Licensed to Middle Atlantic Swimming-Sr SC Champ - Organization License
                                   HY-TEK's MEET MANAGER 6.0 1/23/2018 05:06 PM
              2018 MA GPAC New Year Mini - 1/20/2018 to 1/21/2018              
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 6 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Devlin, Keira E            6 WAC-MA                 20.18      20.66   20  
  2 Fleck, Veronica J          6 THY-MA                 20.69      21.29   17  
  3 Kalinowski, Lillian R      6 WAC-MA                 21.00      22.33   16  
  4 Kelsey, Peyton M           6 WAVE-MA                21.83      22.56   15  
  5 Podolak, Lacey J           6 WAC-MA                 22.61      22.83   14  
  6 Priestly, Lydia            6 WAC-MA                    NT      23.99   13  
  7 Ruslim, Eva                6 WAC-MA                 25.21      24.28   12  
  8 Wainwright, Ella G         6 ECCC-MA                24.59      25.83   11  
  9 Smith, Tristyn S           5 GPAC-MA                26.20      26.44    9  
 10 Jones, Madeleine H         6 WAC-MA                 25.56      27.03    7  
 11 Resnick, Reese B           6 ECCC-MA                29.19      27.32    6  
 12 Oakley, Ellie A            6 GPAC-MA                30.52      27.41    5  
 13 Hellmann, Anneliese M      6 Pheasant Run-MA        31.00      30.16    4  
 14 Westcott, Charlotte M      6 WAC-MA                 25.92      31.01    3  
 15 Nordberg, Alaina R         5 Wildwood Crest-MA      36.03      31.47    2  
 16 McDermott, Onnah M         6 TRI-MA                 29.34      32.13    1  
 17 Boyer, Emma L              6 WAC-MA                 30.96      33.15  
 18 Bluemle, Greta J           6 WAC-MA                    NT      35.85  
 19 Smith, Aurora G            6 ECCC-MA                   NT      36.35  
 20 Grant, Jayden C            5 WAC-MA                 30.05      38.51  
 21 Hauske, Megan L            5 WAC-MA                 30.90      40.64  
 22 Gateretse, Isabelle L      4 WAC-MA                    NT      41.14  
 
Event 1  Girls 7 Year Olds 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Holzer, Avery G            7 ECCC-MA                15.28      15.35   20  
  2 Jacob, Emily C             7 WAVE-MA                17.93      16.68   17  
  3 Gulli, Kendall J           7 WAC-MA                 17.90      17.44   16  
  4 Robbins, Hope L            7 ECCC-MA                18.80      18.71   15  
  5 Procida, Avery M           7 GPAC-MA                22.92      19.58   14  
  6 Horsey, Riley E            7 WAC-MA                 18.62      19.59   13  
  7 Margolis, Avery M          7 GPAC-MA                20.58      19.69   12  
  8 Jacobson, Raegan P         7 WAVE-MA                35.29      19.72   11  
  9 Mulshenock, Sophia L       7 WAC-MA                 18.90      19.89    9  
 10 Jess, Cecelia M            7 TWAC-MA                21.91      20.37    7  
 11 McCormick, Rory C          7 WAC-MA                 22.99      21.17    6  
 12 Boczkowski, Stella W       7 SAKA-MA                23.22      21.74    5  
 13 McAveety, Meghan O         7 WAVE-MA                22.18      21.78    4  
 14 Raberi, Nadia G            7 GPAC-MA                   NT      22.38    3  
 15 Davidson, Taylor A         7 ECCC-MA                22.45      22.40    2  
 16 Morrow, Kylie E            7 WAC-MA                 24.00      22.49    1  
 17 Deveney, Brynn K           7 TRI-MA                 20.96      22.74  
 18 Strockoz, Hayley K         7 THY-MA                 25.81      24.04  
 19 Coleman, London M          7 WAC-MA                 24.52      24.84  
 20 Wark, Tessa R              7 WAC-MA                 22.41      24.85  
 21 Grimley, Katie E           7 ECCC-MA                26.54      25.64  
 22 Hackerman, Mia             7 Wildwood Crest-MA         NT      25.66  
 23 Cordery, Cassidy G         7 TWAC-MA                27.89      26.06  
 24 Jubb, Penny E              7 WAC-MA                 27.41      28.13  
 25 Grafe, Lizzie J            7 WAC-MA                 27.26      28.45  
 26 Vecsi, Scarlett J          7 FSA-MA                 39.55      29.02  
 27 Stephens, Bridget R        7 TRI-MA                    NT      30.47  
 
Event 1  Girls 8 Year Olds 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Petrillo, Jenna A          8 TWAC-MA                15.55      14.90   20  
  2 McGlinchey, Simone I       8 GPAC-MA                15.94      15.49   17  
  3 Sandy, Nora K              8 GPAC-MA                16.05      15.71   16  
  4 Devlin, Mia L              8 WAC-MA                 16.02      15.73   15  
  5 Fitzpatrick, Riley M       8 TWAC-MA                16.90      15.83   14  
  6 Briscoe, Chanelle N        8 GPAC-MA                15.68      15.85   13  
  7 Rhyshek, Jannah S          8 SAKA-MA                17.14      16.19   12  
  8 McKendrick, Ainsley K      8 TWAC-MA                16.85      16.34   10  
  8 Mansukani, Grace           8 YBCC-MA                19.14      16.34   10  
 10 Doppler, Molly E           8 Pheasant Run-MA        17.11      16.42    7  
 11 Binder, Lily J             8 TRI-MA                 18.68      16.99    6  
 12 Stankoski, Norah R         8 TWAC-MA                17.49      17.19    5  
 13 Moore, Pamela H            8 WAC-MA                 17.09      17.33    4  
 14 McKeon, Kasidy B           8 ECCC-MA                16.97      17.35    3  
 15 Cummins, Ella M            8 GPAC-MA                17.56      17.61    2  
 16 Dugan, Alyssa L            8 GPAC-MA                19.20      17.84    1  
 17 Colon, Karrington R        8 GPAC-MA                22.32      18.12  
 18 Bagley, Ava                8 SAKA-MA                21.08      18.19  
 19 Ventresca, Khloe R         8 WAC-MA                 19.36      18.27  
 20 DeVito, Bella C            8 GPAC-MA                18.94      18.73  
 21 Cotton, Addi G             8 GPAC-MA                20.76      18.77  
 22 Mulshenock, Addison E      8 WAC-MA                 21.46      18.90  
 23 Landers, Meghan E          8 THY-MA                 18.88      19.08  
 24 Sullivan, Delaney K        8 WAC-MA                 19.44      19.22  
 25 Landim, Mariana B          8 TRI-MA                 19.81      19.32  
 26 Hauske, Sara A             8 WAC-MA                 18.49      19.91  
 27 Rech, Riley C              8 GPAC-MA                24.12      20.04  
 28 Mastropaolo, Lilly M       8 THY-MA                 19.39      21.04  
 29 Hauske, Katelyn M          8 WAC-MA                 20.43      21.49  
 30 Schroeder, Caroline K      8 ECCC-MA                20.74      21.87  
 31 Stephens, Abby M           8 TRI-MA                    NT      22.14  
 32 Mantini, Elena B           8 FSA-MA                 24.43      22.39  
 33 Emmett, Riley E            8 GPAC-MA                24.70      22.59  
 34 Maiese, Kirstin M          8 TWAC-MA                19.33      22.81  
 35 Thomas, Alaina A           8 WAC-MA                    NT      23.24  
 36 Rigney, Marlea M           8 WAC-MA                 24.03      23.70  
 37 McCauley, Catie J          8 TWAC-MA                23.93      24.20  
 38 Marsden, Kate F            8 THY-MA                 26.25      24.57  
 39 Shadman, Sydney E          8 STRM-MA                28.95      24.61  
 40 Robinson, Livi R           8 Wildwood Crest-MA      29.43      24.75  
 41 Cooney, Lauren E           8 Pheasant Run-MA           NT      35.93  
 
Event 2  Boys 6 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Markowski, James A         6 ECCC-MA                24.87      20.68  
  2 Hill, Darren P             6 Pheasant Run-MA        24.97      20.79   20  
  3 Stephens, Greyson G        5 Pheasant Run-MA        21.56      21.63   17  
  4 Gill, Raunak S             6 USTRM-MA                  NT      21.65   16  
  5 Burkhardt, James           6 Northeast Swimmi-MA    20.53      22.56   15  
  6 Kalinowski, Thomas J       5 WAC-MA                 24.29      23.39   14  
  7 Papadopoulos, Frankie S    6 TRI-MA                 23.58      23.48   13  
  8 Albinsky, Arthur A         5 THY-MA                 25.48      24.95   12  
  9 Schroeder, Emmett L        6 ECCC-MA                26.38      25.75   11  
 10 Peden, Kyle J              6 TWAC-MA                28.00      27.74    9  
 11 Carroll, Ben J             6 Pheasant Run-MA           NT      29.41    7  
 12 Cole, Luke J               6 WAC-MA                 38.17      29.86    6  
 13 Duffield, Andrew J         6 TWAC-MA                28.05      30.47    5  
 14 Sprang, Brayden A          6 GPAC-MA                30.52      30.61    4  
 15 Schell, Erick G            5 TWAC-MA                31.48      31.40    3  
 16 Johnson, Zach C            6 WAC-MA                    NT      32.72    2  
 17 Robinson, Drew F           6 Wildwood Crest-MA      37.54      33.65    1  
 18 Ventresca, Max M           6 WAC-MA                 36.29      36.57  
 19 Kalet, William D           6 WAC-MA                 33.69      36.85  
 20 Rigney, Liam T             4 WAC-MA                 48.65      43.56  
 21 McCarroll, Declan D        5 TWAC-MA                36.98      43.78  
 22 Wilkinson, Aiden M         5 Pheasant Run-MA           NT      47.04  
 23 Jubb, Maverick T           4 WAC-MA                 41.20      49.04  
 
Event 2  Boys 7 Year Olds 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Roser, Matt W              7 GPAC-MA                17.52      16.35   20  
  2 Jacob, Shane R             7 WAVE-MA                17.89      16.45   17  
  3 Bickett, Luke T            7 GPAC-MA                18.04      16.55   16  
  4 Bagley, Jaden              7 SAKA-MA                17.19      16.71   15  
  5 Everingham, Bryce A        7 GPAC-MA                22.21      17.02   14  
  6 Pyne, John F               7 GPAC-MA                18.28      17.13   13  
  7 Mealey, Gage P             7 GPAC-MA                17.09      17.29   12  
  8 DeSantis, Jack D           7 WAVE-MA                17.85      17.45   11  
  9 Maier, Carter J            7 GPAC-MA                18.12      17.66    9  
 10 Fox, Max B                 7 WAC-MA                 17.82      18.59    7  
 11 Juhasz, Mathieu E          7 WAC-MA                 20.44      19.51    6  
 12 Shaffer, Owen C            7 GPAC-MA                21.45      20.04    5  
 13 Hamilton, Caleb A          7 GPAC-MA                21.45      20.42    4  
 14 Kelleher, Finn A           7 WAC-MA                 22.43      20.94    3  
 15 Donnelly, Kevin A          7 GPAC-MA                22.35      21.01    2  
 16 Raberi, Noah M             7 GPAC-MA                   NT      21.85    1  
 17 Harris, Anthony B          7 Wildwood Crest-MA      27.14      22.01  
 17 Nagle, Parker O            7 WAC-MA                 17.73      22.01  
 19 Taylor, Nathan T           7 WAC-MA                 23.16      23.25  
 20 Auty, William J            7 Wildwood Crest-MA      25.69      23.61  
 21 Sicuranza, Adam M          7 WAC-MA                 23.19      23.86  
 22 Shinijiashvili, David      7 ORCA-MA                23.40      24.53  
 23 Martella, Chase J          7 TWAC-MA                22.66      24.67  
 24 Szilier, Trevor J          7 GPAC-MA                24.56      25.90  
 25 Zink, Wesley D             7 Pheasant Run-MA           NT      27.63  
 26 Coyne, Brody T             7 WAC-MA                 25.48      28.46  
 
Event 2  Boys 8 Year Olds 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McCarroll, Owen G          8 TWAC-MA                16.21      15.53   20  
  2 Price, Luke C              8 GPAC-MA                16.70      15.84   16.5
  2 Liang, Ben                 8 THY-MA                 15.29      15.84   16.5
  4 Coll, Klint D              8 GPAC-MA                16.40      15.92   15  
  5 DeNick, Mason M            8 TWAC-MA                15.63      16.15   14  
  6 Shenk, Christian C         8 GPAC-MA                16.03      16.31   13  
  7 Oliveti, Joey A            8 GPAC-MA                18.42      16.42   12  
  8 Stephens, Sawyer S         8 Pheasant Run-MA        17.92      16.59   11  
  9 Nagle, Carson J            8 WAC-MA                 18.75      17.15    9  
 10 Markowski, Mason E         8 ECCC-MA                16.80      17.38    7  
 11 Morrow III, Douglas E      8 WAC-MA                 18.13      17.40    6  
 12 McCarroll, Liam K          8 TWAC-MA                18.00      17.76    5  
 13 Reznitchenko, Anthony A    8 ORCA-MA                22.60      17.80    4  
 14 Hubler, Jason C            8 Pheasant Run-MA           NT      18.26    3  
 15 Hill, Collin S             8 Pheasant Run-MA        21.05      18.31    2  
 16 Duffield, Bobby P          8 TWAC-MA                19.40      18.56    1  
 17 McCarthy, Nathan C         8 GPAC-MA                19.16      18.84  
 18 Stone, Rich M              8 GPAC-MA                20.43      19.03  
 19 Kalampakas, Konstantinos   8 WAC-MA                 20.69      19.34  
 20 Ruslim, Ethan              8 WAC-MA                 19.32      19.38  
 21 Kern, Sam W                8 GPAC-MA                21.88      19.85  
 22 Hendrixson, Sam J          8 WAC-MA                 21.49      19.95  
 23 Pendry, Preston M          8 Pheasant Run-MA        26.33      20.22  
 24 Henhaffer, Quinn Q         8 Pheasant Run-MA        21.71      20.73  
 25 Sprang, Ryan P             8 GPAC-MA                23.64      20.75  
 26 Bailey, Carter R           8 WAC-MA                 20.34      21.50  
 27 Fedenko, Timothy           8 ORCA-MA                22.60      21.62  
 28 Paraskevov, Eddy           8 ORCA-MA                25.70      21.86  
 29 Corbett, Paul H            8 WAC-MA                 21.51      21.99  
 30 Hellmann, Chase D          8 Pheasant Run-MA        25.65      26.84  
 31 Chavez, Santi M            8 Wildwood Crest-MA      36.24      30.86  
 
Event 3  Girls 6 & Under 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Devlin, Keira E            6 WAC-MA                 54.66      51.73   20  
  2 Fleck, Veronica J          6 THY-MA                 58.47      52.27   17  
  3 Kelsey, Peyton M           6 WAVE-MA                59.25      57.72   16  
  4 Kalinowski, Lillian R      6 WAC-MA               1:12.21    1:00.18   15  
  5 Podolak, Lacey J           6 WAC-MA                    NT    1:03.47   14  
  6 McDermott, Onnah M         6 TRI-MA                    NT    1:03.49   13  
  7 Ruslim, Eva                6 WAC-MA                    NT    1:07.19   12  
  8 Resnick, Reese B           6 ECCC-MA              1:10.28    1:08.29   11  
  9 Wainwright, Ella G         6 ECCC-MA              1:12.81    1:08.80    9  
 10 Nordberg, Alaina R         5 Wildwood Crest-MA    1:13.52    1:09.25    7  
 11 Smith, Aurora G            6 ECCC-MA                   NT    1:21.20    6  
 12 Hellmann, Anneliese M      6 Pheasant Run-MA           NT    1:22.13    5  
 13 Smith, Tristyn S           5 GPAC-MA                   NT    1:24.16    4  
 14 Boyer, Emma L              6 WAC-MA                    NT    1:26.18    3  
 -- Jones, Madeleine H         6 WAC-MA                    NT         DQ  
 
Event 3  Girls 7 Year Olds 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Holzer, Avery G            7 ECCC-MA                41.44      41.20   20  
  2 Yuan, Carolyn Y            7 THY-MA                    NT      47.61   17  
  3 Gulli, Kendall J           7 WAC-MA                 51.78      47.64   16  
  4 Aiken, Holly S             7 ECCC-MA                49.50      47.90   15  
  5 Stanker, Rhiannon G        7 GPAC-MA                49.27      47.96   14  
  6 Robbins, Hope L            7 ECCC-MA                53.60      49.16   13  
  7 Horsey, Riley E            7 WAC-MA                 53.88      51.03   12  
  8 Margolis, Avery M          7 GPAC-MA                54.64      53.30   11  
  9 McCormick, Rory C          7 WAC-MA                    NT      53.97    9  
 10 Boczkowski, Stella W       7 SAKA-MA                53.01      54.50    7  
 11 Mulshenock, Sophia L       7 WAC-MA                    NT      55.89    6  
 12 McAveety, Meghan O         7 WAVE-MA                55.88      59.53    5  
 13 Procida, Avery M           7 GPAC-MA                   NT    1:00.13    4  
 14 Wark, Tessa R              7 WAC-MA                    NT    1:00.31    3  
 15 Davidson, Taylor A         7 ECCC-MA              1:01.61    1:01.82    2  
 16 Jess, Cecelia M            7 TWAC-MA              1:24.49    1:02.05    1  
 17 Cordery, Cassidy G         7 TWAC-MA                   NT    1:05.28  
 18 Coleman, London M          7 WAC-MA                    NT    1:05.58  
 18 Jubb, Penny E              7 WAC-MA               1:06.81    1:05.58  
 20 Hackerman, Mia             7 Wildwood Crest-MA         NT    1:05.92  
 21 Grafe, Lizzie J            7 WAC-MA               1:12.12    1:12.85  
 
Event 3  Girls 8 Year Olds 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Crouthamel, Lauren C       8 Wildwood Crest-MA      41.80      41.00   20  
  2 Sandy, Nora K              8 GPAC-MA                41.93      41.79   17  
  3 Aiello, Taylor M           8 WAC-MA                 44.69      42.21   16  
  4 McGlinchey, Simone I       8 GPAC-MA                41.73      42.55   15  
  5 Mansukani, Grace           8 YBCC-MA                   NT      43.21   14  
  6 Petrillo, Jenna A          8 TWAC-MA                43.95      43.52   13  
  7 Rodriguez, Neomi           8 Northeast Swimmi-MA    42.66      44.15   12  
  8 Rhyshek, Jannah S          8 SAKA-MA                45.75      44.44   11  
  9 Nordberg, Kaitlyn G        8 Wildwood Crest-MA      42.31      44.98    9  
 10 McKeon, Kasidy B           8 ECCC-MA                47.60      45.19    7  
 11 Moore, Pamela H            8 WAC-MA                 47.68      45.22    6  
 12 Cummins, Ella M            8 GPAC-MA                46.06      46.58    5  
 13 Bagley, Ava                8 SAKA-MA                48.99      47.06    4  
 14 Geberth, Becca L           8 THY-MA                 46.55      47.65    3  
 15 Thomas, Alaina A           8 WAC-MA                    NT      48.31    2  
 16 Ventresca, Khloe R         8 WAC-MA                 52.22      48.52    1  
 17 DeVito, Bella C            8 GPAC-MA                49.70      48.78  
 18 Carroll, Teagan R          8 STRM-MA                49.04      48.94  
 19 Landers, Meghan E          8 THY-MA                 48.04      49.27  
 20 Kelsey, Madison R          8 WAVE-MA                49.76      49.58  
 21 Cotton, Addi G             8 GPAC-MA                55.89      50.58  
 22 Sullivan, Delaney K        8 WAC-MA                 56.39      52.52  
 23 Maiese, Kirstin M          8 TWAC-MA                51.37      53.86  
 24 Dugan, Alyssa L            8 GPAC-MA                57.25      54.44  
 25 Mantini, Elena B           8 FSA-MA                 54.39      54.83  
 26 Caravello, Sofia R         8 WAVE-MA                55.83      55.14  
 27 Rigney, Marlea M           8 WAC-MA                    NT      58.31  
 28 Marsden, Kate F            8 THY-MA                    NT    1:00.07  
 29 Shadman, Sydney E          8 STRM-MA              1:05.56    1:02.18  
 30 Robinson, Livi R           8 Wildwood Crest-MA         NT    1:03.16  
 
Event 4  Boys 6 & Under 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Connell, Logan M           6 WAC-MA                 52.29      47.69   20  
  2 Schroeder, Emmett L        6 ECCC-MA              1:08.50      57.41   17  
  3 Gill, Raunak S             6 USTRM-MA                  NT      58.30   16  
  4 Albinsky, Arthur A         5 THY-MA                    NT    1:00.74   15  
  5 Burkhardt, James           6 Northeast Swimmi-MA       NT    1:02.71   14  
  6 Papadopoulos, Frankie S    6 TRI-MA               1:12.70    1:04.40   13  
  7 Kalet, William D           6 WAC-MA                    NT    1:09.78   12  
  8 Robinson, Drew F           6 Wildwood Crest-MA         NT    1:10.82   11  
  9 Johnson, Zach C            6 WAC-MA                    NT    1:17.43    9  
 
Event 4  Boys 7 Year Olds 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bagley, Jaden              7 SAKA-MA                45.07      42.57   20  
  2 Pyne, John F               7 GPAC-MA                46.43      43.78   17  
  3 Bickett, Luke T            7 GPAC-MA                   NT      44.61   16  
  4 Roser, Matt W              7 GPAC-MA                46.12      45.00   15  
  5 Rimler, Maack S            7 TRI-MA                 48.40      45.23   14  
  6 Jacob, Shane R             7 WAVE-MA                44.22      45.48   13  
  7 Maier, Carter J            7 GPAC-MA                50.62      46.37   12  
  8 Fox, Max B                 7 WAC-MA                 47.69      47.99   11  
  9 Mealey, Gage P             7 GPAC-MA                48.82      48.22    9  
 10 Gregg, Garner R            7 WAC-MA                 52.34      48.34    7  
 11 Nagle, Parker O            7 WAC-MA                 50.16      49.54    6  
 12 Juhasz, Mathieu E          7 WAC-MA                 52.69      49.75    5  
 13 Hamilton, Caleb A          7 GPAC-MA                   NT      54.76    4  
 14 Shaffer, Owen C            7 GPAC-MA                   NT      58.44    3  
 15 Auty, William J            7 Wildwood Crest-MA    1:02.55      58.58    2  
 16 Everingham, Bryce A        7 GPAC-MA                58.71      59.18    1  
 17 Donnelly, Kevin A          7 GPAC-MA                   NT    1:00.30  
 18 Harris, Anthony B          7 Wildwood Crest-MA         NT    1:02.00  
 19 Sicuranza, Adam M          7 WAC-MA                    NT    1:02.01  
 20 Taylor, Nathan T           7 WAC-MA               1:04.05    1:02.64  
 21 Kelleher, Finn A           7 WAC-MA                    NT    1:03.29  
 22 Shinijiashvili, David      7 ORCA-MA                59.70    1:05.11  
 23 Coyne, Brody T             7 WAC-MA                    NT    1:07.68  
 
Event 4  Boys 8 Year Olds 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Brown, Thatcher M          8 Northeast Swimmi-MA    40.21      35.66   20  
  2 Kovtounenko, Andrew        8 ORCA-MA                39.50      37.47   17  
  3 Liang, Ben                 8 THY-MA                 39.07      38.96   16  
  4 Shenk, Christian C         8 GPAC-MA                45.33      42.90   15  
  5 McCarroll, Owen G          8 TWAC-MA                   NT      44.80   14  
  6 Reznitchenko, Anthony A    8 ORCA-MA                53.20      47.01   13  
  7 Price, Luke C              8 GPAC-MA                47.04      48.26   12  
  8 Markowski, Mason E         8 ECCC-MA                45.97      48.55   11  
  9 Duffield, Bobby P          8 TWAC-MA                48.42      49.75    9  
 10 Hubler, Jason C            8 Pheasant Run-MA           NT      49.86    7  
 11 Ruslim, Ethan              8 WAC-MA                 54.34      50.45    6  
 12 Frieberg, Arbor B          8 WAC-MA                    NT      50.76    5  
 13 Paraskevov, Eddy           8 ORCA-MA                49.89      52.16    4  
 14 Johnson, Will V            8 GPAC-MA                52.92      52.39    3  
 15 Sprang, Ryan P             8 GPAC-MA                56.04      53.35    1.5
 15 Fedenko, Timothy           8 ORCA-MA                53.80      53.35    1.5
 17 McCarthy, Nathan C         8 GPAC-MA                54.42      53.99  
 18 Oliveti, Joey A            8 GPAC-MA                53.50      54.40  
 19 Bailey, Carter R           8 WAC-MA                 58.58      55.15  
 20 Kern, Sam W                8 GPAC-MA                55.12      56.61  
 21 Corbett, Paul H            8 WAC-MA               1:01.63      58.05  
 22 Silipino, Peter F          8 STRM-MA                56.60    1:00.48  
 23 Chavez, Santi M            8 Wildwood Crest-MA    1:28.44    1:09.61  
 -- Hendrixson, Sam J          8 WAC-MA                    NT         DQ  
 
Event 5  Girls 6 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kalinowski, Lillian R      6 WAC-MA                 28.65      29.13   20  
  2 Jones, Madeleine H         6 WAC-MA                 31.30      31.91   17  
  3 Kelsey, Peyton M           6 WAVE-MA                31.91      33.01   16  
  4 Ruslim, Eva                6 WAC-MA                 32.81      33.51   15  
  5 Devlin, Keira E            6 WAC-MA                 36.95      34.35   14  
  6 Wainwright, Ella G         6 ECCC-MA                40.12      34.69   13  
  7 Smith, Tristyn S           5 GPAC-MA                44.38      34.90   12  
  8 Fleck, Veronica J          6 THY-MA                 36.53      38.22   11  
  9 Priestly, Lydia            6 WAC-MA                    NT      38.85    9  
 10 Podolak, Lacey J           6 WAC-MA                 38.00      39.44    7  
 11 Nordberg, Alaina R         5 Wildwood Crest-MA      44.72      41.37    6  
 12 Hellmann, Anneliese M      6 Pheasant Run-MA           NT      42.83    5  
 13 Oakley, Ellie A            6 GPAC-MA                   NT      44.94    4  
 14 Hauske, Megan L            5 WAC-MA                 46.26      47.41    3  
 15 Westcott, Charlotte M      6 WAC-MA                 45.44      48.02    2  
 16 Bluemle, Greta J           6 WAC-MA                    NT      50.81    1  
 17 Boyer, Emma L              6 WAC-MA                 57.80      51.38  
 18 Smith, Aurora G            6 ECCC-MA                   NT      52.01  
 19 McDermott, Onnah M         6 TRI-MA                 50.02      54.44  
 20 Resnick, Reese B           6 ECCC-MA                46.62      57.30  
 
Event 5  Girls 7 Year Olds 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jacobson, Raegan P         7 WAVE-MA                44.42      23.34   20  
  2 Gulli, Kendall J           7 WAC-MA                 23.73      23.50   17  
  3 Aiken, Holly S             7 ECCC-MA                24.01      23.82   16  
  4 Stanker, Rhiannon G        7 GPAC-MA                25.29      24.63   15  
  5 Jacob, Emily C             7 WAVE-MA                27.88      25.44   14  
  6 Horsey, Riley E            7 WAC-MA                 28.36      25.87   13  
  7 Robbins, Hope L            7 ECCC-MA                27.28      26.48   12  
  8 Margolis, Avery M          7 GPAC-MA                27.95      27.54   11  
  9 McCormick, Rory C          7 WAC-MA                 32.54      28.69    9  
 10 Deveney, Brynn K           7 TRI-MA                 30.15      28.75    7  
 11 Procida, Avery M           7 GPAC-MA                30.77      29.08    6  
 12 Jess, Cecelia M            7 TWAC-MA                29.67      30.04    5  
 13 Morrow, Kylie E            7 WAC-MA                 34.97      32.54    4  
 14 Raberi, Nadia G            7 GPAC-MA                   NT      33.43    3  
 15 Grimley, Katie E           7 ECCC-MA                33.86      33.90    2  
 16 Strockoz, Hayley K         7 THY-MA                 42.25      35.26    1  
 17 Wark, Tessa R              7 WAC-MA                 34.00      35.82  
 18 Jubb, Penny E              7 WAC-MA                 36.64      36.60  
 19 Grafe, Lizzie J            7 WAC-MA                 36.90      37.07  
 20 Coleman, London M          7 WAC-MA                 38.01      38.13  
 21 Davidson, Taylor A         7 ECCC-MA                31.80      40.91  
 22 Vecsi, Scarlett J          7 FSA-MA                 48.25      40.94  
 23 Stephens, Bridget R        7 TRI-MA                    NT      41.69  
 24 Cordery, Cassidy G         7 TWAC-MA                41.78      44.65  
 
Event 5  Girls 8 Year Olds 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Doppler, Molly E           8 Pheasant Run-MA        23.96      22.28   20  
  2 Devlin, Mia L              8 WAC-MA                 22.48      22.59   17  
  3 Briscoe, Chanelle N        8 GPAC-MA                22.14      22.80   16  
  4 Petrillo, Jenna A          8 TWAC-MA                23.06      22.90   15  
  5 Rhyshek, Jannah S          8 SAKA-MA                23.53      23.00   14  
  6 Sandy, Nora K              8 GPAC-MA                24.79      23.70   13  
  7 Aiello, Taylor M           8 WAC-MA                 23.43      24.04   12  
  8 Mansukani, Grace           8 YBCC-MA                24.21      24.21   11  
  9 McKeon, Kasidy B           8 ECCC-MA                24.68      24.54    9  
 10 Hauske, Sara A             8 WAC-MA                 24.83      24.76    7  
 11 Rice, Addison              8 WAC-MA                 24.77      24.95    6  
 12 Landers, Meghan E          8 THY-MA                 26.85      26.13    5  
 13 Sullivan, Delaney K        8 WAC-MA                 27.18      26.14    4  
 14 Mantini, Elena B           8 FSA-MA                 28.08      27.07    3  
 15 Schroeder, Caroline K      8 ECCC-MA                27.86      27.61    2  
 16 Kelsey, Madison R          8 WAVE-MA                28.10      27.87    1  
 17 Landim, Mariana B          8 TRI-MA                 32.49      28.14  
 18 Stephens, Abby M           8 TRI-MA                    NT      28.59  
 19 Stankoski, Norah R         8 TWAC-MA                25.77      28.72  
 20 Mulshenock, Addison E      8 WAC-MA                 35.00      29.04  
 21 Cotton, Addi G             8 GPAC-MA                   NT      30.23  
 22 Carroll, Teagan R          8 STRM-MA                32.52      30.24  
 23 Marsden, Kate F            8 THY-MA                 33.74      31.19  
 24 Mastropaolo, Lilly M       8 THY-MA                 33.38      36.17  
 25 Rigney, Marlea M           8 WAC-MA                 42.12      37.24  
 26 Emmett, Riley E            8 GPAC-MA                43.25      37.80  
 27 Rech, Riley C              8 GPAC-MA                43.36      41.49  
 28 Robinson, Livi R           8 Wildwood Crest-MA         NT      45.83  
 29 Cooney, Lauren E           8 Pheasant Run-MA           NT      47.76  
 
Event 6  Boys 6 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hill, Darren P             6 Pheasant Run-MA        33.46      29.16   20  
  2 Connell, Logan M           6 WAC-MA                 32.91      29.58   17  
  3 Markowski, James A         6 ECCC-MA                31.61      31.84   16  
  4 Burkhardt, James           6 Northeast Swimmi-MA       NT      34.35   15  
  5 Cole, Luke J               6 WAC-MA                 41.32      38.05   14  
  6 Stephens, Greyson G        5 Pheasant Run-MA        31.75      38.08   13  
  7 Papadopoulos, Frankie S    6 TRI-MA                 39.15      40.33   12  
  8 Albinsky, Arthur A         5 THY-MA                    NT      40.90   11  
  9 Schroeder, Emmett L        6 ECCC-MA                39.47      42.58    9  
 10 Kalet, William D           6 WAC-MA                 43.73      45.74    7  
 11 Schell, Erick G            5 TWAC-MA                41.36      46.40    6  
 12 Johnson, Zach C            6 WAC-MA                    NT      49.54    5  
 13 Robinson, Drew F           6 Wildwood Crest-MA         NT      52.90    4  
 14 Sprang, Brayden A          6 GPAC-MA                   NT      53.01    3  
 15 Duffield, Andrew J         6 TWAC-MA                   NT      53.26    2  
 
Event 6  Boys 7 Year Olds 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Rimler, Maack S            7 TRI-MA                 21.67      22.77   20  
  2 Maier, Carter J            7 GPAC-MA                24.65      23.82   17  
  3 Mealey, Gage P             7 GPAC-MA                28.30      24.37   16  
  4 DeSantis, Jack D           7 WAVE-MA                33.03      25.29   15  
  5 Bickett, Luke T            7 GPAC-MA                27.97      25.55   14  
  6 Pyne, John F               7 GPAC-MA                27.58      26.55   13  
  7 Shaffer, Owen C            7 GPAC-MA                28.03      26.90   12  
  8 Everingham, Bryce A        7 GPAC-MA                27.76      28.17   11  
  9 Juhasz, Mathieu E          7 WAC-MA                 32.15      28.60    9  
 10 Fox, Max B                 7 WAC-MA                 39.77      29.43    7  
 11 Auty, William J            7 Wildwood Crest-MA      33.89      31.77    6  
 12 Roser, Matt W              7 GPAC-MA                28.72      32.86    5  
 13 Kelleher, Finn A           7 WAC-MA                 30.57      33.33    4  
 14 Hamilton, Caleb A          7 GPAC-MA                36.31      33.35    3  
 15 Raberi, Noah M             7 GPAC-MA                   NT      35.24    2  
 16 Taylor, Nathan T           7 WAC-MA                 36.77      35.36    1  
 17 Martella, Chase J          7 TWAC-MA                35.47      35.50  
 18 Szilier, Trevor J          7 GPAC-MA                39.61      35.77  
 19 Coyne, Brody T             7 WAC-MA                    NT      55.42  
 -- Zink, Wesley D             7 Pheasant Run-MA           NT         DQ  
 
Event 6  Boys 8 Year Olds 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 DeNick, Mason M            8 TWAC-MA                23.55      22.86   20  
  2 Reznitchenko, Anthony A    8 ORCA-MA                26.50      23.01   17  
  3 Baddick, Evan J            8 WAC-MA                 23.54      23.09   16  
  4 Coll, Klint D              8 GPAC-MA                26.11      23.18   15  
  5 Nagle, Carson J            8 WAC-MA                 22.07      23.30   14  
  6 Hill, Collin S             8 Pheasant Run-MA        27.98      24.17   13  
  7 Liang, Ben                 8 THY-MA                 23.49      24.44   12  
  8 McCarroll, Liam K          8 TWAC-MA                24.81      25.40   11  
  9 Hubler, Jason C            8 Pheasant Run-MA           NT      25.84    9  
 10 Stephens, Sawyer S         8 Pheasant Run-MA        31.00      26.62    7  
 11 Shenk, Christian C         8 GPAC-MA                28.63      26.75    6  
 12 Kalampakas, Konstantinos   8 WAC-MA                    NT      29.64    5  
 13 Oliveti, Joey A            8 GPAC-MA                30.20      29.66    4  
 14 Sprang, Ryan P             8 GPAC-MA                28.66      30.38    3  
 15 Bailey, Carter R           8 WAC-MA                 38.43      31.97    2  
 16 Corbett, Paul H            8 WAC-MA                 29.36      32.17    1  
 17 Kern, Sam W                8 GPAC-MA                31.09      32.90  
 18 Hellmann, Chase D          8 Pheasant Run-MA           NT      33.05  
 19 Stone, Rich M              8 GPAC-MA                32.47      33.75  
 20 Henhaffer, Quinn Q         8 Pheasant Run-MA           NT      35.84  
 21 Chavez, Santi M            8 Wildwood Crest-MA         NT      47.59  
 
Event 7  Girls 8 Year Olds 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Crouthamel, Lauren C       8 Wildwood Crest-MA         NT    1:36.79   20  
       46.09  1:36.79                                                      
  2 Fitzpatrick, Riley M       8 TWAC-MA                   NT    1:39.21   17  
       49.12  1:39.21                                                      
  3 Nordberg, Kaitlyn G        8 Wildwood Crest-MA    1:47.53    1:39.46   16  
       48.47  1:39.46                                                      
  4 Geberth, Becca L           8 THY-MA               1:48.80    1:43.86   15  
       49.78  1:43.86                                                      
  5 Doppler, Molly E           8 Pheasant Run-MA      1:55.74    1:46.43   14  
       50.92  1:46.43                                                      
  6 Moore, Pamela H            8 WAC-MA               2:00.57    1:48.46   13  
       52.91  1:48.46                                                      
  7 Rodriguez, Neomi           8 Northeast Swimmi-MA       NT    1:56.29   12  
       54.55  1:56.29                                                      
  8 McGlinchey, Simone I       8 GPAC-MA                   NT    1:56.38   11  
       55.95  1:56.38                                                      
  9 Hauske, Sara A             8 WAC-MA                    NT    1:59.65    9  
       55.92  1:59.65                                                      
 10 Rice, Addison              8 WAC-MA                    NT    1:59.99    7  
       57.15  1:59.99                                                      
 11 DeVito, Bella C            8 GPAC-MA                   NT    2:07.48    6  
     1:00.14  2:07.48                                                      
 12 Ventresca, Khloe R         8 WAC-MA                    NT    2:09.25    5  
     1:00.25  2:09.25                                                      
 13 Hauske, Katelyn M          8 WAC-MA                    NT    2:09.54    4  
       59.66  2:09.54                                                      
 14 Dugan, Alyssa L            8 GPAC-MA                   NT    2:12.39    3  
 15 Colon, Karrington R        8 GPAC-MA                   NT    2:28.95    2  
 -- Marsden, Kate F            8 THY-MA                    NT         DQ  
 
Event 8  Boys 8 Year Olds 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kovtounenko, Andrew        8 ORCA-MA              1:48.80    1:40.77   20  
       48.08  1:40.77                                                      
  2 Brown, Thatcher M          8 Northeast Swimmi-MA       NT    1:41.91   17  
       49.67  1:41.91                                                      
  3 McCarroll, Owen G          8 TWAC-MA                   NT    1:48.52   16  
       50.91  1:48.52                                                      
  4 Price, Luke C              8 GPAC-MA                   NT    1:51.49   15  
       53.52  1:51.49                                                      
  5 Nagle, Carson J            8 WAC-MA                    NT    1:52.93   14  
       52.37  1:52.93                                                      
  6 Baddick, Evan J            8 WAC-MA               2:06.81    1:53.54   13  
       54.82  1:53.54                                                      
  7 Hill, Collin S             8 Pheasant Run-MA           NT    2:00.32   12  
       54.62  2:00.32                                                      
  8 Frieberg, Arbor B          8 WAC-MA                    NT    2:04.50   11  
     1:00.78  2:04.50                                                      
  9 Ruslim, Ethan              8 WAC-MA                    NT    2:06.35    9  
     1:00.49  2:06.35                                                      
 10 Morrow III, Douglas E      8 WAC-MA                    NT    2:06.60    7  
     1:00.05  2:06.60                                                      
 11 McCarthy, Nathan C         8 GPAC-MA                   NT    2:07.93    6  
     1:02.53  2:07.93                                                      
 12 Silipino, Peter F          8 STRM-MA              2:16.34    2:17.73    5  
     1:04.78  2:17.73                                                      
 
Event 9  Girls 6 & Under 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Devlin, Keira E            6 WAC-MA                    NT      57.37   20  
  2 Kalinowski, Lillian R      6 WAC-MA               1:13.22    1:02.00   17  
  3 Ruslim, Eva                6 WAC-MA                    NT    1:06.08   16  
  4 Jones, Madeleine H         6 WAC-MA                    NT    1:08.25   15  
  5 Fleck, Veronica J          6 THY-MA                    NT    1:08.67   14  
  6 Oakley, Ellie A            6 GPAC-MA                   NT    1:18.39   13  
  7 Podolak, Lacey J           6 WAC-MA                    NT    1:18.84   12  
 
Event 9  Girls 7 Year Olds 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Holzer, Avery G            7 ECCC-MA                36.91      37.56   20  
  2 Jacob, Emily C             7 WAVE-MA                51.45      50.48   17  
  3 Yuan, Carolyn Y            7 THY-MA                    NT      50.83   16  
  4 Stanker, Rhiannon G        7 GPAC-MA                51.94      52.76   15  
  5 Aiken, Holly S             7 ECCC-MA                53.61      54.80   14  
  6 Horsey, Riley E            7 WAC-MA                 55.61      55.50   13  
  7 Robbins, Hope L            7 ECCC-MA                   NT      57.65   12  
  8 Deveney, Brynn K           7 TRI-MA               1:01.98      59.57   11  
  9 Boczkowski, Stella W       7 SAKA-MA              1:02.96      59.69    9  
 10 Mulshenock, Sophia L       7 WAC-MA                    NT    1:06.27    7  
 11 Morrow, Kylie E            7 WAC-MA               1:19.85    1:11.35    6  
 12 McAveety, Meghan O         7 WAVE-MA                   NT    1:11.99    5  
 13 McCormick, Rory C          7 WAC-MA                    NT    1:14.57    4  
 14 Jubb, Penny E              7 WAC-MA               1:37.60    1:31.38    3  
 
Event 9  Girls 8 Year Olds 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Crouthamel, Lauren C       8 Wildwood Crest-MA      44.79      39.18   20  
  2 Rhyshek, Jannah S          8 SAKA-MA                44.21      39.85   17  
  3 Rodriguez, Neomi           8 Northeast Swimmi-MA    41.43      42.62   16  
  4 Devlin, Mia L              8 WAC-MA                 47.66      42.68   15  
  5 McKendrick, Ainsley K      8 TWAC-MA                42.51      43.65   14  
  6 Aiello, Taylor M           8 WAC-MA                 43.73      44.36   13  
  7 Cummins, Ella M            8 GPAC-MA                45.93      45.51   12  
  8 Kelsey, Madison R          8 WAVE-MA                49.25      47.10   11  
  9 Briscoe, Chanelle N        8 GPAC-MA                48.75      48.33    9  
 10 Binder, Lily J             8 TRI-MA                 49.98      51.08    7  
 11 Caravello, Sofia R         8 WAVE-MA                51.90      52.13    6  
 12 Colon, Karrington R        8 GPAC-MA                57.35      53.16    5  
 13 Mulshenock, Addison E      8 WAC-MA               1:07.79      54.00    4  
 14 Stankoski, Norah R         8 TWAC-MA                48.82      55.87    3  
 15 Landim, Mariana B          8 TRI-MA               1:03.44      57.00    2  
 16 Bagley, Ava                8 SAKA-MA                58.50      58.15    1  
 17 Cotton, Addi G             8 GPAC-MA                   NT      59.34  
 18 Schroeder, Caroline K      8 ECCC-MA              1:05.25    1:02.07  
 19 Emmett, Riley E            8 GPAC-MA                   NT    1:02.96  
 20 Carroll, Teagan R          8 STRM-MA              1:12.98    1:04.31  
 21 Hauske, Katelyn M          8 WAC-MA               1:08.22    1:16.17  
 22 Shadman, Sydney E          8 STRM-MA              1:21.33    1:18.45  
 -- Maiese, Kirstin M          8 TWAC-MA              1:14.44         DQ  
 
Event 10  Boys 6 & Under 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Connell, Logan M           6 WAC-MA                 50.13      48.38   20  
  2 Papadopoulos, Frankie S    6 TRI-MA                    NT    1:19.69   17  
 
Event 10  Boys 7 Year Olds 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bagley, Jaden              7 SAKA-MA                46.61      44.77   20  
  2 Jacob, Shane R             7 WAVE-MA                43.05      44.84   17  
  3 Gregg, Garner R            7 WAC-MA                 50.99      47.12   16  
  4 DeSantis, Jack D           7 WAVE-MA                   NT      50.92   15  
  5 Fox, Max B                 7 WAC-MA                 51.03      54.33   14  
  6 Nagle, Parker O            7 WAC-MA                 51.78      55.06   13  
  7 Rimler, Maack S            7 TRI-MA                 58.06      55.67   12  
  8 Maier, Carter J            7 GPAC-MA                   NT      58.00   11  
  9 Everingham, Bryce A        7 GPAC-MA                   NT    1:05.94    9  
 10 Martella, Chase J          7 TWAC-MA              1:20.72    1:25.04    7  
 11 Harris, Anthony B          7 Wildwood Crest-MA         NT    1:28.14    6  
 -- Taylor, Nathan T           7 WAC-MA                    NT         DQ  
 
Event 10  Boys 8 Year Olds 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Brown, Thatcher M          8 Northeast Swimmi-MA    39.75      39.07   20  
  2 DeNick, Mason M            8 TWAC-MA                40.86      40.06   17  
  3 Coll, Klint D              8 GPAC-MA                43.50      41.49   16  
  4 Baddick, Evan J            8 WAC-MA                 43.97      41.53   15  
  5 Markowski, Mason E         8 ECCC-MA                   NT      48.25   14  
  6 Frieberg, Arbor B          8 WAC-MA                    NT      53.11   13  
  7 Hendrixson, Sam J          8 WAC-MA               1:08.28      57.56   12  
  8 Johnson, Will V            8 GPAC-MA                   NT      59.83   11  
  9 Sprang, Ryan P             8 GPAC-MA                   NT    1:04.07    9  
 10 Corbett, Paul H            8 WAC-MA                    NT    1:04.22    7  
 11 Silipino, Peter F          8 STRM-MA              1:11.67    1:04.33    6  
 12 Kern, Sam W                8 GPAC-MA                   NT    1:07.84    5  
 13 Oliveti, Joey A            8 GPAC-MA                   NT    1:08.50    4  
 14 Stone, Rich M              8 GPAC-MA                   NT    1:12.10    3  
 
Event 11  Girls 6 & Under 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kelsey, Peyton M           6 WAVE-MA              2:12.26    2:04.30   20  
  2 Nordberg, Alaina R         5 Wildwood Crest-MA    2:49.04    2:50.51   17  
 -- Oakley, Ellie A            6 GPAC-MA                   NT         DQ  
 
Event 11  Girls 7 Year Olds 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Holzer, Avery G            7 ECCC-MA              1:28.03    1:29.30   20  
       40.14  1:29.30                                                      
  2 Aiken, Holly S             7 ECCC-MA              1:45.75    1:42.75   17  
       49.93  1:42.75                                                      
  3 Gulli, Kendall J           7 WAC-MA               1:43.84    1:42.87   16  
       45.52  1:42.87                                                      
  4 Jacob, Emily C             7 WAVE-MA              1:46.17    1:45.85   15  
       48.15  1:45.85                                                      
  5 Stanker, Rhiannon G        7 GPAC-MA              1:48.02    1:46.10   14  
       51.81  1:46.10                                                      
  6 Yuan, Carolyn Y            7 THY-MA                    NT    1:50.02   13  
       46.37  1:50.02                                                      
  7 Margolis, Avery M          7 GPAC-MA                   NT    1:56.50   12  
       56.38  1:56.50                                                      
  8 Deveney, Brynn K           7 TRI-MA               2:04.62    1:59.44   11  
       55.39  1:59.44                                                      
  9 Jacobson, Raegan P         7 WAVE-MA                   NT    2:01.74    9  
       57.67  2:01.74                                                      
 10 Wark, Tessa R              7 WAC-MA               2:15.42    2:12.75    7  
 11 Procida, Avery M           7 GPAC-MA                   NT    2:15.67    6  
     1:08.47  2:15.67                                                      
 12 McAveety, Meghan O         7 WAVE-MA              2:11.34    2:15.96    5  
     1:04.42  2:15.96                                                      
 13 Morrow, Kylie E            7 WAC-MA               2:39.72    2:17.67    4  
 14 Grafe, Lizzie J            7 WAC-MA               2:34.13    2:26.67    3  
 -- Mulshenock, Sophia L       7 WAC-MA                    NT         DQ  
       56.66       DQ                                                      
 
Event 11  Girls 8 Year Olds 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Fitzpatrick, Riley M       8 TWAC-MA              1:38.86    1:30.77   20  
       41.89  1:30.77                                                      
  2 Petrillo, Jenna A          8 TWAC-MA              1:32.67    1:31.14   17  
       42.45  1:31.14                                                      
  3 McKeon, Kasidy B           8 ECCC-MA              1:57.48    1:34.65   16  
       42.15  1:34.65                                                      
  4 Nordberg, Kaitlyn G        8 Wildwood Crest-MA    1:33.96    1:36.57   15  
       45.39  1:36.57                                                      
  5 Doppler, Molly E           8 Pheasant Run-MA      1:38.89    1:36.82   14  
       48.03  1:36.82                                                      
  6 Mansukani, Grace           8 YBCC-MA              1:44.54    1:41.65   13  
     1:41.72  1:41.65                                                      
  7 Binder, Lily J             8 TRI-MA               2:01.75    1:46.56   12  
       48.03  1:46.56                                                      
  8 Schroeder, Caroline K      8 ECCC-MA              2:11.35    1:53.02   11  
       56.02  1:53.02                                                      
  9 Rice, Addison              8 WAC-MA               2:00.47    1:53.38    9  
 10 Stankoski, Norah R         8 TWAC-MA              1:45.60    1:53.49    7  
       49.22  1:53.49                                                      
 11 Caravello, Sofia R         8 WAVE-MA              1:53.44    1:53.82    6  
       54.36  1:53.82                                                      
 12 Landers, Meghan E          8 THY-MA               1:47.46    1:54.13    5  
       52.38  1:54.13                                                      
 13 Landim, Mariana B          8 TRI-MA               2:05.45    1:59.57    4  
       51.75  1:59.57                                                      
 14 Kelsey, Madison R          8 WAVE-MA              1:51.80    1:59.99    3  
       50.24  1:59.99                                                      
 15 Sullivan, Delaney K        8 WAC-MA               2:15.73    2:00.50    2  
 16 Stephens, Abby M           8 TRI-MA                    NT    2:01.73    1  
       56.04  2:01.73                                                      
 17 Thomas, Alaina A           8 WAC-MA                    NT    2:04.99  
 18 Carroll, Teagan R          8 STRM-MA              2:05.21    2:13.70  
       53.57  2:13.70                                                      
 19 McCauley, Catie J          8 TWAC-MA              2:14.11    2:14.23  
 20 Maiese, Kirstin M          8 TWAC-MA              2:24.92    2:15.48  
 21 Shadman, Sydney E          8 STRM-MA              2:32.89    2:22.61  
 22 Rigney, Marlea M           8 WAC-MA               2:29.16    2:25.98  
 -- Emmett, Riley E            8 GPAC-MA                   NT         DQ  
 
Event 12  Boys 6 & Under 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Connell, Logan M           6 WAC-MA               1:50.26    1:51.04   20  
       52.53  1:51.04                                                      
  2 Hill, Darren P             6 Pheasant Run-MA           NT    2:12.56   17  
     1:08.29  2:12.56                                                      
  3 Schroeder, Emmett L        6 ECCC-MA                   NT    2:24.43   16  
     1:04.67  2:24.43                                                      
  4 Johnson, Zach C            6 WAC-MA                    NT    3:14.54   15  
     1:29.68  3:14.54                                                      
 -- Gill, Raunak S             6 USTRM-MA                  NT         DQ  
     1:06.71       DQ                                                      
 
Event 12  Boys 7 Year Olds 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bagley, Jaden              7 SAKA-MA              1:40.30    1:38.88   20  
       44.52  1:38.88                                                      
  2 Mealey, Gage P             7 GPAC-MA              1:39.49    1:39.40   17  
       47.24  1:39.40                                                      
  3 Rimler, Maack S            7 TRI-MA               1:45.28    1:42.58   16  
       49.24  1:42.58                                                      
  4 Bickett, Luke T            7 GPAC-MA                   NT    1:42.67   15  
       46.64  1:42.67                                                      
  5 Jacob, Shane R             7 WAVE-MA              1:40.33    1:44.23   14  
       46.11  1:44.23                                                      
  6 Gregg, Garner R            7 WAC-MA               1:43.37    1:47.34   13  
       47.96  1:47.34                                                      
  7 Pyne, John F               7 GPAC-MA              1:51.63    1:49.21   12  
       47.26  1:49.21                                                      
  8 DeSantis, Jack D           7 WAVE-MA              1:50.17    1:49.40   11  
       48.77  1:49.40                                                      
  9 Juhasz, Mathieu E          7 WAC-MA               1:58.52    1:52.23    9  
       55.66  1:52.23                                                      
 10 Roser, Matt W              7 GPAC-MA              1:54.09    1:52.53    7  
       48.44  1:52.53                                                      
 11 Nagle, Parker O            7 WAC-MA               1:52.57    1:52.71    6  
       53.32  1:52.71                                                      
 12 Shaffer, Owen C            7 GPAC-MA              2:02.43    2:01.80    5  
     1:02.17  2:01.80                                                      
 13 Auty, William J            7 Wildwood Crest-MA    2:21.13    2:06.64    4  
 
Event 12  Boys 8 Year Olds 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Brown, Thatcher M          8 Northeast Swimmi-MA  1:25.82    1:25.49   20  
       38.58  1:25.49                                                      
  2 Liang, Ben                 8 THY-MA               1:25.14    1:28.71   17  
       40.97  1:28.71                                                      
  3 Morrow III, Douglas E      8 WAC-MA               1:51.85    1:45.27   16  
       47.16  1:45.27                                                      
  4 McCarroll, Liam K          8 TWAC-MA              1:42.13    1:49.45   15  
       52.70  1:49.45                                                      
  5 Duffield, Bobby P          8 TWAC-MA              1:58.51    1:59.70   14  
       48.75  1:59.70                                                      
  6 Johnson, Will V            8 GPAC-MA                   NT    2:03.03   13  
     1:01.40  2:03.03                                                      
  7 Hill, Collin S             8 Pheasant Run-MA           NT    2:03.07   12  
     1:00.73  2:03.07                                                      
  8 Silipino, Peter F          8 STRM-MA              2:10.63    2:10.14   11  
  9 Kalampakas, Konstantinos   8 WAC-MA                    NT    2:11.93    9  
     1:00.52  2:11.93                                                      
 -- Stone, Rich M              8 GPAC-MA                   NT         DQ  
     1:05.39       DQ                                                      
 
Event 13  Girls 8 Year Olds 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Crouthamel, Lauren C       8 Wildwood Crest-MA    2:55.72    2:49.95   20  
       38.35  1:23.31  2:08.57  2:49.95                                    
  2 Nordberg, Kaitlyn G        8 Wildwood Crest-MA    3:12.65    2:55.46   17  
       40.33  1:26.10  2:12.61  2:55.46                                    
  3 Sandy, Nora K              8 GPAC-MA                   NT    3:05.17   16  
       39.99  1:28.34  2:18.93  3:05.17                                    
  4 McGlinchey, Simone I       8 GPAC-MA                   NT    3:07.52   15  
       39.79  1:29.30  2:19.78  3:07.52                                    
  5 Moore, Pamela H            8 WAC-MA                    NT    3:07.62   14  
       40.95  1:28.59  2:19.65  3:07.62                                    
  6 Devlin, Mia L              8 WAC-MA                    NT    3:09.16   13  
       41.77  1:32.00  2:22.70  3:09.16                                    
  7 Rodriguez, Neomi           8 Northeast Swimmi-MA       NT    3:10.95   12  
       40.51  1:31.80  2:24.50  3:10.95                                    
  8 Geberth, Becca L           8 THY-MA                    NT    3:11.50   11  
                       3:11.53  3:11.50                                    
  9 Cummins, Ella M            8 GPAC-MA                   NT    3:15.55    9  
       41.54  1:33.18  2:26.07  3:15.55                                    
 10 Aiello, Taylor M           8 WAC-MA                    NT    3:19.85    7  
       41.98  1:32.55  2:26.22  3:19.85                                    
 11 DeVito, Bella C            8 GPAC-MA                   NT    3:22.66    6  
       43.53  1:35.16  2:29.80  3:22.66                                    
 12 Bagley, Ava                8 SAKA-MA              3:35.32    3:22.78    5  
       47.04  1:40.43  2:33.72  3:22.78                                    
 13 Binder, Lily J             8 TRI-MA                    NT    3:24.28    4  
       43.95  1:37.78  2:34.41  3:24.28                                    
 14 McKendrick, Ainsley K      8 TWAC-MA                   NT    3:29.07    3  
       44.44  1:36.91  2:33.26  3:29.07                                    
 15 Dugan, Alyssa L            8 GPAC-MA                   NT    3:31.70    2  
       43.87  1:38.88  2:36.44  3:31.70                                    
 16 Ventresca, Khloe R         8 WAC-MA                    NT    3:32.91    1  
       44.99  1:40.05  2:36.46  3:32.91                                    
 17 Briscoe, Chanelle N        8 GPAC-MA                   NT    3:37.61  
       49.39  1:47.17  2:48.55  3:37.61                                    
 18 Hauske, Sara A             8 WAC-MA                    NT    4:07.66  
       53.02  1:56.32  3:01.97  4:07.66                                    
 19 Rice, Addison              8 WAC-MA                    NT    4:07.97  
       50.17  1:54.64  3:01.37  4:07.97                                    
 20 Hauske, Katelyn M          8 WAC-MA                    NT    4:27.46  
                       3:17.99  4:27.46                                    
 21 Thomas, Alaina A           8 WAC-MA                    NT    4:31.36  
       52.55  2:02.88  3:19.36  4:31.36                                    
 22 Colon, Karrington R        8 GPAC-MA                   NT    4:35.86  
                46.64  4:35.86                                             
 23 McCauley, Catie J          8 TWAC-MA              4:37.57    4:44.20  
 -- Mulshenock, Addison E      8 WAC-MA                    NT        DNF  
 
Event 14  Boys 8 Year Olds 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McCarroll, Owen G          8 TWAC-MA                   NT    3:09.38   20  
       40.73  1:29.04  3:09.53  3:09.38                                    
  2 Coll, Klint D              8 GPAC-MA                   NT    3:11.10   17  
       42.22  1:31.67  2:21.96  3:11.10                                    
  3 Baddick, Evan J            8 WAC-MA                    NT    3:13.47   16  
       39.86  1:30.10  2:17.72  3:13.47                                    
  4 Price, Luke C              8 GPAC-MA                   NT    3:20.79   15  
       43.94  1:35.86  2:30.44  3:20.79                                    
  5 Shenk, Christian C         8 GPAC-MA                   NT    3:21.81   14  
       40.45  2:30.87  3:21.81                                             
  6 Morrow III, Douglas E      8 WAC-MA                    NT    3:26.18   13  
       47.09  1:41.26  2:37.17  3:26.18                                    
  7 Frieberg, Arbor B          8 WAC-MA                    NT    3:33.81   12  
       45.47  3:33.81                                                      
  8 Ruslim, Ethan              8 WAC-MA                    NT    3:36.15   11  
       46.24  1:42.35  2:39.65  3:36.15                                    
  9 Nagle, Carson J            8 WAC-MA                    NT    3:38.01    9  
     1:41.08  3:38.01                                                      
 10 McCarthy, Nathan C         8 GPAC-MA                   NT    3:40.19    7  
       49.11  1:46.02  2:45.72  3:40.19                                    
 11 Hendrixson, Sam J          8 WAC-MA                    NT    3:42.25    6  
       47.58  1:43.83  2:43.86  3:42.25                                    
 12 Johnson, Will V            8 GPAC-MA                   NT    3:56.62    5  
       48.67  1:50.00  2:53.03  3:56.62                                    
 
Event 15  Girls 6 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Fleck, Veronica J          6 THY-MA                 48.97      45.60   20  
  2 Kelsey, Peyton M           6 WAVE-MA                47.85      47.13   17  
  3 Kalinowski, Lillian R      6 WAC-MA                 50.56      50.38   16  
  4 Elberson, Mallory R        6 ECCC-MA                   NT      51.18   15  
  5 Jones, Madeleine H         6 WAC-MA               1:18.41      55.85   14  
  6 Wainwright, Ella G         6 ECCC-MA              1:01.07      56.44   13  
  7 Hutton, Ellie R            6 WAC-MA                    NT      58.57   12  
  8 Oakley, Ellie A            6 GPAC-MA                   NT      58.75   11  
  9 Westcott, Charlotte M      6 WAC-MA                    NT    1:03.69    9  
 10 Nordberg, Alaina R         5 Wildwood Crest-MA    1:19.37    1:07.58    7  
 11 Resnick, Reese B           6 ECCC-MA              1:06.21    1:08.40    6  
 12 Grant, Jayden C            5 WAC-MA                    NT    1:08.94    5  
 13 Smith, Tristyn S           5 GPAC-MA              1:01.16    1:10.88    4  
 14 Hellmann, Anneliese M      6 Pheasant Run-MA      1:08.75    1:13.23    3  
 15 Boyer, Emma L              6 WAC-MA               1:16.28    1:14.97    2  
 16 Hauske, Megan L            5 WAC-MA               1:12.71    1:19.48    1  
 17 Bush, Isla S               6 TRI-MA               1:31.16    1:21.29  
 
Event 15  Girls 7 Year Olds 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Holzer, Avery G            7 ECCC-MA                35.20      34.31   20  
  2 Jacob, Emily C             7 WAVE-MA                38.75      39.10   17  
  3 Stanker, Rhiannon G        7 GPAC-MA                40.79      41.70   16  
  4 Gulli, Kendall J           7 WAC-MA                 50.25      41.75   15  
  5 Horsey, Riley E            7 WAC-MA                 42.60      41.89   14  
  6 Schultz, Gretch E          7 ECCC-MA                42.50      44.97   13  
  7 Margolis, Avery M          7 GPAC-MA                46.57      45.21   12  
  8 Procida, Avery M           7 GPAC-MA                   NT      45.43   11  
  9 Jacobson, Raegan P         7 WAVE-MA                   NT      47.06    9  
 10 Boczkowski, Stella W       7 SAKA-MA                51.46      49.45    7  
 11 McCormick, Rory C          7 WAC-MA                    NT      49.70    6  
 12 McAveety, Meghan O         7 WAVE-MA                49.61      51.24    5  
 13 Mulshenock, Sophia L       7 WAC-MA                 53.47      52.70    4  
 14 Strockoz, Hayley K         7 THY-MA                 51.40      53.50    3  
 15 Hackerman, Mia             7 Wildwood Crest-MA         NT      54.89    2  
 16 Coleman, London M          7 WAC-MA               1:10.68      55.13    1  
 17 Morrow, Kylie E            7 WAC-MA                 57.35      55.28  
 18 Brost, Ruby A              7 Wildwood Crest-MA      55.58      59.74  
 19 Jubb, Penny E              7 WAC-MA               1:18.74    1:02.29  
 20 Grimley, Katie E           7 ECCC-MA                   NT    1:03.50  
 21 Grafe, Lizzie J            7 WAC-MA               1:07.49    1:03.63  
 22 Cordery, Cassidy G         7 TWAC-MA              1:10.11    1:06.43  
 23 Acciani, Isabella G        7 YBCC-MA              1:06.05    1:07.30  
 24 Reed, Kaylie R             7 ECCC-MA              1:11.54    1:10.65  
 
Event 15  Girls 8 Year Olds 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McGlinchey, Simone I       8 GPAC-MA                33.89      33.66   20  
  2 Petrillo, Jenna A          8 TWAC-MA                34.91      33.76   17  
  3 Crouthamel, Lauren C       8 Wildwood Crest-MA      35.93      34.26   16  
  4 Briscoe, Chanelle N        8 GPAC-MA                34.31      34.66   15  
  5 Sandy, Nora K              8 GPAC-MA                37.34      35.34   14  
  6 Fitzpatrick, Riley M       8 TWAC-MA                36.39      35.52   13  
  7 Hutton, Ava L              8 WAC-MA                 45.27      36.05   12  
  8 Rhyshek, Jannah S          8 SAKA-MA                38.53      36.12   11  
  9 Doppler, Molly E           8 Pheasant Run-MA        37.49      36.37    9  
 10 Moore, Pamela H            8 WAC-MA                 37.99      37.33    7  
 11 Rodriguez, Neomi           8 Northeast Swimmi-MA    36.45      37.59    6  
 12 Mansukani, Grace           8 YBCC-MA                37.80      37.69    5  
 13 Brown, Katie G             8 Pheasant Run-MA        40.45      38.05    4  
 14 Aiello, Taylor M           8 WAC-MA                 41.81      38.23    3  
 15 McKendrick, Ainsley K      8 TWAC-MA                38.30      38.88    2  
 16 McKeon, Kasidy B           8 ECCC-MA                40.15      39.28    1  
 17 Stankoski, Norah R         8 TWAC-MA                38.22      39.44  
 18 Geberth, Becca L           8 THY-MA                 43.16      40.10  
 19 Cummins, Ella M            8 GPAC-MA                41.34      40.35  
 20 Dugan, Alyssa L            8 GPAC-MA                41.86      41.43  
 21 Ventresca, Khloe R         8 WAC-MA                 41.88      41.58  
 22 Rice, Addison              8 WAC-MA                 45.88      41.82  
 23 Landers, Meghan E          8 THY-MA                 41.73      41.98  
 24 Maiese, Kirstin M          8 TWAC-MA                46.58      42.19  
 25 Muhic, Kate G              8 YBCC-MA                   NT      42.69  
 26 Healy, Erin D              8 YBCC-MA                   NT      42.71  
 27 Gebhart, Addy F            8 YBCC-MA                41.22      42.74  
 28 DeVito, Bella C            8 GPAC-MA                42.68      42.84  
 29 Bagley, Ava                8 SAKA-MA                45.37      43.04  
 30 Caravello, Sofia R         8 WAVE-MA                41.78      43.27  
 31 Schroeder, Maeve           8 YBCC-MA                   NT      43.60  
 32 Sullivan, Delaney K        8 WAC-MA                 51.23      43.77  
 33 Carroll, Teagan R          8 STRM-MA                46.08      44.10  
 34 Colon, Karrington R        8 GPAC-MA                41.12      44.24  
 35 Hauske, Sara A             8 WAC-MA                 43.09      44.65  
 36 Mills, Molly K             8 Pheasant Run-MA        44.76      44.69  
 37 Kelsey, Madison R          8 WAVE-MA                43.80      44.76  
 38 Weber, Greta               8 YBCC-MA                   NT      45.92  
 39 Mantini, Elena B           8 FSA-MA                    NT      47.26  
 40 Mastropaolo, Lilly M       8 THY-MA                 48.52      47.40  
 41 Thomas, Alaina A           8 WAC-MA                    NT      48.06  
 42 Varani, Annalise R         8 THY-MA                 51.40      50.47  
 43 Rigney, Marlea M           8 WAC-MA                 55.11      51.89  
 44 McCauley, Catie J          8 TWAC-MA                52.30      52.45  
 45 Emmett, Riley E            8 GPAC-MA                58.09      52.93  
 46 Marsden, Kate F            8 THY-MA                 54.67      56.64  
 47 Shadman, Sydney E          8 STRM-MA                57.47      58.73  
 
Event 16  Boys 6 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Connell, Logan M           6 WAC-MA                 45.66      41.58   20  
  2 Hill, Darren P             6 Pheasant Run-MA           NT      44.69   17  
  3 Burkhardt, James           6 Northeast Swimmi-MA       NT      47.53   16  
  4 Gill, Raunak S             6 USTRM-MA                  NT      53.66   15  
  5 Papadopoulos, Frankie S    6 TRI-MA               1:04.15      57.33   14  
  6 Kotsyuba, Alex             6 ORCA-MA              1:10.20      57.70   13  
  7 Kalinowski, Thomas J       5 WAC-MA                    NT      58.88   12  
  8 Stephens, Greyson G        5 Pheasant Run-MA           NT    1:05.59   11  
  9 Peden, Kyle J              6 TWAC-MA              1:21.93    1:06.42    9  
 10 Cole, Luke J               6 WAC-MA                    NT    1:11.04    7  
 11 Kalet, William D           6 WAC-MA                    NT    1:14.73    6  
 12 Johnson, Zach C            6 WAC-MA                    NT    1:14.76    5  
 13 Mellek, Aiden W            6 TRI-MA               1:19.35    1:21.16    4  
 -- Acciani, MJ D              6 YBCC-MA                55.36         DQ  
 -- Jubb, Maverick T           4 WAC-MA                    NT         DQ  
 
Event 16  Boys 7 Year Olds 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bickett, Luke T            7 GPAC-MA                   NT      37.58   20  
  2 Jacob, Shane R             7 WAVE-MA                36.74      38.10   17  
  3 Bagley, Jaden              7 SAKA-MA                37.99      38.25   16  
  4 Mealey, Gage P             7 GPAC-MA                39.62      38.29   15  
  5 Roser, Matt W              7 GPAC-MA                40.87      38.91   14  
  6 Pyne, John F               7 GPAC-MA                40.58      41.15   13  
  7 Fox, Max B                 7 WAC-MA                 45.25      42.77   12  
  8 Maier, Carter J            7 GPAC-MA                41.75      43.35   11  
  9 Nagle, Parker O            7 WAC-MA                 41.15      43.37    9  
 10 Kerins, Dylan S            7 TRI-MA                 43.98      43.53    7  
 11 Shaffer, Owen C            7 GPAC-MA                48.35      45.04    6  
 12 Kerins, Gavin T            7 TRI-MA                 49.54      45.14    5  
 13 Andryca, Derek P           7 WAVE-MA                48.08      47.68    4  
 14 Donnelly, Kevin A          7 GPAC-MA                   NT      48.03    3  
 15 Hetsiy, Vania              7 ORCA-MA                51.44      50.35    2  
 16 Kelleher, Finn A           7 WAC-MA                 50.63      50.62    1  
 17 Tsipenyuk, Aden            7 ORCA-MA                47.60      52.64  
 18 Everingham, Bryce A        7 GPAC-MA                50.30      53.28  
 19 Szilier, Trevor J          7 GPAC-MA                57.16      54.95  
 20 Sicuranza, Adam M          7 WAC-MA                    NT      56.14  
 21 Soule, Nicholas G          7 Pheasant Run-MA           NT    1:02.53  
 
Event 16  Boys 8 Year Olds 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Brown, Thatcher M          8 Northeast Swimmi-MA    32.51      31.69   20  
  2 Kovtounenko, Andrew        8 ORCA-MA                33.06      32.48   17  
  3 Liang, Ben                 8 THY-MA                 34.19      32.83   16  
  4 Elberson, Matthew R        8 ECCC-MA                37.25      35.40   15  
  5 DeNick, Mason M            8 TWAC-MA                36.03      35.92   14  
  6 Coll, Klint D              8 GPAC-MA                37.53      36.09   13  
  7 Baddick, Evan J            8 WAC-MA                 35.60      36.48   12  
  8 Milano, Frank M            8 TRI-MA                    NT      37.53   11  
  9 Price, Luke C              8 GPAC-MA                37.43      37.79    9  
 10 Stephens, Sawyer S         8 Pheasant Run-MA           NT      39.20    7  
 11 Rajagopal, Aneesh          8 TWAC-MA                40.28      39.98    6  
 12 Markowski, Mason E         8 ECCC-MA                   NT      40.49    5  
 13 Morrow III, Douglas E      8 WAC-MA                 43.30      41.04    4  
 14 Reznitchenko, Anthony A    8 ORCA-MA                47.30      41.75    3  
 15 Hubler, Jason C            8 Pheasant Run-MA           NT      42.18    2  
 16 Frieberg, Arbor B          8 WAC-MA                 45.86      42.41    1  
 17 Zingarelli, Rocco E        8 FSA-MA                    NT      44.10  
 18 Hill, Collin S             8 Pheasant Run-MA           NT      44.91  
 19 McCarthy, Nathan C         8 GPAC-MA                43.76      46.08  
 20 Kern, Sam W                8 GPAC-MA                52.85      47.42  
 21 Sprang, Ryan P             8 GPAC-MA                51.06      47.43  
 22 Kalampakas, Konstantinos   8 WAC-MA                    NT      47.69  
 23 Bailey, Carter R           8 WAC-MA                 51.51      47.88  
 24 Stone, Rich M              8 GPAC-MA                45.07      48.77  
 25 Langan, Cole J             8 GPAC-MA                   NT      49.73  
 26 Johnson, Will V            8 GPAC-MA                45.04      50.41  
 27 Jung, Max                  8 FSA-MA                 58.81      51.44  
 28 Cedeno, Enzo B             8 GPAC-MA                48.41      52.08  
 29 Silipino, Peter F          8 STRM-MA                56.27      52.51  
 30 Kurdyukov, Fedor           8 ORCA-MA                55.60      53.48  
 31 Shalomeev, Bogdan          8 ORCA-MA                52.06      53.87  
 32 Udych, Daniel              8 ORCA-MA                49.30      54.51  
 33 Movchan, Christian         8 ORCA-MA                59.71      54.59  
 34 Popovich, Noah C           8 Pheasant Run-MA        53.43      54.94  
 35 Hellmann, Chase D          8 Pheasant Run-MA      1:03.17    1:01.88  
 36 Robinson, Gavin M          8 WAC-MA                    NT    1:06.12  
 37 Deirmengian, Gregory K     8 TRI-MA                    NT    1:28.02  
 
Event 17  Girls 6 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Fleck, Veronica J          6 THY-MA                 25.40      23.90   20  
  2 Devlin, Keira E            6 WAC-MA                 26.44      25.31    9  
  3 Elberson, Mallory R        6 ECCC-MA                28.86      25.40   17  
  4 Kalinowski, Lillian R      6 WAC-MA                 26.10      26.42   16  
  5 Hutton, Ellie R            6 WAC-MA                 31.35      26.81   15  
  6 Resnick, Reese B           6 ECCC-MA                30.35      27.74   14  
  7 Oakley, Ellie A            6 GPAC-MA                37.81      28.21   13  
  8 Podolak, Lacey J           6 WAC-MA                 25.80      28.65   12  
  9 Ruslim, Eva                6 WAC-MA                 26.64      29.48   11  
 10 Wainwright, Ella G         6 ECCC-MA                31.89      31.51    7  
 11 Nordberg, Alaina R         5 Wildwood Crest-MA      30.50      32.57    6  
 12 Smith, Tristyn S           5 GPAC-MA                35.20      33.54    5  
 13 Grant, Jayden C            5 WAC-MA                 38.06      34.57    4  
 14 Hauske, Megan L            5 WAC-MA                 35.36      36.71    3  
 15 Kelsey, Peyton M           6 WAVE-MA                28.35      36.80    2  
 16 Hellmann, Anneliese M      6 Pheasant Run-MA        34.92      36.82    1  
 17 Bush, Isla S               6 TRI-MA                 38.43      37.10  
 18 Westcott, Charlotte M      6 WAC-MA                 33.69      37.45  
 19 Bluemle, Greta J           6 WAC-MA                    NT      37.81  
 20 Boyer, Emma L              6 WAC-MA                 33.32      38.65  
 21 Gateretse, Isabelle L      4 WAC-MA                    NT      39.35  
 
Event 17  Girls 7 Year Olds 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gulli, Kendall J           7 WAC-MA                 21.79      21.98   20  
  2 Margolis, Avery M          7 GPAC-MA                25.00      23.87   17  
  3 Horsey, Riley E            7 WAC-MA                 24.93      24.01   16  
  4 Mulshenock, Sophia L       7 WAC-MA                 23.07      24.05   15  
  5 McCormick, Rory C          7 WAC-MA                 24.17      24.16   14  
  6 Jacobson, Raegan P         7 WAVE-MA                34.08      24.27   13  
  7 Strockoz, Hayley K         7 THY-MA                 30.20      24.74   12  
  8 Raberi, Nadia G            7 GPAC-MA                   NT      25.30   10  
  8 Brost, Ruby A              7 Wildwood Crest-MA      31.43      25.30   10  
 10 Kline, Kelley N            7 TWAC-MA                25.41      25.31    7  
 11 Boczkowski, Stella W       7 SAKA-MA                27.06      25.47    6  
 12 Coleman, London M          7 WAC-MA                 25.40      26.48    5  
 13 Schultz, Gretch E          7 ECCC-MA                22.75      26.66    4  
 14 Hackerman, Mia             7 Wildwood Crest-MA         NT      26.82    3  
 15 Acciani, Isabella G        7 YBCC-MA                37.51      27.49    2  
 16 Morrow, Kylie E            7 WAC-MA                 26.54      27.95    1  
 17 Jubb, Penny E              7 WAC-MA                 29.86      29.24  
 18 Vecsi, Scarlett J          7 FSA-MA                 50.08      30.24  
 19 Cordery, Cassidy G         7 TWAC-MA                30.72      31.09  
 20 Grafe, Lizzie J            7 WAC-MA                 32.83      31.46  
 21 Grimley, Katie E           7 ECCC-MA                30.68      31.53  
 22 Reed, Kaylie R             7 ECCC-MA                34.98      34.32  
 
Event 17  Girls 8 Year Olds 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Devlin, Mia L              8 WAC-MA                 21.67      18.99   20  
  2 Gebhart, Addy F            8 YBCC-MA                20.51      19.43   17  
  3 Mansukani, Grace           8 YBCC-MA                21.41      19.52   16  
  4 Aiello, Taylor M           8 WAC-MA                 21.16      19.66   15  
  5 Sandy, Nora K              8 GPAC-MA                20.16      19.70   14  
  6 Petrillo, Jenna A          8 TWAC-MA                19.79      19.99   13  
  7 Hutton, Ava L              8 WAC-MA                 23.28      20.02   12  
  8 Briscoe, Chanelle N        8 GPAC-MA                19.88      20.49   11  
  9 Rhyshek, Jannah S          8 SAKA-MA                22.19      20.63    9  
 10 Doppler, Molly E           8 Pheasant Run-MA        21.87      21.02    7  
 11 Mulshenock, Addison E      8 WAC-MA                 22.24      21.11    6  
 12 McKeon, Kasidy B           8 ECCC-MA                21.20      21.29    5  
 13 Stankoski, Norah R         8 TWAC-MA                   NT      21.71    4  
 14 Bagley, Ava                8 SAKA-MA                22.80      21.89    3  
 15 Brown, Katie G             8 Pheasant Run-MA           NT      21.91    2  
 16 Carroll, Teagan R          8 STRM-MA                23.63      22.26    1  
 17 Maiese, Kirstin M          8 TWAC-MA                26.71      22.49  
 18 Healy, Erin D              8 YBCC-MA                37.46      22.58  
 19 Kelsey, Madison R          8 WAVE-MA                23.67      22.61  
 20 Cummins, Ella M            8 GPAC-MA                23.65      23.13  
 21 Sullivan, Delaney K        8 WAC-MA                 25.78      23.22  
 22 Mantini, Elena B           8 FSA-MA                 25.26      24.08  
 23 Schroeder, Maeve           8 YBCC-MA                24.97      24.53  
 24 Muhic, Kate G              8 YBCC-MA                24.95      24.79  
 25 Rech, Riley C              8 GPAC-MA                   NT      25.02  
 26 Mastropaolo, Lilly M       8 THY-MA                 23.27      25.14  
 27 Rigney, Marlea M           8 WAC-MA                 26.02      25.17  
 28 Hauske, Sara A             8 WAC-MA                 23.02      25.34  
 29 Mills, Molly K             8 Pheasant Run-MA        26.30      25.42  
 30 Weber, Greta               8 YBCC-MA                25.10      26.09  
 31 Hauske, Katelyn M          8 WAC-MA                 23.80      26.36  
 32 Varani, Annalise R         8 THY-MA                 25.12      26.37  
 33 Marsden, Kate F            8 THY-MA                 26.49      28.59  
 
Event 18  Boys 6 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Connell, Logan M           6 WAC-MA                 20.82      22.77   20  
  2 Burkhardt, James           6 Northeast Swimmi-MA    24.97      25.48   17  
  3 Gill, Raunak S             6 USTRM-MA                  NT      27.60   16  
  4 Markowski, James A         6 ECCC-MA                   NT      28.00   15  
  5 Kotsyuba, Alex             6 ORCA-MA                28.50      28.04   14  
  6 Papadopoulos, Frankie S    6 TRI-MA                 29.03      28.57   13  
  7 Peden, Kyle J              6 TWAC-MA                29.98      31.13   12  
  8 Stephens, Greyson G        5 Pheasant Run-MA           NT      31.18   11  
  9 Kalet, William D           6 WAC-MA                 33.84      32.52    9  
 10 Cole, Luke J               6 WAC-MA                 40.11      33.25    7  
 11 Johnson, Zach C            6 WAC-MA                    NT      34.86    6  
 12 Duffield, Andrew J         6 TWAC-MA                31.42      35.16    5  
 13 Schell, Erick G            5 TWAC-MA                38.34      36.22    4  
 14 Mellek, Aiden W            6 TRI-MA                 57.96      37.60    3  
 15 Kalinowski, Thomas J       5 WAC-MA                 33.14      38.59    2  
 16 McCarroll, Declan D        5 TWAC-MA                41.81      41.55    1  
 17 Sprang, Brayden A          6 GPAC-MA                37.44      41.69  
 18 Ventresca, Max M           6 WAC-MA                 42.37      46.24  
 19 Rigney, Liam T             4 WAC-MA                 42.03      47.36  
 
Event 18  Boys 7 Year Olds 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Pyne, John F               7 GPAC-MA                20.87      19.60   20  
        4.06    19.60                                                      
  2 Bagley, Jaden              7 SAKA-MA                21.07      19.77   17  
        3.78    19.77                                                      
  3 Roser, Matt W              7 GPAC-MA                20.57      20.12   16  
  4 Jacob, Shane R             7 WAVE-MA                20.18      20.27   15  
  5 Bickett, Luke T            7 GPAC-MA                22.93      20.58   14  
  6 Gregg, Garner R            7 WAC-MA                 24.89      21.27   13  
  7 Fox, Max B                 7 WAC-MA                 22.73      21.44   12  
  8 Maier, Carter J            7 GPAC-MA                21.95      21.62   11  
  9 Nagle, Parker O            7 WAC-MA                 22.24      23.31    9  
 10 Hetsiy, Vania              7 ORCA-MA                24.51      24.88    7  
 11 Szilier, Trevor J          7 GPAC-MA                32.29      25.66    6  
 12 Shaffer, Owen C            7 GPAC-MA                29.37      26.23    5  
 13 Andryca, Derek P           7 WAVE-MA                23.63      26.56    4  
 14 Donnelly, Kevin A          7 GPAC-MA                31.53      27.21    3  
 15 Raberi, Noah M             7 GPAC-MA                28.42      27.26    2  
 16 Tsipenyuk, Aden            7 ORCA-MA                27.10      27.39    1  
 17 Everingham, Bryce A        7 GPAC-MA                26.49      27.55  
 18 Kerins, Gavin T            7 TRI-MA                 27.41      27.56  
 19 Soule, Nicholas G          7 Pheasant Run-MA           NT      27.74  
 20 Sicuranza, Adam M          7 WAC-MA                 26.21      28.82  
 21 Kelleher, Finn A           7 WAC-MA                 29.93      29.01  
 22 Kerins, Dylan S            7 TRI-MA                 28.96      30.13  
 
Event 18  Boys 8 Year Olds 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Elberson, Matthew R        8 ECCC-MA                21.81      20.68   20  
  2 Duffield, Bobby P          8 TWAC-MA                21.27      21.04   17  
        8.73    21.04                                                      
  3 DeNick, Mason M            8 TWAC-MA                21.33      21.07   16  
  4 Stephens, Sawyer S         8 Pheasant Run-MA           NT      21.16   15  
  5 Caccuro, Cole T            8 YBCC-MA                23.97      21.55   14  
  6 Price, Luke C              8 GPAC-MA                   NT      21.80   13  
  7 Zingarelli, Rocco E        8 FSA-MA                    NT      22.23   12  
  8 Nagle, Carson J            8 WAC-MA                 22.72      22.29   11  
  9 McCarroll, Liam K          8 TWAC-MA                23.18      22.37    9  
 10 Rajagopal, Aneesh          8 TWAC-MA                24.34      22.75    7  
 11 Markowski, Mason E         8 ECCC-MA                   NT      23.18    6  
 12 Hubler, Jason C            8 Pheasant Run-MA           NT      23.19    5  
 13 Ruslim, Ethan              8 WAC-MA                 24.65      23.26    4  
 14 Kalampakas, Konstantinos   8 WAC-MA                 25.11      23.98    3  
 15 Udych, Daniel              8 ORCA-MA                21.80      24.18    2  
 16 Shalomeev, Bogdan          8 ORCA-MA                25.36      24.63    1  
 17 Stone, Rich M              8 GPAC-MA                26.55      25.37  
 18 Corbett, Paul H            8 WAC-MA                 25.32      25.46  
 19 Movchan, Christian         8 ORCA-MA                24.78      25.70  
 20 Bailey, Carter R           8 WAC-MA                 25.22      25.98  
 21 Kern, Sam W                8 GPAC-MA                25.95      26.21  
 22 Langan, Cole J             8 GPAC-MA                25.02      26.62  
 23 Jung, Max                  8 FSA-MA                 26.74      26.89  
 24 Cedeno, Enzo B             8 GPAC-MA                25.66      27.56  
 25 Kurdyukov, Fedor           8 ORCA-MA                26.70      28.59  
 26 Popovich, Noah C           8 Pheasant Run-MA        32.56      29.22  
 27 Robinson, Gavin M          8 WAC-MA                 32.28      30.73  
 28 Deirmengian, Gregory K     8 TRI-MA                 42.27      34.80  
 
Event 19  Girls 8 Year Olds 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Crouthamel, Lauren C       8 Wildwood Crest-MA    1:36.74    1:27.86   20  
       42.96  1:27.86                                                      
  2 Devlin, Mia L              8 WAC-MA               1:33.12    1:29.88   17  
       43.58  1:29.88                                                      
  3 Nordberg, Kaitlyn G        8 Wildwood Crest-MA         NT    1:32.53   16  
       45.05  1:32.53                                                      
  4 McGlinchey, Simone I       8 GPAC-MA                   NT    1:32.85   15  
       45.29  1:32.85                                                      
  5 Hutton, Ava L              8 WAC-MA                    NT    1:32.97   14  
       46.22  1:32.97                                                      
  6 Rhyshek, Jannah S          8 SAKA-MA              1:36.12    1:34.93   13  
       46.54  1:34.93                                                      
  7 McKendrick, Ainsley K      8 TWAC-MA                   NT    1:39.50   12  
  8 Moore, Pamela H            8 WAC-MA               1:47.45    1:40.78   11  
       48.07  1:40.78                                                      
  9 Mulshenock, Addison E      8 WAC-MA                    NT    1:42.22    9  
       47.00  1:42.22                                                      
 10 Colon, Karrington R        8 GPAC-MA                   NT    1:43.28    7  
       49.65  1:43.28                                                      
 11 DeVito, Bella C            8 GPAC-MA                   NT    1:47.43    6  
       50.22  1:47.43                                                      
 12 Rice, Addison              8 WAC-MA                    NT    1:47.53    5  
 13 Hauske, Sara A             8 WAC-MA                    NT    1:59.62    4  
       57.48  1:59.62                                                      
 14 Caravello, Sofia R         8 WAVE-MA                   NT    2:01.10    3  
       57.70  2:01.10                                                      
 15 Shadman, Sydney E          8 STRM-MA              2:09.26    2:06.52    2  
     1:00.44  2:06.52                                                      
 16 Hauske, Katelyn M          8 WAC-MA                    NT    2:08.37    1  
 17 Marsden, Kate F            8 THY-MA                    NT    2:13.40  
     1:01.39  2:13.40                                                      
 -- Ventresca, Khloe R         8 WAC-MA                    NT         DQ  
 
Event 20  Boys 8 Year Olds 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kovtounenko, Andrew        8 ORCA-MA              1:25.50    1:22.75   20  
       40.63  1:22.75                                                      
  2 Liang, Ben                 8 THY-MA                    NT    1:23.90   17  
  3 Baddick, Evan J            8 WAC-MA               1:39.70    1:34.28   16  
       45.79  1:34.28                                                      
  4 Reznitchenko, Anthony A    8 ORCA-MA              1:58.70    1:45.22   15  
       50.24  1:45.22                                                      
  5 Nagle, Carson J            8 WAC-MA                    NT    1:45.72   14  
       50.98  1:45.72                                                      
  6 Ruslim, Ethan              8 WAC-MA                    NT    1:48.13   13  
       51.01  1:48.13                                                      
  7 Duffield, Bobby P          8 TWAC-MA              1:48.83    1:50.00   12  
  8 Frieberg, Arbor B          8 WAC-MA                    NT    1:50.09   11  
  9 Johnson, Will V            8 GPAC-MA                   NT    1:54.21    9  
       56.53  1:54.21                                                      
 10 Hendrixson, Sam J          8 WAC-MA                    NT    1:54.95    7  
       53.98  1:54.95                                                      
 11 McCarthy, Nathan C         8 GPAC-MA                   NT    1:56.03    6  
       54.97  1:56.03                                                      
 12 Silipino, Peter F          8 STRM-MA                   NT    2:00.77    5  
       57.86  2:00.77                                                      
 
Event 21  Girls 6 & Under 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kalinowski, Lillian R      6 WAC-MA               1:13.14    1:01.31   20  
  2 Devlin, Keira E            6 WAC-MA                    NT    1:11.93   17  
  3 Ruslim, Eva                6 WAC-MA                    NT    1:11.94   16  
  4 Jones, Madeleine H         6 WAC-MA               1:06.89    1:12.09   15  
 -- Podolak, Lacey J           6 WAC-MA                    NT         DQ  
 -- Wainwright, Ella G         6 ECCC-MA                   NT         DQ  
 
Event 21  Girls 7 Year Olds 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Holzer, Avery G            7 ECCC-MA                48.93      49.01   20  
  2 Stanker, Rhiannon G        7 GPAC-MA                54.12      51.84   17  
  3 Gulli, Kendall J           7 WAC-MA               1:04.44      51.85   16  
  4 Jacobson, Raegan P         7 WAVE-MA                   NT      54.65   15  
  5 Schultz, Gretch E          7 ECCC-MA                54.28      55.39   14  
  6 Jacob, Emily C             7 WAVE-MA                57.68      55.69   13  
  7 Procida, Avery M           7 GPAC-MA                   NT    1:00.42   12  
  8 Margolis, Avery M          7 GPAC-MA                   NT    1:00.90   11  
  9 Brost, Ruby A              7 Wildwood Crest-MA         NT    1:06.38    9  
 10 Kline, Kelley N            7 TWAC-MA                   NT    1:06.80    7  
 11 McAveety, Meghan O         7 WAVE-MA                   NT    1:08.62    6  
 12 Morrow, Kylie E            7 WAC-MA               1:20.38    1:13.80    5  
 -- Grafe, Lizzie J            7 WAC-MA                    NT         DQ  
 -- Acciani, Isabella G        7 YBCC-MA                   NT         DQ  
 
Event 21  Girls 8 Year Olds 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Crouthamel, Lauren C       8 Wildwood Crest-MA      45.26      44.88   20  
  2 Fitzpatrick, Riley M       8 TWAC-MA                49.61      47.78   17  
  3 Brown, Katie G             8 Pheasant Run-MA        48.10      48.13   16  
  4 Doppler, Molly E           8 Pheasant Run-MA        51.94      50.87   15  
  5 Petrillo, Jenna A          8 TWAC-MA                53.96      51.36   14  
  6 Caravello, Sofia R         8 WAVE-MA                   NT      57.19   13  
  7 Sullivan, Delaney K        8 WAC-MA               1:06.54      57.35   12  
  8 Gebhart, Addy F            8 YBCC-MA                   NT      58.59   11  
  9 Dugan, Alyssa L            8 GPAC-MA              1:03.20      59.31    9  
 10 Landers, Meghan E          8 THY-MA               1:01.42    1:00.36    7  
 11 Weber, Greta               8 YBCC-MA                   NT    1:03.31    6  
 12 Stankoski, Norah R         8 TWAC-MA                   NT    1:03.69    5  
 13 Thomas, Alaina A           8 WAC-MA                    NT    1:04.76    4  
 14 Colon, Karrington R        8 GPAC-MA              1:05.60    1:06.79    3  
 15 Marsden, Kate F            8 THY-MA                    NT    1:14.73    2  
 16 Emmett, Riley E            8 GPAC-MA                   NT    1:22.83    1  
 
Event 22  Boys 6 & Under 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hill, Darren P             6 Pheasant Run-MA           NT    1:05.11   20  
  2 Johnson, Zach C            6 WAC-MA                    NT    1:50.88   17  
 -- Mellek, Aiden W            6 TRI-MA                    NT         DQ  
 -- Acciani, MJ D              6 YBCC-MA                   NT         DQ  
 -- Papadopoulos, Frankie S    6 TRI-MA                    NT         DQ  
 
Event 22  Boys 7 Year Olds 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Mealey, Gage P             7 GPAC-MA                57.19      53.24   20  
  2 Maier, Carter J            7 GPAC-MA                55.20      55.62   17  
  3 Bickett, Luke T            7 GPAC-MA                   NT      57.99   16  
  4 Shaffer, Owen C            7 GPAC-MA                   NT      58.72   15  
  5 Gregg, Garner R            7 WAC-MA                    NT    1:00.07   14  
  6 Everingham, Bryce A        7 GPAC-MA                   NT    1:01.03   13  
  7 Andryca, Derek P           7 WAVE-MA              1:09.02    1:04.25   12  
  8 Roser, Matt W              7 GPAC-MA              1:09.94    1:07.42   11  
  9 Kerins, Dylan S            7 TRI-MA                    NT    1:13.09    9  
 
Event 22  Boys 8 Year Olds 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Brown, Thatcher M          8 Northeast Swimmi-MA       NT      45.64   20  
  2 Coll, Klint D              8 GPAC-MA                50.45      49.11   17  
  3 DeNick, Mason M            8 TWAC-MA                51.99      51.71   16  
  4 Milano, Frank M            8 TRI-MA                    NT      53.31   15  
  5 Hill, Collin S             8 Pheasant Run-MA           NT      53.82   14  
  6 Frieberg, Arbor B          8 WAC-MA                 59.19      58.70   13  
  7 McCarroll, Liam K          8 TWAC-MA                56.81      59.19   12  
  8 Morrow III, Douglas E      8 WAC-MA               1:00.48      59.89   11  
  9 Hubler, Jason C            8 Pheasant Run-MA           NT    1:00.69    9  
 10 Hendrixson, Sam J          8 WAC-MA                    NT    1:00.87    7  
 11 Silipino, Peter F          8 STRM-MA              1:09.52    1:02.13    6  
 12 Johnson, Will V            8 GPAC-MA              1:03.17    1:02.15    5  
 13 Corbett, Paul H            8 WAC-MA               1:08.37    1:04.33    4  
 14 Sprang, Ryan P             8 GPAC-MA              1:06.19    1:08.63    3  
 15 Kern, Sam W                8 GPAC-MA              1:17.17    1:11.55    2  
 16 Kalampakas, Konstantinos   8 WAC-MA                    NT    1:11.90    1  
 17 Bailey, Carter R           8 WAC-MA               1:23.54    1:12.42  
 18 Stone, Rich M              8 GPAC-MA                   NT    1:19.20  
 19 Jung, Max                  8 FSA-MA                    NT    1:37.05  
 -- Cedeno, Enzo B             8 GPAC-MA              1:01.92         DQ  
 
Event 23  Girls 6 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Elberson, Mallory R        6 ECCC-MA                23.41      25.69   20  
  2 Devlin, Keira E            6 WAC-MA                 24.82      26.73   17  
  3 Kelsey, Peyton M           6 WAVE-MA                24.20      27.93   16  
  4 Jones, Madeleine H         6 WAC-MA                 27.47      28.10   15  
  5 Fleck, Veronica J          6 THY-MA                 27.32      30.54   14  
  6 Ruslim, Eva                6 WAC-MA                 29.30      33.53   13  
  7 Podolak, Lacey J           6 WAC-MA                 32.83      34.64   12  
  8 Wainwright, Ella G         6 ECCC-MA                37.40      35.00   11  
  9 Nordberg, Alaina R         5 Wildwood Crest-MA      43.06      39.90    9  
 10 Hellmann, Anneliese M      6 Pheasant Run-MA           NT      41.65    7  
 11 Oakley, Ellie A            6 GPAC-MA                41.66      42.90    6  
 12 Hauske, Megan L            5 WAC-MA                    NT      44.42    5  
 13 Boyer, Emma L              6 WAC-MA                 49.77      45.21    4  
 14 Resnick, Reese B           6 ECCC-MA                   NT      45.68    3  
 15 Bush, Isla S               6 TRI-MA                 41.38      49.04    2  
 16 Smith, Tristyn S           5 GPAC-MA                40.28      52.78    1  
 17 Grant, Jayden C            5 WAC-MA                    NT    1:04.76  
 -- Hutton, Ellie R            6 WAC-MA                    NT         DQ  
 -- Westcott, Charlotte M      6 WAC-MA                 50.58         DQ  
 
Event 23  Girls 7 Year Olds 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Holzer, Avery G            7 ECCC-MA                16.79      16.52   20  
  2 Jacob, Emily C             7 WAVE-MA                19.17      18.67   17  
  3 Gulli, Kendall J           7 WAC-MA                 18.99      19.27   16  
  4 Stanker, Rhiannon G        7 GPAC-MA                23.62      23.15   15  
  5 Horsey, Riley E            7 WAC-MA                 26.32      24.70   14  
  6 Mulshenock, Sophia L       7 WAC-MA                 28.99      25.30   13  
  7 Jacobson, Raegan P         7 WAVE-MA                44.05      26.79   12  
  8 Boczkowski, Stella W       7 SAKA-MA                29.04      27.06   11  
  9 Kline, Kelley N            7 TWAC-MA                28.97      27.64    9  
 10 Brost, Ruby A              7 Wildwood Crest-MA         NT      29.54    7  
 11 Procida, Avery M           7 GPAC-MA                33.02      29.57    6  
 12 Coleman, London M          7 WAC-MA                 33.10      30.10    5  
 13 McAveety, Meghan O         7 WAVE-MA                32.07      30.59    4  
 14 McCormick, Rory C          7 WAC-MA                 32.31      31.06    3  
 15 Raberi, Nadia G            7 GPAC-MA                   NT      35.36    2  
 16 Jubb, Penny E              7 WAC-MA                 45.66      37.53    1  
 17 Vecsi, Scarlett J          7 FSA-MA                    NT      39.91  
 18 Cordery, Cassidy G         7 TWAC-MA                37.14      40.09  
 19 Reed, Kaylie R             7 ECCC-MA                39.98      47.13  
 -- Grafe, Lizzie J            7 WAC-MA                 34.83         DQ  
 
Event 23  Girls 8 Year Olds 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kelsey, Madison R          8 WAVE-MA                18.17      16.96   20  
  2 Rhyshek, Jannah S          8 SAKA-MA                17.84      17.63   17  
  3 Gebhart, Addy F            8 YBCC-MA                18.84      18.19   16  
  4 Briscoe, Chanelle N        8 GPAC-MA                18.55      18.26   15  
  5 Doppler, Molly E           8 Pheasant Run-MA        19.30      19.75   14  
  6 Stankoski, Norah R         8 TWAC-MA                19.05      20.34   13  
  7 Cummins, Ella M            8 GPAC-MA                22.36      20.45   12  
  8 Sandy, Nora K              8 GPAC-MA                20.78      21.35   11  
  9 Mansukani, Grace           8 YBCC-MA                25.03      21.44    9  
 10 Moore, Pamela H            8 WAC-MA                 22.05      21.54    7  
 11 Colon, Karrington R        8 GPAC-MA                24.03      21.74    6  
 12 Muhic, Kate G              8 YBCC-MA                23.73      22.30    5  
 13 Schroeder, Maeve           8 YBCC-MA                30.02      22.46    4  
 14 Geberth, Becca L           8 THY-MA                 23.49      23.01    3  
 15 Ventresca, Khloe R         8 WAC-MA                 22.60      23.23    2  
 16 DeVito, Bella C            8 GPAC-MA                25.96      23.36    1  
 17 Landers, Meghan E          8 THY-MA                 23.56      23.91  
 18 Mills, Molly K             8 Pheasant Run-MA        21.84      23.94  
 19 Mantini, Elena B           8 FSA-MA                    NT      24.40  
 20 Carroll, Teagan R          8 STRM-MA                23.88      24.54  
 21 Rice, Addison              8 WAC-MA                 25.20      24.88  
 22 Hauske, Sara A             8 WAC-MA                 21.98      24.95  
 23 Bagley, Ava                8 SAKA-MA                24.99      25.14  
 24 Emmett, Riley E            8 GPAC-MA                24.50      25.24  
 25 Healy, Erin D              8 YBCC-MA                24.46      26.19  
 26 Dugan, Alyssa L            8 GPAC-MA                27.82      26.40  
 27 Hauske, Katelyn M          8 WAC-MA                 27.56      28.77  
 28 Mastropaolo, Lilly M       8 THY-MA                 26.83      29.23  
 29 Varani, Annalise R         8 THY-MA                    NT      29.44  
 30 Maiese, Kirstin M          8 TWAC-MA                26.37      31.01  
 31 Rigney, Marlea M           8 WAC-MA                 42.67      33.68  
 32 Shadman, Sydney E          8 STRM-MA                35.21      34.82  
 
Event 24  Boys 6 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Connell, Logan M           6 WAC-MA                 19.57      21.21   20  
  2 Burkhardt, James           6 Northeast Swimmi-MA    28.50      27.13   17  
  3 Papadopoulos, Frankie S    6 TRI-MA                 29.65      28.10   16  
  4 Acciani, MJ D              6 YBCC-MA                46.82      29.33   15  
  5 Markowski, James A         6 ECCC-MA                   NT      30.68   14  
  6 Stephens, Greyson G        5 Pheasant Run-MA           NT      31.79   13  
  7 McCarroll, Declan D        5 TWAC-MA                   NT      39.56   12  
  8 Schell, Erick G            5 TWAC-MA                41.42      41.22   11  
  9 Kalinowski, Thomas J       5 WAC-MA                    NT      41.51    9  
 10 Johnson, Zach C            6 WAC-MA                    NT      44.69    7  
 11 Kalet, William D           6 WAC-MA                 50.31      47.53    6  
 12 Cole, Luke J               6 WAC-MA                    NT      49.82    5  
 13 Duffield, Andrew J         6 TWAC-MA                46.54    1:17.91    4  
 -- Mellek, Aiden W            6 TRI-MA                 37.20         DQ  
 -- Peden, Kyle J              6 TWAC-MA                37.75         DQ  
 
Event 24  Boys 7 Year Olds 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jacob, Shane R             7 WAVE-MA                19.54      18.57   20  
  2 Mealey, Gage P             7 GPAC-MA                20.11      19.46   17  
  3 Bagley, Jaden              7 SAKA-MA                19.70      19.72   16  
  4 Pyne, John F               7 GPAC-MA                23.43      20.35   15  
  5 Gregg, Garner R            7 WAC-MA                 35.75      20.40   14  
  6 Fox, Max B                 7 WAC-MA                 22.13      21.37   13  
  7 Nagle, Parker O            7 WAC-MA                 31.56      24.74   12  
  8 Shaffer, Owen C            7 GPAC-MA                27.68      30.24   11  
  9 Andryca, Derek P           7 WAVE-MA                27.63      30.58    9  
 10 Kerins, Dylan S            7 TRI-MA                 27.66      30.68    7  
 11 Raberi, Noah M             7 GPAC-MA                   NT      30.78    6  
 12 Donnelly, Kevin A          7 GPAC-MA                34.42      30.81    5  
 13 Szilier, Trevor J          7 GPAC-MA                34.16      31.02    4  
 14 Hetsiy, Vania              7 ORCA-MA                27.50      33.25    3  
 15 Kerins, Gavin T            7 TRI-MA                 30.77      33.46    2  
 16 Kelleher, Finn A           7 WAC-MA                    NT      35.43    1  
 17 Soule, Nicholas G          7 Pheasant Run-MA           NT      35.92  
 
Event 24  Boys 8 Year Olds 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Liang, Ben                 8 THY-MA                 19.18      17.72   20  
  2 Kovtounenko, Andrew        8 ORCA-MA                18.00      17.78   17  
  3 Elberson, Matthew R        8 ECCC-MA                18.19      17.99   16  
  4 DeNick, Mason M            8 TWAC-MA                18.81      18.07   15  
  5 Coll, Klint D              8 GPAC-MA                18.93      18.97   14  
  6 Markowski, Mason E         8 ECCC-MA                   NT      19.54   13  
  7 Stephens, Sawyer S         8 Pheasant Run-MA           NT      20.96   12  
  8 Morrow III, Douglas E      8 WAC-MA                 22.45      21.58   11  
  9 McCarroll, Liam K          8 TWAC-MA                21.50      22.07    9  
 10 Milano, Frank M            8 TRI-MA                 23.99      22.50    7  
 11 Duffield, Bobby P          8 TWAC-MA                22.11      22.57    6  
 12 Nagle, Carson J            8 WAC-MA                 25.87      22.66    5  
 13 Price, Luke C              8 GPAC-MA                26.18      23.43    4  
 14 Hill, Collin S             8 Pheasant Run-MA        26.86      23.57    3  
 15 Reznitchenko, Anthony A    8 ORCA-MA                24.10      25.59    2  
 16 Hendrixson, Sam J          8 WAC-MA                 28.78      26.61    1  
 17 Sprang, Ryan P             8 GPAC-MA                26.57      26.82  
 18 Corbett, Paul H            8 WAC-MA                 27.69      27.27  
 19 Kern, Sam W                8 GPAC-MA                28.61      27.48  
 20 Ruslim, Ethan              8 WAC-MA                 27.32      27.77  
 21 Cedeno, Enzo B             8 GPAC-MA                   NT      28.19  
 22 McCarthy, Nathan C         8 GPAC-MA                30.59      29.43  
 23 Popovich, Noah C           8 Pheasant Run-MA        35.08      31.41  
 23 Bailey, Carter R           8 WAC-MA                 34.97      31.41  
 25 Jung, Max                  8 FSA-MA                 37.37      34.23  
 26 Hellmann, Chase D          8 Pheasant Run-MA        33.70      36.58  
 27 Deirmengian, Gregory K     8 TRI-MA                    NT      40.13  
 28 Robinson, Gavin M          8 WAC-MA                 47.13      54.54  
 
Event 25  Girls 8 Year Olds 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Rodriguez, Neomi           8 Northeast Swimmi-MA       NT    1:41.04   20  
       44.01  1:41.04                                                      
  2 Nordberg, Kaitlyn G        8 Wildwood Crest-MA         NT    1:41.43   17  
       50.04  1:41.43                                                      
  3 Devlin, Mia L              8 WAC-MA                    NT    1:43.35   16  
       46.93  1:43.35                                                      
  4 Aiello, Taylor M           8 WAC-MA                    NT    1:45.34   15  
       45.62  1:45.34                                                      
  5 McKendrick, Ainsley K      8 TWAC-MA              1:50.96    1:47.57   14  
       45.88  1:47.57                                                      
  6 McGlinchey, Simone I       8 GPAC-MA                   NT    2:01.39   13  
       49.05  2:01.39                                                      
 
Event 26  Boys 8 Year Olds 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Baddick, Evan J            8 WAC-MA               1:47.57    1:47.35   20  
       44.76  1:47.35                                                      
  2 Morrow III, Douglas E      8 WAC-MA                    NT    2:06.47   17  
       55.68  2:06.47                                                      
 
Event 27  Girls 6 & Under 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Devlin, Keira E            6 WAC-MA               1:40.58    1:42.36   20  
       48.34  1:42.36                                                      
  2 Kelsey, Peyton M           6 WAVE-MA                   NT    1:45.46   17  
       48.20  1:45.46                                                      
  3 Kalinowski, Lillian R      6 WAC-MA                    NT    1:52.27   16  
       52.18  1:52.27                                                      
  4 Ruslim, Eva                6 WAC-MA                    NT    2:00.38   15  
       55.30  2:00.38                                                      
  5 Jones, Madeleine H         6 WAC-MA               2:54.75    2:03.63   14  
       54.79  2:03.63                                                      
  6 Podolak, Lacey J           6 WAC-MA                    NT    2:03.67   13  
       58.01  2:03.67                                                      
  7 Nordberg, Alaina R         5 Wildwood Crest-MA    2:31.31    2:40.33   12  
 
Event 27  Girls 7 Year Olds 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Holzer, Avery G            7 ECCC-MA              1:16.19    1:17.75   20  
       37.18  1:17.75                                                      
  2 Jacob, Emily C             7 WAVE-MA              1:35.60    1:35.21   17  
       43.39  1:35.21                                                      
  3 Schultz, Gretch E          7 ECCC-MA              1:38.26    1:37.26   16  
       48.30  1:37.26                                                      
  4 Horsey, Riley E            7 WAC-MA               1:35.23    1:39.39   15  
  5 Stanker, Rhiannon G        7 GPAC-MA              1:33.09    1:40.79   14  
       46.55  1:40.79                                                      
  6 Margolis, Avery M          7 GPAC-MA                   NT    1:42.51   13  
       45.65  1:42.51                                                      
  7 Procida, Avery M           7 GPAC-MA                   NT    1:47.49   12  
       48.01  1:47.49                                                      
  8 Kline, Kelley N            7 TWAC-MA                   NT    1:52.15   11  
       50.71  1:52.15                                                      
  9 McAveety, Meghan O         7 WAVE-MA                   NT    1:57.44    9  
 10 Boczkowski, Stella W       7 SAKA-MA              2:02.67    1:57.61    7  
       53.67  1:57.61                                                      
 11 Coleman, London M          7 WAC-MA                    NT    2:08.68    6  
 12 Mulshenock, Sophia L       7 WAC-MA                    NT    2:08.96    5  
       56.39  2:08.96                                                      
 13 Hackerman, Mia             7 Wildwood Crest-MA         NT    2:13.62    4  
 14 Morrow, Kylie E            7 WAC-MA               2:31.06    2:22.89    3  
 15 Jubb, Penny E              7 WAC-MA               2:43.64    2:27.30    2  
     1:07.52  2:27.30                                                      
 
Event 27  Girls 8 Year Olds 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Crouthamel, Lauren C       8 Wildwood Crest-MA    1:18.02    1:15.88   20  
       35.93  1:15.88                                                      
  2 Devlin, Mia L              8 WAC-MA               1:26.86    1:20.03   17  
       38.26  1:20.03                                                      
  3 Fitzpatrick, Riley M       8 TWAC-MA              1:22.01    1:22.38   16  
  4 Sandy, Nora K              8 GPAC-MA              1:21.35    1:23.49   15  
  5 Nordberg, Kaitlyn G        8 Wildwood Crest-MA    1:25.22    1:25.03   14  
       40.17  1:25.03                                                      
  6 McKeon, Kasidy B           8 ECCC-MA              1:42.30    1:26.21   13  
       42.62  1:26.21                                                      
  7 Rhyshek, Jannah S          8 SAKA-MA              1:25.74    1:26.88   12  
       40.84  1:26.88                                                      
  8 Moore, Pamela H            8 WAC-MA               1:27.26    1:27.39   11  
       41.32  1:27.39                                                      
  9 Rodriguez, Neomi           8 Northeast Swimmi-MA       NT    1:28.07    9  
       41.10  1:28.07                                                      
 10 Mansukani, Grace           8 YBCC-MA                   NT    1:29.27    7  
 11 Aiello, Taylor M           8 WAC-MA               1:28.38    1:30.46    6  
       42.55  1:30.46                                                      
 12 Geberth, Becca L           8 THY-MA               1:27.60    1:34.46    5  
       43.89  1:34.46                                                      
 13 Caravello, Sofia R         8 WAVE-MA              1:39.85    1:37.23    4  
       47.21  1:37.23                                                      
 14 Dugan, Alyssa L            8 GPAC-MA              1:41.74    1:38.88    3  
       45.92  1:38.88                                                      
 15 Landers, Meghan E          8 THY-MA               1:31.72    1:39.45    2  
       47.11  1:39.45                                                      
 16 Bagley, Ava                8 SAKA-MA              1:42.09    1:39.81    1  
       48.07  1:39.81                                                      
 17 Rice, Addison              8 WAC-MA               2:14.63    1:43.59  
       46.97  1:43.59                                                      
 18 Mulshenock, Addison E      8 WAC-MA               1:45.99    1:44.90  
       48.74  1:44.90                                                      
 19 Sullivan, Delaney K        8 WAC-MA               2:04.40    1:45.46  
       47.63  1:45.46                                                      
 20 Carroll, Teagan R          8 STRM-MA              2:03.20    1:49.08  
       46.94  1:49.08                                                      
 21 Kelsey, Madison R          8 WAVE-MA              1:44.75    1:49.25  
 22 Maiese, Kirstin M          8 TWAC-MA              1:54.10    1:50.41  
       50.40  1:50.41                                                      
 23 Emmett, Riley E            8 GPAC-MA                   NT    1:56.47  
       54.64  1:56.47                                                      
 24 Rigney, Marlea M           8 WAC-MA               2:00.18    1:57.59  
       56.35  1:57.59                                                      
 25 Thomas, Alaina A           8 WAC-MA                    NT    1:58.50  
       53.40  1:58.50                                                      
 26 Hauske, Katelyn M          8 WAC-MA               2:05.67    2:03.25  
       53.98  2:03.25                                                      
 27 McCauley, Catie J          8 TWAC-MA              2:04.80    2:04.55  
       56.71  2:04.55                                                      
 28 Shadman, Sydney E          8 STRM-MA              2:18.70    2:14.52  
     1:00.97  2:14.52                                                      
 
Event 28  Boys 6 & Under 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Connell, Logan M           6 WAC-MA               1:30.92    1:33.00   20  
       44.46  1:33.00                                                      
  2 Hill, Darren P             6 Pheasant Run-MA           NT    1:51.69   17  
       52.16  1:51.69                                                      
  3 Gill, Raunak S             6 USTRM-MA                  NT    2:03.74   16  
       55.85  2:03.74                                                      
  4 Acciani, MJ D              6 YBCC-MA                   NT    2:05.67   15  
       57.26  2:05.67                                                      
  5 Cole, Luke J               6 WAC-MA                    NT    2:55.72   14  
     1:26.81  2:55.72                                                      
 
Event 28  Boys 7 Year Olds 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bagley, Jaden              7 SAKA-MA              1:30.11    1:26.77   20  
       40.06  1:26.77                                                      
  2 Mealey, Gage P             7 GPAC-MA              1:30.34    1:27.02   17  
       41.83  1:27.02                                                      
  3 Bickett, Luke T            7 GPAC-MA                   NT    1:27.03   16  
       40.67  1:27.03                                                      
  4 Jacob, Shane R             7 WAVE-MA              1:32.21    1:29.06   15  
       40.23  1:29.06                                                      
  5 Gregg, Garner R            7 WAC-MA                    NT    1:29.88   14  
       42.04  1:29.88                                                      
  6 Pyne, John F               7 GPAC-MA              1:35.77    1:33.81   13  
       42.06  1:33.81                                                      
  7 Fox, Max B                 7 WAC-MA               1:41.49    1:34.57   12  
       44.92  1:34.57                                                      
  8 Nagle, Parker O            7 WAC-MA               1:57.49    1:34.79   11  
  9 Roser, Matt W              7 GPAC-MA              1:36.54    1:35.96    9  
       44.77  1:35.96                                                      
 10 Maier, Carter J            7 GPAC-MA              1:42.35    1:41.72    7  
       47.60  1:41.72                                                      
 11 Everingham, Bryce A        7 GPAC-MA              1:50.13    1:51.97    6  
       51.21  1:51.97                                                      
 
Event 28  Boys 8 Year Olds 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Liang, Ben                 8 THY-MA               1:14.14    1:12.07   20  
       35.52  1:12.07                                                      
  2 Brown, Thatcher M          8 Northeast Swimmi-MA  1:15.94    1:12.29   17  
       35.83  1:12.29                                                      
  3 Kovtounenko, Andrew        8 ORCA-MA              1:14.20    1:14.87   16  
       35.87  1:14.87                                                      
  4 Frieberg, Arbor B          8 WAC-MA               1:37.97    1:26.77   15  
  5 Baddick, Evan J            8 WAC-MA               1:22.02    1:26.80   14  
       38.67  1:26.80                                                      
  6 Price, Luke C              8 GPAC-MA              1:34.45    1:32.53   13  
       43.56  1:32.53                                                      
  7 Johnson, Will V            8 GPAC-MA              1:39.06    1:32.78   12  
  8 Nagle, Carson J            8 WAC-MA               1:45.60    1:33.12   11  
     1:16.85  1:33.12                                                      
  9 Reznitchenko, Anthony A    8 ORCA-MA              1:42.80    1:37.45    9  
       44.25  1:37.45                                                      
 10 McCarroll, Liam K          8 TWAC-MA                   NT    1:44.69    7  
       47.48  1:44.69                                                      
 11 Hendrixson, Sam J          8 WAC-MA               2:00.84    1:45.28    6  
       49.91  1:45.28                                                      
 12 McCarthy, Nathan C         8 GPAC-MA              1:38.64    1:45.78    5  
       48.55  1:45.78                                                      
 13 Stone, Rich M              8 GPAC-MA                   NT    1:50.60    4  
       53.76  1:50.60                                                      
 14 Hill, Collin S             8 Pheasant Run-MA           NT    1:51.20    3  
       53.10  1:51.20                                                      
 15 Duffield, Bobby P          8 TWAC-MA              2:04.06    1:53.30    2  
       48.69  1:53.30                                                      
 16 Corbett, Paul H            8 WAC-MA               2:11.79    2:00.16    1  
       56.97  2:00.16                                                      
 17 Kalampakas, Konstantinos   8 WAC-MA                    NT    2:02.55  
       56.84  2:02.55                                                      
 18 Sprang, Ryan P             8 GPAC-MA              2:12.05    2:04.30  
       55.42  2:04.30                                                      
 19 Robinson, Gavin M          8 WAC-MA                    NT    2:25.93  
     1:06.11  2:25.93                                                      
 20 Deirmengian, Gregory K     8 TRI-MA                    NT    3:08.10  
 
Event 29  Girls 8 Year Olds 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hutton, Ava L              8 WAC-MA                    NT    3:19.27   20  
       45.56  1:33.33  2:32.75  3:19.27                                    
  2 Nordberg, Kaitlyn G        8 Wildwood Crest-MA    3:22.48    3:20.58   17  
       50.16  1:42.16  2:36.74  3:20.58                                    
  3 McGlinchey, Simone I       8 GPAC-MA                   NT    3:29.05   16  
       49.92  1:44.71  2:45.80  3:29.05                                    
  4 Rodriguez, Neomi           8 Northeast Swimmi-MA       NT    3:30.85   15  
       47.28  1:40.61  2:42.95  3:30.85                                    
  5 Briscoe, Chanelle N        8 GPAC-MA                   NT    3:30.99   14  
       49.06  1:45.92  2:48.05  3:30.99                                    
  6 Petrillo, Jenna A          8 TWAC-MA                   NT    3:32.97   13  
       49.19  1:44.61  2:48.03  3:32.97                                    
  7 Cummins, Ella M            8 GPAC-MA                   NT    3:36.46   12  
              1:39.16  2:49.02  3:36.46                                    
  8 DeVito, Bella C            8 GPAC-MA                   NT    3:58.61   11  
       57.54  1:57.72  3:06.26  3:58.61                                    
 -- Mulshenock, Addison E      8 WAC-MA                    NT         DQ  
       59.95  1:59.34  3:17.50       DQ                                    
 -- Thomas, Alaina A           8 WAC-MA                    NT         DQ  
     1:05.85  2:08.57       DQ                                             
 -- Ventresca, Khloe R         8 WAC-MA                    NT         DQ  
              1:58.16  3:09.02       DQ                                    
 
Event 30  Boys 8 Year Olds 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Brown, Thatcher M          8 Northeast Swimmi-MA       NT    3:13.40   20  
       44.55  1:32.35  2:28.71  3:13.40                                    
  2 Coll, Klint D              8 GPAC-MA                   NT    3:40.18   17  
       47.20  1:48.35  2:48.45  3:40.18                                    
  3 Ruslim, Ethan              8 WAC-MA                    NT    3:57.60   16  
     1:05.00  2:01.32  3:07.46  3:57.60                                    
  4 Silipino, Peter F          8 STRM-MA                   NT    4:30.00   15  
     1:06.31  2:13.47  3:21.44  4:30.00