Licensed to Middle Atlantic Swimming-Sr SC Champ - Organization License
                                   HY-TEK's MEET MANAGER 6.0 1/23/2018 04:12 PM
                  2018 MA DST Pirate Plunge Mini - 1/20/2018                   
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 8 & Under 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kiess, Andie N             7 DST-MA               1:31.88    1:27.75  
  2 Burkholder, Cali G         8 LAC-MA               1:31.42    1:28.97  
  3 Crawford, Averie M         8 DST-MA               1:38.97    1:28.99  
  4 Chapman, Leah H            8 DST-MA               1:39.44    1:31.19  
  5 Carmella, Keira A          8 CAA-MA               1:39.40    1:35.97  
  6 Rykaczewski, Reagan E      8 DST-MA               1:47.97    1:36.59  
  7 Clark, Maura L             8 LAC-MA               1:43.10    1:37.59  
  8 Kalish, Morgan G           8 DST-MA               1:44.72    1:41.35  
  9 Prange, Kennedy E          8 DST-MA                    NT    1:41.44  
 10 Reber, Peyton E            7 LAC-MA               1:51.14    1:42.70  
 11 Morris, Adriana L          8 DST-MA               2:01.67    1:49.50  
 12 Scopio, Adeline G          8 DST-MA                    NT    1:49.62  
 13 Paterson, Mary C           8 LAC-MA               1:58.22    1:50.26  
 14 Elliott, Tori M            8 LAC-MA               2:12.07    1:50.59  
 15 Miller, Ellie L            8 Aqua Culture-MD      1:50.54    1:52.54  
 16 Jorgensen, Annika L        8 Dolphin Swim Tea-MA       NT    1:55.13  
 17 Keller, Anna C             8 DST-MA               1:54.71    1:57.31  
 18 Fuertes, Allyssa D         7 LAC-MA               2:20.89    2:07.34  
 19 Martin, Allison K          6 LAC-MA                    NT    2:13.86  
 20 Pfautz, Mia R              7 LAC-MA               2:31.01    2:21.56  
 21 Weede, Vaia                8 ACAC-MA                   NT    2:35.12  
 22 Texter, Sarah M            7 DST-MA                    NT    2:54.23  
 -- Aievoli, Gianna M          8 CAA-MA                    NT         DQ  
 -- Rineer, Brie M             7 DST-MA               2:17.56         DQ  
 -- Aievoli, Ava C             8 CAA-MA                    NT         DQ  
 
Event 2  Boys 8 & Under 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cavanaugh, Brett R         7 DST-MA               1:32.66    1:28.30  
  2 Gunjal, Aarush S           8 Dolphin Swim Tea-MA  2:02.03    1:48.23  
  3 Taylor, Sean T             8 LAC-MA               2:08.17    1:50.15  
  4 St-Laurent, Jeremy P       8 CAA-MA               2:00.97    1:52.82  
  5 Chhun, Austin              7 Aqua Culture-MD      1:50.86    1:55.42  
  6 Pagano, Vincent S          7 LAC-MA               2:19.95    2:05.03  
  7 He, Charles M              8 DST-MA                    NT    2:07.05  
  8 Stewart, Logan L           6 DST-MA                    NT    2:29.41  
  9 Xiao, Kevin J              8 DST-MA                    NT    2:41.80  
 -- Yang, Jonathan M           8 DST-MA               2:06.62         DQ  
 -- Cao, Lucas Z               6 DST-MA                    NT         DQ  
 
Event 3  Girls 6 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Flynn, Genevieve M         6 DST-MA                    NT      27.52  
  2 Burslem, Makayla A         6 DST-MA                 32.70      28.08  
  3 Fishman, Natalie E         6 DST-MA                    NT      44.71  
  4 Correale, Adria M          6 DST-MA               1:07.02      47.35  
 
Event 4  Boys 6 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Malipeddi, Srihan          6 DST-MA                 43.41      36.34  
 -- Smyth, Jack W              6 DST-MA                    NT         DQ  
 
Event 5  Girls 7-8 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gill, Hayden j             8 NJRC-NJ                17.43      18.44  
  2 Aievoli, Ava C             8 CAA-MA                    NT      20.36  
  3 Aievoli, Gianna M          8 CAA-MA                    NT      21.95  
  4 Citara, Rhiley J           8 ACAC-MA                25.45      22.03  
  5 Li, Emma N                 8 DST-MA                    NT      22.58  
  6 Prange, Kennedy E          8 DST-MA                 26.26      23.33  
  7 Walch, Genevieve L         8 DST-MA                    NT      24.01  
  8 Sensing, Lizzy R           7 DST-MA                    NT      24.22  
  9 Taylor, Reagan E           7 ACAC-MA                24.97      25.43  
 10 Iliadis, Illy P            7 DST-MA                 25.13      25.71  
 11 Kipp, Kaitlin M            7 DST-MA                 28.50      25.89  
 12 Haupt, Chase M             8 DST-MA                 30.10      27.60  
 13 Rineer, Brie M             7 DST-MA                 31.66      28.29  
 14 Clymer, Addison G          8 ACAC-MA                24.61      28.53  
 15 Cullen, Harperleigh l      7 NJRC-NJ                29.43      32.32  
 16 Wang, Kayla                7 DST-MA                    NT      32.57  
 17 Gao, Selena Y              8 DST-MA                 40.46      33.25  
 18 Minter, Paisley F          7 DST-MA                    NT      34.77  
 19 Hallur, Prisha             8 DST-MA                    NT      35.26  
 20 Bomba, Vivienne B          7 DST-MA                 34.41      35.72  
 21 Yu, Akilah H               7 DST-MA                 53.32      37.29  
 22 Weede, Vaia                8 ACAC-MA                30.94      39.28  
 -- McAllister, Aubrey M       7 DST-MA                 48.75         DQ  
 
Event 6  Boys 7-8 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Walstrom, Seamus D         7 DST-MA                 18.42      18.20  
  2 Tomlin, Anthony J          7 DST-MA                 22.91      21.45  
  3 Paoletti, Philip N         7 DST-MA                 23.64      21.66  
  4 He, Charles M              8 DST-MA                 38.25      29.61  
  5 Cullen, Blake d            8 NJRC-NJ                34.22      30.36  
  6 Schembry, Maximiliam a     8 NJRC-NJ                39.76      36.00  
  7 Berarducci, Declan P       7 NJRC-NJ                34.43      36.69  
  8 Rastogi, Keshav            8 NJRC-NJ                43.45      37.60  
 -- Otto, Riggins              7 ACAC-MA                   NT     X29.64  
 -- Ambrose, Austin C          7 DST-MA                 41.88         DQ  
 
Event 7  Girls 8 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kiess, Andie N             7 DST-MA                 36.53      34.42  
  2 Fiore, Mariella S          8 Muhls-MA               34.72      34.57  
  3 Gill, Hayden j             8 NJRC-NJ                35.16      35.34  
  4 Chapman, Leah H            8 DST-MA                 37.32      35.66  
  5 Burkholder, Cali G         8 LAC-MA                 35.79      35.68  
  6 Carmella, Keira A          8 CAA-MA                 37.64      36.33  
  7 Clark, Maura L             8 LAC-MA                 40.44      38.19  
  8 Prange, Kennedy E          8 DST-MA                 43.78      39.51  
  9 Kalish, Morgan G           8 DST-MA                 41.48      39.57  
 10 Citara, Rhiley J           8 ACAC-MA                   NT      39.87  
 11 Scopio, Adeline G          8 DST-MA                 45.94      41.41  
 12 Reber, Peyton E            7 LAC-MA                 39.08      41.49  
 13 Daniels, Ellie M           8 ACAC-MA                45.20      41.62  
 14 Keller, Anna C             8 DST-MA                 46.29      42.05  
 15 Alvarez, Alana J           8 DST-MA                 49.41      43.50  
 16 Kipp, Kaitlin M            7 DST-MA                    NT      44.63  
 17 Iliadis, Illy P            7 DST-MA                 43.09      45.04  
 18 Paterson, Mary C           8 LAC-MA                 45.29      45.30  
 19 Elliott, Tori M            8 LAC-MA                 47.38      45.94  
 20 Edge, Olivia Q             7 Dolphin Swim Tea-MA  1:06.61      47.27  
 21 Cotterall, Cara            8 ACAC-MA                53.06      48.96  
 22 Bomba, Vivienne B          7 DST-MA                 53.22      49.00  
 23 Fuertes, Allyssa D         7 LAC-MA                 52.73      49.79  
 24 Li, Emma N                 8 DST-MA                    NT      50.35  
 25 Haupt, Chase M             8 DST-MA                 50.29      51.23  
 26 Cullen, Harperleigh l      7 NJRC-NJ                50.69      51.99  
 27 Pfautz, Mia R              7 LAC-MA                 54.84      53.37  
 28 Clymer, Addison G          8 ACAC-MA                   NT      55.11  
 29 Minter, Paisley F          7 DST-MA                    NT      55.23  
 30 Beresford, Megan t         8 NJRC-NJ                54.94      56.76  
 31 Wang, Kayla                7 DST-MA                 59.78      56.86  
 32 Kunamneni, Amelia l        7 NJRC-NJ              1:01.23      57.57  
 33 Gao, Selena Y              8 DST-MA                 55.88      58.51  
 34 Martin, Allison K          6 LAC-MA                 58.40      59.47  
 35 Texter, Sarah M            7 DST-MA               1:01.70    1:04.11  
 36 McAllister, Aubrey M       7 DST-MA               1:07.08    1:11.64  
 -- Sensing, Lizzy R           7 DST-MA                    NT         DQ  
 
Event 8  Boys 8 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Walstrom, Seamus D         7 DST-MA                 39.13      38.93  
  2 Tomlin, Anthony J          7 DST-MA                 43.01      39.48  
  3 Taylor, Sean T             8 LAC-MA                 44.28      39.90  
  4 Otto, Riggins              7 ACAC-MA                   NT      43.41  
  5 Chhun, Austin              7 Aqua Culture-MD           NT      46.75  
  6 Bhaskaran, Rajat           8 DST-MA                 51.39      47.86  
  7 Carfi, Thiago              6 DST-MA                 50.63      48.13  
  8 St-Laurent, Jeremy P       8 CAA-MA                 52.40      49.28  
  9 Zmoyro, John               8 NJRC-NJ                52.91      49.81  
 10 Barksdale, Christian E     7 DST-MA                    NT      50.30  
 11 Savery, Aydan J            8 DST-MA               1:00.61      50.31  
 12 Cao, Lucas Z               6 DST-MA                 56.92      50.45  
 13 Li, Kaden S                8 DST-MA               1:44.36      51.08  
 14 He, Charles M              8 DST-MA               1:04.39      51.88  
 15 Pagano, Vincent S          7 LAC-MA                 52.62      52.76  
 16 Berarducci, Declan P       7 NJRC-NJ                51.08      52.94  
 17 Smyth, Jack W              6 DST-MA                    NT      55.10  
 18 Cullen, Blake d            8 NJRC-NJ                54.44      56.25  
 19 Balto, Max A               8 Aqua Culture-MD           NT      56.44  
 20 Schembry, Maximiliam a     8 NJRC-NJ                58.98      57.03  
 21 Shal, Zeeshan f            6 NJRC-NJ              1:07.22      59.22  
 22 Rastogi, Keshav            8 NJRC-NJ              1:06.28    1:00.57  
 23 Malipeddi, Srihan          6 DST-MA               1:07.71    1:00.86  
 24 Xiao, Kevin J              8 DST-MA                    NT    1:02.88  
 25 Ambrose, Austin C          7 DST-MA               1:15.32    1:05.79  
 
Event 9  Girls 5 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Smyth, Cora E              5 DST-MA                    NT      32.54  
  2 Carter, Calli L            4 UN!-MA                    NT      42.20  
 
Event 10  Boys 5 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Barber, Hosea E            5 Devilrays-MA              NT    1:03.72  
 -- Molnar, Jackson L          5 DST-MA                    NT         DQ  
 
Event 11  Girls 6 Year Olds 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Carroll, Claire K          6 ACAC-MA                30.20      24.12  
  2 Reasons, Kaitlyn E         6 Radnor-MA              32.77      24.96  
  3 Burslem, Makayla A         6 DST-MA                 26.13      26.15  
  4 Flynn, Genevieve M         6 DST-MA                    NT      29.97  
  5 Fishman, Natalie E         6 DST-MA                 32.40      32.78  
  6 Correale, Adria M          6 DST-MA                 37.77      34.83  
 
Event 12  Boys 6 Year Olds 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Smyth, Jack W              6 DST-MA                    NT      27.26  
  2 Stewart, Logan L           6 DST-MA                 29.69      28.09  
  3 Shal, Zeeshan f            6 NJRC-NJ                31.31      28.54  
 
Event 13  Girls 7 Year Olds 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Wang, Kayla                7 DST-MA                 24.88      22.92  
  2 Taylor, Reagan E           7 ACAC-MA                23.56      23.22  
  3 Kipp, Kaitlin M            7 DST-MA                 28.42      25.59  
  4 Edge, Olivia Q             7 Dolphin Swim Tea-MA    24.97      26.32  
  5 Bomba, Vivienne B          7 DST-MA                 25.19      27.38  
  6 Roberts, Lillian           7 ACAC-MA                31.60      27.54  
  7 Yu, Akilah H               7 DST-MA                 32.80      27.85  
  8 Sensing, Lizzy R           7 DST-MA                    NT      28.17  
  9 Turner, Darcy              7 ACAC-MA                35.09      28.42  
 10 Rineer, Brie M             7 DST-MA                 27.19      28.83  
 11 Minter, Paisley F          7 DST-MA                    NT      28.84  
 12 Cullen, Harperleigh l      7 NJRC-NJ                30.02      30.54  
 13 Kunamneni, Amelia l        7 NJRC-NJ                32.34      34.62  
 -- McAllister, Aubrey M       7 DST-MA                 28.44         DQ  
 
Event 14  Boys 7 Year Olds 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Otto, Riggins              7 ACAC-MA                24.71      22.82  
  2 Tomlin, Anthony J          7 DST-MA                 23.39      23.59  
  3 Barksdale, Christian E     7 DST-MA                 26.82      24.85  
  4 Savery, Gray P             7 DST-MA                    NT      25.15  
  5 Ambrose, Austin C          7 DST-MA                 29.90      25.55  
  6 Paoletti, Philip N         7 DST-MA                 26.07      25.58  
  7 Berarducci, Declan P       7 NJRC-NJ                27.12      26.92  
 
Event 15  Girls 8 Year Olds 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gill, Hayden j             8 NJRC-NJ                21.69      19.12  
  2 Fiore, Mariella S          8 Muhls-MA               19.01      19.82  
  3 Citara, Rhiley J           8 ACAC-MA                22.61      21.90  
  4 Morris, Adriana L          8 DST-MA                 21.66      22.30  
  5 Li, Emma N                 8 DST-MA                    NT      22.59  
  6 Jorgensen, Annika L        8 Dolphin Swim Tea-MA    22.17      22.66  
  7 Walch, Genevieve L         8 DST-MA                    NT      22.95  
  8 Daniels, Ellie M           8 ACAC-MA                24.57      23.90  
  9 Hallur, Prisha             8 DST-MA                 32.81      25.01  
 10 Clymer, Addison G          8 ACAC-MA                22.93      25.36  
 11 Cotterall, Cara            8 ACAC-MA                27.94      25.40  
 12 Alvarez, Alana J           8 DST-MA                 25.46      28.34  
 13 Beresford, Megan t         8 NJRC-NJ                38.76      28.66  
 14 Weede, Vaia                8 ACAC-MA                33.49      30.10  
 
Event 16  Boys 8 Year Olds 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Yang, Jonathan M           8 DST-MA                 25.78      22.25  
  2 Bhaskaran, Rajat           8 DST-MA                 27.53      26.04  
  3 Cullen, Blake d            8 NJRC-NJ                29.76      27.00  
  4 Li, Kaden S                8 DST-MA                 38.41      27.89  
  5 Zmoyro, John               8 NJRC-NJ                27.55      28.30  
  6 Schembry, Maximiliam a     8 NJRC-NJ                31.76      31.84  
  7 Balto, Max A               8 Aqua Culture-MD           NT      32.31  
 
Event 17  Girls 8 & Under 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kiess, Andie N             7 DST-MA                 44.86      41.15  
  2 Chapman, Leah H            8 DST-MA                 44.72      41.48  
  3 Burkholder, Cali G         8 LAC-MA                 43.50      44.06  
  4 Crawford, Averie M         8 DST-MA                    NT      45.79  
  5 Kalish, Morgan G           8 DST-MA                 47.10      46.22  
  6 Clark, Maura L             8 LAC-MA                 51.98      51.16  
  7 Elliott, Tori M            8 LAC-MA               1:10.27      52.19  
  8 Rykaczewski, Reagan E      8 DST-MA                 57.61      52.21  
  9 Reber, Peyton E            7 LAC-MA               1:02.99      55.49  
 10 Li, Emma N                 8 DST-MA                    NT      56.86  
 11 Miller, Ellie L            8 Aqua Culture-MD           NT      56.89  
 12 Paterson, Mary C           8 LAC-MA                    NT      58.23  
 13 Keller, Anna C             8 DST-MA                 59.72    1:02.79  
 14 Reasons, Kaitlyn E         6 Radnor-MA            1:05.67    1:03.81  
 15 Alvarez, Alana J           8 DST-MA               1:04.66    1:03.85  
 16 Morris, Adriana L          8 DST-MA                    NT    1:10.09  
 17 Pfautz, Mia R              7 LAC-MA                    NT    1:19.31  
 -- Martin, Allison K          6 LAC-MA                    NT         DQ  
 -- Fuertes, Allyssa D         7 LAC-MA                    NT         DQ  
 
Event 18  Boys 8 & Under 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Walstrom, Seamus D         7 DST-MA                 40.74      40.84  
  2 Cavanaugh, Brett R         7 DST-MA                 48.45      42.79  
  3 Gunjal, Aarush S           8 Dolphin Swim Tea-MA    57.01      53.19  
  4 Paoletti, Philip N         7 DST-MA               1:03.82      57.55  
  5 Taylor, Sean T             8 LAC-MA               1:30.11    1:00.14  
 -- St-Laurent, Jeremy P       8 CAA-MA                    NT     X56.22  
 -- Carfi, Thiago              6 DST-MA                    NT         DQ  
 -- Stewart, Logan L           6 DST-MA                    NT         DQ  
 -- Cao, Lucas Z               6 DST-MA               1:23.65         DQ  
 -- Pagano, Vincent S          7 LAC-MA                    NT         DQ  
 
Event 19  Girls 6 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Reasons, Kaitlyn E         6 Radnor-MA              28.37      26.28  
  2 Burslem, Makayla A         6 DST-MA                 35.37      31.12  
  3 Flynn, Genevieve M         6 DST-MA                    NT      34.25  
 -- Correale, Adria M          6 DST-MA                    NT         DQ  
 -- Fishman, Natalie E         6 DST-MA                 43.77         DQ  
 
Event 20  Boys 6 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Malipeddi, Srihan          6 DST-MA                 40.00      35.04  
 -- Smyth, Jack W              6 DST-MA                    NT         DQ  
 
Event 21  Girls 7-8 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Chapman, Leah H            8 DST-MA                 24.01      23.96  
  2 Miller, Ellie L            8 Aqua Culture-MD        23.25      24.32  
  3 Rykaczewski, Reagan E      8 DST-MA                 25.09      24.80  
  4 Aievoli, Ava C             8 CAA-MA                 28.98      26.27  
  5 Kipp, Kaitlin M            7 DST-MA                 31.20      28.77  
  6 Haupt, Chase M             8 DST-MA                 29.63      29.20  
  7 Gunther, Ella M            8 DST-MA                 30.69      29.41  
  8 Minter, Paisley F          7 DST-MA                    NT      31.12  
  9 Rineer, Brie M             7 DST-MA                 34.65      31.15  
 10 Li, Emma N                 8 DST-MA                    NT      31.57  
 11 Daniels, Ellie M           8 ACAC-MA                32.48      32.87  
 12 Clymer, Addison G          8 ACAC-MA                33.41      33.39  
 13 Wang, Kayla                7 DST-MA                 31.55      33.60  
 14 Hallur, Prisha             8 DST-MA                 48.26      35.92  
 15 Yu, Akilah H               7 DST-MA                 50.30      38.06  
 16 Weede, Vaia                8 ACAC-MA                   NT      45.98  
 -- Gao, Selena Y              8 DST-MA                 29.88         DQ  
 -- McAllister, Aubrey M       7 DST-MA                 51.19         DQ  
 -- Citara, Rhiley J           8 ACAC-MA                26.03         DQ  
 -- Turner, Darcy              7 ACAC-MA                   NT         DQ  
 -- Aievoli, Gianna M          8 CAA-MA                 27.16         DQ  
 -- Kunamneni, Amelia l        7 NJRC-NJ                35.65         DQ  
 -- Beresford, Megan t         8 NJRC-NJ                47.65         DQ  
 -- Roberts, Lillian           7 ACAC-MA              1:03.78         DQ  
 
Event 22  Boys 7-8 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cavanaugh, Brett R         7 DST-MA                 22.05      24.05  
  2 Otto, Riggins              7 ACAC-MA                29.12      24.53  
  3 Yang, Jonathan M           8 DST-MA                 26.90      26.95  
  4 Zmoyro, John               8 NJRC-NJ                32.51      29.11  
  5 Schembry, Maximiliam a     8 NJRC-NJ                34.66      29.89  
  6 Balto, Max A               8 Aqua Culture-MD        32.38      33.03  
  7 Savery, Aydan J            8 DST-MA                 39.06      33.59  
  8 Bhaskaran, Rajat           8 DST-MA                    NT      34.87  
  9 Ambrose, Austin C          7 DST-MA                    NT      36.79  
 -- Li, Kaden S                8 DST-MA                    NT         DQ  
 -- Barksdale, Christian E     7 DST-MA                    NT         DQ  
 -- Chhun, Austin              7 Aqua Culture-MD        24.75         DQ  
 -- Savery, Gray P             7 DST-MA                    NT         DQ  
 
Event 23  Girls 8 & Under 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Chapman, Leah H            8 DST-MA                 41.29      40.13  
  2 Gill, Hayden j             8 NJRC-NJ                40.17      41.02  
  3 Burkholder, Cali G         8 LAC-MA                    NT      42.14  
  4 Fiore, Mariella S          8 Muhls-MA               41.10      42.47  
  5 Rykaczewski, Reagan E      8 DST-MA                 46.86      43.31  
  6 Carmella, Keira A          8 CAA-MA                 43.26      44.14  
  7 Crawford, Averie M         8 DST-MA                 45.95      44.67  
  8 Morris, Adriana L          8 DST-MA                 48.34      45.72  
  9 Kalish, Morgan G           8 DST-MA                 46.91      45.85  
 10 Clark, Maura L             8 LAC-MA                 46.05      46.53  
 11 Keller, Anna C             8 DST-MA                 47.00      47.53  
 12 Reber, Peyton E            7 LAC-MA                 51.18      47.76  
 13 Jorgensen, Annika L        8 Dolphin Swim Tea-MA    51.70      48.05  
 14 Prange, Kennedy E          8 DST-MA                    NT      50.80  
 15 Elliott, Tori M            8 LAC-MA                 49.38      51.30  
 16 Scopio, Adeline G          8 DST-MA                    NT      52.40  
 17 Daniels, Ellie M           8 ACAC-MA                56.51      54.48  
 18 Paterson, Mary C           8 LAC-MA                 57.02      54.74  
 19 Fuertes, Allyssa D         7 LAC-MA                    NT      58.40  
 20 Cotterall, Cara            8 ACAC-MA              1:02.24      58.75  
 21 Bomba, Vivienne B          7 DST-MA                    NT      58.86  
 22 Sensing, Lizzy R           7 DST-MA                    NT    1:01.03  
 23 Martin, Allison K          6 LAC-MA               1:06.10    1:02.82  
 24 Gao, Selena Y              8 DST-MA                 59.45    1:03.66  
 25 Beresford, Megan t         8 NJRC-NJ              1:00.89    1:04.63  
 26 Gunther, Ella M            8 DST-MA                    NT    1:05.48  
 27 Texter, Sarah M            7 DST-MA               1:25.11    1:09.85  
 28 Pfautz, Mia R              7 LAC-MA               1:13.96    1:10.52  
 29 Kunamneni, Amelia l        7 NJRC-NJ              1:15.65    1:20.00  
 -- Edge, Olivia Q             7 Dolphin Swim Tea-MA    54.25         DQ  
 -- Cullen, Harperleigh l      7 NJRC-NJ              1:02.16         DQ  
 -- Iliadis, Illy P            7 DST-MA                    NT         DQ  
 
Event 24  Boys 8 & Under 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Taylor, Sean T             8 LAC-MA                 58.21      50.44  
  2 Gunjal, Aarush S           8 Dolphin Swim Tea-MA       NT      50.63  
  3 Yang, Jonathan M           8 DST-MA                 52.49      51.61  
  4 Savery, Aydan J            8 DST-MA                 55.82      52.99  
  5 Carfi, Thiago              6 DST-MA                 57.20      53.99  
  6 St-Laurent, Jeremy P       8 CAA-MA               1:03.73      55.21  
  7 Cao, Lucas Z               6 DST-MA               1:09.15      57.25  
  8 Pagano, Vincent S          7 LAC-MA                 57.91      58.44  
  9 Berarducci, Declan P       7 NJRC-NJ                57.41      58.72  
 10 Cullen, Blake d            8 NJRC-NJ              1:06.16    1:00.62  
 11 Malipeddi, Srihan          6 DST-MA                    NT    1:03.71  
 12 Bhaskaran, Rajat           8 DST-MA               1:01.22    1:07.12  
 13 Li, Kaden S                8 DST-MA               1:10.93    1:07.34  
 14 Xiao, Kevin J              8 DST-MA                    NT    1:09.38  
 15 Barber, Hosea E            5 Devilrays-MA              NT    2:08.43  
 -- Rastogi, Keshav            8 NJRC-NJ              1:22.00         DQ  
 
Event 25  Girls 5 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Smyth, Cora E              5 DST-MA                    NT      37.22  
  2 Carter, Calli L            4 UN!-MA                    NT      56.22  
 
Event 26  Boys 5 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Barber, Hosea E            5 Devilrays-MA           51.94      50.83  
  2 Molnar, Jackson L          5 DST-MA                 48.69      52.77  
 
Event 27  Girls 6 Year Olds 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Flynn, Genevieve M         6 DST-MA                    NT      20.80  
  2 Roestenberg, Keegan r      6 NJRC-NJ                23.43      21.36  
  3 Carroll, Claire K          6 ACAC-MA                22.00      21.55  
  4 Burslem, Makayla A         6 DST-MA                 22.30      22.23  
  5 Reasons, Kaitlyn E         6 Radnor-MA              22.31      22.41  
  6 Fishman, Natalie E         6 DST-MA                 33.22      30.81  
  7 Correale, Adria M          6 DST-MA                 39.40      32.77  
 
Event 28  Boys 6 Year Olds 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Carfi, Thiago              6 DST-MA                 22.35      20.44  
  2 Stewart, Logan L           6 DST-MA                 26.52      22.62  
  3 Smyth, Jack W              6 DST-MA                    NT      23.30  
  4 Malipeddi, Srihan          6 DST-MA                 27.31      23.87  
  5 Shal, Zeeshan f            6 NJRC-NJ                26.29      27.50  
 
Event 29  Girls 7 Year Olds 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kipp, Kaitlin M            7 DST-MA                 21.51      19.17  
  2 Taylor, Reagan E           7 ACAC-MA                19.79      19.32  
  3 Iliadis, Illy P            7 DST-MA                 20.02      19.65  
  4 Wang, Kayla                7 DST-MA                 21.93      20.09  
  5 Rineer, Brie M             7 DST-MA                 21.65      20.35  
  6 Sensing, Lizzy R           7 DST-MA                    NT      21.61  
  7 Bomba, Vivienne B          7 DST-MA                 22.01      21.79  
  8 Minter, Paisley F          7 DST-MA                    NT      23.36  
  9 Yu, Akilah H               7 DST-MA                 28.09      24.05  
 10 Cullen, Harperleigh l      7 NJRC-NJ                24.32      24.32  
 11 Roberts, Lillian           7 ACAC-MA                29.43      24.72  
 12 Kunamneni, Amelia l        7 NJRC-NJ                30.09      26.16  
 13 McAllister, Aubrey M       7 DST-MA                 34.51      32.74  
 14 Turner, Darcy              7 ACAC-MA                35.25      35.77  
 
Event 30  Boys 7 Year Olds 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Walstrom, Seamus D         7 DST-MA                 16.52      16.68  
  2 Tomlin, Anthony J          7 DST-MA                 18.62      17.64  
  3 Otto, Riggins              7 ACAC-MA                19.36      18.80  
  4 Paoletti, Philip N         7 DST-MA                 21.65      20.86  
  5 Barksdale, Christian E     7 DST-MA                 22.17      22.61  
  6 Berarducci, Declan P       7 NJRC-NJ                22.29      23.75  
  7 Ambrose, Austin C          7 DST-MA                 31.20      26.56  
  8 Savery, Gray P             7 DST-MA                 33.56      31.15  
 
Event 31  Girls 8 Year Olds 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Fiore, Mariella S          8 Muhls-MA               15.37      15.98  
  2 Gill, Hayden j             8 NJRC-NJ                15.08      16.75  
  3 Citara, Rhiley J           8 ACAC-MA                21.09      17.53  
  4 Scopio, Adeline G          8 DST-MA                 20.13      19.10  
  5 Walch, Genevieve L         8 DST-MA                    NT      19.18  
  6 Aievoli, Gianna M          8 CAA-MA                 19.22      19.28  
  7 Jorgensen, Annika L        8 Dolphin Swim Tea-MA    19.45      19.66  
  8 Aievoli, Ava C             8 CAA-MA                 18.41      20.04  
  9 Cotterall, Cara            8 ACAC-MA                23.58      22.00  
 10 Daniels, Ellie M           8 ACAC-MA                19.37      22.03  
 11 Haupt, Chase M             8 DST-MA                 22.00      23.01  
 12 Hallur, Prisha             8 DST-MA                 26.84      23.61  
 13 Gunther, Ella M            8 DST-MA                 24.02      24.43  
 14 Beresford, Megan t         8 NJRC-NJ                30.43      25.48  
 15 Weede, Vaia                8 ACAC-MA                26.80      30.27  
 
Event 32  Boys 8 Year Olds 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cullen, Blake d            8 NJRC-NJ                23.23      23.02  
  2 Zmoyro, John               8 NJRC-NJ                21.83      23.03  
  3 Li, Kaden S                8 DST-MA                 45.86      24.71  
  4 Schembry, Maximiliam a     8 NJRC-NJ                25.43      24.86  
  5 Balto, Max A               8 Aqua Culture-MD        25.15      25.23  
  6 Rastogi, Keshav            8 NJRC-NJ                30.87      26.37  
  7 Xiao, Kevin J              8 DST-MA                 33.23      26.75  
 
Event 33  Girls 8 & Under 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Crawford, Averie M         8 DST-MA                    NT      47.25  
  2 Kiess, Andie N             7 DST-MA                 52.47      49.77  
  3 Burkholder, Cali G         8 LAC-MA                 50.09      49.93  
  4 Carmella, Keira A          8 CAA-MA                    NT      51.30  
  5 Miller, Ellie L            8 Aqua Culture-MD           NT      53.40  
  6 Prange, Kennedy E          8 DST-MA                 53.64      53.42  
  7 Rykaczewski, Reagan E      8 DST-MA                 55.93      54.30  
  8 Reber, Peyton E            7 LAC-MA               1:03.50      59.17  
  9 Gao, Selena Y              8 DST-MA               1:00.63    1:00.58  
 10 Clark, Maura L             8 LAC-MA               1:01.82    1:00.87  
 11 Morris, Adriana L          8 DST-MA                 59.88    1:01.56  
 12 Fuertes, Allyssa D         7 LAC-MA                    NT    1:02.71  
 13 Paterson, Mary C           8 LAC-MA               1:07.20    1:03.58  
 14 Haupt, Chase M             8 DST-MA               1:03.75    1:03.70  
 15 Alvarez, Alana J           8 DST-MA                    NT    1:04.57  
 16 Iliadis, Illy P            7 DST-MA               1:07.95    1:04.88  
 17 Pfautz, Mia R              7 LAC-MA               1:19.67    1:07.05  
 18 Elliott, Tori M            8 LAC-MA                    NT    1:09.78  
 -- Martin, Allison K          6 LAC-MA               1:17.00         DQ  
 
Event 34  Boys 8 & Under 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cavanaugh, Brett R         7 DST-MA                 51.39      49.23  
  2 Tomlin, Anthony J          7 DST-MA                    NT      54.61  
  3 Taylor, Sean T             8 LAC-MA               1:02.13      55.52  
  4 St-Laurent, Jeremy P       8 CAA-MA                 59.56      55.75  
  5 Chhun, Austin              7 Aqua Culture-MD           NT      56.84  
  6 Gunjal, Aarush S           8 Dolphin Swim Tea-MA    58.46      58.41  
  7 Yang, Jonathan M           8 DST-MA               1:07.23    1:00.13  
  8 Zmoyro, John               8 NJRC-NJ              1:12.32    1:04.61  
  9 Carfi, Thiago              6 DST-MA                    NT    1:09.37  
 10 Pagano, Vincent S          7 LAC-MA               1:11.42    1:11.86  
 -- Stewart, Logan L           6 DST-MA                    NT         DQ  
 -- Cao, Lucas Z               6 DST-MA               1:08.85         DQ  
 -- Xiao, Kevin J              8 DST-MA                    NT         DQ  
 
Event 35  Girls 8 & Under 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kiess, Andie N             7 DST-MA               1:20.67    1:17.39  
  2 Fiore, Mariella S          8 Muhls-MA             1:27.28    1:19.29  
  3 Kalish, Morgan G           8 DST-MA               1:40.21    1:34.01  
  4 Jorgensen, Annika L        8 Dolphin Swim Tea-MA       NT    1:38.41  
  5 Alvarez, Alana J           8 DST-MA                    NT    1:39.85  
  6 Keller, Anna C             8 DST-MA               1:42.37    1:39.97  
  7 Miller, Ellie L            8 Aqua Culture-MD           NT    1:42.95  
  8 Reasons, Kaitlyn E         6 Radnor-MA                 NT    1:43.98  
  9 Edge, Olivia Q             7 Dolphin Swim Tea-MA  2:05.43    1:49.56  
 10 Scopio, Adeline G          8 DST-MA               1:39.66    1:52.06  
 11 Burslem, Makayla A         6 DST-MA               2:03.88    1:52.44  
 12 Gunther, Ella M            8 DST-MA                    NT    1:58.73  
 13 Texter, Sarah M            7 DST-MA               3:06.88    2:31.93  
 
Event 36  Boys 8 & Under 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cavanaugh, Brett R         7 DST-MA               1:23.17    1:20.24  
  2 Walstrom, Seamus D         7 DST-MA               1:30.25    1:30.81  
  3 Gunjal, Aarush S           8 Dolphin Swim Tea-MA       NT    1:43.77  
  4 Chhun, Austin              7 Aqua Culture-MD           NT    1:50.18  
  5 Paoletti, Philip N         7 DST-MA               1:56.63    1:51.94  
  6 Bhaskaran, Rajat           8 DST-MA                    NT    2:15.94