Licensed to Middle Atlantic Swimming-Sr SC Champ - Organization License
                                  HY-TEK's MEET MANAGER 6.0 10/16/2017 01:06 PM
           2017 MA SJAC Dual in the Pool - 10/14/2017 to 10/15/2017            
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 13-18 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Feeley, Shannon R         17 SJAC-MA             10:35.47   10:52.60  
       29.26  1:01.00  1:33.73  2:05.88  2:38.32  3:11.03  3:43.78  4:16.49
     4:49.51  5:22.39  5:55.74  6:29.01  7:02.06  7:35.21  8:08.07  8:41.43
     9:14.48  9:47.64 10:20.09 10:52.60                                    
  2 Danko, Abigail K          15 Eastern Express-NJ  11:15.66   11:11.72  
       30.10  1:03.31  1:37.11  2:10.99  2:44.87  3:18.68  3:52.83  4:26.82
     5:01.10  5:34.99  6:08.93  6:42.93  7:17.16  7:51.18  8:25.41  8:59.54
     9:33.33 10:07.07 10:40.35 11:11.72                                    
  3 Hines, Katie              17 SJAC-MA             10:57.33   11:11.89  
       31.52  1:04.85  1:38.42  2:12.03  2:45.80  3:19.47  3:53.35  4:27.04
     5:00.96  5:34.79  6:08.60  6:42.59  7:16.46  7:50.38  8:24.05  8:57.82
     9:31.65 10:05.38 10:39.26 11:11.89                                    
  4 Thomsen, Naja S           14 Eastern Express-NJ  11:04.99   11:12.30  
       30.29  1:04.21  1:38.26  2:12.08  2:45.86  3:19.91  3:53.85  4:27.85
     5:01.92  5:35.83  6:09.16  6:43.10  7:17.22  7:51.29  8:25.48  8:59.12
     9:33.40 10:07.21 10:40.75 11:12.30                                    
  5 Teofanova, Andrea A       16 PVA-MA                    NT   11:22.70  
       29.65  1:02.12  1:35.34  2:09.38  2:43.46  3:17.71  3:52.24  4:26.57
     5:01.03  5:35.53  6:09.97  6:44.99  7:19.74  7:54.20  8:28.95  9:04.28
     9:39.56 10:14.82 10:49.79 11:22.70                                    
  6 Papalski, Rachel A        16 Eastern Express-NJ  11:12.52   11:42.70  
       32.19  1:07.34  1:43.18  2:19.09  2:54.84  3:30.86  4:06.58  4:42.33
     5:17.97  5:53.65  6:28.75  7:03.79  7:39.11  8:14.62  8:49.98  9:24.98
     9:59.99 10:34.81 11:09.24 11:42.70                                    
  7 Zane, Cate                15 SJAC-MA             11:34.34   12:00.22  
       32.31  1:07.98  1:44.03  2:20.52  2:56.45  3:32.28  4:08.47  4:44.72
     5:20.99  5:57.30  6:33.65  7:09.99  7:46.92  8:23.56  8:59.77  9:36.24
    10:12.65 10:49.01 11:25.28 12:00.22                                    
  8 Johnson, Miki H           16 Eastern Express-NJ  12:00.72   12:24.85  
       31.55  1:07.34  1:44.18  2:21.56  2:59.15  3:36.59  4:13.86  4:51.74
     5:29.77  6:07.75  6:45.45  7:23.14  8:01.32  8:39.42  9:17.47  9:55.38
    10:33.30 11:10.81 11:48.09 12:24.85                                    
  9 Sherwood, Sophie A        14 PVA-MA                    NT   12:46.15  
       33.66  1:10.06  1:48.70  2:27.32  3:06.38  3:44.98  4:23.48  5:02.24
     5:41.19  6:20.19  6:59.34  7:39.12  8:18.35  8:57.76  9:37.49 10:16.35
    10:55.15 11:34.35 12:12.76 12:46.15                                    
 10 George, Tatt O            15 SJAC-MA                   NT   13:00.72  
       36.11  1:15.36  1:55.10  2:35.08  3:14.69  3:54.37  4:34.20  5:13.90
     5:53.97  6:33.65  7:12.80  7:52.13  8:30.97  9:10.05  9:49.07 10:27.62
    11:06.40 11:45.26 12:23.66 13:00.72                                    
 11 Incollingo, Rachel D      13 GAAC-MA                   NT   13:03.73  
       35.07  1:11.83  2:28.35  3:07.28  3:45.81           4:24.46  5:04.26
              6:24.70  7:05.01  7:44.88  8:24.61  9:04.14  9:44.12 10:24.75
    11:05.61 11:46.76 12:26.04 13:03.73                                    
 12 McGlade, Ciera            17 SJAC-MA                   NT   13:38.44  
       32.67  1:08.47  1:46.06  2:23.83  3:02.70  3:42.21  4:22.12  5:02.67
     5:43.65  6:25.34  7:07.62  7:50.39  8:33.28  9:16.46 10:00.10 10:43.84
    11:27.65 12:11.64 13:38.44                                             
 13 McCrudden, Reiley M       13 GAAC-MA                   NT   14:04.22  
       37.48  1:19.47  2:02.31  2:44.52  3:27.29  4:09.90  4:53.17  5:36.21
     6:19.03  7:02.54  7:45.75  8:28.76  9:11.81  9:55.40 10:38.45 11:20.88
    12:03.65 12:44.89 13:26.42 14:04.22                                    
 
Event 2  Boys 13-18 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sukach, Andrew            16 Eastern Express-NJ   9:40.76   10:10.97  
       27.02    55.99  1:25.37  1:55.63  2:26.00  2:56.41  3:26.94  3:57.47
     4:27.82  4:58.71  5:29.30  6:00.44  6:31.71  7:02.95  7:34.64  8:06.37
     8:37.86  9:09.71  9:40.89 10:10.97                                    
  2 Hare, Kyle                15 SJAC-MA             10:51.82   10:16.96  
       27.07    56.96  1:27.44  1:58.05  2:28.68  2:59.82  3:31.12  4:02.62
     4:34.07  5:05.50  5:36.85  6:08.37  6:40.28  7:11.86  7:43.32  8:15.01
     8:46.02  9:17.13  9:48.05 10:16.96                                    
  3 Cahnbley, Tobias J        15 Eastern Express-NJ  10:27.98   10:20.48  
       27.27    57.84  1:29.42  1:59.49  2:31.04  3:02.38  3:33.79  4:04.97
     4:36.28  5:08.11  5:39.40  6:11.16  6:42.45  7:14.33  7:46.04  8:17.69
     8:48.09  9:20.35  9:51.47 10:20.48                                    
  4 Volin, Alex W             15 SJAC-MA              9:52.69   10:45.01  
       27.55    58.08  1:29.56  2:01.29  2:33.25  3:05.46  3:37.80  4:10.49
     4:43.03  5:15.89  5:49.33  6:22.61  6:56.02  7:29.52  8:03.03  8:36.63
     9:09.70  9:41.77 10:14.38 10:45.01                                    
  5 Hammett, Ethan C          16 Eastern Express-NJ  10:52.23   10:54.26  
       29.22  1:00.80  1:32.89  2:05.69  2:38.18  3:10.82  3:43.67  4:16.65
     4:49.69  5:22.56  5:55.36  6:28.52  7:02.00  7:35.66  8:08.81  8:42.50
     9:15.93  9:49.74 10:22.94 10:54.26                                    
  6 Andersen, Justin T        17 SJAC-MA              9:58.30   11:05.65  
       27.57    58.04  1:29.89  2:02.40  2:35.58  3:08.71  3:42.39  4:16.37
     4:50.12  5:24.20  5:58.44  6:32.77  7:07.38  7:41.39  8:15.50  8:49.98
     9:24.35  9:58.94 10:32.91 11:05.65                                    
  7 Stankus, Matthew          16 SJAC-MA                   NT   11:28.62  
       27.79    59.58  1:32.49  2:05.71  2:39.51  3:14.18  3:48.73  4:24.04
     4:59.29  5:34.24  6:09.25  6:44.55  7:20.17  7:55.79  8:32.21  9:07.30
     9:43.69 10:18.99 10:54.01 11:28.62                                    
  8 Chen, Eddie               15 PVA-MA                    NT   11:51.23  
       29.41  1:02.43  1:36.99  2:12.32  2:48.65  3:23.91  3:59.30  4:35.19
     5:11.48  5:47.62  6:24.25  7:00.99  7:37.71  8:14.31  8:50.73  9:26.87
    10:03.86 10:40.69 11:16.64 11:51.23                                    
  9 Larkin, Jack C            13 UMAC-MA                   NT   12:19.55  
       31.06  1:06.58  1:43.11  2:20.30  2:58.47  3:36.04  4:14.12  4:51.58
     5:29.02  6:06.30  6:44.50  7:22.41  8:00.20  8:38.24  9:16.06  9:54.21
    10:31.71 11:08.84 11:45.20 12:19.55                                    
 
Event 3  Girls 13-14 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Waslyn, Rylee E           13 WAC-MA               1:57.70    2:04.87  
       29.13  1:01.34  1:33.23  2:04.87                                    
  2 Speicher, Meghan E        14 WAC-MA               2:05.93    2:05.35  
       29.13  1:01.05  1:33.27  2:05.35                                    
  3 Hoedemaker, Grace H       14 Eastern Express-NJ   2:07.09    2:09.04  
       30.65  1:03.77  1:36.89  2:09.04                                    
  4 Ryan, Lenya H             13 WAC-MA               2:09.22    2:11.09  
       29.38  1:02.58  1:36.71  2:11.09                                    
  5 Maile, Kristen            13 WAC-MA               2:13.36    2:11.55  
       29.64  1:03.81  1:38.63  2:11.55                                    
  6 Hartmann, Lilly M         13 Eastern Express-NJ   2:10.05    2:12.00  
       30.21  1:03.74  1:38.25  2:12.00                                    
  7 Teofanova, Lilly A        13 PVA-MA               2:17.72    2:12.89  
       30.98  1:04.87  1:39.65  2:12.89                                    
  8 Gunton, Samantha B        13 Eastern Express-NJ   2:19.98    2:13.01  
       30.55  1:04.41  1:39.51  2:13.01                                    
  9 Webb, Averi B             13 GAAC-MA              2:15.18    2:13.28  
       31.08  1:05.31  1:40.20  2:13.28                                    
 10 Karthikvatsan, Shriya     14 Eastern Express-NJ   2:12.11    2:15.48  
       30.33  1:04.87  1:40.67  2:15.48                                    
 11 Benson, Maggie A          14 WAC-MA               2:07.59    2:15.54  
       30.48  1:04.21  1:39.72  2:15.54                                    
 12 Knackstedt, Kayley N      13 WAC-MA               2:12.83    2:16.51  
       31.11  1:06.02  1:41.05  2:16.51                                    
 13 Thompson, Reese A         14 WAC-MA               2:08.75    2:17.09  
       29.64  1:04.01  1:40.16  2:17.09                                    
 14 Czelusniak, Emily E       14 Eastern Express-NJ   2:17.78    2:18.90  
       32.30  1:08.15  1:44.23  2:18.90                                    
 15 Fitzgerald, Sofia R       14 Eastern Express-NJ   2:33.36    2:22.84  
       32.25  1:08.74  1:46.43  2:22.84                                    
 16 Lorish, Vani              14 Eastern Express-NJ   2:23.66    2:23.82  
       32.11  1:08.91  1:46.68  2:23.82                                    
 17 Liou, Alyssa K            14 Eastern Express-NJ   2:22.90    2:24.77  
       33.71  1:10.16  2:24.77                                             
 18 Shiuh, Maddie H           14 WAC-MA               2:41.39    2:27.45  
       30.41  1:06.27  1:45.80  2:27.45                                    
 19 Whitman, Paige E          13 GAAC-MA              2:31.98    2:36.37  
       36.15  1:17.17  1:57.71  2:36.37                                    
 20 Calhum, Zaria C           13 WAC-MA                    NT    2:48.33  
       33.46  1:13.13  2:01.35  2:48.33                                    
 
Event 4  Boys 13-14 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gassman, Oliver           14 Eastern Express-NJ   2:06.99    2:03.29  
       28.57  1:00.91  1:33.48  2:03.29                                    
  2 Clemente, Patrick J       13 WAC-MA               2:28.62    2:05.64  
       28.39  1:00.13  1:32.91  2:05.64                                    
  3 Bartsevich, Daniel        13 Eastern Express-NJ   2:05.20    2:06.49  
       29.42  1:02.08  1:34.89  2:06.49                                    
  4 Jones, Ryan M             13 WAC-MA               2:10.13    2:06.81  
       28.20  1:00.76  1:34.34  2:06.81                                    
  5 Lee, Mike P               13 Northeast Swimmi-MA       NT    2:10.59  
       28.81  1:01.62  1:36.20  2:10.59                                    
  6 Kite, Andrew              14 Eastern Express-NJ   2:17.83    2:10.95  
       30.03  1:03.07  1:37.72  2:10.95                                    
  7 Boles, Andrew B           13 GAAC-MA              2:06.83    2:12.45  
       30.88  1:04.73  1:39.02  2:12.45                                    
  8 Brown, Ryn W              13 PVA-MA                    NT    2:15.94  
       30.64  1:04.70  1:40.31  2:15.94                                    
  9 Ruggieri, Jack P          14 SJAC-MA                   NT    2:28.64  
       31.95  1:09.37  1:49.58  2:28.64                                    
 
Event 5  Girls 15-18 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 O'Connor, Mackenzie S     17 SJAC-MA              1:53.73    1:55.63  
       26.78    56.23  1:25.89  1:55.63                                    
  2 Robinson, Holly           15 SJAC-MA              1:54.24    2:00.32  
       27.97    58.43  1:29.10  2:00.32                                    
  3 Ngu, Jacueline S          18 UNEEX-NJ             1:59.78    2:04.01  
       28.88  1:00.28  1:32.09  2:04.01                                    
  4 Sinibaldi, Sophia T       15 SJAC-MA              2:08.96    2:04.68  
       28.49  1:00.57  1:33.00  2:04.68                                    
  5 Preihs, Kylie             15 SJAC-MA              2:07.53    2:04.85  
       28.57  1:00.35  1:32.85  2:04.85                                    
  6 Jones, Megan E            17 WAC-MA               2:00.95    2:05.41  
       29.37  1:00.89  1:32.81  2:05.41                                    
  7 Monaco, Lindsey           16 SJAC-MA              2:06.28    2:05.51  
       29.00  1:00.61  1:33.28  2:05.51                                    
  8 Batastini, Sarah          16 SJAC-MA              2:04.66    2:05.55  
       28.07    59.59  1:32.86  2:05.55                                    
  9 Trent, Nicole H           16 SJAC-MA              2:08.31    2:06.66  
       28.58  1:00.76  1:34.07  2:06.66                                    
 10 Pasco, Grace E            17 SJAC-MA              2:04.76    2:07.39  
       29.52  1:01.64  1:34.72  2:07.39                                    
 11 Gorman, Annabel           16 SJAC-MA              2:04.03    2:08.54  
       28.76  1:00.77  1:34.52  2:08.54                                    
 12 Teofanova, Andrea A       16 PVA-MA               1:58.40    2:10.13  
       29.61  1:02.61  1:36.64  2:10.13                                    
 13 Campbell, Carissa L       18 SJAC-MA              2:07.22    2:12.80  
       29.72  1:02.36  1:37.18  2:12.80                                    
 14 Fitzgerald, Anya M        16 Eastern Express-NJ   2:06.50    2:13.57  
       30.81  1:04.90  1:39.61  2:13.57                                    
 15 Penn, Fionna L            16 SJAC-MA              2:07.36    2:15.55  
       31.30  1:05.24  1:40.49  2:15.55                                    
 16 Byrne, Emma V             15 Eastern Express-NJ   2:12.94    2:17.05  
       31.31  1:05.27  1:41.95  2:17.05                                    
 17 Gery, Alison S            16 ECCC-MA              2:09.74    2:17.31  
       29.87  1:04.01  1:40.43  2:17.31                                    
 18 Crumpton, Mollie L        15 SJAC-MA              2:15.14    2:17.83  
       31.61  1:06.45  1:42.44  2:17.83                                    
 19 Morrow, Gracie L          17 SJAC-MA                   NT    2:18.64  
       31.90  1:07.48  1:43.61  2:18.64                                    
 20 Sweeney, Maddie Q         16 WAC-MA               2:16.58    2:19.17  
       31.33  1:06.73  1:42.81  2:19.17                                    
 21 Axelron, Brenanne E       15 SJAC-MA                   NT    2:21.56  
       30.36  1:05.89  1:43.46  2:21.56                                    
 22 Grundeland, Gracie E      16 Devilrays-MA         2:24.17    2:24.80  
       33.08  1:09.83  1:47.52  2:24.80                                    
 23 Naphade, Priya K          15 Eastern Express-NJ   2:22.74    2:26.56  
       32.14  1:09.10  1:47.97  2:26.56                                    
 24 Fitzgerald, Emily L       17 SJAC-MA              2:24.02    2:30.99  
       33.18  1:10.94  1:50.94  2:30.99                                    
 
Event 6  Boys 15-18 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Given, T.J. J             16 PVA-MA               1:47.64    1:47.32  
       25.35    52.86  1:20.69  1:47.32                                    
  2 Watson, Jack              16 SJAC-MA              1:45.70    1:48.54  
       24.08    51.29  1:20.10  1:48.54                                    
  3 Sommeling, Michael        16 SJAC-MA              1:52.48    1:52.63  
       25.75    54.03  1:23.14  1:52.63                                    
  4 Lebak, Andrew G           15 Eastern Express-NJ   1:50.11    1:54.36  
       26.23    54.89  1:24.86  1:54.36                                    
  5 Hendricks, Branden P      18 WAC-MA               1:54.99    1:55.42  
       26.32    53.74  1:23.91  1:55.42                                    
  6 Pasco, Andrew H           15 SJAC-MA              1:58.11    1:56.10  
       26.63    56.09  1:26.06  1:56.10                                    
  7 Ercan, Koray E            16 UNEEX-NJ             1:53.62    1:56.23  
       26.14    55.25  1:25.58  1:56.23                                    
  8 Paoloni, Alessio S        15 Eastern Express-NJ   2:05.75    1:57.66  
       26.96    57.43  1:28.74  1:57.66                                    
  9 Wang, Ian                 15 Eastern Express-NJ   2:02.19    1:58.76  
       26.90    57.13  1:27.64  1:58.76                                    
 10 Overton, Christian L      16 SJAC-MA              2:02.23    1:58.83  
       27.33    57.31  1:28.73  1:58.83                                    
 11 Funari, JT T              16 SJAC-MA              1:55.66    1:59.44  
       27.12    56.84  1:27.60  1:59.44                                    
 12 Seybold, Colin P          17 SJAC-MA              1:59.65    1:59.74  
       26.58    56.91  1:28.46  1:59.74                                    
 13 Chen, Eddie               15 PVA-MA               1:58.96    2:01.20  
       27.36    57.70  1:29.20  2:01.20                                    
 14 Yuchmow, Will S           15 Eastern Express-NJ   2:02.30    2:01.26  
       27.72    58.34  1:29.96  2:01.26                                    
 15 Andersen, Justin T        17 SJAC-MA              1:46.89    2:01.86  
       26.13    56.02  1:28.42  2:01.86                                    
 16 Krieger, Aiden D          15 WAC-MA               2:10.21    2:05.07  
       28.35    59.73  1:31.91  2:05.07                                    
 17 Grossman, Kyle M          17 WAC-MA                    NT    2:08.56  
       29.29  1:01.19  1:35.30  2:08.56                                    
 18 Kessel, Alex G            15 Eastern Express-NJ   2:11.08    2:09.51  
       29.66  1:02.29  1:36.25  2:09.51                                    
 19 Grundeland, Erik M        18 Devilrays-MA         2:11.23    2:13.32  
       30.40  1:03.61  1:38.38  2:13.32                                    
 
Event 7  Girls 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Roma, Isabella G          13 SJAC-MA                26.95      26.87  
  2 Webb, Averi B             13 GAAC-MA                27.00      27.19  
  3 Short, Gianna M           13 Northeast Swimmi-MA    27.34      27.27  
  4 Hendricks, Lauren M       14 WAC-MA                 28.55      27.33  
  5 Sicuranza, Lily M         14 WAC-MA                 27.14      27.35  
  6 Dollarton, Annie N        14 SJAC-MA                28.04      27.97  
  7 Burke, Emily M            13 UMAC-MA                27.55      28.11  
  8 Thompson, Reese A         14 WAC-MA                 25.43      28.26  
  9 Seybold, Madeline A       14 SJAC-MA                27.84      28.29  
 10 Durboraw, Anna M          14 SJAC-MA                28.24      28.48  
 11 Bent, Sarah S             14 SJAC-MA                28.55      28.61  
 12 Garcia-Kaliner, Arielle   14 UMAC-MA                28.92      28.66  
 13 McNiff, Madison A         13 SJAC-MA                29.64      28.76  
 14 Bocaj, Julia A            13 SJAC-MA                29.61      28.81  
 15 Anderson, Jillian C       14 SJAC-MA                29.43      29.08  
 16 McKenna, Ashleigh S       14 SJAC-MA                28.02      29.31  
 17 Babroff, Jenna S          13 SJAC-MA                30.42      29.66  
 17 Schaaf, Carly S           14 SJAC-MA                28.92      29.66  
 19 Incollingo, Rachel D      13 GAAC-MA                   NT      29.70  
 20 Hayes, Brigid M           14 Northeast Swimmi-MA    29.33      29.74  
 21 Szumski, Caitlyn E        13 Northeast Swimmi-MA    30.31      30.00  
 22 Martin, Erin M            13 SJAC-MA                30.96      30.06  
 23 Mahajan, Krisha           14 SJAC-MA                30.20      30.22  
 24 Casella, Jenna M          14 SJAC-MA                30.32      30.90  
 25 Bluestein, Talia R        13 Northeast Swimmi-MA    32.72      30.93  
 26 Calhum, Zaria C           13 WAC-MA                 32.63      31.44  
 27 Kastro, Defne J           14 SJAC-MA                   NT      32.29  
 28 Mansure, Keira N          13 SJAC-MA                34.03      32.72  
 29 Kornbluth, Mackenzie R    13 SJAC-MA                34.89      32.74  
 30 Fisher, Lucy J            14 SJAC-MA                   NT      32.83  
 31 Simhadri, Nikitha S       13 Eastern Express-NJ     34.28      33.44  
 32 Koulas, Gianna M          14 SJAC-MA                34.62      34.08  
 33 Aloni, Aarushi            14 SJAC-MA                38.09      34.09  
 34 Sumner, Nadia K           13 Northeast Swimmi-MA    35.14      34.67  
 35 Dawkins, Daia I           13 WAC-MA                    NT      36.73  
 
Event 8  Boys 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lang, Matthew             14 SJAC-MA                24.46      23.61  
  2 Bocaj, Gabe E             14 SJAC-MA                25.51      24.24  
  3 Circus, Luke R            14 SJAC-MA                24.45      24.70  
  4 Dang, Andrew              14 PVA-MA                 24.99      24.85  
  5 Pezzella, Nick E          13 SJAC-MA                25.71      25.10  
  6 Schiff, Jacob T           14 SJAC-MA                25.93      25.63  
  7 Short, Nick C             14 SJAC-MA                   NT      25.70  
  8 Dold, Aidan               13 SJAC-MA                25.92      25.79  
  9 Baicoianu, Luca           13 UMAC-MA                26.91      26.43  
 10 Walter, Andrew R          14 SJAC-MA                31.15      26.47  
 11 Peters, Aidan             13 SJAC-MA                27.09      26.57  
 12 Greer, Evan               14 SJAC-MA                27.16      26.60  
 13 Kim, Aidan J              13 SJAC-MA                29.52      26.64  
 14 Pike, Cooper P            13 SJAC-MA                27.09      26.71  
 15 Kline, Tony S             14 SJAC-MA                28.38      27.02  
 16 Farling, DJ J             13 SJAC-MA                27.39      27.33  
 17 Vespe, DJ M               14 SJAC-MA                   NT      27.37  
 18 Bashir, Ameer             13 Rocs-De-MA             27.44      27.51  
 19 Mitchell, Tommy C         14 SJAC-MA                28.47      27.58  
 20 Tedesco, Brett M          14 SJAC-MA                   NT      27.78  
 21 Bianchi, Nicky J          13 PVA-MA                 30.05      28.21  
 22 Modi, Talin P             13 SJAC-MA                   NT      28.61  
 23 Clemente, Andrew P        13 WAC-MA                 29.21      28.68  
 24 Campbell, Spencer J       14 SJAC-MA                30.48      28.92  
 25 Bygott, James T           13 SJAC-MA                30.12      29.13  
 26 Robins-Thompson, Jayden   13 WAC-MA                    NT      29.67  
 27 Aiken, Christian W        13 SJAC-MA                   NT      30.35  
 28 Fredericksdorf, Brandon   13 Northeast Swimmi-MA    30.52      30.37  
 
Event 9  Girls 15-18 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gery, Alison S            16 ECCC-MA                26.43      26.22  
  2 Ngu, Jacueline S          18 UNEEX-NJ               26.15      26.80  
  3 Peters, Gillian           16 SJAC-MA                26.45      27.68  
  4 McGlade, Ciera            17 SJAC-MA                26.35      28.29  
  5 Fohring, Avery N          15 SJAC-MA                33.89      28.30  
  6 Axelron, Brenanne E       15 SJAC-MA                   NT      28.43  
  7 Wheeler, Grace C          16 SJAC-MA                28.45      28.64  
  7 Sohlberg, Nancy C         15 Sac-MA                 29.18      28.64  
  9 Pley, Caroline R          15 SJAC-MA                   NT      29.16  
 10 Check, Lauren E           15 Northeast Swimmi-MA    31.06      29.34  
 11 Scott, Cass K             15 PVA-MA                 28.67      29.77  
 12 Naphade, Priya K          15 Eastern Express-NJ     29.41      30.19  
 13 Grundeland, Gracie E      16 Devilrays-MA           30.09      30.53  
 
Event 10  Boys 15-18 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Chiu, Alexander           16 SJAC-MA                22.03      22.36  
  2 Irwin, Bobby W            15 SJAC-MA                   NT      23.47  
  3 Lebak, Andrew G           15 Eastern Express-NJ     22.66      23.97  
  4 Bowen, Connor P           15 UNSJA-MA                  NT      24.11  
  5 Crysler, Matt             17 SJAC-MA                23.56      24.22  
  6 Maier, Andrew D           15 SJAC-MA                24.06      24.64  
  7 Santarpio, James A        16 SJAC-MA                   NT      25.15  
  8 Hendricks, Blake P        15 WAC-MA                 24.64      25.22  
  9 Paoloni, Alessio S        15 Eastern Express-NJ     24.99      25.71  
 10 Wang, Ian                 15 Eastern Express-NJ     24.54      25.84  
 11 Stankus, Matthew          16 SJAC-MA                26.04      25.91  
 12 Grundeland, Erik M        18 Devilrays-MA           27.27      27.71  
 13 Fredericksdorf, Bobby C   15 Northeast Swimmi-MA    27.73      27.74  
 14 Oleaga, Christian A       15 SJAC-MA                   NT      28.64  
 
Event 11  Girls 13-14 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sicuranza, Lily M         14 WAC-MA               5:07.66    5:10.07  
       31.11  1:08.95  1:47.94  2:25.87  3:11.35  3:58.20  4:34.51  5:10.07
 -- Keegan, Emma              14 SJAC-MA                   NT        DNF  
 
Event 11  Boys 13-14 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Scott, Nate G             14 SJAC-MA                   NT    5:06.38  
       32.49  1:10.21  1:50.78  2:31.74  3:15.70  3:58.65  4:32.73  5:06.38
  2 Boles, Andrew B           13 GAAC-MA                   NT    5:10.32  
       33.06  1:11.70  1:53.19  2:32.72  3:17.78  4:02.02  4:36.87  5:10.32
  3 Sonn, Kevin P             14 SJAC-MA                   NT    5:10.62  
       33.35  1:13.77  1:52.82  2:32.84  3:14.92  3:59.97  4:36.07  5:10.62
 
Event 13  Girls 15-18 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 O'Connor, Mackenzie S     17 SJAC-MA              4:32.49    4:38.15  
       29.91  1:03.71  1:38.35  2:11.34  2:52.74  3:34.00  4:06.21  4:38.15
  2 Robinson, Holly           15 SJAC-MA              4:34.64    4:47.23  
       29.82  1:03.85  1:41.08  2:17.67  2:59.58  3:41.13  4:13.95  4:47.23
  3 Batastini, Sarah          16 SJAC-MA              4:43.95    4:50.50  
       30.65  1:06.06  1:43.50  2:20.32  3:01.10  3:41.95  4:16.95  4:50.50
  4 Zane, Cate                15 SJAC-MA              4:45.83    5:01.27  
       32.04  1:08.77  1:47.92  2:26.16  3:09.14  3:52.36  4:27.47  5:01.27
  5 Wixted, Annie             17 SJAC-MA              4:46.35    5:02.92  
       30.79  1:07.71  1:47.88  2:27.03  3:08.24  3:50.60  4:27.44  5:02.92
  6 Pasco, Grace E            17 SJAC-MA              4:54.55    5:03.92  
       31.24  1:08.01  1:48.30  2:28.92  3:11.31  3:55.45  4:30.30  5:03.92
  7 Fanning, Audrey           17 SJAC-MA              4:58.97    5:13.84  
       32.35  1:11.70  1:52.04  2:31.40  3:14.48  3:59.43  4:37.09  5:13.84
  8 Warrington, Nic A         17 SJAC-MA                   NT    5:29.96  
       33.35  1:13.43  1:58.82  2:42.66  3:27.23  4:14.41  4:52.99  5:29.96
 -- Lebold, Celeste A         15 SJAC-MA                   NT         DQ  
       36.59  1:24.82  2:10.29  2:55.27  3:48.80  4:44.32  5:25.54       DQ
 -- Fitzgerald, Emily L       17 SJAC-MA                   NT         DQ  
       35.81  1:20.34  2:07.46  2:53.18  3:47.32  4:41.85  5:26.03       DQ
 
Event 14  Boys 15-18 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Haines, Jake R            17 SJAC-MA              4:05.92    4:15.79  
       27.13    57.38  1:29.53  2:02.53  2:38.69  3:15.44  3:46.41  4:15.79
  2 Watson, Jack              16 SJAC-MA              4:04.86    4:28.67  
       28.06  1:00.58  1:34.61  2:08.12  2:46.92  3:25.87  3:58.22  4:28.67
  3 Funari, JT T              16 SJAC-MA              4:30.53    4:30.90  
       28.34  1:00.69  1:37.50  2:13.24  2:50.07  3:26.92  4:00.04  4:30.90
  4 Pasco, Andrew H           15 SJAC-MA              4:34.06    4:31.39  
       27.88  1:00.58  1:37.62  2:13.91  2:51.22  3:29.38  4:00.80  4:31.39
  5 Volin, Alex W             15 SJAC-MA              4:23.73    4:36.45  
       29.17  1:02.70  1:38.10  2:13.14  2:51.20  3:31.83  4:04.66  4:36.45
  6 Tedesco, Tyler N          17 SJAC-MA                   NT    4:38.54  
       28.52  1:01.64  1:37.96  2:12.97  2:52.23  3:31.84  4:05.69  4:38.54
  7 Hare, Kyle                15 SJAC-MA              4:26.95    4:39.50  
       27.67  1:00.57  1:38.10  2:13.81  2:54.47  3:36.00  4:08.38  4:39.50
  8 Hendricks, Branden P      18 WAC-MA               4:49.82    4:57.01  
       30.35  1:06.11  1:41.55  2:17.67  3:02.87  3:49.48  4:23.25  4:57.01
  9 Dadhania, Jay N           15 SJAC-MA                   NT    5:15.80  
       30.91  1:11.15  1:52.29  2:31.83  3:14.67  3:59.90  4:38.71  5:15.80
 
Event 15  Girls 13-14 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Waslyn, Rylee E           13 WAC-MA                 59.32    1:03.40  
       29.67  1:03.40                                                      
  2 Hoedemaker, Grace H       14 Eastern Express-NJ   1:04.94    1:05.84  
       31.02  1:05.84                                                      
  3 Maile, Kristen            13 WAC-MA               1:07.55    1:06.00  
       30.94  1:06.00                                                      
  4 Roma, Isabella G          13 SJAC-MA              1:14.10    1:06.33  
       31.04  1:06.33                                                      
  5 Dollarton, Annie N        14 SJAC-MA              1:10.66    1:07.11  
       30.51  1:07.11                                                      
  5 Thompson, Reese A         14 WAC-MA                 58.96    1:07.11  
       31.42  1:07.11                                                      
  7 Wiley, Jade C             13 SJAC-MA              1:08.78    1:07.36  
       31.34  1:07.36                                                      
  8 Thomsen, Naja S           14 Eastern Express-NJ   1:08.87    1:07.96  
       31.26  1:07.96                                                      
  9 Webb, Averi B             13 GAAC-MA              1:07.73    1:08.34  
       31.55  1:08.34                                                      
  9 Durboraw, Anna M          14 SJAC-MA              1:10.76    1:08.34  
       31.56  1:08.34                                                      
 11 Speicher, Meghan E        14 WAC-MA               1:11.45    1:08.41  
       31.25  1:08.41                                                      
 12 Zeiler, Megan R           14 SJAC-MA              1:09.33    1:08.57  
       33.03  1:08.57                                                      
 13 Gunton, Samantha B        13 Eastern Express-NJ   1:09.38    1:08.79  
       32.28  1:08.79                                                      
 14 Sicuranza, Lily M         14 WAC-MA               1:06.58    1:09.10  
       31.62  1:09.10                                                      
 15 McNiff, Madison A         13 SJAC-MA              1:07.90    1:09.81  
       31.87  1:09.81                                                      
 16 Ryan, Lenya H             13 WAC-MA               1:07.46    1:09.83  
       31.94  1:09.83                                                      
 17 Seybold, Madeline A       14 SJAC-MA              1:13.04    1:10.21  
       32.88  1:10.21                                                      
 18 Bocaj, Julia A            13 SJAC-MA              1:14.16    1:10.53  
       31.66  1:10.53                                                      
 19 Sherwood, Sophie A        14 PVA-MA               1:10.73    1:11.28  
       32.50  1:11.28                                                      
 20 Hartmann, Lilly M         13 Eastern Express-NJ   1:12.72    1:11.74  
       33.10  1:11.74                                                      
 21 McKenna, Ashleigh S       14 SJAC-MA              1:10.33    1:11.96  
       33.16  1:11.96                                                      
 22 Karthikvatsan, Shriya     14 Eastern Express-NJ   1:12.04    1:12.30  
       34.09  1:12.30                                                      
 23 Anderson, Jillian C       14 SJAC-MA              1:21.98    1:14.05  
       33.85  1:14.05                                                      
 24 Szumski, Caitlyn E        13 Northeast Swimmi-MA  1:18.89    1:14.31  
       33.47  1:14.31                                                      
 25 Knackstedt, Kayley N      13 WAC-MA               1:09.77    1:14.35  
       34.19  1:14.35                                                      
 26 Liou, Alyssa K            14 Eastern Express-NJ   1:12.20    1:14.78  
 27 Casella, Jenna M          14 SJAC-MA              1:16.35    1:15.26  
       34.24  1:15.26                                                      
 28 Bent, Sarah S             14 SJAC-MA              1:17.08    1:15.45  
       33.71  1:15.45                                                      
 29 Mahajan, Krisha           14 SJAC-MA              1:17.22    1:15.63  
       35.31  1:15.63                                                      
 30 Burke, Emily M            13 UMAC-MA              1:09.16    1:15.76  
       33.96  1:15.76                                                      
 31 Czelusniak, Emily E       14 Eastern Express-NJ   1:12.40    1:16.82  
       35.03  1:16.82                                                      
 32 Meyers, Izzy M            13 Northeast Swimmi-MA  1:22.22    1:17.59  
       33.88  1:17.59                                                      
 33 Short, Gianna M           13 Northeast Swimmi-MA  1:21.42    1:18.29  
       32.40  1:18.29                                                      
 34 Mansure, Keira N          13 SJAC-MA              1:39.67    1:18.65  
       37.47  1:18.65                                                      
 35 Babroff, Jenna S          13 SJAC-MA              1:25.09    1:21.16  
       35.66  1:21.16                                                      
 36 Lorish, Vani              14 Eastern Express-NJ   1:21.98    1:22.06  
       37.49  1:22.06                                                      
 37 Shiuh, Maddie H           14 WAC-MA               1:26.40    1:24.36  
       37.31  1:24.36                                                      
 38 Martin, Erin M            13 SJAC-MA              1:29.80    1:25.22  
       38.72  1:25.22                                                      
 39 Fitzgerald, Sofia R       14 Eastern Express-NJ   1:21.25    1:26.34  
       39.20  1:26.34                                                      
 40 Simhadri, Nikitha S       13 Eastern Express-NJ   1:32.36    1:31.72  
       41.33  1:31.72                                                      
 41 Kornbluth, Mackenzie R    13 SJAC-MA              1:43.96    1:38.72  
       42.17  1:38.72                                                      
 42 Koulas, Gianna M          14 SJAC-MA              1:35.60    1:39.09  
       41.87  1:39.09                                                      
 43 Fisher, Lucy J            14 SJAC-MA                   NT    1:45.50  
 44 Aloni, Aarushi            14 SJAC-MA                   NT    1:48.31  
 -- Garcia-Kaliner, Arielle   14 UMAC-MA              1:10.42         DQ  
       33.43       DQ                                                      
 
Event 16  Boys 13-14 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gassman, Oliver           14 Eastern Express-NJ     58.25      58.35  
       27.57    58.35                                                      
  2 Circus, Luke R            14 SJAC-MA              1:01.98      59.96  
       27.63    59.96                                                      
  3 Lang, Matthew             14 SJAC-MA              1:07.38    1:01.02  
       27.92  1:01.02                                                      
  4 Short, Nick C             14 SJAC-MA              1:03.13    1:01.30  
       28.13  1:01.30                                                      
  5 Pezzella, Nick E          13 SJAC-MA              1:08.23    1:02.66  
       28.78  1:02.66                                                      
  6 Bocaj, Gabe E             14 SJAC-MA              1:03.10    1:02.79  
       28.87  1:02.79                                                      
  7 Walter, Andrew R          14 SJAC-MA              1:05.52    1:03.42  
       29.35  1:03.42                                                      
  8 Jones, Ryan M             13 WAC-MA               1:10.10    1:04.42  
       29.46  1:04.42                                                      
  9 Pike, Cooper P            13 SJAC-MA              1:06.18    1:04.89  
       29.94  1:04.89                                                      
 10 Greer, Evan               14 SJAC-MA              1:06.39    1:05.30  
       30.61  1:05.30                                                      
 11 Peters, Aidan             13 SJAC-MA              1:05.22    1:05.71  
       29.33  1:05.71                                                      
 12 Clemente, Patrick J       13 WAC-MA               1:04.97    1:06.01  
       30.41  1:06.01                                                      
 13 Kline, Tony S             14 SJAC-MA              1:23.81    1:07.22  
       31.68  1:07.22                                                      
 14 Vespe, DJ M               14 SJAC-MA              1:22.90    1:08.80  
       32.22  1:08.80                                                      
 15 Bartsevich, Daniel        13 Eastern Express-NJ   1:07.30    1:09.08  
       31.65  1:09.08                                                      
 16 Dold, Aidan               13 SJAC-MA              1:09.65    1:10.41  
       31.38  1:10.41                                                      
 17 Mitchell, Tommy C         14 SJAC-MA              1:19.32    1:12.08  
       33.36  1:12.08                                                      
 18 Kite, Andrew              14 Eastern Express-NJ   1:14.76    1:12.58  
       33.31  1:12.58                                                      
 19 Bashir, Ameer             13 Rocs-De-MA           1:15.46    1:14.00  
       33.72  1:14.00                                                      
 20 Kim, Aidan J              13 SJAC-MA              1:26.55    1:14.15  
       32.73  1:14.15                                                      
 21 Lee, Mike P               13 Northeast Swimmi-MA  1:19.70    1:14.20  
       30.50  1:14.20                                                      
 22 Fredericksdorf, Brandon   13 Northeast Swimmi-MA  1:19.42    1:16.41  
       33.67  1:16.41                                                      
 23 Bianchi, Nicky J          13 PVA-MA               1:49.37    1:16.92  
       34.01  1:16.92                                                      
 24 Baicoianu, Luca           13 UMAC-MA              1:14.46    1:17.11  
       33.01  1:17.11                                                      
 25 Farling, DJ J             13 SJAC-MA              1:29.34    1:17.61  
       34.02  1:17.61                                                      
 26 Bygott, James T           13 SJAC-MA              1:45.16    1:22.89  
       36.93  1:22.89                                                      
 27 Campbell, Spencer J       14 SJAC-MA              1:42.91    1:25.98  
       39.03  1:25.98                                                      
 28 Modi, Talin P             13 SJAC-MA                   NT    1:26.42  
       41.71  1:26.42                                                      
 29 Ruggieri, Jack P          14 SJAC-MA                   NT    1:31.28  
       42.68  1:31.28                                                      
 30 Aiken, Christian W        13 SJAC-MA                   NT    1:41.24  
       42.45  1:41.24                                                      
 
Event 17  Girls 15-18 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sinibaldi, Sophia T       15 SJAC-MA              1:00.33      59.71  
       27.83    59.71                                                      
  2 Gorman, Annabel           16 SJAC-MA              1:00.60    1:01.60  
       28.60  1:01.60                                                      
  2 Monaco, Lindsey           16 SJAC-MA              1:00.85    1:01.60  
       28.89  1:01.60                                                      
  4 Ngu, Jacueline S          18 UNEEX-NJ             1:03.55    1:04.72  
       30.50  1:04.72                                                      
  5 Danko, Abigail K          15 Eastern Express-NJ   1:03.95    1:04.73  
  6 Fohring, Avery N          15 SJAC-MA              1:06.64    1:08.06  
       31.54  1:08.06                                                      
  7 Jones, Megan E            17 WAC-MA               1:05.31    1:08.60  
       31.26  1:08.60                                                      
  8 Preihs, Kylie             15 SJAC-MA              1:13.34    1:09.91  
       32.01  1:09.91                                                      
  9 Byrne, Emma V             15 Eastern Express-NJ   1:10.98    1:10.09  
       32.74  1:10.09                                                      
 10 Sweeney, Maddie Q         16 WAC-MA               1:07.93    1:10.20  
       31.85  1:10.20                                                      
 11 McGlade, Ciera            17 SJAC-MA              1:05.48    1:11.71  
       32.15  1:11.71                                                      
 12 Papalski, Rachel A        16 Eastern Express-NJ        NT    1:11.73  
       33.87  1:11.73                                                      
 13 Axelron, Brenanne E       15 SJAC-MA                   NT    1:12.44  
       32.11  1:12.44                                                      
 14 Fitzgerald, Anya M        16 Eastern Express-NJ   1:18.45    1:13.82  
       33.69  1:13.82                                                      
 15 Penn, Fionna L            16 SJAC-MA              1:08.43    1:14.10  
       34.37  1:14.10                                                      
 16 George, Tatt O            15 SJAC-MA              1:11.93    1:15.14  
       33.68  1:15.14                                                      
 17 Scott, Cass K             15 PVA-MA               1:13.31    1:15.63  
       35.04  1:15.63                                                      
 18 Pley, Caroline R          15 SJAC-MA                   NT    1:17.08  
       34.28  1:17.08                                                      
 19 Johnson, Miki H           16 Eastern Express-NJ   1:12.94    1:17.91  
       34.72  1:17.91                                                      
 20 Naphade, Priya K          15 Eastern Express-NJ   1:16.61    1:18.81  
       36.24  1:18.81                                                      
 
Event 18  Boys 15-18 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Chiu, Alexander           16 SJAC-MA                51.61      51.82  
       24.38    51.82                                                      
  2 Sukach, Andrew            16 Eastern Express-NJ     53.80      56.55  
       26.32    56.55                                                      
  3 Crysler, Matt             17 SJAC-MA                55.18      56.68  
       26.69    56.68                                                      
  4 Sommeling, Michael        16 SJAC-MA                57.65      57.51  
       27.63    57.51                                                      
  5 Given, T.J. J             16 PVA-MA                 58.72      57.96  
       27.52    57.96                                                      
  6 Ercan, Koray E            16 UNEEX-NJ               56.03      58.70  
       27.20    58.70                                                      
  7 Lebak, Andrew G           15 Eastern Express-NJ     57.44      59.86  
       27.94    59.86                                                      
  8 Hendricks, Blake P        15 WAC-MA                 57.38    1:00.27  
       27.64  1:00.27                                                      
  9 Yuchmow, Will S           15 Eastern Express-NJ     59.16    1:00.32  
       28.49  1:00.32                                                      
 10 Overton, Christian L      16 SJAC-MA              1:04.20    1:00.99  
       28.66  1:00.99                                                      
 11 Cahnbley, Tobias J        15 Eastern Express-NJ     58.03    1:01.04  
       28.42  1:01.04                                                      
 12 Seybold, Colin P          17 SJAC-MA              1:05.60    1:02.42  
       28.56  1:02.42                                                      
 13 Hammett, Ethan C          16 Eastern Express-NJ   1:01.88    1:04.02  
       29.70  1:04.02                                                      
 14 Kessel, Alex G            15 Eastern Express-NJ   1:08.13    1:07.01  
       31.25  1:07.01                                                      
 15 Fredericksdorf, Bobby C   15 Northeast Swimmi-MA       NT    1:08.97  
       30.61  1:08.97                                                      
 16 Wang, Ian                 15 Eastern Express-NJ   1:09.81    1:08.98  
       31.03  1:08.98                                                      
 17 Krieger, Aiden D          15 WAC-MA               1:19.82    1:11.34  
       31.81  1:11.34                                                      
 
Event 19  Girls 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hendricks, Lauren M       14 WAC-MA               1:01.29      58.89  
       28.64    58.89                                                      
  2 Roma, Isabella G          13 SJAC-MA              1:02.33    1:00.32  
       28.96  1:00.32                                                      
  3 Wiley, Jade C             13 SJAC-MA                59.46    1:00.43  
       28.92  1:00.43                                                      
  4 Zeiler, Megan R           14 SJAC-MA              1:01.83    1:01.22  
       29.36  1:01.22                                                      
  5 Teofanova, Lilly A        13 PVA-MA               1:00.94    1:01.54  
       30.38  1:01.54                                                      
  6 Maile, Kristen            13 WAC-MA               1:03.48    1:01.61  
       29.62  1:01.61                                                      
  7 Durboraw, Anna M          14 SJAC-MA              1:00.45    1:02.17  
       29.67  1:02.17                                                      
  8 Seybold, Madeline A       14 SJAC-MA              1:01.03    1:02.49  
       30.38  1:02.49                                                      
  9 McNiff, Madison A         13 SJAC-MA              1:03.89    1:02.60  
       29.96  1:02.60                                                      
 10 Meyers, Izzy M            13 Northeast Swimmi-MA  1:04.27    1:02.77  
       29.75  1:02.77                                                      
 11 Benson, Maggie A          14 WAC-MA               1:02.39    1:02.79  
       30.19  1:02.79                                                      
 12 Anderson, Jillian C       14 SJAC-MA              1:04.67    1:02.97  
       30.66  1:02.97                                                      
 13 Dollarton, Annie N        14 SJAC-MA              1:02.55    1:03.12  
       30.24  1:03.12                                                      
 14 Knackstedt, Kayley N      13 WAC-MA               1:00.21    1:03.33  
       30.74  1:03.33                                                      
 15 Burke, Emily M            13 UMAC-MA              1:01.99    1:03.35  
       30.08  1:03.35                                                      
 16 Keegan, Emma              14 SJAC-MA              1:02.97    1:03.64  
       30.80  1:03.64                                                      
 17 Schaaf, Carly S           14 SJAC-MA              1:02.05    1:03.66  
       29.93  1:03.66                                                      
 18 Bocaj, Julia A            13 SJAC-MA              1:09.48    1:03.69  
       29.91  1:03.69                                                      
 19 McKenna, Ashleigh S       14 SJAC-MA              1:02.17    1:04.41  
       30.74  1:04.41                                                      
 20 Mahajan, Krisha           14 SJAC-MA              1:04.25    1:05.17  
       31.47  1:05.17                                                      
 21 Bent, Sarah S             14 SJAC-MA              1:04.21    1:05.50  
       30.86  1:05.50                                                      
 22 Incollingo, Rachel D      13 GAAC-MA                   NT    1:05.74  
       31.13  1:05.74                                                      
 23 Hayes, Brigid M           14 Northeast Swimmi-MA  1:05.75    1:05.90  
       31.34  1:05.90                                                      
 23 Shiuh, Maddie H           14 WAC-MA               1:10.47    1:05.90  
       30.59  1:05.90                                                      
 25 Martin, Erin M            13 SJAC-MA              1:07.05    1:07.81  
       32.62  1:07.81                                                      
 26 McCrudden, Reiley M       13 GAAC-MA              1:14.85    1:08.67  
       32.92  1:08.67                                                      
 27 Babroff, Jenna S          13 SJAC-MA              1:07.60    1:09.25  
       32.21  1:09.25                                                      
 28 Calhum, Zaria C           13 WAC-MA               1:11.65    1:09.56  
       33.48  1:09.56                                                      
 29 Bluestein, Talia R        13 Northeast Swimmi-MA  1:14.00    1:09.96  
       33.64  1:09.96                                                      
 30 Mansure, Keira N          13 SJAC-MA              1:17.60    1:12.13  
       34.95  1:12.13                                                      
 31 Kastro, Defne J           14 SJAC-MA                   NT    1:12.74  
       34.16  1:12.74                                                      
 32 McElwain, Audrey S        13 Devilrays-MA         1:08.37    1:12.76  
       33.70  1:12.76                                                      
 33 Kornbluth, Mackenzie R    13 SJAC-MA              1:13.65    1:17.91  
       36.48  1:17.91                                                      
 34 Koulas, Gianna M          14 SJAC-MA              1:18.80    1:20.21  
       37.17  1:20.21                                                      
 35 Aloni, Aarushi            14 SJAC-MA              1:20.98    1:21.07  
       37.77  1:21.07                                                      
 36 Dawkins, Daia I           13 WAC-MA                    NT    1:24.88  
       39.95  1:24.88                                                      
 37 Sumner, Nadia K           13 Northeast Swimmi-MA  1:26.44    1:30.28  
       39.31  1:30.28                                                      
 
Event 20  Boys 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lang, Matthew             14 SJAC-MA                53.66      51.85  
       24.84    51.85                                                      
  2 Bocaj, Gabe E             14 SJAC-MA                55.96      53.86  
       26.01    53.86                                                      
  3 Circus, Luke R            14 SJAC-MA                54.13      54.08  
       25.87    54.08                                                      
  4 Pezzella, Nick E          13 SJAC-MA                56.58      54.73  
       26.41    54.73                                                      
  5 Dang, Andrew              14 PVA-MA                 54.13      55.65  
       26.38    55.65                                                      
  6 Short, Nick C             14 SJAC-MA                58.13      57.01  
       27.33    57.01                                                      
  7 Greer, Evan               14 SJAC-MA              1:00.27      57.19  
       27.77    57.19                                                      
  8 Lee, Mike P               13 Northeast Swimmi-MA  1:01.36      57.61  
       27.07    57.61                                                      
  9 Dold, Aidan               13 SJAC-MA                57.65      57.96  
       27.34    57.96                                                      
 10 Scott, Nate G             14 SJAC-MA                58.89      58.13  
       27.95    58.13                                                      
 11 Clemente, Patrick J       13 WAC-MA               1:01.73      58.18  
       27.64    58.18                                                      
 12 Kline, Tony S             14 SJAC-MA              1:01.89      58.57  
       28.18    58.57                                                      
 13 Vespe, DJ M               14 SJAC-MA              1:01.14      58.80  
       28.21    58.80                                                      
 14 Walter, Andrew R          14 SJAC-MA              1:02.41      58.88  
       28.33    58.88                                                      
 15 Larkin, Jack C            13 UMAC-MA                58.26      59.13  
       28.65    59.13                                                      
 16 Schiff, Jacob T           14 SJAC-MA                59.05      59.26  
       28.39    59.26                                                      
 17 Boles, Andrew B           13 GAAC-MA                57.97      59.35  
       28.63    59.35                                                      
 18 Baicoianu, Luca           13 UMAC-MA                58.85      59.46  
       28.21    59.46                                                      
 19 Sonn, Kevin P             14 SJAC-MA              1:00.33    1:00.01  
       28.06  1:00.01                                                      
 20 Pike, Cooper P            13 SJAC-MA                59.11    1:00.12  
       28.52  1:00.12                                                      
 21 Mitchell, Tommy C         14 SJAC-MA              1:01.10    1:00.17  
       29.33  1:00.17                                                      
 22 Kim, Aidan J              13 SJAC-MA                59.97    1:00.35  
       29.08  1:00.35                                                      
 23 Peters, Aidan             13 SJAC-MA                58.15    1:00.88  
       28.63  1:00.88                                                      
 24 Bashir, Ameer             13 Rocs-De-MA           1:00.40    1:01.05  
       28.66  1:01.05                                                      
 25 Farling, DJ J             13 SJAC-MA              1:01.41    1:01.51  
       28.87  1:01.51                                                      
 26 Tedesco, Brett M          14 SJAC-MA                   NT    1:04.17  
       31.01  1:04.17                                                      
 27 Modi, Talin P             13 SJAC-MA              1:12.03    1:04.67  
       31.29  1:04.67                                                      
 28 Campbell, Spencer J       14 SJAC-MA              1:08.56    1:04.69  
       31.46  1:04.69                                                      
 29 Clemente, Andrew P        13 WAC-MA               1:07.36    1:05.23  
       31.07  1:05.23                                                      
 30 Robins-Thompson, Jayden   13 WAC-MA                    NT    1:05.94  
       31.58  1:05.94                                                      
 31 Bygott, James T           13 SJAC-MA              1:06.13    1:08.04  
       32.10  1:08.04                                                      
 32 Aiken, Christian W        13 SJAC-MA                   NT    1:10.20  
       33.61  1:10.20                                                      
 
Event 21  Girls 15-18 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Robinson, Holly           15 SJAC-MA                52.80      55.61  
       27.01    55.61                                                      
  2 Feeley, Shannon R         17 SJAC-MA                56.79      57.92  
       28.25    57.92                                                      
  3 Batastini, Sarah          16 SJAC-MA                57.11      58.94  
       28.59    58.94                                                      
  4 Wixted, Annie             17 SJAC-MA                56.32      58.96  
       28.38    58.96                                                      
  5 Gery, Alison S            16 ECCC-MA                58.44      58.98  
       28.44    58.98                                                      
  6 Trent, Nicole H           16 SJAC-MA                59.13    1:00.44  
       28.91  1:00.44                                                      
  7 Peters, Gillian           16 SJAC-MA                57.12    1:00.57  
       28.70  1:00.57                                                      
  8 Warrington, Nic A         17 SJAC-MA                57.15    1:00.97  
       29.22  1:00.97                                                      
  9 Hines, Katie              17 SJAC-MA                59.50    1:01.93  
       30.28  1:01.93                                                      
 10 Crumpton, Mollie L        15 SJAC-MA                59.97    1:02.02  
       29.69  1:02.02                                                      
 11 Fohring, Avery N          15 SJAC-MA              1:17.75    1:02.19  
       29.68  1:02.19                                                      
 12 Morrow, Gracie L          17 SJAC-MA                   NT    1:03.25  
       30.48  1:03.25                                                      
 13 Pley, Caroline R          15 SJAC-MA                   NT    1:03.82  
       30.59  1:03.82                                                      
 14 Check, Lauren E           15 Northeast Swimmi-MA  1:07.19    1:04.80  
       30.71  1:04.80                                                      
 15 Wheeler, Grace C          16 SJAC-MA              1:01.78    1:05.04  
       30.49  1:05.04                                                      
 16 Lebold, Celeste A         15 SJAC-MA              1:05.91    1:06.01  
       31.03  1:06.01                                                      
 17 Grundeland, Gracie E      16 Devilrays-MA         1:06.64    1:08.14  
       32.98  1:08.14                                                      
 18 Fitzgerald, Emily L       17 SJAC-MA              1:04.76    1:08.50  
       32.52  1:08.50                                                      
 
Event 22  Boys 15-18 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Haines, Jake R            17 SJAC-MA                51.84      51.31  
       24.37    51.31                                                      
  2 Irwin, Bobby W            15 SJAC-MA                   NT      51.83  
       25.06    51.83                                                      
  3 Hare, Kyle                15 SJAC-MA                49.95      51.85  
       24.93    51.85                                                      
  4 Tedesco, Tyler N          17 SJAC-MA                52.33      52.39  
       25.68    52.39                                                      
  5 Andersen, Justin T        17 SJAC-MA                50.08      53.52  
       25.72    53.52                                                      
  6 Bowen, Connor P           15 UNSJA-MA                  NT      53.75  
       25.73    53.75                                                      
  7 Maier, Andrew D           15 SJAC-MA                51.08      54.17  
       26.30    54.17                                                      
  8 Volin, Alex W             15 SJAC-MA                50.51      55.65  
       26.37    55.65                                                      
  9 Chen, Eddie               15 PVA-MA                 54.90      55.70  
       27.21    55.70                                                      
 10 Santarpio, James A        16 SJAC-MA                   NT      56.10  
       26.99    56.10                                                      
 11 Grossman, Kyle M          17 WAC-MA                    NT      56.49  
       26.70    56.49                                                      
 12 Dadhania, Jay N           15 SJAC-MA                54.60      56.92  
       26.54    56.92                                                      
 13 Krieger, Aiden D          15 WAC-MA                 59.80      57.54  
       27.44    57.54                                                      
 14 Grundeland, Erik M        18 Devilrays-MA         1:00.18    1:00.22  
       28.80  1:00.22                                                      
 15 Oleaga, Christian A       15 SJAC-MA              1:07.69    1:06.56  
       30.47  1:06.56                                                      
 
Event 23  Girls 13-14 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Thomsen, Naja S           14 Eastern Express-NJ   2:18.84    2:19.93  
       32.97  1:08.42  1:44.25  2:19.93                                    
  2 Hartmann, Lilly M         13 Eastern Express-NJ   2:21.96    2:22.73  
       33.89  1:10.57  1:47.28  2:22.73                                    
  3 Wiley, Jade C             13 SJAC-MA              2:25.11    2:26.10  
       33.72  1:10.82  1:48.94  2:26.10                                    
  4 Speicher, Meghan E        14 WAC-MA               2:24.30    2:26.52  
       34.66  1:11.50  1:48.93  2:26.52                                    
  5 Hendricks, Lauren M       14 WAC-MA               2:34.50    2:30.69  
       35.41  1:13.04  1:52.39  2:30.69                                    
  6 Hoedemaker, Grace H       14 Eastern Express-NJ   2:30.07    2:33.68  
       37.74  1:16.68  1:55.96  2:33.68                                    
  7 Liou, Alyssa K            14 Eastern Express-NJ   2:42.53    2:37.65  
       37.17  1:16.93  1:58.31  2:37.65                                    
  8 Lorish, Vani              14 Eastern Express-NJ   2:36.71    2:38.27  
       37.43  1:17.94  1:58.56  2:38.27                                    
  9 Karthikvatsan, Shriya     14 Eastern Express-NJ   2:41.71    2:38.56  
       38.58  1:18.87  1:59.15  2:38.56                                    
 10 Gunton, Samantha B        13 Eastern Express-NJ   2:48.22    2:39.34  
       37.88  1:17.98  1:59.52  2:39.34                                    
 11 McCrudden, Reiley M       13 GAAC-MA              2:49.27    2:40.70  
       38.77  1:18.93  2:00.55  2:40.70                                    
 12 Szumski, Caitlyn E        13 Northeast Swimmi-MA       NT    2:43.93  
       37.61  1:19.58  2:02.85  2:43.93                                    
 13 Whitman, Paige E          13 GAAC-MA              2:38.98    2:44.53  
       38.44  1:20.01  2:03.99  2:44.53                                    
 14 Fitzgerald, Sofia R       14 Eastern Express-NJ   2:51.89    2:45.86  
       38.90  1:21.13  2:04.51  2:45.86                                    
 15 Czelusniak, Emily E       14 Eastern Express-NJ   2:47.22    2:49.15  
       39.64  1:23.18  2:07.07  2:49.15                                    
 16 Bluestein, Talia R        13 Northeast Swimmi-MA  2:54.22    2:51.82  
       39.25  2:51.82                                                      
 17 McElwain, Audrey S        13 Devilrays-MA         2:52.54    2:59.72  
       42.14  1:28.98  2:16.45  2:59.72                                    
 18 Fisher, Lucy J            14 SJAC-MA                   NT    3:00.75  
              1:28.86  2:15.70  3:00.75                                    
 
Event 24  Boys 13-14 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Dang, Andrew              14 PVA-MA               2:39.38    2:18.96  
       32.52  1:07.38  1:43.46  2:18.96                                    
  2 Gassman, Oliver           14 Eastern Express-NJ   2:19.32    2:23.28  
       33.29  1:10.71  1:48.43  2:23.28                                    
  3 Bartsevich, Daniel        13 Eastern Express-NJ   2:23.59    2:26.29  
       34.50  1:11.98  1:49.88  2:26.29                                    
  4 Kite, Andrew              14 Eastern Express-NJ   2:41.93    2:31.44  
       34.84  1:13.05  1:53.82  2:31.44                                    
  5 Jones, Ryan M             13 WAC-MA               2:39.99    2:33.88  
       36.52  1:16.03  1:55.64  2:33.88                                    
  6 Ruggieri, Jack P          14 SJAC-MA                   NT    2:58.17  
       42.49  1:27.63  2:13.49  2:58.17                                    
 
Event 25  Girls 15-18 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 O'Connor, Mackenzie S     17 SJAC-MA              2:01.84    2:06.95  
       29.81  1:02.08  1:34.63  2:06.95                                    
  2 Danko, Abigail K          15 Eastern Express-NJ   2:13.21    2:17.12  
       32.86  1:07.44  1:42.64  2:17.12                                    
  3 Monaco, Lindsey           16 SJAC-MA              2:18.17    2:22.32  
       33.95  1:10.41  1:46.90  2:22.32                                    
  4 Sinibaldi, Sophia T       15 SJAC-MA              2:20.35    2:22.62  
       32.74  1:09.15  1:46.69  2:22.62                                    
  5 Sohlberg, Nancy C         15 Sac-MA               2:20.82    2:22.87  
       33.95  1:09.26  1:45.84  2:22.87                                    
  6 Campbell, Carissa L       18 SJAC-MA              2:18.88    2:23.73  
       33.56  1:09.87  1:46.90  2:23.73                                    
  7 Papalski, Rachel A        16 Eastern Express-NJ   2:26.38    2:25.84  
       35.68  1:12.45  1:49.74  2:25.84                                    
  8 Fanning, Audrey           17 SJAC-MA              2:20.25    2:26.37  
       34.62  1:11.54  1:49.24  2:26.37                                    
  9 Fitzgerald, Anya M        16 Eastern Express-NJ   2:20.17    2:27.00  
       34.26  1:11.60  1:49.40  2:27.00                                    
 10 Hines, Katie              17 SJAC-MA              2:23.89    2:28.51  
       36.31  1:13.37  1:51.57  2:28.51                                    
 11 Johnson, Miki H           16 Eastern Express-NJ   2:17.93    2:31.60  
       35.65  1:13.78  1:52.88  2:31.60                                    
 12 George, Tatt O            15 SJAC-MA              2:23.72    2:32.22  
       35.63  1:13.69  1:53.83  2:32.22                                    
 13 Byrne, Emma V             15 Eastern Express-NJ   2:33.92    2:33.64  
       36.83  1:16.08  1:55.33  2:33.64                                    
 
Event 26  Boys 15-18 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Watson, Jack              16 SJAC-MA              1:51.07    2:01.53  
       27.78    59.15  1:31.17  2:01.53                                    
  2 Cahnbley, Tobias J        15 Eastern Express-NJ   1:59.13    2:01.97  
       29.22    59.88  1:31.42  2:01.97                                    
  3 Sukach, Andrew            16 Eastern Express-NJ   1:57.62    2:02.63  
       28.96    59.95  1:31.94  2:02.63                                    
  4 Chiu, Alexander           16 SJAC-MA              2:06.80    2:04.76  
       29.40  1:01.66  1:33.70  2:04.76                                    
  5 Sommeling, Michael        16 SJAC-MA              2:07.28    2:08.54  
       30.64  1:02.93  1:36.00  2:08.54                                    
  6 Ercan, Koray E            16 UNEEX-NJ             2:06.13    2:09.48  
       30.92  1:04.21  1:38.66  2:09.48                                    
  7 Overton, Christian L      16 SJAC-MA              2:10.10    2:10.03  
       30.79  1:04.16  1:37.90  2:10.03                                    
  8 Hendricks, Branden P      18 WAC-MA               2:02.00    2:10.23  
       29.28  1:01.64  1:35.56  2:10.23                                    
  9 Paoloni, Alessio S        15 Eastern Express-NJ   2:13.88    2:11.87  
       30.69  1:03.64  1:38.26  2:11.87                                    
 10 Crysler, Matt             17 SJAC-MA              2:28.86    2:13.71  
       31.09  1:04.70  1:39.66  2:13.71                                    
 11 Seybold, Colin P          17 SJAC-MA              2:26.37    2:15.73  
       32.43  1:06.62  1:41.87  2:15.73                                    
 12 Yuchmow, Will S           15 Eastern Express-NJ   2:16.87    2:20.71  
       33.29  1:08.94  1:45.16  2:20.71                                    
 13 Hammett, Ethan C          16 Eastern Express-NJ   2:16.85    2:22.12  
       33.53  1:08.81  1:45.87  2:22.12                                    
 14 Stankus, Matthew          16 SJAC-MA              2:24.86    2:25.63  
       32.68  1:08.85  1:47.23  2:25.63                                    
 15 Kessel, Alex G            15 Eastern Express-NJ   2:25.78    2:28.74  
       35.53  1:13.48  1:51.61  2:28.74                                    
 
Event 27  Girls 13-14 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Garcia-Kaliner, Arielle   14 UMAC-MA                   NT    6:04.62  
       30.66  1:05.95  1:43.34  2:20.53  2:57.75  3:35.49  4:13.97  4:51.52
     5:28.54  6:04.62                                                      
  2 Meyers, Izzy M            13 Northeast Swimmi-MA  6:15.03    6:09.22  
       30.74  1:06.88  1:43.81  2:19.99  2:58.74  3:36.49  4:15.84  4:53.80
     5:32.16  6:09.22                                                      
  3 Casella, Jenna M          14 SJAC-MA                   NT    6:45.18  
       34.52  1:13.95  1:55.84  2:37.49  3:19.57  4:01.57  4:43.82  5:25.52
     6:06.29  6:45.18                                                      
  4 Whitman, Paige E          13 GAAC-MA                   NT    7:05.77  
       38.58  1:21.82  2:06.12  2:49.00  3:32.27  4:16.45  5:00.02  5:45.07
     6:27.84  7:05.77                                                      
 
Event 27  Boys 13-14 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Brown, Ryn W              13 PVA-MA                    NT    6:12.32  
       34.01  1:11.82  1:49.75  2:27.40  3:05.33  3:43.10  4:21.03  4:59.21
     5:37.27  6:12.32                                                      
 
Event 29  Women 15-18 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Teofanova, Andrea A       16 PVA-MA               5:18.93    5:34.23  
       29.70  1:02.68  1:36.43  2:10.58  2:44.69  3:18.48  3:52.56  4:27.03
     5:01.06  5:34.23                                                      
  2 Trent, Nicole H           16 SJAC-MA              5:32.26    5:36.54  
       30.02  1:03.09  1:37.46  2:11.61  2:45.98  3:19.88  3:54.10  4:28.18
     5:02.78  5:36.54                                                      
  3 Preihs, Kylie             15 SJAC-MA              5:34.65    5:39.34  
       29.81  1:02.96  1:36.68  2:10.82  2:45.28  3:19.79  3:54.98  4:30.80
     5:05.25  5:39.34                                                      
  4 Scott, Cass K             15 PVA-MA               6:16.38    6:21.21  
       32.70  1:10.05           2:27.86  6:21.21                           
  5 Morrow, Gracie L          17 SJAC-MA                   NT    6:22.14  
       34.82  1:12.81  1:51.46  2:30.70  3:09.56  3:48.62  4:27.57  5:06.34
     6:22.14                                                               
 
Event 29  Men 15-18 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Given, T.J. J             16 PVA-MA               5:06.37    4:55.58  
       27.43    57.89  1:28.17  1:58.20  2:28.43  2:58.28  3:28.61  3:58.64
     4:27.88  4:55.58                                                      
  2 Irwin, Bobby W            15 SJAC-MA                   NT    5:23.67  
       28.62  1:00.42  1:33.06  2:05.74  2:38.56  3:12.15  3:46.42  4:19.99
     4:53.51  5:23.67                                                      
 
Event 31  Girls 13-14 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Waslyn, Rylee E           13 WAC-MA               2:31.43    2:38.02  
       36.00  1:16.00  1:56.82  2:38.02                                    
  2 Benson, Maggie A          14 WAC-MA               2:37.60    2:44.17  
       37.53  1:18.66  2:01.23  2:44.17                                    
  3 Keegan, Emma              14 SJAC-MA              2:48.03    2:44.63  
       37.06  1:18.62  2:01.71  2:44.63                                    
  4 Ryan, Lenya H             13 WAC-MA               2:44.42    2:46.90  
       37.59  1:20.60  2:03.74  2:46.90                                    
  5 Short, Gianna M           13 Northeast Swimmi-MA  2:45.47    2:48.64  
       35.70  1:19.16  2:04.77  2:48.64                                    
  6 Schaaf, Carly S           14 SJAC-MA              2:39.24    2:50.13  
       36.31  1:18.51  2:03.60  2:50.13                                    
  7 Teofanova, Lilly A        13 PVA-MA               3:04.36    2:51.14  
       39.28  1:22.56  2:08.47  2:51.14                                    
  8 Sherwood, Sophie A        14 PVA-MA               2:57.18    2:53.76  
       39.20  1:22.70  2:08.50  2:53.76                                    
  9 Hayes, Brigid M           14 Northeast Swimmi-MA  2:56.69    3:00.85  
       39.18  1:25.35  2:12.89  3:00.85                                    
 10 McElwain, Audrey S        13 Devilrays-MA         3:17.76    3:32.80  
       47.35  1:42.33  2:37.64  3:32.80                                    
 11 Sumner, Nadia K           13 Northeast Swimmi-MA  4:03.91    4:13.08  
       50.90  1:56.65  3:06.45  4:13.08                                    
 
Event 32  Boys 13-14 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Scott, Nate G             14 SJAC-MA              2:43.05    2:41.20  
       37.37  1:18.35  2:01.47  2:41.20                                    
  2 Sonn, Kevin P             14 SJAC-MA              2:41.51    2:44.57  
       36.31  1:18.91  2:02.02  2:44.57                                    
  3 Fredericksdorf, Brandon   13 Northeast Swimmi-MA  2:46.01    2:48.49  
       37.04  1:20.80  2:06.27  2:48.49                                    
  4 Schiff, Jacob T           14 SJAC-MA              2:59.30    2:56.18  
       39.14  1:23.78  2:10.79  2:56.18                                    
  5 Tedesco, Brett M          14 SJAC-MA                   NT    2:57.84  
       38.92  1:23.69  2:10.42  2:57.84                                    
  6 Bianchi, Nicky J          13 PVA-MA               3:32.73    3:00.22  
       39.86  1:25.31  2:13.52  3:00.22                                    
 
Event 33  Girls 15-18 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wixted, Annie             17 SJAC-MA              2:22.14    2:29.92  
       33.42  1:11.28  1:50.57  2:29.92                                    
  2 Gorman, Annabel           16 SJAC-MA              2:39.17    2:34.66  
       35.50  1:15.49  1:54.88  2:34.66                                    
  3 Feeley, Shannon R         17 SJAC-MA              2:29.01    2:37.40  
       36.51  1:16.42  1:56.78  2:37.40                                    
  4 Pasco, Grace E            17 SJAC-MA              2:34.50    2:38.72  
       35.43  1:15.02  1:56.61  2:38.72                                    
  5 Fanning, Audrey           17 SJAC-MA              2:37.55    2:42.62  
       36.98  1:17.87  2:00.55  2:42.62                                    
  6 Zane, Cate                15 SJAC-MA              2:32.11    2:44.51  
       37.48  1:19.75  2:02.07  2:44.51                                    
  7 Jones, Megan E            17 WAC-MA               2:40.68    2:46.43  
       37.70  1:19.96  2:03.30  2:46.43                                    
  8 Sohlberg, Nancy C         15 Sac-MA               2:44.45    2:48.30  
       38.46  1:21.60  2:04.92  2:48.30                                    
  9 Crumpton, Mollie L        15 SJAC-MA              2:47.15    2:50.81  
       38.77  1:22.43  2:07.90  2:50.81                                    
 10 Warrington, Nic A         17 SJAC-MA              2:58.12    2:53.46  
       37.36  1:22.60  2:08.92  2:53.46                                    
 11 Wheeler, Grace C          16 SJAC-MA              2:47.86    2:53.55  
       39.32  1:24.56  2:09.94  2:53.55                                    
 12 Penn, Fionna L            16 SJAC-MA              2:45.05    2:55.05  
       40.53  1:24.70  2:09.99  2:55.05                                    
 13 Sweeney, Maddie Q         16 WAC-MA               2:56.33    2:56.10  
       39.19  1:23.31  2:09.17  2:56.10                                    
 14 Check, Lauren E           15 Northeast Swimmi-MA       NT    3:07.08  
       42.09  1:29.36  2:17.42  3:07.08                                    
 15 Lebold, Celeste A         15 SJAC-MA              3:24.16    3:26.48  
       45.61  1:38.02  2:32.83  3:26.48                                    
 
Event 34  Boys 15-18 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Haines, Jake R            17 SJAC-MA              2:07.55    2:11.39  
       30.31  1:03.82  1:37.69  2:11.39                                    
  2 Funari, JT T              16 SJAC-MA              2:21.45    2:20.05  
       31.31  1:06.53  1:42.56  2:20.05                                    
  3 Pasco, Andrew H           15 SJAC-MA              2:23.71    2:21.12  
       31.95  1:07.91  1:44.74  2:21.12                                    
  4 Tedesco, Tyler N          17 SJAC-MA              2:19.19    2:28.00  
       32.61  1:09.87  1:48.42  2:28.00                                    
  5 Grossman, Kyle M          17 WAC-MA                    NT    2:39.46  
       33.79  1:13.02  1:56.35  2:39.46                                    
  6 Maier, Andrew D           15 SJAC-MA              2:41.28    2:41.80  
       35.76  1:16.80  2:00.58  2:41.80                                    
  7 Fredericksdorf, Bobby C   15 Northeast Swimmi-MA  2:40.62    2:42.72  
       33.84  1:14.48  1:57.86  2:42.72                                    
  8 Dadhania, Jay N           15 SJAC-MA              2:42.62    2:47.37  
       35.15  1:18.69  2:04.51  2:47.37                                    
  9 Hendricks, Blake P        15 WAC-MA                    NT    2:47.96  
       36.27  1:18.90  2:03.86  2:47.96                                    
 10 Bowen, Connor P           15 UNSJA-MA                  NT    2:56.68  
       38.58  1:24.64  2:11.63  2:56.68                                    
 11 Santarpio, James A        16 SJAC-MA                   NT    3:05.15  
       40.03  1:26.83  2:15.79  3:05.15                                    
 
Event 35  Girls 9-10 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rogers, Zoey S            10 WAC-MA               2:38.90    2:40.68  
       32.63  1:11.14  2:03.02  2:40.68                                    
  2 Tran, Anna                10 PVA-MA               2:50.07    2:48.10  
     1:21.14           2:10.52  2:48.10                                    
  3 DeCardona, Sophia E       10 GAAC-MA              3:00.45    2:49.31  
       39.60  1:20.88  2:11.14  2:49.31                                    
  4 Seidman, Jordan K         10 GAAC-MA              3:06.61    2:52.78  
       38.02  1:23.88  2:14.60  2:52.78                                    
  5 Johnson, Eliza C          10 WAC-MA               2:56.14    2:52.90  
       37.52  1:19.24  2:12.81  2:52.90                                    
  6 Fohring, Keira E          10 SJAC-MA                   NT    2:54.21  
       35.78  1:20.06  2:12.77  2:54.21                                    
  7 Aiello, Cameron J         10 WAC-MA               3:03.68    2:54.36  
       40.06  1:24.10  2:14.69  2:54.36                                    
  8 Baran, Georgia C          10 GAAC-MA                   NT    2:54.42  
       36.71  1:21.98  2:13.98  2:54.42                                    
  9 Ryan, Max E                9 WAC-MA               3:04.78    2:59.83  
       38.37  1:23.63  2:21.15  2:59.83                                    
 10 Radziewicz, Gabriella E   10 WAC-MA               3:07.14    3:00.59  
       43.55  1:29.47  2:22.72  3:00.59                                    
 11 Jefferson, McKinley F      9 WAC-MA               3:16.46    3:01.15  
       42.11  1:28.10  2:22.74  3:01.15                                    
 12 Ashman, Aubrey V           9 WAC-MA               3:28.54    3:19.10  
       44.19  1:35.35  2:33.25  3:19.10                                    
 13 Baughman, Caroline E       9 GAAC-MA              3:28.22    3:26.45  
       48.71  1:43.26  2:37.81  3:26.45                                    
 
Event 36  Boys 9-10 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cottrell, Tre C           10 SJAC-MA                   NT    2:47.06  
       36.80  1:20.09  2:10.51  2:47.06                                    
  2 Pasquini, Alex A          10 SJAC-MA              3:08.70    2:50.32  
       36.31  1:20.68  2:12.92  2:50.32                                    
  3 Falk, Brian J              9 SEA-MA                    NT    2:50.66  
       39.68  1:19.88  2:13.80  2:50.66                                    
  4 Gulli, Jamie C            10 WAC-MA               3:11.43    3:01.06  
     1:23.25  2:21.25  3:01.06                                             
  5 Stewart, Ryan P           10 SJAC-MA              3:10.23    3:01.37  
       37.54  1:24.63  2:20.00  3:01.37                                    
  6 McGlynn, Declan J         10 SJAC-MA                   NT    3:20.77  
       41.60  1:32.64  2:33.83  3:20.77                                    
  7 Grady, Myles J            10 SJAC-MA                   NT    3:49.21  
       46.91  1:48.85  3:01.48  3:49.21                                    
 -- Scott, Brian J             9 PVA-MA               3:15.90         DQ  
     1:38.68  2:39.52       DQ                                             
 -- Ricci, Jay/Jason A        10 SJAC-MA                   NT         DQ  
       46.33  2:42.89       DQ                                             
 -- Keegan, Daniel P          10 SJAC-MA                   NT         DQ  
       34.80  1:18.12  2:10.42       DQ                                    
 
Event 37  Girls 11-12 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Agne, Kira W              12 WAC-MA               2:17.14    2:19.61  
       30.54  1:05.91  1:47.30  2:19.61                                    
  2 Ricciotti, Jordyn C       11 SEA-MA               2:24.85    2:23.82  
       31.16  1:07.60  1:49.52  2:23.82                                    
  3 Rossi, Izzy M             12 SEA-MA               2:36.22    2:30.61  
       32.49  1:10.97  1:55.49  2:30.61                                    
  4 Elko, Meredith G          12 SEA-MA               2:34.24    2:32.64  
       32.79  1:11.41  1:55.72  2:32.64                                    
  5 McDonough, Elle           11 SEA-MA               2:35.31    2:33.53  
       32.73  1:13.33  1:58.09  2:33.53                                    
  6 Tran, Melissa             12 PVA-MA               2:30.12    2:33.76  
       33.05  1:12.84  1:59.60  2:33.76                                    
  7 Gaskill, Grace I          12 PVA-MA               2:39.45    2:38.98  
       33.79  1:13.48  2:02.83  2:38.98                                    
  8 Caraballo, Bella K        11 WAC-MA               2:39.13    2:41.68  
       35.59  1:18.43  2:05.14  2:41.68                                    
  9 DeCamp, Annamaria S       12 WAC-MA               2:51.89    2:42.37  
       37.07  1:20.67  2:06.15  2:42.37                                    
 10 Malick, Julianna K        12 WAC-MA               2:55.37    2:45.60  
       38.86  1:20.19  2:09.40  2:45.60                                    
 11 Shiuh, Allison M          12 WAC-MA               3:01.05    2:45.81  
       36.36  1:16.39  2:07.87  2:45.81                                    
 12 Ladig, Elin S             11 WAC-MA               2:59.91    2:52.85  
       35.62  1:19.44  2:11.26  2:52.85                                    
 -- Boles, Karly J            11 GAAC-MA              2:53.47         DQ  
       35.85  1:14.46       DQ                                             
 
Event 38  Boys 11-12 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bushay, Mason             12 SEA-MA               2:26.44    2:22.43  
       29.78  1:04.62  1:50.46  2:22.43                                    
  2 Wojciechowicz, Michael J  12 SEA-MA               2:42.15    2:31.53  
       33.61  1:11.40  1:56.62  2:31.53                                    
  3 Calabro, Stephen T        12 GAAC-MA              2:46.88    2:35.62  
       33.44  1:11.88  2:00.64  2:35.62                                    
  4 Thompson, Aaron C         12 SEA-MA               2:40.83    2:36.14  
       35.10  1:15.05  1:59.02  2:36.14                                    
  5 Dewitt, Dylan C           12 SEA-MA               2:50.17    2:38.97  
       35.90  1:15.49  2:03.98  2:38.97                                    
  6 Camfield, Jack A          12 WAC-MA               2:47.97    2:44.44  
       34.94  1:16.31  2:08.02  2:44.44                                    
  7 Woodside, Matthew R       12 SEA-MA               3:06.48    2:44.66  
       37.36  1:16.61  2:08.67  2:44.66                                    
  8 Politza, Luca W           11 WAC-MA               2:43.66    2:48.12  
       36.46  1:19.53  2:08.66  2:48.12                                    
  9 Monaghan, Connor N        12 WAC-MA               2:45.05    2:49.19  
       37.03  1:22.73  2:11.19  2:49.19                                    
 10 Jefferson, Teddy G        11 WAC-MA               2:50.91    2:52.47  
       41.54  1:23.47  2:13.65  2:52.47                                    
 11 Langrehr, Ryan J          11 WAC-MA               2:47.50    2:55.76  
       42.01  1:25.63  2:18.09  2:55.76                                    
 12 Lin, Corey M              11 SEA-MA                    NT    2:58.40  
       40.09  1:24.74  2:18.47  2:58.40                                    
 13 Markov, Andrey D          11 SJAC-MA                   NT    3:15.62  
 14 Schreiber, Travis J       11 SJAC-MA                   NT    3:17.06  
       39.92  1:31.49  3:17.06                                             
 -- Larkin, Ben J             12 UMAC-MA              2:44.65         DQ  
       38.41  1:22.02  2:14.57       DQ                                    
 
Event 39  Girls 9-10 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Tran, Anna                10 PVA-MA               1:29.37    1:28.69  
       42.93  1:28.69                                                      
  2 Curtis, Grace E            9 SJAC-MA              1:36.63    1:31.76  
       43.92  1:31.76                                                      
  3 Short, Sophia N            9 Northeast Swimmi-MA  1:40.77    1:33.81  
       43.80  1:33.81                                                      
  4 Do, Kaitlynn              10 PVA-MA               1:48.56    1:34.66  
       45.39  1:34.66                                                      
  5 Latham, Julia M           10 SEA-MA               1:38.84    1:34.98  
       44.67  1:34.98                                                      
  6 Fenton, Kirra L            9 UNSEA-MA                  NT    1:36.49  
       44.98  1:36.49                                                      
  7 Johnson, Eliza C          10 WAC-MA               1:34.60    1:36.54  
       46.29  1:36.54                                                      
  8 Baughman, Caroline E       9 GAAC-MA              1:39.93    1:37.93  
       48.17  1:37.93                                                      
  9 Fohring, Keira E          10 SJAC-MA                   NT    1:38.04  
       46.91  1:38.04                                                      
 10 Velardi, Kaci E            9 SEA-MA                    NT    1:44.87  
       48.26  1:44.87                                                      
 11 Kalet, Elizabeth B        10 WAC-MA               1:59.46    1:45.68  
       50.24  1:45.68                                                      
 12 Bird, Avery G              9 SEA-MA                    NT    1:45.70  
       50.54  1:45.70                                                      
 13 Volm, Tori E              10 SJAC-MA              1:56.14    1:47.11  
       50.27  1:47.11                                                      
 14 Gallagher, Avery L        10 SJAC-MA                   NT    1:47.17  
 15 Hannan, Grace C           10 SJAC-MA                   NT    1:48.01  
       52.00  1:48.01                                                      
 16 Chen, Jasmine             10 PVA-MA               2:02.36    1:50.08  
       52.60  1:50.08                                                      
 17 Caraballo, Talie R         9 WAC-MA               2:04.28    1:52.82  
       53.37  1:52.82                                                      
 18 Madden, Fiona C            9 SJAC-MA                   NT    1:53.42  
       54.19  1:53.42                                                      
 19 Shanahan, Fiona M         10 PVA-MA               1:58.57    1:55.46  
       54.11  1:55.46                                                      
 20 Grawl, Trina M             9 SEA-MA               1:49.92    1:55.75  
       55.69  1:55.75                                                      
 21 Rodriguez, Rafaela        10 Northeast Swimmi-MA       NT    1:56.79  
       53.58  1:56.79                                                      
 22 Borry, Samsntha           10 Northeast Swimmi-MA       NT    2:06.12  
       55.85  2:06.12                                                      
 23 Torres-Thorpe, Charlie A   9 SJAC-MA                   NT    2:06.13  
 24 DeNucci, Francesca T       9 SJAC-MA                   NT    2:06.28  
       57.93  2:06.28                                                      
 25 Meyers, Rocky M           10 Northeast Swimmi-MA  1:59.79    2:06.29  
       59.75  2:06.29                                                      
 -- Hayes, Abby                9 Northeast Swimmi-MA       NT         DQ  
 
Event 40  Boys 9-10 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cottrell, Tre C           10 SJAC-MA              1:26.30    1:25.86  
       40.48  1:25.86                                                      
  2 Ross, Cam E               10 Northeast Swimmi-MA  1:33.53    1:26.37  
       38.58  1:26.37                                                      
  3 Pasquini, Alex A          10 SJAC-MA              1:38.73    1:32.42  
       43.59  1:32.42                                                      
  4 Smilevski, Max            10 SEA-MA               1:43.27    1:32.84  
       43.01  1:32.84                                                      
  5 Politza, Kai C            10 WAC-MA               1:37.18    1:35.32  
       44.04  1:35.32                                                      
  6 Scott, Brian J             9 PVA-MA               1:39.33    1:37.95  
       47.37  1:37.95                                                      
  7 Longo, Steve B             9 SJAC-MA                   NT    1:40.86  
       46.47  1:40.86                                                      
  8 Hogan, Joshua R           10 SJAC-MA              1:44.51    1:40.98  
       47.30  1:40.98                                                      
  9 Stewart, Ryan P           10 SJAC-MA              1:40.36    1:41.07  
       48.21  1:41.07                                                      
 10 Guerrieri, Gabe K          9 SJAC-MA                   NT    1:41.76  
       47.13  1:41.76                                                      
 11 Nesbit, Julian N          10 WAC-MA               1:55.07    1:43.17  
       50.93  1:43.17                                                      
 12 Quinn, Ryan V              9 UNSJA-MA                  NT    1:43.47  
       48.48  1:43.47                                                      
 13 Brinsfield, Jamie E        9 WAC-MA               1:50.91    1:45.46  
       49.16  1:45.46                                                      
 14 Mallari, Aerick           10 SEA-MA               1:55.64    1:47.20  
       49.24  1:47.20                                                      
 15 Pozza, Andrew J           10 SEA-MA               1:56.49    1:47.78  
       51.25  1:47.78                                                      
 16 Pozza, Christopher R      10 SEA-MA               1:46.81    1:48.65  
       49.80  1:48.65                                                      
 17 Geist, Hans A             10 SJAC-MA              1:54.70    1:49.93  
       50.33  1:49.93                                                      
 18 Rounds, Alex T             9 SJAC-MA                   NT    1:52.65  
       51.81  1:52.65                                                      
 19 Cordova, Jayden S          9 SJAC-MA                   NT    1:53.19  
       51.24  1:53.19                                                      
 20 O'Connor, Collin J        10 SJAC-MA              1:55.74    1:53.39  
       52.87  1:53.39                                                      
 21 Fekete, Mikey J            9 SJAC-MA                   NT    1:57.53  
       54.23  1:57.53                                                      
 22 Middleton, Luke P          9 WAC-MA               2:00.34    1:58.21  
       53.96  1:58.21                                                      
 23 Kiss, Harrison G           9 SJAC-MA                   NT    2:01.02  
       54.68  2:01.02                                                      
 24 Ricci, Jay/Jason A        10 SJAC-MA                   NT    2:09.58  
     1:01.46  2:09.58                                                      
 25 Mittal, Utsav K           10 GAAC-MA                   NT    2:09.96  
       59.44  2:09.96                                                      
 26 Clark, Jeremy J            9 SJAC-MA                   NT    2:11.91  
     1:03.34  2:11.91                                                      
 27 Campbell, Matthew W       10 SJAC-MA              2:33.59    2:16.69  
     1:02.43  2:16.69                                                      
 28 Crosby, Ben T              9 SJAC-MA                   NT    2:20.04  
     1:05.39  2:20.04                                                      
 -- Schmidt, Jeff W            9 SJAC-MA                   NT         DQ  
       49.96       DQ                                                      
 -- Inman, Liam R             10 SJAC-MA                   NT         DQ  
       59.68       DQ                                                      
 -- Mann, Rocco A              9 SJAC-MA                   NT         DQ  
 -- Lee, Ryan T               10 Northeast Swimmi-MA  1:39.46         DQ  
       46.36       DQ                                                      
 
Event 41  Girls 11-12 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ricciotti, Jordyn C       11 SEA-MA               1:16.00    1:16.41  
       36.70  1:16.41                                                      
  2 McDonough, Elle           11 SEA-MA               1:19.47    1:17.02  
       36.80  1:17.02                                                      
  3 Carlos, Katie L           11 SEA-MA               1:19.62    1:18.49  
       37.03  1:18.49                                                      
  4 Yushan, Denise            12 PVA-MA               1:20.12    1:19.78  
       38.14  1:19.78                                                      
  5 Cornell, Rhylee M         11 SEA-MA               1:22.43    1:21.64  
       38.42  1:21.64                                                      
  6 Steinmetz, Zoe N          12 Northeast Swimmi-MA  1:21.67    1:21.97  
       38.10  1:21.97                                                      
  7 Caraballo, Bella K        11 WAC-MA               1:20.61    1:22.18  
       38.19  1:22.18                                                      
  8 Mallari, Jewel            11 SEA-MA               1:25.89    1:23.87  
       39.20  1:23.87                                                      
  9 DeCamp, Annamaria S       12 WAC-MA               1:30.51    1:25.40  
       41.06  1:25.40                                                      
 10 DeStefano, Bella P        12 UNSEA-MA                  NT    1:29.36  
       42.00  1:29.36                                                      
 11 Glynn, Delaney C          11 Northeast Swimmi-MA  1:36.21    1:29.43  
       44.21  1:29.43                                                      
 12 Middleton, Amanda J       12 WAC-MA               1:37.06    1:29.64  
       42.03  1:29.64                                                      
 13 Ladig, Elin S             11 WAC-MA               1:30.79    1:30.91  
       42.40  1:30.91                                                      
 14 Shiuh, Allison M          12 WAC-MA               1:36.33    1:31.39  
       43.25  1:31.39                                                      
 15 Canale, Kendra A          11 SEA-MA               1:30.67    1:33.05  
       44.48  1:33.05                                                      
 16 Belair, Emily G           11 WAC-MA               1:39.15    1:43.52  
       48.83  1:43.52                                                      
 17 Bruno, Caroline I         11 SEA-MA               2:00.32    1:44.77  
       49.72  1:44.77                                                      
 18 Arulselvam, Subhiksha S   11 GAAC-MA                   NT    1:47.44  
 -- Hayes, Megan              12 Northeast Swimmi-MA       NT         DQ  
       44.68       DQ                                                      
 -- Cooke, Lola R             12 SJAC-MA                   NT         DQ  
       56.11       DQ                                                      
 
Event 42  Boys 11-12 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Thompson, Aaron C         12 SEA-MA               1:16.81    1:14.77  
       35.46  1:14.77                                                      
  2 Juhasz, Joshua E          12 WAC-MA               1:20.63    1:14.83  
       35.46  1:14.83                                                      
  3 Stankus, Thomas           12 SJAC-MA              1:15.85    1:15.56  
       36.26  1:15.56                                                      
  4 Schueren, Henry H         12 WAC-MA               1:23.06    1:18.89  
       36.99  1:18.89                                                      
  5 Smilevski, Leo            12 SEA-MA               1:30.46    1:21.35  
       38.69  1:21.35                                                      
  6 Politza, Luca W           11 WAC-MA               1:26.95    1:26.02  
       41.76  1:26.02                                                      
  7 Monaghan, Connor N        12 WAC-MA               1:29.88    1:27.63  
       41.05  1:27.63                                                      
  8 Neuman, Andrew C          11 SEA-MA               1:31.45    1:27.96  
       41.75  1:27.96                                                      
  9 Bogveradze, Dachi         11 Northeast Swimmi-MA  1:27.66    1:28.34  
       41.48  1:28.34                                                      
 10 Jefferson, Teddy G        11 WAC-MA               1:31.37    1:33.94  
       44.43  1:33.94                                                      
 11 Tiamulas, Chris           12 Northeast Swimmi-MA       NT    1:34.47  
       43.90  1:34.47                                                      
 12 Ho, Lawrence L            11 SEA-MA               1:37.87    1:41.40  
       47.20  1:41.40                                                      
 13 Friedman, Ethan S         12 Devilrays-MA         1:46.49    1:43.87  
       49.35  1:43.87                                                      
 14 Alaoui, Munir             12 Northeast Swimmi-MA  1:47.82    1:46.50  
       50.32  1:46.50                                                      
 15 Gaulrapp, Ryan C          11 Devilrays-MA         1:53.94    1:49.84  
       51.68  1:49.84                                                      
 -- Giardino, Michael S       11 SEA-MA                    NT         DQ  
       47.20       DQ                                                      
 
Event 43  Girls 9-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Potter, Mia S              9 WAC-MA                 40.21      35.79  
  2 Latham, Julia M           10 SEA-MA                 39.94      36.48  
  3 Yushan, Rachel            10 PVA-MA                 38.75      37.07  
  4 Fox, Lauren K             10 UNSEA-MA               37.56      37.67  
  5 Karthikvatsan, Deethya    10 Eastern Express-NJ     40.79      37.82  
  6 Do, Kaitlynn              10 PVA-MA                 38.85      37.96  
  7 Dewitt, Summer E          10 SEA-MA                 42.21      38.79  
  8 Petersen, Stella B        10 WAC-MA                 41.08      39.07  
  9 Fenton, Kirra L            9 UNSEA-MA                  NT      39.29  
 10 Bagley, Logan C           10 WAC-MA                 40.58      39.40  
 11 Kaczynska, Olivia         10 Eastern Express-NJ     44.13      39.87  
 12 Radziewicz, Gabriella E   10 WAC-MA                 41.94      40.86  
 13 Rodriguez, Rafaela        10 Northeast Swimmi-MA       NT      41.49  
 14 Short, Sophia N            9 Northeast Swimmi-MA    42.26      42.35  
 15 Velardi, Kaci E            9 SEA-MA                    NT      42.50  
 16 Brazer, Charlotte E        9 GAAC-MA                44.13      42.58  
 17 Petrov, Sofia G           10 PVA-MA                 54.51      44.62  
 18 Biddle, Nora R             9 WAC-MA                 43.79      44.72  
 19 Hoffman, Alaina G          9 WAC-MA                 52.75      44.76  
 20 Mason, Charlotte A         9 WAC-MA                 49.02      45.55  
 21 Bird, Avery G              9 SEA-MA                 49.32      45.62  
 22 Shanahan, Fiona M         10 PVA-MA                 49.06      45.66  
 23 Jaskiewicz, Kaitlyn        9 Northeast Swimmi-MA    48.03      46.45  
 24 Robinson, Emma R           9 WAC-MA                    NT      46.57  
 25 Kalet, Elizabeth B        10 WAC-MA                 51.33      46.64  
 26 Meyers, Rocky M           10 Northeast Swimmi-MA    50.85      47.78  
 26 Hayes, Abby                9 Northeast Swimmi-MA       NT      47.78  
 28 Paczewski, Gina            9 Northeast Swimmi-MA       NT      52.55  
 29 Borry, Samsntha           10 Northeast Swimmi-MA       NT      52.71  
 30 Saints, Lara S             9 WAC-MA                    NT      53.09  
 
Event 44  Boys 9-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Melody, Sean S            10 WAC-MA                 38.51      37.16  
  2 Savov, Alex               10 SEA-MA                 40.53      37.40  
  3 McCormick, Quinn M        10 WAC-MA                 40.86      40.82  
  4 Pozza, Andrew J           10 SEA-MA                 42.06      40.92  
  5 Smith, Sam J               9 SEA-MA                 43.92      41.17  
  6 Politza, Kai C            10 WAC-MA                 41.89      41.23  
  7 Schreiner, Adam M          9 SEA-MA                    NT      41.58  
  8 Inman, Liam R             10 SJAC-MA                46.48      41.73  
  9 Brinsfield, Jamie E        9 WAC-MA                 41.84      42.89  
 10 Haney, Gavin J             9 SJAC-MA                   NT      43.54  
 11 Pozza, Christopher R      10 SEA-MA                 45.97      44.02  
 12 Mallari, Aerick           10 SEA-MA                 48.03      44.17  
 13 Mittal, Umang K           10 GAAC-MA                53.49      45.34  
 14 Cratin, Ace J              9 GAAC-MA                   NT      47.81  
 15 Tafankaji, Nicholas G      9 SEA-MA                 51.68      48.88  
 16 Middleton, Luke P          9 WAC-MA                 49.83      49.08  
 17 Kronenberg, Derek R        9 WAC-MA                    NT      51.38  
 18 Mittal, Utsav K           10 GAAC-MA                57.25      52.07  
 19 Poerner, Milo              9 SJAC-MA                   NT      56.62  
 20 Roitman, Nicholas K        9 WAC-MA                    NT      56.79  
 
Event 45  Girls 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bockrath, Rachel K        11 WAC-MA                 31.27      30.98  
  2 Latham, Natalie J         12 SEA-MA                 34.03      31.83  
  3 Steinmeier, Kate H        12 Eastern Express-NJ     36.74      33.99  
  4 Moore, Sydney R           11 SEA-MA                 34.07      34.27  
  5 Taylor, Emilia I          12 UNEEX-NJ               37.78      34.37  
  6 Mallari, Jewel            11 SEA-MA                 36.59      34.48  
  7 DeStefano, Bella P        12 UNSEA-MA                  NT      34.64  
  8 Yushan, Denise            12 PVA-MA                 33.44      34.74  
  9 Moore, Grace E            11 WAC-MA                 38.15      35.22  
 10 Sullivan, Katie P         12 Eastern Express-NJ     38.11      35.56  
 11 Williamson, Violet I      11 Eastern Express-NJ     36.37      35.64  
 12 Dubow, Piper              12 Eastern Express-NJ     36.59      35.70  
 13 DeCardona, Ella G         12 GAAC-MA                37.70      36.63  
 14 Canale, Kendra A          11 SEA-MA                 37.19      36.78  
 15 Radomsky, Maya A          11 UNEEX-NJ               36.66      37.51  
 16 Qin, Jade                 11 SEA-MA                 40.84      37.72  
 17 Cosgrove, Scarlett J      11 GAAC-MA                44.88      38.15  
 18 Malick, Julianna K        12 WAC-MA                 37.06      38.30  
 19 Middleton, Amanda J       12 WAC-MA                 39.09      38.70  
 20 McNeeley, Michelle        11 Northeast Swimmi-MA       NT      38.71  
 21 Rao, Annika               11 Eastern Express-NJ     41.36      39.34  
 22 Yuchmow, Olivia           11 Eastern Express-NJ     43.85      41.01  
 23 Arulselvam, Subhiksha S   11 GAAC-MA                   NT      42.77  
 24 Bruno, Caroline I         11 SEA-MA                 47.22      45.81  
 25 Glynn, Delaney C          11 Northeast Swimmi-MA    48.34      45.98  
 
Event 46  Boys 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Juhasz, Joshua E          12 WAC-MA                 31.53      30.75  
  2 Redding, Zachary B        12 WAC-MA                 31.10      30.88  
  3 Falk, Evan D              12 SEA-MA                 33.08      33.06  
  4 Smilevski, Alex           12 SEA-MA                 34.11      33.32  
  5 Schreiner, Charles        11 SEA-MA                 35.07      33.94  
  6 Danko, Nick R             12 Eastern Express-NJ     35.55      34.16  
  7 Gao, David                12 Eastern Express-NJ     33.79      34.17  
  8 Seiverd, Charlie E        11 SEA-MA                 35.17      35.18  
  9 Lee, Alex Y               11 Eastern Express-NJ     37.14      36.05  
 10 Phillips, Nicolas         12 Eastern Express-NJ     38.82      36.43  
 10 Wang, Ethan               12 Eastern Express-NJ     38.45      36.43  
 12 Bogveradze, Dachi         11 Northeast Swimmi-MA    37.07      36.59  
 13 Neuman, Andrew C          11 SEA-MA                 38.28      36.61  
 14 Tiamulas, Chris           12 Northeast Swimmi-MA       NT      37.16  
 15 Larkin, Ben J             12 UMAC-MA                36.27      37.68  
 16 Lin, Corey M              11 SEA-MA                 41.06      39.44  
 17 Bossio, Owen              12 Eastern Express-NJ     44.52      39.87  
 18 Hoang, Patrick            11 SEA-MA                 42.36      40.44  
 19 Markov, Andrey D          11 SJAC-MA                43.93      42.45  
 20 Ho, Lawrence L            11 SEA-MA                 47.50      46.56  
 21 Friedman, Ethan S         12 Devilrays-MA           45.64      50.84  
 
Event 47  Girls 11-12 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Zane, Abby                12 SJAC-MA              2:21.24    2:16.27  
       31.90  1:06.73  1:41.58  2:16.27                                    
  2 Haney, Hope R             12 SJAC-MA              2:31.07    2:20.48  
       33.49  1:10.03  1:46.06  2:20.48                                    
  3 Fekete, Em R              12 SJAC-MA              2:24.77    2:21.74  
       33.48  1:09.65  1:46.05  2:21.74                                    
  4 Bockrath, Rachel K        11 WAC-MA               2:22.03    2:22.91  
       33.70  1:09.92  1:46.28  2:22.91                                    
  5 Carlos, Katie L           11 SEA-MA                    NT    2:23.10  
       33.16  1:08.89  1:46.42  2:23.10                                    
  6 Hare, Emma                12 SJAC-MA              2:49.39    2:23.13  
       33.13  1:09.60  1:46.96  2:23.13                                    
  7 Ricciotti, Jordyn C       11 SEA-MA               2:19.79    2:23.69  
       33.98  1:10.10  1:47.33  2:23.69                                    
  8 Rossi, Izzy M             12 SEA-MA               2:33.05    2:27.21  
       34.17  1:11.50  1:49.53  2:27.21                                    
  9 Fanning, Julia A          11 SJAC-MA              2:34.46    2:30.64  
       34.85  1:12.10  1:51.11  2:30.64                                    
 10 Elko, Meredith G          12 SEA-MA               2:27.62    2:30.81  
       34.69  1:12.73  1:50.32  2:30.81                                    
 11 Lang, Ellie A             12 SJAC-MA              2:56.19    2:31.60  
       35.14  1:13.08  1:52.46  2:31.60                                    
 12 Swartz, Brianna I         12 SJAC-MA              2:45.30    2:32.55  
       36.04  1:14.56  1:54.07  2:32.55                                    
 13 Fulton, Claudia R         12 SJAC-MA              2:50.32    2:34.84  
       35.20  1:14.37  1:54.98  2:34.84                                    
 14 Boles, Karly J            11 GAAC-MA                   NT    2:37.69  
       36.16  1:15.64  1:56.94  2:37.69                                    
 15 Jaroslaw, Shayna M        11 SJAC-MA                   NT    2:40.13  
 16 Cornell, Rhylee M         11 SEA-MA                    NT    2:42.90  
       37.96  1:21.04  2:03.42  2:42.90                                    
 17 Durboraw, Kylie R         12 SJAC-MA              2:59.90    2:42.95  
       38.18  1:18.91  2:00.88  2:42.95                                    
 18 Griffin, Sydney M         11 SJAC-MA                   NT    2:56.28  
 19 Lewis, Jasmine L          11 SJAC-MA                   NT    2:56.68  
 20 Davis, Lilly G            11 SJAC-MA                   NT    2:59.28  
       41.27  2:59.28                                                      
 -- Anzideo, Angelina M       11 SJAC-MA                   NT         DQ  
       46.68       DQ                                                      
 
Event 48  Boys 11-12 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bushay, Mason             12 SEA-MA               2:18.77    2:18.18  
       32.35  1:07.63  1:43.45  2:18.18                                    
  2 Wojciechowicz, Michael J  12 SEA-MA               2:34.05    2:26.85  
       34.93  1:12.28  1:50.46  2:26.85                                    
  3 Sonn, Matthew J           12 SJAC-MA              2:26.10    2:27.40  
       34.71  1:12.09  1:49.83  2:27.40                                    
  4 Falk, Evan D              12 SEA-MA               2:26.22    2:29.41  
       36.13  1:13.99  1:52.36  2:29.41                                    
  5 Crumpton, Alex W          12 SJAC-MA              2:54.64    2:32.21  
       34.72  1:14.86  1:56.04  2:32.21                                    
  6 Woodside, Matthew R       12 SEA-MA               2:42.16    2:33.77  
       37.12  1:16.29  1:55.71  2:33.77                                    
  7 Dewitt, Dylan C           12 SEA-MA               2:38.44    2:37.40  
       37.61  1:17.61  1:58.03  2:37.40                                    
  8 Curtis, Will J            11 SJAC-MA              2:49.21    2:37.81  
       36.99  1:17.62  1:58.60  2:37.81                                    
  9 Lafferty, Andrew P        12 SJAC-MA                   NT    2:42.66  
       38.52  1:19.85  2:02.62  2:42.66                                    
 10 Camfield, Jack A          12 WAC-MA                    NT    2:42.95  
       38.15  1:19.82  2:01.92  2:42.95                                    
 11 Kramer, Jack M            12 SJAC-MA              3:05.37    2:45.62  
       37.72  1:19.67  2:03.25  2:45.62                                    
 12 Swanholm, Spencer A       11 SJAC-MA                   NT    2:47.86  
       39.33  1:22.83  2:06.46  2:47.86                                    
 13 Mehta, Nik                11 SJAC-MA                   NT    2:48.42  
       41.10  1:25.14  2:08.65  2:48.42                                    
 14 Swartz, Max F             11 SJAC-MA                   NT    2:48.94  
       40.35  1:24.03  2:08.48  2:48.94                                    
 15 Donoghue, Matthew T       12 SJAC-MA                   NT    2:50.48  
       39.21  1:22.47  2:50.48                                             
 16 Johns, Luke S             12 SJAC-MA              2:55.21    2:50.51  
 17 Haney, Sean R             11 SJAC-MA                   NT    2:52.94  
       39.16  1:22.86  2:08.20  2:52.94                                    
 18 Becker, Lukas J           12 SJAC-MA                   NT    2:56.59  
       39.45  1:22.97  2:09.17  2:56.59                                    
 19 Short, Tyler C            11 SJAC-MA                   NT    3:00.66  
       42.29  1:28.31  2:15.71  3:00.66                                    
 20 Tufano, Enrico S          11 SJAC-MA                   NT    3:01.19  
       43.14  1:29.73  2:18.05  3:01.19                                    
 21 Pasquini, Nicky J         12 SJAC-MA                   NT    3:01.59  
       42.33  1:27.97  2:15.67  3:01.59                                    
 22 Updike, Will A            11 SJAC-MA                   NT    3:05.40  
       42.70  1:30.16  2:19.78  3:05.40                                    
 23 Campbell, Drew C          11 SJAC-MA                   NT    3:07.79  
       43.10  1:30.78  2:19.64  3:07.79                                    
 
Event 49  Girls 9-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rogers, Zoey S            10 WAC-MA                 32.10      31.34  
  2 Potter, Mia S              9 WAC-MA                 35.82      32.08  
  3 Baran, Georgia C          10 GAAC-MA                32.99      33.52  
  4 Karthikvatsan, Deethya    10 Eastern Express-NJ     36.96      36.41  
  5 Yushan, Rachel            10 PVA-MA                 43.21      37.20  
  6 Jefferson, McKinley F      9 WAC-MA                 40.26      38.02  
  7 Ryan, Max E                9 WAC-MA                 36.62      38.09  
  8 Seidman, Jordan K         10 GAAC-MA                40.39      38.51  
  9 Bagley, Logan C           10 WAC-MA                 41.50      38.64  
 10 Volm, Tori E              10 SJAC-MA                39.47      39.63  
 11 Fox, Lauren K             10 UNSEA-MA               38.01      39.69  
 12 Petersen, Stella B        10 WAC-MA                 43.16      39.70  
 13 Aiello, Cameron J         10 WAC-MA                 40.28      39.82  
 14 Grawl, Trina M             9 SEA-MA                 42.06      40.30  
 15 Gallagher, Avery L        10 SJAC-MA                   NT      40.33  
 16 Short, Sophia N            9 Northeast Swimmi-MA    45.47      40.34  
 17 Biddle, Nora R             9 WAC-MA                 44.57      40.75  
 18 Kaczynska, Olivia         10 Eastern Express-NJ     46.84      40.78  
 19 Ashman, Aubrey V           9 WAC-MA                 50.69      41.40  
 20 Dewitt, Summer E          10 SEA-MA                 42.59      42.35  
 21 Brazer, Charlotte E        9 GAAC-MA                41.91      42.86  
 22 Curtis, Grace E            9 SJAC-MA                47.02      43.75  
 23 Hannan, Grace C           10 SJAC-MA                   NT      45.37  
 24 Mason, Charlotte A         9 WAC-MA                 50.24      47.22  
 25 Robinson, Emma R           9 WAC-MA                 49.07      47.28  
 26 Jaskiewicz, Kaitlyn        9 Northeast Swimmi-MA    53.51      47.50  
 27 Madden, Fiona C            9 SJAC-MA                45.16      47.93  
 28 Kalet, Elizabeth B        10 WAC-MA                 59.31      48.32  
 29 Hayes, Abby                9 Northeast Swimmi-MA       NT      49.80  
 30 Caraballo, Talie R         9 WAC-MA                 50.20      53.34  
 31 DeNucci, Francesca T       9 SJAC-MA                52.02      55.90  
 32 Chen, Jasmine             10 PVA-MA                 56.91      56.14  
 33 Torres-Thorpe, Charlie A   9 SJAC-MA                54.00      58.99  
 34 Paczewski, Gina            9 Northeast Swimmi-MA       NT    1:04.36  
 -- Saints, Lara S             9 WAC-MA                    NT         DQ  
 -- Hoffman, Alaina G          9 WAC-MA                 46.78         DQ  
 
Event 50  Boys 9-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Savov, Alex               10 SEA-MA                 38.44      35.05  
  2 Smilevski, Max            10 SEA-MA                 38.80      35.20  
  3 Keegan, Daniel P          10 SJAC-MA                35.03      35.37  
  4 Quinn, Ryan V              9 UNSJA-MA               37.23      37.68  
  5 Gulli, Jamie C            10 WAC-MA                 39.41      37.70  
  6 Falk, Brian J              9 SEA-MA                 41.38      37.91  
  7 Ross, Cam E               10 Northeast Swimmi-MA    43.96      38.27  
  8 Melody, Sean S            10 WAC-MA                 41.84      38.68  
  9 McGlynn, Declan J         10 SJAC-MA                38.60      39.08  
 10 McCormick, Quinn M        10 WAC-MA                 44.72      39.93  
 11 Schreiner, Adam M          9 SEA-MA                    NT      39.99  
 12 Hogan, Joshua R           10 SJAC-MA                39.39      40.20  
 13 Schmidt, Jeff W            9 SJAC-MA                38.87      41.24  
 14 Fekete, Mikey J            9 SJAC-MA                   NT      41.90  
 15 Lee, Ryan T               10 Northeast Swimmi-MA    40.84      42.11  
 16 Cordova, Jayden S          9 SJAC-MA                42.64      44.15  
 17 Smith, Sam J               9 SEA-MA                    NT      44.97  
 18 Haney, Gavin J             9 SJAC-MA                   NT      47.05  
 19 Longo, Steve B             9 SJAC-MA                44.16      48.12  
 20 Rounds, Alex T             9 SJAC-MA                47.34      48.19  
 21 Guerrieri, Gabe K          9 SJAC-MA                48.70      49.02  
 22 Grady, Myles J            10 SJAC-MA                48.53      49.08  
 23 Nesbit, Julian N          10 WAC-MA                 49.36      50.16  
 24 Kronenberg, Derek R        9 WAC-MA                    NT      51.07  
 25 Mittal, Umang K           10 GAAC-MA                   NT      51.32  
 26 Middleton, Luke P          9 WAC-MA                 51.83      52.51  
 27 Cratin, Ace J              9 GAAC-MA                   NT      53.18  
 28 Kiss, Harrison G           9 SJAC-MA                   NT      54.00  
 29 Mallari, Aerick           10 SEA-MA                    NT      54.04  
 30 O'Connor, Collin J        10 SJAC-MA                48.51      54.58  
 31 Poerner, Milo              9 SJAC-MA                   NT      55.61  
 32 Campbell, Matthew W       10 SJAC-MA              1:04.89      58.74  
 33 Crosby, Ben T              9 SJAC-MA              1:05.38    1:05.49  
 34 Roitman, Nicholas K        9 WAC-MA               1:22.88    1:23.46  
 -- Tafankaji, Nicholas G      9 SEA-MA                    NT         DQ  
 -- Geist, Hans A             10 SJAC-MA                55.21         DQ  
 -- Clark, Jeremy J            9 SJAC-MA                45.29         DQ  
 -- Mann, Rocco A              9 SJAC-MA                48.44         DQ  
 
Event 51  Girls 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Agne, Kira W              12 WAC-MA                 29.36      29.22  
  2 Latham, Natalie J         12 SEA-MA                 33.42      30.73  
  3 Johnson, Natalie M        12 WAC-MA                 31.04      31.15  
  4 Yushan, Denise            12 PVA-MA                 30.19      31.53  
  5 McDonough, Elle           11 SEA-MA                 34.24      31.57  
  6 Gaskill, Grace I          12 PVA-MA                 32.69      31.60  
  7 Sullivan, Katie P         12 Eastern Express-NJ     32.42      31.86  
  8 Steinmeier, Kate H        12 Eastern Express-NJ     32.13      32.16  
  9 Williamson, Violet I      11 Eastern Express-NJ     34.27      32.33  
 10 Moore, Grace E            11 WAC-MA                 35.77      32.79  
 11 Mallari, Jewel            11 SEA-MA                 34.85      32.93  
 12 Radomsky, Maya A          11 UNEEX-NJ               33.11      33.43  
 13 Taylor, Emilia I          12 UNEEX-NJ               37.08      33.68  
 14 Moore, Sydney R           11 SEA-MA                 39.70      34.47  
 15 Qin, Jade                 11 SEA-MA                 40.18      34.98  
 16 Dubow, Piper              12 Eastern Express-NJ     35.02      35.08  
 17 Canale, Kendra A          11 SEA-MA                 36.10      36.04  
 18 Hayes, Megan              12 Northeast Swimmi-MA       NT      37.83  
 18 Steinmetz, Zoe N          12 Northeast Swimmi-MA    37.09      37.83  
 20 Cosgrove, Scarlett J      11 GAAC-MA                47.35      40.09  
 21 Yuchmow, Olivia           11 Eastern Express-NJ     43.05      42.52  
 22 McNeeley, Michelle        11 Northeast Swimmi-MA       NT      43.22  
 23 Rao, Annika               11 Eastern Express-NJ     45.76      45.43  
 24 Belair, Emily G           11 WAC-MA                 51.08      48.40  
 
Event 52  Boys 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bushay, Mason             12 SEA-MA                 28.72      28.09  
  2 Smilevski, Leo            12 SEA-MA                 30.88      29.91  
  3 Phillips, Nicolas         12 Eastern Express-NJ     32.54      32.13  
  4 Lee, Alex Y               11 Eastern Express-NJ     33.30      32.82  
  5 Schreiner, Charles        11 SEA-MA                 36.80      33.13  
  6 Smilevski, Alex           12 SEA-MA                 34.16      33.30  
  7 Schueren, Henry H         12 WAC-MA                 33.33      33.37  
  8 Gao, David                12 Eastern Express-NJ     33.64      34.37  
  9 Seiverd, Charlie E        11 SEA-MA                 34.83      35.17  
 10 Danko, Nick R             12 Eastern Express-NJ     35.55      35.89  
 11 Wang, Ethan               12 Eastern Express-NJ     36.15      36.21  
 12 Langrehr, Ryan J          11 WAC-MA                 35.28      37.73  
 13 Hoang, Patrick            11 SEA-MA                    NT      47.70  
 14 Gaulrapp, Ryan C          11 Devilrays-MA           45.47      52.81  
 
Event 53  Girls 11-12 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Zane, Abby                12 SJAC-MA              2:27.94    2:22.18  
       31.70  1:08.41  1:45.63  2:22.18                                    
  2 Haney, Hope R             12 SJAC-MA              2:27.21    2:25.01  
       32.39  1:09.72  1:49.20  2:25.01                                    
  3 Hare, Emma                12 SJAC-MA              2:27.70    2:25.04  
       32.25  1:09.79  1:48.48  2:25.04                                    
  4 Fekete, Em R              12 SJAC-MA                   NT    2:35.90  
       33.91  1:13.40  1:54.90  2:35.90                                    
  5 Swartz, Brianna I         12 SJAC-MA                   NT    2:40.11  
       33.93  1:12.95  1:56.35  2:40.11                                    
  6 Lang, Ellie A             12 SJAC-MA                   NT    2:43.20  
       35.74  1:17.10  2:00.43  2:43.20                                    
  7 Durboraw, Kylie R         12 SJAC-MA                   NT    2:44.58  
       36.36  1:18.07  2:01.97  2:44.58                                    
  8 Johnson, Natalie M        12 WAC-MA               2:46.45    2:49.79  
       38.27  1:21.71  2:05.18  2:49.79                                    
  9 Fanning, Julia A          11 SJAC-MA                   NT    2:53.14  
       37.54  1:19.82  2:06.40  2:53.14                                    
 10 Fulton, Claudia R         12 SJAC-MA                   NT    2:58.22  
       37.42  1:20.94  2:08.29  2:58.22                                    
 11 Jaroslaw, Shayna M        11 SJAC-MA                   NT    3:03.48  
       37.44  1:23.32  2:13.14  3:03.48                                    
 12 Davis, Lilly G            11 SJAC-MA                   NT    3:20.22  
       42.65  1:34.34  2:27.75  3:20.22                                    
 13 Griffin, Sydney M         11 SJAC-MA                   NT    3:28.08  
       40.20  1:31.07  2:29.60  3:28.08                                    
 14 Lewis, Jasmine L          11 SJAC-MA                   NT    3:28.49  
       42.15  1:35.53  2:33.46  3:28.49                                    
 15 Anzideo, Angelina M       11 SJAC-MA                   NT    3:54.66  
       51.52  1:55.03  3:54.66                                             
 
Event 54  Boys 11-12 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Juhasz, Joshua E          12 WAC-MA                    NT    2:29.69  
       32.14  1:10.43  1:50.28  2:29.69                                    
  2 Redding, Zachary B        12 WAC-MA               2:36.23    2:31.88  
       33.53  1:13.10  1:53.88  2:31.88                                    
  3 Calabro, Stephen T        12 GAAC-MA                   NT    2:49.13  
       36.30  1:18.77  2:04.72  2:49.13                                    
  4 Sonn, Matthew J           12 SJAC-MA                   NT    2:52.22  
       37.93  1:19.86  2:06.82  2:52.22                                    
  5 Johns, Luke S             12 SJAC-MA                   NT    2:54.00  
       38.54  1:23.75  2:54.00                                             
  6 Donoghue, Matthew T       12 SJAC-MA                   NT    3:00.45  
       38.59  1:26.76  3:00.45                                             
  7 Crumpton, Alex W          12 SJAC-MA              3:24.37    3:01.74  
       35.55  1:22.72  2:11.96  3:01.74                                    
  8 Curtis, Will J            11 SJAC-MA                   NT    3:03.17  
       38.74  1:24.01  2:14.82  3:03.17                                    
  9 Pasquini, Nicky J         12 SJAC-MA                   NT    3:03.45  
       39.94  1:27.66  2:18.67  3:03.45                                    
 10 Kramer, Jack M            12 SJAC-MA                   NT    3:05.64  
       38.37  1:27.37  2:18.54  3:05.64                                    
 11 Haney, Sean R             11 SJAC-MA                   NT    3:07.66  
       39.37  1:27.53  2:18.30  3:07.66                                    
 12 Swartz, Max F             11 SJAC-MA                   NT    3:11.32  
       41.48  1:30.06  2:21.78  3:11.32                                    
 13 Lafferty, Andrew P        12 SJAC-MA                   NT    3:16.63  
       40.55  1:30.42  2:24.31  3:16.63                                    
 14 Updike, Will A            11 SJAC-MA                   NT    3:19.81  
       41.69  1:33.53  2:25.61  3:19.81                                    
 15 Short, Tyler C            11 SJAC-MA                   NT    3:22.71  
       39.45  1:32.63  3:22.71                                             
 16 Campbell, Drew C          11 SJAC-MA                   NT    3:24.27  
       45.93  1:38.88  2:31.62  3:24.27                                    
 17 Mehta, Nik                11 SJAC-MA                   NT    3:27.21  
       43.43  1:37.97  2:32.27  3:27.21                                    
 18 Becker, Lukas J           12 SJAC-MA                   NT    3:27.46  
       41.34  1:32.85  2:27.50  3:27.46                                    
 19 Swanholm, Spencer A       11 SJAC-MA                   NT    3:28.32  
       43.01  1:37.99  2:34.64  3:28.32                                    
 -- Tufano, Enrico S          11 SJAC-MA                   NT         DQ  
       43.53  1:40.13  2:39.30       DQ                                    
 
Event 55  Girls 9-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rogers, Zoey S            10 WAC-MA               1:05.00    1:04.90  
       30.47  1:04.90                                                      
  2 DeCardona, Sophia E       10 GAAC-MA              1:11.67    1:08.43  
       32.76  1:08.43                                                      
  3 Karthikvatsan, Deethya    10 Eastern Express-NJ   1:14.13    1:10.27  
       34.32  1:10.27                                                      
  4 Aiello, Cameron J         10 WAC-MA               1:13.29    1:10.89  
       34.26  1:10.89                                                      
  5 Latham, Julia M           10 SEA-MA               1:14.36    1:11.64  
       34.80  1:11.64                                                      
  6 Potter, Mia S              9 WAC-MA               1:12.47    1:11.90  
       33.94  1:11.90                                                      
  7 Fohring, Keira E          10 SJAC-MA                   NT    1:12.21  
       34.30  1:12.21                                                      
  8 Do, Kaitlynn              10 PVA-MA               1:14.74    1:12.34  
       36.11  1:12.34                                                      
  9 Bagley, Logan C           10 WAC-MA               1:17.01    1:12.36  
       34.95  1:12.36                                                      
 10 Yushan, Rachel            10 PVA-MA               1:14.75    1:12.54  
       34.73  1:12.54                                                      
 11 Fox, Lauren K             10 UNSEA-MA             1:15.38    1:12.91  
       34.51  1:12.91                                                      
 12 Radziewicz, Gabriella E   10 WAC-MA               1:14.49    1:13.42  
       35.59  1:13.42                                                      
 13 Johnson, Eliza C          10 WAC-MA               1:12.62    1:13.46  
       34.58  1:13.46                                                      
 14 Tran, Anna                10 PVA-MA               1:07.47    1:13.49  
       34.64  1:13.49                                                      
 15 Jefferson, McKinley F      9 WAC-MA               1:20.80    1:15.81  
       35.87  1:15.81                                                      
 16 Ryan, Max E                9 WAC-MA               1:14.89    1:16.30  
       35.69  1:16.30                                                      
 17 Volm, Tori E              10 SJAC-MA              1:16.43    1:16.92  
       35.47  1:16.92                                                      
 18 Dewitt, Summer E          10 SEA-MA               1:25.16    1:18.18  
       35.97  1:18.18                                                      
 19 Fenton, Kirra L            9 UNSEA-MA                  NT    1:18.40  
       35.98  1:18.40                                                      
 20 Gallagher, Avery L        10 SJAC-MA                   NT    1:19.82  
       38.20  1:19.82                                                      
 21 Petersen, Stella B        10 WAC-MA               1:21.08    1:20.19  
       36.38  1:20.19                                                      
 22 Grawl, Trina M             9 SEA-MA               1:19.14    1:20.20  
       38.48  1:20.20                                                      
 23 Ashman, Aubrey V           9 WAC-MA               1:46.55    1:21.02  
       38.28  1:21.02                                                      
 24 Rodriguez, Rafaela        10 Northeast Swimmi-MA       NT    1:22.21  
       38.42  1:22.21                                                      
 25 Madden, Fiona C            9 SJAC-MA              1:28.16    1:24.07  
       40.70  1:24.07                                                      
 26 Chen, Jasmine             10 PVA-MA               1:23.20    1:24.36  
       41.18  1:24.36                                                      
 27 Velardi, Kaci E            9 SEA-MA                    NT    1:24.44  
     1:24.59  1:24.44                                                      
 28 Hannan, Grace C           10 SJAC-MA                   NT    1:24.67  
       40.84  1:24.67                                                      
 29 Kaczynska, Olivia         10 Eastern Express-NJ   1:35.64    1:25.84  
       39.16  1:25.84                                                      
 30 Brazer, Charlotte E        9 GAAC-MA              1:22.80    1:26.24  
       40.36  1:26.24                                                      
 31 Hoffman, Alaina G          9 WAC-MA               1:31.74    1:27.08  
       40.07  1:27.08                                                      
 32 Shanahan, Fiona M         10 PVA-MA               1:30.06    1:27.24  
       41.10  1:27.24                                                      
 33 Curtis, Grace E            9 SJAC-MA              1:32.47    1:27.69  
       40.61  1:27.69                                                      
 34 Petrov, Sofia G           10 PVA-MA               1:43.32    1:28.90  
       39.82  1:28.90                                                      
 35 Robinson, Emma R           9 WAC-MA               1:32.07    1:29.09  
 36 Baughman, Caroline E       9 GAAC-MA              1:32.55    1:29.48  
       43.01  1:29.48                                                      
 37 Bird, Avery G              9 SEA-MA               1:38.09    1:29.72  
       43.26  1:29.72                                                      
 38 Mason, Charlotte A         9 WAC-MA               1:26.77    1:30.60  
       43.62  1:30.60                                                      
 39 Biddle, Nora R             9 WAC-MA               1:31.04    1:31.59  
       43.41  1:31.59                                                      
 40 Saints, Lara S             9 WAC-MA                    NT    1:33.24  
       45.26  1:33.24                                                      
 41 DeNucci, Francesca T       9 SJAC-MA                   NT    1:33.36  
 42 Jaskiewicz, Kaitlyn        9 Northeast Swimmi-MA  1:32.83    1:33.50  
 43 Meyers, Rocky M           10 Northeast Swimmi-MA  1:33.53    1:34.72  
       43.41  1:34.72                                                      
 44 Caraballo, Talie R         9 WAC-MA               1:28.43    1:40.03  
       47.37  1:40.03                                                      
 45 Torres-Thorpe, Charlie A   9 SJAC-MA                   NT    1:40.12  
       46.84  1:40.12                                                      
 46 Paczewski, Gina            9 Northeast Swimmi-MA       NT    1:40.65  
       48.05  1:40.65                                                      
 47 Borry, Samsntha           10 Northeast Swimmi-MA       NT    1:43.93  
 
Event 56  Boys 9-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cottrell, Tre C           10 SJAC-MA              1:03.77    1:05.25  
       30.69  1:05.25                                                      
  2 Smilevski, Max            10 SEA-MA               1:13.70    1:08.88  
       33.14  1:08.88                                                      
  3 Ross, Cam E               10 Northeast Swimmi-MA  1:13.30    1:10.00  
       32.11  1:10.00                                                      
  4 Falk, Brian J              9 SEA-MA               1:10.64    1:10.29  
       33.61  1:10.29                                                      
  5 Pasquini, Alex A          10 SJAC-MA              1:16.26    1:10.40  
       33.56  1:10.40                                                      
  6 Savov, Alex               10 SEA-MA               1:18.68    1:12.06  
       34.93  1:12.06                                                      
  7 Keegan, Daniel P          10 SJAC-MA              1:17.47    1:12.10  
       33.50  1:12.10                                                      
  8 Gulli, Jamie C            10 WAC-MA               1:13.79    1:13.58  
       34.48  1:13.58                                                      
  9 Stewart, Ryan P           10 SJAC-MA              1:15.38    1:14.37  
       34.41  1:14.37                                                      
 10 Quinn, Ryan V              9 UNSJA-MA                  NT    1:14.97  
       35.82  1:14.97                                                      
 11 Hogan, Joshua R           10 SJAC-MA              1:18.01    1:16.02  
       36.53  1:16.02                                                      
 12 McGlynn, Declan J         10 SJAC-MA              1:20.40    1:16.93  
       35.35  1:16.93                                                      
 13 Fekete, Mikey J            9 SJAC-MA                   NT    1:16.95  
       37.05  1:16.95                                                      
 14 Pozza, Andrew J           10 SEA-MA               1:22.38    1:17.35  
       16.70  1:17.35                                                      
 15 Melody, Sean S            10 WAC-MA               1:19.66    1:17.86  
       37.67  1:17.86                                                      
 16 Politza, Kai C            10 WAC-MA               1:20.60    1:17.88  
       36.02  1:17.88                                                      
 17 Scott, Brian J             9 PVA-MA               1:18.81    1:18.59  
       38.03  1:18.59                                                      
 18 Guerrieri, Gabe K          9 SJAC-MA              1:32.72    1:19.39  
       37.67  1:19.39                                                      
 19 Cordova, Jayden S          9 SJAC-MA              1:26.01    1:19.46  
       34.81  1:19.46                                                      
 20 Lee, Ryan T               10 Northeast Swimmi-MA  1:18.02    1:20.11  
       38.02  1:20.11                                                      
 21 Longo, Steve B             9 SJAC-MA              1:31.87    1:22.07  
       38.61  1:22.07                                                      
 22 Inman, Liam R             10 SJAC-MA                   NT    1:22.14  
       38.82  1:22.14                                                      
 23 McCormick, Quinn M        10 WAC-MA               1:29.18    1:22.74  
       40.14  1:22.74                                                      
 24 Schreiner, Adam M          9 SEA-MA                    NT    1:23.70  
       39.70  1:23.70                                                      
 25 Brinsfield, Jamie E        9 WAC-MA               1:26.90    1:23.82  
       39.33  1:23.82                                                      
 26 Smith, Sam J               9 SEA-MA               1:26.69    1:24.24  
       38.64  1:24.24                                                      
 27 Ricci, Jay/Jason A        10 SJAC-MA                   NT    1:24.71  
       39.26  1:24.71                                                      
 28 Rounds, Alex T             9 SJAC-MA              1:33.27    1:25.14  
       39.66  1:25.14                                                      
 29 Schmidt, Jeff W            9 SJAC-MA                   NT    1:26.66  
       41.30  1:26.66                                                      
 30 Nesbit, Julian N          10 WAC-MA               1:36.13    1:28.07  
       44.17  1:28.07                                                      
 31 Pozza, Christopher R      10 SEA-MA               1:35.90    1:28.89  
       41.02  1:28.89                                                      
 32 Haney, Gavin J             9 SJAC-MA                   NT    1:29.71  
       41.65  1:29.71                                                      
 33 Mittal, Utsav K           10 GAAC-MA              1:48.95    1:29.80  
       40.48  1:29.80                                                      
 34 Mittal, Umang K           10 GAAC-MA              1:55.89    1:30.37  
       41.60  1:30.37                                                      
 35 Kiss, Harrison G           9 SJAC-MA                   NT    1:30.56  
       42.10  1:30.56                                                      
 36 Mann, Rocco A              9 SJAC-MA                   NT    1:30.61  
       41.38  1:30.61                                                      
 37 Cratin, Ace J              9 GAAC-MA              1:35.31    1:32.58  
       40.65  1:32.58                                                      
 38 Geist, Hans A             10 SJAC-MA                   NT    1:32.92  
       42.82  1:32.92                                                      
 39 O'Connor, Collin J        10 SJAC-MA              1:31.21    1:33.53  
       43.30  1:33.53                                                      
 40 Tafankaji, Nicholas G      9 SEA-MA               1:41.44    1:34.21  
 41 Clark, Jeremy J            9 SJAC-MA                   NT    1:34.66  
       44.37  1:34.66                                                      
 42 Grady, Myles J            10 SJAC-MA              1:26.99    1:37.44  
       43.55  1:37.44                                                      
 43 Kronenberg, Derek R        9 WAC-MA                    NT    1:38.08  
 44 Campbell, Matthew W       10 SJAC-MA              1:43.00    1:38.66  
       44.60  1:38.66                                                      
 45 Crosby, Ben T              9 SJAC-MA                   NT    1:47.65  
       49.17  1:47.65                                                      
 -- Roitman, Nicholas K        9 WAC-MA                    NT         DQ  
 
Event 57  Girls 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Zane, Abby                12 SJAC-MA                59.13      58.67  
       27.80    58.67                                                      
  2 Haney, Hope R             12 SJAC-MA                57.95      58.95  
       28.74    58.95                                                      
  2 Bockrath, Rachel K        11 WAC-MA                 58.78      58.95  
       28.79    58.95                                                      
  4 Agne, Kira W              12 WAC-MA                 59.40      59.05  
       28.69    59.05                                                      
  4 Tran, Melissa             12 PVA-MA                 58.69      59.05  
       28.67    59.05                                                      
  6 Lang, Ellie A             12 SJAC-MA              1:03.36    1:00.51  
       28.64  1:00.51                                                      
  7 Hare, Emma                12 SJAC-MA                59.42    1:00.72  
       29.12  1:00.72                                                      
  8 Carlos, Katie L           11 SEA-MA               1:00.14    1:00.86  
       28.61  1:00.86                                                      
  9 Fekete, Em R              12 SJAC-MA              1:00.94    1:01.26  
       29.42  1:01.26                                                      
 10 Johnson, Natalie M        12 WAC-MA               1:05.03    1:02.06  
       29.98  1:02.06                                                      
 11 Fulton, Claudia R         12 SJAC-MA              1:03.71    1:02.29  
       29.42  1:02.29                                                      
 12 Steinmeier, Kate H        12 Eastern Express-NJ   1:05.13    1:03.05  
       30.37  1:03.05                                                      
 13 Swartz, Brianna I         12 SJAC-MA              1:03.10    1:03.16  
       30.23  1:03.16                                                      
 14 Latham, Natalie J         12 SEA-MA               1:06.93    1:03.76  
       30.09  1:03.76                                                      
 15 Williamson, Violet I      11 Eastern Express-NJ   1:04.98    1:03.79  
       30.32  1:03.79                                                      
 16 Gaskill, Grace I          12 PVA-MA               1:03.79    1:03.80  
       30.26  1:03.80                                                      
 17 Fanning, Julia A          11 SJAC-MA              1:04.85    1:04.02  
       30.46  1:04.02                                                      
 18 Dubow, Piper              12 Eastern Express-NJ   1:08.50    1:04.38  
       31.08  1:04.38                                                      
 19 Moore, Sydney R           11 SEA-MA               1:05.83    1:04.96  
       30.92  1:04.96                                                      
 20 Shiuh, Allison M          12 WAC-MA               1:10.06    1:05.44  
       31.44  1:05.44                                                      
 21 Elko, Meredith G          12 SEA-MA               1:08.72    1:05.62  
       31.35  1:05.62                                                      
 22 Cornell, Rhylee M         11 SEA-MA               1:07.51    1:05.99  
       31.07  1:05.99                                                      
 23 Malick, Julianna K        12 WAC-MA               1:08.66    1:06.37  
       31.60  1:06.37                                                      
 24 Caraballo, Bella K        11 WAC-MA               1:04.40    1:06.64  
       30.98  1:06.64                                                      
 24 Moore, Grace E            11 WAC-MA               1:09.53    1:06.64  
       31.26  1:06.64                                                      
 26 Jaroslaw, Shayna M        11 SJAC-MA                   NT    1:06.83  
       32.02  1:06.83                                                      
 27 Taylor, Emilia I          12 UNEEX-NJ             1:12.00    1:07.24  
       32.30  1:07.24                                                      
 28 DeCamp, Annamaria S       12 WAC-MA               1:12.70    1:07.42  
       32.52  1:07.42                                                      
 29 Durboraw, Kylie R         12 SJAC-MA              1:08.15    1:07.70  
       32.26  1:07.70                                                      
 30 Griffin, Sydney M         11 SJAC-MA              1:07.61    1:07.85  
       33.07  1:07.85                                                      
 31 Steinmetz, Zoe N          12 Northeast Swimmi-MA  1:10.56    1:07.89  
       31.75  1:07.89                                                      
 32 DeCardona, Ella G         12 GAAC-MA              1:09.61    1:08.26  
       32.62  1:08.26                                                      
 33 Sullivan, Katie P         12 Eastern Express-NJ   1:10.58    1:09.06  
       33.36  1:09.06                                                      
 34 Qin, Jade                 11 SEA-MA               1:16.00    1:09.75  
       33.19  1:09.75                                                      
 35 Davis, Lilly G            11 SJAC-MA              1:12.31    1:10.08  
       33.28  1:10.08                                                      
 36 Radomsky, Maya A          11 UNEEX-NJ             1:07.76    1:11.25  
       33.82  1:11.25                                                      
 37 Middleton, Amanda J       12 WAC-MA               1:14.66    1:11.50  
       33.83  1:11.50                                                      
 38 Ladig, Elin S             11 WAC-MA               1:09.05    1:11.66  
       32.95  1:11.66                                                      
 39 Yuchmow, Olivia           11 Eastern Express-NJ   1:16.41    1:12.90  
       34.27  1:12.90                                                      
 40 Cooke, Lola R             12 SJAC-MA              1:19.47    1:13.76  
       34.73  1:13.76                                                      
 41 Lewis, Jasmine L          11 SJAC-MA              1:12.21    1:13.86  
 42 Rao, Annika               11 Eastern Express-NJ   1:17.58    1:13.93  
       34.08  1:13.93                                                      
 43 Hayes, Megan              12 Northeast Swimmi-MA       NT    1:14.04  
       35.44  1:14.04                                                      
 44 Belair, Emily G           11 WAC-MA               1:26.56    1:19.21  
       37.48  1:19.21                                                      
 45 Glynn, Delaney C          11 Northeast Swimmi-MA  1:24.30    1:22.11  
 46 Bruno, Caroline I         11 SEA-MA               1:27.62    1:22.27  
       39.48  1:22.27                                                      
 47 Anzideo, Angelina M       11 SJAC-MA              1:23.91    1:24.05  
       39.30  1:24.05                                                      
 48 McNeeley, Michelle        11 Northeast Swimmi-MA       NT    1:24.55  
       38.55  1:24.55                                                      
 49 Arulselvam, Subhiksha S   11 GAAC-MA                   NT    1:27.95  
 
Event 58  Boys 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Stankus, Thomas           12 SJAC-MA                57.75      56.84  
       27.17    56.84                                                      
  2 Redding, Zachary B        12 WAC-MA                 59.29      59.44  
       28.25    59.44                                                      
  3 Smilevski, Leo            12 SEA-MA               1:03.79    1:01.58  
       29.57  1:01.58                                                      
  4 Crumpton, Alex W          12 SJAC-MA              1:02.03    1:01.77  
       29.89  1:01.77                                                      
  5 Wojciechowicz, Michael J  12 SEA-MA               1:08.06    1:02.14  
       29.68  1:02.14                                                      
  6 Sonn, Matthew J           12 SJAC-MA              1:02.76    1:02.49  
       29.53  1:02.49                                                      
  7 Schreiner, Charles        11 SEA-MA               1:07.62    1:02.69  
       30.04  1:02.69                                                      
  8 Falk, Evan D              12 SEA-MA               1:04.45    1:02.97  
       30.20  1:02.97                                                      
  9 Smilevski, Alex           12 SEA-MA               1:06.15    1:03.23  
       30.49  1:03.23                                                      
 10 Gao, David                12 Eastern Express-NJ   1:04.86    1:03.27  
       30.34  1:03.27                                                      
 11 Curtis, Will J            11 SJAC-MA              1:07.11    1:03.41  
       30.37  1:03.41                                                      
 12 Haney, Sean R             11 SJAC-MA              1:06.90    1:04.99  
       30.69  1:04.99                                                      
 13 Thompson, Aaron C         12 SEA-MA               1:09.04    1:05.60  
       31.44  1:05.60                                                      
 14 Seiverd, Charlie E        11 SEA-MA               1:07.80    1:05.63  
       31.96  1:05.63                                                      
 15 Lee, Alex Y               11 Eastern Express-NJ   1:06.74    1:05.66  
       32.23  1:05.66                                                      
 16 Politza, Luca W           11 WAC-MA               1:09.06    1:06.48  
       31.25  1:06.48                                                      
 17 Johns, Luke S             12 SJAC-MA              1:06.98    1:06.87  
       32.10  1:06.87                                                      
 18 Woodside, Matthew R       12 SEA-MA               1:10.64    1:06.88  
       31.76  1:06.88                                                      
 19 Phillips, Nicolas         12 Eastern Express-NJ   1:09.34    1:06.97  
       31.45  1:06.97                                                      
 20 Becker, Lukas J           12 SJAC-MA              1:27.56    1:07.12  
       30.74  1:07.12                                                      
 21 Camfield, Jack A          12 WAC-MA               1:06.28    1:07.29  
       31.58  1:07.29                                                      
 22 Kramer, Jack M            12 SJAC-MA              1:06.74    1:07.59  
       31.31  1:07.59                                                      
 23 Neuman, Andrew C          11 SEA-MA               1:07.52    1:08.15  
       32.09  1:08.15                                                      
 24 Schueren, Henry H         12 WAC-MA               1:09.54    1:08.19  
       32.66  1:08.19                                                      
 25 Monaghan, Connor N        12 WAC-MA               1:09.69    1:08.64  
       32.03  1:08.64                                                      
 26 Swartz, Max F             11 SJAC-MA              1:10.92    1:08.68  
       32.19  1:08.68                                                      
 27 Donoghue, Matthew T       12 SJAC-MA                   NT    1:09.52  
 28 Langrehr, Ryan J          11 WAC-MA               1:06.00    1:10.46  
       33.47  1:10.46                                                      
 29 Bogveradze, Dachi         11 Northeast Swimmi-MA  1:12.62    1:10.50  
       32.52  1:10.50                                                      
 30 Danko, Nick R             12 Eastern Express-NJ   1:09.34    1:10.62  
       32.93  1:10.62                                                      
 31 Lafferty, Andrew P        12 SJAC-MA              1:12.91    1:11.54  
       33.92  1:11.54                                                      
 32 Mehta, Nik                11 SJAC-MA              1:13.97    1:11.59  
       34.97  1:11.59                                                      
 33 Short, Tyler C            11 SJAC-MA              1:10.83    1:11.73  
 34 Pasquini, Nicky J         12 SJAC-MA              1:13.07    1:12.23  
       34.94  1:12.23                                                      
 35 Tiamulas, Chris           12 Northeast Swimmi-MA       NT    1:12.59  
       32.80  1:12.59                                                      
 36 Swanholm, Spencer A       11 SJAC-MA              1:16.55    1:13.49  
       35.01  1:13.49                                                      
 37 Updike, Will A            11 SJAC-MA                   NT    1:13.79  
       35.90  1:13.79                                                      
 38 Tufano, Enrico S          11 SJAC-MA              1:16.12    1:14.35  
       35.70  1:14.35                                                      
 39 Jefferson, Teddy G        11 WAC-MA               1:11.32    1:15.27  
       34.77  1:15.27                                                      
 40 Lin, Corey M              11 SEA-MA               1:28.71    1:15.35  
       35.97  1:15.35                                                      
 41 Giardino, Michael S       11 SEA-MA                    NT    1:15.76  
       35.32  1:15.76                                                      
 42 Bossio, Owen              12 Eastern Express-NJ   1:22.54    1:16.37  
 43 Markov, Andrey D          11 SJAC-MA                   NT    1:18.31  
 44 Alaoui, Munir             12 Northeast Swimmi-MA  1:24.06    1:19.98  
       36.18  1:19.98                                                      
 45 Campbell, Drew C          11 SJAC-MA              1:22.80    1:20.10  
       36.79  1:20.10                                                      
 46 Friedman, Ethan S         12 Devilrays-MA         1:21.19    1:24.21  
       38.65  1:24.21                                                      
 47 Ho, Lawrence L            11 SEA-MA               1:39.97    1:24.28  
       37.73  1:24.28                                                      
 48 Hoang, Patrick            11 SEA-MA               1:49.40    1:28.83  
       41.48  1:28.83                                                      
 49 Gaulrapp, Ryan C          11 Devilrays-MA         1:49.87    1:33.82  
       43.53  1:33.82                                                      
 
Event 59  Girls 12 & Under 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rossi, Izzy M             12 SEA-MA               6:23.17    6:01.61  
       31.68  1:07.82  1:44.82  2:21.26  2:58.65  3:35.43  4:12.25  4:49.21
     5:26.58  6:01.61                                                      
  2 Tran, Melissa             12 PVA-MA               6:06.54    6:09.29  
       32.10  1:08.01  1:44.75  2:22.03  2:59.52  3:36.41  4:14.05  4:52.57
     5:30.52  6:09.29                                                      
  3 DeStefano, Bella P        12 UNSEA-MA                  NT    6:26.83  
       33.55  1:11.30  1:50.62  2:30.20  3:10.14  3:49.97  4:30.46  5:10.23
     5:49.66  6:26.83                                                      
  4 Boles, Karly J            11 GAAC-MA              6:47.76    6:39.28  
       34.39  1:13.56  1:54.01  2:34.62  3:16.72  3:57.27  4:39.63  5:20.37
     6:00.99  6:39.28                                                      
  5 DeCardona, Sophia E       10 GAAC-MA              7:01.65    6:42.80  
       35.77  1:16.13  1:57.01  2:38.94  3:21.57  4:03.41  4:41.80  5:22.70
     6:03.39  6:42.80                                                      
  6 DeCardona, Ella G         12 GAAC-MA              6:54.15    6:42.90  
       35.18  1:14.36  1:55.34  2:36.72  3:18.14  3:59.53  4:41.96  5:23.51
     6:04.66  6:42.90                                                      
  7 Seidman, Jordan K         10 GAAC-MA              7:07.12    6:48.47  
       35.38  1:14.78  1:55.40  2:37.05  3:19.66  4:00.93  4:43.50  5:25.71
     6:07.97  6:48.47                                                      
  8 Cosgrove, Scarlett J      11 GAAC-MA                   NT    6:59.27  
       36.01  1:16.18  1:57.89  2:41.00  3:24.51  4:08.24  4:51.35  5:34.69
     6:18.16  6:59.27                                                      
  9 Baran, Georgia C          10 GAAC-MA                   NT    7:12.28  
       36.38  1:18.44  2:02.90  2:48.01  3:32.53  4:17.44  5:02.74  5:47.12
     6:31.11  7:12.28                                                      
 
Event 60  Boys 12 & Under 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Stankus, Thomas           12 SJAC-MA              5:32.66    5:26.29  
       28.44  1:00.05  1:33.07  2:06.25  2:39.46  3:12.97  3:46.55  4:20.21
     4:54.16  5:26.29                                                      
  2 Dewitt, Dylan C           12 SEA-MA               6:10.09    6:01.89  
       31.18  1:06.77  1:42.71  2:19.77  2:57.31  3:33.92  4:11.07  4:48.65
     5:26.11  6:01.89                                                      
  3 Larkin, Ben J             12 UMAC-MA              7:18.84    6:48.97  
       34.43  1:12.71  1:53.88  2:36.14  3:19.81  4:01.44  4:45.63  5:26.51
     6:09.63  6:48.97                                                      
  4 Alaoui, Munir             12 Northeast Swimmi-MA  7:49.25    7:29.68  
       37.53  1:21.37           2:52.76  4:26.06  5:13.92  7:29.68         
 
Event 61  Girls 13-18 1650 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Feeley, Shannon R         17 SJAC-MA             17:44.19   18:27.63  
       30.65  1:03.65  1:37.70  2:11.74  2:44.98  3:18.26  3:51.86  4:25.50
     4:59.32  5:33.06  6:06.35  6:39.82  7:13.51  7:46.96  8:20.96  8:54.79
     9:29.11 10:02.61 10:36.76 11:10.51 11:44.41 12:17.55 12:51.78 13:25.17
    13:58.96 14:32.95 15:07.46 15:41.07 16:14.84 16:49.19 17:22.44 17:55.72
    18:27.63
  2 Hines, Katie              17 SJAC-MA             18:12.03   18:38.12  
       31.19  1:04.71  1:38.61  2:12.49  2:46.14  3:19.93  3:53.77  4:27.75
     5:01.81  5:36.00  6:10.08  6:44.25  7:18.62  7:52.82  8:27.23  9:01.40
     9:35.18 10:08.96 10:42.95 11:16.77 11:50.88 12:24.80 12:58.73 13:32.80
    14:07.08 14:41.10 15:15.41 15:49.72 16:23.86 16:57.72 17:31.34 18:05.01
    18:38.12
  3 Teofanova, Andrea A       16 PVA-MA              18:30.08   19:15.53  
       30.91  1:04.41  1:38.76  2:13.47  2:48.44  3:23.33  3:58.44  4:33.22
     5:08.50  5:43.61  6:18.92  6:54.73  7:29.87  8:05.16  8:41.00  9:16.57
     9:52.09 10:27.73 11:03.35 11:38.85 12:14.12 12:49.46 13:24.72 14:00.26
    14:35.83 15:11.32 15:46.83 16:22.06 16:57.46 17:32.74 18:07.75 18:42.90
    19:15.53
  4 Preihs, Kylie             15 SJAC-MA             20:18.91   19:15.97  
       30.81  1:05.21  1:40.00  2:14.98  2:50.27  3:25.20  4:00.50  4:36.00
     5:10.48  5:45.12  6:19.71  6:54.53  7:29.41  8:04.51  8:39.38  9:14.08
     9:48.98 10:24.51 10:59.42 11:34.32 12:09.86 12:45.24 13:20.62 13:56.69
    14:32.36 15:08.39 15:43.88 16:19.88 16:55.82 17:31.06 18:06.73 18:41.75
    19:15.97
  5 Trent, Nicole H           16 SJAC-MA             20:03.53   19:43.00  
       31.27  1:05.07  1:39.18  2:13.83  2:48.74  3:23.75  3:59.26  4:34.80
     5:10.31  5:46.27  6:21.75  6:57.62  7:33.46  8:09.52  8:45.73  9:21.77
     9:57.84 10:34.08 11:10.48 11:46.95 12:23.21 12:59.72 13:36.29 14:12.88
    14:49.54 15:26.40 16:03.51 16:40.60 17:17.83 17:55.03 18:32.25 19:09.04
    19:43.00
  6 Zane, Cate                15 SJAC-MA             18:42.45   19:45.61  
       31.09  1:05.48  1:40.49  2:15.36  2:50.72  3:25.80  4:01.12  4:36.45
     5:11.40  5:46.73  6:22.40  6:58.23  7:34.07  8:10.25  8:46.52  9:22.38
     9:58.70 10:35.07 11:11.41 11:48.10 12:24.30 13:01.09 13:37.57 14:14.46
    14:51.69 15:29.00 16:06.12 16:43.47 17:20.10 17:57.30 18:34.30 19:10.62
    19:45.61
  7 Penn, Fionna L            16 SJAC-MA                   NT   20:42.44  
       32.32  1:08.05  1:44.51  2:21.12  2:58.18  3:35.33  4:12.34  4:50.11
     5:27.79  6:05.79  6:43.71  7:22.04  7:59.36  8:37.57  9:15.51  9:53.56
    10:31.82 11:09.74 11:47.80 12:26.09 13:04.53 13:42.79 14:21.21 14:59.66
    15:37.53 16:16.06 16:54.88 17:32.98 18:11.13 18:49.59 19:27.74 20:05.14
    20:42.44
  8 Morrow, Gracie L          17 SJAC-MA                   NT   21:45.89  
       34.86  1:12.95  1:52.25  2:31.59  3:11.37  3:51.10  4:30.98  5:10.53
     5:50.01  6:29.95  7:10.09  7:50.79  8:31.20  9:11.22  9:51.63 10:32.14
    11:12.75 11:53.14 12:33.50 13:14.09 13:54.41 14:34.57 15:14.55 15:54.81
    16:34.47 17:14.09 17:53.61 18:33.30 19:12.64 19:51.72 20:30.28 21:45.89
  9 Garcia-Kaliner, Arielle   14 UMAC-MA                   NT   21:51.01  
       31.97  1:08.46  1:46.22  2:25.21  3:03.14  3:42.79  4:22.97  5:02.42
     5:42.94  6:23.18  7:03.26  7:44.21  8:24.89  9:05.28  9:46.34 10:27.58
    11:07.75 11:48.38 12:28.91 13:09.96 13:51.01 14:31.95 15:10.75 15:52.46
    16:34.41 17:15.82 17:55.81 18:35.87 19:16.37 19:55.18 20:35.04 21:13.49
    21:51.01
 
Event 62  Boys 13-18 1650 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Haines, Jake R            17 SJAC-MA                   NT   17:07.96  
       27.53    57.65  1:28.12  1:58.71  2:29.74  3:00.71  3:31.55  4:02.48
     4:33.22  5:04.62  5:35.98  6:07.34  6:38.49  7:09.75  7:41.30  8:12.58
     8:44.35  9:15.76  9:47.44 10:19.08 10:50.98 11:22.45 11:54.34 12:26.01
    12:58.07 13:29.79 14:01.54 14:33.55 15:05.36 15:36.51 16:07.75 16:38.57
    17:07.96
  2 Hare, Kyle                15 SJAC-MA             18:03.16   17:16.13  
       27.66    58.23  1:29.10  2:00.43  2:31.81  3:03.41  3:35.30  4:06.85
     4:38.29  5:09.74  5:41.27  6:12.85  6:44.98  7:17.24  7:49.19  8:20.63
     8:51.96  9:23.51  9:55.68 10:27.69 10:59.18 11:31.28 12:02.97 12:34.11
    13:05.64 13:37.50 14:09.13 14:40.38 15:12.32 15:44.51 16:15.35 16:46.30
    17:16.13
  3 Sommeling, Michael        16 SJAC-MA             18:35.25   17:33.61  
       28.38    58.89  1:30.03  2:01.05  2:32.50  3:04.31  3:36.18  4:08.04
     4:39.98  5:11.66  5:43.56  6:15.71  6:47.93  7:20.20  7:52.32  8:24.64
     8:57.27  9:29.78 10:02.15 10:34.60 11:07.36 11:39.92 12:12.56 12:45.17
    13:17.84 13:50.69 14:23.30 14:56.19 15:28.75 16:01.28 16:33.41 17:04.87
    17:33.61
  4 Overton, Christian L      16 SJAC-MA             19:30.16   17:49.63  
       28.99  1:00.90  1:33.74  2:06.95  2:39.98  3:13.16  3:46.43  4:19.19
     4:52.97  5:25.93  5:58.10  6:31.45  7:04.16  7:36.96  8:09.39  8:41.92
     9:14.68  9:47.36 10:19.71 10:52.27 11:24.58 11:56.83 12:28.94 13:01.97
    13:34.04 14:06.14 14:38.17 15:10.23 15:42.50 16:15.07 16:46.83 17:18.35
    17:49.63
  5 Dorsett, Toasty K         17 PVA-MA              21:15.08   18:09.26  
       28.08    58.95  1:30.56  2:03.00  2:35.33  3:08.04  3:40.84  4:13.91
     4:46.99  5:20.06  5:53.22  6:27.23  7:00.86  7:34.78  8:08.16  8:42.36
     9:15.91  9:49.83 10:23.50 10:58.00 11:31.61 12:05.63 12:39.55 13:13.06
    13:46.68 14:19.72 14:53.19 15:26.55 15:59.53 16:32.78 17:06.05 17:38.39
    18:09.26
  6 Volin, Alex W             15 SJAC-MA             16:42.84   18:16.28  
       28.04    58.48  1:29.56  2:01.12  2:32.47  3:04.36  3:36.40  4:08.64
     4:41.13  5:14.53  5:48.19  6:22.31  6:56.31  7:30.48  8:04.82  8:39.23
     9:13.73  9:47.53 10:20.22 10:54.76 11:29.27 12:03.76 12:38.09 13:12.66
    13:47.36 14:21.72 14:56.22 15:30.54 16:05.10 16:39.11 17:12.89 17:45.37
    18:16.28
  7 Chen, Eddie               15 PVA-MA                    NT   19:40.82  
       28.99  1:01.17  1:35.02  2:09.84  2:45.22  3:20.97  3:57.50  4:33.79
     5:10.30  5:46.14  6:22.73  6:58.99  7:34.72  8:09.11  8:44.92  9:21.49
     9:58.77 10:35.02 11:11.94 11:48.92 12:25.52 13:02.46 13:39.23 14:16.46
    14:53.19 15:29.50 16:06.05 16:42.82 17:19.51 17:56.03 18:32.14 19:07.32
    19:40.82
  8 Larkin, Jack C            13 UMAC-MA                   NT   20:32.80  
       31.26  1:07.62  1:44.51  2:21.92  2:59.60  3:37.78  4:16.15  4:54.83
     5:34.02  6:12.92  6:51.38  7:29.37  8:07.87  8:46.44  9:25.08 10:03.70
    10:42.94 11:21.67 11:59.90 12:37.37 13:15.84 13:52.89 14:30.25 15:06.78
    15:43.77 16:21.19 16:58.46 17:34.70 18:11.79 18:47.95 19:23.95 19:59.45
    20:32.80
 
Event 63  Girls 13-14 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hendricks, Lauren M       14 WAC-MA               2:12.27    2:10.13  
       29.83  1:03.65  1:37.21  2:10.13                                    
  2 Roma, Isabella G          13 SJAC-MA              2:09.99    2:10.50  
       30.16  1:03.55  1:37.90  2:10.50                                    
  3 Zeiler, Megan R           14 SJAC-MA              2:17.73    2:11.62  
       30.27  1:03.61  1:38.47  2:11.62                                    
  4 Durboraw, Anna M          14 SJAC-MA              2:10.84    2:11.94  
       30.49  1:04.23  1:38.57  2:11.94                                    
  5 Dollarton, Annie N        14 SJAC-MA              2:17.01    2:12.48  
       30.25  1:03.90  1:38.63  2:12.48                                    
  6 Zeigler, Annie C          13 SJAC-MA              2:15.37    2:12.93  
       30.47  1:04.05  1:38.91  2:12.93                                    
  7 McNiff, Madison A         13 SJAC-MA              2:20.84    2:15.87  
       31.14  1:06.50  1:42.21  2:15.87                                    
  8 Anderson, Jillian C       14 SJAC-MA              2:20.68    2:16.60  
       31.13  1:06.20  1:41.85  2:16.60                                    
  8 Sherwood, Sophie A        14 PVA-MA               2:15.88    2:16.60  
       31.53  1:06.89  1:42.75  2:16.60                                    
 10 Seybold, Madeline A       14 SJAC-MA              2:21.82    2:17.09  
       30.92  1:06.16  1:42.40  2:17.09                                    
 11 Mahajan, Krisha           14 SJAC-MA              2:17.83    2:19.48  
       31.90  1:07.03  1:43.52  2:19.48                                    
 12 McKenna, Ashleigh S       14 SJAC-MA              2:17.35    2:20.41  
       31.42  1:06.57  1:43.50  2:20.41                                    
 13 Bocaj, Julia A            13 SJAC-MA              2:29.57    2:20.57  
       31.05  1:06.99  1:44.90  2:20.57                                    
 14 Incollingo, Rachel D      13 GAAC-MA                   NT    2:21.07  
       33.67  1:09.18  1:45.42  2:21.07                                    
 15 Bent, Sarah S             14 SJAC-MA              2:22.12    2:21.44  
       31.62  1:07.89  1:45.94  2:21.44                                    
 16 Short, Gianna M           13 Northeast Swimmi-MA  2:23.64    2:23.30  
       31.00  1:07.11  1:45.72  2:23.30                                    
 17 Martin, Erin M            13 SJAC-MA              2:28.46    2:24.84  
       32.81  1:10.21  1:48.53  2:24.84                                    
 18 McCrudden, Reiley M       13 GAAC-MA                   NT    2:26.42  
       33.99  1:10.43  1:48.97  2:26.42                                    
 19 Mansure, Keira N          13 SJAC-MA              3:09.48    2:31.14  
       35.05  1:13.45  1:52.53  2:31.14                                    
 20 Babroff, Jenna S          13 SJAC-MA              2:33.00    2:33.53  
       31.45  1:08.64  1:51.08  2:33.53                                    
 21 Kornbluth, Mackenzie R    13 SJAC-MA              3:05.84    2:40.81  
       35.86  1:16.93  2:00.58  2:40.81                                    
 22 Bluestein, Talia R        13 Northeast Swimmi-MA  2:44.92    2:43.89  
       35.60  1:17.82  2:02.26  2:43.89                                    
 23 Zeuli, Marissa G          13 SJAC-MA              3:15.87    2:44.61  
       36.41  1:19.22  2:03.76  2:44.61                                    
 24 Fisher, Lucy J            14 SJAC-MA                   NT    2:44.96  
       35.97  1:18.67  2:02.22  2:44.96                                    
 25 Kastro, Defne J           14 SJAC-MA                   NT    2:47.54  
       36.83  1:19.05  2:04.39  2:47.54                                    
 26 Koulas, Gianna M          14 SJAC-MA              2:55.20    2:54.22  
       36.49  1:21.09  2:06.17  2:54.22                                    
 27 Dawkins, Daia I           13 WAC-MA                    NT    3:05.26  
       39.36  1:26.88  2:16.37  3:05.26                                    
 
Event 64  Boys 13-14 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lemishko, Michael A       14 UMAC-MA              1:54.27    1:52.68  
       24.32    52.43  1:22.59  1:52.68                                    
  2 Lang, Matthew             14 SJAC-MA              2:01.12    1:56.92  
       26.22    55.67  1:26.12  1:56.92                                    
  3 Circus, Luke R            14 SJAC-MA              2:00.59    1:58.83  
       27.02    57.00  1:28.41  1:58.83                                    
  4 Bocaj, Gabe E             14 SJAC-MA              2:06.13    2:01.09  
       27.65    58.07  1:29.99  2:01.09                                    
  5 Pezzella, Nick E          13 SJAC-MA              2:07.77    2:03.13  
       26.94    58.46  1:30.65  2:03.13                                    
  6 Greer, Evan               14 SJAC-MA              2:08.31    2:03.98  
       28.30    59.95  1:32.71  2:03.98                                    
  7 Short, Nick C             14 SJAC-MA              2:07.68    2:04.30  
       28.18    59.78  1:32.31  2:04.30                                    
  8 Peters, Aidan             13 SJAC-MA              2:06.42    2:05.22  
       27.99    59.35  1:32.47  2:05.22                                    
  9 Dold, Aidan               13 SJAC-MA              2:06.92    2:05.51  
       28.45  1:00.27  1:33.43  2:05.51                                    
 10 Pike, Cooper P            13 SJAC-MA              2:15.93    2:07.04  
       29.02  1:02.02  1:35.37  2:07.04                                    
 11 Kline, Tony S             14 SJAC-MA              2:10.84    2:07.82  
       29.51  1:02.37  1:35.68  2:07.82                                    
 12 Vespe, DJ M               14 SJAC-MA              2:14.46    2:08.74  
       29.08  1:01.65  1:35.46  2:08.74                                    
 13 Walter, Andrew R          14 SJAC-MA              2:18.37    2:10.38  
       29.36  1:02.28  1:37.29  2:10.38                                    
 14 Genel, Alexander T        13 SJAC-MA              2:16.27    2:13.35  
       30.20  1:03.69  2:13.35                                             
 15 Kim, Aidan J              13 SJAC-MA              2:25.87    2:13.85  
       30.69  1:04.74  1:40.19  2:13.85                                    
 16 Genel, Ryan N             13 SJAC-MA              2:20.21    2:15.99  
       31.05  1:06.18  1:42.88  2:15.99                                    
 17 Campbell, Spencer J       14 SJAC-MA              2:35.27    2:19.81  
       32.26  1:08.69  1:45.34  2:19.81                                    
 18 Farling, DJ J             13 SJAC-MA              2:26.21    2:19.94  
       30.87  1:06.86  1:44.94  2:19.94                                    
 19 Brown, Ryn W              13 PVA-MA                    NT    2:19.97  
       32.48  1:07.51  1:43.61  2:19.97                                    
 20 Bianchi, Nicky J          13 PVA-MA               2:30.77    2:20.73  
       31.48  1:06.85  1:44.30  2:20.73                                    
 21 Modi, Talin P             13 SJAC-MA                   NT    2:27.06  
       33.47  1:10.83  1:49.79  2:27.06                                    
 22 Bygott, James T           13 SJAC-MA                   NT    2:31.78  
       32.37  1:12.43  1:53.48  2:31.78                                    
 23 Robins-Thompson, Jayden   13 WAC-MA                    NT    2:46.98  
       34.11  1:12.02  2:46.98                                             
 
Event 65  Girls 15-18 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Feeley, Shannon R         17 SJAC-MA              1:59.48    2:02.88  
       28.62  1:00.17  1:32.20  2:02.88                                    
  2 Wixted, Annie             17 SJAC-MA              2:02.90    2:08.74  
       28.58  1:00.80  2:08.74                                             
  3 Hines, Katie              17 SJAC-MA              2:01.63    2:10.83  
       30.95  1:03.84  1:37.45  2:10.83                                    
  4 Bosacco, Sophia L         15 PVA-MA               2:13.87    2:13.61  
       30.19  1:03.72  1:38.32  2:13.61                                    
  5 Pley, Caroline R          15 SJAC-MA                   NT    2:16.78  
       31.54  1:06.49  1:41.92  2:16.78                                    
  6 George, Tatt O            15 SJAC-MA              2:12.89    2:19.69  
       32.42  1:07.99  1:43.98  2:19.69                                    
  7 Fohring, Avery N          15 SJAC-MA              2:50.77    2:20.66  
       30.31  1:05.57  1:43.02  2:20.66                                    
  8 Scott, Cass K             15 PVA-MA               2:19.56    2:21.61  
       32.13  1:08.19  1:45.41  2:21.61                                    
 
Event 66  Boys 15-18 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Chiu, Alexander           16 SJAC-MA              1:45.44    1:47.88  
       24.94    52.60  1:20.71  1:47.88                                    
  2 Crysler, Matt             17 SJAC-MA              1:52.21    1:58.39  
       26.80    56.75  1:28.35  1:58.39                                    
  3 Hendricks, Blake P        15 WAC-MA               1:54.21    1:58.63  
       26.39    56.54  1:27.53  1:58.63                                    
  4 Zeigler, Jack             16 SJAC-MA              1:56.56    1:59.29  
       26.40    56.94  1:28.53  1:59.29                                    
  5 Stankus, Matthew          16 SJAC-MA              2:02.91    2:01.01  
       27.05    57.44  1:29.18  2:01.01                                    
  6 Oleaga, Christian A       15 SJAC-MA                   NT    2:31.31  
       32.59  1:10.55  1:51.92  2:31.31                                    
 
Event 67  Girls 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Burke, Emily M            13 UMAC-MA                27.55      28.05  
  2 Teofanova, Lilly A        13 PVA-MA                 28.90      28.48  
  3 Benson, Maggie A          14 WAC-MA                 28.72      28.82  
  4 Meyers, Izzy M            13 Northeast Swimmi-MA    29.67      29.01  
  5 Henriquez, Nicole A       13 Northeast Swimmi-MA    31.80      29.63  
  6 Conti, Giovanna           13 Northeast Swimmi-MA       NT      30.68  
  7 LaBree, Hunter            14 Northeast Swimmi-MA       NT      31.33  
  8 Cotter, Clare R           13 WAC-MA                    NT      31.37  
  9 Whitman, Paige E          13 GAAC-MA                31.23      31.58  
 
Event 68  Boys 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Dang, Andrew              14 PVA-MA                 24.99      24.50  
  2 Scott, Nate G             14 SJAC-MA                26.01      25.50  
  3 Lee, Mike P               13 Northeast Swimmi-MA    27.05      25.51  
  4 Jones, Ryan M             13 WAC-MA                 27.45      26.13  
  5 Hayburn, Nick J           13 GAAC-MA                26.78      26.41  
  6 Clemente, Patrick J       13 WAC-MA                 29.00      26.56  
 
Event 69  Girls 15-18 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Robinson, Holly           15 SJAC-MA                24.87      25.70  
  2 Monaco, Lindsey           16 SJAC-MA                27.15      26.42  
  3 Sinibaldi, Sophia T       15 SJAC-MA                27.46      26.62  
  4 Warrington, Nic A         17 SJAC-MA                26.25      27.40  
  5 Teofanova, Andrea A       16 PVA-MA                 25.83      27.46  
  6 Crumpton, Mollie L        15 SJAC-MA                27.11      28.15  
  7 Check, Lauren E           15 Northeast Swimmi-MA    31.06      28.55  
  8 Lebold, Celeste A         15 SJAC-MA                32.19      30.24  
 
Event 70  Boys 15-18 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Chen, Eddie               15 PVA-MA                 25.93      25.39  
  2 Grossman, Kyle M          17 WAC-MA                    NT      25.70  
  3 Krieger, Aiden D          15 WAC-MA                 28.22      26.23  
 
Event 71  Girls 13-14 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Waslyn, Rylee E           13 WAC-MA               2:10.82    2:21.31  
       30.57  1:06.83  1:48.32  2:21.31                                    
  2 Sicuranza, Lily M         14 WAC-MA               2:24.31    2:23.98  
       30.13  1:06.14  1:50.77  2:23.98                                    
  3 Thompson, Reese A         14 WAC-MA               2:11.17    2:26.38  
       30.93  1:07.76  1:50.59  2:26.38                                    
  4 Speicher, Meghan E        14 WAC-MA               2:26.19    2:26.62  
       31.46  1:08.36  1:52.75  2:26.62                                    
  5 Ryan, Lenya H             13 WAC-MA               2:24.69    2:28.07  
       30.91  1:08.51  1:52.86  2:28.07                                    
  6 Maile, Kristen            13 WAC-MA               2:29.77    2:28.29  
       32.40  1:11.60  1:54.62  2:28.29                                    
  7 Webb, Averi B             13 GAAC-MA              2:35.48    2:28.42  
       31.00  1:08.90  1:53.98  2:28.42                                    
  8 Keegan, Emma              14 SJAC-MA              2:35.56    2:31.74  
       33.92  1:13.99  1:56.58  2:31.74                                    
  9 Benson, Maggie A          14 WAC-MA               2:23.84    2:33.25  
       35.66  1:14.94  1:57.43  2:33.25                                    
 10 Schaaf, Carly S           14 SJAC-MA              2:29.75    2:34.96  
       33.69  1:14.46  1:59.11  2:34.96                                    
 11 Sherwood, Sophie A        14 PVA-MA               2:40.72    2:35.70  
       33.59  1:15.47  2:01.27  2:35.70                                    
 12 Lauderbaugh, Amy L        13 WAC-MA               2:44.78    2:38.33  
       34.58  1:15.68  2:03.19  2:38.33                                    
 13 Teofanova, Lilly A        13 PVA-MA               2:37.79    2:38.70  
       34.77  1:15.38  2:02.72  2:38.70                                    
 14 Burke, Emily M            13 UMAC-MA              2:34.33    2:40.81  
       34.63  1:15.82  2:03.14  2:40.81                                    
 15 Hayes, Brigid M           14 Northeast Swimmi-MA  2:46.20    2:42.11  
       34.95  1:18.61  2:05.20  2:42.11                                    
 16 Meyers, Izzy M            13 Northeast Swimmi-MA  2:42.48    2:43.02  
       36.07  1:19.42  2:08.09  2:43.02                                    
 17 Shiuh, Maddie H           14 WAC-MA               2:56.28    2:47.94  
       36.13  1:15.78  2:08.64  2:47.94                                    
 18 Casella, Jenna M          14 SJAC-MA              2:53.04    2:51.94  
       34.28  1:14.81  2:12.17  2:51.94                                    
 19 Bluestein, Talia R        13 Northeast Swimmi-MA       NT    3:07.23  
       38.43  1:25.90  2:26.35  3:07.23                                    
 20 Calhum, Zaria C           13 WAC-MA                    NT    3:12.67  
       41.05  1:29.45  2:30.83  3:12.67                                    
 21 Fisher, Lucy J            14 SJAC-MA                   NT    3:14.80  
       45.82  1:34.82  2:27.80  3:14.80                                    
 
Event 72  Boys 13-14 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Dang, Andrew              14 PVA-MA               2:35.39    2:18.97  
       30.47  1:05.06  1:45.57  2:18.97                                    
  2 Boles, Andrew B           13 GAAC-MA              2:30.35    2:23.79  
       30.85  1:08.95  1:51.18  2:23.79                                    
  3 Clemente, Patrick J       13 WAC-MA               2:30.94    2:24.88  
       30.19  1:07.41  1:51.63  2:24.88                                    
  4 Larkin, Jack C            13 UMAC-MA              2:27.81    2:26.25  
       34.26  1:11.56  1:53.80  2:26.25                                    
  5 Sonn, Kevin P             14 SJAC-MA              2:30.03    2:26.91  
       31.72  1:09.24  1:52.99  2:26.91                                    
  6 Bashir, Ameer             13 Rocs-De-MA           2:26.55    2:28.30  
       32.43  1:08.60  1:53.55  2:28.30                                    
  7 Baicoianu, Luca           13 UMAC-MA              2:31.73    2:32.87  
       32.23  1:11.43  1:55.90  2:32.87                                    
  8 Brown, Ryn W              13 PVA-MA                    NT    2:35.11  
       33.93  1:15.00  2:01.96  2:35.11                                    
  9 Fredericksdorf, Brandon   13 Northeast Swimmi-MA  2:40.50    2:35.43  
       33.42  1:14.44  1:58.69  2:35.43                                    
 10 Lee, Mike P               13 Northeast Swimmi-MA  2:39.63    2:40.73  
       32.95  1:13.03  2:02.39  2:40.73                                    
 -- Hayburn, Nick J           13 GAAC-MA              2:28.79         DQ  
       31.66  1:09.05  1:52.83       DQ                                    
 
Event 73  Girls 15-18 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 O'Connor, Mackenzie S     17 SJAC-MA              2:09.01    2:11.00  
       28.19  1:00.49  1:40.28  2:11.00                                    
  2 Wixted, Annie             17 SJAC-MA              2:14.19    2:20.81  
       29.77  1:06.54  1:45.67  2:20.81                                    
  3 Jones, Megan E            17 WAC-MA               2:20.82    2:21.79  
       30.20  1:08.01  1:48.61  2:21.79                                    
  4 Pasco, Grace E            17 SJAC-MA              2:17.31    2:23.58  
       29.76  1:06.99  1:50.00  2:23.58                                    
  5 Campbell, Carissa L       18 SJAC-MA              2:21.48    2:24.58  
       31.94  1:07.53  1:51.16  2:24.58                                    
  6 Fanning, Audrey           17 SJAC-MA              2:20.23    2:25.09  
       31.65  1:08.93  1:50.70  2:25.09                                    
  7 Sohlberg, Nancy C         15 Sac-MA               2:29.34    2:26.09  
       33.09  1:09.29  1:51.97  2:26.09                                    
  8 Trent, Nicole H           16 SJAC-MA              2:27.65    2:28.18  
       30.19  1:06.91  1:54.46  2:28.18                                    
  9 Preihs, Kylie             15 SJAC-MA              2:23.40    2:29.78  
       33.46  1:09.73  1:54.63  2:29.78                                    
 10 Peters, Gillian           16 SJAC-MA              2:24.14    2:32.59  
       30.91  1:09.90  1:54.59  2:32.59                                    
 11 Wheeler, Grace C          16 SJAC-MA              2:29.43    2:35.20  
       33.08  1:10.53  1:58.11  2:35.20                                    
 12 George, Tatt O            15 SJAC-MA              2:29.03    2:36.73  
       33.14  1:11.97  1:59.48  2:36.73                                    
 13 Penn, Fionna L            16 SJAC-MA              2:26.55    2:36.91  
       33.94  1:15.23  2:00.54  2:36.91                                    
 14 McGlade, Ciera            17 SJAC-MA              2:24.20    2:38.68  
       32.19  1:11.89  2:38.68                                             
 
Event 74  Boys 15-18 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Watson, Jack              16 SJAC-MA              1:55.21    2:00.56  
       25.60    55.01  1:31.24  2:00.56                                    
  2 Yin, Justin P             17 PVA-MA               2:01.15    2:04.57  
       26.23    58.54  1:34.52  2:04.57                                    
  3 Volin, Alex W             15 SJAC-MA              2:04.74    2:07.20  
       27.70  1:01.21  1:37.79  2:07.20                                    
  4 Funari, JT T              16 SJAC-MA              2:06.08    2:07.22  
       27.52  1:01.40  1:36.78  2:07.22                                    
  5 Chiu, Alexander           16 SJAC-MA              2:01.57    2:08.05  
       26.24    59.89  1:39.59  2:08.05                                    
  6 Pasco, Andrew H           15 SJAC-MA              2:11.22    2:08.80  
       27.78  1:01.23  1:38.58  2:08.80                                    
  7 Sommeling, Michael        16 SJAC-MA              2:10.59    2:11.06  
       28.36  1:01.94  1:42.80  2:11.06                                    
  8 Maier, Andrew D           15 SJAC-MA              2:08.61    2:12.07  
       27.75  1:01.87  1:41.56  2:12.07                                    
  9 Crysler, Matt             17 SJAC-MA              2:06.68    2:12.73  
       28.00  1:02.55  1:42.45  2:12.73                                    
 10 Hendricks, Branden P      18 WAC-MA               2:12.69    2:12.83  
       27.37    58.73  1:41.22  2:12.83                                    
 11 Irwin, Bobby W            15 SJAC-MA                   NT    2:14.65  
       27.46  1:01.81  1:45.68  2:14.65                                    
 12 Watts, Matt J             17 SJAC-MA                   NT    2:15.05  
       26.95  1:02.25  1:44.60  2:15.05                                    
 13 Grossman, Kyle M          17 WAC-MA                    NT    2:20.70  
       29.20  1:06.00  1:47.46  2:20.70                                    
 14 Dadhania, Jay N           15 SJAC-MA              2:15.89    2:23.78  
       29.96  1:07.73  1:49.71  2:23.78                                    
 15 Santarpio, James A        16 SJAC-MA                   NT    2:25.27  
       28.63  1:04.21  1:52.19  2:25.27                                    
 16 Bowen, Connor P           15 UNSJA-MA                  NT    2:26.10  
       31.30  1:08.95  1:55.55  2:26.10                                    
 17 Krieger, Aiden D          15 WAC-MA               2:38.80    2:29.11  
       32.21  1:10.27  1:56.39  2:29.11                                    
 18 Fredericksdorf, Bobby C   15 Northeast Swimmi-MA  2:33.37    2:36.82  
       31.46  1:13.85  1:57.65  2:36.82                                    
 -- Seybold, Colin P          17 SJAC-MA              2:15.76         DQ  
       28.76  1:02.65  1:42.67       DQ                                    
 
Event 75  Girls 13-14 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Waslyn, Rylee E           13 WAC-MA               2:12.55    2:23.17  
       31.67  1:08.25  1:45.48  2:23.17                                    
  2 Hendricks, Lauren M       14 WAC-MA               2:51.39    2:50.07  
       34.67  1:19.80  2:06.92  2:50.07                                    
  3 Szumski, Caitlyn E        13 Northeast Swimmi-MA       NT    2:53.89  
       33.57  1:15.47  2:03.35  2:53.89                                    
 
Event 76  Boys 13-14 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lemishko, Michael A       14 UMAC-MA              2:06.51    2:05.18  
       28.27  1:00.50  1:33.21  2:05.18                                    
  2 Hoy, Andrew J             14 UMAC-MA                   NT    2:17.93  
       29.55  1:03.76  1:40.38  2:17.93                                    
  3 Jones, Ryan M             13 WAC-MA               2:32.67    2:27.35  
       31.18  1:08.02  1:47.54  2:27.35                                    
  4 Scott, Nate G             14 SJAC-MA                   NT    2:29.98  
       31.79  1:09.50  1:50.29  2:29.98                                    
 
Event 77  Girls 15-18 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Robinson, Holly           15 SJAC-MA              2:07.47    2:11.39  
       28.76  1:01.48  1:36.04  2:11.39                                    
  2 Sinibaldi, Sophia T       15 SJAC-MA              2:13.99    2:12.38  
       28.83  1:02.53  1:37.45  2:12.38                                    
  3 Gorman, Annabel           16 SJAC-MA              2:14.75    2:18.25  
       29.58  1:03.27  1:39.89  2:18.25                                    
  4 Monaco, Lindsey           16 SJAC-MA              2:18.64    2:18.75  
       30.33  1:05.01  1:41.96  2:18.75                                    
  5 Batastini, Sarah          16 SJAC-MA              2:17.06    2:21.90  
       30.27  1:05.35  1:43.19  2:21.90                                    
  6 Zane, Cate                15 SJAC-MA              2:19.09    2:25.57  
       32.65  1:09.97  1:47.86  2:25.57                                    
  7 Warrington, Nic A         17 SJAC-MA              2:40.71    2:41.08  
       34.52  1:13.96  1:57.76  2:41.08                                    
  8 Crumpton, Mollie L        15 SJAC-MA                   NT    2:55.02  
       37.13  1:21.67  2:08.20  2:55.02                                    
  9 Lebold, Celeste A         15 SJAC-MA                   NT    3:14.54  
       39.08  1:28.00  2:21.54  3:14.54                                    
 
Event 78  Boys 15-18 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Haines, Jake R            17 SJAC-MA              1:52.56    1:57.74  
       26.94    57.16  1:27.67  1:57.74                                    
  2 Dorsett, Toasty K         17 PVA-MA               2:01.45    2:05.61  
       28.62  1:01.23  1:33.72  2:05.61                                    
  3 Yin, Justin P             17 PVA-MA               2:01.19    2:08.25  
       27.45    59.54  1:33.91  2:08.25                                    
  4 Hare, Kyle                15 SJAC-MA              2:02.91    2:10.51  
       27.28    59.97  1:35.38  2:10.51                                    
  5 Zeigler, Jack             16 SJAC-MA              2:07.95    2:14.41  
       29.24  1:02.38  1:38.11  2:14.41                                    
  6 Hendricks, Blake P        15 WAC-MA               2:08.11    2:17.64  
       28.84  1:03.06  1:39.70  2:17.64                                    
 
Event 79  Girls 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sicuranza, Lily M         14 WAC-MA                 59.71      57.93  
       27.78    57.93                                                      
  2 Speicher, Meghan E        14 WAC-MA                 59.02      57.95  
       28.25    57.95                                                      
  3 Maile, Kristen            13 WAC-MA               1:03.48    1:00.23  
       29.18  1:00.23                                                      
  4 Webb, Averi B             13 GAAC-MA              1:00.07    1:00.32  
       28.82  1:00.32                                                      
  5 Short, Gianna M           13 Northeast Swimmi-MA  1:01.80    1:03.56  
       29.16  1:03.56                                                      
  6 Casella, Jenna M          14 SJAC-MA              1:06.94    1:07.16  
       31.68  1:07.16                                                      
  7 Henriquez, Nicole A       13 Northeast Swimmi-MA  1:10.36    1:07.92  
       30.68  1:07.92                                                      
  8 Conti, Giovanna           13 Northeast Swimmi-MA       NT    1:10.40  
       31.62  1:10.40                                                      
  9 LaBree, Hunter            14 Northeast Swimmi-MA       NT    1:13.57  
       34.67  1:13.57                                                      
 10 Cotter, Clare R           13 WAC-MA                    NT    1:15.84  
       34.98  1:15.84                                                      
 11 Fisher, Lucy J            14 SJAC-MA                   NT    1:16.40  
       36.25  1:16.40                                                      
 
Event 80  Boys 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Dang, Andrew              14 PVA-MA                 54.13      55.88  
       26.91    55.88                                                      
  2 Baicoianu, Luca           13 UMAC-MA                58.85      59.55  
       28.10    59.55                                                      
  3 Modi, Talin P             13 SJAC-MA              1:12.03    1:03.61  
       30.37  1:03.61                                                      
  4 Fredericksdorf, Brandon   13 Northeast Swimmi-MA  1:09.43    1:08.02  
       31.92  1:08.02                                                      
 
Event 81  Girls 15-18 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Jones, Megan E            17 WAC-MA                 55.82      58.61  
       28.34    58.61                                                      
  2 Teofanova, Andrea A       16 PVA-MA                 54.75      58.81  
       28.44    58.81                                                      
  3 Pasco, Grace E            17 SJAC-MA                57.03      59.10  
       28.44    59.10                                                      
  4 Bosacco, Sophia L         15 PVA-MA               1:00.60    1:01.46  
       29.27  1:01.46                                                      
  5 McGlade, Ciera            17 SJAC-MA                57.14    1:01.61  
       28.84  1:01.61                                                      
  6 Sweeney, Maddie Q         16 WAC-MA               1:03.72    1:02.82  
       30.05  1:02.82                                                      
  7 Check, Lauren E           15 Northeast Swimmi-MA  1:07.19    1:03.39  
       29.89  1:03.39                                                      
  8 Scott, Cass K             15 PVA-MA               1:03.65    1:04.57  
       30.89  1:04.57                                                      
 
Event 82  Boys 15-18 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Watson, Jack              16 SJAC-MA                49.29      50.97  
       24.69    50.97                                                      
  2 Hendricks, Branden P      18 WAC-MA                 52.68      52.97  
       25.64    52.97                                                      
  3 Pasco, Andrew H           15 SJAC-MA                54.85      54.13  
       25.83    54.13                                                      
  4 Dorsett, Toasty K         17 PVA-MA                 50.57      54.68  
       26.31    54.68                                                      
  5 Crysler, Matt             17 SJAC-MA                51.90      54.71  
       26.01    54.71                                                      
  6 Funari, JT T              16 SJAC-MA                53.03      55.17  
       26.42    55.17                                                      
  7 Stankus, Matthew          16 SJAC-MA                55.48      55.71  
       26.81    55.71                                                      
  8 Overton, Christian L      16 SJAC-MA                56.65      56.54  
       27.06    56.54                                                      
  9 Fredericksdorf, Bobby C   15 Northeast Swimmi-MA  1:01.40    1:01.81  
       29.46  1:01.81                                                      
 
Event 83  Girls 13-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Roma, Isabella G          13 SJAC-MA              1:09.23    1:06.15  
       32.06  1:06.15                                                      
  2 Thompson, Reese A         14 WAC-MA               1:01.45    1:06.83  
       31.92  1:06.83                                                      
  3 Sicuranza, Lily M         14 WAC-MA               1:09.69    1:06.89  
       32.06  1:06.89                                                      
  4 Dollarton, Annie N        14 SJAC-MA              1:09.54    1:07.02  
       31.06  1:07.02                                                      
  5 Ryan, Lenya H             13 WAC-MA               1:06.88    1:08.32  
       32.41  1:08.32                                                      
  6 Webb, Averi B             13 GAAC-MA              1:06.94    1:08.37  
       32.68  1:08.37                                                      
  7 Durboraw, Anna M          14 SJAC-MA              1:10.46    1:09.33  
       32.72  1:09.33                                                      
  8 Anderson, Jillian C       14 SJAC-MA              1:11.97    1:11.12  
       34.29  1:11.12                                                      
  9 Zeigler, Annie C          13 SJAC-MA              1:11.03    1:11.25  
       35.13  1:11.25                                                      
 10 McKenna, Ashleigh S       14 SJAC-MA              1:14.09    1:11.46  
       34.78  1:11.46                                                      
 11 Zeiler, Megan R           14 SJAC-MA              1:13.74    1:11.54  
       35.42  1:11.54                                                      
 12 Hendricks, Lauren M       14 WAC-MA               1:11.70    1:11.69  
       35.00  1:11.69                                                      
 13 McNiff, Madison A         13 SJAC-MA              1:13.96    1:11.81  
       35.62  1:11.81                                                      
 14 Sherwood, Sophie A        14 PVA-MA               1:11.86    1:11.98  
       34.63  1:11.98                                                      
 15 Lauderbaugh, Amy L        13 WAC-MA               1:14.13    1:13.57  
       36.28  1:13.57                                                      
 16 Mahajan, Krisha           14 SJAC-MA              1:13.55    1:13.61  
       36.25  1:13.61                                                      
 17 Seybold, Madeline A       14 SJAC-MA              1:27.55    1:14.09  
       36.41  1:14.09                                                      
 18 Casella, Jenna M          14 SJAC-MA              1:17.96    1:14.67  
       36.96  1:14.67                                                      
 19 Whitman, Paige E          13 GAAC-MA              1:13.95    1:14.97  
       36.88  1:14.97                                                      
 20 Bent, Sarah S             14 SJAC-MA              1:14.53    1:15.19  
       36.61  1:15.19                                                      
 21 Bocaj, Julia A            13 SJAC-MA              1:16.30    1:15.29  
       36.67  1:15.29                                                      
 22 Schaaf, Carly S           14 SJAC-MA              1:16.35    1:15.44  
       36.89  1:15.44                                                      
 23 Szumski, Caitlyn E        13 Northeast Swimmi-MA  1:17.08    1:15.87  
 24 Bluestein, Talia R        13 Northeast Swimmi-MA  1:19.83    1:16.37  
       37.54  1:16.37                                                      
 25 McCrudden, Reiley M       13 GAAC-MA                   NT    1:16.40  
       37.60  1:16.40                                                      
 26 Martin, Erin M            13 SJAC-MA              1:19.05    1:16.60  
       37.82  1:16.60                                                      
 27 Shiuh, Maddie H           14 WAC-MA               1:25.13    1:17.18  
       37.12  1:17.18                                                      
 28 Mansure, Keira N          13 SJAC-MA              1:17.23    1:17.59  
       38.17  1:17.59                                                      
 29 Babroff, Jenna S          13 SJAC-MA              1:22.76    1:19.14  
       38.03  1:19.14                                                      
 30 Keegan, Emma              14 SJAC-MA              1:23.52    1:19.38  
       38.82  1:19.38                                                      
 31 Incollingo, Rachel D      13 GAAC-MA                   NT    1:20.34  
       38.19  1:20.34                                                      
 32 LaBree, Hunter            14 Northeast Swimmi-MA       NT    1:21.13  
 33 Kastro, Defne J           14 SJAC-MA                   NT    1:22.12  
 34 Calhum, Zaria C           13 WAC-MA               1:27.60    1:26.84  
       38.47  1:26.84                                                      
 35 Zeuli, Marissa G          13 SJAC-MA              1:31.57    1:27.98  
 36 Cotter, Clare R           13 WAC-MA                    NT    1:29.89  
       42.88  1:29.89                                                      
 37 Koulas, Gianna M          14 SJAC-MA              1:32.02    1:29.97  
       41.70  1:29.97                                                      
 38 Kornbluth, Mackenzie R    13 SJAC-MA              1:27.87    1:31.81  
       44.62  1:31.81                                                      
 39 Dawkins, Daia I           13 WAC-MA                    NT    1:41.14  
       48.32  1:41.14                                                      
 
Event 84  Boys 13-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lemishko, Michael A       14 UMAC-MA                58.65      57.83  
       28.18    57.83                                                      
  2 Lang, Matthew             14 SJAC-MA                57.81      58.32  
       28.47    58.32                                                      
  3 Hoy, Andrew J             14 UMAC-MA                   NT    1:01.48  
       29.17  1:01.48                                                      
  4 Greer, Evan               14 SJAC-MA              1:04.79    1:02.61  
       30.22  1:02.61                                                      
  5 Circus, Luke R            14 SJAC-MA              1:10.21    1:02.69  
       30.57  1:02.69                                                      
  6 Pezzella, Nick E          13 SJAC-MA              1:03.88    1:03.58  
       30.38  1:03.58                                                      
  7 Short, Nick C             14 SJAC-MA              1:16.62    1:06.02  
       31.66  1:06.02                                                      
  8 Walter, Andrew R          14 SJAC-MA              1:09.53    1:06.45  
       32.24  1:06.45                                                      
  9 Bocaj, Gabe E             14 SJAC-MA              1:07.83    1:06.59  
       32.35  1:06.59                                                      
 10 Dold, Aidan               13 SJAC-MA              1:05.77    1:06.71  
       31.78  1:06.71                                                      
 11 Pike, Cooper P            13 SJAC-MA              1:08.02    1:07.55  
       32.92  1:07.55                                                      
 12 Peters, Aidan             13 SJAC-MA              1:10.10    1:08.04  
       32.24  1:08.04                                                      
 13 Boles, Andrew B           13 GAAC-MA              1:07.38    1:08.27  
       33.32  1:08.27                                                      
 14 Bashir, Ameer             13 Rocs-De-MA           1:08.73    1:08.28  
       32.49  1:08.28                                                      
 15 Vespe, DJ M               14 SJAC-MA              1:08.91    1:08.39  
       32.98  1:08.39                                                      
 16 Genel, Ryan N             13 SJAC-MA              1:09.63    1:09.41  
       33.61  1:09.41                                                      
 17 Clemente, Patrick J       13 WAC-MA               1:23.13    1:09.47  
       33.48  1:09.47                                                      
 18 Kim, Aidan J              13 SJAC-MA              1:09.42    1:09.50  
       33.98  1:09.50                                                      
 19 Sonn, Kevin P             14 SJAC-MA              1:13.60    1:09.59  
       33.89  1:09.59                                                      
 20 Kline, Tony S             14 SJAC-MA              1:13.45    1:10.08  
       33.77  1:10.08                                                      
 21 Farling, DJ J             13 SJAC-MA              1:11.06    1:11.97  
       34.84  1:11.97                                                      
 22 Jones, Ryan M             13 WAC-MA               1:13.43    1:12.04  
       34.48  1:12.04                                                      
 23 Genel, Alexander T        13 SJAC-MA              1:13.87    1:12.43  
       34.61  1:12.43                                                      
 24 Bianchi, Nicky J          13 PVA-MA               1:20.30    1:15.72  
       37.60  1:15.72                                                      
 25 Campbell, Spencer J       14 SJAC-MA              1:18.90    1:16.17  
       38.21  1:16.17                                                      
 26 Bygott, James T           13 SJAC-MA              1:28.35    1:20.32  
       39.43  1:20.32                                                      
 -- Robins-Thompson, Jayden   13 WAC-MA                    NT         DQ  
       41.42       DQ                                                      
 
Event 85  Girls 15-18 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 O'Connor, Mackenzie S     17 SJAC-MA                55.56      58.01  
       28.43    58.01                                                      
  2 Batastini, Sarah          16 SJAC-MA              1:02.06    1:03.92  
       31.14  1:03.92                                                      
  3 Sinibaldi, Sophia T       15 SJAC-MA              1:04.78    1:04.00  
       30.95  1:04.00                                                      
  4 Monaco, Lindsey           16 SJAC-MA              1:04.02    1:04.93  
       31.47  1:04.93                                                      
  5 Campbell, Carissa L       18 SJAC-MA              1:05.45    1:06.01  
       31.95  1:06.01                                                      
  6 Preihs, Kylie             15 SJAC-MA              1:04.61    1:06.58  
       32.68  1:06.58                                                      
  7 Trent, Nicole H           16 SJAC-MA              1:05.23    1:06.71  
       32.37  1:06.71                                                      
  8 Sohlberg, Nancy C         15 Sac-MA               1:05.93    1:06.83  
       32.88  1:06.83                                                      
  9 Gorman, Annabel           16 SJAC-MA              1:05.86    1:07.50  
       32.62  1:07.50                                                      
 10 Morrow, Gracie L          17 SJAC-MA              1:08.44    1:08.03  
       33.40  1:08.03                                                      
 11 Fanning, Audrey           17 SJAC-MA              1:08.18    1:08.61  
       33.56  1:08.61                                                      
 12 George, Tatt O            15 SJAC-MA              1:05.97    1:09.28  
       34.16  1:09.28                                                      
 13 Fohring, Avery N          15 SJAC-MA              1:24.08    1:09.46  
       33.57  1:09.46                                                      
 14 Wheeler, Grace C          16 SJAC-MA              1:07.50    1:09.84  
       33.81  1:09.84                                                      
 15 Pley, Caroline R          15 SJAC-MA                   NT    1:10.42  
       34.25  1:10.42                                                      
 16 Peters, Gillian           16 SJAC-MA              1:08.79    1:10.79  
       33.79  1:10.79                                                      
 17 Roma, Chiara E            15 SJAC-MA                   NT    1:11.75  
       34.45  1:11.75                                                      
 18 Lebold, Celeste A         15 SJAC-MA              1:15.62    1:14.45  
       36.16  1:14.45                                                      
 
Event 86  Boys 15-18 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Chiu, Alexander           16 SJAC-MA                55.35      55.06  
       26.96    55.06                                                      
  2 Irwin, Bobby W            15 SJAC-MA                   NT      58.99  
       29.10    58.99                                                      
  3 Hendricks, Branden P      18 WAC-MA                 55.96      59.01  
       28.65    59.01                                                      
  4 Zeigler, Jack             16 SJAC-MA                57.55      59.79  
       28.84    59.79                                                      
  5 Overton, Christian L      16 SJAC-MA              1:00.53      59.87  
       29.36    59.87                                                      
  6 Watts, Matt J             17 SJAC-MA                   NT    1:00.40  
       29.08  1:00.40                                                      
  7 Sommeling, Michael        16 SJAC-MA                58.67    1:00.92  
       30.02  1:00.92                                                      
  8 Seybold, Colin P          17 SJAC-MA              1:05.92    1:02.31  
       29.79  1:02.31                                                      
  9 Santarpio, James A        16 SJAC-MA                   NT    1:02.97  
       30.71  1:02.97                                                      
 10 Maier, Andrew D           15 SJAC-MA              1:02.98    1:04.17  
       31.66  1:04.17                                                      
 11 Dadhania, Jay N           15 SJAC-MA              1:01.96    1:05.01  
       30.97  1:05.01                                                      
 12 Bowen, Connor P           15 UNSJA-MA                  NT    1:07.21  
       32.45  1:07.21                                                      
 13 Krieger, Aiden D          15 WAC-MA               1:10.86    1:08.26  
       33.02  1:08.26                                                      
 14 Oleaga, Christian A       15 SJAC-MA              1:19.47    1:17.78  
       37.49  1:17.78                                                      
 
Event 87  Girls 13-14 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hayes, Brigid M           14 Northeast Swimmi-MA  6:19.03    6:23.33  
       32.69  1:10.63  1:50.12  2:29.95  3:09.07  3:48.91  4:28.30  5:08.32
     5:46.75  6:23.33                                                      
  2 Burke, Emily M            13 UMAC-MA              6:30.09    6:25.27  
       33.71  1:12.60  1:51.82  2:31.38  3:11.22  3:50.72  4:29.75  5:09.10
     5:48.82  6:25.27                                                      
  3 Szumski, Caitlyn E        13 Northeast Swimmi-MA  6:30.79    6:30.72  
       33.64  1:12.16  1:51.88  2:32.36  3:12.71  3:53.62  4:34.94  5:14.34
     5:54.19  6:30.72                                                      
  4 McCrudden, Reiley M       13 GAAC-MA                   NT    6:40.21  
       35.53  1:15.19  1:55.45  2:36.71  3:18.65  3:58.94  4:39.57  5:20.88
     6:01.90  6:40.21                                                      
 
Event 88  Boys 13-14 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Scott, Nate G             14 SJAC-MA                   NT    5:42.48  
       30.71  1:05.33  1:39.93  2:14.78  2:50.05  3:25.26  4:00.76  4:35.93
     5:10.86  5:42.48                                                      
  2 Boles, Andrew B           13 GAAC-MA              6:03.60    5:42.90  
       31.17  1:05.87  1:40.92  2:16.22  2:51.24  3:26.37  4:01.95  4:36.75
     5:11.00  5:42.90                                                      
 
Event 89  Girls 15-18 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 O'Connor, Mackenzie S     17 SJAC-MA              5:04.51    5:14.42  
       28.19    59.61  1:31.34  2:03.15  2:34.84  3:06.69  3:38.54  4:10.47
     4:42.68  5:14.42                                                      
  2 Feeley, Shannon R         17 SJAC-MA              5:15.64    5:20.76  
       29.22  1:01.02  1:32.92  2:05.04  2:37.65  3:09.95  3:43.22  4:15.88
     4:49.43  5:20.76                                                      
  3 Robinson, Holly           15 SJAC-MA              5:15.46    5:25.52  
       28.78  1:00.88  1:33.63  2:06.77  2:40.25  3:13.90  3:48.20  4:21.96
     4:53.87  5:25.52                                                      
  4 Hines, Katie              17 SJAC-MA              5:20.83    5:26.60  
       31.03  1:03.53  1:36.52  2:09.50  2:42.31  3:15.35  3:48.41  4:21.66
     4:54.58  5:26.60                                                      
  5 Campbell, Carissa L       18 SJAC-MA              5:29.31    5:56.46  
       32.64  1:08.63  1:44.59  2:20.82  2:57.31  3:33.67  4:09.70  4:45.41
     5:21.07  5:56.46                                                      
  6 Bosacco, Sophia L         15 PVA-MA               5:56.73    5:57.02  
       31.39  1:06.13  1:42.02  2:18.77  2:55.54  3:32.28  4:09.52  4:46.05
     5:21.70  5:57.02                                                      
  7 Warrington, Nic A         17 SJAC-MA                   NT    6:05.52  
       32.06  1:08.79  1:46.31  2:23.53  3:01.27  3:38.80  4:16.32  4:54.01
     5:31.08  6:05.52                                                      
 
Event 90  Boys 15-18 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Watson, Jack              16 SJAC-MA              5:06.25    4:49.64  
       26.33    55.06  1:24.34  1:53.94  2:23.20  2:52.62  3:21.89  3:51.84
     4:21.32  4:49.64                                                      
  2 Hare, Kyle                15 SJAC-MA              4:45.39    4:55.46  
       26.24    55.64  1:25.82  1:56.56  2:27.36  2:58.05  3:28.74  3:58.67
     4:28.00  4:55.46                                                      
  3 Haines, Jake R            17 SJAC-MA              4:41.58    4:55.49  
       26.29    55.09  1:24.87  1:54.71  2:24.64  2:55.12  3:25.95  3:56.92
     4:27.40  4:55.49                                                      
  4 Yin, Justin P             17 PVA-MA                    NT    5:01.34  
       25.99    55.84  1:25.85  1:56.34  2:27.81  2:58.66  3:29.66  4:00.76
     4:31.62  5:01.34                                                      
  5 Volin, Alex W             15 SJAC-MA              4:46.35    5:15.74  
       28.19  1:00.01  1:32.86  2:05.80  2:38.45  3:10.28  3:42.39  4:14.99
     4:46.59  5:15.74                                                      
  6 Hendricks, Blake P        15 WAC-MA               5:04.10    5:17.67  
       27.72    59.67  1:32.75  2:05.57  2:38.18  3:09.52  3:42.20  4:15.19
     4:46.86  5:17.67                                                      
  7 Chen, Eddie               15 PVA-MA               5:29.53    5:41.47  
       29.05  1:01.49  1:35.16  2:09.76  2:45.30  3:21.12  3:56.55  4:33.41
     5:08.57  5:41.47                                                      
 
Event 91  Girls 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Roma, Isabella G          13 SJAC-MA              1:12.89    1:12.36  
       34.08  1:12.36                                                      
  2 Zeiler, Megan R           14 SJAC-MA              1:13.07    1:12.96  
       34.79  1:12.96                                                      
  3 Waslyn, Rylee E           13 WAC-MA               1:08.99    1:14.15  
       35.15  1:14.15                                                      
  4 Short, Gianna M           13 Northeast Swimmi-MA  1:12.97    1:14.58  
       34.19  1:14.58                                                      
  5 Seybold, Madeline A       14 SJAC-MA              1:13.00    1:15.47  
       35.20  1:15.47                                                      
  6 Garcia-Kaliner, Arielle   14 UMAC-MA              1:11.92    1:16.29  
       35.36  1:16.29                                                      
  7 Ryan, Lenya H             13 WAC-MA               1:17.29    1:16.60  
       36.33  1:16.60                                                      
  8 Schaaf, Carly S           14 SJAC-MA              1:13.12    1:17.51  
       35.96  1:17.51                                                      
  9 Durboraw, Anna M          14 SJAC-MA              1:15.94    1:17.80  
       36.29  1:17.80                                                      
 10 Benson, Maggie A          14 WAC-MA               1:13.47    1:17.98  
       36.93  1:17.98                                                      
 11 Thompson, Reese A         14 WAC-MA               1:10.04    1:18.53  
       37.23  1:18.53                                                      
 11 Keegan, Emma              14 SJAC-MA              1:19.03    1:18.53  
       37.06  1:18.53                                                      
 13 Teofanova, Lilly A        13 PVA-MA               1:23.01    1:19.04  
       37.59  1:19.04                                                      
 14 Speicher, Meghan E        14 WAC-MA               1:19.57    1:20.10  
       38.44  1:20.10                                                      
 15 Mahajan, Krisha           14 SJAC-MA              1:16.86    1:20.22  
       38.89  1:20.22                                                      
 16 Bent, Sarah S             14 SJAC-MA              1:22.22    1:20.51  
       38.06  1:20.51                                                      
 17 Maile, Kristen            13 WAC-MA               1:21.53    1:20.89  
       38.16  1:20.89                                                      
 18 Dollarton, Annie N        14 SJAC-MA              1:23.61    1:21.67  
       38.63  1:21.67                                                      
 19 Mansure, Keira N          13 SJAC-MA              1:22.70    1:23.03  
       40.37  1:23.03                                                      
 20 McNiff, Madison A         13 SJAC-MA              1:28.91    1:23.50  
       39.81  1:23.50                                                      
 21 Zeigler, Annie C          13 SJAC-MA              1:31.25    1:23.74  
       39.71  1:23.74                                                      
 22 Hayes, Brigid M           14 Northeast Swimmi-MA  1:21.93    1:25.40  
       40.26  1:25.40                                                      
 23 Meyers, Izzy M            13 Northeast Swimmi-MA  1:24.48    1:25.71  
       40.12  1:25.71                                                      
 24 Bocaj, Julia A            13 SJAC-MA              1:30.89    1:27.11  
       41.67  1:27.11                                                      
 25 Martin, Erin M            13 SJAC-MA              1:25.58    1:27.19  
       41.31  1:27.19                                                      
 26 Lauderbaugh, Amy L        13 WAC-MA               1:32.03    1:27.31  
       41.38  1:27.31                                                      
 27 Anderson, Jillian C       14 SJAC-MA              1:32.03    1:29.42  
       41.49  1:29.42                                                      
 28 McKenna, Ashleigh S       14 SJAC-MA              1:21.37    1:29.74  
       43.56  1:29.74                                                      
 29 Henriquez, Nicole A       13 Northeast Swimmi-MA  1:35.37    1:30.60  
       42.61  1:30.60                                                      
 30 Shiuh, Maddie H           14 WAC-MA               1:33.37    1:31.21  
       43.21  1:31.21                                                      
 31 Conti, Giovanna           13 Northeast Swimmi-MA       NT    1:31.39  
       41.58  1:31.39                                                      
 32 Zeuli, Marissa G          13 SJAC-MA              1:35.15    1:32.04  
       41.64  1:32.04                                                      
 33 Kastro, Defne J           14 SJAC-MA                   NT    1:32.96  
       44.29  1:32.96                                                      
 34 Babroff, Jenna S          13 SJAC-MA              1:38.60    1:38.36  
       46.04  1:38.36                                                      
 35 Whitman, Paige E          13 GAAC-MA              1:36.21    1:38.47  
       44.24  1:38.47                                                      
 36 Calhum, Zaria C           13 WAC-MA               1:39.53    1:42.07  
       47.16  1:42.07                                                      
 37 Koulas, Gianna M          14 SJAC-MA              1:43.69    1:45.30  
       49.49  1:45.30                                                      
 38 Dawkins, Daia I           13 WAC-MA                    NT    1:49.93  
       52.29  1:49.93                                                      
 39 Kornbluth, Mackenzie R    13 SJAC-MA                   NT    1:50.87  
       51.90  1:50.87                                                      
 -- Incollingo, Rachel D      13 GAAC-MA                   NT         DQ  
       40.76       DQ                                                      
 
Event 92  Boys 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Circus, Luke R            14 SJAC-MA              1:03.51    1:04.41  
       30.32  1:04.41                                                      
  2 Pezzella, Nick E          13 SJAC-MA              1:07.72    1:06.55  
       31.07  1:06.55                                                      
  3 Short, Nick C             14 SJAC-MA              1:10.97    1:09.33  
       32.19  1:09.33                                                      
  4 Lang, Matthew             14 SJAC-MA              1:10.57    1:09.97  
       32.25  1:09.97                                                      
  5 Pike, Cooper P            13 SJAC-MA              1:13.86    1:11.97  
       33.80  1:11.97                                                      
  6 Dold, Aidan               13 SJAC-MA              1:20.48    1:14.85  
       35.44  1:14.85                                                      
  7 Fredericksdorf, Brandon   13 Northeast Swimmi-MA  1:16.37    1:15.03  
       35.75  1:15.03                                                      
  8 Bocaj, Gabe E             14 SJAC-MA              1:19.40    1:16.15  
  9 Walter, Andrew R          14 SJAC-MA              1:34.57    1:16.23  
       36.27  1:16.23                                                      
 10 Baicoianu, Luca           13 UMAC-MA              1:18.94    1:17.11  
       34.85  1:17.11                                                      
 11 Sonn, Kevin P             14 SJAC-MA              1:15.56    1:17.26  
       35.99  1:17.26                                                      
 12 Genel, Ryan N             13 SJAC-MA              1:18.42    1:18.80  
       37.38  1:18.80                                                      
 13 Bashir, Ameer             13 Rocs-De-MA           1:19.49    1:19.39  
       37.44  1:19.39                                                      
 14 Hayburn, Nick J           13 GAAC-MA              1:16.83    1:19.42  
       36.54  1:19.42                                                      
 15 Peters, Aidan             13 SJAC-MA              1:20.15    1:19.66  
       36.97  1:19.66                                                      
 16 Kim, Aidan J              13 SJAC-MA              1:30.41    1:19.92  
       37.81  1:19.92                                                      
 17 Greer, Evan               14 SJAC-MA              1:31.88    1:21.19  
       38.94  1:21.19                                                      
 18 Kline, Tony S             14 SJAC-MA              1:24.99    1:21.30  
       39.03  1:21.30                                                      
 19 Lee, Mike P               13 Northeast Swimmi-MA  1:17.00    1:22.33  
       37.56  1:22.33                                                      
 20 Genel, Alexander T        13 SJAC-MA              1:24.60    1:22.64  
       38.22  1:22.64                                                      
 21 Bianchi, Nicky J          13 PVA-MA               1:34.01    1:25.30  
       39.92  1:25.30                                                      
 22 Vespe, DJ M               14 SJAC-MA              1:37.00    1:25.78  
       39.87  1:25.78                                                      
 23 Farling, DJ J             13 SJAC-MA              1:33.70    1:26.05  
       40.54  1:26.05                                                      
 24 Bygott, James T           13 SJAC-MA              1:26.16    1:26.66  
       40.92  1:26.66                                                      
 25 Campbell, Spencer J       14 SJAC-MA              1:33.85    1:29.75  
       42.20  1:29.75                                                      
 26 Modi, Talin P             13 SJAC-MA                   NT    1:31.68  
       43.06  1:31.68                                                      
 
Event 93  Girls 15-18 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wixted, Annie             17 SJAC-MA              1:06.00    1:10.36  
       32.98  1:10.36                                                      
  2 Batastini, Sarah          16 SJAC-MA              1:10.55    1:12.94  
       34.80  1:12.94                                                      
  3 Gorman, Annabel           16 SJAC-MA              1:11.86    1:13.78  
       34.97  1:13.78                                                      
  4 Fanning, Audrey           17 SJAC-MA              1:11.34    1:14.48  
       34.77  1:14.48                                                      
  5 Pasco, Grace E            17 SJAC-MA              1:10.65    1:14.76  
       35.17  1:14.76                                                      
  6 Zane, Cate                15 SJAC-MA              1:11.56    1:16.97  
       36.25  1:16.97                                                      
  7 Jones, Megan E            17 WAC-MA               1:14.13    1:17.55  
       36.48  1:17.55                                                      
  8 Crumpton, Mollie L        15 SJAC-MA              1:17.40    1:17.77  
       36.73  1:17.77                                                      
  9 Sohlberg, Nancy C         15 Sac-MA               1:16.46    1:18.91  
       37.53  1:18.91                                                      
 10 Peters, Gillian           16 SJAC-MA              1:14.49    1:19.73  
       37.60  1:19.73                                                      
 11 Sweeney, Maddie Q         16 WAC-MA               1:17.84    1:19.88  
       37.95  1:19.88                                                      
 12 Fohring, Avery N          15 SJAC-MA              1:35.26    1:21.79  
       39.02  1:21.79                                                      
 13 McGlade, Ciera            17 SJAC-MA              1:18.61    1:22.18  
       37.69  1:22.18                                                      
 14 Penn, Fionna L            16 SJAC-MA              1:18.67    1:23.86  
       39.78  1:23.86                                                      
 15 Pley, Caroline R          15 SJAC-MA                   NT    1:26.43  
       41.05  1:26.43                                                      
 16 Check, Lauren E           15 Northeast Swimmi-MA       NT    1:26.73  
       40.34  1:26.73                                                      
 17 Scott, Cass K             15 PVA-MA               1:25.33    1:29.93  
       41.76  1:29.93                                                      
 
Event 94  Boys 15-18 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Funari, JT T              16 SJAC-MA              1:04.66    1:04.11  
       30.44  1:04.11                                                      
  2 Pasco, Andrew H           15 SJAC-MA              1:07.67    1:05.91  
       31.29  1:05.91                                                      
  3 Grossman, Kyle M          17 WAC-MA                    NT    1:09.72  
       32.44  1:09.72                                                      
  4 Seybold, Colin P          17 SJAC-MA              1:09.38    1:10.23  
       33.14  1:10.23                                                      
  5 Maier, Andrew D           15 SJAC-MA              1:07.80    1:11.74  
       33.75  1:11.74                                                      
  6 Dadhania, Jay N           15 SJAC-MA              1:14.01    1:13.49  
       33.68  1:13.49                                                      
  7 Watts, Matt J             17 SJAC-MA                   NT    1:15.31  
       34.02  1:15.31                                                      
  8 Fredericksdorf, Bobby C   15 Northeast Swimmi-MA  1:11.62    1:16.98  
       36.05  1:16.98                                                      
  9 Bowen, Connor P           15 UNSJA-MA                  NT    1:17.57  
       35.79  1:17.57                                                      
 10 Stankus, Matthew          16 SJAC-MA              1:22.98    1:18.05  
       37.09  1:18.05                                                      
 11 Irwin, Bobby W            15 SJAC-MA                   NT    1:21.18  
       37.88  1:21.18                                                      
 12 Santarpio, James A        16 SJAC-MA                   NT    1:23.26  
       39.57  1:23.26                                                      
 
Event 95  Girls 9-10 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rogers, Zoey S            10 WAC-MA               2:22.42    2:20.35  
       30.45  1:05.54  1:43.04  2:20.35                                    
  2 Aiello, Cameron J         10 WAC-MA               2:40.93    2:29.44  
       34.31  1:11.42  1:50.21  2:29.44                                    
  3 DeCardona, Sophia E       10 GAAC-MA              2:40.82    2:29.99  
       34.00  1:11.41  1:50.72  2:29.99                                    
  4 Seidman, Jordan K         10 GAAC-MA              2:46.39    2:34.08  
       35.01  1:14.17  1:54.29  2:34.08                                    
  5 Yushan, Rachel            10 PVA-MA               2:40.62    2:34.28  
       34.66  1:14.23  1:54.51  2:34.28                                    
  6 Johnson, Eliza C          10 WAC-MA               2:37.76    2:35.25  
       34.33  1:14.54  1:55.31  2:35.25                                    
  7 Radziewicz, Gabriella E   10 WAC-MA               2:38.10    2:39.09  
       35.69  1:15.47  1:57.70  2:39.09                                    
  8 Jefferson, McKinley F      9 WAC-MA               2:49.05    2:40.95  
       35.98  1:16.60  1:58.48  2:40.95                                    
  9 Ryan, Max E                9 WAC-MA               2:46.13    2:45.62  
       35.66  1:19.75  2:02.43  2:45.62                                    
 10 Chen, Jasmine             10 PVA-MA               3:07.22    3:00.32  
       40.40  1:26.38  2:14.58  3:00.32                                    
 
Event 96  Boys 9-10 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Durkin, Jack T            10 GAAC-MA              2:35.14    2:31.43  
       32.53  1:11.34  1:52.75  2:31.43                                    
  2 Collins, Caleb P          10 Eastern Express-NJ   2:40.41    2:31.66  
       33.52  1:11.81  2:31.66                                             
  3 Keegan, Daniel P          10 SJAC-MA              3:03.82    2:41.87  
       34.29  1:17.04  2:00.37  2:41.87                                    
  4 Gulli, Jamie C            10 WAC-MA               2:49.29    2:42.26  
       34.43  1:16.52  2:00.64  2:42.26                                    
  5 Hogan, Joshua R           10 SJAC-MA              3:00.48    2:45.91  
       36.77  1:19.35  2:03.38  2:45.91                                    
  6 McGlynn, Declan J         10 SJAC-MA              3:05.97    2:47.22  
       37.24  1:19.77  2:04.73  2:47.22                                    
  7 DeCamp, Anthony A         10 WAC-MA               3:11.41    2:57.47  
       38.51  1:23.67  2:11.64  2:57.47                                    
  8 Scott, Brian J             9 PVA-MA               2:51.34    2:57.63  
       39.66  1:26.58  2:14.19  2:57.63                                    
 
Event 97  Girls 11-12 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Agne, Kira W              12 WAC-MA               2:03.64    2:05.03  
       29.15  1:00.86  1:33.69  2:05.03                                    
  2 Cassidy, Summer A         12 SEA-MA               2:14.54    2:08.17  
       29.03  1:01.95  1:35.08  2:08.17                                    
  3 Bockrath, Rachel K        11 WAC-MA               2:08.51    2:08.94  
       29.93  1:02.97  1:36.97  2:08.94                                    
  4 Ricciotti, Jordyn C       11 SEA-MA               2:09.03    2:09.13  
       30.19  1:03.08  1:36.47  2:09.13                                    
  5 Tran, Melissa             12 PVA-MA               2:11.70    2:10.36  
       29.69  1:02.70  1:36.84  2:10.36                                    
  6 Carlos, Katie L           11 SEA-MA               2:18.38    2:10.41  
       29.86  1:03.32  1:37.88  2:10.41                                    
  7 Yushan, Denise            12 PVA-MA               2:13.23    2:15.42  
       30.78  1:04.97  1:40.68  2:15.42                                    
  8 McDonough, Elle           11 SEA-MA                    NT    2:16.39  
       30.61  1:05.46  1:41.57  2:16.39                                    
  9 Johnson, Natalie M        12 WAC-MA               2:22.39    2:17.93  
       31.51  1:06.58  1:42.70  2:17.93                                    
 10 Rossi, Izzy M             12 SEA-MA               2:21.63    2:19.05  
       31.25  1:06.55  1:43.16  2:19.05                                    
 11 Moore, Sydney R           11 SEA-MA               2:24.56    2:19.86  
       31.70  1:07.23  1:44.43  2:19.86                                    
 12 Gaskill, Grace I          12 PVA-MA               2:20.47    2:20.31  
       30.97  1:06.55  1:44.47  2:20.31                                    
 13 Caraballo, Bella K        11 WAC-MA               2:22.00    2:20.69  
       30.92  1:06.66  1:44.53  2:20.69                                    
 14 Shiuh, Allison M          12 WAC-MA               2:26.77    2:21.03  
       31.77  1:07.17  1:44.72  2:21.03                                    
 15 DeCamp, Annamaria S       12 WAC-MA               2:31.41    2:24.26  
       32.82  1:09.84  1:47.89  2:24.26                                    
 16 Boles, Karly J            11 GAAC-MA              2:32.01    2:28.54  
       33.83  1:11.65  1:50.72  2:28.54                                    
 17 Malick, Julianna K        12 WAC-MA               2:36.02    2:30.39  
       34.25  1:12.94  1:52.90  2:30.39                                    
 18 Middleton, Amanda J       12 WAC-MA               2:47.19    2:35.03  
       34.62  1:13.73  1:55.45  2:35.03                                    
 19 Cosgrove, Scarlett J      11 GAAC-MA              2:55.70    2:38.46  
       35.82  1:16.36  1:59.00  2:38.46                                    
 20 Cummins, Makayla A        11 SEA-MA               3:06.18    2:54.88  
       40.13  1:25.58  2:11.57  2:54.88                                    
 
Event 98  Boys 11-12 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Vasser, Zachary H         12 SEA-MA               2:08.40    2:04.86  
       28.63  1:00.50  1:32.79  2:04.86                                    
  2 Juhasz, Joshua E          12 WAC-MA               2:10.65    2:05.79  
       28.40  1:00.73  1:33.87  2:05.79                                    
  3 Bushay, Mason             12 SEA-MA               2:09.08    2:06.41  
       28.48  1:00.99  1:34.16  2:06.41                                    
  4 Redding, Zachary B        12 WAC-MA               2:07.24    2:10.05  
       29.15  1:02.13  1:36.64  2:10.05                                    
  5 Smilevski, Leo            12 SEA-MA               2:17.33    2:13.60  
       30.26  1:03.96  1:39.23  2:13.60                                    
  6 Wojciechowicz, Michael J  12 SEA-MA               2:19.03    2:13.64  
       30.14  1:04.11  1:39.51  2:13.64                                    
  7 Falk, Evan D              12 SEA-MA               2:15.54    2:14.35  
       30.96  1:05.21  1:40.03  2:14.35                                    
  8 Calabro, Stephen T        12 GAAC-MA              2:21.24    2:15.88  
       31.07  1:05.56  1:41.86  2:15.88                                    
  9 Dewitt, Dylan C           12 SEA-MA               2:18.73    2:16.53  
       31.05  1:06.03  1:41.54  2:16.53                                    
 10 Smilevski, Alex           12 SEA-MA               2:26.61    2:22.01  
       31.62  1:07.45  1:45.08  2:22.01                                    
 11 Camfield, Jack A          12 WAC-MA               2:20.56    2:24.05  
       31.38  1:08.05  1:46.99  2:24.05                                    
 12 Langrehr, Ryan J          11 WAC-MA               2:23.47    2:27.15  
       34.05  1:11.84  1:47.86  2:27.15                                    
 13 Monaghan, Connor N        12 WAC-MA               2:33.04    2:28.56  
       33.60  1:12.31  1:51.58  2:28.56                                    
 14 Politza, Luca W           11 WAC-MA               2:30.12    2:28.58  
       33.89  1:12.21  1:52.06  2:28.58                                    
 15 Timmons, Andrew D         12 WAC-MA               2:44.42    2:29.72  
                       1:49.99  2:29.72                                    
 16 Schueren, Henry H         12 WAC-MA               2:36.14    2:32.16  
       35.02  1:14.08  1:53.49  2:32.16                                    
 17 Jefferson, Teddy G        11 WAC-MA               2:31.13    2:43.53  
       36.62  1:19.53  2:02.14  2:43.53                                    
 
Event 99  Girls 9-10 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 DeCardona, Sophia E       10 GAAC-MA              1:22.07    1:12.69  
       36.55  1:12.69                                                      
  2 Fohring, Keira E          10 SJAC-MA                   NT    1:16.04  
       36.72  1:16.04                                                      
  3 Latham, Julia M           10 SEA-MA               1:23.34    1:17.10  
       38.58  1:17.10                                                      
  4 Do, Kaitlynn              10 PVA-MA               1:24.10    1:19.68  
       39.91  1:19.68                                                      
  5 Yushan, Rachel            10 PVA-MA               1:27.14    1:20.76  
       39.62  1:20.76                                                      
  6 Jefferson, McKinley F      9 WAC-MA               1:27.32    1:20.98  
       40.11  1:20.98                                                      
  7 Dewitt, Summer E          10 SEA-MA               1:28.98    1:22.78  
       39.56  1:22.78                                                      
  8 Bagley, Logan C           10 WAC-MA               1:28.05    1:23.64  
       41.05  1:23.64                                                      
  9 Kouser, Kaitlyn M          9 SJAC-MA                   NT    1:25.08  
       39.46  1:25.08                                                      
 10 Scott, Jess J             10 SJAC-MA              1:28.75    1:25.26  
       40.42  1:25.26                                                      
 11 Volm, Tori E              10 SJAC-MA              1:29.12    1:26.76  
       41.66  1:26.76                                                      
 12 Grawl, Trina M             9 SEA-MA                    NT    1:27.30  
       43.80  1:27.30                                                      
 13 Radziewicz, Gabriella E   10 WAC-MA               1:27.47    1:27.88  
       43.74  1:27.88                                                      
 14 Albuquerque, Sylvia G      9 SJAC-MA                   NT    1:29.48  
       43.11  1:29.48                                                      
 15 Rodriguez, Rafaela        10 Northeast Swimmi-MA       NT    1:31.10  
       42.80  1:31.10                                                      
 16 Brazer, Charlotte E        9 GAAC-MA              1:38.23    1:31.34  
       44.13  1:31.34                                                      
 17 Curtis, Grace E            9 SJAC-MA                   NT    1:32.33  
 18 Bird, Avery G              9 SEA-MA               1:36.50    1:34.57  
       47.26  1:34.57                                                      
 19 Hannan, Grace C           10 SJAC-MA                   NT    1:36.46  
 20 Anton, Lauren A            9 SJAC-MA              1:43.02    1:37.49  
       45.97  1:37.49                                                      
 21 Madden, Fiona C            9 SJAC-MA                   NT    1:37.65  
       47.21  1:37.65                                                      
 22 Petrov, Sofia G           10 PVA-MA                    NT    1:41.72  
       47.56  1:41.72                                                      
 23 Morgan, Lily M             9 SJAC-MA                   NT    1:48.24  
       50.35  1:48.24                                                      
 24 Paczewski, Gina            9 Northeast Swimmi-MA       NT    1:49.72  
       54.53  1:49.72                                                      
 25 DeNucci, Francesca T       9 SJAC-MA                   NT    1:49.92  
 26 Lewis, Ryen J             10 SJAC-MA                   NT    2:14.47  
 
Event 100  Boys 9-10 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cottrell, Tre C           10 SJAC-MA              1:16.36    1:10.65  
       33.86  1:10.65                                                      
  2 Pasquini, Alex A          10 SJAC-MA              1:25.65    1:20.60  
       38.94  1:20.60                                                      
  3 Smilevski, Max            10 SEA-MA               1:29.84    1:21.58  
       40.01  1:21.58                                                      
  4 Fekete, Mikey J            9 SJAC-MA                   NT    1:21.98  
       39.37  1:21.98                                                      
  5 Melody, Sean S            10 WAC-MA               1:21.97    1:22.78  
       40.13  1:22.78                                                      
  6 Gulli, Jamie C            10 WAC-MA               1:30.52    1:25.46  
       41.16  1:25.46                                                      
  7 Quinn, Ryan V              9 UNSJA-MA                  NT    1:26.55  
       41.07  1:26.55                                                      
  8 Pozza, Andrew J           10 SEA-MA               1:31.66    1:28.37  
       42.60  1:28.37                                                      
  9 Inman, Liam R             10 SJAC-MA                   NT    1:30.13  
 10 Ciecko, Will J             9 WAC-MA               1:32.55    1:30.43  
       42.88  1:30.43                                                      
 11 Pozza, Christopher R      10 SEA-MA               1:42.45    1:31.27  
 12 Schmidt, Jeff W            9 SJAC-MA                   NT    1:32.31  
       45.46  1:32.31                                                      
 13 Longo, Steve B             9 SJAC-MA                   NT    1:32.37  
 14 Scott, Brian J             9 PVA-MA               1:34.40    1:32.63  
       46.69  1:32.63                                                      
 15 McGlynn, Declan J         10 SJAC-MA                   NT    1:33.55  
       45.00  1:33.55                                                      
 16 Mallari, Aerick           10 SEA-MA               1:48.35    1:35.04  
 17 Williams, Dennis K        10 SEA-MA               1:38.13    1:35.83  
       47.10  1:35.83                                                      
 18 Schreiner, Adam M          9 SEA-MA                    NT    1:36.06  
       45.81  1:36.06                                                      
 19 Rounds, Alex T             9 SJAC-MA                   NT    1:41.44  
       49.32  1:41.44                                                      
 20 O'Connor, Collin J        10 SJAC-MA              1:53.34    1:41.46  
       49.45  1:41.46                                                      
 21 Tafankaji, Nicholas G      9 SEA-MA                    NT    1:43.91  
       52.78  1:43.91                                                      
 22 Kiss, Harrison G           9 SJAC-MA                   NT    1:44.04  
       50.29  1:44.04                                                      
 23 Cratin, Ace J              9 GAAC-MA                   NT    1:47.48  
 24 Mittal, Umang K           10 GAAC-MA                   NT    1:48.45  
 25 Mittal, Utsav K           10 GAAC-MA                   NT    1:53.15  
 26 Crosby, Ben T              9 SJAC-MA                   NT    1:54.23  
       54.27  1:54.23                                                      
 27 gor, Aidan D              10 GAAC-MA                   NT    1:54.46  
       56.86  1:54.46                                                      
 28 Butler, Finn               9 SJAC-MA                   NT    2:03.07  
       58.47  2:03.07                                                      
 -- Smith, Sam J               9 SEA-MA                    NT         DQ  
 
Event 101  Girls 11-12 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cassidy, Summer A         12 SEA-MA               1:05.24    1:04.76  
       31.53  1:04.76                                                      
  2 Bockrath, Rachel K        11 WAC-MA               1:06.71    1:06.34  
       32.44  1:06.34                                                      
  3 Elko, Meredith G          12 SEA-MA               1:11.97    1:10.10  
       33.78  1:10.10                                                      
  4 Tran, Melissa             12 PVA-MA               1:14.23    1:11.12  
       34.64  1:11.12                                                      
  5 Boles, Karly J            11 GAAC-MA              1:12.72    1:12.17  
       35.07  1:12.17                                                      
  6 Cornell, Rhylee M         11 SEA-MA               1:14.06    1:13.52  
       34.77  1:13.52                                                      
  7 Gaskill, Grace I          12 PVA-MA               1:13.23    1:13.72  
       35.72  1:13.72                                                      
  8 DeStefano, Bella P        12 UNSEA-MA                  NT    1:14.25  
       35.66  1:14.25                                                      
  9 Shiuh, Allison M          12 WAC-MA               1:22.47    1:15.48  
       36.77  1:15.48                                                      
 10 Moore, Grace E            11 WAC-MA               1:21.73    1:16.59  
       36.76  1:16.59                                                      
 11 Malick, Julianna K        12 WAC-MA               1:21.34    1:17.35  
       37.84  1:17.35                                                      
 12 Qin, Jade                 11 SEA-MA               1:20.92    1:20.68  
       39.31  1:20.68                                                      
 13 DeCamp, Annamaria S       12 WAC-MA               1:22.95    1:20.79  
       39.56  1:20.79                                                      
 14 DeCardona, Ella G         12 GAAC-MA              1:23.27    1:22.15  
       40.69  1:22.15                                                      
 15 Middleton, Amanda J       12 WAC-MA               1:26.32    1:23.36  
       39.61  1:23.36                                                      
 16 McNeeley, Michelle        11 Northeast Swimmi-MA       NT    1:25.71  
       41.72  1:25.71                                                      
 17 Cosgrove, Scarlett J      11 GAAC-MA              1:33.92    1:25.76  
       41.85  1:25.76                                                      
 18 Cummins, Makayla A        11 SEA-MA               1:31.70    1:25.94  
       43.05  1:25.94                                                      
 19 Bellwoar, Callie D        11 UNSEA-MA             1:29.87    1:26.50  
 20 Baicoianu, Ada            11 UMAC-MA              1:34.49    1:32.34  
       46.14  1:32.34                                                      
 21 Bruno, Caroline I         11 SEA-MA               1:47.88    1:34.23  
       46.29  1:34.23                                                      
 
Event 102  Boys 11-12 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bushay, Mason             12 SEA-MA               1:03.88    1:02.72  
       30.47  1:02.72                                                      
  2 Stankus, Thomas           12 SJAC-MA              1:10.34    1:07.28  
       33.07  1:07.28                                                      
  3 Wojciechowicz, Michael J  12 SEA-MA               1:12.91    1:09.19  
       34.03  1:09.19                                                      
  4 Falk, Evan D              12 SEA-MA               1:08.50    1:11.05  
       35.51  1:11.05                                                      
  5 Schreiner, Charles        11 SEA-MA               1:15.21    1:11.70  
       34.89  1:11.70                                                      
  6 Woodside, Matthew R       12 SEA-MA               1:13.94    1:12.23  
       35.74  1:12.23                                                      
  7 Smilevski, Alex           12 SEA-MA               1:14.49    1:13.46  
       35.76  1:13.46                                                      
  8 Dewitt, Dylan C           12 SEA-MA               1:16.84    1:14.43  
       36.41  1:14.43                                                      
  9 Thompson, Aaron C         12 SEA-MA               1:18.27    1:16.40  
       36.99  1:16.40                                                      
 10 Camfield, Jack A          12 WAC-MA               1:17.36    1:16.84  
       37.31  1:16.84                                                      
 11 Bogveradze, Dachi         11 Northeast Swimmi-MA  1:19.43    1:18.25  
       37.24  1:18.25                                                      
 12 Jefferson, Teddy G        11 WAC-MA               1:17.50    1:19.14  
       38.32  1:19.14                                                      
 13 Timmons, Andrew D         12 WAC-MA               1:20.57    1:21.03  
 14 Langrehr, Ryan J          11 WAC-MA               1:15.79    1:21.97  
       40.68  1:21.97                                                      
 15 Monaghan, Connor N        12 WAC-MA               1:23.66    1:22.25  
       39.89  1:22.25                                                      
 16 Lin, Corey M              11 SEA-MA               1:29.16    1:24.27  
       40.70  1:24.27                                                      
 17 Markov, Andrey D          11 SJAC-MA                   NT    1:30.53  
       42.70  1:30.53                                                      
 -- McNiff, Michael J         11 SJAC-MA              1:22.80         DQ  
       39.07       DQ                                                      
 
Event 103  Girls 9-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Karthikvatsan, Deethya    10 Eastern Express-NJ     40.17      39.66  
  2 Tran, Anna                10 PVA-MA                 42.94      40.56  
  3 Short, Sophia N            9 Northeast Swimmi-MA    47.38      41.93  
  4 Keim, Lilliana E          10 SEA-MA                 44.57      42.08  
  5 Fenton, Kirra L            9 UNSEA-MA                  NT      43.00  
  6 Maurya, Anshi             10 UMAC-MA                45.56      43.02  
  7 Potter, Mia S              9 WAC-MA                 48.72      43.18  
  8 Aiello, Cameron J         10 WAC-MA                 44.69      43.70  
  9 Latham, Julia M           10 SEA-MA                 45.49      43.93  
 10 Velardi, Kaci E            9 SEA-MA               1:02.14      45.93  
 11 Kaczynska, Olivia         10 Eastern Express-NJ     48.10      46.30  
 12 Baughman, Caroline E       9 GAAC-MA                45.83      46.81  
 13 Kalet, Elizabeth B        10 WAC-MA                 55.02      49.99  
 14 Bird, Avery G              9 SEA-MA                 54.37      50.30  
 15 Biddle, Nora R             9 WAC-MA                 49.54      50.34  
 16 Volm, Tori E              10 SJAC-MA                51.35      50.66  
 17 Rodriguez, Rafaela        10 Northeast Swimmi-MA       NT      51.92  
 18 Chen, Jasmine             10 PVA-MA                 53.07      52.27  
 19 Albuquerque, Sylvia G      9 SJAC-MA                   NT      52.71  
 20 Conti, Mia                10 Northeast Swimmi-MA       NT      52.89  
 21 Belair, Lilly J            9 WAC-MA                 57.01      53.07  
 22 Morgan, Lily M             9 SJAC-MA                54.91      53.66  
 23 Johnson, Ryan E           10 WAC-MA                    NT      53.68  
 24 Borry, Samsntha           10 Northeast Swimmi-MA       NT      53.84  
 25 Jaskiewicz, Kaitlyn        9 Northeast Swimmi-MA    59.84      54.49  
 26 Evans, Bryn S             10 SEA-MA                    NT      56.12  
 27 Mason, Charlotte A         9 WAC-MA                 57.59      56.17  
 28 Meyers, Rocky M           10 Northeast Swimmi-MA    54.12      57.33  
 29 Robinson, Emma R           9 WAC-MA                    NT    1:01.24  
 -- Hoffman, Alaina G          9 WAC-MA               1:03.07         DQ  
 -- Wynn, Kayla L              9 WAC-MA                    NT         DQ  
 -- Hayes, Abby                9 Northeast Swimmi-MA       NT         DQ  
 
Event 104  Boys 9-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ross, Cam E               10 Northeast Swimmi-MA    40.90      37.73  
  2 Keegan, Daniel P          10 SJAC-MA                43.80      42.14  
  3 Falk, Brian J              9 SEA-MA                 45.29      43.44  
  4 Collins, Caleb P          10 Eastern Express-NJ     47.66      43.92  
  5 Lee, Ryan T               10 Northeast Swimmi-MA    44.34      44.81  
  6 Politza, Kai C            10 WAC-MA                 45.55      44.98  
  7 Hogan, Joshua R           10 SJAC-MA                48.52      46.03  
  8 Mallari, Aerick           10 SEA-MA                 51.10      47.54  
  9 Pozza, Christopher R      10 SEA-MA                 51.03      48.86  
 10 Brinsfield, Jamie E        9 WAC-MA                 49.82      48.95  
 11 Schreiner, Adam M          9 SEA-MA                    NT      50.11  
 12 O'Connor, Collin J        10 SJAC-MA                54.97      51.51  
 13 Rounds, Alex T             9 SJAC-MA                53.97      52.12  
 14 Williams, Dennis K        10 SEA-MA                    NT      52.55  
 15 Middleton, Luke P          9 WAC-MA                 52.36      53.84  
 16 Haney, Gavin J             9 SJAC-MA                   NT      54.60  
 17 Poerner, Milo              9 SJAC-MA                   NT    1:00.05  
 18 Roitman, Nicholas K        9 WAC-MA               1:06.15    1:01.33  
 19 Marks, Samuel H            9 WAC-MA                    NT    1:01.99  
 20 Crosby, Ben T              9 SJAC-MA              1:04.68    1:04.14  
 -- Kawaguchi, Lucus           9 Northeast Swimmi-MA       NT         DQ  
 -- gor, Aidan D              10 GAAC-MA              1:03.57         DQ  
 -- Bluemle, Jackson J         9 WAC-MA                    NT         DQ  
 
Event 105  Girls 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Meth, Eliza R             12 Eastern Express-NJ     34.69      34.02  
  2 Agne, Kira W              12 WAC-MA                 35.61      34.47  
  3 Carlos, Katie L           11 SEA-MA                 36.48      36.04  
  4 Steinmeier, Kate H        12 Eastern Express-NJ     36.20      36.09  
  5 Yushan, Denise            12 PVA-MA                 36.34      36.94  
  6 Mallari, Jewel            11 SEA-MA                 38.59      37.12  
  7 Koehler, Sydney L         11 UMAC-MA                37.61      37.23  
  8 Steinmetz, Zoe N          12 Northeast Swimmi-MA    37.83      37.50  
  9 Latham, Natalie J         12 SEA-MA                 39.34      37.60  
 10 Moore, Sydney R           11 SEA-MA                 39.96      37.79  
 11 Cornell, Rhylee M         11 SEA-MA                 37.96      38.02  
 12 Elko, Meredith G          12 SEA-MA                 40.41      38.07  
 13 Dalton, Emerson K         12 Eastern Express-NJ     42.94      39.78  
 14 Taylor, Emilia I          12 UNEEX-NJ               44.07      40.19  
 15 Dubow, Piper              12 Eastern Express-NJ     40.84      40.27  
 16 Qin, Jade                 11 SEA-MA                 41.22      40.89  
 17 DeCardona, Ella G         12 GAAC-MA                42.62      41.31  
 18 Radomsky, Maya A          11 UNEEX-NJ               46.95      41.52  
 19 Glynn, Delaney C          11 Northeast Swimmi-MA    43.25      41.91  
 20 Middleton, Amanda J       12 WAC-MA                 44.09      42.02  
 21 Williamson, Violet I      11 Eastern Express-NJ     44.65      42.23  
 22 DeStefano, Bella P        12 UNSEA-MA                  NT      42.70  
 23 Hayes, Megan              12 Northeast Swimmi-MA       NT      44.38  
 24 Belair, Emily G           11 WAC-MA                 45.80      44.51  
 25 Rao, Annika               11 Eastern Express-NJ     47.66      45.10  
 26 Yuchmow, Olivia           11 Eastern Express-NJ     47.14      45.70  
 27 Bellwoar, Callie D        11 UNSEA-MA               48.59      48.08  
 27 Bruno, Caroline I         11 SEA-MA                 55.85      48.08  
 
Event 106  Boys 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Phillips, Nicolas         12 Eastern Express-NJ     40.43      36.52  
  2 Smilevski, Leo            12 SEA-MA                 40.24      38.36  
  3 Gao, David                12 Eastern Express-NJ     39.27      38.70  
  4 Danko, Nick R             12 Eastern Express-NJ     39.23      38.85  
  5 Bossio, Owen              12 Eastern Express-NJ     43.83      39.02  
  6 Seiverd, Charlie E        11 SEA-MA                 43.85      40.06  
  7 Neuman, Andrew C          11 SEA-MA                 42.68      40.42  
  8 Bogveradze, Dachi         11 Northeast Swimmi-MA    40.42      40.57  
  9 Tiamulas, Chris           12 Northeast Swimmi-MA       NT      41.24  
 10 Lee, Alex Y               11 Eastern Express-NJ     44.94      42.28  
 11 Lin, Corey M              11 SEA-MA                 49.93      46.03  
 12 Ho, Lawrence L            11 SEA-MA                 49.09      46.41  
 13 Markov, Andrey D          11 SJAC-MA                52.43      48.06  
 14 Alaoui, Munir             12 Northeast Swimmi-MA    49.50      48.82  
 15 Giardino, Michael S       11 SEA-MA                    NT      49.41  
 -- Jefferson, Teddy G        11 WAC-MA                 42.90         DQ  
 
Event 107  Girls 11-12 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Zane, Abby                12 SJAC-MA              2:41.41    2:38.97  
       35.43  1:15.42  1:57.16  2:38.97                                    
  2 Lang, Ellie A             12 SJAC-MA              2:57.36    2:41.20  
       36.87  1:18.00  2:00.01  2:41.20                                    
  3 Ricciotti, Jordyn C       11 SEA-MA               2:44.64    2:41.30  
       36.91  1:17.15  1:59.36  2:41.30                                    
  4 Fekete, Em R              12 SJAC-MA              3:09.81    2:46.47  
       38.55  1:21.01  2:03.41  2:46.47                                    
  5 McDonough, Elle           11 SEA-MA               2:52.14    2:48.23  
       37.85  1:20.75  2:04.44  2:48.23                                    
  6 Steinmetz, Zoe N          12 Northeast Swimmi-MA  2:56.72    2:50.72  
       38.29  1:21.66  2:06.23  2:50.72                                    
  7 Haney, Hope R             12 SJAC-MA              3:13.95    2:52.75  
       39.81  1:24.37  2:09.72  2:52.75                                    
  8 Cornell, Rhylee M         11 SEA-MA                    NT    2:54.11  
       40.02  1:24.64  2:09.54  2:54.11                                    
  9 Caraballo, Bella K        11 WAC-MA                    NT    2:55.57  
       38.52  1:22.96  2:09.30  2:55.57                                    
 10 DeCamp, Annamaria S       12 WAC-MA               3:08.11    2:59.22  
       41.42  1:27.15  2:13.87  2:59.22                                    
 11 Rossi, Izzy M             12 SEA-MA               2:56.97    2:59.50  
       39.94  1:25.70  2:12.66  2:59.50                                    
 12 Hare, Emma                12 SJAC-MA              3:34.30    3:01.58  
       40.46  1:27.68  2:15.23  3:01.58                                    
 13 Koehler, Sydney L         11 UMAC-MA                   NT    3:02.26  
       40.66  1:27.17  2:15.75  3:02.26                                    
 14 Fanning, Julia A          11 SJAC-MA              3:08.57    3:02.27  
       40.94  1:27.83  2:15.76  3:02.27                                    
 15 Swartz, Brianna I         12 SJAC-MA              3:26.14    3:02.60  
       39.80  1:26.07  2:14.68  3:02.60                                    
 16 Mallari, Jewel            11 SEA-MA                    NT    3:02.68  
       41.07  1:27.00  2:15.62  3:02.68                                    
 17 Wiley, Shay M             11 SJAC-MA                   NT    3:09.03  
       42.34  1:30.54  2:21.31  3:09.03                                    
 18 Davis, Lilly G            11 SJAC-MA                   NT    3:11.94  
       43.33  1:33.26  2:23.08  3:11.94                                    
 19 Lewis, Jasmine L          11 SJAC-MA                   NT    3:13.18  
       43.59  1:33.13  2:24.10  3:13.18                                    
 20 Fulton, Claudia R         12 SJAC-MA              3:31.80    3:14.10  
       42.81  1:33.25  2:22.95  3:14.10                                    
 21 Johnston, Ryleigh J       12 SJAC-MA                   NT    3:19.31  
       43.91  1:34.75  2:27.45  3:19.31                                    
 22 Griffin, Sydney M         11 SJAC-MA                   NT    3:23.35  
       44.00  1:35.77  2:30.66  3:23.35                                    
 23 Jaroslaw, Shayna M        11 SJAC-MA                   NT    3:35.94  
       48.38  1:42.91  2:39.19  3:35.94                                    
 24 Anzideo, Angelina M       11 SJAC-MA                   NT    5:11.65  
     1:05.24  2:22.12  3:43.08  5:11.65                                    
 -- Durboraw, Kylie R         12 SJAC-MA              3:24.47         DQ  
       42.72  1:30.81  2:20.31       DQ                                    
 -- Glynn, Delaney C          11 Northeast Swimmi-MA       NT         DQ  
       45.18  1:33.17  2:21.62       DQ                                    
 
Event 108  Boys 11-12 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Thompson, Aaron C         12 SEA-MA               2:46.87    2:43.44  
       35.73  1:17.09  2:00.39  2:43.44                                    
  2 Crumpton, Alex W          12 SJAC-MA              3:20.33    2:46.92  
       36.37  1:20.03  2:04.98  2:46.92                                    
  3 Schueren, Henry H         12 WAC-MA                    NT    2:50.14  
       37.49  1:21.28  2:07.04  2:50.14                                    
  4 Curtis, Will J            11 SJAC-MA              3:09.76    2:55.01  
       38.43  1:22.86  2:08.98  2:55.01                                    
  5 Sonn, Matthew J           12 SJAC-MA              3:10.45    2:57.17  
       38.99  1:23.89  2:10.82  2:57.17                                    
  6 Politza, Luca W           11 WAC-MA               3:07.88    3:03.89  
       41.06  1:28.62  2:17.18  3:03.89                                    
  7 Conner, Christian C       12 SJAC-MA                   NT    3:04.63  
       41.53  1:29.09  2:18.00  3:04.63                                    
  8 Updike, Will A            11 SJAC-MA                   NT    3:13.53  
       42.84  1:33.35  2:25.43  3:13.53                                    
  9 Pasquini, Nicky J         12 SJAC-MA                   NT    3:15.09  
       44.03  1:35.73  2:28.05  3:15.09                                    
 10 Lafferty, Andrew P        12 SJAC-MA                   NT    3:16.14  
       43.37  1:34.07  2:26.05  3:16.14                                    
 11 Larkin, Ben J             12 UMAC-MA                   NT    3:16.36  
       44.01  1:34.46  2:25.98  3:16.36                                    
 12 Johns, Luke S             12 SJAC-MA                   NT    3:16.47  
       44.37  1:34.93  2:26.67  3:16.47                                    
 13 Haney, Sean R             11 SJAC-MA                   NT    3:19.24  
       44.43  1:36.51  2:29.72  3:19.24                                    
 14 Swartz, Max F             11 SJAC-MA                   NT    3:20.31  
 15 Tiamulas, Chris           12 Northeast Swimmi-MA       NT    3:21.22  
       43.96  1:37.08  2:31.24  3:21.22                                    
 16 Barrett, Gabe M           11 SJAC-MA                   NT    3:23.33  
       45.56  1:38.57  2:33.31  3:23.33                                    
 17 Short, Tyler C            11 SJAC-MA                   NT    3:23.87  
       46.64  1:39.63  2:31.77  3:23.87                                    
 18 Rounds, David E           12 SJAC-MA                   NT    3:25.75  
       45.68  1:39.59  2:33.04  3:25.75                                    
 19 Swanholm, Spencer A       11 SJAC-MA                   NT    3:29.95  
       45.67  1:39.20  2:35.74  3:29.95                                    
 20 Ho, Lawrence L            11 SEA-MA                    NT    3:40.48  
       46.62  1:44.01  2:42.89  3:40.48                                    
 
Event 109  Girls 9-10 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rogers, Zoey S            10 WAC-MA               1:10.20    1:09.93  
       32.19  1:09.93                                                      
  2 Fohring, Keira E          10 SJAC-MA                   NT    1:16.64  
       35.56  1:16.64                                                      
  3 Koehler, Abby M           10 UMAC-MA              1:22.56    1:17.28  
       33.99  1:17.28                                                      
  4 Johnson, Eliza C          10 WAC-MA               1:28.64    1:21.73  
       37.76  1:21.73                                                      
  5 Seidman, Jordan K         10 GAAC-MA              1:31.29    1:23.37  
       38.75  1:23.37                                                      
  6 Keim, Lilliana E          10 SEA-MA               1:36.26    1:25.79  
       39.00  1:25.79                                                      
  7 Ryan, Max E                9 WAC-MA               1:21.86    1:25.82  
       38.66  1:25.82                                                      
  8 Fox, Lauren K             10 UNSEA-MA             1:43.52    1:30.44  
       38.78  1:30.44                                                      
  9 Grawl, Trina M             9 SEA-MA               1:34.29    1:32.57  
 10 Radziewicz, Gabriella E   10 WAC-MA               1:33.00    1:36.65  
       44.30  1:36.65                                                      
 -- Ashman, Aubrey V           9 WAC-MA               1:38.65         DQ  
       41.23       DQ                                                      
 
Event 110  Boys 9-10 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cottrell, Tre C           10 SJAC-MA                   NT    1:22.04  
       37.22  1:22.04                                                      
  2 Savov, Alex               10 SEA-MA                    NT    1:22.79  
       37.22  1:22.79                                                      
  3 Durkin, Jack T            10 GAAC-MA              1:25.32    1:26.97  
       36.84  1:26.97                                                      
  4 Pasquini, Alex A          10 SJAC-MA                   NT    1:27.74  
       36.66  1:27.74                                                      
  5 Haney, Gavin J             9 SJAC-MA                   NT    1:48.13  
       47.38  1:48.13                                                      
 
Event 111  Girls 11-12 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Johnson, Natalie M        12 WAC-MA               1:09.23    1:10.03  
       32.61  1:10.03                                                      
  2 Tran, Melissa             12 PVA-MA               1:14.14    1:14.86  
       33.33  1:14.86                                                      
  3 Baicoianu, Ada            11 UMAC-MA              1:45.24    1:39.32  
       44.20  1:39.32                                                      
 
Event 112  Boys 11-12 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bushay, Mason             12 SEA-MA               1:04.07    1:03.89  
       29.57  1:03.89                                                      
  2 Redding, Zachary B        12 WAC-MA               1:04.97    1:04.36  
       30.14  1:04.36                                                      
  3 Juhasz, Joshua E          12 WAC-MA               1:10.55    1:06.53  
       30.79  1:06.53                                                      
  4 Stankus, Thomas           12 SJAC-MA              1:07.43    1:08.50  
       31.50  1:08.50                                                      
  5 Vasser, Zachary H         12 SEA-MA               1:08.35    1:08.75  
       31.63  1:08.75                                                      
  6 Calabro, Stephen T        12 GAAC-MA              1:16.09    1:12.89  
       33.36  1:12.89                                                      
  7 Camfield, Jack A          12 WAC-MA               1:18.88    1:21.24  
       37.59  1:21.24                                                      
  8 McNiff, Michael J         11 SJAC-MA              2:10.03    1:25.87  
       38.20  1:25.87                                                      
  9 Gordon, Ben J             12 UMAC-MA                   NT    1:27.08  
       39.35  1:27.08                                                      
 
Event 113  Girls 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Koehler, Abby M           10 UMAC-MA                30.52      30.10  
  2 Potter, Mia S              9 WAC-MA                 34.77      30.60  
  3 DeCardona, Sophia E       10 GAAC-MA                32.20      30.62  
  4 Tran, Anna                10 PVA-MA                 34.16      30.84  
  5 Karthikvatsan, Deethya    10 Eastern Express-NJ     32.19      31.23  
  6 Do, Kaitlynn              10 PVA-MA                 33.27      31.34  
  7 Fox, Lauren K             10 UNSEA-MA               31.54      32.16  
  8 Bagley, Logan C           10 WAC-MA                 34.30      32.60  
  9 Yushan, Rachel            10 PVA-MA                 35.82      32.95  
 10 Latham, Julia M           10 SEA-MA                 33.41      33.06  
 11 Jefferson, McKinley F      9 WAC-MA                 33.78      33.30  
 12 Short, Sophia N            9 Northeast Swimmi-MA    35.84      33.87  
 13 Fenton, Kirra L            9 UNSEA-MA                  NT      33.97  
 14 Scott, Jess J             10 SJAC-MA                36.52      34.35  
 15 Keim, Lilliana E          10 SEA-MA                 33.91      34.44  
 16 Brazer, Charlotte E        9 GAAC-MA                36.25      34.53  
 17 Dewitt, Summer E          10 SEA-MA                 35.02      34.62  
 18 Biddle, Nora R             9 WAC-MA                 37.90      34.78  
 19 Kouser, Kaitlyn M          9 SJAC-MA                36.83      35.04  
 20 Velardi, Kaci E            9 SEA-MA                 43.97      35.17  
 21 Rodriguez, Rafaela        10 Northeast Swimmi-MA       NT      35.41  
 22 Mason, Charlotte A         9 WAC-MA                 38.62      35.99  
 23 Madden, Fiona C            9 SJAC-MA                38.81      36.38  
 24 Kalet, Elizabeth B        10 WAC-MA                 42.60      36.56  
 25 Anton, Lauren A            9 SJAC-MA                39.86      37.05  
 26 Kaczynska, Olivia         10 Eastern Express-NJ     41.13      37.07  
 27 Ashman, Aubrey V           9 WAC-MA                 40.96      37.65  
 28 Curtis, Grace E            9 SJAC-MA                40.78      37.97  
 29 Chen, Jasmine             10 PVA-MA                 41.14      38.15  
 30 Hannan, Grace C           10 SJAC-MA                   NT      38.22  
 31 Hayes, Abby                9 Northeast Swimmi-MA       NT      38.34  
 32 Evans, Bryn S             10 SEA-MA                    NT      38.92  
 33 Jaskiewicz, Kaitlyn        9 Northeast Swimmi-MA    43.61      39.08  
 34 Caraballo, Talie R         9 WAC-MA                 39.27      39.20  
 35 Robinson, Emma R           9 WAC-MA                 41.41      39.42  
 36 Maurya, Anshi             10 UMAC-MA                38.59      39.54  
 37 Belair, Lilly J            9 WAC-MA                 41.92      39.56  
 37 Hoffman, Alaina G          9 WAC-MA                 40.70      39.56  
 39 Petrov, Sofia G           10 PVA-MA                 43.84      39.60  
 40 DeNucci, Francesca T       9 SJAC-MA                44.83      39.71  
 41 Baughman, Caroline E       9 GAAC-MA                39.86      40.17  
 42 Meyers, Rocky M           10 Northeast Swimmi-MA    40.21      40.18  
 43 Borry, Samsntha           10 Northeast Swimmi-MA       NT      40.67  
 44 Conti, Mia                10 Northeast Swimmi-MA       NT      41.86  
 45 Paczewski, Gina            9 Northeast Swimmi-MA       NT      42.80  
 46 Morgan, Lily M             9 SJAC-MA                   NT      43.07  
 47 Johnson, Ryan E           10 WAC-MA                    NT      43.73  
 48 Wynn, Kayla L              9 WAC-MA                    NT      46.79  
 49 Lewis, Ryen J             10 SJAC-MA                   NT      50.38  
 
Event 114  Boys 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ross, Cam E               10 Northeast Swimmi-MA    31.77      30.23  
  2 Gulli, Jamie C            10 WAC-MA                 32.65      30.63  
  3 Collins, Caleb P          10 Eastern Express-NJ     33.06      30.80  
  4 Durkin, Jack T            10 GAAC-MA                31.77      30.99  
  5 Falk, Brian J              9 SEA-MA                 33.39      31.85  
  6 Smilevski, Max            10 SEA-MA                 33.15      32.47  
  7 Fekete, Mikey J            9 SJAC-MA                   NT      33.16  
  8 Savov, Alex               10 SEA-MA                 34.80      33.33  
  9 Quinn, Ryan V              9 UNSJA-MA               35.04      33.92  
 10 Pozza, Andrew J           10 SEA-MA                 36.08      34.01  
 11 McGlynn, Declan J         10 SJAC-MA                34.65      34.06  
 12 Lee, Ryan T               10 Northeast Swimmi-MA    34.71      34.32  
 13 Politza, Kai C            10 WAC-MA                 35.45      34.52  
 14 Smith, Sam J               9 SEA-MA                 36.15      34.62  
 15 Longo, Steve B             9 SJAC-MA                35.30      35.18  
 16 Kiss, Harrison G           9 SJAC-MA                39.32      36.45  
 17 Mittal, Utsav K           10 GAAC-MA                40.36      36.52  
 18 Inman, Liam R             10 SJAC-MA                38.87      36.64  
 19 Melody, Sean S            10 WAC-MA                 34.72      36.78  
 20 Brinsfield, Jamie E        9 WAC-MA                 36.95      36.79  
 20 DeCamp, Anthony A         10 WAC-MA                 40.22      36.79  
 22 Schmidt, Jeff W            9 SJAC-MA                36.63      36.83  
 23 Ciecko, Will J             9 WAC-MA                 35.72      37.62  
 24 Mittal, Umang K           10 GAAC-MA                47.92      38.52  
 25 O'Connor, Collin J        10 SJAC-MA                40.55      38.76  
 26 Rounds, Alex T             9 SJAC-MA                38.24      39.11  
 27 Cratin, Ace J              9 GAAC-MA                39.66      39.13  
 28 Haney, Gavin J             9 SJAC-MA                   NT      39.17  
 29 Williams, Dennis K        10 SEA-MA                 48.97      39.43  
 30 Middleton, Luke P          9 WAC-MA                 43.82      39.46  
 31 Kawaguchi, Lucus           9 Northeast Swimmi-MA       NT      39.92  
 32 Mallari, Aerick           10 SEA-MA                 42.31      40.59  
 33 Marks, Samuel H            9 WAC-MA                    NT      41.01  
 34 Tafankaji, Nicholas G      9 SEA-MA                 44.27      41.04  
 35 Poerner, Milo              9 SJAC-MA                   NT      41.39  
 36 Bluemle, Jackson J         9 WAC-MA                    NT      44.87  
 37 gor, Aidan D              10 GAAC-MA                50.19      44.92  
 38 Crosby, Ben T              9 SJAC-MA                48.73      48.38  
 39 Butler, Finn               9 SJAC-MA                   NT      51.15  
 40 Roitman, Nicholas K        9 WAC-MA               1:05.31    1:03.77  
 
Event 115  Girls 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cassidy, Summer A         12 SEA-MA                 27.56      26.54  
  2 Zane, Abby                12 SJAC-MA                26.98      26.65  
  3 Haney, Hope R             12 SJAC-MA                26.17      26.79  
  4 Dalton, Emerson K         12 Eastern Express-NJ     27.97      26.97  
  5 Bockrath, Rachel K        11 WAC-MA                 26.75      27.08  
  6 Meth, Eliza R             12 Eastern Express-NJ     27.41      27.10  
  7 Hare, Emma                12 SJAC-MA                27.12      27.40  
  8 Lang, Ellie A             12 SJAC-MA                28.80      27.59  
  9 Fekete, Em R              12 SJAC-MA                28.06      27.95  
 10 Fulton, Claudia R         12 SJAC-MA                31.17      28.05  
 11 Yushan, Denise            12 PVA-MA                 31.46      28.14  
 12 Latham, Natalie J         12 SEA-MA                 29.89      28.34  
 12 Gaskill, Grace I          12 PVA-MA                 28.95      28.34  
 14 Swartz, Brianna I         12 SJAC-MA                29.07      28.73  
 15 Williamson, Violet I      11 Eastern Express-NJ     29.45      29.01  
 16 Jaroslaw, Shayna M        11 SJAC-MA                   NT      29.11  
 17 Fanning, Julia A          11 SJAC-MA                29.32      29.17  
 18 Steinmeier, Kate H        12 Eastern Express-NJ     29.82      29.24  
 19 Shiuh, Allison M          12 WAC-MA                 30.03      29.53  
 20 Dubow, Piper              12 Eastern Express-NJ     29.22      29.69  
 21 Taylor, Emilia I          12 UNEEX-NJ               32.63      29.81  
 22 Boles, Karly J            11 GAAC-MA                29.63      29.99  
 23 Johnston, Ryleigh J       12 SJAC-MA                35.55      30.09  
 24 Durboraw, Kylie R         12 SJAC-MA                29.60      30.13  
 25 Moore, Sydney R           11 SEA-MA                 29.74      30.37  
 26 Wiley, Shay M             11 SJAC-MA                30.77      30.46  
 27 Griffin, Sydney M         11 SJAC-MA                   NT      30.57  
 28 Mallari, Jewel            11 SEA-MA                 32.27      30.72  
 29 Steinmetz, Zoe N          12 Northeast Swimmi-MA    31.73      30.75  
 30 Radomsky, Maya A          11 UNEEX-NJ               30.43      31.09  
 31 DeCardona, Ella G         12 GAAC-MA                31.82      31.10  
 32 DeStefano, Bella P        12 UNSEA-MA                  NT      31.13  
 33 Moore, Grace E            11 WAC-MA                 31.68      31.32  
 34 Davis, Lilly G            11 SJAC-MA                32.86      31.55  
 35 Lewis, Jasmine L          11 SJAC-MA                   NT      31.67  
 36 Rao, Annika               11 Eastern Express-NJ     33.36      32.01  
 37 Hayes, Megan              12 Northeast Swimmi-MA       NT      32.36  
 38 Yuchmow, Olivia           11 Eastern Express-NJ     33.22      32.71  
 39 Cosgrove, Scarlett J      11 GAAC-MA                35.19      33.53  
 40 Baicoianu, Ada            11 UMAC-MA                35.24      34.88  
 41 Belair, Emily G           11 WAC-MA                 37.74      35.02  
 42 McNeeley, Michelle        11 Northeast Swimmi-MA       NT      36.55  
 43 Anzideo, Angelina M       11 SJAC-MA                   NT      36.85  
 44 Glynn, Delaney C          11 Northeast Swimmi-MA    36.43      37.60  
 45 Bruno, Caroline I         11 SEA-MA                 39.64      38.66  
 
Event 116  Boys 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Redding, Zachary B        12 WAC-MA                 26.02      26.37  
  2 Stankus, Thomas           12 SJAC-MA                27.04      26.50  
  3 Calabro, Stephen T        12 GAAC-MA                29.26      27.77  
  4 Vasser, Zachary H         12 SEA-MA                 28.29      27.78  
  5 Crumpton, Alex W          12 SJAC-MA                29.18      27.88  
  6 Curtis, Will J            11 SJAC-MA                30.83      28.54  
  7 Sonn, Matthew J           12 SJAC-MA                28.93      28.59  
  8 Wojciechowicz, Michael J  12 SEA-MA                 30.06      28.61  
  9 Gao, David                12 Eastern Express-NJ     29.87      28.77  
 10 Falk, Evan D              12 SEA-MA                 29.19      28.92  
 11 Phillips, Nicolas         12 Eastern Express-NJ     30.30      28.93  
 12 Smilevski, Alex           12 SEA-MA                 29.91      29.07  
 13 Johns, Luke S             12 SJAC-MA                29.32      29.12  
 14 Haney, Sean R             11 SJAC-MA                34.52      29.46  
 15 Schreiner, Charles        11 SEA-MA                 31.45      29.59  
 16 Monaghan, Connor N        12 WAC-MA                 30.50      29.65  
 17 Conner, Christian C       12 SJAC-MA                31.28      29.99  
 18 Lee, Alex Y               11 Eastern Express-NJ     30.51      30.04  
 19 Larkin, Ben J             12 UMAC-MA                30.20      30.17  
 20 Politza, Luca W           11 WAC-MA                 30.41      30.30  
 21 Swartz, Max F             11 SJAC-MA                32.05      30.36  
 22 Dewitt, Dylan C           12 SEA-MA                 30.66      30.37  
 23 Short, Tyler C            11 SJAC-MA                31.60      30.40  
 24 Seiverd, Charlie E        11 SEA-MA                 30.95      30.48  
 25 Woodside, Matthew R       12 SEA-MA                 30.72      30.54  
 26 Danko, Nick R             12 Eastern Express-NJ     30.51      30.67  
 27 Neuman, Andrew C          11 SEA-MA                 31.57      30.83  
 28 Langrehr, Ryan J          11 WAC-MA                 30.31      31.01  
 29 Bogveradze, Dachi         11 Northeast Swimmi-MA    32.90      31.23  
 30 Gordon, Ben J             12 UMAC-MA                31.30      31.27  
 31 Bossio, Owen              12 Eastern Express-NJ     33.64      31.29  
 32 Pasquini, Nicky J         12 SJAC-MA                30.93      31.37  
 33 Lafferty, Andrew P        12 SJAC-MA                32.73      31.54  
 34 Tiamulas, Chris           12 Northeast Swimmi-MA       NT      31.62  
 35 Barrett, Gabe M           11 SJAC-MA                   NT      31.97  
 36 Updike, Will A            11 SJAC-MA                33.17      32.07  
 37 Rounds, David E           12 SJAC-MA                32.68      32.31  
 38 Swanholm, Spencer A       11 SJAC-MA                35.24      33.18  
 39 Giardino, Michael S       11 SEA-MA                    NT      34.35  
 40 Lin, Corey M              11 SEA-MA                 35.41      34.49  
 41 Markov, Andrey D          11 SJAC-MA                37.27      35.47  
 42 Alaoui, Munir             12 Northeast Swimmi-MA    37.60      37.22  
 43 Ho, Lawrence L            11 SEA-MA                 38.53      37.82  
 
Event 117  Girls 9-10 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rogers, Zoey S            10 WAC-MA               1:12.29    1:12.86  
       32.41  1:12.86                                                      
  2 Koehler, Abby M           10 UMAC-MA              1:20.58    1:17.56  
       35.70  1:17.56                                                      
  3 Karthikvatsan, Deethya    10 Eastern Express-NJ   1:22.69    1:18.77  
       37.75  1:18.77                                                      
  4 Potter, Mia S              9 WAC-MA               1:27.37    1:19.06  
       33.78  1:19.06                                                      
  5 Fohring, Keira E          10 SJAC-MA                   NT    1:19.37  
       36.59  1:19.37                                                      
  6 Tran, Anna                10 PVA-MA               1:21.94    1:20.03  
       37.84  1:20.03                                                      
  7 Johnson, Eliza C          10 WAC-MA               1:23.24    1:21.01  
       36.83  1:21.01                                                      
  8 Aiello, Cameron J         10 WAC-MA               1:23.22    1:22.48  
       39.21  1:22.48                                                      
  9 Fenton, Kirra L            9 UNSEA-MA                  NT    1:25.84  
       39.43  1:25.84                                                      
 10 Seidman, Jordan K         10 GAAC-MA              1:29.83    1:26.13  
       41.25  1:26.13                                                      
 11 Bagley, Logan C           10 WAC-MA               1:30.67    1:26.65  
       40.79  1:26.65                                                      
 12 Fox, Lauren K             10 UNSEA-MA             1:26.98    1:27.30  
       38.63  1:27.30                                                      
 13 Ryan, Max E                9 WAC-MA               1:26.12    1:27.54  
       39.20  1:27.54                                                      
 14 Volm, Tori E              10 SJAC-MA              1:28.86    1:27.60  
       40.36  1:27.60                                                      
 15 Kaczynska, Olivia         10 Eastern Express-NJ   1:38.27    1:28.03  
       40.73  1:28.03                                                      
 16 Brazer, Charlotte E        9 GAAC-MA              1:33.98    1:28.64  
       42.03  1:28.64                                                      
 17 Short, Sophia N            9 Northeast Swimmi-MA  1:37.50    1:28.94  
       42.38  1:28.94                                                      
 18 Dewitt, Summer E          10 SEA-MA               1:28.90    1:30.20  
       40.98  1:30.20                                                      
 19 Curtis, Grace E            9 SJAC-MA              1:38.30    1:30.34  
       44.22  1:30.34                                                      
 20 Scott, Jess J             10 SJAC-MA              1:31.03    1:30.63  
       39.43  1:30.63                                                      
 21 Kouser, Kaitlyn M          9 SJAC-MA              1:35.74    1:31.92  
       40.73  1:31.92                                                      
 22 Albuquerque, Sylvia G      9 SJAC-MA              2:12.02    1:32.63  
       38.81  1:32.63                                                      
 23 Hannan, Grace C           10 SJAC-MA                   NT    1:33.37  
       44.87  1:33.37                                                      
 24 Velardi, Kaci E            9 SEA-MA               2:12.95    1:33.53  
       43.38  1:33.53                                                      
 25 Ashman, Aubrey V           9 WAC-MA               1:46.17    1:33.98  
       44.73  1:33.98                                                      
 26 Grawl, Trina M             9 SEA-MA               1:27.83    1:34.11  
       41.47  1:34.11                                                      
 27 Maurya, Anshi             10 UMAC-MA              1:37.03    1:34.90  
       45.46  1:34.90                                                      
 28 Madden, Fiona C            9 SJAC-MA              1:45.14    1:35.81  
       44.04  1:35.81                                                      
 29 Biddle, Nora R             9 WAC-MA               1:44.24    1:36.09  
       43.77  1:36.09                                                      
 30 Anton, Lauren A            9 SJAC-MA              1:40.97    1:37.02  
       47.26  1:37.02                                                      
 31 Kalet, Elizabeth B        10 WAC-MA                    NT    1:37.09  
 32 Jaskiewicz, Kaitlyn        9 Northeast Swimmi-MA  1:47.11    1:38.73  
       45.72  1:38.73                                                      
 33 Baughman, Caroline E       9 GAAC-MA              1:36.17    1:39.40  
       49.62  1:39.40                                                      
 34 Belair, Lilly J            9 WAC-MA               1:45.32    1:40.19  
       46.12  1:40.19                                                      
 35 Hayes, Abby                9 Northeast Swimmi-MA       NT    1:41.56  
       47.04  1:41.56                                                      
 36 Bird, Avery G              9 SEA-MA               1:45.69    1:42.30  
       50.39  1:42.30                                                      
 37 Hoffman, Alaina G          9 WAC-MA               1:51.29    1:42.33  
       47.70  1:42.33                                                      
 38 Mason, Charlotte A         9 WAC-MA               1:45.20    1:43.48  
       46.21  1:43.48                                                      
 39 Robinson, Emma R           9 WAC-MA               1:54.68    1:44.80  
       44.61  1:44.80                                                      
 40 Meyers, Rocky M           10 Northeast Swimmi-MA  1:47.67    1:44.87  
       51.25  1:44.87                                                      
 41 Caraballo, Talie R         9 WAC-MA               1:44.18    1:46.01  
       50.17  1:46.01                                                      
 42 Paczewski, Gina            9 Northeast Swimmi-MA       NT    1:47.84  
 43 DeNucci, Francesca T       9 SJAC-MA                   NT    1:49.72  
       52.95  1:49.72                                                      
 44 Borry, Samsntha           10 Northeast Swimmi-MA       NT    1:54.76  
       54.52  1:54.76                                                      
 45 Lewis, Ryen J             10 SJAC-MA                   NT    2:01.73  
       57.05  2:01.73                                                      
 -- Evans, Bryn S             10 SEA-MA                    NT         DQ  
       45.08       DQ                                                      
 -- Johnson, Ryan E           10 WAC-MA                    NT         DQ  
 
Event 118  Boys 9-10 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cottrell, Tre C           10 SJAC-MA              1:17.72    1:17.67  
       35.82  1:17.67                                                      
  2 Ross, Cam E               10 Northeast Swimmi-MA  1:25.66    1:18.66  
       37.35  1:18.66                                                      
  3 Falk, Brian J              9 SEA-MA               1:24.51    1:19.77  
       37.07  1:19.77                                                      
  4 Pasquini, Alex A          10 SJAC-MA              1:22.32    1:19.96  
       37.04  1:19.96                                                      
  5 Keegan, Daniel P          10 SJAC-MA              1:24.85    1:21.11  
       36.89  1:21.11                                                      
  6 Smilevski, Max            10 SEA-MA               1:29.11    1:21.40  
       38.10  1:21.40                                                      
  7 Savov, Alex               10 SEA-MA               1:26.67    1:22.82  
       38.19  1:22.82                                                      
  8 Hogan, Joshua R           10 SJAC-MA              1:26.96    1:24.29  
       39.74  1:24.29                                                      
  9 Politza, Kai C            10 WAC-MA               1:30.48    1:25.73  
       39.00  1:25.73                                                      
 10 Melody, Sean S            10 WAC-MA               1:29.56    1:26.70  
       39.33  1:26.70                                                      
 11 Quinn, Ryan V              9 UNSJA-MA                  NT    1:28.02  
       40.05  1:28.02                                                      
 12 Smith, Sam J               9 SEA-MA               1:37.69    1:28.46  
       42.59  1:28.46                                                      
 13 Scott, Brian J             9 PVA-MA               1:28.70    1:28.75  
       42.42  1:28.75                                                      
 14 Lee, Ryan T               10 Northeast Swimmi-MA  1:29.18    1:28.93  
       41.63  1:28.93                                                      
 15 Schreiner, Adam M          9 SEA-MA               1:43.33    1:29.47  
       41.41  1:29.47                                                      
 16 Pozza, Andrew J           10 SEA-MA               1:38.69    1:29.89  
       40.99  1:29.89                                                      
 17 Fekete, Mikey J            9 SJAC-MA                   NT    1:30.93  
       38.86  1:30.93                                                      
 18 Brinsfield, Jamie E        9 WAC-MA               1:32.60    1:31.30  
       41.79  1:31.30                                                      
 19 Longo, Steve B             9 SJAC-MA              1:37.76    1:32.37  
       44.16  1:32.37                                                      
 20 Schmidt, Jeff W            9 SJAC-MA                   NT    1:33.02  
       43.10  1:33.02                                                      
 21 Ciecko, Will J             9 WAC-MA               1:35.45    1:35.09  
       44.63  1:35.09                                                      
 22 Pozza, Christopher R      10 SEA-MA               1:39.03    1:37.48  
       44.79  1:37.48                                                      
 23 DeCamp, Anthony A         10 WAC-MA               1:37.29    1:38.05  
       47.84  1:38.05                                                      
 24 Inman, Liam R             10 SJAC-MA                   NT    1:39.80  
       45.21  1:39.80                                                      
 25 Kiss, Harrison G           9 SJAC-MA                   NT    1:42.84  
       49.85  1:42.84                                                      
 26 Middleton, Luke P          9 WAC-MA               1:45.55    1:43.05  
       46.26  1:43.05                                                      
 27 Cratin, Ace J              9 GAAC-MA              1:49.27    1:47.46  
       50.08  1:47.46                                                      
 28 Tafankaji, Nicholas G      9 SEA-MA               1:55.78    1:50.16  
       51.64  1:50.16                                                      
 29 Mittal, Utsav K           10 GAAC-MA                   NT    1:51.01  
       52.51  1:51.01                                                      
 30 Butler, Finn               9 SJAC-MA                   NT    2:12.80  
     1:04.36  2:12.80                                                      
 31 Roitman, Nicholas K        9 WAC-MA               2:26.59    2:18.69  
 -- Kawaguchi, Lucus           9 Northeast Swimmi-MA       NT         DQ  
       55.71       DQ                                                      
 -- Bluemle, Jackson J         9 WAC-MA                    NT         DQ  
       57.75       DQ                                                      
 -- Marks, Samuel H            9 WAC-MA                    NT         DQ  
 -- Mittal, Umang K           10 GAAC-MA                   NT         DQ  
       52.40       DQ                                                      
 -- Poerner, Milo              9 SJAC-MA                   NT         DQ  
       54.77       DQ                                                      
 
Event 119  Girls 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Zane, Abby                12 SJAC-MA              1:04.81    1:04.77  
       29.61  1:04.77                                                      
  2 Agne, Kira W              12 WAC-MA               1:05.80    1:05.00  
       30.10  1:05.00                                                      
  3 Meth, Eliza R             12 Eastern Express-NJ   1:05.32    1:05.76  
       31.17  1:05.76                                                      
  4 Haney, Hope R             12 SJAC-MA              1:08.66    1:07.09  
       30.94  1:07.09                                                      
  5 Fekete, Em R              12 SJAC-MA              1:10.42    1:08.12  
       32.17  1:08.12                                                      
  6 Ricciotti, Jordyn C       11 SEA-MA               1:08.12    1:08.24  
       32.46  1:08.24                                                      
  7 Lang, Ellie A             12 SJAC-MA              1:13.52    1:08.42  
       33.06  1:08.42                                                      
  8 Carlos, Katie L           11 SEA-MA               1:08.86    1:08.46  
       31.41  1:08.46                                                      
  9 Latham, Natalie J         12 SEA-MA               1:12.32    1:09.97  
       31.21  1:09.97                                                      
 10 Elko, Meredith G          12 SEA-MA               1:11.69    1:10.24  
       32.37  1:10.24                                                      
 11 McDonough, Elle           11 SEA-MA               1:11.72    1:10.34  
       32.59  1:10.34                                                      
 12 Swartz, Brianna I         12 SJAC-MA              1:11.50    1:11.48  
       32.67  1:11.48                                                      
 13 Dalton, Emerson K         12 Eastern Express-NJ   1:14.62    1:11.62  
       32.41  1:11.62                                                      
 14 Steinmeier, Kate H        12 Eastern Express-NJ   1:11.46    1:11.77  
       33.90  1:11.77                                                      
 15 Hare, Emma                12 SJAC-MA              1:11.48    1:11.88  
       32.27  1:11.88                                                      
 16 Fanning, Julia A          11 SJAC-MA              1:14.25    1:12.90  
       34.16  1:12.90                                                      
 17 Fulton, Claudia R         12 SJAC-MA              1:14.63    1:12.98  
       32.58  1:12.98                                                      
 18 Johnson, Natalie M        12 WAC-MA               1:16.07    1:13.28  
       32.78  1:13.28                                                      
 19 Rossi, Izzy M             12 SEA-MA               1:13.80    1:13.31  
       33.59  1:13.31                                                      
 20 Wiley, Shay M             11 SJAC-MA              1:15.45    1:15.45  
       34.75  1:15.45                                                      
 21 Williamson, Violet I      11 Eastern Express-NJ   1:17.86    1:15.94  
       34.21  1:15.94                                                      
 22 Moore, Grace E            11 WAC-MA               1:20.65    1:16.57  
       34.65  1:16.57                                                      
 23 Dubow, Piper              12 Eastern Express-NJ   1:14.97    1:16.81  
       35.65  1:16.81                                                      
 24 Qin, Jade                 11 SEA-MA               1:23.80    1:17.29  
       36.01  1:17.29                                                      
 25 Durboraw, Kylie R         12 SJAC-MA              1:16.65    1:17.30  
       35.50  1:17.30                                                      
 26 Caraballo, Bella K        11 WAC-MA               1:14.65    1:17.46  
       35.96  1:17.46                                                      
 27 Taylor, Emilia I          12 UNEEX-NJ             1:19.06    1:17.82  
       35.53  1:17.82                                                      
 28 Koehler, Sydney L         11 UMAC-MA              1:16.44    1:18.68  
       37.48  1:18.68                                                      
 29 Malick, Julianna K        12 WAC-MA               1:21.98    1:18.76  
       37.59  1:18.76                                                      
 30 Jaroslaw, Shayna M        11 SJAC-MA                   NT    1:18.84  
       35.19  1:18.84                                                      
 31 Radomsky, Maya A          11 UNEEX-NJ             1:18.83    1:19.09  
       35.69  1:19.09                                                      
 32 Griffin, Sydney M         11 SJAC-MA                   NT    1:19.57  
       35.96  1:19.57                                                      
 33 Johnston, Ryleigh J       12 SJAC-MA              1:39.54    1:19.62  
       36.93  1:19.62                                                      
 34 Lewis, Jasmine L          11 SJAC-MA                   NT    1:20.30  
       37.50  1:20.30                                                      
 35 Davis, Lilly G            11 SJAC-MA              1:21.66    1:21.12  
       38.06  1:21.12                                                      
 36 Hayes, Megan              12 Northeast Swimmi-MA       NT    1:27.65  
       40.71  1:27.65                                                      
 37 Yuchmow, Olivia           11 Eastern Express-NJ   1:31.19    1:27.96  
       41.69  1:27.96                                                      
 38 Rao, Annika               11 Eastern Express-NJ   1:29.84    1:28.83  
       40.98  1:28.83                                                      
 39 Belair, Emily G           11 WAC-MA               1:36.28    1:30.61  
       44.77  1:30.61                                                      
 40 McNeeley, Michelle        11 Northeast Swimmi-MA       NT    1:32.01  
       41.26  1:32.01                                                      
 41 Cummins, Makayla A        11 SEA-MA               1:35.46    1:34.10  
       41.08  1:34.10                                                      
 42 Bellwoar, Callie D        11 UNSEA-MA             1:35.23    1:35.16  
       44.91  1:35.16                                                      
 43 Anzideo, Angelina M       11 SJAC-MA                   NT    1:45.00  
       47.50  1:45.00                                                      
 
Event 120  Boys 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Juhasz, Joshua E          12 WAC-MA               1:11.89    1:07.59  
       31.16  1:07.59                                                      
  2 Smilevski, Leo            12 SEA-MA               1:11.73    1:09.48  
       31.71  1:09.48                                                      
  3 Crumpton, Alex W          12 SJAC-MA              1:13.68    1:09.93  
       33.18  1:09.93                                                      
  4 Sonn, Matthew J           12 SJAC-MA              1:09.87    1:10.46  
       31.93  1:10.46                                                      
  5 Curtis, Will J            11 SJAC-MA              1:18.21    1:11.40  
       33.74  1:11.40                                                      
  6 Gao, David                12 Eastern Express-NJ   1:13.35    1:12.67  
       33.87  1:12.67                                                      
  7 Thompson, Aaron C         12 SEA-MA               1:14.95    1:12.80  
       35.06  1:12.80                                                      
  8 Seiverd, Charlie E        11 SEA-MA               1:16.97    1:14.15  
       34.53  1:14.15                                                      
  9 Phillips, Nicolas         12 Eastern Express-NJ   1:20.26    1:14.40  
       33.85  1:14.40                                                      
 10 Johns, Luke S             12 SJAC-MA              1:25.76    1:14.61  
       34.42  1:14.61                                                      
 11 Schreiner, Charles        11 SEA-MA               1:17.59    1:15.81  
       35.22  1:15.81                                                      
 12 Schueren, Henry H         12 WAC-MA               1:19.79    1:16.11  
       36.83  1:16.11                                                      
 13 Lee, Alex Y               11 Eastern Express-NJ   1:18.65    1:16.57  
       35.51  1:16.57                                                      
 14 Danko, Nick R             12 Eastern Express-NJ   1:15.89    1:17.52  
       37.00  1:17.52                                                      
 15 Haney, Sean R             11 SJAC-MA              1:30.81    1:17.61  
       35.25  1:17.61                                                      
 16 Timmons, Andrew D         12 WAC-MA               1:21.49    1:18.22  
       33.80  1:18.22                                                      
 17 Woodside, Matthew R       12 SEA-MA               1:21.12    1:18.51  
       35.59  1:18.51                                                      
 18 Neuman, Andrew C          11 SEA-MA               1:18.79    1:18.53  
       36.93  1:18.53                                                      
 19 Swartz, Max F             11 SJAC-MA              1:20.45    1:18.94  
       37.47  1:18.94                                                      
 20 Conner, Christian C       12 SJAC-MA              1:21.48    1:18.96  
       37.22  1:18.96                                                      
 21 Larkin, Ben J             12 UMAC-MA              1:17.38    1:19.41  
       36.62  1:19.41                                                      
 22 Lafferty, Andrew P        12 SJAC-MA              1:21.97    1:19.87  
       36.96  1:19.87                                                      
 23 Pasquini, Nicky J         12 SJAC-MA              1:21.80    1:20.47  
       38.20  1:20.47                                                      
 24 Barrett, Gabe M           11 SJAC-MA                   NT    1:22.05  
       37.73  1:22.05                                                      
 25 Updike, Will A            11 SJAC-MA              1:30.85    1:22.08  
       39.56  1:22.08                                                      
 26 Short, Tyler C            11 SJAC-MA              1:21.62    1:22.68  
 27 Swanholm, Spencer A       11 SJAC-MA              1:29.89    1:22.75  
       37.37  1:22.75                                                      
 28 Gordon, Ben J             12 UMAC-MA              1:24.11    1:22.91  
       40.08  1:22.91                                                      
 29 Rounds, David E           12 SJAC-MA              1:23.55    1:23.23  
       38.22  1:23.23                                                      
 30 McNiff, Michael J         11 SJAC-MA                   NT    1:24.39  
 31 Bossio, Owen              12 Eastern Express-NJ   1:32.88    1:26.43  
       40.62  1:26.43                                                      
 32 Giardino, Michael S       11 SEA-MA                    NT    1:33.34  
       43.02  1:33.34                                                      
 33 Alaoui, Munir             12 Northeast Swimmi-MA  1:37.60    1:36.64  
       47.70  1:36.64