Licensed to Middle Atlantic Swimming-Sr SC Champ - Organization License
                                  HY-TEK's MEET MANAGER 6.0 10/10/2017 12:12 PM
                2017 MA DST Pumpkin Patch Mini Meet - 10/8/2017                
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 6 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kelsey, Peyton M           6 WAVE-MA                37.43      24.20  
  2 Davidson, Taylor A         6 ECCC-MA                28.04      24.59  
  3 Iliadis, Illy P              DST-MA                    NT      25.13  
  4 Shuda, Francesca R         6 RKRY-MA                   NT      35.50  
  5 Karanjia, Anna M           5 DST-MA                    NT      35.60  
  6 Boettger, Rhiley M         6 MARA-MA                28.16      35.76  
  7 Burslem, Makayla A         6 DST-MA                 36.11      36.02  
  8 McAllister, Aubrey M       6 DST-MA                    NT      48.75  
 
Event 1  Girls 7 Year Olds 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jacob, Emily C             7 WAVE-MA                25.06      19.17  
  2 McCottry, Kada S           7 DCAA-MA                25.37      20.03  
  3 Kiess, Andie N             7 DST-MA                 19.45      20.04  
  4 Campbell, Sailor W         7 DCAA-MA                19.01      20.18  
  5 Aiken, Holly S             7 ECCC-MA                24.74      21.46  
  6 Schultz, Gretch E          7 ECCC-MA                26.86      21.93  
  7 Landim, Mariana B          7 TRI-MA                    NT      25.42  
  8 Deveney, Brynn K           7 TRI-MA                 26.39      27.08  
  9 Texter, Sarah M            7 DST-MA                    NT      29.10  
 10 Schroeder, Caroline K      7 ECCC-MA                27.03      29.46  
 11 Gunther, Ella M            7 DST-MA                    NT      31.08  
 12 Okolo, Ava J               7 RKRY-MA                   NT      31.43  
 13 McAveety, Meghan           7 WAVE-MA                   NT      32.09  
 
Event 1  Girls 8 Year Olds 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kelsey, Madison R          8 WAVE-MA                21.50      19.30  
  2 Chapman, Leah H            8 DST-MA                 20.28      19.45  
  3 Caravello, Sofia R         8 WAVE-MA                   NT      20.47  
  4 Kalish, Morgan G           8 DST-MA                 19.54      20.82  
  5 White, Addy A              8 NRG-MA                    NT      20.94  
  6 Z'Ningray, Tenzee N        8 TRI-MA                    NT      23.55  
  7 Orr, Aubrie E              8 MARA-MA                27.17      23.70  
  8 Brower, Lizzy R            8 WAVE-MA                   NT      24.11  
  9 Iliadis, Savina N          8 DST-MA                 28.42      25.88  
 10 McCormick, Sarah R         8 TRI-MA                 32.30      26.09  
 11 Meara, Jackie              8 DST-MA                    NT      26.23  
 12 Ruth, Brooke E             8 FSSC-MA                   NT      30.21  
 13 Gao, Selena Y              8 DST-MA                    NT      43.27  
 -- Gottesman, Serena D        8 DST-MA                    NT         DQ  
 
Event 2  Boys 6 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Papadopoulos, Frankie S    6 TRI-MA                 34.41      30.00  
  2 Schroeder, Emmett L        6 ECCC-MA                44.25      33.57  
  3 Xun, Lucas L               6 DST-MA                 53.07      33.94  
  4 Appleby, Colton I          5 MARA-MA                   NT      34.93  
  5 Malipeddi, Srihan          6 DST-MA                    NT      45.19  
 -- Stewart, Logan L           6 DST-MA                    NT         DQ  
 -- Grasso, Marcello M         6 TRI-MA                    NT         DQ  
 -- Varhus, Wilson K           6 RKRY-MA                   NT         DQ  
 -- Tafeen, Matthew R          5 UNECC-MA                  NT         DQ  
 
Event 2  Boys 7 Year Olds 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Walstrom, Seamus D         7 DST-MA                 26.22      19.82  
  2 Jacob, Shane R             7 WAVE-MA                22.40      20.67  
  3 Cavanaugh, Brett R         7 DST-MA                 23.31      22.46  
  4 Rimler, Maack S            7 TRI-MA                 29.15      25.62  
  5 Grasso, Carmelo C          7 TRI-MA                    NT      26.81  
  6 Tomlin, Anthony J          7 DST-MA                    NT      28.58  
  7 King, Ryan T               7 RKRY-MA                   NT      29.06  
  8 Kahn, Bradley E            7 ECCC-MA                   NT      29.30  
  9 Hickey, Shane D            7 TRI-MA                    NT      32.21  
 10 Yang, Jonathan M           7 DST-MA                    NT      32.22  
 11 Tafeen, Zachary A          7 ECCC-MA                   NT      36.29  
 12 Toney, Kolby R             7 DST-MA                    NT      41.38  
 
Event 2  Boys 8 Year Olds 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kelly, Jaylin M            8 ECCC-MA                   NT      17.56  
  2 Tomlin, David A            8 DST-MA                 27.19      19.91  
  3 Kraft, Chase M             8 DCAA-MA                   NT      20.05  
  4 Marvel, Julian T           8 FSSC-MA                   NT      23.20  
  5 Nelson, James T            8 TRI-MA                 30.56      30.59  
  6 Landrum, Thiago E          8 TRI-MA                    NT      30.65  
  7 He, Charles M              8 DST-MA                    NT      38.25  
  8 Monaghan, Isaac D          8 FSSC-MA                   NT      38.30  
  9 Xiao, Kevin J              8 DST-MA                    NT      40.82  
 10 Kang, Mason A              8 DST-MA                    NT      44.46  
 -- Deirmengian, Gregory K     8 TRI-MA                    NT         DQ  
 
Event 3  Girls 6 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Iliadis, Illy P              DST-MA                    NT      43.09  
  2 Kelsey, Peyton M           6 WAVE-MA                57.41      49.87  
  3 Burslem, Makayla A         6 DST-MA                 59.68      52.90  
  4 Reasons, Kaitlyn E         6 Radnor-MA                 NT      57.11  
  5 Wainwright, Ella G         6 ECCC-MA              1:10.63    1:02.11  
  6 Resnick, Reese B           6 ECCC-MA              1:14.56    1:06.93  
  7 Karanjia, Anna M           5 DST-MA                    NT    1:11.67  
 
Event 3  Girls 7 Year Olds 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Campbell, Sealeigh J       7 DCAA-MA                38.01      36.47  
  2 Kiess, Andie N             7 DST-MA                 42.41      36.76  
  3 Campbell, Sailor W         7 DCAA-MA                38.68      37.47  
  4 Jacob, Emily C             7 WAVE-MA                40.86      40.07  
  5 McCottry, Kada S           7 DCAA-MA                   NT      40.46  
  6 Aiken, Holly S             7 ECCC-MA                48.19      40.90  
  7 Scopio, Adeline G          7 DST-MA                    NT      46.56  
  8 Landim, Mariana B          7 TRI-MA                    NT      48.68  
  9 Deveney, Brynn K           7 TRI-MA                 49.62      49.80  
 10 McAveety, Meghan           7 WAVE-MA                   NT      54.74  
 11 Texter, Sarah M            7 DST-MA               1:13.90    1:05.02  
 
Event 3  Girls 8 Year Olds 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Crawford, Averie M         8 DST-MA                 43.00      33.69  
  2 Fiore, Mariella S          8 Muhls-MA               35.87      34.72  
  3 Davidson, Aubrey E         8 ECCC-MA                36.11      34.79  
  4 Chapman, Leah H            8 DST-MA                 41.21      37.32  
  5 Cao, Cynthia Z             8 DST-MA                 42.78      39.20  
  6 Orr, Aubrie E              8 MARA-MA                45.74      41.14  
  7 Iliadis, Savina N          8 DST-MA                 49.80      41.20  
  8 Rykaczewski, Reagan E      8 DST-MA                 44.15      41.23  
  9 Caravello, Sofia R         8 WAVE-MA                   NT      43.35  
 10 Kalish, Morgan G           8 DST-MA                 43.97      43.50  
 11 Kelsey, Madison R          8 WAVE-MA                44.94      43.80  
 12 Morris, Adriana L          8 DST-MA                 56.33      47.24  
 13 Brower, Lizzy R            8 WAVE-MA                   NT      50.08  
 14 Gottesman, Serena D        8 DST-MA                    NT      50.94  
 15 Gao, Selena Y              8 DST-MA                    NT    1:04.41  
 
Event 4  Boys 6 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Carfi, Thiago              6 DST-MA                    NT      50.63  
  2 Xun, Lucas L               6 DST-MA               1:09.86      55.08  
  3 Cao, Lucas Z               6 DST-MA                    NT      56.92  
  4 Stewart, Logan L           6 DST-MA                    NT    1:01.85  
  5 Schroeder, Emmett L        6 ECCC-MA              1:09.32    1:03.82  
  6 Malipeddi, Srihan          6 DST-MA                    NT    1:10.57  
  7 Mellek, Aiden W            6 TRI-MA                    NT    1:21.36  
 
Event 4  Boys 7 Year Olds 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jacob, Shane R             7 WAVE-MA                43.36      37.46  
  2 Cavanaugh, Brett R         7 DST-MA                 40.56      38.65  
  3 Walstrom, Seamus D         7 DST-MA                 44.10      40.69  
  4 Rimler, Maack S            7 TRI-MA                 44.18      43.48  
  5 Tomlin, Anthony J          7 DST-MA                    NT      43.95  
  6 King, Ryan T               7 RKRY-MA                52.96      44.33  
  7 Andryca, Derek P           7 WAVE-MA                55.63      49.07  
  8 Yang, Jonathan M           7 DST-MA                    NT      51.67  
  9 Hickey, Shane D            7 TRI-MA               1:13.06      51.71  
 10 Agrawal, Ayan              7 DST-MA               1:00.09      58.62  
 11 Shi, Max Q                 7 DST-MA                    NT    1:03.38  
 
Event 4  Boys 8 Year Olds 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kelly, Jaylin M            8 ECCC-MA                   NT      36.14  
  2 Stokes, Kayden S           8 Marlins-MA             37.16      37.04  
  3 Tomlin, David A            8 DST-MA                 41.62      37.79  
  4 McHugh, Finn W             8 DST-MA                 40.03      37.86  
  5 Markakis, Yanni E          8 TRI-MA                 41.85      41.31  
  6 Jenkins, Billy P           8 ECCC-MA                50.73      42.10  
  7 Nelson, James T            8 TRI-MA                 51.19      49.01  
  8 Landrum, Thiago E          8 TRI-MA                    NT      49.89  
  9 Kang, Mason A              8 DST-MA                    NT    1:11.81  
 -- Kraft, Chase M             8 DCAA-MA                   NT     X39.91  
 
Event 5  Girls 6 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Iliadis, Illy P              DST-MA                    NT      23.26  
  2 DeMaria, Bailie S          6 MARA-MA                   NT      25.19  
  3 Davidson, Taylor A         6 ECCC-MA                27.83      26.41  
  4 Kelsey, Peyton M           6 WAVE-MA                28.35      28.61  
  5 Shuda, Francesca R         6 RKRY-MA                   NT      29.63  
  6 Burslem, Makayla A         6 DST-MA                 31.08      31.32  
  7 Helt, Emma F               6 MARA-MA                   NT      32.33  
  8 Wainwright, Ella G         6 ECCC-MA                40.38      33.55  
  9 Resnick, Reese B           6 ECCC-MA                30.35      34.13  
 10 Karanjia, Anna M           5 DST-MA                    NT      35.18  
 11 McAllister, Aubrey M       6 DST-MA                    NT      35.94  
 12 Jenkins, Mackenzie L       5 ECCC-MA                   NT      40.16  
 
Event 5  Girls 7 Year Olds 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kiess, Andie N             7 DST-MA                 21.64      21.42  
  2 McCottry, Kada S           7 DCAA-MA                25.01      23.67  
  3 Schultz, Gretch E          7 ECCC-MA                24.88      24.38  
  4 Scopio, Adeline G          7 DST-MA                    NT      24.46  
  5 Landim, Mariana B          7 TRI-MA                    NT      25.69  
  6 Deveney, Brynn K           7 TRI-MA                 26.38      27.03  
  7 Okolo, Ava J               7 RKRY-MA                   NT      27.45  
  8 Armstrong, Lucy P          7 DST-MA                 27.73      27.59  
  9 McAveety, Meghan           7 WAVE-MA                   NT      29.30  
 10 Schroeder, Caroline K      7 ECCC-MA                28.48      30.09  
 11 Gunther, Ella M            7 DST-MA                    NT      34.08  
 
Event 5  Girls 8 Year Olds 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Chapman, Leah H            8 DST-MA                 21.43      19.41  
  2 Fiore, Mariella S          8 Muhls-MA               20.33      19.60  
  3 Crawford, Averie M         8 DST-MA                 24.87      19.98  
  4 Cao, Cynthia Z             8 DST-MA                 22.24      20.57  
  5 Prange, Kennedy E          8 DST-MA                    NT      21.71  
  6 McKeon, Kasidy B           8 ECCC-MA                25.65      21.81  
  7 Z'Ningray, Tenzee N        8 TRI-MA                    NT      21.85  
  8 White, Addy A              8 NRG-MA                    NT      23.78  
  9 Morris, Adriana L          8 DST-MA                 23.51      23.80  
 10 Orr, Aubrie E              8 MARA-MA                24.00      24.09  
 11 Brower, Lizzy R            8 WAVE-MA                   NT      24.86  
 12 Meara, Jackie              8 DST-MA                    NT      25.44  
 13 Caravello, Sofia R         8 WAVE-MA                   NT      25.73  
 14 Ruth, Brooke E             8 FSSC-MA                   NT      26.17  
 15 Gottesman, Serena D        8 DST-MA                    NT      26.97  
 16 McCormick, Sarah R         8 TRI-MA                 27.79      27.87  
 17 Gao, Selena Y              8 DST-MA                    NT      28.73  
 18 Swift, Emmaleigh N         8 MARA-MA                   NT      39.15  
 
Event 6  Boys 6 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Carfi, Thiago              6 DST-MA                    NT      24.57  
  2 Schroeder, Emmett L        6 ECCC-MA                33.64      27.66  
  3 Varhus, Wilson K           6 RKRY-MA                   NT      27.95  
  4 Xun, Lucas L               6 DST-MA                 34.44      28.19  
  5 Gallagher, Gabe J          6 RKRY-MA                   NT      29.66  
  6 Appleby, Colton I          5 MARA-MA                   NT      30.83  
  7 Papadopoulos, Frankie S    6 TRI-MA                 33.04      31.01  
  8 Malipeddi, Srihan          6 DST-MA                    NT      31.06  
  9 Tafeen, Matthew R          5 UNECC-MA                  NT      34.88  
 10 Stewart, Logan L           6 DST-MA                    NT      38.09  
 11 Kalbach, Hunter W          6 MARA-MA                   NT      38.55  
 12 Mellek, Aiden W            6 TRI-MA                    NT      57.96  
 -- Grasso, Marcello M         6 TRI-MA                    NT         DQ  
 -- Gong, Kaden                6 RKRY-MA                   NT         DQ  
 -- Kahn, Carson D             5 ECCC-MA                   NT         DQ  
 -- McKeon, Jimmy C            5 ECCC-MA                   NT         DQ  
 
Event 6  Boys 7 Year Olds 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 King, Ryan T               7 RKRY-MA                24.44      22.21  
  2 Walstrom, Seamus D         7 DST-MA                 22.89      23.03  
  3 Cavanaugh, Brett R         7 DST-MA                 20.44      23.54  
  4 Tomlin, Anthony J          7 DST-MA                    NT      24.62  
  5 Kahn, Bradley E            7 ECCC-MA                   NT      24.81  
  6 Yang, Jonathan M           7 DST-MA                 31.48      25.78  
  7 Andryca, Derek P           7 WAVE-MA                27.84      26.51  
  8 Tafeen, Zachary A          7 ECCC-MA                   NT      28.84  
  9 Grasso, Carmelo C          7 TRI-MA                    NT      30.09  
 10 Hickey, Shane D            7 TRI-MA                 31.12      30.79  
 11 Agrawal, Ayan              7 DST-MA                 32.35      30.91  
 12 Toney, Kolby R             7 DST-MA                    NT      30.95  
 
Event 6  Boys 8 Year Olds 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Markakis, Yanni E          8 TRI-MA                 24.88      23.61  
  2 Marvel, Julian T           8 FSSC-MA                   NT      23.81  
  3 Jenkins, Billy P           8 ECCC-MA                29.49      24.41  
  4 Tomlin, David A            8 DST-MA                 25.18      24.53  
  5 Monaghan, Isaac D          8 FSSC-MA                   NT      25.83  
  6 Landrum, Thiago E          8 TRI-MA                    NT      26.48  
  7 He, Charles M              8 DST-MA                 32.08      28.54  
  8 Nelson, James T            8 TRI-MA                 26.27      28.93  
  9 Kang, Mason A              8 DST-MA                    NT      30.75  
 10 Xiao, Kevin J              8 DST-MA                    NT      36.09  
 -- Deirmengian, Gregory K     8 TRI-MA                    NT         DQ  
 
Event 7  Girls 6 & Under 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
 -- Reasons, Kaitlyn E         6 Radnor-MA                 NT         DQ  
 
Event 7  Girls 7 Year Olds 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Campbell, Sailor W         7 DCAA-MA                45.44      43.44  
  2 Kiess, Andie N             7 DST-MA                 53.08      45.31  
  3 McCottry, Kada S           7 DCAA-MA                   NT      49.23  
  4 Jacob, Emily C             7 WAVE-MA                   NT      51.45  
  5 Aiken, Holly S             7 ECCC-MA              1:04.04      54.71  
 
Event 7  Girls 8 Year Olds 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Davidson, Aubrey E         8 ECCC-MA                41.45      38.92  
  2 Kalish, Morgan G           8 DST-MA                 50.86      47.10  
  3 Cao, Cynthia Z             8 DST-MA                 57.66      49.87  
  4 Rykaczewski, Reagan E      8 DST-MA                 58.38      57.61  
 -- Z'Ningray, Tenzee N        8 TRI-MA                    NT         DQ  
 
Event 8  Boys 6 & Under 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cao, Lucas Z               6 DST-MA                    NT    1:23.65  
 
Event 8  Boys 8 Year Olds 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kelly, Jaylin M            8 ECCC-MA                   NT      42.86  
  2 McHugh, Finn W             8 DST-MA               1:00.24      52.32  
  3 Stokes, Kayden S           8 Marlins-MA                NT      54.13  
  4 Landrum, Thiago E          8 TRI-MA                    NT    1:17.20  
 -- Kraft, Chase M             8 DCAA-MA                   NT     X49.68  
 
Event 9  Girls 6 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Iliadis, Illy P              DST-MA                    NT      29.39  
  2 Reasons, Kaitlyn E         6 Radnor-MA              32.80      30.98  
  3 Boettger, Rhiley M         6 MARA-MA                30.54      31.50  
  4 Kelsey, Peyton M           6 WAVE-MA                39.94      32.61  
  5 Davidson, Taylor A         6 ECCC-MA                37.25      33.39  
  6 DeMaria, Bailie S          6 MARA-MA                   NT      34.46  
  7 Burslem, Makayla A         6 DST-MA                 40.83      35.37  
  8 Wainwright, Ella G         6 ECCC-MA                   NT      40.12  
  9 Shuda, Francesca R         6 RKRY-MA                   NT      42.00  
 10 Resnick, Reese B           6 ECCC-MA                52.02      48.79  
 11 Karanjia, Anna M           5 DST-MA                    NT    1:04.21  
 
Event 9  Girls 7 Year Olds 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Campbell, Sealeigh J       7 DCAA-MA                24.51      23.56  
  2 Schultz, Gretch E          7 ECCC-MA                29.75      24.72  
  3 Schroeder, Caroline K      7 ECCC-MA                29.67      29.13  
  4 Scopio, Adeline G          7 DST-MA                    NT      31.32  
  5 McAveety, Meghan           7 WAVE-MA                   NT      33.15  
  6 Deveney, Brynn K           7 TRI-MA                 31.98      33.41  
  7 Stewart, Morgan A          7 DCAA-MA                41.48      35.02  
  8 Gunther, Ella M            7 DST-MA                    NT      36.10  
  9 Wang, Kayla                7 DST-MA                    NT      37.20  
 10 Texter, Sarah M            7 DST-MA                    NT      38.01  
 11 Armstrong, Lucy P          7 DST-MA                 36.18      39.61  
 -- Okolo, Ava J               7 RKRY-MA                   NT         DQ  
 
Event 9  Girls 8 Year Olds 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Davidson, Aubrey E         8 ECCC-MA                20.78      20.41  
  2 Crawford, Averie M         8 DST-MA                 26.35      21.72  
  3 Chapman, Leah H            8 DST-MA                 26.66      24.01  
  4 Prange, Kennedy E          8 DST-MA                    NT      24.36  
  5 Iliadis, Savina N          8 DST-MA                 30.30      24.74  
  6 Rykaczewski, Reagan E      8 DST-MA                 26.55      25.09  
  7 White, Addy A              8 NRG-MA                    NT      25.47  
  8 Meara, Jackie              8 DST-MA                    NT      26.14  
  9 McKeon, Kasidy B           8 ECCC-MA                35.87      28.66  
 10 Gottesman, Serena D        8 DST-MA                    NT      28.87  
 11 Z'Ningray, Tenzee N        8 TRI-MA                    NT      28.97  
 12 Kelsey, Madison R          8 WAVE-MA                28.10      29.61  
 13 Morris, Adriana L          8 DST-MA                 30.60      29.80  
 14 Gao, Selena Y              8 DST-MA                    NT      29.88  
 15 Ruth, Brooke E             8 FSSC-MA                   NT      32.03  
 16 McCormick, Sarah R         8 TRI-MA                 40.69      34.55  
 
Event 10  Boys 6 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Xun, Lucas L               6 DST-MA                    NT      32.00  
  2 Gallagher, Gabe J          6 RKRY-MA                   NT      37.81  
  3 Papadopoulos, Frankie S    6 TRI-MA                 39.15      40.52  
  4 Malipeddi, Srihan          6 DST-MA                    NT      43.33  
  5 Stewart, Logan L           6 DST-MA                    NT      43.49  
  6 Varhus, Wilson K           6 RKRY-MA                   NT      45.35  
  7 Tafeen, Matthew R          5 UNECC-MA                  NT    1:11.37  
 -- Kalbach, Hunter W          6 MARA-MA                   NT         DQ  
 -- Schroeder, Emmett L        6 ECCC-MA                41.04         DQ  
 -- Cao, Lucas Z               6 DST-MA                    NT         DQ  
 -- Mellek, Aiden W            6 TRI-MA                    NT         DQ  
 -- Grasso, Marcello M         6 TRI-MA                    NT         DQ  
 
Event 10  Boys 7 Year Olds 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cavanaugh, Brett R         7 DST-MA                 25.87      25.79  
  2 Kahn, Bradley E            7 ECCC-MA                   NT      31.91  
  3 Yang, Jonathan M           7 DST-MA                    NT      32.06  
  4 Gallagher, Owen M          7 RKRY-MA                   NT      33.45  
  5 Walstrom, Seamus D         7 DST-MA                 39.87      33.50  
  6 Grasso, Carmelo C          7 TRI-MA                    NT      33.64  
  7 King, Ryan T               7 RKRY-MA                38.33      33.92  
  8 Tafeen, Zachary A          7 ECCC-MA                   NT      36.38  
  9 Agrawal, Ayan              7 DST-MA                    NT      40.27  
 10 Toney, Kolby R             7 DST-MA                    NT      51.27  
 -- Tomlin, Anthony J          7 DST-MA                    NT         DQ  
 
Event 10  Boys 8 Year Olds 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Tomlin, David A            8 DST-MA                 31.40      25.46  
  2 Kraft, Chase M             8 DCAA-MA                   NT      25.66  
  3 Jenkins, Billy P           8 ECCC-MA                28.12      27.24  
  4 Monaghan, Isaac D          8 FSSC-MA                   NT      28.27  
  5 Markakis, Yanni E          8 TRI-MA                    NT      28.49  
  6 Landrum, Thiago E          8 TRI-MA                    NT      33.53  
  7 He, Charles M              8 DST-MA                 43.95      33.95  
  8 Nelson, James T            8 TRI-MA                 37.61      35.22  
  9 Deirmengian, Gregory K     8 TRI-MA                    NT      42.82  
 -- Kang, Mason A              8 DST-MA                    NT         DQ  
 
Event 11  Girls 6 & Under 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Boettger, Rhiley M         6 MARA-MA              1:07.81      59.42  
  2 Resnick, Reese B           6 ECCC-MA              1:11.26    1:10.28  
  3 Wainwright, Ella G         6 ECCC-MA              1:32.61    1:17.46  
  4 Reasons, Kaitlyn E         6 Radnor-MA                 NT    1:24.98  
 
Event 11  Girls 7 Year Olds 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Campbell, Sailor W         7 DCAA-MA                46.37      43.41  
  2 Aiken, Holly S             7 ECCC-MA                51.35      50.14  
  3 Landim, Mariana B          7 TRI-MA                    NT      55.06  
  4 Armstrong, Lucy P          7 DST-MA               1:08.56    1:02.10  
  5 Texter, Sarah M            7 DST-MA               1:30.90    1:25.11  
 
Event 11  Girls 8 Year Olds 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Davidson, Aubrey E         8 ECCC-MA                42.95      41.20  
  2 Chapman, Leah H            8 DST-MA                 43.37      41.29  
  3 Fiore, Mariella S          8 Muhls-MA               43.08      42.42  
  4 Cao, Cynthia Z             8 DST-MA                 51.23      45.35  
  5 Kalish, Morgan G           8 DST-MA                 47.87      46.91  
  6 McKeon, Kasidy B           8 ECCC-MA                51.38      48.01  
  7 Rykaczewski, Reagan E      8 DST-MA                 46.86      48.43  
  8 Orr, Aubrie E              8 MARA-MA                56.47      48.93  
  9 Morris, Adriana L          8 DST-MA                 54.14      51.80  
 
Event 12  Boys 6 & Under 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Carfi, Thiago              6 DST-MA                    NT      57.20  
 
Event 12  Boys 7 Year Olds 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jacob, Shane R             7 WAVE-MA                49.78      44.22  
  2 Rimler, Maack S            7 TRI-MA                 53.47      48.40  
  3 King, Ryan T               7 RKRY-MA              1:03.54      48.71  
  4 Andryca, Derek P           7 WAVE-MA                   NT      58.66  
  5 Hickey, Shane D            7 TRI-MA               1:10.61    1:02.26  
  6 Shi, Max Q                 7 DST-MA                    NT    1:07.69  
  7 Agrawal, Ayan              7 DST-MA               1:16.38    1:10.34  
 
Event 12  Boys 8 Year Olds 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McHugh, Finn W             8 DST-MA                 47.54      46.55  
  2 Stokes, Kayden S           8 Marlins-MA             52.14      51.63  
  3 Markakis, Yanni E          8 TRI-MA                 54.69      54.96  
  4 Nelson, James T            8 TRI-MA               1:06.43    1:07.41  
 
Event 13  Girls 6 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Iliadis, Illy P              DST-MA                    NT      20.65  
  2 DeMaria, Bailie S          6 MARA-MA                   NT      22.88  
  3 Boettger, Rhiley M         6 MARA-MA                23.45      22.98  
  4 Kelsey, Peyton M           6 WAVE-MA                27.03      23.44  
  5 Davidson, Taylor A         6 ECCC-MA                24.86      23.45  
  6 Wainwright, Ella G         6 ECCC-MA                28.97      24.59  
  7 Burslem, Makayla A         6 DST-MA                 26.08      25.03  
  8 Shuda, Francesca R         6 RKRY-MA                   NT      30.09  
  9 Resnick, Reese B           6 ECCC-MA                33.15      33.12  
 10 Helt, Emma F               6 MARA-MA                   NT      33.18  
 11 Karanjia, Anna M           5 DST-MA                    NT      34.45  
 12 Jenkins, Mackenzie L       5 ECCC-MA                   NT      37.36  
 13 McAllister, Aubrey M       6 DST-MA                    NT      40.82  
 
Event 13  Girls 7 Year Olds 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Campbell, Sailor W         7 DCAA-MA                16.70      17.31  
  2 Campbell, Sealeigh J       7 DCAA-MA                16.10      17.37  
  3 Kiess, Andie N             7 DST-MA                 17.94      17.51  
  4 McCottry, Kada S           7 DCAA-MA                19.41      17.85  
  5 Jacob, Emily C             7 WAVE-MA                18.07      17.93  
  6 Schultz, Gretch E          7 ECCC-MA                20.32      19.75  
  7 Scopio, Adeline G          7 DST-MA                    NT      20.43  
  8 Landim, Mariana B          7 TRI-MA                    NT      21.81  
  9 Schroeder, Caroline K      7 ECCC-MA                20.74      22.63  
 10 Wang, Kayla                7 DST-MA                    NT      22.87  
 10 Deveney, Brynn K           7 TRI-MA                 23.34      22.87  
 12 McAveety, Meghan           7 WAVE-MA                   NT      23.61  
 13 Okolo, Ava J               7 RKRY-MA                   NT      23.97  
 14 Stewart, Morgan A          7 DCAA-MA                29.60      25.96  
 15 Texter, Sarah M            7 DST-MA                 36.12      27.64  
 16 Armstrong, Lucy P          7 DST-MA                 26.24      29.07  
 17 Gunther, Ella M            7 DST-MA                    NT      32.08  
 
Event 13  Girls 8 Year Olds 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Crawford, Averie M         8 DST-MA                 16.25      16.17  
  2 Fiore, Mariella S          8 Muhls-MA               16.45      16.34  
  3 White, Addy A              8 NRG-MA                    NT      18.10  
  4 Kelsey, Madison R          8 WAVE-MA                19.28      18.50  
  5 McKeon, Kasidy B           8 ECCC-MA                20.66      18.51  
  6 Z'Ningray, Tenzee N        8 TRI-MA                    NT      18.52  
  7 Caravello, Sofia R         8 WAVE-MA                   NT      18.62  
  8 Iliadis, Savina N          8 DST-MA                 21.99      19.02  
  9 Prange, Kennedy E          8 DST-MA                    NT      19.23  
 10 Meara, Jackie              8 DST-MA                    NT      19.85  
 11 Orr, Aubrie E              8 MARA-MA                21.76      19.86  
 12 Ruth, Brooke E             8 FSSC-MA                   NT      20.35  
 13 McCormick, Sarah R         8 TRI-MA                 24.51      21.62  
 14 Brower, Lizzy R            8 WAVE-MA                   NT      21.94  
 15 Gottesman, Serena D        8 DST-MA                    NT      22.75  
 16 Gao, Selena Y              8 DST-MA                    NT      29.03  
 17 Swift, Emmaleigh N         8 MARA-MA                   NT      31.16  
 
Event 14  Boys 6 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Carfi, Thiago              6 DST-MA                    NT      22.35  
  2 Xun, Lucas L               6 DST-MA                    NT      24.86  
  3 Papadopoulos, Frankie S    6 TRI-MA                 26.61      24.89  
  4 Appleby, Colton I          5 MARA-MA                   NT      27.50  
  5 Gallagher, Gabe J          6 RKRY-MA                   NT      28.12  
  6 Schroeder, Emmett L        6 ECCC-MA                32.38      28.33  
  7 Varhus, Wilson K           6 RKRY-MA                   NT      28.51  
  8 Stewart, Logan L           6 DST-MA                    NT      29.15  
  9 Malipeddi, Srihan          6 DST-MA                    NT      32.16  
 10 Kalbach, Hunter W          6 MARA-MA                   NT      34.42  
 11 Tafeen, Matthew R          5 UNECC-MA                  NT      34.74  
 12 Mellek, Aiden W            6 TRI-MA                    NT      36.64  
 13 Gong, Kaden                6 RKRY-MA                   NT      40.36  
 14 Grasso, Marcello M         6 TRI-MA                    NT      44.24  
 15 Kahn, Carson D             5 ECCC-MA                   NT      44.45  
 16 McKeon, Jimmy C            5 ECCC-MA                   NT    1:08.06  
 -- Tafeen, Eli D              4 ECCC-MA                   NT        DNF  
 -- Cutler, Vallen J           5 ECCC-MA                   NT        DNF  
 
Event 14  Boys 7 Year Olds 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cavanaugh, Brett R         7 DST-MA                 18.16      17.70  
  2 Walstrom, Seamus D         7 DST-MA                 18.29      17.76  
  3 Jacob, Shane R             7 WAVE-MA                19.31      17.89  
  4 Rimler, Maack S            7 TRI-MA                 20.09      18.72  
  5 Tomlin, Anthony J          7 DST-MA                    NT      19.69  
  6 Andryca, Derek P           7 WAVE-MA                25.89      21.04  
  7 Yang, Jonathan M           7 DST-MA                 27.48      21.86  
  8 Grasso, Carmelo C          7 TRI-MA                    NT      22.58  
  9 Hickey, Shane D            7 TRI-MA                 25.49      23.14  
 10 Agrawal, Ayan              7 DST-MA                 25.53      23.62  
 11 Kahn, Bradley E            7 ECCC-MA                   NT      23.78  
 12 Tafeen, Zachary A          7 ECCC-MA                   NT      26.34  
 13 Gallagher, Owen M          7 RKRY-MA                   NT      29.38  
 14 Shi, Max Q                 7 DST-MA                    NT      29.56  
 15 Toney, Kolby R             7 DST-MA                    NT      31.38  
 
Event 14  Boys 8 Year Olds 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Tomlin, David A            8 DST-MA                 20.20      17.11  
  2 Kelly, Jaylin M            8 ECCC-MA                   NT      17.15  
  3 McHugh, Finn W             8 DST-MA                 19.78      17.48  
  4 Kraft, Chase M             8 DCAA-MA                   NT      18.48  
  5 Markakis, Yanni E          8 TRI-MA                 21.46      19.34  
  6 Marvel, Julian T           8 FSSC-MA                   NT      19.73  
  7 Jenkins, Billy P           8 ECCC-MA                23.72      20.41  
  8 Monaghan, Isaac D          8 FSSC-MA                   NT      22.76  
  9 He, Charles M              8 DST-MA                 30.05      26.57  
 10 Xiao, Kevin J              8 DST-MA                    NT      33.23  
 11 Deirmengian, Gregory K     8 TRI-MA                    NT      44.73  
 
Event 15  Girls 6 & Under 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Boettger, Rhiley M         6 MARA-MA              1:10.87    1:09.36  
 -- Reasons, Kaitlyn E         6 Radnor-MA                 NT         DQ  
 
Event 15  Girls 7 Year Olds 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Aiken, Holly S             7 ECCC-MA              1:00.91      54.02  
  2 Schultz, Gretch E          7 ECCC-MA              1:06.27      54.28  
  3 Campbell, Sealeigh J       7 DCAA-MA                55.46      55.25  
  4 Scopio, Adeline G          7 DST-MA                    NT    1:03.78  
  5 Schroeder, Caroline K      7 ECCC-MA              1:09.10    1:07.84  
 
Event 15  Girls 8 Year Olds 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Davidson, Aubrey E         8 ECCC-MA                45.45      45.69  
  2 Iliadis, Savina N          8 DST-MA                    NT      53.80  
  3 Prange, Kennedy E          8 DST-MA                    NT      54.09  
  4 Meara, Jackie              8 DST-MA                    NT      54.74  
  5 Cao, Cynthia Z             8 DST-MA               1:08.09      55.39  
  6 Rykaczewski, Reagan E      8 DST-MA                 56.37      57.26  
  7 Kalish, Morgan G           8 DST-MA               1:04.65      57.99  
  8 McKeon, Kasidy B           8 ECCC-MA              1:09.79      59.38  
  9 Morris, Adriana L          8 DST-MA               1:08.29      59.88  
 10 Kelsey, Madison R          8 WAVE-MA              1:02.56    1:04.61  
 
Event 16  Boys 6 & Under 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cao, Lucas Z               6 DST-MA                    NT    1:08.85  
 
Event 16  Boys 7 Year Olds 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Rimler, Maack S            7 TRI-MA               1:00.34      50.60  
 
Event 16  Boys 8 Year Olds 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kelly, Jaylin M            8 ECCC-MA                   NT      49.70  
  2 McHugh, Finn W             8 DST-MA                 57.59      52.51  
  3 Jenkins, Billy P           8 ECCC-MA              1:04.52      56.95  
  4 Stokes, Kayden S           8 Marlins-MA             55.13      58.40  
  5 He, Charles M              8 DST-MA                    NT    1:14.41