Licensed to Middle Atlantic Swimming-Sr SC Champ - Organization License
                                  HY-TEK's MEET MANAGER 6.0 11/21/2017 11:43 AM
                  2017 MA CYA vs HAC vs LAC Tri - 11/18/2017                   
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 7-8 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Burkholder, Cali G         8 LAC-MA                    NT      15.86    6  
  2 Kowitz, Lucy M             8 LAC-MA                 18.25      17.42    4  
  3 Paterno, Sally S           8 HAC-MA                 18.99      17.63    3  
  4 Reber, Peyton E            7 LAC-MA                    NT      17.67    2  
  5 Fuertes, Allyssa D         7 LAC-MA                 21.18     x20.24  
  6 Chappell, Elena            8 HAC-MA                 20.57      21.57    1  
  7 Kieffer, Keely K           7 LAC-MA                 20.15     x21.63  
  8 Noll, Reese P              7 CYA-MA                 22.76      21.67  
  9 Pfautz, Mia R              7 LAC-MA                 24.85     x23.48  
 10 Bhonde, Jheel P            8 CYA-MA                 31.11      27.44  
 11 Seydel, Madeline S         8 CYA-MA                 21.85      29.18  
 12 George, Olivia J           7 CYA-MA                    NT     x34.30  
 
Event 2  Boys 6 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Moore, Henry S             6 HAC-MA                    NT      23.69    6  
 
Event 2  Boys 7-8 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hulays, Max D              8 HAC-MA                 21.70      19.57    6  
  2 Potteiger, Owen G          8 CYA-MA                 23.08      22.52    4  
  3 Ritchey, Beckett P         8 CYA-MA                 25.18      27.09    3  
  4 Sivarajah, Sebastian T     7 HAC-MA                 42.12      43.61    2  
 
Event 3  Girls 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kurilla, Campbell A       10 CYA-MA                 31.63      31.57    6  
  2 Fickett, Emma R           10 HAC-MA                 32.32      32.10    4  
  3 Woronko, Julia M          10 HAC-MA                 31.36      32.42    3  
  4 Burkholder, Bria L        10 LAC-MA                 32.24      32.80    2  
  5 Yacoviello, Molly E       10 CYA-MA                 32.74      34.84    1  
  6 Mahler, Olivia A           9 HAC-MA                 35.42      35.01  
  7 Wiggins, Nina H           10 LAC-MA                 46.93      39.62  
  8 Harshall, Avery E         10 CYA-MA                 40.99      41.73  
  9 Wobber, Vicki G           10 CYA-MA                 45.23     x41.87  
 10 Roeting, Bella P          10 HAC-MA                 42.63     x42.40  
 11 Pfautz, Ella G             9 LAC-MA                    NT      42.86  
 12 Gao, Anna P               10 HAC-MA                    NT     x47.84  
 -- Fry, Kaylee A             10 LAC-MA                    NT         DQ  
 
Event 4  Boys 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Taylor, Ryan A            10 LAC-MA                 30.93      30.32    6  
  2 Seprinski, Andrew M       10 LAC-MA                 35.99      32.28    4  
  3 Martin, Jack M             9 LAC-MA                    NT      33.02    3  
  4 Cohen, Eli C              10 HAC-MA                 35.03      35.21    2  
  5 Fastrich, Austin R         9 HAC-MA                 35.85      36.08    1  
  6 Darowish, Evan M          10 HAC-MA                 35.86      36.27  
  7 Tate, Reese A              9 CYA-MA                 37.85      36.30  
  8 Seydel, Ethan A           10 CYA-MA                 40.87      36.82  
  9 Camp, Alex J               9 HAC-MA                 41.31     x38.56  
 10 Paterson, Henry D          9 LAC-MA                 38.89     x39.40  
 11 DeBell, Matthew N          9 CYA-MA                 42.70      39.72  
 12 Sarsuelo, Kent A           9 LAC-MA                    NT     x41.79  
 13 Lyn-Sue, Jason A           9 HAC-MA                 40.83     x42.15  
 14 Soffer, Owen S             9 CYA-MA                 47.96     x43.85  
 15 Bowersox, Adam C           9 CYA-MA                 50.83     x51.76  
 16 Kane, Aidan M             10 CYA-MA               1:06.60   x1:06.87  
 
Event 5  Girls 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Oyerly, Cali M            12 HAC-MA                 26.75      27.35    6  
  2 Muth, Maddie G            12 LAC-MA                 30.18      28.55    4  
  3 Stasz, Sydney R           12 HAC-MA                 29.81      28.66    3  
  4 Kulasinsky, Adrienne J    11 HAC-MA                 29.99      29.58    2  
  5 Lyn-Sue, Rachel E         12 HAC-MA                 30.30     x29.80  
  6 Buck, Ava S               11 HAC-MA                 32.96     x30.32  
  7 Welchans, Abby L          12 LAC-MA                 30.83      30.58    1  
  8 Tate, Ana                 12 CYA-MA                 30.66      30.60  
  9 Buss, Maddie M            11 CYA-MA                 31.14      30.61  
 10 Brenneman, Ava J          11 CYA-MA                 31.74      30.97  
 11 Repkoe, Catherine M       12 LAC-MA                    NT      31.04  
 12 Sauder, Riley M           11 CYA-MA                 32.00     x32.02  
 13 Hagan, Naomi L            12 CYA-MA                 33.98     x32.13  
 14 Dye, Maggie J             11 HAC-MA                 33.94     x32.48  
 15 Keen, Jocelyn A           11 CYA-MA                 33.07     x33.07  
 16 Wilhelm, Leah Rose R      11 HAC-MA                 34.59     x33.31  
 17 Black, Skylar N           11 HAC-MA                 35.21     x34.36  
 18 Garibay Romero, Emilia N  12 HAC-MA                    NT     x34.62  
 19 Elliott, Addie E          11 LAC-MA                 36.98     x34.74  
 20 Kim, Lauren W             11 HAC-MA                    NT     x37.47  
 21 Zubeck, Sophia M          11 HAC-MA                 48.67     x39.58  
 
Event 6  Boys 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 M'Ikanatha, Isaac         12 HAC-MA                 26.59      26.12    6  
  2 Madden, Luke T            12 HAC-MA                 29.62      28.64    4  
  3 Wingert, Stephen A        12 HAC-MA                 29.28      28.99    3  
  4 Lehan, Sean C             12 HAC-MA                 30.88     x29.51  
  5 Paterson, Aiden P         12 LAC-MA                    NT      29.79    2  
  6 Hendershot, Carter R      12 CYA-MA                 29.84      30.38    1  
  7 Gocotano, Jeremiah C      11 LAC-MA                 31.16      30.52  
  8 Chappell, Will C          11 HAC-MA                 32.16     x31.50  
  9 Buckwalter, Darius H      12 LAC-MA                 32.61      31.66  
 10 Lamison, Isaac W          11 CYA-MA                 33.46      31.96  
 11 Eckman, Chase J           12 LAC-MA                    NT     x32.36  
 12 Fastrich, Owen S          11 HAC-MA                 34.21     x32.81  
 13 Bu, Jason J               11 HAC-MA                 34.08     x33.20  
 14 Crehul, Tony A            11 CYA-MA                 36.28      36.60  
 15 Newpher, Ben T            11 CYA-MA                 37.39     x37.28  
 16 McCall, Miles J           12 HAC-MA                 50.71     x38.46  
 17 Rower, Ethan I            11 CYA-MA                    NT     x38.56  
 18 Knepp, Paetyn T           11 LAC-MA                    NT     x41.33  
 19 Ray, Zander C             11 CYA-MA                    NT     x43.06  
 20 Gaugler, Gray P           11 LAC-MA               1:28.55   x1:19.37  
 
Event 7  Girls 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Tafuto, Tori C            14 HAC-MA                 26.09      26.11    6  
  2 Ryland, Claire N          14 HAC-MA                 24.46      26.21    4  
  3 Deraco, Kylie E           14 LAC-MA                 26.64      26.28    3  
  4 Fickett, Makennah J       13 HAC-MA                 25.24      26.29    2  
  5 Woronko, Angela E         14 HAC-MA                 25.81     x26.66  
  6 Madden, Maya J            13 HAC-MA                 26.80     x26.86  
  7 Nguyen, Kayla M           13 HAC-MA                 27.72     x27.51  
  8 Sandridge, Angelina N     13 CYA-MA                 27.48      27.65    1  
  9 Fluhr, Breanna            14 LAC-MA                 25.91      27.90  
 10 Holmes, Jordan A          13 LAC-MA                    NT      28.45  
 11 Zagaceta, Morgan M        14 HAC-MA                 27.91     x28.62  
 12 Bliss, Hannah R           13 HAC-MA                    NT     x28.73  
 13 Ovalle, Alexa R           13 LAC-MA                 31.89     x28.86  
 14 Dye, Amelia E             13 HAC-MA                 30.90     x29.26  
 15 Epoca, Kelsey L           13 HAC-MA                 28.92     x29.34  
 16 Kury, Emma L              14 LAC-MA                 30.20     x29.40  
 17 Fetter, Hannah G          13 CYA-MA                 31.21      30.36  
 18 Taylor, Erin M            13 CYA-MA                 33.27      33.89  
 19 Walter, Erin K            13 HAC-MA                 41.58     x38.79  
 
Event 7  Girls 15 & Over 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Marston, Sarah K          15 LAC-MA                 26.01      25.85    6  
  2 Wiglesworth, Katelyn F    15 LAC-MA                 27.01      26.09    4  
  3 Horner, Catherine M       15 LAC-MA                 26.02      26.59    3  
  4 Sugra, Anna M             16 LAC-MA                    NT     x26.85  
  5 Nguyen, Ashley M          15 HAC-MA                 26.62      27.14    2  
  6 McCloskey, Grace M        17 HAC-MA                 26.53      27.93    1  
  7 Aluquin, Lindsay A        15 HAC-MA                 27.09      28.27  
  8 Fitterer, Maya P          15 HAC-MA                 29.25     x28.94  
  9 Pedersen, Ella S          15 HAC-MA                 27.92     x29.58  
 10 Grubb, Kirsten A          15 HAC-MA                 30.39     x30.23  
 11 Ruddle, Jillian T         15 HAC-MA                 28.96     x30.46  
 12 Long, Felicity A          17 CYA-MA                 35.72      35.44  
 
Event 8  Boys 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Blacker, Alex L           14 HAC-MA                 24.23      24.03    6  
  2 Mills, Bryce M            14 HAC-MA                 25.40      24.71    4  
  3 Clough, Colin T           13 HAC-MA                 25.62      25.05    3  
  4 Musante, Ben D            13 HAC-MA                 25.66     x25.17  
  5 Nguyen, Brian             14 LAC-MA                 25.95      25.27    2  
  6 Martin, Nick J            13 HAC-MA                 29.30     x26.54  
  7 Moll, James M             13 LAC-MA                 26.70      26.69    1  
  8 Brace, Shane L            13 HAC-MA                 27.35     x26.80  
  9 Paterno, Jack G           13 HAC-MA                 27.92     x27.29  
 10 Sempsey, Connor M         13 LAC-MA                 28.53      28.10  
 11 Verma, Aayush             13 HAC-MA                 29.43     x28.28  
 12 Heisey, Josh J            13 LAC-MA                 32.00     x32.48  
 13 Abdessameud, Mohamed      13 HAC-MA                    NT     x38.90  
 
Event 8  Boys 15 & Over 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Moll, Joe T               17 LAC-MA                 21.76      22.48    6  
  2 Feeman, Eddie L           17 LAC-MA                 22.37      22.88    4  
  3 Lynam, Nick P             17 LAC-MA                 22.14      23.05    3  
  4 Andrews, Nikita S         16 HAC-MA                 23.82      23.66    2  
  5 Prevost, Jackson T        15 LAC-MA                 24.10     x23.78  
  6 O'Connell, Brendan G      15 HAC-MA                 24.67      24.64    1  
  7 Sarsuelo, Ace F           17 LAC-MA                    NT     x25.33  
  8 Besnoff, Tyler I          15 LAC-MA                 26.69     x25.43  
  9 Aluquin, Anton            16 HAC-MA                 25.43      25.70  
 10 Hagan, Ben J              15 CYA-MA                 26.16      25.88  
 11 Beck, Cody J              16 CYA-MA                 25.16      26.17  
 12 Richardson, Titus         16 CYA-MA                 26.75      27.05  
 13 Carrera, Hank M           15 HAC-MA                 30.19     x28.30  
 
Event 9  Girls 7-8 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Mahler, Madeline J         7 HAC-MA                 25.88      24.11    6  
  2 Kesterson, Avery B         8 HAC-MA                 26.83      24.78    4  
  3 Rickabaugh, Gemma R        7 HAC-MA                 24.92      25.02    3  
  4 Zeigler, Isabella J        8 CYA-MA                 26.10      25.36    2  
  5 Kowitz, Lucy M             8 LAC-MA                 27.74      25.71    1  
  6 Paterson, Mary C           8 LAC-MA                 31.42      28.46  
  7 Chappell, Elena            8 HAC-MA                 30.05     x29.71  
  8 Kieffer, Keely K           7 LAC-MA                 32.18      29.88  
  9 Fuertes, Allyssa D         7 LAC-MA                 29.35     x30.01  
 10 Paterno, Sally S           8 HAC-MA                 39.53     x30.90  
 11 Pfautz, Mia R              7 LAC-MA                 40.16     x34.36  
 12 Lawrence, Leyna M          8 LAC-MA                 43.47     x38.53  
 13 Bhonde, Jheel P            8 CYA-MA                 47.03      46.82  
 -- Virabyan, Angelika J       8 HAC-MA                    NT         DQ  
 -- Berkstresser, Hannah K     8 CYA-MA                    NT         DQ  
 -- Seydel, Madeline S         8 CYA-MA                 27.32         DQ  
 -- George, Olivia J           7 CYA-MA                    NT         DQ  
 
Event 10  Boys 7-8 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Yacoviello, Vincent S      8 CYA-MA                 22.22      20.80    6  
  2 Kieffer, Sam A             8 LAC-MA                 24.86      22.53    4  
  3 Potteiger, Owen G          8 CYA-MA                 26.61      25.25    3  
  4 Wingert, Erik S            8 HAC-MA                 37.45      25.62    2  
  5 Chetlen, Nathaniel L       8 HAC-MA                 38.02      30.87    1  
 -- Miller, JoJo D             8 CYA-MA                    NT         DQ  
 -- King, Bennett S            7 CYA-MA                    NT         DQ  
 
Event 11  Girls 9-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Oldac, Ayla S             10 LAC-MA                 42.44      40.56    6  
  2 Moore, Lily A             10 HAC-MA                 40.12      40.79    4  
  3 Parry, Mia J               9 LAC-MA                 43.45      42.03    3  
  4 Leonard, Allie J          10 HAC-MA                 44.57      43.37    2  
  5 Mahler, Olivia A           9 HAC-MA                 44.55      43.73    1  
  6 Honrade, Camille D        10 LAC-MA                 51.43      47.30  
  7 Velez, Julia E            10 LAC-MA                    NT     x48.17  
  8 Eby, Hayden G              9 LAC-MA                 48.96     x48.37  
  9 Gyenes, Maddie E          10 CYA-MA                 53.88      49.93  
 10 Roeting, Bella P          10 HAC-MA                 53.20     x51.57  
 11 Felices, Selena           10 LAC-MA                    NT     x53.90  
 12 Koerner, Erica G           9 CYA-MA               1:06.87      54.25  
 13 Pfautz, Ella G             9 LAC-MA                    NT     x55.06  
 14 Geesey, Kandyce H         10 CYA-MA                 54.71      55.26  
 15 Foley, Elizabeth A         9 HAC-MA                 58.46     x55.52  
 16 Wiggins, Nina H           10 LAC-MA               1:06.17     x56.27  
 17 Sheldon, Jane A            9 HAC-MA                 57.00     x56.67  
 18 Wobber, Vicki G           10 CYA-MA               1:01.29   x1:02.76  
 19 Myers, Lauren E           10 CYA-MA                    NT   x1:02.88  
 -- Bohannon, Claire A        10 CYA-MA                    NT         DQ  
 
Event 12  Boys 9-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Tran, Gavin H              9 HAC-MA                 37.05      39.32    6  
  2 Moll, John E              10 LAC-MA                 48.12      44.95    4  
  3 Chetlen, Noah R            9 HAC-MA                 48.87      49.24    3  
  4 Epoca, Jacob C             9 HAC-MA                 53.67      52.80    2  
  5 Sarsuelo, Kent A           9 LAC-MA                 55.17      54.00    1  
  6 Lyn-Sue, Jason A           9 HAC-MA                 53.12     x54.41  
  7 Camp, Alex J               9 HAC-MA               1:00.31     x56.81  
  8 Hagan, Ethan J             9 CYA-MA                 55.29      57.77  
  9 Paterson, Henry D          9 LAC-MA               1:09.00      59.29  
 10 Guzzone, Ethan E          10 CYA-MA                 58.06    1:00.96  
 11 Bowersox, Adam C           9 CYA-MA               1:03.35    1:13.23  
 12 Soffer, Owen S             9 CYA-MA               1:04.24   x1:14.04  
 -- Kane, Aidan M             10 CYA-MA                    NT         DQ  
 -- Scarberry, Austin D       10 CYA-MA                    NT         DQ  
 -- Kane, Levi P              10 CYA-MA                    NT         DQ  
 
Event 13  Girls 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Breitbach, Jenna R        12 LAC-MA                 34.59      33.01    6  
  2 Taylor, Emily M           12 LAC-MA                 35.05      34.43    4  
  3 Martin, Cath L            11 HAC-MA                 35.71      35.00    3  
  4 Stasz, Sydney R           12 HAC-MA                 38.03      36.41    2  
  5 Scranton, Kara M          12 LAC-MA                 35.85      36.43    1  
  6 Tate, Ana                 12 CYA-MA                 37.31      37.53  
  7 Dauenbaugh, Korrine G     12 CYA-MA                 42.66      38.23  
  8 Repkoe, Catherine M       12 LAC-MA                    NT     x41.03  
  9 Guzzone, Emma K           12 CYA-MA                 45.02      43.55  
 10 Richardson, Jesse J       12 CYA-MA                 51.70     x43.66  
 11 Grove, Lorelei P          12 CYA-MA                 47.93     x44.47  
 12 Buss, Maddie M            11 CYA-MA                 48.60     x44.54  
 13 Krista, Lucy J            11 LAC-MA                 46.56     x45.13  
 14 Buckwalter, Kirsten P     11 LAC-MA                 51.23     x45.62  
 15 Keen, Jocelyn A           11 CYA-MA                 45.73     x47.04  
 16 Garibay Romero, Emilia N  12 HAC-MA                    NT      47.56  
 17 Kim, Lauren W             11 HAC-MA                    NT     x52.99  
 18 Shipley, Erin E           12 LAC-MA                    NT     x59.95  
 -- Rower, Sophie E           11 CYA-MA                    NT         DQ  
 -- Zubeck, Sophia M          11 HAC-MA                    NT         DQ  
 
Event 14  Boys 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Chedraoui, Troy H         12 LAC-MA                 37.99      37.29    6  
  2 Wingert, Markus J         11 HAC-MA                 42.20      40.51    4  
  3 Wobber, Tommy A           12 CYA-MA                 43.63      40.70    3  
  4 Gocotano, Jeremiah C      11 LAC-MA                 40.55      40.79    2  
  5 Nguyen, Kyle A            11 HAC-MA                 44.91      41.17    1  
  6 Eckert, Jevin             12 CYA-MA                 40.19      41.39  
  7 Bu, Jason J               11 HAC-MA                 44.80      42.59  
  8 Mailman, Matthew H        12 HAC-MA                 44.02     x42.60  
  9 Eckman, Chase J           12 LAC-MA                    NT      44.69  
 10 Chappell, Will C          11 HAC-MA                 50.53     x45.85  
 11 McCall, Miles J           12 HAC-MA                    NT     x47.61  
 12 Wiggins, Max L            11 LAC-MA                 49.94     x48.97  
 13 Knepp, Paetyn T           11 LAC-MA                    NT     x50.05  
 
Event 15  Girls 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Rippon, Bella M           14 HAC-MA               1:12.49    1:13.89    6  
  2 Kopec, Marissa J          13 HAC-MA               1:17.19    1:16.84    4  
  3 Emmerling, Anya M         14 LAC-MA               1:20.01    1:18.64    3  
  4 Heberlig, Sarah L         13 LAC-MA               1:18.39    1:18.96    2  
  5 Zagaceta, Morgan M        14 HAC-MA               1:19.89    1:19.23    1  
  6 Fickett, Makennah J       13 HAC-MA                    NT   x1:19.50  
  7 Hocker, Lydia C           13 LAC-MA                    NT    1:21.80  
  8 Andrews, Samantha J       13 HAC-MA               1:26.75   x1:23.05  
  9 Nguyen, Kayla M           13 HAC-MA               1:24.67   x1:23.21  
 10 Kury, Emma L              14 LAC-MA               1:23.53   x1:24.58  
 11 Nolt, Jaimie N            14 LAC-MA               1:25.27   x1:24.72  
 12 Epoca, Kelsey L           13 HAC-MA               1:20.84   x1:24.85  
 13 Poland, Allison           14 CYA-MA               1:26.95    1:26.26  
 14 Parido, Ellie K           14 LAC-MA               1:28.30   x1:26.93  
 15 Fetter, Hannah G          13 CYA-MA               1:26.48    1:27.73  
 16 Dye, Amelia E             13 HAC-MA               1:40.75   x1:28.75  
 17 Ovalle, Alexa R           13 LAC-MA               1:32.60   x1:28.85  
 18 Kulasinsky, Katrina E     13 HAC-MA               1:33.27   x1:31.63  
 19 Madden, Maya J            13 HAC-MA                    NT   x1:33.56  
 20 Walter, Erin K            13 HAC-MA               1:35.83   x1:35.28  
 21 Gaugler, Maddy E          13 LAC-MA                    NT   x2:26.19  
 
Event 15  Girls 15 & Over 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Breitbach, Alaina M       15 LAC-MA               1:05.74    1:07.48    6  
  2 Bollinger, Brooke A       17 LAC-MA               1:04.88    1:10.11    4  
  3 Rippon, Caylene A         18 HAC-MA               1:04.68    1:12.08    3  
  4 Wagner, Lexi H            15 LAC-MA               1:14.75    1:12.52    2  
  5 Weller, Ally H            15 HAC-MA               1:10.74    1:15.25    1  
  6 Horner, Catherine M       15 LAC-MA               1:21.64   x1:18.55  
  7 Marston, Sarah K          15 LAC-MA               1:14.49   x1:20.56  
  8 Nagle, Abby C             15 LAC-MA               1:21.52   x1:20.89  
  9 Yun, Michelle J           15 HAC-MA               1:20.30    1:21.55  
 10 Pedersen, Ella S          15 HAC-MA               1:21.76   x1:24.93  
 11 Nagle, Molly E            15 LAC-MA               1:30.57   x1:29.71  
 12 Grubb, Kirsten A          15 HAC-MA               1:32.78   x1:33.76  
 13 Long, Felicity A          17 CYA-MA               1:48.02    1:46.18  
 
Event 16  Boys 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Nguyen, Brian             14 LAC-MA               1:04.97    1:05.10    6  
  2 Blacker, Alex L           14 HAC-MA               1:07.17    1:07.23    4  
  3 Dillon, Mason R           14 HAC-MA               1:12.91    1:08.18    3  
  4 Drexler, Noah             14 HAC-MA               1:10.80    1:09.54    2  
  5 Paul, Tommy M             14 HAC-MA               1:10.96   x1:12.45  
  6 Dundas, Nathan D          14 CYA-MA               1:15.21    1:13.64    1  
  7 Gao, Matt Z               13 HAC-MA               1:17.90   x1:15.72  
  8 Sempsey, Connor M         13 LAC-MA               1:18.49    1:18.30  
  9 Weller, Jason G           13 HAC-MA               1:21.97   x1:21.07  
 10 Swartz, Ethan C           13 CYA-MA               1:22.64    1:21.13  
 11 Eckert, Jason S           13 CYA-MA               1:25.18    1:24.61  
 12 Verma, Aayush             13 HAC-MA               1:28.44   x1:26.96  
 13 Abdessameud, Mohamed      13 HAC-MA                    NT   x1:58.46  
 
Event 16  Boys 15 & Over 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Andrews, Nikita S         16 HAC-MA               1:05.35    1:03.70    6  
  2 Tate, Lucas B             16 CYA-MA               1:06.17    1:06.39    4  
  3 Gocotano, Elijah M        15 LAC-MA               1:05.60    1:06.95    3  
  4 Emmerling, Luke A         18 LAC-MA               1:06.68    1:08.04    2  
  5 Sarsuelo, Ace F           17 LAC-MA                    NT    1:09.08    1  
  6 Besnoff, Tyler I          15 LAC-MA                    NT   x1:14.39  
  7 Aluquin, Anton            16 HAC-MA               1:15.40    1:14.87  
  8 Brosend, Clayton          15 CYA-MA               1:23.44    1:16.77  
  9 Beck, Cody J              16 CYA-MA               1:14.07    1:18.00  
 10 Hagan, Ben J              15 CYA-MA               1:16.64   x1:19.79  
 11 Fuertes, Justin D         15 LAC-MA               1:19.02   x1:20.23  
 
Event 17  Girls 6 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Martin, Allison K          6 LAC-MA                 25.57      27.09    6  
 
Event 17  Girls 7-8 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Krista, Lennon M           8 LAC-MA                 22.51      20.82    6  
  2 Clark, Maura L             8 LAC-MA                 20.87      20.98    4  
  3 Kowitz, Lucy M             8 LAC-MA                 21.52      21.50    3  
  4 Colman, Emily K            8 HAC-MA                 30.96      21.93    2  
  5 Darowish, Maya J           8 HAC-MA                 26.60      23.76    1  
  6 Chappell, Elena            8 HAC-MA                 25.50      24.76  
  7 Verma, Aiyanna             8 HAC-MA                 28.92     x25.40  
  8 Noll, Reese P              7 CYA-MA                 25.53      25.49  
  9 Berkstresser, Hannah K     8 CYA-MA                 23.91      26.14  
 10 Zeigler, Isabella J        8 CYA-MA                 26.34      26.78  
 11 Paterson, Mary C           8 LAC-MA                 25.90     x27.37  
 12 Fuertes, Allyssa D         7 LAC-MA                    NT     x28.56  
 13 Pfautz, Mia R              7 LAC-MA                 36.17     x33.83  
 14 Lawrence, Leyna M          8 LAC-MA                 37.67     x34.10  
 15 Bhonde, Jheel P            8 CYA-MA                 36.09     x35.43  
 -- Virabyan, Angelika J       8 HAC-MA                    NT         DQ  
 -- George, Olivia J           7 CYA-MA                    NT         DQ  
 
Event 18  Boys 6 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Moore, Henry S             6 HAC-MA                    NT      23.55    6  
 
Event 18  Boys 7-8 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kieffer, Sam A             8 LAC-MA                 20.44      19.31    6  
  2 Hulays, Max D              8 HAC-MA                 23.94      21.79    4  
  3 Pagano, Vincent S          7 LAC-MA                 25.34      24.59    3  
  4 Moll, Justin C             7 LAC-MA                 28.33      25.45    2  
  5 Chetlen, Nathaniel L       8 HAC-MA                 27.42      27.74    1  
  6 Ritchey, Beckett P         8 CYA-MA                 27.50      28.80  
  7 King, Bennett S            7 CYA-MA                 34.19      29.56  
  8 Soffer, Elliott E          7 CYA-MA                 29.52      31.46  
  9 Sivarajah, Sebastian T     7 HAC-MA                 47.46      42.95  
 -- Lentz, Aiden B             8 LAC-MA                 26.52         DQ  
 -- Miller, JoJo D             8 CYA-MA                 30.13         DQ  
 
Event 19  Girls 9-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Eckert, Jayla             10 CYA-MA                 37.75      35.39    6  
  2 Yacoviello, Molly E       10 CYA-MA                 38.75      37.32    4  
  3 Parry, Mia J               9 LAC-MA                 37.87      37.85    3  
  4 Leonard, Allie J          10 HAC-MA                 38.86      38.33    2  
  5 Martin, Megan E           10 LAC-MA                 38.65      38.51    1  
  6 Fickett, Emma R           10 HAC-MA                 40.72      39.02  
  7 Romero, Jocelyn M         10 LAC-MA                 40.50      39.53  
  8 Zimmerman, Addy A          9 LAC-MA                 40.37     x39.63  
  9 Oldac, Ayla S             10 LAC-MA                 45.44     x42.28  
 10 Fry, Kaylee A             10 LAC-MA                 46.31     x44.58  
 11 Foley, Elizabeth A         9 HAC-MA                 46.21      45.08  
 12 Eby, Hayden G              9 LAC-MA                 46.25     x47.72  
 13 Velez, Julia E            10 LAC-MA                    NT     x49.31  
 14 Myers, Lauren E           10 CYA-MA                 49.34      49.49  
 15 Bohannon, Claire A        10 CYA-MA                 55.15     x49.57  
 16 Wiggins, Nina H           10 LAC-MA                 49.88     x51.94  
 17 Wobber, Vicki G           10 CYA-MA                 51.86     x52.75  
 18 Sheldon, Jane A            9 HAC-MA                 48.05     x52.94  
 19 Felices, Selena           10 LAC-MA                 51.12     x53.35  
 20 Pfautz, Ella G             9 LAC-MA                    NT     x57.11  
 21 Roeting, Bella P          10 HAC-MA                 57.86     x57.97  
 22 Gao, Anna P               10 HAC-MA               1:03.77   x1:03.19  
 -- Koerner, Erica G           9 CYA-MA                 51.73         DQ  
 -- Geesey, Kandyce H         10 CYA-MA                 46.14         DQ  
 
Event 20  Boys 9-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Reber, Brody D             9 LAC-MA                 38.70      37.69    6  
  2 Martin, Jack M             9 LAC-MA                 40.99      39.71    4  
  3 Darowish, Evan M          10 HAC-MA                 43.04      43.96    3  
  4 Tate, Reese A              9 CYA-MA                 45.38      44.44    2  
  5 Seydel, Ethan A           10 CYA-MA                 48.88      44.72    1  
  6 Paterson, Henry D          9 LAC-MA                 46.71      45.67  
  7 Hagan, Ethan J             9 CYA-MA                 46.61      45.73  
  8 Moll, John E              10 LAC-MA                 43.31     x45.77  
  9 Chetlen, Noah R            9 HAC-MA                 46.65      48.06  
 10 Soffer, Owen S             9 CYA-MA                 52.14     x48.32  
 11 DeBell, Matthew N          9 CYA-MA                 49.10     x48.38  
 12 Camp, Alex J               9 HAC-MA                 51.76      51.23  
 13 Lyn-Sue, Jason A           9 HAC-MA               1:07.02     x52.28  
 14 Epoca, Jacob C             9 HAC-MA                 51.18     x54.50  
 15 Guzzone, Ethan E          10 CYA-MA                 56.86     x58.63  
 16 Scarberry, Austin D       10 CYA-MA                 56.70     x59.12  
 17 Bowersox, Adam C           9 CYA-MA               1:01.79   x1:10.79  
 18 Kane, Aidan M             10 CYA-MA                    NT   x1:19.36  
 -- Kane, Levi P              10 CYA-MA               1:22.26         DQ  
 
Event 21  Girls 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Oyerly, Cali M            12 HAC-MA                 29.36      29.59    6  
  2 McMullen, Lydia K         12 HAC-MA                 31.01      30.09    4  
  3 Parry, Kayla G            12 LAC-MA                 33.12      31.29    3  
  4 Breitbach, Jenna R        12 LAC-MA                 33.43      32.22    2  
  5 Brenneman, Ava J          11 CYA-MA                 33.62      33.28    1  
  6 Dauenbaugh, Korrine G     12 CYA-MA                 32.74      33.49  
  7 Bookamyer, Caitlyn E      12 CYA-MA                 34.30      33.72  
  8 Buck, Ava S               11 HAC-MA                 37.25      35.17  
  9 Buss, Maddie M            11 CYA-MA                 37.62     x35.61  
 10 Muth, Maddie G            12 LAC-MA                 37.36      35.66  
 11 Lyn-Sue, Rachel E         12 HAC-MA                 36.60     x35.82  
 12 Kulasinsky, Adrienne J    11 HAC-MA                 35.70     x36.21  
 13 Keen, Jocelyn A           11 CYA-MA                 35.33     x36.41  
 14 Welchans, Abby L          12 LAC-MA                 36.40     x36.50  
 15 Grove, Lorelei P          12 CYA-MA                 39.08     x37.49  
 16 Hagan, Naomi L            12 CYA-MA                 39.02     x37.83  
 17 Dye, Maggie J             11 HAC-MA                 40.88     x38.35  
 18 Elliott, Addie E          11 LAC-MA                 38.72     x38.47  
 19 Sauder, Riley M           11 CYA-MA                 40.25     x39.16  
 20 Richardson, Jesse J       12 CYA-MA                 40.47     x39.25  
 21 Wilhelm, Leah Rose R      11 HAC-MA                 41.58     x40.89  
 22 Black, Skylar N           11 HAC-MA                 40.46     x41.11  
 23 Guzzone, Emma K           12 CYA-MA                 41.23     x42.37  
 24 Buckwalter, Kirsten P     11 LAC-MA                 43.78     x42.75  
 25 Shipley, Erin E           12 LAC-MA                    NT     x51.97  
 26 Zubeck, Sophia M          11 HAC-MA                 56.12     x52.47  
 -- Kim, Lauren W             11 HAC-MA                    NT         DQ  
 -- Rower, Sophie E           11 CYA-MA                 50.29         DQ  
 
Event 22  Boys 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Wobber, Tommy A           12 CYA-MA                 33.11      33.64    6  
  2 Chedraoui, Troy H         12 LAC-MA                 34.37      34.60    4  
  3 Hendershot, Carter R      12 CYA-MA                 33.76      34.70    3  
  4 Paterson, Aiden P         12 LAC-MA                    NT      37.00    2  
  5 Lamison, Isaac W          11 CYA-MA                 38.63      39.86    1  
  6 Nguyen, Kyle A            11 HAC-MA                 40.70      40.19  
  7 Chappell, Will C          11 HAC-MA                 40.51      40.36  
  8 Eckman, Chase J           12 LAC-MA                    NT      41.03  
  9 Newpher, Ben T            11 CYA-MA                 44.97     x44.36  
 10 McCall, Miles J           12 HAC-MA                    NT      46.08  
 11 Wiggins, Max L            11 LAC-MA                 45.29     x46.09  
 12 Rower, Ethan I            11 CYA-MA                    NT     x48.44  
 13 Eckert, Jevin             12 CYA-MA                 42.53     x49.79  
 14 Ray, Zander C             11 CYA-MA                    NT   x1:03.39  
 15 Gaugler, Gray P           11 LAC-MA               1:17.30   x1:07.64  
 -- Wingert, Stephen A        12 HAC-MA                 34.07         DQ  
 
Event 23  Girls 13-14 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ryland, Claire N          14 HAC-MA               2:09.54    2:13.07    6  
  2 Horner, Elizabeth M       14 LAC-MA               2:22.60    2:20.17    4  
  3 Eby, Kendall E            13 LAC-MA               2:25.14    2:25.58    3  
  4 Fluhr, Breanna            14 LAC-MA               2:17.81    2:26.47    2  
  5 Tafuto, Tori C            14 HAC-MA               2:25.64    2:27.71    1  
  6 Deraco, Kylie E           14 LAC-MA               2:29.00   x2:29.44  
  7 Kulasinsky, Katrina E     13 HAC-MA               2:32.45    2:32.01  
  8 Cox, Bridget B            13 HAC-MA               2:38.38   x2:32.69  
  9 Fetter, Hannah G          13 CYA-MA               2:39.99    2:40.66  
 10 Parido, Ellie K           14 LAC-MA               2:42.32   x2:41.94  
 11 Taylor, Erin M            13 CYA-MA               3:06.95    2:51.12  
 12 Bliss, Hannah R           13 HAC-MA                    NT   x2:51.99  
 
Event 23  Girls 15 & Over 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jones, Lizzy A            15 HAC-MA               2:16.46    2:17.79    6  
  2 McCloskey, Grace M        17 HAC-MA               2:32.40    2:27.30    4  
  3 Carrasco, Carly C         16 HAC-MA               2:18.29    2:27.54    3  
  4 Eichman, Olivia A         16 HAC-MA               2:31.96   x2:27.71  
  5 Yun, Michelle J           15 HAC-MA               2:33.67   x2:32.39  
  6 Aluquin, Lindsay A        15 HAC-MA               2:43.26   x2:36.40  
  7 Ruddle, Jillian T         15 HAC-MA               2:27.00   x2:41.20  
  8 Nguyen, Ashley M          15 HAC-MA               2:40.04   x2:45.77  
  9 Long, Felicity A          17 CYA-MA               3:33.08    3:29.07    2  
 
Event 24  Boys 13-14 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Moll, James M             13 LAC-MA               2:15.67    2:14.48    6  
  2 Dillon, Mason R           14 HAC-MA               2:40.19    2:17.67    4  
  3 Mills, Bryce M            14 HAC-MA               2:24.35    2:21.62    3  
  4 Clough, Colin T           13 HAC-MA               2:23.36    2:22.83    2  
  5 Dundas, Nathan D          14 CYA-MA               2:19.89    2:23.60    1  
  6 Brace, Shane L            13 HAC-MA               2:30.91   x2:26.21  
  7 Weller, Jason G           13 HAC-MA               2:23.32   x2:26.81  
  8 Paterno, Jack G           13 HAC-MA               2:44.22   x2:35.56  
  9 Gao, Matt Z               13 HAC-MA                    NT   x2:36.11  
 10 Swartz, Ethan C           13 CYA-MA               2:37.62    2:38.70  
 11 Martin, Nick J            13 HAC-MA               2:59.62   x2:44.68  
 12 Heisey, Josh J            13 LAC-MA               3:11.01    3:10.85  
 13 Eckert, Jason S           13 CYA-MA               3:26.02    3:17.77  
 
Event 24  Boys 15 & Over 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Moll, Joe T               17 LAC-MA               1:50.55    1:56.31    6  
  2 Luttrell, Cole M          17 HAC-MA               1:57.57    2:01.89    4  
  3 Tate, Lucas B             16 CYA-MA               2:10.34    2:08.24    3  
  4 Emmerling, Kyle L         16 LAC-MA               2:07.00    2:08.36    2  
  5 O'Connell, Brendan G      15 HAC-MA               2:07.66    2:08.83    1  
  6 Emmerling, Luke A         18 LAC-MA               2:00.49    2:09.03  
  7 Gocotano, Elijah M        15 LAC-MA               2:07.80   x2:11.37  
  8 Prevost, Jackson T        15 LAC-MA               2:14.72   x2:11.69  
  9 Cramer, Andy L            15 HAC-MA               2:17.62    2:13.32  
 10 Brosend, Clayton          15 CYA-MA               2:32.55    2:17.74  
 11 Chappell, Ben J           15 HAC-MA               2:32.94   x2:19.44  
 12 Richardson, Titus         16 CYA-MA               2:32.36    2:23.99  
 13 Aluquin, Anton            16 HAC-MA               2:32.54   x2:25.46  
 
Event 25  Girls 6 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Martin, Allison K          6 LAC-MA                 31.21      30.73    6  
 
Event 25  Girls 7-8 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Burkholder, Cali G         8 LAC-MA                    NT      17.94    6  
  2 Rickabaugh, Gemma R        7 HAC-MA                    NT      19.46    4  
  3 Mahler, Madeline J         7 HAC-MA                 23.16      21.68    3  
  4 Kesterson, Avery B         8 HAC-MA                 22.32      21.98    2  
  5 Reber, Peyton E            7 LAC-MA                    NT      22.06    1  
  6 Darowish, Maya J           8 HAC-MA                 24.05     x23.77  
  7 Paterno, Sally S           8 HAC-MA                 24.33     x24.03  
  8 Kieffer, Keely K           7 LAC-MA                 29.83      25.33  
  9 Seydel, Madeline S         8 CYA-MA                 31.72      29.38  
 10 Verma, Aiyanna             8 HAC-MA                    NT     x30.22  
 
Event 26  Boys 7-8 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lehan, Colin S             8 HAC-MA                 20.25      18.35    6  
  2 Wingert, Erik S            8 HAC-MA                 27.09      21.89    4  
  3 Brace, Colton              8 HAC-MA                 36.33      25.84    3  
  4 Chetlen, Nathaniel L       8 HAC-MA                 26.61     x26.12  
  5 Potteiger, Owen G          8 CYA-MA                 35.48      29.46    2  
 -- Lentz, Aiden B             8 LAC-MA                 26.15         DQ  
 -- Moll, Justin C             7 LAC-MA                    NT         DQ  
 -- Soffer, Elliott E          7 CYA-MA                    NT         DQ  
 -- Ritchey, Beckett P         8 CYA-MA                 30.58         DQ  
 
Event 27  Girls 9-10 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kurilla, Campbell A       10 CYA-MA               1:24.20    1:23.30    6  
  2 Yacoviello, Molly E       10 CYA-MA               1:26.86    1:24.75    4  
  3 Woronko, Julia M          10 HAC-MA               1:41.92    1:25.04    3  
  4 Eckert, Jayla             10 CYA-MA               1:26.46    1:28.73    2  
  5 Burkholder, Bria L        10 LAC-MA                    NT    1:29.81    1  
  6 Moore, Lily A             10 HAC-MA               1:40.01    1:30.77  
  7 Fickett, Emma R           10 HAC-MA                    NT    1:31.90  
  8 Zimmerman, Addy A          9 LAC-MA                    NT    1:34.68  
  9 Romero, Jocelyn M         10 LAC-MA                    NT    1:38.74  
 10 Oldac, Ayla S             10 LAC-MA                    NT   x1:46.28  
 11 Honrade, Camille D        10 LAC-MA                    NT   x1:51.79  
 
Event 28  Boys 9-10 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Tran, Gavin H              9 HAC-MA               1:20.16    1:20.67    6  
  2 Seprinski, Andrew M       10 LAC-MA               1:34.93    1:27.62    4  
  3 Taylor, Ryan A            10 LAC-MA               1:27.93    1:28.79    3  
  4 Cohen, Eli C              10 HAC-MA                    NT    1:30.84    2  
  5 Fastrich, Austin R         9 HAC-MA               1:36.57    1:34.39    1  
 -- Tate, Reese A              9 CYA-MA                    NT         DQ  
 
Event 29  Girls 11-12 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Parry, Kayla G            12 LAC-MA               1:07.48    1:06.14    6  
  2 Scranton, Kara M          12 LAC-MA               1:07.03    1:08.78    4  
  3 Martin, Cath L            11 HAC-MA               1:23.19    1:13.04    3  
  4 Taylor, Emily M           12 LAC-MA               1:18.31    1:15.50    2  
  5 McMullen, Lydia K         12 HAC-MA               1:20.95    1:16.72    1  
  6 Stasz, Sydney R           12 HAC-MA               1:18.66    1:16.87  
  7 Hagan, Naomi L            12 CYA-MA               1:33.19    1:21.47  
  8 Dye, Maggie J             11 HAC-MA               1:28.01   x1:23.81  
  9 Tate, Ana                 12 CYA-MA               1:33.12    1:25.14  
 10 Brenneman, Ava J          11 CYA-MA               1:20.06    1:26.39  
 11 Black, Skylar N           11 HAC-MA                    NT   x1:29.25  
 12 Krista, Lucy J            11 LAC-MA               1:37.29   x1:38.84  
 
Event 30  Boys 11-12 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 M'Ikanatha, Isaac         12 HAC-MA               1:13.15    1:06.24    6  
  2 Wingert, Stephen A        12 HAC-MA               1:15.14    1:13.81    4  
  3 Lehan, Sean C             12 HAC-MA               1:14.38    1:14.05    3  
  4 Chedraoui, Troy H         12 LAC-MA               1:12.20    1:14.74    2  
  5 Madden, Luke T            12 HAC-MA               1:21.39   x1:19.70  
  6 Mailman, Matthew H        12 HAC-MA               1:25.32   x1:22.41  
 
Event 31  Girls 13-14 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Nguyen, Kayla M           13 HAC-MA               3:08.69    2:38.85    6  
  2 Deraco, Kylie E           14 LAC-MA                    NT    2:41.66    4  
  3 Eby, Kendall E            13 LAC-MA                    NT    2:43.07    3  
  4 Kopec, Marissa J          13 HAC-MA                    NT    2:47.48    2  
  5 Dye, Amelia E             13 HAC-MA                    NT    2:53.59    1  
  6 Epoca, Kelsey L           13 HAC-MA                    NT   x3:03.15  
 
Event 31  Girls 15 & Over 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Rippon, Caylene A         18 HAC-MA               2:00.57    2:11.41    6  
  2 Jones, Lizzy A            15 HAC-MA               2:10.92    2:15.27    4  
  3 Weller, Ally H            15 HAC-MA               2:19.04    2:19.37    3  
  4 Eichman, Olivia A         16 HAC-MA               2:18.08   x2:28.42  
  5 Aluquin, Lindsay A        15 HAC-MA               2:44.45   x2:36.85  
  6 Wiglesworth, Katelyn F    15 LAC-MA                    NT    2:48.61    2  
  7 Fitterer, Maya P          15 HAC-MA               2:52.42   x2:51.93  
  8 Sugra, Anna M             16 LAC-MA                    NT    2:55.91    1  
 
Event 32  Boys 13-14 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Nguyen, Brian             14 LAC-MA               2:11.61    2:14.56    6  
  2 Drexler, Noah             14 HAC-MA               2:47.86    2:28.85    4  
 
Event 32  Boys 15 & Over 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lynam, Nick P             17 LAC-MA               2:02.30    2:00.43    6  
  2 Emmerling, Kyle L         16 LAC-MA               2:08.46    2:05.79    4  
  3 Andrews, Nikita S         16 HAC-MA               2:32.85    2:19.88    3  
  4 Cramer, Andy L            15 HAC-MA               2:25.35    2:21.67    2  
  5 Chappell, Ben J           15 HAC-MA               2:42.31    2:24.03    1  
  6 Carrera, Hank M           15 HAC-MA               2:34.27   x2:35.53  
 
Event 33  Girls 6 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Martin, Allison K          6 LAC-MA                 58.42      58.40    6  
 
Event 33  Girls 7-8 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Clark, Maura L             8 LAC-MA                 41.18      40.44    6  
  2 Rickabaugh, Gemma R        7 HAC-MA                 43.86      42.84    4  
  3 Colman, Emily K            8 HAC-MA                 47.80      44.77    3  
  4 Krista, Lennon M           8 LAC-MA                 47.96      45.48    2  
  5 Paterson, Mary C           8 LAC-MA                 45.29      48.90    1  
  6 Darowish, Maya J           8 HAC-MA                 44.62      50.45  
  7 Berkstresser, Hannah K     8 CYA-MA                 51.05      50.87  
  8 Zeigler, Isabella J        8 CYA-MA                 51.37      53.05  
  9 Verma, Aiyanna             8 HAC-MA                 54.74   x1:06.60  
 10 Lawrence, Leyna M          8 LAC-MA               1:09.31   x1:09.54  
 11 Virabyan, Angelika J       8 HAC-MA               1:02.03   x1:11.22  
 
Event 34  Boys 6 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Moore, Henry S             6 HAC-MA                 57.61      58.87    6  
 
Event 34  Boys 7-8 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kieffer, Sam A             8 LAC-MA                 41.08      36.37    6  
  2 Yacoviello, Vincent S      8 CYA-MA                 42.58      38.37    4  
  3 Lehan, Colin S             8 HAC-MA                 41.97      43.78    3  
  4 Hulays, Max D              8 HAC-MA                 44.34      45.16    2  
  5 Lentz, Aiden B             8 LAC-MA                 46.16      50.62    1  
  6 Brace, Colton              8 HAC-MA                 52.14      51.11  
  7 Pagano, Vincent S          7 LAC-MA                 52.68      52.62  
  8 Miller, JoJo D             8 CYA-MA                 57.53      54.74  
  9 Soffer, Elliott E          7 CYA-MA                 59.54      55.04  
 10 King, Bennett S            7 CYA-MA                    NT   x1:05.12  
 
Event 35  Girls 9-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Martin, Megan E           10 LAC-MA               1:14.15    1:12.46    6  
  2 Moore, Lily A             10 HAC-MA               1:10.25    1:13.13    4  
  3 Eckert, Jayla             10 CYA-MA               1:18.33    1:18.78    3  
  4 Fry, Kaylee A             10 LAC-MA                    NT    1:21.26    2  
  5 Gyenes, Maddie E          10 CYA-MA               1:25.14    1:26.16    1  
  6 Honrade, Camille D        10 LAC-MA               1:24.17    1:26.92  
  7 Myers, Lauren E           10 CYA-MA                    NT    1:32.63  
  8 Foley, Elizabeth A         9 HAC-MA                    NT    1:33.41  
  9 Velez, Julia E            10 LAC-MA                    NT   x1:36.18  
 10 Felices, Selena           10 LAC-MA               1:39.01   x1:37.40  
 11 Koerner, Erica G           9 CYA-MA               1:34.93   x1:38.74  
 12 Geesey, Kandyce H         10 CYA-MA               1:39.29   x1:38.99  
 13 Bohannon, Claire A        10 CYA-MA                    NT   x1:40.28  
 -- Sheldon, Jane A            9 HAC-MA               1:28.27         DQ  
 
Event 36  Boys 9-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Reber, Brody D             9 LAC-MA               1:15.84    1:12.38    6  
  2 Moll, John E              10 LAC-MA               1:22.35    1:20.74    4  
  3 Chetlen, Noah R            9 HAC-MA               1:27.80    1:25.65    3  
  4 Epoca, Jacob C             9 HAC-MA               1:29.02    1:32.42    2  
  5 Sarsuelo, Kent A           9 LAC-MA                    NT    1:36.55    1  
  6 Hagan, Ethan J             9 CYA-MA               1:33.50    1:41.07  
  7 Guzzone, Ethan E          10 CYA-MA               1:47.26    1:48.48  
  8 Kane, Levi P              10 CYA-MA               2:34.14    2:25.03  
 -- Scarberry, Austin D       10 CYA-MA               2:17.08         DQ  
 
Event 37  Girls 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bookamyer, Caitlyn E      12 CYA-MA               1:04.63    1:03.48    6  
  2 Dauenbaugh, Korrine G     12 CYA-MA               1:05.12    1:05.86    4  
  3 Lyn-Sue, Rachel E         12 HAC-MA               1:10.72    1:07.58    3  
  4 Grove, Lorelei P          12 CYA-MA               1:12.96    1:11.31    2  
  5 Richardson, Jesse J       12 CYA-MA               1:20.61   x1:14.63  
  6 Guzzone, Emma K           12 CYA-MA               1:19.72   x1:17.13  
  7 Garibay Romero, Emilia N  12 HAC-MA               1:21.42    1:22.11    1  
  8 Shipley, Erin E           12 LAC-MA                    NT    1:30.82  
  9 Rower, Sophie E           11 CYA-MA                    NT   x1:36.81  
 
Event 38  Boys 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Wobber, Tommy A           12 CYA-MA               1:05.20    1:05.09    6  
  2 Hendershot, Carter R      12 CYA-MA               1:05.87    1:07.71    4  
  3 Gocotano, Jeremiah C      11 LAC-MA               1:08.36    1:08.55    3  
  4 Wingert, Markus J         11 HAC-MA               1:14.30    1:09.53    2  
  5 Nguyen, Kyle A            11 HAC-MA               1:17.10    1:14.26    1  
  6 Fastrich, Owen S          11 HAC-MA               1:19.42    1:18.75  
  7 Crehul, Tony A            11 CYA-MA               1:22.26    1:22.91  
  8 Wiggins, Max L            11 LAC-MA               1:23.09    1:25.12  
  9 Rower, Ethan I            11 CYA-MA                    NT   x1:33.42  
 10 Ray, Zander C             11 CYA-MA                    NT   x1:53.96  
 
Event 39  Girls 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ryland, Claire N          14 HAC-MA                 52.76      55.37    6  
  2 Rippon, Bella M           14 HAC-MA                 56.84      58.11    4  
  3 Woronko, Angela E         14 HAC-MA                 55.98      58.32    3  
  4 Tafuto, Tori C            14 HAC-MA                 57.43     x58.53  
  5 Horner, Elizabeth M       14 LAC-MA               1:00.26      58.98    2  
  6 Madden, Maya J            13 HAC-MA                 57.84     x59.49  
  7 Eby, Kendall E            13 LAC-MA               1:02.78    1:00.22    1  
  8 Sandridge, Angelina N     13 CYA-MA               1:00.38    1:00.26  
  9 Emmerling, Anya M         14 LAC-MA               1:03.82    1:01.31  
 10 Nolt, Jaimie N            14 LAC-MA               1:03.85   x1:02.08  
 11 Holmes, Jordan A          13 LAC-MA                    NT   x1:02.40  
 12 Kulasinsky, Katrina E     13 HAC-MA               1:04.89   x1:02.74  
 13 Andrews, Samantha J       13 HAC-MA               1:04.14   x1:02.77  
 14 Cox, Bridget B            13 HAC-MA               1:02.36   x1:03.87  
 15 Hocker, Lydia C           13 LAC-MA                    NT   x1:04.51  
 16 Kopec, Marissa J          13 HAC-MA               1:09.53   x1:05.11  
 17 Heberlig, Sarah L         13 LAC-MA               1:05.61   x1:05.36  
 18 Poland, Allison           14 CYA-MA               1:02.19    1:06.29  
 
Event 39  Girls 15 & Over 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Breitbach, Alaina M       15 LAC-MA                 55.80      56.52    6  
  2 Wiglesworth, Katelyn F    15 LAC-MA                    NT      57.67    4  
  3 Bollinger, Brooke A       17 LAC-MA                 54.11      57.77    3  
  4 Horner, Catherine M       15 LAC-MA                 57.39     x58.16  
  5 Wagner, Lexi H            15 LAC-MA               1:00.77   x1:00.25  
  6 McCloskey, Grace M        17 HAC-MA                 57.81    1:00.65    2  
  7 Nagle, Abby C             15 LAC-MA               1:01.46   x1:01.54  
  8 Nguyen, Ashley M          15 HAC-MA               1:00.62    1:02.59    1  
  9 Fitterer, Maya P          15 HAC-MA               1:03.87    1:04.98  
 10 Carrasco, Carly C         16 HAC-MA               1:01.53   x1:05.68  
 11 Nagle, Molly E            15 LAC-MA               1:06.92   x1:05.81  
 12 Grubb, Kirsten A          15 HAC-MA               1:08.24   x1:07.77  
 13 Ruddle, Jillian T         15 HAC-MA               1:03.94   x1:07.93  
 
Event 40  Boys 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Mills, Bryce M            14 HAC-MA                 54.51      54.58    6  
  2 Musante, Ben D            13 HAC-MA                 56.27      54.73    4  
  3 Dillon, Mason R           14 HAC-MA                 58.45      55.34    3  
  4 Drexler, Noah             14 HAC-MA                 57.59     x55.35  
  5 Paul, Tommy M             14 HAC-MA                 56.42     x55.62  
  6 Clough, Colin T           13 HAC-MA                 57.29     x56.23  
  7 Martin, Nick J            13 HAC-MA               1:04.02   x1:00.72  
  8 Paterno, Jack G           13 HAC-MA               1:01.81   x1:00.95  
  9 Weller, Jason G           13 HAC-MA               1:00.63   x1:01.27  
 10 Swartz, Ethan C           13 CYA-MA               1:04.95    1:04.56    2  
 11 Eckert, Jason S           13 CYA-MA               1:11.82    1:14.08    1  
 12 Heisey, Josh J            13 LAC-MA               1:14.48    1:16.09  
 13 Abdessameud, Mohamed      13 HAC-MA                    NT   x1:29.87  
 
Event 40  Boys 15 & Over 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Feeman, Eddie L           17 LAC-MA                 48.96      49.50    6  
  2 Cramer, Andy L            15 HAC-MA                 52.96      52.00    4  
  3 Luttrell, Cole M          17 HAC-MA                 51.42      52.18    3  
  4 Prevost, Jackson T        15 LAC-MA                 55.52      52.96    2  
  5 Gocotano, Elijah M        15 LAC-MA                 52.14      53.27    1  
  6 Emmerling, Luke A         18 LAC-MA                 54.78     x53.64  
  7 Brosend, Clayton          15 CYA-MA               1:00.25      53.90  
  8 Tate, Lucas B             16 CYA-MA                 53.91      53.96  
  9 Chappell, Ben J           15 HAC-MA               1:03.42      57.81  
 10 Fuertes, Justin D         15 LAC-MA                 59.68     x59.58  
 
Event 41  Girls 7-8 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Burkholder, Cali G         8 LAC-MA               1:31.63    1:31.42    6  
  2 Mahler, Madeline J         7 HAC-MA               1:45.22    1:45.48    4  
  3 Reber, Peyton E            7 LAC-MA                    NT    1:51.14    3  
  4 Clark, Maura L             8 LAC-MA               1:43.10    1:52.49    2  
  5 Colman, Emily K            8 HAC-MA               1:48.53    1:53.28    1  
  6 Krista, Lennon M           8 LAC-MA               1:58.95   x1:55.11  
 -- Noll, Reese P              7 CYA-MA                    NT         DQ  
 -- Kesterson, Avery B         8 HAC-MA               1:56.17         DQ  
 
Event 42  Boys 7-8 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Yacoviello, Vincent S      8 CYA-MA               1:53.18    1:42.16    6  
  2 Lehan, Colin S             8 HAC-MA               1:44.20    1:44.32    4  
  3 Wingert, Erik S            8 HAC-MA               1:52.42    1:48.50    3  
  4 Pagano, Vincent S          7 LAC-MA                    NT    2:19.95    2  
 -- Brace, Colton              8 HAC-MA                    NT         DQ  
 
Event 43  Girls 9-10 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kurilla, Campbell A       10 CYA-MA               2:46.37    2:48.79    6  
  2 Woronko, Julia M          10 HAC-MA               2:51.47    2:55.10    4  
  3 Mahler, Olivia A           9 HAC-MA                    NT    2:59.34    3  
  4 Leonard, Allie J          10 HAC-MA               3:10.57    3:03.03    2  
  5 Parry, Mia J               9 LAC-MA               4:12.84    3:07.21    1  
  6 Burkholder, Bria L        10 LAC-MA                    NT    3:07.93  
  7 Romero, Jocelyn M         10 LAC-MA                    NT    3:10.81  
  8 Martin, Megan E           10 LAC-MA                    NT   x3:12.47  
  9 Eby, Hayden G              9 LAC-MA                    NT   x3:33.23  
 10 Gyenes, Maddie E          10 CYA-MA               3:28.56    3:33.81  
 -- Zimmerman, Addy A          9 LAC-MA                    NT         DQ  
 
Event 44  Boys 9-10 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Tran, Gavin H              9 HAC-MA               2:38.20    2:43.92    6  
  2 Taylor, Ryan A            10 LAC-MA               2:50.79    2:49.31    4  
  3 Seprinski, Andrew M       10 LAC-MA                    NT    3:01.46    3  
  4 Fastrich, Austin R         9 HAC-MA                    NT    3:02.83    2  
  5 Reber, Brody D             9 LAC-MA                    NT    3:04.87    1  
  6 Cohen, Eli C              10 HAC-MA               3:08.85    3:10.74  
  7 Martin, Jack M             9 LAC-MA                    NT   x3:14.60  
  8 Darowish, Evan M          10 HAC-MA               3:27.79   x3:20.07  
  9 DeBell, Matthew N          9 CYA-MA               3:50.16    3:42.02  
 
Event 45  Girls 11-12 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Breitbach, Jenna R        12 LAC-MA               2:26.52    2:24.01    6  
  2 Parry, Kayla G            12 LAC-MA               2:33.71    2:26.48    4  
  3 Oyerly, Cali M            12 HAC-MA               2:33.07    2:30.07    3  
  4 Scranton, Kara M          12 LAC-MA               2:29.36    2:30.23    2  
  5 Martin, Cath L            11 HAC-MA               2:35.96    2:36.41    1  
  6 Taylor, Emily M           12 LAC-MA               2:38.53   x2:36.99  
  7 Bookamyer, Caitlyn E      12 CYA-MA               2:38.61    2:40.49  
  8 Muth, Maddie G            12 LAC-MA               2:53.90   x2:42.71  
  9 Buck, Ava S               11 HAC-MA               2:50.15    2:42.93  
 10 McMullen, Lydia K         12 HAC-MA               2:48.09   x2:43.77  
 11 Repkoe, Catherine M       12 LAC-MA                    NT   x2:51.38  
 12 Welchans, Abby L          12 LAC-MA               3:00.23   x2:55.98  
 13 Kulasinsky, Adrienne J    11 HAC-MA               3:03.25   x2:57.56  
 14 Sauder, Riley M           11 CYA-MA               3:05.49    3:02.64  
 15 Krista, Lucy J            11 LAC-MA               3:23.91   x3:10.10  
 16 Wilhelm, Leah Rose R      11 HAC-MA               3:32.66   x3:16.21  
 17 Buckwalter, Kirsten P     11 LAC-MA               3:49.52   x3:17.13  
 18 Elliott, Addie E          11 LAC-MA               3:19.05   x3:18.21  
 
Event 46  Boys 11-12 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 M'Ikanatha, Isaac         12 HAC-MA               2:27.65    2:25.30    6  
  2 Lehan, Sean C             12 HAC-MA               3:01.32    2:42.94    4  
  3 Wingert, Markus J         11 HAC-MA               2:56.37    2:45.79    3  
  4 Madden, Luke T            12 HAC-MA               3:01.68   x2:51.20  
  5 Paterson, Aiden P         12 LAC-MA                    NT    2:54.52    2  
  6 Bu, Jason J               11 HAC-MA                    NT   x3:00.33  
  7 Mailman, Matthew H        12 HAC-MA                    NT   x3:03.23  
  8 Buckwalter, Darius H      12 LAC-MA               3:18.61    3:07.48    1  
  9 Fastrich, Owen S          11 HAC-MA               3:13.04   x3:12.34  
 10 Eckert, Jevin             12 CYA-MA               3:23.36    3:37.10  
 11 Knepp, Paetyn T           11 LAC-MA                    NT    3:39.32  
 -- Newpher, Ben T            11 CYA-MA               3:45.61         DQ  
 -- Lamison, Isaac W          11 CYA-MA               3:34.97         DQ  
 -- Crehul, Tony A            11 CYA-MA               3:24.10         DQ  
 
Event 47  Girls 13-14 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Fickett, Makennah J       13 HAC-MA               2:26.31    2:22.87    6  
  2 Horner, Elizabeth M       14 LAC-MA               2:25.65    2:23.44    4  
  3 Emmerling, Anya M         14 LAC-MA               2:28.83    2:27.03    3  
  4 Rippon, Bella M           14 HAC-MA               2:19.31    2:29.68    2  
  5 Fluhr, Breanna            14 LAC-MA               2:28.30    2:34.54    1  
  6 Cox, Bridget B            13 HAC-MA               2:25.27    2:35.12  
  7 Heberlig, Sarah L         13 LAC-MA               2:36.57   x2:36.59  
  8 Nolt, Jaimie N            14 LAC-MA               2:40.80   x2:36.62  
  9 Sandridge, Angelina N     13 CYA-MA               2:32.69    2:37.20  
 10 Andrews, Samantha J       13 HAC-MA               2:32.13   x2:37.25  
 11 Hocker, Lydia C           13 LAC-MA                    NT   x2:38.91  
 12 Zagaceta, Morgan M        14 HAC-MA               2:33.64   x2:39.25  
 13 Parido, Ellie K           14 LAC-MA               2:44.08   x2:41.22  
 14 Holmes, Jordan A          13 LAC-MA                    NT   x2:41.63  
 15 Kury, Emma L              14 LAC-MA               2:46.01   x2:41.75  
 16 Bliss, Hannah R           13 HAC-MA                    NT   x2:50.02  
 17 Ovalle, Alexa R           13 LAC-MA               3:02.53   x2:53.33  
 18 Taylor, Erin M            13 CYA-MA               2:59.49    2:59.03  
 -- Poland, Allison           14 CYA-MA               2:32.38         DQ  
 -- Walter, Erin K            13 HAC-MA                    NT        DNF  
 
Event 47  Girls 15 & Over 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jones, Lizzy A            15 HAC-MA               2:22.40    2:17.77    6  
  2 Rippon, Caylene A         18 HAC-MA               2:05.75    2:18.08    4  
  3 Breitbach, Alaina M       15 LAC-MA               2:14.96    2:18.23    3  
  4 Bollinger, Brooke A       17 LAC-MA               2:12.26    2:21.61    2  
  5 Weller, Ally H            15 HAC-MA               2:16.92    2:25.03    1  
  6 Wagner, Lexi H            15 LAC-MA               2:33.16    2:26.67  
  7 Eichman, Olivia A         16 HAC-MA               2:27.04   x2:28.11  
  8 Marston, Sarah K          15 LAC-MA               2:23.10   x2:30.31  
  9 Sugra, Anna M             16 LAC-MA               2:34.03   x2:30.79  
 10 Nagle, Abby C             15 LAC-MA               2:36.21   x2:32.74  
 11 Yun, Michelle J           15 HAC-MA               2:38.17   x2:33.92  
 12 Carrasco, Carly C         16 HAC-MA               2:25.28   x2:35.97  
 13 Pedersen, Ella S          15 HAC-MA               2:50.51   x2:46.51  
 14 Nagle, Molly E            15 LAC-MA               2:45.65   x2:46.72  
 
Event 48  Boys 13-14 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Blacker, Alex L           14 HAC-MA               2:10.25    2:06.75    6  
  2 Paul, Tommy M             14 HAC-MA               2:15.38    2:18.48    4  
  3 Musante, Ben D            13 HAC-MA               2:17.14    2:19.01    3  
  4 Dundas, Nathan D          14 CYA-MA               2:24.10    2:21.41    2  
  5 Brace, Shane L            13 HAC-MA               2:21.85   x2:22.47  
  6 Moll, James M             13 LAC-MA               2:21.71    2:23.95    1  
  7 Sempsey, Connor M         13 LAC-MA               2:29.87    2:25.67  
  8 Gao, Matt Z               13 HAC-MA               2:46.25   x2:30.03  
  9 Verma, Aayush             13 HAC-MA               2:58.73   x2:46.76  
 
Event 48  Boys 15 & Over 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Moll, Joe T               17 LAC-MA               1:52.61    2:00.29    6  
  2 Lynam, Nick P             17 LAC-MA               1:57.92    2:03.99    4  
  3 Luttrell, Cole M          17 HAC-MA               1:58.40    2:08.99    3  
  4 Feeman, Eddie L           17 LAC-MA               2:12.64    2:09.03    2  
  5 Emmerling, Kyle L         16 LAC-MA               2:07.25   x2:10.18  
  6 O'Connell, Brendan G      15 HAC-MA               2:22.99    2:18.41    1  
  7 Beck, Cody J              16 CYA-MA               2:19.46    2:19.31  
  8 Sarsuelo, Ace F           17 LAC-MA                    NT   x2:20.52  
  9 Besnoff, Tyler I          15 LAC-MA                    NT   x2:23.18  
 10 Hagan, Ben J              15 CYA-MA               2:27.45    2:23.19  
 11 Richardson, Titus         16 CYA-MA               2:31.12    2:29.40  
 12 Fuertes, Justin D         15 LAC-MA               2:31.55   x2:31.02  
 13 Carrera, Hank M           15 HAC-MA                    NT    2:33.62  
 
Event 49  Girls 8 & Under 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lancaster Aquatic Club-MA  'A'                    1:22.17    1:19.88    8  
     1) Burkholder, Cali G 8            2) Martin, Allison K 6            
     3) Krista, Lennon M 8              4) Clark, Maura L 8               
  2 Hershey Aquatic Club-MA  'A'                      1:13.53    1:20.22    4  
     1) Colman, Emily K 8               2) Kesterson, Avery B 8           
     3) Rickabaugh, Gemma R 7           4) Mahler, Madeline J 7           
  3 Hershey Aquatic Club-MA  'B'                      1:23.71   x1:29.45  
     1) Paterno, Sally S 8              2) Chappell, Elena 8              
     3) Verma, Aiyanna 8                4) Darowish, Maya J 8             
  4 Central York Aquatics-MA  'A'                     1:28.89    1:35.22  
     1) Berkstresser, Hannah K 8        2) Zeigler, Isabella J 8          
     3) Noll, Reese P 7                 4) Seydel, Madeline S 8           
 
Event 50  Boys 8 & Under 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hershey Aquatic Club-MA  'A'                      1:21.02    1:21.72    8  
     1) Brace, Colton 8                 2) Chetlen, Nathaniel L 8         
     3) Hulays, Max D 8                 4) Lehan, Colin S 8               
  2 Lancaster Aquatic Club-MA  'A'                    1:20.59    1:22.49    4  
     1) Lentz, Aiden B 8                2) Moll, Justin C 7               
     3) Pagano, Vincent S 7             4) Kieffer, Sam A 8               
  3 Central York Aquatics-MA  'A'                     1:27.12    1:36.21  
     1) Miller, JoJo D 8                2) Potteiger, Owen G 8            
     3) Soffer, Elliott E 7             4) Yacoviello, Vincent S 8        
 
Event 51  Girls 9-10 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hershey Aquatic Club-MA  'A'                      2:07.87    2:10.12    8  
     1) Woronko, Julia M 10             2) Fickett, Emma R 10             
     3) Leonard, Allie J 10             4) Moore, Lily A 10               
  2 Lancaster Aquatic Club-MA  'A'                    2:12.17    2:16.29    4  
     1) Martin, Megan E 10              2) Zimmerman, Addy A 9            
     3) Parry, Mia J 9                  4) Burkholder, Bria L 10          
  3 Central York Aquatics-MA  'A'                     2:20.88    2:18.85  
     1) Yacoviello, Molly E 10          2) Eckert, Jayla 10               
     3) Gyenes, Maddie E 10             4) Kurilla, Campbell A 10         
  4 Lancaster Aquatic Club-MA  'B'                    2:35.17   x2:32.73  
     1) Romero, Jocelyn M 10            2) Eby, Hayden G 9                
     3) Honrade, Camille D 10           4) Oldac, Ayla S 10               
  5 Lancaster Aquatic Club-MA  'C'                    2:48.17   x2:49.03  
     1) Fry, Kaylee A 10                2) Velez, Julia E 10              
     3) Felices, Selena 10              4) Wiggins, Nina H 10             
  6 Central York Aquatics-MA  'B'                     2:56.34   x2:54.50  
     1) Myers, Lauren E 10              2) Bohannon, Claire A 10          
     3) Koerner, Erica G 9              4) Geesey, Kandyce H 10           
  7 Hershey Aquatic Club-MA  'B'                      2:38.04   x3:07.60  
     1) Sheldon, Jane A 9               2) Gao, Anna P 10                 
     3) Roeting, Bella P 10             4) Mahler, Olivia A 9             
 
Event 52  Boys 9-10 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hershey Aquatic Club-MA  'B'                      2:40.13    2:08.24    8  
     1) Lyn-Sue, Jason A 9              2) Camp, Alex J 9                 
     3) Epoca, Jacob C 9                4) Chetlen, Noah R 9              
  2 Lancaster Aquatic Club-MA  'A'                    2:15.17    2:12.08    4  
     1) Martin, Jack M 9                2) Reber, Brody D 9               
     3) Seprinski, Andrew M 10          4) Taylor, Ryan A 10              
  3 Hershey Aquatic Club-MA  'A'                      2:18.25   x2:24.08  
     1) Cohen, Eli C 10                 2) Fastrich, Austin R 9           
     3) Darowish, Evan M 10             4) Tran, Gavin H 9                
  4 Central York Aquatics-MA  'A'                     2:46.83    2:37.71  
     1) Seydel, Ethan A 10              2) DeBell, Matthew N 9            
     3) Hagan, Ethan J 9                4) Tate, Reese A 9                
 
Event 53  Girls 11-12 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lancaster Aquatic Club-MA  'A'                    1:55.29    1:49.92    8  
     1) Scranton, Kara M 12             2) Muth, Maddie G 12              
     3) Parry, Kayla G 12               4) Breitbach, Jenna R 12          
  2 Hershey Aquatic Club-MA  'A'                      1:55.35    1:50.29    4  
     1) McMullen, Lydia K 12            2) Martin, Cath L 11              
     3) Stasz, Sydney R 12              4) Oyerly, Cali M 12              
  3 Central York Aquatics-MA  'A'                     2:02.70    2:01.13  
     1) Bookamyer, Caitlyn E 12         2) Buss, Maddie M 11              
     3) Tate, Ana 12                    4) Dauenbaugh, Korrine G 12       
  4 Hershey Aquatic Club-MA  'B'                      2:05.59   x2:04.46  
     1) Lyn-Sue, Rachel E 12            2) Buck, Ava S 11                 
     3) Dye, Maggie J 11                4) Kulasinsky, Adrienne J 11      
  5 Lancaster Aquatic Club-MA  'B'                    2:01.17   x2:10.32  
     1) Welchans, Abby L 12             2) Krista, Lucy J 11              
     3) Repkoe, Catherine M 12          4) Taylor, Emily M 12             
  6 Central York Aquatics-MA  'B'                     2:12.43   x2:10.43  
     1) Sauder, Riley M 11              2) Keen, Jocelyn A 11             
     3) Hagan, Naomi L 12               4) Brenneman, Ava J 11            
  7 Central York Aquatics-MA  'C'                     2:24.45   x2:24.88  
     1) Guzzone, Emma K 12              2) Richardson, Jesse J 12         
     3) Rower, Sophie E 11              4) Grove, Lorelei P 12            
 
Event 54  Boys 11-12 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hershey Aquatic Club-MA  'A'                      1:55.31    1:52.57    8  
     1) Madden, Luke T 12               2) Wingert, Stephen A 12          
     3) Lehan, Sean C 12                4) M'Ikanatha, Isaac 12           
  2 Lancaster Aquatic Club-MA  'A'                    2:04.17    2:06.35    4  
     1) Paterson, Aiden P 12            2) Gocotano, Jeremiah C 11        
     3) Buckwalter, Darius H 12         4) Chedraoui, Troy H 12           
  3 Hershey Aquatic Club-MA  'B'                      2:07.07   x2:08.27  
     1) Chappell, Will C 11             2) Mailman, Matthew H 12          
     3) Nguyen, Kyle A 11               4) Wingert, Markus J 11           
  4 Central York Aquatics-MA  'A'                     2:07.92    2:16.80  
     1) Hendershot, Carter R 12         2) Lamison, Isaac W 11            
     3) Eckert, Jevin 12                4) Wobber, Tommy A 12             
  5 Central York Aquatics-MA  'B'                          NT   x2:45.90  
     1) Newpher, Ben T 11               2) Ray, Zander C 11               
     3) Rower, Ethan I 11               4) Crehul, Tony A 11              
  6 Lancaster Aquatic Club-MA  'B'                    3:30.17   x3:11.18  
     1) Knepp, Paetyn T 11              2) Eckman, Chase J 12             
     3) Wiggins, Max L 11               4) Gaugler, Gray P 11             
 
Event 55  Girls 13 & Over 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lancaster Aquatic Club-MA  'A'                    1:41.78    1:45.24    8  
     1) Breitbach, Alaina M 15          2) Marston, Sarah K 15            
     3) Fluhr, Breanna 14               4) Bollinger, Brooke A 17         
  2 Hershey Aquatic Club-MA  'A'                      1:40.65    1:45.98    4  
     1) Ryland, Claire N 14             2) Nguyen, Ashley M 15            
     3) Rippon, Caylene A 18            4) Fickett, Makennah J 13         
  3 Hershey Aquatic Club-MA  'B'                      1:43.39   x1:46.10  
     1) Jones, Lizzy A 15               2) Woronko, Angela E 14           
     3) McCloskey, Grace M 17           4) Tafuto, Tori C 14              
  4 Hershey Aquatic Club-MA  'C'                      1:49.50   x1:53.13  
     1) Eichman, Olivia A 16            2) Nguyen, Kayla M 13             
     3) Zagaceta, Morgan M 14           4) Madden, Maya J 13              
  5 Hershey Aquatic Club-MA  'D'                      1:50.45   x1:53.26  
     1) Andrews, Samantha J 13          2) Aluquin, Lindsay A 15          
     3) Weller, Ally H 15               4) Bliss, Hannah R 13             
  6 Lancaster Aquatic Club-MA  'C'                    1:49.77   x1:53.30  
     1) Wagner, Lexi H 15               2) Horner, Elizabeth M 14         
     3) Eby, Kendall E 13               4) Nolt, Jaimie N 14              
  7 Lancaster Aquatic Club-MA  'D'                    1:54.59   x1:56.06  
     1) Nagle, Abby C 15                2) Emmerling, Anya M 14           
     3) Heberlig, Sarah L 13            4) Hocker, Lydia C 13             
  8 Lancaster Aquatic Club-MA  'E'                    2:05.17   x2:01.47  
     1) Ovalle, Alexa R 13              2) Holmes, Jordan A 13            
     3) Kury, Emma L 14                 4) Parido, Ellie K 14             
  9 Central York Aquatics-MA  'A'                     2:01.13    2:06.25  
     1) Poland, Allison 14              2) Long, Felicity A 17            
     3) Taylor, Erin M 13               4) Sandridge, Angelina N 13       
 -- Lancaster Aquatic Club-MA  'B'                    1:45.17         DQ  
     1) Sugra, Anna M 16                2) Horner, Catherine M 15         
     3) Deraco, Kylie E 14              4) Wiglesworth, Katelyn F 15      
 
Event 56  Boys 13 & Over 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lancaster Aquatic Club-MA  'A'                    1:30.00    1:31.87    8  
     1) Lynam, Nick P 17                2) Feeman, Eddie L 17             
     3) Gocotano, Elijah M 15           4) Moll, Joe T 17                 
  2 Hershey Aquatic Club-MA  'A'                      1:34.06    1:35.27    4  
     1) Andrews, Nikita S 16            2) Luttrell, Cole M 17            
     3) Cramer, Andy L 15               4) Blacker, Alex L 14             
  3 Lancaster Aquatic Club-MA  'B'                    1:40.85   x1:38.68  
     1) Emmerling, Luke A 18            2) Emmerling, Kyle L 16           
     3) Nguyen, Brian 14                4) Prevost, Jackson T 15          
  4 Hershey Aquatic Club-MA  'B'                      1:40.49   x1:39.81  
     1) Mills, Bryce M 14               2) O'Connell, Brendan G 15        
     3) Clough, Colin T 13              4) Musante, Ben D 13              
  5 Hershey Aquatic Club-MA  'C'                      1:43.83   x1:44.04  
     1) Dillon, Mason R 14              2) Weller, Jason G 13             
     3) Paul, Tommy M 14                4) Drexler, Noah 14               
  6 Central York Aquatics-MA  'A'                     1:44.88    1:44.93  
     1) Tate, Lucas B 16                2) Dundas, Nathan D 14            
     3) Hagan, Ben J 15                 4) Beck, Cody J 16                
  7 Lancaster Aquatic Club-MA  'C'                    1:48.16   x1:47.90  
     1) Besnoff, Tyler I 15             2) Moll, James M 13               
     3) Sempsey, Connor M 13            4) Fuertes, Justin D 15           
  8 Hershey Aquatic Club-MA  'D'                      1:48.92   x1:50.87  
     1) Chappell, Ben J 15              2) Brace, Shane L 13              
     3) Paterno, Jack G 13              4) Gao, Matt Z 13                 
  9 Central York Aquatics-MA  'B'                     1:56.56   x1:53.79  
     1) Richardson, Titus 16            2) Swartz, Ethan C 13             
     3) Eckert, Jason S 13              4) Brosend, Clayton 15            
 
Event 301  Mixed 100 Yard Backstroke Time Trial
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  - Time Trial
  1 Keen, Jocelyn A           11 CYA-MA                    NT    1:17.64  
  2 Eckert, Jayla             10 CYA-MA                    NT    1:19.08  
 
Event 302  Mixed 100 Yard Freestyle Time Trial
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Yacoviello, Vincent S      8 CYA-MA                    NT    1:27.76  
 
Event 303  Mixed 200 Yard Freestyle Time Trial
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Yacoviello, Molly E       10 CYA-MA                    NT    2:40.91