Licensed to Middle Atlantic Swimming-Sr SC Champ - Organization License
                                   HY-TEK's MEET MANAGER 6.0 2/21/2018 09:35 AM
            STRM 2018 Be My Valentine A/BB/C Meet (Feb 10-11, 2018)            
                        Hosted by Jersey Storm Swimming                        
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 11-12 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ronin Aquatics-NJ  'A'                            2:20.69    2:17.93   40  
     1) Dischler, Amelia 12             2) Basile, Jillian 11             
     3) Tashjian, Morgan 12             4) Cullen, Molly 11               
              1:15.13  1:48.15  2:17.93                                    
  2 Jersey Storm Swimming-MA  'A'                     2:32.58    2:28.89   34  
     1) Greco, Caroline 12              2) Child, Neva 12                 
     3) Masters, Abbie 12               4) Tomochek, Mia 12               
       36.87  1:19.67  1:54.91  2:28.89                                    
  3 Jersey Storm Swimming-MA  'B'                     2:44.81    2:40.35   32  
     1) Case, Olivia 12                 2) Vitale, Lilly 12               
     3) Cookson, Annika 11              4) Omalley, Briana 12             
       40.39           2:02.78  2:40.35                                    
  4 Ronin Aquatics-NJ  'B'                            2:38.32    2:42.13   30  
     1) Beyer, Danielle 12              2) Amper, Madeleine 12            
     3) Nickerson, Allison 11           4) Vogel, Danielle 11             
  5 Jersey Storm Swimming-MA  'C'                     3:01.50    2:57.85   28  
     1) Gray-Davila, Tsahayi 12         2) Terhune, Sierra 11             
     3) Kuk, Abigail 11                 4) Hu, Jasmine 12                 
       42.69  1:31.81  2:20.59  2:57.85                                    
 -- Team85 Fitness and Wellness-MA  'A'                    NT         DQ  
     1) Eun, Kelly 12                   2) Cambridge, Anatalia 12         
     3) Eng, Kaitlyn 11                 4) Chung, Keira 12                
 
Event 2  Boys 11-12 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jersey Storm Swimming-MA  'A'                     2:40.77    2:38.33   40  
     1) Baer, Jadon 12                  2) Sindel, Luke 11                
     3) Appelget, Will 12               4) Phang, Liam 11                 
       38.77  1:25.47  1:59.22  2:38.33                                    
 
Event 3  Girls 15 & Over 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jersey Storm Swimming-MA  'A'                     2:14.91    2:02.67   40  
     1) Winton, Ash 17                  2) Wolfgang, Marielle 17          
     3) Milewski, Ally 18               4) Stevenson, Liz 15              
       30.57  1:05.62  1:36.60  2:02.67                                    
  2 Ronin Aquatics-NJ  'A'                            1:59.38    2:02.99   34  
     1) Kelly, Mairead 15               2) Jankowski, Julia 16            
     3) Cullen, Jocelyn 16              4) Sigmond-Warner, Margaret 16    
       31.52  1:06.07  1:36.11  2:02.99                                    
  3 Jersey Storm Swimming-MA  'B'                     2:30.51    2:16.98   32  
     1) Sprague, Phoebe 15              2) Sprague, Grace 16              
     3) Gallman, Jay 16                 4) Stewart, Isabelle 17           
       32.90  1:11.63  1:44.51  2:16.98                                    
 
Event 5  Girls 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
A - Division  
  1 Crouthamel, Kaitlyn       12 Wildwood Crest-MA    1:01.45    1:00.66   20  
       29.38  1:00.66                                                      
  2 Avila, April              12 TWAC-MA              1:00.61    1:01.43   17  
       29.51  1:01.43                                                      
  3 Dischler, Amelia          12 Ronin-NJ             1:02.50    1:01.75   16  
       29.80  1:01.75                                                      
BB - Division  
  1 Race, Eleanor             12 TWAC-MA              1:04.90    1:05.84   20  
       31.68  1:05.84                                                      
  2 Cullen, Molly             11 Ronin-NJ             1:05.31    1:06.77   17  
       32.07  1:06.77                                                      
  3 Calhoun, Chelsea          11 TWAC-MA              1:08.00    1:07.09   16  
       32.87  1:07.09                                                      
C - Division  
  1 Basile, Jillian           11 Ronin-NJ             1:11.69    1:11.34   20  
       33.98  1:11.34                                                      
  2 Greco, Caroline           12 STRM-MA              1:12.01    1:11.47   17  
       34.13  1:11.47                                                      
  3 Lagares, Abigail          11 TWAC-MA              1:21.41    1:12.22   16  
       34.17  1:12.22                                                      
  4 Masters, Abbie            12 STRM-MA              1:15.33    1:13.15   15  
       35.36  1:13.15                                                      
  5 Eng, Kaitlyn              11 Team85-MA            1:13.84    1:14.84   14  
       35.52  1:14.84                                                      
  6 Schonewise, Sabrina       11 TWAC-MA              1:13.22    1:16.32   13  
       36.51  1:16.32                                                      
  7 Brasch, Hannah            12 LIFE-NJ              1:18.45    1:16.39   12  
       35.44  1:16.39                                                      
  8 Case, Olivia              12 STRM-MA              1:22.60    1:17.40   11  
       37.30  1:17.40                                                      
  9 Deschenes, Reilly         12 Wildwood Crest-MA    1:18.70    1:17.91    9  
       36.36  1:17.91                                                      
 10 Tomochek, Mia             12 STRM-MA              1:19.51    1:19.10    7  
       38.63  1:19.10                                                      
 11 Beyer, Danielle           12 Ronin-NJ             1:20.25    1:21.06    6  
       38.30  1:21.06                                                      
 12 Eun, Kelly                12 Team85-MA            1:24.61    1:21.92    5  
       38.72  1:21.92                                                      
 13 Vogel, Danielle           11 Ronin-NJ             1:19.28    1:23.34    4  
       40.59  1:23.34                                                      
 14 Nickerson, Allison        11 Ronin-NJ             1:21.22    1:23.37    3  
       40.06  1:23.37                                                      
 15 Ether, Ashley             12 LIFE-NJ              1:44.99    1:23.88    2  
       38.96  1:23.88                                                      
 16 Hu, Jasmine               12 STRM-MA              1:29.58    1:25.02    1  
       40.34  1:25.02                                                      
 17 Amper, Madeleine          12 Ronin-NJ             1:18.73    1:25.80  
       41.10  1:25.80                                                      
 18 Cookson, Annika           11 STRM-MA              1:30.07    1:26.52  
       39.46  1:26.52                                                      
 19 Child, Neva               12 STRM-MA              1:24.57    1:26.64  
       40.48  1:26.64                                                      
 20 Kang, Erin                12 LIFE-NJ              1:32.17    1:27.54  
       41.37  1:27.54                                                      
 21 Omalley, Briana           12 STRM-MA              1:25.38    1:27.69  
       39.87  1:27.69                                                      
 22 Beden, Kaitlyn            12 LIFE-NJ              1:30.59    1:29.33  
       41.38  1:29.33                                                      
 23 Ortiz, Astashi            12 LIFE-NJ              1:44.10    1:33.06  
       43.54  1:33.06                                                      
 24 Terhune, Sierra           11 STRM-MA              1:33.12    1:33.95  
       43.35  1:33.95                                                      
 25 Gray-Davila, Tsahayi      12 STRM-MA              1:36.18    1:34.92  
       45.22  1:34.92                                                      
 26 Mejia-Ranno, Nikki        12 Devilrays-MA              NT    1:35.75  
       45.44  1:35.75                                                      
 27 Kuk, Abigail              11 STRM-MA              1:35.48    1:36.17  
       44.85  1:36.17                                                      
 28 Cambridge, Anatalia       12 Team85-MA            1:31.72    1:38.78  
       48.11  1:38.78                                                      
 
Event 6  Boys 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BB - Division  
  1 Whitaker, Evan            12 Ronin-NJ             1:05.10    1:06.26   20  
       31.25  1:06.26                                                      
C - Division  
  1 Regovich, Jack            12 LIFE-NJ              1:08.61    1:04.90   20  
       31.08  1:04.90                                                      
  2 Streitz, Hunter           12 TWAC-MA              1:08.16    1:06.51   17  
       31.70  1:06.51                                                      
  3 Miller, Nate              12 TWAC-MA              1:07.31    1:07.10   16  
       32.03  1:07.10                                                      
  4 Furnari, Hudson           12 Ronin-NJ             1:08.99    1:08.68   15  
       33.06  1:08.68                                                      
  5 Melli, Justin             11 Wildwood Crest-MA    1:12.62    1:09.63   14  
       33.90  1:09.63                                                      
  6 Francis, Luke             11 Wildwood Crest-MA    1:08.32    1:09.87   13  
       33.21  1:09.87                                                      
  7 Appelget, Will            12 STRM-MA              1:11.16    1:10.91   12  
       34.99  1:10.91                                                      
  8 Cordery, Jack             11 TWAC-MA              1:14.60    1:14.72   11  
       35.66  1:14.72                                                      
  9 Baer, Jadon               12 STRM-MA              1:13.30    1:15.45    9  
       36.18  1:15.45                                                      
 10 Scheckner, Jason          12 TWAC-MA              1:14.45    1:17.70    7  
       35.62  1:17.70                                                      
 11 Sindel, Luke              11 STRM-MA              1:28.18    1:18.96    6  
       38.16  1:18.96                                                      
 12 Wong, Kona                11 Wildwood Crest-MA    1:21.38    1:20.96    5  
       37.65  1:20.96                                                      
 13 Benosky, Jacob            11 Ronin-NJ             1:30.53    1:30.64    4  
       41.52  1:30.64                                                      
 14 Vedaraj, Aaron            12 Team85-MA            1:32.47    1:31.43    3  
       42.70  1:31.43                                                      
 15 Towers, Cole              11 Team85-MA            1:32.67    1:32.87    2  
       43.30  1:32.87                                                      
 16 Keller, Brian             11 Devilrays-MA              NT    1:38.30    1  
       44.87  1:38.30                                                      
 
Event 7  Girls 15 & Over 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
A - Division  
  1 Winton, Ash               17 STRM-MA                56.11      58.89   20  
       28.65    58.89                                                      
  2 Stevenson, Liz            15 STRM-MA                57.73    1:00.85   16.5
       28.89  1:00.85                                                      
  2 Gallman, Jay              16 STRM-MA              1:00.58    1:00.85   16.5
       29.62  1:00.85                                                      
  4 Wang, Carolyn             17 TWAC-MA                59.02    1:00.89   15  
       29.19  1:00.89                                                      
  5 Milewski, Ally            18 STRM-MA                56.65    1:01.09   14  
       29.39  1:01.09                                                      
  6 Wolfgang, Marielle        17 STRM-MA                59.33    1:01.21   13  
       29.56  1:01.21                                                      
  7 Jankowski, Julia          16 Ronin-NJ             1:00.81    1:01.69   12  
       29.39  1:01.69                                                      
  8 Quay, Erin                17 TWAC-MA              1:01.36    1:02.19   11  
       30.09  1:02.19                                                      
  9 Sigmond-Warner, Margaret  16 Ronin-NJ               59.97    1:05.01    9  
       30.47  1:05.01                                                      
BB - Division  
  1 Sprague, Grace            16 STRM-MA              1:01.63    1:01.78   20  
       30.17  1:01.78                                                      
  2 Stewart, Isabelle         17 STRM-MA              1:06.50    1:09.74   17  
       33.50  1:09.74                                                      
C - Division  
  1 Rearson, Emma             17 ULIFE-NJ             1:14.99    1:02.78   20  
       29.89  1:02.78                                                      
  2 Coleman, Michayla         17 Devilrays-MA         1:10.28    1:12.20   17  
       33.96  1:12.20                                                      
 
Event 8  Boys 15 & Over 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
A - Division  
  1 Marxen, Jack              16 Ronin-NJ               54.59      54.93   20  
       26.55    54.93                                                      
BB - Division  
  1 Fletcher, Kellen          15 STRM-MA                56.56      55.91   20  
       26.65    55.91                                                      
  2 Quay, William             15 TWAC-MA                56.62      56.12   17  
       27.05    56.12                                                      
  3 Henry, Jay                15 USTRM-MA               59.45      58.70   16  
       27.88    58.70                                                      
C - Division  
  1 Chanquin, Karlos          15 STRM-MA              1:01.40    1:01.64   20  
       29.30  1:01.64                                                      
  2 O'Reardon, Edward         17 TWAC-MA              1:06.23    1:04.87   17  
       30.43  1:04.87                                                      
 
Event 9  Girls 11-12 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
A - Division  
  1 Crouthamel, Kaitlyn       12 Wildwood Crest-MA    1:07.92    1:08.58   20  
       34.18  1:08.58                                                      
C - Division  
  1 Masters, Abbie            12 STRM-MA              1:28.36    1:22.06   20  
       40.57  1:22.06                                                      
  2 Lagares, Abigail          11 TWAC-MA                   NT    1:22.67   17  
       40.01  1:22.67                                                      
  3 Eng, Kaitlyn              11 Team85-MA            1:29.60    1:26.60   16  
       42.82  1:26.60                                                      
  4 Brasch, Hannah            12 LIFE-NJ              1:29.81    1:28.50   15  
       42.99  1:28.50                                                      
  5 Case, Olivia              12 STRM-MA              1:29.23    1:29.54   14  
       43.69  1:29.54                                                      
  6 Vogel, Danielle           11 Ronin-NJ             1:34.99    1:32.11   13  
       43.81  1:32.11                                                      
  7 Deschenes, Reilly         12 Wildwood Crest-MA    1:33.57    1:33.41   12  
       44.19  1:33.41                                                      
  8 Child, Neva               12 STRM-MA              1:29.45    1:35.16   11  
       45.61  1:35.16                                                      
  9 Tomochek, Mia             12 STRM-MA                   NT    1:37.14    9  
       47.54  1:37.14                                                      
 10 Eun, Kelly                12 Team85-MA                 NT    1:44.01    7  
       51.24  1:44.01                                                      
 11 Gray-Davila, Tsahayi      12 STRM-MA              1:46.14    1:45.97    6  
 12 Terhune, Sierra           11 STRM-MA              1:49.34    1:47.36    5  
       52.49  1:47.36                                                      
 13 Kuk, Abigail              11 STRM-MA              1:58.77    1:47.79    4  
       53.11  1:47.79                                                      
 14 Ortiz, Astashi            12 LIFE-NJ              2:29.99    1:48.99    3  
       52.60  1:48.99                                                      
 15 Kang, Erin                12 LIFE-NJ              2:00.25    1:50.00    2  
       51.77  1:50.00                                                      
 16 Beden, Kaitlyn            12 LIFE-NJ              1:50.61    1:54.69    1  
       53.85  1:54.69                                                      
 17 Cambridge, Anatalia       12 Team85-MA            1:59.05    2:06.66  
 -- Vitale, Lilly             12 STRM-MA              1:51.87         DQ  
 -- Nickerson, Allison        11 Ronin-NJ             1:33.89         DQ  
 -- Ether, Ashley             12 LIFE-NJ              1:59.99         DQ  
 
Event 10  Boys 11-12 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BB - Division  
  1 Whitaker, Evan            12 Ronin-NJ             1:13.13    1:15.99   20  
       36.75  1:15.99                                                      
C - Division  
  1 Danze, Gavin              12 TWAC-MA              1:18.91    1:17.76   20  
       38.72  1:17.76                                                      
  2 Furnari, Hudson           12 Ronin-NJ             1:22.53    1:18.62   17  
  3 Regovich, Jack            12 LIFE-NJ              1:19.80    1:18.90   16  
       37.61  1:18.90                                                      
  4 Appelget, Will            12 STRM-MA              1:26.16    1:19.01   15  
       38.78  1:19.01                                                      
  5 Scheckner, Jason          12 TWAC-MA              1:21.28    1:19.26   14  
       39.02  1:19.26                                                      
  6 Dentino, Dante            12 Ronin-NJ             1:24.96    1:19.45   13  
       39.40  1:19.45                                                      
  7 Melli, Justin             11 Wildwood Crest-MA         NT    1:22.32   12  
       41.19  1:22.32                                                      
  8 Cordery, Jack             11 TWAC-MA              1:28.63    1:25.61   11  
       42.70  1:25.61                                                      
  9 Sindel, Luke              11 STRM-MA              1:42.22    1:33.21    9  
       45.61  1:33.21                                                      
 10 Wong, Kona                11 Wildwood Crest-MA    1:40.61    1:35.61    7  
       46.37  1:35.61                                                      
 11 Vedaraj, Aaron            12 Team85-MA                 NT    1:44.87    6  
       51.50  1:44.87                                                      
 12 Towers, Cole              11 Team85-MA                 NT    1:50.00    5  
       52.96  1:50.00                                                      
 13 Benosky, Jacob            11 Ronin-NJ             1:46.83    1:54.19    4  
       56.09  1:54.19                                                      
 14 Keller, Brian             11 Devilrays-MA              NT    1:54.94    3  
       55.21  1:54.94                                                      
 
Event 11  Girls 15 & Over 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
A - Division  
  1 Wang, Carolyn             17 TWAC-MA              1:04.71    1:07.95   20  
       32.53  1:07.95                                                      
  2 Stevenson, Liz            15 STRM-MA              1:06.68    1:08.58   17  
       32.79  1:08.58                                                      
  3 Kelly, Mairead            15 Ronin-NJ             1:06.71    1:09.02   16  
       33.43  1:09.02                                                      
BB - Division  
  1 Sprague, Phoebe           15 STRM-MA              1:09.40    1:08.93   20  
       34.29  1:08.93                                                      
  2 Cullen, Jocelyn           16 Ronin-NJ             1:09.11    1:09.43   17  
       34.39  1:09.43                                                      
  3 Wolfgang, Marielle        17 STRM-MA              1:11.62    1:12.84   16  
       35.81  1:12.84                                                      
  4 Gallman, Jay              16 STRM-MA              1:12.54    1:18.50   15  
       38.13  1:18.50                                                      
C - Division  
  1 Rearson, Emma             17 ULIFE-NJ             1:29.99    1:14.88   20  
       36.40  1:14.88                                                      
  2 Sprague, Grace            16 STRM-MA              1:19.46    1:18.55   17  
       38.75  1:18.55                                                      
  3 Stewart, Isabelle         17 STRM-MA              1:16.73    1:20.88   16  
       39.72  1:20.88                                                      
  4 Coleman, Michayla         17 Devilrays-MA         1:24.29    1:25.36   15  
       41.58  1:25.36                                                      
 
Event 12  Boys 15 & Over 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
A - Division  
  1 Marxen, Jack              16 Ronin-NJ             1:00.23    1:00.98   20  
       29.61  1:00.98                                                      
BB - Division  
  1 Fletcher, Kellen          15 STRM-MA              1:06.34    1:02.65   20  
       29.80  1:02.65                                                      
C - Division  
  1 Henry, Jay                15 USTRM-MA             1:14.32    1:07.02   20  
       31.98  1:07.02                                                      
  2 Chanquin, Karlos          15 STRM-MA              1:13.44    1:14.75   17  
       37.07  1:14.75                                                      
 
Event 13  Girls 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
A - Division  
  1 Avila, April              12 TWAC-MA                33.41      34.48   20  
BB - Division  
  1 Greco, Caroline           12 STRM-MA                40.36      41.37   20  
C - Division  
  1 Crouthamel, Kaitlyn       12 Wildwood Crest-MA      40.70      37.68   20  
  2 Vitale, Lilly             12 STRM-MA                45.06      43.29   17  
  3 Race, Eleanor             12 TWAC-MA                42.38      43.30   16  
  4 Tomochek, Mia             12 STRM-MA                43.14      43.42   15  
  5 Calhoun, Chelsea          11 TWAC-MA                44.57      44.17   14  
  6 Amper, Madeleine          12 Ronin-NJ               41.42      44.29   13  
  7 Brasch, Hannah            12 LIFE-NJ                44.56      44.37   12  
  8 Masters, Abbie            12 STRM-MA                47.68      44.94   11  
  9 Child, Neva               12 STRM-MA                42.46      45.21    9  
 10 Lagares, Abigail          11 TWAC-MA                47.02      45.59    7  
 11 Terhune, Sierra           11 STRM-MA                49.10      46.73    6  
 12 Beyer, Danielle           12 Ronin-NJ               46.08      47.38    5  
 13 Eun, Kelly                12 Team85-MA              51.79      48.35    4  
 14 Cookson, Annika           11 STRM-MA                52.78      49.78    3  
 15 Eng, Kaitlyn              11 Team85-MA              52.30      50.69    2  
 16 Kang, Erin                12 LIFE-NJ                51.62      50.90    1  
 17 Deschenes, Reilly         12 Wildwood Crest-MA      49.67      51.58  
 18 Ether, Ashley             12 LIFE-NJ                59.99      52.05  
 19 Hu, Jasmine               12 STRM-MA                58.30      52.44  
 20 Case, Olivia              12 STRM-MA                53.66      52.54  
 21 Beden, Kaitlyn            12 LIFE-NJ                51.89      53.74  
 22 Kuk, Abigail              11 STRM-MA                59.52      55.66  
 23 Ortiz, Astashi            12 LIFE-NJ                58.00      55.78  
 24 Mejia-Ranno, Nikki        12 Devilrays-MA              NT      57.08  
 25 Cambridge, Anatalia       12 Team85-MA              56.28      58.35  
 
Event 14  Boys 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
A - Division  
  1 Miller, Nate              12 TWAC-MA                36.13      37.58   20  
BB - Division  
  1 Streitz, Hunter           12 TWAC-MA                38.09      38.18   20  
  2 Danze, Gavin              12 TWAC-MA                40.19      39.91   17  
  3 Francis, Luke             11 Wildwood Crest-MA      39.82      41.04   16  
C - Division  
  1 Scheckner, Jason          12 TWAC-MA                42.23      41.86   20  
  2 Wong, Kona                11 Wildwood Crest-MA      47.08      44.77   17  
  3 Regovich, Jack            12 LIFE-NJ                45.06      45.69   16  
  4 Baer, Jadon               12 STRM-MA                44.32      46.00   15  
  5 Sindel, Luke              11 STRM-MA                49.08      47.50   14  
  6 Hackett, PJ               11 TWAC-MA                48.87      48.11   13  
  7 Vedaraj, Aaron            12 Team85-MA              58.51      52.39   12  
  8 Towers, Cole              11 Team85-MA              54.60      52.79   11  
  9 Keller, Brian             11 Devilrays-MA              NT      58.72    9  
 
Event 15  Girls 11-12 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BB - Division  
  1 Dischler, Amelia          12 Ronin-NJ             2:57.77    2:54.18   20  
       37.94  1:22.03  2:07.89  2:54.18                                    
  2 Crouthamel, Kaitlyn       12 Wildwood Crest-MA    2:59.01    3:00.74   17  
       41.39  1:27.93  2:16.19  3:00.74                                    
  3 Cullen, Molly             11 Ronin-NJ             3:08.05    3:14.37   16  
       43.79  1:33.43  2:24.63  3:14.37                                    
C - Division  
  1 Greco, Caroline           12 STRM-MA              3:15.21    3:11.93   20  
       43.62  1:32.11  2:22.91  3:11.93                                    
  2 Schonewise, Sabrina       11 TWAC-MA                   NT    3:13.34   17  
       45.34  1:35.56  2:25.75  3:13.34                                    
  3 Basile, Jillian           11 Ronin-NJ             3:13.50    3:15.61   16  
       44.57  1:34.30  2:25.73  3:15.61                                    
  4 Tomochek, Mia             12 STRM-MA              3:24.07    3:23.89   15  
       47.18  1:38.53  2:31.32  3:23.89                                    
  5 Child, Neva               12 STRM-MA              3:31.72    3:25.55   14  
       48.10  1:41.48  2:34.82  3:25.55                                    
  6 Vitale, Lilly             12 STRM-MA              3:25.61    3:26.18   13  
       46.50  1:23.98  1:41.05  3:26.18                                    
  7 Gray-Davila, Tsahayi      12 STRM-MA                   NT    4:05.77   12  
       52.78  1:57.17  2:57.61  4:05.77                                    
 
Event 15  Girls 15 & Over 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jankowski, Julia          16 Ronin-NJ                  NT    2:49.58   20  
       36.11  1:18.91  2:03.96  2:49.58                                    
  2 Milewski, Ally            18 STRM-MA              3:03.49    3:00.68   17  
       41.62  1:27.20  2:13.81  3:00.68                                    
  3 Gallman, Jay              16 STRM-MA              2:59.19    3:02.33   16  
       41.20  1:26.37  2:14.54  3:02.33                                    
  4 Sprague, Grace            16 STRM-MA              3:08.66    3:03.34   15  
       41.39  1:28.63  2:16.60  3:03.34                                    
 
Event 16  Boys 11-12 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BB - Division  
  1 Miller, Nate              12 TWAC-MA              2:54.17    2:53.74   20  
       40.42  1:25.10  2:10.85  2:53.74                                    
C - Division  
  1 Dentino, Dante            12 Ronin-NJ             3:07.84    3:06.17   20  
       32.04  1:30.01  1:51.69  3:06.17                                    
  2 Francis, Luke             11 Wildwood Crest-MA         NT    3:14.48   17  
       44.63  1:35.87  2:27.94  3:14.48                                    
  3 Scheckner, Jason          12 TWAC-MA              3:14.23    3:16.17   16  
       44.86  1:34.32  2:25.05  3:16.17                                    
  4 Cordery, Jack             11 TWAC-MA              3:32.68    3:21.64   15  
       45.77  1:38.20  2:33.04  3:21.64                                    
  5 Appelget, Will            12 STRM-MA                   NT    3:24.65   14  
       46.92  1:39.72  1:57.86  3:24.65                                    
  6 Wong, Kona                11 Wildwood Crest-MA    3:39.54    3:29.54   13  
       48.63  1:42.97  2:36.48  3:29.54                                    
  7 Baer, Jadon               12 STRM-MA              3:31.70    3:31.50   12  
       47.93  1:42.65  2:37.18  3:31.50                                    
  8 Whitaker, Evan            12 Ronin-NJ             3:30.03    3:38.29   11  
       50.55  1:46.21  2:43.61  3:38.29                                    
 -- Danze, Gavin              12 TWAC-MA              3:04.27         DQ  
 
Event 16  Boys 15 & Over 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 O'Reardon, Edward         17 TWAC-MA              2:51.28    2:54.17   20  
       37.59  1:21.93  2:09.13  2:54.17                                    
 
Event 17  Girls 11-12 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
A - Division  
  1 Crouthamel, Kaitlyn       12 Wildwood Crest-MA    1:07.82    1:09.43   20  
       32.68  1:09.43                                                      
BB - Division  
  1 Dischler, Amelia          12 Ronin-NJ             1:13.67    1:12.31   20  
       35.10  1:12.31                                                      
  2 Calhoun, Chelsea          11 TWAC-MA              1:16.89    1:16.35   17  
       36.12  1:16.35                                                      
C - Division  
  1 Race, Eleanor             12 TWAC-MA              1:24.49    1:22.40   20  
       38.04  1:22.40                                                      
  2 Masters, Abbie            12 STRM-MA              1:26.04    1:25.27   17  
       38.28  1:25.27                                                      
  3 Nickerson, Allison        11 Ronin-NJ             1:27.02    1:31.15   16  
       44.35  1:31.15                                                      
  4 Vogel, Danielle           11 Ronin-NJ             1:36.39    1:32.47   15  
       43.66  1:32.47                                                      
  5 Case, Olivia              12 STRM-MA              1:38.77    1:37.28   14  
       45.26  1:37.28                                                      
  6 Gray-Davila, Tsahayi      12 STRM-MA              1:50.25    1:48.49   13  
       48.74  1:48.49                                                      
  7 Deschenes, Reilly         12 Wildwood Crest-MA    1:49.69    1:51.58   12  
       50.72  1:51.58                                                      
  8 Hu, Jasmine               12 STRM-MA              2:06.24    1:51.98   11  
       48.52  1:51.98                                                      
  9 Cambridge, Anatalia       12 Team85-MA            1:59.34    2:05.66    9  
       54.32  2:05.66                                                      
 -- Vitale, Lilly             12 STRM-MA                   NT         DQ  
 
Event 18  Boys 11-12 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Appelget, Will            12 STRM-MA              1:19.98    1:17.03   20  
       35.39  1:17.03                                                      
  2 Regovich, Jack            12 LIFE-NJ              1:30.40    1:20.91   17  
       36.87  1:20.91                                                      
  3 Francis, Luke             11 Wildwood Crest-MA    1:20.76    1:24.94   16  
       39.75  1:24.94                                                      
  4 Furnari, Hudson           12 Ronin-NJ             1:42.31    1:26.95   15  
       38.50  1:26.95                                                      
  5 Baer, Jadon               12 STRM-MA              1:25.27    1:30.25   14  
       42.05  1:30.25                                                      
  6 Cordery, Jack             11 TWAC-MA              1:33.65    1:31.22   13  
       41.06  1:31.22                                                      
 -- Sindel, Luke              11 STRM-MA              1:58.93         DQ  
 -- Melli, Justin             11 Wildwood Crest-MA         NT         DQ  
 -- Phang, Liam               11 STRM-MA                   NT         DQ  
 
Event 19  Girls 15 & Over 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
A - Division  
  1 Cullen, Jocelyn           16 Ronin-NJ             1:04.79    1:06.49   20  
       31.49  1:06.49                                                      
  2 Winton, Ash               17 STRM-MA              1:06.07    1:06.70   17  
       30.87  1:06.70                                                      
  3 Sigmond-Warner, Margaret  16 Ronin-NJ             1:04.01    1:07.71   16  
       31.12  1:07.71                                                      
  4 Wang, Carolyn             17 TWAC-MA              1:06.67    1:09.54   15  
       31.78  1:09.54                                                      
BB - Division  
  1 Kelly, Mairead            15 Ronin-NJ             1:12.15    1:11.16   20  
       32.91  1:11.16                                                      
  2 Sprague, Phoebe           15 STRM-MA              1:12.37    1:11.57   17  
       34.63  1:11.57                                                      
  3 Wolfgang, Marielle        17 STRM-MA              1:10.41    1:13.16   16  
       33.64  1:13.16                                                      
  4 Stevenson, Liz            15 STRM-MA              1:11.44    1:13.94   15  
       33.37  1:13.94                                                      
C - Division  
  1 Jankowski, Julia          16 Ronin-NJ             1:13.94    1:15.81   20  
       34.05  1:15.81                                                      
  2 Stewart, Isabelle         17 STRM-MA              1:20.05    1:23.37   17  
       38.39  1:23.37                                                      
 
Event 20  Boys 15 & Over 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BB - Division  
  1 Marxen, Jack              16 Ronin-NJ             1:05.20    1:00.43   20  
       28.11  1:00.43                                                      
  2 Fletcher, Kellen          15 STRM-MA              1:02.76    1:01.34   17  
       28.18  1:01.34                                                      
C - Division  
  1 Henry, Jay                15 USTRM-MA             1:08.64    1:09.18   20  
       31.53  1:09.18                                                      
  2 Chanquin, Karlos          15 STRM-MA              1:19.25    1:11.47   17  
       32.38  1:11.47                                                      
  3 Quay, William             15 TWAC-MA              1:14.58    1:21.50   16  
       35.42  1:21.50                                                      
 
Event 21  Girls 11-12 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
A - Division  
  1 Avila, April              12 TWAC-MA              2:32.50    2:30.59   20  
       32.07  1:11.04  1:55.04  2:30.59                                    
BB - Division  
  1 Calhoun, Chelsea          11 TWAC-MA              2:47.89    2:47.48   20  
       36.18  1:19.85  2:09.92  2:47.48                                    
C - Division  
  1 Cullen, Molly             11 Ronin-NJ             2:49.60    2:50.99   20  
       41.82  1:26.36  2:15.79  2:50.99                                    
  2 Schonewise, Sabrina       11 TWAC-MA              2:51.08    2:53.24   17  
       38.54  1:23.36  2:13.96  2:53.24                                    
  3 Greco, Caroline           12 STRM-MA              2:52.37    2:57.31   16  
       41.56  1:25.33  2:17.43  2:57.31                                    
  4 Basile, Jillian           11 Ronin-NJ             2:59.35    2:58.64   15  
       43.16  1:28.44  2:20.57  2:58.64                                    
  5 Deschenes, Reilly         12 Wildwood Crest-MA    3:27.24    3:16.07   14  
       46.58  1:35.74  2:34.29  3:16.07                                    
  6 Amper, Madeleine          12 Ronin-NJ             3:20.03    3:33.26   13  
       48.56  1:46.36  2:43.67  3:33.26                                    
  7 Terhune, Sierra           11 STRM-MA              3:49.89    3:38.07   12  
       51.86  1:51.03  2:44.47  3:38.07                                    
  8 Hu, Jasmine               12 STRM-MA              3:55.72    3:39.70   11  
       54.40  1:52.96  2:55.13  3:39.70                                    
  9 Cookson, Annika           11 STRM-MA                   NT    3:42.90    9  
       51.11  1:52.97  2:54.18  3:42.90                                    
 10 Omalley, Briana           12 STRM-MA                   NT    3:47.50    7  
       50.74  1:49.34  2:54.70  3:47.50                                    
 11 Kuk, Abigail              11 STRM-MA                   NT    3:49.03    6  
       52.42  1:49.96  2:55.62  3:49.03                                    
 
Event 22  Boys 11-12 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BB - Division  
  1 Streitz, Hunter           12 TWAC-MA              2:37.96    2:40.39   20  
       35.80  1:20.43  2:04.78  2:40.39                                    
  2 Miller, Nate              12 TWAC-MA              2:45.66    2:43.29   17  
       37.88  1:24.24  2:06.44  2:43.29                                    
C - Division  
  1 Danze, Gavin              12 TWAC-MA              2:50.65    2:51.60   20  
       40.78  1:24.14  2:13.48  2:51.60                                    
  2 Baer, Jadon               12 STRM-MA              3:04.28    2:59.91   17  
       41.73  1:27.38  2:19.43  2:59.91                                    
  3 Cordery, Jack             11 TWAC-MA              3:07.00    3:06.85   16  
       42.36  1:32.56  2:24.51  3:06.85                                    
  4 Wong, Kona                11 Wildwood Crest-MA    3:21.59    3:26.07   15  
       52.88  1:43.50  2:39.74  3:26.07                                    
 -- Melli, Justin             11 Wildwood Crest-MA         NT         DQ  
 -- Phang, Liam               11 STRM-MA                   NT         DQ  
 
Event 23  Girls 15 & Over 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
A - Division  
  1 Cullen, Jocelyn           16 Ronin-NJ             2:20.95    2:20.85   20  
       30.77  1:08.34  1:48.61  2:20.85                                    
  2 Winton, Ash               17 STRM-MA              2:20.60    2:21.81   17  
       31.64  1:06.57  1:49.53  2:21.81                                    
  3 Stevenson, Liz            15 STRM-MA              2:28.42    2:32.82   16  
       32.30  1:10.61  2:00.42  2:32.82                                    
  4 Rearson, Emma             17 ULIFE-NJ             2:28.12    2:36.81   15  
       33.74  1:13.99  2:00.85  2:36.81                                    
BB - Division  
  1 Sprague, Phoebe           15 STRM-MA              2:36.42    2:33.59   20  
       35.04  1:13.14  2:01.27  2:33.59                                    
  2 Sigmond-Warner, Margaret  16 Ronin-NJ             2:29.98    2:35.33   17  
       31.60  1:12.69  1:59.55  2:35.33                                    
  3 Quay, Erin                17 TWAC-MA              2:35.84    2:35.75   16  
       34.00  1:13.92  2:00.84  2:35.75                                    
 
Event 24  Boys 15 & Over 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Fletcher, Kellen          15 STRM-MA              2:20.30    2:22.52   20  
       29.66  1:06.01  1:49.07  2:22.52                                    
C - Division  
  1 Henry, Jay                15 USTRM-MA             2:31.84    2:32.80   20  
       31.47  1:09.50  1:56.90  2:32.80                                    
  2 Chanquin, Karlos          15 STRM-MA              2:39.65    2:42.50   17  
       32.99  1:12.56  2:05.60  2:42.50                                    
 
Event 25  Girls 9-10 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BB - Division  
  1 Kline, Makayla            10 TWAC-MA              7:30.10    6:44.64   20  
       35.37  1:15.54  1:57.63  2:39.45  3:20.98  4:02.53  4:44.19  5:25.79
     6:06.45  6:44.64                                                      
  2 Kampf, Ayden               9 Ronin-NJ             7:08.16    7:22.95   17  
       34.02  1:15.87  1:58.66  2:45.31  3:31.68  4:19.12  5:05.39  5:52.20
     6:38.70  7:22.95                                                      
C - Division  
  1 Fletcher, Maddie          10 STRM-MA              7:59.70    7:38.04   20  
       38.00  1:24.01  2:12.67  3:00.51  3:47.79  4:35.55  5:23.51  6:11.27
     6:55.93  7:38.04                                                      
  2 Schmid, Maddie            10 STRM-MA                   NT    9:13.53   17  
       46.23  1:42.74  2:37.38  3:35.94  4:33.22  5:31.76  6:28.91  7:25.87
     8:19.11  9:13.53                                                      
 
Event 25  Girls 11-12 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BB - Division  
  1 Race, Eleanor             12 TWAC-MA              6:29.06    6:23.30   20  
       33.09  1:10.18  1:48.47  2:27.58  3:06.75  3:46.31  4:26.43  5:06.79
     5:46.20  6:23.30                                                      
C - Division  
  1 Masters, Abbie            12 STRM-MA              6:51.87    6:38.55   20  
       35.66  1:16.40  1:57.58  2:39.06  3:19.18  3:59.71  4:39.89  5:20.47
     6:00.74  6:38.55                                                      
  2 Basile, Jillian           11 Ronin-NJ             6:50.77    6:42.76   17  
       34.29  1:13.75  1:55.08  2:36.55  3:17.47  3:58.80  4:40.34  5:22.05
     6:03.77  6:42.76                                                      
  3 Greco, Caroline           12 STRM-MA              7:05.74    6:57.65   16  
       35.39  1:15.74  1:57.90  2:40.17  3:22.61  4:05.19  4:48.76  5:32.41
     6:15.17  6:57.65                                                      
  4 Ludman, Elizabeth         11 TWAC-MA              7:36.71    7:25.82   15  
       36.01  1:19.91  2:05.95  2:51.02  3:37.37  4:23.97  5:11.26  5:57.53
     6:43.90  7:25.82                                                      
  5 Case, Olivia              12 STRM-MA                   NT    7:43.21   14  
       41.06  1:27.80  2:16.55  3:02.94  3:50.31  4:36.63  5:24.30  6:13.51
     7:01.07  7:43.21                                                      
  6 Tomochek, Mia             12 STRM-MA                   NT    7:53.32   13  
       40.09  1:26.46  2:14.40  3:03.54  3:52.98  4:42.20  5:32.34  6:21.05
     7:09.01  7:53.32                                                      
  7 Hu, Jasmine               12 STRM-MA             13:21.14    8:09.94   12  
       40.95  1:31.17  2:23.68  3:15.24  4:05.93  4:56.57  5:47.13  6:37.73
     7:27.04  8:09.94                                                      
  8 Vitale, Lilly             12 STRM-MA                   NT    8:10.44   11  
       41.23  1:30.10  2:19.79  3:10.54  4:02.10  4:53.72  5:44.65  6:35.18
     7:25.68  8:10.44                                                      
  9 Child, Neva               12 STRM-MA                   NT    8:23.77    9  
       42.21  1:32.93  2:24.54  3:16.22  4:07.46  5:00.24  5:52.72  6:45.40
     7:37.47  8:23.77                                                      
 10 Omalley, Briana           12 STRM-MA                   NT    8:25.32    7  
       43.75  1:32.75  2:23.96  3:16.16  4:08.55  4:59.39  5:52.04  6:45.06
     7:37.29  8:25.32                                                      
 11 Gray-Davila, Tsahayi      12 STRM-MA              9:38.62    9:19.53    6  
       45.90  1:42.79  2:40.25  3:40.44  4:38.48  5:38.44  7:33.77         
     8:27.79  9:19.53                                                      
 
Event 25  Girls 13-14 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
A - Division  
  1 Neglio, Melissa           14 Ronin-NJ             5:46.03    5:58.76   20  
       31.11  1:04.91  1:40.43  2:16.27  2:52.15  3:29.21  4:06.65  4:44.52
     5:21.72  5:58.76                                                      
BB - Division  
  1 Wong, Leilani             14 Wildwood Crest-MA    6:16.25    6:06.85   20  
       33.43  1:09.63  1:46.20  2:23.08  3:00.47  3:37.93  4:15.39  4:52.64
     5:30.06  6:06.85                                                      
C - Division  
  1 Lee, Melinda              13 STRM-MA              6:30.84    6:15.93   20  
       33.31  1:10.83  1:48.18  2:25.71  3:03.88  3:42.19  4:21.29  4:59.91
     5:38.42  6:15.93                                                      
  2 Dheram, Meghana           13 STRM-MA              7:30.12    6:55.32   17  
       35.64  1:16.90  1:58.98  2:41.69  3:24.05  4:06.34  4:49.66  5:32.91
     6:16.31  6:55.32                                                      
  3 Palakodeti, Laasya        14 STRM-MA              7:08.03    7:19.86   16  
       36.14  1:16.59  1:58.72  2:43.49  3:29.21  4:15.60  5:02.26  5:49.14
     6:35.48  7:19.86                                                      
  4 Ricks, Emily              14 STRM-MA                   NT    7:30.42   15  
       37.52  1:21.64  2:07.27  2:54.62  3:41.99  4:27.35  5:15.87  6:02.84
     6:49.79  7:30.42                                                      
  5 Rauscher, Alyssa          13 STRM-MA                   NT    7:54.81   14  
       41.03  1:28.19  2:14.92  3:03.57  3:53.01  4:42.22  5:32.17  6:21.48
     7:09.58  7:54.81                                                      
  6 Boyle, Emily              13 STRM-MA                   NT    7:57.14   13  
       38.87  1:23.61  2:11.22  3:00.83  3:50.55  4:39.61  5:30.61  6:21.40
     7:10.66  7:57.14                                                      
 
Event 25  Girls 15 & Over 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
A - Division  
  1 Sprague, Phoebe           15 STRM-MA              5:42.80    5:39.33   20  
       31.65  1:05.88  1:39.97  2:14.28  2:48.96  3:23.50  3:58.27  4:32.69
     5:06.61  5:39.33                                                      
BB - Division  
  1 Sprague, Grace            16 STRM-MA              6:09.50    6:08.36   20  
       31.46  1:07.10  1:44.07  2:22.49  3:00.14  3:38.54  4:17.11  4:53.81
     5:32.30  6:08.36                                                      
 
Event 26  Boys 9-10 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Masters, Owen             10 STRM-MA              7:18.97    7:10.01   20  
       37.87  1:20.75  2:04.35  2:48.89  3:32.84  4:17.56  5:02.52  5:45.64
     6:30.29  7:10.01                                                      
C - Division  
  1 Dito, Gennaro              9 STRM-MA                   NT    8:02.89   20  
       41.41  1:30.56  2:17.06  3:07.39  3:57.09  4:48.37  5:38.21  6:28.81
     7:17.94  8:02.89                                                      
  2 Contratti, Vincent        10 Devilrays-MA         9:32.12    9:42.08   17  
       46.57  1:45.91  2:44.47  3:46.69  4:46.92  5:44.83  6:47.64  7:48.92
     8:47.43  9:42.08                                                      
 
Event 26  Boys 11-12 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BB - Division  
  1 Whitaker, Evan            12 Ronin-NJ             6:25.60    6:46.88   20  
       33.53  1:12.20  1:52.74  2:33.94  3:16.06  3:59.17  4:43.19  5:25.79
     6:06.58  6:46.88                                                      
C - Division  
  1 Streitz, Hunter           12 TWAC-MA              6:43.00    6:12.10   20  
       32.59  1:09.54  1:47.10  2:24.62  3:02.00  3:40.17  4:19.07  4:57.54
     5:35.99  6:12.10                                                      
  2 Dentino, Dante            12 Ronin-NJ             7:00.03    6:35.58   17  
       34.55  1:14.47  1:55.04  2:36.13  3:17.10  3:58.13  4:39.62  5:20.91
     6:00.59  6:35.58                                                      
  3 Baer, Jadon               12 STRM-MA              7:29.78    7:15.54   16  
       40.80  1:26.38  2:11.30  2:58.06  3:44.14  4:29.28  5:15.64  5:58.61
     6:38.74  7:15.54                                                      
  4 Appelget, Will            12 STRM-MA              7:04.99    7:31.94   15  
       39.71  1:24.61  2:12.13  2:58.64  3:45.30  4:32.77  5:19.89  6:04.05
     6:49.29  7:31.94                                                      
 
Event 26  Boys 13-14 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
A - Division  
  1 Jess, Nolan               13 TWAC-MA              5:31.97    5:16.65   20  
       28.50    59.29  1:30.97  2:03.33  2:35.59  3:07.69  3:39.75  4:12.50
     4:45.26  5:16.65                                                      
BB - Division  
  1 Cullen, Mitchell          13 Ronin-NJ             5:56.55    5:52.00   20  
       29.61  1:03.15  1:37.83  2:13.78  2:49.81  3:26.52  4:02.99  4:39.90
     5:16.69  5:52.00                                                      
C - Division  
  1 Terrany, Joshua           14 Ronin-NJ             6:15.03    6:21.33   20  
       31.54  1:08.53  1:46.84  2:27.36  3:06.47  3:46.52  4:27.17  5:08.47
     5:45.78  6:21.33                                                      
  2 Katz, Dylan               13 STRM-MA              7:03.45    6:38.06   17  
       34.70  1:14.23  1:55.38  2:36.85  3:18.57  3:59.40  4:40.98  5:21.98
     6:01.96  6:38.06                                                      
  3 Ducsak, Michael           13 STRM-MA              8:20.99    7:16.90   16  
       36.81  1:18.83  2:04.34  2:50.10  3:35.62  5:06.13           5:52.03
     6:36.03  7:16.90                                                      
 
Event 26  Boys 15 & Over 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BB - Division  
  1 Fletcher, Kellen          15 STRM-MA              5:52.23    5:40.73   20  
       29.04  1:02.35  1:36.45  2:11.83  2:47.14  3:22.47  3:58.00  4:32.84
     5:07.13  5:40.73                                                      
 
Event 27  Girls 9-10 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ronin Aquatics-NJ  'A'                            2:37.40    2:36.92   40  
     1) Haynes, Emma 9                  2) Kiss, Imani 10                 
     3) Kampf, Ayden 9                  4) Vassor, Alexa 10               
       38.25  1:21.29  2:00.95  2:36.92                                    
  2 Ronin Aquatics-NJ  'B'                            2:55.68    2:50.37   34  
     1) Todd, Brooke 10                 2) Whitaker, Keira 9              
     3) Basile, Abigail 9               4) Lamberti, Anna 10              
       43.11  1:30.93  2:08.92  2:50.37                                    
  3 Jersey Storm Swimming-MA  'A'                     2:51.88    3:00.03   32  
     1) Severe, Kate 9                  2) Lawlor, Kaitlin 10             
     3) Fletcher, Maddie 10             4) Schmid, Maddie 10              
       44.72  1:39.50  1:55.14  3:00.03                                    
 
Event 29  Girls 13-14 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ronin Aquatics-NJ  'A'                            2:11.00    2:13.07   40  
     1) Shotter, Elizabeth 13           2) Carrasquillo, Olivia 13        
     3) Michals, Olivia 13              4) Neglio, Melissa 14             
       31.49  1:11.08  1:44.80  2:13.07                                    
  2 Jersey Storm Swimming-MA  'A'                     2:19.33    2:19.69   34  
     1) Lee, Melinda 13                 2) Rauscher, Alyssa 13            
     3) Dheram, Meghana 13              4) Ricks, Emily 14                
       31.46  1:13.34  1:49.83  2:19.69                                    
  3 Jersey Storm Swimming-MA  'B'                     3:06.34    2:39.84   32  
     1) Hu, Jessie 14                   2) Palakodeti, Laasya 14          
     3) Boyle, Emily 13                 4) Watson, Aryn 13                
       37.11  1:18.95  2:02.22  2:39.84                                    
 
Event 30  Boys 13-14 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Tide Water Aquatics Club-MA  'A'                       NT    1:58.22   40  
     1) Fuller, Cameron 13              2) Jess, Nolan 13                 
     3) Yeo, Spiro 13                   4) Carter, Caleb 13               
       30.42  1:00.50  1:31.70  1:58.22                                    
  2 Jersey Storm Swimming-MA  'A'                     2:28.33    2:11.66   34  
     1) Kloc, Mason 13                  2) Bucchere, Jonathan 14          
     3) Katz, Dylan 13                  4) Rauscher, Jacob 14             
       36.37  1:08.90  1:45.79  2:11.66                                    
  3 Ronin Aquatics-NJ  'A'                            2:29.67    2:19.61   32  
     1) Cullen, Mitchell 13             2) Failla, Leonardo 13            
     3) Terrany, Joshua 14              4) Tashjian, Harrison 13          
       33.17  1:16.73  1:47.59  2:19.61                                    
 
Event 31  Girls 9-10 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
A - Division  
  1 Kline, Makayla            10 TWAC-MA              1:20.09    1:21.03   20  
       39.72  1:21.03                                                      
  2 Cassidy, Madelyn           9 TWAC-MA              1:21.14    1:24.74   17  
       41.42  1:24.74                                                      
  3 Weir, Gianna              10 LIFE-NJ              1:20.33    1:53.24   16  
       53.56  1:53.24                                                      
BB - Division  
  1 Haynes, Emma               9 Ronin-NJ             1:29.84    1:23.15   20  
       40.80  1:23.15                                                      
  2 Kampf, Ayden               9 Ronin-NJ             1:26.33    1:26.59   17  
  3 Fortenberry, Cassandra    10 TWAC-MA              1:32.21    1:28.51   16  
       43.58  1:28.51                                                      
  4 Todd, Brooke              10 Ronin-NJ             1:31.49    1:30.18   15  
       43.82  1:30.18                                                      
  5 Fletcher, Maddie          10 STRM-MA              1:32.47    1:30.91   14  
       45.00  1:30.91                                                      
  6 Whitaker, Keira            9 Ronin-NJ             1:33.45    1:33.98   13  
       47.28  1:33.98                                                      
C - Division  
  1 Kiss, Imani               10 Ronin-NJ             1:37.25    1:27.16   20  
       41.85  1:27.16                                                      
  2 Basile, Abigail            9 Ronin-NJ             1:37.86    1:32.17   17  
       43.49  1:32.17                                                      
  3 Lamberti, Anna            10 Ronin-NJ             1:38.47    1:35.67   16  
       45.74  1:35.67                                                      
  4 Lagares, Addison           9 TWAC-MA                   NT    1:38.04   15  
  5 Lawlor, Kaitlin           10 STRM-MA              1:52.16    1:43.87   14  
       48.12  1:43.87                                                      
  6 Tudge, Olivia              9 LIFE-NJ              2:15.69    1:47.39   13  
       49.97  1:47.39                                                      
  7 Sayar, Ruby               10 Ronin-NJ             1:45.69    1:48.94   12  
       52.55  1:48.94                                                      
  8 Blitz, Nyla               10 LIFE-NJ              1:54.51    1:49.46   11  
       54.73  1:49.46                                                      
  9 Schmid, Maddie            10 STRM-MA                   NT    1:50.86    9  
       52.19  1:50.86                                                      
 10 Thach, Ailani             10 LIFE-NJ              1:59.99    1:56.49    7  
       54.66  1:56.49                                                      
 11 Moaga, Phylisa            10 STRM-MA              2:04.67    1:59.52    6  
       58.08  1:59.52                                                      
 12 McCauley, Catie            9 TWAC-MA                   NT    2:02.52    5  
       57.20  2:02.52                                                      
 13 Thoens, Kelly             10 STRM-MA              2:10.66    2:08.68    4  
       59.39  2:08.68                                                      
 14 Findley, Caribeean         9 Devilrays-MA              NT    2:42.26    3  
     1:20.25  2:42.26                                                      
 15 Barber, Hannah             9 Devilrays-MA         2:49.53    2:59.89    2  
     1:23.60  2:59.89                                                      
 -- Murray, Daijah             9 STRM-MA              1:46.93         DQ  
 -- Severe, Kate               9 STRM-MA              1:40.32         DQ  
 
Event 32  Boys 9-10 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
A - Division  
  1 Streitz, Luc              10 TWAC-MA              1:17.48    1:23.96   20  
       33.86  1:23.96                                                      
BB - Division  
  1 Masters, Owen             10 STRM-MA              1:24.92    1:22.73   20  
       39.88  1:22.73                                                      
  2 Scheckner, Connor         10 TWAC-MA              1:29.76    1:28.51   17  
       41.80  1:28.51                                                      
C - Division  
  1 Danze, Garett             10 TWAC-MA              1:40.81    1:33.20   20  
       45.03  1:33.20                                                      
  2 Suren, Anirudh            10 Team85-MA            1:44.79    1:51.18   17  
       55.07  1:51.18                                                      
  3 Contratti, Vincent        10 Devilrays-MA              NT    1:51.82   16  
       53.70  1:51.82                                                      
  4 Bernier, Joseph            9 Ronin-NJ             1:55.83    1:58.84   15  
       58.44  1:58.84                                                      
  5 Mileski, Jake              9 STRM-MA                   NT    2:23.44   14  
     1:06.97  2:23.44                                                      
 -- McElwain, Grayson         10 Devilrays-MA         2:08.64         DQ  
 -- Dito, Gennaro              9 STRM-MA              1:34.89         DQ  
 
Event 33  Girls 13-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BB - Division  
  1 Lee, Melinda              13 STRM-MA              1:07.57    1:06.60   20  
       32.81  1:06.60                                                      
  2 Shotter, Elizabeth        13 Ronin-NJ             1:07.77    1:07.24   17  
       32.93  1:07.24                                                      
  3 Michals, Olivia           13 Ronin-NJ             1:09.24    1:11.31   16  
       34.79  1:11.31                                                      
  4 Neglio, Melissa           14 Ronin-NJ             1:09.23    1:11.61   15  
       34.82  1:11.61                                                      
C - Division  
  1 Eagle, Lauren             13 TWAC-MA              1:12.99    1:11.80   20  
       34.53  1:11.80                                                      
  2 McLean, Nora              14 Ronin-NJ             1:16.54    1:14.70   17  
       36.69  1:14.70                                                      
  3 Bray, Abigail             14 Ronin-NJ             1:14.46    1:16.56   16  
       37.21  1:16.56                                                      
  4 Carrasquillo, Olivia      13 Ronin-NJ             1:18.96    1:19.11   15  
       38.59  1:19.11                                                      
  5 Cassidy, Grace            13 TWAC-MA              1:20.94    1:19.24   14  
       38.78  1:19.24                                                      
  6 Knobel, Violet            13 Ronin-NJ             1:20.62    1:20.59   13  
       38.83  1:20.59                                                      
  7 McElwain, Audrey          14 Devilrays-MA         1:18.05    1:21.04   12  
       39.64  1:21.04                                                      
  8 Scheidell, Delaney        13 LIFE-NJ              1:30.33    1:22.96   11  
       39.95  1:22.96                                                      
  9 Wilson, Jessica           14 Team85-MA                 NT    1:26.38    9  
       41.54  1:26.38                                                      
 10 Dheram, Meghana           13 STRM-MA              1:25.75    1:29.05    7  
       43.57  1:29.05                                                      
 11 Astran, Isabella          14 LIFE-NJ              1:40.33    1:30.21    6  
       43.10  1:30.21                                                      
 12 Ricks, Emily              14 STRM-MA              1:36.96    1:31.79    5  
       44.35  1:31.79                                                      
 13 Rauscher, Alyssa          13 STRM-MA              1:32.89    1:34.67    4  
       45.51  1:34.67                                                      
 14 Boyle, Emily              13 STRM-MA              1:39.53    1:40.67    3  
       49.01  1:40.67                                                      
 -- Miller, Kennedy           13 Ronin-NJ             1:54.25         DQ  
 
Event 34  Boys 13-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
A - Division  
  1 Jess, Nolan               13 TWAC-MA              1:00.80    1:00.92   20  
       29.81  1:00.92                                                      
C - Division  
  1 Fuller, Cameron           13 TWAC-MA              1:08.36    1:07.19   20  
       32.67  1:07.19                                                      
  2 Bucchere, Jonathan        14 STRM-MA              1:11.57    1:07.84   17  
       33.86  1:07.84                                                      
  3 Yeo, Spiro                13 TWAC-MA              1:09.04    1:08.62   16  
       34.36  1:08.62                                                      
  4 Carter, Caleb             13 TWAC-MA              1:14.87    1:14.71   15  
       36.89  1:14.71                                                      
  5 Eun, Kyle                 14 Team85-MA                 NT    1:16.82   14  
       37.59  1:16.82                                                      
  6 Gill, Ethan               13 LIFE-NJ              1:22.37    1:18.39   13  
       37.15  1:18.39                                                      
  7 Katz, Dylan               13 STRM-MA              1:24.71    1:24.78   12  
       41.77  1:24.78                                                      
  8 Treshock, James           13 Ronin-NJ             1:30.94    1:25.57   11  
       42.19  1:25.57                                                      
  9 Tashjian, Harrison        13 Ronin-NJ             1:19.27    1:26.86    9  
       41.39  1:26.86                                                      
 10 Ducsak, Michael           13 STRM-MA              1:30.98    1:27.25    7  
       41.98  1:27.25                                                      
 11 Kloc, Mason               13 STRM-MA                   NT    1:27.39    6  
       41.00  1:27.39                                                      
 -- Pilla, Shreyas            14 Team85-MA            1:23.12         DQ  
 
Event 35  Girls 9-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
A - Division  
  1 Miller, Sarah             10 TWAC-MA                37.98      39.19   20  
  2 Cassidy, Madelyn           9 TWAC-MA                41.65      42.03   17  
BB - Division  
  1 Bhagat, Insia             10 TWAC-MA                42.20      41.84   20  
  2 Kiss, Imani               10 Ronin-NJ               45.07      45.90   17  
  3 Fortenberry, Cassandra    10 TWAC-MA                46.20      47.26   16  
C - Division  
  1 Todd, Brooke              10 Ronin-NJ               50.86      47.82   20  
  2 Fletcher, Maddie          10 STRM-MA                51.97      50.94   17  
  3 Murray, Daijah             9 STRM-MA                59.59      52.79   16  
  4 Lawlor, Kaitlin           10 STRM-MA                51.52      53.15   15  
  5 Schmid, Maddie            10 STRM-MA                52.34      54.27   14  
  6 Weir, Gianna              10 LIFE-NJ              1:07.14      56.01   13  
  7 Levin, Samantha            9 LIFE-NJ                59.99      56.20   12  
  8 Sayar, Ruby               10 Ronin-NJ               52.92      56.78   11  
  9 Lagares, Addison           9 TWAC-MA                55.27      57.25    9  
 10 Thach, Ailani             10 LIFE-NJ                59.99      57.85    7  
 11 Tudge, Olivia              9 LIFE-NJ              1:05.69    1:01.80    6  
 12 Moaga, Phylisa            10 STRM-MA              1:08.47    1:02.58    5  
 13 Thoens, Kelly             10 STRM-MA              1:20.14    1:08.26    4  
 14 Blitz, Nyla               10 LIFE-NJ              1:09.99    1:16.21    3  
 15 Findley, Caribeean         9 Devilrays-MA              NT    1:18.35    2  
 16 Barber, Hannah             9 Devilrays-MA         1:17.82    1:31.66    1  
 -- Roldan, Sarah              9 Ronin-NJ             1:05.03         DQ  
 
Event 36  Boys 9-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
A - Division  
  1 Streitz, Luc              10 TWAC-MA                39.02      38.95   20  
BB - Division  
  1 Kobryn, Ayden             10 LMOR-MA                46.73      44.06   20  
C - Division  
  1 Masters, Owen             10 STRM-MA                48.38      45.95   20  
  2 Cruz, Michael             10 TWAC-MA                48.57      46.91   17  
  3 Scheckner, Connor         10 TWAC-MA                49.23      50.56   16  
  4 Bonczak, Michael           9 LIFE-NJ                55.74      52.77   15  
  5 Dito, Gennaro              9 STRM-MA                53.28      54.44   14  
  6 Contratti, Vincent        10 Devilrays-MA           53.94      54.48   13  
  7 Suren, Anirudh            10 Team85-MA              54.47      54.99   12  
  8 McElwain, Grayson         10 Devilrays-MA           58.53    1:02.50   11  
 -- Mileski, Jake              9 STRM-MA                   NT         DQ  
 
Event 37  Girls 13-14 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cassidy, Grace            13 TWAC-MA              3:16.15    3:06.17   20  
     1:29.16  2:17.95  3:06.17                                             
  2 Wong, Leilani             14 Wildwood Crest-MA    3:16.46    3:11.01   17  
     1:33.25  2:22.99  3:11.01                                             
  3 Rauscher, Alyssa          13 STRM-MA              3:15.86    3:12.52   16  
     1:33.12  2:23.88  3:12.52                                             
  4 Carrasquillo, Olivia      13 Ronin-NJ             3:12.61    3:14.47   15  
     1:33.29  2:24.44  3:14.47                                             
  5 Boyle, Emily              13 STRM-MA              3:27.06    3:15.72   14  
       43.32  1:32.02  2:23.88  3:15.72                                    
  6 Ricks, Emily              14 STRM-MA              3:16.56    3:17.31   13  
     1:34.07  2:27.58  3:17.31                                             
  7 McElwain, Audrey          14 Devilrays-MA         3:17.76    3:23.41   12  
       45.44  1:37.73  2:31.25  3:23.41                                    
  8 Wilson, Jessica           14 Team85-MA                 NT    3:40.03   11  
       50.81  1:47.47  2:44.49  3:40.03                                    
  9 Miller, Kennedy           13 Ronin-NJ             3:30.03    3:47.34    9  
       50.27  1:48.32  2:49.13  3:47.34                                    
 -- Hu, Jessie                14 STRM-MA              4:02.11         DQ  
 
Event 38  Boys 13-14 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BB - Division  
  1 Rauscher, Jacob           14 STRM-MA              2:40.18    2:37.41   20  
       35.97  1:16.18  1:57.86  2:37.41                                    
C - Division  
  1 Bucchere, Jonathan        14 STRM-MA              2:48.95    2:49.40   20  
       38.64  1:22.25  2:05.75  2:49.40                                    
  2 Cullen, Mitchell          13 Ronin-NJ             3:07.41    3:05.68   17  
       40.29  1:27.27  2:17.11  3:05.68                                    
  3 Tashjian, Harrison        13 Ronin-NJ             3:25.33    3:26.82   16  
       44.72  1:38.56  2:32.63  3:26.82                                    
  4 Ducsak, Michael           13 STRM-MA              3:40.54    3:37.05   15  
       51.02  1:46.10  2:41.79  3:37.05                                    
 -- Kloc, Mason               13 STRM-MA                   NT         DQ  
 
Event 39  Girls 9-10 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
A - Division  
  1 Bhagat, Insia             10 TWAC-MA              1:24.93    1:33.15   20  
       42.70  1:33.15                                                      
C - Division  
  1 Severe, Kate               9 STRM-MA              2:07.82    1:54.79   20  
       53.89  1:54.79                                                      
  2 Fortenberry, Cassandra    10 TWAC-MA              1:56.49    1:56.37   17  
       51.90  1:56.37                                                      
  3 Thoens, Kelly             10 STRM-MA                   NT    2:24.37   16  
     1:06.78  2:24.37                                                      
 
Event 40  Boys 9-10 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BB - Division  
  1 Streitz, Luc              10 TWAC-MA              1:34.59    1:23.08   20  
       38.54  1:23.08                                                      
  2 Danze, Garett             10 TWAC-MA              1:29.15    1:23.72   17  
       38.95  1:23.72                                                      
C - Division  
  1 Kobryn, Ayden             10 LMOR-MA                   NT    1:28.71   20  
       39.25  1:28.71                                                      
  2 Dito, Gennaro              9 STRM-MA                   NT    1:59.38   17  
       56.14  1:59.38                                                      
 
Event 41  Girls 13-14 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
A - Division  
  1 Wright, Lindsey           14 TWAC-MA              1:03.92    1:02.21   20  
       28.82  1:02.21                                                      
BB - Division  
  1 Wong, Leilani             14 Wildwood Crest-MA    1:12.17    1:13.29   20  
       34.91  1:13.29                                                      
  2 Neglio, Melissa           14 Ronin-NJ             1:10.30    1:19.98   17  
       35.60  1:19.98                                                      
C - Division  
  1 Lee, Melinda              13 STRM-MA              1:16.53    1:14.77   20  
       35.12  1:14.77                                                      
  2 Shotter, Elizabeth        13 Ronin-NJ             1:19.63    1:18.61   17  
       36.07  1:18.61                                                      
  3 Michals, Olivia           13 Ronin-NJ             1:12.66    1:18.87   16  
       35.62  1:18.87                                                      
  4 Dheram, Meghana           13 STRM-MA              1:21.33    1:21.62   15  
       37.78  1:21.62                                                      
  5 Hu, Jessie                14 STRM-MA              1:28.53    1:23.06   14  
       38.16  1:23.06                                                      
  6 Cassidy, Grace            13 TWAC-MA              1:28.77    1:23.22   13  
       37.85  1:23.22                                                      
  7 McLean, Nora              14 Ronin-NJ             1:29.79    1:28.10   12  
       39.40  1:28.10                                                      
  8 Knobel, Violet            13 Ronin-NJ             1:38.07    1:31.94   11  
       41.53  1:31.94                                                      
  9 Wilson, Jessica           14 Team85-MA                 NT    1:36.24    9  
       43.88  1:36.24                                                      
 -- Astran, Isabella          14 LIFE-NJ              1:50.33         DQ  
 
Event 42  Boys 13-14 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BB - Division  
  1 Yeo, Spiro                13 TWAC-MA              1:02.92    1:02.69   20  
       29.02  1:02.69                                                      
C - Division  
  1 Jess, Nolan               13 TWAC-MA                   NT    1:01.69   20  
       29.15  1:01.69                                                      
  2 Terrany, Joshua           14 Ronin-NJ             1:21.14    1:12.54   17  
       32.80  1:12.54                                                      
  3 Bucchere, Jonathan        14 STRM-MA              1:13.38    1:15.28   16  
       34.49  1:15.28                                                      
  4 Gill, Ethan               13 LIFE-NJ              1:40.33    1:19.54   15  
       36.36  1:19.54                                                      
  5 Eun, Kyle                 14 Team85-MA            1:34.22    1:30.65   14  
       40.05  1:30.65                                                      
  6 Katz, Dylan               13 STRM-MA              1:27.24    1:31.24   13  
       42.15  1:31.24                                                      
  7 Treshock, James           13 Ronin-NJ             1:36.03    1:32.59   12  
       43.00  1:32.59                                                      
  8 Pilla, Shreyas            14 Team85-MA                 NT    1:32.87   11  
       38.53  1:32.87                                                      
  9 Kloc, Mason               13 STRM-MA                   NT    1:37.50    9  
       42.09  1:37.50                                                      
 10 Ducsak, Michael           13 STRM-MA              1:45.94    1:40.13    7  
       44.48  1:40.13                                                      
 
Event 43  Girls 9-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
A - Division  
  1 Kline, Makayla            10 TWAC-MA              1:10.99    1:11.59   20  
       35.13  1:11.59                                                      
  2 Kampf, Ayden               9 Ronin-NJ             1:11.43    1:11.73   17  
       34.48  1:11.73                                                      
  3 Cassidy, Madelyn           9 TWAC-MA              1:09.83    1:12.10   16  
       35.51  1:12.10                                                      
BB - Division  
  1 Kiss, Imani               10 Ronin-NJ             1:17.48    1:15.42   20  
       35.31  1:15.42                                                      
  2 Haynes, Emma               9 Ronin-NJ             1:19.04    1:19.23   17  
       37.54  1:19.23                                                      
  3 Fletcher, Maddie          10 STRM-MA              1:20.44    1:21.96   16  
       38.92  1:21.96                                                      
C - Division  
  1 Miller, Sarah             10 TWAC-MA              1:26.20    1:21.91   20  
       39.02  1:21.91                                                      
  2 Whitaker, Keira            9 Ronin-NJ             1:22.97    1:23.83   17  
       40.35  1:23.83                                                      
  3 Basile, Abigail            9 Ronin-NJ             1:23.80    1:24.34   16  
       39.49  1:24.34                                                      
  4 Lamberti, Anna            10 Ronin-NJ             1:25.81    1:24.98   15  
       40.92  1:24.98                                                      
  5 Todd, Brooke              10 Ronin-NJ             1:24.05    1:27.52   14  
       41.56  1:27.52                                                      
  6 Lagares, Addison           9 TWAC-MA              1:32.19    1:31.48   13  
       42.53  1:31.48                                                      
  7 Fortenberry, Cassandra    10 TWAC-MA              1:27.00    1:32.74   12  
       43.91  1:32.74                                                      
  8 Severe, Kate               9 STRM-MA              1:36.55    1:33.10   11  
       44.64  1:33.10                                                      
  9 Sayar, Ruby               10 Ronin-NJ             1:32.05    1:33.69    9  
       44.35  1:33.69                                                      
 10 Lawlor, Kaitlin           10 STRM-MA              1:36.95    1:34.04    7  
       44.64  1:34.04                                                      
 11 Thach, Ailani             10 LIFE-NJ              1:44.99    1:34.16    6  
       45.27  1:34.16                                                      
 12 Schmid, Maddie            10 STRM-MA              1:38.00    1:34.47    5  
       44.24  1:34.47                                                      
 13 Tudge, Olivia              9 LIFE-NJ              2:01.69    1:35.06    4  
       46.31  1:35.06                                                      
 14 Levin, Samantha            9 LIFE-NJ              1:59.99    1:35.80    3  
       45.53  1:35.80                                                      
 15 Weir, Gianna              10 LIFE-NJ              1:51.95    1:36.43    2  
       45.51  1:36.43                                                      
 16 Blitz, Nyla               10 LIFE-NJ              1:44.99    1:43.75    1  
       48.42  1:43.75                                                      
 17 Murray, Daijah             9 STRM-MA              1:40.74    1:46.92  
       49.05  1:46.92                                                      
 18 Moaga, Phylisa            10 STRM-MA              1:49.59    1:54.29  
       54.43  1:54.29                                                      
 19 Roldan, Sarah              9 Ronin-NJ             2:00.83    1:57.03  
       55.81  1:57.03                                                      
 20 Thoens, Kelly             10 STRM-MA              1:54.07    1:57.13  
       54.39  1:57.13                                                      
 21 Findley, Caribeean         9 Devilrays-MA              NT    2:07.33  
 22 McCauley, Catie            9 TWAC-MA              2:04.55    2:12.56  
 23 Barber, Hannah             9 Devilrays-MA              NT    2:54.30  
     1:21.57  2:54.30                                                      
 
Event 44  Boys 9-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BB - Division  
  1 Cruz, Michael             10 TWAC-MA              1:13.66    1:13.13   20  
       35.52  1:13.13                                                      
  2 Masters, Owen             10 STRM-MA              1:13.88    1:14.09   17  
       36.00  1:14.09                                                      
  3 Kobryn, Ayden             10 LMOR-MA              1:14.76    1:15.05   16  
       34.75  1:15.05                                                      
C - Division  
  1 Danze, Garett             10 TWAC-MA              1:22.36    1:26.75   20  
       40.04  1:26.75                                                      
  2 Bonczak, Michael           9 LIFE-NJ              1:29.07    1:28.43   17  
       39.86  1:28.43                                                      
  3 Scheckner, Connor         10 TWAC-MA              1:24.58    1:29.33   16  
       40.75  1:29.33                                                      
  4 Bernier, Joseph            9 Ronin-NJ             1:42.34    1:44.03   15  
       49.75  1:44.03                                                      
  5 Contratti, Vincent        10 Devilrays-MA         1:37.43    1:47.37   14  
       52.14  1:47.37                                                      
  6 McElwain, Grayson         10 Devilrays-MA         1:48.65    1:47.46   13  
       49.72  1:47.46                                                      
  7 Mileski, Jake              9 STRM-MA                   NT    2:06.41   12  
       58.73  2:06.41                                                      
 
Event 45  Girls 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
A - Division  
  1 Wright, Lindsey           14 TWAC-MA                58.67      59.58   20  
       28.70    59.58                                                      
BB - Division  
  1 Lee, Melinda              13 STRM-MA              1:02.30    1:02.82   20  
       30.63  1:02.82                                                      
  2 Michals, Olivia           13 Ronin-NJ             1:01.65    1:04.62   17  
       31.05  1:04.62                                                      
  3 Shotter, Elizabeth        13 Ronin-NJ             1:01.97    1:04.79   16  
       31.16  1:04.79                                                      
  4 Wong, Leilani             14 Wildwood Crest-MA    1:06.17    1:05.86   15  
       31.72  1:05.86                                                      
  5 Bray, Abigail             14 Ronin-NJ             1:05.58    1:07.73   14  
       32.27  1:07.73                                                      
C - Division  
  1 Eagle, Lauren             13 TWAC-MA              1:06.70    1:06.86   20  
       31.61  1:06.86                                                      
  2 Hu, Jessie                14 STRM-MA              1:09.22    1:07.24   17  
       31.88  1:07.24                                                      
  3 McLean, Nora              14 Ronin-NJ             1:06.95    1:08.25   16  
       32.29  1:08.25                                                      
  4 Carrasquillo, Olivia      13 Ronin-NJ             1:07.14    1:09.12   15  
       32.47  1:09.12                                                      
  5 Ricks, Emily              14 STRM-MA              1:07.07    1:09.62   14  
       32.84  1:09.62                                                      
  6 Knobel, Violet            13 Ronin-NJ             1:06.39    1:09.91   13  
       33.29  1:09.91                                                      
  7 McElwain, Audrey          14 Devilrays-MA         1:08.37    1:12.57   12  
       35.25  1:12.57                                                      
  8 Dheram, Meghana           13 STRM-MA              1:13.79    1:13.06   11  
       35.14  1:13.06                                                      
  9 Scheidell, Delaney        13 LIFE-NJ              1:10.33    1:13.48    9  
       35.11  1:13.48                                                      
 10 Cassidy, Grace            13 TWAC-MA              1:13.40    1:14.03    7  
       35.64  1:14.03                                                      
 11 Wilson, Jessica           14 Team85-MA                 NT    1:16.67    6  
       36.66  1:16.67                                                      
 12 Boyle, Emily              13 STRM-MA              1:20.33    1:21.20    5  
       38.36  1:21.20                                                      
 13 Rauscher, Alyssa          13 STRM-MA              1:27.45    1:24.88    4  
       40.65  1:24.88                                                      
 14 Miller, Kennedy           13 Ronin-NJ             1:27.87    1:27.52    3  
       42.11  1:27.52                                                      
 15 Watson, Aryn              13 STRM-MA              1:33.88    1:31.61    2  
       42.21  1:31.61                                                      
 16 Astran, Isabella          14 LIFE-NJ              1:35.33    1:33.50    1  
       50.39  1:33.50                                                      
 
Event 46  Boys 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
A - Division  
  1 Jess, Nolan               13 TWAC-MA                52.66      54.37   20  
       26.05    54.37                                                      
BB - Division  
  1 Bucchere, Jonathan        14 STRM-MA                58.03      57.79   20  
       27.86    57.79                                                      
C - Division  
  1 Fuller, Cameron           13 TWAC-MA              1:01.88    1:00.96   20  
       29.08  1:00.96                                                      
  2 Terrany, Joshua           14 Ronin-NJ             1:01.91    1:02.38   17  
       29.72  1:02.38                                                      
  3 Gill, Ethan               13 LIFE-NJ              1:04.70    1:04.79   16  
       31.70  1:04.79                                                      
  4 Carter, Caleb             13 TWAC-MA              1:04.90    1:05.05   15  
       31.50  1:05.05                                                      
  5 Eun, Kyle                 14 Team85-MA            1:05.84    1:06.26   14  
       31.46  1:06.26                                                      
  6 Kloc, Mason               13 STRM-MA              1:25.63    1:09.13   13  
       32.70  1:09.13                                                      
  7 Katz, Dylan               13 STRM-MA              1:10.08    1:10.76   12  
       34.33  1:10.76                                                      
  8 Tashjian, Harrison        13 Ronin-NJ             1:11.12    1:11.82   11  
       34.10  1:11.82                                                      
  9 Treshock, James           13 Ronin-NJ             1:12.39    1:12.08    9  
       35.07  1:12.08                                                      
 10 Pilla, Shreyas            14 Team85-MA            1:08.31    1:13.26    7  
       32.50  1:13.26                                                      
 11 Ducsak, Michael           13 STRM-MA              1:21.77    1:15.84    6  
       35.66  1:15.84                                                      
 
Event 47  Girls 9-10 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
A - Division  
  1 Cassidy, Madelyn           9 TWAC-MA              2:51.72    2:53.35   20  
       40.26  1:27.03  2:17.72  2:53.35                                    
BB - Division  
  1 Kampf, Ayden               9 Ronin-NJ             3:03.03    2:53.26   20  
       42.50  1:27.48  2:17.22  2:53.26                                    
  2 Kline, Makayla            10 TWAC-MA              3:03.45    3:04.82   17  
       16.66    42.41  2:22.38  3:04.82                                    
C - Division  
  1 Basile, Abigail            9 Ronin-NJ             3:20.03    3:17.51   20  
       44.99  1:35.62  2:32.21  3:17.51                                    
  2 Haynes, Emma               9 Ronin-NJ                  NT    3:17.56   17  
       45.62  1:32.51  2:35.76  3:17.56                                    
  3 Fletcher, Maddie          10 STRM-MA              3:24.82    3:22.70   16  
       44.97  1:37.20  2:39.39  3:22.70                                    
  4 Whitaker, Keira            9 Ronin-NJ             3:25.03    3:31.88   15  
       54.75  1:52.01  2:49.28  3:31.88                                    
  5 Thoens, Kelly             10 STRM-MA                   NT    4:39.85   14  
     1:06.50  2:16.14  3:40.38  4:39.85                                    
 
Event 48  Boys 9-10 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BB - Division  
  1 Cruz, Michael             10 TWAC-MA              3:08.69    3:06.75   20  
       42.23  1:31.20  2:26.73  3:06.75                                    
  2 Masters, Owen             10 STRM-MA              3:08.85    3:12.12   17  
       46.08  1:35.66  2:33.25  3:12.12                                    
C - Division  
  1 Danze, Garett             10 TWAC-MA              3:20.32    3:25.59   20  
       44.69  1:36.48  2:39.18  3:25.59                                    
  2 Dito, Gennaro              9 STRM-MA                   NT    3:40.63   17  
       54.37  1:47.98  2:50.15  3:40.63                                    
  3 Contratti, Vincent        10 Devilrays-MA         3:55.05    4:04.93   16  
     1:03.73  2:01.78  3:08.26  4:04.93                                    
 
Event 49  Girls 13-14 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BB - Division  
  1 Lee, Melinda              13 STRM-MA              2:34.70    2:31.46   20  
       33.91  1:09.71  1:57.00  2:31.46                                    
  2 Wong, Leilani             14 Wildwood Crest-MA    2:36.90    2:35.22   17  
       32.50  1:12.55  1:59.98  2:35.22                                    
C - Division  
  1 Cassidy, Grace            13 TWAC-MA              2:55.57    2:51.52   20  
       37.94  1:22.14  2:11.99  2:51.52                                    
  2 Hu, Jessie                14 STRM-MA              3:00.65    2:59.04   17  
       39.50  1:25.79  2:21.59  2:59.04                                    
  3 Bray, Abigail             14 Ronin-NJ             2:52.95    2:59.18   16  
       41.44  1:23.05  2:20.08  2:59.18                                    
  4 Dheram, Meghana           13 STRM-MA              2:58.41    3:07.59   15  
       40.14  1:29.98  2:25.76  3:07.59                                    
  5 Ricks, Emily              14 STRM-MA              2:59.58    3:13.45   14  
       41.69  1:33.41  2:28.44  3:13.45                                    
  6 Boyle, Emily              13 STRM-MA              3:18.78    3:21.26   13  
       47.05  1:43.32  2:33.28  3:21.26                                    
 
Event 50  Boys 13-14 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BB - Division  
  1 Yeo, Spiro                13 TWAC-MA              2:24.36    2:23.00   20  
       29.67  1:06.30  1:50.66  2:23.00                                    
  2 Bucchere, Jonathan        14 STRM-MA              2:28.34    2:32.19   17  
       34.20  1:13.75  1:58.10  2:32.19                                    
C - Division  
  1 Fuller, Cameron           13 TWAC-MA              2:38.86    2:37.49   20  
       33.48  1:14.29  1:59.78  2:37.49                                    
  2 Cullen, Mitchell          13 Ronin-NJ             2:47.14    2:41.41   17  
       39.89  1:18.57  2:07.55  2:41.41                                    
  3 Carter, Caleb             13 TWAC-MA              2:47.19    2:49.66   16  
       39.70  1:22.58  2:14.31  2:49.66                                    
  4 Katz, Dylan               13 STRM-MA              3:00.04    3:01.41   15  
       41.77  1:28.65  2:21.48  3:01.41                                    
  5 Kloc, Mason               13 STRM-MA              3:46.29    3:16.05   14  
       42.27  1:29.59  2:31.39  3:16.05                                    
 
Event 51  Girls 11-12 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ronin Aquatics-NJ  'A'                            2:04.06    2:00.81   40  
     1) Dischler, Amelia 12             2) Tashjian, Morgan 12            
     3) Basile, Jillian 11              4) Cullen, Molly 11               
       29.21  1:00.26  1:32.07  2:00.81                                    
  2 Jersey Storm Swimming-MA  'A'                     2:15.78    2:13.64   34  
     1) Masters, Abbie 12               2) Tomochek, Mia 12               
     3) Child, Neva 12                  4) Greco, Caroline 12             
       31.95  1:06.03  1:41.29  2:13.64                                    
  3 Team85 Fitness and Wellness-MA  'A'                    NT    2:21.55   32  
     1) Eng, Kaitlyn 11                 2) Eun, Kelly 12                  
     3) Chung, Keira 12                 4) Reagan, Zoe 12                 
       33.49  1:12.27  1:50.94  2:21.55                                    
  4 Ronin Aquatics-NJ  'B'                            2:19.42    2:22.78   30  
     1) Vogel, Danielle 11              2) Beyer, Danielle 12             
     3) Nickerson, Allison 11           4) Amper, Madeleine 12            
       35.46  1:10.51  1:48.40  2:22.78                                    
  5 Jersey Storm Swimming-MA  'B'                     2:28.57    2:29.44   28  
     1) Omalley, Briana 12              2) Vitale, Lilly 12               
     3) Cookson, Annika 11              4) Case, Olivia 12                
       37.76  1:15.01  1:58.69  2:29.44                                    
 
Event 52  Boys 11-12 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ronin Aquatics-NJ  'A'                            1:59.47    2:10.06   40  
     1) Giuliano, Kyle 11               2) Furnari, Hudson 12             
     3) Dentino, Dante 12               4) Benosky, Jacob 11              
       30.74    59.88  1:31.73  2:10.06                                    
 
Event 53  Girls 15 & Over 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ronin Aquatics-NJ  'A'                            1:48.23    1:48.71   40  
     1) Yadav, Ella 16                  2) Sigmond-Warner, Margaret 16    
     3) Cullen, Jocelyn 16              4) Kelly, Mairead 15              
       27.50    55.23  1:22.01  1:48.71                                    
  2 Jersey Storm Swimming-MA  'A'                     1:47.23    1:49.00   34  
     1) Winton, Ash 17                  2) Wolfgang, Marielle 17          
     3) Gallman, Jay 16                 4) Stevenson, Liz 15              
       27.42    55.45  1:23.33  1:49.00                                    
 
Event 54  Boys 15 & Over 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jersey Storm Swimming-MA  'A'                     1:44.17    1:53.30   40  
     1) Fletcher, Kellen 15             2) Cookson, Scott 17              
     3) Chanquin, Karlos 15             4) Morris, Austin 16              
       26.75  1:00.45  1:27.88  1:53.30                                    
 
Event 55  Girls 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
A - Division  
  1 Avila, April              12 TWAC-MA              1:10.21    1:08.56   20  
       31.77  1:08.56                                                      
  2 Crouthamel, Kaitlyn       12 Wildwood Crest-MA    1:09.93    1:09.22   17  
       31.74  1:09.22                                                      
  3 Owens, Mary Kate          12 TWAC-MA              1:11.98    1:10.58   16  
       33.08  1:10.58                                                      
BB - Division  
  1 Dischler, Amelia          12 Ronin-NJ             1:14.00    1:10.70   20  
       32.44  1:10.70                                                      
  2 Cullen, Molly             11 Ronin-NJ             1:18.49    1:16.75   17  
       37.30  1:16.75                                                      
  3 Race, Eleanor             12 TWAC-MA              1:17.14    1:17.86   16  
       36.14  1:17.86                                                      
  4 Calhoun, Chelsea          11 TWAC-MA              1:18.70    1:19.15   15  
       37.77  1:19.15                                                      
C - Division  
  1 Lagares, Abigail          11 TWAC-MA              1:22.03    1:18.03   20  
       33.89  1:18.03                                                      
  2 Berry, Emma               12 TWAC-MA              1:19.44    1:19.92   17  
       38.16  1:19.92                                                      
  3 Greco, Caroline           12 STRM-MA              1:19.38    1:21.22   16  
       38.16  1:21.22                                                      
  4 Sisca, Anna               12 TWAC-MA              1:22.48    1:22.76   15  
       38.25  1:22.76                                                      
  5 Deming, Jesse or Sunny    12 TWAC-MA              1:25.55    1:25.77   14  
       41.06  1:25.77                                                      
  6 Tomochek, Mia             12 STRM-MA              1:29.58    1:26.51   13  
       43.50  1:26.51                                                      
  7 Beyer, Danielle           12 Ronin-NJ             1:29.32    1:28.03   12  
       39.80  1:28.03                                                      
  8 Deschenes, Reilly         12 Wildwood Crest-MA    1:33.74    1:29.11   11  
       40.66  1:29.11                                                      
  9 Ludman, Elizabeth         11 TWAC-MA              1:27.81    1:29.92    9  
       41.47  1:29.92                                                      
 10 Child, Neva               12 STRM-MA              1:32.06    1:30.25    7  
       42.36  1:30.25                                                      
 11 Eng, Kaitlyn              11 Team85-MA            1:28.45    1:30.43    6  
       43.10  1:30.43                                                      
 12 Amper, Madeleine          12 Ronin-NJ             1:34.91    1:32.62    5  
       44.79  1:32.62                                                      
 13 Gray-Davila, Tsahayi      12 STRM-MA              1:41.61    1:34.97    4  
       45.15  1:34.97                                                      
 14 Eun, Kelly                12 Team85-MA            1:39.17    1:34.98    3  
       44.26  1:34.98                                                      
 15 Vitale, Lilly             12 STRM-MA              1:32.76    1:35.58    2  
       46.96  1:35.58                                                      
 16 Cookson, Annika           11 STRM-MA              2:08.04    1:37.26    1  
       46.39  1:37.26                                                      
 17 Reagan, Zoe               12 Team85-MA                 NT    1:37.63  
       47.08  1:37.63                                                      
 18 Steurer, Mackenzie        11 TWAC-MA              1:41.20    1:42.89  
       49.52  1:42.89                                                      
 19 Beden, Kaitlyn            12 LIFE-NJ              1:42.88    1:46.15  
       52.12  1:46.15                                                      
 -- Kuk, Abigail              11 STRM-MA              1:49.74         DQ  
 
Event 56  Boys 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BB - Division  
  1 Miller, Nate              12 TWAC-MA              1:16.68    1:14.33   20  
       37.19  1:14.33                                                      
  2 Streitz, Hunter           12 TWAC-MA              1:16.26    1:15.20   17  
       35.70  1:15.20                                                      
C - Division  
  1 Regovich, Jack            12 LIFE-NJ              1:20.97    1:17.78   20  
       35.51  1:17.78                                                      
  2 Scheckner, Jason          12 TWAC-MA              1:19.97    1:20.90   17  
       37.14  1:20.90                                                      
  3 Danze, Gavin              12 TWAC-MA              1:19.96    1:22.40   16  
       39.74  1:22.40                                                      
  4 Cordery, Jack             11 TWAC-MA              1:28.33    1:25.28   15  
       40.28  1:25.28                                                      
  5 Wong, Kona                11 Wildwood Crest-MA    1:34.29    1:32.09   14  
       46.71  1:32.09                                                      
  6 Friedman, Ethan           12 Devilrays-MA         1:34.09    1:33.87   13  
       45.71  1:33.87                                                      
  7 Gaulrapp, Ryan            12 Devilrays-MA         1:38.06    1:37.47   12  
       45.92  1:37.47                                                      
 -- Phang, Liam               11 STRM-MA              1:54.39         DQ  
 
Event 57  Girls 15 & Over 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
A - Division  
  1 Stevenson, Liz            15 STRM-MA                25.94      26.64   20  
  2 Yadav, Ella               16 Ronin-NJ               26.96      27.42   17  
  3 Quay, Erin                17 TWAC-MA                27.10      27.54   16  
  4 Cullen, Jocelyn           16 Ronin-NJ               27.24      27.65   15  
  5 Sprague, Grace            16 STRM-MA                27.81      27.76   14  
  6 Wolfgang, Marielle        17 STRM-MA                27.03      28.28   13  
  7 Sigmond-Warner, Margaret  16 Ronin-NJ               27.26      28.61   12  
  8 Gallman, Jay              16 STRM-MA                27.69      28.82   11  
BB - Division  
  1 Sprague, Phoebe           15 STRM-MA                28.61      29.56   20  
  2 Stewart, Isabelle         17 STRM-MA                30.28      30.92   17  
C - Division  
  1 Coleman, Michayla         17 Devilrays-MA           31.42      31.57   20  
 
Event 58  Boys 15 & Over 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
A - Division  
  1 Marxen, Jack              16 Ronin-NJ               25.47      25.42   20  
  2 Morris, Austin            16 STRM-MA                25.04      25.46   17  
  3 Quay, William             15 TWAC-MA                25.48      25.50   16  
BB - Division  
  1 Fletcher, Kellen          15 STRM-MA                26.08      26.17   20  
  2 Henry, Jay                15 USTRM-MA               26.42      27.57   17  
  3 Chanquin, Karlos          15 STRM-MA                26.63      28.27   16  
C - Division  
  1 O'Reardon, Edward         17 TWAC-MA                27.87      28.80   20  
  2 Cookson, Scott            17 STRM-MA                   NT      33.81   17  
 
Event 59  Girls 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
A - Division  
  1 Owens, Mary Kate          12 TWAC-MA                27.77      27.79   20  
  2 Avila, April              12 TWAC-MA                27.99      27.94   17  
  3 Crouthamel, Kaitlyn       12 Wildwood Crest-MA      28.23      28.36   16  
  4 Cullen, Molly             11 Ronin-NJ               29.06      29.71   15  
BB - Division  
  1 Race, Eleanor             12 TWAC-MA                30.02      30.37   20  
  2 Berry, Emma               12 TWAC-MA                30.54      31.25   17  
C - Division  
  1 Lagares, Abigail          11 TWAC-MA                32.68      32.04   20  
  2 Masters, Abbie            12 STRM-MA                33.09      32.68   17  
  3 Tashjian, Morgan          12 Ronin-NJ               32.91      32.85   16  
  4 Basile, Jillian           11 Ronin-NJ               32.18      33.10   15  
  5 Deming, Jesse or Sunny    12 TWAC-MA                33.47      33.58   14  
  6 Tomochek, Mia             12 STRM-MA                34.77      34.15   13  
  7 Ludman, Elizabeth         11 TWAC-MA                34.37      34.80   12  
  8 Eng, Kaitlyn              11 Team85-MA              33.96      34.83   11  
  9 Houck, Abigail            12 TWAC-MA                35.49      35.26    9  
 10 Deschenes, Reilly         12 Wildwood Crest-MA      36.40      35.39    7  
 11 Beyer, Danielle           12 Ronin-NJ               34.15      35.56    6  
 12 Case, Olivia              12 STRM-MA                36.21      35.59    5  
 13 Vogel, Danielle           11 Ronin-NJ               36.51      35.78    4  
 14 Reagan, Zoe               12 Team85-MA              32.62      35.95    3  
 15 Gray-Davila, Tsahayi      12 STRM-MA                40.74      36.13    2  
 16 Child, Neva               12 STRM-MA                35.51      36.54    1  
 17 Amper, Madeleine          12 Ronin-NJ               33.86      36.56  
 18 Chung, Keira              12 Team85-MA              38.28      37.36  
 19 Nickerson, Allison        11 Ronin-NJ               37.35      37.67  
 20 Eun, Kelly                12 Team85-MA              35.73      37.99  
 21 Omalley, Briana           12 STRM-MA                37.06      38.74  
 22 Cookson, Annika           11 STRM-MA                38.13      40.33  
 23 Steurer, Mackenzie        11 TWAC-MA                37.54      40.45  
 24 Kuk, Abigail              11 STRM-MA              2:44.91      42.15  
 25 Beden, Kaitlyn            12 LIFE-NJ                40.16      42.30  
 26 Koren, Chloe              12 TWAC-MA                40.86      42.92  
 27 Malik, Aleena             11 Team85-MA            1:05.79      50.31  
 
Event 60  Boys 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BB - Division  
  1 Regovich, Jack            12 LIFE-NJ                30.20      29.55   20  
  2 Miller, Nate              12 TWAC-MA                30.16      30.07   17  
  3 Dentino, Dante            12 Ronin-NJ               30.44      30.35   16  
C - Division  
  1 Furnari, Hudson           12 Ronin-NJ               30.77      28.82   20  
  2 Appelget, Will            12 STRM-MA                31.77      31.40   17  
  3 Cordery, Jack             11 TWAC-MA                32.84      33.05   16  
  4 Francis, Luke             11 Wildwood Crest-MA      32.09      33.06   15  
  5 Scheckner, Jason          12 TWAC-MA                34.62      33.26   14  
  6 Friedman, Ethan           12 Devilrays-MA           35.23      36.02   13  
  7 Vedaraj, Aaron            12 Team85-MA              36.95      38.64   12  
  8 Gaulrapp, Ryan            12 Devilrays-MA           42.03      38.90   11  
  9 Hackett, PJ               11 TWAC-MA                40.12      38.99    9  
 10 Towers, Cole              11 Team85-MA              42.27      41.60    7  
 11 Keller, Brian             11 Devilrays-MA              NT      41.61    6  
 12 Benosky, Jacob            11 Ronin-NJ               41.23      42.41    5  
 
Event 61  Girls 11-12 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
A - Division  
  1 Crouthamel, Kaitlyn       12 Wildwood Crest-MA    2:31.10    2:25.29   20  
       35.61  1:13.38  1:50.41  2:25.29                                    
C - Division  
  1 Sisca, Anna               12 TWAC-MA                   NT    2:52.35   20  
       42.51  1:26.04  2:08.78  2:52.35                                    
  2 Deschenes, Reilly         12 Wildwood Crest-MA         NT    3:19.25   17  
       48.75  1:40.53  2:30.43  3:19.25                                    
  3 Gray-Davila, Tsahayi      12 STRM-MA              3:50.78    3:36.05   16  
       51.13  1:46.28  2:43.13  3:36.05                                    
 -- Case, Olivia              12 STRM-MA                   NT         DQ  
 
Event 61  Girls 15 & Over 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
A - Division  
  1 Stevenson, Liz            15 STRM-MA              2:24.06    2:25.33   20  
       33.17  1:10.09  1:48.82  2:25.33                                    
  2 Kelly, Mairead            15 Ronin-NJ             2:24.53    2:28.35   17  
       34.88  1:12.77  1:51.14  2:28.35                                    
  3 Sprague, Phoebe           15 STRM-MA              2:25.85    2:32.79   16  
       37.29  1:16.35  1:54.92  2:32.79                                    
BB - Division  
  1 Wolfgang, Marielle        17 STRM-MA              2:38.77    2:38.28   20  
       36.81  1:15.98  1:57.63  2:38.28                                    
C - Division  
  1 Gallman, Jay              16 STRM-MA              2:42.65    2:39.79   20  
       38.69  1:19.45  2:00.16  2:39.79                                    
  2 Sprague, Grace            16 STRM-MA              2:44.68    2:48.02   17  
       39.45  1:22.23  2:05.45  2:48.02                                    
 
Event 62  Boys 11-12 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Giuliano, Kyle            11 Ronin-NJ             2:45.03    2:41.48   20  
  2 Danze, Gavin              12 TWAC-MA              2:44.46    2:50.61   17  
 -- Phang, Liam               11 STRM-MA                   NT         DQ  
 
Event 62  Boys 15 & Over 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Henry, Jay                15 USTRM-MA                  NT    2:30.39   20  
       34.51  1:12.76  1:51.90  2:30.39                                    
  2 Cookson, Scott            17 STRM-MA                   NT    3:24.22   17  
       41.81           2:23.85  3:24.22                                    
 
Event 63  Girls 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BB - Division  
  1 Race, Eleanor             12 TWAC-MA                35.83      36.75   20  
C - Division  
  1 Calhoun, Chelsea          11 TWAC-MA                37.16      37.49   20  
  2 Greco, Caroline           12 STRM-MA                37.52      37.98   17  
  3 Berry, Emma               12 TWAC-MA                37.51      39.07   16  
  4 Masters, Abbie            12 STRM-MA                41.45      39.57   15  
  5 Eng, Kaitlyn              11 Team85-MA              40.79      41.22   14  
  6 Child, Neva               12 STRM-MA                40.82      41.30   13  
  7 Deming, Jesse or Sunny    12 TWAC-MA                40.92      41.81   12  
  8 Vogel, Danielle           11 Ronin-NJ               44.77      42.11   11  
  9 Beyer, Danielle           12 Ronin-NJ               43.34      43.45    9  
 10 Amper, Madeleine          12 Ronin-NJ               44.76      43.94    7  
 11 Eun, Kelly                12 Team85-MA              44.46      44.08    6  
 12 Omalley, Briana           12 STRM-MA                48.09      44.53    5  
 13 Ludman, Elizabeth         11 TWAC-MA                44.57      44.97    4  
 14 Kuk, Abigail              11 STRM-MA              1:04.28      48.35    3  
 15 Steurer, Mackenzie        11 TWAC-MA                46.21      48.45    2  
 16 Cookson, Annika           11 STRM-MA                51.74      49.16    1  
 17 Houck, Abigail            12 TWAC-MA                50.70      49.62  
 18 Reagan, Zoe               12 Team85-MA                 NT      51.14  
 19 Beden, Kaitlyn            12 LIFE-NJ                50.35      51.57  
 20 Chung, Keira              12 Team85-MA                 NT      51.92  
 21 Malik, Aleena             11 Team85-MA                 NT    1:03.88  
 -- Koren, Chloe              12 TWAC-MA                53.17         DQ  
 
Event 64  Boys 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BB - Division  
  1 Giuliano, Kyle            11 Ronin-NJ               34.59      35.38   20  
  2 Regovich, Jack            12 LIFE-NJ                35.70      35.81   17  
C - Division  
  1 Furnari, Hudson           12 Ronin-NJ               37.13      34.29   20  
  2 Appelget, Will            12 STRM-MA                37.30      36.65   17  
  3 Scheckner, Jason          12 TWAC-MA                37.73      37.74   16  
  4 Cordery, Jack             11 TWAC-MA                42.81      40.43   15  
  5 Wong, Kona                11 Wildwood Crest-MA      44.63      45.68   14  
  6 Vedaraj, Aaron            12 Team85-MA              47.86      47.12   13  
  7 Towers, Cole              11 Team85-MA              51.04      48.53   12  
  8 Keller, Brian             11 Devilrays-MA              NT      49.77   11  
  9 Friedman, Ethan           12 Devilrays-MA           45.64      51.02    9  
 10 Hackett, PJ               11 TWAC-MA                47.42      52.44    7  
 11 Benosky, Jacob            11 Ronin-NJ               47.84      53.64    6  
 
Event 65  Girls 15 & Over 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
A - Division  
  1 Cullen, Jocelyn           16 Ronin-NJ             1:14.21    1:15.17   20  
       35.68  1:15.17                                                      
BB - Division  
  1 Kelly, Mairead            15 Ronin-NJ             1:19.01    1:20.16   20  
       38.36  1:20.16                                                      
  2 Quay, Erin                17 TWAC-MA              1:21.09    1:22.57   17  
       38.69  1:22.57                                                      
  3 Gallman, Jay              16 STRM-MA              1:22.20    1:23.89   16  
       40.65  1:23.89                                                      
  4 Sigmond-Warner, Margaret  16 Ronin-NJ             1:19.04    1:24.66   15  
       39.63  1:24.66                                                      
C - Division  
  1 Stevenson, Liz            15 STRM-MA              1:23.99    1:23.12   20  
       38.35  1:23.12                                                      
  2 Sprague, Grace            16 STRM-MA              1:23.93    1:24.78   17  
       40.00  1:24.78                                                      
  3 Yadav, Ella               16 Ronin-NJ             1:29.57    1:25.92   16  
       40.61  1:25.92                                                      
  4 Stewart, Isabelle         17 STRM-MA              1:31.24    1:38.19   15  
       47.26  1:38.19                                                      
 
Event 66  Boys 15 & Over 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BB - Division  
  1 Marxen, Jack              16 Ronin-NJ             1:09.23    1:10.76   20  
       33.17  1:10.76                                                      
  2 Morris, Austin            16 STRM-MA              1:10.53    1:12.51   17  
       34.46  1:12.51                                                      
C - Division  
  1 Quay, William             15 TWAC-MA              1:15.88    1:14.89   20  
       35.00  1:14.89                                                      
  2 Fletcher, Kellen          15 STRM-MA              1:16.56    1:16.19   17  
       35.65  1:16.19                                                      
  3 O'Reardon, Edward         17 TWAC-MA              1:18.06    1:21.01   16  
       38.47  1:21.01                                                      
  4 Chanquin, Karlos          15 STRM-MA              1:33.10    1:33.60   15  
       44.77  1:33.60                                                      
  5 Cookson, Scott            17 STRM-MA                   NT    1:47.23   14  
       49.32  1:47.23                                                      
 
Event 67  Girls 11-12 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
A - Division  
  1 Avila, April              12 TWAC-MA              1:14.80    1:16.55   20  
       35.41  1:16.55                                                      
  2 Owens, Mary Kate          12 TWAC-MA              1:18.14    1:18.50   17  
       37.14  1:18.50                                                      
BB - Division  
  1 Dischler, Amelia          12 Ronin-NJ             1:24.00    1:20.94   20  
       39.09  1:20.94                                                      
  2 Cullen, Molly             11 Ronin-NJ             1:26.12    1:30.02   17  
       42.38  1:30.02                                                      
C - Division  
  1 Basile, Jillian           11 Ronin-NJ             1:29.83    1:31.48   20  
       42.70  1:31.48                                                      
  2 Calhoun, Chelsea          11 TWAC-MA              1:39.00    1:33.70   17  
       44.84  1:33.70                                                      
  3 Tomochek, Mia             12 STRM-MA              1:34.33    1:34.02   16  
       44.39  1:34.02                                                      
  4 Vitale, Lilly             12 STRM-MA              1:36.30    1:36.68   15  
       46.31  1:36.68                                                      
  5 Amper, Madeleine          12 Ronin-NJ             1:33.20    1:36.72   14  
       44.82  1:36.72                                                      
  6 Sisca, Anna               12 TWAC-MA              1:35.64    1:39.02   13  
       48.37  1:39.02                                                      
  7 Lagares, Abigail          11 TWAC-MA              1:40.56    1:41.14   12  
       46.31  1:41.14                                                      
  8 Child, Neva               12 STRM-MA              1:38.75    1:41.77   11  
       48.08  1:41.77                                                      
  9 Beyer, Danielle           12 Ronin-NJ             1:40.46    1:46.23    9  
       49.20  1:46.23                                                      
 10 Case, Olivia              12 STRM-MA                   NT    1:55.77    7  
       38.72  1:55.77                                                      
 11 Cookson, Annika           11 STRM-MA                   NT    1:56.53    6  
 12 Deschenes, Reilly         12 Wildwood Crest-MA    1:48.88    2:00.29    5  
       55.51  2:00.29                                                      
 13 Kuk, Abigail              11 STRM-MA              2:00.80    2:01.87    4  
       42.17  2:01.87                                                      
 -- Steurer, Mackenzie        11 TWAC-MA              1:58.93         DQ  
 
Event 68  Boys 11-12 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BB - Division  
  1 Miller, Nate              12 TWAC-MA              1:20.04    1:20.27   20  
       38.07  1:20.27                                                      
  2 Streitz, Hunter           12 TWAC-MA              1:25.13    1:24.05   17  
       40.31  1:24.05                                                      
  3 Danze, Gavin              12 TWAC-MA              1:24.93    1:25.63   16  
       40.47  1:25.63                                                      
  4 Francis, Luke             11 Wildwood Crest-MA    1:24.46    1:30.42   15  
       42.56  1:30.42                                                      
C - Division  
  1 Dentino, Dante            12 Ronin-NJ             1:27.31    1:23.61   20  
       39.04  1:23.61                                                      
  2 Cordery, Jack             11 TWAC-MA              1:33.23    1:33.15   17  
       45.08  1:33.15                                                      
  3 Scheckner, Jason          12 TWAC-MA              1:30.69    1:33.43   16  
       44.39  1:33.43                                                      
  4 Wong, Kona                11 Wildwood Crest-MA    1:39.14    1:35.02   15  
       45.81  1:35.02                                                      
  5 Friedman, Ethan           12 Devilrays-MA         1:40.73    1:40.41   14  
       48.62  1:40.41                                                      
  6 Gaulrapp, Ryan            12 Devilrays-MA         1:42.65    1:47.24   13  
       51.07  1:47.24                                                      
  7 Hackett, PJ               11 TWAC-MA              1:46.68    1:47.93   12  
       51.74  1:47.93                                                      
  8 Towers, Cole              11 Team85-MA            1:56.32    1:55.69   11  
       54.70  1:55.69                                                      
  9 Keller, Brian             11 Devilrays-MA              NT    2:06.47    9  
       59.30  2:06.47                                                      
 
Event 69  Girls 11-12 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Masters, Abbie            12 STRM-MA              3:11.45    3:13.15   20  
       40.10  1:29.86  2:22.01  3:13.15                                    
  2 Greco, Caroline           12 STRM-MA                   NT    3:16.59   17  
       43.23  1:34.57  2:25.62  3:16.59                                    
  3 Vitale, Lilly             12 STRM-MA                   NT    3:46.60   16  
       49.34  1:49.14  2:49.27  3:46.60                                    
 -- Gray-Davila, Tsahayi      12 STRM-MA                   NT         DQ  
 
Event 69  Girls 15 & Over 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BB - Division  
  1 Winton, Ash               17 STRM-MA              2:33.68    2:41.90   20  
       33.02  1:13.52  1:56.95  2:41.90                                    
 
Event 70  Boys 15 & Over 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
C - Division  
  1 Fletcher, Kellen          15 STRM-MA              2:27.52    2:19.73   20  
       30.71  1:06.54  1:42.82  2:19.73                                    
  2 Morris, Austin            16 STRM-MA                   NT    2:54.55   17  
       34.03  1:17.36  2:05.58  2:54.55                                    
 
Event 71  Girls 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
A - Division  
  1 Crouthamel, Kaitlyn       12 Wildwood Crest-MA      30.63      30.28   20  
  2 Avila, April              12 TWAC-MA                31.04      31.55   17  
  3 Owens, Mary Kate          12 TWAC-MA                30.70      31.65   16  
BB - Division  
  1 Dischler, Amelia          12 Ronin-NJ               32.96      33.19   20  
  2 Calhoun, Chelsea          11 TWAC-MA                33.85      34.37   17  
C - Division  
  1 Lagares, Abigail          11 TWAC-MA                38.42      36.51   20  
  2 Tashjian, Morgan          12 Ronin-NJ               35.81      36.68   17  
  3 Nickerson, Allison        11 Ronin-NJ               37.63      36.97   16  
  4 Greco, Caroline           12 STRM-MA                37.51      38.46   15  
  5 Sisca, Anna               12 TWAC-MA                40.85      38.97   14  
  6 Deming, Jesse or Sunny    12 TWAC-MA                39.83      39.18   13  
  7 Case, Olivia              12 STRM-MA                41.88      39.29   12  
  8 Vogel, Danielle           11 Ronin-NJ               40.08      40.46   11  
  9 Tomochek, Mia             12 STRM-MA                41.37      42.40    9  
 10 Cookson, Annika           11 STRM-MA                42.80      43.61    7  
 11 Gray-Davila, Tsahayi      12 STRM-MA                48.85      44.32    6  
 12 Eng, Kaitlyn              11 Team85-MA              45.10      44.62    5  
 13 Eun, Kelly                12 Team85-MA                 NT      45.89    4  
 14 Houck, Abigail            12 TWAC-MA                   NT      46.90    3  
 15 Omalley, Briana           12 STRM-MA                46.93      48.20    2  
 16 Deschenes, Reilly         12 Wildwood Crest-MA      43.83      48.51    1  
 17 Reagan, Zoe               12 Team85-MA                 NT      48.67  
 18 Koren, Chloe              12 TWAC-MA                45.36      51.93  
 19 Kuk, Abigail              11 STRM-MA                49.02      53.59  
 20 Steurer, Mackenzie        11 TWAC-MA                44.77      55.19  
 21 Beden, Kaitlyn            12 LIFE-NJ                54.40      56.28  
 -- Chung, Keira              12 Team85-MA                 NT         DQ  
 
Event 72  Boys 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
A - Division  
  1 Furnari, Hudson           12 Ronin-NJ               13.04      34.36   20  
BB - Division  
  1 Appelget, Will            12 STRM-MA                33.48      34.60   20  
  2 Francis, Luke             11 Wildwood Crest-MA      33.46      35.33   17  
  3 Dentino, Dante            12 Ronin-NJ               34.55      35.58   16  
C - Division  
  1 Cordery, Jack             11 TWAC-MA                39.18      39.83   20  
  2 Scheckner, Jason          12 TWAC-MA                37.45      40.67   17  
  3 Gaulrapp, Ryan            12 Devilrays-MA           45.47      49.67   16  
  4 Wong, Kona                11 Wildwood Crest-MA      44.70      51.94   15  
  5 Vedaraj, Aaron            12 Team85-MA                 NT      53.55   14  
  6 Benosky, Jacob            11 Ronin-NJ               50.03    1:07.79   13  
 
Event 73  Girls 15 & Over 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
A - Division  
  1 Winton, Ash               17 STRM-MA              2:02.30    2:09.89   20  
       29.69  1:02.32  1:36.05  2:09.89                                    
  2 Sprague, Phoebe           15 STRM-MA              2:09.64    2:12.46   17  
       32.00  1:05.75  1:39.84  2:12.46                                    
  3 Kelly, Mairead            15 Ronin-NJ             2:11.07    2:13.59   16  
       31.03  1:05.43  1:39.77  2:13.59                                    
BB - Division  
  1 Yadav, Ella               16 Ronin-NJ             2:12.72    2:09.34   20  
       30.20  1:04.01  1:38.08  2:09.34                                    
  2 Gallman, Jay              16 STRM-MA              2:16.82    2:16.94   17  
       30.09  1:03.47  1:40.04  2:16.94                                    
  3 Sigmond-Warner, Margaret  16 Ronin-NJ             2:13.25    2:17.08   16  
       30.55  1:05.26  1:41.72  2:17.08                                    
  4 Sprague, Grace            16 STRM-MA              2:17.44    2:21.56   15  
       31.97  1:08.40  1:45.59  2:21.56                                    
C - Division  
  1 Stewart, Isabelle         17 STRM-MA              2:27.11    2:33.51   20  
       34.42  1:12.36  1:52.34  2:33.51                                    
 
Event 74  Boys 15 & Over 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
A - Division  
  1 Marxen, Jack              16 Ronin-NJ             1:56.23    1:58.36   20  
       27.15    56.69  1:27.45  1:58.36                                    
BB - Division  
  1 Fletcher, Kellen          15 STRM-MA              2:06.88    2:08.66   20  
       29.64  1:03.19  1:36.44  2:08.66                                    
  2 Morris, Austin            16 STRM-MA              2:03.04    2:11.52   17  
       30.58  1:04.76  1:38.52  2:11.52                                    
C - Division  
  1 Henry, Jay                15 USTRM-MA             2:13.96    2:14.40   20  
       30.20  1:03.93  1:39.18  2:14.40                                    
 
Event 75  Girls 11-12 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
A - Division  
  1 Crouthamel, Kaitlyn       12 Wildwood Crest-MA    2:11.62    2:14.44   20  
       31.71  1:05.64  1:40.40  2:14.44                                    
BB - Division  
  1 Race, Eleanor             12 TWAC-MA              2:20.13    2:25.06   20  
       33.30  1:10.52  1:48.29  2:25.06                                    
C - Division  
  1 Basile, Jillian           11 Ronin-NJ             2:38.06    2:38.85   20  
       35.10  1:15.55  1:57.92  2:38.85                                    
  2 Masters, Abbie            12 STRM-MA              2:38.28    2:42.12   17  
       36.57  1:18.84  2:01.85  2:42.12                                    
  3 Tashjian, Morgan          12 Ronin-NJ             2:52.41    2:46.85   16  
       38.12  1:21.47  2:04.54  2:46.85                                    
  4 Ludman, Elizabeth         11 TWAC-MA              2:47.89    2:47.59   15  
       36.21  1:19.66  2:04.85  2:47.59                                    
  5 Case, Olivia              12 STRM-MA                   NT    2:53.41   14  
       40.34  1:24.40  2:10.74  2:53.41                                    
  6 Nickerson, Allison        11 Ronin-NJ             2:55.79    2:57.86   13  
       42.25  1:28.77  2:15.88  2:57.86                                    
  7 Vitale, Lilly             12 STRM-MA              3:08.84    3:09.17   12  
       42.72  1:33.26  2:23.00  3:09.17                                    
  8 Omalley, Briana           12 STRM-MA                   NT    3:12.38   11  
       43.96  1:33.10  2:24.78  3:12.38                                    
 
Event 76  Boys 11-12 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BB - Division  
  1 Streitz, Hunter           12 TWAC-MA              2:22.90    2:21.72   20  
       32.78  1:09.26  1:46.51  2:21.72                                    
  2 Giuliano, Kyle            11 Ronin-NJ             2:18.76    2:24.35   17  
       33.11  1:10.04  1:48.28  2:24.35                                    
C - Division  
  1 Miller, Nate              12 TWAC-MA              2:31.60    2:31.23   20  
       35.00  1:13.88  1:54.39  2:31.23                                    
  2 Regovich, Jack            12 LIFE-NJ              2:36.38    2:34.26   17  
       32.80  1:11.98  1:52.88  2:34.26                                    
  3 Danze, Gavin              12 TWAC-MA              2:30.88    2:35.54   16  
       35.45  1:14.87  1:56.85  2:35.54                                    
  4 Francis, Luke             11 Wildwood Crest-MA         NT    2:47.96   15  
       37.09  1:20.54  2:05.35  2:47.96                                    
  5 Wong, Kona                11 Wildwood Crest-MA    2:52.71    2:57.00   14  
       42.33  1:28.24  2:14.62  2:57.00                                    
 
Event 77  Girls 11-12 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Masters, Abbie            12 STRM-MA              6:20.85    6:03.56   20  
       41.73  1:29.40  2:13.26  2:58.36  3:49.85  4:42.61  5:23.54  6:03.56
  2 Greco, Caroline           12 STRM-MA              6:08.74    6:04.25   17  
       40.95  1:30.83  2:15.81  3:00.44  3:52.95  4:43.61  5:24.50  6:04.25
  3 Race, Eleanor             12 TWAC-MA                   NT    6:05.40   16  
       38.14  1:25.40  2:11.26  2:57.25  3:49.38  4:42.95  5:25.65  6:05.40
  4 Vitale, Lilly             12 STRM-MA                   NT    6:59.85   15  
       47.59  1:45.17  2:42.13  3:38.60  4:32.40  5:24.86  6:12.33  6:59.85
  5 Child, Neva               12 STRM-MA                   NT    7:13.34   14  
       49.00  1:55.25  2:48.27  3:40.14  4:37.30  5:33.46  6:25.25  7:13.34
 
Event 77  Girls 13-14 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BB - Division  
  1 Neglio, Melissa           14 Ronin-NJ             5:19.27    5:22.18   20  
       34.00  1:15.00  1:54.12  2:33.20  3:22.91  4:13.06  4:48.44  5:22.18
  2 Wong, Leilani             14 Wildwood Crest-MA    5:33.90    5:27.23   17  
       35.69  1:15.41  1:58.14  2:39.43  3:28.17  4:15.38  4:51.68  5:27.23
C - Division  
  1 Michals, Olivia           13 Ronin-NJ             5:45.03    5:25.58   20  
       36.06  1:18.43  1:59.46  2:38.53  3:26.68  4:14.22  4:51.10  5:25.58
  2 Hu, Jessie                14 STRM-MA              7:08.79    6:18.33   17  
       39.88  1:25.02  2:15.54  3:03.66  3:58.06  4:52.35  5:36.60  6:18.33
  3 Dheram, Meghana           13 STRM-MA                   NT    6:20.48   16  
       38.45  1:24.97  2:15.45  3:03.10  3:56.99  4:52.54  5:37.26  6:20.48
 -- Boyle, Emily              13 STRM-MA                   NT         DQ  
 
Event 77  Girls 15 & Over 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
A - Division  
  1 Winton, Ash               17 STRM-MA              5:05.84    5:09.97   20  
       33.02  1:11.66  1:50.80  2:29.84  3:14.93  3:59.68  4:35.48  5:09.97
BB - Division  
  1 Wolfgang, Marielle        17 STRM-MA              5:23.51    5:22.00   20  
       35.69  1:17.57  2:00.04  2:40.49  3:25.65  4:09.91  4:47.33  5:22.00
 
Event 78  Boys 11-12 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
C - Division  
  1 Francis, Luke             11 Wildwood Crest-MA         NT    6:02.24   20  
       39.24  1:25.03  2:13.17  2:59.68  3:51.13  4:42.12  5:24.08  6:02.24
  2 Appelget, Will            12 STRM-MA                   NT    6:19.29   17  
       36.68  1:21.78  2:12.01  3:01.35  3:55.31  4:52.28  5:36.54  6:19.29
 
Event 78  Boys 13-14 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bucchere, Jonathan        14 STRM-MA              5:21.76    5:14.19   20  
       36.30  1:16.97  1:57.08  2:36.48  3:20.93  4:04.05  4:40.35  5:14.19
  2 Katz, Dylan               13 STRM-MA              6:15.90    6:15.36   17  
       41.60  1:32.51  2:19.65  3:06.53  3:58.97  4:52.01  5:34.79  6:15.36
  3 Kloc, Mason               13 STRM-MA                   NT    7:31.27   16  
       37.26  1:31.73  2:30.65  3:27.56  4:34.42  5:41.89  6:34.29  7:31.27
 -- Ducsak, Michael           13 STRM-MA                   NT         DQ  
 
Event 78  Boys 15 & Over 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Morris, Austin            16 STRM-MA                   NT    5:10.54   20  
       32.76  1:13.62  1:52.89  2:31.31  3:16.07  4:00.13  4:36.34  5:10.54
 
Event 83  Girls 9-10 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
A - Division  
  1 Giannotti, Sienna         10 TWAC-MA              1:17.13    1:15.34   20  
       33.93  1:15.34                                                      
  2 Kline, Makayla            10 TWAC-MA              1:21.19    1:22.66   16.5
       37.68  1:22.66                                                      
  2 Cassidy, Madelyn           9 TWAC-MA              1:20.16    1:22.66   16.5
       38.80  1:22.66                                                      
BB - Division  
  1 Fletcher, Maddie          10 STRM-MA              1:33.59    1:27.89   20  
       38.86  1:27.89                                                      
  2 Peretti, Victoria          9 TWAC-MA              1:27.92    1:28.30   17  
       37.77  1:28.30                                                      
C - Division  
  1 Owens, Charlotte          10 TWAC-MA              1:51.56    1:21.14   20  
       36.98  1:21.14                                                      
  2 Todd, Brooke              10 Ronin-NJ             1:37.98    1:32.45   17  
       42.69  1:32.45                                                      
  3 Whitaker, Keira            9 Ronin-NJ             1:37.57    1:33.27   16  
       44.10  1:33.27                                                      
  4 Kenderdine, Skylar         9 TWAC-MA                   NT    1:38.19   15  
       46.11  1:38.19                                                      
  5 Brady, Leah                9 TWAC-MA              2:00.40    1:40.55   14  
       41.61  1:40.55                                                      
  6 Thoens, Kelly             10 STRM-MA              2:13.93    1:51.56   13  
       48.66  1:51.56                                                      
  7 Sheldon, Samantha          9 Devilrays-MA         1:57.03    1:55.74   12  
       54.74  1:55.74                                                      
  8 Moaga, Phylisa            10 STRM-MA              2:07.86    2:01.74   11  
       58.92  2:01.74                                                      
 -- Sayar, Ruby               10 Ronin-NJ             1:41.18         DQ  
 -- McCauley, Catie            9 TWAC-MA              2:14.11         DQ  
 -- Schmid, Maddie            10 STRM-MA                   NT         DQ  
 -- Sims, Lily                10 LIFE-NJ              1:40.33         DQ  
 
Event 84  Boys 9-10 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BB - Division  
  1 Masters, Owen             10 STRM-MA              1:24.19    1:23.19   20  
       38.43  1:23.19                                                      
  2 Cruz, Michael             10 TWAC-MA              1:27.61    1:23.68   17  
       39.39  1:23.68                                                      
  3 Kobryn, Ayden             10 LMOR-MA              1:29.63    1:26.31   16  
       39.36  1:26.31                                                      
  4 Scheckner, Connor         10 TWAC-MA              1:29.38    1:29.54   15  
       39.44  1:29.54                                                      
C - Division  
  1 Stern, Matt               10 TWAC-MA              1:36.55    1:25.77   20  
       39.45  1:25.77                                                      
  2 Danze, Garett             10 TWAC-MA              1:32.96    1:31.10   17  
       42.18  1:31.10                                                      
  3 Suren, Anirudh            10 Team85-MA                 NT    1:41.89   16  
       47.83  1:41.89                                                      
  4 Kukon, John Luca          10 Devilrays-MA              NT    2:03.74   15  
       50.95  2:03.74                                                      
  5 Kennedy, Dane              9 Wildwood Crest-MA    2:05.53    2:04.92   14  
     1:00.16  2:04.92                                                      
 
Event 85  Girls 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
A - Division  
  1 Wright, Lindsey           14 TWAC-MA                27.04      27.44   20  
  2 Neglio, Melissa           14 Ronin-NJ               27.19      27.90   17  
  3 Marsh, Amanda             14 TWAC-MA                27.82      28.35   16  
BB - Division  
  1 Lee, Melinda              13 STRM-MA                28.38      27.54   20  
  2 Eagle, Lauren             13 TWAC-MA                28.78      28.78   17  
  3 Bray, Abigail             14 Ronin-NJ               29.11      28.95   15.5
  3 Coplan, Annabel           14 LIFE-NJ                28.91      28.95   15.5
  5 Shotter, Elizabeth        13 Ronin-NJ               28.20      29.33   14  
C - Division  
  1 Greco, Julia              14 STRM-MA                30.98      30.12   20  
  2 McLean, Nora              14 Ronin-NJ               30.70      30.64   17  
  3 Wong, Leilani             14 Wildwood Crest-MA      34.39      30.84   16  
  4 Dheram, Meghana           13 STRM-MA                32.87      32.33   15  
  5 Wilson, Jessica           14 Team85-MA              33.32      32.48   14  
  6 Cassidy, Grace            13 TWAC-MA                32.49      33.25   13  
  7 Scheidell, Delaney        13 LIFE-NJ                32.33      33.92   12  
  8 Boyle, Emily              13 STRM-MA                34.59      33.93   11  
  9 Rauscher, Alyssa          13 STRM-MA                38.24      36.99    9  
 10 Miller, Kennedy           13 Ronin-NJ               37.10      37.09    7  
 11 Watson, Aryn              13 STRM-MA                39.99      38.44    6  
 
Event 86  Boys 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
A - Division  
  1 Jess, Nolan               13 TWAC-MA                24.11      24.00   20  
BB - Division  
  1 Yeo, Spiro                13 TWAC-MA                26.68      26.67   20  
  2 Bucchere, Jonathan        14 STRM-MA                26.59      26.71   17  
  3 Rauscher, Jacob           14 STRM-MA                27.81      27.75   16  
  4 Terrany, Joshua           14 Ronin-NJ               27.72      28.48   15  
C - Division  
  1 Eun, Kyle                 14 Team85-MA              28.75      27.79   20  
  2 Gill, Ethan               13 LIFE-NJ                29.20      28.82   17  
  3 Carter, Caleb             13 TWAC-MA                28.81      29.00   16  
  4 Kloc, Mason               13 STRM-MA                32.61      29.91   15  
  5 Pilla, Shreyas            14 Team85-MA              29.60      30.13   14  
  6 Tashjian, Harrison        13 Ronin-NJ               31.28      30.91   13  
  7 Katz, Dylan               13 STRM-MA                31.03      31.31   12  
  8 Ducsak, Michael           13 STRM-MA                35.52      32.95   11  
  9 Treshock, James           13 Ronin-NJ               32.25      33.03    9  
 
Event 87  Girls 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
A - Division  
  1 Giannotti, Sienna         10 TWAC-MA                30.05      29.72   20  
  2 Cassidy, Madelyn           9 TWAC-MA                31.08      31.97   17  
  3 Kline, Makayla            10 TWAC-MA                32.18      33.26   16  
BB - Division  
  1 Vassor, Alexa             10 Ronin-NJ               32.42      32.45   20  
  2 Kiss, Imani               10 Ronin-NJ               34.36      32.55   17  
  3 Owens, Charlotte          10 TWAC-MA                34.19      33.56   16  
  4 Haynes, Emma               9 Ronin-NJ               35.50      33.94   15  
  5 Peretti, Victoria          9 TWAC-MA                32.59      34.10   14  
  6 Duckworth, Sophia         10 TWAC-MA                35.56      34.17   13  
  7 Fletcher, Maddie          10 STRM-MA                35.37      35.65   12  
C - Division  
  1 Fortenberry, Cassandra    10 TWAC-MA                39.15      35.23   20  
  2 Lamberti, Anna            10 Ronin-NJ               37.56      35.72   17  
  3 Whitaker, Keira            9 Ronin-NJ               36.23      36.16   16  
  4 Brady, Leah                9 TWAC-MA                36.32      36.80   15  
  5 Todd, Brooke              10 Ronin-NJ               37.65      37.31   14  
  6 Basile, Abigail            9 Ronin-NJ               37.78      37.32   13  
  7 Tudge, Olivia              9 LIFE-NJ                43.69      38.15   12  
  8 Lawlor, Kaitlin           10 STRM-MA                   NT      38.23   11  
  9 Severe, Kate               9 STRM-MA                41.68      38.25    9  
 10 Kenderdine, Skylar         9 TWAC-MA                39.17      38.70    7  
 11 Seminole, Angela          10 LIFE-NJ                41.93      39.06    6  
 12 Schmid, Maddie            10 STRM-MA                39.51      39.38    5  
 13 Amadie, Jenna              9 LIFE-NJ                45.33      40.14    4  
 14 Sayar, Ruby               10 Ronin-NJ               40.60      42.28    3  
 15 Sims, Lily                10 LIFE-NJ                36.33      43.91    2  
 16 Thoens, Kelly             10 STRM-MA                47.70      44.57    1  
 17 Sheldon, Samantha          9 Devilrays-MA           49.33      45.95  
 18 Shih, Francesca            9 LIFE-NJ                53.74      46.82  
 19 Cesare, Jordana           10 TWAC-MA                   NT      48.95  
 20 Roldan, Sarah              9 Ronin-NJ               49.42      49.04  
 21 Moaga, Phylisa            10 STRM-MA                51.58      49.71  
 
Event 88  Boys 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
A - Division  
  1 Streitz, Luc              10 TWAC-MA                31.84      31.78   20  
BB - Division  
  1 Stern, Matt               10 TWAC-MA                32.26      32.77   20  
  2 Masters, Owen             10 STRM-MA                32.73      33.10   17  
  3 Kobryn, Ayden             10 LMOR-MA                33.69      33.21   16  
  4 Cruz, Michael             10 TWAC-MA                31.97      33.37   15  
  5 Suren, Anirudh            10 Team85-MA              35.02      35.16   14  
C - Division  
  1 Arce, Alan                10 Team85-MA              40.13      35.32   20  
  2 Dito, Gennaro              9 STRM-MA                39.61      36.31   17  
  3 Scheckner, Connor         10 TWAC-MA                36.48      36.47   16  
  4 Danze, Garett             10 TWAC-MA                37.28      36.62   15  
  5 Bernier, Joseph            9 Ronin-NJ               43.31      41.72   14  
  6 Kukon, John Luca          10 Devilrays-MA           46.95      44.17   13  
  7 Kennedy, Dane              9 Wildwood Crest-MA      41.90      46.30   12  
  8 Mileski, Jake              9 STRM-MA              1:02.13      56.17   11  
  9 Leonard, Freddie           9 Devilrays-MA              NT    1:19.45    9  
 
Event 89  Girls 13-14 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
A - Division  
  1 Lee, Melinda              13 STRM-MA              2:23.79    2:21.65   20  
       34.00  1:09.78  1:45.99  2:21.65                                    
BB - Division  
  1 Michals, Olivia           13 Ronin-NJ             2:28.64    2:29.52   20  
       35.53  1:13.12  1:51.61  2:29.52                                    
  2 Neglio, Melissa           14 Ronin-NJ             2:24.81    2:30.44   17  
       35.12  1:12.59  1:51.44  2:30.44                                    
C - Division  
  1 Wong, Leilani             14 Wildwood Crest-MA    2:39.97    2:34.07   20  
       36.38  1:14.63  1:54.13  2:34.07                                    
  2 McLean, Nora              14 Ronin-NJ             2:41.00    2:40.76   17  
       37.12  1:17.16  1:59.23  2:40.76                                    
  3 Eagle, Lauren             13 TWAC-MA              2:43.36    2:45.39   16  
       36.98  1:19.59  2:05.31  2:45.39                                    
  4 Bray, Abigail             14 Ronin-NJ             2:41.43    2:48.41   15  
       37.75  1:19.74  2:03.78  2:48.41                                    
  5 Cassidy, Grace            13 TWAC-MA              2:53.26    2:50.84   14  
       39.64  1:23.22  2:08.05  2:50.84                                    
  6 Greco, Julia              14 STRM-MA              2:57.12    2:58.71   13  
       40.94  1:26.73  2:13.62  2:58.71                                    
 -- Boyle, Emily              13 STRM-MA              3:34.48         DQ  
 
Event 90  Boys 13-14 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
A - Division  
  1 Jess, Nolan               13 TWAC-MA              2:12.80    2:10.11   20  
       28.59    59.25  1:35.59  2:10.11                                    
C - Division  
  1 Cullen, Mitchell          13 Ronin-NJ             2:36.24    2:30.91   20  
       35.27  1:14.05  1:53.43  2:30.91                                    
  2 Carter, Caleb             13 TWAC-MA              2:40.74    2:37.30   17  
       38.14  1:18.70  1:59.12  2:37.30                                    
  3 Ducsak, Michael           13 STRM-MA                   NT    3:10.00   16  
       43.80  1:33.05  3:10.00                                             
  4 Kloc, Mason               13 STRM-MA                   NT    3:12.53   15  
       42.67  1:30.92  2:22.87  3:12.53                                    
 
Event 91  Girls 9-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
A - Division  
  1 Giannotti, Sienna         10 TWAC-MA                35.86      35.26   20  
  2 Vassor, Alexa             10 Ronin-NJ               37.11      37.21   17  
  3 Kline, Makayla            10 TWAC-MA                37.06      37.59   16  
  4 Cassidy, Madelyn           9 TWAC-MA                37.00      38.17   15  
BB - Division  
  1 Owens, Charlotte          10 TWAC-MA                38.60      39.08   20  
  2 Peretti, Victoria          9 TWAC-MA                38.65      39.77   17  
  3 Haynes, Emma               9 Ronin-NJ               39.97      40.60   16  
  4 Fletcher, Maddie          10 STRM-MA                42.85      40.86   15  
  5 Fortenberry, Cassandra    10 TWAC-MA                40.68      41.13   14  
  6 Todd, Brooke              10 Ronin-NJ               41.69      41.97   13  
  7 Basile, Abigail            9 Ronin-NJ               43.43      44.02   12  
  8 Sims, Lily                10 LIFE-NJ                40.33      50.85   11  
C - Division  
  1 Severe, Kate               9 STRM-MA                49.88      43.52   20  
  2 Lamberti, Anna            10 Ronin-NJ               45.60      43.71   17  
  3 Brady, Leah                9 TWAC-MA                46.36      44.20   16  
  4 Duckworth, Sophia         10 TWAC-MA                48.00      44.86   15  
  5 Whitaker, Keira            9 Ronin-NJ               45.00      45.02   14  
  6 Lawlor, Kaitlin           10 STRM-MA                49.09      46.35   13  
  7 Amadie, Jenna              9 LIFE-NJ                56.30      46.67   12  
  8 Sayar, Ruby               10 Ronin-NJ               49.33      49.39   11  
  9 Schmid, Maddie            10 STRM-MA                46.75      50.17    9  
 10 Seminole, Angela          10 LIFE-NJ                49.44      50.50    7  
 11 Tudge, Olivia              9 LIFE-NJ                55.69      51.45    6  
 12 Thoens, Kelly             10 STRM-MA                55.41      52.86    5  
 13 Moaga, Phylisa            10 STRM-MA                57.70      55.20    4  
 14 McCauley, Catie            9 TWAC-MA                   NT      56.60    3  
 15 Cesare, Jordana           10 TWAC-MA                   NT    1:04.06    2  
 16 Roldan, Sarah              9 Ronin-NJ               58.60    1:04.42    1  
 -- Shih, Francesca            9 LIFE-NJ                45.33         DQ  
 
Event 92  Boys 9-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
A - Division  
  1 Streitz, Luc              10 TWAC-MA                34.50      32.84   20  
BB - Division  
  1 Scheckner, Connor         10 TWAC-MA                39.31      38.98   20  
  2 Masters, Owen             10 STRM-MA                40.11      39.55   17  
  3 Cruz, Michael             10 TWAC-MA                41.97      40.51   16  
C - Division  
  1 Arce, Alan                10 Team85-MA              44.83      42.33   20  
  2 Dito, Gennaro              9 STRM-MA                46.02      43.81   17  
  3 Stern, Matt               10 TWAC-MA                44.50      43.91   16  
  4 Kukon, John Luca          10 Devilrays-MA           52.72      50.32   15  
  5 Bernier, Joseph            9 Ronin-NJ               58.37      56.28   14  
  6 Kennedy, Dane              9 Wildwood Crest-MA      53.28    1:01.78   13  
  7 Mileski, Jake              9 STRM-MA              1:10.08    1:04.61   12  
  8 Leonard, Freddie           9 Devilrays-MA              NT    1:11.30   11  
 
Event 93  Girls 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BB - Division  
  1 Greco, Julia              14 STRM-MA              1:21.17    1:21.45   20  
       38.10  1:21.45                                                      
  2 Coplan, Annabel           14 LIFE-NJ              1:21.78    1:23.21   17  
       38.81  1:23.21                                                      
C - Division  
  1 Shotter, Elizabeth        13 Ronin-NJ             1:25.03    1:20.19   20  
       38.18  1:20.19                                                      
  2 Wright, Lindsey           14 TWAC-MA              1:23.73    1:20.93   17  
       37.77  1:20.93                                                      
  3 Lee, Melinda              13 STRM-MA              1:23.26    1:25.61   16  
       40.77  1:25.61                                                      
  4 Cassidy, Grace            13 TWAC-MA              1:29.22    1:30.18   15  
       44.47  1:30.18                                                      
  5 Boyle, Emily              13 STRM-MA              1:32.76    1:30.79   14  
       43.14  1:30.79                                                      
  6 Rauscher, Alyssa          13 STRM-MA              1:33.36    1:31.43   13  
       43.61  1:31.43                                                      
  7 Dheram, Meghana           13 STRM-MA              1:36.42    1:36.62   12  
       45.71  1:36.62                                                      
  8 Wilson, Jessica           14 Team85-MA            1:41.30    1:40.16   11  
       47.44  1:40.16                                                      
  9 Miller, Kennedy           13 Ronin-NJ             1:47.40    1:41.75    9  
       48.00  1:41.75                                                      
 -- Watson, Aryn              13 STRM-MA              2:13.00         DQ  
 
Event 94  Boys 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BB - Division  
  1 Rauscher, Jacob           14 STRM-MA              1:16.57    1:13.03   20  
       34.66  1:13.03                                                      
C - Division  
  1 Bucchere, Jonathan        14 STRM-MA              1:17.64    1:19.59   20  
       37.54  1:19.59                                                      
  2 Gill, Ethan               13 LIFE-NJ              1:27.10    1:22.24   17  
       38.56  1:22.24                                                      
  3 Cullen, Mitchell          13 Ronin-NJ             1:24.26    1:23.24   16  
       40.34  1:23.24                                                      
  4 Terrany, Joshua           14 Ronin-NJ             1:25.16    1:27.17   15  
       41.98  1:27.17                                                      
  5 Katz, Dylan               13 STRM-MA              1:28.39    1:29.85   14  
       41.72  1:29.85                                                      
  6 Pilla, Shreyas            14 Team85-MA            1:35.78    1:31.55   13  
       42.61  1:31.55                                                      
  7 Eun, Kyle                 14 Team85-MA            1:33.67    1:32.01   12  
       43.27  1:32.01                                                      
  8 Tashjian, Harrison        13 Ronin-NJ             1:33.79    1:33.93   11  
       43.57  1:33.93                                                      
  9 Treshock, James           13 Ronin-NJ             1:43.87    1:36.95    9  
       46.22  1:36.95                                                      
 10 Ducsak, Michael           13 STRM-MA              1:56.14    1:41.60    7  
       48.38  1:41.60                                                      
 11 Kloc, Mason               13 STRM-MA              1:45.93    1:45.67    6  
       49.13  1:45.67                                                      
 
Event 95  Girls 9-10 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
A - Division  
  1 Giannotti, Sienna         10 TWAC-MA              1:27.68    1:29.12   20  
       42.30  1:29.12                                                      
  2 Bhagat, Insia             10 TWAC-MA              1:32.08    1:31.22   17  
       43.28  1:31.22                                                      
  3 Kline, Makayla            10 TWAC-MA              1:33.21    1:37.76   16  
       45.42  1:37.76                                                      
BB - Division  
  1 Kiss, Imani               10 Ronin-NJ             1:45.22    1:36.29   20  
       45.35  1:36.29                                                      
  2 Duckworth, Sophia         10 TWAC-MA              1:38.98    1:37.29   17  
       47.05  1:37.29                                                      
  3 Fortenberry, Cassandra    10 TWAC-MA              1:40.77    1:41.30   16  
       48.75  1:41.30                                                      
C - Division  
  1 Seminole, Angela          10 LIFE-NJ              1:52.11    1:54.41   20  
       53.35  1:54.41                                                      
  2 Lawlor, Kaitlin           10 STRM-MA                   NT    1:57.09   17  
       54.30  1:57.09                                                      
  3 Amadie, Jenna              9 LIFE-NJ              2:05.33    2:02.87   16  
       56.97  2:02.87                                                      
  4 Sheldon, Samantha          9 Devilrays-MA              NT    2:20.75   15  
     1:06.75  2:20.75                                                      
  5 Thoens, Kelly             10 STRM-MA                   NT    2:26.38   14  
     1:07.49  2:26.38                                                      
 -- Schmid, Maddie            10 STRM-MA              2:04.12         DQ  
 
Event 96  Boys 9-10 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BB - Division  
  1 Masters, Owen             10 STRM-MA              1:42.43    1:39.58   20  
       48.46  1:39.58                                                      
C - Division  
  1 Stern, Matt               10 TWAC-MA                   NT    1:42.90   20  
       48.58  1:42.90                                                      
  2 Dito, Gennaro              9 STRM-MA              1:49.47    1:48.40   17  
       53.05  1:48.40                                                      
 
Event 97  Girls 13-14 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BB - Division  
  1 Wong, Leilani             14 Wildwood Crest-MA    2:39.95    2:37.67   20  
       36.16  1:14.53  1:55.35  2:37.67                                    
C - Division  
  1 Greco, Julia              14 STRM-MA                   NT    3:18.34   20  
       41.46  1:32.17  2:25.79  3:18.34                                    
  2 Rauscher, Alyssa          13 STRM-MA                   NT    3:30.82   17  
       46.21  1:39.51  2:34.29  3:30.82                                    
 
Event 98  Boys 13-14 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BB - Division  
  1 Yeo, Spiro                13 TWAC-MA              2:26.87    2:27.81   20  
       31.83  1:09.65  1:48.95  2:27.81                                    
C - Division  
  1 Katz, Dylan               13 STRM-MA                   NT    3:31.80   20  
       43.98  1:37.77  2:36.56  3:31.80                                    
  2 Ducsak, Michael           13 STRM-MA              2:37.97    3:39.21   17  
       43.98  1:41.22  2:41.10  3:39.21                                    
 
Event 99  Girls 9-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
A - Division  
  1 Giannotti, Sienna         10 TWAC-MA                33.78      33.35   20  
  2 Cassidy, Madelyn           9 TWAC-MA                35.30      37.17   17  
  3 Sims, Lily                10 LIFE-NJ                35.33    1:00.80   16  
BB - Division  
  1 Fletcher, Maddie          10 STRM-MA                39.25      37.89   20  
  2 Bhagat, Insia             10 TWAC-MA                37.35      38.82   17  
  3 Basile, Abigail            9 Ronin-NJ               41.06      42.64   16  
C - Division  
  1 Kenderdine, Skylar         9 TWAC-MA                43.49      42.28   20  
  2 Brady, Leah                9 TWAC-MA                   NT      42.49   17  
  3 Kiss, Imani               10 Ronin-NJ               43.43      42.93   16  
  4 Fortenberry, Cassandra    10 TWAC-MA                46.63      44.35   15  
  5 Severe, Kate               9 STRM-MA                53.21      48.37   14  
  6 Whitaker, Keira            9 Ronin-NJ               52.83      51.10   13  
  7 Thoens, Kelly             10 STRM-MA              1:02.44      56.48   12  
  8 Sheldon, Samantha          9 Devilrays-MA           56.25      57.96   11  
  9 Moaga, Phylisa            10 STRM-MA                   NT    1:01.06    9  
 10 Shih, Francesca            9 LIFE-NJ              1:09.87    1:03.09    7  
 11 Roldan, Sarah              9 Ronin-NJ             1:27.39    1:22.85    6  
 12 McCauley, Catie            9 TWAC-MA                   NT    1:36.01    5  
 
Event 100  Boys 9-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BB - Division  
  1 Streitz, Luc              10 TWAC-MA                37.34      35.77   20  
  2 Kobryn, Ayden             10 LMOR-MA                37.93      38.66   17  
  3 Danze, Garett             10 TWAC-MA                41.21      41.10   16  
C - Division  
  1 Scheckner, Connor         10 TWAC-MA                43.15      41.51   20  
  2 Stern, Matt               10 TWAC-MA                42.38      45.43   17  
  3 Dito, Gennaro              9 STRM-MA                53.66      48.06   16  
  4 Arce, Alan                10 Team85-MA                 NT      49.19   15  
  5 Suren, Anirudh            10 Team85-MA              50.16      52.06   14  
  6 Mileski, Jake              9 STRM-MA                   NT    1:00.87   13  
  7 Kennedy, Dane              9 Wildwood Crest-MA    1:08.00    1:23.38   12  
 
Event 101  Girls 13-14 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
A - Division  
  1 Neglio, Melissa           14 Ronin-NJ             2:08.53    2:09.78   20  
       30.09  1:03.33  1:37.00  2:09.78                                    
  2 Wright, Lindsey           14 TWAC-MA              2:08.96    2:14.07   17  
       30.43  1:04.68  1:39.81  2:14.07                                    
BB - Division  
  1 Michals, Olivia           13 Ronin-NJ             2:14.10    2:12.80   20  
       31.15  1:04.91  1:39.30  2:12.80                                    
  2 Lee, Melinda              13 STRM-MA              2:17.92    2:17.62   17  
       32.31  1:07.66  1:43.11  2:17.62                                    
  3 Shotter, Elizabeth        13 Ronin-NJ             2:13.76    2:19.92   16  
       32.32  1:07.58  1:43.90  2:19.92                                    
C - Division  
  1 Wong, Leilani             14 Wildwood Crest-MA    2:23.76    2:20.21   20  
       32.63  1:07.79  1:44.01  2:20.21                                    
  2 McLean, Nora              14 Ronin-NJ             2:25.73    2:28.36   17  
       34.15  1:12.49  1:51.30  2:28.36                                    
  3 Bray, Abigail             14 Ronin-NJ             2:25.85    2:31.21   16  
       33.21  1:11.39  1:51.00  2:31.21                                    
  4 Cassidy, Grace            13 TWAC-MA              2:40.71    2:41.11   15  
       36.58  1:18.21  1:59.75  2:41.11                                    
  5 Dheram, Meghana           13 STRM-MA              2:36.99    2:41.51   14  
       36.58  1:18.62  2:01.18  2:41.51                                    
  6 Wilson, Jessica           14 Team85-MA                 NT    2:49.74   13  
       35.83  1:19.47  2:05.06  2:49.74                                    
  7 Greco, Julia              14 STRM-MA              2:41.78    2:52.59   12  
       36.34  1:19.32  2:06.38  2:52.59                                    
  8 Boyle, Emily              13 STRM-MA              2:55.59    2:57.07   11  
       38.21  1:23.10  2:11.00  2:57.07                                    
  9 Miller, Kennedy           13 Ronin-NJ             3:18.97    3:14.59    9  
       42.20  1:31.87  2:24.69  3:14.59                                    
 10 Watson, Aryn              13 STRM-MA                   NT    3:18.03    7  
       42.16  1:33.21  2:26.43  3:18.03                                    
 
Event 102  Boys 13-14 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
A - Division  
  1 Jess, Nolan               13 TWAC-MA              1:57.85    1:56.33   20  
       26.44    55.73  1:26.16  1:56.33                                    
BB - Division  
  1 Bucchere, Jonathan        14 STRM-MA              2:09.28    2:11.56   20  
       30.34  1:04.04  1:38.58  2:11.56                                    
C - Division  
  1 Cullen, Mitchell          13 Ronin-NJ             2:16.11    2:11.25   20  
       29.62  1:03.55  1:38.23  2:11.25                                    
  2 Carter, Caleb             13 TWAC-MA              2:22.03    2:21.38   17  
       32.66  1:09.19  1:46.16  2:21.38                                    
  3 Terrany, Joshua           14 Ronin-NJ             2:21.86    2:22.58   16  
       31.23  1:08.36  1:46.04  2:22.58                                    
  4 Gill, Ethan               13 LIFE-NJ              2:22.13    2:24.78   15  
       34.43  1:12.63  1:49.96  2:24.78                                    
  5 Eun, Kyle                 14 Team85-MA                 NT    2:30.18   14  
       34.90  1:13.29  1:53.41  2:30.18                                    
  6 Treshock, James           13 Ronin-NJ             2:40.27    2:31.48   13  
       35.04  1:14.49  1:53.69  2:31.48                                    
  7 Tashjian, Harrison        13 Ronin-NJ             2:43.02    2:34.74   12  
       34.36  1:14.34  1:55.59  2:34.74                                    
  8 Pilla, Shreyas            14 Team85-MA                 NT    2:46.19   11  
     1:15.30  2:46.19                                                      
  9 Kloc, Mason               13 STRM-MA                   NT    2:55.84    9  
       35.03  1:16.78  2:06.32  2:55.84                                    
 
Event 103  Girls 9-10 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
A - Division  
  1 Kline, Makayla            10 TWAC-MA              2:34.95    2:29.68   20  
       33.58  1:11.19  1:50.95  2:29.68                                    
  2 Cassidy, Madelyn           9 TWAC-MA              2:31.47    2:37.89   17  
       35.39  1:16.11  1:58.42  2:37.89                                    
BB - Division  
  1 Haynes, Emma               9 Ronin-NJ             2:52.33    2:50.56   20  
       39.12  1:24.12  2:09.24  2:50.56                                    
  2 Vassor, Alexa             10 Ronin-NJ             2:42.50    2:51.88   17  
       39.03  1:24.05  2:08.73  2:51.88                                    
C - Division  
  1 Fletcher, Maddie          10 STRM-MA              3:03.74    3:01.06   20  
       39.88  1:28.36  2:17.44  3:01.06                                    
  2 Lamberti, Anna            10 Ronin-NJ             3:01.03    3:06.34   17  
       41.11  1:30.02  2:19.63  3:06.34                                    
  3 Severe, Kate               9 STRM-MA              3:37.84    3:20.21   16  
       42.19  1:35.53  2:30.57  3:20.21                                    
  4 Lawlor, Kaitlin           10 STRM-MA                   NT    3:20.92   15  
       45.79  1:41.32  2:35.11  3:20.92                                    
 
Event 104  Boys 9-10 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BB - Division  
  1 Masters, Owen             10 STRM-MA              2:43.09    2:42.07   20  
       37.47  1:18.97  2:01.87  2:42.07                                    
C - Division  
  1 Danze, Garett             10 TWAC-MA              2:52.94    2:53.59   20  
       40.43  1:25.53  2:12.25  2:53.59                                    
  2 Dito, Gennaro              9 STRM-MA              3:15.03    3:02.88   17  
       40.43  1:27.72  2:15.51  3:02.88                                    
  3 Suren, Anirudh            10 Team85-MA                 NT    3:06.16   16  
       16.32    38.47  1:23.46  3:06.16                                    
  4 Kennedy, Dane              9 Wildwood Crest-MA         NT    3:44.28   15  
       46.23  1:44.34  2:44.45  3:44.28