Licensed to Middle Atlantic Swimming-Sr SC Champ - Organization License
                                    HY-TEK's MEET MANAGER 6.0 2/6/2018 01:01 PM
                  2018 MA TWAC Pirates's Treasure - 2/3/2018                   
                          2018 Pirate's Treasure 2018                          
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 8 & Under 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Crouthamel, Lauren C       8 Wildwood Crest-MA    2:55.72    2:47.28   20  
       38.93           1:23.50  2:07.19  2:47.28                           
  2 Petrillo, Jenna A          8 TWAC-MA                         3:07.45   17  
       40.66           1:29.18  2:19.86  3:07.45                           
  3 McCauley, Catie J          8 TWAC-MA                         4:45.53   16  
 
Event 2  Boys 8 & Under 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Richardson, Aahmad         7 UN-MA                3:00.57    2:51.27   20  
       37.39  1:22.02  2:08.74  2:51.27                                    
  2 Sahl, Myatt J              8 BGH-NJ               3:06.26    2:57.47   17  
       38.36  1:23.47  2:11.87  2:57.47                                    
  3 Silipino, Peter F          8 STRM-MA                   NT    4:25.19   16  
       56.59  2:03.41  3:15.70  4:25.19                                    
 
Event 3  Girls 7-8 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jacob, Emily C             7 WAVE-MA                17.93      17.88   20  
  2 Ford, Julia D              8 WAVE-MA                   NT      17.94   17  
  3 Kelsey, Madison R          8 WAVE-MA                17.71      19.08   16  
  4 Jacobson, Raegan P         7 WAVE-MA                35.29      19.47   15  
  5 Leible, Charlotte R        7 TAC-NJ                 19.00      19.76   14  
  6 Carroll, Teagan R          8 STRM-MA                21.89      20.60   13  
  7 Maiese, Kirstin M          8 TWAC-MA                           21.15   12  
  8 Whalen, Charlotte M        7 WAVE-MA                26.45      21.73   11  
  9 Cordery, Cassidy G         7 TWAC-MA                           30.37    9  
 
Event 4  Boys 7-8 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Massone, Santiago B        8 TAC-NJ                 16.97      16.09   20  
  2 Jacob, Shane R             7 WAVE-MA                17.89      16.75   17  
  3 Sobanski, Max M            8 TAC-NJ                 17.46      16.96   16  
  4 DeSantis, Jack D           7 WAVE-MA                17.85      17.38   15  
  5 McCarroll, Liam K          8 TWAC-MA                           18.12   14  
  6 Veli, Aleksandr V          8 UN-MA                  18.80      19.33   13  
  7 Duffield, Bobby P          8 TWAC-MA                           19.41   12  
  8 Andryca, Derek P           7 WAVE-MA                19.85      20.94   11  
  9 Rielly, Thomas J           7 WAVE-MA                24.86      24.17    9  
 10 Martella, Chase J          7 TWAC-MA                           24.35    7  
 11 Ludman, Jonathan D         7 TWAC-MA                           29.66    6  
 
Event 5  Girls 6 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kelsey, Peyton M           6 WAVE-MA                21.83      21.87   20  
  2 Loewenberg, Gracyn E       6 TAC-NJ                 31.25      24.95   17  
  3 Yon, Janice H              5 BGH-NJ                 35.34      29.35   16  
  4 Misner, Savannah R         6 TWAC-MA                           31.50   15  
  5 Duckworth, Aliya G         6 TWAC-MA                           37.67   14  
  6 Sahl, Jenny R              6 BGH-NJ                 47.55      43.25   13  
 
Event 6  Boys 6 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Celik, Eren A              5 LMOR-MA                21.53      20.18   20  
  2 Gill, Raunak S             6 UN-MA                  21.65      22.38   17  
  3 Peden, Kyle J              6 TWAC-MA                           26.86   16  
  4 Duffield, Andrew J         6 TWAC-MA                           29.16   15  
  5 Schell, Erick G            5 TWAC-MA                           29.49   14  
  6 McCarroll, Declan D        5 TWAC-MA                           35.72   13  
 
Event 7  Girls 6 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kelsey, Peyton M           6 WAVE-MA                47.85      45.56   20  
  2 Maggie, Kelly G            6 BGH-NJ                    NT      47.39   17  
 
Event 8  Boys 6 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Filimonov, Feliks          6 UN-MA                  38.57      37.39   20  
  2 Celik, Eren A              5 LMOR-MA                44.94      45.58   17  
  3 Gill, Raunak S             6 UN-MA                  53.66      51.39   16  
  4 Duckworth, Easton B        6 TWAC-MA                         1:01.46   15  
 
Event 9  Girls 7-8 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jacob, Emily C             7 WAVE-MA                38.75      38.41   20  
  2 Stankoski, Norah R         8 TWAC-MA                           41.37   17  
  3 Lutz, Emily A              8 TAC-NJ                 59.01      41.51   16  
  4 Ford, Julia D              8 WAVE-MA                   NT      44.79   15  
  5 Kelsey, Madison R          8 WAVE-MA                43.80      45.62   14  
  6 Brown, Gianna C            7 TAC-NJ                 57.95      52.07   13  
  7 Whalen, Charlotte M        7 WAVE-MA              1:00.99      52.64   12  
  8 Nower, Amelia C            8 TAC-NJ                 59.25      53.18   11  
  9 Jess, Cecelia M            7 TWAC-MA                           56.14    9  
 10 Jansen, Sophia A           7 TWAC-MA                   NT      56.81    7  
 11 Cordery, Cassidy G         7 TWAC-MA                         1:14.37    6  
 
Event 10  Boys 7-8 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McCarroll, Owen G          8 TWAC-MA                           36.98   20  
  2 Jacob, Shane R             7 WAVE-MA                36.74      37.05   17  
  3 DeNick, Mason M            8 TWAC-MA                           37.24   16  
  4 Sahl, Myatt J              8 BGH-NJ                 36.79      37.29   15  
  5 McCarroll, Liam K          8 TWAC-MA                           40.59   14  
  6 Simpson, JW W              8 TAC-NJ                 56.25      46.90   13  
  7 Moore, Luke                8 TAC-NJ                 52.25      54.61   12  
  8 Madpak, Cooper M           7 TAC-NJ               1:25.32    1:02.96   11  
  9 Rielly, Thomas J           7 WAVE-MA              1:00.41    1:05.12    9  
 
Event 11  Girls 8 & Under 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Fitzpatrick, Riley M       8 TWAC-MA                         1:26.82   20  
       41.22  1:26.82                                                      
  2 DeVito, Isabella C         8 UN-MA                1:35.52    1:35.24   17  
       45.12  1:35.24                                                      
  3 Leible, Charlotte R        7 TAC-NJ               1:39.75    1:35.53   16  
       46.25  1:35.53                                                      
  4 Caravello, Sofia R         8 WAVE-MA              1:39.85    1:36.87   15  
       44.88  1:36.87                                                      
  5 Matioukhin, Julia          8 TAC-NJ               2:16.88    1:37.74   14  
       47.58  1:37.74                                                      
  6 Kline, Kelley N            7 TWAC-MA                         1:47.31   13  
       51.24  1:47.31                                                      
  7 McAveety, Meghan O         7 WAVE-MA                   NT    1:56.78   12  
       54.43  1:56.78                                                      
 
Event 12  Boys 8 & Under 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Richardson, Aahmad         7 UN-MA                1:20.50    1:18.00   20  
       36.78  1:18.00                                                      
  2 Massone, Santiago B        8 TAC-NJ               1:26.56    1:21.94   17  
       37.60  1:21.94                                                      
  3 Mealey, Gage P             7 UN-MA                1:30.34    1:28.06   16  
       42.10  1:28.06                                                      
  4 DeSantis, Jack D           7 WAVE-MA              1:55.44    1:37.16   15  
       43.84  1:37.16                                                      
  5 Caruso, Anthony T          8 TAC-NJ               2:00.01    1:44.17   14  
       46.34  1:44.17                                                      
 
Event 13  Girls 6 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kelsey, Peyton M           6 WAVE-MA                28.35      25.74   20  
  2 Loewenberg, Gracyn E       6 TAC-NJ                 37.25      26.62   17  
  3 Yon, Janice H              5 BGH-NJ                    NT      32.15   16  
  4 Misner, Savannah R         6 TWAC-MA                           33.40   15  
  5 Sahl, Jenny R              6 BGH-NJ                    NT      46.85   14  
  6 Duckworth, Aliya G         6 TWAC-MA                           52.12   13  
 
Event 14  Boys 6 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Celik, Eren A              5 LMOR-MA                25.18      22.79   20  
  2 Gill, Raunak S             6 UN-MA                  27.60      24.66   17  
  3 Duckworth, Easton B        6 TWAC-MA                           30.47   16  
  4 Peden, Kyle J              6 TWAC-MA                           30.55   15  
  5 Duffield, Andrew J         6 TWAC-MA                           30.87   14  
  6 Schell, Erick G            5 TWAC-MA                           32.83   13  
  7 McCarroll, Declan D        5 TWAC-MA                           35.95   12  
 
Event 15  Girls 7-8 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Petrillo, Jenna A          8 TWAC-MA                           19.11   20  
  2 Lutz, Emily A              8 TAC-NJ                 21.97      20.99   17  
  3 Ford, Julia D              8 WAVE-MA                   NT      21.19   16  
  4 Nower, Amelia C            8 TAC-NJ                 27.68      24.10   15  
  5 Maiese, Kirstin M          8 TWAC-MA                           24.16   14  
  6 Kelsey, Madison R          8 WAVE-MA                23.67      24.64   13  
  7 Jacobson, Raegan P         7 WAVE-MA                34.08      25.52   12  
  8 Whalen, Charlotte M        7 WAVE-MA                28.66      26.43   11  
  9 Jansen, Sophia A           7 TWAC-MA                           27.34    9  
 10 Kline, Kelley N            7 TWAC-MA                           29.18    7  
       27.38    29.18                                                      
 11 Jess, Cecelia M            7 TWAC-MA                           30.45    6  
 12 Cordery, Cassidy G         7 TWAC-MA                           32.47    5  
 13 Brown, Gianna C            7 TAC-NJ                 33.97      35.39    4  
 
Event 16  Boys 7-8 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McCarroll, Owen G          8 TWAC-MA                           20.49   20  
  2 Sobanski, Max M            8 TAC-NJ                 23.00      21.66   17  
  3 Duffield, Bobby P          8 TWAC-MA                           21.82   16  
  4 Veli, Aleksandr V          8 UN-MA                  24.02      25.31   15  
  5 Caruso, Anthony T          8 TAC-NJ                 25.75      27.10   14  
  6 Andryca, Derek P           7 WAVE-MA                23.63      27.21   13  
  7 Moore, Luke                8 TAC-NJ                 24.35      27.78   12  
  8 Simpson, JW W              8 TAC-NJ                 29.26      28.75   11  
  9 DeNick, Mason M            8 TWAC-MA                           28.96    9  
 10 Rielly, Thomas J           7 WAVE-MA                32.64      31.69    7  
 11 Madpak, Cooper M           7 TAC-NJ                 36.63      33.37    6  
 12 Ludman, Jonathan D         7 TWAC-MA                           35.92    5  
 
Event 17  Girls 8 & Under 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Crouthamel, Lauren C       8 Wildwood Crest-MA      42.82      41.57   20  
  2 DeVito, Isabella C         8 UN-MA                  49.70      47.89   17  
  3 Fitzpatrick, Riley M       8 TWAC-MA                           49.47   16  
  4 Carroll, Teagan R          8 STRM-MA                48.94      49.71   15  
  5 Maggie, Kelly G            6 BGH-NJ                    NT      53.58   14  
  6 Matioukhin, Julia          8 TAC-NJ                 55.41    1:07.07   13  
  7 Yon, Janice H              5 BGH-NJ               1:10.32    1:07.63   12  
 
Event 18  Boys 8 & Under 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Mealey, Gage P             7 UN-MA                  48.82      45.73   20  
  2 Filimonov, Feliks          6 UN-MA                  43.53      49.28   17  
  3 Gill, Raunak S             6 UN-MA                  58.30      58.14   16  
 
Event 19  Girls 8 & Under 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lutz, Emily A              8 TAC-NJ               2:25.01    1:42.23   20  
       50.05  1:42.23                                                      
  2 Leible, Charlotte R        7 TAC-NJ               2:06.01    1:46.72   17  
       51.54  1:46.72                                                      
  3 Jacob, Emily C             7 WAVE-MA              1:47.92    1:49.24   16  
       51.48  1:49.24                                                      
  4 Caravello, Sofia R         8 WAVE-MA                   NT    2:02.69   15  
       59.56  2:02.69                                                      
  5 McCauley, Catie J          8 TWAC-MA                   NT    2:11.69   14  
     1:03.37  2:11.69                                                      
  6 McAveety, Meghan O         7 WAVE-MA                   NT    2:11.70   13  
     1:06.28  2:11.70                                                      
 
Event 20  Boys 8 & Under 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sahl, Myatt J              8 BGH-NJ               1:36.20    1:28.97   20  
       44.54  1:28.97                                                      
  2 Richardson, Aahmad         7 UN-MA                     NT    1:32.39   17  
       45.22  1:32.39                                                      
  3 Massone, Santiago B        8 TAC-NJ               1:39.19    1:32.60   16  
  4 Jacob, Shane R             7 WAVE-MA              1:31.81    1:36.14   15  
       46.55  1:36.14                                                      
  5 Sobanski, Max M            8 TAC-NJ               1:59.01    1:43.67   14  
       50.60  1:43.67                                                      
  6 Silipino, Peter F          8 STRM-MA              2:00.77    2:17.54   13  
     1:05.78  2:17.54                                                      
 
Event 21  Girls 6 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kelsey, Peyton M           6 WAVE-MA                31.91      29.75   20  
  2 Misner, Savannah R         6 TWAC-MA                           34.05   17  
  3 Loewenberg, Gracyn E       6 TAC-NJ                 59.25      42.95   16  
  4 Yon, Janice H              5 BGH-NJ                    NT      51.44   15  
  5 Duckworth, Aliya G         6 TWAC-MA                   NT      52.05   14  
 
Event 22  Boys 6 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Celik, Eren A              5 LMOR-MA                28.50      26.90   20  
  2 Duckworth, Easton B        6 TWAC-MA                           36.90   17  
  3 Schell, Erick G            5 TWAC-MA                           42.04   16  
 
Event 23  Girls 7-8 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jacobson, Raegan P         7 WAVE-MA                44.42      24.77   20  
  2 Ford, Julia D              8 WAVE-MA                   NT      25.16   17  
  3 Stankoski, Norah R         8 TWAC-MA                           27.01   16  
  4 Nower, Amelia C            8 TAC-NJ                 34.34      30.01   15  
  5 Jansen, Sophia A           7 TWAC-MA                           33.16   14  
  6 Maiese, Kirstin M          8 TWAC-MA                           33.85   13  
  7 Brown, Gianna C            7 TAC-NJ                 32.23      34.48   12  
  8 Cordery, Cassidy G         7 TWAC-MA                           46.17   11  
  9 Whalen, Charlotte M        7 WAVE-MA                37.32      46.41    9  
 
Event 24  Boys 7-8 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Massone, Santiago B        8 TAC-NJ                 25.14      23.26   20  
  2 DeSantis, Jack D           7 WAVE-MA                33.03      27.01   17  
  3 McCarroll, Liam K          8 TWAC-MA                           27.04   16  
  4 Caruso, Anthony T          8 TAC-NJ                 30.81      28.83   15  
  5 Andryca, Derek P           7 WAVE-MA                28.61      29.74   14  
  6 Duffield, Bobby P          8 TWAC-MA                           30.32   13  
  7 Simpson, JW W              8 TAC-NJ                 39.43      33.15   12  
  8 Martella, Chase J          7 TWAC-MA                           33.63   11  
  9 Ludman, Jonathan D         7 TWAC-MA                           38.28    9  
 10 Madpak, Cooper M           7 TAC-NJ                 39.26      43.54    7  
 
Event 25  Girls 8 & Under 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Crouthamel, Lauren C       8 Wildwood Crest-MA      47.82      44.03   20  
  2 Lutz, Emily A              8 TAC-NJ               1:10.01      51.77   17  
  3 Jacobson, Raegan P         7 WAVE-MA                   NT      54.34   16  
  4 Leible, Charlotte R        7 TAC-NJ                 52.64      54.77   15  
  5 Matioukhin, Julia          8 TAC-NJ               1:10.01    1:05.20   14  
  6 Kline, Kelley N            7 TWAC-MA                         1:05.93   13  
  7 Carroll, Teagan R          8 STRM-MA              1:15.60    1:07.76   12  
  8 Jess, Cecelia M            7 TWAC-MA                   NT    1:08.70   11  
  9 McAveety, Meghan O         7 WAVE-MA                   NT    1:09.32    9  
 10 McCauley, Catie J          8 TWAC-MA                   NT    1:17.50    7  
 
Event 26  Boys 8 & Under 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McCarroll, Owen G          8 TWAC-MA                           48.91   20  
  2 DeNick, Mason M            8 TWAC-MA                           51.70   17  
  3 McCarroll, Liam K          8 TWAC-MA                           52.83   16  
  4 Mealey, Gage P             7 UN-MA                  57.19      53.66   15  
  5 Filimonov, Feliks          6 UN-MA                  55.16      54.19   14  
  6 Sobanski, Max M            8 TAC-NJ               1:19.01      56.94   13  
  7 DeSantis, Jack D           7 WAVE-MA                   NT    1:01.56   12  
 -- Moore, Luke                8 TAC-NJ               1:20.25         DQ  
 
Event 27  Girls 8 & Under 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Crouthamel, Lauren C       8 Wildwood Crest-MA         NT    1:38.84   20  
       46.59  1:38.84                                                      
  2 Fitzpatrick, Riley M       8 TWAC-MA                         1:43.72   17  
       49.91  1:43.72                                                      
  3 Petrillo, Jenna A          8 TWAC-MA                         1:53.67   16  
       53.12  1:53.67                                                      
  4 DeVito, Isabella C         8 UN-MA                     NT    2:05.69   15  
       59.46  2:05.69                                                      
  5 Caravello, Sofia R         8 WAVE-MA                   NT    2:09.25   14  
     1:01.64  2:09.25                                                      
  6 Jacob, Emily C             7 WAVE-MA                   NT    2:09.83   13  
       58.67  2:09.83                                                      
 
Event 28  Boys 8 & Under 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Richardson, Aahmad         7 UN-MA                     NT    1:48.04   20  
       51.21  1:48.04                                                      
  2 Andryca, Derek P           7 WAVE-MA                   NT    2:17.84   17  
     1:06.09  2:17.84                                                      
  3 Silipino, Peter F          8 STRM-MA              2:16.34    2:20.15   16  
     1:05.43  2:20.15                                                      
 
Event 29  Girls 6 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kelsey, Peyton M           6 WAVE-MA                24.20      26.31   20  
  2 Loewenberg, Gracyn E       6 TAC-NJ                 54.25      33.68   17  
  3 Duckworth, Aliya G         6 TWAC-MA                           48.10   16  
  4 Sahl, Jenny R              6 BGH-NJ                    NT      54.20   15  
 
Event 30  Boys 6 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Filimonov, Feliks          6 UN-MA                  20.01      19.88   20  
  2 Celik, Eren A              5 LMOR-MA                   NT      29.81   17  
  3 Peden, Kyle J              6 TWAC-MA                           33.47   16  
  4 Gill, Raunak S             6 UN-MA                     NT      36.22   15  
  5 Schell, Erick G            5 TWAC-MA                           42.54   14  
  6 McCarroll, Declan D        5 TWAC-MA                           44.45   13  
  7 Duffield, Andrew J         6 TWAC-MA                           46.20   12  
 
Event 31  Girls 7-8 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Fitzpatrick, Riley M       8 TWAC-MA                           19.07   20  
  2 Petrillo, Jenna A          8 TWAC-MA                           20.07   17  
  3 Kelsey, Madison R          8 WAVE-MA                18.17      20.62   16  
  4 Stankoski, Norah R         8 TWAC-MA                           21.72   15  
  5 DeVito, Isabella C         8 UN-MA                  25.96      23.30   14  
  6 Lutz, Emily A              8 TAC-NJ                 23.57      23.64   13  
  7 Leible, Charlotte R        7 TAC-NJ                 23.98      25.93   12  
  8 Jacobson, Raegan P         7 WAVE-MA                44.05      26.90   11  
  9 Matioukhin, Julia          8 TAC-NJ                 25.06      27.25    9  
 10 Maiese, Kirstin M          8 TWAC-MA                           28.74    7  
 11 McAveety, Meghan O         7 WAVE-MA                32.07      29.83    6  
 12 Ford, Julia D              8 WAVE-MA                   NT      29.92    5  
 13 Kline, Kelley N            7 TWAC-MA                           32.99    3.5
 13 Jess, Cecelia M            7 TWAC-MA                           32.99    3.5
 15 Nower, Amelia C            8 TAC-NJ                 46.71      35.27    2  
 16 Whalen, Charlotte M        7 WAVE-MA                36.79      35.81    1  
 17 Brown, Gianna C            7 TAC-NJ                 43.28      38.04  
 18 Cordery, Cassidy G         7 TWAC-MA                           42.38  
 
Event 32  Boys 7-8 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McCarroll, Owen G          8 TWAC-MA                           18.28   20  
  2 Jacob, Shane R             7 WAVE-MA                19.54      18.87   17  
  3 McCarroll, Liam K          8 TWAC-MA                           20.46   16  
  4 Caruso, Anthony T          8 TAC-NJ                 34.45      31.03   15  
  5 Rielly, Thomas J           7 WAVE-MA                38.87      35.14   14  
  6 Martella, Chase J          7 TWAC-MA                           35.42   13  
  7 Simpson, JW W              8 TAC-NJ                 37.09      35.59   12  
  8 Ludman, Jonathan D         7 TWAC-MA                           38.35   11  
  9 Madpak, Cooper M           7 TAC-NJ                 39.45      42.73    9  
 -- Moore, Luke                8 TAC-NJ                 26.25         DQ  
 
Event 33  Girls 8 & Under 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jacob, Emily C             7 WAVE-MA                51.45      49.83   20  
  2 Stankoski, Norah R         8 TWAC-MA                           50.17   17  
  3 Caravello, Sofia R         8 WAVE-MA                51.90      52.96   16  
  4 Maggie, Kelly G            6 BGH-NJ                    NT    1:03.72   15  
  5 Carroll, Teagan R          8 STRM-MA              1:04.31    1:07.57   14  
 
Event 34  Boys 8 & Under 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Massone, Santiago B        8 TAC-NJ                 47.61      43.94   20  
  2 Jacob, Shane R             7 WAVE-MA                43.05      44.10   17  
  3 Mealey, Gage P             7 UN-MA                  48.96      44.33   16  
  4 DeNick, Mason M            8 TWAC-MA                           45.14   15  
  5 Duffield, Bobby P          8 TWAC-MA                   NT    1:00.08   14  
  6 Sobanski, Max M            8 TAC-NJ               1:19.01    1:05.57   13  
 
Event 35  Girls 8 & Under 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Crouthamel, Lauren C       8 Wildwood Crest-MA         NT    1:42.33   20  
       45.34  1:42.33                                                      
 
Event 36  Boys 8 & Under 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Silipino, Peter F          8 STRM-MA                   NT    2:25.40   20  
     1:06.89  2:25.40                                                      
 
Event 37  Girls 8 & Under 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Petrillo, Jenna A          8 TWAC-MA                         1:31.00   20  
       40.60  1:31.00                                                      
  2 Fitzpatrick, Riley M       8 TWAC-MA                         1:37.63   17  
       46.70  1:37.63                                                      
  3 DeVito, Isabella C         8 UN-MA                1:47.23    1:48.51   16  
       51.71  1:48.51                                                      
  4 Kelsey, Madison R          8 WAVE-MA              1:51.80    1:52.86   15  
       50.84  1:52.86                                                      
  5 Caravello, Sofia R         8 WAVE-MA              1:53.44    2:00.66   14  
       59.89  2:00.66                                                      
  6 Matioukhin, Julia          8 TAC-NJ               2:04.80    2:04.37   13  
  7 Kline, Kelley N            7 TWAC-MA                         2:06.48   12  
       59.43  2:06.48                                                      
  8 Carroll, Teagan R          8 STRM-MA              2:05.21    2:07.16   11  
       53.61  2:07.16                                                      
  9 McAveety, Meghan O         7 WAVE-MA              2:11.34    2:11.83    9  
     1:03.04  2:11.83                                                      
 10 Maiese, Kirstin M          8 TWAC-MA                         2:12.32    7  
     1:00.43  2:12.32                                                      
 11 Jansen, Sophia A           7 TWAC-MA                         2:22.50    6  
     1:02.90  2:22.50                                                      
 12 McCauley, Catie J          8 TWAC-MA                         2:25.59    5  
     1:18.03  2:25.59                                                      
 13 Brown, Gianna C            7 TAC-NJ                    NT    2:29.08    4  
     1:16.34  2:29.08                                                      
 -- Stankoski, Norah R         8 TWAC-MA                              DQ  
       51.57       DQ                                                      
 
Event 38  Boys 8 & Under 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McCarroll, Owen G          8 TWAC-MA                         1:36.37   20  
       45.38  1:36.37                                                      
  2 Mealey, Gage P             7 UN-MA                1:39.49    1:36.46   17  
       45.60  1:36.46                                                      
  3 Filimonov, Feliks          6 UN-MA                1:38.01    1:36.68   16  
       45.00  1:36.68                                                      
  4 DeSantis, Jack D           7 WAVE-MA              1:50.17    1:51.20   15  
       50.37  1:51.20                                                      
  5 Moore, Luke                8 TAC-NJ               2:15.25    1:56.55   14  
     1:00.06  1:56.55                                                      
  6 Caruso, Anthony T          8 TAC-NJ               2:30.01    2:02.06   13  
     1:01.99  2:02.06                                                      
  7 Duffield, Bobby P          8 TWAC-MA                         2:03.01   12  
       51.16  2:03.01                                                      
  8 Andryca, Derek P           7 WAVE-MA              2:11.51    2:11.09   11  
     1:07.19  2:11.09                                                      
 
Event 40  Boys 8 & Under 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sahl, Myatt J              8 BGH-NJ               3:30.79    3:19.95   20  
       49.03  1:38.27  2:37.01  3:19.95                                    
 -- Silipino, Peter F          8 STRM-MA              4:30.00         DQ  
     1:08.45  2:12.67  3:28.21       DQ