Licensed to Middle Atlantic Swimming-Sr SC Champ - Organization License
                                    HY-TEK's MEET MANAGER 6.0 2/8/2018 12:50 PM
                     2018 MA SSC February mini - 2/3/2018                      
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 8 Year Olds 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Burkholder, Cali G         8 LAC-MA                 35.79      35.54   20  
  2 Gardener, Mia F            8 SSC-MA                 38.27     J38.12   17  
  3 Myers, Caroline E          8 SSC-MA                 39.13     J38.13   16  
  4 Waldron, Emily             8 UDAC-MA                39.87     J38.40   15  
  5 Clark, Maura L             8 LAC-MA                 40.44     J38.02   14  
  6 Kowitz, Lucy M             8 LAC-MA                    NT      38.76   13  
  7 Fichter, Bailey P          8 UDAC-MA                43.52      41.84   12  
  8 Le, Maya V                 8 SSC-MA                 40.64      42.16   11  
  9 Dill, Orlaith Pronoun A    8 SSC-MA                 45.23      43.61    9  
 10 Fuertes, Allyssa D         8 LAC-MA                 52.73      44.81    7  
 11 Sahd, Claire E             8 LAC-MA                 52.58      44.95    6  
 12 Landim, Mariana B          8 TRI-MA                 48.50      45.74    5  
 13 McAleer, Juliette L        8 UDAC-MA                   NT      51.83    4  
 14 Faccio, Meghan E           8 UDAC-MA                   NT      56.64    3  
 
Event 2  Boys 8 Year Olds 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Peev, Sebastian G          8 UDAC-MA                35.87      36.49   20  
  2 Marvel, Julian T           8 FSSC-MA                40.44      38.91   17  
  3 Sullivan, Luke T           8 UDAC-MA                40.77      40.77   16  
  4 Otto, Riggins              7 ACAC-MA                   NT      43.67   15  
  5 Monaghan, Isaac D          8 FSSC-MA                47.27      44.33   14  
  6 Nelson, James T            8 TRI-MA                 44.39      45.77   13  
  7 Heim, Brogan A             8 ACAC-MA                48.51      47.23   12  
  8 Putter, Max                8 SSC-MA                    NT      57.19   11  
 
Event 5  Girls 6 Year Olds 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Faccio, Sophia M           6 UDAC-MA                25.08      24.54   20  
  2 Santillo, Katharine H      6 SSC-MA                 27.44      24.68   17  
  3 Gaffney, Cayla R           6 EAAC-MA                   NT      28.50   16  
  4 Bush, Isla S               6 TRI-MA                 33.32      31.55   15  
 
Event 6  Boys 6 Year Olds 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Papadopoulos, Frankie S    6 TRI-MA                 23.48      23.43   20  
  2 Libke, Dennis B            6 SSC-MA                 23.05      26.31   17  
  3 Mellek, Aiden W            6 TRI-MA                 33.49      34.38   16  
 
Event 7  Girls 7 Year Olds 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Reber, Peyton E            7 LAC-MA                 17.67      18.62   20  
  2 Neidich, Meghan A          7 SSC-MA                 19.82      19.10   17  
  3 Pfautz, Mia R              7 LAC-MA                 23.48      21.27   16  
  4 Eruslanova, Liza           7 SSC-MA                 21.85      21.72   15  
  5 Voelker, Anna              7 ACAC-MA                   NT      21.76   14  
  6 Wills, Amber R             7 UDAC-MA                24.57      22.46   13  
  7 Shaud, Audrey A            7 SSC-MA                 22.35      23.25   12  
 
Event 8  Boys 7 Year Olds 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ajunwa, Donovan C          7 UDAC-MA                16.74      17.25   20  
  2 Rimler, Maack S            7 TRI-MA                 18.50      17.40   17  
  3 Luo, James H               7 SSC-MA                    NT      18.03   16  
  4 Gu, Ray                    7 SSC-MA                 19.58      18.16   15  
  5 Otto, Riggins              7 ACAC-MA                19.36      18.59   14  
  6 Peng-Morris, Ethan         7 UDAC-MA                20.07      18.92   13  
  7 Kerins, Dylan S            7 TRI-MA                 20.50      19.57   12  
  8 Shapiro, Sam B             7 UDAC-MA                20.11      20.56   11  
  9 Kerins, Gavin T            7 TRI-MA                 20.50      20.73    9  
 10 Juarez, Sebastian          7 KIDS-MA                   NT      21.40    7  
 11 Kelly, John D              7 SSC-MA                 29.63      25.86    6  
 12 Baldino, Alex J            7 SSC-MA                 27.44      25.91    5  
 
Event 9  Girls 8 Year Olds 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Clark, Maura L             8 LAC-MA                 17.01      16.52   20  
  2 Myers, Caroline E          8 SSC-MA                 16.89      17.18   17  
  3 Dill, Orlaith Pronoun A    8 SSC-MA                 18.11      17.93   16  
  4 Robbins, Emme              8 UDAC-MA                18.40      18.50   15  
  5 McAleer, Juliette L        8 UDAC-MA                23.29      21.87   14  
  6 Froetschner, Avelyn C      8 KIDS-MA                26.89      21.95   13  
  7 McMahon, Avery             8 SSC-MA                    NT      23.59   12  
  8 Fusaro, Cecily E           8 TRI-MA                    NT      27.79   11  
 
Event 10  Boys 8 Year Olds 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Peev, Sebastian G          8 UDAC-MA                15.97      16.75   20  
  2 Plaku, Dilan               8 UDAC-MA                17.35      17.35   17  
  3 Marvel, Julian T           8 FSSC-MA                19.73      17.52   16  
  4 Sullivan, Luke T           8 UDAC-MA                17.91     J18.15   15  
  5 Monaghan, Isaac D          8 FSSC-MA                20.07     J17.55   14  
  6 Landrum, Thiago E          8 TRI-MA                    NT     J18.07   13  
  7 Li, Kevin J                8 SSC-MA                 17.72      18.65   12  
  8 Nelson, James T            8 TRI-MA                 21.61      19.04   11  
  9 Rayer, John K              8 SSC-MA                 23.11      21.68    9  
 10 FitzPatrick, Sean H        8 SSC-MA                    NT      22.18    7  
 11 Cullen, James B            8 SSC-MA                 24.33      22.42    6  
 12 Putter, Max                8 SSC-MA                 23.30      22.62    5  
 13 Dougherty, Matthew J       8 TRI-MA                    NT      22.83    4  
 14 Graham, Brady E            8 SSC-MA                 23.33      23.95    3  
 15 Nair, Vijay                8 ACAC-MA                   NT      25.08    2  
 16 Daly, Patrick A            8 TRI-MA                 41.30      28.86    1  
 
Event 11  Girls 8 Year Olds 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Burkholder, Cali G         8 LAC-MA                 43.50      41.95   20  
  2 Clark, Maura L             8 LAC-MA                 51.98      48.98   17  
  3 Kowitz, Lucy M             8 LAC-MA                 53.20      49.36   16  
  4 Sahd, Claire E             8 LAC-MA                    NT      52.08   15  
 
Event 12  Boys 8 Year Olds 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Black, Graham              8 SSC-MA                 37.45      35.79   20  
 
Event 13  Girls 6 Year Olds 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Faccio, Sophia M           6 UDAC-MA                41.35      32.58   20  
  2 Santillo, Katharine H      6 SSC-MA                    NT      36.49   17  
  3 Gaffney, Cayla R           6 EAAC-MA                   NT      38.46   16  
  4 Bush, Isla S               6 TRI-MA                 41.38      41.92   15  
 
Event 14  Boys 6 Year Olds 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Papadopoulos, Frankie S    6 TRI-MA                 28.10      25.86   20  
  2 Libke, Dennis B            6 SSC-MA                 38.07      40.51   17  
 -- Mellek, Aiden W            6 TRI-MA                 37.20         DQ  
 
Event 15  Girls 7 Year Olds 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Reber, Peyton E            7 LAC-MA                 22.06      21.61   20  
  2 Eruslanova, Liza           7 SSC-MA                 24.18      25.25   17  
  3 Wills, Amber R             7 UDAC-MA                30.48      27.62   16  
  4 Pfautz, Mia R              7 LAC-MA                 39.25      29.15   15  
  5 Shaud, Audrey A            7 SSC-MA                 30.12      32.61   14  
 
Event 16  Boys 7 Year Olds 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Rimler, Maack S            7 TRI-MA                 23.11      21.73   20  
  2 Gu, Ray                    7 SSC-MA                 23.18      23.33   17  
  3 Shapiro, Sam B             7 UDAC-MA                23.86      23.61   16  
  4 Luo, James H               7 SSC-MA                    NT      25.62   15  
  5 Otto, Riggins              7 ACAC-MA                34.50      26.87   14  
  6 Kerins, Dylan S            7 TRI-MA                 27.66      26.92   12.5
  6 Peng-Morris, Ethan         7 UDAC-MA                27.03      26.92   12.5
  8 Kerins, Gavin T            7 TRI-MA                 30.77      31.52   11  
  9 Juarez, Sebastian          7 KIDS-MA                   NT      32.89    9  
 10 Kelly, John D              7 SSC-MA                 49.05      36.41    7  
 
Event 17  Girls 8 Year Olds 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Waldron, Emily             8 UDAC-MA                19.60      19.58   20  
  2 Gardener, Mia F            8 SSC-MA                 21.63      20.42   17  
  3 Robbins, Emme              8 UDAC-MA                21.79      20.73   16  
  4 Le, Maya V                 8 SSC-MA                 21.66      21.64   15  
  5 Fichter, Bailey P          8 UDAC-MA                23.47      22.80   14  
  6 Fuertes, Allyssa D         8 LAC-MA                 32.62      24.61   13  
  7 Landim, Mariana B          8 TRI-MA                 23.76      26.18   12  
  8 McMahon, Avery             8 SSC-MA                    NT      27.57   11  
  9 McAleer, Juliette L        8 UDAC-MA                28.99      30.23    9  
 10 Faccio, Meghan E           8 UDAC-MA                33.43      36.67    7  
 -- Froetschner, Avelyn C      8 KIDS-MA                   NT         DQ  
 
Event 18  Boys 8 Year Olds 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Black, Graham              8 SSC-MA                 16.10      16.10   20  
  2 Peev, Sebastian G          8 UDAC-MA                17.80      18.73   17  
  3 Marvel, Julian T           8 FSSC-MA                23.20      20.76   16  
  4 Plaku, Dilan               8 UDAC-MA                20.25      21.63   15  
  5 Monaghan, Isaac D          8 FSSC-MA                25.35      25.35   14  
  6 Rayer, John K              8 SSC-MA                 28.15      25.62   13  
  7 Li, Kevin J                8 SSC-MA                 20.60      26.33   12  
  8 Sullivan, Luke T           8 UDAC-MA                29.19      26.67   11  
  9 Heim, Brogan A             8 ACAC-MA                29.98      26.83    9  
 10 Nelson, James T            8 TRI-MA                 29.22      27.28    7  
 11 FitzPatrick, Sean H        8 SSC-MA                    NT      28.35    6  
 12 Graham, Brady E            8 SSC-MA                 37.22      32.62    5  
 -- Nair, Vijay                8 ACAC-MA                   NT         DQ  
 
Event 19  Girls 8 Year Olds 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Burkholder, Cali G         8 LAC-MA                    NT      40.75   20  
  2 Myers, Caroline E          8 SSC-MA                    NT      44.79   17  
  3 Waldron, Emily             8 UDAC-MA                   NT      45.17   16  
  4 Kowitz, Lucy M             8 LAC-MA                    NT      46.83   15  
  5 Gardener, Mia F            8 SSC-MA                    NT      52.11   14  
  6 Fuertes, Allyssa D         8 LAC-MA                    NT      52.83   13  
  7 Dill, Orlaith Pronoun A    8 SSC-MA                 54.74      54.38   12  
 -- Sahd, Claire E             8 LAC-MA                    NT         DQ  
 -- Clark, Maura L             8 LAC-MA                 46.05         DQ  
 
Event 20  Boys 8 Year Olds 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Putter, Max                8 SSC-MA                    NT    1:00.69   20  
 
Event 23  Girls 6 Year Olds 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Faccio, Sophia M           6 UDAC-MA                28.34      27.38   20  
  2 Santillo, Katharine H      6 SSC-MA                 28.59      28.61   17  
  3 Bush, Isla S               6 TRI-MA                 37.10      36.68   16  
  4 Gaffney, Cayla R           6 EAAC-MA                   NT      38.36   15  
 
Event 24  Boys 6 Year Olds 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Libke, Dennis B            6 SSC-MA                 25.37      25.34   20  
  2 Papadopoulos, Frankie S    6 TRI-MA                 28.57      31.83   17  
 -- Mellek, Aiden W            6 TRI-MA                 37.60         DQ  
 
Event 25  Girls 7 Year Olds 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Reber, Peyton E            7 LAC-MA                 24.01      21.82   20  
  2 Neidich, Meghan A          7 SSC-MA                 24.11      23.50   17  
  3 Eruslanova, Liza           7 SSC-MA                 24.36      24.73   16  
  4 Shaud, Audrey A            7 SSC-MA                 27.50      27.29   15  
  5 Voelker, Anna              7 ACAC-MA                   NT      28.08   14  
  6 Wills, Amber R             7 UDAC-MA                28.25      28.65   13  
  7 Pfautz, Mia R              7 LAC-MA                 33.83      30.05   12  
 
Event 26  Boys 7 Year Olds 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ajunwa, Donovan C          7 UDAC-MA                21.74      20.99   20  
  2 Rimler, Maack S            7 TRI-MA                 23.79      21.00   17  
  3 Shapiro, Sam B             7 UDAC-MA                22.67      21.91   16  
  4 Peng-Morris, Ethan         7 UDAC-MA                23.61      22.38   15  
  5 Luo, James H               7 SSC-MA                 25.23      22.40   14  
  6 Gu, Ray                    7 SSC-MA                 22.11      22.86   13  
  7 Otto, Riggins              7 ACAC-MA                24.71      23.17   12  
  8 Kelly, John D              7 SSC-MA                 29.08      26.66   11  
  9 Juarez, Sebastian          7 KIDS-MA                   NT      26.73    9  
 10 Kerins, Gavin T            7 TRI-MA                 27.41      28.34    7  
 11 Baldino, Alex J            7 SSC-MA                 26.75      28.96    6  
 12 Kerins, Dylan S            7 TRI-MA                 28.96      29.95    5  
 
Event 27  Girls 8 Year Olds 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Landim, Mariana B          8 TRI-MA                 23.21      21.68   20  
  2 Robbins, Emme              8 UDAC-MA                22.35      22.38   17  
  3 Fichter, Bailey P          8 UDAC-MA                23.19      22.97   16  
  4 Le, Maya V                 8 SSC-MA                 22.85      23.68   15  
  5 Froetschner, Avelyn C      8 KIDS-MA                30.46      26.82   14  
  6 Faccio, Meghan E           8 UDAC-MA                26.94      28.11   13  
  7 McAleer, Juliette L        8 UDAC-MA                25.51      29.05   12  
 -- Fusaro, Cecily E           8 TRI-MA                    NT         DQ  
 
Event 28  Boys 8 Year Olds 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Black, Graham              8 SSC-MA                 19.69      18.22   20  
  2 Peev, Sebastian G          8 UDAC-MA                20.29      21.08   17  
  3 Plaku, Dilan               8 UDAC-MA                22.27      21.19   16  
  4 Landrum, Thiago E          8 TRI-MA                 26.48      21.59   15  
  5 Putter, Max                8 SSC-MA                 23.97      21.60   14  
  6 Marvel, Julian T           8 FSSC-MA                22.69      21.72   13  
  7 Li, Kevin J                8 SSC-MA                 22.80      22.29   12  
  8 Dougherty, Matthew J       8 TRI-MA                    NT      25.42   11  
  9 Rayer, John K              8 SSC-MA                 28.87      25.44    9  
 10 Cullen, James B            8 SSC-MA                 26.90      27.13    7  
 11 Nair, Vijay                8 ACAC-MA                   NT      29.11    6  
 12 FitzPatrick, Sean H        8 SSC-MA                    NT      30.31    5  
 13 Nelson, James T            8 TRI-MA                 26.27      32.08    4  
 14 Daly, Patrick A            8 TRI-MA                 47.75      38.29    3  
 -- Graham, Brady E            8 SSC-MA                 32.35         DQ  
 
Event 29  Girls 8 Year Olds 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Myers, Caroline E          8 SSC-MA                 52.20      49.63   20  
  2 Burkholder, Cali G         8 LAC-MA                 50.09      50.13   17  
  3 Waldron, Emily             8 UDAC-MA                   NT      52.61   16  
  4 Kowitz, Lucy M             8 LAC-MA                 59.36     J53.68   15  
  5 Le, Maya V                 8 SSC-MA                 52.52     J53.55   14  
  6 Dill, Orlaith Pronoun A    8 SSC-MA                 55.28      54.41   13  
  7 Fuertes, Allyssa D         8 LAC-MA                    NT    1:01.67   12  
  8 Clark, Maura L             8 LAC-MA               1:01.82    1:02.53   11  
  9 Faccio, Meghan E           8 UDAC-MA                   NT    1:25.30    9  
 -- Sahd, Claire E             8 LAC-MA                    NT         DQ  
 
Event 30  Boys 8 Year Olds 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Black, Graham              8 SSC-MA                    NT      49.70   20  
  2 Monaghan, Isaac D          8 FSSC-MA                58.07      53.06   17  
  3 Sullivan, Luke T           8 UDAC-MA                   NT      55.90   16  
 
Event 31  Girls 6 Year Olds 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Santillo, Katharine H      6 SSC-MA                 35.48      37.74   20  
  2 Faccio, Sophia M           6 UDAC-MA                48.30      43.59   17  
  3 Gaffney, Cayla R           6 EAAC-MA                   NT      46.02   16  
 -- Bush, Isla S               6 TRI-MA                    NT         DQ  
 
Event 32  Boys 6 Year Olds 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Papadopoulos, Frankie S    6 TRI-MA                 39.15      40.86   20  
  2 Libke, Dennis B            6 SSC-MA               1:03.70      54.73   17  
 -- Mellek, Aiden W            6 TRI-MA                    NT         DQ  
 
Event 33  Girls 7 Year Olds 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Neidich, Meghan A          7 SSC-MA                 28.02      25.49   20  
  2 Reber, Peyton E            7 LAC-MA                 27.39      29.21   17  
  3 Eruslanova, Liza           7 SSC-MA                 32.55      31.04   16  
  4 Pfautz, Mia R              7 LAC-MA                 34.36      34.54   15  
  5 Wills, Amber R             7 UDAC-MA                33.51      35.07   14  
  6 Shaud, Audrey A            7 SSC-MA                 35.46      36.59   13  
 
Event 34  Boys 7 Year Olds 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Rimler, Maack S            7 TRI-MA                 21.67      22.85   20  
  2 Otto, Riggins              7 ACAC-MA                29.12      25.39   17  
  3 Peng-Morris, Ethan         7 UDAC-MA                20.05      27.91   16  
  4 Luo, James H               7 SSC-MA                 29.90      28.34   15  
  5 Kerins, Dylan S            7 TRI-MA                 29.46      31.10   14  
  6 Kerins, Gavin T            7 TRI-MA                 33.40      31.23   13  
  7 Shapiro, Sam B             7 UDAC-MA                35.05      32.68   12  
  8 Juarez, Sebastian          7 KIDS-MA                   NT      38.37   11  
 -- Gu, Ray                    7 SSC-MA                 28.46         DQ  
 -- Baldino, Alex J            7 SSC-MA                    NT         DQ  
 
Event 35  Girls 8 Year Olds 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Myers, Caroline E          8 SSC-MA                 22.90      22.68   20  
  2 Le, Maya V                 8 SSC-MA                 23.56      24.15   17  
  3 Gardener, Mia F            8 SSC-MA                 25.27      24.74   16  
  4 Fichter, Bailey P          8 UDAC-MA                28.40      25.77   15  
  5 Robbins, Emme              8 UDAC-MA                35.66      26.56   14  
  6 Froetschner, Avelyn C      8 KIDS-MA                   NT      34.93   13  
  7 McMahon, Avery             8 SSC-MA                    NT      35.07   12  
 -- Fusaro, Cecily E           8 TRI-MA                    NT         DQ  
 
Event 36  Boys 8 Year Olds 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Peev, Sebastian G          8 UDAC-MA                22.00      22.86   20  
  2 Plaku, Dilan               8 UDAC-MA                23.45      23.57   17  
  3 Sullivan, Luke T           8 UDAC-MA                26.60      24.29   16  
  4 Landrum, Thiago E          8 TRI-MA                 33.53      24.49   15  
  5 Monaghan, Isaac D          8 FSSC-MA                26.86      25.72   14  
  6 Li, Kevin J                8 SSC-MA                 25.66      26.55   13  
  7 Nelson, James T            8 TRI-MA                 35.22      31.81   12  
  8 Heim, Brogan A             8 ACAC-MA                31.05      31.96   11  
  9 Putter, Max                8 SSC-MA                 37.36      31.98    9  
 10 FitzPatrick, Sean H        8 SSC-MA                    NT      32.02    7  
 11 Graham, Brady E            8 SSC-MA                 40.85      33.57    6  
 12 Rayer, John K              8 SSC-MA                 37.06      34.16    5  
 -- Daly, Patrick A            8 TRI-MA                    NT         DQ  
 -- Nair, Vijay                8 ACAC-MA                   NT         DQ  
 -- Cullen, James B            8 SSC-MA                 32.62         DQ  
 
Event 37  Girls 7 Year Olds 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Reber, Peyton E            7 LAC-MA               1:51.14    1:53.98   20  
  2 Pfautz, Mia R              7 LAC-MA               2:31.01    2:11.75   17  
     1:04.30  2:11.75                                                      
 
Event 38  Boys 7 Year Olds 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Rimler, Maack S            7 TRI-MA               1:42.58    1:44.18   20  
  2 Gu, Ray                    7 SSC-MA               1:47.14    1:54.57   17  
     1:07.01  1:54.57                                                      
  3 Shapiro, Sam B             7 UDAC-MA                   NT    2:02.53   16  
 -- Peng-Morris, Ethan         7 UDAC-MA              2:02.12         DQ  
 -- Luo, James H               7 SSC-MA               1:57.75         DQ  
 -- Ajunwa, Donovan C          7 UDAC-MA                   NT         DQ  
 
Event 39  Girls 8 Year Olds 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Burkholder, Cali G         8 LAC-MA               1:31.42    1:33.58   20  
  2 Kowitz, Lucy M             8 LAC-MA               1:46.44    1:40.68   17  
  3 Waldron, Emily             8 UDAC-MA              1:47.19    1:45.10   16  
  4 Dill, Orlaith Pronoun A    8 SSC-MA               1:53.10    1:59.64   15  
  5 Fuertes, Allyssa D         8 LAC-MA               2:20.89    2:04.00   14  
  6 Landim, Mariana B          8 TRI-MA               1:59.57    2:06.88   13  
 -- Robbins, Emme              8 UDAC-MA                   NT         DQ  
 -- Sahd, Claire E             8 LAC-MA                    NT         DQ  
 -- Fichter, Bailey P          8 UDAC-MA              1:48.17         DQ  
 
Event 40  Boys 8 Year Olds 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Black, Graham              8 SSC-MA               1:27.52    1:29.64   20  
  2 Marvel, Julian T           8 FSSC-MA                   NT    1:49.94   17  
  3 Li, Kevin J                8 SSC-MA                    NT    1:51.03   16  
  4 Landrum, Thiago E          8 TRI-MA               2:14.41    1:53.40   15  
  5 Heim, Brogan A             8 ACAC-MA              2:08.64    2:06.88   14