Licensed to Middle Atlantic Swimming-Sr SC Champ - Organization License
                                  HY-TEK's MEET MANAGER 6.0 10/30/2017 01:29 PM
                2017 MA TWAC Monsters and Madness - 10/28/2017                 
               2017 Monsters And Madness, Sanction #: MA 1812 M                
                        Host - Tidewater Aquatics Club                         
                                    Results                                    
 
Event 2  Boys 8 & Under 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Stokes, Kayden             8 UN-MA                     NT    3:17.33   20  
       44.15  1:34.53  2:28.84  3:17.33                                    
 
Event 3  Girls 7-8 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Peretti, Victoria I        8 TWAC-MA                17.99      14.81   20  
  2 Stankoski, Norah R         8 TWAC-MA                   NT      17.49   17  
  3 Kelsey, Madison R          8 UN-MA                  18.50      18.17   16  
  4 Muhic, Kate G              8 YBCC-MA                   NT      18.37   15  
  5 Healy, Erin D              7 YBCC-MA                   NT      19.05   14  
  6 Weber, Greta               8 YBCC-MA                25.00      19.37   13  
  7 Cowan, Kelcie Q            8 FSA-MA                    NT      19.45   12  
  8 Smith, Lily                8 YBCC-MA                21.77      20.15   11  
  9 Murray, Kiera A            8 YBCC-MA                27.90      20.82    9  
 10 Matioukhin, Julia          8 TAC-NJ                 26.01      20.83    7  
 11 Jansen, Sophia A           7 TWAC-MA                27.44      22.08    6  
 12 Bonner, Cecilia G          8 TAC-NJ                 37.25      22.42    5  
 13 Findley, Caribeean P       8 JRAY-MA                   NT      23.66    4  
 14 Brown, Gianna C            7 TAC-NJ                 32.60      24.25    3  
 15 Nower, Amelia C            8 TAC-NJ                 29.25      24.29    2  
 16 Hauptman, Allyson S        8 FSA-MA                    NT      26.64    1  
 17 Coyle, Grace R             7 TAC-NJ                 35.25      28.88  
 18 Cordery, Cassidy G         7 TWAC-MA                   NT      30.34  
 19 Vecsi, Scarlett J          7 FSA-MA                    NT      39.55  
       22.53    39.55                                                      
 20 Green, Zoey J              7 JRAY-MA                   NT      44.02  
 
Event 4  Boys 7-8 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 DeNick, Mason M            8 TWAC-MA                   NT      15.63   20  
  2 Caccuro, Cole T            8 YBCC-MA                18.90      16.78   17  
  3 McCarroll, Liam K          8 TWAC-MA                21.82      18.00   16  
  4 La Grou, Owen M            8 YBCC-MA                   NT      18.19   15  
  5 D'Amico, Vincent J         7 YBCC-MA                23.36      19.23   14  
  6 Sobanski, Max M            8 TAC-NJ                 25.01      20.12   13  
  7 Conlon, Matthew            8 YBCC-MA                25.02      20.66   12  
  8 Esposito, Justin A         7 UN-MA                     NT      22.12   11  
  9 Simpson, JW W              7 TAC-NJ                 32.25      22.76    9  
 10 Caruso, Anthony T          8 TAC-NJ                 26.60      23.55    7  
 11 Marino, Marco C            8 FSA-MA                    NT      23.60    6  
 12 Rehbein, Sean M            7 TAC-NJ                 29.76      25.44    5  
 13 Jung, Max                  8 FSA-MA                    NT      25.68    4  
 14 Martella, Chase J          7 TWAC-MA                   NT      26.11    3  
 15 Ludman, Jonathan D         7 TWAC-MA                   NT      29.38    2  
 16 Madpak, Cooper M           7 TAC-NJ                 31.12      30.08    1  
 
Event 5  Girls 6 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kelsey, Peyton M           6 UN-MA                  23.44      22.30   20  
  2 Misner, Savannah R         6 TWAC-MA                   NT      29.18   17  
  3 Bruce, Maddy               5 TAC-NJ                 29.25      33.75   16  
  4 Duckworth, Aliya G         6 TWAC-MA                   NT      38.18   15  
  5 Hauptman, Becca J          5 FSA-MA                    NT    1:05.22   14  
 
Event 6  Boys 6 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Filimonov, Feliks          5 UN-MA                  20.17      16.97   20  
  2 McKenna, Luke T            6 TAC-NJ                 26.25      20.04   17  
  3 Sanfilippo, James D        6 YBCC-MA                30.32      21.03   16  
  4 Caccuro, Gavin or Gav F    6 YBCC-MA                27.03      21.62   15  
  5 Duckworth, Easton B        6 TWAC-MA                   NT      29.18   14  
  6 Aum, Tate K                6 FSA-MA                    NT      29.74   13  
  7 Koilor, MJ M               6 FSA-MA                    NT      30.95   12  
  8 Duffield, Andrew J         5 TWAC-MA                   NT      32.23   11  
  9 Peden, Kyle J              6 TWAC-MA                35.75      33.66    9  
 10 Schell, Erick G            5 TWAC-MA                   NT      39.89    7  
 11 King, Mckenna J            4 TWAC-MA                   NT    1:03.18    6  
 
Event 7  Girls 6 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kelsey, Peyton M           6 UN-MA                  48.87      51.74   20  
  2 Reasons, Kaitlyn E         6 Radnor-MA                 NT      54.68   17  
 
Event 8  Boys 6 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Filimonov, Feliks          5 UN-MA                  42.33      40.13   20  
  2 Caccuro, Gavin or Gav F    6 YBCC-MA                   NT      53.08   17  
  3 Acciani, MJ D              6 YBCC-MA                   NT      55.36   16  
 
Event 9  Girls 7-8 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Peretti, Victoria I        8 TWAC-MA                41.23      33.26   20  
  2 Petrillo, Jenna A          8 TWAC-MA                42.83      34.91   17  
  3 Mansukani, Grace           8 YBCC-MA                45.46      37.80   16  
  4 Fitzpatrick, Riley M       8 TWAC-MA                   NT      39.44   15  
  5 McKendrick, Ainsley K      8 TWAC-MA                42.27      39.63   14  
  6 Kenderdine, Skylar P       8 TWAC-MA                42.60      40.27   13  
  7 Stankoski, Norah R         8 TWAC-MA                   NT      40.37   12  
  8 Gebhart, Addy F            8 YBCC-MA                   NT      41.22   11  
  9 Leible, Charlotte R        7 TAC-NJ                 50.01      43.36    9  
 10 Heim, MacKenzie            8 TAC-NJ                 46.14      43.42    7  
 11 Maiese, Kirstin M          7 TWAC-MA                   NT      50.74    6  
 12 Matioukhin, Julia          8 TAC-NJ                 59.01      50.80    5  
 13 McCauley, Catie J          8 TWAC-MA                   NT      54.96    4  
 14 Acciani, Isabella G        7 YBCC-MA                   NT    1:06.05    3  
 
Event 10  Boys 7-8 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Markouski, Timophey V      8 UN-W-MA                39.80      36.78   20  
  2 McCarroll, Owen G          8 TWAC-MA                   NT      37.43   17  
  3 Conti, Alex C              8 TAC-NJ                 44.44      38.15   16  
  4 Massone, Santiago B        8 TAC-NJ                 40.07      38.71   15  
  5 Ergood, Connor E           8 YBCC-MA                   NT      39.19   14  
  6 Stokes, Kayden             8 UN-MA                  37.04      39.35   13  
  7 Rajagopal, Aneesh          8 TWAC-MA                   NT      40.28   12  
  8 Caccuro, Cole T            8 YBCC-MA                   NT      40.92   11  
  9 Finn, Luke X               8 TAC-NJ                 44.85      41.27    9  
 10 Bruce, Connor M            8 TAC-NJ                 43.91      42.44    7  
 11 McCarroll, Liam K          8 TWAC-MA                   NT      42.68    6  
 12 Duffield, Bobby P          7 TWAC-MA                   NT      44.16    5  
 13 Sobanski, Max M            8 TAC-NJ                 55.01      45.45    4  
 14 Singer, Danny D            7 TWAC-MA                   NT      49.20    3  
 15 Esposito, Justin A         7 UN-MA                     NT      49.92    2  
 16 Caruso, Anthony T          8 TAC-NJ               1:06.09      51.14    1  
 17 Jung, Max                  8 FSA-MA                    NT      58.81  
 
Event 11  Girls 8 & Under 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kelsey, Madison R          8 UN-MA                     NT    1:44.75   20  
       47.45  1:44.75                                                      
  2 Reasons, Kaitlyn E         6 Radnor-MA                 NT    1:59.16   17  
 
Event 13  Girls 6 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kelsey, Peyton M           6 UN-MA                  28.61      29.61   20  
  2 Bruce, Maddy               5 TAC-NJ                 38.25      32.73   17  
  3 Misner, Savannah R         6 TWAC-MA                   NT      33.70   16  
  4 Hauptman, Becca J          5 FSA-MA                    NT      46.34   15  
  5 Duckworth, Aliya G         6 TWAC-MA                   NT      52.81   14  
 
Event 14  Boys 6 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Filimonov, Feliks          5 UN-MA                  25.03      21.94   20  
  2 Sanfilippo, James D        6 YBCC-MA                33.92      26.06   17  
  3 McKenna, Luke T            6 TAC-NJ                 30.25      26.91   16  
  4 Aum, Tate K                6 FSA-MA                    NT      30.77   15  
  5 Duckworth, Easton B        6 TWAC-MA                   NT      32.29   14  
  6 Caccuro, Gavin or Gav F    6 YBCC-MA                33.56      33.16   13  
  7 Acciani, MJ D              6 YBCC-MA                39.61      33.35   12  
  8 Duffield, Andrew J         5 TWAC-MA                   NT      33.40   11  
  9 Peden, Kyle J              6 TWAC-MA                42.97      35.91    9  
 10 Koilor, MJ M               6 FSA-MA                    NT      46.14    7  
 11 King, Mckenna J            4 TWAC-MA                   NT    1:22.20    6  
       36.09  1:22.20                                                      
 
Event 15  Girls 7-8 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Peretti, Victoria I        8 TWAC-MA                19.38      18.17   20  
  2 Gebhart, Addy F            8 YBCC-MA                   NT      20.51   17  
  3 Mansukani, Grace           8 YBCC-MA                22.65      21.41   16  
  4 Leible, Charlotte R        7 TAC-NJ                 27.52      22.02   15  
  5 Smith, Lily                8 YBCC-MA                26.81      23.15   14  
  6 Heim, MacKenzie            8 TAC-NJ                 22.31      23.18   13  
  7 Cowan, Kelcie Q            8 FSA-MA                    NT      24.82   12  
  8 Muhic, Kate G              8 YBCC-MA                   NT      24.95   11  
  9 Weber, Greta               8 YBCC-MA                29.87      25.10    9  
 10 Findley, Caribeean P       8 JRAY-MA                   NT      26.00    7  
 11 Murray, Kiera A            8 YBCC-MA                31.99      26.20    6  
 12 Bonner, Cecilia G          8 TAC-NJ                 46.25      26.33    5  
 13 Nower, Amelia C            8 TAC-NJ                 40.25      27.68    4  
 14 McCauley, Catie J          8 TWAC-MA                   NT      28.39    3  
 15 Jansen, Sophia A           7 TWAC-MA                29.60      28.47    2  
 16 Matioukhin, Julia          8 TAC-NJ                 28.01      28.88    1  
 17 Hauptman, Allyson S        8 FSA-MA                    NT      29.71  
 18 Green, Zoey J              7 JRAY-MA                   NT      31.46  
 19 Coyle, Grace R             7 TAC-NJ                 41.25      32.08  
 20 Healy, Erin D              7 YBCC-MA                   NT      37.46  
       14.88    37.46                                                      
 21 Cordery, Cassidy G         7 TWAC-MA                   NT      40.47  
 22 Brown, Gianna C            7 TAC-NJ                 45.18      43.08  
 23 Vecsi, Scarlett J          7 FSA-MA                    NT      50.08  
       33.73    50.08                                                      
 
Event 16  Boys 7-8 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McCarroll, Owen G          8 TWAC-MA                23.60      20.14   20  
  2 Conti, Alex C              8 TAC-NJ                 23.08      20.57   17  
  3 Massone, Santiago B        8 TAC-NJ                 22.01      21.02   16  
  4 Ergood, Connor E           8 YBCC-MA                   NT      21.23   15  
  5 Duffield, Bobby P          7 TWAC-MA                25.62      21.27   14  
  6 Caccuro, Cole T            8 YBCC-MA                27.57      23.97   13  
  7 DeNick, Mason M            8 TWAC-MA                   NT      24.03   12  
  8 Sobanski, Max M            8 TAC-NJ                 28.01      24.30   11  
  9 Rajagopal, Aneesh          8 TWAC-MA                   NT      24.34    9  
 10 Conlon, Matthew            8 YBCC-MA                28.88      25.25    7  
 11 Caruso, Anthony T          8 TAC-NJ                 29.72      25.75    6  
 12 Rehbein, Sean M            7 TAC-NJ                 35.37      25.86    5  
 13 Jung, Max                  8 FSA-MA                    NT      29.12    4  
 14 Simpson, JW W              7 TAC-NJ                 42.25      29.26    3  
 15 Marino, Marco C            8 FSA-MA                    NT      30.71    2  
 16 Esposito, Justin A         7 UN-MA                     NT      31.52    1  
 17 Singer, Danny D            7 TWAC-MA                   NT      31.79  
 18 Madpak, Cooper M           7 TAC-NJ                 43.68      37.77  
 19 Ludman, Jonathan D         7 TWAC-MA                   NT      47.43  
 
Event 17  Girls 8 & Under 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Peretti, Victoria I        8 TWAC-MA                   NT      39.40   20  
  2 Petrillo, Jenna A          8 TWAC-MA                47.93      45.16   17  
  3 Fitzpatrick, Riley M       8 TWAC-MA                   NT      46.37   16  
  4 Kenderdine, Skylar P       8 TWAC-MA                   NT      52.10   15  
  5 Maiese, Kirstin M          7 TWAC-MA                   NT      58.88   14  
  6 Acciani, Isabella G        7 YBCC-MA                   NT    1:06.41   13  
  7 Reasons, Kaitlyn E         6 Radnor-MA                 NT    1:08.41   12  
 -- Green, Zoey J              7 JRAY-MA                   NT        DNF  
 
Event 18  Boys 8 & Under 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bruce, Connor M            8 TAC-NJ                 48.09      46.00   20  
  2 Finn, Luke X               8 TAC-NJ                 55.25      48.35   17  
  3 Stokes, Kayden             8 UN-MA                  51.63      51.51   16  
 
Event 19  Girls 8 & Under 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Heim, MacKenzie            8 TAC-NJ               1:41.59    1:43.04   20  
       49.06  1:43.04                                                      
 
Event 20  Boys 8 & Under 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Conti, Alex C              8 TAC-NJ               2:10.01    1:34.95   20  
       44.89  1:34.95                                                      
  2 Massone, Santiago B        8 TAC-NJ               1:55.01    1:44.47   17  
       46.29  1:44.47                                                      
 
Event 21  Girls 6 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kelsey, Peyton M           6 UN-MA                  33.37      31.91   20  
  2 Hauptman, Becca J          5 FSA-MA                    NT    1:02.38   17  
  3 Bruce, Maddy               5 TAC-NJ                 59.25    1:09.76   16  
 
Event 22  Boys 6 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Caccuro, Gavin or Gav F    6 YBCC-MA                38.46      33.38   20  
  2 McKenna, Luke T            6 TAC-NJ                 45.25      34.16   17  
  3 Acciani, MJ D              6 YBCC-MA                44.95      35.07   16  
  4 Duckworth, Easton B        6 TWAC-MA                   NT      37.46   15  
  5 Sanfilippo, James D        6 YBCC-MA                   NT      40.33   14  
  6 Aum, Tate K                6 FSA-MA                    NT      44.39   13  
  7 Koilor, MJ M               6 FSA-MA                    NT      49.13   12  
  8 Peden, Kyle J              6 TWAC-MA                   NT    1:01.97   11  
 
Event 23  Girls 7-8 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Peretti, Victoria I        8 TWAC-MA                27.71      21.87   20  
  2 Mansukani, Grace           8 YBCC-MA                26.87      24.21   17  
  3 Gebhart, Addy F            8 YBCC-MA                   NT      25.66   16  
  4 Stankoski, Norah R         8 TWAC-MA                   NT      26.58   15  
  5 Weber, Greta               8 YBCC-MA                33.96      27.27   14  
  6 Murray, Kiera A            8 YBCC-MA                39.95      28.19   13  
  7 Cowan, Kelcie Q            8 FSA-MA                    NT      28.61   12  
  8 Healy, Erin D              7 YBCC-MA                   NT      30.60   11  
  9 Smith, Lily                8 YBCC-MA                37.02      30.68    9  
 10 Matioukhin, Julia          8 TAC-NJ                 38.01      31.10    7  
 11 Findley, Caribeean P       8 JRAY-MA                   NT      31.66    6  
 12 Jansen, Sophia A           7 TWAC-MA                45.47      33.40    5  
 13 Nower, Amelia C            8 TAC-NJ                 52.25      35.01    4  
 14 Acciani, Isabella G        7 YBCC-MA              1:19.25      36.50    3  
 15 Hauptman, Allyson S        8 FSA-MA                    NT      38.43    2  
 16 Maiese, Kirstin M          7 TWAC-MA                   NT      38.62    1  
 17 McCauley, Catie J          8 TWAC-MA                   NT      39.76  
 18 Bonner, Cecilia G          8 TAC-NJ               1:00.25      41.13  
 18 Brown, Gianna C            7 TAC-NJ                 51.13      41.13  
 20 Coyle, Grace R             7 TAC-NJ                 57.25      42.17  
 21 Cordery, Cassidy G         7 TWAC-MA                   NT      47.14  
 22 Vecsi, Scarlett J          7 FSA-MA                    NT      48.25  
 
Event 24  Boys 7-8 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Markouski, Timophey V      8 UN-W-MA                22.60      21.30   20  
  2 McCarroll, Owen G          8 TWAC-MA                26.18      22.40   17  
  3 DeNick, Mason M            8 TWAC-MA                   NT      24.78   16  
  4 Bruce, Connor M            8 TAC-NJ                 26.76      25.17   15  
  5 Ergood, Connor E           8 YBCC-MA                   NT      25.41   14  
  6 McCarroll, Liam K          8 TWAC-MA                29.74      26.76   13  
  7 D'Amico, Vincent J         7 YBCC-MA                33.31      27.00   12  
  8 Duffield, Bobby P          7 TWAC-MA                34.94      28.77   11  
  9 Finn, Luke X               8 TAC-NJ                 31.90      28.88    9  
 10 Caccuro, Cole T            8 YBCC-MA                35.21      30.75    7  
 11 Caruso, Anthony T          8 TAC-NJ                 34.62      30.81    6  
 12 Conlon, Matthew            8 YBCC-MA                35.14      31.38    5  
 13 Sobanski, Max M            8 TAC-NJ                 36.01      31.51    4  
 14 Marino, Marco C            8 FSA-MA                    NT      32.06    3  
 15 Esposito, Justin A         7 UN-MA                     NT      32.98    2  
 16 Singer, Danny D            7 TWAC-MA                   NT      33.29    1  
 17 Martella, Chase J          7 TWAC-MA                   NT      37.56  
 18 Rehbein, Sean M            7 TAC-NJ                 49.25      37.88  
 19 Jung, Max                  8 FSA-MA                    NT      38.48  
 20 Madpak, Cooper M           7 TAC-NJ                 51.25      39.26  
 21 Simpson, JW W              7 TAC-NJ                 55.25      39.43  
 22 Ludman, Jonathan D         7 TWAC-MA                   NT      40.69  
 
Event 25  Girls 8 & Under 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Fitzpatrick, Riley M       8 TWAC-MA                   NT      49.61   20  
  2 Leible, Charlotte R        7 TAC-NJ               1:11.01      56.01   17  
  3 Kelsey, Madison R          8 UN-MA                     NT    1:04.45   16  
  4 Reasons, Kaitlyn E         6 Radnor-MA                 NT    1:06.55   15  
 
Event 26  Boys 8 & Under 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Markouski, Timophey V      8 UN-W-MA                48.00      46.43   20  
  2 La Grou, Owen M            8 YBCC-MA                   NT      51.74   17  
  3 Conti, Alex C              8 TAC-NJ                 58.74      53.78   16  
  4 Massone, Santiago B        8 TAC-NJ                 58.86      56.25   15  
  5 McCarroll, Liam K          8 TWAC-MA                   NT    1:00.10   14  
 
Event 27  Girls 8 & Under 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Heim, MacKenzie            8 TAC-NJ               1:55.76    1:53.75   20  
       53.98  1:53.75                                                      
 
Event 29  Girls 6 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kelsey, Peyton M           6 UN-MA                  24.20      28.35   20  
  2 Duckworth, Aliya G         6 TWAC-MA                   NT      59.49   17  
  3 Bruce, Maddy               5 TAC-NJ                 57.25    1:05.20   16  
 
Event 30  Boys 6 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Filimonov, Feliks          5 UN-MA                  26.07      22.25   20  
  2 McKenna, Luke T            6 TAC-NJ                 47.25      30.71   17  
  3 Caccuro, Gavin or Gav F    6 YBCC-MA                44.19      31.55   16  
  4 Sanfilippo, James D        6 YBCC-MA                   NT      37.63   15  
  5 Schell, Erick G            5 TWAC-MA                   NT      41.42   14  
  6 Peden, Kyle J              6 TWAC-MA                50.94      46.33   13  
  7 Duffield, Andrew J         5 TWAC-MA                   NT      46.66   12  
 
Event 31  Girls 7-8 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McKendrick, Ainsley K      8 TWAC-MA                18.26      18.43   20  
  2 Gebhart, Addy F            8 YBCC-MA                   NT      18.84   17  
  3 Kelsey, Madison R          8 UN-MA                  19.30      19.14   16  
  4 Fitzpatrick, Riley M       8 TWAC-MA                18.86      19.68   15  
  5 Stankoski, Norah R         8 TWAC-MA                   NT      20.27   14  
  6 Heim, MacKenzie            8 TAC-NJ                 23.71      23.01   13  
  7 Muhic, Kate G              8 YBCC-MA                   NT      23.73   12  
  8 Cowan, Kelcie Q            8 FSA-MA                    NT      24.11   11  
  9 Healy, Erin D              7 YBCC-MA                   NT      24.46    9  
 10 Matioukhin, Julia          8 TAC-NJ                 41.01      26.12    7  
 11 Maiese, Kirstin M          7 TWAC-MA                   NT      26.92    6  
 12 Jansen, Sophia A           7 TWAC-MA                37.62      27.91    5  
 13 Leible, Charlotte R        7 TAC-NJ                 36.35      28.00    4  
 14 Findley, Caribeean P       8 JRAY-MA                   NT      30.77    3  
 15 Smith, Lily                8 YBCC-MA                39.57      30.83    2  
 16 McCauley, Catie J          8 TWAC-MA                   NT      35.46    1  
 17 Bonner, Cecilia G          8 TAC-NJ               1:04.25      36.45  
 18 Hauptman, Allyson S        8 FSA-MA                    NT      37.08  
 19 Cordery, Cassidy G         7 TWAC-MA                   NT      41.04  
 20 Coyle, Grace R             7 TAC-NJ                 55.25      45.08  
 21 Nower, Amelia C            8 TAC-NJ                 56.25      46.71  
 22 Brown, Gianna C            7 TAC-NJ                 55.25      52.06  
 
Event 32  Boys 7-8 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McCarroll, Owen G          8 TWAC-MA                20.10      17.31   20  
  2 Ergood, Connor E           8 YBCC-MA                   NT      18.36   17  
  3 DeNick, Mason M            8 TWAC-MA                   NT      19.60   16  
  4 Caccuro, Cole T            8 YBCC-MA                26.16      21.80   15  
  5 Rajagopal, Aneesh          8 TWAC-MA                   NT      21.84   14  
  6 Conti, Alex C              8 TAC-NJ                 29.70      21.86   13  
  7 Bruce, Connor M            8 TAC-NJ                 24.58      23.07   12  
  8 McCarroll, Liam K          8 TWAC-MA                25.59      23.16   11  
  9 D'Amico, Vincent J         7 YBCC-MA                   NT      24.46    9  
 10 Finn, Luke X               8 TAC-NJ                 29.15      26.44    7  
 11 Esposito, Justin A         7 UN-MA                     NT      30.28    6  
 12 Sobanski, Max M            8 TAC-NJ                 36.01      33.32    5  
 13 Martella, Chase J          7 TWAC-MA                   NT      34.10    4  
 14 Caruso, Anthony T          8 TAC-NJ                 39.84      34.45    3  
 15 Simpson, JW W              7 TAC-NJ                 59.25      37.09    2  
 16 Rehbein, Sean M            7 TAC-NJ                 55.25      37.44    1  
 17 Marino, Marco C            8 FSA-MA                    NT      38.85  
 18 Madpak, Cooper M           7 TAC-NJ                 56.25      39.45  
 19 Ludman, Jonathan D         7 TWAC-MA                   NT      42.31  
 
Event 33  Girls 8 & Under 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kelsey, Madison R          8 UN-MA                  54.71      51.56   20  
  2 Mansukani, Grace           8 YBCC-MA                   NT      54.36   17  
  3 Reasons, Kaitlyn E         6 Radnor-MA                 NT    1:21.06   16  
 
Event 34  Boys 8 & Under 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Massone, Santiago B        8 TAC-NJ                 53.65      49.53   20  
  2 Stokes, Kayden             8 UN-MA                  54.13      49.67   17  
  3 Markouski, Timophey V      8 UN-W-MA                49.34      50.43   16  
 
Event 35  Girls 8 & Under 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McKendrick, Ainsley K      8 TWAC-MA              1:54.95    1:51.03   20  
       46.33  1:51.03                                                      
 
Event 37  Girls 8 & Under 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Petrillo, Jenna A          8 TWAC-MA              1:54.16    1:37.24   20  
       46.19  1:37.24                                                      
  2 Fitzpatrick, Riley M       8 TWAC-MA                   NT    1:38.86   17  
       44.69  1:38.86                                                      
  3 Mansukani, Grace           8 YBCC-MA              1:53.42    1:44.54   16  
       49.37  1:44.54                                                      
  4 McKendrick, Ainsley K      8 TWAC-MA              1:49.60    1:45.95   15  
       47.76  1:45.95                                                      
  5 Leible, Charlotte R        7 TAC-NJ               2:20.01    1:50.11   14  
       51.24  1:50.11                                                      
  6 Stankoski, Norah R         8 TWAC-MA                   NT    1:51.31   13  
       50.96  1:51.31                                                      
  7 Smith, Lily                8 YBCC-MA                   NT    2:04.34   12  
       57.33  2:04.34                                                      
  8 Murray, Kiera A            8 YBCC-MA                   NT    2:10.19   11  
       58.38  2:10.19                                                      
  9 Maiese, Kirstin M          7 TWAC-MA                   NT    2:24.92    9  
     1:02.39  2:24.92                                                      
 
Event 38  Boys 8 & Under 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McCarroll, Owen G          8 TWAC-MA              1:47.80    1:31.66   20  
       41.71  1:31.66                                                      
  2 Markouski, Timophey V      8 UN-W-MA              1:44.00    1:34.64   17  
       48.40  1:34.64                                                      
  3 Bruce, Connor M            8 TAC-NJ               1:57.29    1:43.43   16  
       48.30  1:43.43                                                      
  4 Stokes, Kayden             8 UN-MA                1:48.45    1:48.41   15  
       49.36  1:48.41                                                      
  5 Finn, Luke X               8 TAC-NJ               2:01.04    1:48.59   14  
       54.73  1:48.59                                                      
  6 Duffield, Bobby P          7 TWAC-MA                   NT    1:58.51   13  
       51.85  1:58.51                                                      
  7 Ludman, Jonathan D         7 TWAC-MA                   NT    3:22.89   12  
     1:42.63  3:22.89