Licensed to Middle Atlantic Swimming-Sr SC Champ - Organization License
                                  HY-TEK's MEET MANAGER 6.0 10/29/2018 01:22 PM
                  2018 MA SJAC Spooktacular Mini - 10/27/2018                  
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 8 & Under 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Aiello, Taylor M           8 WAC-MA               1:27.57    1:15.76  
       34.34  1:15.76                                                      
  2 Wilson, Paige S            8 UN-MA                     NT    1:16.72  
       35.83  1:16.72                                                      
  3 Gulli, Kendall J           8 WAC-MA               1:30.86    1:24.97  
       38.65  1:24.97                                                      
  4 Poole, Kylie M             8 WAC-MA               1:34.50    1:25.44  
       39.88  1:25.44                                                      
  5 Devlin, Keira E            7 WAC-MA               1:40.58    1:28.58  
       41.03  1:28.58                                                      
  6 Hauske, Sara A             8 WAC-MA               1:38.87    1:29.77  
       41.20  1:29.77                                                      
  7 Kalinowski, Lily R         7 WAC-MA               1:48.23    1:36.85  
       45.60  1:36.85                                                      
  8 Hauske, Katelyn M          8 WAC-MA               2:01.23    1:42.79  
       45.40  1:42.79                                                      
  9 McCormick, Rory C          8 WAC-MA                    NT    1:48.99  
       49.15  1:48.99                                                      
 
Event 2  Boys 8 & Under 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gregg, Garner R            8 WAC-MA               1:29.88    1:19.05  
       36.28  1:19.05                                                      
  2 Nagle, Parker O            8 WAC-MA               1:34.79    1:25.53  
       39.22  1:25.53                                                      
  3 Gill, Raunak S             7 T85-MA                    NT    1:39.87  
       46.04  1:39.87                                                      
  4 Dobson, Justin C           7 PENN-MA                   NT    1:44.41  
       45.63  1:44.41                                                      
 
Event 3  Girls 6 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hauske, Megan L            6 WAC-MA                 27.59      21.31  
  2 Simmons, Carly             6 T85-MA                 28.13      21.49  
  3 Ward, Maya L               6 WAC-MA                    NT      22.41  
  4 Grant, Jayden C            6 WAC-MA                 30.05      22.76  
  5 Gurcik, Alyssa F           6 SJAC-MA                   NT      23.39  
  6 Martino, Alyssa            6 T85-MA                    NT      23.40  
  7 Jauffret, Clementine F     6 WAC-MA                    NT      23.44  
  8 Holcroft, Lucy L           6 SJAC-MA                   NT      25.82  
  9 Pasquini, Bree E           6 SJAC-MA                   NT      26.04  
 10 Gaynor, Juliet E           6 SJAC-MA                29.39      26.26  
 11 Krutoff, Stella J          6 SJAC-MA                   NT      27.52  
 12 Weag, Emmy C               6 SJAC-MA                   NT      28.87  
 13 Gateretse, Isabelle L      4 WAC-MA                 40.76      29.05  
 14 O'Brien, Emma R            6 WAC-MA                    NT      29.37  
 15 Varani, Tessa P            6 THY-MA                    NT      30.79  
 16 Giordano, Charlie M        5 WAC-MA                    NT      37.45  
 17 Kantner, Maddy O           5 WAC-MA                    NT      38.94  
 18 Alberto, Emerson J         5 WAC-MA                 56.17      42.28  
 19 Gratten, Sophia J          5 PENN-MA                   NT      47.57  
       28.14    47.57                                                      
 
Event 4  Boys 6 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kalinowski, Thomas J       5 WAC-MA                 23.39      20.31  
  2 Fermani, Brayden S         6 WAC-MA                 23.37      20.90  
  3 Poole, Grayson R           6 WAC-MA                 26.57      22.23  
  4 Clark, Lucas S             6 SJAC-MA                   NT      23.76  
  5 Rigney, Liam T             5 WAC-MA                 30.66      23.90  
  6 Fox, Will K                6 WAC-MA                    NT      25.30  
  7 Jo, Andrew J               6 SJAC-MA                   NT      27.16  
  8 Roop VI, Tripp J           6 WAC-MA                 32.06      28.34  
  9 Turner, Liam C             6 THY-MA                    NT      33.76  
 10 Jubb, Maverick T           5 WAC-MA                 41.09      33.88  
 11 Connell, Brody R           3 WAC-MA                 49.99      41.93  
 
Event 5  Girls 7-8 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Coleman, London M          8 WAC-MA                 22.38      17.81  
  2 Podolak, Lacey J           7 WAC-MA                 20.75      18.46  
  3 Rigney, Marlea M           8 WAC-MA                 22.31      18.89  
  4 DeMichele, Brooke A        8 SJAC-MA                   NT      20.02  
  5 Morrow, Kylie E            7 WAC-MA                 21.98      20.37  
  6 Ruslim, Eva                7 WAC-MA                 23.26      21.28  
  7 Parker, Jamison E          8 WAC-MA                    NT      22.24  
  8 Jones, Madeleine H         7 WAC-MA                 24.36      22.70  
  9 Bluemle, Greta J           7 WAC-MA                 28.31      23.82  
 10 Copes, Nineveh X           7 WAC-MA                    NT      28.44  
 11 Betts, Eliana D            8 WAC-MA                 31.48      29.48  
 12 Giordano, Emma R           7 WAC-MA                    NT      29.53  
 13 Kautz, Riley P             7 WAC-MA                    NT      31.00  
 14 Leonard, Katelyn A         7 SJAC-MA                   NT      34.05  
 15 Haynes, Abby L             8 WAC-MA                    NT      36.64  
 16 Barone, Ava L              7 SJAC-MA                   NT      36.85  
 17 Acosta, Elianna G          7 SJAC-MA                   NT      38.84  
 18 Turner, Lyla J             8 THY-MA                    NT      39.78  
 19 Mitros, Evie H             8 SJAC-MA                   NT      42.58  
 
Event 6  Boys 7-8 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Connell, Logan M           7 WAC-MA                 18.26      16.59  
  2 Matson, Noah K             7 PENN-MA                   NT      18.80  
  3 Kelly, Ben R               8 WAC-MA                    NT      18.86  
  4 Kelleher, Finn A           8 WAC-MA                 20.94      19.42  
  5 Chamblee, Larkin C         7 WAC-MA                    NT      20.65  
  6 Chernyak, Michael E        8 PENN-MA                   NT      24.44  
  7 Ramos, Jacob L             7 WAC-MA                    NT      24.53  
  8 Bocaj, Steven E            7 SJAC-MA                   NT      24.83  
  9 Kalet, William D           7 WAC-MA                 33.69      25.27  
 10 Johnson, Zach C            7 WAC-MA                 32.72      25.88  
 11 Whitaker, Miles M          8 SJAC-MA                   NT      29.58  
 12 Cole, Luke J               7 WAC-MA                 28.35      30.26  
 
Event 7  Girls 8 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wilson, Paige S            8 UN-MA                  35.72      34.12  
  2 Malko, Hayden J            8 SJAC-MA                   NT      35.98  
  3 Bobalik, Vivian R          8 UNGRA-MA               39.30      36.05  
  4 Cottrell, Lia J            8 SJAC-MA                38.28      36.33  
  5 Glickman, Madiosn or Mad   8 SJAC-MA                   NT      40.13  
  6 Kouser, Maddie E           8 SJAC-MA                44.54      40.59  
  7 Hucaluk, McKenna L         8 SJAC-MA                   NT      42.12  
  8 Preston, Thalia G          7 SJAC-MA                   NT      42.59  
  9 Beach, Brooklyn L          7 SJAC-MA                   NT      43.34  
 10 Bieg, Tess B               8 SJAC-MA                44.40      44.27  
 11 Mitchell, Maura            8 SJAC-MA                47.62      44.99  
 12 Gaynor, Eleanor J          7 SJAC-MA                58.04      46.04  
 13 Scott, Julia T             6 SJAC-MA                   NT      47.58  
 14 Martine, Grace E           8 SJAC-MA                53.51      47.73  
 15 Archer, Miracle C          7 THY-MA                    NT      49.93  
 16 Gurcik, Michaela E         8 SJAC-MA                   NT      53.41  
 17 Ashmen, Vessa I            7 SJAC-MA                   NT      54.22  
 18 Betancourt, Eliana T       8 SJAC-MA                   NT      54.55  
 19 Simmons, Carly             6 T85-MA               1:03.93      55.47  
 20 Jubb, Penny E              8 WAC-MA                 59.88      58.96  
 21 Stack, Makenna H           8 UNSJA-MA                  NT      59.17  
 22 Betts, Eliana D            8 WAC-MA               1:17.96    1:05.32  
 23 Wyche-Greenidge, Alonnie   7 SJAC-MA                   NT    1:07.53  
 24 Gratten, Sophia J          5 PENN-MA                   NT    1:40.18  
 
Event 8  Boys 8 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kovtounenko, AndrewK       8 UN-AK-MA               31.71      30.32  
  2 Fox, Max B                 8 WAC-MA                 41.55      34.01  
  3 Beach, Brayden P           8 SJAC-MA                45.47      34.68  
  4 Weag, Carter A             8 SJAC-MA                39.84      35.92  
  5 Bucksner, Cadyn M          8 WAC-MA                 36.73      36.44  
  6 Anton, Joseph W            8 SJAC-MA                44.17      38.13  
  7 Sharp, Nate D              8 SJAC-MA                40.96      38.67  
  8 Kiss, Evan J               8 SJAC-MA                42.47      38.74  
  9 Juhasz, Mathieu E          8 WAC-MA                 43.02      39.03  
 10 Davis, Luke W              8 SJAC-MA                   NT      40.39  
 11 Dillon, Owen A             8 SJAC-MA                   NT      42.40  
 12 Stankus, Ryan F            7 SJAC-MA                   NT      43.72  
 13 Matson, Noah K             7 PENN-MA                   NT      44.09  
 14 Gill, Raunak S             7 T85-MA                    NT      44.46  
 15 Kelly, Ben R               8 WAC-MA                    NT      44.67  
 16 Coe, Travis A              8 SJAC-MA                46.96      45.44  
 17 Dobson, Justin C           7 PENN-MA                   NT      47.97  
 18 O'Sullivan, Robert J       8 SJAC-MA                   NT      48.21  
 19 Metzler, Dylan A           7 SJAC-MA                   NT      48.26  
 20 Fermani, Brayden S         6 WAC-MA                    NT      48.76  
 21 Poerner, Conan M           8 SJAC-MA                   NT      51.37  
 22 Mancinelli, Brayden L      7 SJAC-MA                59.76      55.07  
 23 Chernyak, Michael E        8 PENN-MA                   NT      57.34  
 24 Vajifdar, Eshan A          8 SJAC-MA                   NT    1:00.18  
 -- Coatsworth, Drew M         8 SJAC-MA                   NT         DQ  
 
Event 9  Girls 8 & Under 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Aiello, Taylor M           8 WAC-MA               1:31.66    1:24.81  
       40.20  1:24.81                                                      
  2 Wilson, Paige S            8 UN-MA                     NT    1:32.65  
       42.53  1:32.65                                                      
 
Event 10  Boys 8 & Under 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Connell, Logan M           7 WAC-MA                    NT    1:35.50  
       40.20  1:35.50                                                      
 
Event 11  Girls 6 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Simmons, Carly             6 T85-MA                 26.33      24.48  
  2 Ward, Maya L               6 WAC-MA                    NT      25.34  
  3 Hauske, Megan L            6 WAC-MA                 30.99      25.91  
  4 Holcroft, Lucy L           6 SJAC-MA                   NT      26.27  
  5 Pasquini, Bree E           6 SJAC-MA                   NT      26.71  
  6 Grant, Jayden C            6 WAC-MA                 29.65      27.35  
  7 Gurcik, Alyssa F           6 SJAC-MA                   NT      27.41  
  8 Martino, Alyssa            6 T85-MA                    NT      27.77  
  9 Krutoff, Stella J          6 SJAC-MA                   NT      28.19  
 10 Jauffret, Clementine F     6 WAC-MA                    NT      28.25  
 11 Varani, Tessa P            6 THY-MA                    NT      29.12  
 12 Gaynor, Juliet E           6 SJAC-MA                   NT      29.46  
 13 O'Brien, Emma R            6 WAC-MA                    NT      29.93  
 14 Weag, Emmy C               6 SJAC-MA                   NT      32.29  
 15 Gratten, Sophia J          5 PENN-MA                   NT      36.37  
 16 Gateretse, Isabelle L      4 WAC-MA                 39.35      39.04  
 17 Giordano, Charlie M        5 WAC-MA                    NT      47.92  
 -- Kantner, Maddy O           5 WAC-MA                    NT         DQ  
 -- Alberto, Emerson J         5 WAC-MA               1:08.82         DQ  
 
Event 12  Boys 6 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Poole, Grayson R           6 WAC-MA                 28.48      24.98  
  2 Kalinowski, Thomas J       5 WAC-MA                 33.14      26.22  
  3 Clark, Lucas S             6 SJAC-MA                   NT      27.31  
  4 Jo, Andrew J               6 SJAC-MA                   NT      29.22  
  5 Fermani, Brayden S         6 WAC-MA                 28.22      30.67  
  6 Roop VI, Tripp J           6 WAC-MA                 47.21      31.09  
  7 Jubb, Maverick T           5 WAC-MA                 41.75      33.59  
  8 Fox, Will K                6 WAC-MA                    NT      34.26  
  9 Rigney, Liam T             5 WAC-MA                 42.03      34.31  
 10 Turner, Liam C             6 THY-MA                    NT      35.47  
 11 Connell, Brody R           3 WAC-MA               1:08.32      46.53  
 
Event 13  Girls 7-8 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Poole, Kylie M             8 WAC-MA                 22.78      20.70  
  2 Hauske, Katelyn M          8 WAC-MA                 23.80      20.78  
  3 Mitros, Evie H             8 SJAC-MA                   NT      22.49  
  4 Morrow, Kylie E            7 WAC-MA                 25.98      23.35  
  5 Podolak, Lacey J           7 WAC-MA                 25.80      23.81  
  6 Parker, Jamison E          8 WAC-MA                    NT      24.88  
  7 Jubb, Penny E              8 WAC-MA                 27.67      25.97  
  8 Copes, Nineveh X           7 WAC-MA                    NT      26.92  
  9 DeMichele, Brooke A        8 SJAC-MA                   NT      29.29  
 10 Bluemle, Greta J           7 WAC-MA                 35.84      29.42  
 11 Barone, Ava L              7 SJAC-MA                   NT      30.86  
 12 Turner, Lyla J             8 THY-MA                    NT      31.42  
 13 Giordano, Emma R           7 WAC-MA                    NT      33.89  
 14 Haynes, Abby L             8 WAC-MA                    NT      34.19  
 15 Leonard, Katelyn A         7 SJAC-MA                   NT      35.12  
 16 Betts, Eliana D            8 WAC-MA                 38.06      37.90  
 17 Acosta, Elianna G          7 SJAC-MA                   NT      38.09  
 18 Kautz, Riley P             7 WAC-MA                    NT      39.30  
 
Event 14  Boys 7-8 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bucksner, Cadyn M          8 WAC-MA                 21.00      19.88  
  2 Kelleher, Finn A           8 WAC-MA                 28.51      22.35  
  3 Kelly, Ben R               8 WAC-MA                    NT      22.55  
  4 Matson, Noah K             7 PENN-MA                   NT      25.73  
  5 Johnson, Zach C            7 WAC-MA                 34.86      26.41  
  6 Ramos, Jacob L             7 WAC-MA                    NT      27.07  
  7 Chernyak, Michael E        8 PENN-MA                   NT      27.32  
  8 Whitaker, Miles M          8 SJAC-MA                   NT      28.85  
  9 Bocaj, Steven E            7 SJAC-MA                   NT      29.00  
 10 Kalet, William D           7 WAC-MA                 32.52      30.36  
 11 Cole, Luke J               7 WAC-MA                 33.25      33.36  
 
Event 15  Girls 8 & Under 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cottrell, Lia J            8 SJAC-MA                48.48      43.40  
  2 Gulli, Kendall J           8 WAC-MA                 47.64      43.47  
  3 Kouser, Maddie E           8 SJAC-MA                50.31      45.28  
  4 Devlin, Keira E            7 WAC-MA                 51.73      47.95  
  5 Archer, Miracle C          7 THY-MA                    NT      53.31  
  6 Preston, Thalia G          7 SJAC-MA                   NT      53.80  
  7 Gaynor, Eleanor J          7 SJAC-MA              1:05.12      54.58  
  8 Martine, Grace E           8 SJAC-MA                   NT      54.86  
  9 Bieg, Tess B               8 SJAC-MA              1:02.40      55.27  
 10 Simmons, Carly             6 T85-MA                    NT      55.28  
 11 Jones, Madeleine H         7 WAC-MA                    NT      55.51  
 12 Hucaluk, McKenna L         8 SJAC-MA                   NT      57.10  
 13 Gurcik, Michaela E         8 SJAC-MA                   NT      57.27  
 14 Glickman, Madiosn or Mad   8 SJAC-MA                   NT      57.58  
 15 Beach, Brooklyn L          7 SJAC-MA                   NT      57.73  
 16 Mitchell, Maura            8 SJAC-MA              1:01.26      59.62  
 17 Betancourt, Eliana T       8 SJAC-MA                   NT    1:01.19  
 18 Ashmen, Vessa I            7 SJAC-MA                   NT    1:02.14  
 19 Scott, Julia T             6 SJAC-MA                   NT    1:02.53  
 20 Stack, Makenna H           8 UNSJA-MA                  NT    1:07.39  
 21 Wyche-Greenidge, Alonnie   7 SJAC-MA                   NT    1:12.98  
 
Event 16  Boys 8 & Under 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kovtounenko, AndrewK       8 UN-AK-MA               37.05      37.09  
  2 Fox, Max B                 8 WAC-MA                 44.10      41.02  
  3 Weag, Carter A             8 SJAC-MA                47.41      42.81  
  4 Juhasz, Mathieu E          8 WAC-MA                 49.75      43.11  
  5 Gregg, Garner R            8 WAC-MA                 47.72      43.70  
  6 Anton, Joseph W            8 SJAC-MA                53.05      44.53  
  7 Beach, Brayden P           8 SJAC-MA              1:00.46      46.23  
  8 Dillon, Owen A             8 SJAC-MA                58.21      49.00  
  9 Sharp, Nate D              8 SJAC-MA              1:02.71      49.51  
 10 Davis, Luke W              8 SJAC-MA                   NT      50.27  
 11 Dobson, Justin C           7 PENN-MA                52.20      51.18  
 12 Coe, Travis A              8 SJAC-MA                57.10      51.54  
 13 Kiss, Evan J               8 SJAC-MA                55.18      52.49  
 14 Gill, Raunak S             7 T85-MA                    NT      53.54  
 15 Coatsworth, Drew M         8 SJAC-MA                   NT      54.89  
 16 Metzler, Dylan A           7 SJAC-MA                   NT      56.02  
 17 Stankus, Ryan F            7 SJAC-MA                   NT      56.24  
 18 O'Sullivan, Robert J       8 SJAC-MA                   NT    1:00.20  
 19 Poerner, Conan M           8 SJAC-MA                   NT    1:01.08  
 20 Mancinelli, Brayden L      7 SJAC-MA              1:07.58    1:01.69  
 21 Vajifdar, Eshan A          8 SJAC-MA                   NT    1:01.80  
 
Event 17  Girls 8 & Under 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bobalik, Vivian R          8 UNGRA-MA                  NT    1:54.92  
 
Event 19  Girls 6 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hauske, Megan L            6 WAC-MA                 42.44      32.92  
  2 Martino, Alyssa            6 T85-MA                    NT      34.91  
  3 Jauffret, Clementine F     6 WAC-MA                    NT      44.14  
 -- Gaynor, Juliet E           6 SJAC-MA                   NT         DQ  
 -- Grant, Jayden C            6 WAC-MA                    NT         DQ  
 
Event 20  Boys 6 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kalinowski, Thomas J       5 WAC-MA                    NT      32.94  
 -- Clark, Lucas S             6 SJAC-MA                   NT         DQ  
 -- Jo, Andrew J               6 SJAC-MA                   NT         DQ  
 -- Poole, Grayson R           6 WAC-MA                    NT         DQ  
 -- Rigney, Liam T             5 WAC-MA                    NT         DQ  
 
Event 21  Girls 7-8 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hauske, Sara A             8 WAC-MA                 24.76      21.57  
  2 Mitros, Evie H             8 SJAC-MA                   NT      23.00  
  3 Kalinowski, Lily R         7 WAC-MA                 27.50      24.58  
  4 Ruslim, Eva                7 WAC-MA                 32.30      28.17  
  5 McCormick, Rory C          8 WAC-MA                 28.69      28.50  
  6 Bluemle, Greta J           7 WAC-MA                 41.60      30.08  
  7 Jones, Madeleine H         7 WAC-MA                 31.30      30.71  
  8 Jubb, Penny E              8 WAC-MA                 35.71      31.27  
  9 Ashmen, Vessa I            7 SJAC-MA                   NT      31.94  
 10 Parker, Jamison E          8 WAC-MA                    NT      33.29  
 11 Haynes, Abby L             8 WAC-MA                    NT      51.99  
 -- Acosta, Elianna G          7 SJAC-MA                   NT         DQ  
 -- DeMichele, Brooke A        8 SJAC-MA                   NT         DQ  
 
Event 22  Boys 7-8 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kelleher, Finn A           8 WAC-MA                 29.40      26.64  
  2 Cole, Luke J               7 WAC-MA                 38.05      32.15  
  3 Johnson, Zach C            7 WAC-MA                 49.54      35.58  
  4 Kalet, William D           7 WAC-MA                 40.69      38.53  
 
Event 23  Girls 8 & Under 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Aiello, Taylor M           8 WAC-MA                 50.86      48.66  
  2 Hauske, Katelyn M          8 WAC-MA                 57.09      54.38  
  3 Rigney, Marlea M           8 WAC-MA                    NT      58.19  
  4 Morrow, Kylie E            7 WAC-MA               1:11.14    1:00.72  
  5 Malko, Hayden J            8 SJAC-MA                   NT    1:00.76  
  6 Cottrell, Lia J            8 SJAC-MA              1:03.12    1:00.96  
  7 Kouser, Maddie E           8 SJAC-MA                   NT    1:01.31  
  8 Preston, Thalia G          7 SJAC-MA                   NT    1:03.46  
  9 Podolak, Lacey J           7 WAC-MA                    NT    1:04.87  
 10 Hucaluk, McKenna L         8 SJAC-MA                   NT    1:04.92  
 11 Glickman, Madiosn or Mad   8 SJAC-MA                   NT    1:08.73  
 12 Gaynor, Eleanor J          7 SJAC-MA                   NT    1:09.87  
 13 Stack, Makenna H           8 UNSJA-MA                  NT    1:13.62  
 14 Martine, Grace E           8 SJAC-MA              1:20.20    1:15.69  
 15 Bieg, Tess B               8 SJAC-MA                   NT    1:15.76  
 16 Betancourt, Eliana T       8 SJAC-MA                   NT    1:16.20  
 17 Scott, Julia T             6 SJAC-MA                   NT    1:17.68  
 18 Martino, Alyssa            6 T85-MA                    NT    1:18.16  
 -- Mitchell, Maura            8 SJAC-MA              1:07.64         DQ  
 -- Beach, Brooklyn L          7 SJAC-MA                   NT         DQ  
 -- Gurcik, Michaela E         8 SJAC-MA                   NT         DQ  
 -- Wyche-Greenidge, Alonnie   7 SJAC-MA                   NT         DQ  
 
Event 24  Boys 8 & Under 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kovtounenko, AndrewK       8 UN-AK-MA               45.12      42.65  
  2 Bucksner, Cadyn M          8 WAC-MA               1:01.81      49.19  
  3 Dillon, Owen A             8 SJAC-MA                59.12      50.88  
  4 Beach, Brayden P           8 SJAC-MA                54.53      51.48  
  5 Nagle, Parker O            8 WAC-MA                 57.39      51.89  
  6 Sharp, Nate D              8 SJAC-MA              1:01.75      53.52  
  7 Weag, Carter A             8 SJAC-MA                58.67      56.77  
  8 Anton, Joseph W            8 SJAC-MA              1:06.67      57.77  
  9 Coe, Travis A              8 SJAC-MA              1:08.29    1:00.10  
 10 Poerner, Conan M           8 SJAC-MA                   NT    1:03.92  
 11 O'Sullivan, Robert J       8 SJAC-MA                   NT    1:07.50  
 12 Gill, Raunak S             7 T85-MA                    NT    1:08.40  
 13 Stankus, Ryan F            7 SJAC-MA                   NT    1:11.78  
 14 Davis, Luke W              8 SJAC-MA                   NT    1:12.83  
 15 Mancinelli, Brayden L      7 SJAC-MA                   NT    1:14.60  
 16 Vajifdar, Eshan A          8 SJAC-MA                   NT    1:15.93  
 17 Metzler, Dylan A           7 SJAC-MA                   NT    1:40.34  
 -- Coatsworth, Drew M         8 SJAC-MA                   NT         DQ  
 
Event 27  Girls 6 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Holcroft, Lucy L           6 SJAC-MA                   NT      28.96  
  2 Hauske, Megan L            6 WAC-MA                 44.42      31.04  
  3 Scott, Julia T             6 SJAC-MA                28.09      31.24  
  4 Ward, Maya L               6 WAC-MA                    NT      32.19  
  5 Grant, Jayden C            6 WAC-MA                 51.00      32.71  
  6 Krutoff, Stella J          6 SJAC-MA                   NT      33.70  
  7 Weag, Emmy C               6 SJAC-MA                   NT      35.55  
  8 Gurcik, Alyssa F           6 SJAC-MA                   NT      35.68  
  9 Jauffret, Clementine F     6 WAC-MA                    NT      48.09  
 -- Gaynor, Juliet E           6 SJAC-MA                43.41         DQ  
 
Event 28  Boys 6 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Poole, Grayson R           6 WAC-MA                    NT      26.61  
  2 Clark, Lucas S             6 SJAC-MA                   NT      35.07  
 -- Fermani, Brayden S         6 WAC-MA                    NT         DQ  
 -- Rigney, Liam T             5 WAC-MA                    NT         DQ  
 -- Kalinowski, Thomas J       5 WAC-MA                 35.59         DQ  
 -- Jubb, Maverick T           5 WAC-MA                    NT         DQ  
 
Event 29  Girls 7-8 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gulli, Kendall J           8 WAC-MA                 17.67      17.96  
  2 Wilson, Paige S            8 UN-MA                  18.94      18.64  
  3 Devlin, Keira E            7 WAC-MA                 21.68      18.90  
  4 Poole, Kylie M             8 WAC-MA                 24.16      19.71  
  5 Mitros, Evie H             8 SJAC-MA                   NT      22.70  
  6 Ruslim, Eva                7 WAC-MA                 29.30      23.15  
  7 Archer, Miracle C          7 THY-MA                    NT      25.00  
  8 McCormick, Rory C          8 WAC-MA                 29.50      25.34  
  9 Kalinowski, Lily R         7 WAC-MA                 25.38      25.59  
 10 Morrow, Kylie E            7 WAC-MA                 31.90      26.85  
 11 Podolak, Lacey J           7 WAC-MA                 29.51      27.70  
 12 Jones, Madeleine H         7 WAC-MA                 27.47      28.46  
 13 Betts, Eliana D            8 WAC-MA                 43.51      31.39  
 14 Jubb, Penny E              8 WAC-MA                 37.53      31.71  
 15 Ashmen, Vessa I            7 SJAC-MA                   NT      31.94  
 16 Bluemle, Greta J           7 WAC-MA                    NT      32.95  
 17 DeMichele, Brooke A        8 SJAC-MA                   NT      33.12  
 18 Barone, Ava L              7 SJAC-MA                   NT      36.76  
 19 Copes, Nineveh X           7 WAC-MA                    NT      38.18  
 20 Leonard, Katelyn A         7 SJAC-MA                   NT      52.58  
 21 Acosta, Elianna G          7 SJAC-MA                   NT      53.28  
 -- Parker, Jamison E          8 WAC-MA                    NT         DQ  
 
Event 30  Boys 7-8 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Fox, Max B                 8 WAC-MA                 20.18      16.64  
  2 Connell, Logan M           7 WAC-MA                 19.57      17.45  
  3 Gregg, Garner R            8 WAC-MA                 20.27      17.96  
  4 Nagle, Parker O            8 WAC-MA                 20.67      19.58  
  5 Kelly, Ben R               8 WAC-MA                    NT      23.07  
  6 Juhasz, Mathieu E          8 WAC-MA                 26.51      24.18  
  7 Chamblee, Larkin C         7 WAC-MA                    NT      26.41  
  8 Kelleher, Finn A           8 WAC-MA                 35.43      27.95  
  9 Matson, Noah K             7 PENN-MA                   NT      28.70  
 10 Bocaj, Steven E            7 SJAC-MA                   NT      29.56  
 11 Johnson, Zach C            7 WAC-MA                 44.69      35.07  
 12 Kalet, William D           7 WAC-MA                 47.53      40.12  
 -- Chernyak, Michael E        8 PENN-MA                   NT         DQ  
 
Event 31  Girls 8 & Under 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hauske, Sara A             8 WAC-MA                 53.07      44.61  
  2 Cottrell, Lia J            8 SJAC-MA                53.06      46.14  
  3 Malko, Hayden J            8 SJAC-MA                   NT      47.54  
  4 Rigney, Marlea M           8 WAC-MA                    NT      48.27  
  5 Bobalik, Vivian R          8 UNGRA-MA               43.53      48.63  
  6 Coleman, London M          8 WAC-MA                    NT      52.89  
  7 Kouser, Maddie E           8 SJAC-MA                   NT      55.26  
  8 Preston, Thalia G          7 SJAC-MA                   NT      55.97  
  9 Martine, Grace E           8 SJAC-MA                   NT    1:02.15  
 10 Hucaluk, McKenna L         8 SJAC-MA                   NT    1:04.12  
 11 Gaynor, Eleanor J          7 SJAC-MA              1:23.84    1:04.41  
 12 Glickman, Madiosn or Mad   8 SJAC-MA                   NT    1:04.69  
 13 Beach, Brooklyn L          7 SJAC-MA                   NT    1:07.07  
 14 Bieg, Tess B               8 SJAC-MA                   NT    1:08.20  
 15 Betancourt, Eliana T       8 SJAC-MA                   NT    1:22.57  
 -- Gurcik, Michaela E         8 SJAC-MA                   NT         DQ  
 -- Mitchell, Maura            8 SJAC-MA                   NT         DQ  
 -- Wyche-Greenidge, Alonnie   7 SJAC-MA                   NT         DQ  
 -- Stack, Makenna H           8 UNSJA-MA                  NT         DQ  
 
Event 32  Boys 8 & Under 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kovtounenko, AndrewK       8 UN-AK-MA               41.12      38.60  
  2 Weag, Carter A             8 SJAC-MA                50.04      46.48  
  3 Beach, Brayden P           8 SJAC-MA                47.65      48.26  
  4 Anton, Joseph W            8 SJAC-MA                55.01      48.64  
  5 Dobson, Justin C           7 PENN-MA                   NT      50.63  
  6 Sharp, Nate D              8 SJAC-MA              1:05.02      51.50  
  7 Dillon, Owen A             8 SJAC-MA                51.02      52.64  
  8 Kiss, Evan J               8 SJAC-MA              1:01.68      53.85  
  9 Coe, Travis A              8 SJAC-MA                   NT      55.82  
 10 Davis, Luke W              8 SJAC-MA                   NT      56.73  
 11 Poerner, Conan M           8 SJAC-MA                   NT    1:06.64  
 12 Mancinelli, Brayden L      7 SJAC-MA                   NT    1:18.81  
 13 O'Sullivan, Robert J       8 SJAC-MA                   NT    1:19.08  
 14 Vajifdar, Eshan A          8 SJAC-MA                   NT    1:29.35  
 15 Metzler, Dylan A           7 SJAC-MA                   NT    1:38.54  
 -- Stankus, Ryan F            7 SJAC-MA                   NT         DQ  
 -- Coatsworth, Drew M         8 SJAC-MA                   NT         DQ  
 
Event 33  Girls 8 & Under 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Aiello, Taylor M           8 WAC-MA               3:34.91    3:15.47  
       44.56  1:30.85  2:29.43  3:15.47                                    
  2 Gulli, Kendall J           8 WAC-MA               3:54.49    3:27.61  
       43.28  1:35.48  3:27.61                                             
 
Event 34  Boys 8 & Under 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Connell, Logan M           7 WAC-MA                    NT    3:24.29  
 
Event 35  Girls 8 & Under 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hauske, Sara A             8 WAC-MA               1:50.86    1:37.14  
       47.15  1:37.14                                                      
  2 Bobalik, Vivian R          8 UNGRA-MA             1:39.03    1:38.95  
       46.83  1:38.95                                                      
  3 Poole, Kylie M             8 WAC-MA               1:55.62    1:39.45  
       46.99  1:39.45                                                      
  4 Devlin, Keira E            7 WAC-MA               2:03.30    1:48.14  
       46.35  1:48.14                                                      
  5 Hauske, Katelyn M          8 WAC-MA               2:05.90    1:53.78  
       51.38  1:53.78                                                      
  6 Kalinowski, Lily R         7 WAC-MA               1:59.02    1:55.61  
       56.58  1:55.61                                                      
  7 Coleman, London M          8 WAC-MA                    NT    1:56.87  
  8 McCormick, Rory C          8 WAC-MA                    NT    2:03.83  
     1:01.76  2:03.83                                                      
  9 Ruslim, Eva                7 WAC-MA               2:08.90    2:07.70  
 -- Rigney, Marlea M           8 WAC-MA               2:25.98         DQ  
       48.38       DQ                                                      
 
Event 36  Boys 8 & Under 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bucksner, Cadyn M          8 WAC-MA               1:37.36    1:33.15  
       42.39  1:33.15                                                      
  2 Fox, Max B                 8 WAC-MA               1:45.46    1:34.72  
       43.00  1:34.72                                                      
  3 Gregg, Garner R            8 WAC-MA               1:43.37    1:35.19  
       43.00  1:35.19                                                      
  4 Nagle, Parker O            8 WAC-MA               1:46.15    1:40.40  
       47.15  1:40.40                                                      
  5 Juhasz, Mathieu E          8 WAC-MA               1:48.18    1:47.41  
       50.31  1:47.41                                                      
  6 Cole, Luke J               7 WAC-MA                    NT    2:48.80