Licensed to Middle Atlantic Swimming-Sr SC Champ - Organization License
                                   HY-TEK's MEET MANAGER 6.0 1/22/2018 06:07 PM
               2018 MA ACWS vs CYA - CPSA Dual Meet - 1/20/2018                
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 8 & Under 100 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
 -- Central York Aquatics-MA  'A'                          NT         DQ  
     1) White, Cora 6                   2) Lichtwardt, Stella 7           
     3) Bhonde, Jheel 8                 4) George, Olivia 7               
     1:22.17       DQ                                                      
 
Event 2  Boys 8 & Under 100 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Central York Aquatics-MA  'A'                     1:37.10    1:38.38    8  
     1) Soffer, Elliott 7               2) Potteiger, Owen 8              
     3) Yacoviello, Vincent 8           4) Miller, JoJo 8                 
       49.90  1:38.38                                                      
 
Event 3  Girls 9-10 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Central York Aquatics-MA  'A'                     2:27.28    2:23.83    8  
     1) Eckert, Jayla 10                2) Yacoviello, Molly 10           
     3) Kurilla, Campbell 10            4) Hendershot, Brynn 10           
       36.60  1:14.80  1:48.94  2:23.83                                    
  2 Aquatic Club of the West Shore-MA  'A'                 NT    2:54.64    4  
     1) Ely, Hannah 9                   2) Blough, Madelyn 9              
     3) Verbos, Juju 9                  4) Tewell, Jaden 9                
       43.71  1:26.92  2:17.71  2:54.64                                    
 -- Central York Aquatics-MA  'B'                     3:11.96         DQ  
     1) Berkstresser, Hannah 9          2) White, Kayla 9                 
     3) Harshall, Avery 10              4) Wobber, Vicki 10               
       55.92  2:12.67  2:45.80       DQ                                    
 
Event 4  Boys 9-10 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Central York Aquatics-MA  'A'                     2:57.28    2:44.94    8  
     1) Hagan, Ethan 9                  2) Tate, Reese 9                  
     3) DeBell, Matthew 9               4) Seydel, Ethan 10               
       43.41  1:27.74  2:10.86  2:44.94                                    
 -- Aquatic Club of the West Shore-MA  'A'                 NT         DQ  
     1) Stratton, Carter 9              2) Arutyunov, Alex 10             
     3) Ginter, Daryn 10                4) Seitz, Josh 10                 
       43.75  1:27.40  2:03.14       DQ                                    
 
Event 5  Girls 11-12 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Central York Aquatics-MA  'A'                     2:11.84    2:12.15    8  
     1) Dauenbaugh, Korrine 12          2) Tate, Ana 12                   
     3) Brenneman, Ava 11               4) Bookamyer, Caitlyn 12          
       34.75  1:10.69  1:43.40  2:12.15                                    
  2 Aquatic Club of the West Shore-MA  'A'                 NT    2:13.00    4  
     1) Secord, Ann 12                  2) Lau, Syd 12                    
     3) Linsey, Samantha 11             4) Yohe, Ava 11                   
       34.33  1:12.08  1:43.35  2:13.00                                    
 
Event 6  Boys 11-12 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Central York Aquatics-MA  'A'                     2:16.33    2:15.24    8  
     1) Wobber, Tommy 12                2) Eckert, Jevin 12               
     3) Bucks, Christian 12             4) Hendershot, Carter 12          
       34.03  1:14.66  1:46.89  2:15.24                                    
  2 Aquatic Club of the West Shore-MA  'A'                 NT    2:19.84    4  
     1) Anderson, Harry 12              2) Brewer, Alex 11                
     3) Ginter, Lance 12                4) Kruleski, Ben 12               
       35.82  1:19.04  1:46.26  2:19.84                                    
 
Event 7  Girls 13 & Over 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Aquatic Club of the West Shore-MA  'A'                 NT    2:03.22    8  
     1) Secord, Jane 14                 2) kil, Isabella 13               
     3) Pentz, Savannah 13              4) Marshall, Lillian 13           
       32.37  1:05.37  1:34.63  2:03.22                                    
  2 Central York Aquatics-MA  'A'                     2:20.14    2:21.06    4  
     1) Sandridge, Angelina 13          2) Taylor, Erin 13                
     3) Fetter, Hannah 13               4) Long, Felicity 17              
       30.83  1:13.58  1:45.91  2:21.06                                    
 
Event 8  Boys 13 & Over 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Aquatic Club of the West Shore-MA  'A'                 NT    1:53.82    8  
     1) Clarke, Ben 15                  2) Bachman, Hunter 15             
     3) Peiffer, Zach 14                4) Horton, Ajay 15                
       31.51  1:01.28  1:26.80  1:53.82                                    
 
Event 9  Girls 8 & Under 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lichtwardt, Stella         7 CYA-MA                    NT    2:16.72    6  
     1:04.83  2:16.72                                                      
  2 Bhonde, Jheel              8 CYA-MA                    NT    3:02.75    4  
     1:24.85  3:02.75                                                      
 -- Bohannon, Lily             8 CYA-MA                    NT         DQ  
       52.02       DQ                                                      
 
Event 10  Boys 8 & Under 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Yacoviello, Vincent        8 CYA-MA               1:40.74    1:44.27    6  
       54.81  1:44.27                                                      
 
Event 11  Girls 9-10 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kurilla, Campbell         10 CYA-MA               1:18.87    1:15.29    6  
       34.51  1:15.29                                                      
  2 Yacoviello, Molly         10 CYA-MA               1:19.18    1:16.39    4  
       36.47  1:16.39                                                      
  3 Eckert, Jayla             10 CYA-MA               1:25.22    1:20.19    3  
       35.66  1:20.19                                                      
  4 Blough, Madelyn            9 Acws Swimming-MA     1:21.18    1:22.73    2  
       39.76  1:22.73                                                      
  5 Ely, Hannah                9 Acws Swimming-MA     1:40.86    1:34.27    1  
       43.48  1:34.27                                                      
  6 Bourassa, Ryleigh          9 Acws Swimming-MA     1:46.54    1:35.55  
       44.40  1:35.55                                                      
  7 Reustle, Addy              9 CYA-MA               1:38.26   x1:35.63  
       43.85  1:35.63                                                      
  8 Bohannon, Claire          10 CYA-MA                    NT   x1:46.10  
  9 Harshall, Avery           10 CYA-MA               1:50.04   x1:46.49  
       49.40  1:46.49                                                      
 10 White, Kayla               9 CYA-MA                    NT   x2:23.34  
     1:10.55  2:23.34                                                      
 -- Gyenes, Maddie            10 CYA-MA               1:39.62         DQ  
       43.15       DQ                                                      
 
Event 12  Boys 9-10 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ginter, Daryn             10 Acws Swimming-MA     1:17.66    1:20.45    6  
       37.54  1:20.45                                                      
  2 Seitz, Josh               10 Acws Swimming-MA     1:22.17    1:22.83    4  
       39.05  1:22.83                                                      
  3 Arutyunov, Alex           10 Acws Swimming-MA     1:23.72    1:23.03    3  
       39.17  1:23.03                                                      
  4 Hagan, Ethan               9 CYA-MA               1:48.09    1:39.76    2  
       46.34  1:39.76                                                      
  5 Soffer, Owen               9 CYA-MA                    NT    1:56.36    1  
       52.01  1:56.36                                                      
  6 Leppo, Jacob               9 CYA-MA                    NT    2:07.02  
       55.07  2:07.02                                                      
 -- Guzzone, Ethan            10 CYA-MA               1:56.06         DQ  
     1:04.82       DQ                                                      
 -- Tate, Reese                9 CYA-MA               1:40.90         DQ  
       46.91       DQ                                                      
 -- Kane, Aidan               10 CYA-MA                    NT         DQ  
     1:05.86       DQ                                                      
 -- Kane, Levi                10 CYA-MA                    NT         DQ  
     2:14.14                                                               
 
Event 13  Girls 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 kil, Sammy                11 Acws Swimming-MA     1:09.09    1:10.66    6  
        4.37  1:10.66                                                      
  2 Dauenbaugh, Korrine       12 CYA-MA               1:15.49    1:13.96    4  
       34.03  1:13.96                                                      
  3 Tate, Ana                 12 CYA-MA               1:16.41    1:15.22    3  
        7.17  1:15.22                                                      
  4 Linsey, Samantha          11 Acws Swimming-MA     1:15.73    1:15.57    2  
       35.92  1:15.57                                                      
  5 Secord, Ann               12 Acws Swimming-MA     1:23.63    1:16.19    1  
       34.26  1:16.19                                                      
  6 Lau, Syd                  12 Acws Swimming-MA     1:18.70   x1:16.34  
       36.86  1:16.34                                                      
  7 Brenneman, Ava            11 CYA-MA               1:18.90    1:16.67  
       33.84  1:16.67                                                      
  8 Yohe, Ava                 11 Acws Swimming-MA     1:18.35   x1:19.73  
       36.06  1:19.73                                                      
  9 Keen, Jocelyn             11 CYA-MA               1:28.14   x1:23.96  
       36.78  1:23.96                                                      
 10 Guzzone, Emma             12 CYA-MA               1:30.41   x1:26.44  
       39.56  1:26.44                                                      
 -- Snyder, Kennedy           12 CYA-MA                    NT         DQ  
       49.90       DQ                                                      
 
Event 14  Boys 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ginter, Lance             12 Acws Swimming-MA     1:05.96    1:05.26    6  
        4.04  1:05.26                                                      
  2 Anderson, Harry           12 Acws Swimming-MA     1:17.35    1:15.99    4  
        7.35  1:15.99                                                      
  3 Hendershot, Carter        12 CYA-MA               1:17.46    1:17.26    3  
       34.98  1:17.26                                                      
  4 Bucks, Christian          12 CYA-MA               1:20.08    1:19.09    2  
       36.25  1:19.09                                                      
  5 Brewer, Alex              11 Acws Swimming-MA          NT    1:22.88    1  
     1:41.50  1:22.88                                                      
  6 Lamison, Isaac            11 CYA-MA               1:24.17    1:28.83  
       39.28  1:28.83                                                      
  7 Eckert, Jevin             12 CYA-MA               1:28.22   x1:36.32  
     1:36.33  1:36.32                                                      
 -- White, Michael            11 CYA-MA                    NT         DQ  
     2:21.65                                                               
 
Event 15  Girls 13 & Over 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Secord, Mary              16 Acws Swimming-MA          NT    5:48.36    6  
       34.86  1:20.11  2:02.54  2:46.00  3:38.51  4:30.49  5:09.71  5:48.36
 
Event 16  Boys 13 & Over 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Peiffer, Zach             14 Acws Swimming-MA     4:53.68    5:03.03    6  
       28.31  1:03.04  1:42.43  2:22.76  3:06.87  3:53.36  4:28.49  5:03.03
  2 Horton, Ajay              15 Acws Swimming-MA          NT    5:16.50    4  
       30.09  1:06.88  2:33.24  3:17.50  4:04.27  4:40.30  5:16.67  5:16.50
  3 Swartz, Ethan             13 CYA-MA                    NT    5:23.75    3  
       33.76  1:14.36  1:57.32  2:38.18  3:23.06  4:10.06  4:47.53  5:23.75
 
Event 17  Girls 8 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bohannon, Lily             8 CYA-MA                 44.80      42.14    6  
  2 Kertes, Lillian            7 Acws Swimming-MA       48.54      44.69    4  
  3 Seydel, Madeline           8 CYA-MA                 53.53      48.72    3  
  4 Zeigler, Isabella          8 CYA-MA                 51.37      49.05    2  
  5 Noll, Reese                7 CYA-MA                 46.95     x52.58  
  6 Steinkirchner, Kaitlin     8 Acws Swimming-MA       55.70      54.27    1  
  7 Leukus, Cydney             8 Acws Swimming-MA       58.39      57.66  
  8 Bourassa, Chloe            6 Acws Swimming-MA       59.22     x58.40  
  9 Kertes, Elliana            5 Acws Swimming-MA     1:15.09   x1:02.37  
 10 George, Olivia             7 CYA-MA                    NT   x1:12.90  
 11 Bhonde, Jheel              8 CYA-MA               1:07.87   x1:20.06  
 12 Stewart-Grissom, Jordan    8 Acws Swimming-MA          NT   x1:22.50  
 13 White, Cora                6 CYA-MA               1:17.50   x1:29.24  
 -- Lichtwardt, Stella         7 CYA-MA               1:01.07      58.08  
 
Event 18  Boys 8 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Yacoviello, Vincent        8 CYA-MA                 37.63      37.73    6  
  2 Kertes, Jacob              8 Acws Swimming-MA       38.62      38.21    4  
  3 Titzel, Andrew             8 Acws Swimming-MA          NT      48.86    3  
  4 Potteiger, Owen            8 CYA-MA                 49.67      49.44    2  
  5 Soffer, Elliott            7 CYA-MA                 53.13      49.70    1  
  6 Miller, JoJo               8 CYA-MA                 54.74     x54.14  
  7 Ritchey, Beckett           8 CYA-MA                 57.18     x58.12  
  8 Curley, Brycen             7 CYA-MA               1:05.61   x1:01.86  
  9 King, Bennett              7 CYA-MA               1:02.24   x1:03.88  
 
Event 19  Girls 9-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kurilla, Campbell         10 CYA-MA               1:08.56    1:07.21    6  
       46.77  1:07.21                                                      
  2 Blough, Madelyn            9 Acws Swimming-MA     1:10.63    1:12.59    4  
        3.09  1:12.59                                                      
  3 Hendershot, Brynn         10 CYA-MA               1:21.70    1:17.45    3  
       49.61  1:17.45                                                      
  4 Myers, Lauren             10 CYA-MA               1:32.63    1:21.15    2  
     1:03.24  1:21.15                                                      
  5 Ely, Samy                  9 Acws Swimming-MA     1:32.92    1:33.47    1  
        3.16  1:33.47                                                      
  6 Harshall, Avery           10 CYA-MA               1:38.40   x1:35.96  
        3.51  1:35.96                                                      
  7 Tewell, Jaden              9 Acws Swimming-MA          NT    1:37.18  
        3.51  1:37.18                                                      
  8 Wobber, Vicki             10 CYA-MA               2:02.91   x1:39.59  
       46.77  1:39.59                                                      
  9 Berkstresser, Hannah       9 CYA-MA                    NT   x1:44.18  
        3.16  1:44.18                                                      
 10 Murray, Savannah           9 Acws Swimming-MA     2:11.02   x1:45.86  
       49.61  1:45.86                                                      
 11 Evans, Charlotte           9 CYA-MA                    NT   x2:19.07  
     1:03.24  2:19.07                                                      
 
Event 20  Boys 9-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ginter, Daryn             10 Acws Swimming-MA     1:09.69    1:11.26    6  
       34.03  1:11.26                                                      
  2 Arutyunov, Alex           10 Acws Swimming-MA     1:19.71    1:16.16    4  
       36.23  1:16.16                                                      
  3 Seydel, Ethan             10 CYA-MA               1:34.76    1:16.82    3  
       35.48  1:16.82                                                      
  4 DeBell, Matthew            9 CYA-MA               1:29.56    1:28.59    2  
       41.72  1:28.59                                                      
  5 Hagan, Ethan               9 CYA-MA               1:33.50    1:28.61    1  
       42.73  1:28.61                                                      
  6 Stratton, Carter           9 Acws Swimming-MA     1:30.65    1:28.92  
       41.23  1:28.92                                                      
  7 Soffer, Owen               9 CYA-MA               1:42.46   x1:39.63  
     1:20.87  1:39.63                                                      
  8 Murray, Cohen              9 Acws Swimming-MA     1:42.02   x1:44.14  
     1:27.97  1:44.14                                                      
  9 Kane, Levi                10 CYA-MA               2:25.03   x1:45.44  
 
Event 21  Girls 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Buss, Maddie              11 CYA-MA               1:04.82    1:03.29    6  
       31.24  1:03.29                                                      
  2 Bookamyer, Caitlyn        12 CYA-MA               1:03.48    1:05.02    4  
       31.53  1:05.02                                                      
  3 Secord, Ann               12 Acws Swimming-MA     1:08.45    1:05.56    3  
       31.40  1:05.56                                                      
  4 Lau, Syd                  12 Acws Swimming-MA     1:05.90    1:06.76    2  
        4.07  1:06.76                                                      
  5 Tate, Ana                 12 CYA-MA               1:16.42    1:07.14    1  
        6.77  1:07.14                                                      
  6 Linsey, Samantha          11 Acws Swimming-MA     1:03.79    1:08.02  
        5.81  1:08.02                                                      
  7 Hagan, Naomi              12 CYA-MA               1:12.89   x1:08.82  
       32.67  1:08.82                                                      
  8 Grove, Lorelei            12 CYA-MA               1:11.31   x1:10.00  
       33.41  1:10.00                                                      
  9 Yohe, Ava                 11 Acws Swimming-MA     1:11.22   x1:11.80  
       34.02  1:11.80                                                      
 10 Sauder, Riley             11 CYA-MA               1:13.99   x1:11.95  
       33.85  1:11.95                                                      
 11 Brenneman, Ava            11 CYA-MA               1:13.53   x1:13.44  
        4.83  1:13.44                                                      
 12 Leppo, Katie              12 CYA-MA               1:17.58   x1:13.85  
        5.19  1:13.85                                                      
 13 Snyder, Kennedy           12 CYA-MA               1:50.14   x1:47.96  
        6.36  1:47.96                                                      
 
Event 22  Boys 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ginter, Lance             12 Acws Swimming-MA       56.14      57.15    6  
       27.27    57.15                                                      
  2 Yarnell, Will             12 Acws Swimming-MA     1:11.71    1:04.12    4  
       30.70  1:04.12                                                      
  3 Anderson, Harry           12 Acws Swimming-MA     1:06.26    1:04.34    3  
       31.35  1:04.34                                                      
  4 Wobber, Tommy             12 CYA-MA               1:05.09    1:06.05    2  
       30.58  1:06.05                                                      
  5 Kuhns, Zach               12 Acws Swimming-MA     1:09.35   x1:09.34  
  6 Brewer, Alex              11 Acws Swimming-MA     1:20.48   x1:13.26  
       35.30  1:13.26                                                      
  7 Snyder, Nickolas          10 CYA-MA               1:15.45    1:14.41    1  
        6.94  1:14.41                                                      
  8 Kruleski, Ben             12 Acws Swimming-MA     1:23.05   x1:19.70  
       37.43  1:19.70                                                      
  9 Lamison, Isaac            11 CYA-MA               1:11.97    1:19.88  
       36.46  1:19.88                                                      
 10 Tucker, David             11 Acws Swimming-MA     1:21.64   x1:21.17  
       12.98  1:21.17                                                      
 11 Eckert, Jevin             12 CYA-MA               1:25.76   x1:24.40  
       40.00  1:24.40                                                      
 12 Ray, Zander               11 CYA-MA               1:52.68   x1:35.48  
 13 White, Michael            11 CYA-MA               2:09.60   x2:15.53  
 14 Evans, Elliott            11 CYA-MA                    NT   x2:19.10  
 
Event 23  Girls 13 & Over 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 kil, Isabella             13 Acws Swimming-MA     2:02.23    2:02.35    6  
       27.81    58.41  1:30.94  2:02.35                                    
  2 Pentz, Savannah           13 Acws Swimming-MA     2:07.51    2:13.77    4  
       29.83  1:03.55  1:38.57  2:13.77                                    
  3 Sandridge, Angelina       13 CYA-MA               2:12.19    2:18.12    3  
       29.86  1:03.68  1:39.93  2:18.12                                    
  4 Marshall, Lillian         13 Acws Swimming-MA     2:23.44    2:23.85    2  
       33.24  1:11.00  1:48.82  2:23.85                                    
  5 Secord, Jane              14 Acws Swimming-MA     2:23.70   x2:24.30  
       32.00  1:08.78  1:47.37  2:24.30                                    
  6 Secord, Mary              16 Acws Swimming-MA     2:21.11   x2:26.31  
       32.93  1:10.73  1:49.92  2:26.31                                    
  7 Fetter, Hannah            13 CYA-MA               2:27.24    2:27.88    1  
       28.97  1:02.25  1:38.45  2:27.88                                    
  8 Edwards, Kelsie           13 Acws Swimming-MA     2:29.86   x2:29.21  
       30.46  1:07.84  1:47.73  2:29.21                                    
  9 Taylor, Erin              13 CYA-MA               2:36.25    2:35.94  
       34.49  1:16.28  2:00.94  2:35.94                                    
 10 Long, Felicity            17 CYA-MA               3:19.66   x3:13.13  
 
Event 24  Boys 13 & Over 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bachman, Hunter           15 Acws Swimming-MA     1:52.06    1:52.30    6  
       25.07    53.09  1:22.76  1:52.30                                    
  2 Peiffer, Zach             14 Acws Swimming-MA     1:54.50    2:00.26    4  
       25.62    55.44  1:27.99  2:00.26                                    
  3 Clarke, Ben               15 Acws Swimming-MA     2:03.93    2:02.37    3  
       26.76    57.35  1:29.75  2:02.37                                    
  4 Wenhold, Gregg            13 Acws Swimming-MA     2:17.78   x2:11.82  
       28.83  1:02.36  1:37.28  2:11.82                                    
  5 Horton, Ajay              15 Acws Swimming-MA     2:18.99   x2:13.71  
       28.97  1:02.25  1:38.45  2:13.71                                    
  6 Swartz, Ethan             13 CYA-MA               2:16.43    2:20.72    2  
       31.99  1:09.19  1:45.94  2:20.72                                    
  7 Brown, Jaden              15 CYA-MA               2:25.51    2:25.25    1  
       30.46  1:07.84  1:47.73  2:25.25                                    
  8 Eckert, Jason             13 CYA-MA               2:44.92    2:43.71  
       34.49  1:16.28  2:00.94  2:43.71                                    
 
Event 25  Girls 8 & Under 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Zeigler, Isabella          8 CYA-MA                    NT    1:05.04    6  
 -- Noll, Reese                7 CYA-MA                    NT         DQ  
 -- Stewart-Grissom, Jordan    8 Acws Swimming-MA          NT         DQ  
 
Event 26  Boys 8 & Under 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
 -- Potteiger, Owen            8 CYA-MA                    NT         DQ  
 -- Ritchey, Beckett           8 CYA-MA                    NT         DQ  
 
Event 27  Girls 9-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Yacoviello, Molly         10 CYA-MA                 36.36      35.37    6  
  2 Eckert, Jayla             10 CYA-MA                 37.96      37.78    4  
  3 Ely, Hannah                9 Acws Swimming-MA       46.00      43.58    3  
  4 Myers, Lauren             10 CYA-MA                    NT      47.11    2  
  5 Verbos, Juju               9 Acws Swimming-MA       53.37      47.82    1  
  6 Gyenes, Maddie            10 CYA-MA                 45.07     x49.23  
  7 Reustle, Addy              9 CYA-MA                 53.72     x49.50  
  8 Tewell, Jaden              9 Acws Swimming-MA          NT      51.75  
  9 Verbos, Kat                9 Acws Swimming-MA          NT     x57.29  
 10 Wobber, Vicki             10 CYA-MA                    NT   x1:12.46  
 
Event 28  Boys 9-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Seitz, Josh               10 Acws Swimming-MA       35.79      38.71    6  
  2 DeBell, Matthew            9 CYA-MA                 47.94      44.23    4  
  3 Tate, Reese                9 CYA-MA                 46.30      46.74    3  
  4 Green, Isaiah             10 Acws Swimming-MA          NT      51.48    2  
  5 Guzzone, Ethan            10 CYA-MA                 57.22    1:10.65    1  
 -- Leppo, Jacob               9 CYA-MA                    NT         DQ  
 
Event 29  Girls 11-12 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 kil, Sammy                11 Acws Swimming-MA     1:09.59    1:10.91    6  
       33.30  1:10.91                                                      
  2 Buss, Maddie              11 CYA-MA               1:11.83    1:13.97    4  
       34.73  1:13.97                                                      
  3 Lau, Syd                  12 Acws Swimming-MA          NT    1:19.98    3  
       35.44  1:19.98                                                      
  4 Bookamyer, Caitlyn        12 CYA-MA               1:20.40    1:20.26    2  
       36.02  1:20.26                                                      
  5 Grove, Lorelei            12 CYA-MA                    NT    1:25.05    1  
       38.20  1:25.05                                                      
  6 Sauder, Riley             11 CYA-MA               1:37.73   x1:32.85  
 
Event 30  Boys 11-12 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Anderson, Harry           12 Acws Swimming-MA          NT    1:12.62    6  
       34.40  1:12.62                                                      
  2 Bucks, Christian          12 CYA-MA               1:22.65    1:19.92    4  
       36.00  1:19.92                                                      
  3 Wobber, Tommy             12 CYA-MA               1:20.53    1:21.34    3  
       37.27  1:21.34                                                      
  4 Hendershot, Carter        12 CYA-MA               1:20.38    1:25.04    2  
       38.25  1:25.04                                                      
 
Event 31  Girls 13 & Over 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Pentz, Savannah           13 Acws Swimming-MA     2:20.52    2:27.02    6  
 
Event 32  Boys 13 & Over 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Clarke, Ben               15 Acws Swimming-MA     2:26.17    2:18.50    6  
 
Event 33  Girls 8 & Under 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bohannon, Lily             8 CYA-MA                    NT    1:01.39    6  
  2 Bhonde, Jheel              8 CYA-MA                    NT    1:43.65    4  
 -- Kertes, Elliana            5 Acws Swimming-MA          NT         DQ  
 -- Kertes, Lillian            7 Acws Swimming-MA          NT         DQ  
 -- Bourassa, Chloe            6 Acws Swimming-MA          NT         DQ  
 -- Leukus, Cydney             8 Acws Swimming-MA     1:26.85         DQ  
 -- Steinkirchner, Kaitlin     8 Acws Swimming-MA          NT         DQ  
 -- Seydel, Madeline           8 CYA-MA                    NT         DQ  
 -- Lichtwardt, Stella         7 CYA-MA                    NT         DQ  
 -- Noll, Reese                7 CYA-MA                    NT         DQ  
 -- George, Olivia             7 CYA-MA                    NT         DQ  
 -- White, Cora                6 CYA-MA                    NT         DQ  
 
Event 34  Boys 8 & Under 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kertes, Jacob              8 Acws Swimming-MA       56.07      58.94    6  
 -- King, Bennett              7 CYA-MA                    NT         DQ  
 -- Titzel, Andrew             8 Acws Swimming-MA          NT         DQ  
 -- Miller, JoJo               8 CYA-MA                    NT         DQ  
 -- Curley, Brycen             7 CYA-MA                    NT         DQ  
 -- Soffer, Elliott            7 CYA-MA                    NT         DQ  
 
Event 35  Girls 9-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Blough, Madelyn            9 Acws Swimming-MA       42.61      44.53    6  
  2 Hendershot, Brynn         10 CYA-MA                 49.70      49.25    4  
  3 Reustle, Addy              9 CYA-MA                 48.89      50.35    3  
  4 Gyenes, Maddie            10 CYA-MA                 49.93      50.86    2  
  5 Bourassa, Ryleigh          9 Acws Swimming-MA       53.77      51.08    1  
  6 Bohannon, Claire          10 CYA-MA                 57.27     x52.53  
  7 Ely, Hannah                9 Acws Swimming-MA       57.85      53.53  
  8 Ely, Samy                  9 Acws Swimming-MA       55.34     x54.81  
  9 Verbos, Juju               9 Acws Swimming-MA     1:01.17     x59.98  
 10 Murray, Savannah           9 Acws Swimming-MA     1:02.70   x1:00.97  
 11 Verbos, Kat                9 Acws Swimming-MA     1:00.78   x1:01.40  
 12 Harshall, Avery           10 CYA-MA               1:04.43   x1:02.43  
 13 Tewell, Jaden              9 Acws Swimming-MA          NT   x1:02.69  
 14 White, Kayla               9 CYA-MA               1:10.77   x1:08.25  
 15 Berkstresser, Hannah       9 CYA-MA                    NT   x1:20.47  
 -- Evans, Charlotte           9 CYA-MA                    NT         DQ  
 
Event 36  Boys 9-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ginter, Daryn             10 Acws Swimming-MA       41.36      42.60    6  
       42.58    42.60                                                      
  2 Arutyunov, Alex           10 Acws Swimming-MA       43.46      45.14    4  
       45.16    45.14                                                      
  3 Seitz, Josh               10 Acws Swimming-MA       45.63      46.14    3  
       46.98    46.14                                                      
  4 Seydel, Ethan             10 CYA-MA                 57.90      49.33    2  
  5 Stratton, Carter           9 Acws Swimming-MA       54.74     x55.83  
 -- Murray, Cohen              9 Acws Swimming-MA          NT         DQ  
 -- Kane, Aidan               10 CYA-MA                    NT         DQ  
 
Event 37  Girls 11-12 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 kil, Sammy                11 Acws Swimming-MA     1:20.74    1:22.33    6  
       38.86  1:22.33                                                      
  2 Dauenbaugh, Korrine       12 CYA-MA               1:31.36    1:23.76    4  
       40.03  1:23.76                                                      
  3 Hagan, Naomi              12 CYA-MA               1:30.99    1:30.84    3  
       42.78  1:30.84                                                      
  4 Buss, Maddie              11 CYA-MA               1:34.11    1:36.49    2  
       45.61  1:36.49                                                      
  5 Guzzone, Emma             12 CYA-MA               1:36.74   x1:36.81  
       42.58  1:36.81                                                      
  6 Yohe, Ava                 11 Acws Swimming-MA     1:34.33    1:38.49    1  
       45.46  1:38.49                                                      
  7 Keen, Jocelyn             11 CYA-MA               1:40.54   x1:40.69  
       45.16  1:40.69                                                      
  8 Leppo, Katie              12 CYA-MA               1:44.51   x1:44.84  
       46.98  1:44.84                                                      
 
Event 38  Boys 11-12 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ginter, Lance             12 Acws Swimming-MA     1:10.71    1:16.67    6  
       36.59  1:16.67                                                      
  2 Yarnell, Will             12 Acws Swimming-MA     1:42.19    1:30.05    4  
       42.51  1:30.05                                                      
  3 Brewer, Alex              11 Acws Swimming-MA     1:36.04    1:35.74    3  
       45.12  1:35.74                                                      
  4 Eckert, Jevin             12 CYA-MA               1:31.36    1:37.02    2  
       45.42  1:37.02                                                      
  5 Kuhns, Zach               12 Acws Swimming-MA     1:39.45   x1:39.49  
       44.97  1:39.49                                                      
  6 Snyder, Nickolas          10 CYA-MA                    NT    1:44.55    1  
       48.51  1:44.55                                                      
  7 Kruleski, Ben             12 Acws Swimming-MA     1:49.06   x1:49.75  
       51.70  1:49.75                                                      
  8 Tucker, David             11 Acws Swimming-MA          NT   x2:07.15  
     1:01.81  2:07.15                                                      
  9 Ray, Zander               11 CYA-MA                    NT    2:15.37  
     1:03.43  2:15.37                                                      
 
Event 39  Girls 13 & Over 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 kil, Isabella             13 Acws Swimming-MA     2:32.46    2:31.48    6  
       34.39  1:12.68  1:52.07  2:31.48                                    
  2 Secord, Jane              14 Acws Swimming-MA     3:24.58    3:14.56    4  
       42.33  1:32.13  2:23.35  3:14.56                                    
  3 Fetter, Hannah            13 CYA-MA               3:09.16    3:14.87    3  
       43.82  1:33.30  2:24.76  3:14.87                                    
  4 Marshall, Lillian         13 Acws Swimming-MA     3:25.11    3:26.91    2  
       47.27  1:40.62  2:34.74  3:26.91                                    
  5 Edwards, Kelsie           13 Acws Swimming-MA     3:41.42   x3:44.68  
       49.91  1:47.60  2:46.85  3:44.68                                    
  6 Long, Felicity            17 CYA-MA                    NT    3:58.08    1  
       50.01  1:50.39  2:55.00  3:58.08                                    
 
Event 40  Boys 13 & Over 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bachman, Hunter           15 Acws Swimming-MA     2:19.89    2:27.20    6  
       31.78  1:08.54  1:48.12  2:27.20                                    
  2 Horton, Ajay              15 Acws Swimming-MA     3:06.87    2:49.96    4  
       36.54  1:19.74  2:04.99  2:49.96                                    
  3 Wenhold, Gregg            13 Acws Swimming-MA     2:54.69    2:52.85    3  
       38.66  1:24.09  2:09.98  2:52.85                                    
  4 Swartz, Ethan             13 CYA-MA               2:56.62    2:54.14    2  
       39.09  1:23.72  2:09.46  2:54.14                                    
  5 Eckert, Jason             13 CYA-MA               3:09.91    3:02.97    1  
       40.61  1:25.77  2:16.40  3:02.97                                    
  6 Brown, Jaden              15 CYA-MA                    NT    3:16.63  
       43.48  1:34.72  2:25.36  3:16.63                                    
 
Event 41  Girls 8 & Under 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kertes, Lillian            7 Acws Swimming-MA       58.42      54.56    6  
  2 Bohannon, Lily             8 CYA-MA                 59.18      56.75    4  
  3 Seydel, Madeline           8 CYA-MA                    NT      57.39    3  
  4 Steinkirchner, Kaitlin     8 Acws Swimming-MA     1:02.00      57.84    2  
  5 Zeigler, Isabella          8 CYA-MA                    NT      59.45    1  
  6 Bourassa, Chloe            6 Acws Swimming-MA     1:12.32    1:09.07  
  7 Leukus, Cydney             8 Acws Swimming-MA     1:01.10   x1:12.95  
  8 White, Cora                6 CYA-MA                    NT   x1:24.44  
  9 Stewart-Grissom, Jordan    8 Acws Swimming-MA          NT   x1:25.09  
 -- George, Olivia             7 CYA-MA                    NT         DQ  
 -- Noll, Reese                7 CYA-MA                 58.17         DQ  
 -- Kertes, Elliana            5 Acws Swimming-MA          NT         DQ  
 
Event 42  Boys 8 & Under 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kertes, Jacob              8 Acws Swimming-MA       48.54      45.33    6  
  2 Yacoviello, Vincent        8 CYA-MA                    NT      52.00    4  
  3 Potteiger, Owen            8 CYA-MA                 57.69      53.86    3  
  4 Soffer, Elliott            7 CYA-MA               1:00.27      55.02    2  
  5 Ritchey, Beckett           8 CYA-MA               1:00.92   x1:01.91  
  6 King, Bennett              7 CYA-MA               1:09.30   x1:11.31  
  7 Titzel, Andrew             8 Acws Swimming-MA          NT    1:11.97    1  
  8 Miller, JoJo               8 CYA-MA                    NT   x1:15.22  
 -- Curley, Brycen             7 CYA-MA                    NT         DQ  
 
Event 43  Girls 9-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kurilla, Campbell         10 CYA-MA                 35.50      35.68    6  
  2 Yacoviello, Molly         10 CYA-MA                 37.32      37.06    4  
  3 Eckert, Jayla             10 CYA-MA                 35.39      37.57    3  
  4 Hendershot, Brynn         10 CYA-MA                 41.96     x40.80  
  5 Myers, Lauren             10 CYA-MA                 49.30     x44.32  
  6 Ely, Samy                  9 Acws Swimming-MA       44.64      44.44    2  
  7 Verbos, Juju               9 Acws Swimming-MA       48.34      47.43    1  
  8 Bourassa, Ryleigh          9 Acws Swimming-MA       48.08      47.76  
  9 Murray, Savannah           9 Acws Swimming-MA       53.97     x48.96  
 10 Bohannon, Claire          10 CYA-MA                 49.57     x52.28  
 11 Wobber, Vicki             10 CYA-MA                 49.30     x52.30  
 12 Berkstresser, Hannah       9 CYA-MA                 56.96     x55.94  
 13 Verbos, Kat                9 Acws Swimming-MA       52.56     x57.88  
 14 White, Kayla               9 CYA-MA               1:10.67   x1:14.56  
 15 Evans, Charlotte           9 CYA-MA               1:28.38   x1:18.86  
 
Event 44  Boys 9-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Seydel, Ethan             10 CYA-MA                 44.72      44.34    6  
  2 Hagan, Ethan               9 CYA-MA                 45.73      44.65    4  
  3 Green, Isaiah             10 Acws Swimming-MA       45.78      44.77    3  
  4 Tate, Reese                9 CYA-MA                 44.44      45.28    2  
  5 DeBell, Matthew            9 CYA-MA                 48.38     x47.33  
  6 Stratton, Carter           9 Acws Swimming-MA          NT      48.06    1  
  7 Soffer, Owen               9 CYA-MA                 48.32     x49.54  
  8 Murray, Cohen              9 Acws Swimming-MA       51.61      52.41  
  9 Guzzone, Ethan            10 CYA-MA                 56.86     x58.87  
 10 Leppo, Jacob               9 CYA-MA               1:01.94   x1:02.91  
 11 Kane, Levi                10 CYA-MA               1:21.10   x1:13.88  
 12 Kane, Aidan               10 CYA-MA               1:19.36   x1:14.74  
 
Event 45  Girls 11-12 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bookamyer, Caitlyn        12 CYA-MA               1:14.45    1:13.58    6  
       36.02  1:13.58                                                      
  2 Secord, Ann               12 Acws Swimming-MA     1:15.20    1:14.58    4  
       36.25  1:14.58                                                      
  3 Dauenbaugh, Korrine       12 CYA-MA               1:14.90    1:16.03    3  
       36.97  1:16.03                                                      
  4 Linsey, Samantha          11 Acws Swimming-MA          NT    1:17.84    2  
       38.01  1:17.84                                                      
  5 Tate, Ana                 12 CYA-MA               1:32.98    1:19.25    1  
       38.95  1:19.25                                                      
  6 Keen, Jocelyn             11 CYA-MA               1:17.64   x1:19.49  
       37.59  1:19.49                                                      
  7 Hagan, Naomi              12 CYA-MA               1:20.12   x1:22.60  
       40.03  1:22.60                                                      
  8 Grove, Lorelei            12 CYA-MA               1:23.09   x1:23.02  
     1:23.18  1:23.02                                                      
  9 Sauder, Riley             11 CYA-MA               1:29.54   x1:26.66  
       41.52  1:26.66                                                      
 10 Leppo, Katie              12 CYA-MA               1:28.27   x1:28.51  
       42.57  1:28.51                                                      
 -- Brenneman, Ava            11 CYA-MA               1:12.08         DQ  
       36.34       DQ                                                      
 -- Snyder, Kennedy           12 CYA-MA                    NT         DQ  
       59.40       DQ                                                      
 
Event 46  Boys 11-12 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kuhns, Zach               12 Acws Swimming-MA     1:19.16    1:13.85    6  
       36.27  1:13.85                                                      
  2 Wobber, Tommy             12 CYA-MA               1:15.91    1:15.17    4  
       36.57  1:15.17                                                      
  3 Yarnell, Will             12 Acws Swimming-MA     1:19.30    1:16.09    3  
       36.58  1:16.09                                                      
  4 Hendershot, Carter        12 CYA-MA               1:14.90    1:17.66    2  
       37.80  1:17.66                                                      
  5 Bucks, Christian          12 CYA-MA               1:26.97    1:20.07    1  
       38.92  1:20.07                                                      
  6 Snyder, Nickolas          10 CYA-MA                    NT   x1:30.74  
       45.17  1:30.74                                                      
  7 Kruleski, Ben             12 Acws Swimming-MA     1:41.92    1:33.99  
       45.47  1:33.99                                                      
  8 Lamison, Isaac            11 CYA-MA               1:25.66   x1:35.07  
       44.91  1:35.07                                                      
  9 Tucker, David             11 Acws Swimming-MA          NT   x1:37.20  
     1:40.63  1:37.20                                                      
 10 White, Michael            11 CYA-MA                    NT   x2:23.77  
 -- Evans, Elliott            11 CYA-MA                    NT         DQ  
     1:00.50       DQ                                                      
 -- Ray, Zander               11 CYA-MA               2:06.98         DQ  
     2:02.47       DQ                                                      
 
Event 47  Girls 13 & Over 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 kil, Isabella             13 Acws Swimming-MA     2:23.80    2:20.46    6  
       33.04  1:09.00  1:45.65  2:20.46                                    
  2 Pentz, Savannah           13 Acws Swimming-MA     2:20.53    2:22.14    4  
       33.43  1:08.74  1:45.62  2:22.14                                    
  3 Sandridge, Angelina       13 CYA-MA               2:27.27    2:33.57    3  
       34.93  1:13.13  1:53.37  2:33.57                                    
  4 Secord, Jane              14 Acws Swimming-MA     2:34.95    2:35.31    2  
       35.58  1:15.35  1:55.95  2:35.31                                    
  5 Fetter, Hannah            13 CYA-MA               2:39.99    2:45.07    1  
       39.67  1:20.71  2:02.70  2:45.07                                    
  6 Taylor, Erin              13 CYA-MA               2:51.12    2:47.82  
       40.91  1:23.13  2:05.94  2:47.82                                    
  7 Marshall, Lillian         13 Acws Swimming-MA     2:45.49   x2:54.89  
       41.78  1:27.37  2:12.64  2:54.89                                    
  8 Edwards, Kelsie           13 Acws Swimming-MA     3:08.17   x3:00.29  
       43.36  1:29.66  2:16.20  3:00.29                                    
  9 Long, Felicity            17 CYA-MA               3:29.07   x3:36.87  
       48.20  1:43.34  2:39.72  3:36.87                                    
 
Event 48  Boys 13 & Over 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bachman, Hunter           15 Acws Swimming-MA     2:05.85    2:14.81    6  
       32.37  1:06.60  1:41.96  2:14.81                                    
  2 Clarke, Ben               15 Acws Swimming-MA     2:37.26    2:28.59    4  
       33.65  1:11.56  1:49.91  2:28.59                                    
  3 Wenhold, Gregg            13 Acws Swimming-MA     2:32.44    2:31.53    3  
       36.50  1:15.29  1:54.26  2:31.53                                    
  4 Brown, Jaden              15 CYA-MA                    NT    2:46.52    2  
       39.21  1:21.98  2:04.84  2:46.52                                    
  5 Eckert, Jason             13 CYA-MA               3:17.77    3:14.36    1  
       44.39  1:34.57  2:25.70  3:14.36                                    
 
Event 49  Girls 8 & Under 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Central York Aquatics-MA  'A'                     1:22.76    1:30.12    8  
     1) Zeigler, Isabella 8             2) Noll, Reese 7                  
     3) Seydel, Madeline 8              4) Bohannon, Lily 8               
       48.75  1:30.12                                                      
  2 Aquatic Club of the West Shore-MA  'A'                 NT    1:49.56    4  
     1) Bourassa, Chloe 6               2) Kertes, Lillian 7              
     3) Leukus, Cydney 8                4) Stewart-Grissom, Jordan 8      
       51.83  1:49.56                                                      
 
Event 51  Girls 9-10 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Central York Aquatics-MA  'A'                     2:34.62    2:32.19    8  
     1) Gyenes, Maddie 10               2) Myers, Lauren 10               
     3) Reustle, Addy 9                 4) Bohannon, Claire 10            
       30.58  1:03.47  1:35.67  2:32.19                                    
 
Event 53  Girls 11-12 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Central York Aquatics-MA  'A'                     2:07.20    2:07.77    8  
     1) Buss, Maddie 11                 2) Hagan, Naomi 12                
     3) Grove, Lorelei 12               4) Sauder, Riley 11               
       30.58  1:03.47  1:35.67  2:07.77                                    
  2 Central York Aquatics-MA  'B'                     2:26.41    2:27.28    4  
     1) Keen, Jocelyn 11                2) Guzzone, Emma 12               
     3) Snyder, Kennedy 12              4) Leppo, Katie 12                
       33.51  1:08.97  1:54.53  2:27.28                                    
 
Event 54  Boys 11-12 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Central York Aquatics-MA  'A'                     2:41.11    2:53.26    8  
     1) Lamison, Isaac 11               2) Snyder, Nickolas 10            
     3) Ray, Zander 11                  4) White, Michael 11              
       30.58  1:03.47  1:35.67  2:53.26