Licensed to Middle Atlantic Swimming-Sr SC Champ - Organization License
                                   HY-TEK's MEET MANAGER 6.0 12/4/2018 02:38 PM
            2018 MA MSA Robert Hornsleth Memorial Mini - 11/30/2018            
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 6 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Heebner-Elliott, Piper P   6 GRA-MA                 24.43      21.13   20  
  2 Sambuco, Erin M            6 GRA-MA                    NT      21.50   17  
  3 Misener, Celia F           6 EAAC-MA                23.78      22.18   16  
  4 Cole, Emma F               6 WAC-MA                    NT      22.44   15  
  5 Killmeyer, Maeve E         6 EAAC-MA                   NT      23.36   14  
  6 Hauske, Megan L            6 WAC-MA                 21.31      24.05   13  
  7 DiTullio, Lindsay C        6 UN-MA                     NT      26.20   12  
  8 Nangle, Emma M             6 WA-MA                  26.33      28.70   11  
  9 Albahary, Sasha Lou        5 EAAC-MA                31.03      29.04    9  
 10 Gateretse, Isabelle L      5 WAC-MA                 29.05      29.17    7  
 11 Wilman, Farrah             5 BSC-MA                    NT      31.32    6  
 12 Lee, Elizabella R          6 SSC-MA                 42.47      31.46    5  
 13 Subbio, Paloma S           5 MSA-MA                 31.26      31.87    4  
 14 Priestley, Bridget         5 WAC-MA                    NT      33.75    3  
 15 Choi, Joanna S             6 MSA-MA                 37.71      34.03    2  
 16 East, Kate G               6 MSA-MA                 36.40      36.11    1  
 
Event 2  Boys 6 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kalinowski, Thomas J       5 WAC-MA                 20.31      19.87   20  
  2 Enakhimion, Mak N          5 EAAC-MA                25.05      21.19   17  
  3 Poole, Grayson R           6 WAC-MA                 22.23      22.88   16  
  4 Ying, Matthew Y            6 MSA-MA                 28.44      24.88   15  
  5 Rigney, Liam T             5 WAC-MA                 23.90      26.05   14  
  6 Sambuco, Mason J           6 GRA-MA                    NT      26.57   13  
  7 Haynes, Mikey J            5 WAC-MA                    NT      26.96   12  
  8 Armstrong, CJ J            6 WA-MA                  28.59      27.46   11  
  9 Scime, William E           5 GRA-MA                 37.09      27.69    9  
 10 Roop VI, Tripp J           6 WAC-MA                 28.34      27.88    7  
 11 Gilbert, Sean M            6 WA-MA                     NT      29.14    6  
 12 Waldbuesser, August F      6 EAAC-MA                30.09      29.41    5  
 13 Fox, Will K                6 WAC-MA                 25.30      29.71    4  
 14 Ewer, Maxim P              5 MSA-MA                 32.78      30.61    3  
 15 Demski, AJ J               6 EAAC-MA                   NT      32.91    2  
 16 Fender, Luke C             5 MSA-MA                    NT      34.01    1  
 17 Li, Mason J                6 SSC-MA                    NT      34.52  
 18 Taggart, Nathan R          5 WAC-MA                    NT      41.74  
 19 Kanabar, Aaryan M          6 ACAC-MA                   NT      43.49  
 20 Connell, Brody R           4 WAC-MA                 41.93      43.63  
 -- Gioia, Anthony R           6 NAAC-MA                   NT         DQ  
 
Event 3  Girls 7 Year Olds 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Suchecki, Madison R        7 EAAC-MA                18.81      17.36   20  
  2 Devlin, Keira E            7 WAC-MA                 19.45      17.75   17  
  3 Reasons, Kaitlyn E         7 Radnor-MA              18.45      17.94   16  
  4 Carroll, Claire K          7 ACAC-MA                21.14      18.00   15  
  5 Simko, Brooke A            7 GRA-MA                 20.64      18.78   14  
  6 Podolak, Lacey J           7 WAC-MA                 18.46      19.58   13  
  7 Carmella, Alex G           7 CAA-MA                    NT      20.75   12  
  8 Hutton, Ellie R            7 WAC-MA                 22.63      20.89   11  
  9 Doran, Molly               7 ACAC-MA                23.95      21.01    9  
 10 Maurya, Anisha             7 UMAC-MA                   NT      21.55    7  
 11 Breen, Mia G               7 Radnor-MA                 NT      21.68    6  
 12 Jones, Madeleine H         7 WAC-MA                 22.70      21.80    5  
 13 Boden, Maggie M            7 GRA-MA                 21.80      21.91    4  
 14 Ruslim, Eva                7 WAC-MA                 21.28      22.28    3  
 15 Priestley, Lydia           7 WAC-MA                 23.99      22.73    2  
 16 Santillo, Katharine H      7 SSC-MA                 24.68      23.59    1  
 17 Stephens, Bridget R        7 SSC-MA                 29.82      24.18  
 18 Bluemle, Greta J           7 WAC-MA                 23.82      24.20  
 19 Ernest, Mackenzie T        7 GRA-MA                 23.54      24.62  
 20 Wainstein, Emmie M         7 GRA-MA                 39.40      27.19  
 21 Shah, Sayna V              7 BSC-MA                    NT      27.92  
 22 Sao, Shubhi N              7 MSA-MA                 28.43      28.45  
 23 Zhou, Michelle Y           7 MSA-MA                    NT      29.71  
 24 McGarry, Sophie G          7 EAAC-MA                33.39      30.24  
 25 Daly, Mia N                7 NAAC-MA                   NT      32.64  
 26 Shaffer, Audrey H          7 WA-MA                  53.44      46.25  
 
Event 4  Boys 7 Year Olds 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Mattisson, Johan M         7 Radnor-MA              18.35      16.43   20  
  2 Connell, Logan M           7 WAC-MA                 16.59      16.56   17  
  3 Suchecki, Luke D           7 EAAC-MA                17.38      16.74   16  
  4 Turner, Colten B           7 SSC-MA                 24.16      19.79   15  
  5 Owen, Connor E             7 MSA-MA                 22.30      20.89   14  
  6 O'Neill, Daniel J          7 GRA-MA                 20.75      21.13   13  
  7 Kirby, Christian           7 UN Acac-MA                NT      21.19   12  
  8 Libke, Dennis B            7 SSC-MA                 23.05      21.76   10  
  8 Smith, Momo                7 WA-MA                  21.75      21.76   10  
 10 Pijawka, Ryan D            7 Radnor-MA                 NT      21.91    7  
 11 Telukuntla, Dhruv R        7 GRA-MA                 23.64      22.15    6  
 12 Murphy, Declan J           7 SSC-MA                    NT      22.19    5  
 13 Demski, Dave M             7 EAAC-MA                   NT      22.31    4  
 14 Qi, Ethan N                7 SSC-MA                    NT      22.90    3  
 15 Cole, Luke J               7 WAC-MA                 28.35      23.99    2  
 16 Ryan, Sam S                7 EAAC-MA                25.11      24.26    1  
 17 Hartley, David W           7 MSA-MA                 29.33      26.06  
 18 Xiao, Jason W              7 MSA-MA                 30.20      26.37  
 19 Bell, William M            7 SSC-MA                    NT      26.89  
 20 Baur, Cole G               7 BSC-MA                    NT      29.36  
 21 Arobone, Carter            7 NAAC-MA                40.64      31.25  
 22 Singh, Rishit              7 UMAC-MA                   NT      32.17  
 23 Bull, Alexander A          7 SSC-MA                    NT      33.51  
 24 Han, Corey X               7 UMAC-MA                   NT      34.81  
 25 Chen, Lucas N              7 UMAC-MA                   NT      35.56  
 
Event 5  Girls 8 Year Olds 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Aiello, Taylor M           8 WAC-MA                 16.49      15.15   20  
  2 Mogck, Ella J              8 GRA-MA                 18.35      15.21   17  
  3 Waldbuesser, Nola R        8 EAAC-MA                17.33      15.87   16  
  4 Gulli, Kendall J           8 WAC-MA                 16.61      16.30   15  
  5 Poole, Kylie M             8 WAC-MA                 19.17      16.38   14  
  6 Preate, Alexa M            8 SSC-MA                 16.77      17.45   13  
  7 Horsey, Riley E            8 WAC-MA                 18.62      17.65   12  
  8 Taylor, Reagan E           8 ACAC-MA                18.25      17.78   11  
  9 Mulshenock, Sophia L       8 WAC-MA                 18.90      17.94    9  
 10 Shaud, Audrey A            8 SSC-MA                 22.35      18.56    7  
 11 Stewart, Quinlan M         8 WA-MA                  18.20      18.75    6  
 12 Markowitz, Eivissa         8 LIFE-MA                   NT      19.01    5  
 13 Eruslanova, Liza           8 SSC-MA                 21.72      19.15    3.5
 13 Coleman, London M          8 WAC-MA                 17.81      19.15    3.5
 15 Ditullio, Kara             8 UN Acac-MA             21.13      19.54    2  
 16 Mudalgikar, Aanvi          8 LIFE-MA                   NT      19.83    1  
 17 Lake, Aisling M            8 Radnor-MA                 NT      19.86  
 18 Fanelli, Sara E            8 Radnor-MA              21.31      20.43  
 19 Quinones, Charlotte P      8 UNRAD-MA               22.24      20.81  
 20 Gopinath, Ovia             8 GRA-MA                 19.66      21.08  
 21 Satti, Karishma A          8 Radnor-MA                 NT      21.53  
 22 Gurk, Siena G              8 BSC-MA                 21.72      21.55  
 23 Bartsch, Savannah R        8 NAAC-MA                   NT      21.59  
 24 Reddy, Nadia               8 BSC-MA                    NT      21.62  
 25 Lamey, Courtney S          8 Radnor-MA                 NT      23.03  
 26 Navarro, Addison           8 BSC-MA                 25.89      24.16  
 27 Daily, Leah                8 CAA-MA                    NT      24.20  
 28 Fedorenko, Alisa           8 BSC-MA                    NT      25.61  
 29 Benevento, Saoirse L       8 WA-MA                  29.50      26.27  
 30 Lizut, Paige M             8 NAAC-MA                   NT      26.94  
 31 Goebeler, Effie K          8 EAAC-MA                26.05      27.19  
 32 Betts, Eliana D            8 WAC-MA                 29.48      29.90  
 33 Haynes, Abby L             8 WAC-MA                 36.64      32.62  
 
Event 6  Boys 8 Year Olds 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Deng, Jerry Y              8 MSA-MA                 15.92      15.50   20  
  2 Gregg, Garner R            8 WAC-MA                 16.89      15.97   17  
  3 Shupard, Ryan J            8 WCAY-MA                16.34      16.19   16  
  4 Otto, Riggins              8 ACAC-MA                   NT      16.26   15  
  5 Sullivan, Cal              8 BSC-MA                 18.76      16.65   14  
  6 Moore, Dane S              8 GRA-MA                    NT      16.94   13  
  7 Patel, Manntram M          8 VINY-MA                17.18      17.41   12  
  8 Kelly, Ben R               8 WAC-MA                 18.86      17.45   11  
  9 Daltry, Gavin V            8 WA-MA                  20.75      18.24    9  
 10 Steele, Grayson G          8 BSC-MA                    NT      18.79    7  
 11 Kelleher, Finn A           8 WAC-MA                 19.42      18.80    6  
 12 Bennett, Gavin M           8 Radnor-MA                 NT      19.20    5  
 13 Gokul, Aryan               8 Radnor-MA                 NT      19.24    4  
 14 Earhart, Patrick J         8 WA-MA                  20.82      20.10    3  
 15 Beck, Bode R               8 MSA-MA                 22.69      20.13    2  
 16 Heebner-Elliott, Trevor    8 GRA-MA                 23.02      20.17    1  
 17 Hagman, Matthew T          8 MSA-MA                 24.18      20.28  
 18 Mehring, Logan             8 LIFE-MA                   NT      20.77  
 19 Calzaretta, Luca A         8 GRA-MA                    NT      21.78  
 20 Fisher, Soren J            8 GRA-MA                 23.46      22.53  
 21 Warrington, JJ             8 ACAC-MA                   NT      22.66  
 22 Neville, Aaron N           8 WA-MA                  22.68      23.12  
 23 Sabado, Colin B            8 GRA-MA                 42.35      24.27  
 24 Julian, Jake R             8 MSA-MA                 22.64      25.14  
 25 Marabathula, Dhanush       8 MSA-MA                 26.49      25.64  
 26 Brenneman, Dax J           8 MSA-MA                 29.94      29.39  
 27 Shaffer, Isaac S           8 WA-MA                  52.06      31.77  
 28 Whomsley, Conor A          8 WA-MA                  55.98      48.89  
 
Event 7  Girls 6 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Misener, Celia F           6 EAAC-MA                   NT      26.50   20  
  2 Cole, Emma F               6 WAC-MA                    NT      31.12   17  
  3 Heebner-Elliott, Piper P   6 GRA-MA                 38.57      31.64   16  
  4 Hauske, Megan L            6 WAC-MA                 31.04      33.66   15  
 -- DiTullio, Lindsay C        6 UN-MA                     NT         DQ  
 -- Priestley, Bridget         5 WAC-MA                    NT         DQ  
 
Event 8  Boys 6 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sullivan, Sawyer B         6 GRA-MA                 32.62      26.52   20  
  2 Poole, Grayson R           6 WAC-MA                 26.61      28.08   17  
  3 Ying, Matthew Y            6 MSA-MA                    NT      36.38   16  
  4 Li, Mason J                6 SSC-MA                    NT      40.54   15  
  5 Armstrong, CJ J            6 WA-MA                  56.18      41.93   14  
 -- Fox, Will K                6 WAC-MA                    NT         DQ  
 -- Scime, William E           5 GRA-MA                    NT         DQ  
 -- Rigney, Liam T             5 WAC-MA                    NT         DQ  
 -- Kalinowski, Thomas J       5 WAC-MA                 35.59         DQ  
 -- Roop VI, Tripp J           6 WAC-MA                    NT         DQ  
 
Event 9  Girls 7 Year Olds 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Devlin, Keira E            7 WAC-MA                 18.90      19.85   20  
  2 Carroll, Claire K          7 ACAC-MA                28.93      24.65   17  
  3 Hutton, Ellie R            7 WAC-MA                    NT      25.72   16  
  4 Doran, Molly               7 ACAC-MA                28.94      26.40   15  
  5 Priestley, Lydia           7 WAC-MA                    NT      30.33   14  
  6 Stephens, Bridget R        7 SSC-MA                 41.45      30.99   13  
  7 Santillo, Katharine H      7 SSC-MA                 36.49      31.51   12  
  8 Ernest, Mackenzie T        7 GRA-MA                    NT      32.92   11  
  9 Bluemle, Greta J           7 WAC-MA                 32.95      34.97    9  
 10 Daly, Mia N                7 NAAC-MA                   NT      48.12    7  
 -- Boden, Maggie M            7 GRA-MA                    NT         DQ  
 -- Casey, Victoria E          7 EAAC-MA                   NT         DQ  
 -- Wainstein, Emmie M         7 GRA-MA                    NT         DQ  
 -- Simko, Brooke A            7 GRA-MA                    NT         DQ  
 -- Carmella, Alex G           7 CAA-MA                    NT         DQ  
 
Event 10  Boys 7 Year Olds 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Connell, Logan M           7 WAC-MA                 17.45      17.15   20  
  2 Mattisson, Johan M         7 Radnor-MA              22.35      22.47   17  
  3 Qi, Ethan N                7 SSC-MA                    NT      27.12   16  
  4 Smith, Momo                7 WA-MA                  28.88      27.72   15  
  5 Libke, Dennis B            7 SSC-MA                 34.54      27.97   14  
  6 Pijawka, Ryan D            7 Radnor-MA                 NT      29.26   13  
  7 Murphy, Declan J           7 SSC-MA                    NT      31.26   12  
  8 Xiao, Jason W              7 MSA-MA                    NT      31.38   11  
  9 O'Neill, Daniel J          7 GRA-MA                 27.41      32.02    9  
 10 Cole, Luke J               7 WAC-MA                 49.82      38.59    7  
 11 Bull, Alexander A          7 SSC-MA                    NT      41.47    6  
 -- Singh, Rishit              7 UMAC-MA                   NT         DQ  
 -- Owen, Connor E             7 MSA-MA                 28.14         DQ  
 -- Bell, William M            7 SSC-MA                    NT         DQ  
 -- Ryan, Sam S                7 EAAC-MA                34.74         DQ  
 -- Kirby, Christian           7 UN Acac-MA             30.78         DQ  
 
Event 11  Girls 8 Year Olds 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Neidich, Meghan A          8 SSC-MA                 21.94      18.53   20  
  2 Waldbuesser, Nola R        8 EAAC-MA                19.74      18.68   17  
  3 Preate, Alexa M            8 SSC-MA                 25.61      20.95   16  
  4 Taylor, Reagan E           8 ACAC-MA                22.57      21.32   15  
  5 Rigney, Marlea M           8 WAC-MA                 33.68      21.81   14  
  6 Eruslanova, Liza           8 SSC-MA                 24.18      21.99   13  
  7 Laaguiby, Sophia           8 BSC-MA                 25.40      22.28   12  
  8 Shaud, Audrey A            8 SSC-MA                 30.12      23.05   11  
  9 Lake, Aisling M            8 Radnor-MA                 NT      23.47    9  
 10 Lamey, Courtney S          8 Radnor-MA                 NT      26.27    7  
 11 Ditullio, Kara             8 UN Acac-MA                NT      26.39    6  
 12 Markowitz, Eivissa         8 LIFE-MA                   NT      27.44    5  
 13 Fanelli, Sara E            8 Radnor-MA              31.61      27.45    4  
 14 Bartsch, Savannah R        8 NAAC-MA                   NT      30.05    3  
 15 Benevento, Saoirse L       8 WA-MA                  38.43      37.66    2  
 16 Lizut, Paige M             8 NAAC-MA                   NT      37.94    1  
 17 Haynes, Abby L             8 WAC-MA                    NT      50.31  
 
Event 12  Boys 8 Year Olds 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Fox, Max B                 8 WAC-MA                 16.64      16.91   20  
  2 Deng, Jerry Y              8 MSA-MA                 18.82      17.79   17  
  3 Luo, James H               8 SSC-MA                 21.07      18.85   15.5
  3 Patel, Manntram M          8 VINY-MA                20.44      18.85   15.5
  5 Foo, Kent S                8 BSC-MA                 26.81      19.53   14  
  6 Moore, Dane S              8 GRA-MA                    NT      21.29   13  
  7 Daltry, Gavin V            8 WA-MA                  22.36      21.45   12  
  8 Juhasz, Mathieu E          8 WAC-MA                 24.18      21.74   11  
  9 Steele, Grayson G          8 BSC-MA                    NT      22.50    9  
 10 Kelly, Ben R               8 WAC-MA                 23.07      23.40    7  
 11 Neville, Aaron N           8 WA-MA                     NT      25.45    6  
 12 Sabado, Colin B            8 GRA-MA                    NT      26.06    5  
 13 Beck, Bode R               8 MSA-MA                 33.35      30.05    4  
 14 Marabathula, Dhanush       8 MSA-MA                 32.33      34.78    3  
 -- Whomsley, Conor A          8 WA-MA                     NT         DQ  
 
Event 13  Girls 7-8 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Aiello, Taylor M           8 WAC-MA                 43.72      38.32   20  
  2 Gulli, Kendall J           8 WAC-MA                 39.99      39.58   17  
  3 Mogck, Ella J              8 GRA-MA                    NT      42.00   16  
  4 Poole, Kylie M             8 WAC-MA                 52.76      43.76   15  
  5 Bobalik, Vivian R          8 GRA-MA                 43.53      45.06   14  
  6 Horsey, Riley E            8 WAC-MA                 51.19      48.03   13  
  7 Preate, Alexa M            8 SSC-MA                    NT      49.86   12  
  8 Mulshenock, Sophia L       8 WAC-MA                 58.56      50.34   11  
  9 Gurk, Siena G              8 BSC-MA                    NT      56.74    9  
 10 Ruslim, Eva                7 WAC-MA               1:06.08      57.39    7  
 11 Stewart, Quinlan M         8 WA-MA                  59.99      58.76    6  
 12 Podolak, Lacey J           7 WAC-MA               1:18.84      59.01    5  
 13 Jones, Madeleine H         7 WAC-MA               1:08.25    1:03.56    4  
 14 Betts, Eliana D            8 WAC-MA                    NT    1:07.14    3  
 
Event 14  Boys 7-8 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Fox, Max B                 8 WAC-MA                 47.37      41.93   20  
  2 Gu, Ray                    8 SSC-MA                    NT      42.21   17  
  3 Gregg, Garner R            8 WAC-MA                 47.12      43.39   16  
  4 Nagle, Parker O            8 WAC-MA                 51.78      43.56   15  
  5 Rimler, Maack S            8 SSC-MA                 55.67      45.03   14  
  6 Scime, Tyler B             8 GRA-MA                    NT      51.96   13  
  7 Juhasz, Mathieu E          8 WAC-MA               1:05.61      53.06   12  
  8 Kelleher, Finn A           8 WAC-MA                    NT      57.33   11  
 
Event 15  Girls 8 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Mogck, Ella J              8 GRA-MA                 37.20      37.41   20  
  2 Devlin, Keira E            7 WAC-MA                 43.76      40.19   17  
  3 Neidich, Meghan A          8 SSC-MA                 49.56      40.41   16  
  4 Preate, Alexa M            8 SSC-MA                    NT      41.33   15  
  5 Reasons, Kaitlyn E         7 Radnor-MA              43.00      41.76   14  
  6 Mudalgikar, Aanvi          8 LIFE-MA                   NT      41.92   13  
  7 Taylor, Reagan E           8 ACAC-MA                   NT      42.07   12  
  8 Coleman, London M          8 WAC-MA                 50.93      42.42   11  
  9 Liles, Brooke E            8 CAA-MA                    NT      42.55    9  
 10 Laaguiby, Sophia           8 BSC-MA                    NT      42.98    7  
 11 Markowitz, Eivissa         8 LIFE-MA                   NT      43.14    6  
 12 Suchecki, Madison R        7 EAAC-MA                   NT      43.79    5  
 13 Rigney, Marlea M           8 WAC-MA                 49.45      43.88    4  
 14 Simko, Brooke A            7 GRA-MA                    NT      44.36    3  
 15 Ditullio, Kara             8 UN Acac-MA                NT      45.36    2  
 16 Fanelli, Sara E            8 Radnor-MA              51.47      47.38    1  
 17 Lake, Aisling M            8 Radnor-MA                 NT      47.55  
 18 Satti, Karishma A          8 Radnor-MA                 NT      47.90  
 19 Gopinath, Ovia             8 GRA-MA                 46.18      48.03  
 20 Carmella, Alex G           7 CAA-MA                    NT      49.53  
 21 Cole, Emma F               6 WAC-MA                    NT      51.21  
 22 Breen, Mia G               7 Radnor-MA                 NT      51.84  
 23 Heebner-Elliott, Piper P   6 GRA-MA               1:00.01      52.16  
 24 Bartsch, Savannah R        8 NAAC-MA                   NT      52.20  
 25 Priestley, Lydia           7 WAC-MA                    NT      52.71  
 26 Bluemle, Greta J           7 WAC-MA                    NT      56.93  
 27 Daily, Leah                8 CAA-MA                    NT      57.76  
 28 Wainstein, Emmie M         7 GRA-MA               1:33.41    1:01.72  
 29 Ernest, Mackenzie T        7 GRA-MA                    NT    1:01.95  
 30 Benevento, Saoirse L       8 WA-MA                1:08.22    1:02.71  
 31 Sao, Shubhi N              7 MSA-MA               1:02.87    1:03.48  
 32 Lizut, Paige M             8 NAAC-MA                   NT    1:04.39  
 33 McGarry, Sophie G          7 EAAC-MA              1:06.21    1:08.65  
 34 DiTullio, Lindsay C        6 UN-MA                     NT    1:09.02  
 35 Haynes, Abby L             8 WAC-MA                    NT    1:20.11  
 
Event 16  Boys 8 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Shupard, Ryan J            8 WCAY-MA                36.71      34.76   20  
  2 Deng, Jerry Y              8 MSA-MA                 34.87      34.98   17  
  3 Connell, Logan M           7 WAC-MA                 40.66      36.39   16  
  4 Rimler, Maack S            8 SSC-MA                 40.86      36.59   14.5
  4 Otto, Riggins              8 ACAC-MA                40.40      36.59   14.5
  6 Nagle, Parker O            8 WAC-MA                 38.70      37.11   13  
  7 Suchecki, Luke D           7 EAAC-MA                37.27      37.85   12  
  8 Mattisson, Johan M         7 Radnor-MA                 NT      38.99   11  
  9 Scime, Tyler B             8 GRA-MA                    NT      39.86    9  
 10 Patel, Manntram M          8 VINY-MA                41.07      40.56    7  
 11 Foo, Kent S                8 BSC-MA                    NT      40.69    6  
 12 Sullivan, Cal              8 BSC-MA                 42.94      41.40    5  
 13 Turner, Colten B           7 SSC-MA                 53.38      41.42    4  
 14 Kelly, Ben R               8 WAC-MA                 44.67      41.66    3  
 15 Daltry, Gavin V            8 WA-MA                  43.31      42.07    2  
 16 Moore, Dane S              8 GRA-MA                    NT      42.52    1  
 17 Steele, Grayson G          8 BSC-MA                    NT      44.34  
 18 O'Neill, Daniel J          7 GRA-MA                    NT      44.86  
 19 Kelleher, Finn A           8 WAC-MA                 50.19      46.30  
 20 Hagman, Matthew T          8 MSA-MA                 55.04      48.09  
 21 Beck, Bode R               8 MSA-MA                 49.21      49.24  
 22 Earhart, Patrick J         8 WA-MA                     NT      50.39  
 23 Neville, Aaron N           8 WA-MA                  51.75      51.82  
 24 Sullivan, Sawyer B         6 GRA-MA                    NT      52.30  
 25 Mehring, Logan             8 LIFE-MA                   NT      52.58  
 26 Demski, Dave M             7 EAAC-MA                   NT      53.04  
 27 Telukuntla, Dhruv R        7 GRA-MA                    NT      53.52  
 28 Fisher, Soren J            8 GRA-MA                    NT      53.98  
 29 Calzaretta, Luca A         8 GRA-MA                    NT      55.07  
 30 Marabathula, Dhanush       8 MSA-MA               1:00.26      56.20  
 31 Poole, Grayson R           6 WAC-MA                    NT      58.59  
 32 Baur, Cole G               7 BSC-MA                    NT      59.35  
 33 Ryan, Sam S                7 EAAC-MA                   NT    1:00.88  
 34 Rigney, Liam T             5 WAC-MA               1:05.65    1:01.25  
 35 Fox, Will K                6 WAC-MA                    NT    1:15.12  
 
Event 17  Girls 7-8 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bobalik, Vivian R          8 GRA-MA                    NT    1:22.33   20  
       37.31  1:22.33                                                      
  2 Gulli, Kendall J           8 WAC-MA               1:24.97    1:23.38   17  
  3 Horsey, Riley E            8 WAC-MA               1:32.69    1:28.67   16  
  4 Reasons, Kaitlyn E         7 Radnor-MA            1:37.39    1:35.28   15  
  5 Mudalgikar, Aanvi          8 LIFE-MA                   NT    1:37.03   14  
  6 Markowitz, Eivissa         8 LIFE-MA                   NT    1:39.15   13  
  7 Rigney, Marlea M           8 WAC-MA               1:45.60    1:39.36   12  
  8 Mulshenock, Sophia L       8 WAC-MA               1:50.15    1:45.12   11  
  9 Quinones, Charlotte P      8 UNRAD-MA                  NT    1:45.34    9  
 10 Podolak, Lacey J           7 WAC-MA               1:57.63    1:46.75    7  
 11 Hutton, Ellie R            7 WAC-MA                    NT    1:49.95    6  
 -- Betts, Eliana D            8 WAC-MA                    NT         DQ  
 
Event 18  Boys 7-8 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gregg, Garner R            8 WAC-MA               1:19.05    1:20.59   20  
  2 Gu, Ray                    8 SSC-MA                    NT    1:21.09   17  
  3 Fox, Max B                 8 WAC-MA               1:32.27    1:22.47   16  
  4 Luo, James H               8 SSC-MA                    NT    1:27.78   15  
  5 Mattisson, Johan M         7 Radnor-MA                 NT    1:28.50   14  
  6 Juhasz, Mathieu E          8 WAC-MA               1:46.53    1:33.46   13  
  7 Daltry, Gavin V            8 WA-MA                     NT    1:36.27   12  
  8 Heebner-Elliott, Trevor    8 GRA-MA               2:05.01    1:47.35   11  
  9 Mehring, Logan             8 LIFE-MA                   NT    1:53.97    9  
 
Event 19  Girls 6 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Heebner-Elliott, Piper P   6 GRA-MA                 25.56      24.97   20  
  2 Sambuco, Erin M            6 GRA-MA                    NT      26.32   17  
  3 Hauske, Megan L            6 WAC-MA                 25.91      28.31   16  
  4 Cole, Emma F               6 WAC-MA                    NT      29.53   15  
  5 Misener, Celia F           6 EAAC-MA                28.06      29.83   14  
  6 Albahary, Sasha Lou        5 EAAC-MA                40.63      32.16   13  
  7 Subbio, Paloma S           5 MSA-MA                 37.98      32.38   12  
  8 DiTullio, Lindsay C        6 UN-MA                     NT      32.56   11  
  9 Lee, Elizabella R          6 SSC-MA                 40.77      32.73    9  
 10 Priestley, Bridget         5 WAC-MA                    NT      32.93    7  
 11 Gateretse, Isabelle L      5 WAC-MA                 39.04      34.17    6  
 12 Choi, Joanna S             6 MSA-MA                    NT      37.35    5  
 13 East, Kate G               6 MSA-MA                 41.83      38.87    4  
 -- Wilman, Farrah             5 BSC-MA                    NT         DQ  
 -- Killmeyer, Maeve E         6 EAAC-MA                   NT         DQ  
 -- Nangle, Emma M             6 WA-MA                  29.01         DQ  
 
Event 20  Boys 6 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kalinowski, Thomas J       5 WAC-MA                 26.22      26.19   20  
  2 Poole, Grayson R           6 WAC-MA                 24.98      26.25   17  
  3 Enakhimion, Mak N          5 EAAC-MA                27.04      26.94   16  
  4 Sullivan, Sawyer B         6 GRA-MA                 29.32      27.18   15  
  5 Roop VI, Tripp J           6 WAC-MA                 31.09      29.85   14  
  6 Fox, Will K                6 WAC-MA                 34.26      30.63   13  
  7 Armstrong, CJ J            6 WA-MA                  31.00      31.16   12  
  8 Scime, William E           5 GRA-MA                 33.56      32.19   11  
  9 Rigney, Liam T             5 WAC-MA                 34.31      32.52    9  
 10 Gilbert, Sean M            6 WA-MA                     NT      32.55    7  
 11 Waldbuesser, August F      6 EAAC-MA                33.24      32.86    6  
 12 Haynes, Mikey J            5 WAC-MA                    NT      32.88    5  
 13 Ying, Matthew Y            6 MSA-MA                 33.09      32.98    4  
 14 Li, Mason J                6 SSC-MA                    NT      35.40    3  
 15 Fender, Luke C             5 MSA-MA                    NT      37.14    2  
 16 Taggart, Nathan R          5 WAC-MA                    NT      42.89    1  
 17 Kanabar, Aaryan M          6 ACAC-MA                   NT      48.13  
 18 Connell, Brody R           4 WAC-MA                 46.53      56.97  
 -- Sambuco, Mason J           6 GRA-MA                    NT         DQ  
 -- Ewer, Maxim P              5 MSA-MA                 36.15         DQ  
 
Event 21  Girls 7 Year Olds 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Simko, Brooke A            7 GRA-MA                 25.66      23.41   20  
  2 Hutton, Ellie R            7 WAC-MA                 24.83      23.87   17  
  3 Carroll, Claire K          7 ACAC-MA                24.12      24.14   16  
  4 Suchecki, Madison R        7 EAAC-MA                24.36      24.28   15  
  5 Shah, Sayna V              7 BSC-MA                    NT      25.78   14  
  6 Maurya, Anisha             7 UMAC-MA                   NT      25.84   13  
  7 Santillo, Katharine H      7 SSC-MA                 28.59      26.08   12  
  8 Priestley, Lydia           7 WAC-MA                    NT      26.15   11  
  9 Doran, Molly               7 ACAC-MA                29.48      26.32    9  
 10 Jones, Madeleine H         7 WAC-MA                 27.58      26.78    7  
 11 Wainstein, Emmie M         7 GRA-MA                 45.62      26.94    6  
 12 Carmella, Alex G           7 CAA-MA                    NT      27.06    5  
 13 Breen, Mia G               7 Radnor-MA                 NT      27.57    4  
 14 Boden, Maggie M            7 GRA-MA                 27.14      29.06    3  
 15 Stephens, Bridget R        7 SSC-MA                 30.43      31.75    2  
 16 Sao, Shubhi N              7 MSA-MA                 35.97      35.01    1  
 17 Zhou, Michelle Y           7 MSA-MA                    NT      36.38  
 18 McGarry, Sophie G          7 EAAC-MA                40.70      36.53  
 19 Daly, Mia N                7 NAAC-MA                   NT      45.25  
 -- Shaffer, Audrey H          7 WA-MA                  45.14         DQ  
 
Event 22  Boys 7 Year Olds 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Mattisson, Johan M         7 Radnor-MA              20.87      20.10   20  
  2 Connell, Logan M           7 WAC-MA                 20.82      20.27   17  
  3 Suchecki, Luke D           7 EAAC-MA                22.61      20.96   16  
  4 Libke, Dennis B            7 SSC-MA                 25.34      23.05   15  
  5 Turner, Colten B           7 SSC-MA                 25.66      23.15   14  
  6 Telukuntla, Dhruv R        7 GRA-MA                 25.93      23.72   13  
  7 O'Neill, Daniel J          7 GRA-MA                 24.57      24.73   12  
  8 Kirby, Christian           7 UN Acac-MA             25.34      24.99   10  
  8 Owen, Connor E             7 MSA-MA                 26.55      24.99   10  
 10 Smith, Momo                7 WA-MA                  25.67      25.74    7  
 11 Xiao, Jason W              7 MSA-MA                 27.78      27.03    6  
 12 Qi, Ethan N                7 SSC-MA                    NT      27.46    5  
 13 Cole, Luke J               7 WAC-MA                 33.25      28.03    4  
 14 Hartley, David W           7 MSA-MA                 29.42      28.81    3  
 15 Murphy, Declan J           7 SSC-MA                    NT      29.31    2  
 16 Bull, Alexander A          7 SSC-MA                    NT      29.53    1  
 17 Ryan, Sam S                7 EAAC-MA                29.35      29.71  
 18 Bell, William M            7 SSC-MA                    NT      30.03  
 19 Baur, Cole G               7 BSC-MA                    NT      32.06  
 20 Chen, Lucas N              7 UMAC-MA                   NT      38.83  
 21 Singh, Rishit              7 UMAC-MA                   NT      39.05  
 22 Arobone, Carter            7 NAAC-MA                52.99      40.51  
 -- Han, Corey X               7 UMAC-MA                   NT         DQ  
 
Event 23  Girls 8 Year Olds 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Aiello, Taylor M           8 WAC-MA                 19.66      19.30   20  
  2 Poole, Kylie M             8 WAC-MA                 20.70      21.00   17  
  3 Taylor, Reagan E           8 ACAC-MA                21.24      21.75   16  
  4 Shaud, Audrey A            8 SSC-MA                 24.28      21.76   15  
  5 Neidich, Meghan A          8 SSC-MA                 21.55      21.81   14  
  6 Coleman, London M          8 WAC-MA                 21.14      22.00   13  
  7 Mulshenock, Sophia L       8 WAC-MA                 23.07      22.25   12  
  8 Navarro, Addison           8 BSC-MA                    NT      22.85   11  
  9 Eruslanova, Liza           8 SSC-MA                 24.36      23.57    9  
 10 Rigney, Marlea M           8 WAC-MA                 24.74      23.78    7  
 11 Liles, Brooke E            8 CAA-MA                    NT      23.99    6  
 12 Laaguiby, Sophia           8 BSC-MA                 24.99      24.20    5  
 13 Reddy, Nadia               8 BSC-MA                    NT      24.24    4  
 14 Markowitz, Eivissa         8 LIFE-MA                   NT      24.39    3  
 15 Ditullio, Kara             8 UN Acac-MA             25.37      24.82    2  
 16 Gopinath, Ovia             8 GRA-MA                 23.67      25.46    1  
 17 Stewart, Quinlan M         8 WA-MA                  23.52      25.71  
 18 Lamey, Courtney S          8 Radnor-MA                 NT      25.73  
 19 Fedorenko, Alisa           8 BSC-MA                    NT      26.75  
 20 Bartsch, Savannah R        8 NAAC-MA                   NT      26.88  
 21 Lake, Aisling M            8 Radnor-MA                 NT      27.08  
 22 Benevento, Saoirse L       8 WA-MA                  23.01      28.48  
 23 Daily, Leah                8 CAA-MA                    NT      30.42  
 24 Haynes, Abby L             8 WAC-MA                 34.19      31.82  
 25 Betts, Eliana D            8 WAC-MA                 37.90      33.89  
 26 Lizut, Paige M             8 NAAC-MA                   NT      34.40  
 
Event 24  Boys 8 Year Olds 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Fox, Max B                 8 WAC-MA                 20.72      19.60   20  
  2 Nagle, Parker O            8 WAC-MA                 22.24      20.73   17  
  3 Moore, Dane S              8 GRA-MA                    NT      21.34   16  
  4 Kelly, Ben R               8 WAC-MA                 22.55      21.76   15  
  5 Foo, Kent S                8 BSC-MA                 21.23      21.79   14  
  6 Patel, Manntram M          8 VINY-MA                20.81      21.88   13  
  7 Gokul, Aryan               8 Radnor-MA                 NT      22.46   12  
  8 Steele, Grayson G          8 BSC-MA                    NT      22.53   11  
  9 Bennett, Gavin M           8 Radnor-MA                 NT      22.92    9  
 10 Kelleher, Finn A           8 WAC-MA                 22.35      23.03    7  
 11 Sullivan, Cal              8 BSC-MA                    NT      23.09    6  
 12 Daltry, Gavin V            8 WA-MA                  24.20      24.86    5  
 13 Sabado, Colin B            8 GRA-MA                 24.77      24.87    4  
 14 Beck, Bode R               8 MSA-MA                 25.85      25.50    3  
 15 Mehring, Logan             8 LIFE-MA                   NT      26.22    2  
 16 Calzaretta, Luca A         8 GRA-MA                    NT      26.27    1  
 17 Hagman, Matthew T          8 MSA-MA                 28.02      26.45  
 18 Neville, Aaron N           8 WA-MA                  33.19      27.05  
 19 Fisher, Soren J            8 GRA-MA                 31.97      29.06  
 20 Brenneman, Dax J           8 MSA-MA                 35.80      30.16  
 21 Warrington, JJ             8 ACAC-MA                   NT      33.00  
 22 Marabathula, Dhanush       8 MSA-MA                 30.08      33.90  
 23 Shaffer, Isaac S           8 WA-MA                  48.35      46.81  
 24 Whomsley, Conor A          8 WA-MA                  48.87      47.95  
 -- Earhart, Patrick J         8 WA-MA                  24.72         DQ  
 
Event 25  Girls 7-8 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Aiello, Taylor M           8 WAC-MA                 41.57      41.88   20  
  2 Bobalik, Vivian R          8 GRA-MA                 45.60      43.25   17  
  3 Waldbuesser, Nola R        8 EAAC-MA                   NT      44.55   16  
  4 Mogck, Ella J              8 GRA-MA                 46.42      45.00   15  
  5 Quinones, Charlotte P      8 UNRAD-MA                  NT      47.92   14  
  6 Mudalgikar, Aanvi          8 LIFE-MA                   NT      53.27   13  
  7 Simko, Brooke A            7 GRA-MA                    NT      53.54   12  
  8 Gurk, Siena G              8 BSC-MA                 57.58      54.24   11  
  9 Reasons, Kaitlyn E         7 Radnor-MA              53.42      54.40    9  
 10 Satti, Karishma A          8 Radnor-MA                 NT      54.67    7  
 11 Wainstein, Emmie M         7 GRA-MA                    NT      57.65    6  
 12 Gopinath, Ovia             8 GRA-MA                 52.84      58.16    5  
 13 Ruslim, Eva                7 WAC-MA               1:00.16      59.76    4  
 14 Benevento, Saoirse L       8 WA-MA                1:04.76    1:03.18    3  
 15 McGarry, Sophie G          7 EAAC-MA              1:27.49    1:11.45    2  
 16 Ernest, Mackenzie T        7 GRA-MA                    NT    1:16.52    1  
 
Event 26  Boys 7-8 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gu, Ray                    8 SSC-MA                 48.69      39.98   20  
  2 Shupard, Ryan J            8 WCAY-MA                   NT      41.17   17  
  3 Luo, James H               8 SSC-MA                 47.99      48.34   16  
  4 Scime, Tyler B             8 GRA-MA                    NT      49.62   15  
  5 Telukuntla, Dhruv R        7 GRA-MA                    NT      53.24   14  
  6 Heebner-Elliott, Trevor    8 GRA-MA                    NT    1:00.05   13  
  7 Julian, Jake R             8 MSA-MA                    NT    1:01.00   12  
  8 Calzaretta, Luca A         8 GRA-MA                    NT    1:03.59   11  
 -- Rimler, Maack S            8 SSC-MA                 45.23         DQ  
 
Event 27  Girls 6 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hauske, Megan L            6 WAC-MA                 32.92      35.64   20  
  2 Nangle, Emma M             6 WA-MA                  44.68      41.65   17  
  3 Lee, Elizabella R          6 SSC-MA                    NT      57.03   16  
 -- Priestley, Bridget         5 WAC-MA                    NT         DQ  
 -- Cole, Emma F               6 WAC-MA                    NT         DQ  
 -- DiTullio, Lindsay C        6 UN-MA                     NT         DQ  
 -- East, Kate G               6 MSA-MA                    NT         DQ  
 -- Wilman, Farrah             5 BSC-MA                    NT         DQ  
 -- Misener, Celia F           6 EAAC-MA                   NT         DQ  
 
Event 28  Boys 6 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kalinowski, Thomas J       5 WAC-MA                 32.94      31.11   20  
  2 Li, Mason J                6 SSC-MA                    NT      34.51   17  
  3 Ying, Matthew Y            6 MSA-MA                    NT      40.75   16  
  4 Fox, Will K                6 WAC-MA                    NT      44.89   15  
  5 Waldbuesser, August F      6 EAAC-MA                   NT      49.50   14  
 -- Scime, William E           5 GRA-MA                    NT         DQ  
 -- Rigney, Liam T             5 WAC-MA                    NT         DQ  
 -- Roop VI, Tripp J           6 WAC-MA                    NT         DQ  
 -- Poole, Grayson R           6 WAC-MA                    NT         DQ  
 -- Enakhimion, Mak N          5 EAAC-MA                   NT         DQ  
 -- Armstrong, CJ J            6 WA-MA                     NT         DQ  
 
Event 29  Girls 7 Year Olds 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jones, Madeleine H         7 WAC-MA                 30.71      28.68   20  
  2 Hutton, Ellie R            7 WAC-MA                    NT      29.63   17  
  3 Ruslim, Eva                7 WAC-MA                 28.17      30.28   16  
  4 Devlin, Keira E            7 WAC-MA                 34.35      30.74   15  
  5 Santillo, Katharine H      7 SSC-MA                 35.48      30.94   14  
  6 Podolak, Lacey J           7 WAC-MA                 38.00      31.45   13  
  7 Doran, Molly               7 ACAC-MA                31.38      31.90   12  
  8 Bluemle, Greta J           7 WAC-MA                 30.08      33.70   11  
  9 Boden, Maggie M            7 GRA-MA                 37.70      33.78    9  
 10 Stephens, Bridget R        7 SSC-MA                 39.58      34.00    7  
 11 Shah, Sayna V              7 BSC-MA                    NT      39.49    6  
 -- Suchecki, Madison R        7 EAAC-MA                28.67         DQ  
 -- Maurya, Anisha             7 UMAC-MA                   NT         DQ  
 -- Daly, Mia N                7 NAAC-MA                   NT         DQ  
 -- Sao, Shubhi N              7 MSA-MA                    NT         DQ  
 -- Shaffer, Audrey H          7 WA-MA                     NT         DQ  
 -- Ernest, Mackenzie T        7 GRA-MA                    NT         DQ  
 
Event 30  Boys 7 Year Olds 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Turner, Colten B           7 SSC-MA                 33.95      27.88   20  
  2 Qi, Ethan N                7 SSC-MA                    NT      29.61   17  
  3 Pijawka, Ryan D            7 Radnor-MA                 NT      29.89   16  
  4 Kirby, Christian           7 UN Acac-MA             34.79      31.28   15  
  5 Ryan, Sam S                7 EAAC-MA                31.61      31.91   14  
  6 Libke, Dennis B            7 SSC-MA                 40.70      32.46   13  
  7 Smith, Momo                7 WA-MA                  37.22      32.58   12  
  8 Bell, William M            7 SSC-MA                    NT      32.98   11  
  9 Baur, Cole G               7 BSC-MA                    NT      34.37    9  
 10 O'Neill, Daniel J          7 GRA-MA                 32.70      36.03    7  
 11 Owen, Connor E             7 MSA-MA                    NT      37.20    6  
 12 Bull, Alexander A          7 SSC-MA                    NT      52.76    5  
 -- Arobone, Carter            7 NAAC-MA                   NT         DQ  
 -- Singh, Rishit              7 UMAC-MA                   NT         DQ  
 -- Hartley, David W           7 MSA-MA                 35.14         DQ  
 -- Xiao, Jason W              7 MSA-MA                 33.87         DQ  
 -- Telukuntla, Dhruv R        7 GRA-MA                    NT         DQ  
 
Event 31  Girls 8 Year Olds 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Neidich, Meghan A          8 SSC-MA                 25.49      21.05   20  
  2 Gulli, Kendall J           8 WAC-MA                 23.07      21.50   17  
  3 Waldbuesser, Nola R        8 EAAC-MA                24.05      23.51   16  
  4 Horsey, Riley E            8 WAC-MA                 25.75      23.76   15  
  5 Eruslanova, Liza           8 SSC-MA                 28.21      25.65   14  
  6 Navarro, Addison           8 BSC-MA                 36.82      27.76   13  
  7 Shaud, Audrey A            8 SSC-MA                 33.93      27.86   12  
  8 Quinones, Charlotte P      8 UNRAD-MA               36.56      28.13   11  
  9 Ditullio, Kara             8 UN Acac-MA             27.30      28.21    9  
 10 Lamey, Courtney S          8 Radnor-MA                 NT      29.07    7  
 11 Reddy, Nadia               8 BSC-MA                    NT      29.43    6  
 12 Lake, Aisling M            8 Radnor-MA                 NT      29.44    5  
 13 Fedorenko, Alisa           8 BSC-MA                    NT      31.52    4  
 14 Betts, Eliana D            8 WAC-MA                    NT      34.54    3  
 15 Haynes, Abby L             8 WAC-MA                 51.99      43.91    2  
 -- Taylor, Reagan E           8 ACAC-MA                30.15         DQ  
 -- Bartsch, Savannah R        8 NAAC-MA                   NT         DQ  
 
Event 32  Boys 8 Year Olds 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Deng, Jerry Y              8 MSA-MA                 21.83      20.76   20  
  2 Juhasz, Mathieu E          8 WAC-MA                 24.25      23.33   17  
  3 Otto, Riggins              8 ACAC-MA                   NT      23.67   16  
  4 Nagle, Parker O            8 WAC-MA                 25.00      23.92   15  
  5 Sullivan, Cal              8 BSC-MA                 26.71      24.53   14  
  6 Patel, Manntram M          8 VINY-MA                25.19      25.42   13  
  7 Foo, Kent S                8 BSC-MA                 31.38      25.89   12  
  8 Beck, Bode R               8 MSA-MA                 29.01      27.89   11  
  9 Gokul, Aryan               8 Radnor-MA                 NT      28.18    9  
 10 Bennett, Gavin M           8 Radnor-MA                 NT      28.51    7  
 11 Steele, Grayson G          8 BSC-MA                    NT      28.98    6  
 12 Hagman, Matthew T          8 MSA-MA                 31.66      31.37    5  
 13 Kelly, Ben R               8 WAC-MA                    NT      33.09    4  
 14 Marabathula, Dhanush       8 MSA-MA                 36.55      36.34    3  
 -- Julian, Jake R             8 MSA-MA                 37.18         DQ  
 -- Shaffer, Isaac S           8 WA-MA                     NT         DQ  
 -- Whomsley, Conor A          8 WA-MA                     NT         DQ  
 -- Neville, Aaron N           8 WA-MA                     NT         DQ  
 
Event 33  Girls 7-8 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Poole, Kylie M             8 WAC-MA                    NT      50.93   20  
  2 Bobalik, Vivian R          8 GRA-MA                 52.81      51.34   17  
  3 Stewart, Quinlan M         8 WA-MA                  57.75      52.63   16  
  4 Gurk, Siena G              8 BSC-MA                 53.70      53.68   15  
  5 Laaguiby, Sophia           8 BSC-MA                    NT      56.66   14  
  6 Mudalgikar, Aanvi          8 LIFE-MA                   NT      57.42   13  
  7 Fanelli, Sara E            8 Radnor-MA                 NT    1:03.82   12  
  8 Coleman, London M          8 WAC-MA                    NT    1:05.55   11  
 -- Liles, Brooke E            8 CAA-MA                    NT         DQ  
 
Event 34  Boys 7-8 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Rimler, Maack S            8 SSC-MA                 46.22      46.21   20  
  2 Otto, Riggins              8 ACAC-MA                   NT      50.75   17  
  3 Luo, James H               8 SSC-MA                 57.55      51.50   16  
  4 Gu, Ray                    8 SSC-MA                    NT      51.75   15  
  5 Gregg, Garner R            8 WAC-MA               1:00.07      52.70   14  
  6 Suchecki, Luke D           7 EAAC-MA                   NT    1:00.10   13  
  7 Scime, Tyler B             8 GRA-MA                    NT    1:04.71   12  
  8 Heebner-Elliott, Trevor    8 GRA-MA                    NT    1:05.04   11  
  9 Cole, Luke J               7 WAC-MA                    NT    1:10.87    9  
 -- Julian, Jake R             8 MSA-MA                    NT         DQ  
 
Event 35  Girls 7 & Under 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Devlin, Keira E            7 WAC-MA               1:48.14    1:43.43   20  
  2 Reasons, Kaitlyn E         7 Radnor-MA            1:48.02    1:48.97   17  
  3 Suchecki, Madison R        7 EAAC-MA                   NT    1:54.01   16  
  4 Podolak, Lacey J           7 WAC-MA               2:16.06    2:03.12   15  
  5 Ruslim, Eva                7 WAC-MA               2:07.70    2:05.82   14  
  6 Jones, Madeleine H         7 WAC-MA               2:04.88    2:13.03   13  
  7 Bluemle, Greta J           7 WAC-MA                    NT    2:30.35   12  
 -- Priestley, Lydia           7 WAC-MA                    NT         DQ  
 -- Santillo, Katharine H      7 SSC-MA                    NT         DQ  
 -- Hauske, Megan L            6 WAC-MA                    NT         DQ  
 -- Heebner-Elliott, Piper P   6 GRA-MA                    NT         DQ  
 
Event 36  Boys 7 & Under 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Connell, Logan M           7 WAC-MA               1:41.68    1:35.45   20  
  2 Suchecki, Luke D           7 EAAC-MA                   NT    1:47.98   17  
  3 Kalinowski, Thomas J       5 WAC-MA                    NT    2:09.41   16  
  4 Cole, Luke J               7 WAC-MA               2:48.80    2:35.56   15  
 -- Qi, Ethan N                7 SSC-MA                    NT         DQ  
 -- Owen, Connor E             7 MSA-MA                    NT         DQ  
 -- Xiao, Jason W              7 MSA-MA                    NT         DQ  
 
Event 37  Girls 8 Year Olds 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Aiello, Taylor M           8 WAC-MA               1:34.61    1:29.62   20  
  2 Gulli, Kendall J           8 WAC-MA               1:35.21    1:33.81   17  
  3 Poole, Kylie M             8 WAC-MA               1:39.45    1:34.79   16  
  4 Waldbuesser, Nola R        8 EAAC-MA              1:42.53    1:36.49   15  
  5 Bobalik, Vivian R          8 GRA-MA               1:38.40    1:37.37   14  
  6 Horsey, Riley E            8 WAC-MA               1:44.07    1:43.59   13  
  7 Rigney, Marlea M           8 WAC-MA               2:25.98    1:49.41   12  
  8 Mulshenock, Sophia L       8 WAC-MA                    NT    1:52.72   11  
  9 Coleman, London M          8 WAC-MA               1:56.87    1:56.50    9  
 10 Stewart, Quinlan M         8 WA-MA                1:55.07    1:57.70    7  
 11 Quinones, Charlotte P      8 UNRAD-MA             2:20.17    2:00.90    6  
 12 Fanelli, Sara E            8 Radnor-MA            2:31.25    2:01.50    5  
 13 Lamey, Courtney S          8 Radnor-MA                 NT    2:02.91    4  
 -- Mogck, Ella J              8 GRA-MA               1:43.59         DQ  
 
Event 38  Boys 8 Year Olds 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Shupard, Ryan J            8 WCAY-MA              1:31.83    1:28.37   20  
  2 Deng, Jerry Y              8 MSA-MA               1:30.49    1:29.39   17  
  3 Fox, Max B                 8 WAC-MA               1:34.72    1:31.55   16  
  4 Gu, Ray                    8 SSC-MA               1:43.38    1:35.30   15  
  5 Rimler, Maack S            8 SSC-MA               1:40.15    1:35.37   14  
  6 Gregg, Garner R            8 WAC-MA               1:35.19    1:37.17   13  
  7 Luo, James H               8 SSC-MA               1:57.75    1:39.56   12  
  8 Juhasz, Mathieu E          8 WAC-MA               1:47.41    1:41.25   11  
  9 Foo, Kent S                8 BSC-MA                    NT    1:43.81    9  
 10 Kelleher, Finn A           8 WAC-MA                    NT    1:51.04    7  
 11 Scime, Tyler B             8 GRA-MA                    NT    1:55.05    6  
 -- Heebner-Elliott, Trevor    8 GRA-MA               2:21.08         DQ  
 -- Otto, Riggins              8 ACAC-MA              1:53.24         DQ  
 -- Nagle, Parker O            8 WAC-MA               1:40.40         DQ