Licensed to Middle Atlantic Swimming-Sr SC Champ - Organization License
                                  HY-TEK's MEET MANAGER 6.0 10/24/2018 11:30 AM
                  2018 MA DST Pumpkin Patch Mini - 10/21/2018                  
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 6 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Karanjia, Anna M           6 DST-MA                 33.67      27.24  
  2 Heebner-Elliott, Piper P   6 GRA-MA                 45.36      39.21  
  3 McCall, Anastazia E        5 DST-MA                    NT      51.44  
 
Event 1  Girls 7 Year Olds 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Potts, Megan               7 NPAC-MA                20.89      21.08  
  2 Kelsey, Peyton M           7 WAVE-MA                22.25      22.04  
  3 Burslem, Makayla A         7 DST-MA                 24.78      22.58  
  4 Caravello, Liliana M       7 WAVE-MA                   NT      27.32  
  5 Wicker, Em M               7 NRG-MA                    NT      27.65  
  6 Ernest, Mackenzie T        7 GRA-MA                    NT      34.28  
  7 Fishman, Natalie E         7 DST-MA                 44.71      34.98  
  8 Gujja, Yuvika N            7 DST-MA                    NT      38.49  
 -- Wainstein, Emmie M         7 GRA-MA                    NT         DQ  
 
Event 1  Girls 8 Year Olds 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kiess, Andie N             8 DST-MA                 17.18      17.38  
  2 Mogck, Ella J              8 UNGRA-MA               28.30      17.55  
  3 Bowen, Marika Z            8 Northeast Swimmi-MA    19.26      17.83  
  4 Campbell, Sailor W         8 DCAA-MA                17.41      17.86  
  5 Boyle, Zoie T              8 DCAA-MA                19.44      17.97  
  6 Jacob, Emily C             8 WAVE-MA                18.67      18.36  
  7 Campbell, Sealeigh J       8 DCAA-MA                21.30      18.59  
  8 Kuchler, Lilyanna          8 FWAC-MA                   NT      20.00  
  9 Ewer, Lily C               8 MSA-MA                 18.82      20.34  
 10 Kleinman, Izzy E           8 WAVE-MA                   NT      20.65  
 11 Boyle, Gracie D            8 DCAA-MA                21.81      21.17  
 12 Edge, Olivia Q             8 Dolphin Swim Tea-MA    23.41      21.68  
 13 Whalen, Charlotte M        8 WAVE-MA                28.11      22.08  
 14 Taylor, Reagan E           8 ACAC-MA                22.57      22.35  
 15 Rothman, Gianna            8 LIFE-MA                29.04      22.99  
 16 Chambers, Jenna B          8 MAKO-MA                   NT      23.36  
 17 McAveety, Meghan O         8 WAVE-MA                29.83      23.93  
 18 Bijlani, Shaina J          8 MSA-MA                    NT      25.19  
 19 Xia, Hanna                 8 LIFE-MA                36.11      25.43  
 20 Reb, Breanna R             8 DST-MA                    NT      25.74  
 21 Gunther, Ella M            8 DST-MA                 31.08      26.37  
 22 Roberts, Lillian           8 ACAC-MA                35.41      28.82  
 23 Vecsi, Scarlett J          8 FSA-MA                 39.91      32.17  
 24 Amadie, Julia              8 LIFE-MA                   NT      32.44  
 25 Turek, Ellie K             8 UNGRA-MA                  NT      33.92  
 -- liu, mia N                 8 DST-MA                    NT         DQ  
 
Event 2  Boys 6 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bowen, Lesnid              6 Northeast Swimmi-MA    27.24      20.81  
  2 Appleby, Colton I          6 MSC-MA                 23.70      25.86  
  3 Owen, Connor E             6 MSA-MA                    NT      28.14  
  4 Powell, Andrew T           6 Northeast Swimmi-MA       NT      42.18  
  5 Armstrong, CJ J            6 WA-MA                     NT      56.18  
 -- Owens, Sawyer              5 FWAC-MA                   NT     X37.11  
 -- Caravello, Daniel L        6 WAVE-MA                   NT         DQ  
 -- Rimler, Benjamin H         6 TRI-MA                    NT         DQ  
 -- Scime, William E           5 GRA-MA                    NT         DQ  
 
Event 2  Boys 7 Year Olds 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Papadopoulos, Frankie S    7 TRI-MA                 25.15      22.97  
  2 Stewart, Logan L           7 DST-MA                 31.45      24.32  
  3 Xun, Lucas L               7 DST-MA                 27.82      24.46  
  4 Stewart, Julian A          7 LIFE-MA                   NT      24.92  
  5 McDermott, Declan L        7 GRA-MA                 27.18      25.19  
  6 Long, Francis A            7 FSA-MA                    NT      26.33  
  7 Smyth, Jack W              7 DST-MA                 29.67      26.79  
  8 Henriquez, Miguel          7 Northeast Swimmi-MA       NT      27.83  
  9 O'Neill, Daniel J          7 GRA-MA                    NT      28.38  
 10 Mink, Nate                 7 ACAC-MA                30.13      29.52  
 11 Demers, Ethan L            7 Dolphin Swim Tea-MA       NT      29.90  
 12 Smith, Momo                7 WA-MA                  31.53      31.54  
 13 Martin, Davis W            7 RKRY-MA                   NT      32.09  
 14 Kawaguchi, Tiago A         7 Northeast Swimmi-MA       NT      37.38  
 15 Laux, Owen                 7 MAKO-MA                   NT      38.55  
 
Event 2  Boys 8 Year Olds 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Walstrom, Seamus D         8 DST-MA                 17.86      17.68  
  2 Ajunwa, Donovan C          8 DCAA-MA                18.45      17.75  
  3 Richardson, Aahmad         8 DST-MA                 20.55      17.81  
  4 Jacob, Shane R             8 WAVE-MA                17.68      18.22  
  5 Tomlin, Anthony J          8 DST-MA                 21.04      18.95  
  6 Lao, Aidan                 8 NPAC-MA                24.57      19.13  
  7 Deng, Jerry Y              8 MSA-MA                    NT      19.69  
  8 Andryca, Derek P           8 WAVE-MA                24.76      20.33  
  9 Otto, Riggins              8 ACAC-MA                22.21      21.68  
 10 Deaver, Nicholas P         8 GRA-MA                 22.80      21.80  
 11 Daltry, Gavin V            8 WA-MA                  32.03      22.36  
 12 Pearson, Hunter S          8 WAVE-MA                   NT      22.50  
 13 Plant, Oliver S            8 Un-Dst-MA              26.49      23.10  
 14 Moore, Dane S              8 UNGRA-MA                  NT      23.90  
 15 Kurdes, James K            8 MAKO-MA                   NT      24.80  
 16 Sloan, Liam F              8 NRG-MA                    NT      27.74  
 17 Davis, Aiden               8 ACAC-MA                36.84      29.15  
 18 Rocca, Eli W               8 GRA-MA                 28.64      30.03  
 19 Scolis, Brennan S          8 RKRY-MA                   NT      30.31  
 20 Marabathula, Dhanush       8 MSA-MA                    NT      32.33  
 21 Heebner-Elliott, Trevor    8 GRA-MA                 33.87      37.23  
 -- Corcoran, Levi D           8 MAKO-MA                17.29         DQ  
 
Event 3  Girls 6 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Karanjia, Anna M           6 DST-MA                 56.40      48.72  
  2 Heebner-Elliott, Piper P   6 GRA-MA               1:00.01      54.44  
  3 Sebastian, Eva             6 GRA-MA                    NT    1:07.92  
  4 Smyth, Cora E              6 DST-MA               1:03.23    1:09.03  
  5 McCall, Anastazia E        5 DST-MA                    NT    1:11.49  
 
Event 3  Girls 7 Year Olds 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kelsey, Peyton M           7 WAVE-MA                43.41      41.09  
  2 Henry, Sidney E            7 GRA-MA                 54.00      45.39  
  3 Wicker, Em M               7 NRG-MA                    NT      45.82  
  4 Mersic, Jenny L            7 DST-MA                    NT      47.85  
  5 Boden, Maggie M            7 GRA-MA                    NT      52.28  
  6 Fishman, Natalie E         7 DST-MA               1:05.26      57.97  
  7 Sao, Shubhi N              7 MSA-MA                    NT    1:02.87  
  8 Ernest, Mackenzie T        7 GRA-MA                    NT    1:07.18  
 -- Caravello, Liliana M       7 WAVE-MA                   NT         DQ  
 -- Simko, Brooke A            7 GRA-MA                    NT         DQ  
 
Event 3  Girls 8 Year Olds 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kiess, Andie N             8 DST-MA                 34.18      32.26  
  2 Wilson, Paige S            8 UNGRA-MA               35.72      33.46  
  3 Bowen, Marika Z            8 Northeast Swimmi-MA    35.86      33.95  
  4 Boyle, Zoie T              8 DCAA-MA                35.68      34.06  
  5 Campbell, Sealeigh J       8 DCAA-MA                34.24      34.85  
  6 McCottry, Kada S           8 DCAA-MA                33.96      35.01  
  7 Bobalik, Vivian R          8 GRA-MA                 40.46      35.81  
  8 Mogck, Ella J              8 UNGRA-MA               55.76      36.35  
  8 Campbell, Sailor W         8 DCAA-MA                36.49      36.35  
 10 Jacob, Emily C             8 WAVE-MA                38.41      36.68  
 11 Edge, Olivia Q             8 Dolphin Swim Tea-MA    42.24      37.85  
 12 Kipp, Kaitlin M            8 DST-MA                 39.78      37.90  
 13 Chambers, Jenna B          8 MAKO-MA                   NT      38.07  
 14 Jacobson, Raegan P         8 WAVE-MA                43.36      38.10  
 15 Schultz, Gretchen E        8 ECCC-MA                42.50      39.69  
 16 Boyle, Gracie D            8 DCAA-MA                38.07      39.95  
 17 Kleinman, Izzy E           8 WAVE-MA                   NT      40.93  
 18 Wang, Kayla                8 DST-MA                 50.36      41.18  
 19 Stewart, Morgan A          8 DCAA-MA                50.14      41.97  
 20 Taylor, Reagan E           8 ACAC-MA                   NT      43.80  
 21 McAveety, Meghan O         8 WAVE-MA                49.61      44.27  
 22 Bijlani, Shaina J          8 MSA-MA                 54.28      45.35  
 23 Reb, Breanna R             8 DST-MA                    NT      45.49  
 24 Whalen, Charlotte M        8 WAVE-MA                52.64      45.92  
 25 Harms, Kristina            8 FWAC-MA                   NT      48.61  
 26 Moden, Izzy E              8 WA-MA                     NT      49.76  
 27 Xia, Hanna                 8 LIFE-MA                   NT      50.25  
 28 Oconnor, Claire V          8 GRA-MA                    NT      50.81  
 29 Texter, Sarah M            8 DST-MA               1:01.70      51.07  
 30 Lutes, Delaney O           8 DST-MA                    NT      53.44  
 31 Vecsi, Scarlett J          8 FSA-MA                    NT      54.48  
 32 Gordon, Penny J            8 FSA-MA                    NT      55.64  
 33 Kincade, Kincade N         8 WA-MA                     NT      56.09  
 34 liu, mia N                 8 DST-MA                    NT      57.17  
 35 Hill, Caroline G           8 FSA-MA                    NT      57.66  
 36 Amadie, Julia              8 LIFE-MA                   NT      57.71  
 37 Evans, Juliet A            8 FSA-MA                    NT      58.22  
 38 Virta, Emerson             8 ACAC-MA                   NT    1:10.33  
 -- Gopinath, Ovia             8 GRA-MA                 47.04         DQ  
 
Event 4  Boys 6 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bowen, Lesnid              6 Northeast Swimmi-MA    39.64      37.34  
  2 Appleby, Colton I          6 MSC-MA                 53.48      47.46  
  3 Owen, Connor E             6 MSA-MA                    NT      49.31  
  4 Evans, Logan D             6 GRA-MA                    NT    1:04.47  
  5 Rineer, Eli F              6 DST-MA                    NT    1:14.41  
  6 Powell, Andrew T           6 Northeast Swimmi-MA       NT    1:19.24  
 
Event 4  Boys 7 Year Olds 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Carfi, Thiago              7 DST-MA                 41.90      38.28  
  2 Stewart, Julian A          7 LIFE-MA                   NT      40.92  
  3 Cao, Lucas Z               7 DST-MA                 50.45      42.24  
  4 Smyth, Jack W              7 DST-MA                 50.71      43.45  
  5 Long, Francis A            7 FSA-MA                    NT      44.20  
  6 McDermott, Declan L        7 GRA-MA                 52.72      46.42  
  7 Henriquez, Miguel          7 Northeast Swimmi-MA       NT      46.74  
  8 Xun, Lucas L               7 DST-MA                 53.49      46.90  
  9 Malipeddi, Srihan          7 DST-MA                 57.73      47.69  
 10 Papadopoulos, Frankie S    7 TRI-MA                 52.27      48.83  
 11 Hoppe-Carter, James H      7 DST-MA                    NT      51.20  
 12 Brower, Benny M            7 WAVE-MA                   NT      51.58  
 13 McConnell, Lucas A         7 Dolphin Swim Tea-MA    58.77      52.40  
 14 Kawaguchi, Tiago A         7 Northeast Swimmi-MA       NT      53.06  
 15 Lee, Nolan S               7 FSA-MA                    NT      53.71  
 16 Ford, Martin P             7 FSA-MA                    NT    1:00.12  
 17 Ha, Tristan A              7 DST-MA                    NT    1:02.72  
 
Event 4  Boys 8 Year Olds 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Richardson, Aahmad         8 DST-MA                 34.67      32.86  
  2 Walstrom, Seamus D         8 DST-MA                 35.23      33.85  
  3 Jacob, Shane R             8 WAVE-MA                36.74      33.90  
  4 Cavanaugh, Brett R         8 DST-MA                 35.15      34.08  
  5 Edwards, Jaxen S           8 MAKO-MA                37.21      34.75  
  6 Deng, Jerry Y              8 MSA-MA                 40.55      34.87  
  7 Ajunwa, Donovan C          8 DCAA-MA                38.03      35.56  
  8 Tomlin, Anthony J          8 DST-MA                 37.35      36.10  
  9 Corcoran, Levi D           8 MAKO-MA                37.62      36.57  
 10 Scime, Tyler B             8 GRA-MA                    NT      36.71  
 11 Ma, Mark K                 8 DST-MA                 43.63      37.74  
 12 Kurdes, James K            8 MAKO-MA                   NT      38.87  
 13 Lao, Aidan                 8 NPAC-MA                   NT      39.00  
 14 King, Ryan T               8 RKRY-MA                41.85      39.76  
 15 Deaver, Nicholas P         8 GRA-MA                 48.17      40.37  
 16 Andryca, Derek P           8 WAVE-MA                47.27      41.54  
 17 Plant, Oliver S            8 Un-Dst-MA              46.68      41.81  
 18 Shi, Max Q                 8 DST-MA               1:03.38      43.13  
 19 Agrawal, Ayan              8 DST-MA                 57.32      44.35  
 20 Weimer, Blake B            8 DST-MA                 44.98      44.48  
 21 Moore, Dane S              8 UNGRA-MA                  NT      46.84  
 22 Sloan, Liam F              8 NRG-MA                    NT      47.11  
 23 Atkinson, Joseph S         8 FSA-MA                    NT      47.92  
 24 Beun, Nate R               8 LIFE-MA                   NT      49.14  
 25 Beck, Bode R               8 MSA-MA                    NT      49.21  
 26 Combs, Stephanie C         8 GRA-MA                    NT      49.46  
 27 Heebner-Elliott, Trevor    8 GRA-MA                 55.56      50.09  
 28 Neville, Aaron N           8 WA-MA                     NT      51.75  
 29 Rocca, Eli W               8 GRA-MA                 56.66      53.90  
 30 Scolis, Brennan S          8 RKRY-MA                   NT      56.09  
 31 Hagman, Matthew T          8 MSA-MA                    NT      56.57  
 32 Marabathula, Dhanush       8 MSA-MA                    NT    1:00.26  
 33 Toth, Chris                8 ACAC-MA                   NT    1:05.03  
 -- Otto, Riggins              8 ACAC-MA                40.40         DQ  
 
Event 5  Girls 6 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Karanjia, Anna M           6 DST-MA                 27.31      23.44  
  3 Matys, Ashley C            5 GRA-MA                    NT      28.91  
  4 Nangle, Emma M             6 WA-MA                     NT      29.01  
  5 Heebner-Elliott, Piper P   6 GRA-MA                 30.16      29.06  
  6 Sambuco, Erin M            6 GRA-MA                    NT      29.65  
  7 Smyth, Cora E              6 DST-MA                 29.55      30.54  
  8 McCall, Anastazia E        5 DST-MA                    NT      33.13  
  9 Bijlani, Aria J            6 MSA-MA                    NT      35.73  
 10 Sebastian, Eva             6 GRA-MA                    NT      35.75  
 11 Carter, Calli L            5 DST-MA                    NT      36.77  
 12 Ha, Emi C                  5 DST-MA                 39.46      37.89  
 13 Subbio, Paloma S           5 MSA-MA                    NT      37.98  
 14 East, Kate G               6 MSA-MA                    NT      41.83  
 -- Kuchler, Evelyn            6 FWAC-MA                   NT     X30.82  
 
Event 5  Girls 7 Year Olds 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Potts, Megan               7 NPAC-MA                23.91      22.55  
  2 Burslem, Makayla A         7 DST-MA                 23.41      24.07  
  3 Matys, Olivia R            7 GRA-MA                    NT      24.72  
  4 Henry, Sidney E            7 GRA-MA                 26.55      24.82  
  5 Simko, Brooke A            7 GRA-MA                    NT      25.07  
  6 Wicker, Em M               7 NRG-MA                    NT      25.51  
  7 Mersic, Jenny L            7 DST-MA                    NT      25.57  
  8 Doran, Molly               7 ACAC-MA                29.48      27.43  
  9 Boden, Maggie M            7 GRA-MA                    NT      27.48  
 10 Fishman, Natalie E         7 DST-MA                 30.65      29.10  
 11 Caravello, Liliana M       7 WAVE-MA                   NT      29.15  
 12 Gujja, Yuvika N            7 DST-MA                    NT      29.45  
 13 Singh, Jiya                7 ACAC-MA                   NT      30.21  
 14 Wainstein, Emmie M         7 GRA-MA                 45.62      30.76  
 15 Elshami, Taylor H          7 RKRY-MA                   NT      32.38  
 16 Ernest, Mackenzie T        7 GRA-MA                    NT      34.26  
 17 Sao, Shubhi N              7 MSA-MA                    NT      35.97  
 18 Shaffer, Audrey H          7 WA-MA                     NT      47.19  
 -- Berstein, Reiss E          7 GRA-MA                    NT         DQ  
 
Event 5  Girls 8 Year Olds 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Wilson, Paige S            8 UNGRA-MA               19.73      19.47  
  2 Ewer, Lily C               8 MSA-MA                 21.20      21.24  
  2 liu, mia N                 8 DST-MA                    NT      27.78  
  3 Mogck, Ella J              8 UNGRA-MA               23.01      21.44  
  4 Edge, Olivia Q             8 Dolphin Swim Tea-MA    24.26      21.73  
  5 Kleinman, Izzy E           8 WAVE-MA                   NT      22.01  
  6 Chambers, Jenna B          8 MAKO-MA                   NT      22.08  
  7 Reb, Breanna R             8 DST-MA                 23.25      22.17  
  8 Taylor, Reagan E           8 ACAC-MA                21.24      22.75  
  9 Jacobson, Raegan P         8 WAVE-MA                23.67      22.93  
 10 Kipp, Kaitlin M            8 DST-MA                 25.59      23.22  
 11 Xia, Hanna                 8 LIFE-MA                26.26      23.24  
 12 Bradley, Lillie M          8 MAKO-MA                39.44      23.97  
 13 Okolo, Ava J               8 RKRY-MA                24.92      24.22  
 14 Moden, Izzy E              8 WA-MA                     NT      24.26  
 15 Bijlani, Shaina J          8 MSA-MA                 26.44      24.56  
 16 Rothman, Gianna            8 LIFE-MA                31.16      24.63  
 17 Stewart, Morgan A          8 DCAA-MA                27.42      25.26  
 18 Whalen, Charlotte M        8 WAVE-MA                25.14      25.35  
 19 Pan, Sophie Y              8 DST-MA                    NT      25.36  
 20 Harms, Kristina            8 FWAC-MA                   NT      25.98  
 21 Gopinath, Ovia             8 GRA-MA                 24.09      26.02  
 22 Gordon, Penny J            8 FSA-MA                    NT      26.98  
 22 Lutes, Delaney O           8 DST-MA                    NT      26.98  
 24 Oconnor, Claire V          8 GRA-MA                    NT      27.32  
 25 Gunther, Ella M            8 DST-MA                 30.45      27.73  
 26 Bergmann, Sarah            8 ACAC-MA                24.92      27.93  
 27 Evans, Juliet A            8 FSA-MA                    NT      29.26  
 28 Amadie, Julia              8 LIFE-MA                   NT      29.47  
 29 Virta, Emerson             8 ACAC-MA                40.12      30.71  
 30 Hill, Caroline G           8 FSA-MA                    NT      31.22  
 31 Vecsi, Scarlett J          8 FSA-MA                 30.15      31.33  
 32 Kincade, Kincade N         8 WA-MA                     NT      31.58  
 -- Bogoni, Nora S             8 FSA-MA                    NT     X26.95  
 
Event 6  Boys 6 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Appleby, Colton I          6 MSC-MA                 25.50      24.48  
  2 Evans, Logan D             6 GRA-MA                 32.60      25.17  
  3 Owen, Connor E             6 MSA-MA                    NT      26.55  
  4 Kirby, Christian           6 UN - Acac-MA           25.34      26.76  
  5 Jing, Andrew Y             6 DST-MA                    NT      28.72  
  6 Rimler, Benjamin H         6 TRI-MA                    NT      30.78  
  7 Owens, Sawyer              5 FWAC-MA                   NT      31.63  
  8 Scime, William E           5 GRA-MA                    NT      34.28  
  9 Whomsley, Liam M           6 WA-MA                     NT      35.80  
 10 Armstrong, CJ J            6 WA-MA                     NT      36.18  
 11 Rineer, Eli F              6 DST-MA                    NT      38.60  
 12 Deaver, Matthew C          6 GRA-MA                    NT      39.00  
 13 Caravello, Daniel L        6 WAVE-MA                   NT      41.46  
 14 Malipeddi, Vihan N         5 DST-MA                    NT      43.17  
 15 Powell, Andrew T           6 Northeast Swimmi-MA       NT      49.53  
 16 Kanabar, Aaryan M          6 ACAC-MA                   NT      52.75  
 -- Sambuco, Mason J           6 GRA-MA                    NT         DQ  
 
Event 6  Boys 7 Year Olds 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Carfi, Thiago              7 DST-MA                 21.51      21.16  
  2 Long, Francis A            7 FSA-MA                    NT      23.64  
  3 Papadopoulos, Frankie S    7 TRI-MA                 26.36      24.03  
  4 Hoppe-Carter, James H      7 DST-MA                    NT      24.46  
  5 Stewart, Julian A          7 LIFE-MA                   NT      24.65  
  6 Demers, Ethan L            7 Dolphin Swim Tea-MA    28.92      25.55  
  7 Smyth, Jack W              7 DST-MA                 23.93      25.62  
  8 Stewart, Logan L           7 DST-MA                 25.61      25.67  
  9 Telukuntla, Dhruv R        7 GRA-MA                    NT      25.80  
 10 McDermott, Declan L        7 GRA-MA                 26.83      25.90  
 11 Smith, Momo                7 WA-MA                  28.21      25.92  
 12 O'Neill, Daniel J          7 GRA-MA                    NT      26.01  
 13 Henriquez, Miguel          7 Northeast Swimmi-MA       NT      26.57  
 14 Laux, Owen                 7 MAKO-MA                   NT      27.50  
 15 Brower, Benny M            7 WAVE-MA                   NT      28.64  
 16 Elshami, Landon P          7 RKRY-MA                   NT      28.73  
 17 Ha, Tristan A              7 DST-MA                    NT      28.84  
 18 Xiao, Jason W              7 MSA-MA                    NT      29.84  
 19 Hartley, David W           7 MSA-MA                 39.58      30.30  
 20 Lee, Nolan S               7 FSA-MA                    NT      30.91  
 21 Kawaguchi, Tiago A         7 Northeast Swimmi-MA       NT      31.40  
 22 Ford, Martin P             7 FSA-MA                    NT      31.50  
 23 Martin, Davis W            7 RKRY-MA                   NT      34.90  
 
Event 6  Boys 8 Year Olds 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Edwards, Jaxen S           8 MAKO-MA                21.76      21.14  
  2 Ajunwa, Donovan C          8 DCAA-MA                20.99      21.33  
  3 Pearson, Hunter S          8 WAVE-MA                   NT      21.73  
  4 Lao, Aidan                 8 NPAC-MA                23.46      21.85  
  5 Tomlin, Anthony J          8 DST-MA                 22.47      22.56  
  6 Plant, Oliver S            8 Un-Dst-MA              22.05      23.34  
  7 Deaver, Nicholas P         8 GRA-MA                 23.34      23.42  
  8 Stancill, Owen R           8 RKRY-MA                24.03      24.41  
  8 Shi, Max Q                 8 DST-MA                 28.70      24.41  
 10 Daltry, Gavin V            8 WA-MA                  24.59      24.53  
 11 Earhart, Patrick J         8 WA-MA                     NT      24.72  
 12 Agrawal, Ayan              8 DST-MA                 30.21      25.41  
 13 Moore, Dane S              8 UNGRA-MA                  NT      25.46  
 14 Sloan, Liam F              8 NRG-MA                    NT      25.63  
 15 Davis, Aiden               8 ACAC-MA                24.01      25.96  
 16 Beck, Bode R               8 MSA-MA                    NT      26.28  
 17 Otto, Riggins              8 ACAC-MA                22.82      26.55  
 18 Atkinson, Joseph S         8 FSA-MA                    NT      26.59  
 19 Hagman, Matthew T          8 MSA-MA                    NT      28.02  
 20 Heebner-Elliott, Trevor    8 GRA-MA                 26.86      28.88  
 21 Combs, Stephanie C         8 GRA-MA                    NT      29.77  
 22 Marabathula, Dhanush       8 MSA-MA                 31.35      30.08  
 23 Toth, Chris                8 ACAC-MA                   NT      32.12  
 24 Neville, Aaron N           8 WA-MA                     NT      33.19  
 25 Shaffer, Isaac S           8 WA-MA                     NT      48.35  
 26 Whomsley, Conor A          8 WA-MA                     NT      48.87  
 
Event 7  Girls 7 Year Olds 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Potts, Megan               7 NPAC-MA                   NT      49.16  
  2 Kelsey, Peyton M           7 WAVE-MA                   NT      52.54  
 
Event 7  Girls 8 Year Olds 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kiess, Andie N             8 DST-MA                 41.15      37.42  
  2 Campbell, Sealeigh J       8 DCAA-MA                48.56      43.66  
  3 McCottry, Kada S           8 DCAA-MA                42.74      44.20  
  4 Ewer, Lily C               8 MSA-MA                    NT      46.00  
  5 Bobalik, Vivian R          8 GRA-MA                 43.53      48.38  
  6 Wang, Kayla                8 DST-MA                    NT      51.67  
  7 Winnington, Juliet O       8 DST-MA                    NT      52.89  
  8 Texter, Sarah M            8 DST-MA                    NT    1:03.05  
 
Event 8  Boys 7 Year Olds 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cao, Lucas Z               7 DST-MA               1:23.65      55.98  
  2 Xun, Lucas L               7 DST-MA               1:11.95      59.18  
  3 Malipeddi, Srihan          7 DST-MA                    NT    1:13.42  
 -- McConnell, Lucas A         7 Dolphin Swim Tea-MA       NT         DQ  
 
Event 8  Boys 8 Year Olds 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Richardson, Aahmad         8 DST-MA                 44.09      39.27  
  2 Walstrom, Seamus D         8 DST-MA                 39.95      40.47  
  3 Corcoran, Levi D           8 MAKO-MA                43.22      41.21  
  4 Cavanaugh, Brett R         8 DST-MA                 42.61      42.98  
  5 Ajunwa, Donovan C          8 DCAA-MA                46.56      44.10  
  6 Ma, Mark K                 8 DST-MA               1:07.76      44.91  
  7 Scime, Tyler B             8 GRA-MA                    NT      48.06  
  8 King, Ryan T               8 RKRY-MA                   NT      49.26  
  9 Andryca, Derek P           8 WAVE-MA                   NT      51.83  
 10 Weimer, Blake B            8 DST-MA                 56.57      52.72  
 -- Daltry, Gavin V            8 WA-MA                     NT         DQ  
 -- Beun, Nate R               8 LIFE-MA                   NT         DQ  
 
Event 9  Girls 6 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McCall, Anastazia E        5 DST-MA                    NT      41.32  
  2 Nangle, Emma M             6 WA-MA                     NT      44.68  
  3 Heebner-Elliott, Piper P   6 GRA-MA                 43.36      45.86  
  4 Smyth, Cora E              6 DST-MA                 44.94      53.65  
 -- Kuchler, Evelyn            6 FWAC-MA                   NT         DQ  
 
Event 9  Girls 7 Year Olds 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Burslem, Makayla A         7 DST-MA                 28.36      27.91  
  2 Mersic, Jenny L            7 DST-MA                    NT      28.50  
  3 Wicker, Em M               7 NRG-MA                    NT      29.09  
  4 Caravello, Liliana M       7 WAVE-MA                   NT      29.60  
  5 Henry, Sidney E            7 GRA-MA                    NT      34.58  
  6 Fishman, Natalie E         7 DST-MA                 43.77      37.84  
  7 Ernest, Mackenzie T        7 GRA-MA                    NT      40.07  
 -- Gujja, Yuvika N            7 DST-MA                    NT         DQ  
 -- Elshami, Taylor H          7 RKRY-MA                   NT         DQ  
 -- Wainstein, Emmie M         7 GRA-MA                    NT         DQ  
 -- Doran, Molly               7 ACAC-MA                28.60         DQ  
 
Event 9  Girls 8 Year Olds 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bowen, Marika Z            8 Northeast Swimmi-MA    20.81      20.62  
  2 Jacobson, Raegan P         8 WAVE-MA                21.77      20.73  
  3 Boyle, Zoie T              8 DCAA-MA                21.17      21.01  
  4 Schultz, Gretchen E        8 ECCC-MA                22.97      23.02  
  5 Boyle, Gracie D            8 DCAA-MA                23.54      23.28  
  6 Jacob, Emily C             8 WAVE-MA                25.44      23.75  
  7 Wilson, Paige S            8 UNGRA-MA               22.17      24.01  
  8 Campbell, Sealeigh J       8 DCAA-MA                21.35      24.50  
  9 Ewer, Lily C               8 MSA-MA                 25.25      24.63  
 10 Chambers, Jenna B          8 MAKO-MA                   NT      24.73  
 11 Edge, Olivia Q             8 Dolphin Swim Tea-MA    25.85      25.05  
 12 Kipp, Kaitlin M            8 DST-MA                 26.59      25.77  
 13 Reb, Breanna R             8 DST-MA                 28.16      26.61  
 14 Kleinman, Izzy E           8 WAVE-MA                   NT      26.96  
 15 Gunther, Ella M            8 DST-MA                 29.41      27.22  
 16 Rothman, Gianna            8 LIFE-MA                32.49      27.45  
 17 Winnington, Juliet O       8 DST-MA                    NT      27.61  
 18 Pan, Sophie Y              8 DST-MA                    NT      27.72  
 19 Xia, Hanna                 8 LIFE-MA                35.78      27.88  
 20 McAveety, Meghan O         8 WAVE-MA                30.43      29.85  
 21 Okolo, Ava J               8 RKRY-MA                30.37      30.37  
 22 Turek, Ellie K             8 UNGRA-MA                  NT      30.46  
 23 Amadie, Julia              8 LIFE-MA                   NT      33.64  
 24 Whalen, Charlotte M        8 WAVE-MA                37.32      33.67  
 25 Vecsi, Scarlett J          8 FSA-MA                 40.94      34.95  
 26 Hill, Caroline G           8 FSA-MA                    NT      35.05  
 27 Bogoni, Nora S             8 FSA-MA                    NT      36.44  
 28 Roberts, Lillian           8 ACAC-MA                42.03      38.67  
 29 Virta, Emerson             8 ACAC-MA                   NT      39.06  
 30 liu, mia N                 8 DST-MA                    NT      41.23  
 31 Gordon, Penny J            8 FSA-MA                    NT      50.03  
 -- Kuchler, Lilyanna          8 FWAC-MA                   NT     X25.06  
 -- Evans, Juliet A            8 FSA-MA                    NT         DQ  
 -- Taylor, Reagan E           8 ACAC-MA                30.15         DQ  
 -- Oconnor, Claire V          8 GRA-MA                    NT         DQ  
 -- Bergmann, Sarah            8 ACAC-MA                   NT         DQ  
 
Event 10  Boys 6 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bowen, Lesnid              6 Northeast Swimmi-MA    23.52      21.80  
  2 Kirby, Christian           6 UN - Acac-MA           34.79      33.41  
  3 Appleby, Colton I          6 MSC-MA                 32.72      33.45  
 -- Owens, Sawyer              5 FWAC-MA                   NT     X43.10  
 -- Jing, Andrew Y             6 DST-MA                    NT         DQ  
 -- Rimler, Benjamin H         6 TRI-MA                    NT         DQ  
 -- Scime, William E           5 GRA-MA                    NT         DQ  
 
Event 10  Boys 7 Year Olds 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Stewart, Julian A          7 LIFE-MA                   NT      28.50  
  2 Demers, Ethan L            7 Dolphin Swim Tea-MA    35.20      28.52  
  3 Ha, Tristan A              7 DST-MA                    NT      30.75  
  4 Stewart, Logan L           7 DST-MA                 34.52      30.85  
  5 Brower, Benny M            7 WAVE-MA                   NT      31.12  
  6 Papadopoulos, Frankie S    7 TRI-MA                 34.68      31.84  
  7 Lee, Nolan S               7 FSA-MA                    NT      32.45  
  8 Long, Francis A            7 FSA-MA                    NT      33.22  
  9 O'Neill, Daniel J          7 GRA-MA                    NT      34.12  
 10 Xiao, Jason W              7 MSA-MA                    NT      37.96  
 11 Ford, Martin P             7 FSA-MA                    NT      42.07  
 -- Henriquez, Miguel          7 Northeast Swimmi-MA    35.51         DQ  
 -- Hartley, David W           7 MSA-MA                    NT         DQ  
 -- McConnell, Lucas A         7 Dolphin Swim Tea-MA    33.97         DQ  
 -- Elshami, Landon P          7 RKRY-MA                   NT         DQ  
 
Event 10  Boys 8 Year Olds 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Deng, Jerry Y              8 MSA-MA                 23.98      21.83  
  2 Cavanaugh, Brett R         8 DST-MA                 22.05      21.94  
  3 Edwards, Jaxen S           8 MAKO-MA                21.36      22.26  
  4 Otto, Riggins              8 ACAC-MA                22.82      24.08  
  5 Pearson, Hunter S          8 WAVE-MA                   NT      25.39  
  6 Jacob, Shane R             8 WAVE-MA                31.43      25.58  
  7 Deaver, Nicholas P         8 GRA-MA                 24.11      26.79  
  8 Walstrom, Seamus D         8 DST-MA                 30.84      26.91  
  9 Kurdes, James K            8 MAKO-MA                36.35      27.15  
 10 Plant, Oliver S            8 Un-Dst-MA              22.19      27.21  
 11 Weimer, Blake B            8 DST-MA                 26.44      27.25  
 12 Sloan, Liam F              8 NRG-MA                    NT      27.33  
 13 Andryca, Derek P           8 WAVE-MA                26.70      28.54  
 14 Daltry, Gavin V            8 WA-MA                  31.02      29.12  
 15 Beck, Bode R               8 MSA-MA                    NT      29.21  
 16 Heebner-Elliott, Trevor    8 GRA-MA                    NT      29.28  
 17 Shi, Max Q                 8 DST-MA                    NT      30.16  
 18 Hagman, Matthew T          8 MSA-MA                    NT      31.66  
 19 Agrawal, Ayan              8 DST-MA                 40.27      32.40  
 20 Marabathula, Dhanush       8 MSA-MA                 42.39      36.55  
 21 Rocca, Eli W               8 GRA-MA                    NT      40.15  
 -- Stancill, Owen R           8 RKRY-MA                   NT         DQ  
 -- Davis, Aiden               8 ACAC-MA                35.72         DQ  
 -- Toth, Chris                8 ACAC-MA                   NT         DQ  
 
Event 11  Girls 6 & Under 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Karanjia, Anna M           6 DST-MA                 58.73      53.13  
  2 Smyth, Cora E              6 DST-MA               1:28.79    1:03.62  
 -- Sebastian, Eva             6 GRA-MA                    NT         DQ  
 
Event 11  Girls 7 Year Olds 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Potts, Megan               7 NPAC-MA                   NT      49.94  
  2 Boden, Maggie M            7 GRA-MA                    NT    1:02.95  
  3 Shaffer, Audrey H          7 WA-MA                     NT    1:49.13  
 
Event 11  Girls 8 Year Olds 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kiess, Andie N             8 DST-MA                 42.71      38.94  
  2 Wilson, Paige S            8 UNGRA-MA               41.49      41.72  
  3 Campbell, Sailor W         8 DCAA-MA                41.92      42.32  
  4 Mogck, Ella J              8 UNGRA-MA                  NT      43.85  
  5 Bobalik, Vivian R          8 GRA-MA                 47.67      44.55  
  6 McCottry, Kada S           8 DCAA-MA                41.17      45.38  
  7 Wang, Kayla                8 DST-MA                    NT      49.33  
  8 Schultz, Gretchen E        8 ECCC-MA                49.06      49.90  
  9 Winnington, Juliet O       8 DST-MA                    NT      52.49  
 10 Moden, Izzy E              8 WA-MA                     NT      53.03  
 11 Stewart, Morgan A          8 DCAA-MA                56.36      53.14  
 12 Bradley, Lillie M          8 MAKO-MA                   NT      53.83  
 13 McAveety, Meghan O         8 WAVE-MA                55.88      54.14  
 14 Gopinath, Ovia             8 GRA-MA                    NT      54.99  
 15 Bergmann, Sarah            8 ACAC-MA                59.37      56.80  
 16 Harms, Kristina            8 FWAC-MA                   NT      57.39  
 17 Turek, Ellie K             8 UNGRA-MA                  NT      59.42  
 18 Roberts, Lillian           8 ACAC-MA              1:07.71    1:01.37  
 19 Evans, Juliet A            8 FSA-MA                    NT    1:03.04  
 20 Gordon, Penny J            8 FSA-MA                    NT    1:04.67  
 21 Texter, Sarah M            8 DST-MA               1:09.85    1:05.94  
 22 Hill, Caroline G           8 FSA-MA                    NT    1:06.46  
 
Event 12  Boys 6 & Under 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Evans, Logan D             6 GRA-MA                    NT    1:01.06  
  2 Rineer, Eli F              6 DST-MA                    NT    1:08.69  
 
Event 12  Boys 7 Year Olds 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Carfi, Thiago              7 DST-MA                 48.16      44.46  
  2 Cao, Lucas Z               7 DST-MA                 57.25      50.54  
  3 Hoppe-Carter, James H      7 DST-MA                    NT      54.02  
  4 Smyth, Jack W              7 DST-MA                 52.82      55.13  
  5 Xun, Lucas L               7 DST-MA                 53.09      56.69  
  6 McDermott, Declan L        7 GRA-MA                 55.20      58.92  
  7 Laux, Owen                 7 MAKO-MA                   NT    1:00.79  
  8 Demers, Ethan L            7 Dolphin Swim Tea-MA  1:17.99    1:02.34  
  9 Kawaguchi, Tiago A         7 Northeast Swimmi-MA       NT    1:08.08  
 10 Ford, Martin P             7 FSA-MA                    NT    1:10.30  
 -- Malipeddi, Srihan          7 DST-MA               1:00.81         DQ  
 
Event 12  Boys 8 Year Olds 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Richardson, Aahmad         8 DST-MA                 43.14      40.23  
  2 Jacob, Shane R             8 WAVE-MA                42.51      41.09  
  3 Cavanaugh, Brett R         8 DST-MA                 42.05      43.15  
  4 Ma, Mark K                 8 DST-MA                 54.93      43.79  
  5 Scime, Tyler B             8 GRA-MA                    NT      44.88  
  6 King, Ryan T               8 RKRY-MA                45.38      45.14  
  7 Corcoran, Levi D           8 MAKO-MA                46.61      47.05  
  8 Kurdes, James K            8 MAKO-MA                   NT      47.64  
  9 Beun, Nate R               8 LIFE-MA                   NT      50.69  
 10 Weimer, Blake B            8 DST-MA                 57.88      54.89  
 11 Shi, Max Q                 8 DST-MA               1:07.69      55.23  
 12 Atkinson, Joseph S         8 FSA-MA                    NT      57.75  
 13 Agrawal, Ayan              8 DST-MA               1:10.34      58.51  
 14 Rocca, Eli W               8 GRA-MA                    NT    1:00.54  
 15 Toth, Chris                8 ACAC-MA                   NT    1:09.92  
 16 Neville, Aaron N           8 WA-MA                     NT    1:11.17  
 17 Shaffer, Isaac S           8 WA-MA                     NT    1:41.71  
 
Event 13  Girls 6 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Karanjia, Anna M           6 DST-MA                 24.13      23.75  
  2 Heebner-Elliott, Piper P   6 GRA-MA                 26.00      24.64  
  3 Sambuco, Erin M            6 GRA-MA                    NT      25.09  
  4 Matys, Ashley C            5 GRA-MA                    NT      25.59  
  5 Kuchler, Evelyn            6 FWAC-MA                   NT      26.39  
  6 Nangle, Emma M             6 WA-MA                     NT      27.76  
  7 Smyth, Cora E              6 DST-MA                 25.59      28.67  
  8 Sebastian, Eva             6 GRA-MA                    NT      29.60  
  9 McCall, Anastazia E        5 DST-MA                    NT      30.77  
 10 Subbio, Paloma S           5 MSA-MA                    NT      34.48  
 11 Bijlani, Aria J            6 MSA-MA                    NT      35.55  
 12 East, Kate G               6 MSA-MA                    NT      36.40  
 13 Ha, Emi C                  5 DST-MA                 50.17      38.22  
 14 Carter, Calli L            5 DST-MA                    NT      40.37  
 
Event 13  Girls 7 Year Olds 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Burslem, Makayla A         7 DST-MA                 19.01      19.37  
  2 Matys, Olivia R            7 GRA-MA                    NT      19.50  
  3 Mersic, Jenny L            7 DST-MA                    NT      19.55  
  4 Potts, Megan               7 NPAC-MA                19.63      19.75  
  5 Kelsey, Peyton M           7 WAVE-MA                20.37      19.83  
  6 Wicker, Em M               7 NRG-MA                    NT      20.94  
  7 Henry, Sidney E            7 GRA-MA                 24.10      21.13  
  8 Simko, Brooke A            7 GRA-MA                    NT      21.36  
  9 Doran, Molly               7 ACAC-MA                23.95      22.20  
 10 Boden, Maggie M            7 GRA-MA                    NT      23.73  
 11 Fishman, Natalie E         7 DST-MA                 30.81      25.52  
 12 Wainstein, Emmie M         7 GRA-MA                 39.40      27.44  
 13 Singh, Jiya                7 ACAC-MA                   NT      27.46  
 14 Caravello, Liliana M       7 WAVE-MA                   NT      27.59  
 15 Elshami, Taylor H          7 RKRY-MA                   NT      27.90  
 16 Sao, Shubhi N              7 MSA-MA                    NT      28.43  
 17 Gujja, Yuvika N            7 DST-MA                    NT      31.58  
 18 Berstein, Reiss E          7 GRA-MA                    NT      37.47  
 19 Shaffer, Audrey H          7 WA-MA                     NT      53.46  
 
Event 13  Girls 8 Year Olds 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kiess, Andie N             8 DST-MA                 15.54      15.28  
  2 Boyle, Zoie T              8 DCAA-MA                15.33      15.57  
  3 Wilson, Paige S            8 UNGRA-MA               16.57      15.68  
  4 Bowen, Marika Z            8 Northeast Swimmi-MA    15.69      15.92  
  5 Campbell, Sealeigh J       8 DCAA-MA                15.83      15.94  
  6 McCottry, Kada S           8 DCAA-MA                16.56      17.15  
  7 Mogck, Ella J              8 UNGRA-MA               18.35      17.30  
  8 Campbell, Sailor W         8 DCAA-MA                15.81      17.59  
  9 Jacobson, Raegan P         8 WAVE-MA                19.47      17.67  
 10 Jacob, Emily C             8 WAVE-MA                16.68      17.94  
 11 Ewer, Lily C               8 MSA-MA                 18.70      18.02  
 12 Kipp, Kaitlin M            8 DST-MA                 17.63      18.11  
 13 Boyle, Gracie D            8 DCAA-MA                17.59      18.42  
 14 Winnington, Juliet O       8 DST-MA                    NT      18.75  
 15 Edge, Olivia Q             8 Dolphin Swim Tea-MA    20.31      18.76  
 15 Kleinman, Izzy E           8 WAVE-MA                   NT      18.76  
 17 Stewart, Morgan A          8 DCAA-MA                21.65      19.41  
 18 Kuchler, Lilyanna          8 FWAC-MA                   NT      19.51  
 19 Bijlani, Shaina J          8 MSA-MA                 22.93      19.74  
 20 Reb, Breanna R             8 DST-MA                 19.24      19.80  
 21 Rothman, Gianna            8 LIFE-MA                22.97      19.85  
 22 Gunther, Ella M            8 DST-MA                 24.02      19.87  
 23 Whalen, Charlotte M        8 WAVE-MA                21.54      20.12  
 24 Okolo, Ava J               8 RKRY-MA                22.04      20.57  
 25 Roberts, Lillian           8 ACAC-MA                22.98      21.54  
 26 Pan, Sophie Y              8 DST-MA                    NT      21.61  
 27 Moden, Izzy E              8 WA-MA                     NT      21.75  
 28 Gopinath, Ovia             8 GRA-MA                 19.66      22.41  
 29 Oconnor, Claire V          8 GRA-MA                    NT      22.47  
 30 Bradley, Lillie M          8 MAKO-MA                40.42      23.90  
 31 Harms, Kristina            8 FWAC-MA                   NT      24.29  
 32 Turek, Ellie K             8 UNGRA-MA                  NT      24.76  
 33 Bergmann, Sarah            8 ACAC-MA                23.63      24.92  
 34 Xia, Hanna                 8 LIFE-MA                26.80      24.99  
 35 liu, mia N                 8 DST-MA                    NT      25.11  
 36 Vecsi, Scarlett J          8 FSA-MA                 27.51      25.88  
 37 Amadie, Julia              8 LIFE-MA                   NT      26.30  
 38 Evans, Juliet A            8 FSA-MA                    NT      26.53  
 39 Gordon, Penny J            8 FSA-MA                    NT      26.61  
 40 Hill, Caroline G           8 FSA-MA                    NT      27.48  
 -- Bogoni, Nora S             8 FSA-MA                    NT     X25.40  
 
Event 14  Boys 6 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bowen, Lesnid              6 Northeast Swimmi-MA    18.05      17.55  
  2 Kirby, Christian           6 UN - Acac-MA              NT      21.57  
  3 Appleby, Colton I          6 MSC-MA                 19.55      21.99  
  4 Owen, Connor E             6 MSA-MA                    NT      22.30  
  5 Sambuco, Mason J           6 GRA-MA                    NT      27.07  
  6 Rimler, Benjamin H         6 TRI-MA                    NT      27.79  
  7 Owens, Sawyer              5 FWAC-MA                   NT      28.09  
  8 Scime, William E           5 GRA-MA                    NT      28.54  
  9 Evans, Logan D             6 GRA-MA                 41.64      30.64  
 10 Rineer, Eli F              6 DST-MA                    NT      31.37  
 11 Armstrong, CJ J            6 WA-MA                     NT      31.68  
 12 Jing, Andrew Y             6 DST-MA                    NT      34.35  
 13 Ewer, Maxim P              5 MSA-MA                    NT      35.58  
 14 Whomsley, Liam M           6 WA-MA                     NT      36.44  
 15 Caravello, Daniel L        6 WAVE-MA                   NT      37.75  
 16 McDermott, Finn R          5 GRA-MA                    NT      39.79  
 17 Powell, Andrew T           6 Northeast Swimmi-MA       NT      40.02  
 18 Deaver, Matthew C          6 GRA-MA               1:15.18      43.56  
 19 Kanabar, Aaryan M          6 ACAC-MA                   NT      51.87  
 20 Malipeddi, Vihan N         5 DST-MA                    NT      54.21  
 
Event 14  Boys 7 Year Olds 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Carfi, Thiago              7 DST-MA                 18.90      17.48  
  2 Stewart, Julian A          7 LIFE-MA                   NT      19.34  
  3 Stewart, Logan L           7 DST-MA                 20.51      19.98  
  4 Smyth, Jack W              7 DST-MA                 21.45      20.68  
  5 Long, Francis A            7 FSA-MA                    NT      20.95  
  6 Henriquez, Miguel          7 Northeast Swimmi-MA    22.92      21.16  
  7 Papadopoulos, Frankie S    7 TRI-MA                 21.62      21.35  
  8 O'Neill, Daniel J          7 GRA-MA                    NT      21.85  
  9 McDermott, Declan L        7 GRA-MA                    NT      21.97  
 10 Malipeddi, Srihan          7 DST-MA                 22.84      22.35  
 11 Brower, Benny M            7 WAVE-MA                   NT      23.02  
 12 Lee, Nolan S               7 FSA-MA                    NT      23.04  
 13 Smith, Momo                7 WA-MA                  24.80      23.28  
 14 Hoppe-Carter, James H      7 DST-MA                    NT      23.34  
 15 Mink, Nate                 7 ACAC-MA                24.98      23.96  
 16 Kawaguchi, Tiago A         7 Northeast Swimmi-MA       NT      24.53  
 17 Laux, Owen                 7 MAKO-MA                   NT      25.70  
 18 Telukuntla, Dhruv R        7 GRA-MA                    NT      26.28  
 19 Ford, Martin P             7 FSA-MA                    NT      28.42  
 20 Elshami, Landon P          7 RKRY-MA                   NT      28.91  
 21 Stires, Joseph             7 RKRY-MA                   NT      29.74  
 22 Hartley, David W           7 MSA-MA                 38.01      29.91  
 23 Xiao, Jason W              7 MSA-MA                    NT      30.20  
 
Event 14  Boys 8 Year Olds 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Walstrom, Seamus D         8 DST-MA                 16.50      15.92  
  2 Deng, Jerry Y              8 MSA-MA                 16.89      16.25  
  3 Tomlin, Anthony J          8 DST-MA                 17.63      16.63  
  4 Jacob, Shane R             8 WAVE-MA                16.45      16.64  
  5 Otto, Riggins              8 ACAC-MA                16.96      16.73  
  6 Edwards, Jaxen S           8 MAKO-MA                16.68      17.29  
  7 Ajunwa, Donovan C          8 DCAA-MA                15.80      17.68  
  8 Ma, Mark K                 8 DST-MA                 19.74      18.05  
  9 Pearson, Hunter S          8 WAVE-MA                   NT      18.45  
 10 Plant, Oliver S            8 Un-Dst-MA              17.63      18.48  
 11 Deaver, Nicholas P         8 GRA-MA                 18.39      18.75  
 12 Lao, Aidan                 8 NPAC-MA                19.71      18.81  
 13 Moore, Dane S              8 UNGRA-MA                  NT      18.87  
 14 Sloan, Liam F              8 NRG-MA                    NT      19.48  
 15 Shi, Max Q                 8 DST-MA                 24.92      19.95  
 16 Agrawal, Ayan              8 DST-MA                 23.62      19.96  
 17 Earhart, Patrick J         8 WA-MA                     NT      20.82  
 18 Davis, Aiden               8 ACAC-MA                22.15      21.01  
 19 Heebner-Elliott, Trevor    8 GRA-MA                 23.02      21.22  
 20 Atkinson, Joseph S         8 FSA-MA                    NT      21.38  
 21 Beun, Nate R               8 LIFE-MA                   NT      21.92  
 22 Neville, Aaron N           8 WA-MA                     NT      22.68  
 23 Beck, Bode R               8 MSA-MA                    NT      22.69  
 24 Combs, Stephanie C         8 GRA-MA                    NT      23.02  
 25 Rocca, Eli W               8 GRA-MA                 23.47      23.70  
 26 Hagman, Matthew T          8 MSA-MA                    NT      24.18  
 27 Warrington, JJ             8 ACAC-MA                   NT      24.45  
 28 Marabathula, Dhanush       8 MSA-MA                 30.55      26.49  
 29 Stancill, Owen R           8 RKRY-MA                28.96      32.69  
 30 Toth, Chris                8 ACAC-MA                   NT      33.66  
 31 Shaffer, Isaac S           8 WA-MA                     NT      52.06  
 32 Whomsley, Conor A          8 WA-MA                     NT      55.98  
 
Event 15  Girls 7 Year Olds 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Mersic, Jenny L            7 DST-MA                    NT      58.38  
  2 Burslem, Makayla A         7 DST-MA               1:09.26    1:01.39  
  3 Kelsey, Peyton M           7 WAVE-MA              1:01.12    1:05.00  
 
Event 15  Girls 8 Year Olds 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bowen, Marika Z            8 Northeast Swimmi-MA    45.12      44.24  
  2 Jacobson, Raegan P         8 WAVE-MA                50.80      46.83  
  3 Boyle, Zoie T              8 DCAA-MA                49.22      48.27  
  4 Schultz, Gretchen E        8 ECCC-MA                50.59      49.77  
  5 Campbell, Sailor W         8 DCAA-MA                56.27      52.00  
  6 McCottry, Kada S           8 DCAA-MA                53.57      53.61  
  7 Jacob, Emily C             8 WAVE-MA                55.35      53.89  
  8 Boyle, Gracie D            8 DCAA-MA                54.55      53.95  
  9 Bobalik, Vivian R          8 GRA-MA                 54.73      54.77  
 10 Wang, Kayla                8 DST-MA                    NT      58.90  
 11 Rothman, Gianna            8 LIFE-MA                   NT      59.27  
 12 Winnington, Juliet O       8 DST-MA                    NT    1:05.69  
 13 Lutes, Delaney O           8 DST-MA                    NT    1:06.29  
 14 Bijlani, Shaina J          8 MSA-MA                    NT    1:06.47  
 15 Stewart, Morgan A          8 DCAA-MA              1:06.94    1:09.29  
 16 Texter, Sarah M            8 DST-MA                    NT    1:16.66  
 -- Gunther, Ella M            8 DST-MA               1:01.31         DQ  
 
Event 16  Boys 6 & Under 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bowen, Lesnid              6 Northeast Swimmi-MA    53.37      46.85  
 
Event 16  Boys 7 Year Olds 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Carfi, Thiago              7 DST-MA               1:01.83      52.77  
  2 Demers, Ethan L            7 Dolphin Swim Tea-MA       NT    1:01.99  
  3 Xun, Lucas L               7 DST-MA                    NT    1:02.84  
  4 Stewart, Logan L           7 DST-MA                    NT    1:03.45  
  5 Cao, Lucas Z               7 DST-MA               1:08.85    1:04.56  
  6 Ha, Tristan A              7 DST-MA                    NT    1:07.98  
  7 Malipeddi, Srihan          7 DST-MA                    NT    1:14.68  
 -- O'Neill, Daniel J          7 GRA-MA                    NT         DQ  
 
Event 16  Boys 8 Year Olds 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Deng, Jerry Y              8 MSA-MA                 53.08      44.76  
  2 Richardson, Aahmad         8 DST-MA                 48.50      45.71  
  3 Cavanaugh, Brett R         8 DST-MA                 48.43      46.55  
  4 Edwards, Jaxen S           8 MAKO-MA                   NT      48.32  
  5 Tomlin, Anthony J          8 DST-MA                 52.02      50.87  
  6 Ma, Mark K                 8 DST-MA                 55.33      51.44  
  7 Corcoran, Levi D           8 MAKO-MA                48.94      52.63  
  8 Andryca, Derek P           8 WAVE-MA              1:04.25      58.79  
  9 Weimer, Blake B            8 DST-MA                 55.19      58.95  
 10 King, Ryan T               8 RKRY-MA                   NT    1:00.51  
 11 Scime, Tyler B             8 GRA-MA                    NT    1:00.81  
 -- Daltry, Gavin V            8 WA-MA                     NT   X1:09.48  
 -- Beun, Nate R               8 LIFE-MA                   NT         DQ