Licensed to Middle Atlantic Swimming-Sr SC Champ - Organization License
                                  HY-TEK's MEET MANAGER 6.0 10/31/2017 03:05 PM
             2017 MA SEA Fall Invite - Developmental - 10/28/2017              
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 9-10 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Tran, Anna                10 PVA-MA               1:14.89    1:15.73   20  
       35.41  1:15.73                                                      
  2 Yushan, Rachel            10 PVA-MA               1:20.52    1:19.74   17  
       38.02  1:19.74                                                      
  3 Latham, Julia             10 SEA-MA                    NT    1:21.13   16  
       38.15  1:21.13                                                      
  4 Slattery, Maddie          10 Margate Sharks-MA    1:31.19    1:26.80   15  
       38.85  1:26.80                                                      
  5 Dewitt, Summer            10 SEA-MA                    NT    1:27.00   14  
       39.52  1:27.00                                                      
  6 Grawl, Trina               9 SEA-MA               1:31.31    1:27.19   13  
       43.61  1:27.19                                                      
  7 Duff, Callie              10 Margate Sharks-MA         NT    1:31.27   12  
       42.85  1:31.27                                                      
  8 Powell, Maddie            10 ECCC-MA                   NT    1:31.94   11  
       42.52  1:31.94                                                      
  9 Bird, Avery                9 SEA-MA               1:43.70    1:33.65    9  
       45.16  1:33.65                                                      
 10 Chen, Jasmine             10 PVA-MA               1:32.35    1:33.73    7  
       43.79  1:33.73                                                      
 11 Shanahan, Fiona           10 PVA-MA               1:36.84    1:34.84    6  
       44.44  1:34.84                                                      
 12 Otterburn-Martinez, Vict   9 SEA-MA                    NT    1:42.29    5  
       45.05  1:42.29                                                      
 13 Yankovitch, Nat            9 PVA-MA                    NT    1:51.12    4  
 14 Rosu, Emily                9 ECCC-MA              2:16.00    2:10.56    3  
     1:00.23  2:10.56                                                      
 
Event 2  Boys 9-10 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Smilevski, Max            10 SEA-MA               1:41.07    1:12.96   20  
       34.85  1:12.96                                                      
  2 Griner, Ryan              10 ECCC-MA              1:14.41    1:14.52   17  
       35.34  1:14.52                                                      
  3 Falk, Brian                9 SEA-MA               1:24.01    1:18.25   16  
       37.28  1:18.25                                                      
  4 Smith, Sam                 9 SEA-MA               1:51.30    1:22.82   15  
       40.70  1:22.82                                                      
  5 Pozza, Andrew             10 SEA-MA               1:30.03    1:23.50   14  
       38.37  1:23.50                                                      
  6 Coville, Jasper            9 ECCC-MA              1:42.74    1:33.10   13  
       41.40  1:33.10                                                      
  7 Pozza, Christopher        10 SEA-MA               1:48.41    1:36.32   12  
       44.14  1:36.32                                                      
  8 Tannehill, Keller          9 Margate Sharks-MA         NT    1:36.49   11  
       42.63  1:36.49                                                      
  9 Caracio, Nick              9 ECCC-MA              1:45.08    1:38.50    9  
       45.90  1:38.50                                                      
 10 Scherbin, Jack             9 PVA-MA                    NT    1:39.27    7  
       45.03  1:39.27                                                      
 11 Scott, Brian               9 PVA-MA               1:27.23    1:39.85    6  
       44.52  1:39.85                                                      
 12 Tafankaji, Nicholas        9 SEA-MA               1:54.65    1:45.24    5  
       50.93  1:45.24                                                      
 13 Kennedy, Dane              9 Wildwood Crest-MA    2:15.25    1:50.55    4  
       51.82  1:50.55                                                      
 14 Hanin, Bryce              10 Margate Sharks-MA         NT    1:53.68    3  
       51.09  1:53.68                                                      
 
Event 3  Girls 8 & Under 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Elko, Madelyn              8 SEA-MA                 40.19      38.12   20  
  2 Davidson, Aubrey           8 ECCC-MA                38.62      38.93   17  
  3 Crouthamel, Lauren         8 Wildwood Crest-MA      43.19      39.20   16  
  4 Nordberg, Kaitlyn          8 Wildwood Crest-MA      50.58      43.98   15  
  5 Aiken, Holly               7 ECCC-MA                45.40      44.81   14  
  6 Robbins, Addie             8 ECCC-MA                47.96      45.17   13  
  7 McKeon, Kasidy             8 ECCC-MA                55.83      46.19   12  
  8 Sanders, Morgan            8 MAR-MA                    NT      47.98   11  
  9 McEvoy, Reese              8 MAR-MA                    NT      48.02    9  
 10 Schultz, Gretch            7 ECCC-MA                53.35      48.37    7  
 11 Robbins, Hope              7 ECCC-MA                48.96      49.20    6  
 12 Napoli, Joanna             8 SEA-MA                 56.72      53.14    5  
 13 Brost, Ruby                6 Wildwood Crest-MA    1:01.69      53.36    4  
 14 Mokienko, Ella             7 SEA-MA                    NT      55.04    3  
 15 Nehmad, Marcella           7 SEA-MA               1:13.90      56.63    2  
 16 Slattery, Peyton           7 Margate Sharks-MA    1:08.69    1:02.26    1  
 17 Nilsen, Kailyn             8 MAR-MA                    NT    1:03.11  
 18 Scott, Irene               7 PVA-MA                    NT    1:08.70  
 19 Dwyer, Marley              7 Margate Sharks-MA         NT    1:11.03  
 20 Resnick, Reese             6 ECCC-MA              1:14.29    1:13.49  
 21 Reed, Kaylie               7 ECCC-MA                   NT    1:19.41  
 22 Papadeas, Eleni            7 ECCC-MA                   NT    1:34.80  
 
Event 4  Boys 8 & Under 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kelly, Jaylin              8 ECCC-MA                40.12      40.27   20  
  2 Elberson, Matthew          8 ECCC-MA                52.50      41.35   17  
  3 Slusarski, Stephen         8 SEA-MA                 45.81      43.64   16  
  4 Dragos, Stefan             8 MAR-MA                 49.54      44.33   15  
  5 Pawlus, Kipton             7 SEAUN-MA                  NT      47.79   14  
  6 Jenkins, Billy             8 ECCC-MA                46.73      48.05   13  
  7 Keim, Asher                7 SEA-MA                 51.29      48.09   12  
  8 Sherwood, Parker           8 PVA-MA                    NT      49.31   11  
  9 Yaccarino, Luca            8 MAR-MA                    NT      52.12    9  
 10 Yushan, Jacob              8 PVA-MA                 49.46      52.64    7  
 11 Harris, Anthony            7 Wildwood Crest-MA    1:18.07      58.98    6  
 12 Merlino, Michael           8 SEA-MA                    NT      59.78    5  
 13 Scherbin, Joe              7 PVA-MA                    NT    1:01.95    4  
 14 Tafankaji, Freddy          5 SEA-MA                    NT    1:02.93    3  
 15 Hocbo, Elijah              7 SEA-MA                    NT    1:04.98    2  
 16 Osadchuk, Bohdan           7 Wildwood Crest-MA      58.55    1:05.41    1  
 17 Do, Liam                   7 PVA-MA               1:14.50    1:17.84  
 -- Carr, Toby-Jo              7 ECCC-MA                   NT         DQ  
 
Event 5  Girls 6 & Under 25 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Elberson, Mallory          6 ECCC-MA                   NT      25.99   20  
  2 Davidson, Taylor           6 ECCC-MA                27.29      26.37   17  
  3 Nordberg, Alaina           5 Wildwood Crest-MA         NT      39.66   16  
  4 Thoensen, Avari            6 SEA-MA                    NT      41.21   15  
  5 Wainwright, Ella           6 ECCC-MA                   NT      41.51   14  
  6 Jenkins, Mackenzie         5 ECCC-MA                   NT      46.44   13  
 
Event 6  Boys 6 & Under 25 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Su, Jerry                  6 SEAUN-MA               40.47      28.73   20  
  2 Schroeder, Emmett          6 ECCC-MA                37.26      39.71   17  
 -- Tracy, Colton              6 Margate Sharks-MA      51.50         DQ  
 
Event 7  Girls 7-8 25 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Davidson, Aubrey           8 ECCC-MA                19.78      19.18   20  
  2 Elko, Madelyn              8 SEA-MA                 20.77      20.09   17  
  3 Crouthamel, Lauren         8 Wildwood Crest-MA      26.68      21.51   16  
  4 McKeon, Kasidy             8 ECCC-MA                28.99      22.07   15  
  5 Aiken, Holly               7 ECCC-MA                23.82      22.62   14  
  6 Robbins, Addie             8 ECCC-MA                28.42      23.87   13  
  7 Nordberg, Kaitlyn          8 Wildwood Crest-MA      25.22      24.72   12  
  8 Kivlin, Anna               8 SEA-MA                    NT      25.53   11  
  9 Rimska, Sasha              8 SEA-MA                 26.01      25.92    9  
 10 Sanders, Morgan            8 MAR-MA                 26.81      25.98    7  
 11 McEvoy, Reese              8 MAR-MA                 31.57      26.00    6  
 12 Zilovic, Maya              8 SEA-MA                 29.35      26.78    5  
 13 Robbins, Hope              7 ECCC-MA                30.16      27.36    4  
 14 Lamond, Abigail            7 SEA-MA                    NT      27.91    3  
 15 Chin, Sydney               7 ECCC-MA                40.76      30.00    2  
 16 Schroeder, Caroline        7 ECCC-MA                29.12      30.95    1  
 17 Napoli, Joanna             8 SEA-MA                 32.79      34.53  
 18 Kowaleski, Callie          7 SEA-MA                 40.79      35.71  
 19 Cutler, Charlie            7 ECCC-MA                   NT      37.66  
 20 Miller, Sophia             8 SEA-MA                    NT      45.08  
 -- Scott, Irene               7 PVA-MA                    NT         DQ  
 -- Slattery, Peyton           7 Margate Sharks-MA      37.83         DQ  
 
Event 8  Boys 7-8 25 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kelly, Jaylin              8 ECCC-MA                19.49      19.48   20  
  2 Hughes, Charlie            8 SEA-MA                    NT      19.87   17  
  3 Neuman, Keenan             8 SEA-MA                 31.94      20.08   16  
  4 Elberson, Matthew          8 ECCC-MA                25.30      20.19   15  
  5 Cornell, Ryan              8 SEA-MA                 21.77      20.97   14  
  6 Keim, Boden                7 SEA-MA                 24.56      21.58   13  
  7 Stauffer, Wilson           8 ECCC-MA                24.75      21.84   12  
  8 Dragos, Stefan             8 MAR-MA                 24.78      25.21   11  
  9 Cooke, Kai                 8 Margate Sharks-MA      26.12      25.33    9  
 10 Mosendz, Michael           8 SEA-MA                 24.79      25.36    7  
 11 Chojnacki, Jason           7 ECCC-MA                   NT      31.11    6  
 12 Yushan, Jacob              8 PVA-MA                    NT      33.78    5  
 13 Kahn, Bradley              8 ECCC-MA                32.52      36.42    4  
 14 Walsh, Finn                7 ECCC-MA                   NT      37.54    3  
 15 Harris, Anthony            7 Wildwood Crest-MA         NT      38.35    2  
 16 Osadchuk, Bohdan           7 Wildwood Crest-MA      45.15      40.34    1  
 17 Pepovski, Nikola           8 MAR-MA                    NT      41.02  
 18 Tafeen, Zachary            7 ECCC-MA                40.28      41.29  
 19 Bricker, Ryland            7 ECCC-MA                   NT      45.64  
 -- Buonadonna, Anthony        7 ECCC-MA                24.64         DQ  
 
Event 9  Girls 9-10 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Tilger, Camryn            10 ECCC-MA                38.33      37.72   20  
  2 Buonadonna, Mia           10 ECCC-MA                38.88      39.76   17  
  3 Stauffer, Rachel          10 ECCC-MA                43.51      39.91   16  
  4 Fox, Lauren               10 SEAUN-MA               45.90      40.68   15  
  5 Schroeder, Audrey         10 ECCC-MA                39.94      41.98   14  
  6 Walsh, Ellie              10 ECCC-MA                58.32      44.07   13  
  7 Grawl, Trina               9 SEA-MA                 43.84      44.92   12  
  8 Baron, Kalyn              10 ECCC-MA                43.96      45.26   11  
  9 Do, Kaitlynn              10 PVA-MA                 49.18      45.39    9  
 10 Zappone, Marina           10 Margate Sharks-MA      53.47      49.10    7  
 11 Jones-Dozier, Shia        10 PVA-MA                 56.31      50.01    6  
 12 Slattery, Maddie          10 Margate Sharks-MA      45.82      50.16    5  
 13 Baron, Bella               9 ECCC-MA                51.04      51.44    4  
 14 Shanahan, Fiona           10 PVA-MA                 48.72      53.08    3  
 15 Youngblood, Allie         10 Margate Sharks-MA    1:02.60      58.23    2  
 
Event 10  Boys 9-10 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Smilevski, Max            10 SEA-MA                 39.02      38.33   20  
  2 Savov, Alex               10 SEA-MA                 40.09      39.12   17  
  3 Armstrong, Tommy          10 ECCC-MA                40.64      41.58   16  
  4 Schreiner, Adam            9 SEA-MA                 51.22      45.86   15  
  5 Zappone, Mitchell         10 Margate Sharks-MA    1:05.28      53.36   14  
  6 Veksland, Liev             9 ECCC-MA                   NT      57.67   13  
  7 Tannehill, Keller          9 Margate Sharks-MA      55.44      58.47   12  
  8 Beaver, Bryan             10 ECCC-MA              1:09.28    1:13.74   11  
 -- Kennedy, Dane              9 Wildwood Crest-MA         NT         DQ  
 
Event 11  Girls 6 & Under 25 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Thoensen, Avari            6 SEA-MA                 30.86      29.49   20  
  2 Brost, Ruby                6 Wildwood Crest-MA      34.89      30.73   17  
  3 Davidson, Taylor           6 ECCC-MA                29.32      31.35   16  
  4 Elberson, Mallory          6 ECCC-MA                   NT      32.04   15  
  5 Shur, Brenna               6 SEA-MA                    NT      34.99   14  
  6 Wainwright, Ella           6 ECCC-MA                37.24      35.40   13  
  7 Resnick, Reese             6 ECCC-MA                33.69      35.88   12  
  8 Nordberg, Alaina           5 Wildwood Crest-MA         NT      39.13   11  
  9 Jenkins, Mackenzie         5 ECCC-MA                44.58      40.16    9  
 10 Koch, Julia                6 Margate Sharks-MA      48.28      43.60    7  
 11 Palmisano, Isabella        6 Margate Sharks-MA      40.29      44.60    6  
 12 Dragos, Sonia              5 MAR-MA                    NT      50.30    5  
 
Event 12  Boys 6 & Under 25 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Su, Jerry                  6 SEAUN-MA               26.58      27.30   20  
  2 Schroeder, Emmett          6 ECCC-MA                30.70      31.47   17  
  3 Wheeler, Jack              6 ECCC-MA                   NT      33.08   16  
  4 Smith, Tom                 6 SEA-MA                 34.79      33.81   15  
  5 Tracy, Colton              6 Margate Sharks-MA      35.88      34.74   14  
  6 Tafankaji, Freddy          5 SEA-MA                    NT      35.76   13  
  7 Shapiro, Michael           6 Margate Sharks-MA      39.31      36.83   12  
  8 Tafeen, Matthew            5 ECCC-MA                38.72      39.52   11  
  9 Brown, Lyric               6 ECCC-MA                   NT      40.45    9  
 10 Kahn, Carson               5 ECCC-MA                   NT      53.42    7  
 11 Grawl, Orion               5 SEA-MA                    NT      53.73    6  
 12 McKeon, Jimmy              5 ECCC-MA                   NT    1:05.38    5  
 
Event 13  Girls 7-8 25 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Elko, Madelyn              8 SEA-MA                 20.87      21.09   20  
  2 Rimska, Sasha              8 SEA-MA                 26.22      24.18   17  
  3 Robbins, Hope              7 ECCC-MA                25.73      24.45   16  
  4 Robbins, Addie             8 ECCC-MA                24.43      24.67   15  
  5 Aiken, Holly               7 ECCC-MA                25.64      24.76   14  
  6 Schultz, Gretch            7 ECCC-MA                27.06      25.25   13  
  7 Sanders, Morgan            8 MAR-MA                 26.97      25.78   12  
  8 Zilovic, Maya              8 SEA-MA                 27.44      27.63   11  
  9 Kivlin, Anna               8 SEA-MA                 28.53      28.45    9  
 10 Kowaleski, Callie          7 SEA-MA                 33.89      29.17    7  
 11 Young, Josephine           7 ECCC-MA                   NT      29.40    6  
 12 Napoli, Joanna             8 SEA-MA                 29.29      30.30    5  
 13 Mokienko, Ella             7 SEA-MA                    NT      30.33    4  
 14 Lamond, Abigail            7 SEA-MA                    NT      31.20    3  
 15 Chin, Sydney               7 ECCC-MA                32.79      31.25    2  
 16 Miller, Sophia             8 SEA-MA                    NT      31.64    1  
 17 Cutler, Charlie            7 ECCC-MA                   NT      32.03  
 18 Schroeder, Caroline        7 ECCC-MA                29.33      32.09  
 19 Nehmad, Marcella           7 SEA-MA                 29.09      32.63  
 20 Dwyer, Marley              7 Margate Sharks-MA         NT      33.02  
 21 Scott, Irene               7 PVA-MA                 44.68      34.84  
 22 Quinn, Claire              8 SEA-MA                 42.35      34.98  
 23 Slattery, Peyton           7 Margate Sharks-MA      32.91      35.45  
 24 Grimley, Katie             7 ECCC-MA                   NT      36.45  
 25 Reed, Kaylie               7 ECCC-MA                   NT      38.83  
 26 Duffey, Samantha           7 Margate Sharks-MA    1:03.72      44.19  
 27 Papadeas, Eleni            7 ECCC-MA                   NT      50.17  
 
Event 14  Boys 7-8 25 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Neuman, Keenan             8 SEA-MA                 27.68      21.46   20  
  2 Cornell, Ryan              8 SEA-MA                 22.59      22.28   17  
  3 Slusarski, Stephen         8 SEA-MA                 23.86      23.72   16  
  4 Mosendz, Michael           8 SEA-MA                 23.62      23.79   15  
  5 Dragos, Stefan             8 MAR-MA                 23.01      24.14   14  
  6 Elberson, Matthew          8 ECCC-MA                28.33      24.21   13  
  7 Hughes, Charlie            8 SEA-MA                    NT      24.59   12  
  8 Sherwood, Parker           8 PVA-MA                    NT      24.84   11  
  9 Cooke, Kai                 8 Margate Sharks-MA      26.88      25.04    9  
 10 Buonadonna, Anthony        7 ECCC-MA                26.83      25.23    7  
 11 Keim, Asher                7 SEA-MA                 24.53      25.50    6  
 12 Stauffer, Wilson           8 ECCC-MA                25.66      25.59    5  
 13 Pierce, Jackson            7 Margate Sharks-MA      29.49      26.37    4  
 14 Pawlus, Kipton             7 SEAUN-MA                  NT      26.45    3  
 15 Yushan, Jacob              8 PVA-MA                 25.54      26.96    2  
 16 Walsh, Finn                7 ECCC-MA                   NT      28.91    1  
 17 Harris, Anthony            7 Wildwood Crest-MA      37.36      28.97  
 18 Kahn, Bradley              8 ECCC-MA                27.54      29.35  
 19 Hocbo, Elijah              7 SEA-MA                 31.84      30.33  
 20 Pepovski, Nikola           8 MAR-MA                 30.22      30.64  
 21 Merlino, Michael           8 SEA-MA                 33.76      32.47  
 22 Chojnacki, Jason           7 ECCC-MA                   NT      33.32  
 23 Hoffman, Liam              7 ECCC-MA                   NT      34.10  
 24 Osadchuk, Bohdan           7 Wildwood Crest-MA      29.32      34.69  
 25 Pepovski, Filip            7 MAR-MA                    NT      36.72  
 26 Coville, Theodore          7 ECCC-MA                   NT      37.03  
 27 Victoria, Gabriel          7 SEA-MA                 46.05      38.57  
 28 Carr, Toby-Jo              7 ECCC-MA                   NT      39.63  
 29 Bricker, Ryland            7 ECCC-MA                   NT      39.75  
 -- Scherbin, Joe              7 PVA-MA                    NT         DQ  
 -- Do, Liam                   7 PVA-MA                 35.28         DQ  
 -- Yaccarino, Luca            8 MAR-MA                 28.92         DQ  
 
Event 15  Girls 9-10 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Wainwright, Alivia        10 ECCC-MA                40.16      39.37   20  
  2 Latham, Julia             10 SEA-MA                 42.20      39.75   17  
  3 Do, Kaitlynn              10 PVA-MA                 39.72      40.17   16  
  4 Buonadonna, Mia           10 ECCC-MA                44.08      41.09   15  
  5 Tilger, Camryn            10 ECCC-MA                41.13      41.37   14  
  6 Tran, Anna                10 PVA-MA                 42.50      41.73   13  
  7 Fox, Lauren               10 SEAUN-MA               45.87      42.10   12  
  8 Yushan, Rachel            10 PVA-MA                 41.15      42.28   10  
  8 Fenton, Kirra              9 SEA-MA                    NT      42.28   10  
 10 Walsh, Ellie              10 ECCC-MA                44.30      43.47    7  
 11 Jones-Dozier, Shia        10 PVA-MA                 45.61      43.49    6  
 12 Dewitt, Summer            10 SEA-MA                 46.01      44.97    5  
 13 Montuori, Ava              9 ECCC-MA                47.14      45.57    4  
 14 Schroeder, Audrey         10 ECCC-MA                41.60      45.81    3  
 15 Slattery, Maddie          10 Margate Sharks-MA      45.74      46.60    2  
 16 Powell, Maddie            10 ECCC-MA                   NT      47.24    1  
 17 Evans, Bryn               10 SEA-MA                 47.92      48.17  
 18 Bird, Avery                9 SEA-MA                 51.66      48.50  
 19 Shanahan, Fiona           10 PVA-MA                 50.68      49.09  
 20 Lowry, Ryann               9 SEA-MA                    NT      50.06  
 21 Shuff, Willow              9 ECCC-MA                51.63      51.24  
 22 Duff, Callie              10 Margate Sharks-MA      51.12      51.57  
 23 Chen, Jasmine             10 PVA-MA                 52.13      51.59  
 24 Lockhart, Riley           10 SEA-MA                 57.80      51.97  
 25 Morris, Eleanor            9 SEA-MA               1:00.66      53.38  
 26 Youngblood, Allie         10 Margate Sharks-MA      52.06      53.69  
 27 Falciano, Ayla            10 MAR-MA                    NT      54.50  
 28 Baron, Bella               9 ECCC-MA                56.09      55.32  
 29 Otterburn-Martinez, Vict   9 SEA-MA                    NT      58.79  
 30 More, Camille              9 SEA-MA                    NT    1:02.40  
 31 Carr, Talya                9 ECCC-MA                   NT    1:11.13  
 32 Wagner, Kailey             9 MAR-MA                    NT    1:12.52  
 33 Rosu, Emily                9 ECCC-MA                   NT    1:17.80  
 -- Yankovitch, Nat            9 PVA-MA                    NT         DQ  
 
Event 16  Boys 9-10 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Griner, Ryan              10 ECCC-MA                37.72      40.11   20  
  2 Falk, Brian                9 SEA-MA                 40.66      40.73   17  
  3 Savov, Alex               10 SEA-MA                 43.88      42.74   16  
  4 Smilevski, Max            10 SEA-MA                 50.19      43.35   15  
  5 Pozza, Andrew             10 SEA-MA                 46.51      43.39   14  
  6 Armstrong, Tommy          10 ECCC-MA                42.62      43.61   13  
  7 Smith, Sam                 9 SEA-MA                 51.87      44.18   12  
  8 Entress II, Kevin          9 Margate Sharks-MA      50.18      46.46   11  
  9 Corcoran, Thomas           9 SEAUN-MA                  NT      46.75    9  
 10 Hughes, Johnny             9 SEA-MA                 52.60      47.27    7  
 11 Schreiner, Adam            9 SEA-MA                 48.00      47.67    6  
 12 Gaw, Nathanael            10 MAR-MA                 51.17      48.13    5  
 13 Mallari, Aerick           10 SEA-MA                 50.22      48.58    4  
 14 Williams, Dennis          10 SEA-MA                 49.46      49.56    3  
 15 Scott, Brian               9 PVA-MA                 47.13      50.90    2  
 16 Tannehill, Keller          9 Margate Sharks-MA      55.07      50.96    1  
 17 Manning, Logan             9 SEA-MA                 56.01      51.53  
 18 Coville, Jasper            9 ECCC-MA                58.17      51.88  
 19 Caracio, Nick              9 ECCC-MA                53.27      52.68  
 20 Veksland, Liev             9 ECCC-MA                55.04      53.67  
 21 Tafankaji, Nicholas        9 SEA-MA                 57.80      54.24  
 22 Seaman, William            9 SEA-MA                 58.16      54.83  
 23 Beaver, Bryan             10 ECCC-MA                56.84      55.40  
 24 Hanin, Bryce              10 Margate Sharks-MA    1:06.34      56.43  
 25 Sanders, Cole             10 MAR-MA                    NT      57.03  
 26 Scherbin, Jack             9 PVA-MA                    NT    1:02.37  
 27 Weinstock, Josh            9 Margate Sharks-MA    1:25.79    1:10.32  
 -- Kennedy, Dane              9 Wildwood Crest-MA    1:16.00         DQ  
 
Event 17  Girls 6 & Under 25 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Davidson, Taylor           6 ECCC-MA                37.06      35.30   20  
  2 Wainwright, Ella           6 ECCC-MA                44.53      48.13   17  
  3 Resnick, Reese             6 ECCC-MA                55.71      52.03   16  
  4 Nordberg, Alaina           5 Wildwood Crest-MA         NT      53.59   15  
  5 Jenkins, Mackenzie         5 ECCC-MA                   NT      56.10   14  
 
Event 18  Boys 6 & Under 25 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Su, Jerry                  6 SEAUN-MA               31.91      32.83   20  
  2 Schroeder, Emmett          6 ECCC-MA                45.55      43.81   17  
 -- Tafeen, Matthew            5 ECCC-MA              1:19.22         DQ  
 -- Wheeler, Jack              6 ECCC-MA                   NT         DQ  
 
Event 19  Girls 7-8 25 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Davidson, Aubrey           8 ECCC-MA                22.66      23.20   20  
  2 Crouthamel, Lauren         8 Wildwood Crest-MA      27.02      25.49   17  
  3 Robbins, Addie             8 ECCC-MA                26.70      26.02   16  
  4 Nordberg, Kaitlyn          8 Wildwood Crest-MA      26.15      26.21   15  
  5 Schultz, Gretch            7 ECCC-MA                27.44      28.80   14  
  6 Rimska, Sasha              8 SEA-MA                 31.62      29.70   13  
  7 Schroeder, Caroline        7 ECCC-MA                32.33      30.93   12  
  8 Zilovic, Maya              8 SEA-MA                 33.76      31.90   11  
  9 Kivlin, Anna               8 SEA-MA                 34.86      32.97    9  
 10 Sanders, Morgan            8 MAR-MA                    NT      33.19    7  
 11 Cutler, Charlie            7 ECCC-MA                   NT      36.10    6  
 12 Nilsen, Kailyn             8 MAR-MA                    NT      37.65    5  
 13 Kowaleski, Callie          7 SEA-MA                 37.16      39.50    4  
 14 Chin, Sydney               7 ECCC-MA                41.27      41.16    3  
 15 Nehmad, Marcella           7 SEA-MA                 39.46      42.93    2  
 
Event 20  Boys 7-8 25 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Neuman, Keenan             8 SEA-MA                 27.61      22.49   20  
  2 Kelly, Jaylin              8 ECCC-MA                25.60      24.81   17  
  3 Cornell, Ryan              8 SEA-MA                 24.82      25.07   16  
  4 Dragos, Stefan             8 MAR-MA                 26.62      26.75   15  
  5 Mosendz, Michael           8 SEA-MA                 27.45      27.27   14  
  6 Jenkins, Billy             8 ECCC-MA                30.24      27.34   13  
  7 Slusarski, Stephen         8 SEA-MA                 29.44      28.41   12  
  8 Yaccarino, Luca            8 MAR-MA                 30.48      28.75   11  
  9 Buonadonna, Anthony        7 ECCC-MA                31.69      29.34    9  
 10 Keim, Boden                7 SEA-MA                 30.81      29.61    7  
 11 Stauffer, Wilson           8 ECCC-MA                37.73      30.15    6  
 12 Keim, Asher                7 SEA-MA                 28.59      30.57    5  
 13 Pawlus, Kipton             7 SEAUN-MA                  NT      31.23    4  
 14 Sherwood, Parker           8 PVA-MA                    NT      32.47    3  
 15 Cooke, Kai                 8 Margate Sharks-MA      33.94      35.17    2  
 16 Pierce, Jackson            7 Margate Sharks-MA      34.82      37.11    1  
 17 Tafeen, Zachary            7 ECCC-MA                40.38      39.56  
 18 Kahn, Bradley              8 ECCC-MA                35.42      39.97  
 -- Pepovski, Nikola           8 MAR-MA                    NT         DQ  
 -- Pepovski, Filip            7 MAR-MA                    NT         DQ  
 
Event 21  Girls 9-10 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Tilger, Camryn            10 ECCC-MA                46.03      45.74   20  
  2 Tran, Anna                10 PVA-MA                 45.02      46.00   17  
  3 Buonadonna, Mia           10 ECCC-MA                49.27      48.40   16  
  4 Stauffer, Rachel          10 ECCC-MA                49.72      49.74   15  
  5 Fenton, Kirra              9 SEA-MA                    NT      49.81   14  
  6 Wainwright, Alivia        10 ECCC-MA                50.56      50.25   13  
  7 Do, Kaitlynn              10 PVA-MA                 51.80      50.62   12  
  8 Zappone, Marina           10 Margate Sharks-MA      53.40      51.75   11  
  9 Schroeder, Audrey         10 ECCC-MA                51.24      53.39    9  
 10 Shuff, Willow              9 ECCC-MA                53.54      53.84    7  
 11 Bird, Avery                9 SEA-MA                 55.46      54.25    6  
 12 Baron, Kalyn              10 ECCC-MA                54.30      55.10    5  
 13 Montuori, Ava              9 ECCC-MA              1:01.68      55.96    3.5
 13 Jones-Dozier, Shia        10 PVA-MA                 59.09      55.96    3.5
 15 Grawl, Trina               9 SEA-MA                 56.32      56.86    2  
 16 Duff, Callie              10 Margate Sharks-MA      56.38      58.10    1  
 17 Chen, Jasmine             10 PVA-MA                 58.02      58.39  
 18 Lockhart, Riley           10 SEA-MA               1:02.84      58.90  
 19 Shanahan, Fiona           10 PVA-MA               1:01.49    1:00.07  
 20 Lowry, Ryann               9 SEA-MA                    NT    1:01.65  
 21 Wagner, Kailey             9 MAR-MA                    NT    1:05.69  
 22 Evans, Bryn               10 SEA-MA               1:11.82    1:06.75  
 23 More, Camille              9 SEA-MA                    NT    1:11.09  
 24 Morris, Eleanor            9 SEA-MA               1:14.09    1:11.24  
 25 Rosu, Emily                9 ECCC-MA                   NT    1:44.12  
 
Event 22  Boys 9-10 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gaw, Nathanael            10 MAR-MA                 51.35      50.79   20  
  2 Pozza, Christopher        10 SEA-MA                 56.91      52.34   17  
  3 Mallari, Aerick           10 SEA-MA                 56.73      53.22   16  
  4 Schreiner, Adam            9 SEA-MA                 57.09      53.67   15  
  5 Scott, Brian               9 PVA-MA                 51.85      54.18   14  
  6 Entress II, Kevin          9 Margate Sharks-MA      57.63      54.20   13  
  7 Zappone, Mitchell         10 Margate Sharks-MA      59.87      57.54   12  
  8 Smith, Sam                 9 SEA-MA               1:08.27      57.60   11  
  9 Manning, Logan             9 SEA-MA               1:04.08      58.03    9  
 10 Williams, Dennis          10 SEA-MA               1:00.00      59.29    7  
 11 Veksland, Liev             9 ECCC-MA                   NT    1:02.97    6  
 12 Corcoran, Thomas           9 SEAUN-MA                  NT    1:04.94    5  
 13 Tafankaji, Nicholas        9 SEA-MA               1:12.57    1:06.93    4  
 14 Seaman, William            9 SEA-MA               1:07.04    1:08.06    3  
 15 Hanin, Bryce              10 Margate Sharks-MA    1:16.25    1:11.36    2  
 16 Beaver, Bryan             10 ECCC-MA              1:11.50    1:11.85    1  
 17 Weinstock, Josh            9 Margate Sharks-MA         NT    1:17.32  
 
Event 23  Girls 6 & Under 25 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Davidson, Taylor           6 ECCC-MA                26.03      25.79   20  
  2 Elberson, Mallory          6 ECCC-MA                   NT      26.93   17  
  3 Brost, Ruby                6 Wildwood Crest-MA      32.33      26.98   16  
  4 Shur, Brenna               6 SEA-MA                    NT      27.05   15  
  5 Thoensen, Avari            6 SEA-MA                 28.77      27.58   14  
  6 Wainwright, Ella           6 ECCC-MA                27.29      30.39   13  
  7 Resnick, Reese             6 ECCC-MA                36.76      35.61   12  
  8 Palmisano, Isabella        6 Margate Sharks-MA      33.30      36.59   11  
  9 Jenkins, Mackenzie         5 ECCC-MA                41.47      40.13    9  
 10 Nordberg, Alaina           5 Wildwood Crest-MA      42.37      45.03    7  
 11 Dragos, Sonia              5 MAR-MA                    NT      47.56    6  
 12 Koch, Julia                6 Margate Sharks-MA      47.47      49.06    5  
 
Event 24  Boys 6 & Under 25 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Su, Jerry                  6 SEAUN-MA               23.27      23.76   20  
  2 Tafankaji, Freddy          5 SEA-MA                    NT      28.86   17  
  3 Smith, Tom                 6 SEA-MA                 35.69      30.82   16  
  4 Schroeder, Emmett          6 ECCC-MA                31.45      31.96   15  
  5 Tracy, Colton              6 Margate Sharks-MA      32.81      32.04   14  
  6 Wheeler, Jack              6 ECCC-MA                   NT      35.70   13  
  7 Shapiro, Michael           6 Margate Sharks-MA      33.18      37.44   12  
  8 Brown, Lyric               6 ECCC-MA                   NT      37.66   11  
  9 Kahn, Carson               5 ECCC-MA                49.34      41.36    9  
 10 Cutler, Vallen             5 ECCC-MA                   NT      46.19    7  
 11 Grawl, Orion               5 SEA-MA                    NT      52.61    6  
 12 Tafeen, Matthew            5 ECCC-MA                38.56      53.23    5  
 13 Tafeen, Eli                4 ECCC-MA                   NT    1:08.85    4  
 14 McKeon, Jimmy              5 ECCC-MA              1:15.55    1:16.81    3  
 
Event 25  Girls 7-8 25 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Rimska, Sasha              8 SEA-MA                 20.25      18.60   20  
  2 McKeon, Kasidy             8 ECCC-MA                20.55      19.48   17  
  3 Schultz, Gretch            7 ECCC-MA                21.92      20.74   16  
  4 Robbins, Hope              7 ECCC-MA                22.27      21.02   15  
  5 Zilovic, Maya              8 SEA-MA                 22.87      21.29   14  
  6 McEvoy, Reese              8 MAR-MA                 23.50      22.68   13  
  7 Kowaleski, Callie          7 SEA-MA                 25.21      25.00   12  
  8 Kivlin, Anna               8 SEA-MA                 24.81      25.37   11  
  9 Mokienko, Ella             7 SEA-MA                 33.13      26.18    9  
 10 Nehmad, Marcella           7 SEA-MA                 23.35      26.26    7  
 11 Cutler, Charlie            7 ECCC-MA                   NT      26.78    6  
 12 Lamond, Abigail            7 SEA-MA                    NT      27.27    5  
 13 Slattery, Peyton           7 Margate Sharks-MA      25.58      28.04    4  
 14 Nilsen, Kailyn             8 MAR-MA                 33.91      28.14    3  
 15 Young, Josephine           7 ECCC-MA                   NT      28.24    2  
 16 Scott, Irene               7 PVA-MA                 37.01      28.31    1  
 17 Chin, Sydney               7 ECCC-MA                34.26      28.65  
 18 Dwyer, Marley              7 Margate Sharks-MA         NT      29.07  
 19 Miller, Sophia             8 SEA-MA                    NT      29.79  
 20 Quinn, Claire              8 SEA-MA                 32.11      31.45  
 21 Grimley, Katie             7 ECCC-MA                48.53      31.77  
 22 Reed, Kaylie               7 ECCC-MA                   NT      36.64  
 23 Papadeas, Eleni            7 ECCC-MA                   NT      42.92  
 24 Duffey, Samantha           7 Margate Sharks-MA      43.22      47.79  
 
Event 26  Boys 7-8 25 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Neuman, Keenan             8 SEA-MA                 20.51      17.47   20  
  2 Cornell, Ryan              8 SEA-MA                 18.96      18.23   17  
  3 Elberson, Matthew          8 ECCC-MA                20.07      18.64   16  
  4 Slusarski, Stephen         8 SEA-MA                 18.78      19.63   15  
  5 Keim, Boden                7 SEA-MA                 22.22      20.20   14  
  6 Keim, Asher                7 SEA-MA                 21.18      20.32   13  
  7 Jenkins, Billy             8 ECCC-MA                22.66      21.51   12  
  8 Stauffer, Wilson           8 ECCC-MA                20.62      21.73   11  
  9 Buonadonna, Anthony        7 ECCC-MA                21.16      22.26    9  
 10 Cooke, Kai                 8 Margate Sharks-MA      20.84      22.47    7  
 11 Pawlus, Kipton             7 SEAUN-MA                  NT      22.52    6  
 12 Pierce, Jackson            7 Margate Sharks-MA      26.33      22.60    5  
 13 Sherwood, Parker           8 PVA-MA                    NT      22.76    4  
 14 Yushan, Jacob              8 PVA-MA                 22.70      23.24    3  
 15 Osadchuk, Bohdan           7 Wildwood Crest-MA      23.23      23.40    2  
 16 Kahn, Bradley              8 ECCC-MA                26.40      24.69    1  
 17 Harris, Anthony            7 Wildwood Crest-MA      30.13      25.54  
 18 Merlino, Michael           8 SEA-MA                 31.98      26.44  
 19 Scherbin, Joe              7 PVA-MA                    NT      27.00  
 20 Tafeen, Zachary            7 ECCC-MA                29.24      27.57  
 21 Coville, Theodore          7 ECCC-MA                   NT      28.07  
 22 Walsh, Finn                7 ECCC-MA                   NT      28.74  
 23 Chojnacki, Jason           7 ECCC-MA                   NT      28.78  
 24 Pepovski, Nikola           8 MAR-MA                 30.64      29.48  
 25 Hoffman, Liam              7 ECCC-MA                   NT      29.63  
 26 Victoria, Gabriel          7 SEA-MA                 32.67      29.80  
 26 Hocbo, Elijah              7 SEA-MA                 29.34      29.80  
 28 Bricker, Ryland            7 ECCC-MA                   NT      30.02  
 29 Pepovski, Filip            7 MAR-MA                    NT      36.57  
 30 Do, Liam                   7 PVA-MA                 32.40      40.45  
 31 Carr, Toby-Jo              7 ECCC-MA                   NT      41.11  
 
Event 27  Girls 9-10 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Wainwright, Alivia        10 ECCC-MA                34.87      35.32   20  
  2 Buonadonna, Mia           10 ECCC-MA                37.80      35.71   17  
  3 Fox, Lauren               10 SEAUN-MA               37.84      36.11   16  
  4 Walsh, Ellie              10 ECCC-MA                   NT      36.65   15  
  5 Yushan, Rachel            10 PVA-MA                 36.57      36.80   14  
  6 Latham, Julia             10 SEA-MA                 38.77      37.13   13  
  7 Stauffer, Rachel          10 ECCC-MA                40.60      38.09   12  
  8 Fenton, Kirra              9 SEA-MA                    NT      39.30   11  
  9 Baron, Kalyn              10 ECCC-MA                38.47      40.18    9  
 10 Montuori, Ava              9 ECCC-MA                43.90      40.62    7  
 11 Jones-Dozier, Shia        10 PVA-MA                 43.17      40.99    6  
 12 Powell, Maddie            10 ECCC-MA                   NT      41.66    5  
 13 Duff, Callie              10 Margate Sharks-MA      41.08      41.68    4  
 14 Lockhart, Riley           10 SEA-MA                 44.26      42.29    3  
 15 Zappone, Marina           10 Margate Sharks-MA      42.49      42.57    2  
 16 Bird, Avery                9 SEA-MA                 42.12      43.09    1  
 17 Chen, Jasmine             10 PVA-MA                 42.19      43.26  
 18 Shuff, Willow              9 ECCC-MA                41.57      43.60  
 19 Evans, Bryn               10 SEA-MA                 43.25      44.45  
 20 Lowry, Ryann               9 SEA-MA                    NT      45.08  
 21 Youngblood, Allie         10 Margate Sharks-MA      48.71      45.62  
 22 Yankovitch, Nat            9 PVA-MA                    NT      46.20  
 23 Baron, Bella               9 ECCC-MA                46.66      46.78  
 23 Morris, Eleanor            9 SEA-MA                 47.57      46.78  
 25 Falciano, Ayla            10 MAR-MA                    NT      46.80  
 26 Otterburn-Martinez, Vict   9 SEA-MA                 50.96      49.19  
 27 More, Camille              9 SEA-MA                    NT      53.08  
 28 Rosu, Emily                9 ECCC-MA                55.60    1:03.38  
 29 Wagner, Kailey             9 MAR-MA                    NT    1:17.29  
 -- Carr, Talya                9 ECCC-MA                   NT      24.67  
 
Event 28  Boys 9-10 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Griner, Ryan              10 ECCC-MA                33.49      33.23   20  
  2 Falk, Brian                9 SEA-MA                 36.56      36.85   17  
  3 Savov, Alex               10 SEA-MA                 36.91      37.08   16  
  4 Pozza, Andrew             10 SEA-MA                 39.99      38.02   15  
  5 Armstrong, Tommy          10 ECCC-MA                36.79      38.88   14  
  6 Coville, Jasper            9 ECCC-MA                46.03      39.90   13  
  7 Smith, Sam                 9 SEA-MA                 45.59      40.13   12  
  8 Entress II, Kevin          9 Margate Sharks-MA      40.74      40.80   11  
  9 Tannehill, Keller          9 Margate Sharks-MA      42.85      41.61    9  
 10 Gaw, Nathanael            10 MAR-MA                 41.56      42.63    7  
 11 Mallari, Aerick           10 SEA-MA                 44.38      44.05    6  
 12 Manning, Logan             9 SEA-MA                 46.22      44.26    5  
 13 Pozza, Christopher        10 SEA-MA                 47.50      44.46    4  
 14 Tafankaji, Nicholas        9 SEA-MA                 46.87      45.14    3  
 15 Zappone, Mitchell         10 Margate Sharks-MA      46.66      45.76    2  
 16 Williams, Dennis          10 SEA-MA                 42.24      46.11    1  
 17 Corcoran, Thomas           9 SEAUN-MA               52.47      46.45  
 18 Caracio, Nick              9 ECCC-MA                45.30      46.85  
 19 Scherbin, Jack             9 PVA-MA                    NT      46.87  
 20 Seaman, William            9 SEA-MA                 49.00      47.31  
 21 Veksland, Liev             9 ECCC-MA                52.32      49.02  
 22 Kennedy, Dane              9 Wildwood Crest-MA      54.40      49.89  
 23 Hanin, Bryce              10 Margate Sharks-MA      51.51      49.90  
 24 Sanders, Cole             10 MAR-MA                    NT      51.82  
 25 Beaver, Bryan             10 ECCC-MA                52.31      53.70  
 26 Weinstock, Josh            9 Margate Sharks-MA    1:15.00    1:05.94  
 
Event 29  Girls 8 & Under 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Davidson, Aubrey           8 ECCC-MA              1:40.70    1:39.18   20  
       46.67  1:39.18                                                      
  2 Elko, Madelyn              8 SEA-MA               1:51.74    1:41.53   17  
       46.21  1:41.53                                                      
  3 Crouthamel, Lauren         8 Wildwood Crest-MA    1:42.42    1:41.85   16  
       47.34  1:41.85                                                      
  4 Nordberg, Kaitlyn          8 Wildwood Crest-MA    1:55.53    1:46.50   15  
       51.19  1:46.50                                                      
  5 Aiken, Holly               7 ECCC-MA              2:05.06    1:56.63   14  
       56.82  1:56.63                                                      
  6 McKeon, Kasidy             8 ECCC-MA              2:24.39    1:57.48   13  
       53.33  1:57.48                                                      
  7 Schroeder, Caroline        7 ECCC-MA              2:21.14    2:24.61   12  
     1:09.96  2:24.61                                                      
  8 Napoli, Joanna             8 SEA-MA                    NT    2:36.59   11  
     2:38.21  2:36.59                                                      
 
Event 30  Boys 8 & Under 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kelly, Jaylin              8 ECCC-MA              1:46.60    1:46.03   20  
       50.92  1:46.03                                                      
  2 Mosendz, Michael           8 SEA-MA               2:04.72    1:59.22   17  
       55.50  1:59.22                                                      
  3 Jenkins, Billy             8 ECCC-MA              2:31.61    2:01.57   16  
       59.41  2:01.57                                                      
  4 Yaccarino, Luca            8 MAR-MA                    NT    2:08.05   15  
     1:04.41  2:08.05                                                      
  5 Keim, Boden                7 SEA-MA               2:16.13    2:09.62   14  
       58.79  2:09.62                                                      
 
Event 31  Girls 9-10 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Tilger, Camryn            10 ECCC-MA              1:30.64    1:26.71   20  
       40.87  1:26.71                                                      
  2 Tran, Anna                10 PVA-MA               1:28.83    1:27.60   17  
       41.11  1:27.60                                                      
  3 Wainwright, Alivia        10 ECCC-MA              1:32.02    1:28.09   16  
       38.66  1:28.09                                                      
  4 Yushan, Rachel            10 PVA-MA               1:35.09    1:29.64   15  
       42.70  1:29.64                                                      
  5 Latham, Julia             10 SEA-MA               1:33.22    1:32.07   14  
       42.02  1:32.07                                                      
  6 Fox, Lauren               10 SEAUN-MA             1:40.69    1:33.67   13  
       42.27  1:33.67                                                      
  7 Stauffer, Rachel          10 ECCC-MA              1:35.64    1:34.36   12  
       42.48  1:34.36                                                      
  8 Do, Kaitlynn              10 PVA-MA               1:32.38    1:35.35   11  
       44.92  1:35.35                                                      
  9 Baron, Kalyn              10 ECCC-MA              1:40.29    1:37.10    9  
       45.02  1:37.10                                                      
 10 Schroeder, Audrey         10 ECCC-MA              1:37.38    1:37.16    7  
       45.11  1:37.16                                                      
 11 Grawl, Trina               9 SEA-MA               1:41.90    1:38.63    6  
       44.81  1:38.63                                                      
 12 Walsh, Ellie              10 ECCC-MA              1:38.60    1:38.64    5  
       44.53  1:38.64                                                      
 13 Dewitt, Summer            10 SEA-MA               1:40.92    1:40.77    4  
       47.01  1:40.77                                                      
 14 Fenton, Kirra              9 SEA-MA                    NT    1:41.27    3  
       46.45  1:41.27                                                      
 15 Powell, Maddie            10 ECCC-MA                   NT    1:46.11    2  
       51.57  1:46.11                                                      
 16 Slattery, Maddie          10 Margate Sharks-MA    1:43.13    1:46.28    1  
       46.75  1:46.28                                                      
 17 Montuori, Ava              9 ECCC-MA              1:53.83    1:51.27  
       49.13  1:51.27                                                      
 18 Shuff, Willow              9 ECCC-MA              1:48.58    1:52.85  
       55.71  1:52.85                                                      
 19 Lockhart, Riley           10 SEA-MA               2:11.35    1:56.15  
       55.02  1:56.15                                                      
 20 Baron, Bella               9 ECCC-MA              2:11.06    1:59.11  
       52.89  1:59.11                                                      
 21 Evans, Bryn               10 SEA-MA                    NT    2:00.64  
       54.90  2:00.64                                                      
 22 Otterburn-Martinez, Vict   9 SEA-MA                    NT    2:15.26  
     1:02.79  2:15.26                                                      
 23 Yankovitch, Nat            9 PVA-MA                    NT    2:15.40  
 
Event 32  Boys 9-10 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Griner, Ryan              10 ECCC-MA              1:27.01    1:28.22   20  
       41.07  1:28.22                                                      
  2 Smilevski, Max            10 SEA-MA               1:28.47    1:28.34   17  
       41.63  1:28.34                                                      
  3 Falk, Brian                9 SEA-MA               1:29.07    1:29.15   16  
       43.39  1:29.15                                                      
  4 Savov, Alex               10 SEA-MA               1:34.97    1:36.90   15  
       43.94  1:36.90                                                      
  5 Armstrong, Tommy          10 ECCC-MA              1:37.91    1:36.95   14  
       43.36  1:36.95                                                      
  6 Schreiner, Adam            9 SEA-MA               1:59.48    1:46.20   13  
       50.16  1:46.20                                                      
  7 Pozza, Christopher        10 SEA-MA               1:49.16    1:49.27   12  
       51.41  1:49.27                                                      
  8 Williams, Dennis          10 SEA-MA               1:56.57    1:49.54   11  
       51.35  1:49.54                                                      
  9 Scott, Brian               9 PVA-MA               1:38.02    1:52.67    9  
       51.97  1:52.67                                                      
 10 Manning, Logan             9 SEA-MA               1:58.58    1:54.04    7  
       56.82  1:54.04                                                      
 11 Mallari, Aerick           10 SEA-MA               1:57.30    1:54.79    6  
       54.84  1:54.79                                                      
 12 Caracio, Nick              9 ECCC-MA              2:05.31    2:03.93    5  
       54.92  2:03.93                                                      
 13 Seaman, William            9 SEA-MA                    NT    2:13.23    4  
     1:04.85  2:13.23                                                      
 -- Corcoran, Thomas           9 SEAUN-MA                  NT         DQ  
       54.17       DQ                                                      
 -- Pozza, Andrew             10 SEA-MA               1:47.42         DQ  
       46.80       DQ                                                      
 -- Coville, Jasper            9 ECCC-MA                   NT         DQ  
     2:00.62       DQ