Licensed to Middle Atlantic Swimming-Sr SC Champ - Organization License
                                   HY-TEK's MEET MANAGER 6.0 10/2/2017 11:28 AM
             Radnor Aquatic Fall Festival - 9/29/2017 to 10/1/2017             
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 1650 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kalandadze, Anna          16 RAD-MA              16:29.98   17:02.25   20  
       28.54    58.88  1:29.47  2:00.24  2:31.35  3:02.38  3:33.25  4:04.23
     4:35.23  5:06.38  5:37.42  6:08.59  6:39.72  7:10.75  7:41.76  8:12.73
     8:43.82  9:14.85  9:46.35 10:17.24 10:48.18 11:19.24 11:50.52 12:21.42
    12:52.68 13:23.92 13:55.45 14:26.87 14:58.36 15:29.74 16:01.17 16:32.46
    17:02.25
  2 Hay, Louise J             15 RAD-MA              20:01.90   19:33.23   17  
       29.96  1:03.78  1:39.04  2:14.28  2:49.27  3:24.45  3:59.06  4:34.10
     5:09.82  5:45.51  6:20.93  6:56.49  7:32.32  8:08.33  8:44.84  9:21.19
     9:57.30 10:34.05 11:09.92 11:46.52 12:22.77 12:58.87 13:34.72 14:10.69
    14:46.60 15:22.77 15:58.51 16:34.76 17:10.99 17:46.69 18:23.34 18:58.71
    19:33.23
  3 Coonley, Campbell P       12 RAD-MA              20:38.92   20:37.02   16  
       31.65  1:07.16  1:43.63  2:20.39  2:57.87  3:34.78  4:11.87  4:49.34
     5:27.17  6:05.17  6:43.20  7:20.89  7:58.38  8:36.39  9:14.76  9:52.21
    10:29.90 11:07.61 11:45.96 12:24.12 13:01.76 13:40.31 14:18.40 14:56.45
    15:34.91 16:13.34 16:51.66 17:29.91 18:07.86 18:45.77 19:23.51 20:01.47
    20:37.02
  4 Neilly, Hannah F          12 RAD-MA              21:40.61   20:39.62   15  
       32.01  1:08.22  1:45.09  2:22.86  3:00.67  3:38.98  4:16.88  4:54.55
     5:32.50  6:10.37  6:48.40  7:26.19  8:04.46  8:42.34  9:20.27  9:58.57
    10:36.80 11:14.49 11:52.91 12:30.72 13:09.10 13:47.31 14:25.27 15:03.59
    15:41.39 16:19.64 16:57.98 17:35.53 18:13.06 18:50.70 19:28.35 20:05.11
    20:39.62
  5 Metzger, Zoe A            16 RAD-MA                    NT   20:57.33   14  
       31.62  1:07.87  1:45.77  2:23.87  3:02.18  3:41.69  4:20.07  4:58.38
     5:37.00  6:14.15  6:52.90  7:31.21  8:09.82  8:48.97  9:28.34 10:06.74
    10:45.55 11:23.78 12:02.53 12:40.97 13:19.87 13:58.90 14:37.60 15:16.65
    15:56.05 16:33.67 17:13.17 17:51.93 18:29.91 19:08.50 19:45.88 20:22.72
    20:57.33
  6 Ferrer, Megan I           15 SUWC-WV                   NT   21:07.03   13  
       32.92  1:10.55  1:48.81  2:27.28  3:05.80  3:44.24  4:22.42  5:00.42
     5:39.03  6:17.47  6:56.04  7:34.69  8:13.60  8:52.56  9:31.35 10:10.07
    10:48.67 11:27.82 12:06.13 12:44.73 13:23.82 14:02.17 14:40.90 15:19.48
    15:58.32 16:37.55 17:16.65 17:55.10 18:34.03 19:13.35 19:51.94 21:07.03
  7 Linton, Kasey E           14 PVAC-MA             21:27.86   21:12.73   12  
       32.78  1:09.21  1:47.11  2:25.81  3:03.95  3:41.09  4:19.70  4:58.29
     5:37.04  6:15.56  6:54.21  7:33.81  8:12.96  8:52.56  9:31.95 10:10.69
    10:49.84 11:28.92 12:08.37 12:48.79 13:28.51 14:08.21 14:47.73 15:27.67
    16:06.96 16:47.09 17:26.58 18:05.63 18:44.77 19:23.14 20:00.40 20:37.60
    21:12.73
  8 Hammond, Kayla A          14 TRI-MA              26:30.84   21:15.67   11  
       34.62  1:11.48  1:49.57  2:28.63  3:07.73  3:46.99  4:26.63  5:05.92
     5:44.55  6:23.65  7:02.64  7:40.91  8:20.04  8:59.04  9:38.75 10:17.77
    10:55.99 11:35.33 12:14.26 12:53.28 13:32.01 14:12.13 14:50.48 15:29.47
    16:08.72 16:47.56 17:27.15 18:05.87 18:45.00 19:24.17 20:03.04 20:40.75
    21:15.67
  9 Nagel, Mackenzie          11 RAD-MA              21:40.90   22:01.31    9  
       35.29  1:14.22  1:55.51  2:35.73  3:16.00  3:57.59  4:38.48  5:19.83
     6:00.45  6:41.29  7:22.57  8:03.27  8:44.51  9:24.15 10:04.26 10:46.12
    11:27.56 12:08.80 12:49.22 13:30.53 14:11.29 14:51.68 15:31.74 16:12.85
    16:52.68 17:32.05 18:12.20 18:52.71 19:33.04 20:13.01 20:51.71 21:27.36
    22:01.31
 10 Coffman, Julia            14 Marlins-MA                NT   23:52.66    7  
       36.70  1:15.75  1:56.87  2:38.34  3:20.42  4:02.67  4:46.22  5:31.70
     6:14.72  6:59.63  7:43.37  8:28.14  9:12.49  9:57.38 10:42.88 11:27.31
    12:10.90 12:56.06 13:40.77 14:22.06 15:07.68 15:53.45 16:38.05 17:24.65
    18:09.23 18:54.19 19:40.28 20:24.90 21:08.58 21:50.74 22:32.23 23:14.95
    23:52.66
 11 Lindgren, Maly M          10 RAD-MA                    NT   24:09.85    6  
       35.15  1:15.90  1:59.21  2:42.52  3:25.67  4:09.18  4:52.92  5:36.44
     6:20.08  7:04.93  7:49.82  8:34.83  9:19.59 10:04.30 10:48.40 11:33.16
    12:17.53 13:00.66 13:46.48 14:31.05 15:15.06 15:59.58 16:44.30 17:29.54
    18:15.33 19:01.16 19:46.05 20:30.81 21:17.29 22:00.64 22:44.68 23:27.92
    24:09.85
 
Event 2  Boys 1650 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Casey, Patrick            14 RAD-MA              17:31.46   17:15.38   20  
       27.47    58.05  1:29.54  2:00.88  2:32.37  3:03.62  3:35.64  4:06.72
     4:38.16  5:09.67  5:41.04  6:13.12  6:44.39  7:16.17  7:47.76  8:19.61
     8:51.14  9:22.73  9:54.76 10:26.73 10:58.66 11:30.26 12:02.26 12:33.98
    13:05.80 13:37.55 14:09.08 14:40.83 15:12.55 15:43.62 16:15.10 16:45.91
    17:15.38
  2 Pettit, Collin S          17 RAD-MA              16:04.61   17:18.14   17  
       27.24    57.46  1:28.10  1:58.93  2:30.08  3:01.27  3:33.03  4:05.14
     4:37.63  5:09.80  5:41.46  6:13.17  6:44.66  7:16.68  7:48.37  8:19.46
     8:51.35  9:23.27  9:55.15 10:26.77 10:59.12 11:30.83 12:02.47 12:34.01
    13:05.90 13:37.76 14:09.93 14:41.94 15:13.84 15:44.52 16:16.51 16:47.10
    17:18.14
  3 Cosgrove, Wil J           15 RAD-MA              17:36.42   17:39.38   16  
       27.66    59.05  1:30.42  2:02.00  2:33.42  3:04.72  3:36.53  4:08.43
     4:40.50  5:12.65  5:44.66  6:17.04  6:49.69  7:20.16  7:52.50  8:25.36
     8:57.26  9:30.24 10:02.97 10:35.40 11:07.68 11:41.15 12:13.80 12:46.95
    13:19.98 13:53.75 14:26.71 14:59.41 15:31.99 16:04.29 16:36.82 17:08.69
    17:39.38
  4 Hoffman, Leif E           13 Un-Ma-MA            17:51.00   17:46.45   15  
       26.94    56.85  1:28.00  1:59.44  2:31.22  3:02.82  3:34.45  4:05.93
     4:37.99  5:10.31  5:42.73  6:15.67  6:48.54  7:21.54  7:54.53  8:27.81
     9:00.95  9:34.78 10:07.75 10:40.79 11:13.21 11:46.02 12:18.61 12:50.76
    13:22.94 13:56.77 14:30.49 15:04.03 15:36.80 16:10.01 16:43.48 17:16.10
    17:46.45
  5 Keenan, Ryan T            16 PVAC-MA                   NT   18:24.29   14  
       31.40  1:06.48  1:41.44  2:16.79  2:51.82  3:26.51  4:01.21  4:36.08
     5:11.09  5:45.68  6:20.05  6:54.56  7:28.91  8:02.85  8:37.06  9:10.42
     9:43.89 10:17.10 10:50.78 11:23.96 11:57.36 12:30.70 13:03.09 13:35.48
    14:08.81 14:41.24 15:13.25 15:45.53 16:18.86 16:50.68 17:23.02 17:54.66
    18:24.29
  6 Nagel, Luke               14 RAD-MA              18:37.56   18:44.11   13  
       29.69  1:02.90  1:36.66  2:11.08  2:45.31  3:19.16  3:53.21  4:27.33
     5:01.50  5:36.05  6:10.40  6:44.66  7:19.36  7:53.99  8:28.43  9:02.61
     9:37.13 10:12.13 10:46.97 11:21.64 11:56.13 12:31.03 13:05.96 13:41.17
    14:15.63 14:49.71 15:24.02 15:58.63 16:32.68 17:05.74 17:38.97 18:11.85
    18:44.11
  7 Gunther, Finn R           15 TRI-MA                    NT   19:33.48   12  
       31.25  1:06.37  1:42.01  2:17.58  2:53.62  3:29.64  4:06.05  4:42.11
     5:17.99  5:54.49  6:30.86  7:06.68  7:42.36  8:17.93  8:53.77  9:29.56
    10:05.29 10:40.90 11:16.59 11:51.90 12:27.69 13:03.34 13:38.89 14:15.17
    14:51.24 15:26.83 16:02.38 16:38.02 17:14.27 17:50.32 18:24.42 18:59.78
    19:33.48
  8 Tierney, Brady J          12 RAD-MA              20:01.77   19:42.35   11  
       29.86  1:04.41  1:39.63  2:15.54  2:50.67  3:26.31  4:01.80  4:37.83
     5:14.03  5:50.58  6:26.81  7:02.97  7:39.42  8:15.49  8:51.84  9:27.90
    10:04.10 10:40.13 11:16.50 11:52.78 12:29.32 13:05.87 13:42.67 14:19.35
    14:55.47 15:32.06 16:08.75 16:45.46 17:22.46 17:58.24 18:33.98 19:09.09
    19:42.35
  9 Kapaj, Kleidi             13 TRI-MA                    NT   21:35.71    9  
       32.99  1:09.54  1:46.49  2:24.62  3:04.25  3:43.45  4:23.76  5:03.86
     5:42.79  6:22.85  7:03.30  7:43.02  8:23.80  9:05.00  9:45.47 10:26.16
    11:05.31 11:44.40 12:23.72 13:03.12 13:43.35 14:23.46 15:03.12 15:44.14
    16:25.33 17:05.03 17:43.92 18:24.35 19:04.13 19:43.43 20:22.45 21:01.29
    21:35.71
 10 Smallwood, Cooper S       10 TRI-MA                    NT   25:58.22    7  
       41.96  1:27.03  2:14.77  3:01.01  3:48.94  4:37.33  5:25.12  6:14.42
     7:03.24  7:51.10  8:36.38  9:24.12 10:12.69 11:02.10 11:49.74 12:37.27
    13:26.48 14:15.15 15:03.76 15:51.98 16:38.16 17:27.19 18:15.32 19:01.26
    19:49.90 20:36.44 21:24.98 22:13.76 22:58.14 23:43.41 24:29.88 25:16.46
    25:58.22
 
Event 3  Girls 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kalandadze, Anna          16 RAD-MA               2:04.89    2:10.07   20  
  2 Myers, Grace A            16 RAD-MA               2:12.13    2:17.82   17  
  3 Jamieson, Brooke C        15 RAD-MA               2:24.07    2:30.56   16  
  4 Neilly, Hannah F          12 RAD-MA               2:42.57    2:39.69   15  
 
Event 4  Boys 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Branigan, Carter J        15 RAD-MA               2:05.80    2:06.18   20  
       26.94    57.96  1:31.44  2:06.18                                    
  2 Pettit, Collin S          17 RAD-MA               1:58.99    2:12.84   17  
       28.77  1:01.32  1:35.80  2:12.84                                    
  3 Snyder, Christo           16 RAD-MA                    NT    2:24.55   16  
       28.40  1:02.09  1:41.93  2:24.55                                    
 
Event 5  Girls 13-14 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hammond, Kayla A          14 TRI-MA               2:39.91    2:40.02   20  
       33.37  1:12.76  1:56.71  2:40.02                                    
  2 Wakiyama, Kelsey A        14 RAD-MA               2:39.74    2:41.82   17  
       34.07  1:14.28  1:57.59  2:41.82                                    
 
Event 6  Boys 13-14 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hoffman, Leif E           13 Un-Ma-MA             2:14.65    2:14.52   20  
       11.57    29.12  1:03.69  2:14.52                                    
  2 Casey, Patrick            14 RAD-MA               2:31.20    2:18.91   17  
       30.89  1:06.07  1:42.69  2:18.91                                    
  3 Naessig, Dylan            14 PVAC-MA              2:20.68    2:19.17   16  
       14.97    30.26  1:03.46  2:19.17                                    
  4 Cosgrove, Rhett A         13 RAD-MA               3:02.86    2:33.79   15  
       32.38  1:10.11  1:52.36  2:33.79                                    
 
Event 7  Girls 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Wakiyama, Grace           17 RAD-MA               2:23.48    2:28.69   20  
       33.82  1:11.70  1:50.37  2:28.69                                    
  2 Wilson, Frances E         15 RAD-MA               2:49.37    2:53.75   17  
       38.50  1:21.89  2:53.75                                             
 
Event 8  Boys 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Octaviano, Antonio T      15 RAD-MA               2:05.79    2:10.49   20  
       29.57  1:03.04  1:36.90  2:10.49                                    
  2 Hatti, Eashan K           12 SUWC-WV              2:53.18    2:51.56   17  
       39.06  1:23.61  2:07.83  2:51.56                                    
 
Event 9  Girls 13-14 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Stimmel, Avery            14 GSA-MA               2:36.98    2:46.08   20  
       37.22  1:19.25  2:03.26  2:46.08                                    
  2 Montgomery, Maisy R       14 RAD-MA               2:41.07    2:48.88   17  
       36.58  1:20.03  2:04.94  2:48.88                                    
  3 Vanderslice, Gabby        13 RAD-MA                    NT    2:58.93   16  
       38.31  1:23.00  2:11.07  2:58.93                                    
  4 Markakis, Gia             13 TRI-MA                    NT    3:02.86   15  
       41.00  1:27.08  2:15.26  3:02.86                                    
  5 Miller, Kaitlyn E         14 RAD-MA               3:11.01    3:10.11   14  
       41.23  1:30.12  2:20.34  3:10.11                                    
  6 Grayauskie, Sam or Saman  13 PVAC-MA                   NT    3:12.36   13  
       43.73  1:31.59  2:22.99  3:12.36                                    
  7 Karpf, Skylar             14 GSA-MA                    NT    3:20.24   12  
       43.05  1:32.69  2:27.00  3:20.24                                    
  8 Schilling, Chrisanne V    14 PVAC-MA                   NT    3:23.92   11  
       42.60  1:34.27  2:29.01  3:23.92                                    
  9 Anand, Neya               13 RAD-MA                    NT    3:56.93    9  
       49.89  1:49.42  2:54.69  3:56.93                                    
 -- Denhardt, Natalie K       13 RAD-MA                    NT         DQ  
       44.95  1:42.49  2:44.23       DQ                                    
 
Event 10  Boys 13-14 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gray, Matthew J           14 RAD-MA               2:20.13    2:18.94   20  
       30.76  1:06.46  1:43.58  2:18.94                                    
  2 Pawlow, Matthew C         13 RAD-MA                    NT    2:39.81   17  
       33.94  1:14.03  1:56.50  2:39.81                                    
  3 Mlodzienski, Leo          14 RAD-MA               2:54.71    2:50.76   16  
       37.48  1:21.24  2:06.87  2:50.76                                    
  4 Bentley, Chase A          13 TRI-MA               3:08.64    3:05.10   15  
       40.55  1:28.14  2:18.01  3:05.10                                    
  5 Glancey, Dennis           14 TRI-MA               3:23.24    3:19.60   14  
       43.90  1:33.64  2:27.66  3:19.60                                    
 
Event 11  Girls 15-18 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ledwith, Madison E        17 RAD-MA                 23.54      25.26   20  
  2 Kalandadze, Anna          16 RAD-MA                 24.55      26.00   17  
  3 Handal, Izzy L            15 RAD-MA                 25.23      26.72   16  
  4 Hay, Louise J             15 RAD-MA                 27.58      26.83   15  
  5 Jamieson, Brooke C        15 RAD-MA                 27.63      26.95   14  
  6 Myers, Grace A            16 RAD-MA                 25.19      27.14   13  
  7 Wydeven, Lucy             15 RAD-MA                 26.86      27.46   12  
  8 Edwards, Annika J         16 RAD-MA                 26.28      27.66   11  
  9 Metzger, Zoe A            16 RAD-MA                    NT      28.05    9  
 10 Goncher, Sarah            16 RAD-MA                 26.83      28.14    7  
 11 Wilson, Frances E         15 RAD-MA                 27.32      28.58    6  
 12 Frascella, Jane M         16 RAD-MA                    NT      28.77    5  
 13 Glazman, Elizabeth        15 PVAC-MA                28.25      29.53    4  
 14 Pawlow, Caroline N        16 RAD-MA                 29.38      29.54    3  
 15 Bernabeo, Devon E         14 TRI-MA                    NT      29.72    2  
 16 Brook, Eliza              16 RAD-MA                 34.10      29.85    1  
 17 Hahn, Sarah C             16 RAD-MA                 28.32      29.91  
 18 Devine, Amelia H          15 RAD-MA                 30.87      31.69  
 19 Hsu, Sharon               17 RAD-MA                 32.90      33.33  
 
Event 12  Boys 15-18 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Octaviano, Antonio T      15 RAD-MA                 22.03      22.86   20  
  2 Anstadt, Nick J           17 RAD-MA                 22.56      22.87   17  
  3 Mlodzienski, Nick J       16 RAD-MA                 23.07      23.48   16  
  4 Pettit, Collin S          17 RAD-MA                 22.95      23.98   15  
  5 Branigan, Carter J        15 RAD-MA                 24.28      24.89   14  
  6 Snyder, Christo           16 RAD-MA                    NT      25.02   13  
  7 Cosgrove, Wil J           15 RAD-MA                 24.44      25.73   12  
  8 Kanto, Connor             17 RAD-MA                 24.88      26.71   11  
  9 Gunther, Finn R           15 TRI-MA                 25.62      26.73    9  
 10 Sanchez, Carlos R         15 RAD-MA                 28.08      27.45    7  
 
Event 13  Girls 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Barber, Avery             13 RAD-MA                 25.21      26.49   20  
  2 Stimmel, Avery            14 GSA-MA                 26.16      26.53   17  
  3 McKeaney, Scottie         13 RAD-MA                 25.89      26.65   16  
  4 O'Neill, Emmie C          13 RAD-MA                 27.46      27.33   15  
  5 Reynolds, Emily           14 RAD-MA                 26.92      27.90   14  
  6 Collins, Audrey E         13 RAD-MA                 29.31      28.22   13  
  7 Miller, Kaitlyn E         14 RAD-MA                 29.28      28.65   12  
  8 Wakiyama, Kelsey A        14 RAD-MA                 28.93      28.84   11  
  9 Sweitzer, Maggie M        13 GSA-MA                 28.27      28.91    9  
 10 McClain, Haley            14 RAD-MA                 29.71      29.15    7  
 11 Vanderslice, Gabby        13 RAD-MA                 27.02      29.39    6  
 12 Hammond, Kayla A          14 TRI-MA                 27.76      29.41    5  
 13 McDonnell, Lilly A        14 TRI-MA                 31.59      30.15    4  
 14 Granson, Anna             14 RAD-MA                 30.65      30.16    3  
 15 Farhy, Senny K            13 RAD-MA                 31.25      30.51    2  
 16 Markakis, Gia             13 TRI-MA                    NT      31.12    1  
 17 Kuklani, Richa            13 RAD-MA                 32.26      31.49  
 18 Grayauskie, Sam or Saman  13 PVAC-MA                31.55      32.01  
 19 Chauhan, Aanchalika       13 RAD-MA                 35.42      32.84  
 20 Grasso, Nadia R           13 RAD-MA                    NT      32.95  
 21 Hubbard, Calista G        13 RAD-MA                    NT      33.12  
 22 Ramesh, Anna              13 RAD-MA                 33.01      33.37  
 23 Schilling, Chrisanne V    14 PVAC-MA                31.90      33.48  
 24 Hillman, Reese N          13 RAD-MA                    NT      34.68  
 25 Denhardt, Natalie K       13 RAD-MA                    NT      37.05  
 26 Anand, Neya               13 RAD-MA                    NT      37.38  
 27 Madden, Minnie E          13 RAD-MA                    NT      40.47  
 
Event 14  Boys 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Graver, Stephen M         13 EAAC-MA                   NT      24.16   20  
  2 Naessig, Dylan            14 PVAC-MA                24.85      25.08   17  
  3 Casey, Patrick            14 RAD-MA                 26.16      26.16   16  
  4 Pawlow, Matthew C         13 RAD-MA                 26.78      26.39   15  
  5 Kapaj, Kleidi             13 TRI-MA                 26.72      26.93   14  
  6 Cosgrove, Rhett A         13 RAD-MA                 30.54      27.26   13  
  7 Wittmer, Chris J          13 GSA-MA                 28.70      27.68   12  
  8 Mlodzienski, Leo          14 RAD-MA                 28.78      28.19   11  
  9 Rocheleau, Michael D      13 RAD-MA                    NT      29.52    8  
  9 Patterson, Sam O          13 RAD-MA                 31.81      29.52    8  
 11 McDonough, Ryan D         13 Un-Rad-MA                 NT      29.58    6  
 12 Duffy, PJ J               13 RAD-MA                    NT      29.70    5  
 13 Slate, Gavin D            13 RAD-MA                 32.44      30.99    4  
 14 Glancey, Dennis           14 TRI-MA                 33.32      31.88    3  
 
Event 15  Girls 15-18 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kalandadze, Anna          16 RAD-MA               2:10.32    2:12.29   20  
  2 Ledwith, Madison E        17 RAD-MA               2:14.16    2:15.18   17  
  3 Wakiyama, Grace           17 RAD-MA               2:15.34    2:19.80   16  
  4 Handal, Izzy L            15 RAD-MA                    NT    2:24.60   15  
       29.93  1:08.83  1:47.34  2:24.60                                    
  5 Myers, Grace A            16 RAD-MA               2:22.53    2:24.84   14  
  6 Hay, Louise J             15 RAD-MA               2:28.35    2:27.35   13  
  7 Pawlow, Caroline N        16 RAD-MA               2:37.01    2:35.24   12  
       30.26  1:07.33  1:51.34  2:35.24                                    
  8 Glazman, Elizabeth        15 PVAC-MA              2:32.20    2:40.16   11  
       28.59  1:04.09  1:43.82  2:40.16                                    
  9 Hahn, Sarah C             16 RAD-MA               2:50.82    2:47.12    9  
 
Event 16  Boys 15-18 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cosgrove, Wil J           15 RAD-MA               2:26.38    2:18.99   20  
       28.81  1:03.86  1:48.37  2:18.99                                    
  2 Kanto, Connor             17 RAD-MA               2:23.06    2:32.32   17  
       31.78  1:09.77  1:57.51  2:32.32                                    
 
Event 17  Girls 13-14 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Montgomery, Maisy R       14 RAD-MA               2:21.65    2:27.81   20  
       32.92  1:10.15  1:53.77  2:27.81                                    
  2 Stimmel, Avery            14 GSA-MA               2:26.29    2:28.69   17  
       33.57  1:12.94  1:56.15  2:28.69                                    
  3 Collins, Audrey E         13 RAD-MA                    NT    2:34.16   16  
       32.56  1:12.91  1:56.06  2:34.16                                    
  4 O'Neill, Emmie C          13 RAD-MA               2:44.96    2:34.61   15  
       31.68  1:11.34  1:59.81  2:34.61                                    
  5 Wakiyama, Kelsey A        14 RAD-MA               2:36.03    2:39.95   14  
       34.53  1:17.87  2:05.17  2:39.95                                    
  6 Hammond, Kayla A          14 TRI-MA               2:39.29    2:40.29   13  
       35.82  1:16.85  2:06.88  2:40.29                                    
  7 Vanderslice, Gabby        13 RAD-MA               2:30.37    2:42.08   12  
       35.18  1:18.47  2:05.12  2:42.08                                    
  8 Reynolds, Emily           14 RAD-MA               2:39.17    2:42.80   11  
       34.24  1:17.22  2:05.72  2:42.80                                    
  9 Kuklani, Richa            13 RAD-MA               2:55.13    2:43.88    9  
       33.34  1:16.49  2:06.01  2:43.88                                    
 10 Sweitzer, Maggie M        13 GSA-MA               2:41.62    2:44.50    7  
       35.83  1:16.04  2:09.49  2:44.50                                    
 11 Granson, Anna             14 RAD-MA               2:55.94    2:48.71    6  
       36.46  1:17.97  2:11.40  2:48.71                                    
 12 Bernabeo, Devon E         14 TRI-MA                    NT    2:52.59    5  
       34.54  1:17.37  2:10.91  2:52.59                                    
 13 Karpf, Skylar             14 GSA-MA                    NT    2:52.64    4  
       38.76  1:20.90  2:14.55  2:52.64                                    
 14 McDonnell, Lilly A        14 TRI-MA               3:02.71    2:55.92    3  
       36.10  1:18.89  2:14.96  2:55.92                                    
 
Event 18  Boys 13-14 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gray, Matthew J           14 RAD-MA               2:07.66    2:04.95   20  
       27.80    59.69  1:35.63  2:04.95                                    
  2 Casey, Patrick            14 RAD-MA               2:23.65    2:18.57   17  
       30.05  1:04.53  1:47.03  2:18.57                                    
  3 Naessig, Dylan            14 PVAC-MA                   NT    2:23.49   16  
       29.59  1:08.30  1:53.61  2:23.49                                    
  4 Pawlow, Matthew C         13 RAD-MA                    NT    2:27.04   15  
       32.75  1:12.07  1:53.10  2:27.04                                    
  5 Cosgrove, Rhett A         13 RAD-MA               2:50.69    2:34.25   14  
       32.54  1:13.57  2:01.30  2:34.25                                    
  6 Mlodzienski, Leo          14 RAD-MA               2:28.39    2:35.03   13  
       32.10  1:12.65  1:59.69  2:35.03                                    
  7 Bentley, Chase A          13 TRI-MA               2:39.39    2:35.86   12  
       35.70  1:14.08  2:03.17  2:35.86                                    
  8 Wittmer, Chris J          13 GSA-MA               2:45.94    2:36.40   11  
       34.30  1:14.49  2:01.62  2:36.40                                    
  9 Kapaj, Kleidi             13 TRI-MA               2:44.00    2:40.86    9  
       36.73  1:16.93  2:06.12  2:40.86                                    
 10 Duffy, PJ J               13 RAD-MA                    NT    2:49.74    7  
       40.50  1:19.52  2:11.75  2:49.74                                    
 11 Slate, Gavin D            13 RAD-MA                    NT    2:54.70    6  
       34.76  1:20.50  2:15.13  2:54.70                                    
 
Event 19  Girls 15-18 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Edwards, Annika J         16 RAD-MA                 58.56    1:00.45   20  
       29.37  1:00.45                                                      
  2 Ledwith, Madison E        17 RAD-MA                 59.01    1:04.15   17  
       31.75  1:04.15                                                      
  3 Jamieson, Brooke C        15 RAD-MA               1:07.29    1:06.69   16  
       32.26  1:06.69                                                      
  4 Wydeven, Lucy             15 RAD-MA               1:03.63    1:07.10   15  
       32.73  1:07.10                                                      
  5 Handal, Izzy L            15 RAD-MA               1:08.27    1:09.56   14  
       33.86  1:09.56                                                      
  6 Goncher, Sarah            16 RAD-MA               1:05.31    1:10.10   13  
       33.47  1:10.10                                                      
  7 Wilson, Frances E         15 RAD-MA               1:10.81    1:13.60   12  
       36.02  1:13.60                                                      
  8 Devine, Amelia H          15 RAD-MA               1:06.87    1:14.52   11  
       36.68  1:14.52                                                      
  9 Glazman, Elizabeth        15 PVAC-MA              1:13.55    1:15.64    9  
       37.38  1:15.64                                                      
 10 Bernabeo, Devon E         14 TRI-MA                    NT    1:15.93    7  
       35.61  1:15.93                                                      
 11 Hsu, Sharon               17 RAD-MA               1:25.07    1:27.23    6  
       41.01  1:27.23                                                      
 
Event 20  Boys 15-18 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Octaviano, Antonio T      15 RAD-MA                 55.13      56.81   20  
       27.29    56.81                                                      
  2 Mlodzienski, Nick J       16 RAD-MA               1:05.69    1:00.99   17  
       28.92  1:00.99                                                      
  3 Branigan, Carter J        15 RAD-MA                 58.44    1:02.06   16  
       29.59  1:02.06                                                      
  4 Snyder, Christo           16 RAD-MA               1:00.82    1:03.11   15  
       30.76  1:03.11                                                      
  5 Anstadt, Nick J           17 RAD-MA               1:10.94    1:04.83   14  
       32.12  1:04.83                                                      
  6 Gunther, Finn R           15 TRI-MA               1:05.54    1:09.51   13  
       33.81  1:09.51                                                      
  7 Kanto, Connor             17 RAD-MA               1:03.93    1:11.60   12  
       34.77  1:11.60                                                      
 
Event 21  Girls 13-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Barber, Avery             13 RAD-MA               1:05.72    1:09.35   20  
       33.00  1:09.35                                                      
  2 McClain, Haley            14 RAD-MA               1:15.25    1:10.38   17  
       34.42  1:10.38                                                      
  3 O'Neill, Emmie C          13 RAD-MA               1:08.69    1:10.58   16  
       33.48  1:10.58                                                      
  4 McKeaney, Scottie         13 RAD-MA               1:11.89    1:12.03   15  
       34.58  1:12.03                                                      
  5 Sweitzer, Maggie M        13 GSA-MA               1:14.34    1:15.81   14  
       37.39  1:15.81                                                      
  6 Reynolds, Emily           14 RAD-MA               1:13.18    1:16.01   13  
       37.15  1:16.01                                                      
  7 Miller, Kaitlyn E         14 RAD-MA               1:13.40    1:16.63   12  
       36.89  1:16.63                                                      
  8 Granson, Anna             14 RAD-MA               1:19.07    1:18.61   11  
       38.26  1:18.61                                                      
  9 Markakis, Gia             13 TRI-MA                    NT    1:18.64    9  
       38.12  1:18.64                                                      
 10 Kuklani, Richa            13 RAD-MA               1:22.41    1:18.74    7  
       39.45  1:18.74                                                      
 11 McDonnell, Lilly A        14 TRI-MA               1:24.64    1:21.08    6  
       39.44  1:21.08                                                      
 12 Farhy, Senny K            13 RAD-MA                    NT    1:21.56    5  
       39.54  1:21.56                                                      
 13 Ramesh, Anna              13 RAD-MA                    NT    1:22.38    4  
       38.94  1:22.38                                                      
 14 Grasso, Nadia R           13 RAD-MA                    NT    1:24.27    3  
       40.01  1:24.27                                                      
 15 Hillman, Reese N          13 RAD-MA                    NT    1:27.33    2  
       41.34  1:27.33                                                      
 16 Hubbard, Calista G        13 RAD-MA                    NT    1:28.81    1  
       41.37  1:28.81                                                      
 17 Chauhan, Aanchalika       13 RAD-MA                    NT    1:29.30  
       42.05  1:29.30                                                      
 18 Denhardt, Natalie K       13 RAD-MA                    NT    1:48.29  
 -- Karpf, Skylar             14 GSA-MA                    NT         DQ  
     1:20.23       DQ                                                      
 -- Madden, Minnie E          13 RAD-MA                    NT         DQ  
 -- Anand, Neya               13 RAD-MA                    NT         DQ  
 
Event 22  Boys 13-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gray, Matthew J           14 RAD-MA                 58.16      57.00   20  
       27.87    57.00                                                      
  2 Hoffman, Leif E           13 Un-Ma-MA               57.21    1:00.28   17  
       29.87  1:00.28                                                      
  3 Bentley, Chase A          13 TRI-MA               1:10.70    1:10.10   16  
       34.06  1:10.10                                                      
  4 Wittmer, Chris J          13 GSA-MA               1:12.75    1:12.78   15  
       35.64  1:12.78                                                      
  5 Duffy, PJ J               13 RAD-MA                    NT    1:13.09   14  
       36.09  1:13.09                                                      
  6 McDonough, Ryan D         13 Un-Rad-MA                 NT    1:15.47   13  
       36.53  1:15.47                                                      
  7 Patterson, Sam O          13 RAD-MA                    NT    1:18.64   12  
       36.06  1:18.64                                                      
  8 Glancey, Dennis           14 TRI-MA               1:31.13    1:29.48   11  
       42.95  1:29.48                                                      
 
Event 23  Girls 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kalandadze, Anna          16 RAD-MA               4:51.10    5:00.26   20  
       28.04    58.08  1:28.04  1:58.14  2:28.50  2:59.05  3:29.52  4:00.20
     4:30.87  5:00.26                                                      
  2 Ledwith, Madison E        17 RAD-MA               5:12.49    5:22.58   17  
       28.73  1:00.80  1:33.31  2:05.75  2:38.69  3:11.77  3:45.08  4:18.12
     4:50.97  5:22.58                                                      
  3 Hay, Louise J             15 RAD-MA               5:43.58    5:36.79   16  
       28.92  1:01.29  1:34.96  2:08.95  2:43.43  3:18.14  3:52.80  4:27.77
     5:02.72  5:36.79                                                      
  4 Pawlow, Caroline N        16 RAD-MA               5:28.65    5:47.10   15  
       31.13  1:05.66  1:40.96  2:16.50  2:51.92  3:27.71  4:03.47  4:39.12
     5:13.71  5:47.10                                                      
  5 Montgomery, Maisy R       14 RAD-MA               6:15.88    5:48.48   14  
       31.15  1:06.41  1:42.23  2:18.26  2:54.29  3:29.83  4:05.71  4:41.34
     5:16.13  5:48.48                                                      
  6 Hammond, Kayla A          14 TRI-MA               5:56.85    5:58.07   13  
       32.76  1:08.37  1:45.25  2:21.53  2:58.30  3:35.82  4:12.92  4:49.54
     5:24.43  5:58.07                                                      
  7 Coonley, Campbell P       12 RAD-MA               5:57.21    5:59.23   12  
       31.26  1:06.12  1:41.94  2:19.05  2:55.78  3:32.97  4:10.31  4:47.58
     5:24.65  5:59.23                                                      
  8 Metzger, Zoe A            16 RAD-MA               5:27.96    6:00.93   11  
       30.84  1:05.91  1:43.15  2:20.96  2:58.19  3:35.27  4:12.61  4:49.51
     5:25.58  6:00.93                                                      
  9 O'Neill, Emmie C          13 RAD-MA               6:26.97    6:02.50    9  
 10 Brook, Eliza              16 RAD-MA               5:50.85    6:09.55    7  
       32.03  1:08.57  1:45.69  2:24.09  3:02.00  3:40.08  4:18.31  4:56.10
     5:33.40  6:09.55                                                      
 11 Frascella, Jane M         16 RAD-MA               6:17.02    6:12.86    6  
       33.04  1:09.32  1:46.97  2:24.97  3:03.30  3:41.31  4:19.56  4:57.94
     5:36.25  6:12.86                                                      
 12 O'Neill, Gracie G         12 RAD-MA                    NT    6:22.19    5  
       33.54  1:12.08  1:51.45  2:30.54  3:10.09  3:49.03  4:28.31  5:08.01
     5:47.10  6:22.19                                                      
 13 Markakis, Gia             13 TRI-MA                    NT    6:26.09    4  
       33.65  1:12.14  1:52.68  2:30.87  3:11.22  3:50.39  4:30.60  5:09.57
     5:49.56  6:26.09                                                      
 14 Gutshall, Ashley N        12 PVAC-MA                   NT    6:31.65    3  
       33.18  1:12.47  1:52.98  2:33.44  3:14.32  3:54.37  4:34.93  5:15.82
     5:56.36  6:31.65                                                      
 15 Copas, Savina             12 RAD-MA               6:35.43    6:35.12    2  
       34.36  1:12.48  1:52.31  2:32.27  3:12.70  3:54.13  4:34.70  5:15.58
     5:55.79  6:35.12                                                      
 16 Reasons, Kayla J           9 RAD-MA                    NT    6:48.19    1  
       34.59  1:14.29  1:54.66  2:36.20  3:18.79  4:01.44  4:45.31  5:25.98
     6:08.55  6:48.19                                                      
 17 Tancini, Elyse C          12 PVAC-MA                   NT    6:51.98  
       35.00  1:15.87  1:58.64  2:40.72  3:22.99  4:05.42  4:47.39  5:30.37
     6:12.08  6:51.98                                                      
 18 McDonnell, Lilly A        14 TRI-MA               7:21.25    6:53.00  
       36.46  1:16.79  1:58.39  2:41.18  3:24.08  4:06.80  4:50.37  5:31.15
     6:14.31  6:53.00                                                      
 19 Lindgren, Maly M          10 RAD-MA               7:15.98    7:03.55  
       33.93  1:13.65  1:56.90  2:41.19  3:24.81  4:07.85  4:52.49  5:37.22
     6:20.97  7:03.55                                                      
 20 Schilling, Chrisanne V    14 PVAC-MA                   NT    7:24.66  
       37.01  1:20.08  2:04.27  2:49.44  3:34.90  4:22.16  5:09.31  5:57.02
     6:41.29  7:24.66                                                      
 21 Smallwood, Charlotte R     9 TRI-MA                    NT    7:37.56  
       38.48  1:23.04  2:08.88  2:56.16  3:43.68  4:30.71  5:17.84  6:05.85
     6:53.33  7:37.56                                                      
 
Event 24  Boys 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Pettit, Collin S          17 RAD-MA               4:39.94    5:03.03   20  
       27.14    57.35  1:27.70  1:57.83  2:28.24  2:59.22  3:30.11  4:01.80
     4:33.08  5:03.03                                                      
  2 Casey, Patrick            14 RAD-MA               5:09.15    5:05.77   17  
       27.02    56.93  1:27.61  1:59.14  2:30.42  3:01.91  3:33.30  4:04.48
     4:35.67  5:05.77                                                      
  3 Gray, Matthew J           14 RAD-MA                    NT    5:06.26   16  
       26.30    56.03  1:26.90  1:58.46  3:02.09  3:33.83  4:05.94  4:37.10
     5:06.46  5:06.26                                                      
  4 Cosgrove, Wil J           15 RAD-MA               4:55.61    5:06.94   15  
       27.88    58.63  1:30.23  2:02.02  2:33.39  3:05.00  3:36.22  4:07.04
     4:37.74  5:06.94                                                      
  5 Hoffman, Leif E           13 Un-Ma-MA             5:06.77    5:10.16   14  
       27.37    58.00  1:29.70  2:01.61  2:33.31  3:05.25  3:37.48  4:09.23
     4:40.40  5:10.16                                                      
  6 Cosgrove, Rhett A         13 RAD-MA               5:39.70    5:33.23   13  
       29.83  1:03.50  1:37.94  2:11.13  2:45.64  3:20.30  3:54.29  4:28.61
     5:01.36  5:33.23                                                      
  7 Gunther, Finn R           15 TRI-MA               5:23.24    5:38.15   12  
       28.78  1:01.07  1:34.82  2:10.09  2:45.45  3:20.60  3:55.90  4:30.93
     5:05.26  5:38.15                                                      
  8 Tierney, Brady J          12 RAD-MA               5:54.25    5:42.65   11  
       30.28  1:03.96  1:38.47  2:12.68  2:47.54  3:23.38  3:58.83  4:34.04
     5:09.14  5:42.65                                                      
  9 Kanto, Connor             17 RAD-MA               5:22.88    5:50.21    9  
       30.83  1:05.02  1:40.28  2:16.25  2:51.90  3:28.47  4:04.16  4:39.98
     5:15.59  5:50.21                                                      
 10 Kapaj, Kleidi             13 TRI-MA               6:03.00    6:00.97    7  
       32.45  1:07.35  1:44.11  2:21.33  2:59.69  3:36.07  4:11.58  4:49.51
     5:26.44  6:00.97                                                      
 11 Mlodzienski, Leo          14 RAD-MA                    NT    6:07.83    6  
       31.43  1:07.46  1:44.75  2:21.79  2:59.58  3:37.48  4:15.81  4:53.64
     5:32.25  6:07.83                                                      
 12 Reasons, Kyle W           12 RAD-MA                    NT    6:25.19    5  
       30.80  1:06.94  1:45.73  2:25.82  3:06.27  3:46.61  4:27.57  5:07.31
     5:47.04  6:25.19                                                      
 13 Phillips, Henry C         12 PVAC-MA                   NT    6:30.90    4  
       36.00  1:16.14  1:55.60  2:35.91  3:15.88  3:55.20  5:16.36  5:54.39
     6:30.41  6:30.90                                                      
 14 Marr, Max P               11 RAD-MA                    NT    6:39.38    3  
       33.28  1:11.95  1:53.31  2:34.35  3:15.38  3:56.43  6:39.38         
 15 Glancey, Dennis           14 TRI-MA               7:14.60    6:51.89    2  
       33.19  1:12.61  1:55.47  2:39.33  3:22.32  4:06.40  4:49.91  5:33.13
     6:16.14  6:51.89                                                      
 16 Smallwood, Cooper S       10 TRI-MA               7:46.03    7:00.60    1  
       37.81  1:19.12  2:02.03  2:45.45  3:28.28  4:10.86  4:54.66  5:37.55
     6:20.32  7:00.60                                                      
 17 Schilling, Eric V         12 PVAC-MA                   NT    7:20.00  
       37.36  1:19.27  2:03.85  2:48.54  3:33.75  4:18.80  5:04.70  5:51.10
     6:37.26  7:20.00                                                      
 18 Murdock, Matt J           11 TRI-MA                    NT    7:34.16  
       35.55  1:18.56  2:06.69  2:53.26  3:41.48  4:31.01  5:18.35  6:05.03
     6:49.88  7:34.16                                                      
 19 Line, Grey B              11 RAD-MA               7:21.56    8:06.62  
       38.13  1:26.42  2:16.40  3:07.36  3:58.89  4:49.30  5:40.24  6:31.20
     7:20.00  8:06.62                                                      
 
Event 25  Girls 9-10 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lindgren, Maly M          10 RAD-MA               1:28.88    1:19.29   20  
       10.14  1:19.29                                                      
  2 Vassallo, Margherita      10 RAD-MA               1:28.38    1:25.22   17  
       38.75  1:25.22                                                      
  3 Hickey, Lillian G          9 TRI-MA               1:31.18    1:25.50   16  
       40.95  1:25.50                                                      
  4 Tallapragada, Harshitha   10 SSC-MA               1:23.85    1:26.00   15  
       38.85  1:26.00                                                      
  5 Choo, Olivia Y             9 RAD-MA               1:38.48    1:28.96   14  
       40.10  1:28.96                                                      
  6 Dudley, Maddie P           9 RAD-MA                    NT    1:31.26   13  
       25.88  1:31.26                                                      
  7 Casey, Sofia              10 RAD-MA                    NT    1:31.74   12  
       11.46  1:31.74                                                      
  8 Tierney, Carson            9 RAD-MA               1:42.06    1:33.53   11  
       43.73  1:33.53                                                      
  9 Gottlieb, Elisabeth J     10 SUWC-WV              1:37.85    1:34.51    9  
       42.46  1:34.51                                                      
 10 Martin, Samantha G         9 TRI-MA               1:47.74    1:34.96    7  
       43.93  1:34.96                                                      
 11 Lake, Alice M              9 RAD-MA               2:01.05    1:34.98    6  
       42.78  1:34.98                                                      
 12 Ade, Natalie G             9 RAD-MA                    NT    1:36.17    5  
       40.17  1:36.17                                                      
 13 Fanelli, Elayna R          9 RAD-MA               1:43.69    1:37.55    4  
       45.52  1:37.55                                                      
 14 Whittemore, Lil A          9 GSA-MA               1:36.37    1:38.33    3  
       47.61  1:38.33                                                      
 15 Tolotta, Samantha H        9 TRI-MA                    NT    1:41.46    2  
       46.52  1:41.46                                                      
 16 Gutshall, Jordyn K        10 PVAC-MA              1:57.39    1:48.69    1  
 17 Metry, Gabby I             9 PVAC-MA                   NT    1:48.93  
       52.32  1:48.93                                                      
 18 Kush, McKenna L            9 GSA-MA                    NT    1:54.28  
 19 Condon, Grace D           10 GSA-MA                    NT    1:56.14  
       58.48  1:56.14                                                      
 20 Kelly, Cailin M           10 RAD-MA                    NT    1:59.60  
       54.60  1:59.60                                                      
 21 Hyde, Emma H              10 RAD-MA                    NT    2:00.29  
     1:00.71  2:00.29                                                      
 22 Bush, Emma J              10 TRI-MA               2:18.99    2:02.34  
     1:05.41  2:02.34                                                      
 -- Denhardt, Kaya N          10 RAD-MA                    NT         DQ  
       54.14       DQ                                                      
 -- Daley-Gibson, Maeve       10 RAD-MA                    NT         DQ  
       12.96       DQ                                                      
 
Event 26  Boys 9-10 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Barber, Jake              10 RAD-MA               1:21.01    1:22.07   20  
       38.22  1:22.07                                                      
  2 Wozniak, John A           10 GSA-MA               1:26.83    1:24.37   17  
       37.23  1:24.37                                                      
  3 Cooper, Alex R            10 TRI-MA               1:37.88    1:31.90   16  
       46.61  1:31.90                                                      
  4 Graaf, Sam M               9 TRI-MA               1:34.18    1:32.14   15  
       43.00  1:32.14                                                      
  5 Grimley, Jack P            9 RAD-MA                    NT    1:32.21   14  
       33.95  1:32.21                                                      
  6 Wanner, Ryan J             9 TRI-MA               1:48.51    1:32.46   13  
       11.04  1:32.46                                                      
  7 Thau, Andrew L            10 GSA-MA                    NT    1:35.51   12  
       46.05  1:35.51                                                      
  8 Pijawka, Christopher M    10 RAD-MA               1:34.22    1:36.26   11  
       46.45  1:36.26                                                      
  9 Coonley, Coleman T        10 RAD-MA               1:28.03    1:38.35    9  
       43.57  1:38.35                                                      
 10 Feher, Dylan M             9 RAD-MA               1:56.42    1:40.92    7  
       11.22  1:40.92                                                      
 11 Stockton, Casey J         10 Un-Rad-MA            1:50.79    1:43.79    6  
       17.51  1:43.79                                                      
 12 Farhy, Jackson R           9 RAD-MA               2:14.01    1:45.14    5  
       11.00  1:45.14                                                      
 13 Fleming, Sean F            9 GSA-MA                    NT    1:45.49    4  
       52.04  1:45.49                                                      
 14 Baker, Kyle P              9 GSA-MA                    NT    2:03.43    3  
       13.70  2:03.43                                                      
 -- Nguyen, Brandon G         10 RAD-MA                    NT         DQ  
       14.52       DQ                                                      
 -- Brush, Sean C             10 GSA-MA                    NT         DQ  
       43.89       DQ                                                      
 -- Belveal, Johnny C         10 RAD-MA                    NT         DQ  
       45.10       DQ                                                      
 
Event 27  Girls 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Muller, Alexis M          12 GSA-MA               1:12.25    1:10.63   20  
       32.51  1:10.63                                                      
  2 Gibson, Madison A         12 TRI-MA               1:14.07    1:11.13   17  
       32.44  1:11.13                                                      
  3 Neilly, Hannah F          12 RAD-MA               1:14.72    1:11.93   16  
       33.14  1:11.93                                                      
  4 Cella, Olivia             12 RAD-MA               1:10.67    1:13.18   15  
       32.71  1:13.18                                                      
  5 Mlodzienski, Sophia M     12 RAD-MA               1:23.95    1:14.81   14  
       34.48  1:14.81                                                      
  6 Burke, Emma G             11 RAD-MA               1:26.88    1:15.35   13  
       34.32  1:15.35                                                      
  7 Giardinelli, Haleigh G    12 RAD-MA               1:22.33    1:16.51   12  
       34.88  1:16.51                                                      
  8 Casey, Isabella E         11 RAD-MA               1:24.67    1:16.93   11  
       36.79  1:16.93                                                      
  9 Dougherty, Regan L        12 RAD-MA               1:31.53    1:17.17    9  
       36.10  1:17.17                                                      
 10 Karpf, Lana               12 GSA-MA                    NT    1:17.52    7  
       35.51  1:17.52                                                      
 11 O'Neill, Gracie G         12 RAD-MA               1:17.13    1:17.87    6  
       34.86  1:17.87                                                      
 12 McKeaney, Audrey          11 RAD-MA                    NT    1:18.35    5  
       35.93  1:18.35                                                      
 13 Bloomfield, Gigi G        12 RAD-MA               1:23.20    1:18.69    4  
       35.59  1:18.69                                                      
 14 Copas, Savina             12 RAD-MA               1:25.42    1:18.79    3  
       36.48  1:18.79                                                      
 15 Wittmer, Sarah A          11 GSA-MA               1:28.92    1:25.68    2  
       40.61  1:25.68                                                      
 16 Oswald, Delaney R         11 RAD-MA               1:24.79    1:26.07    1  
       36.89  1:26.07                                                      
 17 Shoumer, Sarah E          12 RAD-MA               2:28.06    1:26.31  
       39.51  1:26.31                                                      
 18 Metry, Jules              12 PVAC-MA              1:37.44    1:29.32  
       38.79  1:29.32                                                      
 19 Staton, Katherine J       11 RAD-MA                    NT    1:29.52  
       41.22  1:29.52                                                      
 20 Ferry, Bree M             12 TRI-MA               1:41.47    1:35.15  
       46.91  1:35.15                                                      
 21 Fancher, Scottie J        11 RAD-MA                    NT    1:40.32  
       49.78  1:40.32                                                      
 22 Gokidi, Nidhi S           11 GSA-MA                    NT    1:45.31  
       49.95  1:45.31                                                      
 23 Bates, Ciara J            11 GSA-MA                    NT    1:45.99  
       50.41  1:45.99                                                      
 -- Grasso, Sonia N           11 RAD-MA                    NT         DQ  
       46.46       DQ                                                      
 -- Murray Hayden, Caroline   12 RAD-MA                    NT         DQ  
       38.30       DQ                                                      
 -- Heimowitz, Miranda J      12 GSA-MA               1:24.08         DQ  
       34.96       DQ                                                      
 -- Struyk, Brooke            12 RAD-MA                    NT         DQ  
       44.24       DQ                                                      
 -- Giuntoli, Anastasia S     12 RAD-MA                    NT         DQ  
       37.77       DQ                                                      
 -- Weitz, Liana P            11 GSA-MA                    NT         DQ  
 
Event 28  Boys 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Reasons, Kyle W           12 RAD-MA               1:17.77    1:11.43   20  
       32.77  1:11.43                                                      
  2 Oswald, Zachary M         11 RAD-MA               1:16.15    1:17.32   17  
  3 Yeakle, Tate              12 RAD-MA               1:20.30    1:19.09   16  
       37.07  1:19.09                                                      
  4 Phillips, Henry C         12 PVAC-MA              1:22.37    1:19.91   15  
       36.92  1:19.91                                                      
  5 Koptyra, Zachary          11 RAD-MA               1:33.82    1:22.91   14  
       37.59  1:22.91                                                      
  6 Bakalorz, Christopher M   12 TRI-MA                    NT    1:26.28   13  
       38.38  1:26.28                                                      
  7 Wettlaufer, Liam J        12 TRI-MA                    NT    1:26.29   12  
       41.07  1:26.29                                                      
  8 Oken, James R             11 RAD-MA               1:43.62    1:30.31   11  
       39.57  1:30.31                                                      
  9 Line, Grey B              11 RAD-MA               1:26.01    1:31.05    9  
       40.12  1:31.05                                                      
 10 Morrison, Theo E          12 RAD-MA                    NT    1:31.24    7  
       43.04  1:31.24                                                      
 11 Muller Jr, Tommy M        11 GSA-MA                    NT    1:33.37    6  
       41.55  1:33.37                                                      
 12 Murdock, Matt J           11 TRI-MA                    NT    1:33.83    5  
       41.89  1:33.83                                                      
 13 Hammond, Tyler D          12 TRI-MA               1:38.35    1:35.17    4  
 14 Hopkins, David J          11 RAD-MA                    NT    1:40.79    3  
       48.56  1:40.79                                                      
 15 Swartz, Gavin A           11 RAD-MA                    NT    1:42.83    2  
       48.08  1:42.83                                                      
 -- Johnson, James C          12 RAD-MA                    NT         DQ  
       34.99       DQ                                                      
 -- Smith, Isaiah S           11 RAD-MA                    NT         DQ  
       50.52       DQ                                                      
 -- Graaf, Zach E             12 TRI-MA               1:28.63         DQ  
       40.00       DQ                                                      
 -- Mehdi, Nathan I           11 TRI-MA                    NT         DQ  
       44.12       DQ                                                      
 
Event 29  Girls 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lindgren, Maly M          10 RAD-MA                 31.79      30.02   20  
  2 Parsia, Alex M            10 PVAC-MA                31.34      30.15   17  
  3 Reasons, Kayla J           9 RAD-MA                 30.68      30.83   16  
  4 Vassallo, Margherita      10 RAD-MA                 32.67      33.16   15  
  5 Hickey, Lillian G          9 TRI-MA                 34.76      33.96   14  
  6 Zelin, Brooke A           10 PVAC-MA                35.78      34.10   13  
  7 Casey, Sofia              10 RAD-MA                 52.27      36.00   12  
  8 Grau, Paige E             10 Un-Rad-MA                 NT      36.37   11  
  9 Tierney, Carson            9 RAD-MA                 36.69      36.54    9  
 10 Gottlieb, Elisabeth J     10 SUWC-WV                34.50      36.99    7  
 11 Choo, Olivia Y             9 RAD-MA                 38.16      37.13    6  
 12 Dudley, Maddie P           9 RAD-MA                 38.28      37.56    4.5
 12 Martin, Samantha G         9 TRI-MA                 42.94      37.56    4.5
 14 Fanelli, Elayna R          9 RAD-MA                 43.28      38.03    3  
 15 Messmer, Ella B            9 GSA-MA                 38.65      38.75    2  
 16 Lake, Alice M              9 RAD-MA                 38.59      38.90    1  
 17 Fenlin, Milly              9 RAD-MA                    NT      39.10  
 18 Tolotta, Samantha H        9 TRI-MA                 43.91      39.86  
 19 Ade, Natalie G             9 RAD-MA                    NT      40.51  
 20 Hyde, Emma H              10 RAD-MA                    NT      42.80  
 21 Metry, Gabby I             9 PVAC-MA                49.14      43.77  
 22 Moran, Paige W             9 Un-Rad-MA                 NT      43.91  
 23 Daley-Gibson, Maeve       10 RAD-MA                    NT      44.05  
 24 Kush, McKenna L            9 GSA-MA                    NT      44.21  
 25 Persico, Ally F            9 TRI-MA                 46.07      45.46  
 26 Giuntoli, Sasha C         10 RAD-MA                 48.40      46.52  
 27 Condon, Grace D           10 GSA-MA                 46.76      47.03  
 28 Denhardt, Kaya N          10 RAD-MA                    NT      47.66  
 29 Gutshall, Jordyn K        10 PVAC-MA                47.00      48.37  
 30 Kelly, Cailin M           10 RAD-MA                    NT      48.68  
 31 Bush, Emma J              10 TRI-MA                 55.15      49.72  
 32 Anand, Nithila            10 RAD-MA                    NT      52.56  
 33 Frascella, Juliana R       9 TRI-MA                    NT      54.67  
 
Event 30  Boys 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Barber, Jake              10 RAD-MA                 31.37      32.14   20  
  2 Keenan, Andrew K          10 PVAC-MA                32.32      32.18   17  
  3 Wozniak, John A           10 GSA-MA                 32.64      32.70   16  
  4 Smallwood, Cooper S       10 TRI-MA                 34.45      34.30   15  
  5 Graaf, Sam M               9 TRI-MA                 35.81      34.81   14  
  6 Clary, Aidan J             9 TRI-MA                 37.24      35.11   13  
  7 Thau, Andrew L            10 GSA-MA                    NT      35.14   12  
  8 Cooper, Alex R            10 TRI-MA                 37.76      35.17   11  
  9 Belveal, Johnny C         10 RAD-MA                    NT      35.19    9  
 10 Grimley, Jack P            9 RAD-MA                    NT      35.64    7  
 11 Brush, Sean C             10 GSA-MA                    NT      36.10    6  
 12 Wanner, Ryan J             9 TRI-MA                 37.72      36.27    5  
 13 Yu, Alex L                 9 RAD-MA                 39.48      36.85    4  
 14 Pijawka, Christopher M    10 RAD-MA                 35.67      37.21    3  
 15 Mountain, Harrison J       9 RAD-MA                    NT      37.72    2  
 16 Farhy, Jackson R           9 RAD-MA                 41.14      37.74    1  
 17 Coonley, Coleman T        10 RAD-MA                 35.16      38.06  
 18 Fleming, Sean F            9 GSA-MA                    NT      40.93  
 19 Stockton, Casey J         10 Un-Rad-MA              42.50      41.51  
 20 Feher, Dylan M             9 RAD-MA                    NT      41.95  
 21 Dalton, Gavin A           10 TRI-MA                    NT      43.91  
 22 Brodnik, TJ J              9 TRI-MA                    NT      44.72  
 23 Jung, Evan M              10 RAD-MA                    NT      44.79  
 24 Baker, Kyle P              9 GSA-MA                    NT      45.27  
 25 Nguyen, Brandon G         10 RAD-MA                    NT      54.06  
 26 Coyle, Liam P              9 TRI-MA               1:10.79      59.95  
 27 Pithiya, Samar D          10 TRI-MA                    NT    1:07.97  
 
Event 31  Girls 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Grimley, Taylor O         12 RAD-MA                 26.92      27.45   20  
  2 Hahn, Lily                12 RAD-MA                 26.85      27.53   17  
  3 Bevenour, Holly E         12 RAD-MA                 27.41      28.40   16  
  4 Jessop, Autumn G          11 Un-Ma-MA               30.28      28.70   15  
  5 Heimowitz, Miranda J      12 GSA-MA                 31.15      28.82   14  
  6 Cella, Olivia             12 RAD-MA                 27.61      28.86   13  
  7 Gibson, Madison A         12 TRI-MA                 28.99      29.00   12  
  8 Neilly, Hannah F          12 RAD-MA                 29.46      29.15   11  
  9 Muller, Alexis M          12 GSA-MA                 31.13      29.88    9  
 10 Murray Hayden, Caroline   12 RAD-MA                 32.18      30.45    7  
 11 Mlodzienski, Sophia M     12 RAD-MA                 30.78      30.47    6  
 12 Gutshall, Ashley N        12 PVAC-MA                32.48      30.56    5  
 13 Casey, Isabella E         11 RAD-MA                 31.90      31.14    4  
 14 Burke, Emma G             11 RAD-MA                    NT      31.42    3  
 15 Dougherty, Regan L        12 RAD-MA                    NT      31.63    2  
 16 Persico, Gabi C           12 TRI-MA                 37.60      33.18    1  
 17 Giuntoli, Anastasia S     12 RAD-MA                 34.38      33.29  
 18 Shoumer, Sarah E          12 RAD-MA                    NT      33.42  
 19 Oswald, Delaney R         11 RAD-MA                 33.17      33.57  
 20 Ferry, Bree M             12 TRI-MA                 36.26      33.62  
 21 Garrabrant, Megan S       11 GSA-MA                 35.15      33.67  
 22 Wittmer, Sarah A          11 GSA-MA                 35.35      34.63  
 23 Metry, Jules              12 PVAC-MA                   NT      34.89  
 24 Staton, Katherine J       11 RAD-MA                 37.97      35.66  
 25 Struyk, Brooke            12 RAD-MA                    NT      37.19  
 26 Moreland, Margarita T     11 RAD-MA                    NT      37.43  
 27 Fancher, Scottie J        11 RAD-MA                    NT      39.02  
 28 Weitz, Liana P            11 GSA-MA                 41.86      39.95  
 29 Grasso, Sonia N           11 RAD-MA                    NT      40.36  
 30 Bates, Ciara J            11 GSA-MA                    NT      43.14  
 31 Gokidi, Nidhi S           11 GSA-MA                    NT      43.87  
 32 McKeown, Sienna M         11 TRI-MA                    NT      53.95  
 -- Karpf, Lana               12 GSA-MA                 46.45         DQ  
 -- McKeaney, Audrey          11 RAD-MA                 31.93         DQ  
 
Event 32  Boys 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Tierney, Brady J          12 RAD-MA                 28.07      27.42   20  
  2 Reasons, Kyle W           12 RAD-MA                 29.76      28.89   17  
  3 Marr, Max P               11 RAD-MA                 29.48      28.95   16  
  4 Johnson, James C          12 RAD-MA                    NT      29.95   15  
  5 Oswald, Zachary M         11 RAD-MA                 30.13      30.11   14  
  6 Yeakle, Tate              12 RAD-MA                 29.78      31.02   13  
  7 Hatti, Eashan K           12 SUWC-WV                30.80      31.34   12  
  8 Schilling, Eric V         12 PVAC-MA                33.66      32.25   11  
  9 Krug, Kyle                11 RAD-MA                    NT      32.80    9  
 10 Oken, James R             11 RAD-MA                    NT      32.99    7  
 11 Muller Jr, Tommy M        11 GSA-MA                    NT      33.34    6  
 12 Murdock, Matt J           11 TRI-MA                 36.69      33.48    5  
 13 Wettlaufer, Liam J        12 TRI-MA                 35.95      33.52    4  
 14 Bakalorz, Christopher M   12 TRI-MA                    NT      33.61    3  
 15 Koptyra, Zachary          11 RAD-MA                 37.27      33.95    2  
 16 Graaf, Zach E             12 TRI-MA                 33.60      34.08    1  
 17 Mehdi, Nathan I           11 TRI-MA                    NT      35.13  
 18 Hammond, Tyler D          12 TRI-MA                 35.06      35.39  
 19 Morrison, Theo E          12 RAD-MA                    NT      36.47  
 20 Forte, Jackson M          11 TRI-MA                    NT      36.81  
 21 Swartz, Gavin A           11 RAD-MA                    NT      37.09  
 22 McGinley, Mike            11 RAD-MA                    NT      37.21  
 23 Haelters, Ken G           11 GSA-MA                    NT      40.49  
 24 Hopkins, David J          11 RAD-MA                 43.16      40.75  
 25 Smith, Isaiah S           11 RAD-MA                    NT      40.78  
 26 Smallwood, Carson D       11 TRI-MA                 38.58      41.08  
 27 Gunther, Lachlan M        12 TRI-MA                 46.10      45.79  
 
Event 33  Girls 9-10 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Tallapragada, Harshitha   10 SSC-MA               1:23.49    1:27.65   20  
       43.48  1:27.65                                                      
  2 Choo, Olivia Y             9 RAD-MA                    NT    1:32.71   17  
       44.43  1:32.71                                                      
  3 Whittemore, Lil A          9 GSA-MA               1:28.08    1:33.48   16  
     1:33.38  1:33.48                                                      
  4 Martin, Samantha G         9 TRI-MA                    NT    1:38.83   15  
       49.44  1:38.83                                                      
 -- Frascella, Juliana R       9 TRI-MA                    NT         DQ  
 -- Smallwood, Charlotte R     9 TRI-MA               1:31.65         DQ  
       44.54       DQ                                                      
 
Event 34  Boys 9-10 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Wang, Jerry Z             10 SSC-MA               1:18.62    1:14.05   20  
       35.34  1:14.05                                                      
  2 Wozniak, John A           10 GSA-MA               1:20.81    1:20.15   17  
       38.12  1:20.15                                                      
  3 Clary, Aidan J             9 TRI-MA               1:38.40    1:32.93   16  
       44.22  1:32.93                                                      
  4 Smallwood, Cooper S       10 TRI-MA               1:31.88    1:35.58   15  
       46.86  1:35.58                                                      
  5 Coonley, Coleman T        10 RAD-MA               1:33.34    1:37.72   14  
       49.05  1:37.72                                                      
  6 Dalton, Gavin A           10 TRI-MA                    NT    2:07.29   13  
     1:02.23  2:07.29                                                      
  7 Brodnik, TJ J              9 TRI-MA                    NT    2:26.86   12  
  8 Coyle, Liam P              9 TRI-MA               2:56.66    2:33.99   11  
 -- Grimley, Jack P            9 RAD-MA                    NT         DQ  
       48.83       DQ                                                      
 -- Pithiya, Samar D          10 TRI-MA                    NT         DQ  
     1:06.43       DQ                                                      
 
Event 35  Girls 11-12 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hahn, Lily                12 RAD-MA               1:02.92    1:06.64   20  
       32.82  1:06.64                                                      
  2 Grimley, Taylor O         12 RAD-MA               1:06.05    1:07.98   17  
       33.23  1:07.98                                                      
  3 Bevenour, Holly E         12 RAD-MA               1:06.94    1:10.53   16  
       34.37  1:10.53                                                      
  4 Coonley, Campbell P       12 RAD-MA               1:26.86    1:10.73   15  
       34.01  1:10.73                                                      
  5 Cella, Olivia             12 RAD-MA               1:09.78    1:13.53   14  
       35.96  1:13.53                                                      
  6 Heimowitz, Miranda J      12 GSA-MA                    NT    1:16.15   13  
       37.11  1:16.15                                                      
  7 Bloomfield, Gigi G        12 RAD-MA               1:15.09    1:16.27   12  
       36.82  1:16.27                                                      
  8 Mlodzienski, Sophia M     12 RAD-MA               1:22.55    1:17.05   11  
       37.04  1:17.05                                                      
  9 O'Neill, Gracie G         12 RAD-MA               1:17.44    1:18.90    9  
       37.66  1:18.90                                                      
 10 Copas, Savina             12 RAD-MA               1:19.69    1:20.48    7  
       38.85  1:20.48                                                      
 11 Garrabrant, Megan S       11 GSA-MA               1:26.09    1:22.74    6  
       40.35  1:22.74                                                      
 12 Tancini, Elyse C          12 PVAC-MA              1:30.36    1:25.70    5  
       41.22  1:25.70                                                      
 13 Wittmer, Sarah A          11 GSA-MA               1:28.90    1:28.75    4  
       44.49  1:28.75                                                      
 -- McKeown, Sienna M         11 TRI-MA                    NT         DQ  
     1:05.34       DQ                                                      
 
Event 36  Boys 11-12 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Tierney, Brady J          12 RAD-MA               1:14.79    1:08.16   20  
       32.88  1:08.16                                                      
  2 Marr, Max P               11 RAD-MA               1:11.37    1:09.88   17  
       33.78  1:09.88                                                      
  3 Oswald, Zachary M         11 RAD-MA               1:14.99    1:20.50   16  
       40.37  1:20.50                                                      
  4 Bakalorz, Christopher M   12 TRI-MA                    NT    1:22.96   15  
       40.62  1:22.96                                                      
  5 Krug, Kyle                11 RAD-MA                    NT    1:28.38   14  
       42.04  1:28.38                                                      
  6 Line, Grey B              11 RAD-MA               1:22.66    1:31.50   13  
       43.94  1:31.50                                                      
  7 Oken, James R             11 RAD-MA                    NT    1:33.46   12  
       44.44  1:33.46                                                      
  8 Murdock, Matt J           11 TRI-MA                    NT    1:34.43   11  
       43.99  1:34.43                                                      
  9 Forte, Jackson M          11 TRI-MA                    NT    1:42.84    9  
       49.76  1:42.84                                                      
 10 Haelters, Ken G           11 GSA-MA                    NT    1:51.54    7  
       53.69  1:51.54                                                      
 
Event 37  Girls 9-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Parsia, Alex M            10 PVAC-MA                40.77      38.55   20  
  2 Reasons, Kayla J           9 RAD-MA                 38.99      38.91   17  
  3 Zelin, Brooke A           10 PVAC-MA                40.93      39.79   16  
  4 Vassallo, Margherita      10 RAD-MA                 50.01      44.44   15  
  5 Hickey, Lillian G          9 TRI-MA                 48.94      46.63   14  
  6 Whittemore, Lil A          9 GSA-MA                 47.37      47.67   13  
  7 Fenlin, Milly              9 RAD-MA                    NT      49.43   12  
  8 Tierney, Carson            9 RAD-MA                 50.34      49.45   11  
  9 Casey, Sofia              10 RAD-MA                    NT      49.75    9  
 10 Lake, Alice M              9 RAD-MA                    NT      50.69    7  
 11 Grau, Paige E             10 Un-Rad-MA                 NT      51.54    6  
 12 Fanelli, Elayna R          9 RAD-MA                    NT      52.13    5  
 13 Ade, Natalie G             9 RAD-MA                    NT      53.31    4  
 14 Smallwood, Charlotte R     9 TRI-MA                 48.27      53.51    3  
 15 Messmer, Ella B            9 GSA-MA               1:00.03      58.39    2  
 16 Condon, Grace D           10 GSA-MA                    NT      58.98    1  
 17 Persico, Ally F            9 TRI-MA                    NT    1:00.49  
 18 Metry, Gabby I             9 PVAC-MA                   NT    1:00.67  
 19 Bush, Emma J              10 TRI-MA               1:02.11    1:01.74  
 20 Denhardt, Kaya N          10 RAD-MA                    NT    1:01.95  
 21 Tolotta, Samantha H        9 TRI-MA                    NT    1:02.58  
 22 Anand, Nithila            10 RAD-MA                    NT    1:03.24  
 23 Kelly, Cailin M           10 RAD-MA                    NT    1:03.50  
 24 Moran, Paige W             9 Un-Rad-MA                 NT    1:04.48  
 25 Giuntoli, Sasha C         10 RAD-MA               1:05.66    1:04.95  
 26 Kush, McKenna L            9 GSA-MA                    NT    1:05.79  
 27 Gutshall, Jordyn K        10 PVAC-MA              1:09.06    1:06.66  
 -- Frascella, Juliana R       9 TRI-MA                    NT         DQ  
 -- Dudley, Maddie P           9 RAD-MA                    NT         DQ  
 -- Hyde, Emma H              10 RAD-MA                    NT         DQ  
 
Event 38  Boys 9-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Barber, Jake              10 RAD-MA                 44.22      43.96   20  
  2 Cooper, Alex R            10 TRI-MA                 46.06      44.27   17  
  3 Keenan, Andrew K          10 PVAC-MA                44.97      44.43   16  
  4 Thau, Andrew L            10 GSA-MA                    NT      48.36   15  
  5 Pijawka, Christopher M    10 RAD-MA                 50.54      48.88   14  
  6 Graaf, Sam M               9 TRI-MA                 55.19      49.15   13  
  7 Wanner, Ryan J             9 TRI-MA                 53.75      50.38   12  
  8 Smallwood, Cooper S       10 TRI-MA                 50.17      50.74   11  
  9 Feher, Dylan M             9 RAD-MA                    NT      52.07    9  
 10 Brush, Sean C             10 GSA-MA                    NT      52.66    7  
 11 Stockton, Casey J         10 Un-Rad-MA              56.04      53.03    6  
 12 Fleming, Sean F            9 GSA-MA                    NT      54.02    5  
 13 Mountain, Harrison J       9 RAD-MA                    NT      54.52    4  
 14 Baker, Kyle P              9 GSA-MA                    NT      55.30    3  
 15 Brodnik, TJ J              9 TRI-MA                    NT    1:01.89    2  
 16 Farhy, Jackson R           9 RAD-MA                    NT    1:03.65    1  
 -- Jung, Evan M              10 RAD-MA                    NT         DQ  
 -- Belveal, Johnny C         10 RAD-MA                    NT         DQ  
 -- Dalton, Gavin A           10 TRI-MA                 59.15         DQ  
 -- Pithiya, Samar D          10 TRI-MA                    NT         DQ  
 -- Coyle, Liam P              9 TRI-MA                    NT         DQ  
 
Event 39  Girls 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jessop, Autumn G          11 Un-Ma-MA               36.03      36.51   20  
  2 Muller, Alexis M          12 GSA-MA                 37.17      37.06   17  
  3 Giardinelli, Haleigh G    12 RAD-MA                 37.76      37.21   16  
  4 Casey, Isabella E         11 RAD-MA                 42.66      39.30   15  
  5 Burke, Emma G             11 RAD-MA                    NT      39.63   14  
  6 McKeaney, Audrey          11 RAD-MA                 41.81      40.39   13  
  7 Dougherty, Regan L        12 RAD-MA                 47.92      40.66   12  
  8 Karpf, Lana               12 GSA-MA               1:01.98      41.91   11  
  9 Giuntoli, Anastasia S     12 RAD-MA                 44.01      42.90    9  
 10 Shoumer, Sarah E          12 RAD-MA                    NT      43.94    7  
 11 Copas, Savina             12 RAD-MA                 41.84      44.21    6  
 12 Murray Hayden, Caroline   12 RAD-MA                 49.79      46.60    5  
 13 Staton, Katherine J       11 RAD-MA                 49.51      47.33    4  
 14 Persico, Gabi C           12 TRI-MA                 50.67      47.88    3  
 15 Weitz, Liana P            11 GSA-MA                 53.85      48.63    2  
 16 Metry, Jules              12 PVAC-MA                   NT      50.73    1  
 17 Ferry, Bree M             12 TRI-MA                 53.96      51.62  
 18 Gokidi, Nidhi S           11 GSA-MA                    NT      51.71  
 19 Fancher, Scottie J        11 RAD-MA                    NT      52.45  
 20 Moreland, Margarita T     11 RAD-MA                    NT      53.02  
 21 Bates, Ciara J            11 GSA-MA                    NT      54.52  
 22 Grasso, Sonia N           11 RAD-MA                    NT    1:02.18  
 23 McKeown, Sienna M         11 TRI-MA                    NT    1:07.44  
 
Event 40  Boys 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hatti, Eashan K           12 SUWC-WV                35.77      36.23   20  
  2 Reasons, Kyle W           12 RAD-MA                 40.69      39.58   17  
  3 Koptyra, Zachary          11 RAD-MA                 45.13      42.85   16  
  4 Johnson, James C          12 RAD-MA                    NT      44.55   15  
  5 Wettlaufer, Liam J        12 TRI-MA                 45.95      44.73   14  
  6 Hammond, Tyler D          12 TRI-MA                 48.27      46.38   13  
  7 Morrison, Theo E          12 RAD-MA                    NT      47.54   12  
  8 Yu, Andrew W              11 RAD-MA                 53.13      48.43   11  
  9 Forte, Jackson M          11 TRI-MA                    NT      49.16    9  
 10 Muller Jr, Tommy M        11 GSA-MA                    NT      49.24    7  
 11 Hopkins, David J          11 RAD-MA                    NT      50.83    6  
 12 Gunther, Lachlan M        12 TRI-MA                 59.09      52.49    5  
 13 Mehdi, Nathan I           11 TRI-MA                    NT      53.58    4  
 14 Smith, Isaiah S           11 RAD-MA                    NT    1:04.55    3  
 15 McGinley, Mike            11 RAD-MA                    NT    1:05.34    2  
 16 Smallwood, Carson D       11 TRI-MA               1:23.95    1:15.67    1  
 -- Haelters, Ken G           11 GSA-MA                    NT         DQ  
 -- Swartz, Gavin A           11 RAD-MA                    NT         DQ  
 
Event 41  Girls 9-10 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lindgren, Maly M          10 RAD-MA               1:18.29    1:19.99   20  
       35.68  1:19.99                                                      
  2 Reasons, Kayla J           9 RAD-MA                    NT    1:24.67   17  
       37.81  1:24.67                                                      
  3 Tallapragada, Harshitha   10 SSC-MA               1:27.84    1:31.83   16  
       40.59  1:31.83                                                      
  4 Gottlieb, Elisabeth J     10 SUWC-WV                   NT    1:48.00   15  
       45.97  1:48.00                                                      
 -- Persico, Ally F            9 TRI-MA                    NT         DQ  
     1:04.19       DQ                                                      
 
Event 42  Boys 9-10 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Wang, Jerry Z             10 SSC-MA               1:27.25    1:19.72   20  
       35.15  1:19.72                                                      
 
Event 43  Girls 11-12 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Coonley, Campbell P       12 RAD-MA               1:09.30    1:08.89   20  
       31.77  1:08.89                                                      
  2 Grimley, Taylor O         12 RAD-MA               1:09.85    1:12.58   17  
       33.75  1:12.58                                                      
  3 Gibson, Madison A         12 TRI-MA               1:13.48    1:13.44   16  
       34.68  1:13.44                                                      
  4 O'Neill, Gracie G         12 RAD-MA               1:12.77    1:14.35   15  
       34.22  1:14.35                                                      
  5 Garrabrant, Megan S       11 GSA-MA               1:29.40    1:21.83   14  
       39.18  1:21.83                                                      
  6 Oswald, Delaney R         11 RAD-MA               1:24.83    1:23.43   13  
       38.19  1:23.43                                                      
  7 Persico, Gabi C           12 TRI-MA                    NT    2:01.10   12  
       54.28  2:01.10                                                      
 
Event 44  Boys 11-12 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Phillips, Henry C         12 PVAC-MA              1:18.92    1:19.53   20  
       36.94  1:19.53                                                      
  2 Yeakle, Tate              12 RAD-MA               1:24.22    1:23.34   17  
       37.89  1:23.34                                                      
  3 Graaf, Zach E             12 TRI-MA                    NT    1:24.33   16  
       39.87  1:24.33                                                      
  4 Schilling, Eric V         12 PVAC-MA              1:33.50    1:31.96   15  
       40.72  1:31.96                                                      
  5 Line, Grey B              11 RAD-MA               1:32.40    1:35.88   14  
       42.11  1:35.88                                                      
  6 Smallwood, Carson D       11 TRI-MA               2:11.17    1:58.58   13  
       57.52  1:58.58                                                      
 
Event 45  Girls 9-12 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hahn, Lily                12 RAD-MA               2:32.13    2:32.18   20  
       34.13  1:11.76  1:59.18  2:32.18                                    
  2 Coonley, Campbell P       12 RAD-MA               2:33.14    2:32.90   17  
       31.96  1:11.83  1:58.23  2:32.90                                    
  3 Parsia, Alex M            10 PVAC-MA              2:54.05    2:44.82   16  
       36.87  1:19.83  2:06.13  2:44.82                                    
  4 Gutshall, Ashley N        12 PVAC-MA              2:59.15    2:47.11   15  
       36.37  1:19.22  2:10.31  2:47.11                                    
  5 Bloomfield, Gigi G        12 RAD-MA               2:50.65    2:48.51   14  
       37.16  1:18.19  2:11.43  2:48.51                                    
  6 Bevenour, Holly E         12 RAD-MA               2:45.54    2:49.25   13  
       37.45  1:17.98  2:11.12  2:49.25                                    
  7 Zelin, Brooke A           10 PVAC-MA                   NT    3:26.26   12  
       50.47  1:45.92  2:39.01  3:26.26                                    
  8 Smallwood, Charlotte R     9 TRI-MA               3:26.07    3:27.84   11  
       51.28  1:41.05  2:41.11  3:27.84                                    
  9 Messmer, Ella B            9 GSA-MA               3:40.86    3:35.09    9  
       47.68  1:42.69  2:49.84  3:35.09                                    
 -- Tancini, Elyse C          12 PVAC-MA              3:33.66         DQ  
       40.81  1:29.69  2:25.90       DQ                                    
 
Event 46  Boys 9-12 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Marr, Max P               11 RAD-MA               2:42.09    2:39.27   20  
       34.90  1:14.14  2:02.97  2:39.27                                    
  2 Wang, Jerry Z             10 SSC-MA               2:53.26    2:45.65   17  
       34.31  1:16.11  2:06.10  2:45.65                                    
  3 Keenan, Andrew K          10 PVAC-MA              3:01.45    3:02.34   16  
       39.90  1:27.98  2:22.71  3:02.34                                    
  4 Krug, Kyle                11 RAD-MA                    NT    3:10.35   15  
       44.20  1:30.47  2:26.53  3:10.35                                    
 
Event 47  Girls 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Edwards, Annika J         16 RAD-MA               2:08.95    2:13.42   20  
       31.13  1:05.12  1:39.61  2:13.42                                    
  2 Wydeven, Lucy             15 RAD-MA                    NT    2:27.86   17  
       34.65  1:12.03  1:50.11  2:27.86                                    
  3 Devine, Amelia H          15 RAD-MA               2:32.92    2:36.35   16  
       36.22  1:15.62  1:56.54  2:36.35                                    
 
Event 49  Girls 13-14 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McClain, Haley            14 RAD-MA                    NT    2:27.50   20  
       34.36  1:11.65  1:50.82  2:27.50                                    
  2 O'Neill, Emmie C          13 RAD-MA               2:31.96    2:38.14   17  
       34.52  1:14.42  1:56.67  2:38.14                                    
  3 Reynolds, Emily           14 RAD-MA                    NT    2:43.67   16  
       37.75  1:18.43  2:01.89  2:43.67                                    
  4 Karpf, Skylar             14 GSA-MA                    NT    2:46.66   15  
       39.76  1:22.39  2:46.66                                             
  5 Bernabeo, Devon E         14 TRI-MA               2:47.38    2:49.33   14  
       38.35  2:06.00  2:49.33                                             
 
Event 50  Boys 13-14 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gray, Matthew J           14 RAD-MA               2:07.39    2:03.87   20  
       28.97  1:00.61  1:32.49  2:03.87                                    
  2 Hoffman, Leif E           13 Un-Ma-MA             2:07.50    2:08.35   17  
       30.57  1:02.59  1:35.77  2:08.35                                    
  3 Nagel, Luke               14 RAD-MA                    NT    2:25.76   16  
       34.20  1:11.77  1:49.45  2:25.76                                    
  4 Bentley, Chase A          13 TRI-MA               2:35.07    2:26.09   15  
       35.03  1:12.32  1:50.08  2:26.09                                    
 
Event 51  Girls 15-18 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ledwith, Madison E        17 RAD-MA                 50.81      54.92   20  
       26.83    54.92                                                      
  2 Kalandadze, Anna          16 RAD-MA                 53.32      55.29   17  
       27.12    55.29                                                      
  3 Wakiyama, Grace           17 RAD-MA                 57.76      57.66   16  
       28.07    57.66                                                      
  4 Jamieson, Brooke C        15 RAD-MA                 59.02      57.88   15  
       27.96    57.88                                                      
  5 Handal, Izzy L            15 RAD-MA                 55.31      58.23   14  
       27.90    58.23                                                      
  6 Myers, Grace A            16 RAD-MA                 54.49      58.41   13  
       28.18    58.41                                                      
  7 Hay, Louise J             15 RAD-MA                 57.30      58.65   12  
       27.90    58.65                                                      
  8 Edwards, Annika J         16 RAD-MA                 59.07      59.84   11  
       28.99    59.84                                                      
  9 Wydeven, Lucy             15 RAD-MA                 59.72    1:00.71    9  
       29.63  1:00.71                                                      
 10 Wilson, Frances E         15 RAD-MA                 59.69    1:01.54    7  
       29.45  1:01.54                                                      
 11 Metzger, Zoe A            16 RAD-MA               1:17.10    1:01.85    6  
       29.62  1:01.85                                                      
 12 Pawlow, Caroline N        16 RAD-MA               1:02.42    1:02.15    5  
       29.79  1:02.15                                                      
 13 Goncher, Sarah            16 RAD-MA                 57.16    1:03.40    4  
       29.54  1:03.40                                                      
 14 Frascella, Jane M         16 RAD-MA                    NT    1:03.50    3  
       30.58  1:03.50                                                      
 15 Brook, Eliza              16 RAD-MA               1:18.39    1:05.89    2  
       31.06  1:05.89                                                      
 16 Devine, Amelia H          15 RAD-MA               1:07.03    1:11.05    1  
       34.10  1:11.05                                                      
 
Event 52  Boys 15-18 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Octaviano, Antonio T      15 RAD-MA                 49.40      49.85   20  
       23.98    49.85                                                      
  2 Anstadt, Nick J           17 RAD-MA                 59.86      50.82   17  
       24.24    50.82                                                      
  3 Pettit, Collin S          17 RAD-MA                 49.02      52.56   16  
       25.34    52.56                                                      
  4 Mlodzienski, Nick J       16 RAD-MA                 51.48      52.67   15  
       25.18    52.67                                                      
  5 Branigan, Carter J        15 RAD-MA                 51.59      52.89   14  
       25.29    52.89                                                      
  6 Snyder, Christo           16 RAD-MA                    NT      54.51   13  
       25.73    54.51                                                      
  7 Cosgrove, Wil J           15 RAD-MA                 52.37      56.58   12  
       27.49    56.58                                                      
  8 Kanto, Connor             17 RAD-MA                 55.19      58.58   11  
       28.27    58.58                                                      
  9 Petty, Andrew W           15 GSA-MA               1:00.85    1:00.55    9  
       29.08  1:00.55                                                      
 10 Sanchez, Carlos R         15 RAD-MA               1:02.10    1:02.44    7  
       29.16  1:02.44                                                      
 11 Furia, Frederick D        15 TRI-MA               1:02.41    1:03.67    6  
       31.99  1:03.67                                                      
 12 Turley, Alex S            16 TRI-MA               1:19.49    1:13.20    5  
       34.53  1:13.20                                                      
 
Event 53  Girls 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Stimmel, Avery            14 GSA-MA                 58.15      57.96   20  
       28.03    57.96                                                      
  2 McKeaney, Scottie         13 RAD-MA                 58.26      58.15   17  
       27.65    58.15                                                      
  3 Barber, Avery             13 RAD-MA                 58.21      58.83   16  
       27.92    58.83                                                      
  4 O'Neill, Emmie C          13 RAD-MA                 59.93    1:00.06   15  
       28.63  1:00.06                                                      
  5 McClain, Haley            14 RAD-MA               1:05.29    1:01.72   14  
       29.62  1:01.72                                                      
  6 Reynolds, Emily           14 RAD-MA               1:00.47    1:02.53   13  
       29.48  1:02.53                                                      
  7 Hammond, Kayla A          14 TRI-MA                 59.40    1:03.15   12  
       30.95  1:03.15                                                      
  8 Collins, Audrey E         13 RAD-MA               1:04.92    1:03.30   11  
       29.81  1:03.30                                                      
  9 Vanderslice, Gabby        13 RAD-MA               1:02.85    1:03.67    9  
       30.09  1:03.67                                                      
 10 Miller, Kaitlyn E         14 RAD-MA               1:05.44    1:04.08    7  
       29.77  1:04.08                                                      
 11 Sweitzer, Maggie M        13 GSA-MA               1:03.30    1:04.26    6  
       30.83  1:04.26                                                      
 12 Karpf, Skylar             14 GSA-MA               1:09.51    1:06.65    5  
       32.95  1:06.65                                                      
 13 Granson, Anna             14 RAD-MA               1:09.07    1:08.64    4  
       32.13  1:08.64                                                      
 14 Bernabeo, Devon E         14 TRI-MA               1:08.99    1:09.38    3  
       32.41  1:09.38                                                      
 15 Kuklani, Richa            13 RAD-MA               1:10.25    1:09.64    2  
       33.50  1:09.64                                                      
 16 McDonnell, Lilly A        14 TRI-MA               1:09.58    1:09.76    1  
       32.87  1:09.76                                                      
 17 Farhy, Senny K            13 RAD-MA               1:12.78    1:12.26  
       34.68  1:12.26                                                      
 18 Hubbard, Calista G        13 RAD-MA                    NT    1:13.71  
       34.29  1:13.71                                                      
 19 Hillman, Reese N          13 RAD-MA               1:21.24    1:14.79  
       35.31  1:14.79                                                      
 20 Chauhan, Aanchalika       13 RAD-MA                    NT    1:15.12  
       34.25  1:15.12                                                      
 21 Grasso, Nadia R           13 RAD-MA                    NT    1:16.14  
       34.83  1:16.14                                                      
 22 Ramesh, Anna              13 RAD-MA                    NT    1:18.08  
       35.88  1:18.08                                                      
 23 Anand, Neya               13 RAD-MA                    NT    1:21.70  
       39.23  1:21.70                                                      
 24 Denhardt, Natalie K       13 RAD-MA                    NT    1:22.35  
       37.72  1:22.35                                                      
 -- Madden, Minnie E          13 RAD-MA                    NT         DQ  
 
Event 54  Boys 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gray, Matthew J           14 RAD-MA                 54.48      52.52   20  
       25.22    52.52                                                      
  2 Naessig, Dylan            14 PVAC-MA                53.39      55.28   17  
       25.91    55.28                                                      
  3 Casey, Patrick            14 RAD-MA                 56.88      55.81   16  
       27.32    55.81                                                      
  4 Pawlow, Matthew C         13 RAD-MA               1:01.23      57.26   15  
       26.92    57.26                                                      
  5 Cosgrove, Rhett A         13 RAD-MA               1:02.17      59.59   14  
       28.67    59.59                                                      
  6 Kapaj, Kleidi             13 TRI-MA               1:00.52    1:00.76   13  
       29.76  1:00.76                                                      
  7 Bentley, Chase A          13 TRI-MA               1:03.14    1:00.89   12  
       29.64  1:00.89                                                      
  8 Mlodzienski, Leo          14 RAD-MA               1:00.43    1:00.90   11  
       28.91  1:00.90                                                      
  9 Wittmer, Chris J          13 GSA-MA               1:09.73    1:03.29    9  
       30.09  1:03.29                                                      
 10 McDonough, Ryan D         13 Un-Rad-MA            1:07.11    1:05.01    7  
       30.60  1:05.01                                                      
 11 Duffy, PJ J               13 RAD-MA                    NT    1:05.12    6  
       30.98  1:05.12                                                      
 12 Patterson, Sam O          13 RAD-MA               1:08.95    1:05.71    5  
       30.81  1:05.71                                                      
 13 Kellerman, Nathan J       13 RAD-MA               1:08.15    1:06.35    4  
       32.02  1:06.35                                                      
 14 Rocheleau, Michael D      13 RAD-MA                    NT    1:08.62    3  
       31.93  1:08.62                                                      
 15 Movsowitz, Ryan B         13 RAD-MA               1:10.06    1:09.01    2  
       32.77  1:09.01                                                      
 16 Slate, Gavin D            13 RAD-MA                    NT    1:10.37    1  
       33.20  1:10.37                                                      
 17 Scott, Aidan J            13 RAD-MA               1:13.35    1:12.59  
       33.02  1:12.59                                                      
 
Event 55  Girls 15-18 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kalandadze, Anna          16 RAD-MA               1:51.11    1:56.88   20  
       27.74    57.17  1:27.10  1:56.88                                    
  2 Ledwith, Madison E        17 RAD-MA               1:51.28    2:00.64   17  
       27.94    58.40  1:29.87  2:00.64                                    
  3 Handal, Izzy L            15 RAD-MA               2:02.31    2:06.80   16  
       29.75  1:02.16  1:34.82  2:06.80                                    
  4 Myers, Grace A            16 RAD-MA               1:58.43    2:07.11   15  
       29.45  1:02.09  1:35.20  2:07.11                                    
  5 Jamieson, Brooke C        15 RAD-MA               2:06.66    2:09.08   14  
       29.96  1:02.57  1:35.82  2:09.08                                    
  6 Pawlow, Caroline N        16 RAD-MA               2:29.43    2:14.84   13  
       30.30  1:04.54  1:40.31  2:14.84                                    
  7 Hay, Louise J             15 RAD-MA               2:04.97    2:14.86   12  
       29.89  1:04.17  1:39.87  2:14.86                                    
  8 Metzger, Zoe A            16 RAD-MA               2:02.89    2:16.30   11  
       30.82  1:05.15  1:41.32  2:16.30                                    
  9 Frascella, Jane M         16 RAD-MA                    NT    2:16.96    9  
       31.78  1:06.38  1:42.01  2:16.96                                    
 10 Devine, Amelia H          15 RAD-MA               2:27.93    2:29.22    7  
       34.36  1:12.98  1:52.19  2:29.22                                    
 
Event 56  Boys 15-18 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Branigan, Carter J        15 RAD-MA               1:52.85    1:55.69   20  
       26.86    56.28  1:55.69                                             
  2 Cosgrove, Wil J           15 RAD-MA               1:53.02    1:57.56   17  
       27.45    57.57  1:57.56                                             
  3 Anstadt, Nick J           17 RAD-MA               2:37.43    2:02.05   16  
       28.25    58.97  1:31.38  2:02.05                                    
  4 Kanto, Connor             17 RAD-MA               2:00.55    2:13.25   15  
       29.53  1:02.83  2:13.25                                             
  5 Furia, Frederick D        15 TRI-MA               2:18.21    2:22.30   14  
       33.52  2:22.30                                                      
  6 Turley, Alex S            16 TRI-MA               2:58.99    2:47.26   13  
       37.92  2:04.61  2:47.61  2:47.26                                    
 
Event 57  Girls 13-14 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Stimmel, Avery            14 GSA-MA               2:07.61    2:09.40   20  
       29.28  1:02.13  1:36.27  2:09.40                                    
  2 McKeaney, Scottie         13 RAD-MA               2:48.73    2:12.01   17  
       29.69  1:03.83  1:39.41  2:12.01                                    
  3 McClain, Haley            14 RAD-MA               2:23.64    2:13.62   16  
       30.04  1:03.21  1:38.95  2:13.62                                    
  4 O'Neill, Emmie C          13 RAD-MA               2:13.08    2:14.25   15  
       30.49  1:04.56  1:39.95  2:14.25                                    
  5 Barber, Avery             13 RAD-MA               2:13.28    2:15.55   14  
       30.88  1:06.00  1:42.30  2:15.55                                    
  6 Hammond, Kayla A          14 TRI-MA               2:09.58    2:16.79   13  
       31.97  1:06.26  1:42.20  2:16.79                                    
  7 Wakiyama, Kelsey A        14 RAD-MA               2:16.48    2:19.18   12  
       32.41  1:08.53  1:45.08  2:19.18                                    
  8 Miller, Kaitlyn E         14 RAD-MA               2:21.37    2:20.84   11  
       32.70  1:08.91  1:46.04  2:20.84                                    
  9 Reynolds, Emily           14 RAD-MA               2:16.76    2:22.18    9  
       32.57  1:09.30  1:46.98  2:22.18                                    
 10 Sweitzer, Maggie M        13 GSA-MA               2:15.16    2:23.01    7  
       31.84  1:08.35  1:45.84  2:23.01                                    
 11 Vanderslice, Gabby        13 RAD-MA               2:19.66    2:24.32    6  
       32.76  1:09.98  1:48.39  2:24.32                                    
 12 McDonnell, Lilly A        14 TRI-MA               2:49.05    2:36.89    5  
       34.65  1:13.95  1:54.86  2:36.89                                    
 13 Farhy, Senny K            13 RAD-MA                    NT    2:41.20    4  
       35.30  1:16.31  1:58.92  2:41.20                                    
 
Event 58  Boys 13-14 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hoffman, Leif E           13 Un-Ma-MA             1:54.13    1:56.70   20  
       27.05    56.79  1:27.10  1:56.70                                    
  2 Casey, Patrick            14 RAD-MA               1:58.50    1:57.41   17  
       27.28    56.74  1:27.47  1:57.41                                    
  3 Naessig, Dylan            14 PVAC-MA              2:01.58    2:02.36   16  
       28.00    59.11  1:31.17  2:02.36                                    
  4 Nagel, Luke               14 RAD-MA               2:01.76    2:02.54   15  
       27.48    57.94  1:30.05  2:02.54                                    
  5 Pawlow, Matthew C         13 RAD-MA               2:12.42    2:09.54   14  
       28.79  1:01.56  1:35.67  2:09.54                                    
  6 Kapaj, Kleidi             13 TRI-MA               2:14.91    2:15.72   13  
       32.14  1:06.33  1:41.87  2:15.72                                    
  7 Mlodzienski, Leo          14 RAD-MA               2:18.30    2:16.92   12  
       30.62  1:06.12  1:42.69  2:16.92                                    
  8 Duffy, PJ J               13 RAD-MA                    NT    2:18.97   11  
       32.33  1:07.50  1:43.54  2:18.97                                    
  9 Slate, Gavin D            13 RAD-MA                    NT    2:34.29    9  
       34.32  1:13.45  1:54.92  2:34.29                                    
 10 Movsowitz, Ryan B         13 RAD-MA                    NT    2:38.20    7  
       34.79  1:16.56  1:59.23  2:38.20                                    
 11 Patterson, Sam O          13 RAD-MA                    NT    2:38.31    6  
       34.83  1:15.92  1:58.11  2:38.31                                    
 12 Scott, Aidan J            13 RAD-MA                    NT    2:48.35    5  
       36.90  1:19.16  2:06.02  2:48.35                                    
 
Event 59  Girls 15-18 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ledwith, Madison E        17 RAD-MA                 55.71      59.47   20  
       28.48    59.47                                                      
  2 Kalandadze, Anna          16 RAD-MA                 58.56    1:01.65   17  
       29.28  1:01.65                                                      
  3 Wakiyama, Grace           17 RAD-MA               1:02.29    1:04.55   16  
       30.33  1:04.55                                                      
  4 Myers, Grace A            16 RAD-MA               1:00.65    1:04.70   15  
       30.45  1:04.70                                                      
  5 Jamieson, Brooke C        15 RAD-MA               1:03.18    1:04.93   14  
       30.90  1:04.93                                                      
  6 Edwards, Annika J         16 RAD-MA               1:04.85    1:10.45   13  
       32.70  1:10.45                                                      
  7 Wilson, Frances E         15 RAD-MA               1:08.41    1:11.85   12  
       33.86  1:11.85                                                      
  8 Wydeven, Lucy             15 RAD-MA               1:06.06    1:11.99   11  
       34.06  1:11.99                                                      
 
Event 60  Boys 15-18 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Octaviano, Antonio T      15 RAD-MA                 53.66      54.23   20  
       25.88    54.23                                                      
  2 Snyder, Christo           16 RAD-MA                 56.20      56.17   17  
       26.03    56.17                                                      
  3 Branigan, Carter J        15 RAD-MA                 54.43      56.41   16  
       26.59    56.41                                                      
  4 Mlodzienski, Nick J       16 RAD-MA                 55.56      57.91   15  
       26.53    57.91                                                      
  5 Pettit, Collin S          17 RAD-MA                 53.91      59.47   14  
       28.01    59.47                                                      
  6 Cosgrove, Wil J           15 RAD-MA               1:04.76    1:03.94   13  
       29.70  1:03.94                                                      
 
Event 61  Girls 13-14 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McKeaney, Scottie         13 RAD-MA               1:08.03    1:07.75   20  
       31.21  1:07.75                                                      
  2 Wakiyama, Kelsey A        14 RAD-MA               1:05.51    1:09.57   17  
       33.45  1:09.57                                                      
  3 Barber, Avery             13 RAD-MA               1:07.17    1:10.17   16  
       32.53  1:10.17                                                      
  4 Hammond, Kayla A          14 TRI-MA               1:06.77    1:11.43   15  
       11.18  1:11.43                                                      
  5 Kuklani, Richa            13 RAD-MA                    NT    1:12.14   14  
       34.07  1:12.14                                                      
  6 McDonnell, Lilly A        14 TRI-MA               1:26.52    1:26.07   13  
       38.47  1:26.07                                                      
  7 Ramesh, Anna              13 RAD-MA                    NT    1:31.31   12  
 
Event 62  Boys 13-14 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Naessig, Dylan            14 PVAC-MA              1:03.66    1:00.86   20  
       28.00  1:00.86                                                      
  2 Casey, Patrick            14 RAD-MA               1:07.68    1:04.79   17  
       30.08  1:04.79                                                      
  3 Cosgrove, Rhett A         13 RAD-MA               1:08.43    1:06.41   16  
       31.31  1:06.41                                                      
  4 Wittmer, Chris J          13 GSA-MA               1:31.68    1:13.65   15  
       33.86  1:13.65                                                      
  5 Bentley, Chase A          13 TRI-MA               1:15.43    1:14.41   14  
       35.14  1:14.41                                                      
 
Event 63  Girls 15-18 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Wakiyama, Grace           17 RAD-MA               1:06.78    1:08.76   20  
       32.75  1:08.76                                                      
  2 Handal, Izzy L            15 RAD-MA               1:18.38    1:19.61   17  
       37.21  1:19.61                                                      
  3 Wilson, Frances E         15 RAD-MA               1:19.54    1:20.69   16  
       38.03  1:20.69                                                      
  4 Pawlow, Caroline N        16 RAD-MA               1:22.88    1:21.40   15  
       38.55  1:21.40                                                      
  5 Brook, Eliza              16 RAD-MA               1:29.53    1:22.13   14  
       38.77  1:22.13                                                      
 
Event 64  Boys 15-18 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Octaviano, Antonio T      15 RAD-MA                 56.19      59.40   20  
       27.94    59.40                                                      
  2 Anstadt, Nick J           17 RAD-MA               1:21.35    1:11.82   17  
       33.62  1:11.82                                                      
  3 Petty, Andrew W           15 GSA-MA               1:20.31    1:22.01   16  
       37.85  1:22.01                                                      
  4 Sanchez, Carlos R         15 RAD-MA               1:21.54    1:23.52   15  
       38.96  1:23.52                                                      
  5 Turley, Alex S            16 TRI-MA               1:47.92    1:55.19   14  
       54.22  1:55.19                                                      
 
Event 65  Girls 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Stimmel, Avery            14 GSA-MA               1:12.61    1:17.06   20  
       36.78  1:17.06                                                      
  2 Vanderslice, Gabby        13 RAD-MA               1:16.78    1:20.10   17  
       37.44  1:20.10                                                      
  3 Wakiyama, Kelsey A        14 RAD-MA               1:19.54    1:21.26   16  
       38.22  1:21.26                                                      
  4 Collins, Audrey E         13 RAD-MA               1:21.96    1:21.82   15  
       37.52  1:21.82                                                      
  5 Miller, Kaitlyn E         14 RAD-MA               1:26.32    1:24.12   14  
       38.59  1:24.12                                                      
  6 Kuklani, Richa            13 RAD-MA               1:25.84    1:26.47   13  
       42.35  1:26.47                                                      
  7 Bernabeo, Devon E         14 TRI-MA               1:29.03    1:27.40   12  
       40.56  1:27.40                                                      
  8 Sweitzer, Maggie M        13 GSA-MA               1:34.32    1:29.42   11  
       42.71  1:29.42                                                      
  9 Karpf, Skylar             14 GSA-MA                    NT    1:30.95    9  
       42.60  1:30.95                                                      
 10 Hillman, Reese N          13 RAD-MA                    NT    1:32.85    7  
       43.04  1:32.85                                                      
 11 Chauhan, Aanchalika       13 RAD-MA                    NT    1:33.38    6  
       11.35  1:33.38                                                      
 12 Granson, Anna             14 RAD-MA               1:39.98    1:33.42    5  
       44.02  1:33.42                                                      
 13 Denhardt, Natalie K       13 RAD-MA                    NT    1:37.73    4  
       45.73  1:37.73                                                      
 14 Ramesh, Anna              13 RAD-MA                    NT    1:41.38    3  
       47.03  1:41.38                                                      
 15 Anand, Neya               13 RAD-MA                    NT    1:50.05    2  
       52.34  1:50.05                                                      
 16 Farhy, Senny K            13 RAD-MA                    NT    1:51.58    1  
       50.91  1:51.58                                                      
 17 Madden, Minnie E          13 RAD-MA                    NT    1:54.82  
       54.27  1:54.82                                                      
 
Event 66  Boys 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gray, Matthew J           14 RAD-MA               1:05.96    1:04.94   20  
       31.11  1:04.94                                                      
  2 Pawlow, Matthew C         13 RAD-MA               1:15.97    1:12.47   17  
       33.72  1:12.47                                                      
  3 Nagel, Luke               14 RAD-MA               1:17.26    1:16.46   16  
       36.32  1:16.46                                                      
  4 Mlodzienski, Leo          14 RAD-MA               1:15.83    1:17.74   15  
       36.75  1:17.74                                                      
  5 Wittmer, Chris J          13 GSA-MA               1:22.42    1:21.69   14  
       38.37  1:21.69                                                      
  6 Kellerman, Nathan J       13 RAD-MA               1:27.04    1:22.56   13  
       39.12  1:22.56                                                      
  7 Kapaj, Kleidi             13 TRI-MA               1:27.02    1:25.73   12  
       40.36  1:25.73                                                      
  8 Movsowitz, Ryan B         13 RAD-MA               1:37.03    1:30.97   11  
       42.87  1:30.97                                                      
  9 Scott, Aidan J            13 RAD-MA                    NT    1:31.67    9  
       42.29  1:31.67                                                      
 
Event 67  Girls 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kalandadze, Anna          16 RAD-MA               4:28.88    4:40.71   20  
       29.64  1:03.36  1:41.49  2:18.76  2:58.21  3:38.34  4:10.09  4:40.71
  2 Wakiyama, Grace           17 RAD-MA               4:54.06    5:00.19   17  
       31.55  1:07.53  1:48.61  2:29.44  3:10.29  3:51.60  4:27.26  5:00.19
  3 Hay, Louise J             15 RAD-MA                    NT    5:12.38   16  
       32.27  1:11.00  1:53.20  2:35.23  3:17.80  4:02.43  4:37.56  5:12.38
  4 Grimley, Taylor O         12 RAD-MA                    NT    5:28.63   15  
       34.62  1:19.64  2:00.85  2:40.96  3:27.96  4:14.53  4:52.78  5:28.63
  5 Nagel, Mackenzie          11 RAD-MA               5:45.08    5:39.32   14  
       35.11  1:16.51  2:02.95  2:48.24  3:38.24  4:29.52  5:04.31  5:39.32
 
Event 68  Boys 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Octaviano, Antonio T      15 RAD-MA               4:34.99    4:22.50   20  
       27.56    58.57  1:33.35  2:08.69  2:45.45  3:22.44  3:53.36  4:22.50
  2 Gray, Matthew J           14 RAD-MA               4:31.35    4:28.63   17  
       29.78  1:04.00  1:38.58  2:12.94  2:50.88  3:27.48  3:59.02  4:28.63
  3 Hoffman, Leif E           13 Un-Ma-MA             4:39.95    4:36.88   16  
       29.84  1:04.06  1:39.65  2:14.14  2:54.66  3:35.10  4:06.85  4:36.88
  4 Branigan, Carter J        15 RAD-MA               4:47.01    4:53.42   15  
       28.62  1:02.74  1:40.32  2:17.79  3:02.87  3:48.85  4:20.95  4:53.42
 
Event 69  Girls 9-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Parsia, Alex M            10 PVAC-MA                40.82      38.22   20  
  2 Hickey, Lillian G          9 TRI-MA                 44.05      39.85   17  
  3 Choo, Olivia Y             9 RAD-MA                 45.54      41.38   16  
  4 Smallwood, Charlotte R     9 TRI-MA                 43.16      42.06   15  
  5 Gottlieb, Elisabeth J     10 SUWC-WV                41.82      42.34   14  
  6 Ade, Natalie G             9 RAD-MA                    NT      42.63   13  
  7 Tierney, Carson            9 RAD-MA                 44.51      42.88   12  
  8 Casey, Sofia              10 RAD-MA                    NT      42.91   11  
  9 Martin, Samantha G         9 TRI-MA                 49.30      42.99    9  
 10 McDermott, Isabelle M      9 TRI-MA                    NT      43.10    7  
 11 Grau, Paige E             10 Un-Rad-MA                 NT      43.66    6  
 12 Zelin, Brooke A           10 PVAC-MA                   NT      43.70    5  
 13 Lake, Alice M              9 RAD-MA                    NT      44.07    4  
 14 Dudley, Maddie P           9 RAD-MA                    NT      44.24    3  
 15 Messmer, Ella B            9 GSA-MA                 46.57      44.29    2  
 16 Fanelli, Elayna R          9 RAD-MA                    NT      44.95    1  
 17 Anand, Nithila            10 RAD-MA                    NT      45.09  
 18 Fenlin, Milly              9 RAD-MA                    NT      49.09  
 19 McDermott, Emma M         10 TRI-MA                    NT      50.30  
 20 Moran, Paige W             9 Un-Rad-MA                 NT      50.37  
 21 Kelly, Cailin M           10 RAD-MA                    NT      51.84  
 22 Denhardt, Kaya N          10 RAD-MA                    NT      51.95  
 23 Hyde, Emma H              10 RAD-MA                    NT      52.23  
 24 Condon, Grace D           10 GSA-MA                    NT      54.09  
 25 Giuntoli, Sasha C         10 RAD-MA                 57.17      56.45  
 26 Droesser, Ava S            9 TRI-MA                    NT      56.49  
 27 Bush, Emma J              10 TRI-MA               1:08.69    1:04.05  
 
Event 70  Boys 9-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Wozniak, John A           10 GSA-MA                 37.48      37.17   20  
  2 Wanner, Ryan J             9 TRI-MA                 52.47      41.10   17  
  3 Smallwood, Cooper S       10 TRI-MA                 41.34      42.44   16  
  4 Clary, Aidan J             9 TRI-MA                 46.45      42.49   15  
  5 Grimley, Jack P            9 RAD-MA                 47.10      42.85   14  
  6 Yu, Alex L                 9 RAD-MA                 44.05      43.46   13  
  7 Brush, Sean C             10 GSA-MA                    NT      44.37   12  
  8 Belveal, Johnny C         10 RAD-MA                    NT      44.47   11  
  9 Coonley, Coleman T        10 RAD-MA                 41.32      45.80    9  
 10 Mountain, Harrison J       9 RAD-MA                    NT      46.23    7  
 11 Thau, Andrew L            10 GSA-MA                    NT      46.79    6  
 12 Jung, Evan M              10 RAD-MA                    NT      47.80    5  
 13 Barak, Ari M               9 RAD-MA                    NT      48.72    4  
 14 Cooper, Alex R            10 TRI-MA                    NT      48.96    3  
 15 Feher, Dylan M             9 RAD-MA                    NT      49.28    2  
 16 Conway, Declan S           9 TRI-MA                    NT      49.62    1  
 17 Stockton, Casey J         10 Un-Rad-MA              51.64      51.07  
 18 Bowers, Thor B             9 RAD-MA                    NT      52.36  
 19 Fleming, Sean F            9 GSA-MA                    NT      53.93  
 20 Baker, Kyle P              9 GSA-MA                    NT      55.92  
 21 Coyle, Liam P              9 TRI-MA                    NT    1:10.11  
 -- McKeown, John P            9 TRI-MA                    NT         DQ  
 
Event 71  Girls 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Grimley, Taylor O         12 RAD-MA                 30.07      30.22   20  
  2 Hahn, Lily                12 RAD-MA                 29.67      31.02   17  
  3 Bevenour, Holly E         12 RAD-MA                 30.52      31.70   16  
  4 Cella, Olivia             12 RAD-MA                 31.49      32.36   15  
  5 Neilly, Hannah F          12 RAD-MA                 34.20      32.68   14  
  6 Mlodzienski, Sophia M     12 RAD-MA                 34.79      33.66   13  
  7 Giardinelli, Haleigh G    12 RAD-MA                 34.86      34.98   12  
  8 Bloomfield, Gigi G        12 RAD-MA                 34.30      35.22   11  
  9 Heimowitz, Miranda J      12 GSA-MA                 37.51      35.29    9  
 10 Karpf, Lana               12 GSA-MA                 52.00      36.59    7  
 11 Dougherty, Regan L        12 RAD-MA                    NT      37.30    6  
 12 Shoumer, Sarah E          12 RAD-MA                    NT      38.06    5  
 13 Oswald, Delaney R         11 RAD-MA                 35.85      38.64    4  
 14 Giuntoli, Anastasia S     12 RAD-MA                 42.47      38.89    3  
 15 Garrabrant, Megan S       11 GSA-MA                 41.19      39.27    2  
 16 Murray Hayden, Caroline   12 RAD-MA                 41.04      39.47    1  
 17 Wittmer, Sarah A          11 GSA-MA                 41.71      40.17  
 18 Staton, Katherine J       11 RAD-MA                 43.34      41.29  
 19 Ferry, Bree M             12 TRI-MA                 50.46      41.68  
 20 Grasso, Sonia N           11 RAD-MA                    NT      46.92  
 21 Gokidi, Nidhi S           11 GSA-MA                    NT      47.38  
 22 Weitz, Liana P            11 GSA-MA                 53.36      48.97  
 23 Fancher, Scottie J        11 RAD-MA                    NT      49.16  
 -- Bates, Ciara J            11 GSA-MA                    NT         DQ  
 
Event 72  Boys 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Oswald, Zachary M         11 RAD-MA                 34.74      34.87   20  
  2 Kellerman, Jacob M        11 RAD-MA                 37.72      35.34   17  
  3 Johnson, James C          12 RAD-MA                    NT      36.51   16  
  4 Hatti, Eashan K           12 SUWC-WV                39.01      36.62   15  
  5 Oken, James R             11 RAD-MA                 43.45      39.75   14  
  6 Yu, Andrew W              11 RAD-MA                 43.56      40.86   13  
  7 Hammond, Tyler D          12 TRI-MA                 42.87      41.14   12  
  8 Murdock, Matt J           11 TRI-MA                 48.25      41.61   11  
  9 Droesser, Patrick R       11 TRI-MA                 45.19      42.05    9  
 10 Hopkins, David J          11 RAD-MA                    NT      43.77    7  
 11 Muller Jr, Tommy M        11 GSA-MA                    NT      43.92    6  
 12 Morrison, Theo E          12 RAD-MA                    NT      44.65    5  
 13 Carty, Shane F            12 TRI-MA                 46.27      45.72    4  
 14 Haelters, Ken G           11 GSA-MA                    NT      46.17    3  
 15 Kwon, Daniel S            11 RAD-MA                    NT      49.04    2  
 16 McGinley, Mike            11 RAD-MA                    NT      49.12    1  
 17 Smith, Isaiah S           11 RAD-MA                    NT      49.37  
 18 Smallwood, Carson D       11 TRI-MA                 56.22      58.07  
 
Event 73  Girls 9-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Reasons, Kayla J           9 RAD-MA               1:09.15    1:07.41   20  
       31.64  1:07.41                                                      
  2 Lindgren, Maly M          10 RAD-MA               1:11.32    1:07.59   17  
       31.54  1:07.59                                                      
  3 Vassallo, Margherita      10 RAD-MA               1:15.86    1:14.37   16  
       33.67  1:14.37                                                      
  4 Nagel, Eliza J             9 RAD-MA                    NT    1:20.36   15  
  5 Casey, Sofia              10 RAD-MA                    NT    1:20.88   14  
  6 Tierney, Carson            9 RAD-MA               1:24.34    1:21.11   13  
       37.72  1:21.11                                                      
  7 Martin, Samantha G         9 TRI-MA               1:35.46    1:22.61   12  
       39.17  1:22.61                                                      
  8 Lake, Alice M              9 RAD-MA                    NT    1:24.16   11  
  9 Dudley, Maddie P           9 RAD-MA                    NT    1:24.25    9  
 10 Choo, Olivia Y             9 RAD-MA                    NT    1:24.78    7  
 11 Ade, Natalie G             9 RAD-MA                    NT    1:26.85    6  
 12 Gottlieb, Elisabeth J     10 SUWC-WV              1:22.99    1:28.22    5  
       40.40  1:28.22                                                      
 13 Fanelli, Elayna R          9 RAD-MA                    NT    1:31.01    4  
 14 McDermott, Emma M         10 TRI-MA                    NT    1:33.94    3  
 15 Hyde, Emma H              10 RAD-MA                    NT    1:37.90    2  
 16 Droesser, Ava S            9 TRI-MA                    NT    1:39.05    1  
 17 Kelly, Cailin M           10 RAD-MA                    NT    1:42.47  
 18 Bush, Emma J              10 TRI-MA               1:57.17    1:48.36  
 19 Condon, Grace D           10 GSA-MA                    NT    1:48.48  
 20 Giuntoli, Sasha C         10 RAD-MA                    NT    1:50.13  
 21 McDermott, Isabelle M      9 TRI-MA                    NT    2:00.66  
 
Event 74  Boys 9-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Wang, Jerry Z             10 SSC-MA               1:12.24    1:07.68   20  
       31.92  1:07.68                                                      
  2 Wozniak, John A           10 GSA-MA               1:14.43    1:15.14   17  
       34.62  1:15.14                                                      
  3 Smallwood, Cooper S       10 TRI-MA               1:14.21    1:16.76   16  
       37.20  1:16.76                                                      
  4 Brush, Sean C             10 GSA-MA                    NT    1:17.11   15  
  5 Thau, Andrew L            10 GSA-MA                    NT    1:19.42   14  
       37.39  1:19.42                                                      
  6 Belveal, Johnny C         10 RAD-MA                    NT    1:22.05   13  
  7 Grimley, Jack P            9 RAD-MA               1:25.57    1:22.83   12  
       38.74  1:22.83                                                      
  8 Pijawka, Christopher M    10 RAD-MA               1:23.83    1:23.16   11  
       39.75  1:23.16                                                      
  9 Clary, Aidan J             9 TRI-MA               1:25.39    1:24.11    9  
       37.55  1:24.11                                                      
 10 Fleming, Sean F            9 GSA-MA                    NT    1:34.11    7  
       45.18  1:34.11                                                      
 11 Feher, Dylan M             9 RAD-MA                    NT    1:34.53    6  
       44.50  1:34.53                                                      
 12 Stockton, Casey J         10 Un-Rad-MA            1:36.30    1:36.01    5  
       42.05  1:36.01                                                      
 13 Barak, Ari M               9 RAD-MA                    NT    1:38.89    4  
 14 Baker, Kyle P              9 GSA-MA                    NT    1:48.15    3  
       47.31  1:48.15                                                      
 15 McKeown, John P            9 TRI-MA                    NT    2:03.58    2  
 -- Conway, Declan S           9 TRI-MA                    NT        DNF  
 
Event 75  Girls 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hahn, Lily                12 RAD-MA                 58.36      59.75   20  
       28.90    59.75                                                      
  2 Grimley, Taylor O         12 RAD-MA                 59.30    1:00.08   17  
       28.38  1:00.08                                                      
  3 Gibson, Madison A         12 TRI-MA               1:02.45    1:01.88   16  
       30.42  1:01.88                                                      
  4 Neilly, Hannah F          12 RAD-MA               1:05.06    1:02.23   15  
       29.50  1:02.23                                                      
  5 Coonley, Campbell P       12 RAD-MA               1:02.96    1:02.73   14  
       30.18  1:02.73                                                      
  6 Cella, Olivia             12 RAD-MA               1:00.41    1:03.26   13  
       30.01  1:03.26                                                      
  7 Bevenour, Holly E         12 RAD-MA               1:00.64    1:03.61   12  
       29.88  1:03.61                                                      
  8 Heimowitz, Miranda J      12 GSA-MA               1:10.79    1:03.75   11  
       30.26  1:03.75                                                      
  9 Muller, Alexis M          12 GSA-MA               1:08.35    1:04.47    9  
       30.96  1:04.47                                                      
 10 Burke, Emma G             11 RAD-MA                    NT    1:06.62    7  
       31.93  1:06.62                                                      
 11 Copas, Savina             12 RAD-MA               1:11.90    1:06.70    6  
       31.21  1:06.70                                                      
 12 Bloomfield, Gigi G        12 RAD-MA               1:08.65    1:06.98    5  
       32.64  1:06.98                                                      
 13 Mlodzienski, Sophia M     12 RAD-MA               1:06.96    1:07.01    4  
       30.76  1:07.01                                                      
 14 Casey, Isabella E         11 RAD-MA               1:12.82    1:07.18    3  
       31.64  1:07.18                                                      
 15 Wendt, Louisa R           11 RAD-MA               1:09.46    1:07.39    2  
       30.91  1:07.39                                                      
 16 Dougherty, Regan L        12 RAD-MA                    NT    1:08.91    1  
       32.47  1:08.91                                                      
 17 Karpf, Lana               12 GSA-MA               1:45.41    1:09.98  
       32.52  1:09.98                                                      
 18 Murray Hayden, Caroline   12 RAD-MA               1:15.22    1:10.80  
       33.94  1:10.80                                                      
 19 Shoumer, Sarah E          12 RAD-MA                    NT    1:12.76  
       35.05  1:12.76                                                      
 20 Garrabrant, Megan S       11 GSA-MA               1:17.54    1:13.07  
       34.79  1:13.07                                                      
 21 Giuntoli, Anastasia S     12 RAD-MA               1:15.55    1:15.48  
       35.04  1:15.48                                                      
 22 Ferry, Bree M             12 TRI-MA               1:23.96    1:16.21  
       36.96  1:16.21                                                      
 22 Wittmer, Sarah A          11 GSA-MA               1:16.47    1:16.21  
       36.52  1:16.21                                                      
 24 Oswald, Delaney R         11 RAD-MA               1:16.98    1:16.23  
       36.02  1:16.23                                                      
 25 Staton, Katherine J       11 RAD-MA                    NT    1:18.21  
       37.95  1:18.21                                                      
 26 Fancher, Scottie J        11 RAD-MA                    NT    1:25.02  
       40.18  1:25.02                                                      
 27 Gokidi, Nidhi S           11 GSA-MA                    NT    1:37.14  
       45.73  1:37.14                                                      
 28 Bates, Ciara J            11 GSA-MA                    NT    1:40.21  
       46.14  1:40.21                                                      
 29 McKeown, Sienna M         11 TRI-MA                    NT    2:01.18  
       56.83  2:01.18                                                      
 -- Weitz, Liana P            11 GSA-MA                    NT         DQ  
       40.20       DQ                                                      
 
Event 76  Boys 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Tierney, Brady J          12 RAD-MA               1:02.93      59.39   20  
       28.34    59.39                                                      
  2 Reasons, Kyle W           12 RAD-MA               1:07.70    1:02.40   17  
       29.27  1:02.40                                                      
  3 Marr, Max P               11 RAD-MA               1:05.71    1:03.02   16  
       30.06  1:03.02                                                      
  4 Oswald, Zachary M         11 RAD-MA               1:05.48    1:06.95   15  
       31.09  1:06.95                                                      
  5 Johnson, James C          12 RAD-MA                    NT    1:07.12   14  
       31.49  1:07.12                                                      
  6 Yeakle, Tate              12 RAD-MA               1:10.38    1:09.91   13  
       32.59  1:09.91                                                      
  7 Movsowitz, Noah           11 RAD-MA               1:14.96    1:12.89   12  
       33.26  1:12.89                                                      
  8 Kellerman, Jacob M        11 RAD-MA               1:21.13    1:13.62   11  
       35.14  1:13.62                                                      
  9 Droesser, Patrick R       11 TRI-MA               1:18.11    1:15.18    9  
       36.17  1:15.18                                                      
 10 Koptyra, Zachary          11 RAD-MA                    NT    1:16.84    7  
       35.12  1:16.84                                                      
 11 Line, Grey B              11 RAD-MA               1:15.84    1:18.19    6  
       36.13  1:18.19                                                      
 12 Oken, James R             11 RAD-MA               1:28.43    1:18.43    5  
       37.54  1:18.43                                                      
 13 Hammond, Tyler D          12 TRI-MA               1:20.26    1:18.46    4  
       36.05  1:18.46                                                      
 14 Murdock, Matt J           11 TRI-MA               1:29.52    1:20.27    3  
       36.09  1:20.27                                                      
 15 Muller Jr, Tommy M        11 GSA-MA                    NT    1:22.99    2  
       37.29  1:22.99                                                      
 16 Carty, Shane F            12 TRI-MA               1:34.25    1:27.67    1  
       42.02  1:27.67                                                      
 17 Hopkins, David J          11 RAD-MA                    NT    1:30.16  
       42.17  1:30.16                                                      
 18 Haelters, Ken G           11 GSA-MA                    NT    1:32.31  
       42.87  1:32.31                                                      
 19 McGinley, Mike            11 RAD-MA                    NT    1:33.43  
       41.48  1:33.43                                                      
 20 Smith, Isaiah S           11 RAD-MA                    NT    1:34.63  
       44.55  1:34.63                                                      
 -- Kwon, Daniel S            11 RAD-MA                    NT         DQ  
 
Event 77  Girls 9-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lindgren, Maly M          10 RAD-MA                 33.10      33.25   20  
  2 Lake, Alice M              9 RAD-MA                    NT      42.70   17  
  3 Dudley, Maddie P           9 RAD-MA                 43.13      43.09   16  
  4 Gottlieb, Elisabeth J     10 SUWC-WV                39.94      43.46   15  
  5 Messmer, Ella B            9 GSA-MA                 47.05      43.57   14  
  6 Martin, Samantha G         9 TRI-MA                    NT      43.82   13  
  7 Ade, Natalie G             9 RAD-MA                    NT      44.06   12  
  8 Choo, Olivia Y             9 RAD-MA                    NT      45.00   11  
  9 Fanelli, Elayna R          9 RAD-MA                    NT      45.69    9  
 10 Casey, Sofia              10 RAD-MA                    NT      45.84    7  
 11 Nagel, Eliza J             9 RAD-MA                    NT      46.43    6  
 12 Tierney, Carson            9 RAD-MA                 48.75      49.62    5  
 13 Fenlin, Milly              9 RAD-MA                    NT      52.08    4  
 14 Kelly, Cailin M           10 RAD-MA                    NT      58.53    3  
 15 Moran, Paige W             9 Un-Rad-MA                 NT    1:00.62    2  
 16 Denhardt, Kaya N          10 RAD-MA                    NT    1:03.04    1  
 17 Anand, Nithila            10 RAD-MA                    NT    1:04.47  
 -- Grau, Paige E             10 Un-Rad-MA                 NT         DQ  
 -- Droesser, Ava S            9 TRI-MA                    NT         DQ  
 -- Giuntoli, Sasha C         10 RAD-MA               1:01.74         DQ  
 -- McDermott, Emma M         10 TRI-MA                    NT         DQ  
 -- McDermott, Isabelle M      9 TRI-MA                    NT         DQ  
 
Event 78  Boys 9-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Wanner, Ryan J             9 TRI-MA                    NT      40.81   20  
  2 Wozniak, John A           10 GSA-MA                 41.66      42.26   17  
  3 Coonley, Coleman T        10 RAD-MA                 45.37      42.89   16  
  4 Grimley, Jack P            9 RAD-MA                 47.95      43.05   15  
  5 Cooper, Alex R            10 TRI-MA                 48.26      45.04   14  
  6 Belveal, Johnny C         10 RAD-MA                    NT      46.07   13  
  7 Pijawka, Christopher M    10 RAD-MA                 50.52      46.89   12  
  8 Stockton, Casey J         10 Un-Rad-MA              57.68      49.19   11  
  9 Clary, Aidan J             9 TRI-MA                 54.14      49.77    9  
 10 Jung, Evan M              10 RAD-MA                    NT      52.39    7  
 11 Conway, Declan S           9 TRI-MA                    NT      59.45    6  
 -- Mountain, Harrison J       9 RAD-MA                    NT         DQ  
 -- Barak, Ari M               9 RAD-MA                    NT         DQ  
 -- McKeown, John P            9 TRI-MA                    NT         DQ  
 -- Coyle, Liam P              9 TRI-MA                    NT         DQ  
 -- Feher, Dylan M             9 RAD-MA                    NT         DQ  
 
Event 79  Girls 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Grimley, Taylor O         12 RAD-MA                 28.51      29.76   20  
  2 Neilly, Hannah F          12 RAD-MA                 29.85      30.46   17  
  3 Hahn, Lily                12 RAD-MA                 29.24      30.78   16  
  4 Coonley, Campbell P       12 RAD-MA                 30.24      31.23   15  
  5 Gibson, Madison A         12 TRI-MA                 31.59      31.57   14  
  6 Nagel, Mackenzie          11 RAD-MA                 32.44      31.95   13  
  7 Muller, Alexis M          12 GSA-MA                 33.61      32.01   12  
  8 O'Neill, Gracie G         12 RAD-MA                 32.67      32.66   11  
  9 Heimowitz, Miranda J      12 GSA-MA                 41.23      32.77    9  
 10 Dougherty, Regan L        12 RAD-MA                    NT      32.83    7  
 11 Mlodzienski, Sophia M     12 RAD-MA                 35.95      36.12    6  
 12 Burke, Emma G             11 RAD-MA                    NT      36.20    5  
 13 Garrabrant, Megan S       11 GSA-MA                 39.00      36.41    4  
 14 Oswald, Delaney R         11 RAD-MA                 35.25      36.56    3  
 15 Wendt, Louisa R           11 RAD-MA                 35.96      37.80    2  
 16 Giuntoli, Anastasia S     12 RAD-MA                 40.61      39.41    1  
 17 Murray Hayden, Caroline   12 RAD-MA                 42.75      40.88  
 18 Shoumer, Sarah E          12 RAD-MA                    NT      41.73  
 19 Gokidi, Nidhi S           11 GSA-MA                    NT      50.04  
 -- Grasso, Sonia N           11 RAD-MA                    NT         DQ  
 -- McKeown, Sienna M         11 TRI-MA                    NT         DQ  
 
Event 80  Boys 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Marr, Max P               11 RAD-MA                 31.48      31.08   20  
  2 Johnson, James C          12 RAD-MA                    NT      32.34   17  
  3 Hatti, Eashan K           12 SUWC-WV                31.82      33.36   16  
  4 Oswald, Zachary M         11 RAD-MA                 33.13      33.85   15  
  5 Kellerman, Jacob M        11 RAD-MA                 38.92      35.46   14  
  6 Yeakle, Tate              12 RAD-MA                 35.43      36.28   13  
  7 Line, Grey B              11 RAD-MA                 37.59      38.28   12  
  8 Muller Jr, Tommy M        11 GSA-MA                    NT      40.34   11  
  9 Koptyra, Zachary          11 RAD-MA                    NT      40.82    9  
 10 Morrison, Theo E          12 RAD-MA                    NT      41.46    7  
 11 Oken, James R             11 RAD-MA                 54.90      41.51    6  
 12 Movsowitz, Noah           11 RAD-MA                 41.62      42.69    5  
 13 Droesser, Patrick R       11 TRI-MA                 42.49      45.96    4  
 14 Carty, Shane F            12 TRI-MA                 48.70      48.73    3  
 15 Smallwood, Carson D       11 TRI-MA                 54.60      53.62    2  
 16 Kwon, Daniel S            11 RAD-MA                    NT    1:15.55    1  
 -- Smith, Isaiah S           11 RAD-MA                    NT         DQ  
 -- McGinley, Mike            11 RAD-MA                    NT         DQ  
 
Event 81  Girls 9-10 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Parsia, Alex M            10 PVAC-MA              1:26.82    1:24.16   20  
       41.24  1:24.16                                                      
  2 Reasons, Kayla J           9 RAD-MA                    NT    1:27.56   17  
       41.11  1:27.56                                                      
  3 Zelin, Brooke A           10 PVAC-MA                   NT    1:30.64   16  
  4 Hickey, Lillian G          9 TRI-MA               1:44.68    1:37.29   15  
       46.46  1:37.29                                                      
  5 Smallwood, Charlotte R     9 TRI-MA               1:44.95    1:49.48   14  
       51.86  1:49.48                                                      
  6 Messmer, Ella B            9 GSA-MA                    NT    2:07.54   13  
     1:01.54  2:07.54                                                      
  7 Bush, Emma J              10 TRI-MA               2:17.84    2:11.68   12  
     1:01.91  2:11.68                                                      
 
Event 82  Boys 9-10 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Wang, Jerry Z             10 SSC-MA               1:35.58    1:30.23   20  
  2 Thau, Andrew L            10 GSA-MA                    NT    1:44.83   17  
  3 Pijawka, Christopher M    10 RAD-MA               1:59.94    1:51.69   16  
  4 Fleming, Sean F            9 GSA-MA                    NT    2:01.91   15  
  5 Baker, Kyle P              9 GSA-MA                    NT    2:03.00   14  
 -- Coyle, Liam P              9 TRI-MA                    NT         DQ  
 
Event 83  Girls 11-12 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Muller, Alexis M          12 GSA-MA               1:19.76    1:20.56   20  
       38.55  1:20.56                                                      
  2 Giardinelli, Haleigh G    12 RAD-MA               1:25.64    1:24.37   17  
       38.80  1:24.37                                                      
  3 Casey, Isabella E         11 RAD-MA               1:32.82    1:25.74   16  
       40.01  1:25.74                                                      
  4 O'Neill, Gracie G         12 RAD-MA               1:28.94    1:25.93   15  
       40.58  1:25.93                                                      
  5 Burke, Emma G             11 RAD-MA               1:31.11    1:26.68   14  
       41.67  1:26.68                                                      
  6 Copas, Savina             12 RAD-MA               1:36.65    1:32.09   13  
       44.45  1:32.09                                                      
  7 Karpf, Lana               12 GSA-MA                    NT    1:35.83   12  
       44.37  1:35.83                                                      
  8 Staton, Katherine J       11 RAD-MA               1:47.29    1:42.36   11  
       48.81  1:42.36                                                      
  9 Weitz, Liana P            11 GSA-MA                    NT    1:49.74    9  
       51.49  1:49.74                                                      
 10 Ferry, Bree M             12 TRI-MA               1:55.55    1:52.25    7  
       53.92  1:52.25                                                      
 11 Fancher, Scottie J        11 RAD-MA                    NT    1:56.60    6  
       52.88  1:56.60                                                      
 12 Bates, Ciara J            11 GSA-MA                    NT    2:03.09    5  
       58.63  2:03.09                                                      
 
Event 84  Boys 11-12 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hatti, Eashan K           12 SUWC-WV              1:16.82    1:17.91   20  
       37.27  1:17.91                                                      
  2 Marr, Max P               11 RAD-MA               1:22.70    1:20.14   17  
       39.08  1:20.14                                                      
  3 Reasons, Kyle W           12 RAD-MA               1:31.16    1:26.60   16  
       40.96  1:26.60                                                      
  4 Koptyra, Zachary          11 RAD-MA                    NT    1:34.55   15  
       43.64  1:34.55                                                      
  5 Hammond, Tyler D          12 TRI-MA                    NT    1:43.77   14  
       48.16  1:43.77                                                      
  6 Yu, Andrew W              11 RAD-MA               1:52.68    1:44.04   13  
       48.05  1:44.04                                                      
 -- Haelters, Ken G           11 GSA-MA                    NT         DQ  
       59.00       DQ                                                      
 
Event 85  Girls 9-12 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Coonley, Campbell P       12 RAD-MA               2:12.32    2:17.15   20  
       31.10  1:05.89  1:41.89  2:17.15                                    
  2 Gibson, Madison A         12 TRI-MA               2:21.73    2:18.23   17  
       32.69  1:08.55  1:44.00  2:18.23                                    
  3 Cella, Olivia             12 RAD-MA                    NT    2:19.12   16  
       32.09  1:07.33  1:43.71  2:19.12                                    
  4 Bevenour, Holly E         12 RAD-MA               2:20.75    2:24.01   15  
       32.23  1:09.31  1:47.53  2:24.01                                    
  5 Bloomfield, Gigi G        12 RAD-MA               2:26.26    2:24.17   14  
       33.33  1:10.33  1:48.26  2:24.17                                    
  6 Copas, Savina             12 RAD-MA               2:44.28    2:27.99   13  
       33.12  1:10.83  1:50.23  2:27.99                                    
  7 O'Neill, Gracie G         12 RAD-MA               2:39.49    2:28.88   12  
       33.91  1:12.39  1:51.43  2:28.88                                    
  8 Wendt, Louisa R           11 RAD-MA               2:38.89    2:33.10   11  
       33.60  1:11.55  1:53.23  2:33.10                                    
  9 Reasons, Kayla J           9 RAD-MA                    NT    2:34.07    9  
       33.79  1:12.81  1:54.00  2:34.07                                    
 10 Casey, Isabella E         11 RAD-MA                    NT    2:34.98    7  
       34.61  1:14.15  1:55.84  2:34.98                                    
 11 Lindgren, Maly M          10 RAD-MA                    NT    2:39.41    6  
       33.73  1:14.81  1:59.24  2:39.41                                    
 12 Wittmer, Sarah A          11 GSA-MA               2:47.85    2:40.57    5  
       37.48  1:19.46  2:01.22  2:40.57                                    
 13 Hickey, Lillian G          9 TRI-MA               3:23.30    2:50.23    4  
       37.35  1:19.18  2:04.20  2:50.23                                    
 14 Smallwood, Charlotte R     9 TRI-MA                    NT    2:58.27    3  
       38.34  1:23.76  2:11.22  2:58.27                                    
 15 McKeown, Sienna M         11 TRI-MA                    NT    4:14.82    2  
       58.66  2:05.07  4:14.82                                             
 
Event 86  Boys 9-12 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Tierney, Brady J          12 RAD-MA               2:12.26    2:11.27   20  
       29.33  1:03.72  1:38.50  2:11.27                                    
  2 Reasons, Kyle W           12 RAD-MA               2:33.25    2:24.61   17  
       30.48  1:06.71  1:45.36  2:24.61                                    
  3 Wang, Jerry Z             10 SSC-MA               2:37.93    2:31.84   16  
       32.09  1:11.62  1:52.82  2:31.84                                    
  4 Yeakle, Tate              12 RAD-MA                    NT    2:34.47   15  
       34.81  1:14.11  1:54.50  2:34.47                                    
  5 Smallwood, Cooper S       10 TRI-MA               2:38.97    2:45.99   14  
       38.19  1:22.14  2:06.16  2:45.99                                    
  6 Cooper, Alex R            10 TRI-MA                    NT    2:50.62   13  
       38.21  1:22.38  2:07.20  2:50.62                                    
  7 Line, Grey B              11 RAD-MA                    NT    2:54.24   12  
       38.60  1:23.69  2:11.44  2:54.24                                    
  8 Murdock, Matt J           11 TRI-MA                    NT    3:05.31   11  
       38.28  1:26.08  2:15.73  3:05.31                                    
  9 Wanner, Ryan J             9 TRI-MA                    NT    3:05.69    9  
       39.23  1:29.16  2:20.45  3:05.69                                    
 10 Coonley, Coleman T        10 RAD-MA               3:04.67    3:07.80    7  
       40.65  1:30.35  2:21.34  3:07.80                                    
 11 Smallwood, Carson D       11 TRI-MA               3:26.14    3:13.47    6  
       47.97  1:35.17  2:27.05  3:13.47