley, Sara R              8 SJAC-MA              2:20.13         DQ  
     1:01.07       DQ                                                      
 
Event 16  Boys 8 Year Olds 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Markov, Aleksey D          8 SJAC-MA              1:52.66    1:34.62  
       43.05  1:34.62                                                      
  2 McCarroll, Owen G          8 TWAC-MA              1:30.14    1:34.65  
       43.45  1:34.65                                                      
  3 Pechulis, Samuel J         8 EMAC-MA              1:41.06    1:35.96  
       41.53  1:35.96                                                      
  4 Price, Luke C              8 GPAC-MA              1:51.79    1:40.81  
       53.33  1:40.81                                                      
  5 Frieberg, Arbor B          8 WAC-MA               1:56.06    1:41.74  
       47.49  1:41.74                                                      
  6 Nagle, Carson J            8 WAC-MA               2:00.70    1:43.10  
       49.29  1:43.10                                                      
  7 Crutchfield, Austin C      8 SJAC-MA              1:49.11    1:45.40  
       49.26  1:45.40                                                      
  8 Hughes, Charlie A          8 SEA-MA               1:49.15    1:46.78  
       47.31  1:46.78                                                      
  9 Ruslim, Ethan              8 WAC-MA               1:51.61    1:47.50  
       52.72  1:47.50                                                      
 10 Hill, Collin S             8 Pheasant Run-MA      1:48.30    1:51.24  
       53.03  1:51.24                                                      
 11 Kalampakas, Konstantinos   8 WAC-MA               2:11.93    1:52.79  
       52.37  1:52.79                                                      
 12 Coyle, Patrick W           8 GPAC-MA              1:54.53    1:55.02  
       54.50  1:55.02                                                      
 13 Grady, Ben E               8 SJAC-MA              2:17.70    1:55.45  
       52.23  1:55.45                                                      
 14 Anton, Joseph W            8 SJAC-MA              2:00.72    1:56.17  
       54.22  1:56.17                                                      
 15 Dillon, Owen A             8 SJAC-MA              1:59.60    1:56.46  
       54.25  1:56.46                                                      
 16 Keim, Asher C              8 SEA-MA               2:16.24    1:57.47  
       53.55  1:57.47                                                      
 17 Keim, Boden H              8 SEA-MA               2:02.95    1:59.35  
       55.17  1:59.35                                                      
 18 Bailey, Carter R           8 WAC-MA               2:14.41    1:59.61  
     1:00.25  1:59.61                                                      
 19 Sprang, Ryan P             8 GPAC-MA              2:12.33    2:01.47  
       53.88  2:01.47                                                      
 20 Oliveti, Joey A            8 GPAC-MA              2:09.50    2:02.33  
       55.63  2:02.33                                                      
 21 Kern, Sam W                8 GPAC-MA              2:19.27    2:03.35  
       56.18  2:03.35                                                      
 22 Corbett, Paul H            8 WAC-MA               2:14.48    2:06.01  
     1:00.23  2:06.01                                                      
 23 Stone, Rich M              8 GPAC-MA              2:10.45    2:15.74  
 24 LaRussa, Evan T            8 EMAC-MA              2:27.75    2:35.09  
 -- Lovett, Graham C           8 EMAC-MA              1:51.64         DQ  
     1:05.84       DQ                                                      
 -- McCarroll, Liam K          8 TWAC-MA              1:42.13         DQ  
       47.22       DQ                                                      
 -- Runner, Ben J              8 GPAC-MA              2:10.44         DQ  
       50.09       DQ                                                      
 -- Johnson, Will V            8 GPAC-MA              2:03.03         DQ  
       55.22       DQ                                                      
 -- Hendrixson, Sam J          8 WAC-MA               2:24.63         DQ  
       53.40       DQ                                                      
 -- Merlino, Michael A         8 SEA-MA               2:55.55         DQ  
     1:03.37       DQ                                                      
 
Event 17  Girls 8 Year Olds 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Wilmington Aquatic Club-MA  'A'                   2:27.75    2:27.50  
     1) Devlin, Mia L 8                 2) Moore, Pamela H 8              
     3) Aiello, Taylor M 8              4) Hutton, Ava L 8                
       36.82  1:18.05  1:53.00  2:27.50                                    
  2 Greater Philadelphia Aquatic C-MA  'A'            2:23.66    2:28.27  
     1) Sandy, Nora K 8                 2) Cummins, Ella M 8              
     3) Briscoe, Chanelle N 8           4) McGlinchey, Simone I 8         
       37.94    53.06  1:54.38  2:28.27                                    
  3 Greater Philadelphia Aquatic C-MA  'B'            2:50.44    2:46.98  
     1) Colon, Karrington R 8           2) Margolis, Avery M 8            
     3) DeVito, Bella C 8               4) Dugan, Alyssa L 8              
       43.71  1:29.09  2:07.70  2:46.98                                    
  4 Wilmington Aquatic Club-MA  'B'                   2:53.56    2:56.51  
     1) Hauske, Sara A 8                2) Sullivan, Delaney K 8          
     3) Mulshenock, Addison E 8         4) Ventresca, Khloe R 8           
       43.99  1:00.81  2:13.27  2:56.51                                    
  5 South Jersey Aquatic Club-MA  'A'                      NT    2:59.12  
     1) Cottrell, Lia J 8               2) Longo, Natalie G 8             
     3) Olson, Kyra L 8                 4) Kiesel, Addison E 8            
       41.93  1:34.29  2:23.24  2:59.12                                    
 -- Eht Seahawks-MA  'A'                              3:00.13         DQ  
       48.80  1:35.67  2:24.63       DQ                                    
 
Event 18  Boys 8 Year Olds 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Wilmington Aquatic Club-MA  'A'                   2:51.85    2:38.87  
     1) Frieberg, Arbor B 8             2) Ruslim, Ethan 8                
     3) Nagle, Carson J 8               4) Morrow III, Douglas E 8        
       40.42  1:21.71  2:03.83  2:38.87                                    
  2 Eht Seahawks-MA  'A'                              2:45.45    2:42.78  
       38.54  1:20.89  2:15.70  2:42.78                                    
  3 Greater Philadelphia Aquatic C-MA  'A'            2:34.65    2:42.79  
     1) Price, Luke C 8                 2) Pyne, John F 8                 
     3) Oliveti, Joey A 8               4) Coll, Klint D 8                
       38.86  1:21.19  2:08.42  2:42.79                                    
  4 South Jersey Aquatic Club-MA  'A'                      NT    2:51.11  
     1) Crutchfield, Austin C 8         2) Grady, Ben E 8                 
     3) Anton, Joseph W 8               4) Markov, Aleksey D 8            
       43.70  1:28.55  2:12.61  2:51.11                                    
  5 Greater Philadelphia Aquatic C-MA  'B'            3:01.57    3:07.54  
     1) Johnson, Will V 8               2) Stone, Rich M 8                
     3) Kern, Sam W 8                   4) Coyle, Patrick W 8             
       48.21  1:40.62  2:28.16  3:07.54                                    
  6 Wilmington Aquatic Club-MA  'B'                   3:18.22    3:10.86  
     1) Bailey, Carter R 8              2) Corbett, Paul H 8              
     3) Kelleher, Finn A 8              4) Kalampakas, Konstantinos 8     
       46.18  1:15.84  2:27.23  3:10.86                                    
 
Event 19  Girls 8 Year Olds 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McGlinchey, Simone I       8 GPAC-MA              3:07.52    2:56.54  
     1:25.36  2:11.94  2:56.50  2:56.54                                    
  2 Devlin, Mia L              8 WAC-MA               3:09.16    2:59.92  
       39.60  1:25.19  2:13.00  2:59.92                                    
  3 Cummins, Ella M            8 GPAC-MA              3:15.55    3:11.20  
       41.68  1:30.92  2:22.01  3:11.20                                    
  4 Moore, Pamela H            8 WAC-MA               3:07.62    3:15.11  
       41.77  1:31.34  2:24.41  3:15.11                                    
  5 Aiello, Taylor M           8 WAC-MA               3:19.85    3:22.65  
       40.59  1:32.40  2:27.30  3:22.65                                    
  6 Colon, Karrington R        8 GPAC-MA              4:35.86    3:35.65  
       48.56  1:44.68  2:42.96  3:35.65                                    
  7 Margolis, Avery M          8 GPAC-MA              3:48.88    3:41.71  
       44.28  1:41.73  2:41.38  3:41.71                                    
  8 Ventresca, Khloe R         8 WAC-MA               3:32.91    3:47.36  
       50.33  1:48.65  2:48.32  3:47.36                                    
 
Event 20  Boys 8 Year Olds 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Morrow III, Douglas E      8 WAC-MA               3:26.18    3:08.62  
       42.12  1:30.75  2:21.23  3:08.62                                    
  2 Price, Luke C              8 GPAC-MA              3:20.79    3:15.27  
       45.19  1:37.77  2:30.71  3:15.27                                    
  3 Patel, Manntram M          8 VINY-MA              3:33.14    3:18.13  
       44.02  1:37.06  2:28.57  3:18.13                                    
  4 Coll, Klint D              8 GPAC-MA              3:11.10    3:23.79  
       47.13  1:40.36  2:36.77  3:23.79                                    
  5 Pyne, John F               8 GPAC-MA              3:15.88    3:39.89  
       45.65  1:42.37  2:41.93  3:39.89                                    
 -- Ruslim, Ethan              8 WAC-MA               3:36.15         DQ  
       43.54                    2:35.31       DQ                           
 
Event 21  Girls 7 Year Olds 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Holzer, Avery G            7 ECCC-MA                34.31      34.05  
  2 Sheehan, Shaelin J         7 Jersey Wahoos-MA       21.48      38.01  
  3 Gulli, Kendall J           7 WAC-MA                 41.75      39.79  
  4 Melchior, Ava G            7 GPAC-MA                41.55      40.40  
  5 Poole, Kylie M             7 WAC-MA                 46.35      40.91  
  6 Horsey, Riley E            7 WAC-MA                 41.89      41.36  
  7 Stanker, Rhiannon G        7 GPAC-MA                40.79      41.50  
  8 Reppert, Zoe A             7 EMAC-MA                42.62      42.06  
  9 Schultz, Gretch E          7 ECCC-MA                42.50      42.57  
 10 Thoensen, Avari            7 SEA-MA                 50.71      43.93  
 11 Procida, Avery M           7 GPAC-MA                45.43      44.14  
 12 Bieg, Tess B               7 SJAC-MA                52.63      44.40  
 13 Mulshenock, Sophia L       7 WAC-MA                 52.70      44.46  
 14 Mitchell, Maura            7 SJAC-MA                56.39      47.62  
 15 Kalinowski, Lillian R      7 WAC-MA                 50.38      47.73  
 16 McCormick, Rory C          7 WAC-MA                 49.70      48.46  
 17 Podolak, Lacey J           7 WAC-MA                 52.74      48.47  
 18 Kowaleski, Callie D        7 SEA-MA                 50.63      48.53  
 19 Jones, Madeleine H         7 WAC-MA                 55.85      48.63  
 20 Reddy, Sriya A             7 EMAC-MA                56.59      48.66  
 21 Joseph, Mia                7 SJAC-MA                52.81      48.76  
 22 Wark, Tessa R              7 WAC-MA                 50.33      49.10  
 23 Nehmad, Marcella B         7 SEA-MA                 56.88      49.48  
 24 Briscoe, Chloe R           7 GPAC-MA                48.51      50.12  
 25 Kenner, Kayla              7 EMAC-MA                49.40      50.78  
 26 Coleman, London M          7 WAC-MA                 55.13      50.93  
 27 Mokienko, Ella V           7 SEA-MA                 49.59      51.16  
 28 Cutler, Charlie L          7 ECCC-MA                53.23      52.17  
 29 Morrow, Kylie E            7 WAC-MA                 55.28      52.23  
 30 Peter, Brennan O           7 Pheasant Run-MA        48.00      53.42  
 31 Ruslim, Eva                7 WAC-MA                 57.18      53.46  
 32 Newcomb, Abby M            7 GPAC-MA              1:12.40      55.11  
 33 Martine, Grace E           7 SJAC-MA                53.51      55.58  
 34 Grafe, Lizzie J            7 WAC-MA               1:03.63      56.36  
 35 Reddy, Adhira R            7 EMAC-MA                54.22      56.79  
 36 Oakley, Ellie A            7 GPAC-MA                58.75      57.05  
 37 Tiers, Sophie C            7 BLUE-MA              1:12.42      59.60  
 38 Jubb, Penny E              7 WAC-MA               1:02.29      59.88  
 
Event 22  Boys 7 Year Olds 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bickett, Luke T            7 GPAC-MA                37.58      37.41  
  2 Mealey, Gage P             7 GPAC-MA                38.29      37.55  
  3 Nagle, Parker O            7 WAC-MA                 41.15      38.70  
  4 Weag, Carter A             7 SJAC-MA                40.72      39.84  
  5 Roser, Matt W              7 GPAC-MA                38.91      40.15  
  6 Pawlus, Kipton A           7 SEA-MA                 43.98      40.27  
  7 Maier, Carter J            7 GPAC-MA                41.75      40.47  
  8 Connell, Logan M           7 WAC-MA                 41.58      40.66  
  9 Sharp, Nate D              7 SJAC-MA                45.02      40.96  
 10 Fox, Max B                 7 WAC-MA                 42.77      41.55  
 11 Hamilton, Caleb A          7 GPAC-MA                52.20      46.11  
 12 Everingham, Bryce A        7 GPAC-MA                50.30      46.26  
 13 Coe, Travis A              7 SJAC-MA                50.72      46.96  
 14 Su, Jerry                  7 SEA-MA                 50.23      46.99  
 15 Shaffer, Owen C            7 GPAC-MA                45.04      48.07  
 16 Taylor, Nathan T           7 WAC-MA                 49.49      50.47  
 17 Smith, Josh D              7 GPAC-MA                53.29      51.61  
 18 Jankowski, Kellen J        7 EMAC-MA                52.13      52.88  
 19 Kalet, William D           7 WAC-MA               1:14.73    1:10.55  
 
Event 23  Girls 6 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kelsey, Peyton M           6 Unattached             45.56      43.61  
  2 Devlin, Keira E            6 WAC-MA                 44.91      43.76  
  3 Wainwright, Ella G         6 ECCC-MA                56.44      51.64  
  4 Hutton, Ellie R            6 WAC-MA                 58.57      53.08  
  5 Scott, Julia T             5 SJAC-MA                55.51      53.23  
  6 Shur, Brenna R             6 SEA-MA                 55.78      54.48  
  7 Smith, Tristyn S           5 GPAC-MA              1:01.16      54.68  
  8 Emmett, Reese A            6 GPAC-MA              1:02.50      58.89  
  9 Resnick, Reese B           6 ECCC-MA              1:06.88    1:02.73  
 10 Grant, Jayden C            6 WAC-MA               1:08.94    1:07.89  
 11 Hauske, Megan L            5 WAC-MA               1:12.71    1:08.50  
 12 Boyer, Emma L              6 WAC-MA               1:14.97    1:15.29  
 13 Smith, Aurora G            6 ECCC-MA              1:23.23    1:18.33  
 
Event 24  Boys 6 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hill, Darren P             6 Pheasant Run-MA        44.69      47.22  
  2 Bevins, James R            6 BLUE-MA              1:01.43      47.58  
  3 Tafankaji, Freddy          6 SEA-MA                 56.69      54.24  
  4 Kalinowski, Thomas J       5 WAC-MA                 58.88      59.62  
  5 Mancinelli, Brayden L      6 SJAC-MA              1:06.50      59.76  
  6 Johnson, Zach C            6 WAC-MA               1:14.76    1:15.01  
  7 Cole, Luke J               6 WAC-MA               1:11.04    1:17.22  
 
Event 25  Girls 7 Year Olds 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Schultz, Gretch E          7 ECCC-MA                24.32      23.00  
  2 Gulli, Kendall J           7 WAC-MA                 23.50      23.07  
  3 Stanker, Rhiannon G        7 GPAC-MA                24.63      23.82  
  4 Sheehan, Shaelin J         7 Jersey Wahoos-MA       28.95      24.43  
  5 Horsey, Riley E            7 WAC-MA                 25.87      25.75  
  6 Procida, Avery M           7 GPAC-MA                29.08      26.00  
  7 Briscoe, Chloe R           7 GPAC-MA                27.38      27.49  
  8 Kalinowski, Lillian R      7 WAC-MA                 28.65      27.50  
  9 Kowaleski, Callie D        7 SEA-MA                 30.24      28.34  
 10 Kenner, Kayla              7 EMAC-MA                28.22      28.37  
 11 Headrick, Lucy F           7 SJAC-MA                32.90      28.78  
 12 Reppert, Zoe A             7 EMAC-MA                32.65      28.88  
 13 Cutler, Charlie L          7 ECCC-MA                34.23      29.17  
 14 McCormick, Rory C          7 WAC-MA                 28.69      29.25  
 15 Davidson, Taylor A         7 ECCC-MA                33.39      29.56  
 16 Thoensen, Avari            7 SEA-MA                 35.55      30.33  
 17 Melchior, Ava G            7 GPAC-MA                35.13      31.41  
 18 Mitchell, Maura            7 SJAC-MA                33.08      31.79  
 19 Bieg, Tess B               7 SJAC-MA                33.72      31.82  
 20 Wark, Tessa R              7 WAC-MA                 34.00      31.83  
 21 Ruslim, Eva                7 WAC-MA                 32.81      32.30  
 22 Jones, Madeleine H         7 WAC-MA                 31.30      32.34  
 23 Morrow, Kylie E            7 WAC-MA                 32.54      33.09  
 24 Peter, Brennan O           7 Pheasant Run-MA        36.44      33.51  
 25 Reddy, Sriya A             7 EMAC-MA                34.82      34.87  
 26 Grafe, Lizzie J            7 WAC-MA                 36.90      35.04  
 27 Coleman, London M          7 WAC-MA                 38.01      35.23  
 28 Nehmad, Marcella B         7 SEA-MA                 36.61      35.59  
 29 Jubb, Penny E              7 WAC-MA                 36.60      35.71  
 30 Newcomb, Abby M            7 GPAC-MA                44.27      35.97  
 31 Mulshenock, Sophia L       7 WAC-MA                 33.13      42.17  
 32 Oakley, Ellie A            7 GPAC-MA                44.94      42.67  
 -- Joseph, Mia                7 SJAC-MA                34.26         DQ  
 -- Martine, Grace E           7 SJAC-MA                52.38         DQ  
 
Event 26  Boys 7 Year Olds 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Mealey, Gage P             7 GPAC-MA                24.37      23.35  
  2 Maier, Carter J            7 GPAC-MA                23.82      24.21  
  3 Nagle, Parker O            7 WAC-MA                 25.00      25.26  
  4 Everingham, Bryce A        7 GPAC-MA                27.76      25.42  
  5 Pawlus, Kipton A           7 SEA-MA                 27.55      25.67  
  6 Sharp, Nate D              7 SJAC-MA                29.43      26.51  
  7 Roser, Matt W              7 GPAC-MA                28.72      26.73  
  8 Shaffer, Owen C            7 GPAC-MA                26.90      27.16  
  9 Su, Jerry                  7 SEA-MA                 34.41      27.99  
 10 Hocbo, Elijah              7 SEA-MA                 38.75      29.34  
 11 Hamilton, Caleb A          7 GPAC-MA                33.35      30.61  
 12 Jankowski, Kellen J        7 EMAC-MA                32.69      32.65  
 13 Taylor, Nathan T           7 WAC-MA                 35.36      33.66  
 14 Smith, Josh D              7 GPAC-MA                33.75      33.85  
 15 Kalet, William D           7 WAC-MA                 43.73      40.69  
 16 Coyne, Brody T             7 WAC-MA                 55.42      57.42  
 -- Coe, Travis A              7 SJAC-MA                32.48         DQ  
 -- Davis, Blake J             7 ECCC-MA                53.23         DQ  
 
Event 27  Girls 6 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kelsey, Peyton M           6 Unattached             29.75      27.95  
  2 Wainwright, Ella G         6 ECCC-MA                34.69      30.25  
  3 Emmett, Reese A            6 GPAC-MA                42.45      35.85  
  4 Scott, Julia T             5 SJAC-MA                36.46      36.62  
  5 Hellmann, Anneliese M      6 Pheasant Run-MA        42.83      37.14  
  6 Bluemle, Greta J           6 WAC-MA                 50.81      41.60  
  7 Hauske, Megan L            5 WAC-MA                 46.26      42.44  
  8 Boyer, Emma L              6 WAC-MA                 51.38      43.98  
 -- DeRogatis, Leah E          6 Pheasant Run-MA      1:00.00         DQ  
 -- Smith, Tristyn S           5 GPAC-MA                34.90         DQ  
 -- Smith, Aurora G            6 ECCC-MA                52.01         DQ  
 
Event 28  Boys 6 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hill, Darren P             6 Pheasant Run-MA        29.16      25.97  
  2 Mancinelli, Brayden L      6 SJAC-MA                40.17      37.37  
 -- Cole, Luke J               6 WAC-MA                 38.05         DQ  
 -- Wilkinson, Aiden M         5 Pheasant Run-MA        50.00         DQ  
 -- Bevins, James R            6 BLUE-MA                34.78         DQ  
 
Event 29  Girls 7 Year Olds 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Holzer, Avery G            7 ECCC-MA                36.91      36.52  
  2 Gulli, Kendall J           7 WAC-MA                 46.45      42.38  
  3 Horsey, Riley E            7 WAC-MA                 55.50      51.19  
  4 Stanker, Rhiannon G        7 GPAC-MA                51.94      51.23  
  5 Poole, Kylie M             7 WAC-MA                 53.78      52.76  
  6 Kalinowski, Lillian R      7 WAC-MA               1:02.00      56.68  
  7 Davidson, Taylor A         7 ECCC-MA              1:04.25      56.81  
  8 Mulshenock, Sophia L       7 WAC-MA               1:06.27      58.56  
  9 Briscoe, Chloe R           7 GPAC-MA              1:02.22    1:06.92  
 10 Procida, Avery M           7 GPAC-MA              1:11.42    1:07.03  
 -- McCormick, Rory C          7 WAC-MA               1:14.57         DQ  
 -- Podolak, Lacey J           7 WAC-MA               1:18.84         DQ  
 
Event 30  Boys 7 Year Olds 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Connell, Logan M           7 WAC-MA                 48.38      43.08  
  2 Fox, Max B                 7 WAC-MA                 51.03      47.37  
  3 Weag, Carter A             7 SJAC-MA                51.29      50.04  
  4 Bickett, Luke T            7 GPAC-MA                50.88      52.07  
  5 Nagle, Parker O            7 WAC-MA                 51.78      52.44  
  6 Maier, Carter J            7 GPAC-MA                58.00      55.46  
 
Event 31  Girls 6 & Under 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Devlin, Keira E            6 WAC-MA                 57.37      54.97  
 
Event 33  Girls 7 Year Olds 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Holzer, Avery G            7 ECCC-MA                19.37      18.79  
  2 Sheehan, Shaelin J         7 Jersey Wahoos-MA       22.35      20.75  
  3 Melchior, Ava G            7 GPAC-MA                23.20      22.37  
  4 Thoensen, Avari            7 SEA-MA                 26.62      22.75  
  5 Poole, Kylie M             7 WAC-MA                 24.53      22.78  
  6 Schultz, Gretch E          7 ECCC-MA                23.66      23.14  
  7 Mulshenock, Sophia L       7 WAC-MA                 23.07      23.18  
  8 Davidson, Taylor A         7 ECCC-MA                25.71      23.40  
  9 Tiers, Sophie C            7 BLUE-MA                27.78      23.52  
 10 Cutler, Charlie L          7 ECCC-MA                27.25      23.60  
 11 Reppert, Zoe A             7 EMAC-MA                23.22      23.61  
 12 McCormick, Rory C          7 WAC-MA                 24.16      23.77  
 13 Mokienko, Ella V           7 SEA-MA                 27.32      23.80  
 14 Reddy, Sriya A             7 EMAC-MA                25.12      24.21  
 15 Kowaleski, Callie D        7 SEA-MA                 26.08      24.23  
 16 Coleman, London M          7 WAC-MA                 25.40      24.26  
 17 Joseph, Mia                7 SJAC-MA                28.44      24.31  
 18 Kenner, Kayla              7 EMAC-MA                26.65      24.70  
 19 Newcomb, Abby M            7 GPAC-MA                33.47      25.84  
 20 Morrow, Kylie E            7 WAC-MA                 26.54      25.98  
 21 Wark, Tessa R              7 WAC-MA                 27.06      26.10  
 22 Nehmad, Marcella B         7 SEA-MA                 32.60      26.39  
 23 Oakley, Ellie A            7 GPAC-MA                28.21      26.74  
 24 Mitchell, Maura            7 SJAC-MA                27.89      27.14  
 25 Ruslim, Eva                7 WAC-MA                 26.64      27.17  
 26 Reddy, Adhira R            7 EMAC-MA                25.73      27.34  
 27 Jones, Madeleine H         7 WAC-MA                 27.71      27.58  
 28 Jubb, Penny E              7 WAC-MA                 29.24      27.67  
 29 Bieg, Tess B               7 SJAC-MA                31.36      27.79  
 30 Peter, Brennan O           7 Pheasant Run-MA        26.49      27.92  
 31 Podolak, Lacey J           7 WAC-MA                 25.80      28.39  
 32 Martine, Grace E           7 SJAC-MA                41.35      30.38  
 33 Grafe, Lizzie J            7 WAC-MA                 31.46      30.63  
 34 Headrick, Lucy F           7 SJAC-MA                34.56      36.55  
 
Event 34  Boys 7 Year Olds 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bickett, Luke T            7 GPAC-MA                20.58      19.41  
  2 Roser, Matt W              7 GPAC-MA                20.12      19.90  
  3 Mealey, Gage P             7 GPAC-MA                21.01      20.24  
  4 Fox, Max B                 7 WAC-MA                 21.44      20.72  
  5 Maier, Carter J            7 GPAC-MA                21.62      21.45  
  6 Weag, Carter A             7 SJAC-MA                22.65      21.59  
  7 Connell, Logan M           7 WAC-MA                 20.82      21.62  
  8 Hamilton, Caleb A          7 GPAC-MA                26.87      23.25  
  9 Pawlus, Kipton A           7 SEA-MA                 24.55      23.43  
 10 Hocbo, Elijah              7 SEA-MA                 27.55      23.48  
 11 Su, Jerry                  7 SEA-MA                 23.27      23.49  
 12 Everingham, Bryce A        7 GPAC-MA                26.49      25.09  
 13 Coe, Travis A              7 SJAC-MA                27.07      25.26  
 14 Coyne, Brody T             7 WAC-MA                 28.14      25.48  
 15 Shaffer, Owen C            7 GPAC-MA                26.23      26.18  
 16 Sharp, Nate D              7 SJAC-MA                28.98      27.12  
 17 Taylor, Nathan T           7 WAC-MA                 29.10      27.73  
       22.31    27.73                                                      
 18 Smith, Josh D              7 GPAC-MA                27.61      28.08  
 19 Jankowski, Kellen J        7 EMAC-MA                28.01      28.56  
 20 Kalet, William D           7 WAC-MA                 32.52      36.08  
 21 Davis, Blake J             7 ECCC-MA                45.23      36.42  
 
Event 35  Girls 6 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kelsey, Peyton M           6 Unattached             25.74      23.29  
  2 Devlin, Keira E            6 WAC-MA                 26.44      24.08  
  3 Hutton, Ellie R            6 WAC-MA                 26.81      24.83  
  4 Resnick, Reese B           6 ECCC-MA                27.74      27.11  
  5 Wainwright, Ella G         6 ECCC-MA                31.51      27.17  
  6 Scott, Julia T             5 SJAC-MA                28.57      27.51  
  7 Smith, Aurora G            6 ECCC-MA                36.23      29.19  
  8 Grant, Jayden C            6 WAC-MA                 34.57      29.65  
  9 Shur, Brenna R             6 SEA-MA                 28.68      29.84  
 10 Hauske, Megan L            5 WAC-MA                 35.36      30.99  
 11 Smith, Tristyn S           5 GPAC-MA                33.54      32.47  
 12 Boyer, Emma L              6 WAC-MA                 33.32      34.93  
 13 Hellmann, Anneliese M      6 Pheasant Run-MA        34.69      35.55  
 14 Emmett, Reese A            6 GPAC-MA                34.47      35.57  
 15 Bluemle, Greta J           6 WAC-MA                 37.81      35.84  
       25.37    35.84                                                      
 16 DeRogatis, Leah E          6 Pheasant Run-MA        55.00      41.03  
 17 Gateretse, Isabelle L      4 WAC-MA                 39.35      41.96  
 
Event 36  Boys 6 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bevins, James R            6 BLUE-MA                28.21      24.95  
  2 Hill, Darren P             6 Pheasant Run-MA        32.83      27.91  
  3 Poole, Grayson R           6 WAC-MA                 28.77      28.48  
  4 Tafankaji, Freddy          6 SEA-MA                 32.22      29.62  
  5 Mancinelli, Brayden L      6 SJAC-MA                29.59      31.04  
  6 Kalinowski, Thomas J       5 WAC-MA                 33.14      37.93  
  7 Wilkinson, Aiden M         5 Pheasant Run-MA        40.00      38.74  
  8 Johnson, Zach C            6 WAC-MA                 34.86      40.87  
  9 Jubb, Maverick T           4 WAC-MA                 50.41      41.75  
 10 Cole, Luke J               6 WAC-MA                 33.25      43.32  
 11 Rigney, Liam T             4 WAC-MA                 42.03      46.17  
 
Event 37  Girls 7 Year Olds 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Holzer, Avery G            7 ECCC-MA              1:28.03    1:29.68  
       39.97  1:29.68                                                      
  2 Gulli, Kendall J           7 WAC-MA               1:42.87    1:37.53  
       42.27  1:37.53                                                      
  3 Horsey, Riley E            7 WAC-MA               1:50.65    1:44.07  
       49.09  1:44.07                                                      
  4 Sheehan, Shaelin J         7 Jersey Wahoos-MA     1:57.64    1:44.97  
       46.43  1:44.97                                                      
  5 Stanker, Rhiannon G        7 GPAC-MA              1:46.10    1:47.17  
       49.26  1:47.17                                                      
  6 Reppert, Zoe A             7 EMAC-MA              2:05.18    1:53.33  
       49.33  1:53.33                                                      
  7 Schultz, Gretch E          7 ECCC-MA              1:54.32    1:53.74  
       56.28  1:53.74                                                      
  8 Kalinowski, Lillian R      7 WAC-MA               2:18.22    1:59.02  
       57.92  1:59.02                                                      
  9 Procida, Avery M           7 GPAC-MA              2:15.67    2:02.68  
     1:00.73  2:02.68                                                      
 10 Davidson, Taylor A         7 ECCC-MA              2:21.49    2:03.36  
       50.96  2:03.36                                                      
 11 Jones, Madeleine H         7 WAC-MA               2:17.22    2:04.88  
       57.67  2:04.88                                                      
 12 Kowaleski, Callie D        7 SEA-MA               1:58.33    2:05.53  
 13 Ruslim, Eva                7 WAC-MA               2:13.01    2:08.90  
     1:00.04  2:08.90                                                      
 14 Briscoe, Chloe R           7 GPAC-MA              2:18.99    2:09.08  
     1:01.55  2:09.08                                                      
 15 Morrow, Kylie E            7 WAC-MA               2:17.67    2:15.18  
       59.60  2:15.18                                                      
 16 Podolak, Lacey J           7 WAC-MA               2:24.90    2:16.06  
     1:03.09  2:16.06                                                      
 17 Grafe, Lizzie J            7 WAC-MA               2:26.67    2:23.24  
     1:10.30  2:23.24                                                      
 18 Kenner, Kayla              7 EMAC-MA              2:25.02    2:23.79  
 19 Headrick, Lucy F           7 SJAC-MA              2:26.98    2:28.73  
 20 Oakley, Ellie A            7 GPAC-MA              2:32.50    2:28.84  
     1:06.40  2:28.84                                                      
 -- Wark, Tessa R              7 WAC-MA               2:12.75         DQ  
       58.01       DQ                                                      
 -- Poole, Kylie M             7 WAC-MA               1:55.62         DQ  
       51.85       DQ                                                      
 
Event 38  Boys 7 Year Olds 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Mealey, Gage P             7 GPAC-MA              1:39.40    1:37.11  
       43.48  1:37.11                                                      
  2 Bickett, Luke T            7 GPAC-MA              1:42.67    1:40.43  
       45.73  1:40.43                                                      
  3 Connell, Logan M           7 WAC-MA               1:50.26    1:43.31  
       48.41  1:43.31                                                      
  4 Fox, Max B                 7 WAC-MA               1:49.52    1:45.46  
       46.32  1:45.46                                                      
  5 Nagle, Parker O            7 WAC-MA               1:52.57    1:46.15  
       49.35  1:46.15                                                      
  6 Pawlus, Kipton A           7 SEA-MA               1:54.78    1:46.34  
       53.94  1:46.34                                                      
  7 Weag, Carter A             7 SJAC-MA              1:45.85    1:46.87  
       47.27  1:46.87                                                      
  8 Sharp, Nate D              7 SJAC-MA              2:01.23    1:56.00  
       53.73  1:56.00                                                      
  9 Shaffer, Owen C            7 GPAC-MA              2:01.80    2:03.53  
     1:02.94  2:03.53                                                      
 10 Taylor, Nathan T           7 WAC-MA               2:23.77    2:17.01  
     1:05.79  2:17.01                                                      
 -- Hamilton, Caleb A          7 GPAC-MA              2:02.89         DQ  
       59.73       DQ                                                      
 -- Roser, Matt W              7 GPAC-MA              1:52.53         DQ  
       47.01       DQ                                                      
 -- Coe, Travis A              7 SJAC-MA              2:12.40         DQ  
       52.21       DQ                                                      
 -- Everingham, Bryce A        7 GPAC-MA              2:03.21         DQ  
       56.83       DQ                                                      
 
Event 39  Girls 6 & Under 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kelsey, Peyton M           6 Unattached           2:04.30    1:51.07  
       51.00  1:51.07                                                      
  2 Devlin, Keira E            6 WAC-MA               2:07.96    2:03.30  
       55.03  2:03.30                                                      
 -- Hellmann, Anneliese M      6 Pheasant Run-MA      3:00.00         DQ  
     1:19.64       DQ                                                      
 
Event 40  Boys 6 & Under 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hill, Darren P             6 Pheasant Run-MA      2:12.56    2:01.07  
       58.50  2:01.07                                                      
 
Event 41  Girls 7 Year Olds 100 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 East Coast C-Cerpants-MA  'A'                     1:32.46    1:26.76  
     1) Davidson, Taylor A 7            2) Schultz, Gretch E 7            
     3) Holzer, Avery G 7               4) Cutler, Charlie L 7            
       48.33  1:26.76                                                      
  2 Wilmington Aquatic Club-MA  'A'                   1:27.92    1:31.71  
     1) McCormick, Rory C 7             2) Horsey, Riley E 7              
     3) Gulli, Kendall J 7              4) Mulshenock, Sophia L 7         
       52.18  1:31.71                                                      
  3 Wilmington Aquatic Club-MA  'B'                   1:41.66    1:37.57  
     1) Coleman, London M 7             2) Kalinowski, Lillian R 7        
     3) Jones, Madeleine H 7            4) Poole, Kylie M 7               
       52.87  1:37.57                                                      
  4 Eht Seahawks-MA  'A'                              1:47.22    1:41.26  
     1) Thoensen, Avari 7               2) Kowaleski, Callie D 7          
     3) Mokienko, Ella V 7              4) Nehmad, Marcella B 7           
       57.43  1:41.26                                                      
  5 Wilmington Aquatic Club-MA  'C'                   1:50.05    1:51.52  
     1) Podolak, Lacey J 7              2) Morrow, Kylie E 7              
     3) Ruslim, Eva 7                   4) Wark, Tessa R 7                
     1:05.38  1:51.52                                                      
  6 South Jersey Aquatic Club-MA  'A'                      NT    1:53.02  
     1) Joseph, Mia 7                   2) Headrick, Lucy F 7             
     3) Martine, Grace E 7              4) Mitchell, Maura 7              
     1:01.17  1:53.02                                                      
 -- Greater Philadelphia Aquatic C-MA  'A'            1:33.31         DQ  
     1) Melchior, Ava G 7               2) Briscoe, Chloe R 7             
     3) Stanker, Rhiannon G 7           4) Procida, Avery M 7             
       49.80       DQ                                                      
 
Event 42  Boys 7 Year Olds 100 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Greater Philadelphia Aquatic C-MA  'A'            1:19.95    1:21.04  
     1) Roser, Matt W 7                 2) Maier, Carter J 7              
     3) Mealey, Gage P 7                4) Bickett, Luke T 7              
       45.96  1:21.04                                                      
  2 Wilmington Aquatic Club-MA  'A'                   1:29.17    1:29.08  
     1) Fox, Max B 7                    2) Nagle, Parker O 7              
     3) Connell, Logan M 7              4) Gregg, Garner R 7              
       50.60  1:29.08                                                      
  3 Greater Philadelphia Aquatic C-MA  'B'            1:41.17    1:42.35  
     1) Smith, Josh D 7                 2) Shaffer, Owen C 7              
     3) Everingham, Bryce A 7           4) Hamilton, Caleb A 7            
       57.31  1:42.35                                                      
 
Event 43  Girls 6 & Under 100 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
 -- Wilmington Aquatic Club-MA  'A'                   2:00.53         DQ  
     1) Hutton, Ellie R 6               2) Hauske, Megan L 5              
     3) Devlin, Keira E 6               4) Grant, Jayden C 6              
     1:09.36       DQ                                                      
 
Event 44  Boys 6 & Under 100 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
 -- Wilmington Aquatic Club-MA  'A'                   2:12.26         DQ  
     1) Poole, Grayson R 6              2) Cole, Luke J 6                 
     3) Johnson, Zach C 6               4) Kalinowski, Thomas J 5         
 
Event 45  Girls 8 Year Olds 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Greater Philadelphia Aquatic C-MA  'A'            1:04.44    1:05.35  
     1) DeVito, Bella C 8               2) Briscoe, Chanelle N 8          
     3) Sandy, Nora K 8                 4) McGlinchey, Simone I 8         
       33.65  1:05.35                                                      
  2 Wilmington Aquatic Club-MA  'A'                   1:07.58    1:06.29  
     1) Aiello, Taylor M 8              2) Moore, Pamela H 8              
     3) Devlin, Mia L 8                 4) Hutton, Ava L 8                
       34.07  1:06.29                                                      
  3 Greater Philadelphia Aquatic C-MA  'B'            1:13.46    1:12.91  
     1) Cummins, Ella M 8               2) Colon, Karrington R 8          
     3) Dugan, Alyssa L 8               4) Cotton, Addi G 8               
       37.19  1:12.91                                                      
  4 Eht Seahawks-MA  'A'                              1:16.39    1:15.46  
       42.08  1:15.46                                                      
  5 South Jersey Aquatic Club-MA  'A'                      NT    1:15.62  
     1) Longo, Natalie G 8              2) Cottrell, Lia J 8              
     3) Kasthuri, Athira D 8            4) Kiesel, Addison E 8            
       38.87  1:15.62                                                      
  6 Wilmington Aquatic Club-MA  'B'                   1:15.37    1:18.18  
     1) Hauske, Sara A 8                2) Rice, Addison 8                
     3) Mulshenock, Addison E 8         4) Ventresca, Khloe R 8           
       38.87  1:18.18                                                      
  7 Eht Seahawks-MA  'B'                              1:34.22    1:21.75  
       40.36  1:21.75                                                      
  8 Wilmington Aquatic Club-MA  'C'                   1:27.07    1:27.46  
     1) Hauske, Katelyn M 8             2) Vicario, Adrianna R 8          
     3) Rigney, Marlea M 8              4) Sullivan, Delaney K 8          
       45.25  1:27.46                                                      
 
Event 46  Boys 8 Year Olds 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Greater Philadelphia Aquatic C-MA  'A'            1:04.21    1:05.91  
     1) Oliveti, Joey A 8               2) Shenk, Christian C 8           
     3) Price, Luke C 8                 4) Coll, Klint D 8                
       33.63  1:05.91                                                      
  2 Eht Seahawks-MA  'A'                              1:09.86    1:07.72  
       34.05  1:07.72                                                      
  3 Wilmington Aquatic Club-MA  'A'                   1:12.51    1:11.70  
     1) Morrow III, Douglas E 8         2) Frieberg, Arbor B 8            
     3) Ruslim, Ethan 8                 4) Nagle, Carson J 8              
       35.24  1:11.70                                                      
  4 South Jersey Aquatic Club-MA  'A'                      NT    1:13.28  
     1) Coley, Augie T 8                2) Crutchfield, Austin C 8        
     3) Grady, Ben E 8                  4) Markov, Aleksey D 8            
       38.01  1:13.28                                                      
  5 Greater Philadelphia Aquatic C-MA  'B'            1:14.76    1:16.03  
     1) Coyle, Patrick W 8              2) Stone, Rich M 8                
     3) Kern, Sam W 8                   4) Pyne, John F 8                 
       39.97  1:16.03                                                      
  6 Greater Philadelphia Aquatic C-MA  'C'            1:23.70    1:22.54  
     1) Runner, Ben J 8                 2) Cedeno, Enzo B 8               
     3) Johnson, Will V 8               4) Sprang, Ryan P 8               
       48.52  1:22.54                                                      
  7 Wilmington Aquatic Club-MA  'B'                   1:22.74    1:23.87  
     1) Hendrixson, Sam J 8             2) Bailey, Carter R 8             
     3) Kelleher, Finn A 8              4) Kalampakas, Konstantinos 8     
       36.16  1:23.87                                                      
  8 South Jersey Aquatic Club-MA  'B'                      NT    1:31.56  
     1) Anton, Joseph W 8               2) Dillon, Owen A 8               
     3) Beach, Brayden P 8              4) Kiss, Evan J 8                 
       46.33  1:31.56                                                      
 
Event 47  Girls 8 Year Olds 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Elko, Madelyn E            8 SEA-MA                 19.51      18.21  
  2 Kiesel, Addison E          8 SJAC-MA                20.00      18.75  
  3 McGlinchey, Simone I       8 GPAC-MA                20.05      19.18  
  4 Sandy, Nora K              8 GPAC-MA                19.70      19.54  
  5 Briscoe, Chanelle N        8 GPAC-MA                19.88      19.61  
  6 Brown, Katie               8 Pheasant Run-MA        21.17      20.18  
  7 Mulshenock, Addison E      8 WAC-MA                 21.11      20.22  
  8 DeVito, Bella C            8 GPAC-MA                25.66      21.80  
  9 Cummins, Ella M            8 GPAC-MA                23.13      22.24  
 10 Cottrell, Lia J            8 SJAC-MA                20.63      22.25  
 11 Kelsey, Madison R          8 Unattached             22.61      22.37  
 12 Margolis, Avery M          8 GPAC-MA                23.87      22.45  
 13 Schroeder, Caroline K      8 ECCC-MA                28.06      22.65  
 14 Kennedy, Maeve C           8 SEA-MA                 23.80      23.23  
 14 Zilovic, Maya S            8 SEA-MA                 23.71      23.23  
 16 Mills, Molly K             8 Pheasant Run-MA        25.42      23.45  
 16 Dugan, Alyssa L            8 GPAC-MA                25.06      23.45  
 18 Olson, Kyra L              8 SJAC-MA                27.49      23.47  
 19 Napoli, Joanna             8 SEA-MA                 26.39      23.62  
 20 Priolo, Sophia G           8 Pheasant Run-MA        25.20      23.72  
 21 Lamond, Abigail G          8 SEA-MA                 25.07      23.74  
 22 Kivlin, Anna G             8 SEA-MA                 25.40      23.86  
 23 Foley, Sara R              8 SJAC-MA                24.46      23.88  
 24 Longo, Natalie G           8 SJAC-MA                26.65      24.18  
 25 Vicario, Adrianna R        8 WAC-MA                 27.54      24.40  
 25 Emmett, Riley E            8 GPAC-MA                25.70      24.40  
 27 Rigney, Marlea M           8 WAC-MA                 25.17      24.74  
 28 DeCosta, Abigail M         8 SEA-MA                 26.54      25.74  
 29 Arunachalam, Anika         8 WAC-MA                 25.77      25.98  
 30 Rech, Riley C              8 GPAC-MA                25.02      26.09  
 31 Kasthuri, Athira D         8 SJAC-MA                29.35      26.38  
 32 Lenhart, Caelee Maye       8 EMAC-MA                29.49      26.77  
 33 Grasso, Mallory O          8 SEA-MA                 26.52      27.03  
 34 Vizzard, Clare E           8 Wildwood Crest-MA      37.94      31.83  
 
Event 48  Boys 8 Year Olds 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Pyne, John F               8 GPAC-MA                19.60      18.85  
  2 Shenk, Christian C         8 GPAC-MA                20.05      18.86  
  3 Markov, Aleksey D          8 SJAC-MA                19.52      18.91  
  4 Markowski, Mason E         8 ECCC-MA                23.18      19.53  
  5 Cornell, Ryan W            8 SEA-MA                 19.88      19.83  
  6 Patel, Manntram M          8 VINY-MA                20.81      20.45  
  7 Crutchfield, Austin C      8 SJAC-MA                21.06      20.61  
  8 McGlynn, Connor            8 BLUE-MA                24.15      20.65  
  9 McCarroll, Liam K          8 TWAC-MA                23.18      21.57  
 10 Keim, Asher C              8 SEA-MA                 23.80      21.68  
 11 Stephens, Sawyer S         8 Pheasant Run-MA        21.16      21.69  
 12 Beach, Brayden P           8 SJAC-MA                25.30      22.54  
 13 Anton, Joseph W            8 SJAC-MA                23.16      22.77  
 14 Kalampakas, Konstantinos   8 WAC-MA                 23.98      22.79  
 15 Manalang, Miguel R         8 SEA-MA                 24.55      23.14  
 16 Dillon, Owen A             8 SJAC-MA                25.54      23.80  
 17 Hill, Collin S             8 Pheasant Run-MA        24.10      23.99  
 18 Keim, Boden H              8 SEA-MA                 25.19      24.01  
 19 Kern, Sam W                8 GPAC-MA                25.95      24.21  
 19 Hendrixson, Sam J          8 WAC-MA                 24.30      24.21  
 21 Grady, Ben E               8 SJAC-MA                27.35      25.18  
 22 Corbett, Paul H            8 WAC-MA                 25.32      25.83  
 23 Coley, Augie T             8 SJAC-MA                27.30      26.05  
 24 Kulach, Christian          8 UNSJA-MA               30.23      26.34  
       18.12    26.34                                                      
 25 Merlino, Michael A         8 SEA-MA                 29.25      27.17  
 26 Cedeno, Enzo B             8 GPAC-MA                25.66      27.23  
 27 Robinson, Gavin M          8 WAC-MA                 30.73      28.49  
 28 Kelleher, Finn A           8 WAC-MA                 29.01      28.51  
 29 Fermani, Ben R             8 WAC-MA                 27.67      28.97  
 -- Runner, Ben J              8 GPAC-MA                24.75         DQ  
 
Event 49  Girls 8 Year Olds 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Brown, Katie               8 Pheasant Run-MA        47.26      47.19  
  2 Hutton, Ava L              8 WAC-MA                 52.91      47.35  
  3 Devlin, Mia L              8 WAC-MA                 50.77      48.08  
  4 Nordberg, Kaitlyn G        8 Wildwood Crest-MA      49.24      49.25  
  5 Aiello, Taylor M           8 WAC-MA                 52.88      50.86  
  6 Moore, Pamela H            8 WAC-MA                 53.31      51.00  
  7 McKeon, Kasidy B           8 ECCC-MA              1:00.66      51.22  
  8 Hauske, Sara A             8 WAC-MA                 53.32      54.40  
  9 Rice, Addison              8 WAC-MA                 54.33      55.32  
 10 DeVito, Bella C            8 GPAC-MA                57.87      56.84  
 11 Sullivan, Delaney K        8 WAC-MA                 57.35      57.02  
 12 Hauske, Katelyn M          8 WAC-MA               1:03.25      57.09  
 13 Kivlin, Anna G             8 SEA-MA               1:12.55      57.20  
 14 Schroeder, Caroline K      8 ECCC-MA              1:06.66      57.27  
 15 Kershaw, Phoebe A          8 Pheasant Run-MA      2:00.00      58.04  
 16 Olson, Kyra L              8 SJAC-MA              1:03.49      58.06  
 17 Longo, Natalie G           8 SJAC-MA                57.60      59.94  
 18 Ventresca, Khloe R         8 WAC-MA                 57.77    1:01.45  
 19 Cotton, Addi G             8 GPAC-MA              1:14.45    1:04.13  
 -- Colon, Karrington R        8 GPAC-MA              1:05.60         DQ  
 
Event 50  Boys 8 Year Olds 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McCarroll, Owen G          8 TWAC-MA                48.37      48.07  
  2 Mosendz, Michael           8 SEA-MA                 52.97      50.34  
  3 Nagle, Carson J            8 WAC-MA                 50.49      50.37  
  4 Coll, Klint D              8 GPAC-MA                49.11      51.02  
  5 Cornell, Ryan W            8 SEA-MA                 50.32      51.42  
  6 Price, Luke C              8 GPAC-MA                53.02      51.64  
  7 Markov, Aleksey D          8 SJAC-MA                53.72      52.07  
  8 Pyne, John F               8 GPAC-MA              1:01.01      53.54  
  9 Ruslim, Ethan              8 WAC-MA                 59.06      54.26  
 10 McCarroll, Liam K          8 TWAC-MA                52.83      54.31  
 11 Morrow III, Douglas E      8 WAC-MA                 59.89      54.43  
 12 Beach, Brayden P           8 SJAC-MA                57.80      54.53  
 13 Hill, Collin S             8 Pheasant Run-MA        53.29      55.48  
 14 Frieberg, Arbor B          8 WAC-MA                 58.70      56.10  
 15 Crutchfield, Austin C      8 SJAC-MA                59.25      56.24  
 16 Keim, Boden H              8 SEA-MA               1:00.08      56.45  
 17 Lovett, Graham C           8 EMAC-MA                51.38      56.47  
 18 Keim, Asher C              8 SEA-MA               1:12.68      58.34  
 19 Dillon, Owen A             8 SJAC-MA                57.67      59.12  
 20 Manalang, Miguel R         8 SEA-MA               1:05.55    1:00.16  
 21 Oliveti, Joey A            8 GPAC-MA              1:08.44    1:03.23  
 22 Hughes, Charlie A          8 SEA-MA                 57.55    1:04.64  
 23 Kern, Sam W                8 GPAC-MA              1:11.55    1:06.71  
 24 Corbett, Paul H            8 WAC-MA               1:04.33    1:06.74  
 25 Stone, Rich M              8 GPAC-MA              1:19.20    1:13.75  
 -- Hellmann, Chase D          8 Pheasant Run-MA      2:00.00         DQ  
 -- Coyle, Patrick W           8 GPAC-MA                53.49         DQ  
 -- Bailey, Carter R           8 WAC-MA               1:12.42         DQ  
 -- Kalampakas, Konstantinos   8 WAC-MA               1:11.90         DQ  
 -- Johnson, Will V            8 GPAC-MA              1:02.15         DQ  
 -- Sprang, Ryan P             8 GPAC-MA              1:06.19         DQ  
 
Event 51  Girls 8 Year Olds 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Elko, Madelyn E            8 SEA-MA                 35.17      33.56  
  2 McGlinchey, Simone I       8 GPAC-MA                33.66      34.30  
  3 Kiesel, Addison E          8 SJAC-MA                37.59      34.83  
  4 Hutton, Ava L              8 WAC-MA                 36.05      35.39  
  5 McKeon, Kasidy B           8 ECCC-MA                39.28      35.56  
  6 Sandy, Nora K              8 GPAC-MA                35.34      36.07  
  7 Briscoe, Chanelle N        8 GPAC-MA                34.31      36.23  
  8 Brown, Katie               8 Pheasant Run-MA        38.05      37.43  
  9 Cottrell, Lia J            8 SJAC-MA                38.55      38.28  
 10 Moore, Pamela H            8 WAC-MA                 37.33      38.40  
 11 Nordberg, Kaitlyn G        8 Wildwood Crest-MA      38.11      38.59  
 12 Colon, Karrington R        8 GPAC-MA                41.12      39.04  
 13 Cummins, Ella M            8 GPAC-MA                40.35      39.55  
 14 Dugan, Alyssa L            8 GPAC-MA                41.43      40.03  
 15 DeVito, Bella C            8 GPAC-MA                42.68      40.81  
 16 Rice, Addison              8 WAC-MA                 41.82      41.15  
 17 Zilovic, Maya S            8 SEA-MA                 46.53      41.71  
 18 Grasso, Mallory O          8 SEA-MA                 50.09      42.59  
 19 Hauske, Sara A             8 WAC-MA                 43.09      42.62  
 20 Mills, Molly K             8 Pheasant Run-MA        44.69      42.95  
 21 Kelsey, Madison R          8 Unattached             43.80      43.30  
 22 Ventresca, Khloe R         8 WAC-MA                 41.58      43.38  
 23 Mulshenock, Addison E      8 WAC-MA                 45.12      43.46  
 24 Lamond, Abigail G          8 SEA-MA                 48.03      45.03  
 25 Sullivan, Delaney K        8 WAC-MA                 43.77      45.23  
 26 Foley, Sara R              8 SJAC-MA                56.45      45.64  
 27 Cotton, Addi G             8 GPAC-MA                52.20      45.74  
 27 Longo, Natalie G           8 SJAC-MA                45.08      45.74  
 29 Rech, Riley C              8 GPAC-MA                52.50      45.88  
 30 Lenhart, Caelee Maye       8 EMAC-MA                50.00      46.72  
 31 DeCosta, Abigail M         8 SEA-MA                 46.55      46.90  
 32 Napoli, Joanna             8 SEA-MA                 50.49      47.39  
 33 Schroeder, Caroline K      8 ECCC-MA                50.26      47.54  
 34 Margolis, Avery M          8 GPAC-MA                45.21      49.13  
 35 Emmett, Riley E            8 GPAC-MA                52.93      49.20  
 36 Rigney, Marlea M           8 WAC-MA                 51.89      49.45  
 37 Hauske, Katelyn M          8 WAC-MA                 51.42      49.93  
 38 Kennedy, Maeve C           8 SEA-MA                 48.34      50.55  
 39 Kasthuri, Athira D         8 SJAC-MA                51.61      51.41  
 40 Vizzard, Clare E           8 Wildwood Crest-MA    1:01.62      55.97  
 41 Arunachalam, Anika         8 WAC-MA               1:02.79    1:04.65  
 
Event 52  Boys 8 Year Olds 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Pechulis, Samuel J         8 EMAC-MA                37.12      35.87  
  2 Shenk, Christian C         8 GPAC-MA                36.96      36.42  
  3 McGlynn, Connor            8 BLUE-MA                39.98      36.60  
  4 Coll, Klint D              8 GPAC-MA                36.09      36.92  
  5 McCarroll, Owen G          8 TWAC-MA                36.00      37.32  
  6 Hughes, Charlie A          8 SEA-MA                 38.51      37.94  
  7 Markowski, Mason E         8 ECCC-MA                40.49      37.96  
  8 Morrow III, Douglas E      8 WAC-MA                 41.04      38.87  
  8 Stephens, Sawyer S         8 Pheasant Run-MA        39.20      38.87  
 10 Markov, Aleksey D          8 SJAC-MA                37.91      38.93  
 11 Frieberg, Arbor B          8 WAC-MA                 42.41      39.06  
 12 Oliveti, Joey A            8 GPAC-MA                43.50      39.35  
 13 McCarroll, Liam K          8 TWAC-MA                40.59      39.65  
 14 Ruslim, Ethan              8 WAC-MA                 43.18      40.46  
 15 Manalang, Miguel R         8 SEA-MA                 48.55      41.08  
 16 Nagle, Carson J            8 WAC-MA                 45.22      41.15  
 17 Runner, Ben J              8 GPAC-MA                51.97      41.97  
 18 Grady, Ben E               8 SJAC-MA                42.74      42.02  
 19 Bailey, Carter R           8 WAC-MA                 47.88      42.04  
 20 Crutchfield, Austin C      8 SJAC-MA                46.66      42.25  
 21 Coley, Augie T             8 SJAC-MA                46.13      43.83  
 22 Kalampakas, Konstantinos   8 WAC-MA                 47.69      43.98  
 23 Coyle, Patrick W           8 GPAC-MA                41.50      44.49  
 24 Anton, Joseph W            8 SJAC-MA                44.17      45.26  
 25 Keim, Boden H              8 SEA-MA                 45.98      45.36  
 26 Lovett, Graham C           8 EMAC-MA                41.48      45.66  
 27 Skirlis, Andy H            8 BLUE-MA                48.97      47.24  
 28 Hendrixson, Sam J          8 WAC-MA                 50.77      47.43  
 29 Johnson, Will V            8 GPAC-MA                45.04      47.98  
 30 Cedeno, Enzo B             8 GPAC-MA                48.41      48.20  
 31 Kelleher, Finn A           8 WAC-MA                 50.62      50.19  
 32 Corbett, Paul H            8 WAC-MA                 48.95      50.46  
 33 Merlino, Michael A         8 SEA-MA                 54.00      54.13  
 34 Robinson, Gavin M          8 WAC-MA               1:06.12    1:02.65  
 35 Hellmann, Chase D          8 Pheasant Run-MA      1:01.88    1:05.48  
 36 McComb, Crossett L         8 SJAC-MA              1:38.63    1:15.78  
 -- Price, Luke C              8 GPAC-MA                37.43         DQ  
 -- Beach, Brayden P           8 SJAC-MA                45.47         DQ  
 
Event 53  Girls 8 Year Olds 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Elko, Madelyn E            8 SEA-MA                 41.71      38.65  
  2 Devlin, Mia L              8 WAC-MA                 42.86      41.47  
  3 Aiello, Taylor M           8 WAC-MA                 42.21      42.04  
  4 Sandy, Nora K              8 GPAC-MA                41.79      44.27  
  5 Mulshenock, Addison E      8 WAC-MA                 55.86      45.19  
  6 Rice, Addison              8 WAC-MA                 49.90      47.57  
  7 Sullivan, Delaney K        8 WAC-MA                 52.52      48.43  
  8 Cummins, Ella M            8 GPAC-MA                46.06      48.64  
  9 Ventresca, Khloe R         8 WAC-MA                 48.52      48.90  
 10 Cottrell, Lia J            8 SJAC-MA                48.48      48.97  
 11 Colon, Karrington R        8 GPAC-MA                50.67      49.05  
 12 Cotton, Addi G             8 GPAC-MA                50.58      50.02  
 13 Zilovic, Maya S            8 SEA-MA                 53.55      50.08  
 14 Kershaw, Phoebe A          8 Pheasant Run-MA      1:50.00      50.31  
 15 Hauske, Sara A             8 WAC-MA                 49.58      51.43  
 16 Lamond, Abigail G          8 SEA-MA                 57.55      51.76  
 17 Kelsey, Madison R          8 Unattached             49.58      51.88  
 18 Margolis, Avery M          8 GPAC-MA                53.30      52.07  
 19 Dugan, Alyssa L            8 GPAC-MA                54.44      52.32  
 20 Kivlin, Anna G             8 SEA-MA                 59.55      52.61  
 21 Olson, Kyra L              8 SJAC-MA                56.33      53.17  
 22 Rigney, Marlea M           8 WAC-MA                 58.31      54.45  
 23 Napoli, Joanna             8 SEA-MA               1:02.39      54.65  
 24 Kennedy, Maeve C           8 SEA-MA               1:02.53      55.61  
       55.70    55.61                                                      
 25 Foley, Sara R              8 SJAC-MA              1:03.32      55.63  
       55.60    55.63                                                      
 26 DeCosta, Abigail M         8 SEA-MA                 57.55      55.76  
 27 Hauske, Katelyn M          8 WAC-MA                 58.39      58.36  
 28 Lenhart, Caelee Maye       8 EMAC-MA              1:01.37      58.43  
 
Event 54  Boys 8 Year Olds 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Pechulis, Samuel J         8 EMAC-MA                42.22      40.58  
  2 Pyne, John F               8 GPAC-MA                43.78      43.02  
  3 Mosendz, Michael           8 SEA-MA                 48.10      43.34  
  4 Cornell, Ryan W            8 SEA-MA                 42.21      43.92  
  5 Patel, Manntram M          8 VINY-MA              1:07.96      46.41  
  6 Coll, Klint D              8 GPAC-MA                48.13      47.71  
  7 Price, Luke C              8 GPAC-MA                47.04      47.80  
  8 Keim, Asher C              8 SEA-MA                 55.26      49.21  
  9 Nagle, Carson J            8 WAC-MA                 54.94      50.39  
 10 Oliveti, Joey A            8 GPAC-MA                53.50      51.72  
 11 Johnson, Will V            8 GPAC-MA                52.39      51.91  
 12 Runner, Ben J              8 GPAC-MA                57.02      52.41  
 13 Bailey, Carter R           8 WAC-MA                 55.15      53.03  
 14 Lovett, Graham C           8 EMAC-MA                56.72      54.20  
 15 Anton, Joseph W            8 SJAC-MA                53.05      54.60  
 16 Skirlis, Andy H            8 BLUE-MA                53.57      55.57  
 17 Sprang, Ryan P             8 GPAC-MA                53.35      55.58  
 18 Grady, Ben E               8 SJAC-MA                57.88      56.98  
 19 Stone, Rich M              8 GPAC-MA                57.25      57.04  
 20 Dillon, Owen A             8 SJAC-MA                55.10      58.21  
 21 Cedeno, Enzo B             8 GPAC-MA                59.89    1:00.54  
 22 Kelleher, Finn A           8 WAC-MA               1:03.29    1:04.20  
 23 McComb, Crossett L         8 SJAC-MA              1:38.50    1:31.84  
 -- Coley, Augie T             8 SJAC-MA                55.34         DQ  
 
Event 55  Girls 8 Year Olds 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kiesel, Addison E          8 SJAC-MA                16.88      16.86  
  2 McGlinchey, Simone I       8 GPAC-MA                18.63      16.96  
  3 Briscoe, Chanelle N        8 GPAC-MA                18.26      17.32  
  4 McKeon, Kasidy B           8 ECCC-MA                21.98      17.80  
  5 Kelsey, Madison R          8 Unattached             16.96      18.02  
  6 Colon, Karrington R        8 GPAC-MA                21.74      20.59  
  7 Mills, Molly K             8 Pheasant Run-MA        21.84      21.51  
  8 Cottrell, Lia J            8 SJAC-MA                26.13      22.95  
  9 Napoli, Joanna             8 SEA-MA                 28.82      22.98  
 10 Lamond, Abigail G          8 SEA-MA                 27.39      23.40  
 11 Cotton, Addi G             8 GPAC-MA                36.42      23.60  
 12 Kivlin, Anna G             8 SEA-MA                 23.00      23.61  
 13 Schroeder, Caroline K      8 ECCC-MA                27.03      24.00  
 14 Margolis, Avery M          8 GPAC-MA                26.06      24.54  
 15 Emmett, Riley E            8 GPAC-MA                24.50      25.20  
 16 Olson, Kyra L              8 SJAC-MA                29.62      25.71  
 17 Longo, Natalie G           8 SJAC-MA                26.82      26.20  
 18 Foley, Sara R              8 SJAC-MA                26.88      27.97  
 19 Grasso, Mallory O          8 SEA-MA                 26.99      29.29  
 20 Kennedy, Maeve C           8 SEA-MA                 27.47      30.04  
 21 DeCosta, Abigail M         8 SEA-MA                 25.22      30.08  
 22 Vicario, Adrianna R        8 WAC-MA                 37.46      30.85  
 23 Priolo, Sophia G           8 Pheasant Run-MA        33.56      32.61  
 24 Kasthuri, Athira D         8 SJAC-MA                34.40      35.49  
 25 Arunachalam, Anika         8 WAC-MA                 38.65      36.16  
 -- Vizzard, Clare E           8 Wildwood Crest-MA      41.61         DQ  
 
Event 56  Boys 8 Year Olds 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Markowski, Mason E         8 ECCC-MA                19.54      16.62  
  2 Pechulis, Samuel J         8 EMAC-MA                18.51      17.43  
  3 McCarroll, Owen G          8 TWAC-MA                16.58      17.68  
  4 McGlynn, Connor            8 BLUE-MA                20.61      17.90  
  5 Markov, Aleksey D          8 SJAC-MA                19.27      18.51  
  6 Shenk, Christian C         8 GPAC-MA                22.29      19.62  
  7 Hughes, Charlie A          8 SEA-MA                 20.58      19.81  
  8 McCarroll, Liam K          8 TWAC-MA                20.46      19.94  
  9 Morrow III, Douglas E      8 WAC-MA                 21.58      19.95  
 10 Pyne, John F               8 GPAC-MA                20.35      20.14  
 11 Cornell, Ryan W            8 SEA-MA                 19.48      20.22  
 12 Stephens, Sawyer S         8 Pheasant Run-MA        20.96      20.34  
 13 Mosendz, Michael           8 SEA-MA                 22.51      20.75  
 14 Dillon, Owen A             8 SJAC-MA                26.13      21.96  
 15 Crutchfield, Austin C      8 SJAC-MA                22.07      22.33  
 16 Beach, Brayden P           8 SJAC-MA                27.12      22.51  
 17 Frieberg, Arbor B          8 WAC-MA                 24.73      22.59  
 18 Keim, Asher C              8 SEA-MA                 27.55      22.74  
 19 Manalang, Miguel R         8 SEA-MA                 25.55      22.91  
 20 Keim, Boden H              8 SEA-MA                 23.22      22.99  
 21 Skirlis, Andy H            8 BLUE-MA                33.02      23.85  
 22 Anton, Joseph W            8 SJAC-MA                22.56      24.49  
 23 Grady, Ben E               8 SJAC-MA                29.88      24.72  
 24 Sprang, Ryan P             8 GPAC-MA                26.57      24.97  
 25 Corbett, Paul H            8 WAC-MA                 27.27      25.84  
 26 Stone, Rich M              8 GPAC-MA                26.53      28.19  
 27 Coyle, Patrick W           8 GPAC-MA                23.11      29.88  
 28 Coley, Augie T             8 SJAC-MA                29.44      30.59  
 29 Hellmann, Chase D          8 Pheasant Run-MA        33.70      34.77  
 30 Fermani, Ben R             8 WAC-MA                 35.02      35.81  
 -- Merlino, Michael A         8 SEA-MA                 29.51         DQ  
 -- Robinson, Gavin M          8 WAC-MA                 47.13         DQ  
 -- Kern, Sam W                8 GPAC-MA                27.48         DQ  
 
Event 57  Girls 8 Year Olds 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Elko, Madelyn E            8 SEA-MA               1:26.33    1:16.37  
       36.09  1:16.37                                                      
  2 Devlin, Mia L              8 WAC-MA               1:20.03    1:18.60  
       37.95  1:18.60                                                      
  3 McGlinchey, Simone I       8 GPAC-MA              1:22.61    1:19.37  
       37.07  1:19.37                                                      
  4 Hutton, Ava L              8 WAC-MA               1:26.35    1:19.66  
       38.48  1:19.66                                                      
  5 Kiesel, Addison E          8 SJAC-MA              1:22.99    1:20.15  
       37.66  1:20.15                                                      
  6 McKeon, Kasidy B           8 ECCC-MA              1:26.21    1:21.47  
       38.61  1:21.47                                                      
  7 Sandy, Nora K              8 GPAC-MA              1:21.35    1:24.35  
       39.80  1:24.35                                                      
  8 Nordberg, Kaitlyn G        8 Wildwood Crest-MA    1:25.03    1:25.10  
       41.39  1:25.10                                                      
  9 Moore, Pamela H            8 WAC-MA               1:27.26    1:27.46  
       39.52  1:27.46                                                      
 10 Aiello, Taylor M           8 WAC-MA               1:28.38    1:27.57  
       40.36  1:27.57                                                      
 11 Cummins, Ella M            8 GPAC-MA              1:25.72    1:29.33  
       41.35  1:29.33                                                      
 12 Briscoe, Chanelle N        8 GPAC-MA              1:31.16    1:29.58  
       42.06  1:29.58                                                      
 13 DeVito, Bella C            8 GPAC-MA              1:35.52    1:30.93  
       42.99  1:30.93                                                      
 14 Hauske, Sara A             8 WAC-MA               1:42.54    1:38.87  
       47.52  1:38.87                                                      
 15 Ventresca, Khloe R         8 WAC-MA               1:46.39    1:41.40  
       48.87  1:41.40                                                      
 16 Mulshenock, Addison E      8 WAC-MA               1:44.90    1:41.56  
       48.52  1:41.56                                                      
 17 Rice, Addison              8 WAC-MA               1:43.59    1:42.58  
       45.60  1:42.58                                                      
 18 Sullivan, Delaney K        8 WAC-MA               1:45.46    1:44.69  
       48.44  1:44.69                                                      
 19 Rigney, Marlea M           8 WAC-MA               1:57.59    1:45.60  
       53.53  1:45.60                                                      
 20 Lenhart, Caelee Maye       8 EMAC-MA              1:56.97    1:53.55  
       52.22  1:53.55                                                      
 21 Emmett, Riley E            8 GPAC-MA              1:56.47    1:56.05  
       56.10  1:56.05                                                      
 22 Kershaw, Phoebe A          8 Pheasant Run-MA      3:00.00    1:57.85  
       54.22  1:57.85                                                      
 23 Hauske, Katelyn M          8 WAC-MA               2:03.25    2:01.23  
       56.26  2:01.23                                                      
 
Event 58  Boys 8 Year Olds 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Pechulis, Samuel J         8 EMAC-MA              1:22.73    1:21.17  
       38.33  1:21.17                                                      
  2 Markowski, Mason E         8 ECCC-MA              1:25.23    1:25.97  
       39.13  1:25.97                                                      
  3 Shenk, Christian C         8 GPAC-MA              1:24.83    1:26.05  
       40.08  1:26.05                                                      
  4 Coll, Klint D              8 GPAC-MA              1:21.98    1:26.21  
       40.53  1:26.21                                                      
  5 McCarroll, Owen G          8 TWAC-MA              1:40.46    1:26.83  
       43.58  1:26.83                                                      
  6 Morrow III, Douglas E      8 WAC-MA               1:33.74    1:27.02  
       40.68  1:27.02                                                      
  7 McGlynn, Connor            8 BLUE-MA              1:32.74    1:27.72  
       40.39  1:27.72                                                      
  8 Price, Luke C              8 GPAC-MA              1:32.53    1:28.59  
       43.89  1:28.59                                                      
  9 Frieberg, Arbor B          8 WAC-MA               1:26.77    1:30.27  
       43.33  1:30.27                                                      
 10 Patel, Manntram M          8 VINY-MA              1:56.67    1:31.63  
       42.93  1:31.63                                                      
 11 Hughes, Charlie A          8 SEA-MA               1:28.55    1:33.61  
       41.78  1:33.61                                                      
 12 Nagle, Carson J            8 WAC-MA               1:33.12    1:36.12  
       43.71  1:36.12                                                      
 13 Ruslim, Ethan              8 WAC-MA               1:54.94    1:36.21  
       43.98  1:36.21                                                      
 14 Oliveti, Joey A            8 GPAC-MA              1:45.44    1:38.01  
       46.20  1:38.01                                                      
 15 Runner, Ben J              8 GPAC-MA              1:44.66    1:38.69  
 16 Bailey, Carter R           8 WAC-MA               1:46.47    1:41.27  
 17 Kalampakas, Konstantinos   8 WAC-MA               2:02.55    1:41.47  
       46.58  1:41.47                                                      
 18 Johnson, Will V            8 GPAC-MA              1:32.78    1:41.90  
       47.56  1:41.90                                                      
 19 Lovett, Graham C           8 EMAC-MA              1:39.77    1:42.29  
       49.42  1:42.29                                                      
 20 Coyle, Patrick W           8 GPAC-MA              1:40.88    1:44.56  
 21 Hendrixson, Sam J          8 WAC-MA               1:45.28    1:45.68  
       48.84  1:45.68                                                      
 22 Skirlis, Andy H            8 BLUE-MA              1:41.52    1:48.03  
       49.73  1:48.03                                                      
 23 Kern, Sam W                8 GPAC-MA              1:55.08    1:49.66  
       50.06  1:49.66                                                      
 24 Stone, Rich M              8 GPAC-MA              1:50.60    1:50.64  
 25 Sprang, Ryan P             8 GPAC-MA              2:04.30    1:51.34  
       52.22  1:51.34                                                      
 26 Kelleher, Finn A           8 WAC-MA               1:55.23    1:53.48  
       53.76  1:53.48                                                      
 27 Robinson, Gavin M          8 WAC-MA               2:25.93    2:16.63  
     1:02.73  2:16.63                                                      
 
Event 59  Girls 8 Year Olds 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Wilmington Aquatic Club-MA  'A'                   2:54.25    2:47.05  
     1) Aiello, Taylor M 8              2) Devlin, Mia L 8                
     3) Hutton, Ava L 8                 4) Moore, Pamela H 8              
       42.72  1:30.86  2:09.39  2:47.05                                    
  2 Greater Philadelphia Aquatic C-MA  'A'            2:51.58    2:57.84  
     1) Sandy, Nora K 8                 2) Briscoe, Chanelle N 8          
     3) Cummins, Ella M 8               4) McGlinchey, Simone I 8         
              1:37.14  2:23.28  2:57.84                                    
  3 Eht Seahawks-MA  'A'                              3:33.84    3:09.92  
       50.22  1:48.84  2:27.50  3:09.92                                    
  4 South Jersey Aquatic Club-MA  'A'                      NT    3:18.15  
     1) Olson, Kyra L 8                 2) Longo, Natalie G 8             
     3) Kiesel, Addison E 8             4) Cottrell, Lia J 8              
              1:55.42  2:39.03  3:18.15                                    
  5 Greater Philadelphia Aquatic C-MA  'B'            3:28.39    3:19.59  
     1) Colon, Karrington R 8           2) DeVito, Bella C 8              
     3) Margolis, Avery M 8             4) Dugan, Alyssa L 8              
       51.40           2:25.49  3:19.59                                    
  6 Wilmington Aquatic Club-MA  'C'                   3:56.42    3:40.87  
     1) Rigney, Marlea M 8              2) Hauske, Sara A 8               
     3) Hauske, Katelyn M 8             4) Vicario, Adrianna R 8          
       52.33           2:46.05  3:40.87                                    
 -- Wilmington Aquatic Club-MA  'B'                   3:17.66   X3:23.56  
     1) Mulshenock, Addison E 8         2) Rice, Addison 8                
     3) Ventresca, Khloe R 8            4) Sullivan, Delaney K 8          
       49.60  1:46.48  2:38.67  3:23.56                                    
 
Event 60  Boys 8 Year Olds 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Greater Philadelphia Aquatic C-MA  'A'            2:56.31    3:01.47  
     1) Pyne, John F 8                  2) Price, Luke C 8                
     3) Coll, Klint D 8                 4) Shenk, Christian C 8           
       47.51  1:33.21  2:24.04  3:01.47                                    
  2 Eht Seahawks-MA  'A'                              3:11.12    3:03.58  
       44.10  1:34.24  2:23.19  3:03.58                                    
  3 Wilmington Aquatic Club-MA  'B'                   3:47.66    3:34.66  
     1) Bailey, Carter R 8              2) Corbett, Paul H 8              
     3) Hendrixson, Sam J 8             4) Kalampakas, Konstantinos 8     
     1:04.53  1:52.42  2:50.91  3:34.66                                    
  4 Greater Philadelphia Aquatic C-MA  'C'            3:57.26    3:46.60  
     1) Oliveti, Joey A 8               2) Sprang, Ryan P 8               
     3) Kern, Sam W 8                   4) Runner, Ben J 8                
       50.42  1:56.48  3:07.78  3:46.60                                    
 -- South Jersey Aquatic Club-MA  'A'                      NT         DQ  
     1) Crutchfield, Austin C 8         2) Beach, Brayden P 8             
     3) Markov, Aleksey D 8             4) Grady, Ben E 8                 
       44.34  1:40.07  2:29.54       DQ                                    
 -- Greater Philadelphia Aquatic C-MA  'B'            3:36.94         DQ  
     1) Coyle, Patrick W 8              2) Cedeno, Enzo B 8               
     3) Johnson, Will V 8               4) Stone, Rich M 8                
       56.39  2:00.87  3:00.42       DQ                                    
 -- Wilmington Aquatic Club-MA  'A'                   3:15.09         DQ  
     1) Ruslim, Ethan 8                 2) Nagle, Carson J 8              
     3) Frieberg, Arbor B 8             4) Morrow III, Douglas E 8        
       51.76  1:40.07  2:27.37       DQ                                    
 
Event 61  Girls 8 Year Olds 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Devlin, Mia L              8 WAC-MA               3:24.19    3:11.77  
       43.58  1:29.77  2:29.05  3:11.77                                    
  2 Nordberg, Kaitlyn G        8 Wildwood Crest-MA    3:20.58    3:17.47  
       49.22  1:40.55  2:35.37  3:17.47                                    
  3 Hutton, Ava L              8 WAC-MA               3:19.27    3:17.98  
       42.87  1:33.59  2:33.01  3:17.98                                    
  4 Aiello, Taylor M           8 WAC-MA               3:38.75    3:34.91  
       48.65  1:39.60  2:45.71  3:34.91                                    
  5 Moore, Pamela H            8 WAC-MA               3:48.91    3:38.28  
       49.31  1:47.28  2:47.68  3:38.28                                    
  6 Dugan, Alyssa L            8 GPAC-MA              4:15.88    4:07.75  
                       2:03.94  3:14.86  4:07.75                           
 
Event 62  Boys 8 Year Olds 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ruslim, Ethan              8 WAC-MA               3:57.60    3:59.08  
                       2:00.68  3:04.39  3:59.08                           
 
Event 63  Girls 7 Year Olds 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Holzer, Avery G            7 ECCC-MA                15.28      15.41  
  2 Sheehan, Shaelin J         7 Jersey Wahoos-MA       17.97      16.46  
  3 Gulli, Kendall J           7 WAC-MA                 17.44      16.61  
  4 Melchior, Ava G            7 GPAC-MA                19.44      17.62  
  5 Schultz, Gretch E          7 ECCC-MA                17.89      17.66  
  6 Stanker, Rhiannon G        7 GPAC-MA                20.51      18.73  
  7 Reppert, Zoe A             7 EMAC-MA                19.90      19.01  
  8 Mulshenock, Sophia L       7 WAC-MA                 18.90      19.11  
  9 Poole, Kylie M             7 WAC-MA                 20.14      19.17  
 10 Brost, Ruby A              7 Wildwood Crest-MA      23.43      19.49  
 11 Bieg, Tess B               7 SJAC-MA                22.22      19.70  
 12 Reddy, Sriya A             7 EMAC-MA                22.47      20.06  
 13 McWilliams, Addison G      7 Wildwood Crest-MA      30.66      20.15  
 14 Thoensen, Avari            7 SEA-MA                 26.30      20.24  
 15 Kowaleski, Callie D        7 SEA-MA                 23.72      20.37  
 16 Headrick, Lucy F           7 SJAC-MA                24.87      20.54  
 17 Nehmad, Marcella B         7 SEA-MA                 22.52      20.55  
 18 Podolak, Lacey J           7 WAC-MA                 22.61      20.75  
 19 Peter, Brennan O           7 Pheasant Run-MA        23.65      20.80  
 20 McCormick, Rory C          7 WAC-MA                 21.17      21.35  
 21 Davidson, Taylor A         7 ECCC-MA                22.40      21.52  
 22 Morrow, Kylie E            7 WAC-MA                 22.49      21.98  
 23 Coleman, London M          7 WAC-MA                 24.52      22.38  
 24 Cutler, Charlie L          7 ECCC-MA                25.91      22.42  
 25 Tiers, Sophie C            7 BLUE-MA                28.87      22.54  
 26 Mitchell, Maura            7 SJAC-MA                23.60      22.88  
 27 Martine, Grace E           7 SJAC-MA                29.95      22.93  
 28 Ruslim, Eva                7 WAC-MA                 24.28      23.26  
 29 Wark, Tessa R              7 WAC-MA                 22.41      23.55  
 30 Grafe, Lizzie J            7 WAC-MA                 27.26      23.63  
 31 Jones, Madeleine H         7 WAC-MA                 25.56      24.36  
 32 Reddy, Adhira R            7 EMAC-MA                25.15      25.13  
 33 Jubb, Penny E              7 WAC-MA                 27.41      25.74  
 34 Oakley, Ellie A            7 GPAC-MA                27.41      26.43  
 
Event 64  Boys 7 Year Olds 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Roser, Matt W              7 GPAC-MA                16.35      16.33  
  2 Bickett, Luke T            7 GPAC-MA                16.55      16.56  
  3 Gregg, Garner R            7 WAC-MA                 21.05      16.89  
  4 Pawlus, Kipton A           7 SEA-MA                 19.55      17.17  
  5 Weag, Carter A             7 SJAC-MA                18.40      17.35  
  6 Fox, Max B                 7 WAC-MA                 17.82      17.37  
  7 Nagle, Parker O            7 WAC-MA                 17.73      17.47  
  8 Maier, Carter J            7 GPAC-MA                17.66      17.56  
  9 Chiarieri, Owen J          7 SJAC-MA                19.55      17.60  
 10 Connell, Logan M           7 WAC-MA                 18.44      18.26  
 11 Sharp, Nate D              7 SJAC-MA                18.59      18.32  
 12 Buonadonna, Anthony M      7 ECCC-MA                18.43      18.45  
 13 Osadchuk, Bohdan           7 Wildwood Crest-MA      21.87      19.15  
 14 Hocbo, Elijah              7 SEA-MA                 23.84      19.19  
 15 Pawlikowski, Jake N        7 ECCC-MA                22.23      19.73  
 16 Auty, William J            7 Wildwood Crest-MA      23.61      19.97  
 17 Su, Jerry                  7 SEA-MA                 24.48      20.26  
 18 Everingham, Bryce A        7 GPAC-MA                17.02      20.68  
 19 Shaffer, Owen C            7 GPAC-MA                20.04      20.85  
 20 Harris, Anthony B          7 Wildwood Crest-MA      22.01      21.33  
 21 Coe, Travis A              7 SJAC-MA                21.91      21.35  
 22 Taylor, Nathan T           7 WAC-MA                 23.16      22.59  
 23 Sicuranza, Adam M          7 WAC-MA                 23.19      23.25  
 24 Coyne, Brody T             7 WAC-MA                 25.48      26.04  
 25 Jankowski, Kellen J        7 EMAC-MA                22.24      26.07  
 26 Carroll, Ben J             7 Pheasant Run-MA        45.00      26.26  
 27 Zink, Wesley D             7 Pheasant Run-MA        27.63      26.92  
 28 Laclair, Elliot F          7 BLUE-MA                36.83      30.18  
 
Event 65  Girls 6 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Devlin, Keira E            6 WAC-MA                 20.18      19.45  
  2 Shur, Brenna R             6 SEA-MA                 24.37      20.80  
  3 Wainwright, Ella G         6 ECCC-MA                24.59      21.37  
  4 Elberson, Mallory R        6 ECCC-MA                26.23      22.56  
  5 Hutton, Ellie R            6 WAC-MA                 24.43      22.63  
  6 Smith, Tristyn S           5 GPAC-MA                26.20      25.79  
  7 Resnick, Reese B           6 ECCC-MA                27.32      26.58  
  8 Emmett, Reese A            6 GPAC-MA                26.26      27.24  
  9 Nordberg, Alaina R         5 Wildwood Crest-MA      31.47      27.28  
 10 Hauske, Megan L            5 WAC-MA                 30.90      27.59  
 11 DeRogatis, Leah E          6 Pheasant Run-MA        50.00      27.65  
 12 Bluemle, Greta J           6 WAC-MA                 35.85      28.31  
 13 Hellmann, Anneliese M      6 Pheasant Run-MA        28.61      31.28  
 14 Boyer, Emma L              6 WAC-MA                 30.96      31.60  
 15 Grant, Jayden C            6 WAC-MA                 30.05      36.01  
 16 Gateretse, Isabelle L      4 WAC-MA                 41.14      40.76  
 
Event 66  Boys 6 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Markowski, James A         6 ECCC-MA                20.68      19.21  
  2 Hill, Darren P             6 Pheasant Run-MA        20.79      19.60  
  3 Stephens, Greyson G        5 Pheasant Run-MA        21.56      20.17  
  4 Bevins, James R            6 BLUE-MA                23.99      21.18  
  5 Tafankaji, Freddy          6 SEA-MA                 26.00      21.94  
  6 Fermani, Brayden S         6 WAC-MA                 23.93      23.37  
  7 Kalinowski, Thomas J       5 WAC-MA                 23.39      24.58  
  8 Schroeder, Emmett L        6 ECCC-MA                25.75      24.85  
  9 Mancinelli, Brayden L      6 SJAC-MA                29.80      25.32  
 10 Poole, Grayson R           6 WAC-MA                 28.03      26.57  
 11 Wilkinson, Aiden M         5 Pheasant Run-MA        30.00      28.29  
 12 Chiarieri, Dylan J         5 SJAC-MA                33.43      28.30  
 13 Cole, Luke J               6 WAC-MA                 29.86      28.35  
 14 Johnson, Zach C            6 WAC-MA                 32.72      33.33  
 15 Vizzard, James V           6 Wildwood Crest-MA      29.61      33.46  
 16 Rigney, Liam T             4 WAC-MA                 43.56      35.48  
 17 Jubb, Maverick T           4 WAC-MA                 41.20      41.09  
 
Event 67  Girls 7 Year Olds 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Holzer, Avery G            7 ECCC-MA                48.93      48.82  
  2 Gulli, Kendall J           7 WAC-MA                 51.85      49.81  
  3 Schultz, Gretch E          7 ECCC-MA                54.28      52.76  
  4 Stanker, Rhiannon G        7 GPAC-MA                51.84      53.31  
  5 Horsey, Riley E            7 WAC-MA                 59.08      53.60  
  6 Sheehan, Shaelin J         7 Jersey Wahoos-MA     1:15.24      54.72  
  7 Procida, Avery M           7 GPAC-MA              1:00.42      55.20  
  8 Kalinowski, Lillian R      7 WAC-MA               1:01.31      58.64  
  9 Brost, Ruby A              7 Wildwood Crest-MA    1:06.43    1:00.71  
 10 Briscoe, Chloe R           7 GPAC-MA              1:02.10    1:01.66  
 11 Kowaleski, Callie D        7 SEA-MA               1:11.70    1:04.72  
 12 Thoensen, Avari            7 SEA-MA               1:20.55    1:05.47  
 13 Davidson, Taylor A         7 ECCC-MA              1:13.55    1:06.32  
 14 Ruslim, Eva                7 WAC-MA               1:11.94    1:06.72  
 15 Mitchell, Maura            7 SJAC-MA              1:17.71    1:07.64  
 16 Jones, Madeleine H         7 WAC-MA               1:06.89    1:08.83  
 17 Morrow, Kylie E            7 WAC-MA               1:13.80    1:11.14  
 18 Headrick, Lucy F           7 SJAC-MA              1:10.14    1:12.49  
 19 Bieg, Tess B               7 SJAC-MA              1:19.65    1:13.92  
 20 Jubb, Penny E              7 WAC-MA               1:30.12    1:19.10  
 
Event 68  Boys 7 Year Olds 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Pawlus, Kipton A           7 SEA-MA               1:03.00      53.50  
  2 Maier, Carter J            7 GPAC-MA                55.20      54.44  
  3 Mealey, Gage P             7 GPAC-MA                53.24      54.68  
  4 Nagle, Parker O            7 WAC-MA               1:01.27      57.39  
  5 Su, Jerry                  7 SEA-MA               1:02.49      58.38  
  6 Shaffer, Owen C            7 GPAC-MA                58.72      58.68  
  7 Buonadonna, Anthony M      7 ECCC-MA              1:00.32    1:00.08  
  8 Weag, Carter A             7 SJAC-MA                58.67    1:00.15  
  9 Auty, William J            7 Wildwood Crest-MA    1:15.97    1:00.85  
 10 Chiarieri, Owen J          7 SJAC-MA              1:05.82    1:01.16  
 11 Sharp, Nate D              7 SJAC-MA              1:15.33    1:01.75  
 12 Juhasz, Mathieu E          7 WAC-MA               1:07.53    1:02.37  
 13 Coe, Travis A              7 SJAC-MA              1:08.29    1:08.91  
 14 Osadchuk, Bohdan           7 Wildwood Crest-MA    1:07.84    1:32.09  
 -- Everingham, Bryce A        7 GPAC-MA              1:01.03         DQ  
 
Event 69  Girls 6 & Under 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kelsey, Peyton M           6 Unattached           1:05.00    1:05.43  
  2 Wainwright, Ella G         6 ECCC-MA              1:18.23    1:06.53  
  3 Emmett, Reese A            6 GPAC-MA              1:14.45    1:26.11  
 -- Smith, Tristyn S           5 GPAC-MA              1:14.45         DQ  
 -- Nordberg, Alaina R         5 Wildwood Crest-MA    1:21.45         DQ  
 
Event 70  Boys 6 & Under 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hill, Darren P             6 Pheasant Run-MA      1:20.00    1:02.24  
 -- Markowski, James A         6 ECCC-MA              1:05.23         DQ  
 
Event 71  Girls 7 Year Olds 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sheehan, Shaelin J         7 Jersey Wahoos-MA       53.05      45.18  
  2 Horsey, Riley E            7 WAC-MA                 51.03      47.10  
  3 McWilliams, Addison G      7 Wildwood Crest-MA    1:11.68      47.57  
  4 Reppert, Zoe A             7 EMAC-MA                49.38      47.72  
  5 Poole, Kylie M             7 WAC-MA                 53.89      48.43  
  6 Stanker, Rhiannon G        7 GPAC-MA                47.96      48.66  
  7 Schultz, Gretch E          7 ECCC-MA                54.63      49.06  
  8 Cutler, Charlie L          7 ECCC-MA              1:06.91      51.54  
  9 Thoensen, Avari            7 SEA-MA               1:01.07      52.46  
 10 Mulshenock, Sophia L       7 WAC-MA                 55.89      54.35  
 10 Morrow, Kylie E            7 WAC-MA                 58.59      54.35  
 12 Peter, Brennan O           7 Pheasant Run-MA      1:00.00      54.46  
 13 Davidson, Taylor A         7 ECCC-MA              1:01.61      54.78  
 14 Brost, Ruby A              7 Wildwood Crest-MA    1:01.45      55.30  
 15 Procida, Avery M           7 GPAC-MA              1:00.13      55.88  
 16 Kowaleski, Callie D        7 SEA-MA                 58.54      55.95  
 17 Kalinowski, Lillian R      7 WAC-MA               1:00.18      55.97  
 18 Coleman, London M          7 WAC-MA               1:05.58      56.56  
 19 Wark, Tessa R              7 WAC-MA               1:00.31      57.52  
 20 Briscoe, Chloe R           7 GPAC-MA                59.03      59.39  
 21 Oakley, Ellie A            7 GPAC-MA              1:14.89      59.69  
 22 Reddy, Sriya A             7 EMAC-MA              1:02.48      59.85  
 23 Ruslim, Eva                7 WAC-MA               1:07.19    1:00.16  
 24 Nehmad, Marcella B         7 SEA-MA               1:04.63    1:00.29  
 25 Mitchell, Maura            7 SJAC-MA              1:14.01    1:01.26  
 26 Reddy, Adhira R            7 EMAC-MA              1:02.49    1:01.36  
 27 Bieg, Tess B               7 SJAC-MA              1:06.46    1:02.40  
 28 Martine, Grace E           7 SJAC-MA              1:15.37    1:03.48  
 29 Jubb, Penny E              7 WAC-MA               1:05.58    1:05.03  
 30 Grafe, Lizzie J            7 WAC-MA               1:12.12    1:07.39  
 -- Podolak, Lacey J           7 WAC-MA               1:03.47         DQ  
 -- Melchior, Ava G            7 GPAC-MA                55.91         DQ  
 -- McCormick, Rory C          7 WAC-MA                 53.97         DQ  
 
Event 72  Boys 7 Year Olds 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mealey, Gage P             7 GPAC-MA                48.22      41.75  
  2 Bickett, Luke T            7 GPAC-MA                44.61      42.74  
  3 Roser, Matt W              7 GPAC-MA                45.00      43.26  
  4 Fox, Max B                 7 WAC-MA                 47.69      44.10  
  5 Nagle, Parker O            7 WAC-MA                 49.54      46.45  
  6 Weag, Carter A             7 SJAC-MA                48.10      47.41  
  7 Gregg, Garner R            7 WAC-MA                 48.34      47.72  
  8 Connell, Logan M           7 WAC-MA                 47.69      47.86  
  9 Su, Jerry                  7 SEA-MA               1:07.05      50.85  
 10 Hocbo, Elijah              7 SEA-MA               1:05.46      51.10  
 11 Pawlikowski, Jake N        7 ECCC-MA                54.23      52.69  
 12 Harris, Anthony B          7 Wildwood Crest-MA    1:02.00      54.15  
 13 Everingham, Bryce A        7 GPAC-MA                58.71      54.36  
 14 Taylor, Nathan T           7 WAC-MA               1:02.64      57.00  
 15 Coe, Travis A              7 SJAC-MA                 1.08      57.10  
 16 Sicuranza, Adam M          7 WAC-MA               1:02.01      57.26  
 17 Chiarieri, Owen J          7 SJAC-MA              1:02.06      57.93  
 18 Auty, William J            7 Wildwood Crest-MA      58.58      57.96  
 19 Shaffer, Owen C            7 GPAC-MA                58.44      58.70  
 20 Jankowski, Kellen J        7 EMAC-MA              1:03.71    1:01.18  
 21 Coyne, Brody T             7 WAC-MA               1:07.68    1:08.32  
 -- Laclair, Elliot F          7 BLUE-MA              1:08.57         DQ  
 -- Buonadonna, Anthony M      7 ECCC-MA                51.12         DQ  
 -- Sharp, Nate D              7 SJAC-MA              1:02.71         DQ  
 -- Juhasz, Mathieu E          7 WAC-MA                 49.75         DQ  
 
Event 73  Girls 6 & Under 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kelsey, Peyton M           6 Unattached             57.22      51.53  
  2 Elberson, Mallory R        6 ECCC-MA                53.23      55.32  
  3 Nordberg, Alaina R         5 Wildwood Crest-MA    1:09.25    1:01.11  
  4 Wainwright, Ella G         6 ECCC-MA              1:08.80    1:01.67  
  5 Resnick, Reese B           6 ECCC-MA              1:08.29    1:03.19  
  6 Smith, Tristyn S           5 GPAC-MA              1:24.16    1:04.69  
  7 Shur, Brenna R             6 SEA-MA               1:06.93    1:06.57  
  8 Hellmann, Anneliese M      6 Pheasant Run-MA      2:00.00    1:12.52  
  9 Boyer, Emma L              6 WAC-MA               1:26.18    1:16.14  
 -- Devlin, Keira E            6 WAC-MA                 51.73         DQ  
 
Event 74  Boys 6 & Under 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bevins, James R            6 BLUE-MA                59.12      56.29  
  2 Hill, Darren P             6 Pheasant Run-MA      1:10.00      58.12  
  3 Mancinelli, Brayden L      6 SJAC-MA              1:10.75    1:07.58  
  4 Tafankaji, Freddy          6 SEA-MA               1:14.55    1:12.83  
  5 Vizzard, James V           6 Wildwood Crest-MA    1:01.94    1:13.76  
  6 Johnson, Zach C            6 WAC-MA               1:17.43    1:23.10  
 -- Schroeder, Emmett L        6 ECCC-MA                57.41         DQ  
 
Event 75  Girls 7 Year Olds 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Holzer, Avery G            7 ECCC-MA                16.52      15.70  
  2 Gulli, Kendall J           7 WAC-MA                 18.99      17.67  
  3 Sheehan, Shaelin J         7 Jersey Wahoos-MA       26.00      20.94  
  4 Reppert, Zoe A             7 EMAC-MA                23.32      21.52  
  5 Davidson, Taylor A         7 ECCC-MA                24.59      22.15  
  6 Mulshenock, Sophia L       7 WAC-MA                 25.30      22.76  
  7 Horsey, Riley E            7 WAC-MA                 24.70      23.51  
  8 McWilliams, Addison G      7 Wildwood Crest-MA      35.76      24.16  
  8 Poole, Kylie M             7 WAC-MA                 25.27      24.16  
 10 Kalinowski, Lillian R      7 WAC-MA                 33.36      25.38  
 11 Cutler, Charlie L          7 ECCC-MA                31.25      26.60  
 12 Kowaleski, Callie D        7 SEA-MA                 32.93      26.97  
 13 Briscoe, Chloe R           7 GPAC-MA                28.95      27.55  
 14 Procida, Avery M           7 GPAC-MA                29.57      27.60  
 15 Jones, Madeleine H         7 WAC-MA                 27.47      28.21  
 16 Brost, Ruby A              7 Wildwood Crest-MA      33.79      28.65  
 17 Coleman, London M          7 WAC-MA                 30.10      28.70  
 18 Oakley, Ellie A            7 GPAC-MA                41.66      28.85  
 19 McCormick, Rory C          7 WAC-MA                 31.06      29.50  
 20 Podolak, Lacey J           7 WAC-MA                 32.83      29.51  
 21 Martine, Grace E           7 SJAC-MA                30.28      29.78  
 22 Nehmad, Marcella B         7 SEA-MA                 31.92      30.28  
 23 Wark, Tessa R              7 WAC-MA                 30.02      31.14  
 24 Mitchell, Maura            7 SJAC-MA                34.44      31.27  
 25 Bieg, Tess B               7 SJAC-MA                36.07      32.85  
 26 Reddy, Adhira R            7 EMAC-MA                34.29      34.86  
 27 Melchior, Ava G            7 GPAC-MA                26.80      36.24  
 28 Jubb, Penny E              7 WAC-MA                 37.53      37.97  
 -- Headrick, Lucy F           7 SJAC-MA                36.76         DQ  
 -- Peter, Brennan O           7 Pheasant Run-MA        50.62         DQ  
 
Event 76  Boys 7 Year Olds 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mealey, Gage P             7 GPAC-MA                19.46      17.51  
  2 Weag, Carter A             7 SJAC-MA                19.92      19.56  
  3 Connell, Logan M           7 WAC-MA                 19.57      19.77  
  4 Buonadonna, Anthony M      7 ECCC-MA                25.29      19.88  
  5 Fox, Max B                 7 WAC-MA                 21.37      20.18  
  6 Gregg, Garner R            7 WAC-MA                 20.40      20.27  
  7 Chiarieri, Owen J          7 SJAC-MA                22.38      20.28  
  8 Coe, Travis A              7 SJAC-MA                25.15      21.08  
  9 Bickett, Luke T            7 GPAC-MA                24.99      21.68  
 10 Roser, Matt W              7 GPAC-MA                22.94      21.77  
 11 Pawlus, Kipton A           7 SEA-MA                 25.55      21.94  
 12 Sharp, Nate D              7 SJAC-MA                25.13      21.98  
 13 Maier, Carter J            7 GPAC-MA                27.72      22.31  
 14 Hocbo, Elijah              7 SEA-MA                 29.67      24.64  
 15 Juhasz, Mathieu E          7 WAC-MA                 28.81      26.51  
 16 Pawlikowski, Jake N        7 ECCC-MA                28.07      26.52  
 17 Osadchuk, Bohdan           7 Wildwood Crest-MA      21.94      27.69  
 18 Shaffer, Owen C            7 GPAC-MA                27.68      27.85  
 19 Harris, Anthony B          7 Wildwood Crest-MA      32.62      28.50  
 20 Auty, William J            7 Wildwood Crest-MA      36.73      31.55  
 21 Jankowski, Kellen J        7 EMAC-MA                36.68      34.66  
 22 Taylor, Nathan T           7 WAC-MA                 33.26      35.71  
 -- Carroll, Ben J             7 Pheasant Run-MA        50.00         DQ  
 -- Coyne, Brody T             7 WAC-MA                 36.61         DQ  
 -- Su, Jerry                  7 SEA-MA                 37.84         DQ  
 -- Zink, Wesley D             7 Pheasant Run-MA        50.00         DQ  
 
Event 77  Girls 6 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Devlin, Keira E            6 WAC-MA                 24.82      21.68  
  2 Kelsey, Peyton M           6 Unattached             24.20      22.25  
  3 Elberson, Mallory R        6 ECCC-MA                25.69      24.17  
  4 Nordberg, Alaina R         5 Wildwood Crest-MA      37.10      35.02  
  5 Emmett, Reese A            6 GPAC-MA                52.50      35.55  
  6 Hellmann, Anneliese M      6 Pheasant Run-MA        45.00      37.61  
  7 Smith, Tristyn S           5 GPAC-MA                40.28      42.80  
  8 Boyer, Emma L              6 WAC-MA                 45.21      50.34  
  9 Grant, Jayden C            6 WAC-MA               1:04.76      51.00  
 -- Hauske, Megan L            5 WAC-MA                 44.42         DQ  
 
Event 78  Boys 6 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bevins, James R            6 BLUE-MA                28.98      24.32  
  2 Markowski, James A         6 ECCC-MA                30.68      25.49  
  3 Hill, Darren P             6 Pheasant Run-MA        33.14      27.27  
  4 Stephens, Greyson G        5 Pheasant Run-MA        30.17      29.03  
  5 Schroeder, Emmett L        6 ECCC-MA                33.57      29.46  
  6 Wilkinson, Aiden M         5 Pheasant Run-MA        45.00      29.92  
  7 Chiarieri, Dylan J         5 SJAC-MA                40.45      30.06  
 -- Kalinowski, Thomas J       5 WAC-MA                 41.51     X35.59  
 -- Cole, Luke J               6 WAC-MA                 49.82         DQ  
 -- Vizzard, James V           6 Wildwood Crest-MA      42.13         DQ  
 -- Mancinelli, Brayden L      6 SJAC-MA                45.35         DQ  
 
Event 79  Girls 7 Year Olds 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Holzer, Avery G            7 ECCC-MA              1:16.19    1:17.10  
       37.23  1:17.10                                                      
  2 Gulli, Kendall J           7 WAC-MA               1:37.57    1:30.86  
       40.39  1:30.86                                                      
  3 Horsey, Riley E            7 WAC-MA               1:35.23    1:32.69  
       42.36  1:32.69                                                      
  4 Poole, Kylie M             7 WAC-MA               1:50.37    1:34.50  
       44.76  1:34.50                                                      
  5 Schultz, Gretch E          7 ECCC-MA              1:37.26    1:35.10  
       45.96  1:35.10                                                      
  6 Reppert, Zoe A             7 EMAC-MA              1:38.47    1:36.91  
       44.86  1:36.91                                                      
  7 Stanker, Rhiannon G        7 GPAC-MA              1:33.09    1:40.13  
       45.04  1:40.13                                                      
  8 Procida, Avery M           7 GPAC-MA              1:47.49    1:45.92  
       48.68  1:45.92                                                      
  9 Kalinowski, Lillian R      7 WAC-MA               1:52.27    1:48.23  
       50.30  1:48.23                                                      
 10 Brost, Ruby A              7 Wildwood Crest-MA    1:59.66    1:49.92  
 11 Mulshenock, Sophia L       7 WAC-MA               2:08.96    1:50.15  
       51.22  1:50.15                                                      
 12 McWilliams, Addison G      7 Wildwood Crest-MA    1:58.87    1:50.44  
       50.00  1:50.44                                                      
 13 Podolak, Lacey J           7 WAC-MA               2:03.67    1:57.63  
       54.69  1:57.63                                                      
 14 Briscoe, Chloe R           7 GPAC-MA              1:52.29    1:59.36  
       50.89  1:59.36                                                      
 15 Wark, Tessa R              7 WAC-MA               2:10.56    2:01.32  
 16 Coleman, London M          7 WAC-MA               2:08.68    2:06.33  
       55.35  2:06.33                                                      
 17 Morrow, Kylie E            7 WAC-MA               2:22.89    2:07.02  
 18 Ruslim, Eva                7 WAC-MA               2:00.38    2:11.84  
     1:02.38  2:11.84                                                      
 19 Grafe, Lizzie J            7 WAC-MA               2:58.09    2:15.75  
 20 Reddy, Adhira R            7 EMAC-MA              2:11.25    2:19.68  
     1:04.95  2:19.68                                                      
 21 Reddy, Sriya A             7 EMAC-MA              2:11.18    2:30.31  
     1:07.34  2:30.31                                                      
 22 Jones, Madeleine H         7 WAC-MA               2:03.63    2:37.85  
 
Event 80  Boys 7 Year Olds 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bickett, Luke T            7 GPAC-MA              1:27.03    1:24.73  
       40.21  1:24.73                                                      
  2 Mealey, Gage P             7 GPAC-MA              1:27.02    1:28.00  
       40.99  1:28.00                                                      
  3 Roser, Matt W              7 GPAC-MA              1:35.96    1:28.28  
       42.53  1:28.28                                                      
  4 Pawlus, Kipton A           7 SEA-MA               1:40.55    1:28.37  
       42.99  1:28.37                                                      
  5 Fox, Max B                 7 WAC-MA               1:34.57    1:32.27  
       42.50  1:32.27                                                      
  6 Nagle, Parker O            7 WAC-MA               1:34.79    1:35.26  
       44.94  1:35.26                                                      
  7 Maier, Carter J            7 GPAC-MA              1:41.72    1:35.42  
       43.29  1:35.42                                                      
  8 Gregg, Garner R            7 WAC-MA               1:29.88    1:36.59  
       44.30  1:36.59                                                      
  9 Connell, Logan M           7 WAC-MA               1:30.92    1:37.97  
       46.38  1:37.97                                                      
 10 Pawlikowski, Jake N        7 ECCC-MA              1:56.08    1:42.44  
       46.22  1:42.44                                                      
 11 Osadchuk, Bohdan           7 Wildwood Crest-MA    1:39.49    1:46.27  
 12 Juhasz, Mathieu E          7 WAC-MA               2:11.82    1:46.53  
       50.26  1:46.53                                                      
 13 Everingham, Bryce A        7 GPAC-MA              1:50.13    1:48.59  
       52.28  1:48.59                                                      
 14 Auty, William J            7 Wildwood Crest-MA    1:56.98    1:49.39  
       50.87  1:49.39                                                      
 15 Taylor, Nathan T           7 WAC-MA               2:17.66    1:53.09  
 16 Harris, Anthony B          7 Wildwood Crest-MA    1:59.94    1:57.52  
       52.88  1:57.52                                                      
 17 Jankowski, Kellen J        7 EMAC-MA              1:48.49    1:59.35  
 
Event 81  Girls 6 & Under 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Devlin, Keira E            6 WAC-MA               1:40.58    1:44.11  
       50.65  1:44.11                                                      
  2 Kelsey, Peyton M           6 Unattached           1:45.46    1:45.63  
       49.34  1:45.63                                                      
  3 Nordberg, Alaina R         5 Wildwood Crest-MA    2:31.31    2:26.47  
     1:09.36  2:26.47                                                      
 
Event 82  Boys 6 & Under 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bevins, James R            6 BLUE-MA              1:52.86    2:00.15  
       55.05  2:00.15                                                      
  2 Schroeder, Emmett L        6 ECCC-MA              2:40.25    2:11.43  
     1:00.19  2:11.43                                                      
  3 Cole, Luke J               6 WAC-MA               2:55.72    2:34.54  
     1:11.09  2:34.54                                                      
 
Event 83  Girls 7 Year Olds 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wilmington Aquatic Club-MA  'A'                   1:15.10    1:15.75  
       39.63  1:15.75                                                      
  2 Greater Philadelphia Aquatic C-MA  'A'            1:20.77    1:16.88  
     1) Procida, Avery M 7              2) Stanker, Rhiannon G 7          
     3) Briscoe, Chloe R 7              4) Melchior, Ava G 7              
       37.86  1:16.88                                                      
  3 East Coast C-Cerpants-MA  'A'                     1:21.48    1:18.90  
     1) Schultz, Gretch E 7             2) Davidson, Taylor A 7           
     3) Cutler, Charlie L 7             4) Holzer, Avery G 7              
       43.65  1:18.90                                                      
  4 Wilmington Aquatic Club-MA  'B'                   1:27.07    1:30.08  
       54.28  1:30.08                                                      
  5 Wilmington Aquatic Club-MA  'C'                   1:36.97    1:30.97  
       44.40  1:30.97                                                      
  6 South Jersey Aquatic Club-MA  'A'                      NT    1:33.32  
     1) Bieg, Tess B 7                  2) Headrick, Lucy F 7             
     3) Martine, Grace E 7              4) Mitchell, Maura 7              
       48.93  1:33.32                                                      
 
Event 84  Boys 7 Year Olds 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Greater Philadelphia Aquatic C-MA  'A'            1:07.01    1:07.76  
     1) Maier, Carter J 7               2) Bickett, Luke T 7              
     3) Mealey, Gage P 7                4) Roser, Matt W 7                
       34.32  1:07.76                                                      
  2 Wilmington Aquatic Club-MA  'A'                   1:13.50    1:12.20  
       36.53  1:12.20                                                      
  3 South Jersey Aquatic Club-MA  'A'                      NT    1:18.45  
     1) Chiarieri, Owen J 7             2) Coe, Travis A 7                
     3) Sharp, Nate D 7                 4) Weag, Carter A 7               
       42.49  1:18.45                                                      
  4 Wilmington Aquatic Club-MA  'B'                   1:32.88    1:36.43  
       49.07  1:36.43                                                      
 
Event 85  Girls 6 & Under 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Wilmington Aquatic Club-MA  'A'                   1:38.65         DQ  
     1) Hutton, Ellie R 6               2) Boyer, Emma L 6                
     3) Hauske, Megan L 5               4) Devlin, Keira E 6              
     1:03.44       DQ                                                      
 
Event 86  Boys 6 & Under 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wilmington Aquatic Club-MA  'A'                   1:45.21    1:48.82  
     1) Poole, Grayson R 6              2) Fermani, Brayden S 6           
     3) Cole, Luke J 6                  4) Kalinowski, Thomas J 5         
       53.46  1:48.82