Licensed to Middle Atlantic Swimming-Sr SC Champ - Organization License
                                  HY-TEK's MEET MANAGER 6.0 11/19/2017 03:43 PM
                  20147 MA SJAC Turkey Day Mini - 11/18/2017                   
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 8 & Under 100 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Tide Water Aquatics Club-MA  'A'                  1:23.26    1:19.18  
     1) Peretti, Victoria I 8           2) Fitzpatrick, Riley M 8         
     3) McKendrick, Ainsley K 8         4) Stankoski, Norah R 8           
  2 Wilmington Aquatic Club-MA  'A'                   1:19.01    1:21.09  
     1) Aiello, Taylor M 7              2) Moore, Pamela H 8              
     3) Gulli, Kendall J 7              4) Devlin, Mia L 8                
  3 Greater Philadelphia Aquatic C-MA  'A'            1:23.00    1:26.60  
     1) Colon, Karrington R 8           2) Briscoe, Chanelle N 8          
     3) Sandy, Nora K 8                 4) Dugan, Alyssa L 8              
  4 Wilmington Aquatic Club-MA  'B'                   1:28.90    1:29.80  
     1) Rice, Addison 8                 2) Hauske, Sara A 8               
     3) Ventresca, Khloe R 8            4) Poole, Kylie M 7               
  5 Tide Water Aquatics Club-MA  'B'                       NT    1:31.84  
     1) McCauley, Catie J 8             2) Yeager, Quinn 8                
     3) Petrillo, Jenna A 8             4) Jansen, Sophia A 7             
  6 Wilmington Aquatic Club-MA  'C'                   1:37.26    1:36.89  
     1) Hutton, Ava L 8                 2) Horsey, Riley E 7              
     3) Devlin, Keira E 6               4) Hauske, Katelyn M 8            
  7 Wilmington Aquatic Club-MA  'D'                   1:39.66    1:37.93  
     1) Curtis, Mia S 8                 2) Kalinowski, Lillian R 6        
     3) Sullivan, Delaney K 8           4) Mulshenock, Addison E 8        
  8 Wilmington Aquatic Club-MA  'E'                   1:50.77    1:54.21  
     1) Arunachalam, Anika 8            2) Jones, Madeleine H 6           
     3) Wark, Tessa R 6                 4) Podolak, Lacey J 6             
 
Event 2  Boys 8 & Under 100 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Tide Water Aquatics Club-MA  'A'                  1:24.83    1:22.00  
     1) Duffield, Bobby P 7             2) McCarroll, Liam K 8            
     3) McCarroll, Owen G 8             4) DeNick, Mason M 8              
  2 Wilmington Aquatic Club-MA  'A'                   1:18.77    1:22.23  
     1) Connell, Logan M 6              2) Nagle, Carson J 8              
     3) Baddick, Evan J 8               4) Shelton, Brady H 8             
  3 Wilmington Aquatic Club-MA  'C'                   1:32.73    1:31.39  
     1) Gregg, Garner R 7               2) Morrow III, Douglas E 8        
     3) Fox, Max B 7                    4) Ruslim, Ethan 8                
  4 Greater Philadelphia Aquatic C-MA  'A'            1:24.00    1:32.59  
     1) Pyne, John F 7                  2) Mealey, Gage P 7               
     3) Coll, Klint D 8                 4) Szilier, Trevor J 7            
  5 Wilmington Aquatic Club-MA  'D'                   1:55.17    1:55.93  
     1) Bailey, Carter R 8              2) Corbett, Paul H 8              
     3) Taylor, Nathan T 7              4) Kalinowski, Thomas J 4         
  6 Tide Water Aquatics Club-MA  'B'                       NT    2:13.56  
     1) Duckworth, Easton B 6           2) Singer, Danny D 7              
     3) Martella, Chase J 7             4) Ludman, Jonathan D 7           
 -- Wilmington Aquatic Club-MA  'B'                   1:28.10         DQ  
     1) Juhasz, Mathieu E 7             2) Nagle, Parker O 7              
     3) Shelton, Tyler D 8              4) Frieberg, Arbor B 8            
 
Event 3  Girls 8 & Under 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Crouthamel, Lauren C       8 Wildwood Crest-MA    1:28.35    1:19.11  
  2 Cottrell, Lia J            7 SJAC-MA                   NT    1:26.22  
  3 Fitzpatrick, Riley M       8 TWAC-MA                   NT    1:26.35  
  3 Hutton, Ava L              8 WAC-MA               1:44.50    1:26.35  
  5 Bowen, Marika Z            7 Northeast Swimmi-MA  1:47.81    1:26.43  
  6 Moore, Pamela H            8 WAC-MA               1:34.95    1:27.26  
  7 Geberth, Becca L           8 THY-MA               1:30.15    1:32.08  
  8 DeVito, Bella C            8 GPAC-MA              1:38.66    1:35.52  
  9 Landers, Meghan E          8 THY-MA               1:31.72    1:37.48  
 10 Gulli, Kendall J           7 WAC-MA               1:57.96    1:38.63  
 11 Colon, Karrington R        8 GPAC-MA              1:39.34    1:40.32  
 12 Briscoe, Chloe R           6 GPAC-MA                   NT    1:52.29  
 13 Rigney, Marlea M           7 WAC-MA                    NT    2:00.18  
 14 Shadman, Sydney E          8 STRM-MA              2:22.65    2:18.70  
 15 Neal, Michaela O           8 WAC-MA                    NT    2:20.19  
 -- Carroll, Teagan R          8 STRM-MA              2:03.20         DQ  
 
Event 4  Boys 8 & Under 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Brown, Thatcher M          8 Northeast Swimmi-MA  1:20.12    1:15.94  
  2 Liang, Ben                 8 THY-MA                    NT    1:16.71  
  3 Connell, Logan M           6 WAC-MA               1:47.14    1:30.92  
  4 Crutchfield, Austin C      8 SJAC-MA              1:41.45    1:35.35  
  5 Pyne, John F               7 GPAC-MA              1:44.36    1:35.77  
  6 Frieberg, Arbor B          8 WAC-MA                    NT    1:37.97  
  7 Shelton, Brady H           8 WAC-MA               1:55.13    1:40.12  
  8 Paetzold, Jack R           8 SJAC-MA                   NT    1:45.02  
  9 Shelton, Tyler D           8 WAC-MA               1:43.26    1:46.26  
 10 Bailey, Carter R           8 WAC-MA               1:52.54    1:46.47  
 11 O'Donnell, William Prest   8 SJAC-MA                   NT    1:56.28  
 
Event 5  Girls 6 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Fleck, Veronica J          6 THY-MA                 20.85      20.69  
  2 Melchior, Ava G            6 GPAC-MA                   NT      23.10  
  3 Hutton, Ellie R            6 WAC-MA                    NT      24.43  
  4 Scott, Julia T             5 SJAC-MA                26.04      24.63  
  5 Headrick, Lucy F           6 SJAC-MA                30.66      24.87  
  6 Westcott, Charlotte M      6 WAC-MA                    NT      25.92  
  7 Jones, Madeleine H         6 WAC-MA                 25.56      28.81  
  8 Smith, Tristyn S           5 GPAC-MA                27.90      28.92  
  9 Boyer, Emma L              6 WAC-MA                 36.18      36.83  
 10 Duckworth, Aliya G         6 TWAC-MA                38.18      39.84  
 
Event 6  Boys 6 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bowen, Lesnid              6 Northeast Swimmi-MA       NT      20.42  
  2 Burkhardt, James           6 Northeast Swimmi-MA       NT      20.53  
  3 Sicuranza, Adam M          6 WAC-MA                 25.24      23.19  
  4 Fermani, Brayden S         6 WAC-MA                 23.99      23.93  
  5 Kalinowski, Thomas J       4 WAC-MA                 24.29      24.99  
  6 Poole, Grayson R           5 WAC-MA                 29.04      28.03  
  7 Mancinelli, Brayden L      6 SJAC-MA                29.80      30.65  
  8 Duckworth, Easton B        6 TWAC-MA                29.18      30.68  
  9 Duffield, Andrew J         6 TWAC-MA                32.23      31.26  
 10 Schell, Erick G            5 TWAC-MA                39.89      32.13  
 11 Kalet, William D           6 WAC-MA                 40.48      33.69  
 12 Peden, Kyle J              6 TWAC-MA                33.66      36.30  
 13 Ventresca, Max M           5 WAC-MA                 36.29      38.78  
 
Event 7  Girls 7-8 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Peretti, Victoria I        8 TWAC-MA                14.81      14.86  
  2 Briscoe, Chanelle N        8 GPAC-MA                15.68      15.76  
  3 Petrillo, Jenna A          8 TWAC-MA                18.02      16.30  
  3 Sandy, Nora K              8 GPAC-MA                16.05      16.30  
  5 Yeager, Quinn              8 TWAC-MA                   NT      17.09  
  6 Lotta, Grace K             8 THY-MA                 17.95      18.04  
  7 Cruse, Viv L               8 SJAC-MA                22.28      18.49  
  8 Rice, Addison              8 WAC-MA                 21.63      18.76  
  9 Mulshenock, Sophia L       7 WAC-MA                    NT      18.90  
 10 Ventresca, Khloe R         8 WAC-MA                 19.53      19.36  
 11 Mastropaolo, Lilly M       8 THY-MA                 21.35      19.39  
 12 Sullivan, Delaney K        8 WAC-MA                 20.76      19.44  
 13 Maiese, Kirstin M          8 TWAC-MA                   NT      19.50  
 14 Cowan, Kelcie Q            8 FSA-MA                 19.45      19.86  
 15 Kouser, Maddie E           7 SJAC-MA                22.37      20.56  
 16 Jess, Cecelia M            7 TWAC-MA                25.76      21.91  
 17 Jansen, Sophia A           7 TWAC-MA                22.08      22.63  
 18 Varani, Annalise R         8 THY-MA                 23.85      22.64  
 19 Vicario, Adrianna R        7 WAC-MA                 24.42      23.13  
 20 Mitchell, Maura            7 SJAC-MA                24.20      23.60  
 21 Mathew, Layla Rhys G       8 WAC-MA                    NT      23.67  
 22 Rigney, Marlea M           7 WAC-MA                 25.10      24.03  
 23 Coleman, London M          7 WAC-MA                 24.52      25.41  
 24 Behr, Samantha M           8 SJAC-MA                   NT      27.83  
 25 Cordery, Cassidy G         7 TWAC-MA                30.34      30.86  
 
Event 8  Boys 7-8 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Wiley, Carson T            8 SJAC-MA                15.53      15.03  
  2 Baddick, Evan J            8 WAC-MA                 16.65      15.88  
  3 DeNick, Mason M            8 TWAC-MA                15.63      16.14  
  4 Coll, Klint D              8 GPAC-MA                16.40      16.69  
  5 Mealey, Gage P             7 GPAC-MA                21.33      17.09  
  6 Fox, Max B                 7 WAC-MA                 20.93      17.82  
  7 Morrow III, Douglas E      8 WAC-MA                 19.23      18.13  
  8 McCarroll, Liam K          8 TWAC-MA                18.00      18.40  
  9 Anton, Joseph W            7 SJAC-MA                19.22      18.59  
 10 Weag, Carter A             7 SJAC-MA                18.40      18.82  
 11 Beach, Brayden P           7 SJAC-MA                   NT      20.71  
 12 Bailey, Carter R           8 WAC-MA                 20.82      20.82  
 13 Jung, Max                  8 FSA-MA                 25.68      22.71  
 14 Taylor, Nathan T           7 WAC-MA                 27.64      23.16  
 15 Martella, Chase J          7 TWAC-MA                26.11      23.98  
 16 Szilier, Trevor J          7 GPAC-MA                25.61      24.56  
 17 Fermani, Ben R             7 WAC-MA                    NT      25.43  
 18 Coyne, Brody T             7 WAC-MA                    NT      25.48  
 19 Driscoll, Michael J        8 TWAC-MA                   NT      26.08  
 20 Aum, Tate K                7 FSA-MA                 29.74      28.05  
 21 Robinson, Gavin M          8 WAC-MA                    NT      29.00  
 22 McComb, Crossett L         8 SJAC-MA                   NT      39.32  
 
Event 9  Girls 8 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Peretti, Victoria I        8 TWAC-MA                33.26      33.75  
  2 Devlin, Mia L              8 WAC-MA                 38.53      36.14  
  3 Rodriguez, Neomi           8 Northeast Swimmi-MA       NT      36.45  
  4 Kiesel, Addison E          8 SJAC-MA                40.24      37.59  
  5 Yeager, Quinn              8 TWAC-MA                   NT      37.63  
  6 McKendrick, Ainsley K      8 TWAC-MA                39.63      38.30  
  7 Bontrager, Selah G         8 SJAC-MA                   NT      39.07  
  8 Stankoski, Norah R         8 TWAC-MA                40.37      40.60  
  9 Odell, Lauren V            8 SJAC-MA                   NT      40.65  
 10 Horsey, Riley E            7 WAC-MA                 47.44      42.60  
 11 Hauske, Sara A             8 WAC-MA                 47.01      43.09  
 12 DeVito, Bella C            8 GPAC-MA                43.96      44.15  
 13 Devlin, Keira E            6 WAC-MA                 59.75      44.91  
 14 Nunez-Ledesma, Amelie      8 Northeast Swimmi-MA    50.77      44.96  
 15 Mulshenock, Addison E      8 WAC-MA                    NT      45.12  
 16 Poole, Kylie M             7 WAC-MA                 50.62      46.35  
 17 Dugan, Alyssa L            8 GPAC-MA                43.21      46.37  
 18 Curtis, Mia S              8 WAC-MA                    NT      46.58  
 19 Longo, Natalie G           7 SJAC-MA                45.08      46.72  
 20 Fleck, Veronica J          6 THY-MA                    NT      48.97  
 21 Wark, Tessa R              6 WAC-MA                 59.56      50.33  
 22 Kalinowski, Lillian R      6 WAC-MA               1:06.73      50.56  
 23 Varani, Annalise R         8 THY-MA                 56.59      51.40  
 24 Kasthuri, Athira D         8 SJAC-MA                   NT      51.61  
 25 Overton, Madison           8 SJAC-MA                   NT      51.73  
 26 Hutchison, Ella G          7 SJAC-MA                   NT      52.29  
 27 McCauley, Catie J          8 TWAC-MA                54.96      52.30  
 28 Hauske, Katelyn M          8 WAC-MA                 53.15      52.55  
 29 Podolak, Lacey J           6 WAC-MA                    NT      52.74  
 30 Joseph, Mia                7 SJAC-MA                   NT      52.81  
 31 Marsden, Kate F            8 THY-MA                 56.33      54.67  
 32 Ruslim, Eva                6 WAC-MA                    NT      57.18  
 33 Morrow, Kylie E            7 WAC-MA               1:00.20      57.35  
 34 Liolios, Athena            8 SJAC-MA                   NT    1:01.92  
 35 Arunachalam, Anika         8 WAC-MA                    NT    1:02.79  
 36 Neal, Michaela O           8 WAC-MA                    NT    1:04.89  
 37 Grafe, Lizzie J            7 WAC-MA               1:19.37    1:07.49  
 38 Hauske, Megan L            5 WAC-MA                    NT    1:21.87  
 -- Aiello, Taylor M           7 WAC-MA                 41.81         DQ  
 
Event 10  Boys 8 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Brown, Thatcher M          8 Northeast Swimmi-MA    34.71      32.51  
  2 McCarroll, Owen G          8 TWAC-MA                37.43      36.83  
  3 Markov, Aleksey D          8 SJAC-MA                   NT      37.91  
  4 Gregg, Garner R            7 WAC-MA                    NT      39.15  
  5 Nagle, Parker O            7 WAC-MA                 49.86      41.15  
  6 Grady, Ben E               8 SJAC-MA                   NT      42.74  
  7 Gallagher, Callum J        8 SJAC-MA                   NT      42.82  
  8 Duffield, Bobby P          7 TWAC-MA                44.16      44.05  
  9 Sharp, Nate D              7 SJAC-MA                46.58      45.02  
 10 Nagle, Carson J            8 WAC-MA                 46.40      45.22  
 11 Ruslim, Ethan              8 WAC-MA                 51.60      45.27  
 12 Frieberg, Arbor B          8 WAC-MA                    NT      46.30  
 13 Juhasz, Mathieu E          7 WAC-MA                 54.98      47.78  
 14 Singer, Danny D            7 TWAC-MA                49.20      48.88  
 15 Corbett, Paul H            8 WAC-MA               1:13.32      51.79  
 16 Silipino, Peter F          8 STRM-MA              1:09.24      56.27  
 -- Ludman, Jonathan D         7 TWAC-MA                   NT         DQ  
 
Event 11  Girls 8 & Under 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sandy, Nora K              8 GPAC-MA                   NT    1:38.33  
  2 Gulli, Kendall J           7 WAC-MA                    NT    1:49.95  
  3 Shadman, Sydney E          8 STRM-MA                   NT    2:09.26  
 
Event 12  Boys 8 & Under 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Wiley, Carson T            8 SJAC-MA              1:42.23    1:34.92  
  2 Morrow III, Douglas E      8 WAC-MA                    NT    1:42.77  
  3 Fox, Max B                 7 WAC-MA                    NT    1:44.59  
  4 Coll, Klint D              8 GPAC-MA                   NT    1:51.75  
  5 Bailey, Carter R           8 WAC-MA                    NT    2:05.00  
 
Event 13  Girls 6 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Melchior, Ava G            6 GPAC-MA                   NT      23.20  
  2 Fleck, Veronica J          6 THY-MA                 26.95      25.67  
  3 Ruslim, Eva                6 WAC-MA                 27.32      26.64  
  4 Jones, Madeleine H         6 WAC-MA                 28.14      27.71  
  5 Kalinowski, Lillian R      6 WAC-MA                 26.10      28.46  
  6 Scott, Julia T             5 SJAC-MA                31.50      28.57  
  7 Wark, Tessa R              6 WAC-MA                 34.22      30.04  
  8 Hutton, Ellie R            6 WAC-MA                    NT      31.35  
  9 Boyer, Emma L              6 WAC-MA                 37.00      33.32  
 10 Westcott, Charlotte M      6 WAC-MA                    NT      33.69  
 11 Headrick, Lucy F           6 SJAC-MA                38.00      34.56  
 12 Smith, Tristyn S           5 GPAC-MA                36.19      35.20  
 13 Hauske, Megan L            5 WAC-MA                 35.36      35.92  
 
Event 14  Boys 6 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Connell, Logan M           6 WAC-MA                 20.82      21.60  
  2 Burkhardt, James           6 Northeast Swimmi-MA       NT      24.97  
  3 Bowen, Lesnid              6 Northeast Swimmi-MA       NT      25.38  
  4 Sicuranza, Adam M          6 WAC-MA                 29.15      26.21  
  5 Poole, Grayson R           5 WAC-MA                 28.77      29.30  
  6 Duckworth, Easton B        6 TWAC-MA                32.29      30.82  
  7 Fermani, Brayden S         6 WAC-MA                 28.22      31.25  
  8 Duffield, Andrew J         6 TWAC-MA                33.40      31.42  
  9 Mancinelli, Brayden L      6 SJAC-MA                   NT      32.28  
 10 Kalinowski, Thomas J       4 WAC-MA                 35.62      33.14  
 11 Peden, Kyle J              6 TWAC-MA                35.91      33.47  
 12 Kalet, William D           6 WAC-MA                 33.84      34.74  
 13 Schell, Erick G            5 TWAC-MA                   NT      40.82  
 -- Ventresca, Max M           5 WAC-MA                 42.37         DQ  
 
Event 15  Girls 7-8 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bontrager, Selah G         8 SJAC-MA                20.46      19.59  
  2 Petrillo, Jenna A          8 TWAC-MA                21.31      19.88  
  3 Fitzpatrick, Riley M       8 TWAC-MA                21.21      20.88  
  4 Cottrell, Lia J            7 SJAC-MA                20.63      21.51  
  5 Mulshenock, Addison E      8 WAC-MA                 25.45      22.24  
  6 Odell, Lauren V            8 SJAC-MA                   NT      22.95  
  7 Hauske, Sara A             8 WAC-MA                 23.73      23.02  
  8 Mulshenock, Sophia L       7 WAC-MA                    NT      23.07  
  9 Mastropaolo, Lilly M       8 THY-MA                 24.84      23.27  
 10 Curtis, Mia S              8 WAC-MA                 24.17      23.32  
 11 Cowan, Kelcie Q            8 FSA-MA                 24.82      23.98  
 12 Poole, Kylie M             7 WAC-MA                 24.98      24.53  
 13 McCauley, Catie J          8 TWAC-MA                28.39      24.98  
 14 Coleman, London M          7 WAC-MA                 28.43      25.40  
 15 Dugan, Alyssa L            8 GPAC-MA                25.89      25.60  
 16 Varani, Annalise R         8 THY-MA                 25.12      25.89  
 17 Rigney, Marlea M           7 WAC-MA                 26.13      26.02  
 18 Jansen, Sophia A           7 TWAC-MA                28.47      26.26  
 19 Cruse, Viv L               8 SJAC-MA                29.41      26.55  
 20 Maiese, Kirstin M          8 TWAC-MA                   NT      27.51  
 21 Vicario, Adrianna R        7 WAC-MA                 27.54      27.82  
 22 Marsden, Kate F            8 THY-MA                 26.49      27.84  
 23 Jess, Cecelia M            7 TWAC-MA                36.81      28.38  
 24 Mathew, Layla Rhys G       8 WAC-MA                    NT      29.13  
 25 Hutchison, Ella G          7 SJAC-MA                27.93      31.19  
 26 Cordery, Cassidy G         7 TWAC-MA                40.47      33.30  
 27 Sullivan, Delaney K        8 WAC-MA                 25.78      46.72  
 
Event 16  Boys 7-8 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McCarroll, Owen G          8 TWAC-MA                20.14      19.35  
  2 Baddick, Evan J            8 WAC-MA                 20.90      19.53  
  3 Markov, Aleksey D          8 SJAC-MA                19.52      20.43  
  4 Gallagher, Callum J        8 SJAC-MA                   NT      22.70  
  5 DeNick, Mason M            8 TWAC-MA                24.03      23.21  
  6 Nagle, Carson J            8 WAC-MA                 22.72      24.23  
  7 Shelton, Brady H           8 WAC-MA                 24.01      24.26  
  8 Paetzold, Jack R           8 SJAC-MA                24.19      24.37  
  9 Ruslim, Ethan              8 WAC-MA                 26.24      24.65  
 10 McCarroll, Liam K          8 TWAC-MA                25.31      25.11  
 11 Bailey, Carter R           8 WAC-MA                 25.22      27.45  
 12 Jung, Max                  8 FSA-MA                 29.12      27.49  
 13 Fermani, Ben R             7 WAC-MA                    NT      27.67  
 14 Coyne, Brody T             7 WAC-MA                    NT      28.14  
 15 Aum, Tate K                7 FSA-MA                 30.77      29.22  
 16 Singer, Danny D            7 TWAC-MA                31.79      30.37  
 17 Driscoll, Michael J        8 TWAC-MA                   NT      32.17  
 18 Robinson, Gavin M          8 WAC-MA                    NT      32.28  
 19 Szilier, Trevor J          7 GPAC-MA                34.55      32.29  
 20 Ludman, Jonathan D         7 TWAC-MA                47.43      43.19  
 -- McComb, Crossett L         8 SJAC-MA                   NT         DQ  
 
Event 17  Girls 8 & Under 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Peretti, Victoria I        8 TWAC-MA                39.40      39.66  
  2 Rodriguez, Neomi           8 Northeast Swimmi-MA       NT      42.66  
  3 Crouthamel, Lauren C       8 Wildwood Crest-MA      48.68      42.82  
  4 Hutton, Ava L              8 WAC-MA                 47.34      43.44  
  5 Kiesel, Addison E          8 SJAC-MA                47.23      43.83  
  6 McKendrick, Ainsley K      8 TWAC-MA                   NT      45.76  
  7 Geberth, Becca L           8 THY-MA                 51.83      46.55  
  8 Moore, Pamela H            8 WAC-MA                 50.82      47.68  
  9 Lotta, Grace K             8 THY-MA               1:03.85      49.08  
 10 Rice, Addison              8 WAC-MA                 51.70      49.90  
 11 Kouser, Maddie E           7 SJAC-MA                   NT      50.31  
 12 Colon, Karrington R        8 GPAC-MA                59.96      50.67  
 13 Landers, Meghan E          8 THY-MA                 48.04      51.01  
 14 Ventresca, Khloe R         8 WAC-MA                 54.97      52.22  
 15 Carroll, Teagan R          8 STRM-MA                53.61      52.57  
 16 Devlin, Keira E            6 WAC-MA                    NT      54.66  
 17 DeVito, Bella C            8 GPAC-MA                55.08      56.17  
 18 Curtis, Mia S              8 WAC-MA                    NT      57.27  
 19 Morrow, Kylie E            7 WAC-MA               1:05.77      58.59  
 20 Hauske, Katelyn M          8 WAC-MA               1:04.86      58.68  
 21 Briscoe, Chloe R           6 GPAC-MA                   NT      59.03  
 22 Varani, Annalise R         8 THY-MA                    NT      59.53  
 23 Nunez-Ledesma, Amelie      8 Northeast Swimmi-MA  1:02.14    1:00.64  
 24 Longo, Natalie G           7 SJAC-MA                   NT    1:02.32  
 25 Joseph, Mia                7 SJAC-MA                   NT    1:03.16  
 26 Liolios, Athena            8 SJAC-MA                   NT    1:03.40  
 27 Behr, Samantha M           8 SJAC-MA                   NT    1:04.01  
 28 Overton, Madison           8 SJAC-MA                   NT    1:05.43  
 29 Bieg, Tess B               7 SJAC-MA                   NT    1:06.46  
 30 Kasthuri, Athira D         8 SJAC-MA                   NT    1:09.26  
 31 Mitchell, Maura            7 SJAC-MA                   NT    1:14.01  
 
Event 18  Boys 8 & Under 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Liang, Ben                 8 THY-MA                    NT      40.22  
  2 Crutchfield, Austin C      8 SJAC-MA                54.72      47.29  
  3 Weag, Carter A             7 SJAC-MA                   NT      48.10  
  4 Duffield, Bobby P          7 TWAC-MA                   NT      48.42  
  5 Nagle, Parker O            7 WAC-MA                 55.83      50.16  
  6 Juhasz, Mathieu E          7 WAC-MA                    NT      52.69  
  7 Anton, Joseph W            7 SJAC-MA                   NT      53.05  
  8 Shelton, Tyler D           8 WAC-MA                 54.50      54.85  
  9 O'Donnell, William Prest   8 SJAC-MA                   NT      56.60  
 10 Grady, Ben E               8 SJAC-MA                   NT      57.88  
 11 Beach, Brayden P           7 SJAC-MA                   NT    1:00.46  
 12 Silipino, Peter F          8 STRM-MA                   NT    1:01.24  
 13 Corbett, Paul H            8 WAC-MA               1:07.13    1:01.63  
 14 Taylor, Nathan T           7 WAC-MA               1:12.64    1:04.05  
 15 Sharp, Nate D              7 SJAC-MA                   NT    1:09.98  
 
Event 19  Girls 8 & Under 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Devlin, Mia L              8 WAC-MA                    NT    1:45.16  
  2 Bowen, Marika Z            7 Northeast Swimmi-MA  2:33.67    1:49.38  
  3 Aiello, Taylor M           7 WAC-MA                    NT    1:51.06  
  4 Briscoe, Chanelle N        8 GPAC-MA                   NT    1:55.70  
 
Event 20  Boys 8 & Under 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Wiley, Carson T            8 SJAC-MA              1:59.43    1:53.26  
  2 Coll, Klint D              8 GPAC-MA                   NT    1:57.50  
  3 Silipino, Peter F          8 STRM-MA                   NT    2:16.34  
 
Event 21  Girls 6 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kalinowski, Lillian R      6 WAC-MA                 28.65      31.69  
  2 Ruslim, Eva                6 WAC-MA                 34.20      32.81  
  3 Headrick, Lucy F           6 SJAC-MA                34.62      32.90  
  4 Scott, Julia T             5 SJAC-MA                   NT      36.46  
  5 Podolak, Lacey J           6 WAC-MA                 42.82      38.00  
  6 Westcott, Charlotte M      6 WAC-MA                    NT      45.44  
  7 Hauske, Megan L            5 WAC-MA                    NT      47.33  
  8 Smith, Tristyn S           5 GPAC-MA                47.66      47.75  
  9 Boyer, Emma L              6 WAC-MA                    NT    1:01.35  
 -- Hutton, Ellie R            6 WAC-MA                    NT         DQ  
 -- Duckworth, Aliya G         6 TWAC-MA                   NT         DQ  
 
Event 22  Boys 6 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bowen, Lesnid              6 Northeast Swimmi-MA       NT      24.41  
  2 Kalet, William D           6 WAC-MA                    NT      43.73  
  3 Schell, Erick G            5 TWAC-MA                   NT      54.30  
 -- Duckworth, Easton B        6 TWAC-MA                37.46         DQ  
 -- Mancinelli, Brayden L      6 SJAC-MA                   NT         DQ  
 
Event 23  Girls 7-8 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Petrillo, Jenna A          8 TWAC-MA                26.80      23.06  
  2 Yeager, Quinn              8 TWAC-MA                27.23      23.10  
  3 Odell, Lauren V            8 SJAC-MA                   NT      23.61  
  4 Gulli, Kendall J           7 WAC-MA                 29.05      23.73  
  5 Rice, Addison              8 WAC-MA                 30.66      24.77  
  6 Stankoski, Norah R         8 TWAC-MA                26.58      25.77  
  7 Hauske, Katelyn M          8 WAC-MA                 30.86      26.85  
  8 Cruse, Viv L               8 SJAC-MA                29.90      26.90  
  9 Sullivan, Delaney K        8 WAC-MA                 31.15      27.18  
 10 Cowan, Kelcie Q            8 FSA-MA                 28.61      27.82  
 11 Jansen, Sophia A           7 TWAC-MA                33.40      31.75  
 12 Mathew, Layla Rhys G       8 WAC-MA                    NT      33.13  
 12 Mulshenock, Sophia L       7 WAC-MA                    NT      33.13  
 14 Mastropaolo, Lilly M       8 THY-MA                 39.02      33.38  
 15 Joseph, Mia                7 SJAC-MA                34.62      34.26  
 16 Kouser, Maddie E           7 SJAC-MA                34.28      34.60  
 17 Morrow, Kylie E            7 WAC-MA                 41.67      34.97  
 18 Kasthuri, Athira D         8 SJAC-MA                34.44      36.01  
 19 Mitchell, Maura            7 SJAC-MA                33.08      36.09  
 20 McCauley, Catie J          8 TWAC-MA                39.76      36.32  
 21 Grafe, Lizzie J            7 WAC-MA                    NT      36.90  
 22 Overton, Madison           8 SJAC-MA                   NT      37.24  
 23 Coleman, London M          7 WAC-MA                    NT      38.01  
 24 Liolios, Athena            8 SJAC-MA                40.45      38.94  
 25 Hutchison, Ella G          7 SJAC-MA                39.88      39.04  
 26 Vicario, Adrianna R        7 WAC-MA                    NT      39.55  
 27 Cordery, Cassidy G         7 TWAC-MA                47.14      41.78  
 28 Neal, Michaela O           8 WAC-MA                    NT      43.15  
 29 Rigney, Marlea M           7 WAC-MA                    NT      43.26  
 -- Maiese, Kirstin M          8 TWAC-MA                38.62         DQ  
 -- Jess, Cecelia M            7 TWAC-MA                33.52         DQ  
 -- Behr, Samantha M           8 SJAC-MA                   NT         DQ  
 
Event 24  Boys 7-8 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Crutchfield, Austin C      8 SJAC-MA                23.27      23.73  
  2 DeNick, Mason M            8 TWAC-MA                24.78      23.80  
  3 Gregg, Garner R            7 WAC-MA                    NT      24.76  
  4 McCarroll, Liam K          8 TWAC-MA                26.76      24.81  
  5 Frieberg, Arbor B          8 WAC-MA                    NT      24.83  
  6 Paetzold, Jack R           8 SJAC-MA                27.21      26.79  
  7 Morrow III, Douglas E      8 WAC-MA                 26.98      26.98  
  8 Ruslim, Ethan              8 WAC-MA                 33.27      27.51  
  9 Gallagher, Callum J        8 SJAC-MA                   NT      29.79  
 10 Shelton, Tyler D           8 WAC-MA                 32.78      30.42  
 11 Corbett, Paul H            8 WAC-MA                 36.20      33.19  
 12 Singer, Danny D            7 TWAC-MA                33.29      33.48  
 13 Martella, Chase J          7 TWAC-MA                37.56      35.47  
 14 Aum, Tate K                7 FSA-MA                 44.39      36.49  
 15 Taylor, Nathan T           7 WAC-MA                 46.26      36.77  
 16 Szilier, Trevor J          7 GPAC-MA                41.41      39.61  
 17 Jung, Max                  8 FSA-MA                 38.48      41.59  
 18 Ludman, Jonathan D         7 TWAC-MA                40.69      43.03  
 -- Fermani, Ben R             7 WAC-MA                    NT         DQ  
 -- Coyne, Brody T             7 WAC-MA                    NT         DQ  
 -- McComb, Crossett L         8 SJAC-MA                   NT         DQ  
 
Event 25  Girls 8 & Under 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bowen, Marika Z            7 Northeast Swimmi-MA    55.81      50.30  
  2 Rodriguez, Neomi           8 Northeast Swimmi-MA       NT      51.80  
  3 Aiello, Taylor M           7 WAC-MA                 58.04      52.88  
  4 Hutton, Ava L              8 WAC-MA                    NT      52.91  
  5 Geberth, Becca L           8 THY-MA                 58.60      53.30  
  6 Moore, Pamela H            8 WAC-MA                 56.18      53.31  
  7 Hauske, Sara A             8 WAC-MA                 56.98      53.32  
  8 Ventresca, Khloe R         8 WAC-MA               1:03.32      57.77  
  9 Kiesel, Addison E          8 SJAC-MA              1:14.77      58.00  
 10 Horsey, Riley E            7 WAC-MA               1:01.82      59.29  
 11 Lotta, Grace K             8 THY-MA                    NT    1:01.30  
 12 DeVito, Bella C            8 GPAC-MA              1:02.11    1:02.04  
 13 Briscoe, Chloe R           6 GPAC-MA                   NT    1:02.10  
 14 Longo, Natalie G           7 SJAC-MA                   NT    1:02.71  
 15 Cottrell, Lia J            7 SJAC-MA                   NT    1:03.12  
 16 Dugan, Alyssa L            8 GPAC-MA              1:05.14    1:03.20  
 17 Colon, Karrington R        8 GPAC-MA                   NT    1:05.60  
 18 Landers, Meghan E          8 THY-MA               1:01.42    1:05.72  
 19 Sandy, Nora K              8 GPAC-MA              1:06.89    1:05.99  
 20 Jones, Madeleine H         6 WAC-MA                    NT    1:06.89  
 21 Carroll, Teagan R          8 STRM-MA              1:15.60    1:18.87  
 22 Bieg, Tess B               7 SJAC-MA                   NT    1:19.65  
 23 Wark, Tessa R              6 WAC-MA                    NT    1:21.28  
 -- Arunachalam, Anika         8 WAC-MA                    NT         DQ  
 -- Marsden, Kate F            8 THY-MA                    NT         DQ  
 
Event 26  Boys 8 & Under 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Nagle, Carson J            8 WAC-MA                 56.83      50.49  
  2 Markov, Aleksey D          8 SJAC-MA                54.88      53.72  
  3 Bowen, Lesnid              6 Northeast Swimmi-MA       NT      56.97  
  4 Mealey, Gage P             7 GPAC-MA                58.02      57.93  
  5 Shelton, Brady H           8 WAC-MA               1:07.33      58.85  
  6 Fox, Max B                 7 WAC-MA                    NT      59.07  
  7 Weag, Carter A             7 SJAC-MA                   NT    1:00.07  
  8 Nagle, Parker O            7 WAC-MA               1:11.23    1:01.27  
  9 Beach, Brayden P           7 SJAC-MA                   NT    1:02.34  
 10 Pyne, John F               7 GPAC-MA              1:01.01    1:03.81  
 11 Anton, Joseph W            7 SJAC-MA                   NT    1:06.67  
 12 Duffield, Bobby P          7 TWAC-MA                   NT    1:07.11  
 13 Grady, Ben E               8 SJAC-MA                   NT    1:15.26  
 14 Driscoll, Michael J        8 TWAC-MA                   NT    1:26.77  
 -- Sharp, Nate D              7 SJAC-MA                   NT         DQ  
 -- O'Donnell, William Prest   8 SJAC-MA                   NT         DQ  
 
Event 29  Girls 6 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Devlin, Keira E            6 WAC-MA                 25.19      25.79  
  2 Melchior, Ava G            6 GPAC-MA                   NT      26.80  
  3 Fleck, Veronica J          6 THY-MA                 27.74      27.32  
  4 Briscoe, Chloe R           6 GPAC-MA                31.20      28.95  
  5 Podolak, Lacey J           6 WAC-MA                 35.10      32.83  
  6 Headrick, Lucy F           6 SJAC-MA                41.22      36.76  
  7 Scott, Julia T             5 SJAC-MA                   NT      41.46  
  8 Westcott, Charlotte M      6 WAC-MA                    NT      50.58  
  9 Smith, Tristyn S           5 GPAC-MA                40.28      52.51  
 10 Boyer, Emma L              6 WAC-MA                    NT    1:04.79  
 11 Duckworth, Aliya G         6 TWAC-MA                59.49    1:09.16  
 -- Hauske, Megan L            5 WAC-MA                    NT         DQ  
 -- Hutton, Ellie R            6 WAC-MA                    NT         DQ  
 
Event 30  Boys 6 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Connell, Logan M           6 WAC-MA                 23.76      20.41  
  2 Burkhardt, James           6 Northeast Swimmi-MA       NT      28.50  
  3 Duckworth, Easton B        6 TWAC-MA                   NT      37.05  
  4 Peden, Kyle J              6 TWAC-MA                46.33      44.88  
  5 Mancinelli, Brayden L      6 SJAC-MA                   NT      45.35  
  6 Duffield, Andrew J         6 TWAC-MA                46.66      46.54  
  7 Kalet, William D           6 WAC-MA                    NT      50.31  
 -- Sicuranza, Adam M          6 WAC-MA                    NT         DQ  
 -- Schell, Erick G            5 TWAC-MA                41.42         DQ  
 
Event 31  Girls 7-8 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Briscoe, Chanelle N        8 GPAC-MA                19.56      18.55  
  2 Devlin, Mia L              8 WAC-MA                 19.65      18.85  
  3 Hutton, Ava L              8 WAC-MA                 24.42      19.20  
  4 Stankoski, Norah R         8 TWAC-MA                20.27      21.18  
  5 Yeager, Quinn              8 TWAC-MA                27.79      21.26  
  6 Lotta, Grace K             8 THY-MA                 26.09      21.88  
  7 Odell, Lauren V            8 SJAC-MA                   NT      22.12  
  8 Mulshenock, Addison E      8 WAC-MA                 29.97      22.27  
  9 Cowan, Kelcie Q            8 FSA-MA                 24.11      22.94  
 10 Geberth, Becca L           8 THY-MA                 24.58      23.49  
 11 Colon, Karrington R        8 GPAC-MA                24.03      24.29  
 12 Sullivan, Delaney K        8 WAC-MA                 26.07      24.35  
 13 Kouser, Maddie E           7 SJAC-MA                24.76      24.83  
 14 Horsey, Riley E            7 WAC-MA                 27.60      26.32  
 15 Maiese, Kirstin M          8 TWAC-MA                26.92      26.37  
 16 Mastropaolo, Lilly M       8 THY-MA                 27.40      26.83  
 17 Dugan, Alyssa L            8 GPAC-MA                28.22      27.82  
 18 Jess, Cecelia M            7 TWAC-MA                37.03      29.38  
 19 Longo, Natalie G           7 SJAC-MA                26.82      29.86  
 20 Liolios, Athena            8 SJAC-MA                30.50      30.38  
 21 Joseph, Mia                7 SJAC-MA                31.61      30.91  
 22 Mulshenock, Sophia L       7 WAC-MA                    NT      31.62  
 23 Jansen, Sophia A           7 TWAC-MA                27.91      32.35  
 24 Coleman, London M          7 WAC-MA                    NT      33.10  
 25 Mathew, Layla Rhys G       8 WAC-MA                    NT      33.12  
 26 Mitchell, Maura            7 SJAC-MA                38.71      34.44  
 27 Grafe, Lizzie J            7 WAC-MA                 46.41      34.83  
 28 Kasthuri, Athira D         8 SJAC-MA                34.40      35.92  
 29 Bieg, Tess B               7 SJAC-MA                   NT      36.07  
 30 Cordery, Cassidy G         7 TWAC-MA                41.04      37.14  
 31 Vicario, Adrianna R        7 WAC-MA                    NT      37.46  
 32 Neal, Michaela O           8 WAC-MA                    NT      37.50  
 33 Arunachalam, Anika         8 WAC-MA                    NT      38.65  
 34 McCauley, Catie J          8 TWAC-MA                35.46      39.40  
 35 Hutchison, Ella G          7 SJAC-MA                33.44      39.46  
 -- Behr, Samantha M           8 SJAC-MA                   NT         DQ  
 -- Overton, Madison           8 SJAC-MA                40.11         DQ  
 
Event 32  Boys 7-8 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McCarroll, Owen G          8 TWAC-MA                17.31      16.85  
  2 Baddick, Evan J            8 WAC-MA                 18.11      16.88  
  3 DeNick, Mason M            8 TWAC-MA                19.60      18.81  
  4 Coll, Klint D              8 GPAC-MA                22.10      18.93  
  5 Weag, Carter A             7 SJAC-MA                19.92      21.10  
  6 McCarroll, Liam K          8 TWAC-MA                23.16      22.11  
  7 Gallagher, Callum J        8 SJAC-MA                   NT      22.98  
  8 Duffield, Bobby P          7 TWAC-MA                28.55      23.42  
  9 Sharp, Nate D              7 SJAC-MA                25.93      25.13  
 10 Nagle, Carson J            8 WAC-MA                 28.18      25.87  
 11 Frieberg, Arbor B          8 WAC-MA                    NT      26.85  
 12 Corbett, Paul H            8 WAC-MA                 45.78      30.29  
 13 Szilier, Trevor J          7 GPAC-MA                   NT      34.16  
 14 Aum, Tate K                7 FSA-MA                    NT      34.25  
 15 Fermani, Ben R             7 WAC-MA                    NT      35.02  
 16 Martella, Chase J          7 TWAC-MA                34.10      35.50  
 17 Ludman, Jonathan D         7 TWAC-MA                42.31      36.25  
 18 Coyne, Brody T             7 WAC-MA                    NT      36.61  
 19 Jung, Max                  8 FSA-MA                    NT      37.37  
 20 Robinson, Gavin M          8 WAC-MA                    NT      47.13  
 -- McComb, Crossett L         8 SJAC-MA                   NT         DQ  
 
Event 33  Girls 8 & Under 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Rodriguez, Neomi           8 Northeast Swimmi-MA       NT      41.43  
  2 Kiesel, Addison E          8 SJAC-MA                48.54      42.10  
  3 McKendrick, Ainsley K      8 TWAC-MA                43.33      42.51  
  4 Bontrager, Selah G         8 SJAC-MA                   NT      45.87  
  5 Crouthamel, Lauren C       8 Wildwood Crest-MA      53.17      46.31  
  6 Petrillo, Jenna A          8 TWAC-MA                   NT      48.05  
  7 Hauske, Sara A             8 WAC-MA               1:05.30      55.74  
  8 Rice, Addison              8 WAC-MA                    NT      55.77  
  9 Poole, Kylie M             7 WAC-MA                    NT      58.11  
 10 Curtis, Mia S              8 WAC-MA                    NT    1:05.28  
 11 Hauske, Katelyn M          8 WAC-MA               1:09.29    1:08.22  
 12 Carroll, Teagan R          8 STRM-MA              1:12.98    1:13.95  
 13 Morrow, Kylie E            7 WAC-MA                    NT    1:19.85  
 14 Cruse, Viv L               8 SJAC-MA                   NT    1:20.02  
 -- Shadman, Sydney E          8 STRM-MA              1:21.33         DQ  
 -- Nunez-Ledesma, Amelie      8 Northeast Swimmi-MA  1:08.42         DQ  
 
Event 34  Boys 8 & Under 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Brown, Thatcher M          8 Northeast Swimmi-MA    44.71      39.75  
  2 Liang, Ben                 8 THY-MA                    NT      41.05  
  3 Mealey, Gage P             7 GPAC-MA                52.88      48.96  
  4 Fox, Max B                 7 WAC-MA                 59.86      51.03  
  5 Shelton, Brady H           8 WAC-MA                 53.76      52.82  
  6 Shelton, Tyler D           8 WAC-MA                 53.25      53.50  
  7 Pyne, John F               7 GPAC-MA                51.59      57.22  
  8 Ruslim, Ethan              8 WAC-MA               1:19.55      58.24  
  9 Anton, Joseph W            7 SJAC-MA                   NT      58.53  
 10 Paetzold, Jack R           8 SJAC-MA                   NT    1:05.45  
 11 Juhasz, Mathieu E          7 WAC-MA                    NT    1:05.61  
 12 Beach, Brayden P           7 SJAC-MA                   NT    1:08.98  
 13 O'Donnell, William Prest   8 SJAC-MA                   NT    1:31.64  
 -- Gregg, Garner R            7 WAC-MA                    NT         DQ  
 
Event 35  Girls 8 & Under 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Crouthamel, Lauren C       8 Wildwood Crest-MA         NT    3:12.55  
  2 Devlin, Mia L              8 WAC-MA                    NT    3:24.19  
  3 Aiello, Taylor M           7 WAC-MA                    NT    3:38.75  
  4 Moore, Pamela H            8 WAC-MA                    NT    3:48.91  
  5 Gulli, Kendall J           7 WAC-MA                    NT    3:54.49  
  6 McKendrick, Ainsley K      8 TWAC-MA                   NT    3:57.85  
 
Event 36  Boys 8 & Under 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Morrow III, Douglas E      8 WAC-MA                    NT    3:57.35  
 
Event 37  Girls 8 & Under 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Peretti, Victoria I        8 TWAC-MA                   NT    1:32.57  
  2 Briscoe, Chanelle N        8 GPAC-MA              1:41.15    1:41.74  
  3 Sandy, Nora K              8 GPAC-MA              1:42.86    1:42.98  
  4 Bontrager, Selah G         8 SJAC-MA                   NT    1:44.67  
  5 Bowen, Marika Z            7 Northeast Swimmi-MA  2:02.40    1:47.50  
  6 Stankoski, Norah R         8 TWAC-MA              1:51.31    1:49.75  
  7 Horsey, Riley E            7 WAC-MA               1:59.74    1:50.65  
  8 Landers, Meghan E          8 THY-MA               1:52.73    1:52.98  
  9 Ventresca, Khloe R         8 WAC-MA               1:59.94    1:53.78  
 10 Cottrell, Lia J            7 SJAC-MA                   NT    1:53.92  
 11 Poole, Kylie M             7 WAC-MA                    NT    1:55.62  
 12 Mulshenock, Addison E      8 WAC-MA                    NT    2:03.53  
 13 Devlin, Keira E            6 WAC-MA                    NT    2:07.96  
 14 Ruslim, Eva                6 WAC-MA                    NT    2:13.01  
 15 Wark, Tessa R              6 WAC-MA                    NT    2:15.42  
 16 Jones, Madeleine H         6 WAC-MA                    NT    2:17.22  
 17 Kalinowski, Lillian R      6 WAC-MA                    NT    2:18.22  
 18 Nunez-Ledesma, Amelie      8 Northeast Swimmi-MA       NT    2:20.10  
 19 Podolak, Lacey J           6 WAC-MA                    NT    2:24.90  
 20 Bieg, Tess B               7 SJAC-MA                   NT    2:28.33  
 21 Arunachalam, Anika         8 WAC-MA                    NT    2:35.44  
 -- Shadman, Sydney E          8 STRM-MA              2:32.89         DQ  
 -- Grafe, Lizzie J            7 WAC-MA                    NT         DQ  
 
Event 38  Boys 8 & Under 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Brown, Thatcher M          8 Northeast Swimmi-MA  1:28.25    1:25.82  
  2 Liang, Ben                 8 THY-MA               1:34.49    1:27.39  
  3 McCarroll, Owen G          8 TWAC-MA              1:31.66    1:32.62  
  4 Baddick, Evan J            8 WAC-MA               1:38.63    1:34.63  
  5 Wiley, Carson T            8 SJAC-MA              1:57.30    1:39.89  
  6 Mealey, Gage P             7 GPAC-MA                   NT    1:42.82  
  7 Gregg, Garner R            7 WAC-MA                    NT    1:43.37  
  8 Connell, Logan M           6 WAC-MA               2:01.62    1:50.88  
  9 Nagle, Parker O            7 WAC-MA                    NT    1:52.57  
 10 Markov, Aleksey D          8 SJAC-MA                   NT    1:52.66  
 11 Pyne, John F               7 GPAC-MA              1:51.63    1:57.50  
 12 Juhasz, Mathieu E          7 WAC-MA               2:16.01    1:58.52  
 13 Burkhardt, James           6 Northeast Swimmi-MA       NT    2:10.12  
 14 Silipino, Peter F          8 STRM-MA                   NT    2:16.21  
 15 Grady, Ben E               8 SJAC-MA                   NT    2:17.70  
 16 Taylor, Nathan T           7 WAC-MA                    NT    2:23.77  
 
Event 39  Girls 8 & Under 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Tide Water Aquatics Club-MA  'A'                  1:11.38    1:09.97  
     1) Petrillo, Jenna A 8             2) McKendrick, Ainsley K 8        
     3) Stankoski, Norah R 8            4) Peretti, Victoria I 8          
  2 Wilmington Aquatic Club-MA  'A'                   1:08.85    1:11.46  
     1) Aiello, Taylor M 7              2) Gulli, Kendall J 7             
     3) Moore, Pamela H 8               4) Devlin, Mia L 8                
  3 Greater Philadelphia Aquatic C-MA  'A'            1:10.52    1:12.77  
     1) Dugan, Alyssa L 8               2) DeVito, Bella C 8              
     3) Sandy, Nora K 8                 4) Briscoe, Chanelle N 8          
  4 Wilmington Aquatic Club-MA  'B'                   1:18.59    1:25.60  
     1) Ventresca, Khloe R 8            2) Poole, Kylie M 7               
     3) Hauske, Katelyn M 8             4) Hauske, Sara A 8               
  5 Wilmington Aquatic Club-MA  'D'                   1:26.70    1:30.61  
     1) Mulshenock, Addison E 8         2) Rice, Addison 8                
     3) Wark, Tessa R 6                 4) Kalinowski, Lillian R 6        
  6 Tide Water Aquatics Club-MA  'B'                       NT    1:31.59  
     1) Yeager, Quinn 8                 2) Maiese, Kirstin M 8            
     3) McCauley, Catie J 8             4) Kenderdine, Skylar P 8         
  7 Wilmington Aquatic Club-MA  'C'                   1:22.73    1:32.11  
     1) Hutton, Ava L 8                 2) Sullivan, Delaney K 8          
     3) Curtis, Mia S 8                 4) Horsey, Riley E 7              
  8 Wilmington Aquatic Club-MA  'E'                   1:35.50    1:36.61  
     1) Devlin, Keira E 6               2) Neal, Michaela O 8             
     3) Vicario, Adrianna R 7           4) Podolak, Lacey J 6             
 
Event 40  Boys 8 & Under 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Wilmington Aquatic Club-MA  'A'                   1:11.26    1:12.59  
     1) Gregg, Garner R 7               2) Frieberg, Arbor B 8            
     3) Connell, Logan M 6              4) Baddick, Evan J 8              
  2 Tide Water Aquatics Club-MA  'A'                  1:11.81    1:16.44  
     1) McCarroll, Liam K 8             2) Duffield, Bobby P 7            
     3) McCarroll, Owen G 8             4) DeNick, Mason M 8              
  3 Greater Philadelphia Aquatic C-MA  'A'            1:14.76    1:18.22  
     1) Mealey, Gage P 7                2) Szilier, Trevor J 7            
     3) Pyne, John F 7                  4) Coll, Klint D 8                
  4 Wilmington Aquatic Club-MA  'C'                   1:23.04    1:19.63  
     1) Nagle, Parker O 7               2) Nagle, Carson J 8              
     3) Fox, Max B 7                    4) Juhasz, Mathieu E 7            
  5 Wilmington Aquatic Club-MA  'B'                   1:16.57    1:20.13  
     1) Morrow III, Douglas E 8         2) Ruslim, Ethan 8                
     3) Shelton, Tyler D 8              4) Shelton, Brady H 8             
  6 Tide Water Aquatics Club-MA  'B'                       NT    2:13.27  
     1) Singer, Danny D 7               2) Martella, Chase J 7            
     3) Duckworth, Easton B 6           4) Ludman, Jonathan D 7