Licensed to Middle Atlantic Swimming-Sr SC Champ - Organization License
                                  HY-TEK's MEET MANAGER 6.0 10/31/2017 03:11 PM
                  2017 MA SEA Fall Invite - ABBC - 10/28/2017                  
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 11-12 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kulakowski, Olivia        12 ECCC-MA                29.77      31.21   20  
  2 McDonough, Elle           11 SEA-MA                 32.75      31.79   17  
  3 Latham, Natalie J         12 SEA-MA                 32.98      32.16   16  
  4 Moore, Sydney R           11 SEA-MA                 34.51      32.74   15  
  5 Midura, Katie M           12 ECCC-MA                32.69      33.15   14  
  6 Cornell, Rhylee M         11 SEA-MA                 34.34      33.36   13  
  7 DeStefano, Bella P        12 SEA-MA                    NT      33.42   12  
  8 Dalumpines, Angel M       11 ECCC-MA                33.82      34.33   11  
  9 McCoy, Jade N             12 MAR-MA                 34.20      34.49    9  
 10 Richardson, Kyla          11 MAR-MA                 35.21      34.70    7  
 11 Mallari, Jewel            11 SEA-MA                 35.18      34.91    6  
 12 LaRoche, Cate G           11 MAR-MA                 35.53      35.38    5  
 13 Ruales, Stephanie P       12 MAR-MA                 35.93      35.71    4  
 14 Canale, Kendra A          11 SEA-MA                 36.01      36.27    3  
 15 Baklycki, Alyssa R        11 SEA-MA                 40.28      37.72    2  
 16 Clapp, Abigail R          11 MAR-MA                 37.27      37.77    1  
 17 Seligsohn, Samantha       12 Margate Sharks-MA      36.87      38.32  
 18 Crosson, Alana L          11 MAR-MA                 41.42      39.74  
 19 Eidt, Maggie              11 Margate Sharks-MA      41.62      40.69  
 20 Fabi, Breanna M           11 Margate Sharks-MA      40.64      40.72  
 21 Schultz, Emma R           11 ECCC-MA                41.36      42.14  
 22 Bruno, Caroline I         11 SEA-MA                 42.16      42.35  
 23 Stetser, Madeleine R      11 SEA-MA                 44.35      44.13  
 24 Smith, Katie A            12 ECCC-MA                   NT      45.31  
 25 Muller, Ava L             12 MAR-MA                 46.06      46.18  
 26 Caraballo, Angelina W     11 MAR-MA                 53.98      52.22  
 27 Reed, Bella M             11 ECCC-MA              1:10.21      55.22  
 -- Youngblood, Julia M       12 Margate Sharks-MA      38.09         DQ  
 
Event 2  Boys 11-12 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bushay, Mason             12 SEA-MA                 30.23      29.45   20  
  2 Vasser, Zachary H         12 SEA-MA                 31.13      30.88   17  
  3 Pham, Tommy V             12 PVA-MA                 31.64      30.98   16  
  4 Haney, James              11 ECCC-MA                31.52      31.37   15  
  5 Thompson, Aaron C         12 SEA-MA                 32.79      32.23   14  
  6 Smilevski, Alex           12 SEA-MA                 32.76      32.34   13  
  7 Schreiner, Charles        11 SEA-MA                 33.18      32.69   12  
  8 Neuman, Andrew C          11 SEA-MA                 36.05      33.47   11  
  9 Manning, Ryan M           12 SEA-MA                 33.54      33.65    9  
 10 Woodside, Matthew R       12 SEA-MA                 33.57      33.70    7  
 11 Traynor, Gerard W         11 SEA-MA                 39.86      35.49    6  
 12 Mohamed, Ali A            12 MAR-MA                 37.56      37.37    5  
 13 Lin, Corey M              11 SEA-MA                 37.15      37.59    4  
 14 Giardino, Michael S       11 SEA-MA                    NT      38.68    3  
 15 Martin, Jonathan M        11 ECCC-MA                   NT      39.13    2  
 16 Ho, Lawrence L            11 SEA-MA                 41.81      40.79    1  
 17 Tran, Thomas S            11 SEA-MA                 40.33      40.81  
 18 Hoang, Patrick            11 SEA-MA                 41.59      42.26  
 19 Solinski, Jason A         11 MAR-MA                 48.50      50.58  
 20 Geraci, Dominic           11 Margate Sharks-MA    1:04.25      55.67  
 
Event 3  Girls 11-12 100 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cassidy, Summer A         12 SEA-MA               1:14.59    1:12.72   20  
       33.94  1:12.72                                                      
  2 Crouthamel, Kaitlyn V     12 Wildwood Crest-MA    1:17.41    1:16.40   17  
       35.41  1:16.40                                                      
  3 Yushan, Denise            12 PVA-MA                    NT    1:17.99   16  
       36.18  1:17.99                                                      
  4 Iordanov, Monica I        12 ECCC-MA              1:20.17    1:20.41   15  
       36.43  1:20.41                                                      
  5 Elko, Meredith G          12 SEA-MA                    NT    1:21.29   14  
       36.84  1:21.29                                                      
  6 Davidson, Lana M          11 ECCC-MA              1:15.82    1:22.79   13  
       37.02  1:22.79                                                      
  7 Rossi, Izzy M             12 SEA-MA               1:40.46    1:23.56   12  
       37.29  1:23.56                                                      
  8 Camey, Sam X              12 ECCC-MA              1:14.89    1:26.36   11  
       35.77  1:26.36                                                      
  9 Tran, Tiffany T           12 MAR-MA                    NT    1:34.70    9  
       42.69  1:34.70                                                      
 10 Marker, Ashley C          11 MAR-MA               1:46.95    1:39.17    7  
       42.66  1:39.17                                                      
 11 Sharkey, Shannon M        11 ECCC-MA                   NT    1:45.80    6  
       47.31  1:45.80                                                      
 
Event 3  Girls 13-14 100 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Antonov, Alexandra N      14 SEAUN-MA             1:07.58    1:10.16   20  
       32.28  1:10.16                                                      
  2 Falk, Madeline R          14 SEA-MA               1:14.06    1:12.75   17  
       33.73  1:12.75                                                      
  3 Fox, Megan E              13 SEA-MA               1:11.32    1:13.03   16  
       34.34  1:13.03                                                      
  4 Canale, Marlee J          14 SEA-MA               1:11.48    1:14.71   15  
       34.73  1:14.71                                                      
  5 Carpenter, Nicole R       13 MAR-MA                    NT    1:17.98   14  
       34.97  1:17.98                                                      
  6 Seiverd, Ally E           13 SEA-MA                    NT    1:19.38   13  
       37.11  1:19.38                                                      
  7 Wong, Leilani Z           13 Wildwood Crest-MA    1:20.11    1:22.66   12  
       38.29  1:22.66                                                      
  8 Sherwood, Sophie A        14 PVA-MA               1:18.51    1:24.55   11  
       38.31  1:24.55                                                      
  9 McKeon, Keira R           13 ECCC-MA              1:33.30    1:33.88    9  
       42.37  1:33.88                                                      
 10 Tran, Hannah B            13 MAR-MA                    NT    1:42.54    7  
       44.73  1:42.54                                                      
 
Event 3  Girls 15-18 100 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Curry, Grace C            16 SEA-MA               1:10.10    1:08.40   20  
       31.48  1:08.40                                                      
  2 Kelly, Lauren A           17 SEA-MA               1:09.95    1:09.94   17  
       32.49  1:09.94                                                      
  3 Belber, Nicole R          16 SEA-MA               1:15.88    1:13.65   16  
       33.23  1:13.65                                                      
  4 Moore, Caitlin A          15 SEA-MA               1:14.33    1:13.80   15  
       33.93  1:13.80                                                      
  5 Haney, Fauve              15 ECCC-MA              1:13.59    1:18.91   14  
       35.64  1:18.91                                                      
  6 Scott, Cass K             15 PVA-MA               1:21.37    1:23.72   13  
       37.30  1:23.72                                                      
 -- Sarhan, Leenah H          18 SEA-MA               1:12.23         DQ  
       35.14       DQ                                                      
 
Event 4  Boys 10 & Under 100 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Francis, Luke             10 WWCUN-MA                  NT    1:26.93   20  
       39.88  1:26.93                                                      
  2 Wong, Kona C              10 Wildwood Crest-MA    2:10.21    1:53.07   17  
       52.01  1:53.07                                                      
 
Event 4  Boys 11-12 100 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Tran, Brian D             11 MAR-MA                    NT    1:14.96   20  
       33.77  1:14.96                                                      
  2 Smilevski, Leo            12 SEA-MA               1:22.08    1:19.53   17  
       35.63  1:19.53                                                      
  3 Jiang, Ryan Z             11 MAR-MA               1:47.15    1:39.63   16  
       43.84  1:39.63                                                      
 -- Dewitt, Dylan C           12 SEA-MA                    NT         DQ  
       39.68       DQ                                                      
 
Event 4  Boys 13-14 100 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Dimayuga, Joshua N        14 SEA-MA               1:06.88    1:05.67   20  
       30.66  1:05.67                                                      
  2 Do, Ethan T               13 SEA-MA               1:09.92    1:06.35   17  
       30.91  1:06.35                                                      
  3 Bell, Brandon S           14 SEA-MA               1:05.29    1:06.73   16  
       30.95  1:06.73                                                      
  4 Lin, Kevin                13 SEA-MA               1:12.96    1:10.25   15  
       33.44  1:10.25                                                      
  5 Giannantonio, Matt F      13 PVA-MA               1:14.91    1:14.77   14  
       32.81  1:14.77                                                      
  6 Ireland, Danny T          13 SEA-MA                    NT    1:21.48   13  
       37.96  1:21.48                                                      
  7 Falk, Evan D              13 SEA-MA                    NT    1:21.87   12  
       38.80  1:21.87                                                      
  8 Sarhan, Adam H            14 SEA-MA                    NT    1:28.06   11  
       39.18  1:28.06                                                      
 -- Garbutt, Cole R           14 SEA-MA               1:04.44         DQ  
       30.36       DQ                                                      
 
Event 4  Boys 15-18 100 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bell, Cristian R          17 SEA-MA               1:00.89      59.88   20  
       28.02    59.88                                                      
  2 Truong, Erik              17 SEA-MA               1:02.11    1:01.35   17  
       29.11  1:01.35                                                      
  3 Garbutt, Liam J           15 SEA-MA               1:06.06    1:01.55   16  
       29.01  1:01.55                                                      
  4 Clauhs, Brett A           17 SEA-MA               1:04.08    1:05.26   15  
       30.69  1:05.26                                                      
  5 Thompson, Andrew R        16 ECCC-MA              1:05.38    1:07.57   14  
       30.45  1:07.57                                                      
  6 Mallari, AJ T             15 SEA-MA               1:07.48    1:07.84   13  
       31.56  1:07.84                                                      
  7 Evans, Matt J             15 ECCC-MA              1:08.73    1:08.30   12  
       31.46  1:08.30                                                      
  8 Flynn, Sean P             17 PVA-MA               1:10.11    1:09.24   11  
       31.71  1:09.24                                                      
  9 Ho, Nathan L              15 SEA-MA               1:07.87    1:09.98    9  
       31.58  1:09.98                                                      
 10 Francis, Samuel L         16 Wildwood Crest-MA    1:08.48    1:10.61    7  
       33.88  1:10.61                                                      
 11 Carter, Max A             15 PVA-MA                    NT    1:11.06    6  
       32.87  1:11.06                                                      
 12 Lewis, Mason              15 Wildwood Crest-MA    1:15.38    1:12.70    5  
       32.20  1:12.70                                                      
 13 Beaver, Austin W          15 ECCC-MA              1:14.47    1:12.77    4  
       34.04  1:12.77                                                      
 14 Driscoll, Tanner D        16 ECCC-MA              1:16.80    1:16.20    3  
       35.15  1:16.20                                                      
 15 LaRoche, Garrett N        15 MAR-MA                    NT    1:16.47    2  
       32.46  1:16.47                                                      
 
Event 5  Girls 11-12 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Carlos, Katie L           11 SEA-MA                 35.17      33.50   20  
  2 Latham, Natalie J         12 SEA-MA                 34.74      34.13   17  
  3 Gaskill, Grace I          12 PVA-MA                 34.09      34.57   16  
  4 Mallari, Jewel            11 SEA-MA                 36.57      36.97   15  
  5 McCoy, Jade N             12 MAR-MA                 35.54      37.96   14  
  6 Haas, Jenna N             11 MAR-MA                 49.40      38.52   13  
  7 Qin, Jade                 11 SEA-MA                 39.46      38.53   12  
  8 Cornell, Rhylee M         11 SEA-MA                 39.32      38.54   11  
  9 Canale, Kendra A          11 SEA-MA                 39.56      40.37    9  
 10 Ruales, Stephanie P       12 MAR-MA                 39.54      40.56    7  
 11 LaRoche, Cate G           11 MAR-MA                 44.89      41.74    6  
 12 Carson, Rachel G          11 MAR-MA                 41.88      42.21    5  
 13 Richardson, Kyla          11 MAR-MA                 41.23      46.14    4  
 14 Seligsohn, Samantha       12 Margate Sharks-MA      48.91      47.13    3  
 15 Duff, Julianna S          11 Margate Sharks-MA      44.16      47.37    2  
 16 Deschenes, Reilly J       12 Wildwood Crest-MA      48.65      47.54    1  
 17 Crosson, Alana L          11 MAR-MA                 46.32      48.10  
 18 Muller, Ava L             12 MAR-MA               1:09.19      51.24  
 19 Eidt, Maggie              11 Margate Sharks-MA      53.15      51.63  
 20 Smith, Katie A            12 ECCC-MA                   NT    1:06.48  
 
Event 6  Boys 11-12 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bushay, Mason             12 SEA-MA                 31.79      31.50   20  
  2 Pham, Tommy V             12 PVA-MA                 37.23      34.46   17  
  3 Lieu, Jason               12 PVA-MA                 45.69      36.59   16  
  4 Wojciechowicz, Michael J  12 SEA-MA                 42.22      37.02   15  
  5 Thompson, Aaron C         12 SEA-MA                 53.89      38.60   14  
  6 Nguyen, William           11 SEA-MA                 40.53      38.76   13  
  7 Carson, Ryan C            11 MAR-MA                 43.77      45.08   12  
  8 Giardino, Michael S       11 SEA-MA                    NT      47.46   11  
 
Event 7  Girls 10 & Under 100 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ranger, Abagale M         10 MAR-MA               2:04.13    1:52.08   20  
       54.46  1:52.08                                                      
 
Event 7  Girls 11-12 100 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cassidy, Summer A         12 SEA-MA               1:13.57    1:12.56   20  
       35.42  1:12.56                                                      
  2 Crouthamel, Kaitlyn V     12 Wildwood Crest-MA    1:20.52    1:15.65   17  
       37.48  1:15.65                                                      
  3 Kulakowski, Olivia        12 ECCC-MA              1:14.10    1:17.08   16  
       37.47  1:17.08                                                      
  4 Rossi, Izzy M             12 SEA-MA               1:17.95    1:19.64   15  
       38.49  1:19.64                                                      
  5 Iordanov, Monica I        12 ECCC-MA              1:18.98    1:21.26   14  
       39.14  1:21.26                                                      
  6 Gaskill, Grace I          12 PVA-MA               1:19.99    1:21.75   13  
       39.30  1:21.75                                                      
  7 Yushan, Denise            12 PVA-MA               1:22.21    1:25.81   12  
       42.01  1:25.81                                                      
  8 Tran, Tiffany T           12 MAR-MA               1:50.41    1:28.76   11  
       42.99  1:28.76                                                      
  9 Gurwicz, Ella R           11 ECCC-MA              1:36.48    1:31.08    9  
       43.94  1:31.08                                                      
 10 Bruno, Caroline I         11 SEA-MA               2:02.52    1:42.85    7  
       50.47  1:42.85                                                      
 11 Reed, Bella M             11 ECCC-MA              2:25.61    2:12.47    6  
     1:04.40  2:12.47                                                      
 
Event 7  Girls 13-14 100 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Barlow, Katie K           14 ECCC-MA              1:09.55    1:10.50   20  
       34.11  1:10.50                                                      
  2 Evans, Olivia M           13 SEA-MA               1:23.57    1:11.21   17  
       34.48  1:11.21                                                      
  3 Fox, Megan E              13 SEA-MA               1:10.31    1:11.48   16  
       35.18  1:11.48                                                      
  4 Canale, Marlee J          14 SEA-MA               1:11.75    1:12.89   15  
       36.60  1:12.89                                                      
  5 McDonough, Ava            14 SEA-MA               1:14.16    1:14.09   14  
       36.50  1:14.09                                                      
  6 Seiverd, Ally E           13 SEA-MA               1:15.12    1:15.55   13  
       37.42  1:15.55                                                      
  7 Falk, Madeline R          14 SEA-MA               1:15.00    1:15.60   12  
       37.52  1:15.60                                                      
  8 Bork, Samantha P          13 SEA-MA               1:13.26    1:15.73   11  
       37.36  1:15.73                                                      
  9 Carpenter, Nicole R       13 MAR-MA               1:12.65    1:16.99    9  
       37.43  1:16.99                                                      
 10 Greenleaf, Lauren R       13 SEA-MA               1:21.93    1:19.08    7  
       38.47  1:19.08                                                      
 11 Evans, Ally M             13 ECCC-MA              1:18.65    1:19.65    6  
       38.26  1:19.65                                                      
 12 Hill, Maggie J            13 ECCC-MA                   NT    1:23.33    5  
       39.90  1:23.33                                                      
 13 McKeon, Keira R           13 ECCC-MA              1:25.83    1:25.60    4  
       42.07  1:25.60                                                      
 14 Grimley, Kailey M         13 ECCC-MA              1:26.61    1:25.64    3  
       41.91  1:25.64                                                      
 15 Nehmad, Ava E             13 SEA-MA               1:28.19    1:26.85    2  
       40.81  1:26.85                                                      
 16 Gatesman, Kalena A        13 ECCC-MA                   NT    1:29.75    1  
       44.04  1:29.75                                                      
 17 Galias, Melina E          14 ECCC-MA              1:28.69    1:29.90  
       43.73  1:29.90                                                      
 18 MacIntosh, Raven A        14 MAR-MA               1:34.25    1:31.10  
       42.21  1:31.10                                                      
 19 Tran, Hannah B            13 MAR-MA               1:53.32    1:36.75  
       46.97  1:36.75                                                      
 
Event 7  Girls 15-18 100 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McClintock, Katie M       15 SEA-MA               1:08.65    1:06.45   20  
       32.66  1:06.45                                                      
  2 Kelly, Lauren A           17 SEA-MA               1:09.58    1:09.11   17  
       33.97  1:09.11                                                      
  3 Curry, Grace C            16 SEA-MA               1:09.59    1:11.62   16  
       34.58  1:11.62                                                      
  4 Murphy, Erin N            17 SEA-MA               1:10.19    1:12.90   15  
       34.78  1:12.90                                                      
  5 Sarhan, Leenah H          18 SEA-MA               1:10.36    1:15.53   14  
       37.31  1:15.53                                                      
  6 Nguyen, Nina              16 SEA-MA               1:12.04    1:15.83   13  
       37.30  1:15.83                                                      
  7 Robbins, Lindsay E        15 ECCC-MA              1:16.21    1:16.82   12  
       37.02  1:16.82                                                      
  8 Moore, Caitlin A          15 SEA-MA               1:11.43    1:16.92   11  
       37.74  1:16.92                                                      
  9 Haney, Fauve              15 ECCC-MA              1:13.66    1:18.66    9  
       38.51  1:18.66                                                      
 10 Gery, Alison S            16 ECCC-MA              1:14.85    1:21.23    7  
       38.82  1:21.23                                                      
 11 Scott, Cass K             15 PVA-MA               1:23.68    1:28.91    6  
 12 Thompson, Abbey G         15 ECCC-MA              1:28.24    1:30.19    5  
       43.95  1:30.19                                                      
 
Event 8  Boys 10 & Under 100 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Pahang, Kris M            10 MAR-MA                    NT    1:38.39   20  
       46.88  1:38.39                                                      
 -- Santoro, Lucien           10 JCC-U-MA                  NT         DQ  
     1:05.84                                                               
 
Event 8  Boys 11-12 100 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Tran, Brian D             11 MAR-MA                    NT    1:16.36   20  
       37.20  1:16.36                                                      
  2 Smilevski, Leo            12 SEA-MA               1:19.29    1:16.98   17  
       37.67  1:16.98                                                      
  3 Schreiner, Charles        11 SEA-MA               1:23.58    1:18.81   16  
       38.05  1:18.81                                                      
  4 Smilevski, Alex           12 SEA-MA               1:21.26    1:19.14   15  
       38.69  1:19.14                                                      
  5 Lieu, Jason               12 PVA-MA               1:28.15    1:20.10   14  
       38.42  1:20.10                                                      
  6 Woodside, Matthew R       12 SEA-MA               1:24.07    1:21.12   13  
       39.93  1:21.12                                                      
  7 Jiang, Ryan Z             11 MAR-MA               1:31.25    1:26.65   12  
       41.99  1:26.65                                                      
  8 Traynor, Gerard W         11 SEA-MA               1:35.88    1:31.58   11  
       43.54  1:31.58                                                      
  9 Hoang, Patrick            11 SEA-MA               1:48.93    1:39.24    9  
       47.00  1:39.24                                                      
 10 Wu, Nicholas K            11 SEA-MA               1:53.66    1:44.19    7  
 -- Geraci, Dominic           11 Margate Sharks-MA         NT         DQ  
     1:06.86       DQ                                                      
 
Event 8  Boys 13-14 100 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bell, Brandon S           14 SEA-MA               1:10.25    1:02.77   20  
       30.70  1:02.77                                                      
  2 Dimayuga, Joshua N        14 SEA-MA               1:06.99    1:06.38   17  
       32.94  1:06.38                                                      
  3 Lin, Kevin                13 SEA-MA               1:12.57    1:09.71   16  
       33.83  1:09.71                                                      
  4 Ireland, Danny T          13 SEA-MA               1:25.66    1:13.33   15  
       35.83  1:13.33                                                      
  5 Dang, Andrew              14 PVA-MA               1:09.46    1:13.63   14  
       35.34  1:13.63                                                      
  6 Kissick, Kyle J           14 SEA-MA               1:19.94    1:15.85   13  
       36.59  1:15.85                                                      
  7 Nguyen, Casey H           13 PVA-MA               1:22.22    1:16.88   12  
       36.70  1:16.88                                                      
  8 Giannantonio, Matt F      13 PVA-MA               1:21.36    1:17.62   11  
       37.97  1:17.62                                                      
  9 Mohamed, Omar A           13 MAR-MA               1:26.91    1:17.69    9  
       37.15  1:17.69                                                      
 10 Ricciotti, Mason C        14 SEA-MA               1:20.66    1:19.86    7  
       39.19  1:19.86                                                      
 11 Falk, Evan D              13 SEA-MA               1:20.17    1:20.22    6  
       39.33  1:20.22                                                      
 12 Dorsey, Jacob R           14 MAR-MA               1:24.92    1:20.30    5  
       38.10  1:20.30                                                      
 13 Franks, Harry S           13 PVA-MA                    NT    1:20.74    4  
       37.63  1:20.74                                                      
 14 Bianchi, Nicky J          13 PVA-MA               1:24.05    1:23.21    3  
       41.79  1:23.21                                                      
 15 Brown, Ryan W             13 PVA-MA                    NT    1:23.92    2  
       41.06  1:23.92                                                      
 16 Sarhan, Adam H            14 SEA-MA               1:23.27    1:24.28    1  
       41.79  1:24.28                                                      
 17 Ranger, Nathan T          13 MAR-MA               1:29.06    1:27.43  
       42.52  1:27.43                                                      
 18 Midura, Robert J          14 ECCC-MA              1:25.39    1:27.73  
       43.28  1:27.73                                                      
 19 Wu, Brandon K             14 SEA-MA               1:27.68    1:29.14  
       43.15  1:29.14                                                      
 20 More, Ian P               14 MAR-MA                    NT    1:32.20  
       44.69  1:32.20                                                      
 21 Alice, John A             14 Margate Sharks-MA    1:39.09    1:37.47  
       46.85  1:37.47                                                      
 22 Grace, Parker J           13 MAR-MA               1:38.11    1:38.56  
       47.60  1:38.56                                                      
 -- Zheng, Brian              13 PVA-MA                    NT         DQ  
 -- Marrone, Jonathan M       13 SEA-MA               1:35.80         DQ  
       39.59       DQ                                                      
 
Event 8  Boys 15-18 100 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ployratana, Win           15 SEAUN-MA             1:07.37    1:05.21   20  
       31.33  1:05.21                                                      
  2 Truong, Erik              17 SEA-MA               1:05.22    1:05.50   17  
       30.80  1:05.50                                                      
  3 Mason, Dylan M            16 SEA-MA               1:14.03    1:07.95   16  
       32.97  1:07.95                                                      
  4 Nguyen, Ben               15 SEA-MA               1:08.80    1:08.67   15  
       33.03  1:08.67                                                      
  5 Thompson, Andrew R        16 ECCC-MA              1:06.90    1:08.92   14  
       33.62  1:08.92                                                      
  6 Mallari, AJ T             15 SEA-MA               1:09.79    1:09.60   13  
       33.58  1:09.60                                                      
  7 Evans, Matt J             15 ECCC-MA              1:08.27    1:10.63   12  
       34.20  1:10.63                                                      
  8 Beaver, Austin W          15 ECCC-MA              1:11.88    1:13.91   11  
       36.31  1:13.91                                                      
  9 Cohan, Mason M            17 PVA-MA               1:19.36    1:14.82    9  
       35.50  1:14.82                                                      
 10 Flynn, Sean P             17 PVA-MA               1:10.74    1:14.96    7  
       36.10  1:14.96                                                      
 11 Flynn, Ryan P             15 PVA-MA               1:18.90    1:16.34    6  
       36.06  1:16.34                                                      
 12 Carroll, Michael A        16 SEA-MA               1:16.89    1:16.94    5  
       36.74  1:16.94                                                      
 13 Chen, Eddie               15 PVA-MA               1:15.57    1:17.50    4  
       38.27  1:17.50                                                      
 14 Lewis, Mason              15 Wildwood Crest-MA    1:17.52    1:18.00    3  
       37.99  1:18.00                                                      
 15 Wallace, Cameron J        16 ECCC-MA              1:15.40    1:19.68    2  
       39.19  1:19.68                                                      
 16 LaRoche, Garrett N        15 MAR-MA               1:23.30    1:20.15    1  
       39.02  1:20.15                                                      
 
Event 9  Girls 11-12 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Camey, Sam X              12 ECCC-MA                33.54      34.95   20  
  2 Cornell, Rhylee M         11 SEA-MA                 38.32      37.97   17  
  3 Costa, Carina G           11 MAR-MA                 39.63      38.66   16  
  4 DeStefano, Bella P        12 SEA-MA                    NT      38.81   15  
  5 Moore, Sydney R           11 SEA-MA                 42.28      39.00   14  
  6 Haas, Jenna N             11 MAR-MA                 39.85      39.21   13  
  7 McCoy, Jade N             12 MAR-MA                 38.64      39.54   12  
  8 Davidson, Lana M          11 ECCC-MA                37.68      39.65   11  
  9 Marker, Taylor R          11 MAR-MA                 43.16      41.28    9  
 10 Richardson, Kyla          11 MAR-MA                 42.08      41.42    7  
 11 Dalumpines, Angel M       11 ECCC-MA                41.35      42.30    6  
 12 Ruales, Stephanie P       12 MAR-MA                 42.01      42.37    5  
 13 LaRoche, Cate G           11 MAR-MA                 42.36      42.69    4  
 14 Qin, Jade                 11 SEA-MA                 43.08      43.14    3  
 15 Carson, Rachel G          11 MAR-MA                 43.21      43.46    2  
 16 Baklycki, Alyssa R        11 SEA-MA                 44.65      43.71    1  
 17 Cooke, Kelsea E           11 Margate Sharks-MA      44.25      43.97  
 18 Youngblood, Julia M       12 Margate Sharks-MA      41.14      45.06  
 19 Clapp, Abigail R          11 MAR-MA                 47.24      45.26  
 20 Seligsohn, Samantha       12 Margate Sharks-MA      47.47      46.53  
 21 Stetser, Madeleine R      11 SEA-MA                 50.26      47.69  
 22 Muller, Ava L             12 MAR-MA                 47.66      48.45  
 23 Duff, Julianna S          11 Margate Sharks-MA      45.61      48.76  
 24 Fabi, Breanna M           11 Margate Sharks-MA      48.60      49.08  
 25 Godleski, Mia E           12 MARUN-MA                  NT      53.56  
 26 Caraballo, Angelina W     11 MAR-MA               1:03.98    1:00.32  
 27 Reed, Bella M             11 ECCC-MA              1:07.93    1:04.26  
 
Event 10  Boys 11-12 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bushay, Mason             12 SEA-MA                 33.33      33.96   20  
  2 Vasser, Zachary H         12 SEA-MA                    NT      35.36   17  
  3 Wojciechowicz, Michael J  12 SEA-MA                 37.45      36.53   16  
  4 Smilevski, Alex           12 SEA-MA                 38.34      37.21   15  
  5 Seiverd, Charlie E        11 SEA-MA                 41.25      37.71   14  
  6 Nguyen, William           11 SEA-MA                 40.96      37.91   13  
  7 Pham, Tommy V             12 PVA-MA                 39.67      38.30   12  
  8 Manning, Ryan M           12 SEA-MA                 37.55      38.51   11  
  9 Dewitt, Dylan C           12 SEA-MA                 41.18      40.01    9  
 10 Carson, Ryan C            11 MAR-MA                 42.06      43.66    7  
 11 Lin, Corey M              11 SEA-MA                 45.61      44.34    6  
 12 Tran, Thomas S            11 SEA-MA                 42.41      44.99    5  
 13 Martin, Jonathan M        11 ECCC-MA                   NT      52.54    4  
 
Event 11  Girls 10 & Under 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Keim, Lilliana E          10 SEA-MA               1:45.76    1:46.92   20  
       52.18  1:46.92                                                      
 -- Ranger, Abagale M         10 MAR-MA                    NT         DQ  
     1:09.33       DQ                                                      
 
Event 11  Girls 11-12 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ricciotti, Jordyn C       11 SEA-MA               1:33.35    1:25.52   20  
       40.74  1:25.52                                                      
  2 Carlos, Katie L           11 SEA-MA               1:34.75    1:26.17   17  
       40.94  1:26.17                                                      
  3 McDonough, Elle           11 SEA-MA               1:29.16    1:26.96   16  
       41.36  1:26.96                                                      
  4 Yushan, Denise            12 PVA-MA               1:28.56    1:27.85   15  
       41.92  1:27.85                                                      
  5 Cassidy, Summer A         12 SEA-MA               1:29.57    1:28.79   14  
       42.44  1:28.79                                                      
  6 Latham, Natalie J         12 SEA-MA               1:35.61    1:32.10   13  
       43.57  1:32.10                                                      
  7 Costa, Carina G           11 MAR-MA               1:32.22    1:32.86   12  
       44.14  1:32.86                                                      
  8 Iordanov, Monica I        12 ECCC-MA              1:31.46    1:36.88   11  
       45.90  1:36.88                                                      
  9 Gaskill, Grace I          12 PVA-MA               1:35.03    1:40.02    9  
       45.97  1:40.02                                                      
 10 DeStefano, Bella P        12 SEA-MA                    NT    1:41.29    7  
       48.11  1:41.29                                                      
 11 Marker, Ashley C          11 MAR-MA               1:44.92    1:41.54    6  
       48.10  1:41.54                                                      
 12 Canale, Kendra A          11 SEA-MA               1:41.15    1:43.88    5  
       48.75  1:43.88                                                      
 13 Marker, Taylor R          11 MAR-MA               1:48.32    1:47.21    4  
       51.08  1:47.21                                                      
 14 Crosson, Alana L          11 MAR-MA               1:50.73    1:51.81    3  
       51.37  1:51.81                                                      
 15 Sharkey, Shannon M        11 ECCC-MA                   NT    1:52.09    2  
       52.48  1:52.09                                                      
 16 Gurwicz, Ella R           11 ECCC-MA              1:52.17    1:55.40    1  
       54.22  1:55.40                                                      
 17 Bruno, Caroline I         11 SEA-MA               2:07.51    1:55.52  
       55.42  1:55.52                                                      
 18 Deschenes, Reilly J       12 Wildwood Crest-MA    2:00.86    2:12.89  
     1:00.39  2:12.89                                                      
 
Event 11  Girls 13-14 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McDonough, Ava            14 SEA-MA               1:19.62    1:21.43   20  
       39.37  1:21.43                                                      
  2 Barlow, Katie K           14 ECCC-MA              1:23.49    1:26.83   17  
       41.52  1:26.83                                                      
  3 Greenleaf, Lauren R       13 SEA-MA               1:31.89    1:28.41   16  
       42.11  1:28.41                                                      
  4 Gatesman, Kalena A        13 ECCC-MA              1:29.20    1:29.04   15  
       41.89  1:29.04                                                      
  5 Falk, Madeline R          14 SEA-MA               1:30.27    1:29.21   14  
       42.84  1:29.21                                                      
  6 Canale, Marlee J          14 SEA-MA               1:28.76    1:29.73   13  
       42.74  1:29.73                                                      
  7 Bork, Samantha P          13 SEA-MA               1:28.45    1:30.67   12  
       43.61  1:30.67                                                      
  8 Vana, Natalie             13 ECCC-MA              1:30.59    1:31.68   11  
       42.24  1:31.68                                                      
  9 Sherwood, Sophie A        14 PVA-MA               1:31.39    1:33.96    9  
       43.91  1:33.96                                                      
 10 Evans, Ally M             13 ECCC-MA              1:36.11    1:37.43    7  
       46.42  1:37.43                                                      
 11 Fox, Megan E              13 SEA-MA               1:51.87    1:37.52    6  
       47.32  1:37.52                                                      
 12 McKeon, Keira R           13 ECCC-MA              1:40.08    1:43.56    5  
       51.04  1:43.56                                                      
 13 Wong, Leilani Z           13 Wildwood Crest-MA    1:43.52    1:44.94    4  
       50.12  1:44.94                                                      
 14 Nehmad, Ava E             13 SEA-MA               1:43.79    1:45.56    3  
       49.62  1:45.56                                                      
 15 Grimley, Kailey M         13 ECCC-MA              1:46.27    1:47.17    2  
       51.11  1:47.17                                                      
 16 Galias, Melina E          14 ECCC-MA              1:44.42    1:48.32    1  
       51.16  1:48.32                                                      
 
Event 11  Girls 15-18 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McClintock, Katie M       15 SEA-MA               1:18.68    1:15.81   20  
       36.02  1:15.81                                                      
  2 Nguyen, Nina              16 SEA-MA               1:21.56    1:25.69   17  
       40.28  1:25.69                                                      
  3 Belber, Nicole R          16 SEA-MA               1:27.56    1:26.27   16  
       40.61  1:26.27                                                      
  4 Kelly, Lauren A           17 SEA-MA               1:24.85    1:26.30   15  
       40.89  1:26.30                                                      
  5 Sarhan, Leenah H          18 SEA-MA               1:18.43    1:27.88   14  
       41.48  1:27.88                                                      
  6 Curry, Grace C            16 SEA-MA               1:30.29    1:29.01   13  
       41.94  1:29.01                                                      
  7 Thompson, Abbey G         15 ECCC-MA              1:44.74    1:47.22   12  
       50.91  1:47.22                                                      
 
Event 12  Boys 10 & Under 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Francis, Luke             10 WWCUN-MA                  NT    1:39.43   20  
       48.79  1:39.43                                                      
  2 Wong, Kona C              10 Wildwood Crest-MA    1:55.23    1:51.77   17  
       53.54  1:51.77                                                      
 -- Santoro, Lucien           10 JCC-U-MA                  NT         DQ  
     1:24.10       DQ                                                      
 
Event 12  Boys 11-12 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Thompson, Aaron C         12 SEA-MA               1:24.79    1:25.34   20  
       40.48  1:25.34                                                      
  2 Neuman, Andrew C          11 SEA-MA               1:54.70    1:32.94   17  
       45.22  1:32.94                                                      
  3 Schreiner, Charles        11 SEA-MA               1:43.10    1:34.59   16  
       45.30  1:34.59                                                      
  4 Haney, James              11 ECCC-MA              1:34.12    1:37.94   15  
       45.79  1:37.94                                                      
  5 Wu, Nicholas K            11 SEA-MA                    NT    1:51.01   14  
       52.09  1:51.01                                                      
  6 Ho, Lawrence L            11 SEA-MA               1:54.86    1:54.04   13  
       54.21  1:54.04                                                      
 
Event 12  Boys 13-14 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Dimayuga, Joshua N        14 SEA-MA               1:17.92    1:17.16   20  
       37.07  1:17.16                                                      
  2 Kissick, Kyle J           14 SEA-MA               1:27.34    1:24.62   17  
       39.87  1:24.62                                                      
  3 Mohamed, Omar A           13 MAR-MA               1:38.08    1:25.05   16  
       40.33  1:25.05                                                      
  4 Marrone, Jonathan M       13 SEA-MA               1:29.62    1:25.48   15  
       41.42  1:25.48                                                      
  5 Nguyen, Casey H           13 PVA-MA               1:33.74    1:25.58   14  
       40.66  1:25.58                                                      
  6 Lin, Kevin                13 SEA-MA               1:27.41    1:26.05   13  
       41.11  1:26.05                                                      
  7 Dang, Andrew              14 PVA-MA               1:22.73    1:26.11   12  
       40.02  1:26.11                                                      
  8 Dorsey, Jacob R           14 MAR-MA               1:30.10    1:29.88   11  
       41.45  1:29.88                                                      
  9 Midura, Robert J          14 ECCC-MA              1:32.56    1:33.72    9  
       44.21  1:33.72                                                      
 10 Ricciotti, Mason C        14 SEA-MA               1:32.68    1:35.54    7  
       44.89  1:35.54                                                      
 11 Brown, Ryan W             13 PVA-MA                    NT    1:37.17    6  
       47.11  1:37.17                                                      
 12 Bianchi, Nicky J          13 PVA-MA               1:34.68    1:37.20    5  
       44.84  1:37.20                                                      
 13 Franks, Harry S           13 PVA-MA                    NT    1:39.60    4  
       47.31  1:39.60                                                      
 14 Wu, Brandon K             14 SEA-MA               1:52.35    1:47.78    3  
       50.42  1:47.78                                                      
 15 More, Ian P               14 MAR-MA                    NT    1:48.46    2  
       49.13  1:48.46                                                      
 16 Alice, John A             14 Margate Sharks-MA    1:58.74    1:50.63    1  
       52.75  1:50.63                                                      
 -- Falk, Evan D              13 SEA-MA               1:41.37         DQ  
       47.09       DQ                                                      
 
Event 12  Boys 15-18 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Truong, Erik              17 SEA-MA               1:09.35    1:08.00   20  
       32.49  1:08.00                                                      
  2 Evans, Zach S             16 SEA-MA               1:17.49    1:15.47   17  
       35.48  1:15.47                                                      
  3 Clauhs, Brett A           17 SEA-MA               1:16.62    1:16.35   16  
       37.01  1:16.35                                                      
  4 Ammann, Connor M          15 SEA-MA               1:35.90    1:16.44   15  
       35.86  1:16.44                                                      
  5 Wallace, Cameron J        16 ECCC-MA              1:11.53    1:17.43   14  
       36.39  1:17.43                                                      
  6 Bell, Cristian R          17 SEA-MA               1:22.58    1:18.40   13  
       36.70  1:18.40                                                      
  7 Thompson, Andrew R        16 ECCC-MA              1:16.80    1:18.73   12  
       36.96  1:18.73                                                      
  8 Mason, Dylan M            16 SEA-MA               1:21.91    1:20.51   11  
       37.69  1:20.51                                                      
  9 Nguyen, Ben               15 SEA-MA               1:16.96    1:20.81    9  
       37.72  1:20.81                                                      
 10 Chen, Eddie               15 PVA-MA               1:22.85    1:23.21    7  
       40.08  1:23.21                                                      
 11 Evans, Matt J             15 ECCC-MA              1:23.27    1:25.83    6  
       40.74  1:25.83                                                      
 12 Beaver, Austin W          15 ECCC-MA              1:23.03    1:25.96    5  
       40.21  1:25.96                                                      
 13 Ho, Nathan L              15 SEA-MA               1:23.21    1:26.93    4  
       41.60  1:26.93                                                      
 14 Cohan, Mason M            17 PVA-MA               1:28.07    1:27.91    3  
       41.95  1:27.91                                                      
 15 Francis, Samuel L         16 Wildwood Crest-MA         NT    1:30.58    2  
       43.15  1:30.58                                                      
 16 Flynn, Ryan P             15 PVA-MA               1:33.12    1:30.95    1  
       42.04  1:30.95                                                      
 17 Driscoll, Tanner D        16 ECCC-MA              1:26.55    1:32.55  
       44.33  1:32.55                                                      
 
Event 13  Girls 11-12 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Moore, Sydney R           11 SEA-MA                 48.10      42.62   20  
  2 Mallari, Jewel            11 SEA-MA                 42.24      42.80   17  
  3 Cornell, Rhylee M         11 SEA-MA                 43.24      42.87   16  
  4 Midura, Katie M           12 ECCC-MA                41.36      42.98   15  
  5 Elko, Meredith G          12 SEA-MA                 44.79      43.21   14  
  6 Rossi, Izzy M             12 SEA-MA                 43.69      43.60   13  
  7 Costa, Carina G           11 MAR-MA                 42.37      43.94   12  
  8 Qin, Jade                 11 SEA-MA                 46.89      45.39   11  
  9 Dalumpines, Angel M       11 ECCC-MA                45.99      45.42    9  
 10 Davidson, Lana M          11 ECCC-MA                46.85      47.48    7  
 11 Richardson, Kyla          11 MAR-MA                 54.80      50.04    6  
 12 Cooke, Kelsea E           11 Margate Sharks-MA      51.34      50.27    5  
 13 Duff, Julianna S          11 Margate Sharks-MA      53.31      50.65    4  
 14 Clapp, Abigail R          11 MAR-MA                 52.06      51.99    3  
 15 Baklycki, Alyssa R        11 SEA-MA                 56.34      54.81    2  
 16 Schultz, Emma R           11 ECCC-MA                55.88      58.50    1  
 17 Stetser, Madeleine R      11 SEA-MA               1:03.53      59.36  
 18 Caraballo, Angelina W     11 MAR-MA               1:00.89    1:00.80  
 19 Smith, Katie A            12 ECCC-MA                   NT    1:18.12  
 20 Reed, Bella M             11 ECCC-MA                   NT    1:24.43  
 
Event 14  Boys 11-12 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Glonek, Seth R            11 MAR-MA                 41.44      43.01   20  
  2 Wojciechowicz, Michael J  12 SEA-MA                 47.30      43.17   17  
  3 Lieu, Jason               12 PVA-MA                 48.42      43.58   16  
  4 Neuman, Andrew C          11 SEA-MA                 48.61      45.35   15  
  5 Mohamed, Ali A            12 MAR-MA                 47.05      45.65   14  
  6 Manning, Ryan M           12 SEA-MA                 45.90      45.89   13  
  7 Seiverd, Charlie E        11 SEA-MA                 49.52      46.66   12  
  8 Woodside, Matthew R       12 SEA-MA                 51.27      47.80   11  
  9 Ho, Lawrence L            11 SEA-MA                 52.37      50.93    9  
 10 Traynor, Gerard W         11 SEA-MA                 55.45      53.34    7  
 11 Lin, Corey M              11 SEA-MA                 51.32      53.37    6  
 12 Tran, Thomas S            11 SEA-MA                 56.10      55.01    5  
 13 Giardino, Michael S       11 SEA-MA                    NT      57.71    4  
 -- Solinski, Jason A         11 MAR-MA               1:10.87         DQ  
 
Event 15  Girls 10 & Under 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Keim, Lilliana E          10 SEA-MA               1:29.15    1:27.38   20  
       41.44  1:27.38                                                      
  2 Ranger, Abagale M         10 MAR-MA                    NT    1:48.48   17  
       48.84  1:48.48                                                      
 
Event 15  Girls 11-12 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cassidy, Summer A         12 SEA-MA               1:08.17    1:06.49   20  
       31.83  1:06.49                                                      
  2 Ricciotti, Jordyn C       11 SEA-MA               1:09.05    1:08.06   17  
       32.95  1:08.06                                                      
  3 Crouthamel, Kaitlyn V     12 Wildwood Crest-MA    1:11.77    1:08.48   16  
       33.49  1:08.48                                                      
  4 Iordanov, Monica I        12 ECCC-MA              1:06.43    1:09.65   15  
       33.31  1:09.65                                                      
  5 Kulakowski, Olivia        12 ECCC-MA              1:06.98    1:10.26   14  
       33.53  1:10.26                                                      
  6 Camey, Sam X              12 ECCC-MA              1:07.01    1:11.37   13  
       33.67  1:11.37                                                      
  7 Midura, Katie M           12 ECCC-MA              1:11.51    1:12.55   12  
       35.24  1:12.55                                                      
  8 Moore, Sydney R           11 SEA-MA               1:15.38    1:12.66   11  
       34.82  1:12.66                                                      
  9 McDonough, Elle           11 SEA-MA               1:18.60    1:15.24    9  
       36.46  1:15.24                                                      
 10 DeStefano, Bella P        12 SEA-MA                    NT    1:15.63    7  
       35.67  1:15.63                                                      
 11 Seligsohn, Samantha       12 Margate Sharks-MA         NT    1:23.60    6  
       38.66  1:23.60                                                      
 12 Clapp, Abigail R          11 MAR-MA               1:23.37    1:26.76    5  
       39.96  1:26.76                                                      
 13 Carson, Rachel G          11 MAR-MA               1:42.41    1:29.27    4  
       40.38  1:29.27                                                      
 14 Deschenes, Reilly J       12 Wildwood Crest-MA    1:32.01    1:33.51    3  
       42.75  1:33.51                                                      
 
Event 15  Girls 13-14 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Antonov, Alexandra N      14 SEAUN-MA             1:00.32    1:02.05   20  
       29.77  1:02.05                                                      
  2 Evans, Olivia M           13 SEA-MA               1:03.07    1:04.18   17  
       30.20  1:04.18                                                      
  3 Barlow, Katie K           14 ECCC-MA              1:03.46    1:05.19   16  
       30.95  1:05.19                                                      
  4 Canale, Marlee J          14 SEA-MA               1:05.70    1:06.49   15  
       32.63  1:06.49                                                      
  5 Falk, Madeline R          14 SEA-MA               1:04.67    1:06.93   14  
       32.49  1:06.93                                                      
  6 Bork, Samantha P          13 SEA-MA               1:06.70    1:07.59   13  
       32.88  1:07.59                                                      
  7 Seiverd, Ally E           13 SEA-MA               1:07.34    1:08.17   12  
       32.59  1:08.17                                                      
  8 McDonough, Ava            14 SEA-MA               1:05.63    1:08.51   11  
       32.50  1:08.51                                                      
  9 Carpenter, Nicole R       13 MAR-MA               1:05.05    1:09.04    9  
       33.09  1:09.04                                                      
 10 Evans, Ally M             13 ECCC-MA              1:08.91    1:09.15    7  
       32.77  1:09.15                                                      
 11 Hill, Maggie J            13 ECCC-MA              1:15.08    1:09.71    6  
       32.90  1:09.71                                                      
 12 Sherwood, Sophie A        14 PVA-MA               1:09.40    1:11.07    5  
       34.50  1:11.07                                                      
 13 Gatesman, Kalena A        13 ECCC-MA              1:13.47    1:16.09    4  
       35.81  1:16.09                                                      
 14 Wong, Leilani Z           13 Wildwood Crest-MA    1:15.09    1:16.91    3  
       36.73  1:16.91                                                      
 15 Vana, Natalie             13 ECCC-MA              1:17.80    1:17.78    2  
       35.80  1:17.78                                                      
 16 Nehmad, Ava E             13 SEA-MA               1:19.96    1:19.50    1  
       38.76  1:19.50                                                      
 17 Galias, Melina E          14 ECCC-MA              1:17.69    1:20.97  
       37.68  1:20.97                                                      
 18 McKeon, Keira R           13 ECCC-MA              1:24.72    1:24.01  
       40.59  1:24.01                                                      
 19 Grimley, Kailey M         13 ECCC-MA              1:26.81    1:24.50  
       37.57  1:24.50                                                      
 20 MacIntosh, Raven A        14 MAR-MA               1:30.63    1:32.44  
       43.57  1:32.44                                                      
 -- Greenleaf, Lauren R       13 SEA-MA               1:09.28         DQ  
       34.33       DQ                                                      
 
Event 15  Girls 15-18 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Murphy, Erin N            17 SEA-MA               1:00.50    1:04.20   20  
       30.14  1:04.20                                                      
  2 Curry, Grace C            16 SEA-MA               1:04.58    1:04.66   17  
       30.69  1:04.66                                                      
  3 Moore, Caitlin A          15 SEA-MA               1:02.37    1:05.25   16  
       31.41  1:05.25                                                      
  4 Speirs, Valerie S         17 SEA-MA               1:05.26    1:06.83   15  
       32.10  1:06.83                                                      
  5 Robbins, Lindsay E        15 ECCC-MA              1:06.81    1:06.84   14  
       31.75  1:06.84                                                      
  6 Haney, Fauve              15 ECCC-MA              1:03.57    1:07.20   13  
       32.26  1:07.20                                                      
  7 Nguyen, Nina              16 SEA-MA               1:05.96    1:08.55   12  
       32.72  1:08.55                                                      
  8 Belber, Nicole R          16 SEA-MA               1:09.63    1:09.37   11  
       33.09  1:09.37                                                      
  9 Gery, Alison S            16 ECCC-MA              1:03.67    1:12.35    9  
       32.93  1:12.35                                                      
 10 Scott, Cass K             15 PVA-MA               1:09.16    1:13.33    7  
       35.26  1:13.33                                                      
 11 Thompson, Abbey G         15 ECCC-MA              1:17.18    1:18.54    6  
       37.56  1:18.54                                                      
 
Event 16  Boys 10 & Under 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Francis, Luke             10 WWCUN-MA                  NT    1:25.26   20  
       39.51  1:25.26                                                      
  2 Wong, Kona C              10 Wildwood Crest-MA    1:31.77    1:40.62   17  
       46.57  1:40.62                                                      
 
Event 16  Boys 11-12 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Vasser, Zachary H         12 SEA-MA               1:07.05    1:07.16   20  
       32.42  1:07.16                                                      
  2 Haney, James              11 ECCC-MA                   NT    1:07.40   17  
       32.54  1:07.40                                                      
  3 Tran, Brian D             11 MAR-MA                    NT    1:10.81   16  
       33.24  1:10.81                                                      
  4 Nguyen, William           11 SEA-MA               1:20.65    1:15.60   15  
       34.87  1:15.60                                                      
  5 Jiang, Ryan Z             11 MAR-MA               1:18.58    1:17.60   14  
       37.97  1:17.60                                                      
  6 Traynor, Gerard W         11 SEA-MA               1:30.44    1:19.53   13  
       38.73  1:19.53                                                      
  7 Wu, Nicholas K            11 SEA-MA               1:37.67    1:31.11   12  
       42.18  1:31.11                                                      
  8 Ho, Lawrence L            11 SEA-MA               1:40.55    1:33.94   11  
       44.57  1:33.94                                                      
  9 Hoang, Patrick            11 SEA-MA               1:44.51    1:34.24    9  
       44.60  1:34.24                                                      
 10 Carson, Ryan C            11 MAR-MA                    NT    1:34.97    7  
       44.70  1:34.97                                                      
 
Event 16  Boys 13-14 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Garbutt, Cole R           14 SEA-MA                 58.76      59.44   20  
       28.26    59.44                                                      
  2 Do, Ethan T               13 SEA-MA               1:00.76    1:01.24   17  
       30.05  1:01.24                                                      
  3 Dimayuga, Joshua N        14 SEA-MA               1:00.68    1:01.29   16  
       29.93  1:01.29                                                      
  4 Bell, Brandon S           14 SEA-MA               1:04.29    1:01.75   15  
       29.58  1:01.75                                                      
  5 Lin, Kevin                13 SEA-MA               1:02.44    1:03.76   14  
       30.47  1:03.76                                                      
  6 Dang, Andrew              14 PVA-MA               1:00.08    1:05.33   13  
       30.75  1:05.33                                                      
  7 Giannantonio, Matt F      13 PVA-MA               1:07.84    1:05.91   12  
       31.47  1:05.91                                                      
  8 Nguyen, Casey H           13 PVA-MA               1:08.82    1:06.58   11  
       32.04  1:06.58                                                      
  9 Ireland, Danny T          13 SEA-MA               1:09.56    1:07.54    9  
       33.05  1:07.54                                                      
 10 Mohamed, Omar A           13 MAR-MA                    NT    1:08.15    7  
       32.11  1:08.15                                                      
 11 Kissick, Kyle J           14 SEA-MA               1:10.29    1:08.56    6  
       33.28  1:08.56                                                      
 12 Sarhan, Adam H            14 SEA-MA               1:06.94    1:08.62    5  
       33.24  1:08.62                                                      
 13 Marrone, Jonathan M       13 SEA-MA               1:17.08    1:10.20    4  
       33.32  1:10.20                                                      
 14 Brown, Ryan W             13 PVA-MA                    NT    1:10.38    3  
       33.30  1:10.38                                                      
 15 Falk, Evan D              13 SEA-MA               1:12.23    1:11.60    2  
       34.62  1:11.60                                                      
 16 Ricciotti, Mason C        14 SEA-MA               1:10.65    1:12.35    1  
       34.29  1:12.35                                                      
 17 Midura, Robert J          14 ECCC-MA              1:19.24    1:14.21  
       35.20  1:14.21                                                      
 18 Bianchi, Nicky J          13 PVA-MA               1:11.04    1:14.39  
       35.41  1:14.39                                                      
 19 Franks, Harry S           13 PVA-MA                    NT    1:17.13  
       35.49  1:17.13                                                      
 20 Wu, Brandon K             14 SEA-MA               1:19.77    1:17.50  
       37.22  1:17.50                                                      
 21 Zheng, Brian              13 PVA-MA               1:36.15    1:23.46  
       39.00  1:23.46                                                      
 22 Grace, Parker J           13 MAR-MA               1:21.05    1:23.61  
       39.41  1:23.61                                                      
 23 Alice, John A             14 Margate Sharks-MA    1:26.00    1:25.98  
       39.89  1:25.98                                                      
 24 More, Ian P               14 MAR-MA                    NT    1:26.31  
       41.25  1:26.31                                                      
 
Event 16  Boys 15-18 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Garbutt, Liam J           15 SEA-MA                 58.12      55.99   20  
       27.37    55.99                                                      
  2 Clauhs, Brett A           17 SEA-MA                 56.54      56.36   17  
       27.35    56.36                                                      
  3 Ammann, Connor M          15 SEA-MA                 58.63      58.22   16  
       27.81    58.22                                                      
  4 Bell, Cristian R          17 SEA-MA               1:01.82      58.25   15  
       27.83    58.25                                                      
  5 Evans, Zach S             16 SEA-MA               1:03.09      58.54   14  
       27.79    58.54                                                      
  6 Mason, Dylan M            16 SEA-MA               1:00.28      59.11   13  
       28.49    59.11                                                      
  7 Chen, Eddie               15 PVA-MA                 59.79    1:01.05   12  
       29.28  1:01.05                                                      
  8 Ho, Nathan L              15 SEA-MA               1:01.43    1:01.41   11  
       29.21  1:01.41                                                      
  9 Mallari, AJ T             15 SEA-MA               1:02.06    1:02.51    9  
       29.66  1:02.51                                                      
 10 Driscoll, Tanner D        16 ECCC-MA              1:01.02    1:02.53    7  
       30.03  1:02.53                                                      
 11 Cohan, Mason M            17 PVA-MA               1:03.89    1:03.43    6  
       30.38  1:03.43                                                      
 12 Evans, Matt J             15 ECCC-MA              1:01.74    1:03.47    5  
       29.97  1:03.47                                                      
 13 Flynn, Sean P             17 PVA-MA               1:01.48    1:03.52    4  
       30.74  1:03.52                                                      
 14 Francis, Samuel L         16 Wildwood Crest-MA         NT    1:03.91    3  
       31.14  1:03.91                                                      
 15 Beaver, Austin W          15 ECCC-MA              1:01.32    1:04.49    2  
       30.76  1:04.49                                                      
 16 Carter, Max A             15 PVA-MA                    NT    1:04.54    1  
       30.86  1:04.54                                                      
 17 LaRoche, Garrett N        15 MAR-MA               1:03.86    1:05.05  
       31.14  1:05.05                                                      
 18 Wallace, Cameron J        16 ECCC-MA              1:03.77    1:06.57  
       31.19  1:06.57                                                      
 19 Lewis, Mason              15 Wildwood Crest-MA    1:04.82    1:06.84  
       32.31  1:06.84                                                      
 20 Flynn, Ryan P             15 PVA-MA               1:09.11    1:09.33  
       33.10  1:09.33                                                      
 
Event 17  Girls 11-12 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Rossi, Izzy M             12 SEA-MA               1:20.50    1:10.75   20  
       33.90  1:10.75                                                      
  2 Gaskill, Grace I          12 PVA-MA               1:07.07    1:11.19   17  
       33.59  1:11.19                                                      
  3 Latham, Natalie J         12 SEA-MA               1:17.00    1:12.56   16  
       34.20  1:12.56                                                      
  4 Dalumpines, Angel M       11 ECCC-MA              1:16.25    1:15.18   15  
       35.32  1:15.18                                                      
  5 Marker, Ashley C          11 MAR-MA               1:20.64    1:18.90   14  
       36.10  1:18.90                                                      
  6 Marker, Taylor R          11 MAR-MA               1:24.18    1:22.63   13  
       37.85  1:22.63                                                      
  7 Gurwicz, Ella R           11 ECCC-MA              1:23.06    1:23.92   12  
       39.08  1:23.92                                                      
  8 LaRoche, Cate G           11 MAR-MA               1:24.59    1:26.16   11  
       39.59  1:26.16                                                      
  9 Youngblood, Julia M       12 Margate Sharks-MA    1:26.31    1:26.93    9  
       40.89  1:26.93                                                      
 10 Fabi, Breanna M           11 Margate Sharks-MA    1:31.63    1:31.33    7  
       42.83  1:31.33                                                      
 11 Stetser, Madeleine R      11 SEA-MA                    NT    1:37.80    6  
       44.36  1:37.80                                                      
 12 Caraballo, Angelina W     11 MAR-MA               1:56.51    2:04.82    5  
       55.93  2:04.82                                                      
 
Event 18  Boys 11-12 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Smilevski, Leo            12 SEA-MA               1:13.78    1:07.35   20  
       32.13  1:07.35                                                      
  2 Dewitt, Dylan C           12 SEA-MA               1:16.77    1:10.82   17  
       33.80  1:10.82                                                      
  3 Wojciechowicz, Michael J  12 SEA-MA               1:16.34    1:11.05   16  
       33.49  1:11.05                                                      
  4 Smilevski, Alex           12 SEA-MA               1:14.36    1:11.09   15  
       33.96  1:11.09                                                      
  5 Schreiner, Charles        11 SEA-MA               1:19.68    1:11.56   14  
       32.88  1:11.56                                                      
  6 Seiverd, Charlie E        11 SEA-MA               1:18.87    1:11.79   13  
       34.19  1:11.79                                                      
  7 Woodside, Matthew R       12 SEA-MA               1:20.13    1:12.57   12  
       34.75  1:12.57                                                      
  8 Giardino, Michael S       11 SEA-MA                    NT    1:31.26   11  
       42.45  1:31.26                                                      
  9 Martin, Jonathan M        11 ECCC-MA                   NT    1:41.62    9  
 10 Geraci, Dominic           11 Margate Sharks-MA         NT    2:01.88    7  
       57.27  2:01.88                                                      
 
Event 19  Girls 10 & Under 200 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Keim, Lilliana E          10 SEA-MA               3:45.86    3:35.39   20  
       46.12  1:43.12  2:45.57  3:35.39                                    
 
Event 19  Girls 11-12 200 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ricciotti, Jordyn C       11 SEA-MA               2:42.99    2:39.18   20  
       35.73  1:16.81  2:02.87  2:39.18                                    
  2 McDonough, Elle           11 SEA-MA               2:56.03    2:53.05   17  
       37.87  1:23.92  2:13.45  2:53.05                                    
  3 McCoy, Jade N             12 MAR-MA               3:08.49    3:10.96   16  
       43.88  1:32.07  2:29.09  3:10.96                                    
  4 Tran, Tiffany T           12 MAR-MA                    NT    3:11.34   15  
       43.35           2:27.89  3:11.34                                    
 -- Deschenes, Reilly J       12 Wildwood Crest-MA    3:50.04         DQ  
       55.20  1:53.93  3:05.02       DQ                                    
 
Event 19  Girls 13-14 200 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Antonov, Alexandra N      14 SEAUN-MA             2:35.50    2:33.38   20  
       32.98  1:12.49  1:58.13  2:33.38                                    
  2 Fox, Megan E              13 SEA-MA               2:48.52    2:35.24   17  
       33.10  1:11.55  2:00.45  2:35.24                                    
  3 Barlow, Katie K           14 ECCC-MA              2:35.64    2:38.31   16  
       35.97  1:15.76  2:04.03  2:38.31                                    
  4 McDonough, Ava            14 SEA-MA               2:38.39    2:41.64   15  
       36.61  1:19.37  2:03.61  2:41.64                                    
  5 Bork, Samantha P          13 SEA-MA               3:01.89    2:47.71   14  
       37.07  1:20.01  2:10.18  2:47.71                                    
  6 Seiverd, Ally E           13 SEA-MA               2:44.89    2:52.44   13  
       38.52  1:19.43  2:14.75  2:52.44                                    
  7 Greenleaf, Lauren R       13 SEA-MA               2:51.10    2:53.16   12  
       36.00  1:19.18  2:10.74  2:53.16                                    
  8 Evans, Ally M             13 ECCC-MA              2:53.56    2:54.23   11  
       37.75  1:21.11  2:15.58  2:54.23                                    
  9 Sherwood, Sophie A        14 PVA-MA               2:52.83    2:58.46    9  
       39.38  1:26.47  2:19.49  2:58.46                                    
 10 Wong, Leilani Z           13 Wildwood Crest-MA    2:57.43    3:04.74    7  
       41.34  1:27.50  2:25.33  3:04.74                                    
 11 Gatesman, Kalena A        13 ECCC-MA              3:04.66    3:10.35    6  
       47.99  1:39.67  2:30.68  3:10.35                                    
 12 Nehmad, Ava E             13 SEA-MA                    NT    3:14.30    5  
       45.27  1:34.17  2:31.86  3:14.30                                    
 13 Tran, Hannah B            13 MAR-MA               3:36.45    3:27.74    4  
       46.48  1:39.22  2:38.97  3:27.74                                    
 14 MacIntosh, Raven A        14 MAR-MA               3:29.26    3:35.61    3  
       48.88  1:41.30  2:44.31  3:35.61                                    
 -- Vana, Natalie             13 ECCC-MA              3:05.46         DQ  
       45.05  1:35.18  2:27.55       DQ                                    
 
Event 19  Girls 15-18 200 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McClintock, Katie M       15 SEA-MA               2:30.07    2:23.69   20  
       31.97  1:08.49  1:49.80  2:23.69                                    
  2 Nguyen, Nina              16 SEA-MA               2:34.02    2:38.73   17  
       34.72  1:16.27  2:02.68  2:38.73                                    
  3 Murphy, Erin N            17 SEA-MA               2:43.02    2:38.85   16  
       33.94  1:15.03  2:02.40  2:38.85                                    
  4 Moore, Caitlin A          15 SEA-MA               2:42.73    2:43.28   15  
       34.48  1:16.14  2:06.53  2:43.28                                    
  5 Speirs, Valerie S         17 SEA-MA               2:41.07    2:45.06   14  
       37.52  1:19.52  2:08.22  2:45.06                                    
  6 Haney, Fauve              15 ECCC-MA              2:38.49    2:47.97   13  
       38.41  1:19.09  2:11.05  2:47.97                                    
  7 Belber, Nicole R          16 SEA-MA               2:48.26    2:50.41   12  
       35.23  1:21.17  2:10.65  2:50.41                                    
  8 Robbins, Lindsay E        15 ECCC-MA              2:49.40    2:54.67   11  
       37.79  1:19.65  2:16.02  2:54.67                                    
  9 Scott, Cass K             15 PVA-MA               2:55.20    2:59.57    9  
       38.80  1:25.50  2:20.37  2:59.57                                    
 
Event 20  Boys 10 & Under 200 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Francis, Luke             10 WWCUN-MA                  NT    3:07.62   20  
       42.88  1:32.26  2:25.93  3:07.62                                    
  2 Wong, Kona C              10 Wildwood Crest-MA    3:47.88    3:46.47   17  
       55.51  1:52.83  2:53.70  3:46.47                                    
 
Event 20  Boys 11-12 200 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Vasser, Zachary H         12 SEA-MA               2:44.04    2:41.55   20  
       35.44  1:15.42  2:06.29  2:41.55                                    
  2 Thompson, Aaron C         12 SEA-MA               3:03.78    2:56.70   17  
       40.91  1:28.94  2:15.95  2:56.70                                    
  3 Neuman, Andrew C          11 SEA-MA               3:30.57    3:01.79   16  
       42.93  1:28.00  2:21.45  3:01.79                                    
 
Event 20  Boys 13-14 200 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Garbutt, Cole R           14 SEA-MA               2:23.39    2:24.90   20  
       30.63  1:07.42  1:51.31  2:24.90                                    
  2 Do, Ethan T               13 SEA-MA               2:27.55    2:29.55   17  
       31.62  1:10.30  1:56.43  2:29.55                                    
  3 Giannantonio, Matt F      13 PVA-MA               2:47.69    2:43.40   16  
       33.53  1:17.19  2:07.21  2:43.40                                    
  4 Nguyen, Casey H           13 PVA-MA               2:54.24    2:44.07   15  
       37.77  1:20.23  2:09.10  2:44.07                                    
  5 Kissick, Kyle J           14 SEA-MA               2:44.89    2:44.78   14  
       38.29  1:23.65  2:08.81  2:44.78                                    
  6 Dang, Andrew              14 PVA-MA               2:34.26    2:44.93   13  
       36.09  1:19.36  2:06.92  2:44.93                                    
  7 Brown, Ryan W             13 PVA-MA               2:52.17    2:56.50   12  
       37.69  1:23.50  2:17.18  2:56.50                                    
  8 Bianchi, Nicky J          13 PVA-MA               3:02.09    3:00.53   11  
       39.67  1:28.62  2:19.25  3:00.53                                    
  9 Sarhan, Adam H            14 SEA-MA               3:05.85    3:03.24    9  
       41.13  1:27.91  2:26.38  3:03.24                                    
 10 Dorsey, Jacob R           14 MAR-MA                    NT    3:04.31    7  
       42.00  1:27.84  2:22.48  3:04.31                                    
 11 Franks, Harry S           13 PVA-MA                    NT    3:07.38    6  
       44.33  1:30.32  2:26.29  3:07.38                                    
 12 Midura, Robert J          14 ECCC-MA              3:07.91    3:10.68    5  
       45.84  1:37.20  2:30.94  3:10.68                                    
 13 Wu, Brandon K             14 SEA-MA               3:28.15    3:19.46    4  
       43.72  1:31.66  2:34.69  3:19.46                                    
 14 Ranger, Nathan T          13 MAR-MA                    NT    3:22.66    3  
       44.97  1:35.87  2:35.76  3:22.66                                    
 15 More, Ian P               14 MAR-MA                    NT    3:27.83    2  
       52.57  1:43.47  2:45.48  3:27.83                                    
 -- Alice, John A             14 Margate Sharks-MA    3:36.33         DQ  
       43.25  1:37.85  2:39.40       DQ                                    
 -- Marrone, Jonathan M       13 SEA-MA               3:18.40         DQ  
       38.31  1:24.12  2:11.40       DQ                                    
 
Event 20  Boys 15-18 200 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Garbutt, Liam J           15 SEA-MA               2:25.55    2:18.84   20  
       29.78  1:04.46  1:47.19  2:18.84                                    
  2 Ammann, Connor M          15 SEA-MA               2:33.28    2:22.69   17  
       31.10  1:07.22  1:50.51  2:22.69                                    
  3 Ployratana, Win           15 SEAUN-MA             2:26.31    2:24.79   16  
       30.54  1:06.26  1:50.28  2:24.79                                    
  4 Mallari, AJ T             15 SEA-MA               2:26.44    2:29.37   15  
       32.05  1:10.00  1:53.86  2:29.37                                    
  5 Chen, Eddie               15 PVA-MA               2:35.19    2:31.41   14  
       33.31  1:13.51  1:58.61  2:31.41                                    
  6 Thompson, Andrew R        16 ECCC-MA              2:26.80    2:34.75   13  
       32.16  1:11.91  1:58.22  2:34.75                                    
  7 Flynn, Sean P             17 PVA-MA               2:29.41    2:36.65   12  
       33.70  1:14.91  2:00.53  2:36.65                                    
  8 Nguyen, Ben               15 SEA-MA               2:39.08    2:36.97   11  
       33.26  1:13.01  1:59.29  2:36.97                                    
  9 Wallace, Cameron J        16 ECCC-MA              2:32.48    2:42.62    9  
       36.07  1:20.62  2:04.18  2:42.62                                    
 10 Driscoll, Tanner D        16 ECCC-MA              2:39.11    2:45.28    7  
       36.50  1:21.37  2:10.60  2:45.28                                    
 11 Carroll, Michael A        16 SEA-MA               2:37.22    2:46.92    6  
       37.73  1:21.19  2:08.39  2:46.92                                    
 12 Ho, Nathan L              15 SEA-MA               2:43.13    2:47.21    5  
       34.24  1:18.06  2:10.56  2:47.21                                    
 13 LaRoche, Garrett N        15 MAR-MA               3:07.71    2:49.40    4  
       34.45  1:20.13  2:12.53  2:49.40                                    
 14 Flynn, Ryan P             15 PVA-MA               2:54.50    2:51.78    3  
       38.21  1:21.80  2:12.74  2:51.78                                    
 15 Francis, Samuel L         16 Wildwood Crest-MA    2:48.03    2:53.44    2  
       36.29  1:22.98  2:19.37  2:53.44                                    
 16 Lewis, Mason              15 Wildwood Crest-MA    3:07.72    3:13.38    1  
       36.81  1:24.20  2:32.25  3:13.38                                    
 
Event 21  Girls 11-12 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Carlos, Katie L           11 SEA-MA               1:14.78    1:15.05   20  
       35.48  1:15.05                                                      
  2 Crouthamel, Kaitlyn V     12 Wildwood Crest-MA    1:20.92    1:18.67   17  
       35.93  1:18.67                                                      
  3 Yushan, Denise            12 PVA-MA               1:21.50    1:19.70   16  
       38.31  1:19.70                                                      
  4 Elko, Meredith G          12 SEA-MA               1:21.68    1:20.01   15  
       36.34  1:20.01                                                      
  5 Kulakowski, Olivia        12 ECCC-MA              1:18.65    1:21.00   14  
       36.50  1:21.00                                                      
  6 Camey, Sam X              12 ECCC-MA              1:20.44    1:21.31   13  
       37.09  1:21.31                                                      
  7 Midura, Katie M           12 ECCC-MA              1:22.03    1:24.14   12  
       40.88  1:24.14                                                      
  8 Mallari, Jewel            11 SEA-MA               1:26.25    1:25.65   11  
       38.22  1:25.65                                                      
  9 Davidson, Lana M          11 ECCC-MA              1:24.82    1:26.15    9  
       38.87  1:26.15                                                      
 10 Qin, Jade                 11 SEA-MA               1:29.55    1:26.54    7  
       39.58  1:26.54                                                      
 11 Costa, Carina G           11 MAR-MA               1:24.94    1:26.74    6  
       40.36  1:26.74                                                      
 12 Marker, Ashley C          11 MAR-MA               1:27.23    1:29.13    5  
       40.48  1:29.13                                                      
 13 Canale, Kendra A          11 SEA-MA               1:30.95    1:29.63    4  
       42.09  1:29.63                                                      
 14 Cooke, Kelsea E           11 Margate Sharks-MA    1:28.83    1:31.86    3  
       42.61  1:31.86                                                      
 15 Marker, Taylor R          11 MAR-MA               1:32.16    1:33.83    2  
       43.10  1:33.83                                                      
 16 Ruales, Stephanie P       12 MAR-MA               1:34.81    1:34.82    1  
       43.06  1:34.82                                                      
 17 Carson, Rachel G          11 MAR-MA               1:34.41    1:37.30  
       43.56  1:37.30                                                      
 18 Gurwicz, Ella R           11 ECCC-MA              1:32.55    1:39.43  
       45.91  1:39.43                                                      
 19 Sharkey, Shannon M        11 ECCC-MA              1:40.97    1:39.74  
       46.95  1:39.74                                                      
 20 Crosson, Alana L          11 MAR-MA               1:36.34    1:41.06  
       48.07  1:41.06                                                      
 21 Youngblood, Julia M       12 Margate Sharks-MA    1:35.90    1:42.20  
       49.25  1:42.20                                                      
 22 Baklycki, Alyssa R        11 SEA-MA               2:00.86    1:43.07  
       47.79  1:43.07                                                      
 23 Duff, Julianna S          11 Margate Sharks-MA    1:42.67    1:43.19  
       46.53  1:43.19                                                      
 24 Bruno, Caroline I         11 SEA-MA               1:43.43    1:44.34  
       49.38  1:44.34                                                      
 25 Fabi, Breanna M           11 Margate Sharks-MA    1:45.46    1:48.46  
       48.39  1:48.46                                                      
 26 Schultz, Emma R           11 ECCC-MA              1:59.94    1:54.27  
       55.47  1:54.27                                                      
 27 Smith, Katie A            12 ECCC-MA                   NT    2:07.26  
     1:02.08  2:07.26                                                      
 
Event 22  Boys 11-12 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bushay, Mason             12 SEA-MA               1:13.57    1:15.70   20  
       34.18  1:15.70                                                      
  2 Smilevski, Leo            12 SEA-MA               1:19.09    1:16.88   17  
       35.40  1:16.88                                                      
  3 Haney, James              11 ECCC-MA              1:18.19    1:20.06   16  
       36.53  1:20.06                                                      
  4 Lieu, Jason               12 PVA-MA               1:23.79    1:20.56   15  
       37.86  1:20.56                                                      
  5 Pham, Tommy V             12 PVA-MA               1:26.09    1:20.67   14  
       37.76  1:20.67                                                      
  6 Nguyen, William           11 SEA-MA               1:26.75    1:22.99   13  
       39.13  1:22.99                                                      
  7 Seiverd, Charlie E        11 SEA-MA               1:27.03    1:24.26   12  
       40.24  1:24.26                                                      
  8 Dewitt, Dylan C           12 SEA-MA               1:29.09    1:25.14   11  
       40.00  1:25.14                                                      
  9 Manning, Ryan M           12 SEA-MA               1:28.08    1:29.60    9  
       41.71  1:29.60                                                      
 10 Jiang, Ryan Z             11 MAR-MA               1:34.34    1:30.60    7  
       40.69  1:30.60                                                      
 11 Lin, Corey M              11 SEA-MA               1:33.22    1:33.85    6  
       44.70  1:33.85                                                      
 12 Wu, Nicholas K            11 SEA-MA               1:48.27    1:38.65    5  
       48.04  1:38.65                                                      
 13 Hoang, Patrick            11 SEA-MA               1:49.56    1:48.62    4  
       49.83  1:48.62                                                      
 -- Tran, Thomas S            11 SEA-MA               1:44.41         DQ  
       51.69       DQ